PDA

Pogledaj Full Version : Matija Babic- "Hrvatski vitez!"

Stranice : 1 [2]

patriot
28-02-2012, 15:50
Meni je ta riječ poznata samo iz srpskih usta jer tako vole nazivat Hrvate. (konjušari-austro-ugarska)
Bas kako capo i napisao..Srbi nisu puno pogrijesili sa tom definicijom i opisom odnarodjenih hrvatskih govana..
Ljudi koji bi izdali rodjenog brata za mrvcie koje ce dobiti..kojima nista hrvatsko nije sveto,niti osjecaju ikakvu pripadnost ovom komadicu svijeta..
koji su zaboravili na sve vrijednosti koje nam nasi slavni preci ostavili..koji prihvacaju bolesne vrijednosti i lazno zlato "zapadne europe"..
to su ti sve one nevladine organizacije,vrli kolumnisti,razni strucnjaci i ostali..vidjet ces ih na celu gay parada,tribina o pomirbi dok arlaukaju tko nas bre zavadi..
kako vriste po medijima o fasistickoj hrvatskoj mladosti po stadionima itd..
to su ti hrvatski becki konjusari..

crni bombarder
28-02-2012, 16:45
Zapravo je Bora Corba Slovence nazvao beckim konjusarima.

Kasnije su Srbi tu "duhovitu dosjetku" primjenili i na Hrvate.

Ja osobno je koristim za onaj dio Hrvata, zna se koji, da ne objasnjavam uzaludno.

the outfit
28-02-2012, 16:53
Da ne čitam sad sve ove stranice unazad,možda je već netko postavio slično pitanje,da li bi sve ovo bilo da se Josipović nije taknuo u Mesića?

Cilj je postignut,više Mesić nije tema,a klavijarist je pokazao da je potrčko u odnosu na trenutno največeg igrača ovih prostora.

Kad je počeo sukob između njih, u medijima klavijaturist nije više nedodirljiv kao što je bio.Dakle ova afera je pokazala gdje je kome misto.

ovo je i meni palo na pamet
izgleda da u politici kada netko malo stasa pokuša sjebati svog mentora/sudruga/prijatelja/kuma....(sad na brzinu mi padaju na pamet milošević/stambolić, izetbegović/abdić, mesić/tuđman, sanader/glavaš, kosor(hsls)/vojković, kosor/sanader....)
neko uspije, a netko i ne.
sada nam samo ostaje da vidimo da li bu joža uspel...

Ujkan
28-02-2012, 19:36
vidjet ces ih na celu gay parada ,
to su ti hrvatski becki konjusari..
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/bandic-zagreb-ce-poloziti-ispit-zvan-gay-pride.html

konjušar??

caporegime
28-02-2012, 19:55
predradnik ergele.

Ujkan
02-03-2012, 17:01
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sve-predsjednicke-lazi-/602142.aspx

Nastavlja se obračun Babić vs Josipović.

caporegime
02-03-2012, 17:10
da je ZAMP najveći reketar u zemlji zna se odavno.
da je zakon o autorskom pravu i srodnim pravima u najmanju ruku loš zna se također puno.

o svemu ovome je mogao mali štakor pisati i puno ranije. nije ništa novo.
to što je sad otvorio tu temu samo govori da njemu nije nimalo stalo do ljudi koji trpe štetu zbog zamp-a i ovog zakona nego da kao pravi potrčko oadpinje strjelice tek kad mu netko nadređeni to naloži.
onaj kome se jospiović zamjerio neće sam izlijetati nego koristi usluge malog balegara a taj kome se joža zamjerio nekako sumnjam da je 100 puta gori od samog jospiovića.