PDA

Pogledaj Full Version : Ko je ustvari Ivan Pernar???

zlatni_ljiljan
27-02-2011, 17:06
Gledam kod Stankovica onog malog Che Guevaru,ispod kojeg je onaj kamena izgmizo,dechkic si utripovo da se srusiti vlast i praviti neku novu Hrvatsku?
Pa one dvije iz Omisha sa jajima bi ga izmarale,a ne murija...

Ilirk@
27-02-2011, 19:26
hahaha če gevara.. ti ko i marsel.. to je če sa posebnim potrebama, kad već pitaš :D

http://fizzit.net/hr/vijesti-i-politika/hrvatska/974-nu2-hrvatski-che-guevara-s-posebnim-potrebama

zlatni_ljiljan
27-02-2011, 19:57
Dechko mi je izgledo ko da je "sedmanche" koji je majci slucajno ispo iz ruke kad je imo nepunih deset mjeseci,jos kad reche da ce osnovati stranku onda sam prsno od smijeha :rofl jesi mu snimila nike patike za degenerike ,i shulju sa dugachkom kragnom koji car,umro sam od smijeha kad se nisam udavio breskvom iz konzerve kad sam vidio tike :)

Inkvizitor
27-02-2011, 20:32
I Hrvatska ima svog Šušnjara

caporegime
27-02-2011, 20:57
Dechko mi je izgledo ko da je "sedmanche" koji je majci slucajno ispo iz ruke kad je imo nepunih deset mjeseci,jos kad reche da ce osnovati stranku onda sam prsno od smijeha :rofl jesi mu snimila nike patike za degenerike ,i shulju sa dugachkom kragnom koji car,umro sam od smijeha kad se nisam udavio breskvom iz konzerve kad sam vidio tike :)

šugava vremena omogućuju svakom idiotu da dođe do svojih 5 minuta pažnje.
radi se o psihički puknutoj osobi sa obiteljskom anamnezom.
riječi pernarovog susjeda.

Graničar Jozo
27-02-2011, 23:02
žalosno je koji se spin pravi s tim likom na čelu. što je najgore imao je i dobrih trenutaka u NU2.

Žalosno je što je skrenuta pažnja sa činjenice da srbija ima pravosudnu ingerenciju nad hrvatskim branmiteljima.

žalosno je što 15.000 ljudi dobije manje medijske pažnje nego 500 polujakih.

žalosno je što se branitelje proziva da se brinu samo za svoje guzice, jer se kao ne brinu za gospodarsko stanje u zemlji i sl.

dobro reče uvodničar NU2 da dobre obaviještajne službe kreiraju prosvjede dok ih one slabe promatraju (tako nekako). mislim, ako su htjeli sukob sa policijom čudi me da nitko nije bacio molotovljev koktel na policiju. tamam bi na onom uskom prostoru dobrodošao prosvjednicima, pa nek se policija gasi onim vodenim topom za navijače. :evil

Izgleda da je u trenutcima bilo i do 30.000 ljudi na prosvjedu
http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=11880:zagreb-trideset-tisua-ljudi-na-braniteljskom-prosvjedu&catid=1:politika&Itemid=9

Inkvizitor
27-02-2011, 23:16
najgore je to što ni naši političari s renomeom nisu ni mrvu bolji.kad sma slušao tog tipa ko da sam slušao Kosor il Milanovića.

zlatni_ljiljan
28-02-2011, 10:36
I Hrvatska ima svog Šušnjara

Shuki je za onog "delegata" Pernara zivot izmislio,shukson nije barem retardiran,ovaj Pernar je nadrobio takve gluposti da to ne bi ni pas s maslom pojo...
@Capo pa djesi chojece,ja mislio ,bas pitam Inkvizitora da te nisu orobili na demonstracijama...

Inkvizitor
28-02-2011, 11:09
Pernar je za Šušnjara nobelovac.

Količina idiotluka koje Šušnjar izvali tri dampera ne mogu odjednom povuć.

caporegime
28-02-2011, 11:12
Shuki je za onog "delegata" Pernara zivot izmislio,shukson nije barem retardiran,ovaj Pernar je nadrobio takve gluposti da to ne bi ni pas s maslom pojo...
@Capo pa djesi chojece,ja mislio ,bas pitam Inkvizitora da te nisu orobili na demonstracijama...

da si rekao, uhapsili, greškom pogodili kamenom, jajima ili slično još bi mogao shvatiti ali orobiti......

zlatni_ljiljan
28-02-2011, 22:25
da si rekao, uhapsili, greškom pogodili kamenom, jajima ili slično još bi mogao shvatiti ali orobiti......

jeboga ti znas da murija hapsi ne gadjaju oni kamenjem i jajima,nego lije za masovna hapsenja one plasticne ko kabel binde,oke "orobiti" nije ispravan termin,mislio sam na hapsanu

zlatni_ljiljan
28-02-2011, 22:29
Pernar je za Šušnjara nobelovac.

Količina idiotluka koje Šušnjar izvali tri dampera ne mogu odjednom povuć.

Neki dan sam prochito Shuksona i nisam vjerovo sta je napiso,mislim da njegova simpatija prema Srbima lezi u tome sto ga mrchi onaj Srbo,ne znam mu ime ali ima slika gdje su njih troje on,taj Vlah i Martina...tu lezi zec,i treba chojeka razumjeti i ti bi da shevis kakvu Mevlidu drugachije gledo na BIH :rofl

caporegime
28-02-2011, 22:58
jeboga ti znas da murija hapsi ne gadjaju oni kamenjem i jajima,nego lije za masovna hapsenja one plasticne ko kabel binde,oke "orobiti" nije ispravan termin,mislio sam na hapsanu

čovjek se mora paziti bajbočenja, jer bio ti kriv ili prav, ako se nađeš na krivom mjestu.......
ja nažalost imam taj baksuz da su me gotovo uvijek ni kriva ni dužna.
nevjerojatne koincidencije.
kako nanjuše smradovi poštenog čovjeka i idu ga jebat, to je čudo

zaba1111
28-02-2011, 23:20
KOmentar s drugog foruma
Od mirnih prosvjeda i pjevanja doboljubnih pjesmica nece biti nista niti je dosad iceg bilo.

Dok se vlasti ne pocnu tresti gace pred narodom promjena nema.

U početku sam bio žestoko protiv izgrednika jer su odvukli pažnju od branitelja, a i jer su izgrednici, ali kad sad pogledam ponovo onda vidim da nije to tako ni bilo strašno ni toliko štetno i nek se malo vlast i zaplaši.

zlatni_ljiljan
28-02-2011, 23:30
...na silu odgovoriti silom , tacno je da nema nishta od kreveljenja i palenja upaljacha i furki djece cvijeca,samo cigla i prangija jarane...sjecam se pjesme Tomislava Ivcica STOP THE WAR ono antiratne propagande,bogami ne zaustavi rat Evropa nego da nebi gardijskih brigada koji razbucashe chetalje nista nebi bilo od Ivcicevog kreveljenja...tako i ovo samo sila,drugacije oni ne razumiju...

caporegime
01-03-2011, 10:00
Pernar svojedobno zvoni na vrata stana u susjedstvu u kojem se održava tulum za novu godinu i moli da ga puste jer je sam i nema s kim biti. :rofl:rofl

imam insajdera ex komšiju.
napravio mali dijete nekoj babi iz njemačke.
to sam prvo pročitao na starom forumu ali mi je jučer došla potvrda.

caporegime
01-03-2011, 11:53
ne bi se ja čudio da je baba videći mu inteligentan pogled uvalila nešto što i nije njegovo

zlatni_ljiljan
01-03-2011, 12:06
Pernar je hrvatski Forrest Gump turbobabojebac,sad ce mu jos i svabica najahati na vrat sa alimentacijom,a one kad se nakache na grbachu ne mozes ih otresti neg lopatom...e Forrest Forrest

Inkvizitor
01-03-2011, 12:17
Na stranu Pernar ali situacija u Hrvatskoj nije nimalo benigna.

S jedne strane imaš braniteljske udruge koje su popizdile, jedan dio kontrolira HDZ a drugi dio ne. A s druge strane imaš ove fejsbukovce , to su većinom anarhisti i mladi ljevičari.

naime obje skupine žele pad vlade ali sa totalno suprotnih pozicija.

Ako krene neki kaos i ove braniteljske udruge se totalno otrgnu HDZ-ovoj kontroli moglo bi biti svašta.

zlatni_ljiljan
01-03-2011, 12:25
branitelji trebaju preuzeti vlast jer su na kraju krajeva stvorili drzavu,kad je onaj neki dan u NU2 reko da ne moze branitelju suditi neko ko nije vidio ratishta onaj Srbin Stankovic se uzjogunio,pa pizda mu materina i ne treba da sudi branitelju neka pederchina koji je hladio muda dok je gorilo,i ja bih jos u Ustav stavio da ne moze Srbin suditi Hrvatima,a isto tako u BIH da ne moze Hrvat ili Srbin suditi Bosnjaku ili obrnuto...

caporegime
01-03-2011, 12:34
ne zaboravimo da mnoge braniteljske udruge funkcioniraju tako dam, ne da zastupaju interese branitelja nego da miniraju sve moguće oluje i vjetrove koje bi branitelji svojim nezadovoljstvom mogli izazvati.
i hdz-ova pa i svaka vlast je svjesna koliku snagu mogu povući ujedinjeni branitelji pa i nisu ludi da im idu ni u ukidanje nekih prava kao ni ulaženje u neke privatne poslovne aranžmane koje neki pojedini branitelji sa težinom imaju u poslovima gdje utjecaja ima i država.
nažalost, moralni, opći interes, subjektivni stav prema nekih lošim potezima se izgleda sakrio pred privatnim interesom.
dok god vladajući to budu znali od branitelja, u nekom stateškom smislu se ne treba očekivati jača uloga u promjeni ne samo vlasti nego i političke klime.

Graničar Jozo
01-03-2011, 12:50
Ako krene neki kaos i ove braniteljske udruge se totalno otrgnu HDZ-ovoj kontroli moglo bi biti svašta.

prošli mjesec čitam u globusu članak o 8 branitelja koji će srušiti vladu (tako nekako). ne bi me čudilo da se za to priprema teren.

Recept je već viđen. levičari zakuhaju, branitelji izbore i onda ih se šutne.

caporegime
02-03-2011, 14:31
http://www.jutarnji.hr/ivan-pernar--cure-me-opsjedaju--ali-nema-seksa-dok-je-borba/928843/

:rofl:rofl:rofl

caporegime
02-03-2011, 14:37
Osnivate stranku Savez za promjene, znači da uskačete u političku arenu. Kakav je vaš program spasa države?

− Ne obećavam da ćemo izvući Hrvatsku za tri mjeseca, ali pokrenut ćemo mehanizme izlaska iz krize koja nas je zahvatila na svim razinama, a politika je najveći krivac.

Što biste, na primjer, učinili?

− Ponajprije promjene katastrofalne monetarne politike i smanjenje PDV-a, koji guše sve ekonomske i gospodarske procese u državi. Naša strategija ispisana je na internetu, nemoguće je sve iznijeti u dvije rečenice. Ali dok Vlada ne podnese ostavku, stranka je u drugom planu.

znači, mali debilko bi osiromašio državnu blagajnu, skresao plaće, mirovine i socijalna davanja. i uvalio ljude u dug jer promjena monetarne politike, ako mali debilček uopće zna što to znači, znači povećanja rata za kredite kao i veću cijenu uvoznih sirovina na kojima se temelji prerađivačka industrija te u konačnici veću cijenu gotovih proizvoda.
dakle. liberalistički bi prvenstveno pogodovao krupnom kapitalu

ali mali debil kaže i slijedeće:

Neoliberalizam?

− Neka vrsta korporativnog fašizma.

inače, njegovi prethodni planovi su, na način kako je to sve rekao, metode forsiranja neoliberalističkog kapitalzna.
dakle, mali je toliko glup da ne zna ni zamaskirati činjenicu da je glup i da se ne kuži u osnovne stvari.
koliko su tek glupi njegovi sljedbenici?

TheBronxBomber
02-03-2011, 16:21
Naci ce se neka blesa koja ce i takvom psihicu dati minđe.

NorthStand
03-03-2011, 18:06
Ma taj Ivan Pernar je nebitan u cijeloj priči, bitna je borba protiv vlasti, što se mene tiče trebalo bi se borit protiv svake hrvatske vlastu, jer je svaka korumpirana i anacionalna!

Ti njegovi stavovi su smiješni, ali među prosvijednicima ima pun kurac navijača i ljudi koji su konzervativnih pogleda, i kojima kapitalizam niti najmanje ne smrdi. Iako moram priznat da ni meni nije najjasnija trenutna situacija u zemlji, mogu shvatit da je to tako, ali meni osobno je neprihvatljivo da jedan Todorić ima 500.000.000 eura bogatstvo, dok hrpa ljudi nema za kruh i nema posla! Zato smatram da kapitalizam nije dobar sustav, jer on omogućuje ovakve velike razlike, jedni imaju para da se mogu kupat u njima, a drugi nemaju šta za jest praktički. Iako slažem se u tome da je kapitalizam bolji od komunizma u svemu, i kad bi mi ko jedna postkomunistička zemlja znali iskoristit svoje mogućnosti, kapitalizam bi nam bio mila majka! Ali mi jednostavno ne iskorištavamo svoje resurse niti mogućnosti niti približno koliko bi trebali, i onda svi misle da je kapitalizam za to kriv. Kako Talijanima Fracuzima Nijemcima Englezima, i ostalima nije kriv? Već svi manje više dobro žive, normalno i tamo ima podjela na radnu klasu i one vrlo imućne, ali velika većina nije kruha gladna. Iako smatram da će se u budućnosti morat promijenit ovaj model funkcioniranja, dakle kapitalistički, jer po meni sigurno se može uspostavit i bolji model vladanja i upravljanja nekom državom, samo što to određenim moćnicima kako u svijetu tako i u europi odnosno kod nas ne odgovara, prvenstveno vjerojatno ovakvima ko Todorić, kojima kapitalizam niti najmanje ne smrdi, dapače osigurava im enormno bogatstvo i miran san tj život. Dok dosta ostalih, pogotovo "radna klasa" mora živjet od teškog rada. I jedan poveći problem je što smo se mi navikli na komunistički način života, ono plaća ide a je ležim. :rofl A u kapitalizmu nema toga, svi moraju radit, i to velika većina krvavo. ;)

Baader Meinhof
04-03-2011, 14:31

Čekam da vidim da li će se u nekom trenutku Karamarko pojaviti kao spona između branitelja prosvjednika i vlasti. Ako se to dogodi bit će sasvim jasno da je prosvjed branitelja organiziran i kao unutarstranački obračun, pa i puč, ne bi li Tomica preuzeo stranku. Branitelji su doista najjače glasačko tijelo HDZ-a, a do nedavno je taj segment pokrivala Jadranka Kosor fingirajući 'majku branitelja' temeljem bivše funkcije njihove ministrice koja im je 'pomagala i s njima zajedno plakala'. Da to više nije tako vidi se otkako je promijenila svoj forte s branitelja prema 'ulasku u EU kao svetom cilju HDZ-a'. Kako je ulazak u EU jedan generalno politički konsenzus danas u Hrvatskoj, čini mi se da je tu u stvari napravila 'pušing', riječima neumrlog Stjepana Spajića.

E sad, čovjek kao Karamarko, koji s gospodarstvom i općom politikom nema veze, svoju priliku, moguće, vidi u ovladavanju braniteljskim biračkim segmentom HDZ-a. Nije tajna da je Sačić Karamarkov igrač. U nekom stranačkom prevratu, on bi lako mogao zaigrati na kartu kako je upravo on onaj stari, izvorni, barakaš, koji sa 'sanaderiziranim' HDZ-om nikad nije imao veze, već da se oduvijek zalagao za HDZ desnije, tradicionalnije, orijentacije. Tim bi potezom, po meni, pridobio unutarstranačku desnicu, koja ni ovako ne podržava aktualnu premijerku, a prema van poslao bi poruku kako bi se pod njim HDZ 'vratio korijenima' i otklonio od novovijeke desnice kapitalističkog tipa.

Ovakav bi rasplet prije parlamentarnih izbora HDZ spasio izborne katastrofe i, čini mi se, donio barem 15-20% glasova u prosincu. EU bi se vrlo jednostavno prilagodila novonastaloj situaciji i Hrvatska bi jednakim tempom kao i do sada ulazila ili ne ulazila u Uniju, dok bi Jadranka Kosor otišla u političku mirovinu. No, za ovakav unutarstranački puč trebalo bi imati jaja. Ako nema tolika jaja, Karamarko bi ovaj scenarij mogao izvesti nakon izbora i na regularnim stranačkim izborima osvojiti vlast. No, to bi značilo izbornu katastrofu HDZ-a i četiri godine taborenja u oporbi sa nekakvih 15 do 20 saborskih zastupnika.

Inkvizitor
04-03-2011, 14:46
Taj Karamarko figurira kao desničar a bio šef stožera Stipe Mesića i spominje se kao najuspjeliji proizvod Josipa Manolića.

kako to uklopiti u cijelu priču.

Graničar Jozo
04-03-2011, 15:12
Taj Karamarko figurira kao desničar a bio šef stožera Stipe Mesića i spominje se kao najuspjeliji proizvod Josipa Manolića.

čovjek je u srodnim vezama sa mesićevim predstojnikom ureda.

doduše, ja sam negdje bio čuo ili pročitao da je karamarko član opus dei, al čisto sumnjam da bi takav čovjek mogao zeznuti don ramosa.

Graničar Jozo
04-03-2011, 15:19
Nije tajna da je Sačić Karamarkov igra&#269

čisto kao informacija. prekjučer dok sam kupovao kruh slučajno bacim pogled na novine, kad na naslovnici nacionala naslov Nova hrvatska desnica (čini mi se tako nekako). ispod naslova upravo taj sačić, još neka ženska (možda Lovrin, al nisam siguran) te davorin rudolf). je da je to nacional, al eto.

caporegime
04-03-2011, 16:21
inače, karamarko jest tijekom osamdesetih godina bio član neke katoličke udruge mladih ili tako nešto.
mislim da njega sa mesićem nisu spojili isti politički pogledi nego osobni odnos, pri čemu da je mesić nešto pomogao karamarku kad je bio u nemilosti i tako nekako.
inače, i jedan i drugi su uključeni u biznis pa su time i poslovni partneri.
srećom, povijest političkih prijateljstava u našoj zemlji često svjedoči o lakom pucanja bilo kakvih odnosa ljudi koji bi figurirali i kao prst i nokat a kamoli nešto manje.

Baader Meinhof
04-03-2011, 17:16
čisto kao informacija. prekjučer dok sam kupovao kruh slučajno bacim pogled na novine, kad na naslovnici nacionala naslov Nova hrvatska desnica (čini mi se tako nekako). ispod naslova upravo taj sačić, još neka ženska (možda Lovrin, al nisam siguran) te davorin rudolf). je da je to nacional, al eto.

Gledam sad- Sačić, Banac, Ljubo Jurčić, Šeparovićka, Rudolf i još jedan. Nacionalove analize su smiješne. Ne znam tko je pisao, ali Bajruši ne izlazi iz kuće, Cvitić je član HNS-a, a Bero Jelinić je diplomirani policajac. Nitko od njih nema nijedan izvor osim Mate Granića i Puhovskog. S obzirom na sliku rekao bih da su ih pitali obojicu i spojili izvore.

Baader Meinhof
04-03-2011, 17:25

Čuj, kao prvo svi su oni 1991. bili desnica jer su ljevica bili SKH-SDP i KNS. Tako da se na temelju toga uvijek može napraviti spin. Kao drugo narod se lako može zajebati lijevim i desnim i spinovima kako je, eto, netko te i te godine bio u stvari onaj izvorni dok su se svi drugi promijenili. Sjeti se samo kako je Mesić nakupio glasova na paroli 'Ja sam stvarao HDZ' u zimu 1999. Nije to nikakav problem čini mi se.

A i pozicioniranje lijevo, desno.... HDZ-ovi glasači će morati ili glasati za kakav-takav HDZ ili apstinirati. Ako im Karamarko ponudi imalo vjerodostojnu sliku sebe kao vođe nekakvog iskonskog HDZ-a ti bi ljudi mogli ipak izaći na izbore, bez obzira što im on možda i nije prvi izbor za vođu stranke i što možda sumnjaju da Karamarko i nije baš reinkarnacija Tuđmana.

NorthStand
05-03-2011, 03:27

Klasični guzonja, kakvih u HR na našu žalost ne fali. Ne bi ja takvima dao ni da mi budu portiri, al šta mogu kad se mene ništa ne pita? Šutit, i gledat svoja posla, to mi je jedino na pameti.

caporegime
12-03-2012, 14:32
Pernar: Ljudi će tek shvatiti da je HDZ bio manje zlo od SDP-a

Prije otprilike godinu dana u Zagrebu su se, a potom i u drugim gradovima, zahuktali najmasovniji i najdugotrajniji prosvjedi u novijoj hrvatskoj povijesti. Okupljanja je potkraj veljače i početkom ožujka 2011. pokrenuo mladi medicinski tehničar Ivan Pernar, od kojega su poslije mnogi 'digli ruke', optužujući ga za egzibicionizam, pretjerani egocentrizam i poticanje na nasilje.

Lani je bilo loše, a sada je puno gore

Godinu dana kasnije ni jedan veliki hrvatski medij niti rečenicom nije podsjetio na obljetnicu velikih facebook prosvjeda čija je namjera bila iz temelja prodrmati, te iz bezdana korupcije i beznađa pokušati izvući duboko uronjenu naciju.

- Stanje u Hrvatskoj tada je bilo loše, no danas je puno gore iako ljudi toga još nisu svjesni. Početkom prošle godine blokirane je račune imalo 162 tisuće građana, a danas do svog novca ne može doći čak 220 do 230 tisuća Hrvata. Država je u međuvremenu odlučila dodatno povećati poreze i smanjiti deficit, što znači da će stanje uskoro biti još i puno gore. SDP-ova Vlada u međuvremenu je pokazala da će biti manje humana i manje socijalna čak i od HDZ-ove, koja je ponekad ipak iskazivala milost. Ovi milost ne pokazuju. Najbolje se to vidjelo na primjeru pobunjenih mljekara, a pogotovo za vrijeme izlaska radnika Diokija na ulicu. Predstavnike blokirane petrokemijske industrije tada je primio ministar Mršić i u oči im lagao da će proizvodnja biti pokrenuta. Danas svi znamo da pogoni Diokija i dalje miruju, što znači da je Mršić prevario radnike samo da bi izbjegao ulične nerede. Sve to, nažalost, govori da će ljudi tek shvatiti da je HDZ bio manje zlo od SDP-a, što bi moglo biti najgora moguća solucija, jer će u tom slučaju na sljedećim parlamentarnim izborima građani opet glasali za manje zlo, a ne za nešto dobro – zrelo danas zvuči Ivan Pernar, predsjednik Saveza za promjene i inicijator lanjskih facebook prosvjeda, koji napominje da je za provokacijama lani svjesno posegnuo u trenutku kada je shvatio da će mediji izvještavati o okupljanjima samo ako se na njima dogodi neki incident.

Mislio da su novinari dobronamjerni

- Isprva sam mislio da su novinari i urednici najvećih medija dobronamjerni i da rade u višem interesu. Kasnije sam shvatio da ih zanima samo senzacija. Netko na prosvjedu može briljantno satima govoriti o pogrešnoj hrvatskoj monetarnoj politici, no mediji to neće ni spomenuti. Detaljno će pak opisati svaku pa i najmanju senzaciju bilo koje vrste - ispravno zaključuje Pernar.

Gdje nije bilo policije, nije bilo ni sukoba

- Gdje nije bilo policije, nije bilo ni sukoba. Da su nam dali da prosvjedujemo na Markovu trgu, nikakvog sukoba s policijom ne bi ni bilo. No, valja tu istaknuti da su najveće incidente u Radićevoj ulici prije godinu dana izazvali upravo policajci. Oni su, naime, bacali kamenje na svoje kolege, što sam saznao tek kasnije kada sam u policijskoj postaji vidio da se 'najratoborniji prosvjednici' pozdravljaju i šale sa svojim kolegama. To je, kasnije sam se uvjerio, bio inscenirani incident – dodaje Pernar koji se u posljednjih godinu dana najviše bavi analizom i tumačenjem pogrešne Vladine ekonomske i HNB-ove monetarne politike koje su, prema njegovu mišljenju, hrvatsko gospodarstvo sustavno i temeljito godinama lomili te na koncu bacili na koljena, a sve u interesu svojih 'velikih svjetskih gospodara'.

Narod još ne vidi da ih vuku za nos

- Narod ne kuži da ga Čačić i Linić vuku za nos, pa i dalje naivno vjeruje da je nedavno povećanje poreza učinjeno u njegovu interesu. Ne vide da ih bezočno lažu, jer su im prije izbora obećavali nova radna mjesta i gospodarski uzlet, a sada im nameću nove poreze i novo stezanje remenja. Ne sjećaju se da su Kosoričin porez Milanović i ekipa zvali haračem, pa ne razumiju da je ovo daleko veći harač od onoga. Većini još nije jasno da su svjetski kraljevi novca jednostavno krajem prošle godine odlučili jedne hrvatske marionete zamijeniti drugima da bi Hrvate dodatno demoralizirali i od Hrvatske stvorili zemlju beznađa. Bojim se da će buđenje biti bolno – ističe Pernar te dodaje da on, kao i mnogi drugi nezaposleni Hrvati, ovih dana odlazi raditi u inozemstvo jer u Hrvatskoj već godinama ne može naći posla.

- Vratit ću se prije sljedećih lokalnih izbora, kako bi u koaliciji sa srodnim strankama još jednom pokušao nešto promijeniti – zaključuje Pernar.

moram priznati da sam pernara smatrao pajacom željnim pažnje pa mi pomalo nestvarno djeluje ovaj intervju gdje ima i lucidnih trenutaka

Inkvizitor
12-03-2012, 15:17
On je meni i onda djelovao lucidan. iako sam u početku mislio da je neka lutka na koncu imao je par misli koje bi do zadnjeg zareza potpisao.

Naravno ne sve ali bilo ih je dosta.

NorthStand
12-03-2012, 17:51
Ivan Pernar, je ustvari velikan hrvatske povijesti, točnije on će to tek postati. :rofl

NorthStand
12-03-2012, 17:54
On je meni i onda djelovao lucidan. iako sam u početku mislio da je neka lutka na koncu imao je par misli koje bi do zadnjeg zareza potpisao.

Naravno ne sve ali bilo ih je dosta.

Bez zajebancije, meni je lik ok, i ovo što on priča je u velikoj mjeri točno. Sad, vidi se da nije naklonjen niti HDZ-u niti SDP-u, i to mu je odmah plus kod mene. A s druge strane, ova prognoza koju najavljuje da će nam SDP svima ogulit kožu i svu mast otopit, da neće ostat ništa ni za čvarke je točna i vrijeme će pokazat u kolioj mjeri će nas SDP tj pijetlići razguzit.

galija
14-03-2012, 11:07
za mene je i dalje samo jedna pomalo šizofrena osobica kojoj je glavni cilj privlačenje pažnje na sebe,pa tako i ovim izjavama o SDP-u.Svi imalo razumni znaju da Sdp nije dobio izbore na osnovi svojih kvaliteta nego na osnovi nekvaliteta drugih.

patriot
14-03-2012, 11:22
Bolesno narcisoidna osoba,ali ima nesto u glavi i razumije ekonomske tokove jako dobro..ali to je sve..ne vidi siru sliku i kako se igra u politici..

zaba1111
14-03-2012, 11:35
Ja sam mu se jednom nasmijao i zato od mene + za njega, kaže Pernar da dijaspori treba povećati kvotu za Sabor jer dijaspora je važna i temelj gospodarskog opravka, ali kako dijaspora glasuje za HDZ onda to nekako treba spriječiti.
Meni nije ostavio dojam da se razumije u ekonomiju, nego da je naštrebao par fraza koje bifla, a da ih opće ne razumije.

Graničar Jozo
14-03-2012, 11:39
Meni nije ostavio dojam da se razumije u ekonomiju, nego da je naštrebao par fraza koje bifla, a da ih opće ne razumije.

Ja imam isto osjećaj da je naučio nešto malo o monetarnoj ekonomiji i da je to to. ne vidim u njemu nekog znalca. pretpostavljam da je na njega utjecao Marko Francisković kad je ekonomija u pitanju. Marko ima radikalan pristup politici monetarne ekonomije. Jeli to što on zagovara moguće i jedino ispravno ne znam.

patriot
14-03-2012, 11:43
ne znam,meni nije zvucao kao netko tko nastrebao par fraza ili pokupio doslovnu retoriku franciskovica..kazem,moze biti da grijesim,ali nisam stekao takav dojam..

Graničar Jozo
14-03-2012, 12:06
ne mislim ni ja da je pokupio doslovnu retoriku, ali da je ovaj utjecao na njega u to nekako uvjeren. a možda su im se samo stajališta poklopila...

Bismarck
14-03-2012, 16:52
Bolesno narcisoidna osoba,ali ima nesto u glavi i razumije ekonomske tokove jako dobro..ali to je sve..ne vidi siru sliku i kako se igra u politici..

Ma ništa on o ekonomiji ne razumije, što je netko napisao nabiflao je par fraza i drži ih se ko pijan plota. On u biti ne zna ništa o ničemu i lupa ko max po diviziji. Zna da ništa u ovom društvu ne valja a tu činjenicu iskorištava za vlastitu promociju. Nije kapacitet ni za šta ozbiljno.

Ali ono što mu se mora priznati jest da je pokrenuo kakav takav bunt u društvu. Šteta je što je takav narcis te intelektualno tanak.

NorthStand
19-03-2012, 04:28
za mene je i dalje samo jedna pomalo šizofrena osobica kojoj je glavni cilj privlačenje pažnje na sebe,pa tako i ovim izjavama o SDP-u.Svi imalo razumni znaju da Sdp nije dobio izbore na osnovi svojih kvaliteta nego na osnovi nekvaliteta drugih.

SDP je dobio izbore, na konto toga što mnogi i dan danas ideološki biraju. Ne treba bit pretjerano pametan, za ustvrdit da su Srbi i sve žive komunjare glasale za SDP. Dok je HDZ s druge strane, totalno podbacio i zaslužio je još jače s obzirom kakvu je politiku vodio 8 dugih godina!

NorthStand
19-03-2012, 04:35
Ja i dalje tvrdim, da bi rađe svoj glas dao Pernaru nego Čačiću Liniću i Zoranu. Ne znam jesu ti ljudi koji su glasali za SDP, uopće proučili za koga glasaju i zašto? Mislim stvarno mi se više jebe tko je bio partizan tko ustaša, daj izbaci neki plan i program kako ćeš ovu zemlju pokrenut iz mrtvila. Šta ćeš napravit za svog mandata, i to ne nekakve otrcane populističke fraze tipa onog Plan21. Od kojeg neće biti ni jedan sproveden, smiješno. Daj neka se ljudi konačno otrijezne, i shvate da ne živimo niti u 1941, niti u 1991, nama trebaju ljudi koji znaju kako ovu zemlju pokrenut. Prije svega u gospodarskom, tj. ekonomskom planu, jer s jačanjem ekonomije bit će manje gladni usta. A to je primarno po meni, s druge strane bit će i više samostalnosti naše zemlje od utjecaja izvana, jer što ti više trebaju krediti stranih banaka da bi pokrivao svoje minuse to smo manje nezavisni. A što više pokrivamo svoje račune, to smo više nezavisni. Naravno moglo bi se još satima filozofirat o tome, al poanta je da ovaj Pernar bolji od svih naših političara zajedno, i rađe bi za njega glaso nego za razno razne Čačiće Liniće i ostale kojima na čelu piše LOPOV!

galija
19-03-2012, 13:57
mislim da ćemo se načekati vremena kad nećemo glasati ideološki,bilo za HDZ,bilo za sdp,problem nedostatka kvalitetnog izbora izbacuje razne pernere na površinu a oni su samo jednokratno iskoristivi (ono obriši i baci)

NorthStand
21-03-2012, 16:16
Pa to i govorim, žalosno je da kad slušam Pernara imam daleko više za čut, nego kad slušam Čačića Linića Milanovića dakle vodeće ljude nove vlade. Toliko gluposti, koliko su vladajući nadrobili u ovih nekoliko mjeseci od kad su na vlasti, je stvarno teško nadmašit. Pogotovo, u ovako kratkom roku.

Argentino
15-06-2012, 07:06
http://www.youtube.com/watch?v=7ARodI3T3ic&

Argentino
15-06-2012, 07:08
škripar se budi... Neka živi dinamo i majka Hrvatska !

Morro Vlachii
13-07-2012, 21:35
Gdje sad gospodin Pernar?

Morro Vlachii
13-07-2012, 21:38
Ako krene neki kaos i ove braniteljske udruge se totalno otrgnu HDZ-ovoj kontroli moglo bi biti svašta.A moglo bi biti i ništa..imaju penzije i to je to.

Morro Vlachii
23-08-2012, 19:55
Gledam kod Stankovica onog malog Che Guevaru,ispod kojeg je onaj kamena izgmizo,dechkic si utripovo da se srusiti vlast i praviti neku novu Hrvatsku?
Pa one dvije iz Omisha sa jajima bi ga izmarale,a ne murija...Lako je pljuvat jelda?

pdv
23-08-2012, 21:59
Lako je pljuvat jelda?

Ivane, jesi to ti? :)

gorand556
23-08-2012, 22:00
Ivane, jesi to ti? :)

Ivane sjećaš li se smradu jedan mali kako si bio išamaran i nabijen nogom u guzicu u Osijeku ,kod hotela "Osijek" ?!

Morro Vlachii
05-11-2012, 19:18
Poznajem nekoliko ljudi iz Saveza za promjene.I svi tvrde da je Pernar samo trkač.I da je bilo dobro da je ušao u Sabor,on bi napadao sve odreda.
Bolje on nego Šeks!