PDA

Pogledaj Full Version : šef kabineta ratnog zločinca Milana Martića sdpeov kandidat za načelnika Kistanja

bandira
24-02-2012, 13:38
Posebnu pozornost je privukao kandidat za možebitnog budućeg načelnika Kistanja SDP-ovac Momčilo Grčić koji je tijekom oružane pobune srpskih paramilitarista bio dugugodišnji šef kabineta ratnog zločica Milana Martića, dok mu je profesionalni angažman prije Domovinskog rata bio u službi Službe državne sigurnosti u Zadru.

Činjenica Grčićevog službovanja u kninskom uredu Milana Martića razvidna je iz prikupljene krajiške dokumentacije što je manje važno budući je ista zbog važnosti značajne funkcije koju je obnašao u naravi gola istina dostupna velikom broju žitelja tadašnje SAO Krajine, pripadnika Martićeve postrojbe i naravno hrvatskoj policiji i pravosuđu.

Momčilo Grčić bliski je rođak je SDP-ovog ekonomskog stratega Branka Grčića koji je porijekom iz sela Ivoševci u općini Kistanje, te se neslužbeno doznaje kako isti skrbi za dio Brankove uže rodbine.

caporegime
24-02-2012, 13:42
hahahaha pa naravno. baš me zanima kako jedan kotromanović može sjediti u vladi i biti dio toga.

Inkvizitor
24-02-2012, 13:42
da Mile Martić nije u Hagu..bio najmanje ministar u kukuriku u koaliciji ako ne i potpredsjednik vlade.

Mrav
24-02-2012, 13:45
ima li gdje slika o tog tipa? da mu vidim oči

Marta
24-02-2012, 13:45
da Mile Martić nije u Hagu..bio najmanje ministar u kukuriku u koaliciji ako ne i potpredsjednik vlade.

prije toga bi bio odlikovan ...

bas me cudi, kako nisu dosli jos na ideju da Sljivancanina pozovu, kao savjetnika ministra obrane ... al ima vremena

Inkvizitor
24-02-2012, 13:51
On nije državljanin Hrvatske Ali jedan Čedo Bulat kao pomoćnik minstra branitelja bi sasvim pasao ekipi.

Komari
24-02-2012, 13:55
hahahaha pa naravno. baš me zanima kako jedan kotromanović može sjediti u vladi i biti dio toga.

Zato što Kotromanoviću je ego proradio odavno pa je tražio gdje će najlakše ostvarirti svoje želje. Kako SDP nije imao nijedno respektabilnog branitelja u svojim redovima tu je vidio priliku. Dakle Ante SDPu je služio kao karta za ušutkavanje kad se krene o njihovoj domoljubnosti negativno, a Anti SDP služi kao sredstvo za hranjenje ega i uspinjanje na pol. ljestvici.

Nažalost.

Marta
24-02-2012, 13:57
Zato što Kotromanoviću je ego proradio odavno pa je tražio gdje će najlakše ostvarirti svoje želje. Kako SDP nije imao nijedno respektabilnog branitelja u svojim redovima tu je vidio priliku. Dakle Ante SDPu je služio kao karta za ušutkavanje kad se krene o njihovoj domoljubnosti negativno, a Anti SDP služi kao sredstvo za hranjenje ega i uspinjanje na pol. ljestvici.

Nažalost.

Meni su Kotromanovic i onaj ljigavi Fred isti slag covjeka.

Inkvizitor
24-02-2012, 13:58

Nažalost.

A vidiš meni se ne čini kao toliki egoist.

iako mi dan danas nije jasno da je on u SDP-eu. On je čovjek koji se nije htio povući sa sinjskog područja kad je palo nego tamo radio diverzije i sl.

On je baš ono heroj domovinskog rata ali šta on radi u SDP-eu to je misterija.

80% članstva ga ne može smislit.

Marta
24-02-2012, 14:03
A vidiš meni se ne čini kao toliki egoist.

iako mi dan danas nije jasno da je on u SDP-eu. On je čovjek koji se nije htio povući sa sinjskog područja kad je palo nego tamo radio diverzije i sl.

On je baš ono heroj domovinskog rata ali šta on radi u SDP-eu to je misterija.

80% članstva ga ne može smislit.

Taj njegov ratni put je jedino sto je njima u SDPu kod njega bitno, da se s njim mogu sepuriti.

Ili je toliki egoist, sto mi je sve vjerovatnije, pa ide preko svega za neke svoje ciljeve, ili je strasno neinteligentan covjek, sto mi je maltene nemoguce, znaci da je ipak ovo prvo.

A to je ujedno i ono sto ga cini danas toliko antipaticnim. Covjek koji je sbve prosao, je sve prokockao partijskom pripadnoscu a to se od njega nije ocekivalo.

Znaci, sto je bilo bilo je ..... danas sam drugi covjek ....

Inkvizitor
24-02-2012, 14:06
Taj njegov ratni put je jedino sto je njima u SDPu kod njega bitno, da se s njim mogu sepuriti.

Ili je toliki egoist, sto mi je sve vjerovatnije, pa ide preko svega za neke svoje ciljeve, ili je strasno neinteligentan covjek, sto mi je maltene nemoguce, znaci da je ipak ovo prvo.

A to je ujedno i ono sto ga cini danas toliko antipaticnim. Covjek koji je sbve prosao, je sve prokockao partijskom pripadnoscu a to se od njega nije ocekivalo.

Znaci, sto je bilo bilo je ..... danas sam drugi covjek ....

meni on ni danas nije antipatičan...

jednom je bila rasprava na fhr o njemu kad je postao SDP-ov savjetnik za odnose sa braniteljima ili se bio učlanio u SDP..ne znam točno.

i javljali su se ljudi oni koji su mu pooznavali ratni put..i stvarno je fascinantan..netko od naših nakon čitanja ratnog puta je napisao da on ne bi sad zamjerio Kotromanoviću da iskida hrvatsku zastavu i popiša se na nju.

ono što je on napravio to ostaje..

ali da mi je nevjerovatno da je tamo..je

Komari
24-02-2012, 14:15
Ma meni je Ante stvarno OK.. :)
Ali koliko čujem jednostavno želi se dokazati i u politici .. i tu me razočarao pomalo

I mislim da bi puno bolje funkcionirao na mistu ministra branitelja nego u MORHu.

Ali nije jedini slučaj..što dokazuje i ova tema

http://www.dalmacijanews.com/Hrvatska/View/tabid/77/ID/80840/SDP-za-izbor-nacelnika-Kistanja-kandidirao-bivseg-agenta-SDS-a-i-sefa-kabineta-Milana-Martica.aspx

Da bude intrigantnije, pa čak i jedinstveno u Hrvatskoj, na listi prijave kao zamjenik Momčila Grčića istakut je bivši hrvatski branitelj i nekadšnje pripadnik Prve gardijske brigade "Tigrovi" mještanin Kistanja Robert Spać koji u registru postrojbe bilježi sudjelovanje od 22. travnja 1992. do 1. rujna iste godine.

Spać je doselio u Kistanje uz Zagreba. Albanac je i katolik, dok po majčinim korijenima vuče porijeklo s Kosovskog Janjeva.

Momčilo Grčić bliski je rođak je SDP-ovog ekonomskog stratega Branka Grčića koji je porijekom iz sela Ivoševci u općini Kistanje, te se neslužbeno doznaje kako isti skrbi za dio Brankove uže rodbine.

Marta
24-02-2012, 14:38
meni on ni danas nije antipatičan...

jednom je bila rasprava na fhr o njemu kad je postao SDP-ov savjetnik za odnose sa braniteljima ili se bio učlanio u SDP..ne znam točno.

i javljali su se ljudi oni koji su mu pooznavali ratni put..i stvarno je fascinantan..netko od naših nakon čitanja ratnog puta je napisao da on ne bi sad zamjerio Kotromanoviću da iskida hrvatsku zastavu i popiša se na nju.

ono što je on napravio to ostaje..

ali da mi je nevjerovatno da je tamo..je

Nije on meni mrzak covjek, al mi nije vise simpa, jer ga gledam kao crvenog i ne pripada mi tamo, tako da me covjek maksimalno iritira.

Gubi na vjerodostojnosti i mislim da mu to nije trebalo.

Graničar Jozo
24-02-2012, 14:40
svašta u ovoj nakaradi "pravne države"

NorthStand
24-02-2012, 16:35
Kakav smo mi cirkus od države, još malo pa će i talibane pozvat za savjetnike. Ne, ja sam gotovo siguran da smo mi jedina zemlja ne u europi već svijetu, koja na visoka politička i javna mjesta bira ljude koji su se aktivno borili protiv institucija zemlje na koja sada pretendiraju. I to nisu krivi oni, već ovi naši štakori i miševi koji će sve napravit da se dodvore nacionalnim manjinama i imperijalnim silama! Beskičmenjaci i marionete, to su naši političari.

NorthStand
24-02-2012, 16:37
Nenad, Rajko, Ranko, Željko, Zoran, Radimir, Slavko jebote srbija i jugoslavija u malom. Stvarno je teško po ovim imenima zaključit, o kakvim je zapravo ljudima riječ.

Komari
24-02-2012, 17:55
I onda su napadali Đakića..:bravo

Inkvizitor
24-02-2012, 17:57
A i taj Đakić je ljigavac...

nema tu više čovjeka..

bandira
24-02-2012, 18:09
za potpunu informaciju,nije od našeg Branka bliži rodijak

Povodom teksta "SDP za izbor načelnika Kistanja kandidirao bivšeg agenta SDS-a i šefa kabineta Milana Martića“, objavljenog na portalu Dalmacija News, reagirala je Vlada Republike Hrvatske, zahtjevom za ispravak, koji u cijelosti objavljujemo:

"Netočno je da je Momčilo Grčić 'bliski rođak' potpredsjednika Vlade i ministra regionalnog razvoja i europskih fondova Branka Grčića. Jednako je tako netočno da Momčilo Grčić 'skrbi za rodbinu' potpredsjednika Grčića".

A Martić i SDS ,ionako po njima nije problem

Dr. Vito Dugonoga
24-02-2012, 18:10
Narod je kriv..

TheBronxBomber
24-02-2012, 18:21
Nenad, Rajko, Ranko, Željko, Zoran, Radimir, Slavko jebote srbija i jugoslavija u malom. Stvarno je teško po ovim imenima zaključit, o kakvim je zapravo ljudima riječ.

Ta imena niposto nisu niti mogu biti iskljucivo srpska.

No, daju prizvuk jugoslavenstva, tocnije, stvara maglu i konfuziju. Tocno ono sto pise na kraju tvog komentara.

TheBronxBomber
24-02-2012, 18:22
A i taj Đakić je ljigavac...

nema tu više čovjeka..

hahaha da ljigavac. Uff :muka:

Graničar Jozo
24-02-2012, 18:24
za potpunu informaciju,nije od našeg Branka bliži rodijak

Povodom teksta "SDP za izbor načelnika Kistanja kandidirao bivšeg agenta SDS-a i šefa kabineta Milana Martića“, objavljenog na portalu Dalmacija News, reagirala je Vlada Republike Hrvatske, zahtjevom za ispravak, koji u cijelosti objavljujemo:

"Netočno je da je Momčilo Grčić 'bliski rođak' potpredsjednika Vlade i ministra regionalnog razvoja i europskih fondova Branka Grčića. Jednako je tako netočno da Momčilo Grčić 'skrbi za rodbinu' potpredsjednika Grčića".

A Martić i SDS ,ionako po njima nije problem

ja mislim da je grčić iz sinja, a ne iz kistanja.

TheBronxBomber
24-02-2012, 18:26
ja mislim da je grčić iz sinja, a ne iz kistanja.

Grcici jesu iz (od) Sinja, i zato valja biti pazljiv. Nismo dica. Pa koliko puta triba ponoviti da puno Hrvata i poriscanjenih "Srba" dijele prezimena.

Graničar Jozo
24-02-2012, 18:26

No, daju prizvuk jugoslavenstva, tocnije, stvara maglu i konfuziju. Tocno ono sto pise na kraju tvog komentara.

kako gdje. u dalmaciji je to stvarno tako izmješano da je teško prema imenu znati tko je tko.

TheBronxBomber
24-02-2012, 18:29
Jebiga. Onda su svetosavci ipak na kraju pobijedili svojom suludom mitomanijom o "srpskim" imenima i "srpskim" prezimenima koja zavrsavaju na "ic."

Za mnoga imena i prezimena se moze reci da su karakteristicno srpska i/li hrvatska. No, iskljucivost ne postoji.

TheBronxBomber
24-02-2012, 18:31
Imali smo znamenitog fra Grgu Martica, Hercegovca, cuvar hrvatstva u BiH - a imamo i Milana Martica, srpskog razbojnika i vodja "SAO Krajine."

crni bombarder
25-02-2012, 23:23
Meni su Kotromanovic i onaj ljigavi Fred isti slag covjeka.

Daj nemoj, nisu za u istu recenicu.

Ante je junacina, ako nista, Fred je jedna lazljiva gnjida.

Na temu, i Krsticevic je u HDZ-u, sta mu je to trebalo? i da ne nabrajam dalje... ocito da decki traze svoje mjesto pod suncem, po meni to samo govori koliko je nisko Hrvatska pala, citavo drustvo. Prodaju se za male pare, ali to je malo sira tema, Hrvatska je ciljano i sustavno moralno unistena. Pogledajte samo medije.

Uopce se ne isplati biti transparentan, pojedu te za dorucak.

Komari
25-02-2012, 23:45

Na temu, i Krsticevic je u HDZ-u, sta mu je to trebalo? i da ne nabrajam dalje... ocito da decki traze svoje mjesto pod suncem, po meni to samo govori koliko je nisko Hrvatska pala, citavo drustvo. Prodaju se za male pare, ali to je malo sira tema, Hrvatska je ciljano i sustavno moralno unistena. Pogledajte samo medije.

Krstićeviću nije do love, on je u biznisu već godinama. Njegove razloge još pokušavam dokučit iako mi se jedan nameće.
On do sada inače nije bio u nikakvoj političkoj stranci i ni uz jednu se nije htio vezat do sada.

crni bombarder
25-02-2012, 23:59
Ali zasto ovakav HDZ... tim gore ako nije iz interesa, onda ispada da se sa njima ideoloski slaze, sa strankom koja je koalirala sa Stanimirovicem.

Ne znam, za mene je to... politika je za politicare, oni nemaju skrupula, ali ne ocekujem takvo ponasanje od ljudi koji su zapovjedali pobjednickom vojskom. Imam ili imao sam visoko misljenje o njima...

Gotovina recimo nije dopustio da njegovo ime koristi bilo tko od politickih stranaka, i to je to... medjutim, takvog covjeka hrvatska levica/mediji pljuje uzduz i poprijeko, bjelosvjetski kriminalac, avanturista, pljackas, lopov.

NorthStand
26-02-2012, 18:16

Pa to i govorim, ima i hrvata Željko Mirko i da ne nabrajam dalje, al jugoslavenski melos je osjetljiv. Pogotovo kad vidiš da sjede u SDPu.

NorthStand
26-02-2012, 18:23

Što više pratim tog "FreNda", sve više vjerujem onome što je Capo reko za njega. Najobičnije smeće, došlo u poziciju da odlučuje o braniteljima, i sudbini hrvatskih žrtava. Ko broj jedan nije čisti Hrvat, polusrbin je. I ko broj dva, žena mu je srpkinja, meni dovoljno da sumnjam u njegovu iskrenost. Čim ti imaš nekog srbina u svojoj blizini, teško da možeš srčano i predano radit u hrvatskom interesu. Ima izuzetaka, al rijetki su.