PDA

Pogledaj Full Version : Bolesnici novog, razvijenog doba

caporegime
24-02-2012, 12:37
ktivistica za prava životinja iz Ohija optužena je za traženje plaćenog ubojice koji bi, po njenoj narudžbi, ubio nasumce odabranu osobu koja nosi životinjsko krzno, i to hicima iz vatrenog oružja ili rezanjem vrata.

Meredith Lowell (27) iz Cleveland Heightsa, javlja CNN, optužena je za stvaranje lažnog Facebook-profila s namjerom da stupi u kontakt s mogućim ubojicom, piše u pismenom iskazu predanom Općinskom sudu u Ohiju.

Lowell je na društvenoj mreži navodno objavila sljedeći zahtjev: "Želim stvoriti online-zajednicu na Facebooku koja bi mi omogućila pronalaženje nekoga tko je voljan ubiti osobu koja nosi krzno i to krajem listopada 2011. ili početkom studenog 2011. ili u siječnju 2012. ili najkasnije veljači 2012."

Agent FBI-ja kontaktirao ju je predstavljajući se kao ubojica nakon što su istražitelji na osnovi sudskog naloga doznali podatke o stvarnom kreatoru lažnog Facebook-profila.

Od prikrivenog FBI-ova agenta navodno je tražila da ubojstvo "odradi" u lokalnoj knjižnici te da ona bude svjedok kako bi nakon ubojstva svima prisutnima mogla podijeliti letke o nasilju nad životinjama.

– Donesi oštar nož čija je oštrica duga najmanje 10 cm, a trebao bi biti dovoljno oštar da se njime može nekoga ubosti ili mu prerezati grlo kako bi umrli – navodno je Lowell napisala u e-mailu svom unajmljenom "ubojici". Dodala je i da bi osoba koju će ubiti trebala imati najmanje 12 godina iako bi bilo bolje da "po mogućnosti ima 14 i više godina". U svojim zahtjevima, čini se, bila je vrlo precizna pa je tako navodno napisala i da želi da meta bude ubijena u manje od dvije minute, a još bolje bi bilo da umre za manje od minutu.

U travnju 2011. Lowell je navodno poslala e-mail policiji u Cleveland Heightsu u kojemu je naznačila kako ona "istražuje industriju krzna i vjeruje kako bi i policija trebala provesti istragu".

Lowell je danas uhićena i čeka saslušanje.

20. a pogotovo 21. stoljeće iznjedrilo je horde likova koji u neka davnija vremerna ne bi mogli egzistirati.
lagodniji i komotniji život je omogućio ljudima da ne moraju trošiti svoje vrijeme na preživljavanje nego i na doikolicu.
kakvi su to ljudi koji zarad krzna mogu drugoga zalit bojo, razbit mu izlog i slično?
tko je to takvog mozga da mu je sreća nekih životinja na prvom mjestu toliko, d asu spremni nauditi ljudima?
kakvi su to prioriteti?
zanimljivo da ti koji si daju za pravo maltretirati druge zarad dobrobiti životinja, za abortus i ubojstvo djeteta govore da se tu radi o slobodi izbora!??!?!?
što bi napravili da vas netk ozalije životonjskom krvlju ili bojom zato jer smatra da nosite krzno ili da trebate osjetiti muku zaklanih životinja?

Inkvizitor
24-02-2012, 13:18
to su sve luđaci mada ni ti krznaši nisu baš ..

životinje se doista muče dok se to radi..čitao sam nešto o tome i ako je istina onda je stvarno grozno..

caporegime
24-02-2012, 13:59
pa ko se neće mučit kad mu deru kožu. ili kad ga kolju.
ali životinje su tu da bi služile ljudima.
pa nitko ih ne muči iz zajebancije.
ja bi sve one koji se bune protiv životinja pokusnih kunića stavio u laboratorije pa nek se na njima vrše ispitivanja.
garantiram ti da bi nakon 5 minuta sami iz kuće donosili svoje kućne ljubimce....

lotta lotta
24-02-2012, 14:34
neki bas nisu upoznati kako se postupa sa zivotinjama..kad se uzgajaju zbog krzna.

Inkvizitor
24-02-2012, 14:42
pa ko se neće mučit kad mu deru kožu. ili kad ga kolju.
ali životinje su tu da bi služile ljudima.
pa nitko ih ne muči iz zajebancije.
ja bi sve one koji se bune protiv životinja pokusnih kunića stavio u laboratorije pa nek se na njima vrše ispitivanja.
garantiram ti da bi nakon 5 minuta sami iz kuće donosili svoje kućne ljubimce....

da ali to je mučenje, i životinje osjećaju bol..prema tome drugo je kad se životinja ubija radi prehrane ( mada je meni klanje uvijek bilo odurno) a drugo je iz hira..

Marta
24-02-2012, 14:51
da ali to je mučenje, i životinje osjećaju bol..prema tome drugo je kad se životinja ubija radi prehrane ( mada je meni klanje uvijek bilo odurno) a drugo je iz hira..

Aktivisti u zadnje vrijeme ne prave vise ogromne razlike, mada je to ubijanje iz hira puno gore, jer vele da zivotinje sve vise pate iako sluze samo u prehrambene svrhe. Nacin uzgoja, transport, sve je to za tu zivotinju patnja, a nase ogromno trziste sa sve vecom potraznjom zahtjeva prihvatljive cijene ....

Ja recimo ne volim krzno, meni je apsolutno nejasno kako netko u tome moze uzivati, dok je to masi zena san snova ...

caporegime
24-02-2012, 15:04
deranje kože za odjeću nije ubijanje iz hira. nego iz potrebe.

patriot
24-02-2012, 15:05
I meni je krzno debilizam zesci..nebi da su zenske eskimi,pa im treba..
ja sam pred par godina uzeco zeca ko kucnog ljubimca i cudo kako se to stvorenje uvuce pod kozu..
ne znam dal bi sada mogao pojesti zecetinu,iako je odlicno meso..
doduse kod ovih aktivista mi zesce ide na djigericu kad krenu indoktrinirati sa svojim vegan sranjima..to neko nametanje griznje savjesti

patriot
24-02-2012, 15:07

da ako zivis na grenlandu il tamo daleko na istoku sibira..gdje se jos uvijek nomadski zivi i prakticiraju svoje obicaje..
kad se to radi da se zadovolji potreba bolesnog zenskog uma,moralno je meni degutantno..
jer nit se humano zivotinje uzgajaju,a niti ubijaju..

lotta lotta
24-02-2012, 15:08
tko bi obukao krzno.
ni u bunilu.

Marta
24-02-2012, 15:17

nije sve iz potrebe, moze se koristiti recimo govedska koza za jakne, cipele i torbe ... ne moraju se uzgajati zivotinje ili rijetke zivotinje ubijati i muciti za garderobu i ostale gluposti kad se iz tog prehrambenog proceza moze sve iskoristiti ...

Marta
24-02-2012, 15:19
I meni je krzno debilizam zesci..nebi da su zenske eskimi,pa im treba..
ja sam pred par godina uzeco zeca ko kucnog ljubimca i cudo kako se to stvorenje uvuce pod kozu..
ne znam dal bi sada mogao pojesti zecetinu,iako je odlicno meso..
doduse kod ovih aktivista mi zesce ide na djigericu kad krenu indoktrinirati sa svojim vegan sranjima..to neko nametanje griznje savjesti

Ja njih ne mogu uzimati bas za ozbiljno jer mi djeuluje pre ofucano, neugledno a uz to prilicno agresivno namecu svoje stavove ... aja vise volim razgovarati s ljudima koji se otusiraju i obuku cistu obleku ...

Marta
24-02-2012, 15:20
tko bi obukao krzno.
ni u bunilu.

Mnoge bi to obukle, dale bi dupe za krzno ...

Al sto je to ljigavo, ja to ne mogu dodirnuti ....

patriot
24-02-2012, 15:22
Ja njih ne mogu uzimati bas za ozbiljno jer mi djeuluje pre ofucano, neugledno a uz to prilicno agresivno namecu svoje stavove ... aja vise volim razgovarati s ljudima koji se otusiraju i obuku cistu obleku ...
To mi u zg zovemo hasomanski filozofi(kolokvijalni naziv za vjecne studente filozofskog,politickih znanosti i srodnih fakulteta)..ono ne kupaju se po dana,svi obrasli,spavaju u kartonskim kutijama na faksu i tako to..di ces njih ozbiljno shvacati..
kao furaju james deen buntovnicku furku,a stoji im ko magarcu sedlo..ofkors,obvezni odjevni predmeti su palestinke i majce che-a..
pa vrijedniji je jedan begalski tigar od 00 takvih :D

caporegime
24-02-2012, 15:25
pa ne govori niko o odstrjelu tigrova i lavova. ali neke tamo činčile, nerčevi ili vizoni kao i krokodili ili zmije me nimalo ne senzibiliziraju.
u ostalom i biblija kaže da je bog stvorio svijet i sve na svijetu da služi čovjeku.
krzno ne bi nosio jer mi ne stoji pimp outfit ali kožu uvijek. i to prirodnu naravno.

Marta
24-02-2012, 17:28
To mi u zg zovemo hasomanski filozofi(kolokvijalni naziv za vjecne studente filozofskog,politickih znanosti i srodnih fakulteta)..ono ne kupaju se po dana,svi obrasli,spavaju u kartonskim kutijama na faksu i tako to..di ces njih ozbiljno shvacati..
kao furaju james deen buntovnicku furku,a stoji im ko magarcu sedlo..ofkors,obvezni odjevni predmeti su palestinke i majce che-a..
pa vrijedniji je jedan begalski tigar od 00 takvih :D

Ti aktiovisti su valjda svugdje isti, dijele iste interese, imaju iste poglde na svijet .... kao sto si rekao, vecinom ih nadjes na filozofskom i politickom faksu ... furaju se na alternativu, spasavaju svijet a zapravu su zeljnji paznje .... jedu korov a ne peru se jer stede vodu ....

sagitarius
24-02-2012, 19:02
Ma sve što je pretjerano ne valja..., ne valja sjedit i danima jesti kolače, dobro s vinom je to nešto drugo... he, he.. E tako i ova ženska što je htjela naručiti plačenog ubicu da nekog "odradi" radi nošenja krzna..., ma boleština žešća...
Osobno sam protiv ubijanja životinja i ne volim biti ni blizu kad kolju stoku, međutim valja jesti, valja živiti..., valja cipele nositi...
E sad ubijanje samo radi mode, to nije OK, ali stvari se prodaju...

Dr. Vito Dugonoga
26-02-2012, 09:34
Triba onda protestirat i sto su ljudi ljudi!
I nji boli ic na poso a ostavljat dicu po vrticima
i oni se pate i muce ih sefovi, drzava, obitelj, tv..

Zar nismo svi zasluzili urede bivseg pricidnika
iako nam nisu prijatelji kupili pristojne stanove!?

Samo, triba doc do razine covicanstva, triba "podnit" covika..
Ovi sto se bore za prava zivotinja, oni su jos na razini zivine
i nisu sposobni uzgajati "sritne zivotinje" pa to traze od drugi!