PDA

Pogledaj Full Version : HRt prati Anđu u stopu

Inkvizitor
17-02-2012, 11:23
nakon što je progovorila na čistom bosanskom, Anđelina Đoli udata Pit dolazi u Zagreb na premijeru vlastitog filma.

vele da su ekipe HTV-a dobile prvi stupanj uzbune. Kod "Crveno".

Nije poznato hoće li pratiti Anđu i u WC-u. Mora ići bar jednom u WC..

ovaj nevjerovatan događaj, da je Anđa došla u Zagreb..zatitirao je srca svim hrvatskim selebritijima i upravnom vijeću HTV-a. kakva prilika za zaglupit narod do krajnjih granica. To se ne propušta.

nakon što je odverglala na bosanskom možda i na kajkavskom otpiči neku poruku

pa se onda i čakavicom malo pozbavi i obeća da će skoknuti i do Splita kad snimi novi film..U zemlji čudaka i budala...

caporegime
17-02-2012, 11:40
a kad vidiš kako narod pase one exclusive i red karpete i to sa poluglkadnim nazovi zvijezdama nije čudo da je za malograđanski apetit većina građana ove zemlje dolazak holivudskog projekta veći od njihovih života.
šta bi da su došli još u isto vrijem beckham i ona njegova spajsica? to razdragana srca hrvatskih malograđana ne bi mogla podnijeti.toliko emocija, toliko časti......jebeš pdv i krizu, dolazak brangeline u ovakvoj zemlji, nema reprizu.

zaba1111
17-02-2012, 11:43
Zar stvarno narod pase red carpete ? Moj dojam je da se to samo forsira u medijima , a da narod to sve manje obadaje, kao što narod zaboli i za Angelinu.

Inkvizitor
17-02-2012, 11:44
a kad vidiš kako narod pase one exclusive i red karpete i to sa poluglkadnim nazovi zvijezdama nije čudo da je za malograđanski apetit većina građana ove zemlje dolazak holivudskog projekta veći od njihovih života.
šta bi da su došli još u isto vrijem beckham i ona njegova spajsica? to razdragana srca hrvatskih malograđana ne bi mogla podnijeti.toliko emocija, toliko časti......jebeš pdv i krizu, dolazak brangeline u ovakvoj zemlji, nema reprizu.

dobro si napomenio..da su došli u kompletu spajsica i Beckhem..HTv bi poslije toga morao komplet na godišnji odmor..šta bi se tu štikli polomilo trčeć, šta bi tu noktiju s nogu otpalo od gaženja..

Očekuje li se Bandić na premijeri..skladatelj- pravednik, ????

hoće li joj dati ključe grada..prozvat cijeli jedan novi kvart u uspomenu na njezin dolazak..Bože dragi hoće li Yutelovci ovo sve moć idržat..takvu erupciju ushita..

Rodica
17-02-2012, 11:48
meni je bilo gadljivo ono grlatanje sa lokalnim ženama kad je dolazila na brijune kod radeta. babe se rastopile... zamisli, ima anđa ruke i noge, zadah iz usta, vjerojatno i piša ko i mi... booože moj, ma jednostavna žena i gotovo. uopće nije plastična kako nounari pišu...

Marta
17-02-2012, 11:49
Meni je to sve jedan jadan show, gadi mi se sve skupa.

Njena biografija govori da je ona krajnje poremecena osoba, daleko je to od normalnog. Zalaze se za mir u svijetu a klincima kupuje tenkove za igru. Njene klince se na slikama najcesce vidi u maskirnim uniformama i s igrackama u obliku oruzja ....

Inkvizitor
17-02-2012, 11:52
O da. I Rade je tu..oćel on odrecitirati..ne daj se Ines..onako sjetno sa čašom u ruci..

to je fora..ona sva prozirna, da je takneš prsla bi a kraj nje poje balkanski Rasputin, reinkarnacija Jovana Stanisavljevića Čaruge..

Marta
17-02-2012, 11:53
a sto mi taj lik ide na zivce ..... neopisivo ...

Rodica
17-02-2012, 11:55
u lošim odnosima sa ćaćom već godinama, a s bratom se ljubi u usta... :D a meni drago što nije s ćaćom jer joj ćaću obožavam (kao glumca, naravno)

http://www.youtube.com/watch?v=Yr10tnekeXE

sreća pa mi nije ogadila filmove di on glumi..

Inkvizitor
17-02-2012, 11:55
Meni je to sve jedan jadan show, gadi mi se sve skupa.

Njena biografija govori da je ona krajnje poremecena osoba, daleko je to od normalnog. Zalaze se za mir u svijetu a klincima kupuje tenkove za igru. Njene klince se na slikama najcesce vidi u maskirnim uniformama i s igrackama u obliku oruzja ....

Njene klince..je li ona to rodila..ili???

Rodica
17-02-2012, 11:56
nešto rodila, nešto posvojila.. pitaj boga koliko ih ima..

Marta
17-02-2012, 11:57
nešto rodila, nešto posvojila.. pitaj boga koliko ih ima..

3 je rodila, a 3 posvojila

Inkvizitor
17-02-2012, 11:57
3 je rodila, a 3 posvojila

ona troje rodila..sa Bradonjom ili?..

caporegime
17-02-2012, 11:59
dobro si napomenio..da su došli u kompletu spajsica i Beckhem..HTv bi poslije toga morao komplet na godišnji odmor..šta bi se tu štikli polomilo trčeć, šta bi tu noktiju s nogu otpalo od gaženja..

Očekuje li se Bandić na premijeri..skladatelj- pravednik, ????

hoće li joj dati ključe grada..prozvat cijeli jedan novi kvart u uspomenu na njezin dolazak..Bože dragi hoće li Yutelovci ovo sve moć idržat..takvu erupciju ushita..

vjerojatno bi joj predstavnici tamanitelja kanapea i kolačića sa takvih derneka održali i malu simpatičnu lekciju o tome kako bi trebala biti malo bolje informirana o stanju u "regionu" i kako ipak nije smjela, istorijske istine radi" propustiti prikazati djelitelje bosne i rušitelje starog mosta koji su također kumovali nestanku jednog toplog, tolerantnog, s uvijek dosta kafe, pitoreskonog duštva u kojemu se nikad nije pitalo na nacionalnost ili vjeru......

kad bi to bilo tako kladim se da bi s takvog mjesta izvještava ona munižaba sva sretna što je još netko prepoznao sav zločinački karakter ddruge strane lošeg konglomerata politika, kkao je to opisao naš apšisali rogonja

Inkvizitor
17-02-2012, 12:00
u lošim odnosima sa ćaćom već godinama, a s bratom se ljubi u usta... :D a meni drago što nije s ćaćom jer joj ćaću obožavam (kao glumca, naravno)

http://www.youtube.com/watch?v=Yr10tnekeXE

sreća pa mi nije ogadila filmove di on glumi..

bolesno..!!!!!!!!!!!

čitao sam jednom da je pisala neke ispovjesti..da je znala bit mjesecima drogirana i da nije znala za sebe..

pa kak ta droga ne ubije ak je tako bilo..

Marta
17-02-2012, 12:02
ona troje rodila..sa Bradonjom ili?..

da, jednu malu pa onda blizance, curicu i decka

Marta
17-02-2012, 12:03
bolesno..!!!!!!!!!!!

čitao sam jednom da je pisala neke ispovjesti..da je znala bit mjesecima drogirana i da nije znala za sebe..

pa kak ta droga ne ubije ak je tako bilo..

nije ona normalna, droga, razni ekscesi, orgijanja, pa uzmi samo u obzir za kog je bila udata ....

Rodica
17-02-2012, 12:04
misliš na billya boba thorntona?
a dobar je glumac skroz.. :(

Inkvizitor
17-02-2012, 12:06
vjerojatno bi joj predstavnici tamanitelja kanapea i kolačića sa takvih derneka održali i malu simpatičnu lekciju o tome kako bi trebala biti malo bolje informirana o stanju u "regionu" i kako ipak nije smjela, istorijske istine radi" propustiti prikazati djelitelje bosne i rušitelje starog mosta koji su također kumovali nestanku jednog toplog, tolerantnog, s uvijek dosta kafe, pitoreskonog duštva u kojemu se nikad nije pitalo na nacionalnost ili vjeru......

kad bi to bilo tako kladim se da bi s takvog mjesta izvještava ona munižaba sva sretna što je još netko prepoznao sav zločinački karakter ddruge strane lošeg konglomerata politika, kkao je to opisao naš apšisali rogonja

da, da ..možda je na Prisavlju uvjere da je to odlična tema za novi film..

al ne bi ja tu ulogu dao onoj koja je munila žabu..ona nije pojava kuiš..to bi trebo Šprajc..i to da trbuhozbori..a cijelo vrijeme mu onaj šarmatni smješak ispod prosijedih vlasi provejava.

a ima tu kandidata..hoće li se upriličiti Jeregović i nabaciti da tu ima i ustaša sigurno..

a šta ako Severina rodi dok je Anđa tu..

to neće nitko ni primjetit..

ovo su baš dramatični dani za HTV.

mogao bi se i osmisliti neki cjelodnvni program ..kao u ratno vrijeme..Program za Slobodu...ili nešto slično..angažirati Latina ponovo..

Marta
17-02-2012, 12:06

da, al nije normalan, bolesniji je od nje

kazu da je djelomicno i on utjecao na njeno psihicko stanje

Inkvizitor
17-02-2012, 12:08

on pari neki patološki tip..on ne treba glumit kad glumi luđaka..

kao ni Jack Nicholson npr.

Rodica
17-02-2012, 12:12
luda je ona i bez boba bila i prije..

Inkvizitor
17-02-2012, 12:25
U lobiju CineStara Arena večeras Angelinu Jolie i Brada Pitta te glumačku ekipu filma "U zemlji krvi i meda", predvođenu glavnim glumcima Zanom Marjanović, Goranom Kostićem, Radom Šerbedžijom, Vanessom Glođo i Brankom Đurićem, očekuje 60 metara dugačak crveni tepih.

jel me može netko informirati tko je dotična persona.

nju bih rado upoznao jer ima sugestivno prezime..

700 uzvanika..delicije iz cijele zemlje..

nadam se da je na meniju i janjetina s ražnja..

caporegime
17-02-2012, 12:34
u cijeloj priči me jebe samo jedna stvar. ja kužim da se svi sjate radi nekog filma ili nekog glumca.
tko se ne bi sjatio ako se promovira film Martina Scorsesija ili clinta eastwooda? ili u koojem glumi Jack Nicholson

malograđanštinu vidim samo u tome što su se sjatili oko osrednje glumice i vjerojatnbo katastrofalne režiserke, koja svoju slavu prvenstveno temelji na stvarima koje nemaju dodirnih točaka s dobrom glumom; na ćaći, na mužu, na par akcića i na tome da izgleda sasvim dobro.
pa to je nakraju kao da svi dođu na izložbu slika britney spears.
ili večer poezije maria balotellija.
i to da se najavljuje kao društveni spektakl.

Inkvizitor
17-02-2012, 12:38
u cijeloj priči me jebe samo jedna stvar. ja kužim da se svi sjate radi nekog filma ili nekog glumca.
tko se ne bi sjatio ako se promovira film Martina Scorsesija ili clinta eastwooda? ili u koojem glumi Jack Nicholson

malograđanštinu vidim samo u tome što su se sjatili oko osrednje glumice i vjerojatnbo katastrofalne režiserke, koja svoju slavu prvenstveno temelji na stvarima koje nemaju dodirnih točaka s dobrom glumom; na ćaći, na mužu, na par akcića i na tome da izgleda sasvim dobro.
pa to je nakraju kao da svi dođu na izložbu slika britney spears.
ili večer poezije maria balotellija.
i to da se najavljuje kao društveni spektakl.

nemoj molim te unositi dozu ozbiljnosti u ovaj topic.

hoću sprdačinu...:rofl

šta se tu ima o ozbiljnosti..ovo je zatupljivanje naroda galopirajućom brzinom..

na stranu što su ti svi eventi preseravanja ali dramiti i kako kažu posvećivati dnevnike jednoj takvoj bizarnosti..to je dno dna.

to je marijanska brazda ljudskog uma..

Marta
17-02-2012, 12:58
on pari neki patološki tip..on ne treba glumit kad glumi luđaka..

kao ni Jack Nicholson npr.

to i ja mislim ... kad ih vidis dosta ti je

Komari
17-02-2012, 12:59
Svi smo mi pod zakonskom obvezom plaćati ovo silovanje mozga.
A dežurni silovatelji i ispiratelji redom iz Hrvatske u živo

i to na 1. i 2. programu HTVa

TheBronxBomber
17-02-2012, 15:30
Obetala je Anđa Jolina svratit' i do rodnog joj Imotskog.

T@nja
17-02-2012, 20:34
Obetala je Anđa Jolina svratit' i do rodnog joj Imotskog.

:D

Meni je Brad faca. Ostao covjek u Parizu i izbjegao ovu nakaradnu pompu...

Inkvizitor
17-02-2012, 20:40
Kakva je to nepristojnost. Otić sa premijere sopstvenog filma.

Stiliana
17-02-2012, 20:58
Kakva je to nepristojnost. Otić sa premijere sopstvenog filma.

Ženu doma čeka šestoro djece za večeru. Mojne da si na kraj srca.

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:00
Anđe moja, triput moja Anđe
Sit´ se Anđe sećije i rađe

.... ooooOOooOOooJJ!!!

mardar
17-02-2012, 21:01
A hebo je mardar više pa stalno o njoj.Mada je smršala ali ajde dalo bi se otrpit.:evil:evil

Inkvizitor
17-02-2012, 21:02

Pa može Brad nahranit dicu..

Anđo Anđo..moš ti iz Njujorka ali Njujork iz tebe ne.

T@nja
17-02-2012, 21:05
Al kako su pompozno najavljivali svecanu veceru za 700 uzvanika, nase "zvijezde" danima pripremale opravice, frizurice, stiklice....Eno, maloprije An'ca Kovac palamudi o tome kako nije htjela zasjenit Anđu....a Anđa ih sve izjebala, ošla ona svom Bradu. :cerek: :rofl :rofl

Inkvizitor
17-02-2012, 21:06
Al kako su pompozno najavljivali svecanu veceru za 700 uzvanika, nase "zvijezde" danima pripremale opravice, frizurice, stiklice....Eno, maloprije An'ca Kovac palamudi o tome kako nije htjela zasjenit Anđu....a Anđa ih sve izjebala, ošla ona svom Bradu. :cerek: :rofl :rofl

blago rečeno, popiškila se po njima. Nije da ih žalim ali to nije fer. A An'ca ju je namjeravala zasjenit, čime..anoreksijom.

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:07
Ženu doma čeka šestoro djece za večeru.

Sta je krenula i u kanibalizam? :D

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:08
blago rečeno, popiškila se po njima. Nije da ih žalim ali to nije fer. A An'ca ju je namjeravala zasjenit, čime..anoreksijom.

Anica izgleda jako lose. Bas vidio maloprije.... zalosno.

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:09

Ljubomorna si sto nisi bila medju uzvanicima. :D

Inkvizitor
17-02-2012, 21:11
Anica izgleda jako lose. Bas vidio maloprije.... zalosno.

možda baš zato..

T@nja
17-02-2012, 21:12
Ljubomorna si sto nisi bila medju uzvanicima. :D

Ja sam mogla ic, al sam odbila jer sam bila uvjerena da nece niti jedan od njih dvoje doc. :D
Kad Brad bude sam dolazio, postat cu sobarica taj dan. :love

Inkvizitor
17-02-2012, 21:13
Ja sam mogla ic, al sam odbila jer sam bila uvjerena da nece niti jedan od njih dvoje doc. :D

francuska..:o:o:o

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:14
možda baš zato..

Ne kuzim...

Inkvizitor
17-02-2012, 21:15
Ne kuzim...

kažeš da loše izgleda, pa je tako mogla zasjenit Anđu..

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:15

Imala si sto propustit. :D

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:16
kažeš da loše izgleda, pa je tako mogla zasjenit Anđu..

Sad kuzim :D

T@nja
17-02-2012, 21:16
francuska..:o:o:o

tresnjevacka :D

Inkvizitor
17-02-2012, 21:17
tresnjevacka :D

kakve su te u odnosu na francuske..????

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 21:18

Sace Rade bit zvizda veceri!
Svi ce se okupit oko njega
a on ce pricat dizivljae i anegdote!

Gledo sam dolazak koi je uprilicio Vlahov
i bilo je zanimljivo kako svi izbigavaju pricat o silovanim u Hrvatskoj!
A ono ukljucivanje u Sarajvo i Banjaluku j eziva katasrofa
posebno jer je Dnavni avazlia lazov prve klase- Bosnjak iz Crne Gore!

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:21
Anđa je iz Ričica, a Rade iz Medovadoca....

T@nja
17-02-2012, 21:25
kakve su te u odnosu na francuske..????

Ajd, ne bumo sad zaspamali topik....:-p :D

Komari
17-02-2012, 21:33

Znate li zašto Severina još ne rađa? Pripala se da joj Anđa ne uzme dite.

Enivej..

ovo je zaista nacionalna sramota, a ne televizija.
I uvijek ti ista ekipa ispire mozak..oćeš s Varšavskom, oćeš s Puhovskim, oćeš s Anđelinom..

.

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:38
Sludjenost istocnih Europljana Hollywood-om i americkim sundom/celebrity smecem je nesto nevjerojatno. Svaki put me iznenadi i ozalosti. Ta groznica je posebno vidljiva na Zapadnom Balkanu; pogotovo u Hrvatskoj. U Hrvatskoj, svako misli da je "netko i nesto" - on par s Hollywoodom.

Sto me najvise zalosti: te sludjene mase iluzorno misle/vjeruju da se mogu ravnati s jednom Anđom Jolinom (rijec jedino o planetarnoj popularnosti). Vrijeme im je da se probude i suoce sa stvarnosti. Oni, uguzujuci se Hollywoodskim zvijezdama, zapravo sebe spustaju na razinu nize vrste. A oni jadni misle obrnuto.

Cast onima koji ne rade budalu od sebe. Takvih je skroz malo.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 21:44
Sludjenost istocnih Europljana Hollywood-om i americkim sundom/celebrity smecem je nesto nevjerojatno. Svaki put me iznenadi i ozalosti. Ta groznica je posebno vidljiva na Zapadnom Balkanu; pogotovo u Hrvatskoj. U Hrvatskoj, svako misli da je "netko i nesto" - on par s Hollywoodom.

Sto me najvise zalosti: te sludjene mase iluzorno misle/vjeruju da se mogu ravnati s jednom Anđom Jolinom (rijec jedino o planetarnoj popularnosti). Vrijeme im je da se probude i suoce sa stvarnosti. Oni, uguzujuci se Hollwoodskim zvijezdama, zapravo sebe spustaju na razinu nize vrste. A oni jadni misle obrnuto.

Posto je izbacen bilo kakav domaci humor s televizora
ovo sto oni pristavljaju ko nesto vazno i ozbiljno
su za mene vrhunske komedie!

Posebno kad su prikazivali Ivin i Andin prvi susret na Briunima
a Rade i njegova jos gora polovica se iza namiscaju kako bi stalno bili u kadru!

A ona voditeljica se nasminkala i sredila tamam sutra za mackare!

TheBronxBomber
17-02-2012, 21:50
Meni nije jasno - zapravo jasno mi je - kako posjet jedne Hollywoodske zvijezde (hello!?!) moze biti predmet najvece pozornosti u jednoj citavoj zemlji/naciji?!?

Slicno moze biti jedino u Africi ili na dalekom istoku. U Aziji domaca stanovnistva imaju obicaj pitati za sliku s obicnim ljudima - bijelcima - pogotovo ako su visoki. :D

T@nja
17-02-2012, 21:54

Sto me najvise zalosti: te sludjene mase iluzorno misle/vjeruju da se mogu ravnati s jednom Anđom Jolinom (rijec jedino o planetarnoj popularnosti). Vrijeme im je da se probude i suoce sa stvarnosti. Oni, uguzujuci se Hollywoodskim zvijezdama, zapravo sebe spustaju na razinu nize vrste. A oni jadni misle obrnuto.

Ma ne vjerujem da smo mi nesto vise sludjeni od drugih. Pa evo, tu je na doceku bilo mozda par stotinjak djecurlije.
Ja vjerujem da digod po Europi ona dodje bila bi ista situacija, ludih fanova imas uvijek i svugdje.
Pa ja sam kao klinka pisala pismo Mick Jaggeru, a na koncertu u ZG sam bila u prvom redu. :o :D

Mene sablaznjuju mediji koji tolko posvecuju tom "dogadjaju", radje bi da strani mediji barem spomenu Anđin dolazak u HR, to bi bila veca promocija nego cijelogodisnja promidzba Min. turizma.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 21:56
Ma ne vjerujem da smo mi nesto vise sludjeni od drugih. Pa evo, tu je na doceku bilo mozda par stotinjak djecurlije.
Ja vjerujem da digod po Europi ona dodje bila bi ista situacija, ludih fanova imas uvijek i svugdje.
Pa ja sam kao klinka pisala pismo Mick Jaggeru, a na koncertu u ZG sam bila u prvom redu. :o :D

Mene sablaznjuju mediji koji tolko posvecuju tom "dogadjaju", radje bi da strani mediji barem spomenu Anđin dolazak u HR, to bi bila veca promocija nego cijelogodisnja promidzba Min. turizma.
Je li te primitio Mick?!

T@nja
17-02-2012, 21:59
Je li te primitio Mick?!

Daštaje. :D

Inkvizitor
17-02-2012, 22:01
Pa ja sam kao klinka pisala pismo Mick Jaggeru,

.

tebe je trebalo stavit pod starateljstvo..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:03
Daštaje. :D

I?!?!?!?!?!

T@nja
17-02-2012, 22:04
tebe je trebalo stavit pod starateljstvo..

Cek, kaj vi ko klinci niste imali idole kojima ste pisali pisma? :o :rofl
Dobro, vi mladji ste vec imali internet i email. Ali nije to to. :(

T@nja
17-02-2012, 22:06
I?!?!?!?!?!

Ma moš misliti da me je primijetio. :rofl
Ali bilo mi je fora njega i preruznog Richardsa gledat iz te blizine. :s

Inkvizitor
17-02-2012, 22:06

auu koji kompliment..

pisati pisma idolima je jedna stvar a pisati pismo Micku Jaggeru zahtjeva starateljstvo..

Inkvizitor
17-02-2012, 22:07

sreća da je on ljepotan pa je kompenzirao Richardsovu ružnoću..:rofl

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:08

A tebi je Mick, naravno, odgovorio
i za nagradu si bila Kanadanka na ZOI u Sarajvu..

Ja sam piso svakoj curi koja mi se svidala
a nisam je imo prilike "zaskocit"!

Komari
17-02-2012, 22:11

BRAVO i ITD generacija :facepalm:

To je u mojoj kući bilo zabranjeno štivo.

.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:12

I od tad si pristala bit obozavateljica?!

Mozda bi ja i piso Angelini
al ne zelim rastavljat njenu obitelj
iako mislim kako bi ona Brada obardila
i nagovorila nek za javnost ostanu u braku!

I onda je Rade ceka na Plesu a ona iz zrakoplova meni u zagrljaj
i samo se na Brijune javi videolinkom iz HercegBosne
sa snimanja filma "Zarathustra se vraca kuci"!

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:12
T@nja,

Ja ti garantiram da po pitanju kvazi-celebrity iskompleksiranosti, nitko Hrvatima ravan nije.

T@nja
17-02-2012, 22:13
Ma Mick mi tolko drag da u toj ruznoci oduvijek vidim samo ljepotu. Bas sam bila zaljubljena. :rofl

A tebi je Mick, naravno, odgovorio
i za nagradu si bila Kanadanka na ZOI u Sarajvu..

Ja sam piso svakoj curi koja mi se svidala
a nisam je imo prilike "zaskocit"!

Nikad mi nitko nije odgovorio....:(

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:14

Procitao sam mu auto-biografiju. :D Bar ne krije da glazbenom industrijom vladaju tajna drustva.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:14
T@nja,

Ja ti garantiram da po pitanju kvazi-celebrity iskompleksiranosti, nitko Hrvatima ravan nije.

Uf, Americani su po tom pitanju najgori!
Kod nji bi Katalinic bio megazvizda!

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:16
Ma Mick mi tolko drag da u toj ruznoci oduvijek vidim samo ljepotu. Bas sam bila zaljubljena. :rofl

Nikad mi nitko nije odgovorio....:(
Ni Lastan?!

Pokusaj s Milanom Runjic Vukovic Ruznjikovic!

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:17
S kim se usporedjujete - s Amerikancima? Amerikanci su izgubljena sorta. No, niti ni Americi zemlja ne staje zbog celebritya.

T@nja
17-02-2012, 22:17
T@nja,

Cek, jel pricamo o ljudima, fanovima, djecurliji ili medijima?
Ako je ovo prvo, onda smo mi male bebe kaj fanovi rade po svijetu kad im zvijezde dolaze u goste.
Dok, s druge strane, nemrem si zamisliti BBC ili ARD da tolko paznje posvecuju nekoj holivudskoj zvijezdi. Tu smo jadni do bola. :rigo:

T@nja
17-02-2012, 22:18
Ni Lastan?!

Pokusaj s Milanom Runjic Vukovic Ruznjikovic!

Ma ni Lastan. :(

Jedino jos nisam probala sa Žuži. :D

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:20
S kim se usporedjujete - s Amerikancima? Amerikanci su izgubljena sorta. No, niti ni Americi zemlja ne staje zbog celebritya.

Nie vraga..
Sudenje O.J.-u
smrt M.Jacksona
dolazak Beatlesa..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:22
Cek, jel pricamo o ljudima, fanovima, djecurliji ili medijima?
Ako je ovo prvo, onda smo mi male bebe kaj fanovi rade po svijetu kad im zvijezde dolaze u goste.
Dok, s druge strane, nemrem si zamisliti BBC ili ARD da tolko paznje posvecuju nekoj holivudskoj zvijezdi. Tu smo jadni do bola. :rigo:

Kad su se raspali Take That po Nimackoj bio dan zalosti!
Curice rizale vene, plakale po trgovima..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:24
Ma ni Lastan. :(

Jedino jos nisam probala sa Žuži. :D

Zuzi si tribala pisat namisto Micku!!
Sad bi imala punolitno dite s njim..
i bila u rangu sa Slavicom E.

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:25
Nie vraga..
Sudenje O.J.-u
smrt M.Jacksona
dolazak Beatlesa..

Ja govorim o necemu drugom. U Americi malo tko misli za sebe da je celebrity. U Hrvatskoj to misli skoro svatko.

Ljudi poput Jelene Veljace, recimo, su uvjereni da su nekakvi poznati/vazni ljudi... itd. To je toliko ludo i iluzorno...

T@nja
17-02-2012, 22:27
Kad su se raspali Take That po Nimackoj bio dan zalosti!
Curice rizale vene, plakale po trgovima..

Tocno tak.

Kad je Iron Maiden bio u ST, ja vodila malu na koncert i drugi dan nakon koncerta sjedimo mi u Zbirca na Bacama i prolaze Dickinson i onaj drugi dugokosi plavusan. Nitko se takoreci nije ni osvrnuo (osim moje kceri koja mi nikad nece oprostiti kaj ih nisam molila za autogram :rofl ), a negdje vani bi ih ocerupali.

Inkvizitor
17-02-2012, 22:28
Ja govorim o necemu drugom. U Americi malo tko misli za sebe da je celebrity. U Hrvatskoj to misli skoro svatko.

Ljudi poput Jelene Veljace, recimo, su uvjereni da su nekakvi poznati/vazni ljudi... itd. To je toliko ludo i iluzorno...

saš nagrabusit od Vite. On je zaljubljen u nju.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:30

Aha..
U USA se klinke operiraju sa 16 kako bi licile na celebrity..

A tek dodila Oscara i jos milijuni nagrada i citavi casopisi koi prate Paris Hilton..
Il je ona isto samo skromna naslidnica koja ima sta rec, al nece, jer se stidi..

T@nja
17-02-2012, 22:32

O, pa to je sasvim drugi par rukava. Kod nas svi koji se jednom pojave u medijima misle da su zvijezde.
Vecina njih sami zovu medije i izvjescuju ih di ce u neko doba biti kako bi ih mogli doci kao slucajno poslikati.
To je kod nas zaista prestrasno.
A zaista se za malo koga u HR moze reci da je zvijezda. Ma ni nemamo ih.
Osim Tompe, Kostelica i Balica.

Inkvizitor
17-02-2012, 22:33
Aha..
U USA se klinke operiraju sa 16 kako bi licile na celebrity..

A tek dodila Oscara i jos milijuni nagrada i citavi casopisi koi prate Paris Hilton..
Il je ona isto samo skromna naslidnica koja ima sta rec, al nece, jer se stidi..

Velika zemlja pa ima svašta.

da nas ima 300 miliona, imali bi 300 puta više takvih bizarnosti.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:35
Tocno tak.

Kad je Iron Maiden bio u ST, ja vodila malu na koncert i drugi dan nakon koncerta sjedimo mi u Zbirca na Bacama i prolaze Dickinson i onaj drugi dugokosi plavusan. Nitko se takoreci nije ni osvrnuo (osim moje kceri koja mi nikad nece oprostiti kaj ih nisam molila za autogram :rofl ), a negdje vani bi ih ocerupali.

Kod nas samo medii glume svitke novinare
a ljudima je sve jedno, osim ako bi doso Biber!
Tad bi se naslo dovoljno curica koje bi vriscale!
!!OMG!!

Ja neznam zasto je Stulic u Nizozemskoj
ni ovdi ga ne bi niko sljivio ni 5%..

Pomalo mi zao tvoje kcerke..
S Kerumom kavendises
a Maidenovcima ni ruku pruzit..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:36

Za Sarah je olicenje oblina i zenstvenosti!

A tek okice.. ko dva Modra jezera u Imotskom!

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:37
O, pa to je sasvim drugi par rukava. Kod nas svi koji se jednom pojave u medijima misle da su zvijezde.
Vecina njih sami zovu medije i izvjescuju ih di ce u neko doba biti kako bi ih mogli doci kao slucajno poslikati.
To je kod nas zaista prestrasno.
A zaista se za malo koga u HR moze reci da je zvijezda. Ma ni nemamo ih.
Osim Tompe, Kostelica i Balica.

I Cire!
Ja njega kad god sritnem pozdravim!
Nekad i popricamo, ako mi se ne zuri..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:39
Velika zemlja pa ima svašta.

da nas ima 300 miliona, imali bi 300 puta više takvih bizarnosti.

Ma kakvi, mi bi bili 300 puta bolji!
U svakom sportu bi bili prvi!
A Split bi bio samo jos jedan Kastel!

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:42

Na koji nacin? :D

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:42
Breaking news!!!

http://hot.net.hr/zvijezde/crveni-tepih/page/2012/02/17/0628006.html

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:44
Vito, ja ti danas nemam volje objasniti i do kraja artikulirati ono sto zelim reci. Tesko mi ide danas... odustajem. Ti usporedjujes Ameriku i Hrvatsku. :bonk: Promasaj iz starta...

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:49
Vito, ja ti danas nemam volje objasniti i do kraja artikulirati ono sto zelim reci. Tesko mi ide danas... odustajem. Ti usporedjujes Ameriku i Hrvatsku. :bonk: Promasaj iz starta...

Uglavnom, nismo najgori po tom pitanju!
Cag ni od Engleske, Nimacke, Austrie..
Njima na Balu bude zvizda Verona Feldbusch
Nicollette Sheridan ili Brigitte Nielsen..

Mi smo cool- cak niko ne stalka Ninu Badric!

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:50
I Cire!
Ja njega kad god sritnem pozdravim!
Nekad i popricamo, ako mi se ne zuri..

To je super. A ne mislit kako mozes biti nogometni trener zbog toga sto si ga sreo. :D

A mozda i mozes. S obzirom da zivimo diktaturi mediokriteta... Globalni sindrom. Mogu oni, pa mozes i ti.

Ako moze Bilic, mogu i ja.. bogami. :D

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:52
To je super. A ne mislit kako mozes biti nogometni trener zbog toga sto si ga sreo. :D

A mozda i mozes. S obzirom da zivimo diktaturi mediokriteta... Globalni sindrom. Mogu oni, pa mozes i ti.

Ako moze Bilic, mogu i ja.. bogami. :D

Posto sam Nadcovik mogu birat sta i kad cu bit!
Ako mi se bude tilo bicu i nogometni trener..
Ciro je zanimljiv i prijatan covik, pa je ga lipo srist!

Bilica isto sritnem, ali je dosadan i ljigav.. nekako..

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:53
Mene je strina skoro zadavila kad sam joj reka ono sto mislim o Oprah Winfrey. Ne bi da su skupa pamuk cupali po Karolajni...

TheBronxBomber
17-02-2012, 22:55
Ono, kako obicni Hrvati dozivljaju celebritye, to je nesto nevjerojatno... nevjerojatno. Svi ih dozivljaju kao da su, u najmanju ruku, skolski drugovi...

T@nja
17-02-2012, 22:59
Mene je strina skoro zadavila kad sam joj reka ono sto mislim o Oprah Winfrey. Ne bi da su skupa pamuk cupali po Karolajni...

:rofl:rofl

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 22:59
Ono, kako obicni Hrvati dozivljaju celebritye, to je nesto nevjerojatno... nevjerojatno. Svi ih dozivljaju kao da su, u najmanju ruku, skolski drugovi...

Nego!
Svi imamo zivotnu skolu!

Jedino mi zao sto se nisam druzio s pokojnim Dinom!
Mislio sam sad ga je krenilo, bice vrimena..

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 23:18
Je li HRT poslo ikog u Marseille?!

Necu moc zaspat dok ne saznam je li sritno dosla kuci..

TheBronxBomber
17-02-2012, 23:45
Nego!
Svi imamo zivotnu skolu!

Jedino mi zao sto se nisam druzio s pokojnim Dinom!
Mislio sam sad ga je krenilo, bice vrimena..

Igrom slucaja sam se s njim druzio nekoliko dana - ja mislim da je to bilo '97-e godine. Bio je drag covjek - bez obzira na njegovu drogom-izazvanu psihozu i delirijum. Bilo je i smisnih stvari ispada i dogadjaja, ali ne bih o tome.. :D

T@nja
17-02-2012, 23:46
Igrom slucaja sam se s njim druzio nekoliko dana - ja mislim da je to bilo '97-e godine. Bio je drag covjek - bez obzira na njegovu drogom-izazvanu psihozu i delirijum. Bilo je i smisnih stvari ispada i dogadjaja, ali ne bih o tome.. :D

Jel manicno cistio kucu jos dok su gosti bili prisutni? :D

TheBronxBomber
17-02-2012, 23:48

Druzili smo se u NY-u.

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 23:55

Stas..
Dino je velik!

Dr. Vito Dugonoga
17-02-2012, 23:56

Nisi valjda i kod njega bila s kcerkom?!

To je sigurno radio kad su gosti postali dosadni..

Dr. Vito Dugonoga
18-02-2012, 00:01
Angelina Jolie uspavala dicu i sad se tusira!
Brad trazi po internetu sta ce kupit u Hrvatskoj!
Rade Srebedzia im je pridlozio Neum!

Dr. Vito Dugonoga
18-02-2012, 00:09
Angelina upravo telefonira s Brankom Duricem, Radi iza leda
i razgovaraju o silovanim Hrvatima od strane HRTa!

Dr. Vito Dugonoga
18-02-2012, 00:18
Laka ti noc Angelina Jolie!!

Vidimo se sutra u svim mediima!

:*

moonlight
18-02-2012, 03:17
Obzirom na otvarača teme, moram primjetit da je silan utjecaj ostavio "kokošinjac" sa starog foruma, "neke stvari se ne mogu kupiti novcem"...
Zanimljivo je da i dalje ta boljka traje, Angelina, euforija ova ili ona, kao da promjena postoji, ali ti Inkvi , "duboko si me razočarao"
Više me čudi "šašnja" šatro kužera, koji se kao čude jer mediji serviraju ono što se jede danas, ostavimo se licemjerja i napokon gromoglasno uskliknimo...
Welcome Angie,this is nice small country for a great holiday!

Dr. Vito Dugonoga
18-02-2012, 11:53
Evo svi nasi slavni i nadobudni:
http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/igrali-se-hollywooda-nase-su-zvijezde-zablistale-pred-jolie-254267

Meni su najsmisnii Bojana G. i Josko L.

Humphrey
18-02-2012, 12:09
Napokon je Angelina počastila Zagreb svojim posjetom baš kad i ja. Nas dvoje u Zagrebu na isti dan, ona prikladno bez Brada, slučajnost?? Ne bi rekao. Ali Angelini ljubav ipak nije suđena, nadam se da neće previše patiti.

mardar
18-02-2012, 12:27
Napokon je Angelina počastila Zagreb svojim posjetom baš kad i ja. Nas dvoje u Zagrebu na isti dan, ona prikladno bez Brada, slučajnost?? Ne bi rekao. Ali Angelini ljubav ipak nije suđena, nadam se da neće previše patiti.

A sve mi je sumnjivo bilo kao da sam naslutio razlog bježanja sa premijere.E neka si to podjelio s nama. A što si joj radio pa se nadaš da neće previše patiti.Mogao si joj malo i nade ostaviti.:rofl:rofl:rofl

Humphrey
18-02-2012, 15:16
A sve mi je sumnjivo bilo kao da sam naslutio razlog bježanja sa premijere.E neka si to podjelio s nama. A što si joj radio pa se nadaš da neće previše patiti.Mogao si joj malo i nade ostaviti.:rofl:rofl:rofl

Pobjegla je jer je shvatila kako od našeg susreta neće biti ništa, bol je jednostavno bila prevelika.Ali što možemo, bogovi su rekli ne našoj ljubavi, morat će se zadovoljiti Bradom i čoporom djece koja će joj odvraćati pozornost od razmišljanja o onom što je moglo biti,a nikad se nije ostvarilo.

Ali nisam ja jedini razlog njenog bijega, pa tko ne bi pobjegao od onoga što se tamo okupilo

Inkvizitor
18-02-2012, 15:28
Ali nisam ja jedini razlog njenog bijega, pa tko ne bi pobjegao od onoga što se tamo okupilo

razočarana što nije bio nazočan onaj šarmantni kelj od pravednika-skladatelja?

Stiliana
18-02-2012, 23:05
Švrljam imdb-om malo po stranici filma i moram primjetit kako su se Srbi fakat uzgraktali oko ovog filma pošteno. Čak su i Amerikanci primijetili u statistici ocjena da neamerički gledatelji ocjenjuju film u dvostruko većem broju od njih i to u vrijeme kad se film još nije ni počeo prikazivati van USA. O kako samo dejstvuje srpska internet bojna. Lijepe jedinice filmu Angeline Jolie ne bi li tako otkrili istinu gradu i svijetu. A komentari o ratu i filmu su za ispovraćat se... njihove stare priče o Jasenovcu i 1.500 000 ubijenih Srba, pa patetična pisma/poruke o tome kako smo bili isti narod s istim jezikom koji se jako volio, šmrc, kenj, trulj, bla, pa opet red bijesa na Angelinu i Amere, pa onda upadne netko do tih Amera kojemu uopće nije jasno što se događa i zašto je film nominiran za Zlatni globus tako loše ocijenjen...

Svaka ti čast Anđelino Lijepa.

Inkvizitor
18-02-2012, 23:49
kao da osjećam likovanje u gornjem postu..??

Stiliana
19-02-2012, 13:03
kao da osjećam likovanje u gornjem postu..??

Normalno da likujem. Koliko god se Srbi pravili grbavi, ostaje činjenica da će taj film zbog Angeline pogledat dosta ljudi, a to je ono što njih i ljuti.

Inkvizitor
19-02-2012, 13:33
a jesi čitala ovo

http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=33128:u-zemlji-krvi-i-idiota&catid=97:novo&Itemid=221

Humphrey
19-02-2012, 14:23
a jesi čitala ovo

http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=33128:u-zemlji-krvi-i-idiota&catid=97:novo&Itemid=221

Kurac, pička, guzica, Vedrana Rudan- šta se tu ima čitati?

Tko zna, možda je Jolie stvarno snimila kvalitetan film koji na donekle objektivan način opisuje ono što su srbi radili, ako ga ikad pogledam znat ću.

Po meni, jedno žalosno u svemu ovom je to što ni one u Sarajevu ni one u Zagrebu nije toliko dirnula priča filma koliko činjenica da ih je posjetila Angelina.

Srbi su poznati po dizanju panike za ništa tako da mi njihovo odbacivanje ovog filma ništa ne znači, ali ako su njihove primjedbe točne, ako ovaj film Angeline Jolie njih stvarno prikazuje u pravom svjetlu onda njoj svaka čast.Učinila je nešto što izdajice i kukavice iz Hrvatske, pa čak i BiH nemaju muda ili volje za učiniti.

Inkvizitor
19-02-2012, 14:31
ma indikativno je samo po tome što se hrvatski srboljupci nađu uvrijeđeni filmom koji loše govori o Srbima, uvijajuć to u američki imperijalizam o kome nitko ne govori.

Koliko sam imao nešto malo čitati scenarij je morbidan i pomalo nevjerovatan iako je opet benigniji od srpskih zločina po Hrvatskoj a pogotovo po BiH.

Mogli su joj kad je već došla..predložiti da snimi film o hrvatskoj ženi koja u Vukovaru prepoznaje svog silovatelja u policijskoj odori.

to bi u Americi moglo proć..da se malo zgražaju kako silovatelji nose policijske odore

Inkvizitor
19-02-2012, 14:33
masovna silovanja od strane srpskih vojnika su skoro zaboravljena tema..u Hrvatskoj skoro potpuno a u BiH ipak ima udruženja koja ne dadnu da baš to tako padne u zaborav.

a to je bilo sustavno osmišljeno, to je bila ratna metoda srpskog vojnog i političkog vrha..

Humphrey
19-02-2012, 14:42
ma indikativno je samo po tome što se hrvatski srboljupci nađu uvrijeđeni filmom koji loše govori o Srbima, uvijajuć to u američki imperijalizam o kome nitko ne govori.

Koliko sam imao nešto malo čitati scenarij je morbidan i pomalo nevjerovatan iako je opet benigniji od srpskih zločina po Hrvatskoj a pogotovo po BiH.

Mogli su joj kad je već došla..predložiti da snimi film o hrvatskoj ženi koja u Vukovaru prepoznaje svog silovatelja u policijskoj odori.

to bi u Americi moglo proć..da se malo zgražaju kako silovatelji nose policijske odore

Nije to ništa novo za hrvatske srboljupce, ironično je što ih je bilo dosta među onima koji su Jolie čekali u Zagrebu.

Kad bi Jolie ili bilo tko iz Hollywooda snimio film u kojem ratni zločinac nosi uniformu države protiv koje je ratovao američka publika bi ga ismijala jer to se ne događa u stvarnom svijetu. Tko bi im stigao objasniti kako takva država ipak postoji i zove se Hrvatska.

Inkvizitor
19-02-2012, 14:55
Nije to ništa novo za hrvatske srboljupce, ironično je što ih je bilo dosta među onima koji su Jolie čekali u Zagrebu.

Kad bi Jolie ili bilo tko iz Hollywooda snimio film u kojem ratni zločinac nosi uniformu države protiv koje je ratovao američka publika bi ga ismijala jer to se ne događa u stvarnom svijetu. Tko bi im stigao objasniti kako takva država ipak postoji i zove se Hrvatska.

onda u žanru fantastike..

caporegime
19-02-2012, 17:12
a jesi čitala ovo

ja mislim da je rudanicu najviše pogodila spoznaja da bi tu angelinu jolie, šta god mi rekli o njoj, na ovom svijetu rađe jebali doslovvno svi muškarci nego nju. ne računam pervertite.
kao i činjenica da angelina jolie ima šuške u džepu toliko da može i patetično liti suze po svijetu dok rudanica da zaradi koju kunu mora pljuckat i sraćkat jer se jedino tako profilirala i jer je to jedini jezik kojega ljudi od nje ,neću reći vole čuti, nego je s drukčijim izričajem ni ne poztnaju niti bi uopće obratili pažnju na nju.

ona je jedna od onih koji savršeno upotpunjuju tezu da najveća zla na ovom svijetu proizlaze iz mentalnog sklopa osoba koje se mogu opisati kao ružne žene i impotentni muškarci.

Stiliana
19-02-2012, 21:09
a jesi čitala ovo

Evo jesam sad.
Šta reći, koju posluku porati?
Zašto je Vedrani Rudan uopće bitno što je Jolie anoreksična i drogerašica? Zar anoreksična osoba ne može režirat film ili uradit neku dobro stvar? Pa i Goran Bare ulazi u skup jedva živih drogaša, ali ne vidim da to utječe na Rudanicu i one slične njoj kad o njemu formiraju svoje mišljenje. Dapače, da javno i otovoreno kažeš da ne želiš na TV gledat takve spodobe, ona bi te prva napala da zašto pljuješ po tuđoj nesreći.

To prvo, a drugo: gdje je sad nestao njezin feminizam? Zašto je bitnije to što su Srbi silovatelji od činjenice da su žene zaista silovane u tome ratu? Gdje je sad 'sestrinska' podrška koju je kao nekakva wannabe aktivistica za ženska prava valjda dužnija Angelini Jolie i ženskim žrtvama rata od političkih pizdarija kojima se Rudanica zamara? Naravno, nigdje. Koliko sam čula, dotična ljubi Srbina i vjerojatno u tom grmu leži zec, jer da se film radio o hrvatskim vojnicima koji siluju Srpkinje ili muslimanke, Rudanica bi prva kriještala: Suočite se s istinom, istina oslobađa!
No umjesto toga, kao i obično, se isprosipala za medalju, uvodeći u priču Ameriku i Amerikance koji, iako daleko od svetaca, s ovom pričom nemaju veze. S druge strane, da se imalo informirala o Angelinom humanitarnom radu znala bi da su ona i njezin muž donirali milijune za žrtve Katrine, što još uvijek nije dovoljno lokalpatriotski za Rudanicu jer bi ona, eto, drugima i zapovijedala koju i kakvu djecu da posvajaju.
Ta je žena uvijek krajnje neukusna. Ali valjda od toga živi a uz to niti bolje može...

Inkvizitor
19-02-2012, 21:11
Evo jesam sad.
Šta reći, koju posluku porati?
Zašto je Vedrani Rudan uopće bitno što je Jolie anoreksična i drogerašica? Zar anoreksična osoba ne može režirat film ili uradit neku dobro stvar? Pa i Goran Bare ulazi u skup jedva živih drogaša, ali ne vidim da to utječe na Rudanicu i one slične njoj kad o njemu formiraju svoje mišljenje. Dapače, da javno i otovoreno kažeš da ne želiš na TV gledat takve spodobe, ona bi te prva napala da zašto pljuješ po tuđoj nesreći.

To prvo, a drugo: gdje je sad nestao njezin feminizam? Zašto je bitnije to što su Srbi silovatelji od činjenice da su žene zaista silovane u tome ratu? Gdje je sad 'sestrinska' podrška koju je kao nekakva wannabe aktivistica za ženska prava valjda dužnija Angelini Jolie i ženskim žrtvama rata od političkih pizdarija kojima se Rudanica zamara? Naravno, nigdje. Koliko sam čula, dotična ljubi Srbina i vjerojatno u tom grmu leži zec, jer da se film radio o hrvatskim vojnicima koji siluju Srpkinje ili muslimanke, Rudanica bi prva kriještala: Suočite se s istinom, istina oslobađa!
No umjesto toga, kao i obično, se isprosipala za medalju, uvodeći u priču Ameriku i Amerikance koji, iako daleko od svetaca, s ovom pričom nemaju veze. S druge strane, da se imalo informirala o Angelinom humanitarnom radu znala bi da su ona i njezin muž donirali milijune za žrtve Katrine, što još uvijek nije dovoljno lokalpatriotski za Rudanicu jer bi ona, eto, drugima i zapovijedala koju i kakvu djecu da posvajaju.
Ta je žena uvijek krajnje neukusna. Ali valjda od toga živi a uz to niti bolje može...

To sam hteo da kažem..

Stiliana
19-02-2012, 21:17
To sam hteo da kažem..

Vjerujem. Njeno licemjerje zrači snagom deset Černobila.

Inkvizitor
19-02-2012, 21:19
Vjerujem. Njeno licemjerje zrači snagom deset Černobila.

Njoj jednostavno ide na živce da se Srbi prikazuju kao negativci. I takva je uvijek bila, dosljedna u svom licemjerju

mardar
19-02-2012, 21:20
A da pročitate ovo :

http://www.hrhb.info/content.php?r=1765-Sjaj-i-bijeda-medija-u-Hrvatskoj-U-zemlji-krvi-i-meda

Inkvizitor
19-02-2012, 21:23
A da pročitate ovo :

http://www.hrhb.info/content.php?r=1765-Sjaj-i-bijeda-medija-u-Hrvatskoj-U-zemlji-krvi-i-meda

Pročitao sam..ne smiju oni govoriti o srpskim silovanjima u Hrvatskoj. To je zabranjeno jer su takvi među policajcima a i ne smije se dirati u povlaštenu manjinu.

lagodnije je kičasto dočekivati Anđu koja je napravila film o temi o kojoj oni moraju šutjeti , u zemlji koja je blizu i gdje mogu žaliti druge žrtve kad već ne smiju i ne žele svoje

mardar
19-02-2012, 21:27
Pročitao sam..ne smiju oni govoriti o srpskim silovanjima u Hrvatskoj. To je zabranjeno jer su takvi među policajcima a i ne smije se dirati u povlaštenu manjinu.

lagodnije je kičasto dočekivati Anđu koja je napravila film o temi o kojoj oni moraju šutjeti , u zemlji koja je blizu i gdje mogu žaliti druge žrtve kad već ne smiju i ne žele svoje

Ono što u meni izaziva bijes je i da je takav odnos i prema svim zločinima koji su pogodili Hrvate.Nenormalno je da su u Hrvatskoj Ahmići spominjani na "dalekovidnici" na stotine puta a da Hrvatima ostaje samo par portala koji će progovoriti o zločinima .

Stiliana
19-02-2012, 21:33
A da pročitate ovo :

Sve je to naša vlastita sramota i sramota naše vlasti. Iz pisama je očito da je jedna druga žena snimila dokumentarac o silovanjima u ratu i da o njima nema ni spomena, kao ni uopće o toj tematici što je zbilja strašno. I sve zato jer ta druga žena nije slavna ni lijepa kao Angelina Jolie. I zato što smo mi dozvolili da takve stvari budu sporedne i padnu u zaborav. Zato i velim da Rudanica laje u prazno... okomila se na Angelinu i Amerikance, umjesto da sebi stavi prst na čelo i zapita se što to govori. Zbilja imamo društvene aktiviste za plakat od muke.

djeva u nevolji
19-02-2012, 23:20
Sve je to naša vlastita sramota i sramota naše vlasti. Iz pisama je očito da je jedna druga žena snimila dokumentarac o silovanjima u ratu i da o njima nema ni spomena, kao ni uopće o toj tematici što je zbilja strašno. I sve zato jer ta druga žena nije slavna ni lijepa kao Angelina Jolie. I zato što smo mi dozvolili da takve stvari budu sporedne i padnu u zaborav. Zato i velim da Rudanica laje u prazno... okomila se na Angelinu i Amerikance, umjesto da sebi stavi prst na čelo i zapita se što to govori. Zbilja imamo društvene aktiviste za plakat od muke.

rudanica se okomila na anđeliju jer su u njenom filmu srbi silovatelji, a to rudanica ne može pojmiti
što bi tek bilo da su pokazali neromantiziranu verziju

NorthStand
19-02-2012, 23:41
Anglina što god netko mislio o njoj, je napravila više za promociju naše zemlje nego bilo koji hrvatski aktivisti i političari zajedno.

Stoga Angie, aplauz, a i rekla je da će razminirat dio like pokraj Ličkog osika na to joj mogu samo čestitat. Hoće li JOCA LIGNJUN, uplatit koju kunu iz svoje kasice prasice 200.000 eura za razmniranje? Naravno da neće, al bitno da mu se svi dive, a najobičnije smeće od čovjeka, a onda i političara. Samo želim reć, da je ova Angie pet puta moralnija osoba od našeg predcednika, i da u tom pogledu može bit primjer mnogima za koje Hrvati prečesto glasaju bez imalo srama.

I za kraj...Angie we love you, and we want to fuck you! :rofl

NorthStand
19-02-2012, 23:48
Ono što u meni izaziva bijes je i da je takav odnos i prema svim zločinima koji su pogodili Hrvate.Nenormalno je da su u Hrvatskoj Ahmići spominjani na "dalekovidnici" na stotine puta a da Hrvatima ostaje samo par portala koji će progovoriti o zločinima .

Nije nenormalno, jer je Tito očistio zemlju od svih nacionalnih elemenata, nešto je pobio nešto je raselio diljem svijeta. I ostala je jedino njegova ljubljena partizanija, i oni koji su prihvatili čuvenu hrvatsku šutnju. Ti su bili velika manjina, danas ta manjina više ne šuti, ne savija kičmu pred navalom "antifašista", al pošto su boljševičke snage odradile svoj dio posla jako temeljito, ostao je zanemariv broj ljudi koji se protivi takvom selektivnom prikazivanju zločina. Dakle kad treba pričat o jasenovcu i ustašama i ndh, tu se bombardira sa svih strana, al kad treba pričat o kočevskom rogu i ostalim zločinima počinjenim nad hrvatima onda je sasvim druga priča. Onda ulazimo na teren o kojem se ne smije pričat, zato i ne odobravam nikakve isprike židovima srbima i ostalima, jer ne vidim gdje se to isti nama ispričavaju u svezi naših žrtava ili nam nude odštetu bilo kakve vrste.

Inkvizitor
19-02-2012, 23:54
Nije nenormalno, jer je Tito očistio zemlju od svih nacionalnih elemenata, nešto je pobio nešto je raselio diljem svijeta. I ostala je jedino njegova ljubljena partizanija, i oni koji su prihvatili čuvenu hrvatsku šutnju. Ti su bili velika manjina, danas ta manjina više ne šuti, ne savija kičmu pred navalom "antifašista", al pošto su boljševičke snage odradile svoj dio posla jako temeljito, ostao je zanemariv broj ljudi koji se protivi takvom selektivnom prikazivanju zločina. Dakle kad treba pričat o jasenovcu i ustašama i ndh, tu se bombardira sa svih strana, al kad treba pričat o kočevskom rogu i ostalim zločinima počinjenim nad hrvatima onda je sasvim druga priča. Onda ulazimo na teren o kojem se ne smije pričat, zato i ne odobravam nikakve isprike židovima srbima i ostalima, jer ne vidim gdje se to isti nama ispričavaju u svezi naših žrtava ili nam nude odštetu bilo kakve vrste.

Ne treba Srbe mješat sa Židovima u tom kontekstu..

NorthStand
20-02-2012, 00:40
Ne treba Srbe mješat sa Židovima u tom kontekstu..

Slažem se, al nisam ja ni ljubitelj židova. Židovi isto imaju svoju mašineriju i propagadnu, slično kao i Srbi. Ne volim ni njih, iako ne odobravam holokaust i rasne zakone i progone koje je Hitler počinio nad njima, al dobrim djelom to Židovi danas rade po cijelom svijetu sve svoje neprijatelje tretiraju na način na koji je Hitler njih tretirao, zato ih ni ne žalim previše jer su licemjerni. Isto kao i Srbi, kad netko njih uhvati i dođe im glave, onda krene cijela patetična diskusija, a kad oni rokaju po bliskom istoku nikome ništa. Po meni ni jedni ni drugima se nemamo šta ispričavat, da ubijalo ih se, bio je rat al rasne zakone nije izmislio niti pavelić niti ndh, već Hitler i nacistička njemačka, i bez tih rasnih zakona oni bi bili likvidirani, i da nije bilo ndh bili bi likvidirani, jer bi nacisti silom to riješili kao što su riješili i u ostatku europe. Glavni problem rasprava u nas je taj, što si mi Hrvati previše umišljamo neke stvari, velike sile će uvijek napravit ono što namjere, a pričanje ovih bajki da je pavelić mogo spasit dalmaciju istru ili židove pa to ulazi u domenu vjerovali ili ne, tko u to zapravo vjeruje? Fašistička italia je imala više vojnika neg NDH stanovnika, a Nacisti takvu vojnu i genocidnu mašineriju da imamo sreće da i nas nisu skupa s židovima potamanili. Kažem glupo mi je o tome pričat, kad je sve poprilično jasno, a Srbi i Židovi zajednički nastupaju i dan danas protiv nas, tako da mi je krajnje smiješno slušat isprike koje se upućuju od naših državnika njima.

djeva u nevolji
20-02-2012, 01:07
Slažem se, al nisam ja ni ljubitelj židova. Židovi isto imaju svoju mašineriju i propagadnu, slično kao i Srbi. Ne volim ni njih, iako ne odobravam holokaust i rasne zakone i progone koje je Hitler počinio nad njima, al dobrim djelom to Židovi danas rade po cijelom svijetu sve svoje neprijatelje tretiraju na način na koji je Hitler njih tretirao, zato ih ni ne žalim previše jer su licemjerni. Isto kao i Srbi, kad netko njih uhvati i dođe im glave, onda krene cijela patetična diskusija, a kad oni rokaju po bliskom istoku nikome ništa. Po meni ni jedni ni drugima se nemamo šta ispričavat, da ubijalo ih se, bio je rat al rasne zakone nije izmislio niti pavelić niti ndh, već Hitler i nacistička njemačka, i bez tih rasnih zakona oni bi bili likvidirani, i da nije bilo ndh bili bi likvidirani, jer bi nacisti silom to riješili kao što su riješili i u ostatku europe. Glavni problem rasprava u nas je taj, što si mi Hrvati previše umišljamo neke stvari, velike sile će uvijek napravit ono što namjere, a pričanje ovih bajki da je pavelić mogo spasit dalmaciju istru ili židove pa to ulazi u domenu vjerovali ili ne, tko u to zapravo vjeruje? Fašistička italia je imala više vojnika neg NDH stanovnika, a Nacisti takvu vojnu i genocidnu mašineriju da imamo sreće da i nas nisu skupa s židovima potamanili. Kažem glupo mi je o tome pričat, kad je sve poprilično jasno, a Srbi i Židovi zajednički nastupaju i dan danas protiv nas, tako da mi je krajnje smiješno slušat isprike koje se upućuju od naših državnika njima.

sad mi je odmah lakše
ipak si ti humanista
niste mi baš morali spalit pola familije , ali i onako bi ih spalili pa eto i nije neka šteta
ima li ovdje neki smajlić s riganjem

NorthStand
20-02-2012, 02:50
sad mi je odmah lakše
ipak si ti humanista
niste mi baš morali spalit pola familije , ali i onako bi ih spalili pa eto i nije neka šteta
ima li ovdje neki smajlić s riganjem

Kažem ti lijepo da mi nisu dragi židovi, imam pravo na to svoje stajalište i mišljenje, kao što i oni što se dive i kleče pred njima imaju to pravo.

Ja te pitam ponovo, tko se dosijetio konačno riješenja, Hitler ili Pavelić?

Naravno da su ustaše surađivale, i razumjem da ih ljudi krive zbog toga. Ali ne možeš krivit suradnike, koliko i nalogodavce to jednostavno nije jedno te isto. Nacisti su u tom momentu bili toliko jaki, da su mogli i puno jače države i sisteme uništit od Paveličevog, a Pavelić se nije htio zamjerit njima jer je bio svijestan koliko bi ga mogla koštat nesurdnja s njima. Tako da im je podilazio i išo niz dlaku, kao što i većina današnjih hrvatskih političara ide niz dlaku ovima iz svijeta.

Pavelić koliko sam ja uspio skužit, sam kao i većina ustaša nije bio antisemit niti je smatro nužnim obračunat se s židovima. Al je došla ta nacistička mašinerija, koja je na neki način sve prisilila da u tome sudjeluju. Nema opravdanja za to, ali svakako da se može razumjet. U tom momentu cijela europa se pokušavala borit protiv nacista, i to veliki dio neuspješno jer su bili prejaki za sve, trebalo je pet godina rata da ih se slomi, i to zemlje kao što su SSSR i SAD, trebalo im je toliko vremena da ih poraze, a tko smo mi Hrvati s četri miliona ljudi da budemo neki odlučujući faktor u tome svemu, kažu kvislinzi ste pa mi smo svakom povijesnom poretku bili upravo to sluge i marionete, i to smo i danas tko to ne vidi je krajnje slijep.

Zato kažem, ne može se na sve to gledat jednodimenzionalno. Za Pavelića čak kažu da mu je žena prekrštana, Marija al da je zapravo židovskog porijekla, sam Pavelić je imo neke židove ko najbliže suradnike. Dakle ima pokazatelja, da nije bio antisemitski raspoložen, al je to učinio zbog nemoći pred nacistima, kao što su i mnogi ostali. Npr susjedna Mađarska je isporučila ako se ne varam 300.000 židova, u nacističke logore. Za informaciju, NDH je imala oko 30 ili 40 tisuća židova. Do kraja rata je većina pobijena, ili poslana u logore nacista. Ali ponavljam daleko manje ljudi tj židova, je stradalo u NDH nego npr Mađarskoj. Vishijevska francuska je slično radila, cijela europa je praktički provodila i služila rasne zakone, a sad ju je naglo lupila moralna odgovornost, nakon kraha nacizma. To je licemjerje, koje je uvijek bila odlika većine ljudi.

Ja ti opet ponavljam nisam antisemit, al može se reć da ne volim židove odnosno ne simpatiziram ih, to sam želio reć.

http://www.ejpress.org/ImageGallery/cffc3017-3bea-4583-a9b6-c495ffc05bd6.JPG

legendarna fotka :rofl

Braco
20-02-2012, 05:11
nakon što je progovorila na čistom bosanskom, Anđelina Đoli udata Pit dolazi u Zagreb na premijeru vlastitog filma.

vele da su ekipe HTV-a dobile prvi stupanj uzbune. Kod "Crveno".

Nije poznato hoće li pratiti Anđu i u WC-u. Mora ići bar jednom u WC..

ovaj nevjerovatan događaj, da je Anđa došla u Zagreb..zatitirao je srca svim hrvatskim selebritijima i upravnom vijeću HTV-a. kakva prilika za zaglupit narod do krajnjih granica. To se ne propušta.

nakon što je odverglala na bosanskom možda i na kajkavskom otpiči neku poruku

pa se onda i čakavicom malo pozbavi i obeća da će skoknuti i do Splita kad snimi novi film..U zemlji čudaka i budala...

Anđa je kuja poput Karleuše, nekada su se davale za siću danas tobože svjetske dame

Stiliana
20-02-2012, 09:37
Nije istina da su izručenja i progoni Židova bili nužni. Danski je kralj pozvao tako Dance da ne sudjeluju u toj gadariji, a kad su Njemci izdali zapovijed za izručenjem, oni su svoje Židove upozorili da bježe van u Švedsku. Uhićeno ih je dvjestotinjak, a pobjeglo ih je preko 7 000.
Znači, sve se može, kad se hoće... :)

Inkvizitor
20-02-2012, 10:06
Nema opravdanja za ubijanje Židova. Nisu se ogriješili o hrvatsku državu. Čak je među njima bilo i nosilaca hrvatske borbe kao npr Frank.

čak su i ubili i Vladu Singera ustaškog prvaka i njegovu cijelu porodicu.

Inkvizitor
20-02-2012, 10:11

Nije opravdanje, svi su radili pa eto morali smo i mi. Nije se moralo. Moglo se oduprijeti. Eksterminacija cijelog jednog naroda ili populacije, nema opravdanja.

gdje to Židovi i Srbi zajedno rade, ako izuzmemo Zuroffa, ne snimaju li se u Hollywood-u antisrpski filmovi..to je uostalom i tema..

NorthStand
20-02-2012, 17:36
Ne djelim vaše mišljenje inkvizitor, ako ćemo tako razmišljat onda možemo doć i do toga da nije trebalo ni cigane ubijat. Najbolje da se ratovi vode, a da nitko ne bude ubijen, to bi stvarno bilo najbolje al to je neizvedivo. Ja razumjem da je rat takav, krvav i da se ljudi ubijaju, ubijalo se i nas hrvate pa jel netko obilježava naše grobove po sloveniji hrvatskoj vojvodini? Dakle želim reć da mi se kenja od te propagande, da su žrtve židova veće nego žrtve nas hrvata. Nisu, na kraju krajeva daleko više hrvata je stradalo na ovom području NDH nego židova, hoće li nama itko platit kakvu odštetu ili ispriku uputit? Dajte mi navedite tko se to nama ispričava za Bleiburg, i ostale masakre dilje BiH i HR? Dakle osuđujem i rat i zločine, al glupo mi je ovo židovsko kmečanje, jer u ratovima ljudi stradavaju ratovi se vode da ljudi stradaju i da određeni ljudi i režimi budu poraženi. Naravno da ne odabravam holokaust, al opet govorim mislim da se precijenjuje utjecaj hrvata i hrvatske države pa samim time i ustaša u tome svemu. Smatram da bi židovi doživjeli identičnu sudbinu, i da nije bilo Pavelićevog uvođenja rasnih zakona i diskriminacije židova. A već sam reko i na drugoj temi, ne znam kojoj da ti rasni zakoni jesu glupost, i jesu bili nepotrebni, ali pogledajte šta rade rusi šta rade amerikanci i ostale velike sile danas bez tih rasnih zakona, rade i gore stvari a o tome svi šute. Mrzim to licemjerje inkvi, to prozivanje samo nacista ustaša fašista, a o zločinima ove druge strane malo tko priča, a još manje se priča o žrtvama za koje su ti isti krivi. To je čista demagogija, koju ja nikad neću prihvatit. Zločin je zločin, i treba ga osudit, bez obzira o kome je riječ. Ali većina se ne ravna tim kriterijem, već svoje žrtve uveličava i svoje zločine zataškava. Zato i ne odbravam tu kolektivnu paljbu po ustašama, i ndh zbog nekih krivih poteza koje su isti napravili. Uzmimo u obzir da je bilo sramotno uvodit rasne zakone, al jel bilo sramotno htjet uspostavit vlastitu državu, šta u tome imat bit sramotno i da se to naziva kvislinšizmom? Saveznici uostalom nisu ni bili za hrvatsku državu na ovim prostorima, prema tome većina hrvata koja se borila za ndh nije ni imala izbora. Ili se mogla borit za tita i jugoslaviju, ili za pavelića i ndh, i naravno da su nacionalisti odabrali borbu za ndh. Još najbolje da su stali na stranu tite, i projekta engleza tj jugoslavije. Pogotovo danas s ovolikim povijesnim razmakom, se na te stvari može gledat racionalnije bez nekih pretjeranih emocija.

Šta bi bilo da su fašisti-nacisti pobjedili, onda bi vjerojatno svi govorili a neka je trebalo je te židove potamanit. Mislim ja ti govorim kakva je ljudska psiha, čim si pobjednik odmah si u pravu, odmah ti se svi zločini i nehumana djela brišu. Odmah se imaš pravo prikazivat ko najveća žrtva rata itd. Saveznik je bio i Staljin, najveći zločinac u povijesti čovječanstva, al na žalost židova ni on nije bio njih ljubitelj, kao što nije dan danas nije npr Putin. Imaš bezbroj primjera u svijetu, gdje ljudi ne gledaju baš iz pozitivnog ugla na židove, svatko će nać neke svoje razloge. Moj je da su nametljivi, i da previše histeriziraju oko holokausta, svaki narod na području europe imo je svoj holokaust, upravo zbog nacista, i ne vidim šta bi mi to njihove žrtve trebali obilježavat i ispričavat im se, kad ni svoje nismo dostojno obilježili i ispričali se? To je sve što ja želim reć, a onaj debil od Josipovića nije vrijedan nikakvog komentara, ode u Izrael pa priča o zmiji ustaškoj zmiji u našim srcima. Od kud njemu pravo da ljude stigmatizra, s takvim idiotarijama? Upravo zbog takvih ko on, nikad neće doć do isprike i pokajanja za ništa. Jer on i njegovi se ne kaju za svoje zločine, al putuju izrael da bi se kajali za ustaške zločine, to su najobičniji licemjeri inkvi i takvima ne treba pridodavat nikakvu pozornost. Dovoljno je da im JRT-a, posvećuje onoliko pažnje koliko posvećuje.

No vratimo se na temu, dakle jel vam se digo na Angie? :D

NorthStand
20-02-2012, 17:45
Nema opravdanja za ubijanje Židova. Nisu se ogriješili o hrvatsku državu. Čak je među njima bilo i nosilaca hrvatske borbe kao npr Frank.

čak su i ubili i Vladu Singera ustaškog prvaka i njegovu cijelu porodicu.

Pa slažem se, Pavelić je bio budala, puno je svojih ljudi smaknuo, al što se moglo nešto drugačije očekivat od diktatora? Svi diktatori su bili kao što je i on bio, nulta stopa tolerancije i puno budalaštine.

Stiliana
21-02-2012, 13:49
@NorthStand, nije bitan ni Josipović, ni Staljin ni Pavelić ni itko od tih prodavača magle. Takvi će prodavat floskule kakve god treba. Bitno je da smo trebali apsolutno podrivat rasne zakone na svaki način koji je bio moguć. Ako se Hansu išlo lovit Židove, Rome, pedere... trebao ih je lovit sam. Ja osobno nisam neki partizanski tip koji bi krivotvorio papire i spavao po planinama, ali bi svakom Židovu, Romu, Srbinu na vrijeme rekla da bježi u tri lijepe odavde, a kamoli da ih idem prokazivat, tražit ili se pravit da me se to ne tiče.

Non serviam
21-02-2012, 17:59
Ne djelim vaše mišljenje inkvizitor, ako ćemo tako razmišljat onda možemo doć i do toga da nije trebalo ni cigane ubijat.

Kako si ovo srocio, ispada da ih je trebalo sve pobiti? hahaha ne verujem :rofl

Non serviam
21-02-2012, 18:04
Sto se Jesi tice, ni ja ih ne gotivim. Danas maltene kad god zatreba (u bilo koje svrhe) samo kazu 'holokaust', i gotovo. Dovoljno je samo pogledati mape bliskog istoka tik posle WW2 vs danas, dijametralno suprotne (teritorijalno gledano Palestina vs Izrael).

Ali reci da Jese nisu mnogo vise propatile nego ijedan drugi narod u WW2 se nikako ne moze reci, i pritom biti u pravu.

I da, pojeb'o bi Andju, sto da ne :D

Stiliana
21-02-2012, 18:43
Sto se Jesi tice, ni ja ih ne gotivim. Danas maltene kad god zatreba (u bilo koje svrhe) samo kazu 'holokaust', i gotovo. Dovoljno je samo pogledati mape bliskog istoka tik posle WW2 vs danas, dijametralno suprotne (teritorijalno gledano Palestina vs Izrael).

Ali reci da Jese nisu mnogo vise propatile nego ijedan drugi narod u WW2 se nikako ne moze reci, i pritom biti u pravu.

I da, pojeb'o bi Andju, sto da ne :D

Nikad nikakva država Palestina nije postojala. Narod zvan Palestinci također. To je miks raznih Arapa koji se tamo zatekao i koji su dobili ime po kraju u koji su došli. Mada ne bih u offtopic i da se tema proširi na Židovi vs. Arapi.

Non serviam
21-02-2012, 18:56
Poenta toga što sam rekao je bila da se samo pogleda koliko su se Ješe teritorijalno proširile od trenutka kada im je data država zbog holokausta, pa do danas ;)
Mogu i da ti pronađem mapu, ako hoćeš, to nije nikakva tajna. A sve to pod okriljem holokausta, koji baš svojski zloupotrebljavaju.

Inkvizitor
21-02-2012, 18:58
a kolko ste se vi proširili..

a o zloupotrebi...nemoj nemoj..

Non serviam
21-02-2012, 19:01
Ne koliko Izrael, to je sigurno. A druga je priča što opet navrćes sve na velikosrpsku ideologiju...

mardar
21-02-2012, 19:03
Ne koliko Izrael, to je sigurno. A druga je priča što opet navrćes sve na velikosrpsku ideologiju...

A te ideologije nema je li ???:rofl:rofl:rofl

Non serviam
21-02-2012, 19:08
Jebote, ne verujem...ovakva je većina rasprava na ovom forumu. Jedan kaže jedno, drugi odgovori na to, a onda se ubaci treći koji se uhvati treće priče (koja uopšte nije predmet trenutne rasprave, već je samo pomenuta), i tera dalje, i tako sve u krug. Tako se ne može normalno diskutovati. To je čisto trolovanje.
I takvo je stanje na većini tema na forumu, gde se pojavi rasprava između Hrvata i Srba.

Da ti odgovorim, iako nisam uopšte pričao o tome. Da, postoji velikosrpska ideologija (što bi vi rekli 'četnička'). Postoji takođe i ustaška ideologija. Ništa to nije sporno, ali ono što sam hteo reći je da se ovde definitivno ne može reći 'a' a da neko ne počne priču o četnicima, u ovom ili onom obliku, iako to nije trenutna tema...

Inkvizitor
21-02-2012, 19:16
pa vidi temu..Anđa..a ona je napravila film o čemu...

Non serviam
21-02-2012, 19:19
Pa da, ali ste ti i ostali u medjuvremenu počeli priču o Jevrejima, i tu sam se ja ubacio. Ako ćete sve da okrećete na 'četnici koljači' i te fore, samo recite. Budite toliko fer, da znam da se ni ne uključujem uopšte. (već vidim NorthStand-a ili nekog sličnog kako se hvata za ovo 'fer', pa mi odgovara sa 'ne tražite fer, kad vi niste bili fer, klali ste, sad vam se sve vraća' i sl. :rofl )

mardar
21-02-2012, 19:23
Jebote, ne verujem...ovakva je većina rasprava na ovom forumu. Jedan kaže jedno, drugi odgovori na to, a onda se ubaci treći koji se uhvati treće priče (koja uopšte nije predmet trenutne rasprave, već je samo pomenuta), i tera dalje, i tako sve u krug. Tako se ne može normalno diskutovati. To je čisto trolovanje.
I takvo je stanje na većini tema na forumu, gde se pojavi rasprava između Hrvata i Srba.

Da ti odgovorim, iako nisam uopšte pričao o tome. Da, postoji velikosrpska ideologija (što bi vi rekli 'četnička'). Postoji takođe i ustaška ideologija. Ništa to nije sporno, ali ono što sam hteo reći je da se ovde definitivno ne može reći 'a' a da neko ne počne priču o četnicima, u ovom ili onom obliku, iako to nije trenutna tema...

Mogu i da ti pronađem mapu, ako hoćeš, to nije nikakva tajna. A sve to pod okriljem holokausta, koji baš svojski zloupotrebljavaju.

Zar i vi to ne činite?pod okriljem Jasenovca i "vekovnog" stradanja Srba.I širili ste se .I zašto se može govoriti o židovskoj ideologiji a srpskoj ne.I što te iznenađuje što si na hrvatskom portalu i ne piše se kako tebi odgovara . U stvari ne onako kako bi ti htio i kako ste naučili.

Inkvizitor
21-02-2012, 19:24
Pa da, ali ste ti i ostali u medjuvremenu počeli priču o Jevrejima, i tu sam se ja ubacio. Ako ćete sve da okrećete na 'četnici koljači' i te fore, samo recite. Budite toliko fer, da znam da se ni ne uključujem uopšte. (već vidim NorthStand-a ili nekog sličnog kako se hvata za ovo 'fer', pa mi odgovara sa 'ne tražite fer, kad vi niste bili fer, klali ste, sad vam se sve vraća' i sl. :rofl )

pa dobro..ali temeljna tema je ostala..de prozbori riječ o tome...

Non serviam
21-02-2012, 19:29

Zar i vi to ne činite?pod okriljem Jasenovca i "vekovnog" stradanja Srba.I širili ste se .I zašto se može govoriti o židovskoj ideologiji a srpskoj ne.I što te iznenađuje što si na hrvatskom portalu i ne piše se kako tebi odgovara . U stvari ne onako kako bi ti htio i kako ste naučili.

Čekaj čoveče. Da li ti uopšte razumeš šta sam rekao? To što spominješ uopšte nije bila trenutna tema. Ili treba da ti caps lock-om napišem da se ne može skakati sa teme na temu ako se želi održati pristojan nivo diskusije?

Nemam ja uopšte problem sa time šta vi ovde pišete (u smislu da li mi se svidja ili ne). Ali ko nećete nikakvu raspravu sa ljudima sa ove strane Drine, već da forum bude samo za vašu medjusobnu diskusiju, bar to recite, i lepo banujte sve nas, i sve ok. Samo nemojte da prodajete kako hoćete diskutovanje, a sve okrećete uvek na istu vodenicu.

pa dobro..ali temeljna tema je ostala..de prozbori riječ o tome...
Šta da ti kažem...jadno je sve to, jer ona zloupotrebljava celu tematiku, samo da bi dobila Oskara i sl. Isto bih pričao i da je način obrade same teme filma bio afirmativan po Srbe...ogavne su mi i njene krokodilske suze. Šarada.

Inkvizitor
21-02-2012, 19:35
je li svaki film o nekoj škakljivoj temi..zloupotrebljavanje..

Marta
21-02-2012, 19:36
Nikad nikakva država Palestina nije postojala. Narod zvan Palestinci također. To je miks raznih Arapa koji se tamo zatekao i koji su dobili ime po kraju u koji su došli. Mada ne bih u offtopic i da se tema proširi na Židovi vs. Arapi.

ovo su skakljive teze koje njima nikako ne mozes docarati, to bi te odmah zaklalo .... :rofl

mardar
21-02-2012, 19:37

evo dođem na srpski portal i sasvim mi je jasno da ću se morati povinovati pravilima tog portala .Mogu se ja buniti i sve.Ali vi ćete svoju priču nastaviti sa mnom i bez mene to je meni jasno .Jednako je i sa bošnjačkim portalima .Ali sve ono što vi nedate na svojim portalima tražite na drugim .Opet i jedni i drugi.Pa to je meni smješno .

I smješno mi je da vas se većina ljuti što eto vas nazivaju četnicima .Pa sami ste krivi.Vi ste i u Skupštini Srbije sa samo 20 glasova protiv donijeli odluku i izjednačili ste ih.I većina ih podržava tu ideologiju.E pa vidiš to kod Hrvata nije slučaj sada .Pa eto čak ih nema i u Saboru jedan zastupnik valjda .Ma uvjek je bio zanemariv broj.Shvaćaš li razliku a i dan danas se traži od baš svih Hrvata da se ispričavaju i ispričavaju se ovakovi kao Josipović.Ili idiot mesić.Samo u čije ime više. I za što više 60 godina .

Non serviam
21-02-2012, 19:43
je li svaki film o nekoj škakljivoj temi..zloupotrebljavanje..
Jeste kako ga je ona odradila. Uvek mi je 'milo' kada Amer ili neki drugi zapadnjak dodje na ove prostore, provede par meseci-godinu dana, i pravi se potom da 'razume' situaciju, pa napiše film.
Da se razumemo, može ona (kao i svako drugi) da napiše kakav god hoće scenario za film (npr. da su četnici bili hrvatske formacije za vreme WW2 i sl.), jer sve to spada u umetničku slobodu, ali ne znam, deluje mi nekako isfolirano. Ne deluje mi iskreno, već kao zloupotreba radi dobiti. Ne deluje mi kao iskren pristup tematici.
Ona je morala znati da je tematika koju obradjuje vrlo opipljiva, i da u sebi ne sadrži samo crnu i belu boju, već mnogo varijantni sive. I šta onda očekuje...evo vidim da je dala novinaru B92 intervju, gde se jada kako je nesvaćena u Srbiji, kako bi ona htela da nam bude prijatelj 'samo ako bi joj mi to dozvolili' i sl.

Inkvizitor
21-02-2012, 19:48
Jeste kako ga je ona odradila. Uvek mi je 'milo' kada Amer ili neki drugi zapadnjak dodje na ove prostore, provede par meseci-godinu dana, i pravi se potom da 'razume' situaciju, pa napiše film.
Da se razumemo, može ona (kao i svako drugi) da napiše kakav god hoće scenario za film (npr. da su četnici bili hrvatske formacije za vreme WW2 i sl.), jer sve to spada u umetničku slobodu, ali ne znam, deluje mi nekako isfolirano. Ne deluje mi iskreno, već kao zloupotreba radi dobiti. Ne deluje mi kao iskren pristup tematici.
Ona je morala znati da je tematika koju obradjuje vrlo opipljiva, i da u sebi ne sadrži samo crnu i belu boju, već mnogo varijantni sive. I šta onda očekuje...evo vidim da je dala novinaru B92 intervju, gde se jada kako je nesvaćena u Srbiji, kako bi ona htela da nam bude prijatelj 'samo ako bi joj mi to dozvolili' i sl.

Slažem se da Ameri nisu upućeni u stvari ovdje ali ne vjerujem da bi vam pasalo da su upućeni, vama paše da su neupućeni.

A šta je to sivo. U Srbiji nitko neće spomenuti da su u Bosni i Hrvatskoj srpski vojnici masovno silovali..pogotovo u Bih. To je bio dio ratne strategije vojnog i političkog vrha Srba u Bih i Hrvatskoj.

lotta lotta
21-02-2012, 19:49
necu se puno mijesat u raspravu ali cu samo rec da i meni zidovi idu na zivce.
stalno i opet i opet holokaust.
dokle oni na racun toga misle maltretirat svakoga.
aj, bog

Non serviam
21-02-2012, 19:56
I većina ih podržava tu ideologiju.
Naravno da se ljuti, kad neupuceni (kao ti ovde) daju ovako pausalne ocene, i to predstavljaju kao cinjenicu. Ako pricamo o cetnicima (onim pravim, koji se tako sami nazivaju), njih je vrlo malo. Nekad su bili u SPO (sad je ta stranka 'jevropske' orijentacije; mada 'ajde da kazemo da su i danas, iako su vidim evo sa Cedistima u koaliciji, koji ne da nisu nacionalisti, vec petokolonasi), i uglavnom su okupljeni oko radikala i ovih patriJota, tipa '1389', 'Obraz' i sl.

Gomila obicnog naroda uopste nije u cetnickom fazonu, ali kapiram da vi to ne verujete, lakse je uvek sve obojiti istom bojom...

Glasanje o kojem pricas je rezultat medjustranacke trgovine, da bi vlada opstala (toliko je jadno politikantstvo ovde, da nijedna stranka ne moze sama oformiti cvrstu vladu, bez prljave trgovine, pa tako imamo vladu sa SPS i LDP, iako su oni neprijatelji), a ne opstenarodno raspolozenje. To znam jer zivim ovde.

Vidi, jos jednom, nema problema ako ti mislis da ovako treba da bude, sto se foruma tice. Ali ti opet kazem, onda nas sve banujte, nemojte da diskutujete sa nama (kao sto Jese odbijaju da pricaju o holokaustu sa svima sem medjusobno), i sve kul. Ali ne prodajte onda pricu da hocete argumentovanu raspravu (i normalnu, a ne skakanje sa teme na temu) i sl., a par takvih postova sam video kako provejavaju na nekoliko tema.

Inkvizitor
21-02-2012, 19:57
Naravno da se ljuti, kad neupuceni (kao ti ovde) daju ovako pausalne ocene, i to predstavljaju kao cinjenicu. Ako pricamo o cetnicima (onim pravim, koji se tako sami nazivaju), njih je vrlo malo. Nekad su bili u SPO (sad je ta stranka 'jevropske' orijentacije; mada 'ajde da kazemo da su i danas, iako su vidim evo sa Cedistima u koaliciji, koji ne da nisu nacionalisti, vec petokolonasi), i uglavnom su okupljeni oko radikala i ovih patriJota, tipa '1389', 'Obraz' i sl.

Gomila obicnog naroda uopste nije u cetnickom fazonu, ali kapiram da vi to ne verujete, lakse je uvek sve obojiti istom bojom...

Glasanje o kojem pricas je rezultat medjustranacke trgovine, da bi vlada opstala (toliko je jadno politikantstvo ovde, da nijedna stranka ne moze sama oformiti cvrstu vladu, bez prljave trgovine, pa tako imamo vladu sa SPS i LDP, iako su oni neprijatelji), a ne opstenarodno raspolozenje. To znam jer zivim ovde.

Vidi, jos jednom, nema problema ako ti mislis da ovako treba da bude, sto se foruma tice. Ali ti opet kazem, onda nas sve banujte, nemojte da diskutujete sa nama (kao sto Jese odbijaju da pricaju o holokaustu sa svima sem medjusobno), i sve kul. Ali ne prodajte onda pricu da hocete argumentovanu raspravu (i normalnu, a ne skakanje sa teme na temu) i sl., a par takvih postova sam video kako provejavaju na nekoliko tema.

a tko ti brani da pričaš, iznosiš svoje mišljenje i argumentaciju..

Non serviam
21-02-2012, 20:01
Slažem se da Ameri nisu upućeni u stvari ovdje ali ne vjerujem da bi vam pasalo da su upućeni, vama paše da su neupućeni.

A šta je to sivo. U Srbiji nitko neće spomenuti da su u Bosni i Hrvatskoj srpski vojnici masovno silovali..pogotovo u Bih. To je bio dio ratne strategije vojnog i političkog vrha Srba u Bih i Hrvatskoj.

Sivo je da je bilo silovanja i na drugoj strani, i na trecoj strani. I onda naravno da ljudi ovde pitaju zasto nije to obradila. Jebiga, takvi su ljudi. Zamisli da je prica bila kako je musliman silovao srpsku devojku, kako bi sve zivo ustalo sa bosanske strane. Problem je sto ovakvi filmovi (iako ja razumem da je to samo jedna od mnogo situacija u proslom ratu, nazalost) boje strane na crno i belo.

a tko ti brani da pričaš, iznosiš svoje mišljenje i argumentaciju..
To pricaju i ostali, a onda skacu sa teme na temu. A tako ne moze normalno da se prica. Ako nema nekog normalnog nivoa rasprave, dzabe prica.
Ti kazes jedno, ja odgovorim i pritom spomenem neku rec, pa se na to treci uhvati te reci i prica o njoj, onda cetvrti na cetvrtu, i tako dalje...

Inkvizitor
21-02-2012, 20:04
Bilo je silovanja sa svih strana ali samo je sa srpske bilo masovno i strateški. Ako ti ne vidiš razliku, što će ti tko.

mardar
21-02-2012, 20:11

Ma ja i ne znam o kakovom ti banovanju pričaš.Ne bi da nemate pristupa nikako.Recimo ako Snake kaže drugome forumašu ničim izazvan da je ratni zločinac to je za mene isti tren ban.Ali eto ja ga nisam banirao.Ako neko spadalo kao fraya ovdje dođe i kaže da bi nam se ona svima najebala m ... i u tom stilu i to je za mene za trajni ban.A ostalo pa ko se briše i banuje.Samo ti ja govorim da mi ovdje ne mislimo pisati kako tebi odgovara a ti piši svoje .I ako reakcija ima na tvoje upise što bi trebalo intervenirati?

Non serviam
21-02-2012, 20:15
Bilo je silovanja sa svih strana ali samo je sa srpske bilo masovno i strateški. Ako ti ne vidiš razliku, što će ti tko.
Cekaj, ti mislis da je to bila strategija? Kao ono, planski? Znaci, rekao Sloba, ili Sljivancanin ili neka treca vazna glava 'silujte'? U to bi mi bilo tesko da poverujem (ne verujem ni da je jedan Hitler to radio, ni drugi ozloglaseni btw), iskreno.

Ali nije to tema, nego sto je ona tako to obradila. Zasto nije npr. napisala scenario kako su se jedna devojka i jedan momak, sa razlicitih strana, zaljubili, i presli sve nedace rata? Pa tako da nekako napravi neku romanticnu pricu, a ne da kopa po ranama (bilo cijim). I onda naravno reakcije nisu izostale. Evo vidim da je neki bosnjacki funkcioner izjavio kako mu je najemotivnija scena bila kad srpski vojnici bacaju dete sa terase. Mislis da je bio iskren? Ako je htela pomirenje (kako izjavljuje), ovo svakako nije bio dobar nacin za to. Neka lepo kaze 'gadjam Oskara', i sve kul. Ovako mi je licemerno.

Ma ja i ne znam o kakovom ti banovanju pričaš.Ne bi da nemate pristupa nikako.Recimo ako Snake kaže drugome forumašu ničim izazvan da je ratni zločinac to je za mene isti tren ban.Ali eto ja ga nisam banirao.Ako neko spadalo kao fraya ovdje dođe i kaže da bi nam se ona svima najebala m ... i u tom stilu i to je za mene za trajni ban.A ostalo pa ko se briše i banuje.Samo ti ja govorim da mi ovdje ne mislimo pisati kako tebi odgovara a ti piši svoje .I ako reakcija ima na tvoje upise što bi trebalo intervenirati?
Da li ja pricam kineski? JA NEMAM PROBLEM SA CIME GOD PISETE, ali AKO HOCETE DA DISKUTUJETE, ONDA TO RADITE NA KONSTRUKTIVAN NACIN. Eto, ipak sam morao caps lock-om.

Ako prihvatate da diskutujete, nemojte skakati sa teme na temu (aka trolovati), i nemojte sve okretati na 'tjetniciii, majke vam jebem'. Zamisli da ja sve, u svakom postu (kao ovde neki) okrecem na ustaske zlocine. Naravno da bi me banovali.

T@nja
21-02-2012, 20:22
Nego, jeste slusali Radu na crvenom tepihu u Zagrebu?
Simptomaticno kako covjek koji se rodio u Zg, koji je vecinu svog zivote ovdje zivo, koji i sad trecinu godine provede u HR, veli u kameru: "Jako sam srećan u Zagrebu."

Komari
21-02-2012, 20:26
Simptomaticno kako covjek koji se rodio u Zg, koji je vecinu svog zivote ovdje zivo, koji i sad trecinu godine provede u HR, veli u kameru: "Jako sam srećan u Zagrebu."

Lik provocira, to je pod jedan
pod dva '90ih je uteka put Beograda
a pod tri očito žena ima utjecaj veliki.

-

mardar
21-02-2012, 20:33

-

I za mene je to sasvim jednostavno pojašnjenje.Više me bjes obuzima što on i Lenka uživaju takove provelegije .

mardar
21-02-2012, 20:38
necu se puno mijesat u raspravu ali cu samo rec da i meni zidovi idu na zivce.
stalno i opet i opet holokaust.
dokle oni na racun toga misle maltretirat svakoga.
aj, bog

Pa točno tako .Ono što rade Židovi po čitavom svjetu evo sada na ovim prostorima rade isto Srbi i Bošnjaci .Posebice u posljednjem domovinskom ratu samo Hrvati se moraju ispričavati i kajati i biti kažnjeni .Pravo na isti odnos prema zločinima počinjenim nad njima nemaju.A to su umnogome krivi naši političari i u Hrvatskoj i ovdje .

T@nja
21-02-2012, 20:41

-

Pa naravno da svjesno provocira. Nema to veze s njegovim boravkom u BG i zenom srpkinjom.
Ovo je ocit bezobrazluk. I to u Zagrebu koji mu je doista sve dao i omogucio.

Stiliana
21-02-2012, 20:41

Rade gade :D

Inkvizitor
21-02-2012, 20:43
Cekaj, ti mislis da je to bila strategija? Kao ono, planski? Znaci, rekao Sloba, ili Sljivancanin ili neka treca vazna glava 'silujte'? U to bi mi bilo tesko da poverujem (ne verujem ni da je jedan Hitler to radio, ni drugi ozloglaseni btw), iskreno.

Ali nije to tema, nego sto je ona tako to obradila. Zasto nije npr. napisala scenario kako su se jedna devojka i jedan momak, sa razlicitih strana, zaljubili, i presli sve nedace rata? Pa tako da nekako napravi neku romanticnu pricu, a ne da kopa po ranama (bilo cijim). I onda naravno reakcije nisu izostale. Evo vidim da je neki bosnjacki funkcioner izjavio kako mu je najemotivnija scena bila kad srpski vojnici bacaju dete sa terase. Mislis da je bio iskren? Ako je htela pomirenje (kako izjavljuje), ovo svakako nije bio dobar nacin za to. Neka lepo kaze 'gadjam Oskara', i sve kul. Ovako mi je licemerno.

.

ja razumim da bi ti htio limunadu o ljubavi usred užasa, dok srpski vojnici masovno siluju po logorima da se napravi jedna priča..momak Srbin i njjegova devojka muslimanka se ne obziru na te užase, njihova jubav je iznad toga..

ali ne vjerujem da bi se drugima, žrtvama to svidjelo.

tebe znači ne zanima što su te rane napravljene tebi je bitno da se ne čeprka.

pa što ste vi onda čeprkali i još čeprkate po 2 svj. ratu, i još ste stvoprili priču da ste jedino vi tamo stradali.

Ti ne veruješ jer ti tako paše..ja ne znam tko je tehnički osmislio ali činjenica je, dokazana i dokumentirana da su postojali cijeli logori pod kontrolom VRS-a gdje se masovno silovalo.

da to nije bio ratni plan srpske komande, vojne i političke, TO SE NE BI MOGLO DOGODITI.

eto i tebi malo caps-a

Inkvizitor
21-02-2012, 20:44
Pa naravno da svjesno provocira. Nema to veze s njegovim boravkom u BG i zenom srpkinjom.

i to samo zbog jednog slova. Pa on je Srbin, to je najmanja stvar.

Non serviam
21-02-2012, 20:45
Pa točno tako .Ono što rade Židovi po čitavom svjetu evo sada na ovim prostorima rade isto Srbi i Bošnjaci .Posebice u posljednjem domovinskom ratu samo Hrvati se moraju ispričavati i kajati i biti kažnjeni .Pravo na isti odnos prema zločinima počinjenim nad njima nemaju.A to su imnojome krivi naši političari i u Hrvatskoj i ovdje .

Ne znam o cemu pricas kad kazes 'samo Hrvati'. Zar se i ovaj nas nesretni Tadic nije izvinio stotinu puta (zato ga i ovde prozivaju patrijote)? Zar ubedljivo najvise osudjenih u Hagu nije srpske nacionalnosti? Za Bosnjake moram priznati da ne znam.

ja razumim da bi ti htio limunadu o ljubavi usred užasa, dok srpski vojnici masovno siluju po logorima da se napravi jedna priča..momak Srbin i njjegova devojka muslimanka se ne obziru na te užase, njihova jubav je iznad toga..

ali ne vjerujem da bi se drugima, žrtvama to svidjelo.

tebe znači ne zanima što su te rane napravljene tebi je bitno da se ne čeprka.

pa što ste vi onda čeprkali i još čeprkate po 2 svj. ratu, i još ste stvoprili priču da ste jedino vi tamo stradali.

Ti ne veruješ jer ti tako paše..ja ne znam tko je tehnički osmislio ali činjenica je, dokazana i dokumentirana da su postojali cijeli logori pod kontrolom VRS-a gdje se masovno silovalo.

da to nije bio ratni plan srpske komande, vojne i političke, TO SE NE BI MOGLO DOGODITI.

eto i tebi malo caps-a

Kada kazes strateski, to znaci da je organizovano, da je razvijen citav plan. Kao etnicko ciscenje na primer. A to ne verujem (a nema ni dokaza, u smislu dokumenata, kojih mora biti ako pricamo o strategiji).

Ja tebi opet kazem, neka ona radi sta hoce, ali neka ne prosipa onda pricu kako to nije ovo i ono. Mene licno zabole za film, ja nisam jedan od tih sto se pale sa ove, nase strane.

Ako pricas o WW2, zasto recimo nije uradila film o tome? Da li bi ti tada bilo pravo?
Ja ovde ne vidim da se ceprka po WW2 (sem po forumima). Nisam nesto cuo niti o jednom filmu da je snimljen u zadnjih x godina sa ustasama kao negativcima (ako ima, prosvetli me).

Meni ne moras caspovati, ja kapiram iz prve ;)

Stiliana
21-02-2012, 20:46

Po čemu ti konkretno ne djeluje kao iskren pristup tematici?
Drugo, o nijansama sive... ovo je samo jedna priča iz rata. I samo su je Srbi protumačili kao srpsku anti-propagandu. Zato jer je igrom slučaja muški lik Srbin, a ženski je žrtva i muslimanka. Da je obrnuto, drugu bi priču svirali. To ti je istina, i nema veze s crnom ili bijelom bojom. Uostalom, nismo još ni pogledali film... polako.

Inkvizitor
21-02-2012, 20:46
Ne znam o cemu pricas kad kazes 'samo Hrvati'. Zar se i ovaj nas nesretni Tadic nije izvinio stotinu puta (zato ga i ovde prozivaju patrijote)? Zar ubedljivo najvise osudjenih u Hagu nije srpske nacionalnosti? Za Bosnjake moram priznati da ne znam.

kad se on ispričao?

on se nikada nije ispričao Hrvatima ni za šta. To što se kod vas svaka njegova riječ konta kao isprika to je drugi padež.

Dr. Vito Dugonoga
21-02-2012, 20:47
Rade je maher
a ne ko Visnjic..

Komari
21-02-2012, 20:49

Pol miljuna kuna svake godine za ljetovanje cijele obitelji i prijatelja na Brijunima.
Zanima me koliko mu je Mile dao ovaj put za slikanje s Anđom.

T@nja
21-02-2012, 20:50
i to samo zbog jednog slova. Pa on je Srbin, to je najmanja stvar.

Nije stvar u slovu.
Ako Anglina moze nauciti "dobra vecer", onda i on moze nauciti (prisjetiti se) izgovoriti "sretan", no on je svjesno i namjerno izgovorio "srećan".
Uostalom, on je glumac, nije mu problem improvizacija. A s druge strane zna da ce ovakvih poput mene biti kolko volis koje ce piknuti s tom ocitom provokacijom.
Tako velki glumac, a takav smrad od covjeka.

Non serviam
21-02-2012, 20:52

To je znaci limunada, ali je zato ubacila silovanje, da to bude prava jebacka drama...silovanje filmu znaci daje karakter i emotivnu dubinu...

Inkvizitor
21-02-2012, 20:54
To je znaci limunada, ali je zato ubacila silovanje, da to bude prava jebacka drama...silovanje filmu znaci daje karakter i emotivnu dubinu...

pa to je valjda i tema filma, šta ti je tu čudno..

ti bi ratni film radio bez pucanja valjda..

Non serviam
21-02-2012, 20:54
kad se on ispričao?

on se nikada nije ispričao Hrvatima ni za šta. To što se kod vas svaka njegova riječ konta kao isprika to je drugi padež.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=06&dd=24&nav_category=11&nav_id=252551

Mislim da je i jos neki put (nisam siguran, imam takav utisak). Izvinio se i Bosnjacima u Srebrenici.

Ovde ga patrijotske snage stalno prozivaju za to i sl.

Inkvizitor
21-02-2012, 20:55
Nije stvar u slovu.
Ako Anglina moze nauciti "dobra vecer", onda i on moze nauciti (prisjetiti se) izgovoriti "sretan", no on je svjesno i namjerno izgovorio "srećan".
Uostalom, on je glumac, nije mu problem improvizacija. A s druge strane zna da ce ovakvih poput mene biti kolko volis koje ce piknuti s tom ocitom provokacijom.
Tako velki glumac, a takav smrad od covjeka.

ih...briga njega za to, dok ima podršku političkih struktura..

Non serviam
21-02-2012, 20:57
pa to je valjda i tema filma, šta ti je tu čudno..

ti bi ratni film radio bez pucanja valjda..
Pa ne, samo sam ti odgovorio da ne mora film da ima silovanje i slicne brutalne stvari da ne bi bio limunada. Ali dobro, da ne drvim vise, to je moj utisak, rekao sam sta mislim o tome.

Inkvizitor
21-02-2012, 21:00
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=06&dd=24&nav_category=11&nav_id=252551

Mislim da je i jos neki put (nisam siguran, imam takav utisak). Izvinio se i Bosnjacima u Srebrenici.

U jednoj Tv emisiji.

On se nikad nije ispričao u ime države na čijem je čelu. Koliko ja znam on je u Vukovaru u službenom posjetu rekao da duboko žali zbog stradanja koje se dogodilo. Tko je to uzrokovao, ni riječi. To ništa ne znači. To je općenito žaljenje koje može reći i kad se dogodi poplava.

Prava isprika bi zvučila otprilike ovako.

Duboko žalim i ispričavam se građanima republike Hrvatske zbog agresivne politike ondašnje SRJugoslavije i unutar nje Srbije u kojoj su sudjelovale državne strukture Republike Srbije"

On ništa slično nikad nije izgovorio tako da mi je smiješno da se njega u Srbiji tereti za neke isprike.

čak se ruga..u Vukovar je donio neke rengenske slike od prije rata i jednu pravoslavnu ikonu , kao povrat kulturnog blaga. On se ruga s nama.

a u Srbiji okleveten..jaooooo.

i kako to on preuzima odgovornost na sebe..to me zanima..

T@nja
21-02-2012, 21:02
ih...briga njega za to, dok ima podršku političkih struktura..

A usred rata, 1992. je u kameru rekao da hrvatska zastava nije njegova zastava, da Hrvatska nije njegova domovina. Oduvijek je jasno i glasno iskazivao neskrivenu mržnju spram samog postojanja Hrvatske, zemlje koja mu je omogucila to sto je. Zemlja kojoj se svake godine vraca i koja mu i dalje omogucuje ono sto ostali mogu sanjati. A on ju ne samo prezire, nego svjesno provocira.
Fuj.

Non serviam
21-02-2012, 21:02
Po čemu ti konkretno ne djeluje kao iskren pristup tematici?
Drugo, o nijansama sive... ovo je samo jedna priča iz rata. I samo su je Srbi protumačili kao srpsku anti-propagandu. Zato jer je igrom slučaja muški lik Srbin, a ženski je žrtva i muslimanka. Da je obrnuto, drugu bi priču svirali. To ti je istina, i nema veze s crnom ili bijelom bojom. Uostalom, nismo još ni pogledali film... polako.

Dobro, priznajem, za sada sam utisak bazirao na trailer-u i na njenim izjavama, kao i onome sto sam cuo iz medija. Stoji da je to jedna prica iz rata (kao sto sam rekao, nazalost nije jedina), i naravno da su je Srbi protumacili, kad su oni tu predstavljeni kako su vec predstavljeni (ponavljam, nisam jos pogledao film, sto svakako hocu, jer sam znatizeljan). Naravno da Hrvati ili neki treci narod to ne vide tako, nista cudno...
Isto stoji da je obrnuto, da bi Srbi drugu pricu pevali (a meni bi i tada Andja bila ljigava, najiskrenije).

Inkvizitor
21-02-2012, 21:03
A usred rata, 1992. je u kameru rekao da hrvatska zastava nije njegova zastava, da Hrvatska nije njegova domovina. Oduvijek je jasno i glasno iskazivao neskrivenu mržnju spram samog postojanja Hrvatske, zemlje koja mu je omogucila to sto je. Zemlja kojoj se svake godine vraca i koja mu i dalje omogucuje ono sto ostali mogu sanjati. A on ju ne samo prezire, nego svjesno provocira.
Fuj.

može mu bit..

Non serviam
21-02-2012, 21:07
Daj ne zajebavaj, nije u ime drzave, nego u svoje ime? Ne budi neozbiljan. On je predsednik drzave, nije domar u Skupstini. On svugde predstavlja drzavu, radi u njeno ime. Ne moze se on privatno izvinjavati.

'Ne zanemarujem ni jedan slučaj kada su neki ljudi, obavljajući oficijalno neke delatnosti u ime srpskog naroda i srpske države lišavali života ljude druge nacije ili veroispovesti'

Toliko o tome da se nije izvinio, i nije rekao ko je pocinio zlocine. To sto ti tumacis, i mislis da je trebalo drugacije, to je druga stvar. Ali se izvinio.

Komari
21-02-2012, 21:21
Ovak..

more on sto puta reć "izvinite".. mislim da se hrvatska nema zašto izvinuti.. što se mene tiče mogu slobodno puknut zid tamo na Dunavu..
Daleko mu/im kuća bila.

Nek on da papire i imena zločinaca, nek plati ratnu štetu, vrati pokradeno i moremo živit jedni pored drugih i nikad se ni na kavu zovnut.

A ne da to njegovo "izvinite" bude ulaznica za pravljenje pizdarija po Hrvatskoj..da mi švrlja po državi i poziva na red Hrvate i slavi četničke ustanke.

.

mardar
21-02-2012, 21:27
Ovak..

more on sto puta reć "izvinite".. mislim da se hrvatska nema zašto izvinuti.. što se mene tiče mogu slobodno puknut zid tamo na Dunavu..
Daleko mu/im kuća bila.

Nek on da papire i imena zločinaca, nek plati ratnu štetu, vrati pokradeno i moremo živit jedni pored drugih i nikad se ni na kavu zovnut.

A ne da to njegovo "izvinite" bude ulaznica za pravljenje pizdarija po Hrvatskoj..da mi švrlja po državi i poziva na red Hrvate i slavi četničke ustanke.

.

Aaaaahahahahaha nešto ih i ja nisam poželio da ih u goste zovem .

Osim mir...or :):)

Non serviam
21-02-2012, 21:28
Ovak..

Daleko mu/im kuća bila.

Mene licno zabole za vas, iskreno ;)
Ja vas nit' mrzim, nit' volim. Meni jedino zao sto nisam bio rodjen u vreme stare Jugoslavije kad je fudbal bio najjaci, i kad si imao sta videti. Jedino zato. Gadjenje prema muzici, filmovima (dobroj muzici i dobrim filmovima) i sl. nemam. Ovako inace, totalno sam indiferentan. Kao i prema drugim narodima.
Ali ja nisam extreman, i nisam patrijota. :D

Inace, o kakvim 'cetnickim ustancima' pricas? Ne znam na sta ciljas?

Komari
21-02-2012, 21:37
E i da.. nek napokon prizna poraz srbije i srpstva a ne da kuka i traži da se prestane slavit Dan domovinske zahvalnosti, odnosno Oluju.

Inkvizitor
21-02-2012, 21:39
E i da.. nek napokon prizna poraz srbije i srpstva a ne da kuka i traži da se prestane slavit Dan domovinske zahvalnosti, odnosno Oluju.

to će bit nikad..nek traži šta hoće..pa Srbin je..

ja od njih to ne očekujem, ali mi ide na živce to balavljenje i grljenje..kao sad smo si dobri a ništa se nije promjenilo..ni-šta.

Komari
21-02-2012, 21:42
Enivej, je li se onaj mali u ST rodilištu rodio o našem trošku ili je ćale Srbin platio trošak boravka mu matere na Firulama?

To me interesira.

T@nja
21-02-2012, 21:46
Enivej, je li se onaj mali u ST rodilištu rodio o našem trošku ili je ćale Srbin platio trošak boravka mu matere na Firulama?

To me interesira.

Pa kaj nije besplatan porod u HR?

Inace, cula sam da je Milan donirao neke inkubatore za rodiliste.

moonlight
21-02-2012, 21:47
On nije rođen u Zagrebu, inače sav "jad i čemer" Rade je izrekao u svojoj autobiografiji

http://www.profil.hr/knjiga/do-posljednjeg-daha/80/

On je u čudu kako ga Zagreb "prihvaća" nakon domovinskog rata, njega koji je "bio, pa skoro dobri duh tog istog Zagreba".
To je isti princip po kojem Jergović ne može pojmiti da taj isti Zagreb u njemu ne prepoznaje novog Andrića,
pa zaključuje da je to učmala malograđanska sredina, tako i Rade, čezne za spomenikom još za života i čudi se, čudi, lažni boem
, lažni umjetnik i vječiti konformist...kao dramski glumac svakako odličan, ali to Radi nije dovoljno, on bi da ga se na štitu nosi, stalno,
vjerojatno i da ga se u procesijama slavi i dočekuje
Na neki način državamu je i zahvalila Teatrom Ulisses, sponzorirajući ga svake godine obilato, tobože kulturna promocija zemlje je u pitanju, gdje , na Brijunima!
Poznato?

Inkvizitor
21-02-2012, 21:49
Pa kaj nije besplatan porod u HR?

Inace, cula sam da je Milan donirao neke inkubatore za rodiliste.

hehe znao sam da bez toga ne može proć...

Inkvizitor
21-02-2012, 21:51
On nije rođen u Zagrebu, inače sav "jad i čemer" Rade je izrekao u svojoj autobiografiji

http://www.profil.hr/knjiga/do-posljednjeg-daha/80/

On je u čudu kako ga Zagreb "prihvaća" nakon domovinskog rata, njega koji je "bio, pa skoro dobri duh tog istog Zagreba".
To je isti princip po kojem Jergović ne može pojmiti da taj isti Zagreb u njemu ne prepoznaje novog Andrića,
pa zaključuje da je to učmala malograđanska sredina, tako i Rade, čezne za spomenikom još za života i čudi se, čudi, lažni boem
, lažni umjetnik i vječiti konformist...kao dramski glumac svakako odličan, ali to Radi nije dovoljno, on bi da ga se na štitu nosi, stalno,
vjerojatno i da ga se u procesijama slavi i dočekuje
Na neki način državamu je i zahvalila Teatrom Ulisses, sponzorirajući ga svake godine obilato, tobože kulturna promocija zemlje je u pitanju, gdje , na Brijunima!
Poznato?

pa prihvaćen je..kud će više..

moonlight
21-02-2012, 21:58
Nedovoljno , za takvu veličinu.
Inače, ja nisam nigdje čuo ili vidio da je rekao ono o Hrvatskoj, kao državi, njezinoj zastavi...
Uvijek "državni" umjetnik, i uvijek spika nekog neshvaćenog boema, ima takvih "veličina" još, koji su kao bili neshvaćeni i svoji.

Komari
21-02-2012, 21:59

Valjda misli da mu ZG triba više od pola miljuna davata :nezna:

Komari
21-02-2012, 22:02
Inače, ja nisam nigdje čuo ili vidio da je rekao ono o Hrvatskoj, kao državi, njezinoj zastavi...
Uvijek "državni" umjetnik, i uvijek spika nekog neshvaćenog boema, ima takvih "veličina" još, koji su kao bili neshvaćeni i svoji.

"U filmu „Dezerter“ Živojina Pavlovića koji je dovršen sredinom 1992. Šerbedžija je glumio glavnu ulogu. Film snimljen nakon okupacije u Vukovaru, kada je ovaj grad „pripadao“ "Srpskoj krajini". U tom filmu se pokazuju i snimci razrušenoga grada."

ovaj detaljčić obično zaboravi spomenut

T@nja
21-02-2012, 22:06

Jasno i glasno izrekao je to kao gost kod Bolkovica u emisiji "2 u 9".

moonlight
21-02-2012, 22:08
Jasno i glasno izrekao je to kao gost kod Bolkovica u emisiji "2 u 9".

Stvarno?
Ne znam, nisam to čuo niti vidio, ima li to negdje snimljeno danas?
A pratio sam Bolkovića tada...

T@nja
21-02-2012, 22:10
Stvarno?
Ne znam, nisam to čuo niti vidio, ima li to negdje snimljeno danas?
A pratio sam Bolkovića tada...

Probat cu ti nac.

NorthStand
23-02-2012, 02:24
Stiliana
Takvi će prodavat floskule kakve god treba. Bitno je da smo trebali apsolutno podrivat rasne zakone na svaki način koji je bio moguć. Ako se Hansu išlo lovit Židove, Rome, pedere... trebao ih je lovit sam. Ja osobno nisam neki partizanski tip koji bi krivotvorio papire i spavao po planinama, ali bi svakom Židovu, Romu, Srbinu na vrijeme rekla da bježi u tri lijepe odavde, a kamoli da ih idem prokazivat, tražit ili se pravit da me se to ne tiče.

Ne bi ih ja ni upozoravao niti spašavao, ali ih ne bi ni ubijao(civile). Iako ponavljam, moral kod ljudi je vrlo upitan, kad treba nešto osudit onda su svi glasni, ali kad treba pomoć čovjeku na konkretan način onda uglavnom nema nikog. Zato i velim, dosta mi je tog licemjerja, ok svi se slažemo nije trebalo uvodit rasne zakone, ali nije trebalo ni dozvolit da jednu diktaturu zamjeni druga, pa su to saveznici uz pola gasa napravili. I sada će mi takvi, koji su naš narod i državu gurnuli u 45 godina komunističkog ropstva, prozivat ustaštvo i ndh u svezi nekog progona židova, a ne prozivaju komuniste i njihovu zločinačku mašineriju u svezi stvari za koje svi više manje znamo. To su ti dvostruki kriteriji, a Josipović ko osoba je presmiješan, to je ko da ja odem u Berlin pa se ispričavam Nijemcima zbog zločina koje je počinio Tito nad Nijemcima, i pri tome kažem da sam i ja sin Antinog Ustaše. hahaha kakav lik, a ništa barem me nasmijava u ovo tmurno vrijeme. :D

Kako si ovo srocio, ispada da ih je trebalo sve pobiti? hahaha ne verujem :rofl

ispada ružno, ali stvarno nemam potrebu plakat i ispričavat se židovima ciganima srbima, jednostavno ne volim ih nisu mi niti malo dragi i nemam namjeru ta svoja osjetila mjenjat da bi nekome bio simpatičan.

iako ponavljam rasni zakoni jesu glupost, kao i rimski ugovori. sve su to bile gluposti, u pavelićevoj kuhinji dodvoravanja onima koji su ga i postavili na čelo NDH.

no tema nije to, prema tome bolje da se držimo teme.

NorthStand
23-02-2012, 02:28
Rade je maher
a ne ko Visnjic..

da maher, legenda ovih prostora, a najjači mi je njegov šešir, glavna uloga u filmu o tesli, i to što je angie uspio namamit na jadran, imat ćemo holywood u istri. :rofl

Inkvizitor
23-02-2012, 18:33
evo ono u šta si se mogo kladit sigurnije nego u Barcelonu u sudaru sa Gornjim Vinogradarom

http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic-o-zrtvi-i-filmu--angelina-jolie-je-za-bih-ono-sto-je-sasha-baron-cohen-bio-za-republiku-kazahstan/1008794/

a onda u miru zamislite komentar dotičnog na možebitni film koji bi govorio o hrvatskim zločinima u BiH i kako bi prokomentirao eventualne napade na film u Hrvatskoj

Komari
23-02-2012, 18:45
evo ono u šta si se mogo kladit sigurnije nego u Barcelonu u sudaru sa Gornjim Vinogradarom

http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic-o-zrtvi-i-filmu--angelina-jolie-je-za-bih-ono-sto-je-sasha-baron-cohen-bio-za-republiku-kazahstan/1008794/

a onda u miru zamislite komentar dotičnog na možebitni film koji bi govorio o hrvatskim zločinima u BiH i kako bi prokomentirao eventualne napade na film u Hrvatskoj

Vazda u obrani srpstva..valjda je zato i mogao s četnicima u obilazak srušenog Vukovara dok su još klanja trajala po gradu

Inkvizitor
23-02-2012, 18:54
Ni riječi o tome kako se Srbi ne žele suočiti sa zločinima, o srpskom društvu, ni riječi, o zločinima ni riječi, o patologiji srpskog društva ni slova..nema vrištanja, galame kao o hrvatskom društvu kod dotičnog

što bi napisao da su Hrvati provodili takva masovna silovanja možemo samo pretpostavit..

a gle taj tekst..

I to u sarajevskom Oslobođenju.

fascinatno je srbofilstvo hrvatskih orjunaša. Dok u Srbiji ponekad i ponetko napiše nešto o tome, nema te sile koja će hrvatskog orjunaša srbofila natjerati da kaže lošu riječ o Srbima.

mardar
23-02-2012, 19:08

A što čitaš Dežulovića Inkvi.Ili pak Matiju Babića.Index recimo i Jutarnji.Ja to mogu pročitati samo kada se neko osvrne na njihov tekst.Ili evo stavio si link čim sam otvorio i zatvorio sam.Nekako meni osobno manito izgleda da čitam Dežulovića i odavno to ne radim ma mislim još od Ferala.Uvjek isto budalaštine.Jutarnji sam pročitao par prvih brojeva.Nikada više . Kaži eto da bi spoznao što u druga strana misli ma jebat ih .

Inkvizitor
23-02-2012, 19:10
A što čitaš Dežulovića Inkvi.Ili pak Matiju Babića.Index recimo i Jutarnji.Ja to mogu pročitati samo kada se neko osvrne na njihov tekst.Ili evo stavio si link čim sam otvorio i zatvorio sam.Nekako meni osobno manito izgleda da čitam Dežulovića i odavno to ne radim ma mislim još od Ferala.Uvjek isto budalaštine.Jutarnji sam pročitao par prvih brojeva.Nikada više . Kaži eto da bi spoznao što u druga strana misli ma jebat ih .

jebiga, moš ih ignorirat ali oni ti kroje javno mnijenje, oni odlučuju tko će vladat..ustvari oni ti sve bitno odlučuju..

da su neki marginalci ne bi se ni ja osvrća na njih.

mardar
23-02-2012, 19:33
jebiga, moš ih ignorirat ali oni ti kroje javno mnijenje, oni odlučuju tko će vladat..ustvari oni ti sve bitno odlučuju..

da su neki marginalci ne bi se ni ja osvrća na njih.

Ma ispade da ja tebi prigovaram ali nisam ja eto baš nikada to ne otvaram .Nikada kada ovdje slažem vjesti zna se gdje idem e pa što doznam preko toga to je to.Još napadnem ovoga kretena na Poskoku prije recimo ali nema šansi da čitam:):)

lotta lotta
23-02-2012, 19:37
vi jos pratite anđu!:o

NorthStand
24-02-2012, 17:06
Ni riječi o tome kako se Srbi ne žele suočiti sa zločinima, o srpskom društvu, ni riječi, o zločinima ni riječi, o patologiji srpskog društva ni slova..nema vrištanja, galame kao o hrvatskom društvu kod dotičnog

što bi napisao da su Hrvati provodili takva masovna silovanja možemo samo pretpostavit..

a gle taj tekst..

I to u sarajevskom Oslobođenju.

fascinatno je srbofilstvo hrvatskih orjunaša. Dok u Srbiji ponekad i ponetko napiše nešto o tome, nema te sile koja će hrvatskog orjunaša srbofila natjerati da kaže lošu riječ o Srbima.

SRBI SE NIKAD NEĆE ISTINSKI SUOČIT SA SVOJIM ZLODJELIMA, NI PRIBLIŽNO KO MI HRVATI!

Stalno klečimo, stalno se ispričavamo obnavljamo partizanske i ostale spomenike za žrtve ustaških progona, hapsimo branitelje zbog ubijanja srpskih civila. Stalno vodimo posebnu brigu o Pupovcu i srbima, dal se nešto imalo nalik tome događa u SRB? Da, tamo nas dočekuju sjekirama i noževima, vidi se da su doživjeli katarzu u punom smislu te riječi!

Samo mi smo dovoljno glupi, da se ispričavamo i kajemo pred onima koji nas tako otvoreno mrze, i tako otvoreno uživaju u pjevanju antihrvatskih koljačkih pjesama. Srećom, nismo svi bečki dječaci poput našeg predsjednika, pa kako on reče neki imaju onu otrovnu zmiju u srcu, koja je još uvijek tu i čeka pogodan trenutak da svoj otrov ubrizga onima koji joj žele doći glave. :D