PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kozarsko-Grmečka akcija protiv "popova"

caporegime
14-02-2012, 20:39
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1715-Kozarsko-Grme%C4%8Dka-akcija-protiv-popova

ljuta trava
14-02-2012, 20:56
Nakon prijedloga za ukidanjem Dana Državnosti , Tjelova , što dalje očekivati od oficirskih ,,demokrata,, ...
Ali što se pojavljuje u ,,nezavisnim,, medijima , red udara po braniteljima , red udara na Crkvu , ah da tu je i nezaobilazni snijeg u Splitu , kojeg nije mogao spriječiti ni sam Kerum ...
Evo stigla je još jedna odbijenica od ,,PravDa,, suda , tako da naši Generali nemaju baš previše nade u ,,pravednu,, presudu , ali zato se javlja , ovo mi je predobro, Grmečko-kozaračka akcija , tako lijepo opisan smisao lijeve ,,demokracije,, koji gle čuda , uopće ne spominju onih 55800 i nešto mladolikih prvoboraca tzv. NOB-a , a Radman se trudi otkriti tajnu vječne mladosti , koju poznaje čak 55800 drugova .
Ah , da , tu je i nazaboravni YUTEL sa Prisavlja , koji nas ovih dana u udarnom terminu zasipa sa kurvanjem najpoznatijeg zločinca ovih prostora jednonogog krvnika ...
Što je slijedeće na YUTELU , možda povratak otpisanih ili započinjanje Dnevnika sa :-Dobro večer , druže Milanoviću ....na što bi ,,Građanska akcija ,, dakako pljeskom nagradila velikoumnu dosjetku Jovanovića , Ovaj Šprajca ...

Carmela
14-02-2012, 23:20
Vi ste dokaz da bolest nije samo kad boli.

...mi smo protiv ugnjetača
i njihovih pomagača
legionara i fašista...

Samo za vas: http://www.youtube.com/watch?v=akUVSQQZmBY

NEMA PREDAJE!

Inkvizitor
14-02-2012, 23:24
jeste li i protiv komunista?

Carmela
14-02-2012, 23:29
Mi smo protiv svakog totalitarizma ... i inkvizicije.

Inkvizitor
14-02-2012, 23:30
jeste li i protiv komunizma..

Inkvizitor
14-02-2012, 23:34
evo opisa ovovjeke ljevice od autora teksta..

ovo treba u sve škole, nitko ih bolje i točnije nije opisao..antologijski

novovjeki ljevičari, za razliku od njihovih davnih predaka odjevenih u ofucana smeđesiva odijela s radničkim kapama i svježe uzgojenim brčićima i lugerima pod pazuhom ne sanjaju više o diktaturi proleterijata, zadružnom vlasništvu te uzgoju kikirikija i pamuka umjesto zaostalih paradajza i paprika.

današnja ljevica više nije toliko ideološka skupina nego kohezivni faktor za sve otpadnike koji u sebi nemaju ni ideale ni više ciljeve i svako stremljenje nekim višim ciljevima kao i spremnost žrtvovanja za iste u njima rađa osjećaj inferiornosti koji ih podsjeća na njihovu minornu što fizičku, što socijalnu a što duhovnu pojavu.
odbacivanje stege i hijerhije, regula i vrijednosti je njihov način borbe protiv društvenog sustava vrijednosti u kojemu bu uvijek bili zadnji i na dnu.
njihov otpor prema državi, nacionalnim ili religijskim vrijednostima nije rezultat neke promišljene ideologije ili stava nego otpor prema nositeljima takvim vrijednosti te asocijacijama koje ih vežu uz njih.
mrzeći branitelje zato jer da su kriminalci, psi rata, nasilnici, nacionalisti prikrivaju svoju slabost jer ih mrze kao duhovno nadmoćne pojave koje su zbog ideala bili spremni na najveću žrtvu za razliku od prosječnog novojekog ljevičara koji bi vjerojatno vlastitu djevojku ili roditelja ostavio u bijegu.
mrzeći crkvu zato jer da je profitna organizacija, koja štiti pedofile, prikrivaju svoju slabost jer objektivno svoj tobožnji altruizam i čovjekoljublje iskazuju samo na rječima znajući kako sva njihova priča pada u vodu u suočenju sa misionarima, majkom terezom i ostalim dobrim svećenicima čija im žrtva predstavlja nedostižni primjer koji ih spaušta na zemlju realnosti i pokazuje im da su ništa više nego obični pozeri.

zagovarajući seksualna prava pedera i sličnih, zagovarajući ekologiju ili borbu protiv mesa ili krzna ne ulaze iskreno u smisao takvih borbi nego imaju potrebu inaćenjem skrenuti pažnju na sebe jer znaju da su društveno i ljudski inferironi.
nemaju svetinje, nemaju poštovanje jer znaju da sami, svojom niskošću, ne mogu zaslužiti ničije poštovanje.

današnja ljevica nije više strogo određeno političko razmišljanje nego indikator duhovne bijede.

o ovome bi se moglo danima raspravljati na stotine stranica ali misli da pogađam bit problema.
mnogi današnji guru ljevice i ljevičarskog miljea su zapravo ljudi koji su u jednoj fazi svog života morali sami sebi priznati da su kao ljudi ispod ljudske i duhovne razine prosječnog čovjeka ali da nemaju snage izdignut se nego rađe cijelo društvo spustiti dolje k njima.

Jergović, Matanić, Dežulović, Pravo na grad, raznorazne udruge civilnog društva......možemo do sutra nabrajati.
neka mi netko kaže koje su to njihove vrline.
s čim se to ljudskim ističu?
tko uopće od njih živi život onako kako ga na glas i javno propagira?
predstavnici duhovne bjede koji takvi ne bi najrađe htjeli biti a koji nemaju snage izdignut se.
društvo se ubrzano raslojava na ljude i nuspojave.
intimno, volio bi građanski rat, što u hrvatskoj što u svijetu upravo između ljudi i otpada koji svoju moralnu i ljudsku dekadenciju pretvara u novo ljevičarsku filozofiju.
ili jednu dobru livadu. nas 1000 njih 1000.
sve dozvoljeno.
pobjednik uzima sve (ali ne i guzice jer mi nismo pederi)

Carmela
14-02-2012, 23:36
Jesmo, protiv smo.... i?

Inkvizitor
14-02-2012, 23:39
Jesmo, protiv smo.... i?

ne laži......

zagrepčanec
14-02-2012, 23:45
Inkvizitor, otkuda ti pravo da nekoga koga ne poznaješ nazivaš lažovom? To puno govori o tebi kao "osobi". GA je protiv komunjara, fašista poput tebe, nacionalista i svih sličnih zadrtih trovača slobodnog društva.

Carmela
14-02-2012, 23:46
OK, a sad se više ne moraš pravit hrabar iza tipkovnice i slobodno dođi na ulicu reći nam šta imaš jer ne tipkam s kukavicama koji nemaju hrabrosti u facu reći što misle. :down :down

over & out

Inkvizitor
14-02-2012, 23:47
jeste li vi oni redikuli iz antife?

eno ono gore je tekst o vama..

Inkvizitor
14-02-2012, 23:52
OK, a sad se više ne moraš pravit hrabar iza tipkovnice i slobodno dođi na ulicu reći nam šta imaš jer ne tipkam s kukavicama koji nemaju hrabrosti u facu reći što misle. :down :down

over & out

hahahaha

jel vi kačite transparente..kako se ono zovete..Građanska akcija..

Građanska akcija..građani s Kozare.

zagrepčanec
15-02-2012, 00:06
Nismo antifa ustašoidni stvore, no dobro ti je cura rekla da se ti i svi drugi skrivate iz monitora, dok o susretu oči u oči, izreći nekome nešto ni ne pomišljate. I jako ste dobri u tom skrivanju iza monitora, grupo isfrustriranih i "bogojaznih" lažnih moralista.

Inkvizitor
15-02-2012, 00:07
je li to cura ili neki peško umjetničkog imena Carmela..

zaba1111
15-02-2012, 00:08
Kad već imamo zanimljive goste:
Juda:

Neki dan sam imao čast večerati sa jednim ugodnim gospodinom iz Zagreba, pravim pravcatim Zagrepčaninom koji je već u petoj generaciji u Zagrebu, činjenicom s kojom se mogu pohvaliti najrjeđi.

I tako, krenusmo o politici. Oduvijek sam se čudio od kuda toliko mržnja prema svemu što je Hrvatsko u glavnom nam gradu, bilo to upereno protiv Crkve, protiv stvaranja nezavisne Hrvatske, Tuđmana, naših slavnih generala na čelu s Gotovinom, a osobito prema hercegovačkim Hrvatima.

Očekivao sam da će se malo naljutiti, no upravo suprotno.

Gospodin mi je rekao kako je to apsolutno točno, takva antihrvatska klima vlada u Zagrebu, “no to nisu pravi Purgeri koji šire tu klimu, to su Purgeri s Kozare.

Naime, pravih Purgera u Zagrebu uopće nema, ili ima ih skroz malo. U ovom kontekstu važno je prisjetiti se tko je oslobodio Zagreb 1945te (svi mi znamo tko je preobukao uniforme 1944 i “oslobodio” Zagreb).

Te 1945 godine Zagreb je imao oko 200.000 stanovnika, a kosti pravih Zagrepčana možete jedino naći u maceljskoj Šumi, Bleiburgu i Križnim Putevima. Kad su oslobotitelji ušli u Zagreb, grad je bio prazan i “osloboditelji” su se naselili u sami centar, ušli su prvi u stanove. Njih smo zvali Pištolj-doktore. Zašto tako ? Svaki od njih je pri useljevanju u stan ili na upise za fakultet imao pištolj oko pojasa. I tako su vam djeca tih Pištolj-doktora danas najveći “Purgeri” koji će upravo mrziti sve hrvatsko, za koje je JNA legalna a HVO paravojan, za koje je hrvatska država stvorena na zločinu, a za nas prave Zagrepčane će to uvijek biti ono što i jesu – Purgeri s Kozare !”

Inkvizitor
15-02-2012, 00:10
Kad već imamo zanimljive goste:
Juda:

vidiš da si je čovjek dao nick zagrepčanec...

i ti si hrabar preko tipkovnice..a ovo su pravi gerilci..hahahaha

Inkvizitor
15-02-2012, 00:11
zagrepčanec kakvo je to..slobodno društvo koje vi propagirate....??

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:12
Nismo antifa ustašoidni stvore, no dobro ti je cura rekla da se ti i svi drugi skrivate iz monitora, dok o susretu oči u oči, izreći nekome nešto ni ne pomišljate. I jako ste dobri u tom skrivanju iza monitora, grupo isfrustriranih i "bogojaznih" lažnih moralista.
Koga si to i kad razbio radi njegova misljenja?!
I kakav si to borac protiv totalitarizma ako ne dopustas drugacie misljenje?
O kakvom otvorenom drustvu govorite i di takvo postoi il je nekad postojalo?

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:13

i ti si hrabar preko tipkovnice..a ovo su pravi gerilci..hahahaha

On ti govori sve u facu
a ti tipkovnicu koristis ko stit..

Spusti tipkovnicu i pricaj bez garda!

Inkvizitor
15-02-2012, 00:13
Koga si to i kad razbio radi njegova misljenja?!
I kakav si to borac protiv totalitarizma ako ne dopustas drugacie misljenje?
O kakvom otvorenom drustvu govorite i di takvo postoi il je nekad postojalo?

oni su za demokraciju ali ne da svak priča šta hoće..hahaha

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:14

Kako ti sve ovo citas bez "monitora"?

Inkvizitor
15-02-2012, 00:14
On ti govori sve u facu
a ti tipkovnicu koristis ko stit..

Spusti tipkovnicu i pricaj bez garda!

pa ono jes..osjećam mu dah iza ekrana..ne plaši se..

mene je zort takvih junačina..

sve mi skreso u facu a ja mrljam po tipkovnici..

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:15
oni su za demokraciju ali ne da svak priča šta hoće..hahaha

Oni su za otvoreno drustvo
u kom su svi koi ne misle ko oni u zatvoru!

Sad, razmisli malo, medu kog se svrstavas kad me cenzuriras..

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:16
pa ono jes..osjećam mu dah iza ekrana..ne plaši se..

mene je zort takvih junačina..

sve mi skreso u facu a ja mrljam po tipkovnici..

I to jos imas onaj stari, debeli, monitor..
Strah te kupit one tanke ili lapTopove..

zaba1111
15-02-2012, 00:17

Pa ja, ko pravi Purger s Kozare ili Bjelovara. :)

zaba1111
15-02-2012, 00:19
Zovite Capu da im šalje broj, njegov je već ionako javan. :)

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:21
Samo se vi zajebavajte
dok vam Carmela ne razbie nosove..

Ej, vas dvoje prosvitljeni- ja sam za otvoreno drustvo od 0-24!

Inkvizitor
15-02-2012, 00:23
onda ja odoh dok me ne razbiju...

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 00:24
onda ja odoh dok me ne razbiju...

Aj ti, ja cu branit Crkvu..

1981
15-02-2012, 00:35

Daj bože da se nađemo jedan nasuprot drugoga na ulici.
A da kornjače nisu oko vas.

zagrepčanec
15-02-2012, 00:35
Drugačije mišljenje uvažavam, kao i konstruktivnu kritiku. Ali uvrede i ismijavanje, kaj je ovdje slučaj ne uvažavam. Pogotovo ne temeljene na apsolutnom neznanju o GA. Nisam razbio nikoga niti kanim, ali ljudski je sresti se sa nekime licem u lice i reći toj osobi ono kaj misliš o njoj ili o djelovanju te osobe. Sve drugo su bapska naklapanja. Tko god želi, može sasvim slobodno doći i reći meni ili bilo kojem članu GA kaj misli o našem radu. Javite se i dogovorit ćemo se. Hvala.

TheBronxBomber
15-02-2012, 01:14
Jesan se i lipo nasmija... :D

TheBronxBomber
15-02-2012, 01:18
Vi ste dokaz da bolest nije samo kad boli.

...mi smo protiv ugnjetača
i njihovih pomagača
legionara i fašista...

Samo za vas: http://www.youtube.com/watch?v=akUVSQQZmBY

NEMA PREDAJE!

Jel to oni Rundek sto je u Beogradu trazio u dupe pa je dobio po p*cki? :D

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 01:32
Drugačije mišljenje uvažavam, kao i konstruktivnu kritiku. Ali uvrede i ismijavanje, kaj je ovdje slučaj ne uvažavam. Pogotovo ne temeljene na apsolutnom neznanju o GA. Nisam razbio nikoga niti kanim, ali ljudski je sresti se sa nekime licem u lice i reći toj osobi ono kaj misliš o njoj ili o djelovanju te osobe. Sve drugo su bapska naklapanja. Tko god želi, može sasvim slobodno doći i reći meni ili bilo kojem članu GA kaj misli o našem radu. Javite se i dogovorit ćemo se. Hvala.

A vi ste dosli ovde s "konstruktivnom kritikom"?!
I zasto bi kritika morala il tribala bit konstruktivna?!
Nie svak pristalica GA nit njen clan, pa bi vam tribo pomagat!
Licimirno je trazit od drugi ono sto ni sami niste u stanju bit!!

Ne kuzim ni to "licem u lice" u doba interneta..
Niste vi neki ured za ispravno misljenje nit imate licencu na njega
pa bi svi sad tribali hrlit vama na rasprave il trazit od vas potvrdu o ispravnosti misljenja..

Zagovarate neko otvoreno i slobodno drustvo dok svoj ured prirvarate u Centralni Komitet..
Di je tu doslidnost i postenje?!- Zar vama ne bi tribalo bit sve jedno ko i od kud pise, sve dok misli svojom glavom?!

Privise proturicnosti je u vasim stavovima, privise tvrdokornosti i zadrtosti, a najvise nepostivanja drugih i drukcii..

Privise slicite komunistima.. sto i more proc u zemljama koje nisu bile pod njiovom zlocinackom sapom..

Zasto bi se itko dogovaro o svom misljenju s vama- otkud vam pravo na to- imate li neki certifikat o ispravnosti misljenja?!
I, ukoliko ga imate- nie li to upravo DOKAZ kako ste zatvoreno drustvo cudnih aktivsita; i zasto ste aktivirani.. u vrime interneta..

Niko vam ovdi ne brani iznit smirnice i ciljeve svog dilovanja, morete otvorit i posebnu temu, jer ovo veceras je VASA sramota!!

mardar
15-02-2012, 02:59

over & out

Evo hoćeš u facu ??U koju ulicu treba doći da vam hebem sve po spisku.Hajde.

mardar
15-02-2012, 03:05

Pa dajte meni ulicu koja je .Ili ćete se ponovo razbježati kada ja siđem niz stepenice.A ne žena .Dajte ulicu gdje treba doći je li teško.Ajmo mudonje dajte ulicu vi se ne krijte iza tipkovnice.

mardar
15-02-2012, 03:13

Pa dajte ulicu papci.Idemo gdje treba doći da ti kažem oči u oči .Pa da vidimo.U čemu je problem.Pozivate li da se dođe.Ok.Recite gdje. .

mardar
15-02-2012, 03:37
Inkvizitor, otkuda ti pravo da nekoga koga ne poznaješ nazivaš lažovom? To puno govori o tebi kao "osobi". GA je protiv komunjara, fašista poput tebe, nacionalista i svih sličnih zadrtih trovača slobodnog društva.

Daj ulicu:evil:evil:evil

caporegime
15-02-2012, 09:53

tiho budi kozaračka faco. je se ti to junačiš?
jel to skupina jazavaca koja nastupa s maskama na licu poziva nekoga da se javno pokaže?
ajde jazavac daj podatke pa da se družimo.

p.s. serem ti se na braću drpce. jebem ti sitem u kojemu su gamad poput drobaca mogla dobivati stančuge dok je pošteni radnik mogao samo sanjati o jednosobnom stanu u limenci.

protiv toga se niste nikad bunili. urbani rasisti kozojebačkog porijekla nekome spočitavaju totalitarizam.

p.p.s. ne zaboravite ostaviti podatke.
otvorite malo lubanje pustite vjetru da prošiša pa će i zadnji fašizam i rasisam iz glava nestati.

Graničar Jozo
15-02-2012, 09:56
Daj ulicu:evil:evil:evil

vase miskina 66b :D

eto, dobio si ne samo ulicu, nego i broj.

aprops GA, to mi zvuči kao neki Gay-Antifa udruženje.

jebote društva, oni pozivaju na dijalog... :rofl:rofl:rofl

Inače, gade mi se i ne bi s njima u dijalog ni da mi treba za kruha.

Graničar Jozo
15-02-2012, 10:10
gledajte im dijaloga... LOL

Dobro jutro nasi dragi simpatizeri i pozdrav govnima u sjedistu zlocinacke organizacije na Trgu zrtava fasizma od Gradjanske Akcije!

https://www.facebook.com/Gradjanska.Akcija.ZG#!/Gradjanska.Akcija.ZG/posts/271691966202606

ljuta trava
15-02-2012, 10:15
gledajte im dijaloga... LOL

https://www.facebook.com/Gradjanska.Akcija.ZG#!/Gradjanska.Akcija.ZG/posts/271691966202606

-Gay akcija , im je pravi naziv , smjer djelovanja čisti šovinizam , modus operandi --govor mržnje .
Uglavnom radi se o dnu dna grmečko-kozaračke pozadinske fronte .
U djelovanje istih uključena je i skupina vlasnika ,,nevladinih,, obrta za izdaju i veleizdaju .

Inkvizitor
15-02-2012, 10:27
Njihova glavna akcija je protiv HDZ-ea u kojoj vide sve zlo. Nošeni medijskom podrškom i lopovlukom HDZ-a predstavljaju se kao borci protiv nepotizma i lopovluka te tako postaju i prihvatljivi ovom društvu. Naravno oni HDZ prevenstveno smatraju zlom jer je pomogao rušenju Jugoslavije i uspostavi hrvatske države. To ne smiju baš naglas reći pa se kamufliraju lopovlukom i kriminalom koji naravno nije ograničen samo na HDZ, ali oni neće nikad napasti npr Čačića ili Ferenčaka .

To je ideološki zadrta okamenjena skupina orjunaša i neojugoslavena.

Pokrivaju se frazama, sloboda, jednakost, bratstvo..ko da su u francuskoj revoluciji.

ustvari su jugofašisti koji bi da imaju moć sve koji drugačije misle sredili po kratkom postupku.

admin
15-02-2012, 10:28
Toliko o dijalogu.

http://img834.imageshack.us/img834/6548/dijalog.png

caporegime
15-02-2012, 10:32
ta smiješna nakupina djece komunista i doseljenih pravovjernika iz krajeva u kojima se kokarda uspješno zamjenjivala crvenom zvijezdom zamjera hdz-u samo i isključivo stvaranje hrvbatske države.
takvo djelovanje prikrivaju šatro borbom protiv lopovluka ali jeste li ikad vidjeli nekoga od njih kako protestira protiv radimira čačića i njegove otvorene privatizacije države?
kako i u tekstu kaže, jeste li ikad vidjeli ove smiješne jugoviće kako protestiraju što se u vrijeme najveće krize osiguravaju milijarde kuna za one koji su pucali po ovoj zemlji?
čopor jadnika koji noću vješaju sprejane plahte i koji s maskama na licima prozivaju hdz gdje stignu sigurno nisu ljudi koji javno i otvoreno iskazuju svoje stavove.
ali ne zavaravajte se ljudi, taj nakupina ničega sigurno nije rezultat spontanog okupljanja.
to je ekspozitura nekih drugih političkih organizacija preko kojih te organizacije potpaljuju javnost a da sebe javno ne izlože.

hdz je izdajnička i potrošena organizacija ali nisu zaslužili da ih napadaju ovi mali jugovići sa svojim posebnim motivima.
lijenčine i neradnici.

Graničar Jozo
15-02-2012, 10:35
Njihova glavna akcija je protiv HDZ-ea u kojoj vide sve zlo. Nošeni medijskom podrškom i lopovlukom HDZ-a predstavljaju se kao borci protiv nepotizma i lopovluka te tako postaju i prihvatljivi ovom društvu. Naravno oni HDZ prevenstveno smatraju zlom jer je pomogao rušenju Jugoslavije i uspostavi hrvatske države. To ne smiju baš naglas reći pa se kamufliraju lopovlukom i kriminalom koji naravno nije ograničen samo na HDZ, ali oni neće nikad napasti npr Čačića ili Ferenčaka .

To je ideološki zadrta okamenjena skupina orjunaša i neojugoslavena.

Pokrivaju se frazama, sloboda, jednakost, bratstvo..ko da su u francuskoj revoluciji.

ustvari su jugofašisti koji bi da imaju moć sve koji drugačije misle sredili po kratkom postupku.

baš sam im malo pogledao šta lajkaju

DA HERCEGOVCIMA SVIJETLI GLAVA ZAGREB BI BIO LAS VEGAS (https://www.facebook.com/pages/DA-HERCEGOVCIMA-SVIJETLI-GLAVA-ZAGREB-BI-BIO-LAS-VEGAS/242881998569?ref=pb)

Drago PILSEL (https://www.facebook.com/pages/Drago-PILSEL/21640402839?ref=pb)

Nisam Vjernik (https://www.facebook.com/aktivni.ateisti?ref=pb)

Centar za anarhističke studije (https://www.facebook.com/pages/Centar-za-anarhisti%C4%8Dke-studije/210851519323?ref=pb)

Zoran Šprajc (https://www.facebook.com/zoran.sprajc?ref=pb)

and many more... :D

ljuta trava
15-02-2012, 10:35
Sviđa mi se
12.M WorldrEvolution Croatia
Ne-Vladina organizacija (NVO)

Sviđa mi se
We Day
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Kulturni kreativci u Hrvatskoj
Zajednica

Sviđa mi se
Vlada Republike Hrvatske
vladina organizacija

Sviđa mi se
Radio 101
Domaća poslovna djelatnost

Sviđa mi se
Lupiga.com
Mrežna stranica

Sviđa mi se
Danas.hr
Tvrtka

Sviđa mi se
15.O (worldrevolution) in Croatia
Zajednica

Sviđa mi se
Zagrebancija.com
Mrežna stranica

Sviđa mi se
Gradjanska Akcija Split

Sviđa mi se
Velkam tu Kroejša The Republic of Coruptia

Sviđa mi se
Peticija za povratak Latinice! Potpiši i Ti!
TV emisija

Sviđa mi se
Ivo Josipović
Političar

Sviđa mi se
Ivo Josipovic Predsjednik Republike Hrvatske
Političar

Sviđa mi se
Vecernji.hr
Novine/ Novosti

Sviđa mi se
S.Marekovich
Vladar

Sviđa mi se
Jutarnji
Tvrtka

Sviđa mi se
Kerume Isusati Nemoj Radit Isusa
Komičar

Sviđa mi se
Antifa Zagreb
Zajednica

Sviđa mi se
Sindikat biciklista
Community Organization

Sviđa mi se
Ljevica
Zajednica

Sviđa mi se
Transparency International Hrvatska
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
DMG
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Masovni prosvjedi Split

Sviđa mi se
Soundset Plavi
Radio postaja

Sviđa mi se
Damir Kajin
Političar

Sviđa mi se
Portal Oko
Mediji/Vijesti/Publishing

Sviđa mi se
NOVA SVJETLOST
Organizacija

Sviđa mi se
Dragutin Lesar
Političar

Sviđa mi se
dnevno.hr
Vijesti/Mediji

Sviđa mi se
Podrška hrvatskim poljoprivrednicima

Sviđa mi se
-Tata, tata ja bih igrao u Dinamu.! -Znam sine, i cijeli Hajduk bi' :]
Profesionalni sportski klub

Sviđa mi se
Z1 Zagrebačka televizija

Sviđa mi se
DA HERCEGOVCIMA SVIJETLI GLAVA ZAGREB BI BIO LAS VEGAS

Sviđa mi se
mrzim kad je vani vruće, a thompson zaustavi vjetar i ispituje ga gluposti
Zajednica

Sviđa mi se
Mladi antifašisti grada Splita
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Drago PILSEL
Autor

Sviđa mi se
Nisam Vjernik
Obrazovanje

Sviđa mi se
Podrška radnicama Kamenskog
Zajednica

Sviđa mi se
Pogon - Zagrebački centar za nezavisnu kulturu i mlade
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Centar za anarhističke studije
Mrežna stranica

Sviđa mi se
Škverovi radnicima!
Mrežna stranica

Sviđa mi se
Štrajk
Časopis

Sviđa mi se
Stranica ljubavi izmedju Srba, Hrvata i Muslimana. Sirimo ljubav a ne rat!
Zajednica

Sviđa mi se
Nik Titanik
Javna osoba

Sviđa mi se
Vicevi

Sviđa mi se
Zagreb

Sviđa mi se
Zagreb
vladina organizacija

Sviđa mi se
Net.hr
Vijesti/Mediji

Sviđa mi se
Pollitika.com - neovisni ali ne i neutralni

Sviđa mi se
Šibenik
Zajednica

Sviđa mi se
GONG

Sviđa mi se
Autonomna zenska stranica
Zajednica

Sviđa mi se
Lažete i kradete od naroda - vrijeme je da odete!
Vladin dužnosnik

Sviđa mi se
Ivo Sanader - kukavica i bjegunac
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Zoran Šprajc
Zajednica

Sviđa mi se
Dinamo Zagreb 1911. & Bad Blue Boys 1986.
Zajednica

Sviđa mi se
Mamiću Znaj Svemu Je Kraj Zbogom I Više Se Ne Vraćaj
Zajednica

Sviđa mi se
Zajedno Za Dinamo
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Aleksandar Stanković
Javna osoba

Sviđa mi se
Otvoreni radio
Radio postaja

Sviđa mi se
Antena Zagreb
Radio postaja

Sviđa mi se
Radio Antena

Sviđa mi se
Naslovi za pamćenje
Autor

Sviđa mi se
Žuta kronika

Sviđa mi se
Auto klub
Autor

Sviđa mi se
Red Carpet @ Nova TV
TV emisija

Sviđa mi se
Blog.hr
Osobni blog

Sviđa mi se
DNEVNIK.hr
Mrežna stranica

Sviđa mi se
RTL Televizija
TV kanal

Sviđa mi se
Kuća ljudskih prava Zagreb / Human Rights House Zagreb

Sviđa mi se
Zelena akcija / FoE Croatia
Neprofitna organizacija

Sviđa mi se
Tportal Hr
Vijesti/Mediji

Sviđa mi se
FERAL TRIBUNE, digitalno izdanje
Proizvod/Usluga

Sviđa mi se
H-Alter
Mrežna stranica

Sviđa mi se
Hrvatsko novinarsko društvo

Sviđa mi se
Veliki Prosvjed Protiv Vlade U Varaždinu
Political Organization

Sviđa mi se
Prosvjedi u Zadru

Sviđa mi se
Kažimo i mi NE izađimo na ulice Vinkovaca
Organizacija

Sviđa mi se
Organizirajmo prosvjed protiv Vlade u Šibeniku
Osiguravajuća tvrtka

Sviđa mi se
Prosvjed u Ludbregu za rušenje Vlade
Political Organization

Sviđa mi se
Novi list
Vijesti/Mediji

Sviđa mi se
Podrska za RADIO 101
Proizvod/Usluga

Sviđa mi se
Slobodna Dalmacija
Izdavač

Sviđa mi se
24 sata
Vijesti/Mediji

Sviđa mi se
24sata
:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Junačine Gay akcije :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Graničar Jozo
15-02-2012, 10:36
ha ha trava... Isti smo mentalni sklop... fašističko zločinački rekli bi neki :D:D:D

ljuta trava
15-02-2012, 10:39
GA -kao što sam pretpostavio je izdanak ,,nevladinih obrtnika ,, za izdaju i veleizdaju .

Rodica
15-02-2012, 10:39
jebote, umjesto da prijavljujete grupe fejsu zbog govora mržnje, vi ih još reklamirate na forumu.

Graničar Jozo
15-02-2012, 10:41
istina.

samo cilj je bio prikazati kakvi su to gmazovi....

nu, imamo posla.

mardar
15-02-2012, 10:42
vase miskina 66b :D

eto, dobio si ne samo ulicu, nego i broj.

aprops GA, to mi zvuči kao neki Gay-Antifa udruženje.

jebote društva, oni pozivaju na dijalog... :rofl:rofl:rofl

Inače, gade mi se i ne bi s njima u dijalog ni da mi treba za kruha.

Drugačije mišljenje uvažavam, kao i konstruktivnu kritiku

Nismo antifa ustašoidni stvore,

Evo uvažavanja ovih idiota.Ma koga oni proglašavaju fašistima i nacistima.Ma jebem ja njima mater sve do jednom u toj građanskoj incijativi,

ljuta trava
15-02-2012, 10:43
jebote, umjesto da prijavljujete grupe fejsu zbog govora mržnje, vi ih još reklamirate na forumu.

-Čekamo da Bajić istraži razlog padanja snijega u Splitu , pa će on odmah po službenoj dužnosti reagirati na ,,demokrate,, grmečko-kozaračke pozadine.
:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

caporegime
15-02-2012, 10:44
stvarno, šta se ima više reklamirati opskurna kvaziurbano fašistička nakunina društvenih nuspojava.

Rodica
15-02-2012, 10:46
i nemojte stavljati vaše linkove na zidove tih opskurnih fašističkih grupa. to vam je moj savjet.
brišite što ste postavili.

ljuta trava
15-02-2012, 10:50
Ne vidim uopće razliku u djelovanju nacista i ovih spodoba u GA .
Mržnja prema svemu što nije na ,,partijskoj,, liniji .

mardar
15-02-2012, 10:51
Pa ja i ne znam što ih puštate briši govna u startu .A nisam ja bio da ti pometen.

Eh ljudi evo savjeta trava i pelinkovac nikako ne idu zajedno :(:(:cry:cry:o:o

salvador
15-02-2012, 10:54
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Franco0001.PNG

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/55/Pinochet_de_Civil.jpg/346px-Pinochet_de_Civil.jpg

ljuta trava
15-02-2012, 11:05
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Franco0001.PNG

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/55/Pinochet_de_Civil.jpg/346px-Pinochet_de_Civil.jpg

--To su uzori GA .

Graničar Jozo
15-02-2012, 11:09
--To su uzori GA .

pa i nije baš po ideološkoj liniji, ali svakako po operativnoj :)

http://hr.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet

caporegime
15-02-2012, 11:09
hm.....ovo bi bili franco i pinochet. dobri ljudi.

Marta
15-02-2012, 11:20
Bas sam se lijepo nasmijala citajuci ove ludjake, carmelu i zagrepcaneca :rofl:rofl:rofl

Inkvizitor
15-02-2012, 11:24
tko je stavljao link ove uvažene stranice na fejsbuk stranicu jugonacista.???

ljuta trava
15-02-2012, 11:29
Bas sam se lijepo nasmijala citajuci ove ludjake, carmelu i zagrepcaneca :rofl:rofl:rofl

-A što ćeš ,
ipak su to potomci kozaračkog :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Marta
15-02-2012, 11:51
-A što ćeš ,
ipak su to potomci kozaračkog :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Ja od takvih spodoba nista, ama bas nista ne ocekujem, tako da me i ovakvi ispadi nekad iznenade ... ipak su to ljudi koji za sebe tvrde da su obrazovani, kulturni, elokventni gradjani, elita naseg drustva :o:o:o:o

kad ono saka nekulturnog, neobrazovanog, povampirenog i krajnje agresivnog jada :(:(:(:(:nene:nene:nene

zadnji drustveni sljam

ljuta trava
15-02-2012, 11:55
Evo detaljnije što se sviđa Purgerima sa Kozare :

12.M WorldrEvolution, 12.M WorldrEvolution Croatia, We Day, Kulturni kreativci u Hrvatskoj, Vlada Republike Hrvatske, Radio 101, Lupiga.com, Danas.hr, Zagrebancija.com, Gradjanska Akcija Split, Velkam tu Kroejša The Republic of Coruptia, Peticija za povratak Latinice! Potpiši i Ti!, Ivo Josipović, Ivo Josipovic Predsjednik Republike Hrvatske, Vecernji.hr, S.Marekovich, Jutarnji, Kerume Isusati Nemoj Radit Isusa, Antifa Zagreb, Sindikat biciklista, Ljevica, Transparency International Hrvatska, DMG, Masovni prosvjedi Split, Soundset Plavi, Damir Kajin, Portal Oko, NOVA SVJETLOST, Dragutin Lesar, dnevno.hr, Podrška hrvatskim poljoprivrednicima, -Tata, tata ja bih igrao u Dinamu.! -Znam sine, i cijeli Hajduk bi' :], Z1 Zagrebačka televizija, DA HERCEGOVCIMA SVIJETLI GLAVA ZAGREB BI BIO LAS VEGAS, mrzim kad je vani vruće, a thompson zaustavi vjetar i ispituje ga gluposti, Mladi antifašisti grada Splita, Drago PILSEL, Nisam Vjernik, Podrška radnicama Kamenskog, Pogon - Zagrebački centar za nezavisnu kulturu i mlade, Centar za anarhističke studije, Škverovi radnicima!, Štrajk, Stranica ljubavi izmedju Srba, Hrvata i Muslimana. Sirimo ljubav a ne rat!, Nik Titanik, Vicevi, Zagreb, Zagreb, Net.hr, Pollitika.com - neovisni ali ne i neutralni, Šibenik, GONG, Autonomna zenska stranica, Lažete i kradete od naroda - vrijeme je da odete!, Ivo Sanader - kukavica i bjegunac, Zoran Šprajc, Dinamo Zagreb 1911. & Bad Blue Boys 1986., Mamiću Znaj Svemu Je Kraj Zbogom I Više Se Ne Vraćaj, Zajedno Za Dinamo, Aleksandar Stanković, Otvoreni radio, Antena Zagreb, Radio Antena, Naslovi za pamćenje, Žuta kronika, Auto klub, Red Carpet @ Nova TV, Blog.hr, DNEVNIK.hr, RTL Televizija, Kuća ljudskih prava Zagreb / Human Rights House Zagreb, Zelena akcija / FoE Croatia, Tportal Hr, FERAL TRIBUNE, digitalno izdanje, H-Alter, Hrvatsko novinarsko društvo, Veliki Prosvjed Protiv Vlade U Varaždinu, Prosvjedi u Zadru, Kažimo i mi NE izađimo na ulice Vinkovaca, Organizirajmo prosvjed protiv Vlade u Šibeniku, Prosvjed u Ludbregu za rušenje Vlade, Novi list, Podrska za RADIO 101, Slobodna Dalmacija, 24 sata, 24sata

Humphrey
15-02-2012, 11:58
DRaga braćo, dragi moji suborci, srce će mi puknuti od radosti jer ste i vi otkrili ovo leglo klerofašizma i ustašoidnosti protiv kojeg se ja već neko vrijeme borim.Napokon imam saveznike u ovoj vjekovnoj borbi koja nam je ostavljena u naslijeđe.

Srce mi krvari od uboda bodežom koji nam je zadala ova Vlada, ali naša borba ne smije stati, kao avangarda imamo dužnost otići u šumu i boriti se do zadnjeg druga.A možemo i napraviti transparent koji će poslati oštru poruku.Kako god...

Sad napokon vidimo kako je bilo našoj srpskoj braći kad su se borili protiv Tuđmanovog režima potpomognutog Vatikanom.

Nema predaje!!! Idemo dalje!!!!

ljuta trava
15-02-2012, 12:02
DRaga braćo, dragi moji suborci, srce će mi puknuti od radosti jer ste i vi otkrili ovo leglo klerofašizma i ustašoidnosti protiv kojeg se ja već neko vrijeme borim.Napokon imam saveznike u ovoj vjekovnoj borbi koja nam je ostavljena u naslijeđe.

Srce mi krvari od uboda bodežom koji nam je zadala ova Vlada, ali naša borba ne smije stati, kao avangarda imamo dužnost otići u šumu i boriti se do zadnjeg druga.A možemo i napraviti transparent koji će poslati oštru poruku.Kako god...

Sad napokon vidimo kako je bilo našoj srpskoj braći kad su se borili protiv Tuđmanovog režima potpomognutog Vatikanom.

-ahahahahahahhahahahahaahahahahha

Legendo :bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

caporegime
15-02-2012, 12:04
haha a kad je god neki događaj političke suprotnosti ovi mladi crveni fašisti uvijek nekako dobiju po glavi i to od mlađih boysa.
kad god mladi jugoidni fašisti izađu na ulice, na ulici im neki član zalegne.
ipak, mislim da se praktikantima novog kvazi urbanog i jugoidnog fašizma dalo previše mjesta.
ne oduzimajmo im vrijeme. ostavimo ih rađe da svoju lijenost i nerad troše slušajuči očeve i djedove koji bi im mogli ispričati kako su im pri doseljenju u zagreb kade služile za smještaj svinja a ovce za sex budući ih je, netom nakon doseljenja s korduna, plješivice, kao i opisanih planina bosanske krajine silno zbunjivala veličina građevina kao i metalna sokoćala na metalnim kotačima koja su prometovala zagrebom a koja su bila definitivno znak protunarodnog dekadenstnog života buržujskih neprijatelja.
pa nek se sjete toga dok danas s fašističkom netrpeljivošću izražavaju svoju mržnju prema hercegovcima, braniteljima, ličanima, crkvi,......... a i pravim Purgerima koje duboko u sebi preziru upravo zbog kompleksa inferiornosti prema gradu kojega su svojim dolaskom njihovi očevi i djedovi propisno usmrdili.

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 12:04
Razocarali ste me.. skroooooz..

Jos jednom ste ispali igracka udbe..

mardar
15-02-2012, 12:05

U boj u boj za ciganluk svoj :bravo:bravo

bandira
15-02-2012, 12:39
http://img832.imageshack.us/img832/8383/4444011.jpg

Inkvizitor
15-02-2012, 12:42

Druže stigao si u zadnji čas. Zamalo je bilo dockan. Fašisitčke falange nas napadaju sedmicama i tednima.

Uzmi pseudonim koji želiš..Volođa!!!!!!! Korčagin!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bakunjin!!!!!!!!!!!!

ili možda želiš bit Walter ??????

ljuta trava
15-02-2012, 12:45
http://img832.imageshack.us/img832/8383/4444011.jpg

--Purgerima sa Kozare ili Građanskoj akciji je pojam vladavine demokracije Sjeverna Koreja .

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 12:46
Niste se pokazali bas nesto bolji od nji..

ljuta trava
15-02-2012, 12:52
Gle gore na slici Vito i Tito:rofl:rofl:rofl:rofl

sagitarius
15-02-2012, 12:53
Otkud li i ispod kojeg kamena se odjednom pojaviše i izgmizaše ovi zagrepčaneci i carmele u po frke i da krenu da dijele svoju "vaskoliku" pamet, izvrijeđaju ljude po ovom portalu i pri tom se pozovu na kulturu dijaloga tj. na ulicu da se potučemo i da ljude s ovog portala ničim izazvani "ubijede" u svoju nekakvu "stvar".
OK.
Ukoliko su se našli u gornjem članku - kolumni kao predlošku za ovu diskusiju, dobro, oni su ti i njihovo je pravo da misle da je ta pojava u redu i žele da dokašu suprotno.
Ja ne mislim da je ta pojava u redu, to mogu potkrijepiti svojom diskusijom i pri tom se ne skrivam iza tipkovnice, dapače, prihvatam i izazov svake vrste i verbalni na prvom mjestu, a i onaj drugi...
Nisam fašista, nisam nacionalista, dapaće kršćanin sam, štujem ljude i nastojim biti prema njima korektan i u miru.
One skupne uvrede svim ljudima na ovom portalu od strane zagrepčanca i Carmele pokazuju njihov mentalni i ljudski nivo na kojem furaju svoj gnjev prema svemu što je drugačije od njihovog obrasca dobrog.
Smatram da se crkvi treba pomagati zbog ogromnog broja vjernika, koji posječuju crkve, koje treba održavati ne samo kao sakralne objekte, nego prečesto i objekte od posebne kulturno povijesne vrijednosti. Stoga mislim da Vlada RH treba da ustraje u ovoj proračunskoj i simboličnoj donaciji, zbog koje sigurno neće Hrvatska propasti i preko koje se neće uštediti ništa posebno na proračunu, kojeg realno više opterečuju oštečenja od nereda koje prave zagrepčanci i njihove carmele...

mardar
15-02-2012, 12:54
Niste se pokazali bas nesto bolji od nji..

O čemu ti Vito.Pa eto si se ti pokazao na ovome portalu.Ajde daj pojasni po čemu je ovah portal fašistički ,nacistički ,ustaški.Ako i ti misliš da je takav pa što ćeš ovdje ??? .

Graničar Jozo
15-02-2012, 13:03
O čemu ti Vito.Pa eto si se ti pokazao na ovome portalu.Ajde daj pojasni po čemu je ovah portal fašistički ,nacistički ,ustaški.Ako i ti misliš da je takav pa što ćeš ovdje ??? .

on bi rado s njima protiv crkve. to njega boli.

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:07

O tebi prvom!!
Koi na jeftine provokacie jos jeftinie reagira!

Evo, cak mi jeftino udbaski podmeces ovo s fasizmom, nacizmom i ustaslukom..
Iako to nigdi nisam ni spomeno nit to IKAKO mores iz moi upisa iscitat..

Pokazo sam se- imate sta vidit!
Ma koliko me vridali, napadali i cenzurirali!
Cak bi se moglo rec kako sam naspram vas uzoran katolik..

Izgleda kako ste jedva docekali pojavu ove brace u duhu
kako bi mogli coporativno dat oduska svoim niskim strastima..

Sve sto su oni ovdi napisali i cinili vi ste ih visestruko nadmasili
pogotovo ti!!

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:10
on bi rado s njima protiv crkve. to njega boli.

Naprotiv!
Od ovi bi cak i ja branio Crkvu
jer sam uvik na strani plemenitieg!

Iako mi nie jasno zasto su oni protiv Crkve
jer bez nje njih ne bi ni bilo, i bez crkveni vridnosti!
Sve ono sto oni "akcijaju" je nastalo iz crkvenog nauka!

sagitarius
15-02-2012, 13:10
Ne generaliziraj Vito..., to je krupna greška...:(:(:(

Inkvizitor
15-02-2012, 13:12
ovo nije tema o Viti. Znam da bi se on htio prikrpit idealistima i slobodarima ali nije on njihov kapacitet.

Dakle tema su kozaračko-grmečki slobodari.

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:14
Ne generaliziraj Vito..., to je krupna greška...:(:(:(

Navedi moje generaliziranje?

ljuta trava
15-02-2012, 13:17
Gdje su nestali drugovi iz GA , da im se nije štogot dogodilo ili im je samo prerano za buđenje , ubili su se od posla ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

sagitarius
15-02-2012, 13:19
"Izgleda kako ste jedva docekali pojavu ove brace u duhu

pogotovo ti!! "

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:20
ovo nije tema o Viti. Znam da bi se on htio prikrpit idealistima i slobodarima ali nije on njihov kapacitet.

Dakle tema su kozaračko-grmečki slobodari.

Ali stoga ti jesi!!
Ti i oni ste dvi strane iste medalje!
Lice i nalicje iste stvari!!
Mogli bi se komotno zaminit bez veliki priinaka!

Samo je povisna slucajnost sto ste na suprotnim stranama
ocu reci, sto ste sa suprotni planina dosli u Zagreb, i to je sva razlika!
Sve ostalo je potpuno isto i dovoljno je ono "gradanska" zaminit s "katolicka"..

Isti mentalitet, isto robovanje UVEZENIM idejama i idealima- iz istog IZVORA!

Cak, sto je vrlo zanimljivo- od Inkvizitora su nastali Cekist i Udbas.. pametnom dosta..

ljuta trava
15-02-2012, 13:20

pogotovo ti!! "

-To je Vito stao u obranu ,,lika i dela ,, svoje braće u duhu ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:21

pogotovo ti!! "

To je istina lako provirljiva ukoliko procitas temu..

Zar nie?!

Zanemari cie stavove dilis.. samo citaj sadrzaj..

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:23
Gdje su nestali drugovi iz GA , da im se nije štogot dogodilo ili im je samo prerano za buđenje , ubili su se od posla ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Oni su svoj poso IZVRSNO odradili s minimalno ulozenim trudom!

Nesto poput Mesica kad je po zadatku bio ustasa i od toga imo visestruku korist!
Em je osobno profitiro trpajuc novac u lisnicu, em su za interese udbe ginuli istinski domoljubi!

sagitarius
15-02-2012, 13:24
Ne želim komentirati, štujem što je Inkvi sve ove priče i trole pokušao preusmjeriti na temu...

Inkvizitor
15-02-2012, 13:28
Ali stoga ti jesi!!
Ti i oni ste dvi strane iste medalje!
Lice i nalicje iste stvari!!
Mogli bi se komotno zaminit bez veliki priinaka!

Samo je povisna slucajnost sto ste na suprotnim stranama
ocu reci, sto ste sa suprotni planina dosli u Zagreb, i to je sva razlika!
Sve ostalo je potpuno isto i dovoljno je ono "gradanska" zaminit s "katolicka"..

Isti mentalitet, isto robovanje UVEZENIM idejama i idealima- iz istog IZVORA!

Cak, sto je vrlo zanimljivo- od Inkvizitora su nastali Cekist i Udbas.. pametnom dosta..

To je sve u redu ali ti nisi slobodar kao oni.

Nisi ti tema. Prema tome svako slijedeći skretanje s teme će biti brisano.

Uključi se tamo među njih pa vodi antikrižarski pohod zajedno s njima.

hvala lijepa.

Inkvizitor
15-02-2012, 13:33
ne odgovarajte na ontopic postove jer će sve biti brisano..i postovi i odgovori..

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:36
To je sve u redu ali ti nisi slobodar kao oni.

Nisi ti tema. Prema tome svako slijedeći skretanje s teme će biti brisano.

Uključi se tamo među njih pa vodi antikrižarski pohod zajedno s njima.

hvala lijepa.

Ne skricem s teme!
Ukazujem na bit sukoba!
I kako se male razlike nateze privazilaze!
Sto bi ona stara poslovica rekla: Najteze je izbic sitne pukotine!

Kad bi se zbilja moro odlucit na ciu stranu bi stao- uvik bi izabro Crkvu
jer Crkva u sebi jos posiduje koliko- toliko duha i ono zadnje zrno plemenitosti!

Samo sto je to zrno onemoguceno prokliati, pa su njegovim trulenjem nastale- gradanske vridnosti i ljudska prava..

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 13:40
Inace, ja uredno u Nimackoj placam crkveni porez
jer priznjem Crkvi odredene zasluge i postujem tradiciu!

Isto tako sam za njeno financiranje u Hrvatskoj iz isti razloga!

Rodica
15-02-2012, 13:47
ne odgovarajte na ontopic postove jer će sve biti brisano..i postovi i odgovori..

valjda, na offtopic? a dobro kad je tako... :rofl

mardar
15-02-2012, 13:57
O tebi prvom!!
Koi na jeftine provokacie jos jeftinie reagira!

Evo, cak mi jeftino udbaski podmeces ovo s fasizmom, nacizmom i ustaslukom..
Iako to nigdi nisam ni spomeno nit to IKAKO mores iz moi upisa iscitat..

Pokazo sam se- imate sta vidit!
Ma koliko me vridali, napadali i cenzurirali!
Cak bi se moglo rec kako sam naspram vas uzoran katolik..

Izgleda kako ste jedva docekali pojavu ove brace u duhu

pogotovo ti!!

Zato što su mi dopizdili jednako kao i ti .Kome ti i o čemu uopće predavanja držiš.Nikada više da nisi se ni usudio ocjenjivati kakav sam ja katolik.Je li jasno.I da li si ti veći katolik od nekoga .Tvoja kuknjava da te neko ovdje maltretira vrijeđa i cenzurira je prešla sve granice.Pa odakle onda ovoliko tvojih besmislenih upisa.kome tu Vito se više proseravaš ovdje,djeleći lekcije o svemu i svačemu.Od sada nema više kuknjave nigdje .Nema žalbi na moderiranje na uređivačku politiku portala,nema ocjenjivanja kakav je ko vjernik i osoba .Svaku ću ti post obrisati.A zašto ih brišem neću ni tebi ni bilo kome pojašnjavati.

Razumio Vito ???

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 14:01
Zato što su mi dopizdili jednako kao i ti .Kome ti i o čemu uopće predavanja držiš.Nikada više da nisi se ni usudio ocjenjivati kakav sam ja katolik.Je li jasno.I da li si ti veći katolik od nekoga .Tvoja kuknjava da te neko ovdje maltretira vrijeđa i cenzurira je prešla sve granice.Pa odakle onda ovoliko tvojih besmislenih upisa.kome tu Vito se više proseravaš ovdje,djeleći lekcije o svemu i svačemu.Od sada nema više kuknjave nigdje .Nema žalbi na moderiranje na uređivačku politiku portala,nema ocjenjivanja kakav je ko vjernik i osoba .Svaku ću ti post obrisati.A zašto ih brišem neću ni tebi ni bilo kome pojašnjavati.

Razumio Vito ???

Ne odgovaram na off..

Imas Dvoboj!

Pribaci tamo ovaj svoj upis pa moremo nastavit..

Inkvizitor
15-02-2012, 14:02
valjda, na offtopic? a dobro kad je tako... :rofl

hahhahaha..jebiga.,..

mardar
15-02-2012, 14:07
Ne odgovaram na off..

Imas Dvoboj!

Pribaci tamo ovaj svoj upis pa moremo nastavit..

Da ja tebe ne prebacim u "zamrzivač" Vito,miruj dosta mi je ovih spadala komunističkih.A s obzirom na uvrede i podvale koje sam ovdje doživio malo sam puta uzvratio.

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 14:49
Da ja tebe ne prebacim u "zamrzivač" Vito,miruj dosta mi je ovih spadala komunističkih.A s obzirom na uvrede i podvale koje sam ovdje doživio malo sam puta uzvratio.

Mirovacu kad ja ocu i kako ja ocu!

Oces li me zapricit il neces je tvoja odluka i sramota!

Mogu ti i ovdi odgovorit ako necete brisat..

Eugen Savojski
15-02-2012, 15:40
Gdje su ostala kozaračka kopilad ? Nije moguće da su se samo javili Đuro Utješanović i Božidarka Frajt.:o

Inkvizitor
15-02-2012, 15:42
Đuro je dobar, ne bi ja mješao ove budalaše sa Đurom..

Eugen Savojski
15-02-2012, 16:12
Dobro ,ali je Đuro kriv što je karajući mame ovih nakarada prenio na njih škiljavost, zato i prosvjeduju sa maskama na licu.:cita:mad:

bandira
15-02-2012, 16:48
Gdje su ostala kozaračka kopilad ? Nije moguće da su se samo javili Đuro Utješanović i Božidarka Frajt.:o

čitaju kako se koristi wc

http://img803.imageshack.us/img803/4383/zdenkoradeli035.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/803/zdenkoradeli035.jpg/)

TheBronxBomber
15-02-2012, 17:48
Valja podsjetiti da vecina tih jugoslavenskih (anti)fasista - ne samo sto se cesto javljaju iz otetih stanova i kuca - uziva penziju NOB-a.

Vise je od 55.000 primatelja borackih penzija u suvremenoj Hrvatskoj. Proracunski teret od nekih 100.000.000 Eura godisnje.

Buduci da je nemoguce da ima toliko zivih NOB-ovaca, razvidno je da penziju uzivaju njihove puno mladje supruge, djeca i unuci.

Kako uspiju prebacivati penziju na svoju djecu i unuke, nije mi jasno. Ali ako netko ima vise informacija o tome kako to funkcionira, bilo bi mi drago procitati...

Jesu li Grci primjenili jugo-fasisticki model, ili Jugofasisti primjenjuju grcki? That is the question....

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 18:16
Vidis kako su oni lukavi!
Ono sto bi padom komunizma bilo logicno
objavit spisak njiovi mirovina- oni taze objavu spiska branitelja..

ljuta trava
15-02-2012, 18:32
Prema prijedlogu novog proračuna tzv. nevladinom sektoru civilnog društva kao znak potpore u kampanji povećana je stavka sa 40 miliona kuna na 105 miliona kuna .Vrlo zanimljivo niti jedna od tzv. nevladinih udruga nije se protivila ovakvom nepotrebnom razbacivanju novaca poreznih obveznika , ali su graknuli kao vrane na povećanje sredstava Crkvi po sporazumu sa Vatikanom.Ako prođe ovakav proračun a ne vidim razloga da ne prođe s obzirom na stanje u Saboru , možemo očekivati svakodnevno medijsko bombardiranje ,,lepih kapa partizanskih,,

TheBronxBomber
15-02-2012, 18:46
Gle naslova Jutarnjeg:

Josipović se ispričao za zločine nad Židovima u RH te poručio: I ja sam sin Titova partizana

E, moj narode....

Marta
15-02-2012, 18:47
Gle naslova Jutarnjeg:

E, moj narode....

Jel tebe tu nesto iznenadilo? :o

Eugen Savojski
15-02-2012, 18:59
Jesi li se Josipoviću ispričao što su ove zime Hrvati potrošili više plina nego Židovi ?:cita

Eugen Savojski
15-02-2012, 19:03
Jesi li se Josipoviću ispričao što su ove zime Hrvati potrošili više plina nego Židovi ?:cita

Mislio sam plina za grijanje, ne plina za ono na što neki misle.:o

Carmela
15-02-2012, 19:09
Jel ovo forum iskljucivo za fašiste ili ?

ljuta trava
15-02-2012, 19:14

-Ovo je hrvatski portal i zaista se čudim od kud jugo- nacisti iz GA ovdje .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
15-02-2012, 19:14

Što se ti javljaš ,nije valjda da si više potrošila plina udišući nego grijući se? Tema je o velikoj potrošnji plina,nakazo. Popuši GA tati svom!

mardar
15-02-2012, 19:18

Jeste traži drugi antifa portal :):)

ljuta trava
15-02-2012, 19:19
Jeste traži drugi antifa portal :):)

--Pusti ih Mardar , tek su se probudili ....:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
15-02-2012, 19:21
Opet se izgubili Purgeri sa Kozare ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Humphrey
15-02-2012, 19:23

Naravno da ne, to bi bilo prilično netolerantno od nas. Uz Vitu koji je nadčovik, mi imamo cijelu lepezu forumaša.Fašisti, klerofašisti(tu su oni produhovljeni među nama),kamenjarci, hercegovci(njih posebno naglašavam jer svi znamo koliku opasnost oni predstavljaju),kapitalisti(njih je malo,a ni ovdje nisu omiljeni),imamo navijača(oni su kategorija za sebe jer ih ima odasvud, čak i srba, a svi znamo kakvo su oni opterećenje po društvo,navijači, ne srbi).

sagitarius
15-02-2012, 19:26
Jel ovo šala ili je žena Gakarmel...
:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
15-02-2012, 19:30
Jel ovo šala ili je žena Gakarmel...
:rofl:rofl:rofl:rofl

-Ne zna se , u Kontri provjeravaju , a čeka se i očitovanje Pusića po tom pitanju .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

mardar
15-02-2012, 19:32

Želim dobrodošlicu Carmeli .Ovo je veliki dobitak za portal da jedna takovo osviještena osoba ostavlja svoje komentare ovdje .Ovakovih produhovljenih komentara kakve ona ostavlja i njen mali psić zagrepćanec nismo ovdje imali još od vremena Zrikavca i njegovih pizduna ili fraye.Dobro nam došla.

sagitarius
15-02-2012, 19:32
Moglo bi ovo otići daleeeekooo,:)
:rofl:bravo:rofl:bravo

ljuta trava
15-02-2012, 19:36
Moglo bi ovo otići daleeeekooo,:)
:rofl:bravo:rofl:bravo

--Neka ide ....:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

ljuta trava
15-02-2012, 19:38
Čekajte dok se probudi ,,zagrepčanec,, veoma se umorio ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
15-02-2012, 19:43
Od cijele Grmeč akcije samo se Carmela javlja ....Jako sam zabrinut ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
15-02-2012, 19:43
Čekajte dok se probudi ,,zagrepčanec,, veoma se umorio ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl
Njega je udomio Luka Oman iz udruge za zaštitu životinja , jučer su ga cijepili i čipirali.

sagitarius
15-02-2012, 19:44
Zagrepčanec bilda kosu na zaliscima, sprema se na izlazak, juće nije izlazio, jer ne fura se na Valentinovo...
:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
15-02-2012, 19:49
Njega je udomio Luka Oman iz udruge za zaštitu životinja , jučer su ga cijepili i čipirali.

--Da ga nije Luka omanio ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
15-02-2012, 19:50
Od cijele Grmeč akcije samo se Carmela javlja ....Jako sam zabrinut ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Carmela se javlja iz očaja , nije prošla Ostojićevu selekciju konja za potrebe policije pa se boji da ne završi u talijanskoj klaonici ,jer je kobila jalovica.

ljuta trava
15-02-2012, 19:55
Zagrepčanec bilda kosu na zaliscima, sprema se na izlazak, juće nije izlazio, jer ne fura se na Valentinovo...
:rofl:rofl:rofl

-Zagrepčanec se divi izuzetnoj lepoti druga Milančeta ...:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Robin Hood
15-02-2012, 19:56
Dajte dečki polako pa za kaj ja carmela i zagrepčanec mada nismo istih sexualnih sklonosti kao vi ne bi imali mjesta da kažemo što mislimo.:cry:cry:cry

sagitarius
15-02-2012, 19:58
Ja slušam...izvoli, Robine...
:muka:muka:muka

ljuta trava
15-02-2012, 19:59
Dajte dečki polako pa za kaj ja carmela i zagrepčanec mada nismo istih sexualnih sklonosti kao vi ne bi imali mjesta da kažemo što mislimo.:cry:cry:cry

--Uh ovo je veliko otkriće , nisam zanao da mislite , isprika :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
15-02-2012, 20:04
Halooooooo, Kozara , Grmeč ima li koga ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

sagitarius
15-02-2012, 20:13
Što je ovo, izgleda da Robin Hud neće otpočeti pričati svoju bolnu životnu priću..., za sad se zadovoljava preko dekoltea...

TheBronxBomber
15-02-2012, 20:27

Imas li i ti skrivenu čunu ko Lady GA-GA?

mardar
15-02-2012, 20:30
Imas li i ti skrivenu čunu ko Lady GA-GA?

PROVJERENO ima

sagitarius
15-02-2012, 20:42
Izgleda ništa od Grmečko - Kozarske škvadre, kojoj je toliko stalo da prištede državni proračun na račun KC, da su upali sa svojom veeelikoom brigom za Hrvatsku čak i na naš mirni i "nadasve" miroljubivi portal...
:018:018:018

Inkvizitor
15-02-2012, 20:46
prizivate ih prizivate.

.broje lovu, nevladine udruge se dobile 2, 5 više novca u proračunu. Treba platiti usluge

ljuta trava
15-02-2012, 20:50
Izgleda ništa od Grmečko - Kozarske škvadre, kojoj je toliko stalo da prištede državni proračun na račun KC, da su upali sa svojom veeelikoom brigom za Hrvatsku čak i na naš mirni i "nadasve" miroljubivi portal...
:018:018:018

--Podvili rep i pobjegli ...
-Napali su KC zbog međunarodno važećeg ugovora kojim je KC dobila iz proračuna više 5 miliona kn a šute o povećanju od 65 miliona kuna namjenjenih vlasnicima ,,nevladinih ,, obrta .

sagitarius
15-02-2012, 21:14
Dobro, malo šale i uistinu mi je žao ako se bilo tko osjetio povrijeđenim, nije mi to bio cilj, a što se tiće teksta već sam se izjasnio po tom pitanju da podržavam da se iz državnog proračuna odvoje sredstva za KC.
Inkvi je u pravu, ne vrijedi prizivati nikoga i bez potrebe se svađati...

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 22:16

Pa nie..
al ako nemas di drugo
mores ovdi pisat, al pazi
i ovo je pod prismotrom Botova
pa pazi u kojoj ces miri bit fasista!

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 22:20
Nevladine udruge se financiraju od Vlade iz proracuna..

More li ko od ovi iz GA to objasnit?

Dr. Vito Dugonoga
15-02-2012, 23:06
Ona komunisticka: Smart fasizmu- sloboda narodu
u stvarnosti je znacila: Smrt narodu- sloboda fasizmu!

Tako bi se mogo nazvat onaj film strave i uzasa o "partizanima"

ako koga zanima..

caporegime
16-02-2012, 10:45

zasad su jedini sa fašističkim načinom razmišljanja na forumu čopor ljevičara koji kače plahte po nadvožnjacima i maskirani se pojavljuju pred hdz-om i drugim institucijama.
ipak, zanima me jedna stvar. pale li tebe kao predstavnicu ružnih žena oni a la čegevara tipovi u komadosicam, neoprano-raščupani i neobrijani, nesportske figure ili klasični skojevski tipovi u sivim sakoima, radničkim šilt kapama i brčićima?