PDA

Pogledaj Full Version : Ivan Aleksandar- region iščekuje princa

Humphrey
13-02-2012, 20:28
Nakon što su Seve Nacionale i srpski kralj bakra udružili gene došlo je vrijeme kad cijeli region nestrpljivo čeka prvi plač malog princa. Teško breme čeka malog princa regiona, ali on je zadnja nada svih stanovnika regiona.

Već i sam odabir Splita kao mjesta u kojem će se roditi ukazuje na okretanje novog lista u odnosima dva naroda. Nevrijeme koje je pogodilo Split očito predstavlja znak jer nešto takvo je dosad neviđeno u Splitu. Ni najstariji stanovnici se ne sjećaju takve zime.Hoće li princ Ivan Aleksandar zamrznuti odnose dvaju naroda ili će poput bure otpuhati sve probleme i zlu krv?

Nesumnjivo ga čeka sklizak teren na kojem će morati paziti na svaki svoj korak, ali ne sumnjam da će ispuniti svoju sudbinu mirotvorca među narodima.

Koja su vaša očekivanja, kako će rođenje malog princa regiona utjecati na vas osobno i što očekujete po pitanju odnosa naših naroda?

Rodica
14-02-2012, 00:19
neki na fejsu tvrde da će srpska snajka roditi na hajdukov rođendan, pravo kako i spada, mali princ bratstva i jedinstva od majke kraljice torcide.
totalno prigodno. snajka će bre da stisne ako krene ranije jer, po pisanjima od prije, trebala je već roditi po milanovoj računici...

Dr. Vito Dugonoga
14-02-2012, 00:23
Mali ce bit na baku- kepec!

Inkvizitor
14-02-2012, 08:44
Gospođica nikad nije bila kraljica Torcide..

Dr. Vito Dugonoga
14-02-2012, 10:22
Nevirovatno je kako su Splitu zacepljena usta u vezi Sevin boravka u porodilistu!!
Splicani su znani po tracanju i olajavanju svega i svacega, a o Sevi ni zuc!!!
Nema nikakva curenja informacia, nikakvi traceva, nikakvi fotomontaza..

Il je Seve vec rodila pa bogovi poslali snig i led, il je i oni cak stite..

Ako rodi 21.02.2012. onda cu i ja virovat u cudesa!!

Rodica
14-02-2012, 11:07
Gospođica nikad nije bila kraljica Torcide..

je, je... neokrunjena. nije li i dalmatinka bila neslužbena himna torcide? proguglaj malo...
kao da je neka razlika jel 'službena', neš ti torcide i službenosti.. bitno je što su oni želili..
doris je navodno pjevala u srbiji ili c.g., kad su je likvidirali, a onda su lobirali za seve nazionale, kako su joj tepali, i bila je jedno vrime neslužbena kraljica koja bi zasjela na tron da im se i ona nešto nije zamjerila, samo, da me ubiješ, ne mogu se sitit šta im se zamjerila..

Inkvizitor
14-02-2012, 11:12
je, je... neokrunjena. nije li i dalmatinka bila neslužbena himna torcide? proguglaj malo...
kao da je neka razlika jel 'službena', neš ti torcide i službenosti.. bitno je što su oni želili..
doris je navodno pjevala u srbiji ili c.g., kad su je likvidirali, a onda su lobirali za seve nazionale, kako su joj tepali, i bila je jedno vrime neslužbena kraljica koja bi zasjela na tron da im se i ona nešto nije zamjerila, samo, da me ubiješ, ne mogu se sitit šta im se zamjerila..

tko ju je proglasio kraljicom Torcide..Jutarnji list.????

Dalmatinac sam..od Grdovića se pjevalo..nikad Dalmatinka od Severine.

http://www.youtube.com/watch?v=SnD4D3xA6rw

Rodica
14-02-2012, 11:29
proglasili su je torcidaši što su je izviždali na toj utakmici. samo ne znam zašto.
dalmatinka je bila neslužbena himna torcide.

caporegime
14-02-2012, 11:38
a što se vi uzbuđavate zbog toga jer je pacijentica kirurškog odjela na kojem su joj šili prkno oštećeno u redaljci u otv domu u zagrebu kao i zvijezda amaterskog uratka s hercegovačkim sumnjivim tajlkunom ored porodom sa svojim najvjerojantije rogonjom, budući da samo lud čovjk može oženiti ženu koja je potrošenija od novčanice od 1 dollara?

zamnislite tek užasa da su takve kao ona našle nekog poštenog hrvata i uvalile mu priču?

Inkvizitor
14-02-2012, 11:46
proglasili su je torcidaši što su je izviždali na toj utakmici. samo ne znam zašto.
dalmatinka je bila neslužbena himna torcide.

nek tebi bude tako a u stvarnosti nema veze s ničim..

Dr. Vito Dugonoga
14-02-2012, 11:46
Mi se ne uzbudeujemo
nego pratimo mediski dogadaj
poput covikova hodanja po misecu..

Rodica
14-02-2012, 11:56
nek tebi bude tako a u stvarnosti nema veze s ničim..

iskreno, nisam uopće tražila ničiju potvrdu svojih riječi, ali hvala.

http://www.jutarnji.hr/srpski--svet---seka-aleksic-nova-kraljica-torcide/20494/

Inkvizitor
14-02-2012, 11:58
hahahahahahaha..

prejako..

još će Baja mali Knindža bit kralj Torcide,..

sagitarius
14-02-2012, 14:05
Hajd nek i Seve ulovi svoj zadnji vlak... ;)

Humphrey
14-02-2012, 15:12
Tako je, nek je i sevka uhvatila voz.

Samo se nadam da nije jadnom Milanu podvalila neko ustaško dijete. Zamisli sramote ako mali u vrtiću zapjeva koju Thompsonovu pjesmu.OK deco spremite se jer idete doma, a mali Aleksandar ko iz topa ZA DOM SPREMNI.

Stiliana
14-02-2012, 15:25
a što se vi uzbuđavate zbog toga jer je pacijentica kirurškog odjela na kojem su joj šili prkno oštećeno u redaljci u otv domu u zagrebu kao i zvijezda amaterskog uratka s hercegovačkim sumnjivim tajlkunom ored porodom sa svojim najvjerojantije rogonjom, budući da samo lud čovjk može oženiti ženu koja je potrošenija od novčanice od 1 dollara?

zamnislite tek užasa da su takve kao ona našle nekog poštenog hrvata i uvalile mu priču?

To sam sam i ja (pomalo zlobno) mislila u ono vrijeme kad se nakon filmića povlačila s nekim starčekima, zaručivala i bivala nogirana. Ono, tko će tebe normalan oženit i imat djecu s tobom.
Ali zaboravila sam da graničimo sa Srbijom. Znate onu, one man's trash, another man's treasure.
U svakom slučaju, pozdravljam dolazak Ivana Aleksandra na ovaj svijet.

Dr. Vito Dugonoga
14-02-2012, 16:21
Davno je receno:SAve SEva!!
No tu se umiso majstor za vincanja i sprovode..
a bome, i porode..

Ko li ce dobit exkluzivu za uzviknit: Zivio Ivan Alexandar Splitski?!!!

NorthStand
14-02-2012, 21:44
ŠEVErina mi nikad nije bila cool, niti sam ikad kupovo njene cd-e, niti to imam namjeru. A ni ne slušam nju, niti njene hitove, naravno na žalost prisiljen sam nekad u kafiću teška srca slušat njene pjesme. Al iskreno, to što se događa u njenom životu, me još manje zanima. Al mogu se samo nasmijat na ime ovog njihovog djeteta, i načina na koji je ta "dama" došla do svog životnog odabranika.

NorthStand
14-02-2012, 21:44
Davno je receno:SAve SEva!!
No tu se umiso majstor za vincanja i sprovode..
a bome, i porode..

Ko li ce dobit exkluzivu za uzviknit: Zivio Ivan Alexandar Splitski?!!!

živio :rofl