PDA

Pogledaj Full Version : Medijski linc Keruma

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 09:21
Ovo sto SVI medii rade Kerumu je prislo svaku granicu!
Di god pogledas mediski lincuju njega i njegovu sestru!
Njiove izjave se izokricu, vade iz konteksta i proglasava ih se cak uboicama!!!!
Ovo nie videno jos od udbaske hajke na Franju Tudmana!
Cak ni Sanadera koi je pobigo s mista pricidniak Vlade nisu ovako razapinjali!!

A u Hrvatskoj postoi na desetke gradova koima vladaju 100 puta nesposobnii od Keruma i Nevenke!!
Pogledajte samo Pulu- taj grad izgleda ko da je bio na prvoj crti boisnice u ratu!
To je jedini grad u kojem ima stinica i usiju!
Arena i oko Arene je UZAS!!
Tamo nsta nie ulozeni u grad jos od pada komunizma!
Oko grada je teski ciganluk i nisat nie uredeno!!
Pise li iko o Puli- IKO IKAD!!
Taj grad, koi je po znacaju uz rame Dubrovniku- ne postoi!!
A tek cila Sisacko- Moslovacka zupania i grad Sisak!
Petrinju je sramotno i spominjat- centar Petrinje izgleda ko pet dana poslije Oluje!!
Koje tek afere o koima niko ne pise imaju tamosnja zupanica i dozupanica!?!?!?!?!?!!!
Gospic, koi je bio granatiran u ratu izgleda uredenie od Pule!!

Ovo s Kerumom je sumrak novinarsta!!
Ovo je gore neg u komunizmu!

Inkvizitor
09-02-2012, 12:04
To je sve istina. Kerum je postao lovina br. 1 u državi.

malo i on tome pridonosi a pogotovo njegova sestra sa svojim bahatim i neukim izjavama ali je suština u tome da SDP-HDZ koalicija želi vratiti drugi grad u državi pod svoje skute.

Marta
09-02-2012, 12:09
Njegova sestra meni djeluje kao da je iz nekog drugog doba ....

Graničar Jozo
09-02-2012, 13:58
bahatost će ih koštat kao nikoga.

al tko ih jebe, kad sve najbolje znaju, kad nisu operativa... :)

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 14:00
Tribaju bit bahati, samo na malo lipsi nacin..

Bahatost je najvise kostala ovog tvog iz avatara!

ljuta trava
09-02-2012, 14:25
Pitam se što je uopće sve ovo trebalo Kerumu , stekao je bogatstvo , ima sve , ali očito mu je nedostajala politička moć .Davno su naši stari rekli :-Želiš li saznati kakav je netko kao čovjek , samo mu daj vlast , moć , i saznat ćeš ...

Graničar Jozo
09-02-2012, 14:39
Pitam se što je uopće sve ovo trebalo Kerumu , stekao je bogatstvo , ima sve , ali očito mu je nedostajala politička moć .Davno su naši stari rekli :-Želiš li saznati kakav je netko kao čovjek , samo mu daj vlast , moć , i saznat ćeš ...

možda zbog...

1) kerum je kupio hotel majrjan.

2) hotel marjan je na lokaciji što se zove zapadna obala i ta obala je stvarno neugledna kada se usporedi sa rivom. ovako to izgleda (malo e lošija slika ne vidi se baš najbolje).
http://i48.tinypic.com/14lj255.jpg

dakle, nije on lud, ali je bahat!

3) danas je Grad Split glavni investitor obnove zapadne obale. ovako bi to trebalo biti.

http://hotel-marjan.com/slike/hotel.jpg

tu se vidi koliko je to zahvat u prostru
ima tu galerija http://split.com.hr/foto/zapadna-obala/24

Graničar Jozo
09-02-2012, 14:44
http://www.poslovni.hr/vijesti/kerum-zavrsava-pregovore-s-tri-hotelska-lanca-o-fransizi-za-marjan-74020.aspx

ljuta trava
09-02-2012, 14:56
Kerum ima urođeni instinkt za posao i to jako dobro koristi , gleda svoje interese i zbog tih interesa je ušao na teritorij kojim suvereno vladaju HDZ i SDP i od tada počinju svi njegovi problemi .
Kada se Kerum usporedi sa Todorićem , jer su i jednog i drugog isto vrijeme izbacilo u orbitu , Todorić ipak postupa puno mudrije i ono što ne može kontrolirati on jednostavno kupi , kupi medij, kupi šutnju i Todorića se ne povlači po medijima već naprotiv prikazuje kao nekakvog idealnog poslodavca , ali Todorić nije išao u politiku , već istu diktira svojim ekonomskom moći i to do najviših vrhova državna tri stupa vlasti .

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 19:13
Dokle to ide..

http://danas.net.hr/balkan/page/2012/02/09/0529006.html?pos=n1

Uskoro ce se oglasit Dodik, Tadic, Mesic, Godstein i naravno- Severina!

caporegime
09-02-2012, 20:27
a iskreno, za one provale se nemoš ni čudit ni ljutit da se netko sprda.
nitko tako sam sebi ne zna zabit gol iz gluposti kao kerumi

moonlight
09-02-2012, 20:31
I što sad?
Kad se netko ponaša kao kreten i još u svoj kretenski igrokaz uključi seku Milku Planinc, onda je problem što ga se kao takvog ismijava
pošalje pola grada na kolektivni godišnji, ali ne i ljude iz svojih dućana.
Kreten

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 20:42
a iskreno, za one provale se nemoš ni čudit ni ljutit da se netko sprda.
nitko tako sam sebi ne zna zabit gol iz gluposti kao kerumi

De navedi neku glupost..

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 20:44
I što sad?
Kad se netko ponaša kao kreten i još u svoj kretenski igrokaz uključi seku Milku Planinc, onda je problem što ga se kao takvog ismijava
pošalje pola grada na kolektivni godišnji, ali ne i ljude iz svojih dućana.
Kreten
Pa na celu drzave ima 100 puta veci kretena od njega
i jos se nikog nie ovako masovno napalo!

Sta je bilo s Milkom, to jos nisam cuo?

moonlight
09-02-2012, 20:51
Pa na celu drzave ima 100 puta veci kretena od njega
i jos se nikog nie ovako masovno napalo!

Sta je bilo s Milkom, to jos nisam cuo?

http://www.youtube.com/watch?v=QSNnxUntYS0

caporegime
09-02-2012, 20:58
De navedi neku glupost..

nem vremena citirat isvaki tvoj upis

Komari
09-02-2012, 21:07
DORH izgleda nema pametnijeg posla nego provodit istragu o čišćenju sniga u Splitu .. :bravo

Ostojić se izgleda drži one "Osveta je najbolja kad se servira ladna"

o jadni narode na kakve se sve baketine vataš

Graničar Jozo
09-02-2012, 21:33
DORH izgleda nema pametnijeg posla nego provodit istragu o čišćenju sniga u Splitu .. :bravo

debilana. ja nisam mogao vjerovati kad sam čuo na dnevniku da je pokrenuta istraga o tome...

Inkvizitor
09-02-2012, 21:38
Nije valjda..)))

zajebajete se..šta će Ostojić uhapsit snig..)))

ne bi ništa čudilo od te budaletine koja je zamalo povrćajuć upala pijana u provaliju kad se sastajala sa odbjeglim Petračem..

u šta se ova država pretvara..))))

treba svakom turistu karte naplaćivat kad ulazi pod cirkusku šatru

T@nja
09-02-2012, 21:45
Slazem se da je ovo nista drugo nego medijski lesinarski linc na Keruma, ali on i njegova bahata spodoba od sestre zaista ne zasluzuju biti tu gdje jesu.

Humphrey
09-02-2012, 21:57
Jadni Split, koja je ovo sprdnja.

Ali dok se od Splita pravi ruglo države, na istoku Lijepe naše stoji grad na obali Drave kojii pokazuje što je organiziranost i red u uvjetima koji su rijetkost čak i ovdje kod nas u Slavoniji. Vidi se tu ruka Branimira Glavaša.:)

Inkvizitor
09-02-2012, 22:13
Slazem se da je ovo nista drugo nego medijski lesinarski linc na Keruma, ali on i njegova bahata spodoba od sestre zaista ne zasluzuju biti tu gdje jesu.

ali neka se Ostojić obračunava s njim npr u beli i briškuli ako ne može podnijet poraz od jednog Keruma..a ne da hapsi snijeg..:rofl

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 22:14
http://www.youtube.com/watch?v=QSNnxUntYS0

Nikakva Milka Planinc se ovdi ne spominje
a ostalo sve sto je rekla tako i je..

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 22:15
nem vremena citirat isvaki tvoj upis

Kerumovu, a ne moju, seljo..

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 22:19

Bravo- i ti si dio rulje zeljne linca!!

Zasto nji dvoje ne zasluzuju bit di jesu
a svi silni udbasi i komunjare smidu?!?!

Sta bi tribali- lizat guzice kvazinovinarima
ili udbasima i komunjarama
koi imaju Bandica i jos gore lopove i kriminalce!!

Sto mediski ne napadnu Mamica koi im jebe mater i nedljom nabia na kurac!!

Sto ne istraze ti silni novinari ko je ukro 28 000 tona psenice!!!
niko ne smi ni zucnit o tome a svi znaju o kom se radi i ko ima silose!!

T@nja
09-02-2012, 22:23
ali neka se Ostojić obračunava s njim npr u beli i briškuli ako ne može podnijet poraz od jednog Keruma..a ne da hapsi snijeg..:rofl Ajme, to je najveci biser koji sam cula. :rofl

Bravo- i ti si dio rulje zeljne linca!!

Zasto nji dvoje ne zasluzuju bit di jesu
a svi silni udbasi i komunjare smidu?!?!

Sta bi tribali- lizat guzice kvazinovinarima
ili udbasima i komunjarama
koi imaju Bandica i jos gore lopove i kriminalce!!

Sto mediski ne napadnu Mamica koi im jebe mater i nedljom nabia na kurac!!

Sto ne istraze ti silni novinari ko je ukro 28 000 tona psenice!!!
niko ne smi ni zucnit o tome a svi znaju o kom se radi i ko ima silose!!

Tema je o Kerumu, stoga sam i napisala sto mislim o njemu. O ostalima mozemo na drugoj temi.

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 22:25

http://metro-portal.hr/dorh-istrazuje-tko-je-kriv-za-stanje-u-splitu/68095

Pa ovi udbasi i komunjare stvarno nemaju granica!!
Jos ce ga strpat u zatvor jer grad bez zimske slube nie spremno doceko zimu!!
Luuuuuuudiiiiiiloooooooo braleeeeee!!!!!

Pa sto ne istraze ko je mazno 28 000tona psenice?!?!?!?
Ili to nie vazno, mozda su je izili misevi..

Ovo je diktatuta udbasa!!
Niko u zemlji nesmi zucnit!

Sto ne istraze otkud Mesicu novac za dva stana
nece, nego mi podizu troskove ureda!!!!!!!

U Hrvatskoj NEMA NOVINARA!!!!!
Posebno nakon ubojstva Pukanica..

Sto Todorica ne istrazuju koi ne placa nisat uredno?!
Nece, jasno, jer je Agrokor njiov "kombinat"!

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 22:27
Ajme, to je najveci biser koji sam cula. :rofl

Tema je o Kerumu, stoga sam i napisala sto mislim o njemu. O ostalima mozemo na drugoj temi.

Zasto on ne zasluzuje vodit Split?!
Koju je on to stetu nacinio gradu!?

On je Split pokreno iz mrtvila na 100 nacina!

dalton
10-02-2012, 17:33
Zasto on ne zasluzuje vodit Split?!
Koju je on to stetu nacinio gradu!?

On je Split pokreno iz mrtvila na 100 nacina!
daj nemoj bit smisan vito.mogu nabrajat milijun razloga zasto ali to nije bitno ..on je svoje napravija sta je zamislija a to je zapadna obala u koju je utuka 90 miljuna kuna gradskog novca a prica je bila ja cu to sve sam bogami-usa je u sabor sad ce se rijesavat ducana i pribacivat u hoteljerstvo i to je to.pametan potez ali cinjenica je da su njemu ljudi dali glas naivno misleci kao on se nakrao pa nece vise..koja maloumnost .splicani znaju kako je napravija lovu-na manistri cukru i brasnu iz caritasa koja je tribala bit podiljena mukte sirotinji on je dila u svom ducanu uz pomoc crkve i politike i to je meni dosta kakav je on covik.govno kojemu ric dana nevridi pisljiva boba a u ratu plackat sirotinju sta mos ocekivat da ti takav radi u privatizaciji u prijevodu PLjacki -sigurno ce bit nevinasce mos mislit.a jos je coban na kvadrat i to je ono sta zalosti svakog normalnog covika di mu je otisa grad i drzava,
http://i43.tinypic.com/23tkohv.jpg

Inkvizitor
10-02-2012, 17:38
Sve to stoji al zar ti misliš da drugi nisu krali.

da je Ostojić pošten.

da su SDP-ovi tajkuni zaradili na žuljevima.

To je licemjerje.

I ova duhovita slika Vlaj u snijegu govori o čemu se u suštini radi. O borbi kvaziurbanih jugoslavena protiv brđana.

Kerum je lopov i nenačitan , priprost čovjek, sestra mu je tuka ali ga napadaju renesasni nereformirani jugolopovi i urbani rasisti.

jedino u Splitu nevalja..jedino Split ima problem sa snijegom..nijedan drugi grad nema.

dalton
10-02-2012, 17:51
Sve to stoji al zar ti misliš da drugi nisu krali.

da je Ostojić pošten.

da su SDP-ovi tajkuni zaradili na žuljevima.

To je licemjerje.

I ova duhovita slika Vlaj u snijegu govori o čemu se u suštini radi. O borbi kvaziurbanih jugoslavena protiv brđana.

Kerum je lopov i nenačitan , priprost čovjek, sestra mu je tuka ali ga napadaju renesasni nereformirani jugolopovi i urbani rasisti.

jedino u Splitu nevalja..jedino Split ima problem sa snijegom..nijedan drugi grad nema.
to nije uopce upitno o ostalima o panduru pogotovo ali pricamo u kerumu .....ovi kradu to je istina ali on otima seljacki i to je cinjenica nema veze sa jugoslavijon partizanima cetnicima ili neznam koga jos -to je samo njegova obrana na takav nacin a slika je podjebavanje nista drugo.ja iman familije koji su vlaji tako da nema tu zle krvi.nasi vlaji su sastav dalmacije tisucama godina to svako zna ,nemoj inkvi ti ka i mamic kad tuce po bbb pa su urbani jugosloveni kad ga uvate sprdat .to je postala glavna fora kad gradjani napadaju nekoga iz sela ili kamena

Inkvizitor
10-02-2012, 17:55
to nije uopce upitno o ostalima o panduru pogotovo ali pricamo u kerumu .....ovi kradu to je istina ali on otima seljacki i to je cinjenica nema veze sa jugoslavijon partizanima cetnicima ili neznam koga jos -to je samo njegova obrana na takav nacin a slika je podjebavanje nista drugo.ja iman familije koji su vlaji tako da nema tu zle krvi.nasi vlaji su sastav dalmacije tisucama godina to svako zna ,nemoj inkvi ti ka i mamic kad tuce po bbb pa su urbani jugosloveni kad ga uvate sprdat .to je postala glavna fora kad gradjani napadaju nekoga iz sela ili kamena

E pa ne možemo reć..on je sad tema a ovi drugi nisu. Oni nisu nikad tema. Kako to? Kako to oni nikad nisu tema?

uvik su jedni te isti tema.

Ja isto ne volim krkanluk a Kerum je krkan. Sestra mu još veći. Ali nije sve uz krkanluku. Nekad je veći gad onaj tko je načitan i uljuđen. Nije sve u formi ima nešto i u sadržaju.

meni općenito ide na neku stvar hajka na samo jednog čovjeka a svi su drugi OK. Eto u svim gradovima sve štima samo je u Splitu loše i to odkad je Vlaj na čelu grada.

TheBronxBomber
10-02-2012, 17:57
Svi glavni politicki & medijski napadaci na Keruma doista jesu Jugoslaveni i urbani sovinisti. To nema veze s tom vasom "duhovitoscu," niti s Mamicevom taktikom u borbi protiv BBB-a i drugih.

Je. Vlaji su dio Dalmacije. Odredjeni za sprdnju i izivljavanje hyper-naprednih grackih gradjana. :)

dalton
10-02-2012, 18:08
E pa ne možemo reć..on je sad tema a ovi drugi nisu. Oni nisu nikad tema. Kako to? Kako to oni nikad nisu tema?

uvik su jedni te isti tema.

Ja isto ne volim krkanluk a Kerum je krkan. Sestra mu još veći. Ali nije sve uz krkanluku. Nekad je veći gad onaj tko je načitan i uljuđen. Nije sve u formi ima nešto i u sadržaju.

meni općenito ide na neku stvar hajka na samo jednog čovjeka a svi su drugi OK. Eto u svim gradovima sve štima samo je u Splitu loše i to odkad je Vlaj na čelu grada.
meni je to sve isto bagra lopovska koje triba stavit jedanput na ljetovanje na goli otok i kad doje jedan sta ce ih sve pohapsit od livo na desno i od zapada juga sjevera i istoka .do tada se mogu nervirat ili ih zajebavat a posto je on sad na tapetu sad tucemo po njemu ,on je trenutno hit sutra ce bit neki drugi jebiga to je tako .....sad je on njegov ferari jegov govor njegova frizura njegovo kockanje njegovo selo itd itd u svakom slucaju nema veze sa jugoslavenima nego sa sprdnjjom a split je takav.da si bez grija oni bi te sprdali tek kad umres dobijes priznanje jebiga takav grad

dalton
10-02-2012, 18:15
Svi glavni politicki & medijski napadaci na Keruma doista jesu Jugoslaveni i urbani sovinisti. To nema veze s tom vasom "duhovitoscu," niti s Mamicevom taktikom u borbi protiv BBB-a i drugih.

Je. Vlaji su dio Dalmacije. Odredjeni za sprdnju i izivljavanje hyper-naprednih grackih gradjana. :)
to nije istina-totalno je isto mamic i kerum nema razlike nikakve.on je torcidu naziva jugoslavenima ovaj zove bojse to im je odbrana a to sta rade to onda pada u drugi plan radi prica iz DAVNINA koje pale jos jedino na ovim prostorima pa se skrece sa njega i sa teme.i da vlaji su dio dalmacije i sprdaju se kao i svi ostali hercegovci bosanci srbi i sl i to je tako u svakom gradu mos ti sad govorit sta oces ali prema njema nema zli misli i to svako zna.sta je sad ona serija sta se prikazuje na tv isto sprdnja ili sta ...covice zivim u gradu i znam sta pricam.moji prijatelji su neki vlaji i mi se sprdamo sta tu ima lose on mene ja njega ali pravdat kad peskas 100 miljuna gradskog proracuna sa pricom da te napadju urbani jugosleveni je vise nego jadno

Inkvizitor
10-02-2012, 18:21
to nije istina-totalno je isto mamic i kerum nema razlike nikakve.on je torcidu naziva jugoslavenima ovaj zove bojse to im je odbrana a to sta rade to onda pada u drugi plan radi prica iz DAVNINA koje pale jos jedino na ovim prostorima pa se skrece sa njega i sa teme.i da vlaji su dio dalmacije i sprdaju se kao i svi ostali hercegovci bosanci srbi i sl i to je tako u svakom gradu mos ti sad govorit sta oces ali prema njema nema zli misli i to svako zna.sta je sad ona serija sta se prikazuje na tv isto sprdnja ili sta ...covice zivim u gradu i znam sta pricam.moji prijatelji su neki vlaji i mi se sprdamo sta tu ima lose on mene ja njega ali pravdat kad peskas 100 miljuna gradskog proracuna sa pricom da te napadju urbani jugosleveni je vise nego jadno

kad je Kerum nazva Torcidu jugoslavenima

btw nije da ti solim..ali u ovom boldiranom "d" ti je višak

dalton
10-02-2012, 18:28
2 3 puta kad se trazilo da se rijesi situacija u hajduka isto ko i stimac ko i mamic sve je to isto,,,a sta se tice slova D jebiga desi se -ja makar negledan kako pisem i nadan se da nisi mislija sta drugo nego SOLJENJE .......

bandira
10-02-2012, 18:35
daj nemoj bit smisan vito.mogu nabrajat milijun razloga zasto ali to nije bitno ..on je svoje napravija sta je zamislija a to je zapadna obala u koju je utuka 90 miljuna kuna gradskog novca a prica je bila ja cu to sve sam bogami-usa je u sabor sad ce se rijesavat ducana i pribacivat u hoteljerstvo i to je to.pametan potez ali cinjenica je da su njemu ljudi dali glas naivno misleci kao on se nakrao pa nece vise..koja maloumnost .splicani znaju kako je napravija lovu-na manistri cukru i brasnu iz caritasa koja je tribala bit podiljena mukte sirotinji on je dila u svom ducanu uz pomoc crkve i politike i to je meni dosta kakav je on covik.govno kojemu ric dana nevridi pisljiva boba a u ratu plackat sirotinju sta mos ocekivat da ti takav radi u privatizaciji u prijevodu PLjacki -sigurno ce bit nevinasce mos mislit.a jos je coban na kvadrat i to je ono sta zalosti svakog normalnog covika di mu je otisa grad i drzava,
http://i43.tinypic.com/23tkohv.jpg

Nije istina ovo šta si napisa 90 miliona kuna.Cifra je 36 miliona.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=obala%20ispred%20hotela%20marjan&source=web&cd=2&ved=0CDUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fdalje.com%2Fhr-hrvatska%2Fobnova-obale-ispred-hotela-marjan-kostat-ce-36-milijuna-kuna%2F360295&ei=XFE1T-GuMI7jtQbPudyhDA&usg=AFQjCNFb0Ii4gLN0E4DtbVFx_keDn8vWAA&sig2=s5z0srgGdCnbRi1taM0sAA&cad=rja

puno manja Riva je koštala 80 miliona kuna
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=riva%20ko%C5%A1tala%2080%20miliona&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.monitor.hr%2Fvijesti%2Fotvore na-nova-splitska-riva%2F79293%2F&ei=6VU1T_nYCozasgbF3tnJDA&usg=AFQjCNEZ7jDwn8rzPygAYUY2gYjdBs2Dpw&sig2=WDwr78WFQgDpEh2rg8VhMA&cad=rja

Kažeš nije diga Split
Split obožavaju svi: Guardian ga uvrstio među 12 top destinacija ...
Ocjena 'top shopping' privukla strane goste u Split > Slobodna ...

Nikad grad liti nije bia življi nego prošlo lito. Nijednome se gradonačelniku ne podmeću noge ka njemu.

Misliš kako je ovo vezano za njegove stanove za podstanare slučajno zaustavljeno?

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/163989/Default.aspx

Da on ovo napravi,ko bi mu uzea iduće izbore u splitu.
Ako on ovo napravi pa počme prodavat stanove za 900 Eura ,ko bi od ovih kulturnih poduzetnika proda svoje po 2500 Eura kvadrat?

Narod glup pa ne kuži.

Jel se iko bunia kad je partija od Žnjana,Pazdigrada,Dulova nagradila stanove bez ceste ,dućana,škole,vrtića...A to po GUP bilo turističko zemljište?

Ili kad je kradezeov Kuret radia Spaladium arenu za milijardu kuna? Moga je 4 Spaladiuma napravit.

A da Kerum nije rediku i da je u redu ,nije.
Samo od kad je on gradonačelnik,prvi put sva splitska dica upisana u vrtić i jaslice.

Uze partiji i kradezeu kravu muzaru,a narod to ne kuži.

ps,neko iša po onom ledu prošetat čuku,slomia se i kriv mu Kerum

Inkvizitor
10-02-2012, 18:41
2 3 puta kad se trazilo da se rijesi situacija u hajduka isto ko i stimac ko i mamic sve je to isto,,,a sta se tice slova D jebiga desi se -ja makar negledan kako pisem i nadan se da nisi mislija sta drugo nego SOLJENJE .......

Koliko ja znam nazva je tako Čabu a ovo drugo, nije bitno..nisam mislio ništa loše..

dalton
10-02-2012, 18:46
Nije istina ovo šta si napisa 90 miliona kuna.Cifra je 36 miliona.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=obala%20ispred%20hotela%20marjan&source=web&cd=2&ved=0CDUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fdalje.com%2Fhr-hrvatska%2Fobnova-obale-ispred-hotela-marjan-kostat-ce-36-milijuna-kuna%2F360295&ei=XFE1T-GuMI7jtQbPudyhDA&usg=AFQjCNFb0Ii4gLN0E4DtbVFx_keDn8vWAA&sig2=s5z0srgGdCnbRi1taM0sAA&cad=rja

puno manja Riva je koštala 80 miliona kuna
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=riva%20ko%C5%A1tala%2080%20miliona&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.monitor.hr%2Fvijesti%2Fotvore na-nova-splitska-riva%2F79293%2F&ei=6VU1T_nYCozasgbF3tnJDA&usg=AFQjCNEZ7jDwn8rzPygAYUY2gYjdBs2Dpw&sig2=WDwr78WFQgDpEh2rg8VhMA&cad=rja

Kažeš nije diga Split
Split obožavaju svi: Guardian ga uvrstio među 12 top destinacija ...
Ocjena 'top shopping' privukla strane goste u Split > Slobodna ...

Nikad grad liti nije bia življi nego prošlo lito. Nijednome se gradonačelniku ne podmeću noge ka njemu.

Misliš kako je ovo vezano za njegove stanove za podstanare slučajno zaustavljeno?

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/163989/Default.aspx

Da on ovo napravi,ko bi mu uzea iduće izbore u splitu.
Ako on ovo napravi pa počme prodavat stanove za 900 Eura ,ko bi od ovih kulturnih poduzetnika proda svoje po 2500 Eura kvadrat?

Narod glup pa ne kuži.

Jel se iko bunia kad je partija od Žnjana,Pazdigrada,Dulova nagradila stanove bez ceste ,dućana,škole,vrtića...A to po GUP bilo turističko zemljište?

Ili kad je kradezeov Kuret radia Spaladium arenu za milijardu kuna? Moga je 4 Spaladiuma napravit.

A da Kerum nije rediku i da je u redu ,nije.
Samo od kad je on gradonačelnik,prvi put sva splitska dica upisana u vrtić i jaslice.

Uze partiji i kradezeu kravu muzaru,a narod to ne kuži.

ps,neko iša po onom ledu prošetat čuku,slomia se i kriv mu Kerum
vec sam gori napisa da je on meni ka i ostali nema razlike i da na jednu stranu uzme na drugu a drugo pogledaj koliko je smanjija proracun pa zbroji i doces na vise od sto miljuna kuna .i drugi gradovi su imali ogroman porast u turizmu na racun turske egipta tunisa italije i svih sta su imali sranja pa je nama islo na ruku .vidcemo sljedece dvi godine prema tome njemu pripisivat svu zaslugu za to nema veze s vezom,jednostavno split je izasa iz tranzicijskog procesa i ljudi su skontali da mogu iz splita ic di god oce i na otoke i plitbvicka jezera itd itd .ponavljam split vise nije tranzicijski grad a to je uspija privazic sa vrimenom jer iskreno predugo smo i bili tranzicijski grad,,,,stanovi-pgledaj face iz brodarice sta su ih dobili .ja iman dvoje dice i ispunjava sam sve uvjete najbolje dakle sve pa nista ,,,sad im se nebi vise javija nema ti para sve je to gamad.sad bi na kilu a ka tamo ima infrastrukture.i dalje svi oni rade za svoj djep

Humphrey
10-02-2012, 19:09
metro-portal.hr/splitski-intelektualci-protiv-keruma/16

Od ovog pisma koje su splitski "intelektualci" uputili pred izbore za gradonačelnika ja ne mogu biti protiv Keruma. On je bez imalo sumnje teška primitivčina( kao i svi ostali, ali on umjesto na PR troši na automobile)koja je do svega u životu došla na sumnjiv način, ali kad imaš ove divne ljude protiv njega koji građanima Splita kažu "bilo tko, čak i vama dobro poznati lopovi koji su vas opljačkali i Split uništili, ali Kerum nikako" ja kažem Kerum je najmanje zlo.

TheBronxBomber
10-02-2012, 19:23
Koliko ja znam nazva je tako Čabu a ovo drugo, nije bitno..nisam mislio ništa loše..

I nije laga za tog unuka triljskog narodnog heroja. :D

dalton
10-02-2012, 19:28
metro-portal.hr/splitski-intelektualci-protiv-keruma/16

Od ovog pisma koje su splitski "intelektualci" uputili pred izbore za gradonačelnika ja ne mogu biti protiv Keruma. On je bez imalo sumnje teška primitivčina( kao i svi ostali, ali on umjesto na PR troši na automobile)koja je do svega u životu došla na sumnjiv način, ali kad imaš ove divne ljude protiv njega koji građanima Splita kažu "bilo tko, čak i vama dobro poznati lopovi koji su vas opljačkali i Split uništili, ali Kerum nikako" ja kažem Kerum je najmanje zlo.
sve je to lopovluk a tvoj dio recenice - NAJMANJE ZLO -govori kako smo poceli razmisljat i do kojeg stadija smo dosli.zlo je zlo i triba ga iskorjenit iz cile drzave .uzet opljackano i napunit drzavni proracun pa nebi tribalo dizat pdv na 25 posto ko ovi sad kokosari a bogami mogli bi vratit cili vanjski dug koliko su se nakrali.jebiga kad nemos imat jednog da ih sve pozatvara na goli otok,u drustvu demokraciju ali ne ovakvu i socijalnosredjene odnose ko danskoj svedskoj i sl .zato uvozimo njihove pizdarije kao kazne u prometu od 10 tisuca kuna ,nepusenje ,fiskalne kase itd itd ,sve naopako....i za kraj sta mislis da pas laje radi sebe ili radi sela-u prijevodu kerum je sebi napravija uslugu za zapadnu obalu jer ce bit hotel broj jedan u st a ne kako predstvlja da cini uslugu splitu,cini ali radi sebe bogati.koliko je bilo hrvata iz vani sta su tili ulozit u hrv pa im se neda a on i ovakvi mogu kad doju na vlast ma jebes to sve ,

Humphrey
10-02-2012, 19:55
sve je to lopovluk a tvoj dio recenice - NAJMANJE ZLO -govori kako smo poceli razmisljat i do kojeg stadija smo dosli.zlo je zlo i triba ga iskorjenit iz cile drzave .uzet opljackano i napunit drzavni proracun pa nebi tribalo dizat pdv na 25 posto ko ovi sad kokosari a bogami mogli bi vratit cili vanjski dug koliko su se nakrali.jebiga kad nemos imat jednog da ih sve pozatvara na goli otok,u drustvu demokraciju ali ne ovakvu i socijalnosredjene odnose ko danskoj svedskoj i sl .zato uvozimo njihove pizdarije kao kazne u prometu od 10 tisuca kuna ,nepusenje ,fiskalne kase itd itd ,sve naopako....i za kraj sta mislis da pas laje radi sebe ili radi sela-u prijevodu kerum je sebi napravija uslugu za zapadnu obalu jer ce bit hotel broj jedan u st a ne kako predstvlja da cini uslugu splitu,cini ali radi sebe bogati.koliko je bilo hrvata iz vani sta su tili ulozit u hrv pa im se neda a on i ovakvi mogu kad doju na vlast ma jebes to sve ,

Naravno da se protiv zla treba boriti, ali ti si mislim napisao da su splićani glasali za Keruma jer su smatrali da se on nakrao pa eto više neće. Svjesno su birali lopova, ali su tog lopova smatrali manjim zlom od svih ostalih koji su im se nudili.

Očito je da u ovom trenutku nema nikoga ni u Splitu ni u Hrvatskoj da sve te kerume, hdz-ovce i sdp-ovce pošalje na političko smetlište.Ja se radujem vremenu kad će takvi poput Keruma biti ili u zatvoru ili ismijani kad uopće i pomisle da vode jedan grad. Ali budimo realni, još smo daleko od toga.

Nažalost mi smo danas osuđeni na razne kerume i ljude koji pišu ovakva pisma. Kerum je opasan, ali oni su opasniji.

NorthStand
10-02-2012, 20:03
Iskreno svijestan sam da Kerum ne može ništa dobroga ponudit splitu, ali iskreno draže mi je 100 puta da je on na čelu grada nego ovi smradovi iz HDZ-a i SDP-a. Jednostavno to su isto lopovi još veći od njega, samo što se njih ne napada jer kontroliraju sve medije. A pošto sam znam, kakvi su lopovi ovi u HDZ i SDP ne vidim šta bi mrzio Keruma, dapače draže mi da je on tu nego ovi. Kao neki biznismen, a ne neka politička struja. Iako jasno je da on sebi pogoduje, na razne načine, al budimo iskreni živimo u državi u kojoj je teško očekivat nekog poštenog i normalnog čovjeka na njegovoj poziciji. Prema tome, bolje on nego oni. Pod oni, mislim na one ranije navedene. A daleko od toga da je Kerum dobar izbor za Split, naravno da nije al kad nema ništa dobrog u ponudi, uzmeš ono najbolje što se nudi.

NorthStand
10-02-2012, 20:05
I slažem se, najbolje bi bilo sve lopove pohapsit i pare i imovinu stavit u državni proračun, al svi dobro znamo da je to praktički nemoguće. Jer narod kojeg se to najviše i tiče, u biti boli k.... za sve to. Tako da ja sam pomalo već oguglao, i iskreno nije mi više do borbi protiv vjetrenjača. Treba vrijeme gubit na sebe, i svoje probleme, a kerume i ostale kad voda odnose odnese.

bandira
10-02-2012, 20:37

Kerum zapadnu obalu neće odnit sa sobom u Ogorje.
Puno manja Riva je plaćena 80 miliuna kuna.
Puno veća zapadna obala košta 38 miliona kuna.
Ko tu krade?

Za hotel Marjan će ti svi relevantni stručnjaci reći kako ga je Kerum preplatia,Kerum je hotel 'Marjan' kupio u svibnju 2005. od države za 170 milijuna kuna, što je bila najviša cijena za objekt iz državnog portfelja. Ponuda tvrtke Neva Kerum odabrana je između devet pristiglih.Gotovo trostruko više cijene nego što je bila početna tražena (57,5 milijuna kuna).Moraš priznat,rijetka privatizacija u nas.
Dakle,hotel je pošteno i preplatia i dovodi u grad lanac Hilton.
Da nije priplatia hotel ,moga je obalu pozlatit.

Mislim kako je glupo komentirat Keruma kao gradonačelnika u odnosu na sve,napominjem sve prethodnike prije njega u vođenju grada.
Za sve gradonačelnike prije njega vezano uz muljanje i krađu gradskog novca je majka tereza.

Možemo pričat o bonovima za umirovljenike i nezaposlene koje daje svake godine ( koji se mogu iskoristiti u desetak različitih dućana u gradu.U KERUMA se ne mogu iskoristiti,potez direktno protiv njega jer ti ljudi koji iskorištavaju bon vjerovatno uzmu još nešto),
sva dica prvi put u vrtić i jaslice,
još da napravi stanove za podstanare (koji mu banda neće dat jer onda oni ne mogu mešetarit sa svojim cijenama) normalnim ljudima dovoljno za prvi mandat.

A njegova nekultura,bahatost,šta je reka Pavi,uvalia svoje u gradske strukture,
prvotno nesnalaženje u Hajduku...jer nije ovisan o novinarima pa im se nemora ulizivat je nešto drugo.

Ili možemo otvorit novu temu kako je došao što se reće u SAD do prvog miliona,o čemu bi se ti i ja vjerovatno složili.

Inkvizitor
10-02-2012, 20:43
generalno triba odvojit imidž što se kaže..od poteza..ako je ovako kako bandira veli onda stavit na vagu dobre i loše poteze..

daleko je on od idelanog ali..to što ne zna komunicirat sa medijima i fali mu osnovne kulture u ophođenju..on se čak i popravio po tom pitanju al ne smi sestru puštat u eter..jebiga ljudi vide šta vide i čuju šta čuju..

Dr. Vito Dugonoga
10-02-2012, 20:48
Daltone, ti si veci krkan od Keruma!

Ostalo su ti rekli drugi!

bandira
10-02-2012, 21:35
generalno triba odvojit imidž što se kaže..od poteza..ako je ovako kako bandira veli onda stavit na vagu dobre i loše poteze..

daleko je on od idelanog ali..to što ne zna komunicirat sa medijima i fali mu osnovne kulture u ophođenju..on se čak i popravio po tom pitanju al ne smi sestru puštat u eter..jebiga ljudi vide šta vide i čuju šta čuju..

Nji 1000-2000 jugovića se skupilo isprid prve vode na Marjanu demonstrirat protiv njega jer će radit kao neki restoran.

Kerum po tržnoj cijeni kupia plac na Marjanu,digli se jugovići protiv gradnje na tom mistu,a na susjednom placu je lučica koje se ni favela u Brazilu ne bi postidila.Ona nikome ne smeta.

Žnjan,Duilovo,Pazdigrad ...partija satrala .Niko ni rić. Sad traže od Keruma cestu,školu,vrtić...ka on im je kriv šta su stanove kupili u turističkoj zoni di nisu ni bili predviđeni stanovi nego hoteli i apartmani.Tko je tu lud?

Sad kad je bia snig,ja kupia kruv svaki dan,šta znači da su dućani radili,dostava mogla proć, struje bilo cilo vrime,vode bilo cilo vrime,telefoni radili...nije mi jasno šta ti ljudi oće

Daleko od toga šta bi ja tija ovakvog gradonačelnika,al s kime ga usporediti i ko je ove prije gradonačelnike njega dira za ogromna sranja.

sonic
10-02-2012, 22:59
Keruma ne treba sotonizirat. jer sta god radi u gradu, radi jednako kao i svi gradonacelnici koji su bili na vlasti do sada, neke konkretne stvari i bolje. također kerum kao privatna osoba radi neke stvari za dobrobit sebe, ali i za dobrobit samog grada i regije. npr. Hotel Marjan.

samo je 1 razlika. sta je kerum neobrazovana seljacina, bez osnovne kulture ponasanja, komuniciranja. bez spoznaje osobne odgovornosti, profesionalne i građanske odgovornosti. bahat, kratkovidan i uvjeren da je uvik u pravu.

sta iritira građane, novinare, opcenito medije. covik izaziva kontraverze kao onaj klaun Mamic i zabava je za cijelu naciju. al groteskna zabava.

da je njegovo djelo upakirat u "svilenu carapu" tj jednog galantnog gospodina. da mu je dat komunikacijske vjestine npr. milanovica dan danas i za vijeke vjekova bi ga Splicani i po hrvatske stovalo kao jednog od najvecih gradonacelnika ikad.

Inkvizitor
10-02-2012, 23:01
Keruma ne treba sotonizirat. jer sta god radi u gradu, radi jednako kao i svi gradonacelnici koji su bili na vlasti do sada, neke konkretne stvari i bolje. također kerum kao privatna osoba radi neke stvari za dobrobit sebe, ali i za dobrobit samog grada i regije. npr. Hotel Marjan.

samo je 1 razlika. sta je kerum neobrazovana seljacina, bez osnovne kulture ponasanja, komuniciranja. bez spoznaje osobne odgovornosti, profesionalne i građanske odgovornosti. bahat, kratkovidan i uvjeren da je uvik u pravu.

sta iritira građane, novinare, opcenito medije. covik izaziva kontraverze kao onaj klaun Mamic i zabava je za cijelu naciju. al groteskna zabava.

da je njegovo djelo upakirat u "svilenu carapu" tj jednog galantnog gospodina. da mu je dat komunikacijske vjestine npr. milanovica dan danas i za vijeke vjekova bi ga Splicani i po hrvatske stovalo kao jednog od najvecih gradonacelnika ikad.

točno to...

Dr. Vito Dugonoga
10-02-2012, 23:13
Mora unajmit mene i gotovo!

moonlight
10-02-2012, 23:21
Ajmo ga branit onda, jer drugi su "slični, isti ili gori"...jebote logike

Dr. Vito Dugonoga
10-02-2012, 23:24
Ajde, napravice vam od Splita moderan i ziv grad!

Jos ce sve pametare natrat nek pokazu svoju pamet
il s epokriju mokrom krpom po glavi i puste covika nek radi!

Nie ni Dioklecian bio neki govornik i skolovan- posto je car bez pedrigrea!

NorthStand
11-02-2012, 02:39
Ajde, napravice vam od Splita moderan i ziv grad!

Sve ok, al ako prije toga ne kupi 10 tak ralica, bojim se da to nitko neće doživjet! :rofl

bandira
11-02-2012, 10:32
Ajmo ga branit onda, jer drugi su "slični, isti ili gori"...jebote logike

Pa ko ga ovde brani?
Govorimo kako ga napadaju za stvari koje ga ne bi tribali napadat,a da je bahat,osoran,nekulturan,da nije ovisan o eph tiskovinama pa ga boli nika stvar šta će oni napisat,da je partiji i kradezeu uzea veliku kravu muzaru...sve to stoji.

I je ,od neovisnosti je najbolji gradonačelnik kojeg smo imali po pitanju grada,a da ga nije kočia kradeze dok im nije priša,i da ga partija sad ne jebe,bia bi za sve druge gradonačelnike svemirski brod.

Jel je da dozvolu za ogromni prodajni centar na Mejašima?
Da li je tu dozvolu moga kočit zbog svog prodajnog centra Joker kojem će zbog ovog novog centra vjerovatno past promet?

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 10:43
Ovim napadom na Keruma su medii pokzali
kako novinarstvo ne postoi
vec su obicni placenici jednog centra!

Mesic kaze kako su mu novce dali prijateji
i niko vise o tome ne smi ni zucnit!

Ukrade se 28 000 tona psenice i svi se prave blesavi
valjda viruju kako je isparila i kako niko nie vidio najmanje 2 000 kamiona!!

Udbasi zele sav novac i njegov protok stavit pod svoju kotrolu!

A posto Kerumu nemaju sta dokazat dofatili se cak sniga i leda!

PA i u Nimackoj, kad zaledi kisa nema neke velike pomoci!
Prosle godine su im cak i autoputevi bili zatvoreni radi leda!

Graničar Jozo
11-02-2012, 13:48
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/380048_320410957969504_119232414754027_1289479_219 960003_n.jpg

1981
11-02-2012, 14:12
http://img195.imageshack.us/img195/9506/neves.jpg

1981
11-02-2012, 14:22
Ako ništa bar imamo najzgodnijega gradonačelnika.
Latino ljubavnik.

http://img546.imageshack.us/img546/2174/thumbnailaspxk.jpg

Marta
11-02-2012, 15:28
http://img195.imageshack.us/img195/9506/neves.jpg

:rofl :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl

zaba1111
11-02-2012, 15:39
Pa ko ga ovde brani?
Govorimo kako ga napadaju za stvari koje ga ne bi tribali napadat,a da je bahat,osoran,nekulturan,da nije ovisan o eph tiskovinama pa ga boli nika stvar šta će oni napisat,da je partiji i kradezeu uzea veliku kravu muzaru...sve to stoji.

I je ,od neovisnosti je najbolji gradonačelnik kojeg smo imali po pitanju grada,a da ga nije kočia kradeze dok im nije priša,i da ga partija sad ne jebe,bia bi za sve druge gradonačelnike svemirski brod.

Jel je da dozvolu za ogromni prodajni centar na Mejašima?
Da li je tu dozvolu moga kočit zbog svog prodajnog centra Joker kojem će zbog ovog novog centra vjerovatno past promet?

Zašto ga onda ne bi branio? Znači rezultat ima, ali nema dobru frizuru, a sestra ima vlaški naglasak pa ga onda ajmo napadat.

Meni to sve, gledajući sa strane, izgleda upravo ovako kao što piše Vito:

Ovim napadom na Keruma su medii pokzali
kako novinarstvo ne postoi
vec su obicni placenici jednog centra!

Mesic kaze kako su mu novce dali prijateji
i niko vise o tome ne smi ni zucnit!

Ukrade se 28 000 tona psenice i svi se prave blesavi
valjda viruju kako je isparila i kako niko nie vidio najmanje 2 000 kamiona!!

Udbasi zele sav novac i njegov protok stavit pod svoju kotrolu!

A posto Kerumu nemaju sta dokazat dofatili se cak sniga i leda!

A to što je seljačina je meni ionako simpaično.

1981
11-02-2012, 15:47
Gips na ruci........aaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahaha.

http://img717.imageshack.us/img717/1621/39641531854284843891526.jpg

caporegime
11-02-2012, 15:52
bandić je napravio puno manje za zagreb u vrijeme kad su ga svi dizali u nebesa.
njegove zasluge su sirote, rezultati osrednji ali on je znao kak oto prikazati kao nešto što nije nikad nitko napravio i u tome je dugo imao podršku medija.
istih onih koji ga sad gaze i ismijavaju a koji su držali svijeću u vrijeme njegovih potemkinovih sela.
nisam splićanin pa ne znam enke konkretne poteze keruma u odnosu na prethodne ali kad bi bili realni puno gradonačelnika je napravilo ppuno manje ali su kao dio većih političkih igrača imali medijsku podršku za svoju maglu.
slino i ekipa su upropastili rijeku ali lijevi mediji to ne da spominju nego svjesno prikrivaju.
čačić, u maniri u kojoj ni sanader to nije radiop priprema zemlju za svoju osobnu kravu muzaru pa je reakcija medija, kolikogod djelovala jaka, u odnosu na ono št otaj lopov radi, mlaka.

dalton
11-02-2012, 16:36
e moj BANDIRA sa ovom recenicom o 1000-2000 jugovica na marijanu si reka sve .da je too reka VITO sta bi iselija diokecijanovu palacu onda bi i moga razumit jer covik izgleda o splitu nema blage veze ,ali ti ......zna se sta je marjan splicanima i ti njihovu akciju za ocuvanje tog jedinog bisera sta ga nagrizaju godinama sve vlasti stavljas u politicki kontekst JUGOVICI.brale moj ja san bija tu sa dicom i s gustom sa potpisa tu peticiju kao i mnogi koji mogu bit sve osim jugovica ,izgleda da previse vrimena provodis sa OVIM BOMBARDEROM pa si i ti poceja dilit sve na crveno crno i na komuniste i ustase.kerum sve sta je napravija napravija je prvo za sebe pa onda za sve druge.spominjes novi trgovacki centar a ja te pitam kako bi napunija proracun koji su skresali maximalno zadnjih par godina i pitam te ciji je marjan -hotel -moj ,tvoj,gradski ili njegov?jos nije ni gotov pa se nadam da ce bog svima dat zdravlje dok ga zavrsi i onda vidit koji je posljednji racun za taj hotel koliko si reka da vridi 57 miljuna(ako ovako nastavi trosit lovu iz proracuna potrosice priko 100 miljuna za hotel pa ce ga dobit na kraju za manje nego koliko si ti napisa da vridi samo sta ce tad imat uz hotel novu rivu u vidu zap obale samo za sebe i svoj hotel ),koliko ce kosstat grad i kakav ce ostavit proracun grada kad ode .spominjes duilovo i pazdigrad uz infastrukturu pa mene zanima koja je onda razlika u njegovim projektima uz kilu -nikakva .ruga se lonac poklopcu.mojoj familiji su uzeli sve politike dosad najvise komunisti koje tako cesto spominjes ali u konacnici koja je meni razlika u tome jesu li bili crveni ili zuti ili plavi.kako god okrenes su mi uzeli ,te za cestu te za skolu te za stanicu i ode sve u pizdu materinu i svi kad doju na vlast vrte istu pricu kako ce vratit ono sta su ovi prije uzeli-mos mislit . zena mu oce radit na marjanu i to uz dozvolu hdz koju su potpisali zadnji dan PRIJELAZNOG ROKA ,gradi hotel na bacama koji ce bit jaci nego hotel PARK dobija je staru vincaonu priko one lude adlesic ili kako se zvala vec.Nima razlike izmedju njega i njih nikakve i kao sta se vidi iz prilozenoga svi lipo skupa rade a vi nastavite dilit po politici pa cemo daleko ka i dosad,,,, moj moto je bija ako nevaljas aj ca i za ostalo me boli kurac ,

1981
11-02-2012, 16:44
Daltone,jebe se meni za Keruka i marasovića ili Jurjevića.
Postoje neki principi a to je da kad kerum ide gradit na prvoj vodi onda se jave neke face i organiziraju neke skupove,peticije i šta ja znan šta.
Kad Asanović ili zvonimir mihanović grade u zabranjenoj zoni park šume marjan onda o tome ni a ni b niti san čuja da se iko javija od ovih faca niti su bili skupovi ni peticije.

O tome se radi.

dalton
11-02-2012, 17:07
Daltone,jebe se meni za Keruka i marasovića ili Jurjevića.
Postoje neki principi a to je da kad kerum ide gradit na prvoj vodi onda se jave neke face i organiziraju neke skupove,peticije i šta ja znan šta.
Kad Asanović ili zvonimir mihanović grade u zabranjenoj zoni park šume marjan onda o tome ni a ni b niti san čuja da se iko javija od ovih faca niti su bili skupovi ni peticije.

O tome se radi.
to nije sporno ali to neopravdava keruma ni u kom slucaju,njegovi grijesi ostaju nevezano za to i samim time napad na njega je ispravan-ispravan .drugo je to sta se i njih triba napadat i da je ovdi tema asanovic i njega bi ogadija isto ko i keruma mozda i vise ...stvar je u tome sta se kod keruma doslo u takav stadij u javnosti da se pocelo opravdavat njegove minuse kao napadaju ga komunisti ,hdz, zato sta je seljak i to sta on napravi krivo ova glupa prica bi trebala pobrisat njegove pizdarije.meni je to suludo a pogotovo sta se zna iz povjesti da ovi sta vicu komunisti, su prije bili najveci komunisti jednostavno ljudi bez morala sta minjaju zastave vjeru imena ko neki od nas carape i masu toga nam operu na ovu glupu pricu -jos su mi jaci kad recu hdz a ovi bili komunisti na kvadrat svi do jednoga ,,,ja mislim da se oni kidaju doma od smija kad vide da ljudi se svadjaju o komunistima i hdz dok im oni peskaju lovu ...po meni prica za budale ,da se zamagli trag ukradenog novca

T@nja
11-02-2012, 17:17
Na stranu sto je seljacina per excelance, nego je za mene nula zbog nacina zivota (kocka, alkohol, kurvanje), a ponajvise zbog dezerterstva i ratnog profiterstva. A to sto je on za Split (ne)ucinio u ovih dvije godine, mogao je i fikus da ste ga postavili. Fikus bi bar manje sramote gradu nanio.

1981
11-02-2012, 17:19
Pa činjenica je da ga ovi falši spliski intelektualci nemogu smislit.A njega u principu zaboli ona stvar za njima i za cili svit.
ja govorin da ti Pavičići i ekipa nemaju ista mjerila i zato se nikad nebi poveja za njima iz razloga šta nemaju kriterije.
Zakoni važe za sve pa tako triba prozivat sve po redu a ne onda kad Kerum ide gradit a prije i posli toga nema ih nigdi.
P.s
najači su mi bili kad su bili prosvjedi pa se zamalo potukli oče se ič prvo isprid HDZ-a ili biskupove palače.hahahahaha
Koji klauni.

Marta
11-02-2012, 17:20
Na stranu sto je seljacina per excelance, nego je za mene nula zbog nacina zivota (kocka, alkohol, kurvanje), a ponajvise zbog dezerterstva i ratnog profiterstva. A to sto je on za Split (ne)ucinio u ovih dvije godine, mogao je i fikus da ste ga postavili. Fikus bi bar manje sramote gradu nanio.

uz takav nacin zivota bar trosi ono sto je polapo ...

Inkvizitor
11-02-2012, 17:28
to nije sporno ali to neopravdava keruma ni u kom slucaju,njegovi grijesi ostaju nevezano za to i samim time napad na njega je ispravan-ispravan .drugo je to sta se i njih triba napadat i da je ovdi tema asanovic i njega bi ogadija isto ko i keruma mozda i vise ...stvar je u tome sta se kod keruma doslo u takav stadij u javnosti da se pocelo opravdavat njegove minuse kao napadaju ga komunisti ,hdz, zato sta je seljak i to sta on napravi krivo ova glupa prica bi trebala pobrisat njegove pizdarije.meni je to suludo a pogotovo sta se zna iz povjesti da ovi sta vicu komunisti, su prije bili najveci komunisti jednostavno ljudi bez morala sta minjaju zastave vjeru imena ko neki od nas carape i masu toga nam operu na ovu glupu pricu -jos su mi jaci kad recu hdz a ovi bili komunisti na kvadrat svi do jednoga ,,,ja mislim da se oni kidaju doma od smija kad vide da ljudi se svadjaju o komunistima i hdz dok im oni peskaju lovu ...po meni prica za budale ,da se zamagli trag ukradenog novca

Ti daltone ko da ne čitaš šta drugi pišu. Čemu rasprava onda. Nitko ne brani Keruma samo se govori da se hajka uvijek radi na samo jedne ljude.

znam, nije tema Ostojić i sl.

Oni nikad nisu tema u tome i jest problem.

Napali su čovjeka zbog snijega. Mislim ,može li providnije.

dalton
11-02-2012, 17:30
seljacina....??????

http://www.youtube.com/watch?v=DrzerVemRpg
ali da ovo mozes pogledat a ne nasmijat se nemoguce.....

caporegime
11-02-2012, 17:31

ma dobro....to on malo...pa nećemo mu sad baš zamjerit ako ispuni koji listić, popije koje piće, namigne kojoj curi...pa od krvi smo i mesa....

dalton
11-02-2012, 17:34
Ti daltone ko da ne čitaš šta drugi pišu. Čemu rasprava onda. Nitko ne brani Keruma samo se govori da se hajka uvijek radi na samo jedne ljude.

to nije uopce sporno iako i u snigu se nije pokaza po meni...evo danas sve cisto vec ujutro.ipak se naucilo nesto iz tog napadanja .....daj stavite onda i forum od ovima drugima pa cu udrit ja i po njima opcenito mrzin politicare -kurve

caporegime
11-02-2012, 17:35
ja čak mislim da je on ultrainteligentan (jer da nije ne bi napravio pare, bez obzira kako ih napravio) a glumi idiota da bi tjerao ljudima krv u glavu da vječito pizde u stilu, vidi njega idiota a dobro živi.
znam za jedan slučaj kad je u jednom intimnom društvu sam ponudio da će snositi troškove obrane jednog čovjeka koji je svojedobno bio dobar vojnik u 4. brigadi a koji mu je mislim iz istog kraja, susjed, sumještanin ili tako nekako.
tada je u istom društvu izjavio kak onjega ne jebu ni auti ni jahte ali ih namjerno ističe da potjera krv u glavu onima koji u njemu a i u većini ljudi iz zaleđa, vide samo vlaje-škovacine.

T@nja
11-02-2012, 17:36

Ne moze. Ovo je zaista strasno.
A mozda i nije, ovime ce Ostojic i svita samo postici da Kerum dobije jos vecu podrsku.
Inace, Kerumu mogu priznati da nije kvaran i zao covjek. Sto ovi lesinari koji sustavno vrse linč nad njim jesu.

dalton
11-02-2012, 17:41
ja čak mislim da je on ultrainteligentan (jer da nije ne bi napravio pare, bez obzira kako ih napravio) a glumi idiota da bi tjerao ljudima krv u glavu da vječito pizde u stilu, vidi njega idiota a dobro živi.
znam za jedan slučaj kad je u jednom intimnom društvu sam ponudio da će snositi troškove obrane jednog čovjeka koji je svojedobno bio dobar vojnik u 4. brigadi a koji mu je mislim iz istog kraja, susjed, sumještanin ili tako nekako.
tada je u istom društvu izjavio kak onjega ne jebu ni auti ni jahte ali ih namjerno ističe da potjera krv u glavu onima koji u njemu a i u većini ljudi iz zaleđa, vide samo vlaje-škovacine.
ultrainteligentan nije samo je iskoristija politiku kao i mnogi od njih u pravom momentu ali da ce pomoč obicnog covika -HOČE barem sta sam ja vidija nije skrt ko neki iz tog djira sta bi se jebali za kunu

T@nja
11-02-2012, 17:42

Daj molim te, kakva ultrainteligencija. On je samo covjek koji uziva u svom novcu, galantan je i zaista hoce svakom ko ga zatrazi pomoci. Mi ni ne znamo kolko je on novaca izgubio bas zbog svoje lakovjernosti i neinteligencije. No, isto tako, ostalo mu je jos za tri zivota, pa ga boli kurac.

caporegime
11-02-2012, 17:42
Ne moze. Ovo je zaista strasno.
A mozda i nije, ovime ce Ostojic i svita samo postici da Kerum dobije jos vecu podrsku.
Inace, Kerumu mogu priznati da nije kvaran i zao covjek. Sto ovi lesinari koji sustavno vrse linč nad njim jesu.

sori al.....jel ti kerum negativac ili pozitivac?
nekako se ne snalazim.

Inkvizitor
11-02-2012, 17:47
to nije uopce sporno iako i u snigu se nije pokaza po meni...evo danas sve cisto vec ujutro.ipak se naucilo nesto iz tog napadanja .....daj stavite onda i forum od ovima drugima pa cu udrit ja i po njima opcenito mrzin politicare -kurve

pa nije Split Aspen da ima zimsku službu na visokoj razini. Kad je snig pa u Splitu uopće zadnji put.

Svuda je kaos ali eto Split je iznenađenje. Da nije Kerum doli ne bi bio iznenađenje, jedva bi se spomenio u novinama i dnevniku.

meni to ide nakurac i odmah se automatski svrstavam na njegovu stranu iako ga ne simpatiziram blago rečeno.

Možemo mi otvorit temu ali koja vajda..kad o tome neće otvorit temu tzv. mainstreim mediji koji kreiraju javno mnijenje

caporegime
11-02-2012, 17:56
Daj molim te, kakva ultrainteligencija. On je samo covjek koji uziva u svom novcu, galantan je i zaista hoce svakom ko ga zatrazi pomoci. Mi ni ne znamo kolko je on novaca izgubio bas zbog svoje lakovjernosti i neinteligencije. No, isto tako, ostalo mu je jos za tri zivota, pa ga boli kurac.

a glumi idiota da bi tjerao ljudima krv u glavu da vječito pizde u stilu, vidi njega idiota a dobro živi.

možda si u pravu ali ovo mije zaškakljalo intuiciju......

dalton
11-02-2012, 18:08
pa nije Split Aspen da ima zimsku službu na visokoj razini. Kad je snig pa u Splitu uopće zadnji put.

Svuda je kaos ali eto Split je iznenađenje. Da nije Kerum doli ne bi bio iznenađenje, jedva bi se spomenio u novinama i dnevniku.

meni to ide nakurac i odmah se automatski svrstavam na njegovu stranu iako ga ne simpatiziram blago rečeno.

Možemo mi otvorit temu ali koja vajda..kad o tome neće otvorit temu tzv. mainstreim mediji koji kreiraju javno mnijenje
ok isto tako ja smatram da neko ko je u vrime rata vrtija sa brasnom manistrom cukrom na racun onih koji su ga tribali dobit mukte stajem na suprotnu stranu od njega i svih slicnima,sta se tice sniga nije split ni danas aspen pa je sredjen tuta forca u 1 dan a prva tura leda je stala do prekjucer u gradu znaci skoro 5 dana je bija show to je malo previse

T@nja
11-02-2012, 18:10
Capo,

ja sam covjeka upoznala i u tih pol sata kolko sam provela s njim mi je bilo dovoljno da shvatim kakav je covjek. Dobrocudan, galantan, sajivdzija, kurviš (besramno mi se upucavao pred kceri, a nije bio pijan :D). Da sam ga tad zicala da mi da soma eura, sigurna sam da bi mi dao. :D
I nemrem covjeka kvalificirat kao pozitivca ili negativca. Rekla sam da po meni nije za gradonacelnika. Jer nije.
Da se mene pita, mjesto mu je u zatvoru zbog ranog profiterstva.

Sad ce me Inkvi pitat da zakaj to isto ne napisem za Ostojica ili Marasovica. :D

Inkvizitor
11-02-2012, 18:15
Capo,

ja sam covjeka upoznala i u tih pol sata kolko sam provela s njim mi je bilo dovoljno da shvatim kakav je covjek. Dobrocudan, galantan, sajivdzija, kurviš (besramno mi se upucavao pred kceri, a nije bio pijan :D). Da sam ga tad zicala da mi da soma eura, sigurna sam da bi mi dao. :D
I nemrem covjeka kvalificirat kao pozitivca ili negativca. Rekla sam da po meni nije za gradonacelnika. Jer nije.

Sad ce me Inkvi pitat da zakaj to isto ne napisem za Ostojica ili Marasovica. :D

Ae..što ne napadaš njih dvojicu..

da mi je i to vidit kad se Kerum upucava..:rofl

Graničar Jozo
11-02-2012, 18:20

koliko on ne obraća pozornost na te što laju govori njegovo plaženje za članstvom u rotary klubu.

ovo sam čuo još davno, koliko ima istine ne znam. ali s obzirom na prikazani životni stil ne bi me iznenadilo.

Marta
11-02-2012, 18:21
Capo,

On ostavlja bas takav dojam koji si opisala. :rofl

Djeluje malo naglup a ne pokvaren do srzi, voli se salit, kockat i kurvat ....

Takav je Splitu trebo! :rofl

Graničar Jozo
11-02-2012, 18:21

prije cca 3 godine..

caporegime
11-02-2012, 18:24
Capo,

ah....pa ti si ga onda doživila onako baš ....
znači nasrće.....

pa ja znam lika koji ga je u zagrebu nalupetao u birtiji u rano jutro...jedan prilično zajeban lik. prilično poznat u "nekim" krugovima.
kerum je tada tvrdio dsa se radilo o svađi zagreb-dalmacija ali kako je ovaj slavonac i kako je poslije prepiračno da je keki u rano jutro bio vrlo zavodnički raspoložen (navalio ko sivonja), nije tu se tu radilo o regionalnopolitičkoj svađi nego općoj opasnosti za ženski dio klijentele dotičnog lokala tada vrlo poznatog po radu do jutarnjih sati.
tako da me ova priča o udvaranju nimalo ne čudi.
znači keki s kćerkom okolo nasrće, nije ga sram.......

T@nja
11-02-2012, 18:27

Ja mislim da bi svaki muskarac njemu trebao zavidit. Kerum je odista narodni covjek koji ima besramno puno para, koji voli drustvo, popit, zajebavat se. I stavit pod jaja kad hoce i koju hoce. I puca mu k. za sve. Pa ko to ne bi prizeljkivao?
Jedino se zajeb'o (a to je i sam shvatio) s ulaskom u politiku.

Marta
11-02-2012, 18:29
Ja mislim da bi svaki muskarac njemu trebao zavidit. Kerum je odista narodni covjek koji ima besramno puno para, koji voli drustvo, popit, zajebavat se. I stavit pod jaja kad hoce i koju hoce. I puca mu k. za sve. Pa ko to ne bi prizeljkivao?

Ne moze svako biti takav. :rofl Srecom. Nije on meni mrzak, cak me nasmije, onako, prosto narodan covjek.

Vidi se da nije stipsa.

A voli zene ... voli

Inkvizitor
11-02-2012, 18:29

hm hm hm hm hm..

Marta
11-02-2012, 18:30
hm hm hm hm hm..

sta si se uzmuco a sta bi tek da izgleda ko Stimac

dalton
11-02-2012, 18:31

http://www.youtube.com/watch?v=Qa7uBj4koFI&feature=related
evo i zagrebcanima je objasnija par stvari ....

moonlight
11-02-2012, 18:33
Točno se moglo pretpostavit da će ova priča i tema završit u red carpet tonu.

T@nja
11-02-2012, 18:34

OK, ne bum vise. :muka

caporegime
11-02-2012, 18:37
u pravu je moonlight. doduše nekad se treba malo i opustiti, nasmijati ali valja se vratiti na bitno.
jesu li događaji u splitu posljedica kerumove nesposobnosti, koliko su mediji principejelni u drugim slučajevima gradonačelnika koji imaju i zaleđe svoji političkih stranaka i servisnih medija te radi li se zapravo o orkestriranom napadu ili samo o sklonosti medija da medijski zanimljivim likovima sebi dižu gledanost

moonlight
11-02-2012, 18:38
OK, ne bum vise. :muka

A, ne ne...ti si ga odbila, to su ti bodovi u gostima.

moonlight
11-02-2012, 18:42
Ali, hajde neka Splićani sa foruma navedu te njegove pozitivne poteze koje su osjetili od kad je u Banovini, samo da se priča ne okrene na našeg "Keruma"
koji je umočen u afere još i više i još duže.

1981
11-02-2012, 18:42

Dobraaaaaaaa hehehe

Marta
11-02-2012, 18:43
u pravu je moonlight. doduše nekad se treba malo i opustiti, nasmijati ali valja se vratiti na bitno.
jesu li događaji u splitu posljedica kerumove nesposobnosti, koliko su mediji principejelni u drugim slučajevima gradonačelnika koji imaju i zaleđe svoji političkih stranaka i servisnih medija te radi li se zapravo o orkestriranom napadu ili samo o sklonosti medija da medijski zanimljivim likovima sebi dižu gledanost

lipo im je Kerum reko, sto ne uzmu lopatu i ne ciste prid svojom kucom .... ima tu puno istine

T@nja
11-02-2012, 18:45
Ali, hajde neka Splićani sa foruma navedu te njegove pozitivne poteze koje su osjetili od kad je u Banovini, samo da se priča ne okrene na našeg "Keruma"
koji je umočen u afere još i više i još duže.

Evo da vas prisjetim na njegov izborni program pa da procijenimo sto je ostvareno u ovih dvije godine:

STRATEGIJA

- Sačuvati postojeća radna mjesta, a kroz potporu investitorima osigurati nova.
- Unaprijediti prometnu infrastrukturu grada s naglaskom na parkirališta.
- Gradsku administraciju učiniti učinkovitom, brzom i protočnom.

PRIORITETI

- Izgraditi parkirališta i gradske prometnice koje su predmet javnog prijepora već više desetaka godina te na taj način gradu osigurati nužnu elementarnu prometnu cirkulaciju.
- Pokrenuti POS na konkretnim lokacijama i osigurati mogućnost kupnje stambenog kvadrata po cijeni od približno 1000 eura.
- Osnovati gradsku banku čiji osnivači će biti grad i gospodarstvenici iz grada, kako bi se omogućila financijska neovisnost i potpora projektima od općeg interesa za grad i gradsko gospodarstvo.
- Sva trgovačka društva u kojima grad Split ima većinsko vlasništvo organizirati i ustrojiti na način da posluju s većim prihodima, transparentno i javno, a s ciljem da usluge građanima budu jeftinije.
- Stvaranje preduvjeta za ostvarenje kapitalnih i ostalih investicija od strane gradske uprave; strateških, administrativnih, financijskih.
- Urediti sve prometne prilaze gradu, kako s kopnene tako i s morske strane.
- Definirati glavnu gradsku luku, s naglaskom na Rivu te istočnu i zapadnu obalu.
- Vratiti život u staru gradsku jezgru.
- Produžiti glavnu turističku sezonu.

PROGRAMSKE TOČKE

- Urbanističko planiranje s komunalnom infrastrukturom i u tom smislu uređenje grada na cijelom području s naglaskom na legalizaciju stambenih naselja: Sirobuja, Stobreč, Šine, Mejaši, Kamen, Kila, Dračevac, Dragovode i Neslanovac.

- Definirati i usvojiti poveznicu grada Splita na auto cestu preko čvora Vučevica.

- Prosudba potencijala velikih privrednih, proizvodnih, turističkih i ostalih subjekata, poput Brodosplita, te uspostavljanje tržišno usmjerenog koncepta razvoja s obavezom opstanka, dok se ne nađe alternativno rješenje.

- Razvijati turizam kao temeljnu gospodarsku djelatnost s ciljem popunjavanja kapaciteta tijekom cijele godine. U tom smislu u funkciju turizma uključiti plato Žnjan, istočnu i zapadnu obalu gradske luke, te Loru. Uz već postojeći klasični i wellnes razvijati kongresni, zdravstveni, športski i nautički turizam. U smislu jačanja turističke ponude ostvariti potpunu suradnju sa svim turističkim čimbenicima iz Splitsko – dalmatinske županije i šireg okruženja uključivši Šibensko – kninsku županiju, Dubrovačko – neretvansku županiju te odredišta u susjednoj BiH (Kupres, Međugorje itd.).

- Izgradnja koncertne dvorane.

- Briga o umirovljenicima kroz zagovaranje njihovih prava i pomoć na lokalnoj razini. Nužno je dimenzionirati i izgraditi umirovljeničke domove, te centar za skrb osoba treće dobi.

- Nastaviti izgradnju kapaciteta i razvijati Split kao regionalni sveučilišni centar uz veće zauzimanje za studentski standard s naglaskom na smještaj i prehranu.

- Potpora znanosti.

- Briga o braniteljima.

- Briga o civilnim i vojnim invalidima.

- Jačati ulogu obitelji u društvu te još brižnije postupati s napuštenom djecom i mladeži koja se odgaja u socijalnim institucijama.

- Poticati daljnji razvoj socijalne skrbi za sve kojima je potrebna.

- Dignuti na višu razinu primarnu zdravstvenu zaštitu u suradnji s nositeljima i korisnicima.

- Pristupiti izgradnji vrtića, škola i dvorana sukladno s već uočenim potrebama, uz održavanje postojećih.

- Promicati i podupirati jačanje svijesti o vrijednostima tjelesne kulture i športa.

- Kultura i njen razvoj moraju postati dio strateškog plana razvoja grada.

- Oživljavanje stare gradske jezgre kroz kulturnu, turističku i zabavnu ponudu.

- Kontinuirana briga o svim povijesnim zdanjima.

- Zaštita potrošača.

- Održivi razvoj i poticanje energetske efikasnosti.

- Dovesti do kraja pitanje gradskog deponija.

- Zaštita i unapređenje prirodnog okoliša (zelene površine, park šuma Marjan i more).

- Zoološki vrt na Marjanu.

- Protupožarna i civilna zaštita.

- Podrška vjerskim zajednicama.

- Jačanje suradnje i odnosa između lokalne vlasti i medija.

- Veća otvorenost te dvosmjerna komunikacija između građana i lokalne vlasti, posebice kotareva grada.

- Potpora mirotvorcima i humanitarcima.

dalton
11-02-2012, 18:51
lipo im je Kerum reko, sto ne uzmu lopatu i ne ciste prid svojom kucom .... ima tu puno istine
to smo vec raspravili a sta se tice dobrih strana meni jedino sta bi mu moga stavit pod plus je sta je hajduk prepustija trenutno ali i tu se valja nesto iza brda i sta je blizi normalnom coviku od ovih ugladjenih manipulatora ,ceste je neke popravija prvotno mislim na onu dionicu od poljuda do slobodne dalmacije sta je bija reka da je njemu jos teze vozit nego nekome sa stojkom jer je toboze ferari nizak ha ha,otvorija je splicanima trg centar pa netribaju ic merkator i emezetu ,otvorija mislim i koji vrtic i nesto je tu pokusa izac u susret ,bolnica rodiliste novo dosuse neznam koliko on tu ima nesto

Marta
11-02-2012, 18:52
to smo vec raspravili a sta se tice dobrih strana meni jedino sta bi mu moga stavit pod plus je sta je hajduk prepustija trenutno ali i tu se valja nesto iza brda i sta je blizi normalnom coviku od ovih ugladjenih manipulatora ,ceste je neke popravija prvotno mislim na onu dionicu od poljuda do slobodne dalmacije sta je bija reka da je njemu jos teze vozit nego nekome sa stojkom jer je toboze ferari nizak ha ha,otvorija je splicanima trg centar pa netribaju ic merkator i emezetu ,otvorija mislim i koji vrtic i nesto je tu pokusa izac u susret ,bolnica rodiliste novo dosuse neznam koliko on tu ima nesto

Oni su ga htjeli, mozda samo iz dispeta, a sad nek se bakcu s njim ....

moonlight
11-02-2012, 18:54
Oni su ga htjeli, mozda samo iz dispeta, a sad nek se bakcu s njim ....

E to i ja mislim, da je on izabran iz "dišpeta"

dalton
11-02-2012, 18:55
Evo da vas prisjetim na njegov izborni program pa da procijenimo sto je ostvareno u ovih dvije godine:
10 % od ovoga -mozda-

bandira
11-02-2012, 18:57
e moj BANDIRA sa ovom recenicom o 1000-2000 jugovica na marijanu si reka sve .da je too reka VITO sta bi iselija diokecijanovu palacu onda bi i moga razumit jer covik izgleda o splitu nema blage veze ,ali ti ......zna se sta je marjan splicanima i ti njihovu akciju za ocuvanje tog jedinog bisera sta ga nagrizaju godinama sve vlasti stavljas u politicki kontekst JUGOVICI.brale moj ja san bija tu sa dicom i s gustom sa potpisa tu peticiju kao i mnogi koji mogu bit sve osim jugovica ,izgleda da previse vrimena provodis sa OVIM BOMBARDEROM pa si i ti poceja dilit sve na crveno crno i na komuniste i ustase.kerum sve sta je napravija napravija je prvo za sebe pa onda za sve druge.spominjes novi trgovacki centar a ja te pitam kako bi napunija proracun koji su skresali maximalno zadnjih par godina i pitam te ciji je marjan -hotel -moj ,tvoj,gradski ili njegov?jos nije ni gotov pa se nadam da ce bog svima dat zdravlje dok ga zavrsi i onda vidit koji je posljednji racun za taj hotel koliko si reka da vridi 57 miljuna(ako ovako nastavi trosit lovu iz proracuna potrosice priko 100 miljuna za hotel pa ce ga dobit na kraju za manje nego koliko si ti napisa da vridi samo sta ce tad imat uz hotel novu rivu u vidu zap obale samo za sebe i svoj hotel ),koliko ce kosstat grad i kakav ce ostavit proracun grada kad ode .spominjes duilovo i pazdigrad uz infastrukturu pa mene zanima koja je onda razlika u njegovim projektima uz kilu -nikakva .ruga se lonac poklopcu.mojoj familiji su uzeli sve politike dosad najvise komunisti koje tako cesto spominjes ali u konacnici koja je meni razlika u tome jesu li bili crveni ili zuti ili plavi.kako god okrenes su mi uzeli ,te za cestu te za skolu te za stanicu i ode sve u pizdu materinu i svi kad doju na vlast vrte istu pricu kako ce vratit ono sta su ovi prije uzeli-mos mislit . zena mu oce radit na marjanu i to uz dozvolu hdz koju su potpisali zadnji dan PRIJELAZNOG ROKA ,gradi hotel na bacama koji ce bit jaci nego hotel PARK dobija je staru vincaonu priko one lude adlesic ili kako se zvala vec.Nima razlike izmedju njega i njih nikakve i kao sta se vidi iz prilozenoga svi lipo skupa rade a vi nastavite dilit po politici pa cemo daleko ka i dosad,,,, moj moto je bija ako nevaljas aj ca i za ostalo me boli kurac ,

A šta su ovi doli šta su vodili prosvjed na Marjanu nego jugovići? Ja s njima ne bi ni u crkvu iša ,a ne prosvjedova.
Demokracija je pa svak sebi traži društvo koje mu odgovara.

Na Marjanu se skupio veliki broj uglednih novinarskih pera, uz Pavičića, bili su tu i Ante Tomić, Zlatko Gall, Ivica Ivanišević, Renato Baretić...

A vidi kako pumpa broj prosvjednika orjunaška tiskovina iz pojate na Mosoru,danas Dugopolju,kaže 5 000 prosvjednika
http://cro.time.mk/read/42f314bd56/1137c00ede/index.html

dok RTL kaže 1 000.Kako se orjunaška tiskovina privarila za 5 puta na toliko malo broju prosvjednika?
http://cro.time.mk/read/42f314bd56/7526665374/index.html

.Di ti vidiš ustaše,pa ih gori u svom upisu spominješ?

Ti si u svojim upisima nedorečen.
Kažeš kako je Kerumu na prvom mistu vlastiti interes,onda u idućoj rečenici kažeš da je dao dozvolu za novi trgovački centar kako bi spasio gradski proračun,iako mu ta odluka nikakao ne ide u prilog.Čak je njegovim osobnim interesima jako štetna.Di ti tu vidiš osobni interes?

Nije mi jasno po kojoj osnovi uspoređuješ Pazdigrad,Duliovo...sa Kilom?

Lupaš jučer lažne cifre o cijeni zapadne obale (90 miliona kuna) bez ikakvog srama.
Zapadna obala je duža od Rive,za razliku od Rive potrebito je nasipavanje obale,tegljenice,dizalice ,rad pod morem, ćetverotračna cesta,signalizacija...i sve će to doć duplo manje od cijene Rive koja je obična ravna ploča (šetnica) Riva koštala 80 miliona,zap.obala 36 miliona.

Sad u svojim upisima mišaš cijenu hotela (57 miliona),pa spominješ trošenje gradskog proračuna za obnovu hotela (100 miliona) bez ikakvog smisla...pa ti sam više nemaš pojma šta pišeš

Tebi problem šta Kerum gradi hotel na bačama.O čemu onda ja i ti možemo raspravljat? Da stavi novac na stranu banku onda bi bia super? Ma nek gradi,nek okriće,sve će to gradu ostat.Kroz plaće,kroz poreze,ti šta će doć u te hotele će gradu ostavit koju kunu...

Zašto se niko od tih jugovića demonstranata nije sitia obnovit postojeću žičanu ogradu na Marjanu? Jer njih ne zanima Marjan ,nego Kerum.
Onda bi se znalo dokle je Marjan i da se unutra ograde ne bi smilo gradit?

Valjda sam kužiš odgovor na ovo pitanje o ogradi oko Marjana? Ako neznaš pitaj Pavičića i Galla.
Da zašto pišem jugovići,pa njih sam s tim nagradio.Oni se ne bi bunili šta ih tako zovem.

Vidi ove klijentela puno prije nego je Kerum postao gradonačelnik.Prije točno 2 godine i 10 miseci.Sve ustaša do ustaše potpisnik

"Skupina splitskih intelektualaca jučer je otvorenim pismom javno pozvala sugrađane da na lokalnim izborima ne glasuju za poduzetnika Željka Keruma, koji se kandirao za gradonačelnika kao nezavisni kandidat, jer, po njihovim tvrdnjama, nema kvalitete potrebne za gradonačelnika, a svakodnevno bi bio u sukobu interesa."

"Pozivamo sugrađane da iziđu na izbore i daju glas bilo kojem kandidatu i listi, ali ne Željku Kerumu i njegovoj listi", navodi se u otvorenom pismu splitskih intelektualaca koje su potpisali povjesničar književnosti Slobodan Prosperov Novak, svećenik don Ivan Grubišić, novinari Renato Baretić, Zlatko Gall, Jurica Pavičić, Olja Savičević i Ante Tomić, glazbenici Saša Antić i Dragan Lukić Šegedin, ilustrator Alem Ćurin te glumica Zoja Odak.U pismu također ističu da Split predugo grca u neredu i anarhiji te mu je potrebna vlast koja će respektirati zakon, red i propise."
(Olja,Saša,Dragan,Zoja,Alem,Gall,Slobodan...stoji Hrvat do Hrvata)

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=splitski+intelektualci+protiv+keruma&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmetro-portal.hr%2Fsplitski-intelektualci-protiv-keruma%2F16962&ei=q6c2T6vxKI_zsgbsvtGdDA&usg=AFQjCNEa23KZysV9R7LQeZ1Ebg4uiv4yLg&sig2=ArJGOKxTh8a7Yy_Jv5pCdg&cad=rja
Po čemu su oni intelektualci?

Ništa ti Daltone ne razumiš.

Marta
11-02-2012, 19:01
E to i ja mislim, da je on izabran iz "dišpeta"

a ima i gorih od njega, samo su kulturniji od njeg

1981
11-02-2012, 19:09
a ima i gorih od njega, samo su kulturniji od njeg

Siti se liste Velo misto.
Ti su se nakrali za tri života a danas ih niko ne spominje.

Marta
11-02-2012, 19:11

Kerum je jedini onako posteno rekao koliko ca. posjeduje .... koji je to politicar napravio ... a ukrali su vise od njega

Inkvizitor
11-02-2012, 19:14

Ae..ali to je lista Velog mista..sve ugledni splićani, sportaši, gospodarstvenici..di ćeš na nji..

bandira je gori iznio neke podatke, iznosi ih stalno ali to nitko ne ferma, znači nije bitno, a ako nije istina neka opovrgnu.

Ili se sva priča svodi na to da je Kerum neurbanizirani Vlaj i gotova priča.

On će nama krast nako neugledan a mi vako ugledni ne možemo trenutno..doli s njim, mi gori.

Marta
11-02-2012, 19:16
Ae..ali to je lista Velog mista..sve ugledni splićani, sportaši, gospodarstvenici..di ćeš na nji..

bandira je gori iznio neke podatke, iznosi ih stalno ali to nitko ne ferma, znači nije bitno, a ako nije istina neka opovrgnu.

On će nama krast nako neugledan a mi vako ugledni ne možemo trenutno..doli s njim, mi gori.

na tom se sad koplja lome

Graničar Jozo
11-02-2012, 19:51

pa ako toga nije svjestan onda je glup.

pa ako to zna i opet se tako ponaša, onda je samo bahato smeće.

te priče da on nekome prkosi mogu se okačiti mačku o rep.

a što se tiče rive bandira nije u pravu (koliko ja znam) jer da se riva dovede u ovo stanje trebalo je rivu potpuno iskopati i napraviti nove temelje. stari su bili dobrano potkopani, tj, isprani. Jeli to bilo potrebno raditi ili nije ne znam.

a rivu je trebalo i arheološki obraditi, jer su pronađeni i neki arheološki ostaci, valjda nekadašnje rive (antičke?), što dodatno poskupljuje ukupnu investiciju.

ne može se samo uzeti duljina kao jedina odrednica cijene.

moonlight
11-02-2012, 19:59

a što se tiče rive bandira nije u pravu (koliko ja znam) jer da se riva dovede u ovo stanje trebalo je rivu potpuno iskopati i napraviti nove temelje. stari su bili dobrano potkopani, tj, isprani. Jeli to bilo potrebno raditi ili nije ne znam.

a rivu je trebalo i arheološki obraditi, jer su pronađeni i neki arheološki ostaci, valjda nekadašnje rive (antičke?), što dodatno poskupljuje ukupnu investiciju.

Je, to za rivu je istina.

http://www.mhas-split.hr/istra%C5%BEivanja/SplitskaRiva/tabid/180/Default.aspx

dalton
11-02-2012, 20:04
A šta su ovi doli šta su vodili prosvjed na Marjanu nego jugovići? Ja s njima ne bi ni u crkvu iša ,a ne prosvjedova.
Demokracija je pa svak sebi traži društvo koje mu odgovara.

Na Marjanu se skupio veliki broj uglednih novinarskih pera, uz Pavičića, bili su tu i Ante Tomić, Zlatko Gall, Ivica Ivanišević, Renato Baretić...

A vidi kako pumpa broj prosvjednika orjunaška tiskovina iz pojate na Mosoru,danas Dugopolju,kaže 5 000 prosvjednika
http://cro.time.mk/read/42f314bd56/1137c00ede/index.html

dok RTL kaže 1 000.Kako se orjunaška tiskovina privarila za 5 puta na toliko malo broju prosvjednika?
http://cro.time.mk/read/42f314bd56/7526665374/index.html

.Di ti vidiš ustaše,pa ih gori u svom upisu spominješ?

Ti si u svojim upisima nedorečen.
Kažeš kako je Kerumu na prvom mistu vlastiti interes,onda u idućoj rečenici kažeš da je dao dozvolu za novi trgovački centar kako bi spasio gradski proračun,iako mu ta odluka nikakao ne ide u prilog.Čak je njegovim osobnim interesima jako štetna.Di ti tu vidiš osobni interes?

Nije mi jasno po kojoj osnovi uspoređuješ Pazdigrad,Duliovo...sa Kilom?

Lupaš jučer lažne cifre o cijeni zapadne obale (90 miliona kuna) bez ikakvog srama.
Zapadna obala je duža od Rive,za razliku od Rive potrebito je nasipavanje obale,tegljenice,dizalice ,rad pod morem, ćetverotračna cesta,signalizacija...i sve će to doć duplo manje od cijene Rive koja je obična ravna ploča (šetnica) Riva koštala 80 miliona,zap.obala 36 miliona.

Sad u svojim upisima mišaš cijenu hotela (57 miliona),pa spominješ trošenje gradskog proračuna za obnovu hotela (100 miliona) bez ikakvog smisla...pa ti sam više nemaš pojma šta pišeš

Tebi problem šta Kerum gradi hotel na bačama.O čemu onda ja i ti možemo raspravljat? Da stavi novac na stranu banku onda bi bia super? Ma nek gradi,nek okriće,sve će to gradu ostat.Kroz plaće,kroz poreze,ti šta će doć u te hotele će gradu ostavit koju kunu...

Zašto se niko od tih jugovića demonstranata nije sitia obnovit postojeću žičanu ogradu na Marjanu? Jer njih ne zanima Marjan ,nego Kerum.
Onda bi se znalo dokle je Marjan i da se unutra ograde ne bi smilo gradit?

Valjda sam kužiš odgovor na ovo pitanje o ogradi oko Marjana? Ako neznaš pitaj Pavičića i Galla.
Da zašto pišem jugovići,pa njih sam s tim nagradio.Oni se ne bi bunili šta ih tako zovem.

Vidi ove klijentela puno prije nego je Kerum postao gradonačelnik.Prije točno 2 godine i 10 miseci.Sve ustaša do ustaše potpisnik

"Skupina splitskih intelektualaca jučer je otvorenim pismom javno pozvala sugrađane da na lokalnim izborima ne glasuju za poduzetnika Željka Keruma, koji se kandirao za gradonačelnika kao nezavisni kandidat, jer, po njihovim tvrdnjama, nema kvalitete potrebne za gradonačelnika, a svakodnevno bi bio u sukobu interesa."

"Pozivamo sugrađane da iziđu na izbore i daju glas bilo kojem kandidatu i listi, ali ne Željku Kerumu i njegovoj listi", navodi se u otvorenom pismu splitskih intelektualaca koje su potpisali povjesničar književnosti Slobodan Prosperov Novak, svećenik don Ivan Grubišić, novinari Renato Baretić, Zlatko Gall, Jurica Pavičić, Olja Savičević i Ante Tomić, glazbenici Saša Antić i Dragan Lukić Šegedin, ilustrator Alem Ćurin te glumica Zoja Odak.U pismu također ističu da Split predugo grca u neredu i anarhiji te mu je potrebna vlast koja će respektirati zakon, red i propise."
(Olja,Saša,Dragan,Zoja,Alem,Gall,Slobodan...stoji Hrvat do Hrvata)

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=splitski+intelektualci+protiv+keruma&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmetro-portal.hr%2Fsplitski-intelektualci-protiv-keruma%2F16962&ei=q6c2T6vxKI_zsgbsvtGdDA&usg=AFQjCNEa23KZysV9R7LQeZ1Ebg4uiv4yLg&sig2=ArJGOKxTh8a7Yy_Jv5pCdg&cad=rja
Po čemu su oni intelektualci?

Ništa ti Daltone ne razumiš.
-1-prosvjedujes protiv necega ako mislis da nevalja a to je diranje u marjan a ne radi nekih novinara sta tebi bodu oci iz politickih razloga i jos uz to sve ljude svrstvat medju komuniste radi tvojih vizija o ti istim novinarima koji uopce nisu bitni

-2-centar -pa nego sta ce nego dat dozvolu kad su dobili najveci dio novaca u proracunu od investitora i to dobar dio prije nego se pocme gradit a isti taj novac ce on usmjeravat di oce kako oce -kako se to zove bogati?jesu smanjili proracun za grad oko sto miljuna kuna na odnosu na mandat dva prije -za rivu su isto sasuli novaca to je jasno ali tu su prvotno isprasilo na arheolske spike koje uzimaju najvise novaca najlakse je bilo obuc u TEHNOBETON.

-3-pazdigrad i duilovo si ti spomenija kako nemaju infrastrukturu a sta to ima kila tj ovaj dio di su se tribale radit posove zgrade-isti kurac zgrada po zgrada bez urbanistickog plana i imas kvart bet skole vrtica i ostaloga.vec poznata metoda zadnjih godina u ciloj zupaniji zato dica i nemaju mista u vrticu a ne zato sta nam je narasta natalitet-
-4-jesi ti napisa da je cijena hotela 57 miljuna a on je priplatija ako se dobro sicam masu para .....uzeja je iz proracuna 40 miljuna kako TI kazes (obeca je da za zapadnu obalu i hotel nece dat lipe iz gradskog proracuna )a nije dovrsija ni hotel ni zapadnu obalu pa te ja pitan koliko ce jos izbit love za svoj hotel iz gradskog proracuna,po mojoj procjeni jos toliko i dodjemo do cifre koju sam napisa -ugrubo naravno .
-5-neradi se o tome sta oce radit hotel na bacama to je dobro i pozitvno nego kako te parcele nije moga dobit neko drugi nego on koji- UOPCE- nije u sukobu interesa(prodaje sam sebi parcele zanima me kako ih nije kupija prije nego je dosa za gradonacelnika ako ces se vadit da ima pare)
-6-marjan se nesmi dirat i basta a sad ako ti to povezujes sa politikom to je tvoje misljenje meni je samo drago sta je neko odlucija stat na kraj tom serifovanju po marjanu bezobzira na boje a tribalo bi i tebi ako zivis u njemu a ne da sudis po imenima jer ljudi traze vlast koja ce POSTOVAT ZAKONE RED I PROSPERITET kako pise i nevidim nista lose.za njih ko pojedince me boli kurac stavise ovaj tomic je redikul prve klase i uvik sere kontra nas ali ideja je dobra prema tome -prolaz za ideju
-7-razumin ja nego ti ne razmisljas cisto zbog tih politickih gledanja koji te sputavaju da skroz jednostavno bez razmisljanja bez tih politickih sranja prepoznas sta je dobro za tvoju dicu i za tebe samog kao gradjanina splita .
valjad nece prica sad ic opet a kako to nisu ovi komunisti kako to nisu hdzi po meni je jednostavno me boli kurac za sve koji mi cine stetu u gradu a ovde je prica o kerumu pa stoga neka ljudi procjenu jeli se njega napada s razlogom ili bez ,ako gledas politicki uvik ces nac nekoga ko ce pizdit ovako ili onako ja govorim u ovom slucaju bezbojno-SPLITSKI

Graničar Jozo
11-02-2012, 20:09
Je, to za rivu je istina.

http://www.mhas-split.hr/istra%C5%BEivanja/SplitskaRiva/tabid/180/Default.aspx

eto vidiš, dobro se sjećam.

a što se tiče marjana istina je da se s južne strane gradi i gradi, i crta prema kojoj bi se razdvajala (u urbanističkom planu) park šume marjan sve se više povlači na uštrb šume, jer su podno južne strane kvart meje koje su tzv. elitni kvart.

u krugovima struke to se uvijek isticao kao problem, ali očito da to nije nikoga tangiralo tada, kako i zašto već je opisano.

moonlight
11-02-2012, 20:14
Znam da nije ovdje tema, ali to je precrtano urbanističko silovanje prostora, naime slična je stvar i na cijelom prostoru Medvednice, GUP se mjenjao po potrebi struktura i tako se smanjivao park prirode, u središnjem dijelu parka to je najvidljivije (Gračani), u Splitu je stvar samo preslikana, može nam se, hoće nam se.

bandira
11-02-2012, 20:16

Sad češ mi ti reć da isto košta iskopavanje pa napravit nove temelje , nego dovest teglenice,dizalice,ronioce,nasipavat more,napravit vanjski zid u moru.Bravo.

Arheološki nalazi otkopani,slikani i zatrpani.Stvarno velika investicija.
Kvadratura tih arheoloških nalaza je po veličini bila smišna.A povijesna vridnost,ne znam.
Ili ti misliš da su djelatnici muzeja koji su to obaljali na gradskom proračunu?

Sad ja ovde ispadam ka neki Kerumov odvjetnik.
Zanimljiva je ova rečenica iz peticije onih gore jugovića prije 2 godine i 10 miseci: "U pismu također ističu da Split predugo grca u neredu i anarhiji te mu je potrebna vlast koja će respektirati zakon, red i propise." I tada nitko nije prosvjedova i pisa peticije protiv tih nereda i anarhija.

Ne virujem da smo baš nešto posebno demokratski napredovali slijedećih 2 godine i 10 miseci pa je posljedica toga ovi napadi na gospodina Keruma.
Je san ovo lipo sročia ha ha ha

dalton
11-02-2012, 20:23
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/160298/Default.aspx
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/118658/Default.aspx

bandira
11-02-2012, 20:33
-1-prosvjedujes protiv necega ako mislis da nevalja a to je diranje u marjan a ne radi nekih novinara sta tebi bodu oci iz politickih razloga i jos uz to sve ljude svrstvat medju komuniste radi tvojih vizija o ti istim novinarima koji uopce nisu bitni

-2-centar -pa nego sta ce nego dat dozvolu kad su dobili najveci dio novaca u proracunu od investitora i to dobar dio prije nego se pocme gradit a isti taj novac ce on usmjeravat di oce kako oce -kako se to zove bogati?jesu smanjili proracun za grad oko sto miljuna kuna na odnosu na mandat dva prije -za rivu su isto sasuli novaca to je jasno ali tu su prvotno isprasilo na arheolske spike koje uzimaju najvise novaca najlakse je bilo obuc u TEHNOBETON.

-3-pazdigrad i duilovo si ti spomenija kako nemaju infrastrukturu a sta to ima kila tj ovaj dio di su se tribale radit posove zgrade-isti kurac zgrada po zgrada bez urbanistickog plana i imas kvart bet skole vrtica i ostaloga.vec poznata metoda zadnjih godina u ciloj zupaniji zato dica i nemaju mista u vrticu a ne zato sta nam je narasta natalitet-
-4-jesi ti napisa da je cijena hotela 57 miljuna a on je priplatija ako se dobro sicam masu para .....uzeja je iz proracuna 40 miljuna kako TI kazes (obeca je da za zapadnu obalu i hotel nece dat lipe iz gradskog proracuna )a nije dovrsija ni hotel ni zapadnu obalu pa te ja pitan koliko ce jos izbit love za svoj hotel iz gradskog proracuna,po mojoj procjeni jos toliko i dodjemo do cifre koju sam napisa -ugrubo naravno .
-5-neradi se o tome sta oce radit hotel na bacama to je dobro i pozitvno nego kako te parcele nije moga dobit neko drugi nego on koji- UOPCE- nije u sukobu interesa(prodaje sam sebi parcele zanima me kako ih nije kupija prije nego je dosa za gradonacelnika ako ces se vadit da ima pare)
-6-marjan se nesmi dirat i basta a sad ako ti to povezujes sa politikom to je tvoje misljenje meni je samo drago sta je neko odlucija stat na kraj tom serifovanju po marjanu bezobzira na boje a tribalo bi i tebi ako zivis u njemu a ne da sudis po imenima jer ljudi traze vlast koja ce POSTOVAT ZAKONE RED I PROSPERITET kako pise i nevidim nista lose.za njih ko pojedince me boli kurac stavise ovaj tomic je redikul prve klase i uvik sere kontra nas ali ideja je dobra prema tome -prolaz za ideju
-7-razumin ja nego ti ne razmisljas cisto zbog tih politickih gledanja koji te sputavaju da skroz jednostavno bez razmisljanja bez tih politickih sranja prepoznas sta je dobro za tvoju dicu i za tebe samog kao gradjanina splita .
valjad nece prica sad ic opet a kako to nisu ovi komunisti kako to nisu hdzi po meni je jednostavno me boli kurac za sve koji mi cine stetu u gradu a ovde je prica o kerumu pa stoga neka ljudi procjenu jeli se njega napada s razlogom ili bez ,ako gledas politicki uvik ces nac nekoga ko ce pizdit ovako ili onako ja govorim u ovom slucaju bezbojno-SPLITSKI

Ništa ti ne kužiš Daltone. Vidi kako je bilo za vrime vladavine partije u Splitu,par godina prije keruma.Di su bili jugovići onda?

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=asanovi%C4%87+bespravni+graditelj+na+marjanu&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Farhiv.slobodnadalmacija.hr%2F2002 0910%2Ftemedana01.asp&ei=yr82T-28E8TVtAbl1cjADA&usg=AFQjCNFfmkuM2LaK8qpnLW_8j5RR_NpKlg&sig2=0kivMB0rlUYxhK8y3_ssLA&cad=rja

ps,nisan te tada vidia na prosvjedima

Evo ti i ovo za žuntu

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=nadan+vido%C5%A1evi%C4%87+kupio+atelje+na+marjan u&source=web&cd=3&ved=0CC4QFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.dalmacijanews.com%2FHrvatska% 2FView%2Ftabid%2F77%2FID%2F78579%2FSplitska-sramota-Mestrovicev-atelje-pretvoren-u--ruglo-FOTO.aspx&ei=Sr82T5fBG8LZsgbH1_nFDA&usg=AFQjCNG4ju8DH-Q_cP5Mk46_HBIzjjJKTQ&sig2=7ErVwZtrz7yGMtv4j1xj_g&cad=rja

1. svak normalan ih smatra za jugoviće
2.optužuješ ga za nešto što još nije napravia,a ti pretpostavljaš da će napravit
3.o Kili nemaš pojma
4. opet ga optužuješ za nešto što ti pretpostavljaš da će napravit
5.na Bačama je privatna parcela,a čisto sumnjam da vlasnik nije prodao onome tko je dao najbolju ponudu
6.slažem se
7.nemaš iste kriterije,a to u najmanju ruku nije pošteno

dalton
11-02-2012, 20:33
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/122493/Safari-na-divlje-i-cudne-gradnje-po-Marjanu.html
a sta je ovaj nego komunista pa mu se ime naslo u novinama bez obzira na politiku.MARJAN je vise od politike

dalton
11-02-2012, 20:50
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...3_ssLA&cad=rja
kad bude bilo koji prosvjed protiv bilo koga bilo koje boje u vezi marjana i hajduka iden a kako su meni uzeli (u centru i di su bili vinogradi na danasnjem sucidru)mogli su i ovima uzet ali izgleda da je marjan jos dobar za uzest lovu pa onda svako malo komad manje .....a kukocu asanovicu vodosvicu dovest bager srusit kucu i posadit stabla -brzo lako jednostavno.mozda je ljudima jedniostavno pun kurac ovakvih primjera pa su poceli razmisljat pametnije i dizat buku organizirat prosvjed i nema veze sa kerumom a mozda i ima veze sa njim ali meni je drago samo tako ,da smo tako u svemu organizirani u drzavi ko u drugim zemljama bilo bi nam svima bolje -ovako ko ovce samo pustamo da nas se sisa

Graničar Jozo
11-02-2012, 20:57
Sad češ mi ti reć da isto košta iskopavanje pa napravit nove temelje , nego dovest teglenice,dizalice,ronioce,nasipavat more,napravit vanjski zid u moru.Bravo.

Arheološki nalazi otkopani,slikani i zatrpani.Stvarno velika investicija.
Kvadratura tih arheoloških nalaza je po veličini bila smišna.A povijesna vridnost,ne znam.
Ili ti misliš da su djelatnici muzeja koji su to obaljali na gradskom proračunu?

jeli samo slikana? ili je bilo još arheološkom materijala za obradit?

a nadzor i iskopavanja u slučaju pronalaska bilokakvih arheoloških nalaza ne provode muzeji nego privatne firme, tako da se ne može to trpat u isti koš sa muzejima.

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:21
koliko on ne obraća pozornost na te što laju govori njegovo plaženje za članstvom u rotary klubu.

ovo sam čuo još davno, koliko ima istine ne znam. ali s obzirom na prikazani životni stil ne bi me iznenadilo.

Kakve veze ima Rotary klub s lajanjem media?!

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:23
ah....pa ti si ga onda doživila onako baš ....
znači nasrće.....

pa ja znam lika koji ga je u zagrebu nalupetao u birtiji u rano jutro...jedan prilično zajeban lik. prilično poznat u "nekim" krugovima.
kerum je tada tvrdio dsa se radilo o svađi zagreb-dalmacija ali kako je ovaj slavonac i kako je poslije prepiračno da je keki u rano jutro bio vrlo zavodnički raspoložen (navalio ko sivonja), nije tu se tu radilo o regionalnopolitičkoj svađi nego općoj opasnosti za ženski dio klijentele dotičnog lokala tada vrlo poznatog po radu do jutarnjih sati.
tako da me ova priča o udvaranju nimalo ne čudi.
znači keki s kćerkom okolo nasrće, nije ga sram.......

Koi si ti Dalton.........

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:24

Zasto se zajebo kad nie stao vec uso i u Sabor?!

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:24
Ne moze svako biti takav. :rofl Srecom. Nije on meni mrzak, cak me nasmije, onako, prosto narodan covjek.

Vidi se da nije stipsa.

A voli zene ... voli

Moj covik!
Mozda bude i Nadcovik!

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:34
eto vidiš, dobro se sjećam.

a što se tiče marjana istina je da se s južne strane gradi i gradi, i crta prema kojoj bi se razdvajala (u urbanističkom planu) park šume marjan sve se više povlači na uštrb šume, jer su podno južne strane kvart meje koje su tzv. elitni kvart.

u krugovima struke to se uvijek isticao kao problem, ali očito da to nije nikoga tangiralo tada, kako i zašto već je opisano.

Sta si u pravu?!
Iskopali su dva metra zemlje i to neki milijunski troskovi!?

Dr. Vito Dugonoga
11-02-2012, 21:38
Bandira, majstore, svaka ti cast!
Raspravljas vrhunski!

NorthStand
12-02-2012, 06:06
A boga ti, još će se ljudi počet tuć zbog keruma. Koga boli ona stvar za njega, i njegove milione. Čovjek upo u pare, što bi neki rekli snašo se, ponaša se tako kako se ponaša i šta sad. Još najbolje da ću se s njime zamarat, za njega sigurno nikad ne bih glaso na izborima, al iskreno smeta me ovo licemjerje i to onih koji ovu državu ni dan danas ne prihvaćaju kao svoju. Već otvoreno i bez imalo srama, plaču za jugoslavijom, i takvi će nešto prozivat keruma? Kad nešto dolazi od takvih debila, ja sam odmah na kontra strani, u ovom slučaju kerumovoj. A da mi je stalo do njega, je stalo mi je ko i do ovog snjega i leda vani. Ajte ljudi, j.bo keruma, iz aviona je jasno da on nije dobar izbor za gradonačelnika, al što netko reče "dišpet" je odradio svoje, i sada neka se ljudi nose s time. Kažem meni iskreno on niti smeta, niti mi ovo njegovo klauniranje budi nekakvo zgražanje. On je u biti al pari mamiću, ko neka dvorska luda radi pizdarije i uživa u javnom demonstriranju moći. I to je to, al kad tad takvi će otić s ove naše javne scene, pa ne vidim u tome smisao nekog nerviranja. Ljudi po meni trebaju vodit svoj život, i razmišljat pozitivno, a ne dozvoljavat ovakvim budalašima tipa mamića keruma i ostalih, da nam kvare dane i da nas svađaju. Samo pozitiva buraz, sve će doć na svoje, samo pomalo. ;)

Graničar Jozo
12-02-2012, 07:52
Kakve veze ima Rotary klub s lajanjem media?!

nikakve, ima sa tvojim idolom i njegovim željama.

Graničar Jozo
12-02-2012, 07:55
Sta si u pravu?!
Iskopali su dva metra zemlje i to neki milijunski troskovi!?

:D dašta, resistance is futile

pročitaj post prije nego se referiraš. moj tvrdnja se odnosi na cijenu i njeno formiranje, a ne na opravdanost iste.

a evo i ti nadodaješ element iskopat i zatrpat... :D

znaš šta, najbolje bi bilo da je organizirana radna akcija, pa bi sve bilo džaba. možda bi tada svi bili sretniji.

1981
12-02-2012, 10:09
Nakon što je dogradonačelnik pozvao sugrađane da pred svojim pragom počiste snijeg i led uz pjesmu i vino, ekipa s Pujanki je uputu shvatila doslovno – angažirala harmonikaša te udarila po ledu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ni07ympvvho#!

bandira
12-02-2012, 10:14
Bandira, majstore, svaka ti cast!
Raspravljas vrhunski!

Netriba za to bit puno pametan.
Uzmeš samo one teme di možeš pobijedit u raspravi. ha ha ha

Sigurno ga neću branit na temi Kerum u kazalištu ili biblioteci

ps,kad se skupe demonstranti koji bi želili obnovit postojeću žičanu ogradu (negdi je probijena,negdi odnešena...) na Marjanu i donila se odluka da unutar ograde nema gradnje,onda je to pravi prosjed sa ciljem.Od tih pustih intelektualaca nitko ne da tako jednostavan prijedlog.Onda se na Marjan mogu naselit jeleni,srndaći,zečevi,fazani...

Ovako jugoslaveni marširaju.

Dr. Vito Dugonoga
12-02-2012, 10:40
nikakve, ima sa tvojim idolom i njegovim željama.

On se upucava mediima jer zeli u Rotary club?!

I di si iskopo taj podataka?

Dr. Vito Dugonoga
12-02-2012, 10:46
:D dašta, resistance is futile

pročitaj post prije nego se referiraš. moj tvrdnja se odnosi na cijenu i njeno formiranje, a ne na opravdanost iste.

Procito sam cili tvoj dicni upis, prigledo slike
i jos sam prie o tome po drugim forumima raspravljo!

Na Rivi su se nakrali love ko Bandic na WC- ima!

Gospodin Kerum je za dvi godine od ucmale palanke napravio mediteranski grad!
Prosle godine je Split bio PRAVO turisticko misto a ne trajektna luka!!

Referiro te sveti Duje..

Dr. Vito Dugonoga
12-02-2012, 10:51
Nakon što je dogradonačelnik pozvao sugrađane da pred svojim pragom počiste snijeg i led uz pjesmu i vino, ekipa s Pujanki je uputu shvatila doslovno – angažirala harmonikaša te udarila po ledu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ni07ympvvho#!

Slomice se, Tiita ti- pa tu ima 15cm sniga!!!!!!!!

Triba im dat udarnicke znacke "Alia Sirotanovic- Baja"!!

Dr. Vito Dugonoga
12-02-2012, 10:52
Netriba za to bit puno pametan.
Uzmeš samo one teme di možeš pobijedit u raspravi. ha ha ha

Sigurno ga neću branit na temi Kerum u kazalištu ili biblioteci

ps,kad se skupe demonstranti koji bi želili obnovit postojeću žičanu ogradu (negdi je probijena,negdi odnešena...) na Marjanu i donila se odluka da unutar ograde nema gradnje,onda je to pravi prosjed sa ciljem.Od tih pustih intelektualaca nitko ne da tako jednostavan prijedlog.Onda se na Marjan mogu naselit jeleni,srndaći,zečevi,fazani...

Ovako jugoslaveni marširaju.

Smrt jugofasitima- sloboda Kerumu!!

Graničar Jozo
12-02-2012, 11:30
On se upucava mediima jer zeli u Rotary club?!

I di si iskopo taj podataka?

jel ti mene zajebaješ?

Graničar Jozo
12-02-2012, 11:31
Smrt jugofasitima- sloboda Kerumu!!

e jeste našli borca protiv jugoslavena...

u biti, samo ste im dali oružje u ruke.

dalton
12-02-2012, 16:02
e jeste našli borca protiv jugoslavena...

u biti, samo ste im dali oružje u ruke.
zaludu ti govorit moj joze njima je magla pa nevide dovoljno je rec da je i sam kerum protiv gradnje na marjanu ali kaze da je iskoristija rupu u zakonu koja se izgleda zacepila na kraju sva srica a nekima bi utakmica u sudanu imala veze sa bolestima tipa komunizam i sl...za ovu temu samo jos ovo-ŽIVI BILI PA VIDILI

caporegime
13-02-2012, 14:07
Dvanaest oporbenih vijećnika Grada Splita potpisalo je zahtjev za izvanrednom sjednicom Gradskog vijeća na čijem će dnevnom redu biti raspisivanje referenduma o smjeni gradonačelnika Željka Keruma. Uz SDP, HNS i HDZ, zahtjev su potpisali i nezavisni vijećnici Igor Boraska i Luka Roguljić, dojučerašnji HSP-ovac.

– Smatramo da je prevršilo svaku mjeru ponašanje gradonačelnika i njegove familije. Oni očigledno smatraju da mogu vladati Splitom na jedan plemenski način – izjavio je Ivo Bladasar (SDP).

No, da bi se raspisao referendum, oporbi nedostaje jedan glas, a i kada bi bio raspisan, s obzirom na uobičajen odaziv Splićana na izborima, veliko je pitanje bi li na njega izašao dovoljan broj ljudi.

– Prema trenutačnom izbornom zakonu gradonačelnika je toliko teško smijeniti da bi prema istom zakonu bilo nemoguće smijeniti Nerona nakon što je zapalio Rim – izjavio je Goran Kovačević (HNS).

Jure Šundov, zamjenik gradonačelnika rekao je da će gradska vlast postupiti prema zakonu, odnosno da će se sjednica održati u roku od 30 dana. Izjavio je da krize vlasti nema.

– I sami potpisnici zahtjeva izjavljuju da je to nemoguća misija. Ja se pitam je li ovo performans ili oni stvarno nešto žele napraviti – rekao je Šundov.

kolikogod da je kerum nonšalantno pristupio problemu sa snijegom, ni mediji ni poltika ne bi ni 10% od svega ni radili, ni pisali, ni prozivali.
da se to dogodi rijeci, našli bi mediji, ako ne sto opravdanja za gradsku vlast ili ne bi uopće postavljali kao problem.

NorthStand
13-02-2012, 18:12
bandić je napravio puno manje za zagreb u vrijeme kad su ga svi dizali u nebesa.
njegove zasluge su sirote, rezultati osrednji ali on je znao kak oto prikazati kao nešto što nije nikad nitko napravio i u tome je dugo imao podršku medija.
istih onih koji ga sad gaze i ismijavaju a koji su držali svijeću u vrijeme njegovih potemkinovih sela.
nisam splićanin pa ne znam enke konkretne poteze keruma u odnosu na prethodne ali kad bi bili realni puno gradonačelnika je napravilo ppuno manje ali su kao dio većih političkih igrača imali medijsku podršku za svoju maglu.
slino i ekipa su upropastili rijeku ali lijevi mediji to ne da spominju nego svjesno prikrivaju.
čačić, u maniri u kojoj ni sanader to nije radiop priprema zemlju za svoju osobnu kravu muzaru pa je reakcija medija, kolikogod djelovala jaka, u odnosu na ono št otaj lopov radi, mlaka.

Tako je, sve si reko s ovim postom. Sramota da se jedni maze i paze, a drugi pljuju i gaze, to licemjerje i dvoličnost u maniri najviših bošnjačkih dužnosnika me blago rečeno iritira. Aj da ga gaze popovi, i ljudi koji su nekakvi moralni autoriteti, i koji svojim djelovanjem pokazuju kako se zapravo treba ponašat i djelovat. Al ove nakaze, i komunjare, ovi zadnji ljudski isprdci, ma ne zanima me. Neka im keruma, da im živce diže! :rofl

Inkvizitor
13-02-2012, 21:19
I? Jesu li počeli hapist snig?

Graničar Jozo
13-02-2012, 22:12

nisu, kišu će....

ima ona navijačka od torcide kad je sjever vikao kiša će, a istok i zapad neće... :)

valjda je tako bilo nekako

Dr. Vito Dugonoga
13-02-2012, 22:22

Nisu!
Kerum ga zaustavio molitvom!

Graničar Jozo
25-04-2012, 08:35
koliko god mi mogli pisati ovako ili onako protiv keruma ovo nije dobra stvar. niti malo.

Kerum potvrdio: Prodajem hotel "Marjan", moram novac vratiti u trgovinu
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/171820/Default.aspx

Izgleda da se Končar pokazao kao obična vucibatina, tako da prodaja i njemu ne znam koliko bi bila korisna.

Inkvizitor
25-04-2012, 09:06
Tko je taj Končar i čiji je on igrač..

Graničar Jozo
25-04-2012, 09:08
Tko je taj Končar i čiji je on igrač..

ne znam. ja mislim da nije ničiji. pitanje je šta mu je sa onim silnim rudnicima koje se spominjalo...

mislili su da je nečiji, a kad se ispostavilo da nema ništa postao je ničiji igrač :) (samo razmišljam)

Inkvizitor
25-04-2012, 09:11
ne znam. ja mislim da nije ničiji. pitanje je šta mu je sa onim silnim rudnicima koje se spominjalo...

mislili su da je nečiji, a kad se ispostavilo da nema ništa postao je ničiji igrač :) (samo razmišljam)

ja mislim da je on samo nečiji istureni špic igrač..motaju mi se po glavi svakakve kombinacije..

pdv
25-04-2012, 19:39
Ne vjerujem da je ičiji igrač. Obični kupac koji je samo koristi trenutnu situaciju koju su Kerumu smjestili njegovi prikaši. Dovoljno je samo pogledati koji su mu ljudi vodili projekt hotela Marjan. Kerum je idelna osoba po svim psihološkim karakteristikama za ovaj razvoj događaja. I cijela obala koja nije bila Splitu prioritet kao i građenje više od dopuštenog i izlaženje iz gabarita će biti prepisano Kerumu, a onaj tko kupi će imati koristi u svemu tome jer nitko neće rušiti bespravno sagrađeno kao ni Zapdnu obalu. Stoga, pravo pitanje je čiji je igrač Rošin :D

Inkvizitor
25-04-2012, 19:50
zapadnu obalu se moralo sredit. Split će s njom dobiti novu dimenziju. A bandira je dao cjenike gdje je dokazao da je zapadna obala koštala nekoliko puta manje nego uređenje Rive.

pa naravno da ovaj koristi priliku pa ne dokazuje to da nije ničiji igrač :rofl

ja pitam tko je taj tip, osim što se zna da je osuđeni kriminalac iz doba SFRJ, čiju on lovu producira po Hrvatskoj da kupuje pola Istre, brodogradilišta i sve atraktivno u Hrvatskoj.

pdv
25-04-2012, 20:00
Nije Zapadna obala prioritet. Nitko i ne govori da je nije trebalo srediti ali u ovom vremenu zasigurno ne.

Ne dokazuje novac da je ičiji igrač. Može i ne mora biti. Igrači su oni koji su doveli do ove situacije, a tko će na kraju kupiti je sasvim nebitno. Može i ne mora biti njihov. Može biti svoj čovjek, a može biti i potrčko kao Štrok. Sklonija sam prvoj verziji.

Inkvizitor
25-04-2012, 20:01
Nije Zapadna obala prioritet. Nitko i ne govori da je nije trebalo srediti ali u ovom vremenu zasigurno ne.

Ne dokazuje novac da je ičiji igrač. Može i ne mora biti. Igrači su oni koji su doveli do ove situacije, a tko će na kraju kupiti je sasvim nebitno. Može i ne mora biti njihov. Može biti svoj čovjek, a može biti i potrčko kao Štrok. Sklonija sam prvoj verziji.

Onima šta brontulaju nikad nije vrijeme.

Ti ne čitaš..odkud njemu lova za sve to. Tko je on..

pdv
25-04-2012, 20:06
Onima šta brontulaju nikad nije vrijeme.

Ti ne čitaš..odkud njemu lova za sve to. Tko je on..

Ajme, Inkvi, baš je u vrijeme krize i prioritetnijih stvari bitna Zapadna obala. Za hotel Marjan je bitna ali za općeniti interes Splita i nije. Naravno, da je u interesu grada da Marjan radi ali on to može i bez Zapadne obale. Ne smeta meni ta izgradnja ali nije istina da je to prioritet i najbitnija stvar u Splitu.

Nemam pojma odakle mu lova ali činjenica da nije htio kupiti brodogradilišta kao i da ne pristaje na ucjene Vlade mi govori dovoljno.

Inkvizitor
25-04-2012, 20:07
Ajme, Inkvi, baš je u vrijeme krize i prioritetnijih stvari bitna Zapadna obala. Za hotel Marjan je bitna ali za općeniti interes Splita i nije. Naravno, da je u interesu grada da Marjan radi ali on to može i bez Zapadne obale. Ne smeta meni ta izgradnja ali nije istina da je to prioritet i najbitnija stvar u Splitu.

Nemam pojma odakle mu lova ali činjenica da nije htio kupiti brodogradilišta kao i da ne pristaje na ucjene Vlade mi govori dovoljno.

a za šta ti je to dovoljno :rofl

kakva kriza, kod nas je uvijek kriza..Split treba sredit a zapadna obala je bila najgori dio Splita..

pdv
25-04-2012, 20:18
a za šta ti je to dovoljno :rofl

kakva kriza, kod nas je uvijek kriza..Split treba sredit a zapadna obala je bila najgori dio Splita..

Pa dovoljno mi je da nije njihov igrač. Ne znam, možda i griješim ali nekupnja ovih stvari mi govori da je ozbiljan poslovan čovjek za čije god ime radio. Da je ovo neka politička kupnja onda bi se ponašao kao i Kerum u vrijeme Sanadera pa bi pokupovao sve jeftine nekretnine. Postoji razlog zašto to ne radi.

Da, Zapadna obala je definitivno prioritet nad neriješenim pitanjima rubnih dijelova Splita.

Inkvizitor
26-04-2012, 09:13
Pa dovoljno mi je da nije njihov igrač. Ne znam, možda i griješim ali nekupnja ovih stvari mi govori da je ozbiljan poslovan čovjek za čije god ime radio. Da je ovo neka politička kupnja onda bi se ponašao kao i Kerum u vrijeme Sanadera pa bi pokupovao sve jeftine nekretnine. Postoji razlog zašto to ne radi.

Da, Zapadna obala je definitivno prioritet nad neriješenim pitanjima rubnih dijelova Splita.

Čiji igrač da nije, od vlade :rofl

A šta ako je igrač ruske ili srpske mafije?

pa on se upravo ponaša kao Kerum i gore..želi kupiti trogirsko brodogradilište jer ono ima marinu. Vjerovatno će sve rastjerati i na mjestu brodogradilišta napraviti par noćnih klubova.

Hohštapler obični.

Ti uporno ne kužiš pitanje, čiji je on igrač, čiju lovu on pere i tko je on. Pola Istre njegovo, hoće brodogradilišta, hotele..tko je on. Čiji kapital je iza njega.? On mi se ne čini ko neki biznismen. Uostalom osuđivan je je još za vrijeme Juge.

ja u kupe ti u špade..i tako unedogled..:bang

pdv
26-04-2012, 09:46
Odakle meni takve informacije, šta je znam tko je on :rolleyes:

Samo pokušavam reći da lova ne znači odmah kriminal. Zašto je osuđivan u Jugi, čim se bavio nakon odlaska?

Inkvizitor
26-04-2012, 09:49
Odakle meni takve informacije, šta je znam tko je on :rolleyes:

Samo pokušavam reći da lova ne znači odmah kriminal. Zašto je osuđivan u Jugi, čim se bavio nakon odlaska?

pa to i ja pitam..?? Tko je taj lik?

Odjednom se pojavio, ko djeda mraz

pdv
26-04-2012, 09:56
Evo sad sam nešto guglala i da njegova priča podsjeća na Štroka i oba dolaze iz Londona :D

Inkvizitor
26-04-2012, 10:01
udbaška lova..a vjerovatno i mafijaška..

pdv
26-04-2012, 10:04
Izgleda da si bio u pravu :posipa se pepelom: :D

Iako, još se ne zna hoće on preuzeti Marjan, vidjet ćemo što će se još dogoditi u ovom slučaju.