PDA

Pogledaj Full Version : Johnny napada Sarajevo

Humphrey
07-02-2012, 14:51
www.24sata.info/zabava/muzika/86145-Johnny-Stulic-kaficu-Sarajevu-Neka-odmah-promijene-ime-jer-tuziti.html

I s punim pravom, jer jedina skupina idiota iritantnija od štovatelja maršala tita su pretenciozni novovalni kreteni i njihovi ptoomci na koje su prenijeli tu zatupljujuću sklonost idolopoklonstva prema ovom precijenjenom egomanijaku.

Razumijem nostalgiju, ona može biti utjeha u životu, ali kod te generacije, koja iz nekog razloga misli da je popila svu pamet svijeta i danas svima dosađuje sa tim prošlim vremenom kad su oni bili mladi i divlji, nostalgija je postala bolest.

Ovaj pustinjak koji dane provodi u samonametnutoj izolaciji, koju napušta samo kako bi nahranio ego i vjernim štovateljima pokazao da je još živ i zatim pljunuo na njih, je centralna komična ličnost tog cijelog smiješnog, nostalgičarskog masturbacijskog kruga.

Tuži ih Đoni, tuži sve te jadnike koji još žive u prošlosti. Dosta je više te novovalne tiranije kojoj smo svi izloženi.

Rodica
07-02-2012, 15:01
:D haha, a on polaže puno pravo na to ime? ima copyright? budaletina.. da sam vlasnik lokala, pustila bih da me tuži.

Graničar Jozo
07-02-2012, 15:03
čini mi se da je ovu pjesmu sam sebi posvetio.

http://www.youtube.com/watch?v=OO9MlDGTMK8

caporegime
07-02-2012, 15:06
www.24sata.info/zabava/muzika/86145-Johnny-Stulic-kaficu-Sarajevu-Neka-odmah-promijene-ime-jer-tuziti.html

I s punim pravom, jer jedina skupina idiota iritantnija od štovatelja maršala tita su pretenciozni novovalni kreteni i njihovi ptoomci na koje su prenijeli tu zatupljujuću sklonost idolopoklonstva prema ovom precijenjenom egomanijaku.

Razumijem nostalgiju, ona može biti utjeha u životu, ali kod te generacije, koja iz nekog razloga misli da je popila svu pamet svijeta i danas svima dosađuje sa tim prošlim vremenom kad su oni bili mladi i divlji, nostalgija je postala bolest.

Ovaj pustinjak koji dane provodi u samonametnutoj izolaciji, koju napušta samo kako bi nahranio ego i vjernim štovateljima pokazao da je još živ i zatim pljunuo na njih, je centralna komična ličnost tog cijelog smiješnog, nostalgičarskog masturbacijskog kruga.

Tuži ih Đoni, tuži sve te jadnike koji još žive u prošlosti. Dosta je više te novovalne tiranije kojoj smo svi izloženi.

:rofl:rofl:bravo

stvarno, imali patetičnijeg svijeta od ostarjelih novovalaca koji i u svojim 50-im godina i dalje glume neku mladost i pokušavaju sve uvjeriti kak osu upravo oni bila neka jebena avangarda cupkajući ispred zvečke i noseći zapuštene brade i frizure, kao šatro nelki znak opuštenosti i laganog buntovništva iako im je buntovništvo bilo na razini ruskog huligana iz viceva pri čemu isti zvoni po portofonima i zove liftove.
jasno, bez želje da istima uistini i koristi nego radi izražavanja nekog neidentificiranog bunta.
takvi likovi koji su njegovali imidž zapuštenosti (prvenstveno zato je i i kad se dovedu u red još uvijek plaču pred ogledalom) misleći da će inzistiranjem na nemarnom izgledu uspjeti uvjeriti okolinu kako im nije stalo do stila i izgleda i danas svojim ocvalim figurama i otroboljenim pojavama dosađuju javnosti gurajući sebe i svoje light disidentske ideje iz doba komunizma kao obrazac kojega bi se svi trebali držati iako se iz aviona vidi da su, možda ni ne želeći, zaraženi boljševičlkim tipom promišljanja u kojemu su ukus, ljepotu, šarm i ostale stvari koje su ih nepovratno napustile (ako su ih ikada imali) rezervirali za sebe nadajući se da će možda prije potpunog sušenja kite ubost jkoš jednom po mogućnosti koju studenticu filozofskog fakulteta koja ne mogavši slijediti modne trendove odabire margine druženja pa uz loše pivo i još goru travu pokazuje figu u džepu sadašnjosti forsiranjem davno propale glazbe i modno-socijalnog uzorka.

uglavnom smrdljivi johnny......tebi u čast odapinjem jedan sočan prdež.

(naravno da se ovaj post ne odnosi na sve ljude iz tog razdoblja kao ni na slušače azre, nego na one a la igor mirković podrtine koji ni ne znaju pričati o ičemu drugome nego o tome kad su oni te godine slušali azru i juru stublića i bili drukčiji od drugih.)

Rodica
07-02-2012, 15:11
štulić je jugonostalgičarska ikona.
netko će reći da je talentiran, vjerojatno i jest.
meni je štulić osobno uvijek bio dosadni seronja iako ima nekoliko pjesama od azre što sam ih nekad volila i znam ih i sada napamet.
azra kao takva mi nije bila ni bolja ni gora, a ni mrža niti draža od prljavaca ili parnog valjka.. ono, zg bend i ništa drugo.
dok je većini mojih frendova bila puno više od toga, ne znam zašto. i dan danas je. ja nisam vidjela u njima nikakav bunt niti neku avangardu.
ni prije ni kasnije. bend koji je svojom različitošću obilježio jedno vrijeme i to je to... ali to je i let3..
ja sam bila ljubitelj bijelog dugmeta. i ostala. dobri su mi bili i sa tifom, ali najbolji sa bebekom, oni stari dugmići...

patriot
07-02-2012, 15:20
Meni je dugme razina leteceg odreda..tu negdje..klasicni sund koji slusaju nafurane klinke u irbani metroseksualci..

A Johnny mi je bog kako god okrenes..proljece 13 u decembru..di ces veceg bunta u ono vrijeme..
Dok su tekstovi ostalih bendova bili plitki popu presusenog potoka,johnny je zadavao standarde..

Doduse,capo je pogodoio u samu bit..vecina fanova azre je sustinski bijelo dugme fan..jer zaglumili neko intelektualno ludilo,iako kurca nisu kuzili sto johnny progovara..

Rodica
07-02-2012, 15:25
nafurani klinče, kakve veze mi imamo sa poljskim ustankom 13. prosinca 1981? pjesma je o buntu, ali ne hrvatskom.
miješate kruške i jabuke i nemate pojma tko je štulić.
bitno da znadete vrijeđati svakog tko ne misli da je seronja bog.

patriot
07-02-2012, 15:29
http://www.youtube.com/watch?v=W6qCyQVBbVA

Humphrey
07-02-2012, 15:54
Cijela ta priča oko Branimira i njegovih obožavatelja je dosta jedinstvena. Naime obično idol mora biti mrtav, ali u ovom slučaju oni zajedno stare, srednjovječni bivši roker i srednjovječni gubitnici koji se ne mogu maknuti iz svoje mladosti.Ovo je još i zanimljivo jer ovaj narcisoidni seronja barem pljuje po tim gubitnicima. Kad bi se to pretvorilo u uzajamno izjavljivanje ljubavi svijet bi postao nepodnošljivo mjesto za život.

patriot
07-02-2012, 16:00
Ne znam sto bi "idol" morao biti mrtav..Ima citav niz bivsih sportasa koji nisu mrtvi,narcisodine su seronje,a opet nekako zivis na ovoj planeti..a johnny nije propao,sam se umirovio..kao sto svi njegovi fanovi srednjovjecnih godina nisu apsolutni luzeri..znam ih masu koji su jako uspjesni ljudi i gle cuda,nisu olinjali jugonostalgicari..a nisu niti iznimkama koja potvrdjuje pravilo..

Vise se ta furka tko nas bre zavadi i od vardara do triglava,moze primjeniti na bijelo dugme i njegove obozavatelje,a to se doslovno i vidjelo na zadnjoj turneji..

Inkvizitor
07-02-2012, 16:13
Ja Azru volim bez obzira šta Štulić sad lupeto a lupeta svašta, a od njega su trenutno gori samo njegovi idolokopoklonici što ih je capo opisao. Dobro, bio si mlad slušao si to, prošlo je i gotovo.

Njihov teror je iritantan..pozdrav Azri, ćao Azri i sl.

Buntovnici..kakvi buntovnici a sve djeca komunisitčkih mudonja.

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 16:15
Bregovic je zezno Stulica!
Sve ono sto je Stulic tio Goran je postigo!

Balkanska rapsodia ja tribala bit uvod u svitski pohod..
Al Brega je uvik bio jebac, kakav takav, a Stulic drkaros..

NorthStand
07-02-2012, 16:28
Realno dobar glazbenik, al totalni kreten kad dođemo na temu politike i života.

dalton
07-02-2012, 17:12
da je pritira bgami je, gadno ali ne iz nekog novcanog razloga kao sta sam procita nebuloze u ovom textu .njemu nikad nije bilo do novaca kao ostalima u grupi i to ne samo azri nego svim grupama koje su raspale.svi su oni radili TRIBUT TO AZRA i razne false koncerte da bi dosli do novca a on nije nikad a da hoce NA BALKANU NAPRAVIT KONCERT garantiram da bi koncert jednim stonesima u zg ac-dc u bg itd bija goli kurac po posjecenosti naspram njegovom ...GARANTIRAM.johny je uvik bija frik i takav je i osta jebiga -neshvacen.....nije on jebava price o cetnicima ustasama o partizanima o tati komandantu o klasnim razlikama o ljudima ko ovcama za sisanje i zato je izmaglija u nizozemsku daleko di ga nece davit gluposti takvog oblika.poseban na svoj nacin .......

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 17:16
I sad u NL rastura..

Mozda nie spasio sebe, al nas je!!
Posto ce sad Hrvatska u Eu
mozda se on iseli na Balkan!

dalton
07-02-2012, 17:21
http://www.youtube.com/watch?v=ovJ6jhMH0co&feature=related

dalton
07-02-2012, 17:26
http://www.youtube.com/watch?v=IG22xxZXHQE&feature=related
u vecini pjesama se moze vidit njegova odbojnost prema gore napisanom

Stiliana
07-02-2012, 17:57
:rofl:rofl:bravo

stvarno, imali patetičnijeg svijeta od ostarjelih novovalaca koji i u svojim 50-im godina i dalje glume neku mladost i pokušavaju sve uvjeriti kak osu upravo oni bila neka jebena avangarda cupkajući ispred zvečke i noseći zapuštene brade i frizure, kao šatro nelki znak opuštenosti i laganog buntovništva iako im je buntovništvo bilo na razini ruskog huligana iz viceva pri čemu isti zvoni po portofonima i zove liftove.
jasno, bez želje da istima uistini i koristi nego radi izražavanja nekog neidentificiranog bunta.
takvi likovi koji su njegovali imidž zapuštenosti (prvenstveno zato je i i kad se dovedu u red još uvijek plaču pred ogledalom) misleći da će inzistiranjem na nemarnom izgledu uspjeti uvjeriti okolinu kako im nije stalo do stila i izgleda i danas svojim ocvalim figurama i otroboljenim pojavama dosađuju javnosti gurajući sebe i svoje light disidentske ideje iz doba komunizma kao obrazac kojega bi se svi trebali držati iako se iz aviona vidi da su, možda ni ne želeći, zaraženi boljševičlkim tipom promišljanja u kojemu su ukus, ljepotu, šarm i ostale stvari koje su ih nepovratno napustile (ako su ih ikada imali) rezervirali za sebe nadajući se da će možda prije potpunog sušenja kite ubost jkoš jednom po mogućnosti koju studenticu filozofskog fakulteta koja ne mogavši slijediti modne trendove odabire margine druženja pa uz loše pivo i još goru travu pokazuje figu u džepu sadašnjosti forsiranjem davno propale glazbe i modno-socijalnog uzorka.

uglavnom smrdljivi johnny......tebi u čast odapinjem jedan sočan prdež.

(naravno da se ovaj post ne odnosi na sve ljude iz tog razdoblja kao ni na slušače azre, nego na one a la igor mirković podrtine koji ni ne znaju pričati o ičemu drugome nego o tome kad su oni te godine slušali azru i juru stublića i bili drukčiji od drugih.)

Hahhhhaa, ovo zaslužuje citiranje. Potpuno se slažem s tobom iako mi Azra ima genijalnih pjesama. Taj štulić je dojadio i Bogu i narodu s tim svojim sporadičnim proglasima koje šalje iz Nizozemske. Sad svi, po njegovom mišljenju valjda, nećemo spavat tjedan dana jer je on progovorio i još jednom ukazao kakva smo govna svi skupa i kako on ne želi imat nikavog posla s Balkanom.
Osim toga, šupak misli da ima autorsko pravo na nadimak Johnny. To je tek tragikomično.

Inkvizitor
07-02-2012, 18:04
da je pritira bgami je, gadno ali ne iz nekog novcanog razloga kao sta sam procita nebuloze u ovom textu .njemu nikad nije bilo do novaca kao ostalima u grupi i to ne samo azri nego svim grupama koje su raspale.svi su oni radili TRIBUT TO AZRA i razne false koncerte da bi dosli do novca a on nije nikad a da hoce NA BALKANU NAPRAVIT KONCERT garantiram da bi koncert jednim stonesima u zg ac-dc u bg itd bija goli kurac po posjecenosti naspram njegovom ...GARANTIRAM.johny je uvik bija frik i takav je i osta jebiga -neshvacen.....nije on jebava price o cetnicima ustasama o partizanima o tati komandantu o klasnim razlikama o ljudima ko ovcama za sisanje i zato je izmaglija u nizozemsku daleko di ga nece davit gluposti takvog oblika.poseban na svoj nacin .......

Prije rata je otišao u Beograd i tamo napadno brekao, što je bilo tragikomično..nakon toga ga Srbi naravno svojataju..

šta je on uopće po nacionalnosti..iz Nina je porijeklom..

ovdje negira da je Hrvat..koji Hrvati bre..

http://www.youtube.com/watch?v=bVx6t_hLXTo

dalton
07-02-2012, 18:43
branimir stulic-po porjeklu hrvat rodjen u skoplju zbog oca vojnog lica koji je radio tamo.nikad nije izjasnjava svoju nacionalnost mislim hrvat srbin bosanac .jednnostavno to je smatrao trikom.podvalom vladajujucih struktura,kamenom smutnje i zastorom pod kojim im se daje prilika za lopovluk, manipulacije, ustvari covik je sve reka kako je i vecina toga nam se i desila sad jebiga neko ima nacionalni naboj, neko gleda malo sire pa mu to sve izgleda usko i to mozes vidit u masu njegovih pjesama koje nije lako odgonetnit ako grebes samo povrsno.masu njegovih pisama objasnjavaju na razne nacine razni ljudi a u vecini nisu ni blizu.nudili su mu svi dansnji politicari pasos jer ga nema vise ima je yu i kad je isteka nije nikad napravija novi cak ni nizozemski i pokusavali su skupit politickih poena na njemu ali nejebe on to 2 posto.ovo ovde jebe boru budalu upravo na racun nacionalnosti jer je bora bija taj djir ka cetnik ovo ono koji mu nije bija do kolina a o njegovom jeziku tj govoru neznam koja mu je to satisfakcija .poznavajuci njega nebi se cudija da tuce kontru cisto iz zajebancije lejneru padjenu pisti i raznim nasim jebivjetrima koji su dizali lovu priko imena AZRA od njegovih prijatelja do croatierecords i sl.znam da prije rata nije nikad govorija bre-sigurno...meni osobno jedan odlican pjesnik glazbenik puno naprednij od svih ostalih u tim vremenima ali kao covik i glazbenik tezak .niko nije moga radit sa njim nesto kao recimo Frank Zappa.vrhunski strucnjak ali tezak ,njemu su neki gitaristi recimo bili izvridjani ispljucani a kasnije su napravili solidne karijere.jebiga sa svim pravim umjetnicima je tesko i nerazumi ih svatko.picasso ...on je bija ludjak pa su mu kasnije slike vridile miiljune jebiga to je tako .ali ako gledamo nacionalno kao hrvat srbin bre kaj onda definitvno od njega neces dobit odgovor.puno je vise na globalnoj valnoj duzini nego na nacionalnoj ...

Inkvizitor
07-02-2012, 19:11
ma mene je samo zanimalo je li od doista Srbin... vidim tu na clipu negira da je Hrvat a Pađen se stiso..neugodno mu..

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 19:18
Niko Stulicu nie kriv sto je smotan i zivi na sociali..

dalton
07-02-2012, 19:24
Niko Stulicu nie kriv sto je smotan i zivi na sociali..
krivo si sagleda stvari definitivno si falija covika u vezi novca .....

dalton
07-02-2012, 19:26
ma mene je samo zanimalo je li od doista Srbin... vidim tu na clipu negira da je Hrvat a Pađen se stiso..neugodno mu..
pa to vise govori o padjenu samome kakv je covik .ako ih mozemo klasificirat ovako.bora cetnik,stulic ? padjen papak

Inkvizitor
07-02-2012, 19:36
pa to vise govori o padjenu samome kakv je covik .ako ih mozemo klasificirat ovako.bora cetnik,stulic ? padjen papak

)))

nije ovdje riječ o Pađenu nego o Štuliću..

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 19:50
krivo si sagleda stvari definitivno si falija covika u vezi novca .....

Sta sam krivo sagledal?!
Otiso u NL jer ga ovdi koci zaostalost
i onda gore zivi na razini dosljaka iz neke kolonie u Africi!!

Kakav je on umitnik, vise je propovidnik.. a ne glazbenik!
Ako je odlucio bit osamljenik onda nek to i bude
a ne svako malo dize medisku prasinu..
Sta je bolji od Seve?- jedino nemere zatrudnit!

dalton
07-02-2012, 20:37
Sta sam krivo sagledal?!
Otiso u NL jer ga ovdi koci zaostalost
i onda gore zivi na razini dosljaka iz neke kolonie u Africi!!

Kakav je on umitnik, vise je propovidnik.. a ne glazbenik!
Ako je odlucio bit osamljenik onda nek to i bude
a ne svako malo dize medisku prasinu..
Sta je bolji od Seve?- jedino nemere zatrudnit!
pricas pizdarije -svako ima svoj zivot tako je on izabra svoj a price o medijskoj prasini su najveca glupost sta sam ikad cuja od stulicu.pa nije dao 3 intervjua u 20 godina zbog novinara koji pisu pizdarije i izmisljotine,,,covik je radija muziku koju su slusali miljuni i jos ih slusaju pa stime dali ti sebe smatras pametnijim mozda od svih njih ili sta-ako je tako onda bi prije sebe moga pronac u svojim recenicama nego njega.ukratko covik je bija isprid svog vrimena pa ti sad crni,pljucaj usporedjuj ga sa severinom itd a ja tebi samo saljem jednu njegovu stvar pa poslusaj PROPOVJEDNIKOVE RIJECI.bas su u rangu severine!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ervyKmS-cZU&feature=related

Inkvizitor
07-02-2012, 20:40
pricas pizdarije -svako ima svoj zivot tako je on izabra svoj a price o medijskoj prasini su najveca glupost sta sam ikad cuja od stulicu.pa nije dao 3 intervjua u 20 godina zbog novinara koji pisu pizdarije i izmisljotine,,,covik je radija muziku koju su slusali miljuni i jos ih slusaju pa stime dali ti sebe smatras pametnijim mozda od svih njih ili sta-ako je tako onda bi prije sebe moga pronac u svojim recenicama nego njega.ukratko covik je bija isprid svog vrimena pa ti sad crni,pljucaj usporedjuj ga sa severinom itd a ja tebi samo saljem jednu njegovu stvar pa poslusaj PROPOVJEDNIKOVE RIJECI.bas su u rangu severine!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ervyKmS-cZU&feature=related

ja sam isto slušao Azru i poslušam i danas i njegove kvalitete priznajem..kao stihoklepac filozof..neke stvari je odlično rekao..

ali šta je on uradio od svega toga..na kraju..neće ništa reć..pa svako malo nešto kaže..

dobro i ovi ga gnjave, to je istina..

dalton
07-02-2012, 20:55
ja sam isto slušao Azru i poslušam i danas i njegove kvalitete priznajem..kao stihoklepac filozof..neke stvari je odlično rekao..

ali šta je on uradio od svega toga..na kraju..neće ništa reć..pa svako malo nešto kaže..

dobro i ovi ga gnjave, to je istina..
ma gnjave ga covice bez veze ,njemu nije do izjava ni do intervjua i ako ga cujes to je samo zato sta ga izvuku tu i tamo podli likovi i uvuku u kakvu pricu a koliko ih je njemu servirano u ovih 20 godina ja bi ih vec pobija pola ,,,,,covik je odjeba sve ukratko i nije mu do icega ,,,evo jedan takav pokusaj

http://www.youtube.com/watch?v=Z93HbMXyVt0&feature=related

caporegime
07-02-2012, 20:56

jel ti vjeruješp da se pokojni ivica čuljak zvani satan panonski nije nikad smatrao hrvatom.
on je za sebe govorio da je panker ali kako su hrvati njegovi njegovi susjedi, prijatelji, braća, nije imao drugog izbora nego dragovoljno otići u zng.

dakle, je li štulić hrvat ili nije...jest krvno ili lao-lapo ali sve je u tome kak ose on osjeća.
osobno ga nikad nisam volio jerr mije išao na kurac taj njegov bahati stav niti sam u azri vidio neku veliku grupu.
misli mda je bio organski kompleskaš koji se osjećao inferiorno ako ne bi na bilo koji način i pod svaku cijenu stršao izvan i iznad sredine.
on je nešto poput miljenka jergovića samo u svom fahu puno talentioraniji i dosljedniji a nije ni toliko ružan.
ne odričem mu talenat niti neku dosljednost ali moj ukus je takav da mi azra znači ko nervozni poštar, ace of base ili monserat cabalee.
jednom ili bolje rečeno trorječju, ne slušam ga.

moonlight
07-02-2012, 21:13
Ne postoji valjda niti jedan forum gdje nije otvorena ovakva tema...sve sa željom da većina kaže "nije bitan, tko ga jebe, pička, pozer".
Nema potrebe, sve što je trebao taj čovjek je rekao davno, do 1984., sve, tko je čuo zna, ovo danas...

http://www.youtube.com/watch?v=GaVGqZZur2Q

S tim da on uopće nije bio čovjek "Zvečke" i tog pozerskog kruga, osim što im je znao metnut u stihu.

caporegime
07-02-2012, 21:15
pa štulić je, koliko mi se čini samo povod za temu o zvečkarima i ocvalim novovalcima

moonlight
07-02-2012, 21:19
S tim da te ono vrijeme tjeralo na kreativu, premalo toga da bi nekoga kopirao, zato se prašina još uvijek i diže.

Rodica
07-02-2012, 21:29
nadam se da će oficirski jugoisprdak stvarno tužiti sarajliju...koji će to blam biti..

dalton
07-02-2012, 21:46
nadam se da će oficirski jugoisprdak stvarno tužiti sarajliju...koji će to blam biti..
vise je jugooficirski isprdak izjeba komunisticki rezim u svojim pismama nego mnogi kvazi hrvatine tipa jura stublic,sad ako ga sudit po zaposljenju njegovog starog onda nije pogodjena tema pa je mozemo stavit u neki drugi naslov

Inkvizitor
07-02-2012, 21:49
vise je jugooficirski isprdak izjeba komunisticki rezim u svojim pismama nego mnogi kvazi hrvatine tipa jura stublic,sad ako ga sudit po zaposljenju njegovog starog onda nije pogodjena tema pa je mozemo stavit u neki drugi naslov

a tko ti je rekao da je Jura Stublić kvazihrvatina ili hrvatina uopće.

čovjek je u Beogradu održao masu koncerata poslije rata

Rodica
07-02-2012, 21:52
mali jugosiprdak je bolesni narcisoid. izjeban je on u mozak. skrenuti pažnju na sebe tako što će nekom podzetniku prijetiti tužbom za ime koje čak nije njegovo osobno, službeno, nego faking wannabe UMJETNIČKI pseudonim, stvarno vrijeđa zdrav razum. tuži ga, đoni, tuži ga.. lol

http://www.nacional.hr/clanak/21541/doni-zasto-zivis-bez-love-i-domovine

Rodica
07-02-2012, 21:53
a tko ti je rekao da je Jura Stublić kvazihrvatina ili hrvatina uopće.

čovjek je u Beogradu održao masu koncerata poslije rata

piva je i 'bili cvitak'.. jura barem nije izrugivao đonija u svojim pjesmama, a obratno je bio slučaj.

Rodica
07-02-2012, 21:54
jura je katedrala duha i moralni mount everest za šupka đonija...

Inkvizitor
07-02-2012, 21:55
piva je i 'bili cvitak'.. jura barem nije izrugivao đonija u svojim pjesmama, a obratno je bio slučaj.

Je li piva i "bili cvitak" u Beogradu?

moonlight
07-02-2012, 21:56

Bit će da je imao razlog.

Rodica
07-02-2012, 21:57

zato što je šupak od čovika. ne jura, nego đoni.

Inkvizitor
07-02-2012, 21:58

Navodno Štulić nije zaboravio da su u Filmu izabrali Juru umjesto njega i preko toga nije mogao preć.

uostalom to je sve pojašnjeno u ovom dokumentarcu

http://www.youtube.com/watch?v=8g9MpvFnfSY

moonlight
07-02-2012, 22:00
Navodno Štulić nije zaboravio da su u Filmu izabrali Juru umjesto njega i preko toga nije mogao preć.

uostalom to je sve pojašnjeno u ovom dokumentarcu

http://www.youtube.com/watch?v=8g9MpvFnfSY

Upravo to.

moonlight
07-02-2012, 22:00
zato što je šupak od čovika. ne jura, nego đoni.

A što si se ti toliko "šupka" primila?

Rodica
07-02-2012, 22:01
da pijasnim. đoni mi je zanimljiv ko i lanjski snijeg na kilimadžaru. što mislim o njegovim obožavateljima koji natežu njegovo prohrvatsko i antikomunističko (buahahaha) "revolucionarno djelovanje i avangardu" ko pubertetlija kožicu na ćaćin plejboj, rekao je uvodičar u prvom postu.
ali zanimljivo je gledati kako nekim personama nije problem kad šupak s prijezirom govori o njihovoj domovini, ali je problem kad netko, tj. ja, govori s prijezirom o šupku..
to dovoljno govori o puno toga, samo što nije tema..
lijep pozdrav, društvo neliječenih đoniholičara..

dalton
07-02-2012, 22:05
dobro jutro-pa zato sam i napisa njega zbog bilog cvitka a ja ga znam puno bolje od tebe rodice jer je svira par puta u diskoklubu di sam radija i mogu rec samo jedan obican plagijat navucen na dop koji se popisa sebi u usta kasnijim koncertom u bg i na bili cvittak i na kijevo di mi je 1 rodjak bija jedan od prvih sta je prima batine u tom istom kijevu ali vise cijenim yohnija zato sta je ispocetka odlucija da nejebe taj djir i jednostavno nije njegov stil za razliku od jure lapana,,vidim da imas neke druge kriterije osim kvalitete muzike prvotnomislim na nacionalno opredjeljenje pa neman namjeru stobom raspravljat .imas BREGU on je pravi za tebe hrvat od formata.,,,,

moonlight
07-02-2012, 22:12
da pijasnim. đoni mi je zanimljiv ko i lanjski snijeg na kilimadžaru. što mislim o njegovim obožavateljima koji natežu njegovo prohrvatsko i antikomunističko (buahahaha) "revolucionarno djelovanje i avangardu" ko pubertetlija kožicu na ćaćin plejboj, rekao je uvodičar u prvom postu.
ali zanimljivo je gledati kako nekim personama nije problem kad šupak s prijezirom govori o njihovoj domovini, ali je problem kad netko, tj. ja, govori s prijezirom o šupku..
to dovoljno govori o puno toga, samo što nije tema..
lijep pozdrav, društvo neliječenih đoniholičara..

Mislim kad smo kod toga govori s prijezirom o cijeloj bivšoj YU, bez da od toga uzima pinku za razliku od drugih, ne dolazi on, nego njemu hodočaste,ako netko napiše i prenese nešto bolje možemo i o tome, do tada uživaj nam ti...

http://www.youtube.com/watch?v=evfcSHSNWNQ

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 22:39
Davo je on intervjue za srpske medie..

Ako je i bio isprid svog, komunistickog, vrimena
sad je prilicno zaosto, i za sobom i za vrimenom!
Problem komunizma i je sto su u njemu osrednji bili najbolji!

Nie ni neki glazbenik jer je glazbu koristio ko podlogu za svoju primitivnu filozofiu!
I ni enesto posebno izmisli ako se furo na tad normalne stvari na Zapadu!
Isto sto ni Edo Maajka nie izmislio nesto novo, jer to isto u USA radi svaki treci crnac!

meni je iz tog vrimen apuno bolji i originalnii Miladin Sobic- cak je i doslidnii od Stulica!

Stulica ko fol sve ovo i ono ne zanima a svako malo se javi sa svoim beljezgariama o svemu tome!

Prigazilo ga vrime, prigazila ga vlastita sinka.. posto je proslost za zivota i posvetio se Homeru..

Balkanac i njegov Balkan..

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 22:50
Ne postoji valjda niti jedan forum gdje nije otvorena ovakva tema...sve sa željom da većina kaže "nije bitan, tko ga jebe, pička, pozer".
Nema potrebe, sve što je trebao taj čovjek je rekao davno, do 1984., sve, tko je čuo zna, ovo danas...

http://www.youtube.com/watch?v=GaVGqZZur2Q.

Evo, iz ovog se lipo vidi kako je bio takorekuc "virtualni lik"!
On je osmisljo i osmislio sebe, ali nie bio dobar manager
i na kraju nie bio dovoljno jak i velik bit ono sto je stvaro..
Kasno i krivo srastanje..
On nie piso o drugima, o njemu su njegove pisme
mada, ima i osim njega kurvini sinova..

S tim da on uopće nije bio čovjek "Zvečke" i tog pozerskog kruga, osim što im je znao metnut u stihu

dalton
07-02-2012, 23:32
Davo je on intervjue za srpske medie..

Ako je i bio isprid svog, komunistickog, vrimena
sad je prilicno zaosto, i za sobom i za vrimenom!
Problem komunizma i je sto su u njemu osrednji bili najbolji!

Nie ni neki glazbenik jer je glazbu koristio ko podlogu za svoju primitivnu filozofiu!
I ni enesto posebno izmisli ako se furo na tad normalne stvari na Zapadu!
Isto sto ni Edo Maajka nie izmislio nesto novo, jer to isto u USA radi svaki treci crnac!

meni je iz tog vrimen apuno bolji i originalnii Miladin Sobic- cak je i doslidnii od Stulica!

Stulica ko fol sve ovo i ono ne zanima a svako malo se javi sa svoim beljezgariama o svemu tome!

Prigazilo ga vrime, prigazila ga vlastita sinka.. posto je proslost za zivota i posvetio se Homeru..

Balkanac i njegov Balkan..
podsjecas me na SNAKEA kad prica na temi domovinski rat .........

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 23:45
podsjecas me na SNAKEA kad prica na temi domovinski rat .........

Znam!
Podsicam te jer si isti on!

dalton
08-02-2012, 00:10
Znam!
Podsicam te jer si isti on!
vidis-sistem obrnute psihologije ko SNAKE , nista drugo, pa nemam vrimena za trosit bezveze na dicje svadje .

Dr. Vito Dugonoga
08-02-2012, 09:25
vidis-sistem obrnute psihologije ko SNAKE , nista drugo, pa nemam vrimena za trosit bezveze na dicje svadje .

Svoje stavove sam sasvim jasno obrazlozio!
To sto si ti, poput Stulica, sklon bizanju od svega, nie moj problem!

Uvlacenjem baniranog korisnika u raspravu je besmisleno!
Oj, Homere dilbere..

caporegime
08-02-2012, 09:29
ovo će se pretvorit u međusobno nadjebavanje. a to nije bio cilj.
prema tome......nemojte ili ključam.

dalton
08-02-2012, 15:35
Svoje stavove sam sasvim jasno obrazlozio!
To sto si ti, poput Stulica, sklon bizanju od svega, nie moj problem!

Uvlacenjem baniranog korisnika u raspravu je besmisleno!
Oj, Homere dilbere..
nisi ti nista obrazlozija sta sam te ja pita-navedi mi vise od3 intervjua stulica posli 91 .drugo to sta ti stuliceve pijesme ne razumis jer one definitivno nisu za svakoga pravdas vrijedjanjem o BIZANJU,,,,ha ha pa daj pogledaj nesto o njegovom zivotu i njegovim pjesmama pa onda iznesi neki argument za raspravu a usporedjivat sobica sa njim je cisti autogol,svaka cast tvom izboru ali to je kao da usporedjujes luton sa arsenalom i tvrdis da je on dosljednji ha ha pa daj covjece spusti se sa svoje planete koja je da je .Ti covjekovu zelju za sevdahom,zelju da bude iskljucen iz dogadjanja na ovim tada ratom pogodjenim prostorima i prepjevu ilijade koju je izrazija jos davne 89 jer ga to ispunjuje nazivas papkom koji bizi ,filozofom zato jer ne razumis njegove pjesme ,stavljas paralelu sa edom majkom kao da on nije izmislija nista novoga na odnosu na zapad i to je tvoj argument.pa svako ko iti malo prati muziku zna da sve vrste muzike rocka punka i ostalih vide zapad par godina prije nego doju u nas tj na nase prostore prema tome onda tebi niko nije dobar jer su se svi nasi glazebenici hranili iz vanjskih utjecaja 99 posto ovaj jedan je otisa na narodnu muziku naravno.i samo ime balkan ima puno vecu tezinu u pijesmi nego sta ti zamisljas .ja nisam uvlacija snake u raspravu nego se ti ponasas u ovoj temi kao on na temi domovinski rat.Zna da grijesi i da nije u pravu ali i dalje provlaci svoje jeftine izgovore i vecinu pokusava napravit glupima.

http://www.youtube.com/watch?v=vkHzoVE16S0&feature=related