PDA

Pogledaj Full Version : EP 2012 Futsal, HR u polufinalu!

NorthStand
07-02-2012, 01:11
http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/jukic-obranio-tri-kaznena-udarca-odveo-hrvatsku-polufinale-clanak-374319

:bravo

A sad dajte te Srbe, da ih poderemo i revanširamo se za ono polufinale u rukometu. :)

dalton
07-02-2012, 12:25
http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/jukic-obranio-tri-kaznena-udarca-odveo-hrvatsku-polufinale-clanak-374319

:bravo

A sad dajte te Srbe, da ih poderemo i revanširamo se za ono polufinale u rukometu. :)
rusi su bolji puno od srba

caporegime
07-02-2012, 13:50

jel im bilo navijača? srbima?

Inkvizitor
07-02-2012, 14:10
ovaj malo nogomet ko neka šahovska igra..al bilo je par dobrih poteza..

dalton
07-02-2012, 15:03
jel im bilo navijača? srbima?
splicani trenutno ne izlaze moglo ih je doc po milijuna ja ih vidija nebi .

dalton
07-02-2012, 15:06
danas igraju

NorthStand
07-02-2012, 16:00

Znam, al volio bi da prođu Srbi, jednostavno onaj šugavi doček u BEOareni se pamti. I volio bi, kad bi dobio tu priliku da im se odužim, istom mjerom. Ne kaže se uzalud, pamti pa vrati. http://www.hrhb.info/images/smilies/novi/001.gif

NorthStand
07-02-2012, 16:04
danas igraju

danas, u 18:30 spaladium. vidio sam jednog torcidaša s djetetom, na tekmi jučer baš ga je kamera snimila. znao je često govorit za medije, ne znam kako se zove al ako je netko gledo prijenos zna na koga mislim. sve u svemu, nadam se da ćete doć danas u spaladium i navijat a za koga drugog ako ne za Rusiju. :D

NorthStand
08-02-2012, 18:02
http://www.futsaleuro2012.hr/novosti/items/hrvatska-rusija-11

Sutra u 18:30 svi u ZGarenu, SVI PROTIV RUSIJE!

dalton
09-02-2012, 20:02
danas, u 18:30 spaladium. vidio sam jednog torcidaša s djetetom, na tekmi jučer baš ga je kamera snimila. znao je često govorit za medije, ne znam kako se zove al ako je netko gledo prijenos zna na koga mislim. sve u svemu, nadam se da ćete doć danas u spaladium i navijat a za koga drugog ako ne za Rusiju. :D
dado lelas- on ti je za ove udruge za mir,ljecenje ,pomoc tako neki djir mislim,neki kao volonter ,ok momak a rusi nas isprasili lagano i sad ako uzmemo 3 misto i to ce bit uspjeh jer ipak realno i ukrajina je bila srica tako da mozemo bit zadovolni-jos su mladi, bice oni dobri za koju godinu

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 20:09
Kojeg mi glupana imamo za trenera
on igracima NE DA igrati!
A vidi se kako momci znaju i mogu!
Na pet munita do kraja kod 2:4
dok nasi stalno drze loptu
on im savituje kruzenje
a mogu s dva poteza izigrat Ruse..
Sto se i vidilo kod zgoditaka
kad bi krenili prema golu..

I onaj peti igrac je tribo cesce pucat
jer nie bio pokrivan!

Uf.....

dalton
09-02-2012, 20:16
Kojeg mi glupana imamo za trenera
on igracima NE DA igrati!
A vidi se kako momci znaju i mogu!
Na pet munita do kraja kod 2:4
dok nasi stalno drze loptu
on im savituje kruzenje
a mogu s dva poteza izigrat Ruse..
Sto se i vidilo kod zgoditaka
kad bi krenili prema golu..

I onaj peti igrac je tribo cesce pucat
jer nie bio pokrivan!

Uf.....
kakav igrac takav trener iako mislim da su nas procitali i to je to .sutevi iz daljine tesko ulaze ali kad nemas sta i gubis 2 razlike dobro je i to

Dr. Vito Dugonoga
09-02-2012, 20:23
kakav igrac takav trener iako mislim da su nas procitali i to je to .sutevi iz daljine tesko ulaze ali kad nemas sta i gubis 2 razlike dobro je i to

Pa igraci su sasvim dobri
ali je postavio igru bezveze!
Lako mu procitat igru kad je staticna!
Drzimo loptu bezveze a u naletu smo
i publika ih dize a on komanduje kruzenje!
Sta ce mu kruzenje kad nikog nema u sredini
nit ih kruzenjem navlace kako bi dodali diagonali na sut!
Onaj peti igrac je stalno davo nasoj 7 i desnoj strani
sto je bilo idealno za diagonalu na livu stranu
kroz oni dvoicu Rusa isprid petog igraca!

Aj, nema veze, samo ne podnosim malodusnost u sportu!
Izidi na teren i daj sve od sebe, bori se s jedinim ciljem- zabit sto vise pogodaka!

Pet minuta do kraja i nasi skroz napaljeni a on ih sputava..

NorthStand
10-02-2012, 02:37
dado lelas- on ti je za ove udruge za mir,ljecenje ,pomoc tako neki djir mislim,neki kao volonter ,ok momak a rusi nas isprasili lagano i sad ako uzmemo 3 misto i to ce bit uspjeh jer ipak realno i ukrajina je bila srica tako da mozemo bit zadovolni-jos su mladi, bice oni dobri za koju godinu

Da, na njega sam mislio. A što se tiče ovog danas, a što reć jednostavno onaj gol u ranoj fazi nas je totalno sjebo. Da njega nije bilo, uvjeren sam da bi tekma drugačije završila. Al realno Rusi su svemir za nas u ovom futsalu, ulažu daleko više, imaju deset puta jaču ligu, tako da je ovo milina. Još je rezultat i ok, kad se gleda koliko malo mi to pratimo i ulažemo. Iako Rusi nisu po meni pokazali ništa posebno, iskoristili naše greške i to je to. A što se tiče ovih Ukrajinaca, po meni bili bolji od rusa i oni su nas više nadigrali, ali naši su u toj utakmici imali i sreće, i nisu primili glupi gol na otvaranju. Tako da se poklopilo niz stvari, iako Rusija Ukrajina Španjolska Italija Portugal to su reprezentacije koje su osjetno bolje od nas, i ne treba se zamarat porazom od njih. Italiju možemo dobit, al samo ako spriječimo glupe greške i koncentracija mora bit osjetno bolja inače ćemo proć kao i protiv rusa. U svakom slučaju, arena je bila dosta puna i dosta bučna, i u momentima kad nije bilo nikakve šanse za prolaz mišljenja sam da se igrače podiglo iz mrtvila, al naravno da to nije bilo dovoljno kad su imali zaostatak od četri gola. Počeli su igrat, tek kad je utakmica u neku ruku bila riješena, a tako se ne može ostvarit pobjeda protiv ovako iskusne i dobre ruske ekipe. Sve u svemu, nadam se pobjedi protiv Italije, iako realno nismo ni od njih bolji tako da neće bit smak svijeta ako izgube. Još su zeleni za ove velike reprezentacije, kad steknu iskustvo bit će to bolje.

NorthStand
10-02-2012, 02:42
I ono što nama fali je brzina, gledo sam i španjolce poslje, pa to je bila milina za gledat. I talijani isto, al španjolci su brzi nenormalno, u dva tri poteza naprave dar mar u protivničkom šestercu. To mi nismo sposobni, zato i nismo došli do finala. Trka nam je na slabijoj razini, vidi se da su Rusi po tom pitanju bili daleko spremniji, a i naši igrači često imaju neke nesporazume koji se ne opraštaju u ovakvim susretima. Toga kod španjolaca nema, stvarno su što se kaže prava klapa, i mislim da će oni osvojit zlato. Jer Rusi ipak nemaju taj vic i smisao za igru, kao španjolci. Al vidjet ćemo, u svakom slučaju ja sam za španjolce u finalu.

Dr. Vito Dugonoga
10-02-2012, 10:07
I ono što nama fali je brzina, gledo sam i španjolce poslje, pa to je bila milina za gledat. I talijani isto, al španjolci su brzi nenormalno, u dva tri poteza naprave dar mar u protivničkom šestercu. To mi nismo sposobni, zato i nismo došli do finala. Trka nam je na slabijoj razini, vidi se da su Rusi po tom pitanju bili daleko spremniji, a i naši igrači često imaju neke nesporazume koji se ne opraštaju u ovakvim susretima. Toga kod španjolaca nema, stvarno su što se kaže prava klapa, i mislim da će oni osvojit zlato. Jer Rusi ipak nemaju taj vic i smisao za igru, kao španjolci. Al vidjet ćemo, u svakom slučaju ja sam za španjolce u finalu.

To je ono za sta krivim ternera- to nepostojece krteanje bez lopte!
Skoro nikakvo dodavanje u prostor i namiscanje lopte na udarac!
Kad sam cuo kako im govori nek kruze koliko mogu duze
bilo mi je jeasno kako on nema pojma o futsalu!

Nemaju nit jednu uigranu kombinaciu nego "cekaju Balica"!

NorthStand
10-02-2012, 16:39
To je ono za sta krivim ternera- to nepostojece krteanje bez lopte!
Skoro nikakvo dodavanje u prostor i namiscanje lopte na udarac!
Kad sam cuo kako im govori nek kruze koliko mogu duze
bilo mi je jeasno kako on nema pojma o futsalu!

Nemaju nit jednu uigranu kombinaciu nego "cekaju Balica"!

Ne kažem da nije trener isto odgovoran za to, al po meni igrači bi to sami po sebi trebali znat, i bez trenera. Mislim u ovom malom nogometu, pokret je najvažnija stvar. Stalno se moraš kretat, i bit "otvoren" za primanje lopte. Toga nama fali, al vidi se da nismo dorasli za ove ajmo reć najveće momčadi još. Tako da realno, rezultat je očekivan.

dalton
10-02-2012, 17:06
Ne kažem da nije trener isto odgovoran za to, al po meni igrači bi to sami po sebi trebali znat, i bez trenera. Mislim u ovom malom nogometu, pokret je najvažnija stvar. Stalno se moraš kretat, i bit "otvoren" za primanje lopte. Toga nama fali, al vidi se da nismo dorasli za ove ajmo reć najveće momčadi još. Tako da realno, rezultat je očekivan.
totalno ocekivan jos smo i prosli super jer ponavljam ukrajinci su nas nadigrali ako cemo posteno samo smo imali srice.odbijanac i penali i eto nas a protiv rusa nismo i cao.prvi put vatanje rezultata i kolaps ,sta je mali balun nego brzina i poznavanje medjusobno igraca i nacina igre a ovi momci usporedjujuci druge ekipe igraju skroz malo skupa a i falilo im je igraca tako da ako nastave pametno bice dobri.

NorthStand
12-02-2012, 05:01
Ma bit će dobri, realno to su sve mladi dečki, nije bilo pošteno očekivat finale od njih. I ovo je previše, tako da svaka čast njima na trudu. Što se tiče finala, Rusi po meni bili bolji al jebiga, izgubili zbog nepromišljenog brazilca. Da su bili pametni, mirno bi priveli tekmu kraju, jer su realno u drugom djelu totano nadigrali španjolce. Dok je npr u nastavku tj. produžecima, bolja bila španjolska i zasluženo zabila taj pobjedonosni gol. Al kažem, Rusi su glavnu dionicu bolje odigrali, i čudi me da su onako nespretno isprovocirali crveni, u trenucima kad je tekma praktički gotova i samo je treba privest kraju. Imaju odličnog trenera Rusi, mislim da im je on glavni adut za budućnost, čovjek izgleda jako dobro čita igru protivničkih reprezentacija. Prvo se nama prilagodio, i taktički nam utrpo četri gola, i onda španjolce spremio u mali džep, praktički nisu bili ni približno opasni koliko su inače. I bilo bi potpuno zasluženo, da su Rusi došli do zlata, al eto nisu i jebat ga. Bitno da smo mi odigrali protiv Italije ipak bolje, ali ovi golovi na početku utakmice su nam stvarno žešći debilizam, ne znam kako im se to stalno događa. Al šta je tu je, trudili su se, i očito nije išlo. Do sljedećeg prvenstva, valjda će i to korigirat na bolje.

Inkvizitor
12-02-2012, 11:10
Vidi se da naši ne znaju stat ne terenu kao Španjolci, Talijani ili Rusi.

Dr. Vito Dugonoga
12-02-2012, 13:39
Tocno!
Nit imaju akciu nit kretanje!
Znaju s loptom i to se viid
al terener im nicem ne sluzi!

Je li ovaj nesto u rodu Bilicu?