PDA

Pogledaj Full Version : Hajduk Split

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Graničar Jozo
11-02-2011, 12:36
Evo kako se za dva dana bilježi 100. godišnjica osnutka HNK Split odlučio sam otvoriti ovu temu. Neka se nađe svega, a ja ću započeti sa člankom "10 najvažnijih događaja u Hajdukovoj povijesti".

http://www.hrsport.net/blogovi/412398/hajducke-muke/10-najvaznijih-dogadjaja-u-hajdukovoj-povijesti

Inkvizitor
11-02-2011, 13:35
A nema one čuvene utakmice u Bariju..

Ima tu i većih događaja..ali jedan je Hajduk..jedan je Split..

loodilo..

Baader Meinhof
11-02-2011, 17:04
http://www.jutarnji.hr/miso-kovac--je--m-mater-milijarderima--neka-izvade-koji-milijun-i-pomognu-klubovima-u-hrvatskoj/924646/

Graničar Jozo
13-02-2011, 18:18
Ajmo bili ale, ajmo bili alee.

Bit će na rivi ludnica. :)

Inkvizitor
13-02-2011, 19:51
Split je čudo. I Dalmacija. Ono što su Split i Dalmacija priredili Hajduku nitko na svitu ne može.

nesrića je u tome što današnji i"igrači" Hajduka nisu dostojni nositi taj dres. Bili su čisti višak u slavlju.

Graničar Jozo
13-02-2011, 22:32
Znaš onu pjesmu "14 palmi" od daleke obale i kako se pjeva za Hajduka. "I nema veze što Hajduk nema veze".

Inkvizitor
13-02-2011, 22:45
odlična. Česi su se poigravali s njima ko sa djecom.

A 14-ti u ligi.

NorthStand
14-02-2011, 02:01
Split je čudo. I Dalmacija. Ono što su Split i Dalmacija priredili Hajduku nitko na svitu ne može.

nesrića je u tome što današnji i"igrači" Hajduka nisu dostojni nositi taj dres. Bili su čisti višak u slavlju.

Osim naravno BadBlueBoys-a, naravno ne ovakvih danas, već onih jedinstvenih kao 14.02.2000! Al doć će i to na red, kad se očistimo ovog smrada što nam je zagadio klub. I ne samo klub....Inače čestitke torcidi, stvarno ste si dali truda, al činjenica je da je lako vamo to sve izorganizirat, kad će vam se i baba i dida, i mulac od šest godina uključit i dat svoj obol proslavi, onda to ni ne može drugačije izgledat, a BBB se mogu iscimat isto ovako ko Torcida, al džabe bi to bilo, kad ne bi bilo dovoljno ljudi da se priključi, to je ta razlika, činjenica je da Hajduk ima hrpu ljudi spremnih za proslavu, u bilo koje doba dana i noći, i to je ono što čini razliku između Torcide i BBB, i ne samo BBB, već i Grobara, Delija i ostalih. Al treba bit realan, ne živi se od ovakvih narodnih proslava, ako Hajduk bude igro kao i danas, brzo će vam se ova euforija rastopit ko čokolada na peći. Dakle, drž te se one, nek bude lijepo dok traje. haha

Još jednom, za trud samo naklon dolje, trebalo je to sve organizirat, ovo je bila prava "novogodišnja proslava", daleko od toga da je to moguće samo u splitu i dalmaciji, al svakako da zaslužujete svaku pohvalu na uloženi trud, i tu silnu hrpu ljudi koja vas uspjeva pratit u stopu! Na žalost, mi ćemo se do takvog trenutka, poprilično načekat, volio bi da se varam, al sumnjam, potrajat će ovo i s mamićem, i s dizanjem dinamovaca na noge!

I slažem se, igrači hajduka čisti višak, nevjerojatno je koliki trud su neki ljudi uložili, a oni mrtvi ladni prime dva komada, i ne ispale ni jedan pošteni metak! Dno dna, moram priznat da mi čak bilo malo žao torcide, al nećemo se lagat nismo si dobri, znamo da se volimo ko pas i mačka, al za trud svaka vam dala, nadam se da ćemo i mi jednog dana uz duž save napravit barem nešto slično ovome iz splita! :zivili

Inkvizitor
14-02-2011, 09:15
Split i Dalmacija žive s Hajdukom a Zagreb ne živi s Dinamom. To je ta razlika.

Graničar Jozo
14-02-2011, 09:22

split ima samo hajduka i dioklecijanovu palaču (naravno, ugrubo rečeno). a dioklecijanova palača se u zadnjih nekoliko godina "reaktivirala" jer se na njoj može zaraditi.

sinoć je na prvom bio dokumentarac o hajduku. hajduk je trebao biti vojni klub, al splićani nisu dali.

Inkvizitor
14-02-2011, 09:28
Dokumentarac nije bio loš ali čudo je kako naši ne mogu napravit jedan pravi pregled, jednu veliku priču a toliko materijala.

Graničar Jozo
14-02-2011, 09:39
Dokumentarac nije bio loš ali čudo je kako naši ne mogu napravit jedan pravi pregled, jednu veliku priču a toliko materijala.

meni je to isto bilo čudno da su neka razdoblja samo onako spomenuli kao usput. vjerojatno jer nije moglo sve stati u tih sat i po. najsmješnija scena mi je bila kad je matošić popljuva šukera. LOL

Inkvizitor
14-02-2011, 09:41
Matošić misli kao i ja. Kakav je to igrač koji ne zna igrat s obe noge.

mada je Šuker bio veliki igrač.

Graničar Jozo
14-02-2011, 09:51
Matošić misli kao i ja. Kakav je to igrač koji ne zna igrat s obe noge.

mada je Šuker bio veliki igrač.

ma ne ulazim u to jel bio dobar ili ne, već ono kako je on to rekao, način i sve to. tipično splitski. :) baš me nasmija.

nabroja on neke igrače i zaključi kako su oni za šukera bili europa. :)

ps. jesi bio na rivi? bilo je naših tablica po gradu.

Inkvizitor
14-02-2011, 09:58
Nisam u Splitu jbg..

Inkvizitor
14-02-2011, 10:59
Nije tragedija izgubit, ni kad dobro igraš niije ti garancija da nećeš izgubit ali ono traljavljenje, ono naguživanje, ona vrtnja oko svoje osi, ono kilavljenje..

tko još danas igra taj sakati nogomet.

pa momčad koja se bori za opstanak u češkoj ligi igrala se sa Hajdukom ko sa budalama..moderan nogomet, sa kratkim i brzim dodavanjima,

Slavija je veliki klub koji je dao velike igrače.

Hajduk danas nema jednog jedinog igrača..jednog jedinog..

i kakvi su to igrači, nigdje momka, sve neki traljavci..

NorthStand
14-02-2011, 18:50

Istina, al ne bih reko da je tu samo split u igri, prije cijela dalmacija osim šibenika naravno. haha Ne treba reć, da dalmacija ko regija stvarno diše za svog hajduka, i tu je bit cijele priče. Zagreb je ogroman grad, al problem je što je pun različitih ljudi, i onda naravno da ne može doć do takve simbioze kakva se događa u splitu za vrijeme nekih obljetnica, i velikih utakmica. Al to je tako, manje sredine su uvijek bile srčanije da ne kažem povezanije, tako da me to ni najmanje ne čudi. Pa vjeruj mi da rijeka bude u šansi za prvaka, bila bi cijela okićena ko split, ili vinkovci, garantiram ti da te male sredine mogu ludilo napravit, a zagreb jebiga, nije to takav spoj, ljudi slave naslove ko da si došo na pogreb, aj to je malo pretjerano, al nisam zadovoljan, prvenstveno zato što znam da zagreb može u navijačkom smislu ponudit 10 puta više, nego što nudi i pokazuje, naravno tu ne mislim na BBB, već isključivo na običnu publiku i ljude. Al da ne zaserem temu s daljnjim filozofiranjem, glavnu srž problema sam reko.

A Torcida ima tu specifičnu situaciju, da može iskoristit veliku masu ljudi koji nisu Torcida, za svoje ciljeve i za svoju prezentaciju, i tu je prava snaga Torcide, al ponavljam nisu BBB Grobari Delije i ostale veće grupe s ovih prostora nisu u velikom zaostatku što se navijačkog dekora tiče, pogotovo Delije koje imaju još veću masu iza sebe nego Torcida, al kažem svakako da je vaš plus ta brojnost koju imate, i ono najvažnije priključit će vam se i dida i baba i sirotinja i bogatun, to je to prijatelju, to BBB na žalost vjerojatno nikad neće imat, jer jednostavno ljudi nisu toliko navijački osviješteni. Čak sam mišljenja, da bi za dinamo bilo puno bolje kad bi igro utakmice u hercegovini slavoniji, jebi me u guzicu ako ga više ljudi ne bi pratilo, u tim osjetno manjim sredinama od zagreba.

Sve najbolje hajduku u ovoj godini, al čini mi se da nema tu snage i dišpeta(što bi rekli splićani) za nešto više od drugog mjesta.

zaba1111
14-02-2011, 22:50
. Zagreb je ogroman grad, al problem je što je pun različitih ljudi, i onda naravno da ne može doć do takve simbioze kakva se događa u splitu za vrijeme nekih obljetnica, i velikih utakmica. Al to je tako, manje sredine su uvijek bile srčanije da ne kažem povezanije, tako da me to ni najmanje ne čudi. Pa vjeruj mi da rijeka bude u šansi za prvaka, bila bi cijela okićena ko split, ili vinkovci, garantiram ti da te male sredine mogu ludilo napravit, a zagreb jebiga, nije to takav spoj, ljudi slave naslove ko da si došo na pogreb, aj to je malo pretjerano, al nisam zadovoljan, prvenstveno zato što znam da zagreb može u navijačkom smislu ponudit 10 puta više, nego što nudi i pokazuje, naravno tu ne mislim na BBB, već isključivo na običnu publiku i ljude. Al da ne zaserem temu s daljnjim filozofiranjem, glavnu srž problema sam reko.

A Torcida ima tu specifičnu situaciju, da može iskoristit veliku masu ljudi koji nisu Torcida, za svoje ciljeve i za svoju prezentaciju, i tu je prava snaga Torcide, al ponavljam nisu BBB Grobari Delije i ostale veće grupe s ovih prostora nisu u velikom zaostatku što se navijačkog dekora tiče, pogotovo Delije koje imaju još veću masu iza sebe nego Torcida, al kažem svakako da je vaš plus ta brojnost koju imate, i ono najvažnije priključit će vam se i dida i baba i sirotinja i bogatun, to je to prijatelju, to BBB na žalost vjerojatno nikad neće imat, jer jednostavno ljudi nisu toliko navijački osviješteni. Čak sam mišljenja, da bi za dinamo bilo puno bolje kad bi igro utakmice u hercegovini slavoniji, jebi me u guzicu ako ga više ljudi ne bi pratilo, u tim osjetno manjim sredinama od zagreba.
.

Bio sam jučer u ST i na utakmici, iako sam očekivao dobar štimung i dobar provod, još uvijek sam pod dojmom. U gradu je na svakom koraku sve odisalo proslavom ,nije bilo zgrade bez najmanje 2 zastave i 2 transparenta, pjesma na svakom koraku,a na stadionu takva atmosfera da nismo sjeli cijelu utakmicu. Čak su i gosti bili iznad svih očekivanja, podigli su transparent "Sve najbolje" .

Torcida se razlikuje od BBBa u tome što oni kao organizirana skupina i spunjavaju svoju ulogu, a to je pravljenje navijačke i pozitivne atmosfere tako da svatko ko je tu bio je poželio doći ponovo na takvo nešto, meni je samo žao što nisam vodio sina.
Sjećam se fešte kad je Hajduk osvojio prvenstvo igralo se protiv Vrteksa, po gradu je bilo nešto sličlno, di god dođeš fešta, pjevanje, u svakom kafiću euforija, jednostavno dobra zabava za sve uzraste.
Sljedeće godine zadesim se u ZG na proslavi Dinamove titule, ajde na stadionu nije bilo loše, podijelili majice i navijalo se, ali ne tako kao kao u ST jer nema pjesme i ne sudjeluju svi, poslije na trgu dođem sa ženom, a tamo urla Bogović na mikrofn "Mi smo Purgeri, najjači smo najjači", atmosfera tkva da mi je ženu bilo strah da nas netko ne napadne i ubrzo smo otišli.
BBB moraju razmisliti koja im je svrha i jesu li svrha sami sebi.

NorthStand
15-02-2011, 04:20
Ma nisu problem BBB, pa ne mogu BBB pokrenut cijeli grad, grad se mora sam pokrenut! Odnosno ljudi moraju utuvit u svoje glave, da nitko neće napravit dobru atmosferu umjesto njih, ako i oni sami ne doprinesu stvaranju te atmosfere. Nisu Boysi sami sebi svrha kako se priča, možda nekome to djeluje prenasilno, taj njihov stil, al jebiga zato oni i jesu BBB, a Torcida ima sasvim drugu priču što se toga tiče. Bilo bi suludo očekivat da svi pale 1000 baklji ko torcida, ne zato što se to ne može napravit, već zato što neki na drugačiji način vide proslavu i slavlje nečega. Ja prvi volim bakljade, al ne treba u ničem pretjerivat, od svega ponešto i to je to, ko pravi gurman ne. haha

A što se tiče te atmosfere u zagrebu, vjeruj mi nisu za nju krivi BBB, jer realno BBB i jesu jedini pravi navijači ako ćemo iskreno pričat u zagrebu. To što se samo negativa širi u vezi njih je stvarno žešća glupost, kad Torcida ili Armada naprave pizdariju npr, onda je to slučaj zanosa pijanstva itd, a kad BBB to naprave onda je opasni huliganizam. Mislim da je najviše doprinjela cijeloj ovoj negativnoj situaciju oko dinama i BBB, medijska elita, koja konstantno širi negativu na račun BBB prvenstveno, a onda i dinama, i ljudi su jednostavno odjebali sve to i ja im ne zamjeram. Al to sve su po meni čista opravdanja, ako si pravi navijač ništa te neće otjerat od tvog kluba i stadiona. S ljudima treba puno radit, pogotovo u zagrebu, koji nema ni približno navijački mentalitet kao dalmacija i split, to je realno i iskreno stanje stvari sviđalo se ono nekome ili ne. A BBB će kad tad riješit ove svoje dječje bolesti koje ih sad tište, i bit će bolji nego ikad prije kad se sve smiri i dovede u red, u to niti najmanje ne sumnjam.

U svakom slučaju, ne sumnjam da je lijepo bilo bit ovih dana u splitu odnosno dalmaciji. Slike su govorile, same za sebe.

Graničar Jozo
15-02-2011, 09:19
Al to sve su po meni čista opravdanja, ako si pravi navijač ništa te neće otjerat od tvog kluba i stadiona.

ne bih da vrijeđam, jer mi je dinamo drag, al neke stvari si i sam opisao.

p.s. zaba što se ne javi da podijelimo iskustva o puncima :rofl

p.s. 2. što se tiče splita meni je auto bio sav prekriven čađi od raketa ili šta ja znam čega, a na balkon su mi doletile one bijele trake što se bacaju na stadionu. možda stvarno vrijedi ona hajduk=split

NorthStand
15-02-2011, 18:25
ne bih da vrijeđam, jer mi je dinamo drag, al neke stvari si i sam opisao.

p.s. zaba što se ne javi da podijelimo iskustva o puncima :rofl

p.s. 2. što se tiče splita meni je auto bio sav prekriven čađi od raketa ili šta ja znam čega, a na balkon su mi doletile one bijele trake što se bacaju na stadionu. možda stvarno vrijedi ona hajduk=split

Ne znam šta bi se uvrijedio, u svakom slučaju situacija je takva da je torcida trenutno debelo isprijed hajduka. Možda se to i promijeni u budućnosti u korist hajduka, al čisto sumnjam da će se išta promijenit ove sezone, jer je Torcida u najvećem zamahu u zadnjih 10 godina, dok je Hajduk čista suprotnost tom zamahu.

caporegime
17-05-2011, 15:57
http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/montaza-ili-ne-hajdukov-predsjednik-nosio-kapu-ustaskim-obiljezjem-clanak-288489

uh, postanem li ikad veća njuška ,koje li će to natjecanje biti u vađenju kompromitirajućih stvari.....:rofl:rofl
i to u puno toga

Baader Meinhof
17-05-2011, 18:32
uh, postanem li ikad veća njuška ,koje li će to natjecanje biti u vađenju kompromitirajućih stvari.....:rofl:rofl
i to u puno toga

A lijepo smo te upozorili da se ne slikaš u dresu Dragiše Binića!

Graničar Jozo
04-10-2011, 12:12
Priznanje SFK Ploče Miši Krstičeviću 1979.godine

http://ploce.com.hr/ostalo/2513-nostalgija-priznanje-sfk-ploe-mii-krstieviu-1979godine

Iz igračke karijere vrijedi istaknuti jedan detalj. Naime, 5.rujna 1979.godine Mišo je na prvenstvenom susretu protiv Dinama postigao posljedni pogodak na legendarnom Starom placu te i na taj način ušao u povijest Hajduka.

Graničar Jozo
27-01-2012, 15:39
Subašić prešao u Monaco

Sad već bivši prvi vratar Hajduka, Danijel Subašić potpisao je za francuskog drugoligaša Monaco. Dugo očekivani transfer se tako realizirao. Subašić je vezan ugovorom na 4,5 godine, odšteta je procijenjena na 700.000 eura i trebala bi u cijelosti pripasti Hajduku.

dalton
27-01-2012, 17:51
odlicno jos da se rijese brace š i tomasova i vukusica mogu juniori igrat sa jos par starih i ja zadovoljan.hajduk triba imat politiku atletikobilbaa ..samo domace i ne skupo

balkanac
27-01-2012, 18:50
po ovin igracima tesko jos da mozemo i 2.bit

Bukowski
28-01-2012, 16:57
odlicno jos da se rijese brace š i tomasova i vukusica mogu juniori igrat sa jos par starih i ja zadovoljan.hajduk triba imat politiku atletikobilbaa ..samo domace i ne skupo

Ne slažen se s ovin prvim.Zašto?Daleko od toga da mislin da bi Hajduk MORA kapitalizirat silnu emociju lokalne dice,šta dosad nije radija,ali ne moremo se ograničit samo na Dalmaciju,jer je premal teritorij.To bi se moglo jedino da škola radi perfektno,onda ti je dosta sto dice za napravit 11 nogometaša.Hajduk mora masu bolje pokrit Dalmatinski/Hercegovački bazen,da se ne bi više dešavali Modrići,Bobani,etc,ali zašto ne dovodit i mlade talente sa strane?Ali talente,naravno da sad nije vrime dovođenja Bake,Ibre i takvih.

Vepar
28-01-2012, 17:10
Hajduk već godinama nije stvorio nekog posebno dobrog igrača, mislim da ta škola više nije dovoljno kvalitetna. Uz to, stoji da je samo Dalmacija nedovoljna kao izvor igrača ako vam klub ima veće ambicije. A mislim da je nedostatak ambicije i samopouzdanja jedan od najvećih problema, kada funkcioneri Hajduka pričaju o dugoročnom planiranju, izgradnji ekipe na duge staze itd., ja to shvaćam kao još jednu promašenu sezonu i traženje alibija.

Inkvizitor
28-01-2012, 17:13
Ne slažen se s ovin prvim.Zašto?Daleko od toga da mislin da bi Hajduk MORA kapitalizirat silnu emociju lokalne dice,šta dosad nije radija,ali ne moremo se ograničit samo na Dalmaciju,jer je premal teritorij.To bi se moglo jedino da škola radi perfektno,onda ti je dosta sto dice za napravit 11 nogometaša.Hajduk mora masu bolje pokrit Dalmatinski/Hercegovački bazen,da se ne bi više dešavali Modrići,Bobani,etc,ali zašto ne dovodit i mlade talente sa strane?Ali talente,naravno da sad nije vrime dovođenja Bake,Ibre i takvih.

Baku i Ibru u istu rečenicu..ne ide..

dalton
28-01-2012, 18:08
zato sta je hajduk sada dionicko drustvo bez novaca ma koliko nama to bija crnjak.njegova placa je uteg za nas proracun i to je jasno ko dan i narusava jednakost u svlacioni.vrime je da se toga rijesimo ako nece revidirat ugovore i on i vejic i buljat.njih 3- miljun eur godisnje ko svi ostali skupa.ugovori u hajduka vise ne4smiju bit takvi i gotovo aa ljudi sta ih potpisu u ime hajduka triba kaznjavat .pa jebeni buljat ima ugovor a nije zaigra i ima stavku u ugovoru da ako ne nadje klub kad ode u roku 1 god hajduk mu mora platit jos 100 tisuca ejjjj.svi buduci igraci hajduka ce ic u druge klubove bez postotka a ne ko sada i to triba istrpit i amen.kad sam mislija na domaci bazen onda sam mislija na sve u hrv a veci dio iz dalmacije sta je i normalno a sta se tice oml skole ona ce se sama izdricat kad nebudu radile kuverte ko nekad.svi smo mi malo u zvizdama kad se prica o hajduku i zanosimo se starom slavom.triba se spustit na zemlju i pocet proizvodit a ne kupovat i to je to.bilbaova regija je manja od nase a nisu u jednoj spanjolskoj lizi nikad ispali u drugu ligu kod puno vecih protivnika u lizi ....da su slusali katalinica jos kad je bija shelburn da triba uvest juniore onda se nebi danas vracali na ono sta je on predlaga prije skoro 10 god....vrime je da se istrpe dica i rijesi se balasta koji je stvaran godinama bilo u kancelarijama bilo na terenu a to se sad radi pitanje je samo ocemo li izdrazat ili cemo morat na burzu ka sta vecina oce a onda se mozemo pomirit sa vecim uspjesima jer taj sta kupi hajduka ce radit isto ovo sta mozemo i sami i sta sam gore napisa..jednostavno za prezivit u plusu moras prodat jednog igraca za min 6 m eura a kad doje privatnik on moze rasprodat sve i onda bi izlazija u europu ko promatrac svakih 15 godina sta niko od nas nezeli zar ne..ja molim boga da igraju svi juniori sa 3 starca u svakoj vezi po jedan i za 2 god imas jezgru-svoju

Inkvizitor
28-01-2012, 18:30
ma kakva dica..naša dica okanite se tih iluzija..dice se jebe za sve..ionako se guraju oni čiji roditelji imaju para..a ako tko i valja..dođe u kandže menadžera-kriminalca koji ge gleda kao obično obrtno sredstvo..

I onaj Livaja im je otišao dok još nije taknio balun na Poljudu

dalton
28-01-2012, 18:58
ma kakva dica..naša dica okanite se tih iluzija..dice se jebe za sve..ionako se guraju oni čiji roditelji imaju para..a ako tko i valja..dođe u kandže menadžera-kriminalca koji ge gleda kao obično obrtno sredstvo..

upravo zato je i otisa momak zato sta je zna da nece dobit priliku kraj ovih ostalih jer realno ako si nekoga platija po miljuna i ima placu 400 tisuca godisnje on ti nece sist na klupu jer gubis lovu i onda forsiraju a veze nemaju i cao ovako juniori imaju 20 tisuca kn placu i grizu bolje nego ovi isluzenoi opanci samo im triba dat vrimena i selektiratih po radu a ne kuverti i naravno kako sam napisa .cili postotak ide hajduku kao sta je i normalno.to se radilo dosad jer su isli pratit nekadasnje vrime kad je drzava davala lovu pa bi hajduk u nedostatku novaca moga dovest nekog igraca kao recimo rukavina ili kranjcar da mu da postotak kad se proda vani a to je sranje za klub gledajuci dugorocno i jedno proslosvrseno vrime u danasnjem nogometu.pa na jebenom kranjcaru hajdk je zaradija 300 tisuca kn a transfer je bija 4.5 miljuna funti.jebes takvu politiku .ima dice sta ce igrat za 2 iljade eura zapanti i bice bolji sto puta od ovih vucibatina

dalton
28-01-2012, 19:05

i jos jedno dici se jebe?jebe im se jer ako ja na treningu dam gol namistim dva a ti ne napravis nista a stari ti ima lovvu ti igras a ja ne-e zato je njima bilo svejedno i kruv su trazili u drugim sredinama a mi smo imali tatine sinove ili menadjerske tulipane sta veze nemaju.logicno da im takva selekcija ubija volju za igrom .samo jedno treba prominit a to je igra onaj sta je najbolji po referencama na terenu a ne izvan terena u prijevodu Đepa ili ti ga Kuverte

Bukowski
28-01-2012, 19:34
zato sta je hajduk sada dionicko drustvo bez novaca ma koliko nama to bija crnjak.njegova placa je uteg za nas proracun i to je jasno ko dan i narusava jednakost u svlacioni.vrime je da se toga rijesimo ako nece revidirat ugovore i on i vejic i buljat.njih 3- miljun eur godisnje ko svi ostali skupa.ugovori u hajduka vise ne4smiju bit takvi i gotovo aa ljudi sta ih potpisu u ime hajduka triba kaznjavat .pa jebeni buljat ima ugovor a nije zaigra i ima stavku u ugovoru da ako ne nadje klub kad ode u roku 1 god hajduk mu mora platit jos 100 tisuca ejjjj.svi buduci igraci hajduka ce ic u druge klubove bez postotka a ne ko sada i to triba istrpit i amen.kad sam mislija na domaci bazen onda sam mislija na sve u hrv a veci dio iz dalmacije sta je i normalno a sta se tice oml skole ona ce se sama izdricat kad nebudu radile kuverte ko nekad.svi smo mi malo u zvizdama kad se prica o hajduku i zanosimo se starom slavom.triba se spustit na zemlju i pocet proizvodit a ne kupovat i to je to.bilbaova regija je manja od nase a nisu u jednoj spanjolskoj lizi nikad ispali u drugu ligu kod puno vecih protivnika u lizi ....da su slusali katalinica jos kad je bija shelburn da triba uvest juniore onda se nebi danas vracali na ono sta je on predlaga prije skoro 10 god....vrime je da se istrpe dica i rijesi se balasta koji je stvaran godinama bilo u kancelarijama bilo na terenu a to se sad radi pitanje je samo ocemo li izdrazat ili cemo morat na burzu ka sta vecina oce a onda se mozemo pomirit sa vecim uspjesima jer taj sta kupi hajduka ce radit isto ovo sta mozemo i sami i sta sam gore napisa..jednostavno za prezivit u plusu moras prodat jednog igraca za min 6 m eura a kad doje privatnik on moze rasprodat sve i onda bi izlazija u europu ko promatrac svakih 15 godina sta niko od nas nezeli zar ne..ja molim boga da igraju svi juniori sa 3 starca u svakoj vezi po jedan i za 2 god imas jezgru-svoju

Ma oprosti,jebiga,čitan tvoj odgovor i odma mi prva rečenica nema veze s vezon,pa pogledan gori i skužin d san krivo napisa:ne slažen se sa DRUGIN dilon posta.Al to si triba ubrat iz mog odgovora da san na to mislija :rofl A za ovo se slažen sve,pa ko se normalan ne bi složija?Znaš ka i ja u čemu je stvar,i di je zapinjala sto puta izgovarana "odsad idemo s našon dicon,koju triba istrpit dvi godine".....Jebiga,pritisak rezultata.Ne more i jedno i drugo,ali mislin da to NE SMI više bit opravdanje,seren im se u rezultata,ionako ne osvajaju ništa,a jedan EVENTUALNI kup u 5 godina mene ionako ne zadovoljava.
Samo,isto i to oko "naše dice" je tema za tri stranice.Kad čujen/vidin kako se bahate i UCIJENJUJU Hajduka :o ,dođe mi slabo.Pa onda vidiš jednog ajmo reć Ibru kad san ga već spomenija,di grize više nego sva ta "naša dica".Ali,to je JEDINO problem Hajduka.Klub je kriv šta nema jasno određena pravila,kad i pod kojin uvjetima junior dobiva ugovor,pa se onda dešava šta se dešava,jedan traži toliko jer je "najbolji" ili jer "oni drugi ima xy"....To mora sve po špagi,junior tad i tad,ako zadovoljava,mora potpisat po JEDNAKIN za sve uvjetima ugovor s klubon.Klub je taj koji mora riješavat menadžere,i koji možda i prije svega se mora počet PONAŠAT ozbiljno,samouvjereno,i kako Bog zapovida.Da se zna ko pije a ko plaća,da ti klinci sanjaju kad će obuć dres,a ne da su prepušteni raznim ćelavim seljačinama,koji im pumpaju glave nekin bolesnim ciframa,pa je klincu,umisto da mu život/karijera teku nekim normalnim tijekom,prvi ugovor-prvi nastup-standardnost-iskakanje-ev.prodaja,njima je danas prva želja,sa 16 godina,prodaja.

balkanac
29-01-2012, 00:41
Sve dok svi uhljebi neodu I sve se neocisti nema prema naprid u dugorocnom smislu

Graničar Jozo
29-01-2012, 00:42
Sve dok svi uhljebi neodu I sve se neocisti nema prema naprid u dugorocnom smislu

tko je većinski vlasnik hajduka? jeli grad ili nije više ni on?

balkanac
29-01-2012, 00:45
tko je većinski vlasnik hajduka? jeli grad ili nije više ni on?

Mislin da je....ali kerum malo toga radi za boljitak kluba,samo postavi marionete

Graničar Jozo
29-01-2012, 01:01
Mislin da je....ali kerum malo toga radi za boljitak kluba,samo postavi marionete

ajmo reć ovako.

nikada se hajduk neće riješiti uhljeba dok se ne riješi pitanje većinskog vlasnika, a po mogućnosti privatnog, koji nije uložio malu lovu.

Zašto većinskog (51%) i zašto privatnog?

Pa ovako, dok se natežu i dok svatko od vlasnika svoju politiku vodi nema tu kruha. nema tu ni vizije, ni strategije i konkretnih ciljeva, što kratkoročnih, što dugoročnih. Tu je bitno da peruzme jedan uzde u svoje ruke i da krene raditi posao. To da svatko svoju politiku vodi nekako se najbolje ogleda u dovođenju svojih igrača.

Pri tome ne valja da je većinski vlasnik grad, jer do sada se ti pokazalo kao loše. Da bi se nešto sustavno i dugoročno provodilo treba mir i stabilnost samom klubu, a kako je grad kao nositelj vlasništva podložan političkim promjenama uslijed izbora opet se otvara mogućnost kojekakvih malverzacija, političkih trgovina i sl, što nije dobro za rad kluba, tj. za rad uprave. Baš me zanima kako je raditi Malešu, a koji je uletio u nešto što nadilazi konkretnu problematiku Hajduka...

Zašto je bitan jedan privatni većinski vlasnik. Bitan je jer ukoliko ih je više sama uprava će morati posvetiti mnogo više pažnje na balansiranju u tim odnosima nego na sam rad kluba.

Imam priliku gledati kako to funkcionira u jednoj velikoj firmi koja je dioničko društvo, u kojem uprava muku muči sa balansiranjem želja i interesa velikog broja vlasnika.

dalton
29-01-2012, 01:56
ajmo reć ovako.

nikada se hajduk neće riješiti uhljeba dok se ne riješi pitanje većinskog vlasnika, a po mogućnosti privatnog, koji nije uložio malu lovu.

Zašto većinskog (51%) i zašto privatnog?

Pa ovako, dok se natežu i dok svatko od vlasnika svoju politiku vodi nema tu kruha. nema tu ni vizije, ni strategije i konkretnih ciljeva, što kratkoročnih, što dugoročnih. Tu je bitno da peruzme jedan uzde u svoje ruke i da krene raditi posao. To da svatko svoju politiku vodi nekako se najbolje ogleda u dovođenju svojih igrača.

Pri tome ne valja da je većinski vlasnik grad, jer do sada se ti pokazalo kao loše. Da bi se nešto sustavno i dugoročno provodilo treba mir i stabilnost samom klubu, a kako je grad kao nositelj vlasništva podložan političkim promjenama uslijed izbora opet se otvara mogućnost kojekakvih malverzacija, političkih trgovina i sl, što nije dobro za rad kluba, tj. za rad uprave. Baš me zanima kako je raditi Malešu, a koji je uletio u nešto što nadilazi konkretnu problematiku Hajduka...

Zašto je bitan jedan privatni većinski vlasnik. Bitan je jer ukoliko ih je više sama uprava će morati posvetiti mnogo više pažnje na balansiranju u tim odnosima nego na sam rad kluba.

Imam priliku gledati kako to funkcionira u jednoj velikoj firmi koja je dioničko društvo, u kojem uprava muku muči sa balansiranjem želja i interesa velikog broja vlasnika.
Jaosobno nisan za hitnu privatizaciju jer ona u ovoj drzavi nije donila ni jednoj firmi dobro pa nece ni hajduku barem dok ne udjemo u eu i nesredimo neke zakone da se zna ko sta i kako .privatnik da ali privatnik kome hajduk ce bit tek usputni minibiznis a vise reklama a do sadatakvog nije bilo osim g LUKŠICA iz cilea koji je neovisan o domacim strukturama vlasti a takvi ce tesko uzet kumpir ko sta je hajduk .ostali nedolaze u obzir i njima je samo do brze zarade a njihova brza zarada znaci propast hajduka i onda prodavanje 1,2,3 dok ga ne rastave u proste faktore.ponavljam uz nadzorni odbor kao sad koji cine ljudi da im nije hajduk odskocna daska u karijeri i da im ne sluzi u politicke svrhe u punjnje djepa nego samo cast moze funkcionirat isto kao i da doje recimo primjer Andabak ,ocistis situaciju na katu i svlacioni i krenes u proizvodnju -to isto bi on napravio-proizvodnju za koju ce tribat vrimena to je svima jasno ali cemo imat cist racun i nebojim se za takvog hajduka u hrv lizi a garantiram da ce izbacit ludilo generaciju svakih 5 godina sta ce ponosno izac u europu a ne ko misevi i stare vucibatine.za to triba vrimena i strpljenja ali ako smo dosad cekali bezveze sad mozemo s razlogom .malo mi to uobrazeno gledamo na racun starih dana ali to je realnost danas.ima klubova koji su bili prvaci europe -nothingham forest-pa came u 2,3 lizi desetljecima ,pa sta ....samo dobar rez ,pravilan i strpljenje jedino se tako moze vratit sjaj i nikako drugacije....

Bukowski
29-01-2012, 03:35
Dan kada Hajduk postane privatno vlasništvo će zasigurno uz dan kad smo izglasali ulazak u EU biti jedan od najtužnijih u mom životu.Pa taman da ga kupi neki unuk pok.Frane Matošića koji je ne znan kako bogat,ja san protiv toga i amen.Hajduk može i mora dobro raditi ustrojen upravo kako je sada (u nemogućnosti da navijači kupe dionice i postanu većinski vlasnik).Ti (graničar) kažeš ne more,ja kaženo može i mora.Stvar je u tome da grad sa Hajdukon ne triba imat apsolutno ništa,osim da ga eventualno sponzorira ako more.Izabere se predsjednik na javnom natječaju,navijači izaberu neovisan NO,i to mora šljakat.Zašto molin te ne bi moglo?Naravno,sve ovisi samo i jedino o predsjedniku,koliko je sposoban,ima ideju,i koliko je pametan da se okruži pametnim ljudima.Sve šta klubu triba je kvalitetan predsjednik (sa vizijom),neovisan NO i to je to.S tim da se moraju minjat neka stara pravila,npr.NO mora izabrat neovisnu revizorsku kuću,a ne ka dosad da predsjednik dovodi revizora,pa mu ovi naštanca na papir šta oće.Ja,ja osobno,san siguran da bi diga Hajduka u roku točno dvi godine,samo da mi se daju ovlati da provodim svoju viziju,i da dobijen/mogu izabrat dobrog sportskog direktora.Znači,u roku dvi godine,to nije puno.Ne bi odma osvaja titule,ni onu treću možda,ali san siguran da bi Hajduk ustroija ka transparentan klub,u kojem bi igrali igrači sa otprilike svi istim primanjima (da nema slučajeva koje je dalton navodija da jedan prima 50-erostruko od nekog ko također stalno igra),klub koji bi sam sebe financira i ne bi mora dizat kredite za plaće,i klub koji bi igra borbeno,uz 15-20 iljada stalno.Kad se prestanu dovodit stari (skupi) konji,Ciccarelliji koji od financijski najpotentnijeg kluba kojeg voli mas ljudi,ne more stvorit proizvod koji donosi novac,kad se ne bude letalo na neke pripreme u Tursku,i masa tih "kad ne bude" (a koja su sva vrlo lako ostvariva),onda Hajduk more poslovat jako lipo,i bez privatnog vlasnika.Grad kao vlasnik je na teret jer se postavija maćehinski,stavlja ljude na pozicije,al im ne da odrišene ruke.Ne ide to tako.Grad Split,odnosno trenutne garniture u gradskoj vlasti,sa Hajdukom ne bi smile imat NIŠTA.Jer oni i nisu vlasnici,vlasnici su GRAĐANI,a ne grad.

balkanac
29-01-2012, 11:54
Burowski........amo rec da je zadnji dan prijelazog roka,tj.23 i 30....i hajduku se nudi messi,uz objasnje da je vidija tu sjajnu torcidu kako radi odlican ambijenat i dekor ,te kako zeli pomoci hajduku u buducnosti....ali smo tu postoji jedan problem ,a to je odsteta koja na njega iznosi 7 milja eura.......vrime odmice i njega se triba odma kupit,vlasnik odma triba dat te pare da ga dovede.....oce neko iz nadzornog odbora dat te pare iz svog takuina,oce li takvozvani sposobni predsjednik dat svoje pare????.....dok su se sastali na okupu prijelazni rok je zavrsia i messi nije dosa,a pare se nisu skupile.......toliko o tome()

Bukowski
29-01-2012, 14:50
Burowski........amo rec da je zadnji dan prijelazog roka,tj.23 i 30....i hajduku se nudi messi,uz objasnje da je vidija tu sjajnu torcidu kako radi odlican ambijenat i dekor ,te kako zeli pomoci hajduku u buducnosti....ali smo tu postoji jedan problem ,a to je odsteta koja na njega iznosi 7 milja eura.......vrime odmice i njega se triba odma kupit,vlasnik odma triba dat te pare da ga dovede.....oce neko iz nadzornog odbora dat te pare iz svog takuina,oce li takvozvani sposobni predsjednik dat svoje pare????.....dok su se sastali na okupu prijelazni rok je zavrsia i messi nije dosa,a pare se nisu skupile.......toliko o tome()

Ma daj,ja pričan o konkretnim stvarima a ti o dolasku Messija u 15 do ponoć???Šta oćeš da ti odgovorin uopće na to?Da idem i ja u "šta ako"?A šta ako je Hajduk ustrojen klub u kojem se planski kupuje,pa mu se ni ne dešavaju situacije da kupuje u 15 do ponoć?Ne budi lud,bez uvrede,ali čini mi se da vi mlađi patite za titulama,i da bi jako rado vidili Mamića u Hajduka.Shvati da je neusporedivo važnije da hajduk stane na noge i da nam ne odlaze igrači jer nisu dobili plaće od svih 6 uzastopnih Dinamovih titula.
Sad san ljut na sebe šta san ti uopće iša odgovarat na takvo pitanje,al aj,kad san već napisa,postat ću.

balkanac
29-01-2012, 14:59
to je tvoje misljenje,tu nesta stoji i nesta ne stoji....mi mladi patimo za titulama?mozda i jesmo ali 6 godina posta i svakome po*izdi,a ovo o mamicu necu komentirat.....to u veza planskog kupovanja je smisna prica....hajduk nikad nece stat na noge kad se takvi ljudi motaju oko njega

Bukowski
29-01-2012, 21:18
Nemoj se ljutit,nisan mislija drito na Mamića,tija san reć da iman dojam da bi vi tili tako nekog "drmatora" u klubu,samo da bi osvajali titule.Oću reć da jebeš sve te hr titule,kad su ionako osvojene kako jesu.Šta ti vridi 10 titula ako je klub u banani?Evo uzmimo Dinamo za primjer,osvajaju duple krune svake godine,ali Dinamo se nije maka ništa dalje od Hajduka,po meni.Odnosno jest,ali to je ušminkano,u sitnim i nevažnim detaljima.To ti je ka ono,ružna ženska i kilo piture na njoj,fasada je tu,al ženska je i dalje ružna.U čemu je to Dinamo toliko bolji?Plaće su redovite,škola kažu da radi bolje od Hajdukove (mada u to nisan siguran,ne pratin baš mlađe kategorije,ovo šta čitan tu i tamo,i Hajdukovi klinci njih gaze)znači,nije šta je škola bolja,nego se Hajdukovi klinci gube u onim kasnijim godinama,a to je stvar prvo šta je Hajduk dozvoljava raznim menadžerskim jebivjetrima da se muvaju oko kluba/dice,i šta Hajduk nije ima di slat igrače na kaljenje,dok Dinamo ima za to PRVOLIGAŠKI klub,šta je naravno protuzakonito.Kažu i da Dinamo ima bolji skauting,ali to po meni nije ni blizu istine.Njima se jednostavno potrefilo 3-4 igrača,mislin da je to čisto sreća,a ne to šta je Dinamo nešto puno bolji u skautingu.U biti,ako ćemo bit pošteni,Hajduk skauting uopće nema,tako da nije teško biti bolji.Ali ga bogami nema ni Dnamo.To se kod nas sve radi na foru "alo,iman jednog malog" s tim da to zovu vlasnici/treneri/navijači lokalnih klubova,a ne da ih nalaze skauti.U financijskom smislu,ja komentirati ne mogu,jer,kao ni ti,pojma neman koliko i šta Dinamo ima na računu.I to je to,financije (upitno),škola,odnosno nedostatak korupcije u istoj,i skauting (onaj nepostojeći:D).
Sve u svemu,oću ti reći,da Dinamo po meni ništa profitirao nije od toga što ima "jednog vlasnika",osim što osvaja titule.Samo,te titule Dinamo ne osvaja,nego krade.Da sutra Mamić ode,Dinamo za po godine dolazi u Hajdukov livel,a to je zato šta Mamić Dinamo uopće nije podigao,nego trapuliva iz dana u dan,krade,laže i valja.To su kratkoročne dobiti,dok bi HAjduk pravilnim preustrojem za koji su se izborili navijači mogao profitirati dugoročno.Dinamo,i sav "sjaj" oko njega,je samo fasada i ništa više.Dinamo trenutno funkcionira kao diktatura,ali diktature se sve raspadaju kad diktator odapne.To je Mamićeva kratkovidnost,on ništa za klub dugoročno ne radi.
A šta se tiče titula,jebiga,i ja san Hajdukov navijač,i meni je pun kurac svega,ali ja san spreman žrtvovat kratkoročne ciljeve nauštrb dugoročnih.
PS.Sori ako san te uvridija,sad kad san pročita onaj svoj post malo djeluje ka da san ti se obratija svisoka.

balkanac
29-01-2012, 21:55
ma nema nikakvog problema.....ovo sad sta si napisa sve stoji i sve je istina

KIKE 1975
11-02-2012, 01:49
http://www.zaslike.com/files/ypfth1d2qia02gz97y7_thumb.jpg (http://www.zaslike.com/viewer.php?file=ypfth1d2qia02gz97y7.jpg)

KIKE 1975
11-02-2012, 02:03
http://img215.imageshack.us/img215/8619/20024l.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/215/20024l.jpg/)

balkanac
21-03-2012, 23:23
E moj krasimire nema se tu sta pricat

Graničar Jozo
22-03-2012, 09:55
E moj krasimire nema se tu sta pricat

i samo u krug...

koje sranje.

1981
22-03-2012, 11:39
Čitan po portalima kako mu se ljudi zahvaljuju.
Na čemu?

Možda natome kad nije ima di doša u Hajduka a na prvu ponutu uvatija crtu i ostavija klub na cidilu.

Inkvizitor
22-03-2012, 13:06
Ali je zbrisa Balakov..??

Graničar Jozo
22-03-2012, 15:49
Ali je zbrisa Balakov..??

je... ode u kaiserslautern

ma problem je što opet neće hajduk imati nekog trenerskog kontinuiteta. opet će novi početi ispočetka...

i uvijek ista priča. meni se tako čini.

reja, pa špaco, pa on... u biti više ne znam ni ja.

dalton
22-03-2012, 15:50
ima tu svega ,od domacih leseva sta zapinju noge sami sebi i sapunaju dasku medjusobno a kako nece njemu ,,,,zaj mi je sta je otisa zato sta ce sad opet neki kvalitet u rangu njega doc i sve iznova ,,svojih par mulaca, svoju viziju i tako unedogled,,,,tribalo mu je dat vrimena a ne ga na prvu ponudu pustit,,,ima je ugovor isti kao i reja znaci da su znali da moze otic ako doje ponuda iz bundes lige ,,znaci nista nisu naucili ili im je pasalo uzet 400 tisuca eura ,,,zamjera se njemu a zna se da problem caruje u bivsim legendama tipa gabric matkovic i sl koji guraju svoje vec godinama,,gabric igra samo da se pokaze da moze i da se trabzonu izbije lova u tuzbi a to sta nije 10 posto nekadsnjeg gabrica to nije bitno,,,uvik isto...onom matkovicu ciganu se nudilo 500 tisuca kuna da ode sporazumno -NEČE ,,,pa sta vise govorit ,,u svemu ovome najmanje je kriv balakov,,,

1981
22-03-2012, 16:16
Jebe se mene ko je kriv a ko je prav.
Ko je Balakovu da ugovor da može otič kad oče?Toga bi probija nogon i otiša bi skupa sa Balakovin.
Znači svaki trener koji nema di neka dođe u hajduka do prve ponude kad može otič.
Debilizam samo takvi.

Inkvizitor
22-03-2012, 16:18
je... ode u kaiserslautern

ma problem je što opet neće hajduk imati nekog trenerskog kontinuiteta. opet će novi početi ispočetka...

i uvijek ista priča. meni se tako čini.

reja, pa špaco, pa on... u biti više ne znam ni ja.

Puno će se usrićit s njim.

Graničar Jozo
22-03-2012, 16:22
Puno će se usrićit s njim.

on je sad završena priča....

tko može doći umjesto njega?

piše da će preuzet Mišo Krstičević

dalton
22-03-2012, 16:43
on je sad završena priča....

tko može doći umjesto njega?

piše da će preuzet Mišo Krstičević
najvjerojatnije a to je mozda i dobro s obziron da poznaje juniore koji ce ipak bit oslonac hajduka u buducnosti jer --love nema--mozda i bolje da je nema jer bi opet bilo polovnjaka za 300 tisuca po sezoni ,ovako juniori ,,davno je to tribalo prisic ...

Inkvizitor
22-03-2012, 17:02
Mišo ..njega volim još od utakmice sa HSV-om...

bolje on nego onaj Bugarin..daj Bože da Hajduku krene

dalton
22-03-2012, 17:08
Mišo ..njega volim još od utakmice sa HSV-om...

bolje on nego onaj Bugarin..daj Bože da Hajduku krene
po meni ako nece miso onda bi kate najbolje upasa ,,,,naravno bez honorara veceg od 5 tisuca...

Inkvizitor
22-03-2012, 17:21
po meni ako nece miso onda bi kate najbolje upasa ,,,,naravno bez honorara veceg od 5 tisuca...

Katalinić..njega samo pare zanimaju.., njemu može igrat samo ko plati..

tako se priča..

dalton
22-03-2012, 17:38
Katalinić..njega samo pare zanimaju.., njemu može igrat samo ko plati..

tako se priča..
svi su isti nema tu razlike viruj mi....zato je meni zaj sta je ovaj otisa ,manje radi njegova znanja koliko radi karizme i postenja...

balkanac
22-03-2012, 18:05
Sve je to ista guba,dok se ne ocisti klub oduhljeba nemamo sta trazit....
Balakov prije nekoliko dana kaze u novinama da ako ova momcad ostane na okupu da ce je dovest do borbe za prvo misto !!??
Nas Hajduk-sta se postiglo ?
Sljedece godine ako budemo drugi opet ili nedaj boze na goroj poziciji,ko ce onda bit kriv
Nekako mi se cini sve dok ne dode do nekog radikalnog poteza sa sjevera nece bit napretka,jer parole vise I ne pomazu(NEMA KOMPROMISA OCEMO TITULU)
Svak ko dode u klub zeli komad kolaca a niko ne gleda na HAJDUKA
vidit cemo koji ce nam dogodine bit izgovor..OKRENUTA LEDA KRIJU LICA SRAMA-I PAPE I DIDA UMIRU OD STIDA,teska kriza

1981
22-03-2012, 18:20
Sve se vrti oko love.Ovaj naš hajduk nije loša ideja ali kad se nema para nema tu napredka.
Plače se nisu podilile od 11 miseca a ako prodaš Vukušića i šarbinija dobičeš neku kintu ali ko če onda igrat???
Ljjudi brkaju stvari.nekad su igrači morali igrat do 28 a da su mogli ić ka ovi danas vidija bi i od njih goli kurac.
Zlatna generacija bi otišla sva prije 20 godina.Ko ih nebi kupija kad je svaki moga igrat di je tija.

dalton
22-03-2012, 18:21
Sve je to ista guba,dok se ne ocisti klub oduhljeba nemamo sta trazit....
Balakov prije nekoliko dana kaze u novinama da ako ova momcad ostane na okupu da ce je dovest do borbe za prvo misto !!??
Nas Hajduk-sta se postiglo ?
Sljedece godine ako budemo drugi opet ili nedaj boze na goroj poziciji,ko ce onda bit kriv
Nekako mi se cini sve dok ne dode do nekog radikalnog poteza sa sjevera nece bit napretka,jer parole vise I ne pomazu(NEMA KOMPROMISA OCEMO TITULU)
Svak ko dode u klub zeli komad kolaca a niko ne gleda na HAJDUKA
vidit cemo koji ce nam dogodine bit izgovor..OKRENUTA LEDA KRIJU LICA SRAMA-I PAPE I DIDA UMIRU OD STIDA,teska kriza
kakvo vatanje dinama ,,to nas je i dovelo ovde,,silovanje i skupi ugovori a nista,,hajdukova realnost su juniori koje ce se izbacivat redovno pojacani sa 2-3 iskusna ali dobra igraca,,nadzorni odbor sta ga je postavija Nas hajduk je najbolja stvar sta se desila u hajduku zadnjih 10 godina,,,prvi primjer odjeb menadjerima i kresanje svega i svacega sta se kotilo na katu stadiona pa i ako triba popusit lovu ali ne ucjenama-primjer tomasov ,,napadaju ih sa svih strana na ocigled,,sve se pocelo vadit iz ormara dugovi iz 98 covjece,,,to je znak da se krenilo u pravom smjeru ali prave stvari triba istrpit ,druga stvar je sta svi mi zivimo u nekim davnim vremenima ,,,,realnost je nesto drugo,,ovo sta se sad radi je tribalo radit posi shelburna ali nije jer je bilo jos mesa za glođat e sad vise nema mesa pa se dalo hajduk nama ali jos ima kojota sta se motaju i nemogu provarit ovakav sistem,pa blate sve ,,prvo sta ce se uatit je rezultat ,,nema rezultata bez vrimena ili na slilu ko stimac pa onda doje jedan debrecen i utrpa ti duzinu ,,,,sad kolaca nema i tu je nasa prednost,,ne menadjerima i stetnim ugovorima i pomalo come back,,,bolje se na duze vrime vratit kako triba nego kratko na vrh pa opet u podrum,,,jedan buljat je ima ugovor u hajduka na 300 tisuca eur

dalton
22-03-2012, 18:28
i to 300 tisuca eura i ako ne nadje klub u godinu dana da mu hajduk mora uplatit jos 100 tisuca,,pa di to ima ,,a nas hajduk je takve stvari odjeba i to nece vise prolazit definitivno,,za te pare si moga platit 30 juniora a ovaj nije zaigra u hajduka ,,,,prijie su imaali postotak kad idu iz hajduka po 40 -50 posto pa je znalo ispast da vise dobije igrac i menadjer nego hajduk,,,ako ocemo naprid i zdrav klub neke stvari triba istrpit ,nema vise drzavnog novca a jakih tajkuna da ce sipat lovu u hajduka u hrv ne postoji niko nije dovoljno bogat da godisnje utrpava 8 m eura koliko je potrebno ,,znaci ako doje htjet ce izvuc lovu od igraca i onda opet dolazimo na ovo od danas ,pa kad vec triba tako bit onda bolje da ga mi vodimo nego neki polovni tajkun koji ce radit isto ko i mi samo za svoj djep,,,,

balkanac
22-03-2012, 18:39
Pa to I govorin da takve uhljebe triba potrat....gledajuci u zadnji 10god koja je sve guba bila u klubu da bi covik pocea rigat,a I dan danas je ima....to sa svojin igracima svak pametan se slaze...ali koliko se.jos vrimena triba cekat za neki podvig

dalton
22-03-2012, 18:41
koliko triba da triba samo da se to prisiče vise bez popustanja zbog prvog mista ,,sta ce mi prvo misto ako ce me buzat u pretkolima ,,,

balkanac
22-03-2012, 18:47
eo vidit cemo,sljedeca sezona ce bit pravi dokaz koji cemo puten ic

1981
26-03-2012, 15:57
http://img571.imageshack.us/img571/9621/slubeninastupi.jpg

Čarugin momak
28-03-2012, 18:09
Hajduk suspendiran... naravno da to ne znači ništa jer će oni sigurno zaigrati iduće kolo a da dug nisu isplatili, kao i svi dosada... jedina liga u kojoj suspenzija ništa ne znači i u kojoj s par pravnih fraza igraš slobodno a dužan si i bogu i vragu

eagles
29-03-2012, 18:28
zato je tu žalba i odgoda postupka..
doće i to na svoje,mora,pa ničija nije dovika
a i to sa Hajdukon,otkad je Maleš udrija po ćunkama samo se vadi spor za sporon kontra Hajduka
di su bili zadnjih 10 godin,sad su se našli kruva tražit
koliko je god dobrog učinija toliko nas je i razapeja,jbg,valjda će se jednon isplatit ne samo za nas nego za dobro svih klubova

moonlight
30-03-2012, 01:10
Pitanje je , tko je iznad Maleša, tko ga povlači, sasvim je jasno da se suci plaćaju već niz sezona, to je Famillia,
tko da više, mjesto više, jebote ubijaju nam povijest klubova, tu prije svega mislim na Dinamo.

dalton
30-03-2012, 02:13
odzvonilo je ovakvoj lopovstini to je sigurno ,mislim bice je i dalje ali sad ce se dobro zamislit skime dogovaraju i sta rade ...u straju su velike oči ,,dobro je ovo za sve a to sta vade hajduku ne vade samo iz hns ,vade to i domaci klosari zeljni pozicija i oni sta im neodgovara sadasnje stanje kluba jer su najvjerojatnije mislili da cemo krepat vec dosad,,,sad kad se pocelo radit malo sad kontaju odnija je vrag salu jos ce i isplivat na kraju pa daj potopi mu glavu da se nebi spasija sto posto

balkanac
30-03-2012, 20:37
http://www.24sata.hr/nogomet/kriva-procjena-nisu-ga-zeljeli-mateo-preslab-si-za-hajduk-259979

Nije kriva procjena nego je u Hajduku pravilo - čiji tata plati, njegov sin igra. Tata Kovačić nije platio. ---glasi jedan od kometara
fredi odjebi i govna povedi

alien
13-05-2012, 23:40
I recite mi sada,kakav je to trener ili klub kojem igraju 7_8juniora,pa sine moj to je zalosr,a miso ne znam dali je on pravi izbor za ubuduce
Hajduk nikad slabiji

balkanac
14-05-2012, 21:05
U drugom pretkolu Europske lige Hajduk će s koeficijentom 7.774 gotovo sigurno biti nositelj. Drugo pretkolo na rasporedu je 19. i 26. srpnja, a ždrijeb 25. lipnja. Mogući suparnici su: Šahtjor Saligorsk (BLR), Inter Turku (FIN), Fehérvár (HUN), Široki Brijeg (BiH), Sligo Rovers (IRL)...

Prođu li prvo pretkolo, suparnici Hajduka u drugom mogu biti i: Bohemians Dublin (IRL), Hafnarfjardar (ISL), Levadia Tallinn (EST), Pjunik Erevan (ARM), Baku (AZB), Bangor City (WAL), Skonto Riga (LAT), Suduva Marijampole (LIT), MyPa-47 (FIN), Tirana (ALB), Renova (MAK)...

hahahahahah

Čorba
04-06-2012, 11:43
Ma nisu problem BBB, pa ne mogu BBB pokrenut cijeli grad, grad se mora sam pokrenut! Odnosno ljudi moraju utuvit u svoje glave, da nitko neće napravit dobru atmosferu umjesto njih, ako i oni sami ne doprinesu stvaranju te atmosfere. Nisu Boysi sami sebi svrha kako se priča, možda nekome to djeluje prenasilno, taj njihov stil, al jebiga zato oni i jesu BBB, a Torcida ima sasvim drugu priču što se toga tiče. Bilo bi suludo očekivat da svi pale 1000 baklji ko torcida, ne zato što se to ne može napravit, već zato što neki na drugačiji način vide proslavu i slavlje nečega. Ja prvi volim bakljade, al ne treba u ničem pretjerivat, od svega ponešto i to je to, ko pravi gurman ne. haha

A što se tiče te atmosfere u zagrebu, vjeruj mi nisu za nju krivi BBB, jer realno BBB i jesu jedini pravi navijači ako ćemo iskreno pričat u zagrebu. To što se samo negativa širi u vezi njih je stvarno žešća glupost, kad Torcida ili Armada naprave pizdariju npr, onda je to slučaj zanosa pijanstva itd, a kad BBB to naprave onda je opasni huliganizam. Mislim da je najviše doprinjela cijeloj ovoj negativnoj situaciju oko dinama i BBB, medijska elita, koja konstantno širi negativu na račun BBB prvenstveno, a onda i dinama, i ljudi su jednostavno odjebali sve to i ja im ne zamjeram. Al to sve su po meni čista opravdanja, ako si pravi navijač ništa te neće otjerat od tvog kluba i stadiona. S ljudima treba puno radit, pogotovo u zagrebu, koji nema ni približno navijački mentalitet kao dalmacija i split, to je realno i iskreno stanje stvari sviđalo se ono nekome ili ne. A BBB će kad tad riješit ove svoje dječje bolesti koje ih sad tište, i bit će bolji nego ikad prije kad se sve smiri i dovede u red, u to niti najmanje ne sumnjam.

U svakom slučaju, ne sumnjam da je lijepo bilo bit ovih dana u splitu odnosno dalmaciji. Slike su govorile, same za sebe.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma bez ljutnje al ne trkeljaj.
Kakve grad ima veze sa tim,ima milion ljudi u Zagrebu pa da se nemože nać 50 000 ljudi da se napravi atmosfera.
Ključna riječ je ljubav.
A dole je neupitna.Od rođenja.

dalton
18-07-2012, 18:58
kerum GOVNO sugavo je vidija da njegov plan vise ne drzi vodu(daj klub navijacima NAŠ HAJDUK pa ce ga oni srozat i bit glavni krivac pa sada kad je vidija da ce klub najvjerojatnije isplivat.da se rijesava balasta koji je godinama uteg za blagajnu,kad se rijesava raznih rodijaka i kad se rijesilo kostura na koje je racuna sad je udrija po nadzornom odboru i kao fol po jaki andabaki koji hoce preuzet klub) pa je krenija ponovno u svoje posto poto unistavanje hajduka da bi na kraju klub bija prodan i zakrpana rupa u proracunu koja je sve veca i veca(280 miljuna ),,,,kako je ujutro napravija sranje izgleda da mu je do danas popodne doslo iz guzice u glavu sta je napravija pa je pokusa sastanak za sutra sa navijacima ,,,.,,vise ce te citat kasnije u novinama i na hr portalima .....u svakom slucaju dolazimo do onoga sta se pisalo o njemu kao jednom klosaru kojega boli kurac za grad,za hajduk i sve sta je nama sveto a njegovim klosarima ce se začepit usta ovako ili ONAKO,,,
---------SAMO HAJDUK -------- Hajduk ce ti doč pozicije kerume kad vec nemogu ti tvoji poslusnici u vječu seren se na njih...

dalton
18-07-2012, 20:27
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/94302/Torcida-i-Nas-Hajduk-Gradonacelnice-ulica-nece-voditi-nas-klub.aspx

clash
19-07-2012, 10:17
ja još nisam ubra ulogu ovog društva 'naš hajduk' u ciloj toj situaciji...??

bandira
19-07-2012, 18:14
kerum GOVNO sugavo je vidija da njegov plan vise ne drzi vodu(daj klub navijacima NAŠ HAJDUK pa ce ga oni srozat i bit glavni krivac pa sada kad je vidija da ce klub najvjerojatnije isplivat.da se rijesava balasta koji je godinama uteg za blagajnu,kad se rijesava raznih rodijaka i kad se rijesilo kostura na koje je racuna sad je udrija po nadzornom odboru i kao fol po jaki andabaki koji hoce preuzet klub) pa je krenija ponovno u svoje posto poto unistavanje hajduka da bi na kraju klub bija prodan i zakrpana rupa u proracunu koja je sve veca i veca(280 miljuna ),,,,kako je ujutro napravija sranje izgleda da mu je do danas popodne doslo iz guzice u glavu sta je napravija pa je pokusa sastanak za sutra sa navijacima ,,,.,,vise ce te citat kasnije u novinama i na hr portalima .....u svakom slucaju dolazimo do onoga sta se pisalo o njemu kao jednom klosaru kojega boli kurac za grad,za hajduk i sve sta je nama sveto a njegovim klosarima ce se začepit usta ovako ili ONAKO,,,
---------SAMO HAJDUK -------- Hajduk ce ti doč pozicije kerume kad vec nemogu ti tvoji poslusnici u vječu seren se na njih...

a šta je kerum krivo reka?

kako andabaka sa 6% može bit glavni u hajduku,
kako može taj andabaka posuđivat kune Hajduku uz kamatu 7%,
kako može sam dovodit igrače,
kako mogu najboljeg igrača Šarbinija dat na posudbu u Saudijsku Arabiju,
oće li po povratku iz arabije i godinu dana tamo igranja vridit taj igrač 100 kuna,
zašto je smijenjen Maleš čovik koji je stavia glavu na panj i ugrozia cilu obitelj zbog Hajduka i
zašto dovode čovika u Hajduk koji je kum Draženu Laliću ako nećemo politiku u Hajduk

Inkvizitor
19-07-2012, 18:16
Sve se slažem osim da je Sharbini najbolji igrač..

bandira
19-07-2012, 18:31
Sve se slažem osim da je Sharbini najbolji igrač..

žalosno,al je tako,Šarbini mlađi daleko najbolji i oni ga šalju na posudbu u saudisku arabiju,pa šta će bit dogodine kad se vrati od doli,ko će ga onda kupit ,...

šta je najluđe,pričajući s ljudima na poslu, na zidiću,na balunu...svi oni šta nisu politički opterećeni rezoniraju ovako kako sam i ja napisa u svezi keruma i andabake,
da nije tako još bi pomislia da možda nisam normalan kad sagledan cilu situaciju

možeš ovu raspravu negdi drugo prebcit...

Inkvizitor
19-07-2012, 18:38
Možda je on najbolji igrač ali to ne pokazuje..ma neka rasprave..neš ti..a i ti si mod, pribacuj..haha

clash
19-07-2012, 19:45
žalosno,al je tako,Šarbini mlađi daleko najbolji i oni ga šalju na posudbu u saudisku arabiju,pa šta će bit dogodine kad se vrati od doli,ko će ga onda kupit ,...

šta je najluđe,pričajući s ljudima na poslu, na zidiću,na balunu...svi oni šta nisu politički opterećeni rezoniraju ovako kako sam i ja napisa u svezi keruma i andabake,
da nije tako još bi pomislia da možda nisam normalan kad sagledan cilu situaciju

možeš ovu raspravu negdi drugo prebcit...

ananas je jednom prilikom, dok je još bio u rijeci, izjavio da je dinamo jedini klub koji ga interesuje, jer je hajduk zanj premali klub i nakon te izjave on nije smio doč u hajduk.kraj priče.
jebe me se kvaliteta ovo, ono..

bandira
20-07-2012, 00:14
ananas je jednom prilikom, dok je još bio u rijeci, izjavio da je dinamo jedini klub koji ga interesuje, jer je hajduk zanj premali klub i nakon te izjave on nije smio doč u hajduk.kraj priče.
jebe me se kvaliteta ovo, ono..

otišli smo daleko od teme,a ko bi onda igra u Hajduka kad nan svi mulci i pola hajdučkog srca jedva želi ili je već otišlo iz Hajduka....

da ne bi bilo zabune u svezi ovih mojih gornjih upisa,ne mislim ja da je Kerum pozitivan lik u ciloj ovoj priči,
ma mi smo cili društvo u debelom kurcu i kod nas nema dobrih momaka,
ja san samo komentira ovi zadnji slučaj di je samo Kerum kao u kurcu,
sve je to dno dna i kadc misliš da nemože bit dublje uvjeriš se da može...

dalton
21-07-2012, 01:43
a šta je kerum krivo reka?

kako andabaka sa 6% može bit glavni u hajduku,
kako može taj andabaka posuđivat kune Hajduku uz kamatu 7%,
kako može sam dovodit igrače,
kako mogu najboljeg igrača Šarbinija dat na posudbu u Saudijsku Arabiju,
oće li po povratku iz arabije i godinu dana tamo igranja vridit taj igrač 100 kuna,
zašto je smijenjen Maleš čovik koji je stavia glavu na panj i ugrozia cilu obitelj zbog Hajduka i
zašto dovode čovika u Hajduk koji je kum Draženu Laliću ako nećemo politiku u Hajduk
nemogu ja tebi sad objasnjavat jer ima tu citaba od par stranica i drugo nije sve za forum saznaces jednog dana ali ukratko i to smatram gubljenjem vrimena jer ti si kerumovac neznam ni sam zasto mozda zato sta ga svi pljuvaju pa ti imas neke svoje ideje o tome ili jednostavno UVIK KONTRA UVIK KONTRA,,
prvo andabaka nije glavni u hajduka nego nadzorni odbor pa ti slusaj ostale na zidicu.
drugo uskoci in sa lovon kad je stani pani i tribas cekat banku da ti da kredit sa istom kamatom dok kerum vecinski vlasnik i predstavnik grada neda lipe i stavise skucali su svu lovu dok nije dosa ovaj nadzorni sa ULICE,,
nije dovodija sam igrace nego je ponudija da ce uzest maglicu ako hajduk nema love jer nadzorni misli da moze pomoc isto tako i brkljacu kojega je sam platija dok kerum sa svagijen i jos jednim supkom (citaj junior u man city)uzima zub igracima na prodaji a nikad nije da lipe - kao ovaj sta ga ti nazivas najboljin igracen i sve sta gledas zadnja dva dana je radi njegova zuba na sharbinju kojega nece dobit ako ode na posudbu a ice na posudbu jer se nije dobila odgovarajuca cijena za njega koja bi pokrila neke troskove pa je onda krenija djonom na nadzorni i andabaku,,,males je ukratko sam odstupia da ti sad ne objasnjavan i sta je ovaj kum drazenu lalicu to je sad bitno? ,sta je taj lalič i brbič u startu manje vridi od jednog hdz rožiča i buljana koji su trpali dok in se nije raspa djep,,,
i zadnje vec san ti reka da me politika nezanima kad je hajduk u pitanju a ti je uvik uvlačiš kad tebi ne odgovora desno livo crveno zeleno i pravdas onoga koji ti pase stranacki pa prema tome hajduk je hajduk a za politiku me zaboli kurac i to ti ponavljan po vec neznam koji put ,,,,
jedina stranka je hajduk nama a vi svi desno ili livo dok to ne shvatite nam mozeete lagano diplit...

NorthStand
21-07-2012, 02:45
daltone sve to stoji, ali i vi konačno morate shvatit da nakon keruma dolazi novi kerum i tako u nedogled. gredno se varate, ako mislite nakon što se riješimo keruma mamića štimca, da neće neki novi panj iskočit. tu se slažem s bandirom, nema kod nas puno pozitivnih tipova, a oni koji jesu takvi ne žele se prljat i rušit svoju zasluženu reputaciju s kaljužom i mafijom. i onda dođeš do toga, da se govna uvijek uguraju u prvi plan. nemoj se previše nadat, i mislit da će nakon keruma biti bolje, jer može biti i gore. tko je u pravu, vrijeme će pokazat.

dalton
21-07-2012, 13:46
hajduk je na dnu dna i ceka da mu se opali metak u zatiljak i jedino sta ga jos drzi je nesto postenih ljudi i mi ,navijaci od ere mog dida ,oca ,generacije 1981 ,moje,i ovih mladjih i dok je iole svak spreman da se stavi za hajduka oni ga nece smit likvidirat a sad oce li krast posli ?najvjerojatnije ,hoče ali sigurno ne ovako pohlepno kao zadnjih 20 godina ,ovako praseči da hajduku ne ostane kune,ovako kapitalisticki pod okriljem bezakonja,,,,,krali su i prije najvjerojatnije dok se nisan ja ni rodija ali je ostajalo i hajduku i bija je dobar a sad svoj djep pa hajduku ako ostane,,,nemoze vise to sigurno,,,zaj mi jedino sta su i ljudi postali malodusni i neviruju vise da je moguce ista prominit a to je jebeno OPASNO ,to je ta umrtvljenost na svim poljima ,od sindikata,radnika,obicnih ljudi do obicnih navijaca u ovom slucaju,,,dok oni šišaju svi muče i cekaju laganu smrt,,,ja to nikad necu potpisat za hajduka

1981
21-07-2012, 13:48
Jedino rješenje je dat gradske dionice na prodaju i da se nakon toga zna gazda.
Sve drugo su šuplje priče i sve dok je grad večinski vlasnik u hajduku nikad neče bit novaca.
Grad Split nikad neče financirat hajduka koja god stranka bila na vlasti.
Ko to ne svača nema mu pomoći.

Inkvizitor
21-07-2012, 13:59
nemogu ja tebi sad objasnjavat jer ima tu citaba od par stranica i drugo nije sve za forum saznaces jednog dana ali ukratko i to smatram gubljenjem vrimena jer ti si kerumovac neznam ni sam zasto mozda zato sta ga svi pljuvaju pa ti imas neke svoje ideje o tome ili jednostavno UVIK KONTRA UVIK KONTRA,,
prvo andabaka nije glavni u hajduka nego nadzorni odbor pa ti slusaj ostale na zidicu.
drugo uskoci in sa lovon kad je stani pani i tribas cekat banku da ti da kredit sa istom kamatom dok kerum vecinski vlasnik i predstavnik grada neda lipe i stavise skucali su svu lovu dok nije dosa ovaj nadzorni sa ULICE,,
nije dovodija sam igrace nego je ponudija da ce uzest maglicu ako hajduk nema love jer nadzorni misli da moze pomoc isto tako i brkljacu kojega je sam platija dok kerum sa svagijen i jos jednim supkom (citaj junior u man city)uzima zub igracima na prodaji a nikad nije da lipe - kao ovaj sta ga ti nazivas najboljin igracen i sve sta gledas zadnja dva dana je radi njegova zuba na sharbinju kojega nece dobit ako ode na posudbu a ice na posudbu jer se nije dobila odgovarajuca cijena za njega koja bi pokrila neke troskove pa je onda krenija djonom na nadzorni i andabaku,,,males je ukratko sam odstupia da ti sad ne objasnjavan i sta je ovaj kum drazenu lalicu to je sad bitno? ,sta je taj lalič i brbič u startu manje vridi od jednog hdz rožiča i buljana koji su trpali dok in se nije raspa djep,,,
i zadnje vec san ti reka da me politika nezanima kad je hajduk u pitanju a ti je uvik uvlačiš kad tebi ne odgovora desno livo crveno zeleno i pravdas onoga koji ti pase stranacki pa prema tome hajduk je hajduk a za politiku me zaboli kurac i to ti ponavljan po vec neznam koji put ,,,,
jedina stranka je hajduk nama a vi svi desno ili livo dok to ne shvatite nam mozeete lagano diplit...

Ti misliš da je samo stvar u Kerumu. Dobrto ti je rekao North..nakon Keruma dolazi novi Kerum. Dinamovci su se borili kontra Canjuge pa im je došao Mamić..i šta su dobili...gore nego je bilo.

Mi smo tako nasađeni ljudi da gledamo samo svoj interes i pravedni smo samo kad drugi kradu..čim se nama ukaže prilika..hop u džep..

90% "pravednosti u Hrvata" motivirano je samo zavišću.

dalton
21-07-2012, 14:13
Ti misliš da je samo stvar u Kerumu. Dobrto ti je rekao North..nakon Keruma dolazi novi Kerum. Dinamovci su se borili kontra Canjuge pa im je došao Mamić..i šta su dobili...gore nego je bilo.

Mi smo tako nasađeni ljudi da gledamo samo svoj interes i pravedni smo samo kad drugi kradu..čim se nama ukaže prilika..hop u džep..

90% "pravednosti u Hrvata" motivirano je samo zavišću.
nemogu i necu se slozit sa tobom ili nas ima samo malo koliko ti kazes ,mene nisu tako odgajali ni doma ni na ulici kad se radi o nekim stvarima i necu bogami ni ja svoju dicu tako odgajat ,,,pogotovo o hajduku jer to je vecini sa tribine cista ljubav bez novcanih motiva i ne kazen da nema jebivjetara ali oni brzo isplivaju ko govna na povrsinu,,,neke stvari nemaju cijenu definitivno

Inkvizitor
21-07-2012, 15:01
nemogu i necu se slozit sa tobom ili nas ima samo malo koliko ti kazes ,mene nisu tako odgajali ni doma ni na ulici kad se radi o nekim stvarima i necu bogami ni ja svoju dicu tako odgajat ,,,pogotovo o hajduku jer to je vecini sa tribine cista ljubav bez novcanih motiva i ne kazen da nema jebivjetara ali oni brzo isplivaju ko govna na povrsinu,,,neke stvari nemaju cijenu definitivno

a možda si ti među tih 10%.

Uostalom o sebi će rijetko tko reći loše..ali kad čujem priče da je Kerum ovakav onakav, da je priprosti, primitivni Vlaj..znači regionalna mržnja i poznati onaj splitsko zagrebački urbani i usrani fašizam i nadmenost bez pokrića..odmah znam o čemu se radi.

o nekarakternim ljudima koji mi ne mogu biti uzor u ničemu a pogotovo ne u nekom imaginarnom poštenju kojega oni kao zagovaraju a većina ih živi u otetim stanovima i došli do statusa preko partijskih veza u prošlom sistemu...

to su ti "pošteni"

Bukowski
21-07-2012, 15:22
Jedino rješenje je dat gradske dionice na prodaju i da se nakon toga zna gazda.
Sve drugo su šuplje priče i sve dok je grad večinski vlasnik u hajduku nikad neče bit novaca.
Grad Split nikad neče financirat hajduka koja god stranka bila na vlasti.
Ko to ne svača nema mu pomoći.

Ono šta ja shvaćan je da kad/ako se desi to šta ti kažeš,za mene Hajduk prestaje postojati,i počinjen tražit istomišljenike (za koje znan da ih ima) i osnivamo NK Hajduk Split,i krećemo od 5-e županijske.
Ja navijat za tuđu imovinu neću,jedina opcija za prodaju je navijačima,koja je trenutno,nažalost nemoguća.
Hajduk more i mora poslovat ovako.Sa dobrin predsjednikon KOJI IMA OVLASTI,sa neovisnin NO-om koji već postoji,sa dobrin marketinškin direktoron (možda i najpotentnija grana,financijski,bar za prvo vrime,dok ne odrastu jedna-dvi generacije,a totalno neiskorištena).
Mene trenutna zadovoljstva ne zanimaju,više mi znače nefinancijske vrijednosti.I više ću se veselit samon Hajdukovon pozitivnom poslovanju nego hiljadu dvostrukih kruna sa privatnin vlasnikon/grupon vlasnika.Ja stvarno ne znan zašto ljudi misle da Hajduk ne more pozitivno poslovat po ovon modelu.(jesi li ikad proba stavit brojeve na papir?probaj)
Polako,ove godine krenili smo od nule,sa ekipon koju MOREMO plaćat,manje više stari kosturi su očišćeni,grad Split bi moga tu i tamo kapnit,makar nešto,svake godine bi poneki transfer moga bit,svake godine sve jači,jer ćemo s vrimenon doć i do situacije da moremo i odbit neku ponudu,tj."zadržat ekipu na okupu",sve to nosi svoje,a NAJVEĆI obol svemu bi mogli dat sami Splićani,svojin dolascima na stadion.Jer,ne zaboravimo,ja i meni slični,idemo kad moremo,ali samo Splićani mogu ić stalno.I još kad bi Mamić presta krast,kad bi se Hajduk borija s Dinamon,pa kad bi se "napunija" stadion 4 puta u misec dana....ma more se,to je jedina poanta.I ovako san predug post napisa.
Hajduk živi vječno!
(ili do prodaje privatniku):evil

Inkvizitor
21-07-2012, 15:25
zadržat ekipu ne okupu..??

pa to ne uspjevaju ni deset puta bogatiji klubovi.

jedino ako tu ekipu nitko ne htjedne samo tako ćeš je zadržat na okupu..

Nogomet je danas...biznis..

dalton
21-07-2012, 15:26
a možda si ti među tih 10%.

Uostalom o sebi će rijekto tko reći loše..ali kad čujem priče da je Kerum ovakav onakav, da je priprosti, primitivni Vlaj..znači regionalna mržnja i poznati onaj splitsko zagrebački urbani i usrani fašizam i nadmenost bez pokrića..odmah znam o čemu se radi.

o nekarakternim ljudima koji mi ne mogu biti uzor u ničemu a pogotovo ne u nekom imaginarnom poštenju kojega oni kao zagovaraju a većina ih živi u otetim stanovima i došli do statusa preko partijskih veza u prošlom sistemu...

to su ti "pošteni"
ja znam kakav sam neman nikakve potrebe se nekome objasnjavat jer drugi najbolje mogu rec o nekome drugome kakav je ali ti imas problem onda jer ljude svrstavas isto kao i ti gore navedeni zg urbani i nadmeni koje prozivas samo sta oni ljude u startu dile na cobane a ti na urbane a da covik nemoze o sebi govorit sa djelima a ne regionalnom podrijetlu,,nema razlike onda ,,ja ih cjenim po dijelima i skidan im kapu ako su ljudi bili ovakvi ili onakvi ali mislim da je svima jasno da je kerum svojim djelima zasra debelo ,sad neki su to vidili odma a neki sad a neki ce tek progledat...

dalton
21-07-2012, 15:33
Ono šta ja shvaćan je da kad/ako se desi to šta ti kažeš,za mene Hajduk prestaje postojati,i počinjen tražit istomišljenike (za koje znan da ih ima) i osnivamo NK Hajduk Split,i krećemo od 5-e županijske.
Ja navijat za tuđu imovinu neću,jedina opcija za prodaju je navijačima,koja je trenutno,nažalost nemoguća.
Hajduk more i mora poslovat ovako.Sa dobrin predsjednikon KOJI IMA OVLASTI,sa neovisnin NO-om koji već postoji,sa dobrin marketinškin direktoron (možda i najpotentnija grana,financijski,bar za prvo vrime,dok ne odrastu jedna-dvi generacije,a totalno neiskorištena).
Mene trenutna zadovoljstva ne zanimaju,više mi znače nefinancijske vrijednosti.I više ću se veselit samon Hajdukovon pozitivnom poslovanju nego hiljadu dvostrukih kruna sa privatnin vlasnikon/grupon vlasnika.Ja stvarno ne znan zašto ljudi misle da Hajduk ne more pozitivno poslovat po ovon modelu.(jesi li ikad proba stavit brojeve na papir?probaj)
Polako,ove godine krenili smo od nule,sa ekipon koju MOREMO plaćat,manje više stari kosturi su očišćeni,grad Split bi moga tu i tamo kapnit,makar nešto,svake godine bi poneki transfer moga bit,svake godine sve jači,jer ćemo s vrimenon doć i do situacije da moremo i odbit neku ponudu,tj."zadržat ekipu na okupu",sve to nosi svoje,a NAJVEĆI obol svemu bi mogli dat sami Splićani,svojin dolascima na stadion.Jer,ne zaboravimo,ja i meni slični,idemo kad moremo,ali samo Splićani mogu ić stalno.I još kad bi Mamić presta krast,kad bi se Hajduk borija s Dinamon,pa kad bi se "napunija" stadion 4 puta u misec dana....ma more se,to je jedina poanta.I ovako san predug post napisa.
Hajduk živi vječno!
zdravo spajanje je najbolje znaci miks navijaca i vecih dionicara u dogledno vrime da se ponistavaju medjusobno dodje li do losih poteza ,,a da se moze imas primjera milijun jedan meni najdrazi je ath bilbao ,,,nikad ispa iz lige koja je jaca od nase deset puta i imaju stanovnika ko mi u dalmaciji mozda 200 tisuca manje onda zasto ne ...

Inkvizitor
21-07-2012, 16:04
ja znam kakav sam neman nikakve potrebe se nekome objasnjavat jer drugi najbolje mogu rec o nekome drugome kakav je ali ti imas problem onda jer ljude svrstavas isto kao i ti gore navedeni zg urbani i nadmeni koje prozivas samo sta oni ljude u startu dile na cobane a ti na urbane a da covik nemoze o sebi govorit sa djelima a ne regionalnom podrijetlu,,nema razlike onda ,,ja ih cjenim po dijelima i skidan im kapu ako su ljudi bili ovakvi ili onakvi ali mislim da je svima jasno da je kerum svojim djelima zasra debelo ,sad neki su to vidili odma a neki sad a neki ce tek progledat...

ne napadam ja njih, ja samo govorim o njima..kao da se ne zna da je prvi "argumen" protiv Keruma bio da je Vlaj i seljačina.

Tko uostalom smije napasti zaštićene zvjerke poput zagrepčaneca i fetivih Splićana..

To je ko da napadaš golim rukama ježa sa otrovnim bodljama.

Inkvizitor
21-07-2012, 16:05
zdravo spajanje je najbolje znaci miks navijaca i vecih dionicara u dogledno vrime da se ponistavaju medjusobno dodje li do losih poteza ,,a da se moze imas primjera milijun jedan meni najdrazi je ath bilbao ,,,nikad ispa iz lige koja je jaca od nase deset puta i imaju stanovnika ko mi u dalmaciji mozda 200 tisuca manje onda zasto ne ...

Athletic Bilbao je baskijski klub a Hajduk je hrvatski..to ti dovoljno govori o neusporedivosti.

1981
21-07-2012, 16:57
Hajduk živi vječno!

Neda mi se pisat jer bi dugo trajalo zato za ovo šta si napisa sve sve svodi u jednu rič - UTOPIJA.
Zašto?
Zato šta u jednoj siromašnoj državi ka šta je Hrvatska jednostavno to ne može funkcionirat.
U Atletiko Bilbau može.
Zašto?
Zato šta su bogati i imaju proračun od 61 mil eura godišnje.
Hajduk u ovin uvjetima nemože pozitivno poslovat a kamoli da je u plusu godišnje 10-15 miljuna eura.
Ne Hajduk nego nijedan klub u bilo kojemu sportu nije u plusu osin naravno Dinama.
Ali nije ni čudo ako samo od grada imaš 45 miljuna kuna godišnje.I onda Mamić ispada pametan i kaže nismo u dugu na pozitivnoj smo nuli.
Vidi k.... pa i ja bi vodija tako klub a da mi Bandić kapi lovu.

bandira
22-07-2012, 12:35

a ti si marsovac i politika te ne zanima...

tko je dovea krešu ljubičića,brkljaču,maglicu...

koliko će anas vridit kad se dogodine vrati iz Arabije?

tko je još dovea igrača u Hajduk osin Andabake koji ima 5% vlasništva?

misliš da je u redu posuđivat Hajduku privatne novce po 7% kamata?

misliš da je u redu da djelatnik iz Andabakova hotela bude direktor Hajduka?

tko je u Hajduku bolji od Anasa?

da nisu ovi šta ih je Balakov potra,pa sa Skonton startaju u prvih 11?

ovde se triba raspravljat kako iz Hajuduka maknit i Keruma i Andabaku,a ne tvoja demagogija.

Andabaka,ako će upravljat Hajdukom neka ga kupi,a ne sa 5% vlasništva glumit budalu.Nek izađe u javnost sa cifrom koju nudi za otkup preostalih dionica Hajduka,pa ćemo vidit šta će javnost i Kerum reć.
A šta bi Andabaka izaša sa lovom ,kad može sa 5% vladat,jer mu kontrira Kerum koji je redikul sam po sebi,malo mediji,malo kerumlija koji će napravit autogol sam sebi i problem riješen sa 5% vlasništva.

A sad možemo li mi funkcionirat ka Bilbao?
Ne možemo jer smo društvo,država,sudstvo ...u debelon kurcu.
Svi koji dođu u Hajduka postanu lopovi i svi mogu krast nekažnjeno ili usluga za uslugu ja tebi ti meni.Pa onda nek ga kupe pa nek kradu samog sebe.
Ili da baš svaki račun u Hajduku postane javan.Baš svaki,pranje službenog autobusa ,do sapuna i tariguza za zahod...
Zato nam triba NO.

sad mi ti šta nisi livo i desno iako si u svakom svom upisu degutantno livo,napiši po čemu san kerumovac

NorthStand
22-07-2012, 13:42
Neda mi se pisat jer bi dugo trajalo zato za ovo šta si napisa sve sve svodi u jednu rič - UTOPIJA.
Zašto?
Zato šta u jednoj siromašnoj državi ka šta je Hrvatska jednostavno to ne može funkcionirat.
U Atletiko Bilbau može.
Zašto?
Zato šta su bogati i imaju proračun od 61 mil eura godišnje.
Hajduk u ovin uvjetima nemože pozitivno poslovat a kamoli da je u plusu godišnje 10-15 miljuna eura.
Ne Hajduk nego nijedan klub u bilo kojemu sportu nije u plusu osin naravno Dinama.
Ali nije ni čudo ako samo od grada imaš 45 miljuna kuna godišnje.I onda Mamić ispada pametan i kaže nismo u dugu na pozitivnoj smo nuli.
Vidi k.... pa i ja bi vodija tako klub a da mi Bandić kapi lovu.

Ne samo to, već se reklamira ko mesija ko spasitelj dinama i cijelog hrvatskog nogometa. A zapravo je glavni uzrok, marginalizacije našeg najpopularnijeg sporta, pogotovo u manjim sredinama. I kao uspješan menađer, to mu svi tepaju. Ajde neka ode u nk lokomotivu, ili još bolje nk vrapče :D pa da vidimo koliko će tamo igrača prodat, i po kojoj cijeni? Dinamo je njega stvorio, i dao mu sve, a uvalio se u dinamo preko politike. Žalosno je samo, da takvi ko on, bez sankcija se mogu kitit tuđim perjem. Nije ni u Hajduku puno drugačija situacija, samo što vi kako sam kažeš nemate ni približno love od grada kao ovaj mamlaz da pogurate stvari na nivo na koji bi željeli. Svakako da bez love od grada, Mamić bi puno prije digo sidro, i to je samo pokazatelj koliko je važno imat politiku i grad iza sebe. A opet, ta politika je i kriva što nam se nogomet raspada, jer je ona suodgovorna za ovakve poput štimca keruma mamića u našem nogometu. I dok god politika bude instalirala svoje ljude u sport, odnosno nogomet neće biti dobro. Politika je zadnja stvar, koja treba bit povezana s sportom. Al kod nas je realnost takva, da bez politike nema ni kruha ni igara. Ne samo u sportu, nego ama baš nigdje, u bilo kojoj grani našeg društva politika je prisutna. I onda se ne možeš pravit blesav, i reć ko jebe politiku, kad ti politika kroji sudbinu na svakom koraku.

Bukowski
22-07-2012, 14:53
@1981 Da mislin da je utopija već bi krenija sa navedenim projektom.I neko krivo čita postove,ili ih ja pišen ne ulazeći u detalje,nadajući se da će se iz ostaloga shvatiti kontekst.Pod zadržavanje ekipe nisan mislija na projekt "osvojit ćemo Kup UEFA za par godina" nego "zadržat ćemo najbolje igrače godinu-dvi,da in naraste cijena".Pa ćemo drugu/treću/desetu garnituru možda moć zadržat i na 3 godine.Pod uslovon da se kad se digne prva lova ne ide u projekte tipa Dinamo,koji veze s mozgon nemaju.I koji troši masu za ništa.Za osvojit hr prvenstvo,a umisto Šimunića i još njih pet puno je jeftinije dat mali dio Mariću.
Ovo šta je neko drugi napisa,to san i mislija,navijači+par malo većih dioničara.
Stvar je u tome da za ovo o čemu ja pričan je itekako moguće,samo je pitanje kojin tempom i koliko je neko spreman žrtvovat.
Ajmo povuć paralelu sa EU,kako ste glasovali?Za,jer vidilo se u 20(sic!) godina da naši ne znaju,da je bolje dat drugima da "vode",da "kuda svi tu i mali Mujo",ili protiv?I kojim razlogom?
Ne znan da li je u pitanju nevjera u vlastitu pamet,i sebe općenito,ili je u pitanju megalomanija,"kruva bez motike" sistem,ili je u pitanju "dosta mi je,nisan spreman odvojit 5 godina samo da bi Hajduk počeja poslovat pozitivno,i bija u mogućnosti dovodit igrače od 300 eura"?Ili je,ono šta ja mislin;da je mali dio onih,prije nitko,koji govore nemoguće,mala zemlja,nikad nije ni prova stavit brojke na papir?
PS.utopija je i demokracija,pa eto,opet kako tako šljaka u suvremenom svitu.
Bilo kako bilo,ja ostajen pri svome,ako se klub proda privatniku,taj klub prestaje postojat za mene.

bandira
22-07-2012, 21:51
Poludin od pomisli da bi se domacinstvo s Interom moglo okrenuti...Cija je to pametna ideja???????Skidas gace prije nego je tekma i pocela...Saljes protivniku poruku da ga se bojis,da si nevrijedan i da mu ne mozes nista.pa di je sportski motiv????Nismo mi Birkirkara ili Lusitanos iz Andore pa nam je stvarno za potribu igrat prvu doma,mi smo HAJDUK,nekadasnji polufinalista Kupa Uefe i jos monogo toga...i ako su nam sanse sad za prolaz 5%,triba se boriti jer u balunu ponekad i 5% nadvlada 95%...Osim toga ako se vec boje katastrofe u Milanu neka prodaja karata pocme odmah u petak,pa ce do nedilje sve nestat i stvar rjesena,mada sam ja uvjeren da nas Inter nece nakrcat,jer nije mu jos sezona u punom zamahu,imaju i oni dosta novih igraca,realno dobit ce nas tamo 2 0 bez da se puno umaraju,sta im je dosta za uzvrat,a nama dovoljno da se tvori ludnica i da 5 % sanse u prolaz narastena 10% i da u gradu bude ludnica iscekivanja velike tekme...kao u stara dobra vrimena kad su drhtali svi pa zvali se oni Sparte,Dnjepri,tottenhami,torini...

dalton
23-07-2012, 12:35
a ti si marsovac i politika te ne zanima...

tko je dovea krešu ljubičića,brkljaču,maglicu...

koliko će anas vridit kad se dogodine vrati iz Arabije?

tko je još dovea igrača u Hajduk osin Andabake koji ima 5% vlasništva?

misliš da je u redu posuđivat Hajduku privatne novce po 7% kamata?

misliš da je u redu da djelatnik iz Andabakova hotela bude direktor Hajduka?

tko je u Hajduku bolji od Anasa?

da nisu ovi šta ih je Balakov potra,pa sa Skonton startaju u prvih 11?

ovde se triba raspravljat kako iz Hajuduka maknit i Keruma i Andabaku,a ne tvoja demagogija.

Andabaka,ako će upravljat Hajdukom neka ga kupi,a ne sa 5% vlasništva glumit budalu.Nek izađe u javnost sa cifrom koju nudi za otkup preostalih dionica Hajduka,pa ćemo vidit šta će javnost i Kerum reć.
A šta bi Andabaka izaša sa lovom ,kad može sa 5% vladat,jer mu kontrira Kerum koji je redikul sam po sebi,malo mediji,malo kerumlija koji će napravit autogol sam sebi i problem riješen sa 5% vlasništva.

A sad možemo li mi funkcionirat ka Bilbao?
Ne možemo jer smo društvo,država,sudstvo ...u debelon kurcu.
Svi koji dođu u Hajduka postanu lopovi i svi mogu krast nekažnjeno ili usluga za uslugu ja tebi ti meni.Pa onda nek ga kupe pa nek kradu samog sebe.
Ili da baš svaki račun u Hajduku postane javan.Baš svaki,pranje službenog autobusa ,do sapuna i tariguza za zahod...
Zato nam triba NO.

sad mi ti šta nisi livo i desno iako si u svakom svom upisu degutantno livo,napiši po čemu san kerumovac
puno pises pizdarije sta slusas na zidicu i koliku energiju potrosis na jeftino spustanje na nekoga o kome nemas pojma da je usmjeris imalo u pravom smjeru moga bi nesto i napravit za hajduka osim srat na tipkovnici o politici ka i vecina u ovom gradu i okolici sve hrvatine i hajdukovci eliki treneri i menadjeri kad triba srat a kad triba napravit djela onda to nije ka vas posal,,i jos nesto mudrijasu svako zna di stojimo trenutno i di nam je baza pa doji da popricas snama LIVIMA od kojih neki nemogu ni priko granice radi hrvatske drzave ,,doji prosvitli nas..nas sta hajduka gledamo kao broj 1 kao nekoga ko je veci od stranke i politike,,nisan nikad pisa o politici i nemas pojma koje je moje misljenje ali je uvik isto i svak ko me zna to moze potvrdit ,kad san krsten ,pričešcen i krizman sabane a takvi kao ti minjaju misljenja kakko vitar puse...
tvoj najveci domet i je pisanje nekome ko prati hajduka ofrlje u rangu Slobodne dalmacije i jutarnjeg lista i eventualno izderavanje sa istoka ili zapada ,,,ovo ti ja za ovo LIVO a ubuduce izbjegavaj komentare prema meni kao sta cu ja prema tebi ,,,, sad se mozes moderirat slobodno ANDRIČU

Inkvizitor
23-07-2012, 15:38
dobro ti je sve reka..a ti nemaš odgovor.

dalton
23-07-2012, 16:17
dobro ti je sve reka..a ti nemaš odgovor.
nije nista reka samo generalizira stvari na razini slobodne i ostalih medija i jos uz to vridja a blage veze nema sta se desava iza zastora u klubu oko NO ili bilo di drugo ako to nepise u medijima,,ukratko sam pokuza ukazat na neke stvari u gornjem postu ali kad neko iz toga nemoze iscitat poantu nece vidit bit onda nece i nema potribe trosit svoje vrime dragocjeno na objansnjavanje nekome ko je nodokaziv nekome ko pravda sicu marjana i rupu u gradskom proracunu zato sta je tamo bija neki usrani novinar kojega on nesmeka politicki,nekome ko pravda lika ciji je covik u 2 godine potrosija cili kapital hajduka a sad je glavni spasitelj koji ce spasit hajduka od zlog andabake i novog NO koji mu pogoduje ,,,ukratko procerdano vrime stoga laganini nema potribe u buducnosti raspravljat sa takvima,,,

NorthStand
23-07-2012, 17:57
Nema potrebe da se svađate, i da nisko udarate jedan po drugome. Forumi služe za raspravu, sve se da civilizirano riješit, a ako ne ide bože moj velik je ovo svijet. Nema potrebe se ograničavat, i upućivat otrovne strijelice zato jer se ne slažete u nečemu. Moje je mišljenje da Hajduk ima šanse isplivat iz govana, onog momenta kad mafija i politika više ne bude imala prste u njemu. Isto važi i za dinamo, koji je u još većim govnima, bez obzira što osvaja titule godinu za godinom. Uvijek bi bio rađe na vašoj poziciji, nego ovoj koja je nas zadesila. Mi ćemo se još godinama morat vadit i čupat iz sranja u koje smo upali, a vi uz pametan izbor vodstva kluba, već za par godina možete postat normalan i stabilan klub.

Ovi što mjenjaju domaćinstvo, su stvarno debili, i teške pizde. Ne znam šta im to treba, a i vas će sjebat jer će vas barem milju manje otić u milano nakon prve utakmice u splitu i vrlo vjerojatno lošeg rezultata. Svakako da bi bilo bolje, da prvu igrate u gostima, a onda uzvrat na napaljenom poljudu pa kome opanci, kome obojci. :D

1981
23-07-2012, 20:17
puno pises pizdarije sta slusas na zidicu i koliku energiju potrosis na jeftino spustanje na nekoga o kome nemas pojma da je usmjeris imalo u pravom smjeru moga bi nesto i napravit za hajduka osim srat na tipkovnici o politici ka i vecina u ovom gradu i okolici sve hrvatine i hajdukovci eliki treneri i menadjeri kad triba srat a kad triba napravit djela onda to nije ka vas posal,,i jos nesto mudrijasu svako zna di stojimo trenutno i di nam je baza pa doji da popricas snama LIVIMA od kojih neki nemogu ni priko granice radi hrvatske drzave ,,doji prosvitli nas..nas sta hajduka gledamo kao broj 1 kao nekoga ko je veci od stranke i politike,,nisan nikad pisa o politici i nemas pojma koje je moje misljenje ali je uvik isto i svak ko me zna to moze potvrdit ,kad san krsten ,pričešcen i krizman sabane a takvi kao ti minjaju misljenja kakko vitar puse...
tvoj najveci domet i je pisanje nekome ko prati hajduka ofrlje u rangu Slobodne dalmacije i jutarnjeg lista i eventualno izderavanje sa istoka ili zapada ,,,ovo ti ja za ovo LIVO a ubuduce izbjegavaj komentare prema meni kao sta cu ja prema tebi ,,,, sad se mozes moderirat slobodno ANDRIČU

Sa čin te to Bandira vriđa?
Ja jedino vidin da mu tu pritiš ka dođi ovo ono znaš di smo a još ga nazivaš i šabanon..
Ako se neznaš kontrolirat ima foruma ka u priči fala bogu.Široko ti polje.

Inkvizitor
23-07-2012, 20:21
nije nista reka samo generalizira stvari na razini slobodne i ostalih medija i jos uz to vridja a blage veze nema sta se desava iza zastora u klubu oko NO ili bilo di drugo ako to nepise u medijima,,ukratko sam pokuza ukazat na neke stvari u gornjem postu ali kad neko iz toga nemoze iscitat poantu nece vidit bit onda nece i nema potribe trosit svoje vrime dragocjeno na objansnjavanje nekome ko je nodokaziv nekome ko pravda sicu marjana i rupu u gradskom proracunu zato sta je tamo bija neki usrani novinar kojega on nesmeka politicki,nekome ko pravda lika ciji je covik u 2 godine potrosija cili kapital hajduka a sad je glavni spasitelj koji ce spasit hajduka od zlog andabake i novog NO koji mu pogoduje ,,,ukratko procerdano vrime stoga laganini nema potribe u buducnosti raspravljat sa takvima,,,

Potrošija cili kapital Hajduka u dvi godine. E jakog mi kapitala.

Uglavnom bandira ti je postavio neke činjenice, nisi na njih odgovorio nego odgovaraš općim floskulama o poštenju.

dalton
23-07-2012, 22:00
Sa čin te to Bandira vriđa?
Ja jedino vidin da mu tu pritiš ka dođi ovo ono znaš di smo a još ga nazivaš i šabanon..
Ako se neznaš kontrolirat ima foruma ka u priči fala bogu.Široko ti polje.
lipo ti pise s cime a ja san dosa na forum pozvan radi navijaca a ne prepucavanja dok pola likova nije bilo ovde i nisan nikad nikome spusta ovako jadno dok doticni gospodin uvik ima nesto za kontrirat .ne mrzin nikoga ali me nes jebat sa tim ciganskim podjebavanjima i ne samo prvi put pa ka desi se vec par puta i on i inkvi ,, , recen svakome sta imam u lice a ne ove fore zamotane u celofan,i da nazva sam ga tako jer nevolin ta kurbanjska spustanja ,,reci sta imas otvoreno u glavu a ne u rukavicama lipo zamotano ... pa covice ko ste vi pa ce te vi etiketirat ljude bez osnove ka LIVOGA zato sta nezeli pravdat lopine hajduka ,grobare marjana i splita ,puno vi sebi dopustate gospodo ,jesi ti mozda smenom di bija sta radija ,jesmo se di sreli pa ti to kazes iz iskustva ili tu javno nameces svoja neka uvjerenja, nekome beznacajna meni jako bitna?zato ti ja ponavljan lipo doji jedan dan pa ti meni objasni u lice...to ti je to a najbolje da samo odabrani onda pisu i da uvazavate misljenja koja su van po MIRI,,,i da uvridija me i ne samo mene nego i druge nesvjesno sa tom RIČI vise nego ja njega sa ,,sabane,,a ti se sad mozes pravit mutav i advokat skupa sa inkvijen ka fol ti neznas s cime ,,svi ste postali diplomati naglo ,,,dobro si reka siroko je polje.....

bandira
23-07-2012, 22:08
lipo ti pise s cime a ja san dosa na forum pozvan radi navijaca a ne prepucavanja dok pola likova nije bilo ovde i nisan nikad nikome spusta ovako jadno dok doticni gospodin uvik ima nesto za kontrirat .ne mrzin nikoga ali me nes jebat sa tim ciganskim podjebavanjima i ne samo prvi put pa ka desi se vec par puta i on i inkvi ,, , recen svakome sta imam u lice a ne ove fore zamotane u celofan,i da nazva sam ga tako jer nevolin ta kurbanjska spustanja ,,reci sta imas otvoreno u glavu a ne u rukavicama lipo zamotano ... pa covice ko ste vi pa ce te vi etiketirat ljude bez osnove ka LIVOGA zato sta nezeli pravdat lopine hajduka ,grobare marjana i splita ,puno vi sebi dopustate gospodo ,jesi ti mozda smenom di bija sta radija ,jesmo se di sreli pa ti to kazes iz iskustva ili tu javno nameces svoja neka uvjerenja, nekome beznacajna meni jako bitna?zato ti ja ponavljan lipo doji jedan dan pa ti meni objasni u lice...to ti je to a najbolje da samo odabrani onda pisu i da uvazavate misljenja koja su van po MIRI,,,i da uvridija me i ne samo mene nego i druge nesvjesno sa tom RIČI vise nego ja njega sa ,,sabane,,a ti se sad mozes pravit mutav i advokat skupa sa inkvijen ka fol ti neznas s cime ,,svi ste postali diplomati naglo ,,,dobro si reka siroko je polje.....

jesi li ti zdrav?

Aj se vrati stranicu nazad pa vidi kako je teka razgovor
stavia si svoje argumente,
ja svoje bez da san te spomenia ,
da bi mi ti replicira kako san kerumovac.
I sad mi ovde prosipeš gluposti kako si se uvridia šta san te stavia livo.

ps,di van je ta baza

dalton
23-07-2012, 22:10
Potrošija cili kapital Hajduka u dvi godine. E jakog mi kapitala.

Uglavnom bandira ti je postavio neke činjenice, nisi na njih odgovorio nego odgovaraš općim floskulama o poštenju.
kapital je bija toliki koliki je bija ,toliki koliko ga je ostalo posli duge pljacke i dovoljan uz racionalno vodjenje za jedan pocetak ali ne to nije bilo dosta nego umeti sve do kraja,,,a ti cinjenice imas sve u mom postu nema potribe za ponavljanjem pa ga procitaj jer nisi ti glup samo volis tuč ispod pojasa,,,,,
zivili gospodo

dalton
23-07-2012, 22:16
jesi li ti zdrav?

Aj se vrati stranicu nazad pa vidi kako je teka razgovor
stavia si svoje argumente,
ja svoje bez da san te spomenia ,
da bi mi ti replicira kako san kerumovac.
I sad mi ovde prosipeš gluposti kako si se uvridia šta san te stavia livo.

ps,di van je ta baza

jesan skroz i znas ti di je i zasto kerumovac ,,,,necu se ja stobom prepucavat prriko zice to budi siguran ,proslo svrseno vrijeme pa ti spustaj drugima meni neces,,,

zaba1111
23-07-2012, 22:24
Športsko dioničko društvo s neograničenom neodgovornošću

Ne možemo se efikasno boriti protiv „modernog nogometa“, a istovremeno ignorirati zakonitosti njegovog funkcioniranja i postojanje tržišnog okruženja. U nijednom drugom aspektu nismo, niti se ikad mislimo baviti drugim klubovima, jer za nas postoji samo jedan. Međutim, baš zbog tog jednog i jedinog moramo razviti svijest kako nismo sami na svijetu.

U četiri godine, od početka 2006. do kraja 2009. godine, Dinamo je ostvario prihod veći od 784 milijuna kuna. U prosijeku 196 milijuna kuna godišnje, odnosno više od 98 milijuna kuna svakih šest mjeseci.

Sudeći prema „Polugodišnjem izvješću o radu HNK Hajduk š.d.d.“ dostavljenog Gradskom vijeću Grada Splita, Hajduk je u prvih šest mjeseci 2010. godine uprihodio gotovo ŠEST PUTA MANJE od prosječnih šestomjesečnih prihoda izravne konkurencije iz Maksimira.

U prvoj polovici 2010. godine Hajduk je ostvario minus od čak 25.075.000 kuna. Ukupni šestomjesečni prihodi iznosili su svega 16.950.000 kuna, a rashodi 42.025.000 kuna.

Hajdukov račun dobiti i gubitka dostavljen Financijskoj agenciji (FINA) pokazuje da su ukupni prihodi kluba za razdoblje 01.01.2009. - 31.12.2009. bili 111.039.930 kn. U javnom pozivu za upis i uplatu dionica HNK Hajduk š.d.d. za 2010. godinu je projiciran trend rasta ukupnih prihoda od 5% u odnosu na 2009. godinu. Nasuprot objavljenoj projekciji rasta klupskih prihoda, u prvih šest mjeseci 2010. godine ostvareno je svega 15% prihoda prethodne godine.Analiza strukture Hajdukovih prihoda u prvoj polovici 2010. godine ukazuje da je najveći podbačaj planiranih prihoda vezan uz marketinške aktivnosti (minus 35%), a u usporedbi s projekcijom strukture prihoda za 2010. godinu objavljenu u Prospektu HNK Hajduk š.d.d., prihodi od komercijalnog korištenja poslovnih prostora na stadionu Poljud umjesto 12% doprinose sa svega 5% udjela i to u višestruko manjim ukupnim prihodima u odnosu na planirane. Utočište u bijegu od odgovornosti Kerumova družina ne može pronaći ni u hrvatskoj gospodarskoj krizi ni u globalnoj recesiji. Od 1. listopada 2009. do 31. listopada 2010. Dinamo je uprihodio 251 milijun kuna, a rashodovao 179 milijuna kuna, što je plus od 72 milijuna kuna. Na globalnoj sceni, burzovni indeks STOXX Europe Football, koji prati kretanje cijena dionica europskih nogometnih klubova izlistanih na burzi, u 2010. godini skočio je za 37,8 posto. Znači da se i na hrvatskom i na europskom nogometnom tržištu itekako može pozitivno poslovati i podizati vrijednost kluba, samo kada se želi i zna kako.Kako bijeli salon ne bi bio potpuno crn, Svagušinu su upravu u raznim poltronskim napisima još početkom godine počeli nagrađivati pljeskom za odlučne poteze smanjenja ugovora i financijskog tereta plaća. Ipak, brojke su neumoljive i neupitno razotkrivaju svu demagogiju dodvorničkog novinarstva o učinkovitosti Svagušine racionalizacije poslovanja. Kao rezultat Svagušine akcije svođenja plaća na realnu mjeru, imamo činjenicu da sveukupni prihodi kluba u prvih šest mjeseci 2010. godine nisu dostatni čak ni za pokrivanje plaća igračima (19 milijuna kuna), treneru (3,2 milijuna kuna) i ostalim djelatnicima (3,7 milijuna kuna) za isti vremenski period. Izostanak prihoda za pokrivanje ostalih operativnih troškova ili akumulaciju dobiti za potrebe budućih kapitalnih ulaganja bolje da ni ne spominjemo. Nasuprot Hajduku, akumulacija dobiti nije strani pojam na Maksimiru. Dinamo je tako 2007. godinu završio u knjigovodstvenom plusu od 140,5 milijuna kuna, da bi sa 31. prosincem 2009. godine imao kapital vrijedan 164 milijuna kuna što je i više nego dostatno za kupovinu većinskog paketa Hajdukovih dionica. Ove brojke ne navodimo u bojazni da će Hajduk postati meta neprijateljskog preuzimanja od strane konkurencije, već kako bi dočarali ogromnu financijsku disproporciju Poljuda i Maksimira koja se nažalost iz dana u dan sve više povećava.

Ovdje valja napomenuti kako navedenim činjenicama ni u kojem slučaju ne glorificiramo sposobnost i rezultate čelnika iz Maksimirske 128, već se isključivo bavimo komparativnom analizom prihoda i rashoda iz financijskih izvješća. Da budemo posve jasni, kao grupa koja istinski vjeruje u vrijednosti utkane u još uvijek NEUSVOJENI Kodeks upravljanja Hajdukom, svoje iskreno poštovanje mogli bi iskazati samo prema menadžmentu koji ostvarenju svojih sportskih i poslovnih rezultata nije podredio zakonitost, transparentnost i etiku upravljanja, odnosno kojem cilj ne opravdava sredstva, što u ovom konkretnom primjeru svakako nije slučaj.

No vratimo se analizi Hajdukovih financija u protekloj godini. Usprkos nastupu u Europskoj ligi, nemamo preoptimistična financijska očekivanja niti za drugu polovicu 2010. godine, prvenstveno zbog već toliko puta dokazane bezidejnosti i nemoći Hajdukove uprave glede znatnijeg povećanja prihoda. Izravno od UEFE možemo očekivati oko 10 milijuna kuna prihoda (180.000 eura za igranje u 3. pretkolu i play-off rundi Europske lige, 600.000 eura za plasman u skupinu, 50.000 eura za svaku odigranu utakmicu u skupini bez obzira na rezultat, 120.000 eura za pobjedu nad Anderlechtom te oko 130.000 eura iz marketinškog poola Europske lige). Oko 10% prihoda od UEFE vratiti će se natrag u Nyon, jer nas je u istoj polusezoni UEFA kaznila s ukupno 127.000 eura, odnosno oko milijun kuna, što uključuje kazne za pirotehniku, ali i niz krupnih propusta u organizaciji susreta na Poljudu, poput nepoštivanja sigurnosnih protokola UEFE, nedopuštenog broja ulaznica puštenih u prodaju, neovlaštenih kamera na tartan stazi kojima je omogućeno snimanje utakmice bez dozvole UEFE, pa sve do prevelikog broja žutih kartona u utakmici protiv Dinama u Bukureštu. Nadalje, pozitivni učinak nastupa u Europskoj ligi u velikoj će mjeri anulirati nedostatak prihoda od generalnog sponzora u drugoj polovici godine. Naime, 30. lipnja 2010. istekao nam je sponzorski ugovor s INA-om težak 7 milijuna kuna godišnje, a Hajdukova uprava nije bila u stanju pronaći novog generalnog sponzora punih šest mjeseci.

Ni na rashodovnoj strani ne možemo očekivati neke dramatične financijske prevrate. Istina, nakon lipnja ostali smo bez Josipa Skoke kojem je istekao ugovor. Prodali smo Borisa Pandžu u belgijski Mechelen po Svagušinoj povlaštenoj tarifi (Hajduku efektivna zarada od 10.000 eura, a Širokom Brijegu 340.000 eura). Vejiću je smanjen ugovor, a Ibričiću povećan za oko milijun kuna po sezoni. Florin Cernat, Anthony Šerić i Vjekoslav Tomić pušteni su u novi turski prvoligaš Karabükspor, a Darijo Jertec u Al Faisaly u Saudijsku Arabiju po modelu koji se temelji na Svagušinom poimanju rezanja troškova – udaljiti igrače iz momčadi uz neminovni pad i njihove natjecateljske forme i tržišne cijene, a zatim, nakon šest mjeseci, otpustiti takav igrački kadar bez odštete i uz izdašne otpremnine upisane u zadužnice koje u ratama stižu poljudskoj blagajni na naplatu.

Doista ne znamo kojom matematikom se rukovode gospoda Reić, Alfirević i ostali Pulitzeri kad u Svagušinim financijama vide išta nalik stabilizaciji. Nakon završetka procesa preoblikovanja i isplate svih vjerovnika, na Hajdukovom računu ostalo je preko 50 milijuna kuna. Samo dvije godine kasnije, Kerumov rojalizam u liku i djelu splitskog kralja peciva i slastica, trogirskog kralja mesnica, solinskog kralja keramičkih pločica i ostalih okrunjenih i neokrunjenih Hajdukovih dželata, suočio nas je ponovno s prosjačkim štapom i strepnjom od mogućeg stečaja. Stoga ni ne čudi da su financijski debakl u Hajduku, oni najodgovorniji, prokomentirali jednako odgovorno kako su klubom i gospodarili.

Željko Kerum je svoju arogantnu retoriku od prije godinu i pol dana: „Ja sam šef, ja i moja stranka postavit ćemo svoje ljude u Hajduk i vi nam ništa ne možete“, ovom prigodom zamijenio nesuvislim pokušajem izvlačenja: „Nisam kriv, nisam se miješao u rad Hajduka, pa ja uopće ne idem na utakmice, čak ni ne znam 90 posto igrača. Što dalje? Ne znam, nemam pojma.“ Baš kao da slušamo Novi zavjet i Evanđelje po Mateju: „Kada Pilat vidje da ništa ne koristi, nego da biva sve veći metež, uzme vodu i opere ruke pred svjetinom govoreći: Nevin sam od krvi ove! Vi se pazite!"Joško Svaguša nije previše iznenađen fijaskom kojeg je ostavio iza sebe, baš kao što to nismo ni mi. Svoj uradak je potkrijepio riječima: „Situacija je normalna, gubitak od oko 25 milijuna kuna je realan i jednostavno ga nismo mogli izbjeći. Jedno je izvješće rashoda i prihoda, a drugo likvidnost. Hajduk je likvidan i redovno podmiruje svoje obveze.“ O Svagušinoj vjerodostojnosti i iznimnoj Hajdukovoj likvidnosti najbolje svjedoči nemogućnost pravovremene isplate plaća radnoj zajednici za mjesec studeni 2010. godine kao i opomena Grada Splita poslana na adresu Hajduka zbog neplaćanja dva milijuna kuna duga za komunalnu naknadu.

Antonio Kardum, bivši Hajdukov član Uprave zadužen za financije, prokomentirao je 25 milijuna kuna minusa pomno biranim riječima: „Hajduk još i dobro stoji u usporedbi s Vodovodom i kanalizacijom koji se nalazi u puno gorem financijskom stanju“. Kakva utjeha?! Kao da su gradski Vodovod i kanalizacija osvojili pet uzastopnih naslova nogometnog prvaka Hrvatske, ostavili Hajduk s 96 bodova razlike u posljednjih pet prvenstava, odigrali 48 službenih europskih utakmica u posljednje četiri godine i istovremeno uprihodili preko 100 milijuna eura. Naposljetku, teški nemar i nesavjesno upravljanje možemo barem pokušati sankcionirati i u okviru hrvatskog pravosuđa, ali nam je iskreno žao što na ovu Kardumovu usporedbu ne možemo primijeniti irsko zakonodavstvo koje predviđa 25.000 eura kazne za bogohuljenje, odnosno „svako vrijeđanje bilo čega svetog u bilo kojoj religiji, a koje bi moglo izazvati bijes u značajnom broju sljedbenika“. Da gospodine Kardum, svaka usporedba Hajduka s gradskim Vodovodom i kanalizacijom za Torcidu nije ništa drugo do bogohuljenje! Uostalom, kao i vaši ostvareni rezultati.

http://torcida.org/site/sportsko-dionicko-drustvo-s-neogranicenom-neodgovornoscu/

bandira
23-07-2012, 22:25
jesan skroz i znas ti di je i zasto kerumovac ,,,,necu se ja stobom prepucavat prriko zice to budi siguran ,proslo svrseno vrijeme pa ti spustaj drugima meni neces,,,

da ne bi bilo zabune u svezi ovih mojih gornjih upisa,ne mislim ja da je Kerum pozitivan lik u ciloj ovoj priči,

odma ispod ovog mog upisa ti mi repliciraš da san kerumovac i praviš se pametan,
da ja pišen pizdarije ,te mi spominješ kako vitar puše,šabane ,baze i znaš di se nalazimo...

pa di van je ta baza

dalton
23-07-2012, 22:36

odma ispod ovog mog upisa ti mi repliciraš da san kerumovac i praviš se pametan,
da ja pišen pizdarije ,te mi spominješ kako vitar puše,šabane ,baze i znaš di se nalazimo...

pa di van je ta baza
aj sad lipo na calanak ZELJKO KERUM od prije par miseci di si ga branija iz petnih zila zato KERUMOVAC pa opet izvuci jednu recenicu kao ovu gori tipa,,,,nije ali;;odlicna retorika koja otvara manevarskog prostora za sirinu razgovora kako ti pase a ovo cu ti sad pooslat na pp i zavrslili smo ja i ti za vike vikova javno ,,,

bandira
23-07-2012, 22:41
aj sad lipo na calanak ZELJKO KERUM od prije par miseci di si ga branija iz petnih zila zato KERUMOVAC pa opet izvuci jednu recenicu kao ovu gori tipa,,,,nije ali;;odlicna retorika koja otvara manevarskog prostora za sirinu razgovora kako ti pase a ovo cu ti sad pooslat na pp i zavrslili smo ja i ti za vike vikova javno ,,,

ti se sićaš moga teksta na temi o kerumu prije nekoliko miseci i iz toga si ,nevezano šta san napisa na ovoj temi zaključia da san kerumovac,

pa si me proglasia šabanom,bravo

i nemoj mi slat nikakve pp niti ću ih čitat

clash
24-07-2012, 09:34
napokon jedna dobra vjest
http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/181841/Default.aspx

interceptor
24-07-2012, 18:07
Ovaj mi je forum baš specifičan po tome što nema nekih likova koji uzimaju sebi za pravo da drugoga klevetaju i vrijeđaju... Dapače,postoji jedno međusobno poštivanje... Možda i zbog toga što su tu ljudi iz drugog ambijentalnog,političkog i nekog drugog okruženja. Nekad i sam nešto napišem,iako mi nije bila takva namjera,pa mi bude krivo što će to netko krivo protumačiti... Ali nitko me nije uvrijedio zbog toga...
Daltone,ti vrijeđaš čovika koji ima svoje mišljenje i iznosi ga bez da je ikoga uvrijedio...Ako ti imaš drukčije mišljenje i rezon,iznesi ga , poželjno da ga i argumentiraš. Bandira te ni jednom nije uvrijedio...Psovke,vrijeđanja nastaju kao odraz intelektualne nemoći...A, bio si me zaista zaintrigirao na početku mog "dolaska" na forumu.O nekim npr. zaboravljenim a veliki Hajdukovim navijačima...
Usput; slažem se s bandirom,samo da ne budem papagaj...
I nitko normalan nije da Hajduk propadne,pa tako ni bandira,ni ja niti itko tko voli Hajduk. Čovik je samo napomenuo ono što je stvarno i logično pa makar to izustio tebi toliko mrski Kerum.

bandira
24-07-2012, 19:29
mislim kako ova prošla događanja nije potrebito dalje razvlačit na forumu,
ja san izrazia želju na pp posjetit daltona u njegovoj bazi,
on mi je odgovoria da trenutno nije u splitu,
a kad dođe obeća je piće
i neće se samo s jednon turon oprat

dalton
24-07-2012, 20:20
mislim kako ova prošla događanja nije potrebito dalje razvlačit na forumu,
ja san izrazia želju na pp posjetit daltona u njegovoj bazi,
on mi je odgovoria da trenutno nije u splitu,
a kad dođe obeća je piće
i neće se samo s jednon turon oprat
sta se tice hajduka tu je sve jasno ja sam neke stvari reka cisto informativno ,ubuduce malo ce te sada bit uskraceni za neke informacije jer mi ovo ide na zivce i nevolim ovakav nivo rasprave ,ja sam napisa osnovno i mozda je to bila greska sta samm uopce izlazoija snecim sta nemogu objasnjavat svakome na forumu u detalje jer nije sve za javnost,,,,,uvridija je on mene ja njemu vratija i to je to ali necemo se vise lizat ni svadjat,,mi cemo udrit cugu kad se vratim ali neces ni ti proč liso bandira cisto da se zna odma,,,sada cu ja malo oladit to je najbolje ,,,SAMO HAJDUK ,,Doli kerum "

bandira
30-07-2012, 17:08
hajduk sinoć iznenađujuće dobar,
vidi se limit ekipe prema naprid,
al sve to nadoknađuje velika želja,volja,i fizička sprema još neviđena na ovim prostorima u zadnje vrime

i sramotan komentar utakmice bože sušeca na areni,tako da se gledalo uz prijenos srpskog kometatora

Inkvizitor
30-07-2012, 17:15
hajduk sinoć iznenađujuće dobar,
vidi se limit ekipe prema naprid,
al sve to nadoknađuje velika želja,volja,i fizička sprema još neviđena na ovim prostorima u zadnje vrime

i sramotan komentar utakmice bože sušeca na areni,tako da se gledalo uz prijenos srpskog kometatora

previše su slabašni a ima masa taktičkih grešaka. I kakva su to dica od 20 godina. To moraju bit momčine. S čim su ih hranili.

clash
04-08-2012, 09:44
:cheer :jede :yess
http://www.index.hr/sport/clanak/sharbini-bio-sam-najbolji-u-hnlu-ali/629595.aspx

:011 :facepalm

:smijeh

NorthStand
05-08-2012, 05:27
vidim clash ima neke probleme s albancima, ko inkvi s nijemcima. :D šalim se, ma sharbini je limitiran igrač, ne znam tko je njega razviko, al meni čisti prosijek od igrača, dapače ima i boljih od njega, koji nikako da dobiju priliku. jebiga, da dadu koju paru treneru, možda bi im se posrećilo. :)

Humphrey
06-08-2012, 00:25
Bojao sam se utakmice protiv Zadra, ali odlično je završilo. Samo tako nastaviti, znam da će doći kiksevi, ali samo gurati ove dečke i trebalo bi biti nešto od njih, ako ništa, barem koji milijun u blagajni :)

clash
07-08-2012, 21:10
vidim clash ima neke probleme s albancima, ko inkvi s nijemcima. :D šalim se, ma sharbini je limitiran igrač, ne znam tko je njega razviko, al meni čisti prosijek od igrača, dapače ima i boljih od njega, koji nikako da dobiju priliku. jebiga, da dadu koju paru treneru, možda bi im se posrećilo. :)
mah nemam ja problema sa albancima..al kljast je na polusezoni cvilio da se vidi samo u dinamo, jer je hajduk permali klub, a na kraju eto ga :down

menadjer ga medijski razvika, plati ojr ili 2 žutokljuncu, papak je svako malo u novine i na kraju ga podvale u hajduka... :nezna:mad

sergej :misli

NorthStand
09-08-2012, 23:11
Ma premali klub, šta mu to znači premali klub, premali klub vodi 2-0 na san siru. :D Od kad ste se riješili tih dotepenaca, odmah su stvari krenule na bolje, to je samo pokazatelj koliko je za svaki klub bitno da igraju za njega ljudi koji ga vole i poštuju, a ne neki obični plaćenici ko ovi naši u dinamu.

Ne mogu vjerovat kako dobro igra Hajduk, i za sada potpuno zasluženo gazi inter u gostima, šteta za onu prvu utakmicu gdje ste "skinuli gaće", da je bilo malo manje respekta, sada bi bili u prolazu. Sad se vidi koji je kiks napravila vaša uprava, kad je prvu tekmu igrala na poljudu, to samo budale mogu napravit. S ovih 2-0, nema teorije da bi u splitu primili 3 komada a da ne zabijete barem jedan, i prošli bi dalje. Glupost teška je napravljena s tim zamjenama tekmi, al šta je tu je, Slaven isto danas junački odigro protiv Athletic Bilbao, šteta što ovakvi ko Mamić stalno uništavaju naš nogomet, jer bi imali barem 5-6 jakih klubova koji bi se mogli tuć s ovim velikanima. Al valjda ćemo se i njih riješit jednog dana, kad god to bilo. Nije da navijam za Hajduk, stvarno sam ravnodušan, al s ovakvom igrom mogli ste ih pobjedit na poljudu bez problema, i onda još ovako odigrat na san siru kako sada igrate i prošli bi bez problema. Šteta, al neka se bore do kraja, možda i uspiju preokrenut ovaj gol minusa koji još imaju.

bandira
09-08-2012, 23:59
inkvizitor pogledaj par postova gori,šta san reka za ovog hajduka,da nisi moj sad bi te zajebava...ha ha ha

opet euforija i ludnica,
u nedilju na zagreba 30 000 ljudi i onda će mi neki reć na kraju kako je liga 12 digla prosjek...

ma nije bitno s kim hajduk igra,bitna je ludnica,fala ti dragi Bože šta navijen za Hajduk...

rangers je u 4. ligi i gledalo ga nikidan 38 000 ljudi

jeben upravu i promjenu domaćinstva,ovi bi isto bili opušteni i mogli su karte prodavat po 1000 kuna

gorand556
10-08-2012, 00:20
inkvizitor pogledaj par postova gori,šta san reka za ovog hajduka,da nisi moj sad bi te zajebava...ha ha ha

opet euforija i ludnica,
u nedilju na zagreba 30 000 ljudi i onda će mi neki reć na kraju kako je liga 12 digla prosjek...

ma nije bitno s kim hajduk igra,bitna je ludnica,fala ti dragi Bože šta navijen za Hajduk...

rangers je u 4. ligi i gledalo ga nikidan 38 000 ljudi

jeben upravu i promjenu domaćinstva,ovi bi isto bili opušteni i mogli su karte prodavat po 1000 kuna

To je to, ja kao simpatizer Dinama mogu samo reći bravo za ove mlade momke i posebno za sve navijače Hajduka,koji nakon 0-3 potegnu u tolikom broju u Milano i nadjebu talijane u navijanju skroz.

Bio sam u Kaštelima, kad je igrao Hajduk sa Skontom i gledao sa plaže Torcidu kako čamcima idu na utakmicu i koja je to ludnica, to ja nisam doživio.
Vi dole živite za Hajduk.

bandira
10-08-2012, 00:37
nije moj upis,al sam ga dobio pa ću ga stavit ovde

E-mail koji sam poslao redakciji HRT-a i objavio na još nekim forumima:
Poštovana redakcijo HRT-a,

Sramite se! Taman kada čovjek pomisli da ste dotakli dno dna, vi nas opet uspijete iznervirat, isprovocirat i napravit nas budalama!!

Da li je HRT državna televizija? -da!
Da li državna televizija, na neki način ima prioritet promocije nacionalnog sporta naspram ostalih sportskih događaja? -da!
da li nam je bez pardona nametnuta rtv pristojba koju svaki mjesec trebamo uredno plaćati? -da!
ako sam ja uredno izvršio svoje obveze u vidu plaćanja rtv pristojbe da li imam pravo očekivati da i HRT, kao državna televizija, uredno izvršava svoje obveze?-DA!
Pa dobro, koji kurac dajete sebi za pravo da prekidate prijenos utakmice u kojoj Hrvatski klub, u utakmici s 10puta snažnijim protivnikom, u gostima, uz hrabru igru, pozitivan dojam i senzacionalno vodstvo od 1:0, prekidate atletskim događajem u kojem, bajdvej, ne sudjeluje niti jedan hrvatski atletičar???? kako???? zašto???? zbog čega????

da se u međuvremenu dogodio nastup nekog našeg sportaša u borbi za medalju, svaka čast al ovako..... SRAMOTA!!!!

i još jedno pitanje; koliko ste puta prekinuli prijenos utakmice dinamo-sheriff zbog višestruko značajnijih događaja s olimpijade???

SRAM VAS BILO, imate dodirnih točaka s profesionalizmom isto toliko koliko i dinamo bodova lani u ligi prvaka!!!!!

rado bih vas usporedio s dosta beštija iz životinjskog carstva, ali srećom, niti jedna beštija nije zaslužila da je se vrijeđa uspoređujući je s vama!!!!

Sretno Dinamo, čestitke Slavenu i veliko hvala Hajduku, i srećom na poljudu mogu navijat bez rezova s ostalih veličanstvenih sportskih borilišta!

ps,
Zaninovićka se bori za medalju na olimpijadi,a mi borbu gledamo u snimci jer HTV prenosi utakmicu Dinamo-Šerif kod rezultata 4-0 za Dinamo

I nakon toga se uključimo u rukomet četvrfinala Hrvatska -Tunis kod rezultata 7-7,a Čačić nakon utakmice daje intervju u direktnom prenosu

davno san ja odjeba ovi htv

NorthStand
10-08-2012, 01:09
To je to, ja kao simpatizer Dinama mogu samo reći bravo za ove mlade momke i posebno za sve navijače Hajduka,koji nakon 0-3 potegnu u tolikom broju u Milano i nadjebu talijane u navijanju skroz.

Bio sam u Kaštelima, kad je igrao Hajduk sa Skontom i gledao sa plaže Torcidu kako čamcima idu na utakmicu i koja je to ludnica, to ja nisam doživio.
Vi dole živite za Hajduk.

Bila bi i u zagrebu slična stvar, da dinamo nije posto prčija onog idiota. U zagrebu neće bit euforije oko dinama, dok god on bude u klubu to sam siguran sto posto, i ako bude trajat će jedan dan. U ovom momentu u splitu je puno pozitivnija atmosfera oko hajduka, nego u zagrebu oko dinama, a to automatski rezultira puno većim interesom ljudi za utakmice. Jer većina ljudi ne voli ovu negativu koja sada vlada oko dinama, i onda ni ne dolaze na tekme jer ne žele neugodnosti već nešto pozitivno. Al teško je biti pozitivan, dok ti mafijaš sjedi u klubu. A taj mafijaš, nije samo problem dinama, već i hajduka i svih ostalih hrvatskih klubova. No nije to tema, čestitke hajduku, odigrali su hajdučki i budu li ovako igrali protiv dinama, siguran sam da ove umišljene pizde kalibra sammir nemaju nikakve šanse. To je realno, i pobjedit će srce pare, to se već večeras moglo vidjet. Neki misle, da se cijeli svijet vrti samo oko para, a boga mi Hajduk je lijepo večeras demonstrirao da nije sve u parama. A i Slaven Belupo, čestitke i jednima i drugima na junačkoj borbi, i mučenju daleko jačih protivnika. HRT je odavno posto JRT, tako da kapelske kresove ne pratim, a i neću ih još dugo pratit, čim vidim koliko partizanski filmova stavljaju sve mi je jasno. Ja gledam jedino sport na tom HRT-u, čak ni filmove više ne gledam već ih gledam preko interneta. :D

Gorane, nema se tu šta fantazirat, možemo mi bit sto puta za dinamo, al hajduk je večeras odigro jednu vrhunsku utakmicu i po meni zaslužio je prolaz. Šteta za onu prvu utakmicu, tu su stvarno bezveze pali bez ispaljenog metka, al ako ovako Hajduk nastavi kao što sam već i ranije rekao za par godina bit će to jedan normalan i ozbiljan klub! U svakom slučaju, ja navijam za to, jer samo jaki Hajduk Rijeka Osijek Slaven Belupo, mogu ovog cigana istjerat iz dinama. Kad ne bude rezultata, i reklamiranja igrača po europi, neće biti ni para u njegovu kasicu prasicu, a onda će se svi brzo uvjerit koliko je tanka i slaba ljubav ZM prema dinamu. A koliko je jaka i velika, prema vlastitom džepu. ;)

gorand556
10-08-2012, 01:18
Bila bi i u zagrebu slična stvar, da dinamo nije posto prčija onog idiota. U zagrebu neće bit euforije oko dinama, dok god on bude u klubu to sam siguran sto posto, i ako bude trajat će jedan dan. U ovom momentu u splitu je puno pozitivnija atmosfera oko hajduka, nego u zagrebu oko dinama, a to automatski rezultira puno većim interesom ljudi za utakmice. Jer većina ljudi ne voli ovu negativu koja sada vlada oko dinama, i onda ni ne dolaze na tekme jer ne žele neugodnosti već nešto pozitivno. Al teško je biti pozitivan, dok ti mafijaš sjedi u klubu. A taj mafijaš, nije samo problem dinama, već i hajduka i svih ostalih hrvatskih klubova. No nije to tema, čestitke hajduku, odigrali su hajdučki i budu li ovako igrali protiv dinama, siguran sam da ove umišljene pizde kalibra sammir nemaju nikakve šanse. To je realno, i pobjedit će srce pare, to se već večeras moglo vidjet. Neki misle, da se cijeli svijet vrti samo oko para, a boga mi Hajduk je lijepo večeras demonstrirao da nije sve u parama. A i Slaven Belupo, čestitke i jednima i drugima na junačkoj borbi, i mučenju daleko jačih protivnika. HRT je odavno posto JRT, tako da kapelske kresove ne pratim, a i neću ih još dugo pratit, čim vidim koliko partizanski filmova stavljaju sve mi je jasno. Ja gledam jedino sport na tom HRT-u, čak ni filmove više ne gledam već ih gledam preko interneta. :D

Gorane, nema se tu šta fantazirat, možemo mi bit sto puta za dinamo, al hajduk je večeras odigro jednu vrhunsku utakmicu i po meni zaslužio je prolaz. Šteta za onu prvu utakmicu, tu su stvarno bezveze pali bez ispaljenog metka, al ako ovako Hajduk nastavi kao što sam već i ranije rekao za par godina bit će to jedan normalan i ozbiljan klub! U svakom slučaju, ja navijam za to, jer samo jaki Hajduk Rijeka Osijek Slaven Belupo, mogu ovog cigana istjerat iz dinama. Kad ne bude rezultata, i reklamiranja igrača po europi, neće biti ni para u njegovu kasicu prasicu, a onda će se svi brzo uvjerit koliko je tanka i slaba ljubav ZM prema dinamu. A koliko je jaka i velika, prema vlastitom džepu. ;)

Ja iskreno želim da Hajduk ove godine bude prvak Hrvatske, radi ovih mladih momaka na terenu.

A Dinamo odavno ne gledam sa onim žarom kao prije. Rađe bi ga gledao u petoj ligi pošteno nego da ovako uzima naslove i slavi sa 200 plaćenika na stadionu.

dalton
10-08-2012, 23:50
autor: Mario Stanić • 06.08.2012 • Kolumne foto: Shutterstock Tweet Bio sam na tekmi i prošle godine kad je Hajduk igrao protiv Stoke Citya. Bio sam na Poljudu i gledao Hajduka protiv raznih Hrvatskih prvoligaša. Igrao sam na Poljudu protiv Hajduka, a igrao sam i za reprezentaciju Hrvatske na Poljudu. Bio sam na Poljudu i prije tri dana na utakmici Hajduk- Inter i još mi sve zvoni u glavi i još uvijek se dojmovi sliježu. Kako opisati atmosferu? Nemoguća misija, trebalo bi pozvati književnike, skupiti sve talentirane pjesnike, smjestit ih u lože da mirno promatraju i onda čekati njihov bljesak nadahnuća da opisu riječima atmosferu poljudskog stadiona. “ Ovu utakmicu je trebalo staviti u turističku ponudu i tako obogatiti sadržaj turističkih usluga! ” Ja vam odmah poručujem da nisam u stanju niti izbliza dočarati sliku atmosfere, žao mi je svih onih koji nisu bili tamo i osjetili veličanstveni navijački spektakl. Ovu utakmicu je trebalo staviti u turističku ponudu i tako obogatiti sadržaj turističkih usluga! Ljubav prema bilima, revolt navijača prema klupskoj politici, podrška hajdučkoj mladosti, što li već? Dijagnoza uopće nije bitna, ono što je važno i što me posebno impresioniralo je pozitivna energija koju sam konačno osjetio na jednom hrvatskom stadionu. Nije bitan bio ni rezultat, nije bila bitna niti igra Hajduka (iako moram reci da su unatoč rezultatu na mene ostavili jako dobar dojam, nije bilo nabijanja, težili su igri i nadigravanju sa puno boljim i iskusnijim protivnikom). Dakle , ta pozitivna energija za koju sam mislio da je davno nestala ili se preselila na neke druge europske stadione me ostavila bez teksta. U ovo vrijeme, vrijeme globalne depresije - kako u nogometu tako u svim sferama života, nisam očekivao nešto tako veliko i pozitivno. Imam ja iskustva kao navijač, zadnjih deset godina to mi je skoro glavno zanimanje, prošao sam razne stadione i nije me baš tako lako impresionirati... Vidio sam svega i svačega po bijelom svijetu, ali ovo zadnje gostovanje spada u sam vrh nogometnih doživljaja. Moram reći da sam sada siguran u jedno: Hajduk je svih ovih godina na aparatima - klinički mrtav, a nikad jači. Na životu ga drže Torcida i svi navijači koji nisu okrenuli leđa svom klubu. Nikad gori rezultati , nikad gora financijska situacija, nikad mlađa momčad a nikad više ljubavi, podrške i pozitive na tribinama! Straha nema, jer je nemoguće uništiti ovakav pokret, ovako veliku instituciju. Nema tih političara, gradonačelnika, direktora i menadžera koji su u stanju isisati tu količinu ljubavi i života. “ Puno je lakše stvoriti dobru momčad, dočekati talentiranu generaciju, stabilizirati financije nego vratiti publiku na stadion. Eto - zato Hajduk u prednosti, jer nikad nije izgubio najvažniju utakmicu! ” Zadnjih dvadesetak godina se bezuspješno smjenjuju i sisaju poput pijavica sve sto se isisati može, ali bez uspjeha. Nikome ništa nije jasno, već odavno bi život trebao biti ugašen, svijeće su odavno pripremljene i mise zadušnice plaćene, a dešava se uskrsnuće! Ustat će iz groba i vratiti se Hajduk tamo gdje mu je mjesto, ja u to više ne sumnjam. To je pitanje vremena! Možda za godinu, možda za dvije ili pet, ali povratak je neminovan. Ne znam što će biti sa ostalim hrvatskim klubovima, ne znam za Dinamo, Rijeku , Varteks ili Cibaliju, ali za Hajduk sam siguran da ce preživjeti i nadživjeti mnoge klubove. Stvorit će oni i kvalitetnu momčad , dočekat će oni europsko proljeće, jer imaju ono što drugi nemaju. Puno je lakše stvoriti dobru momčad, dočekati talentiranu generaciju, stabilizirati financije nego vratiti publiku na stadion. Veliku ljubav, vjeru i neizmjerno strpljenje je puno teže stvarati. To se ne može niti kupiti u ovo moderno doba kad sve ima svoju cijenu. Eto - zato Hajduk u prednosti, jer nikad nije izgubio najvažniju utakmicu!

bandira
12-08-2012, 11:31
Hajduk je uputio službeni dopis, prosvjed Hrvatskoj televiziji, zapravo znakovitu molbu da mu objasne kako su to mislili kad su odlučili da je važnije gledati prijenos troskoka i ostalih atletskih zbivanja, umjesto nastavka drugog poluvremena dvoboja na San Siru u Milanu gdje je Hajduk već vodio sa 1:0 i taman će Andrijašević servirati idealnu priliku za Vukušića da bude 2:0 što je Handanović, doduše, u tom trenutku osujetio.

No, taj detalj ostao je neviđen tv-gledateljima, oni su se zabavljali troskokom Christiana Taylora i utrkom sprintera na 200 metara.

- Molili bismo vas da nam objasnite svoju procjenu i odluku kojom su ostali zakinuti mnogi naši navijači, a i vaši pretplatnici – piše Hajduk pismo i nada se odgovoru, od ravnatelja HRT-a Domagoja Novokmeta i od glavnog urednika HRT-a Dejana Šoše.

Humphrey
12-08-2012, 22:56
Znam da je to pogrešno, ali mene počinje hvatat euforija zbog ove ekipe Hajduka. :))

bandira
13-08-2012, 21:26
sinoć mi se dogodilo nešto šta nije nikad,
baš nijednog hajdukova igrača nisan posla u neku stvar,
momci naprosto snagom,silinom,željom,voljom...melju protivnika
i uživa san svih 90 minuta

i mogu izgubit utakmicu,al će onakvim zalaganjem uvik dobit moj aplauz i sad shvaćan oni engleski fer play kad se aplauzom ispraća ekipa koja je izgubila...

mašinerija iz maksimira me uopće ne zanima

NorthStand
14-08-2012, 03:08
Znam da je to pogrešno, ali mene počinje hvatat euforija zbog ove ekipe Hajduka. :))

Za dvije godine, osvajate ligu prvaka, brijem da će zvezdin Bari bit mačji kašalj. :D

Šalu na stranu, ako nastavite ovako, ništa nije nemoguće. A i primjećujem da je sve više hajdukovaca na ovom forumu, izgleda da ni Hercegovina nije ono što je bila(plava). :D

Što se tiče "mašinerije iz maksimira", ja mislim da je sada i pticama na grani jasno koji je to kriminalac. Svaku tekmu nam sude penal, zagustilo gazdi pa se mora spašavat, a bojim se da ni i ovi inspekcijski zakon neće bit od pretjerane pomoći. Pa ljudi moji, znamo gdje živimo, treba bit realan mafija i korupcija je dio našeg života.

ps. pošto ne pišem na navijačkim temama, sretan rođendan 1981.

bandira
27-08-2012, 12:49
sinoć tipični primjer kako trener gubi utakmicu.Hajduk završi utakmicu protiv Osijeka u Splitu sa 4 halfa.

Ajde Mišo lovi rake govnjara ti i tvoja taktika čuvanja rezultata u Splitu protiv Osijeka,
kad će ti Kiš igrati ako neće sinić
ili će nam i on uteć ka i svi mladi napadači osim vukušića jer nisu dobili nikakvu šansu

bandira
02-09-2012, 00:13
lakrdija od HNL se nastavlja....

gorand556
02-09-2012, 00:16
lakrdija od HNL se nastavlja....

čitam da je rijeka zabila iz penala ,faul bio metar izvan kaznenog prostora ?!

zašto je hajduku pnoišten gol u 90+

bandira
02-09-2012, 00:29
sa slobodne dalmacije

Komentar od: sve je iluzija | Komentirano: 1. rujan 2012. 23:02

Rijeku je pokralo solidno u ovih 6 utakmica dosad, sad su ubili dvi muve jednin udarcen. Rijecanima je ionako jedino bitno da dobiju nas, nece pravit velike probleme oko ulaska Lokomotive u Europu ako udju i oni.
Sta se tice nase uprave i toga zasto se ne bune: pa ljudi moji ne budite smisni. Males je SVE RAZOTKRIJA I NIKOM SE NISTA NIJE DESILO. U upravi nan side Paladino, Mamicev kucni prijatelj i clan Rotary kluba i Ljubo Pavasovic Viskovic kojen kredit placa i automobil od auto bombe cuva najjaci covik organizirnaog kriminala u hrvatskoj. Plus nekoliko entuzijasta. Oni su prihvatili kitu u dupe a zauzvrat smo dobili to da necemo otic u stecaj zasad, nego cemo imat tu cast i zadovoljstvo gledat kako nas masakriraju i ovu sezonu. Ako budemo imali srice, unutar tog masakra cemo izbacit 2-3 transfera, pokrit dugove i bit na nuli, sa kadron, troskovima i strukon. Ako ne bude srice, politika ce nas tankat eurima jos neko vrime dok se bude ima ko prodavat da imaju sta razgrabit i da se dinamovci ka ovo smece ljudsko plava hercegovina (obecavan ti da cu te nac jedan dan, kunen ti se) mogu nasladjivat... dakle to je vise manje jedini smisao igranja hnl-a... dinamu pare, nama uloga nepravedno potlacenih i kvazi moralnih pobjednika, mamicevci nan svrsavaju po faci, nasa uprava suti i brise spermu s lica po zapovjednoj liniji jer nista drugo ne smi napravit, a i da smi ne bi znali kako, jer niti imaju muda niti imaju viziji niti imaju znanja. toliko o nasoj kratkorocnoj buducnosti. dokle god nas bude 20 iljada na utakmicama, dotad ce se gospodi dizat k******** na nas, i dotad ce nas j*****. ni manje ni vise, to je tako i nikako drukcije, i to jedino Bog moze prominit tako da nas izbrise svih.
sta se Mise tice, jos jedna kukavicka utakmica, jos jedna promasena taktika, jos jedan festival kendavanja, jos jedan put falivene izmjene totalno. Al nisan za smjenu, nemamo para az boljega, nema ni smisla da dovodimo boljega, covik bar voli Hajduk i to se vidi, nece ih takticki dic ni milimetra al oce fizicki i to je vise manje to sta mozemo ocekivat.
sta se igraca tice, ne samo sta imamo najmladju ekipu u ligi nego imamo i fizicki najslabije igrace u ligi. Ne govorin o plucima nego o trbusnima, ledjima itd. Em smo niski em smo slabi em nismo dovoljno brzi, a po ovakvon terenu balun leti i eto sta dobijes, da cilu utakmicu nismo spojili 2 dodavanja. Ne znan sta bi reka uopce, na kraju ispada da smo dobili jedino zagreba koji je uvjerljivo zadnji i pomislili da smo neznan kako dobri. objektivno kad pogledas ostale utakmice, losi smo. i ne samo to nego nan nema ni pomoci. bice ovo teska i mucna sezona.

Komentar od: tovar12 | Komentirano: 1. rujan 2012. 23:02
Ok loši smo još k tome Mišo mjenja da se zapitaš odkud mu te zamjene padnu napamet ma nek izgubimo sve ali nemojte nas yebat više faul na 20m penal,zaleđe proiv Lokomotive gol priznat,danas nama poništen gol opravdano, ali ja sam uvjeren da ga Rijeci nebi poništio...
Ma nezna šta smo mi toliko opasni svim jadom od ekipe da nas se i krast mora

eagles
03-09-2012, 13:22
strašan komentar od sve je iluzija,kapa do poda

mene je sram da nan jedan šuker posuši kaznu i stavi publiku kontra anarha
mazanje očiju i ništa više,kako narod odi olako zaboravlja pa to je sramotno
a da ne govorin o odgađanju suspenzije u vezi isplate šibeniku
i naravno sa tin nas imaju u šaci
istupi već jednon i neka sami igraju ligu
neka sami na sebi čine faule i pucaju penale
meni je došlo do grla a nemoćan si opet

a ovo na kantridi,pa jel ima smisla išta reć?
šta meni sad znači šta su glavnog i pomoćnog pribacili u 2.ligu..
posli jebanja nema kajanja

Inkvizitor
03-09-2012, 13:27
šta znači ono u tekstu..a ono smeće ljudsko plava hercegovina..jel to neki nick..ili što

clash
03-09-2012, 14:15
imačemo cjelu sezonu ovaku suđenje.. onog redikula maleša su iskoristili da, pitaj boga radi čijih interesa, zajebe onu dvojicu a hajduk na taj račun jede govna..i još čemo ih jest..ja imam neki filing da ove godine nečemo vidjet evropu, jer u prvenstvu več tonemo, a kup če sredit da dobijemo lokomotivu, slaven, pa ako slučajno prođemo dinamo u polufinalu...

bandira
03-09-2012, 15:14
šta znači ono u tekstu..a ono smeće ljudsko plava hercegovina..jel to neki nick..ili što

to je nick koji provocira na forumu slobodne dalmacije,
ne čitan baš komentare na slobodnoj jer bi to zahtjevalo bar 2 ure dvnevno,a nerviraju me orjunaši i jugoslaveni šta se kote tamo pa izbjegavam,

posli utakmce pročitan komentare ili kad je baš neko veliko događanje,
kažem nisam tamo na forumu često a ovog plava hercegovina sam primjetia koliko iritira upisima...

bandira
03-09-2012, 15:16
imačemo cjelu sezonu ovaku suđenje.. onog redikula maleša su iskoristili da, pitaj boga radi čijih interesa, zajebe onu dvojicu a hajduk na taj račun jede govna..i još čemo ih jest..ja imam neki filing da ove godine nečemo vidjet evropu, jer u prvenstvu več tonemo, a kup če sredit da dobijemo lokomotivu, slaven, pa ako slučajno prođemo dinamo u polufinalu...

nećemo imat cilu sezonu,
kad se dinamo odlipi onda će nas gurat jer je bez nas ova liga goli kurac,
tako ti je svaku godinu ...

pokrast će belupa s nama 99%

bandira
24-09-2012, 22:14
svaki put kad mislim da ovi klub ne može past niže se iznenadim

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/100050/Andrijasevic-zbog-vjencanja-svakako-ne-bi-igrao-protiv-Dinama.aspx

dalton
24-09-2012, 22:27
ozenija bi se on meni u kapelici na maximiru posli utakmice samo tako ....

bandira
25-09-2012, 21:44
ozenija bi se on meni u kapelici na maximiru posli utakmice samo tako ....

meni bi žena rekla:"kad si takvi lapan ja se neću udat za tebe"

da ne igra derbi zbog ženidbe...ha ha ha...
stvarno smo postali lakrdija...
jurica jerković ne igra na marakani zbog ženidbe...ha ha ha...
i falit će još mjesec dana jer ide nakon vjenčanja na medeni mjesec...ha ha ha

eagles
26-09-2012, 01:44
jedan essien koji je u reala se triba jučer ženit ali kako je utakmica sa rayo vallecanon odgođena sa nedilje na ponediljak on je otkaza vinčanje
a ovaj malac je na početku sezone moga vidit kad je derbi i opet ništa..
hnk lakrdija iz Splita
po žepu ga masno opalit pa da vidiš i poslat nazad u dugopolje

Humphrey
12-10-2012, 14:24
Stoka odbila dati jamstva za kredit Hajduku. HDZ i HDSSB bili ZA, a SDP, HNS protiv, dok su kerumovi ostali suzdržani. Koja jebena bijeda.

MoSTaR
15-10-2012, 18:12
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/101887/Kerum-prebacio-ovlastenje-za-potpis-jamstva-na-Anelku-Viskovic.aspx

bandira
21-10-2012, 22:44
šta ovi Krstičević više mora napravit da ga potraju iz Hajduka.

Jel moguće da Maglica netrenira 2 miseca zbog ozljede i večeras igra prije Kiša?
Lima nije trenira još duže pa i on zaigra.

Inkvizitor
21-10-2012, 23:39
Još me zajeba za 3.362,04 kune na kladionici..igraju ko sakati..koja mladost, koji kurac, koja Hajdukova dica..

moonlight
22-10-2012, 00:21
I neka si, svi vi koji ne kužite da se ne kladi na vlastiti klub.

Inkvizitor
22-10-2012, 00:24
a još se mislim 10 minuta dal da ga igram ili ne..:facepalm..ostali on i Roma..a Roma iz 0-2 došla na 4:2..al tada je već bilo gotovo..

moonlight
22-10-2012, 00:34
a još se mislim 10 minuta dal da ga igram ili ne..:facepalm..ostali on i Roma..a Roma iz 0-2 došla na 4.2..al tada je već bilo gotovo..

Nisam ni mislio da se ti kladiš, smatrao sam te jačim...:down

eagles
22-10-2012, 00:44
a neki šupak u fortuni uplatija 400kn na istru i diga 3333 zamisli ka
biće se gradija ili šta već
nikad neću igrat kontra svog kluba,ionako san truba u klađenju

a Hajduk..samo ću potpisat bandiru..
a šta još mali Kiš triba učinit da zaigra,šta..ajme onog vukovića,di je caktaš nesta,jedino ko je tuka pu gola je radošević
uzalud in dizanje cerade da smo MI Hajduk kad oni nisu..

Inkvizitor
22-10-2012, 00:47
Nisam ni mislio da se ti kladiš, smatrao sam te jačim...:down

i nisam godinama...

Inkvizitor
22-10-2012, 00:49
a neki šupak u fortuni uplatija 400kn na istru i diga 3333 zamisli ka
biće se gradija ili šta već
nikad neću igrat kontra svog kluba,ionako san truba u klađenju

a Hajduk..samo ću potpisat bandiru..
a šta još mali Kiš triba učinit da zaigra,šta..ajme onog vukovića,di je caktaš nesta,jedino ko je tuka pu gola je radošević
uzalud in dizanje cerade da smo MI Hajduk kad oni nisu..

zato sam ja i igra..pa sam ja ispa šupak...:zubo.neću kontra njega..ali neću bome više ni na njega sve da igra protiv Mrduše donje..igraju ko sakati..

nije što ih je Istra dobila već što igraju ko zadnji retardi..

bandira
22-10-2012, 17:46
hajdukova mladost...ha ha ha
koja prevara

blažević-26
vršajević-26
maloča-23
milović-23
stojanović-28
oremuš-24
vuković-25

Inkvizitor
22-10-2012, 21:10
Di su našli onog Vukovića..??

KIKE 1975
24-10-2012, 23:57
http://imageshack.us/a/img19/7907/76za.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/19/76za.jpg/)

NorthStand
01-11-2012, 03:39
Di su našli onog Vukovića..??

http://i45.tinypic.com/28sm3xf.jpg

dam se kladit da si ovo ti, jesi U mirovini? :rofl

Humphrey
03-11-2012, 22:51
Nije loše, zaredalo se nekoliko dobrih rezultata u zadnje vrijeme. Sad nek i kredit dođe, pa napokon malo mira i može se bez stresa(nadam se) napokon misliti samo na igru.

KIKE 1975
06-11-2012, 16:43
http://img547.imageshack.us/img547/3968/kupuefa197879za.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/547/kupuefa197879za.jpg/)

bajdo
08-12-2012, 11:21
http://i50.tinypic.com/2wfutjk.png

Bez obzira na ovu pobjedu nisam zadovoljan prikazanim....u drugom dijelu umisto da damo dva tri komada Inter nam stvara prilike i vrsi pritisak 20min..a na isteku 90 Bencun ima samo gurnit Tomasu za gol ali ni to nije u stanju..mali Kis i dalje sidi na klupi..nevjerovatno..:nezna

Humphrey
18-06-2013, 15:55
www.vecernji.hr/sport/vijesti/hajdukov-sportski-direktor-anonimca-moze-prodati-3-mil-clanak-570247

Hajduk je dobio novog športskog direktora, Šveđanina Jensa T.Anderssona.

Hoće li se on pokazati kao najjače pojačanje Hajduka ili će se jednostavno uklopiti u crnilo ove kaljuže što je naš nogomet?Kako će se uskladiti splitski i švedski mentalitet?

Humphrey
24-06-2013, 22:11
Hoće li amerikanci ulagati u Hajduk?

Dosad su svi,od šeika do hrvatskih iseljenika kupovali Hajduk,tako da je i ovo možda samo novinarska izmišljotina,ali ne bi bilo loše. Amerikanci ulažu,oni ne kupuju igračke poput devojebača i ruskih prodavača gumenih patkica.

www.vecernji.hr/sport/nogomet/americki-ulagaci-stigli-hajduk-clanak-573984

Humphrey
26-06-2013, 17:34
Ja sam mislio kako se radi tek o novinarskom senzacionalizmu,ali evo Talijan čak najavljuje i mogući referendum oko ovih amerikanaca.

Imam podvojeno mišljenje, s jedne strane smatram kako se napokon ide pravim putem,ali nisam ni protiv prodaje nekom ozbiljnom ulagaču.

Samo,koliko su ozbiljni ljudi koji stupaju u kontakt sa fiorentinijem.:D

Vepar
02-07-2013, 21:01
Stvarno sadašnji Hajduk ne može ni u kom pogledu parirati Dinamu. Mislim da bi se ovime mogli riješiti kronični financijski problemi Hajduka, a i stati na kraj nesređenom načinu upravljanja klubom i sumnjivim aktivnostima u HNL-u.
Samo što uvjeti koje navodno nude ti američki ulagači nisu uopće primjereni ni ozbiljni. Ako im je stalo do Hajduka, nek pošalju bolju ponudu.

Inkvizitor
02-07-2013, 21:38
Možda oni misle da se tamo igra američki nogomet..

protiv.

teenager
03-07-2013, 00:06
Koliko ja pratim, ni jedan klub nije zadovoljan američkim vlasnicima, znam da su Manchester United, Roma i Liverpool u rukama amerikanaca.
Manchester United, navijači Man Uniteda nezadovoljni američkim vlasnicima osnivaju nogometni klub United of Manchester.
Roma, danas baš čitam kako je neki autor Romine "himne" rekao da ne izvode više njegove pjesme jer ovo više nije njegova Roma.
Liverpool, njega je isto preuzela nekakva američka "sport investments" grupa, nisam baš siguran da su oni najzadovoljniji. Jer ipak amerikance zanima samo profit, sad možda misle na Hajduku ostvarivati profit u nogometnom biznisu, a možda im je Hajduk samo prva stepenica u nekom većem planu.
Iako, realno u Hajduku postoji realan temelj za ostvarivanje profita, i to naravno prodajom igrača. Danas Hajduk svoje igrače prodaje i po cjenama 3-4 puta manjima od tržišnih, jer su svi potencijalni kupci svjesni da Hajduk nema novaca i da nisu u stanju postavljati uvjete na tržištu. Kada bi Hajduk bio samo stabilan klub, njihovi objektivni ciljevi bi trebali biti oko 10 milijuna eura godišnjih prihoda od prodaje igrača. Zamislite samo koliko je Hajduk mogao zaraditi na prodaji Livaje, minimalno 5 milijuna eura, jer ako RNK Split danas Rebića cjeni na cca 7-8 milijuna, a Livaja je realno barem 3 puta bolji igrač, a isto su godište, mislim da je 5 milijuna cjena koju bi Livaja imao nakon samo jedne sezone u Hajduku. A Hajduk je na prodaji Livaje zaradio oko 300000 eura, i to onih eura koje je svaki klub bio obvezan platiti Hajduku kao naknadu za razvoj mladog reprezentativca.

Bukowski
03-07-2013, 13:49
Svakom klubu na svjetu manje ili više glavna zarada su transferi.Nakon toga ulaznice,tv prava,a marketinške stvari su samo šlag na tortu klubovima koji su u situaciji da imaju odanje navijače.Tu ne uključujem klubove-korporacije poput ovih najvećih koji mogu prodavat dresove od Azije do Afrike.
Hajduk tv prava nema,ulaznice ga koliko toliko drže na životu,marketing je tek nedavno pomalo proradio (za ugovor s Umbrom treba tužit ljude,tek sad po prvi put Hajduk će imat nešto od dresova,ugovor s Macronom je možda i napametniji i najbolji potez ove uprave,puno bolja opcija od Nike-a).Najveću lovu,i najveći napredak bi hajduk triba napravit na transferima.Sada se daje samo da se da,na prvu ponudu,mada,eto,po prvi puta se i to prominilo,nismo dali Eleza Laziu jer smo nezadovoljni ponudom....
Ovo naglo dolaženje ovih Amera na prepad je sumnjivo do boli,kad pogledaš ljude koji se tu vrte,taj Mamićev lik,Fijo,pa ko to amenuje (Maršić,Reić),i na kraju Mamić na zadnjem urbi et orbi.....ne triba puno mislit.Odjeb.
Svo sadašnje upravljanje se ne vidi rezultat,jer Hajduk je u banani teškoj radi kostura iz ormara i radi naslijeđenih visokih ugovora,koji su se tek sada riješili (još Giga samo osta).
Ja sam a priori kontra prodaje,ne Amerikancu,nego niti da mi dođe Šime Dalmatić,i da je rođen kod plinare,da mu je Žungul brat,i šta ti ja znan.Jedina opcija u kojoj ću ja nastavit navijat za taj klub je da bude grupa dioničara,po mogućnosti šta manjih.Triba dat ovom projektu šansu do kraja.Mada će nan se bacat klipovi,i ovo je zadnje šta bi apsolutni vladar hr baluna proguta.Mamić bi proguta i da ih tučemo 10:0 usred Maksimira,da uzmemo duplu titulu,sve,ali pod uvjetom da to bude pod Amerima,Fijom,Štimcem.Ono šta ne bi nikako proguta,to je da Hajduk uspije u ovom modelu.Da se pokaže da klub može funkcionirat kada su navijači posredno uključeni u upravljanje.Tj.biranje onoga koji upravlja.

I na kraju,niko se ne pita kako bi prodaja utjecala na tu famoznu povezanost između kluba i navijača.Ja prvi odjebajen Hajduka ako se proda,jer to neće više biti moj klub,a takvih je masa,i to mahom među onih par iljada koji su stalni.A oni su motor,oni su srce sjevera.Oni su ti kojima ne triba poticaj,koji ne fermaju rezultat nego traže samo čist obraz i borbu.
I ja bi volija rezultat,ali ne pod bilo koju cjenu.Meni je više značija ovaj kup nego oba zadnja prvenstva.Onoga dana kada se Hajduk proda u ruke privatniku,toga dana će mu bit zapečaćena sudbina kao fenomenu,instituciji,ono,"više od kluba".Možda se to neće vidit odma,ali s vremenom sigurno.Jebali ih Ameri i kokice i difens.
Kontra prodaje,uopće me ne zanima ponuda.

bandira
04-07-2013, 00:22
Stečaj ili prodaja kluba Amerikancima je ista stvar.

Humphrey
04-07-2013, 14:48
Amerikanci su odbijeni.

NorthStand
05-07-2013, 02:42
po meni prodaja kluba, je isti kurac ko i stečaj kluba, ili da klub vodi netko kalibra Mamić. sve je to po meni, za navijače i one koji istinski vole klub kapitulacija!

a nijednu kapitulaciju, se ne smije prihvatit bez borbe.

Bukowski
05-07-2013, 17:49
Stečaj ili prodaja kluba Amerikancima je ista stvar.

Nije ista stvar,niti blizu.
Mada se slažen sa NorthStandom da je i jedno i drugo kapitulacija za navijače (u slučaju Hajduka,di su navijači direktno uključeni u upravljanje klubom).
Samo mi i dalje nije jasno zašto si to napisa.....Hajduk u stečaj neće.Dapače.

bandira
05-07-2013, 21:26
Nije ista stvar,niti blizu.
Mada se slažen sa NorthStandom da je i jedno i drugo kapitulacija za navijače (u slučaju Hajduka,di su navijači direktno uključeni u upravljanje klubom).
Samo mi i dalje nije jasno zašto si to napisa.....Hajduk u stečaj neće.Dapače.

Ako više nije Hajduk Split u vlasništvu grada Splita ili navijača Hajduka to više nije Hajduk Split.
Jel u stečaju ili su vlasnici amerikenjci,indijci,kinezi ili Zdravko Mamić isti ku...

zaba1111
05-07-2013, 22:33
Znači ti bi rađe da Hajduk ode u drugu ligu, sa svim posljedicama koje to podrazumjeva, i da ostane u vlasništvu grada, nego da Hajduk netko kupi, ustroji i organizira i da igra lp, ili barem da bude dobar i standardan sudionik europske lige?

Humphrey
06-07-2013, 12:18
Večeras se uzima superkup i kreće još jedna pobjedonosna sezona,napokon.

Bukowski
06-07-2013, 13:37
Ako više nije Hajduk Split u vlasništvu grada Splita ili navijača Hajduka to više nije Hajduk Split.
Jel u stečaju ili su vlasnici amerikenjci,indijci,kinezi ili Zdravko Mamić isti ku...

Slažen se,apsolutno.Samo ja san krivo ubra možda,stečaj je fail,ali šta,sjeba si i gotovo,a prodaja je znak da si pokleka pred "zlatno tele".Ono,odricanje od ideala za nekakav rezultat,u tom sam smislu mislija da nije isto.
A ovo su Reićeve finte,kako se navijači boje jer su Amerikanci u pitanju,ma zaboli me da dođe Šime Dalmatić,da je rođen kod plinare i da mu je Frane Matošić dida,sasvin svejedno mi je.Nema prodaje i amen.Ako se Hajduk proda ja ga odjebajen momentalno.Samo ću otić zalipit oproštajno pismo na Poljud,zapalit sviću i izmolit misu zadušnicu.

Jeben ja ljude koji bi prodali mater za prvenstvo i da mogu "jebat mater purgerima".Useren im se u čarapu.Moderna vrimena moralnog relativizma,ka,"cili svit ide u tom smjeru".Ne bi da će radi činjenice da se naguzilo njih 200 tebe manje bolit kad ti uđe.
Nema prodaje i amen!

Humphrey
07-07-2013, 15:39
Šteta,nije bilo mentalne čvrstoće pri izvođenju penala. Sad kreće pohod na prvenstvo.

Inkvizitor
07-07-2013, 15:47
Da bar Kouassi ima s kim igrat a ne sa onim panjevima.

bandira
12-07-2013, 12:41
ja ovo nikako ne mogu svatit

Hajduk pokazuje zanimanje za Antonija Peroševića, mladog Osječanina, dug je prijelazni rok, pa kad se Hajduku otvori mogućnost Hajduk bi ga rado – "ćapio"!Doduše, predsjednik Osijeka Zdravko Josić izjavio je kako za Peroševića očekuju odštetu od milijun eura i to iz Njemačke, no znate kako to već ide. Odeš tamo gdje te traže, gdje je realno. Navodno Hajdukov mig prema Peroševiću iznosi cca 200.000 eura ponude, uostalom Maglicu su lani platiti 300.000 eura, a Mikanovića doveli praktično mukte, jer mali Mikanović nije imao ni stipendijski ugovor s Osječanima.

Hrvoje Milić:- Ja sam hajdukovac, baš veliki hajdukovac i to nije tajna, kamo sreće da Hajduk plati odštetu Istri i da dođem u Hajduk – poručio nam je Hrvoje Milić, jučer iz Osijeka.- Ja sam Istri zahvalan i njima i navijačima na lijepom prijemu, ali ja biram gdje ću, moji menadžeri i ja. Treba platiti 350.000 eura, to je fiksna odšteta. Ako ne bude novosti do petka onda se moram priključiti pripremama Istre, na Rogli. Takav je dogovor.
Hrvoje Milić potvrdio: 'Dinamo sam odbio, a postoji i opcija zvana Hajduk!'

Hrvoje Milić odlazi Pletikosi u Rostov, Puljani će inkasirati 350.000 eura odštete!

Za nekog nepoznatog mulca žele dat tolike Eure,a za reprezentativca Milića koji će ići na svjetsko prvenstveno u Brazil ako se plasiramo nisu tili dat.Ako je Strinić prodan za 4 milijuna Eura ovi će Milić ić minimalno za 3 miliona Eura a oni ga nisu kupili.

Tko je ovde lud i ko koga jebe...bando lopovska

Bukowski
12-07-2013, 14:41
Evo imaš ode jedan dio koji bi ti moga reć o tome.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZWE18eBTUDU
Kad ovako pogledaš izgleda totalno nenormalno,ali ja virujen prvo ljudima u klubu,pa onda renomiranim novinarima,pa onda ljudima na forumu,pa tek onda Indexu,Reiću i Maršiću.
Tu je pisalo ne samo da se zanimamo za Peroševića,nego još nudimo i Mikanovića uz novce....procijeni sam kolko ima veze s mozgon,kolko nam je bek potreban a kolko napadač.
A na kraju krajeva,u Hajduku je stvarno moguće da doslovno danas nemaš a sutra imaš.Mada se za Milića moralo nać,ništa para je to,ali ništa.Zarada sigurna,momak već sad reprezentativac,igra poziciju koja nam je u teškoj banani,Jozinović....Za tu siću se moglo ubost igrača koji ti donosi na terenu,instant,a i sigurna zarada na njemu u budućnosti.Moralo se nać,moralo jbg.Plus momak šiba s nama na gostovanja,zalaganje neupitno,baš navijač Hajduka.

PS.Jensu :naklon:naklon:naklon

teenager
12-07-2013, 16:01
Stvarno imamo obraza ako nudio Osjeku Mikanovića u dealu za tog Peroševića :naklon

Bukowski
12-07-2013, 17:30
-"Odigrao sam 14 punih prvenstava,Hajduk me zadržao.A vjerovatno,da se ponovo rodim,ponovo bi bio igrač Hajduka.Zbog jednog velikog drugarstva i poštenja,jer gledajući na publiku,gledajući na ono što su igrači Hajduka u to vrijeme,za ono malo,ali uglavnom za svoj grad dali.Za mene postoji samo jedan klub na svijetu-Hajduk Split!"

http://www.youtube.com/watch?v=PEs6hQRLblM&feature=player_detailpage

Inkvizitor
12-07-2013, 18:48
Jel Hajduk prodaje svoje igrače na kile..ili

žive vage..

bandira
14-07-2013, 00:34
Inkvizitore jesi zadovoljan peticon u Zadru?

Opet je tribala bit lakrdija,Zadru priznalo gol iz ofsajda,

sad će inkvizitor opet:nema veze šta nas kradu tribamo mi dat 5 golova.
A ko će dat svaki put?

Inkvizitor
14-07-2013, 09:20
Je je gleda sam većinu. Napokon da je Hajduk počeo igrat a ne nabijat i bazirat igru na silnim prekršajima. Ima par dobrih mladih igrača. Onaj Bencun ima potez, pa Kiš, Kouassi

Ofsajd je bio graničan za prsa, to ni ja ne bi sudio . A jesi vidio kako su Zadru svirali ofsajd koji nije bio kad je ono Maloča da gol pa mu poništilo pa pala polukontra.

Jesi vidio kako su Zadrani za svaki start dobijali žuti pa i crveni na kraju krajeva, za ne baš neki grubi start osim što se Kouassi zavrtio i bacio. Ili nisi.

Dosta je bome alibi igre i alibi navijanja. Kad igraju nitko im ne može ništa.

Humphrey
14-07-2013, 14:52
Nešto me hvata, mislim da je euforija.

Euforijo,slatka li si...

adio_pameti
14-07-2013, 14:58
Nešto me hvata, mislim da je euforija.

Euforijo,slatka li si...

:-)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1005593_10151734104421649_172936612_n.jpg

NorthStand
14-07-2013, 17:23
http://www.youtube.com/watch?v=PsTcfVBwXco

Bukowski
15-07-2013, 13:53
Hrvoje Milić:- Ja sam hajdukovac, baš veliki hajdukovac i to nije tajna, kamo sreće da Hajduk plati odštetu Istri i da dođem u Hajduk – poručio nam je Hrvoje Milić, jučer iz Osijeka.- Ja sam Istri zahvalan i njima i navijačima na lijepom prijemu, ali ja biram gdje ću, moji menadžeri i ja. Treba platiti 350.000 eura, to je fiksna odšteta. Ako ne bude novosti do petka onda se moram priključiti pripremama Istre, na Rogli. Takav je dogovor.
Hrvoje Milić potvrdio: 'Dinamo sam odbio, a postoji i opcija zvana Hajduk!'

Hrvoje Milić odlazi Pletikosi u Rostov, Puljani će inkasirati 350.000 eura odštete!

http://imageshack.us/a/img13/6041/gycp.jpg
O ovin stvarima san mislija kad san se trznija na tvoje bando lopovska.Momak sam govori "ako je istina",ali.....čisto ono.Ja zasad šta san vidija od ove uprave,apsolutno in virujen.Kako san i reka,prvo njima,pa renomiranim novinarima,pa forumima,pa tek onda indexu i bandi.
Bilo je kikseva,i bit će ih.Bilo je i nekih po meni teže probavljivih poteza uprave,iman neke svoje sumnje oko dvoje članova NO-a,i to dvoje ajmo reć "višepozicioniranih",ali općenito,apsolutno virujen da svi rade u interesu kluba.Za tu dvojicu,čak i za njih ne mislin da rade kontra kluba direktno,već da uz rad za klub,rade i sa strane za osobne interese.Koji se ponekad doduše sukobljavaju sa klupskin,ali ne toliko direktno,i nisu to situacije koje su od vitalnog značaja.

Inače,Rijeka dobila još jedan poklon.Svi pametni govore da triba jedan vlasnik,biće onda i HNL triba tako.

bandira
17-07-2013, 17:20
Klub navijača Hajduka Torcida od prvog kola ovogodišnjeg HNL-a pokreće projekt 'Izravno ruganje s hrvatskom nogometnom ligom', po uzoru na kolege iz Hrvatskog helsinškog odbora. Za razliku od njih, naš projekt se radi na volonterskoj bazi i nećemo uzimati novac koji se može utrošiti i na pametnije stvari od vođenja transkripta navijanja na utakmicama. Također, u naš projekt neće biti uključen bilo tko u rodbinskoj ili bračnoj vezi s bilo kime u bilo kojem nogometnom klubu, te nećemo putovati na utakmice o trošku niti jednog kluba. Jedna stvar će, priznajemo, biti jednaka akciji HHO-a - a to je da ćemo biti jako neobjektivni, jer smo mi ipak navijači Hajduka i to ne krijemo.

U sklopu navedenog projekta pratili smo događanja oko prvog kola Hrvatske nogometne lige i ako je suditi prema atmosferi, i ove nogometne sezone očekuje nas atmosfera mržnje, netolerancije i nasilja, koju će na stadionima i izvan njih nametnuti dobro organizirana nogometna mafija, a čemu smo, nažalost, svjedočili i u proteklom prvenstvu.

Kraj kola obilježila su neodpuštena pirotehnička sredstva koja su gorila do dugo u noć u Bijeničkoj cesti u Zagrebu. Nepoznati huligani, kojima još nitko ne piše poseban Zakon za sprječavanje paljenja automobila, zapalili su skupocjeni mercedes u vlasništvu Građanskog nogometnog kluba Dinamo, a kojeg je vozio direktor drugog prvoligaša NK Lokomotive - Božidar Šikić. Unatoč tome što Zakon o sportu zabranjuje da član upravljačkih tijela bude osoba koja ima veze s drugim upravljačkim tijelom u istom sportu, unatoč činjenici da je prema Statutu HNL-a zabranjeno da je jedna osoba pod utjecajem ili u vezi s drugom iz različitih nogometnih klubova, te unatoč činjenici što Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja smatra da nije nadležna - ovaj incestuozni odnos između Lokomotive i Dinama samo je krak hobotnice koja je udavila domaći nogomet. Šteta što su izgorile i službene kartice za gorivo, jer je moguće da je benzin za navedeni mercedes plaćala HNK Rijeka.

Talijansko-nigerijsko-hrvatski nogometni klub Rijeka je ulaskom svježeg kapitala i jednog gazde postala najbolja prijateljica Zdravka Mamića, te je odradila savršen prijelazni rok - nisu platili odštetu ni za jednog igrača, a zanimljivo je da su svi dobili sporazumni raskid ugovora upravo iz Dinama 1 ili 2. S veseljem očekujemo financijska izvješća novopečenog dioničkog društva.

Ni drugom hrvatskom klubu koji je dočekao svog privatnog vlasnika baš ne cvjetaju ruže - Istra već godinama kasni s isplatama plaće, a upravo smo saznali da vole 'razvoziti igrače u autima' do onih kojima ih žele prodati, te ucjenjivati igrače za smanjivanje dugova, o čemu nas nogometni sindikat do sada nije obavijestio. Hrvoje Milić, bivši nogometaš Istre, progovorio je o tome kako su ga ucjenjivali da ode u Dinamo - na što nije pristao. Spomenuo je i pranje novca, ucjene i prijetnje, ali time neka se bavi Državno odvjetništvo i spomenuti sindikat.

NK Zadar je dobio odgodu suspenzije za neplaćanje svojih obveza mimo svih pravilnika, jer im bivši igrač Ježina nije potpisao odgodu duga. Molimo dežurne dušobrižnike da prilikom rasprave o ovoj i sličnim odgodama ne spominju slučaj Hajduka i Šibenika, jer je nalog za uplatu Hajdukovog duga prema Šibeniku odgođen upravo na zahtjev - Šibenika. Naime, da nisu tražili odgodu novac bi sjeo na račun Porezne uprave, a ne NK Šibenika. Dok taj klub ne riješi svoje financijsko-pravne zavrzlame, Hajduk ništa neće morati platiti.

Suđenje na pašnjacima HNL-a besmisleno je spominjati nakon što nitko od djelitelja pravde još uvijek nije odgovarao za ono što su proteklih godina prodavali Širić i Djedović. Iako je službeni Hajduk to propustio spomenuti, vjerojatno jer smo uvjerljivo dobili utakmicu, iskoristit ćemo priliku i spomenuti da smo uredno zabilježili nedosuđene penale na Sušiću i Jozinoviću, kao i dvostruko zaleđe prije gola Zadra, te da s nestrpljenjem čekamo hoće li divljački lakat na Kouassiju biti naknadno sankcioniran. Naime, još nismo shvatili vrijedi li naknadno pregledavanje snimaka utakmica samo kada se kažnjava Hajduk, ili i za druge klubove?

Suci ovog puta očito nisu uspjeli jer su igrači Hajduka bili raspoloženi, ali drugi put će vjerojatno bolje usmjeriti utakmicu tamo gdje trebaju, pa će dežurna novinarska piskarala uvjeravati javnost kako je to mlad/neiskusan Hajduk i kako smo mi Dalmoši uvijek skloni traženju urota gdje ih nema. Još jednom upozoravamo nogometnu hobotnicu i njihove PR savjetnike da su pravi navijači Hajduka strpljivi i nisu slijepi pored zdravih očiju. Znali smo mi istrpjeti i gore sisteme, a nikad nas nije štufalo, pa neće ni sad. Naš klub se, ako niste znali, zove Hajduk upravo zbog toga što je uvijek bio na prkos moćnome i na zaštitu slabome…

Humphrey
17-07-2013, 19:22
Protiv Zadra je bilo zagrijavanje,sutra kreće pohod na europu.Ova momčad sastavljena od mladih hajduka će opustošiti cijeli nogometni svijet i ostati u kolektivnom pamćenju svih ljubitelja nogometa kao nezaustavljiva bujica sa juga koja je pregazila sve njihove klubove.

Inkvizitor
17-07-2013, 19:29
Dosta tvog cinizma Hamfri. :lupa

Nego neki navijači Hajduka gledaju utakmice u 3D formatu pa vide što drugi ne vide.

NorthStand
17-07-2013, 19:55
moja prognoza, Dinamo-Hajduk finale europske lige ove sezone. :D

bandira
17-07-2013, 22:21
Protiv Zadra je bilo zagrijavanje,sutra kreće pohod na europu.Ova momčad sastavljena od mladih hajduka će opustošiti cijeli nogometni svijet i ostati u kolektivnom pamćenju svih ljubitelja nogometa kao nezaustavljiva bujica sa juga koja je pregazila sve njihove klubove.

vidim da smo na istom tragu,s obzirom da im neće suditi mamićevi,to jest hrvatski suci bit će ovako

2.Turnovo
3.Ventspils
4.Žilina

skupina:

1.Standard Liege
2.Hapoel Tel-Aviv
3.Anorthosis

proliće:

1/16 PAOK
1/8 St.Ettiene
1/4 Valencia
1/2 Tottenham
1/1 Fiorentina

Humphrey
18-07-2013, 18:37
3:1 večeras za Hajduk

adio_pameti
18-07-2013, 18:55
evo čitam na fejsu da ipak nećemo bit nositelji u 3. pretkolu :(

Humphrey
18-07-2013, 20:53
Što je put do vrha teži,to je sam uspjeh veći.

xxxl
18-07-2013, 23:54
Bacio sam pogled poslednjih pet minuta utakmice, moze li mi neko objasniti sta je ono sa terenom,gori teren nisam video odavno,razumljivo bi mi bilo da je bilo snega ili kise..

Grunf
18-07-2013, 23:59
Za vikend je pao snijeg. U obliku dance festivala. http://s20.rimg.info/852a8c80f0afc27c885ec0f00302f833.gif

http://www.youtube.com/watch?v=P3jVYPXBy_4

Inkvizitor
19-07-2013, 00:18
sad će opet novi koncert. Slijedeći potez je razapeti cirkuske šatore na Poljudu.

xxxl
19-07-2013, 00:47
Dal je toliko kriticno sa finansijama kada se pravi koncert na stadionu 4 dana pred utakmicu ? Ovakav teren je mnogo vise odgovarao makedoncima.. Nije mi jasno, koliko znam ipak Split uzima dobre pare od turizma,kako je moguce da malo grad ne pomogne hajduku. Ono je sramota da igraju po onakvom terenu.

moonlight
19-07-2013, 02:17
To je taj vječni balun od sapunice u Splitu.
Grad upravlja stadionom i jebe klub u bitnom, bitnom trenutku.
Meni se sviđa priča oko Hajduka u momčadskom smislu, jer je napokon to, to.
Ne kužim , zapravo kužim, ali ta simbioza Splita nikada mi nije bila mila, a oduvjek je tako.
Kad se posloži Hajduk, tu su Baja, sada Baldazari....

bandira
19-07-2013, 10:05
Opet lakrdija u Poljudu,ne igraju najbolji nego oni po babi,stričevima i menađerima
Maglica nije odigra ni minutu i u najvažnijoj utakmici igra..ko je tu kriv maglica ili tudor..
kiš da 2 gola zadnju utakmicu i ulazi u 87 minuti,vjerovatno da bi isprovociran šta reka teneru da ga mogu lakše odjebat
blažević i giga nisu ni na klupi,ko tu koga j...
maloča kao kapetan svoj gol posvećuje blaževiću i gigi...
svaku utakmicu igra drugi par halfova...
sušić na boku da bi caktaš igra sredinu (malo bi baca na samira i repku)

Grad jebe klub,ajde ne laprdaj,jeba te tbf

900.000 kn Tommy

150.000 kn Thompson

750.000 kn Ultra Europe

900.000 kn Roger W. (Pink Floyd)

150.000 kn pretplate

250.000 kn mali sponzori

120.000 kn pivo

260.000 kn sličice

110.000 kn Torcidina donacija

------------

cca. 4 MILIJUNA KUNA ZARADE U ZADNJIH MISEC DANA A NIKOME PLAĆU NISU ISPLATILI?????

Inkvizitor
19-07-2013, 10:36
Dal je toliko kriticno sa finansijama kada se pravi koncert na stadionu 4 dana pred utakmicu ? Ovakav teren je mnogo vise odgovarao makedoncima.. Nije mi jasno, koliko znam ipak Split uzima dobre pare od turizma,kako je moguce da malo grad ne pomogne hajduku. Ono je sramota da igraju po onakvom terenu.

Nije kritično nego je još gore. Svako malo klubu prijeti blokada igranja zbog dugova.

Od ovog koncerta evo doli brojke, dio ide Hajduku a grad je jedva da jamstvo za kredit.

Humphrey
19-07-2013, 11:44
2:1, ajde nije sjajno,ali nije ni loše.Prolazi se ove,ali to je to.

Ove oscilacije u igri će nas skupo koštati u HNL.

Onaj slavonac je odigrao odlično.Najbolja dica Hajduka nikad nisu ni bila iz Splita.

adio_pameti
19-07-2013, 12:32
bandira dobro si nabroija te lakrdije ali ne znam jesi li primjetia kako nam kornenre izvode 3-4 igrača tokom utakmice...? to nema u niti jednom ozbiljnbom klubu..prvo Jozinovič,pa Mujan,pa Caktaš, Bože sačuvaj...

Humphrey
19-07-2013, 13:22
To je problem trenera,to je mlada momčad,imaju možda više želje nego pameti i zato im Tudor treba podijeliti uloge,odrediti tko izvodi kornere,slobodne,penale,ma sve.

Inkvizitor
19-07-2013, 14:10
bandira dobro si nabroija te lakrdije ali ne znam jesi li primjetia kako nam kornenre izvode 3-4 igrača tokom utakmice...? to nema u niti jednom ozbiljnbom klubu..prvo Jozinovič,pa Mujan,pa Caktaš, Bože sačuvaj...

Svejedno je jer nijedan ne zna izvesti korner..

TheBronxBomber
19-07-2013, 16:57
Uspio vidit zadnjih 20 minuta. Uzas. Uzas. Kako je moguce da se Hajduk toliko srozao? Ko da ga vode retardirani.

Sve to nekome odgovora (ne mislim na Mamica). :kava

TheBronxBomber
19-07-2013, 17:21
Na kraju će ga neko kupit za bagatelu. Vrića lopti i 4 korner zastavice.

Humphrey
19-07-2013, 18:01
Kakav jebeni koncert opet? Pa nek se odluči grad jel to nogometni stadion ili što??? Jer ako je nogometni stadion onda organiziraš ove ostale aktivnosti tako da ne ometaju Hajduk.

bandira
19-07-2013, 18:07

A jesi primjetia da jedini šta zna centrirat ovi mali šta je igra na beka šta je doša iz Osijeka.

Da je proša Hajdukovu školu centrira bi ka i ovi tvoji.

Gledajuć sinoć i utakmicu u Zadru Mujan nijedan put nije pogodia šesneterac kad je centrira.

bandira
19-07-2013, 18:18
2:1, ajde nije sjajno,ali nije ni loše.Prolazi se ove,ali to je to.

Ove oscilacije u igri će nas skupo koštati u HNL.

Onaj slavonac je odigrao odlično.Najbolja dica Hajduka nikad nisu ni bila iz Splita.

izbor najbolje jedanaestorice dobila je sljedeća momčad: Beara – Džoni, Buljan, Holcer, Jarni – Slišković, Mužinić, Jerković, Vukas – F. Matošić, Šurjak.

5 najboljih igrača u povijesti rođeno u splitu
,ostali
beara knin,buljan imotski,holcer njemačka,jarni čakovec,slišković mostar,vukas zagreb

A da bi kako tako zadovoljili izbornike evo i druge momčadi: Gabrić – Srna, Peruzović, Štimac, Vulić – Hlevnjak, Gudelj, Asanović, Rapaić – Zl. Vujović, Bokšić. Vjerojatno bi ta nazovimo druga momčad bila u današnjim okvirima i bolja od prve?

Hlevnjak je splićo rođen u zbjegu u Egiptu
Srna i Štimac Metković,Gudelj Imotski,Asanović Neorić kod Splita,Rapaić Nova Gradiška,Zl Vujović Sarajevo,Bokšić Makarska

Od 22 najbolja igrača u povijesti kluba samo 6 rođeno van Dalmacije
Sad navedi neki sličan klub sa ovoliko igrača rođenih u matičnom gradu ili bližoj okolici
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2FHajduk %2Ftabid%2F83%2FarticleType%2FArticleView%2Farticl eId%2F129116%2FDefault.aspx&ei=cFbpUZiFOZTb7AbJp4HwDQ&usg=AFQjCNFqlOn3m-1Oa4SUvGF95fS-MSH8bg&sig2=7pJAzFam_MS5nbasuB-c7A&bvm=bv.49478099,d.bGE&cad=rja

bandira
19-07-2013, 18:22
Kakav jebeni koncert opet? Pa nek se odluči grad jel to nogometni stadion ili što??? Jer ako je nogometni stadion onda organiziraš ove ostale aktivnosti tako da ne ometaju Hajduk.

da je nogometni stadion ne bi ima atletsku stazu,

onako iskreno ,smeče od stadiona za nogomet

TheBronxBomber
19-07-2013, 18:29
That's it! Bravo.

Inkvizitor
19-07-2013, 18:51
Je je opet je neki koncert...opet uberu neke pare, znaš što to njima znači..

Inkvizitor
19-07-2013, 19:14
ja volim stadione sa atletskom stazom. Pogotovo Poljud. Sve mu odlično stoji. I atletska staza. Stadioni bez atletskih staza izgledaju neugledno,ko kavezi

Humphrey
19-07-2013, 21:19
Ipak se igra utakmica, nije odobren zahtjev za odgodom.Neka, jedino Hajduk u ovom trenutku može spustit Rijeku na zemlju.

bandira
19-07-2013, 22:41
ja volim stadione sa atletskom stazom. Pogotovo Poljud. Sve mu odlično stoji. I atletska staza. Stadioni bez atletskih staza izgledaju neugledno,ko kavezi

atletska ataza,zaletište za skok udalj,još malo tratine do ograde... iman dojam ka da gledan utakmicu iz aviona
nisi ti inkvi gleda utakmice na starom p'lacu

Inkvizitor
19-07-2013, 22:53
atletska ataza,zaletište za skok udalj,još malo tratine do ograde... iman dojam ka da gledan utakmicu iz aviona
nisi ti inkvi gleda utakmice na starom p'lacu

Nisam. Na snimkama mi izgleda neugledan sa lošim travnjakom.

Nije mi bilo lipše slike nego kad bi ko dite na tv-u vidio puni Poljud sniman s malo veće visine, sve na dlanu..tribine genijalne, školjka..nema lipšeg na svitu meni ni danas..:love

Prvu utakmicu uživo sam ka dite gleda sa Bordeaux-om..koji doživljaj..

Inkvizitor
19-07-2013, 22:57
E da, kad sam doša u Split brzo sam otišao obić stari plac i razočara se, Već su naravno bile skinute montažne tribine a ono malo na zapadu..trava raste beton otpa..drvene daske..sve kratko malo..mislio sam..jel tu moj Hajduk igra.

E da prije utkmice sa Bordeaux-om oda sam oko stadiona..da ispunim san..a doli di ulaze auta bilo otvoreno, zaliva se trava i ja uša unutra :cerek, dok me netko nije skužio i potira al uša sam, hoda po travi :cerek

NorthStand
20-07-2013, 03:26
Poljud kakav god da je, trenutno je najbolji stadion u regiji. Nikakva Marakana, ni JNA ne može mi ući u istu rečenicu s Poljudom. a Maksimir ne treba ni spominjati, nikada nije ni imo neku akustiku i atraktivnost. čak mi je i Kantrida zanimljiva, s onim svojim stijenama sigurno je atraktivna gostima koji dolaze iz europe pošto oni to nemaju za vidjet negdje, a ne znam ni dal ima igdje u europi takav stil stadiona igdje. dakle Poljud i Kantrida, meni uvjeljivo naša dva najbolja stadiona, s time da je Poljud puno bolji za atmosferu napravit jer je akustičan. dok Kantrida ima rupe i otvorena je dosta, pa dio atmosfere ode u vjetar ko i na maksimiru. ali definitivno mi nije jasno, šta se čeka s tim Maksimirom brijem da to nikada neće biti dovršen i normalan stadion, stvarno sramota grada zagreba i svih navijača dinama da se ovi kreteni uz sve te godine nisu udostojili, napravit neku koncesiju ili nešto da se taj stadion dovrši i bude koliko toliko prihvatljiv za navijače svih klubova i reprezentacija. još nam i reprezentacija često tu igra, i stvarno mi nije jasno da je njima dovoljno uložit pare u svlačionice i travnjak i tartan stazu i mislit kako je to to. ali ajde, dok im doslovce dio tribine ne otpadne u rupu neće tu biti nikakvog kvalitetnog renoviranja i dovršetka rugla. a možda je i bolje tako, jel što je uređeniji to je represija sve veća. :D

bandira
20-07-2013, 11:38
E da, kad sam doša u Split brzo sam otišao obić stari plac i razočara se, Već su naravno bile skinute montažne tribine a ono malo na zapadu..trava raste beton otpa..drvene daske..sve kratko malo..mislio sam..jel tu moj Hajduk igra.

E da prije utkmice sa Bordeaux-om oda sam oko stadiona..da ispunim san..a doli di ulaze auta bilo otvoreno, zaliva se trava i ja uša unutra :cerek, dok me netko nije skužio i potira al uša sam, hoda po travi :cerek

vidi di su bile klupe za pričuve i delegat
http://imageshack.us/a/img268/7807/121ch.jpg

kako se gost ovde osjeća
http://imageshack.us/a/img837/2117/dec109.jpg

Inkvizitor
20-07-2013, 12:45
Sve to stoji ali nije gostima lako ni na Poljudu kad su pune tribine, efekat stadiona koji zadržava zvuk i huk bez obzira na udaljenost tribina od travnjaka.

Humphrey
20-07-2013, 13:29
Nego kakve šanse sutra ima Rijeka,male ili nikakve?

Protiv makedonaca sam falio za jedan gol,ali za sutra prognoziram 2:0 pobjedu bilih.

zaba1111
20-07-2013, 17:25
Slušam danas radio Split i krstim se livom, Pezzi je dao osvrt na stanje u Hajduku, priča počinje kako je čitao Židaka koji je pisao kako se neki klubovi udružuju protiv Hajduka i Pezzi to nije uzimao za ozbiljno dok nije vidio tko je sve protiv toga da Hajduk odgodi jadranski derbi, tada mu je sve bilo jasno , Židak nikad ne govori napamet i više nema dvojbe, Dinamo, Rijeka, Lokomotiva i još neki su se udružili kontra Hajduka zato što su ljubomorni na Hajdukovu vjernu publiku.
Zatim usput spomenu upravu koja ne radi posao za koji je plaćena i još neke gluposti o neodgađanjau drebija i udruženoj nepravdi jer zahtjev Hajduka za odgodom nije usvojen ....

I kako će Hajduk onda naprid kad mu nedaju(zna se ko-Mamićevci)...

Humphrey
21-07-2013, 16:13
Došao je i taj dan,jadranski derbi dva dostojna protivnika,oba na valu euforije.

Inkvizitor
21-07-2013, 22:52
Kakav derbi sa sto prekršaja. Ko dvi seoske ekipe. Rijeka malo taktički jača ali ništa posebno. Sudac svira svaki kontakt. Mladi Hajdukovci dezorjentirani, sudaraju se, ulaze jedni drugima u putanju , smetaju si međusobno i u ono malo šansi za šansu ne znaju dodat na pet metara loptu.

Tko je njih učio igrat nogomet.?!?

Tudore umjesto što glumiš Jurčića i svađaš se sa sucima za pizdarije bolje poradi na taktici i tehnici da ti se igrači ne sudaraju na terenu i ne smetaju jedan drugome. Poradi na taktici jer ovo ti je užas živi.

moonlight
21-07-2013, 23:27
po onakvom terenu...tehnika?
Obrana je prilično loša, panična, statična...
Klinci u vezi i napadu su potencijal, Tudor teži igri, to je sad vidljivo, možda se u maksimiru činilo da je to trenutno, ali nije.
Kouassi , njegov je prisilan izlazak možda i riješio derbi...klinci imaju prostora za napredak...bit će tu oscilacija, ali ako ne bude brzinske prodaje ima tu dobrog štofa.

bandira
22-07-2013, 11:26
Kakav derbi sa sto prekršaja. Ko dvi seoske ekipe. Rijeka malo taktički jača ali ništa posebno. Sudac svira svaki kontakt. Mladi Hajdukovci dezorjentirani, sudaraju se, ulaze jedni drugima u putanju , smetaju si međusobno i u ono malo šansi za šansu ne znaju dodat na pet metara loptu.

Tko je njih učio igrat nogomet.?!?

Tudore umjesto što glumiš Jurčića i svađaš se sa sucima za pizdarije bolje poradi na taktici i tehnici da ti se igrači ne sudaraju na terenu i ne smetaju jedan drugome. Poradi na taktici jer ovo ti je užas živi.

Nemaš ti veze o nogometu,kada mulci od 18,19 godina sinoć odigraju onakvu utakmicu,naprave 3/4 šanse , di im razvikana Rijeka nije prošla centar i samo je srća spasila od katastrofe ti napišeš ovakvu glupost i još si ka navijač hajduka...

Ma zaboravi više da ću u vezi Hajduka u ikakve rasprave s tobom...

sudaranje mladih igrača

http://s21.postimg.org/nnx6bt8xh/Kish2.gif

http://s10.postimg.org/sakj9t57b/Ajde_Ivane.gif

nakon ovoga ni žuti karton,samom upozorenje,da je bilo obrnuto hajdukovcu na maksimiru ili kanntridi'

Bradonja debil vol. 1 (http://s24.postimg.org/67zbzinqr/male_etnik.gif)

Deri Jozo (http://i.minus.com/ibh37d2iD7HyKH.gif)

ovo je prethodilo riječkom golu,jel faul?
ovo (http://i.minus.com/ibqupi9wi7XGtU.gif)

ovo je žuti maloči
kapetani (http://i.minus.com/ibj8COHYOCHKgE.gif)

ovoga (http://i.minus.com/ieXHGGsv4Plfc.gif) je isključen Vučko.

bandira
22-07-2013, 11:40
komentari sa forum hr za inkvija,valjda su svi ovi ljudi debili ilim je on gleda neku drugu utakmicu,možda srpskog hajduk veljka?

Samo ću prokomentirat da mi je masu drago da je publika pripoznala nešto u ovoj ekipi i ispratila ih velikin pljeskon na kraju. Bez obzira na određene nedostatke reka bi apsolutno zasluženo. Nije lako kad u 5 minuti ostaneš bez 2 nositelja igre kojima se dodaje kad nemaš di, iako triba reć da su obe zamjene su za mene odigrali odličnu utakmicu. A i Mujan je napokon pokaza nešto 1 na 1.

[QUOTE=f.gibbs;45985257]Jebi ga, zabili su gol iz jedine šanse i zbog naše greške. Zadovoljan sam igrom prema naprijed i sredini...obrana je katastrofa, ne znaju normalno iznijet loptu, loši u skoku... Za pobjedu je falilo malo više iskustva. Mikanović dobar, ali još neiskusan

Rijekina igra je katastrofa, Hajduk puno više pokazo ali ovo šta bi sad piso je za mućak :kava:

šteta, šteta....
al bravo momci, idemo dalje..
nadam se da ćemo nešto smislit (moramo) sa terenom jer je pretežak za igru

Jebat ga.
Imali smo prilika za se odlipit,malo golman njihov,malo naša neuigranost/smušenost/neodlučnost i eto ti...Jozinović se masu diga drugo poluvrime.Mogu se Riječani tuć nogon u guzicu do gori.Kalinić nam donosi dosta naspram Šilje,al moga bi počet i branit nešto tu i tamo.
Zamjena Sušića mi je totalno nejasna,momak je bija dobar i jedan od rijetkih koji ima ideju.

Sve u svemu,momcima čestitke,dobro su igrali,trud je bija na nivou.Bod,jbg.
Suđenje je bilo manje više okej,mada se moglo Riječanima malo priprijetit,baš su preoštri bili,i da je drugi žuti poletija ne bi nezasluženo bilo.

Na kraju,samo se nadan da Anđelković i Kouassi nisu ozbiljnije ozljeđeni,dva masu važna igrača,a sve ostalo,biće bolje.Ako ovako budemo igrali/pristupali igri nema straha.

Šteta, ali jebi ga, to je nogomet.

Nakon ovoga samo ostaje ponos,bravo za momke,sve do jednoga...
Rijeka nije odigrala nešto,ali pošteno su uzeli ono po što su došli...
Potezi Mujana,Tomicica i Kiša su ono što dugo nisam vidio na Poljudu...a Kuassi je pola momčadi,tko to ne shvaća nije normalan...
Puno ljudi,Hajduk onakav kakvog sanjam cijeli zivot,jos samo treba malo vremena.U Skoplju samo pametno i mirno.

I sudačko iživljavanje se nastavlja, ja još nigdje nisam vidio da doktori ulaze na teren obilazeći
Mislim da ćemo još dugo plaćati za pošteno suđenje...

Ono što je dobro i pozitivno je to da Tudorlandia cijelu utakmicu teži igri i nadigravanju, a nisu se povukli niti raspali nakon primljenog gola. Kvaliteta je takva kakva je, što se tiče iskustva pogotovo, ali lijepo je vidjeti ekipu koja igra svih 90 i to napadački s težnjom da nešto kreira. Bit će ovo zanimljiva sezona. Lijepo je vidjeti i raspjevane tribine..

šteta ša se nije pobjedilo al igrom sam jako zadovoljan. I šteta zbog ozlijeda jer mislim da su ostali Kouassi i Anđelković u igri da bi to pobjedili (pogotovo Anđelković)

Dragi tovari, meni je ova vaša momčad baš super. Ovo mi je treća i pol :zubo: vaša tekma koju gledam ove sezone i stvarno mi je nogomet koji igrate jeben. Druga stvar je što ste neiskusni i što imate tu hipoteku besparice na leđima, ali ako vam je ovo nekakav putokaz - samo naprijed.

Inače, da, jednom kada Glava ode iz kluba naravno da ću zanijekat da sam ovo ikada napisao i nabit vas sve naqratz... :kava:

[QUOTE=diko;45985625]Šteta je ovako gubit bodove protiv malih momčadi :durica:

Našima neman šta zamirit i u globalu sam zadovoljan odigranin, Rijeka je bila u konopcima i dali su gol malo na paniku, malo na naše kašnjenje u zatvaranju. Sve šta su stvorili, stvorili su iz naše težnje da igramo balun pa se prikrade kakva greška onima koji na presing nemaju adekvatnu tehničku kvalitetu. Jedino šta im priznajen je onaj udarac glavom pokraj gola.

Mi smo ovu utakmicu tribali ranije zaključit, al eto nismo zabili ono šta smo mogli, a one kontre 3 na 1 je, Kiš mislin, junački zasra.

Dalo bi se i o kriterijima suđenja u drugome dijelu, o tome da su nam ozlijedili 2 igrača i da su im igrači dobijali upozorenja iza 65. minute, ali na to ćemo tribat bit naviknuti, a nojevi nek drže glavu u pijesku.

bandira
22-07-2013, 11:47
stavia bi sažetak,al nakon šta san gleda uživo utakmicu stvarno nema smisla iz razloga

Nakon šta sam pogleda moran konstatirat: božetesačuvaj kakav sažetak :rolleyes:

Ja isto gledam, pričam bratu kako smo dobro igrali i da smo bili bolji, on pogleda sažetak, kaže šta pričaš ti, hajduk nije imao 3 prilike :rofl::503::504:

Inkvizitor
22-07-2013, 12:50
po onakvom terenu...tehnika?
Obrana je prilično loša, panična, statična...
Klinci u vezi i napadu su potencijal, Tudor teži igri, to je sad vidljivo, možda se u maksimiru činilo da je to trenutno, ali nije.
Kouassi , njegov je prisilan izlazak možda i riješio derbi...klinci imaju prostora za napredak...bit će tu oscilacija, ali ako ne bude brzinske prodaje ima tu dobrog štofa.

Zar im je teren kriv šta se sudaraju na terenu i ulaze jedan drugom u liniju kretanja, šta onaj mali kako se zove, Mikanović ima praznu stranu da uđe u šesnestarac pa on umisto da povuče loptu i uđe u šesnaest ide centrirat sa 30 metara pa pogodi prvog igrača u bloku.

To je elemantarni nedostatak osjećaja za igru i prostor.

Inkvizitor
22-07-2013, 12:57
bandira, molim te, mislim da to nije fer s tvoje strane da mi se tako obraćaš, ne znam da sam se ja ikad tebi na takav obraća ko šta ti imaš običaj meni se obraćat.

u redu nećeš diskutirat sa mnom u Hajduku i sve pet.

ja gledam utakmicu onako kako je vidim i imam pravo to napisat. Vi ćete opet nać sudačke urote protiv Hajduka a nećete vidit da Hajduk taktički stoji užasno loše na terenu, da se ko ovce grupiraju na par metara, njih 7-8 na par metara stoji..

da sredina faktički ne postoji, ni taj razvikani Sušić.

da nisu u stanju napravit tri dodavanja u nizu.

da Maloča ima obje live noge i da je paničar.

Da Maglica odigrava loše i da igra svoju igru.

da nema koordinacije između linija. Da su sve tri šanse na utakmici uključjujuć gol došle u jednom periodu Rijekine konfuzne igre a ostalih 88 minuta im nisu mogli ništa.

Da je Kouassi dobar igrač ali da je počeo previše solirat jer valjda i nema drugog izbora.

Da je igra neprotočna, konfuzna i zbrkana a kako će i bit kad onako taktički loše stoje na terenu.

Šta će meni komentari sa fhr-a. jakih mi komentara na fhr-u još kad pročitam da suci oštećuju Hajduka jer liječnik mora kružit oko igrališta.

moonlight
22-07-2013, 15:34
Zar im je teren kriv šta se sudaraju na terenu i ulaze jedan drugom u liniju kretanja, šta onaj mali kako se zove, Mikanović ima praznu stranu da uđe u šesnestarac pa on umisto da povuče loptu ide centrirat sa 30 metara pa pogodi prvog igrača u bloku.

Pretjeruješ, pomaci su očiti...uigravanje i odrastanje te mladosti je ipak strpljenje, a ne seciranje svake lopte, pogotovo ako se vidi potencijal...
Recimo meni se čini da bi ovdje dva iskusna igrača, recimo kao Računica u sredini i kao Tudor iza to sazrjevanje ubrzalo...
Kad sam govorio o gradu kao maćehi Hajduka mislio sam na slični sindrom, prebrze prodaje...namicanja manjih iznosa i ajmo sve ispočetka...
Prevrti 5,6 sezona unatrag i vidjet ćeš da je ovo najpotentniji Hajduk u tom periodu, bez da sad kažeš, pa šta...to je ništa...
Jedino što se u potpunosti slažem je ta navika dolje da se sve stvari koje se mogu popraviti, a nisu, pripišu Mamiću i ostalim glavonjama iz HNS-a, to je naravno najsigurniji alibi.

Inkvizitor
22-07-2013, 15:41
Pretjeruješ, pomaci su očiti...uigravanje i odrastanje te mladosti je ipak strpljenje, a ne seciranje svake lopte, pogotovo ako se vidi potencijal...
Recimo meni se čini da bi ovdje dva iskusna igrača, recimo kao Računica u sredini i kao Tudor iza to sazrjevanje ubrzalo...
Kad sam govorio o gradu kao maćehi Hajduka mislio sam na slični sindrom, prebrze prodaje...namicanja manjih iznosa i ajmo sve ispočetka...
Prevrti 5,6 sezona unatrag i vidjet ćeš da je ovo najpotentniji Hajduk u tom periodu, bez da sad kažeš, pa šta...to je ništa...
Jedino što se u potpunosti slažem je ta navika dolje da se sve stvari koje se mogu popraviti, a nisu, pripišu Mamiću i ostalim glavonjama iz HNS-a, to je naravno najsigurniji alibi.

Ja vidim ono što vidim. Možda ima i nekih pomaka u odnosu na prošle sezone ali to nije meni dovoljno.

I ne vidim stalno taj alibi na mladost. Pa kad će igrat ako ne kad su mladi.

Meni igrač sa 20 godina nije mlad igrač. U smislu da mu je to alibi.

Sve preko 18 je zreo igrač. Asanović je sa 18-19 nosio igru Hajduka. Razgrtao sve oko sebe.

Uvijek ista priča..Hajdukova mladost bla bla..

moonlight
22-07-2013, 15:48
Ja vidim ono što vidim. Možda ima i nekih pomaka u odnosu na prošle sezone ali to nije meni dovoljno.

I ne vidim stalno taj alibi na mladost. Pa kad će igrat ako ne kad su mladi.

Meni igrač sa 20 godina nije mlad igrač. U smislu da mu je to alibi.

Sve preko 18 je zreo igrač. Asanović je sa 18-19 nosio igru Hajduka. Razgrtao sve oko sebe.

Uvijek ista priča..Hajdukova mladost bla bla..

Asanović...:)
Pa takvog igrača iznjedriš jednom u deset godina, ako i tada...
Pa sad je ovo ipak prvi put da su klinci u potpunosti dobili priliku da nose igru Hajduka, zato mislim da treba biti strpljiv, ali sve to neće značiti ništa, ako ih se do 10 mjeseca proda za jeftine pare...
U kakvu je momčad upao Asanović tada, iskusnu...nije mjerljivo...
Ovima treba i trener, i pedagog i psiholog, meni izgleda da ovi imaju štofa, da treba biti strpljiv...

NorthStand
22-07-2013, 16:16
a šta će biti strpljivi, kada Hajdu grca u problemima odnosno dugovima, a treba nekako i plaćat igrače i sve ono što ide ko trošak nekome klubu. nije dovoljno samo pričat o dišpetu, i hajdučkom srcu, treba imat i love u proračunu a tu je mamić odnosno Dinamo trenutno prvaka hrvatske, zato i osvaja titule. nije sve u novcu, ali frajer je kupio pojačanja koja Hajduk može samo sanjat s ovakvom financijskom situacijom. nije da me to pretjerano raduje, jer ih je kupio s ciljem da napravi nešto u europi konačno, i da si na konto ovih kritika BBB pred ostalom javnosti prikaže ko poštenjačina i lik koji ipak radi u korist dinama, a ne protiv kako mu to neki "zlobnici" spočitavaju.

kada god vi mene razjebavate, ja dodam malo gasa i...... čuvena mamićeva krilatica.

Mamić je definitivno posto prejak za Hajduk, i sve navijačke grupe u hr koje mogu samo galamti protiv njega i pisat parole uvredljivog sadržaja, a ne moram ni pričat da je Šuker samo fikus, i da je pravi vladar HNS on. jednostavno, dok politika i država tu ne odradi svoje nema teorije da će se nešto tako skoro promjenit. zato i pričam o njemu, jer Hajduk dok je mamića bojim se nema se šta nadat nekakvim osvajanjima prvenstva, jedino mu možda pokoji kup uleti ko lani i to je to.

a iskreno, i meni je već dosadilo da dinamo svake godine prvak. ne bi bilo s gorega da netko drugi osvoji, ne mora to nužno biti Hajduk može i Rijeka Osijek Istra Cibalia, ali nema tu kruha dok mafija stoluje.

moonlight
22-07-2013, 16:41
Strpljivost, da...kao prodaja ih je do sada izvlačila iz gabule...?
Pa ovi klinci igraju za "brokve"...da ih se zadrži bar jednu sezonu, prodaja bi bila puno izdašnija.

Nećemo o Mamiću ovdje, ima tema o njemu...

NorthStand
22-07-2013, 16:53
možemo se svi pravit glupi, ali dok je on u dinamu i hrvatskom nogometu ostali klubovi će biti vreća za napucavanje dinamu. dakle, očekivat da će Hajduk biti jači pored Mamića mogu se samo nasmijat na to. ali neka se svi optimisti nadaju, da će biti nešto od djece, ja se ne nadam jer danas su pare ipak pokretač svega dobroga i lošega u društvu pa samim time i nogometu, tko to ne kuži nije baš previše u toku.

da bi od ove djece nešto bilo, minimalno 5 godina bi ih se trebalo zadržat, odakle pare Hajduku za to? to jedan dinamo ne može, Mamić stalno vrši rasprodaju i kupuje nove igrače, a da će Hajduk koji je u očajnom financijskom stanju. Dinamo je u kurcu zbog Mamića, a Hajduk zbog situacije da ima simbiozu navijača i kluba, da ima ljude koji bi mu htjeli pomoći ali nema love u kasi, da napravi bitnije promjene i našteti dinamu. uz ovu djecu, trebalo bi par iskusnijih pojačanja i onda bi mogli parirat dinamu, to je sve što ja govorim a pošto nemaju pare od toga neće biti ništa, živi bili pa vidjeli. ne možeš s djecom, protiv ovakvog dinama, a Mamić će na pola sezone ako bude problema u HNL kupit još dva tri pojačanja, i ode opet prvenstvo u zagreb, tako već godinama radi. ne znam čemu se splićani i riječani nadaju, vidim da ih neka euforija uhvatila ali neće to biti dugog daha.

nisi me shvatio, nije ih prodaja izvlačila, već su uvijek prodavali igrače da bi preživili još jednu godinu, tako će biti i s pola ovih mladih čim malo bolje počnu igrat i čim ih uoče skauti malo boljih klubova, odoše oni. pa vidiš da Alilović, i Jedvaj već na piku, a teški su mulci i prodo bi ih obadvojicu da mali Alilović nije odbio uvjete prelaska. prema tome, sve je više manje jasno Mamić je stvorio začarani krug, gdje u potpunosti vlada i kontrolira stanje u našem nogometu, zato me čudi ova naivnost nekih koji misle da će mu nekakva hajdukova djeca poremetit planove. to je čista naivnost, pogotovo kada se zna da neće ni tri godine biti na okupu. a kada prodaš kostur momčadi, novu momčad moraš uigravat iz početka, a za to treba vrijeme i novca, a ni jednog ni drugog Hajduk nema. kao ni Rijeka, i svi ostali manji klubovi. ali ajde nećemo više off topičarit, tema je Hajduk pa pričajte o njemu. ne bih se ni mješao u raspravu, da ne vidim ova suluda i pretjerana nadanja u nekakve riječke i splitske igrače koji će kao pomrsit račune mamiću. stvarno bih volio to vidjet, ali mislim da taj film nećete gledat tako skoro.

moonlight
22-07-2013, 17:02
Ali nisu ih te prodaje izvlačile, evo neka navedu prihode od tih transfera ljudi od dole...
Sad kad smo ušli u uniju, igrače mogu kupovati , parktično iz kinderbeta...
Druga je stvar kod Mamića, on može zadržati i Jedvaja i Halilovića, kako ne bi mogao, ali on je trgovac...trgovac robljem.
Pa samo prošle sezone je zaradio preko 100 milja kuna, koliko je platio ovogodišnja pojačanja, ništa, u usporedbi s time, ništa.
Uopće ne mislim na takvu "strpljivost".