PDA

Pogledaj Full Version : Jovanović-Dodik komentari

Inkvizitor
01-02-2012, 15:59
duel između čelnika LDP-a i unikatnog krkana from Republjik serbska

http://www.youtube.com/watch?v=5JvtI9N8TVs

TheBronxBomber
01-02-2012, 16:08
Jovanovic je Cincar a Dodik pravoslavni Hrvat podrijetlom iz Duvanjskog kraja.

Inkvizitor
01-02-2012, 17:25
pogledao sam ovaj cirkus. Jovanović nedovoljno upoznat sa stanjem u Bosni. I ratnom periodu i općenito. Zločini nisu samo Srebrenica. Do Srebrenice su Srbi davno odradili stvar. To je bio samo završni zločin.

Dodik ultra seljačina kao i uvijek. Nevjerovatno je da se on bavi politikom umjesto da npr tjera ovčice i svirucka u frulicu lagano. Hrvatski pandan mu je Mamić ili Rojs svojevremeno.

Dodika se moglo uhvatiti u dosta stvari gdje je licemjeran. Npr kad govori da su muslimani stvorili politiku na preuveličavanju broja žrtava dok se istovremeno on svake godine slika ispod transparenata o 600- 700 000 žrtava u Jasenovcu .

Dakle..nema mu tko reć..

puntar
02-02-2012, 02:23
Licemjer i to kakav, dok svake godine kukaju i jaucu kako je oluja najveci genocid nakon ww2, srebrenicu pritvore u srednji zlocin.a kad pocme prica o jasenovcu, melejoni, melejoni.

Inkvizitor
02-02-2012, 09:46
Dodik u maniri prave one krkančine, badača volova dobija na galamu i one priproste rečenice..a štas ti radio, đes ti bijo, ma nemoj..a, šta kažeš..sva njegova priča se može srušiti u dvije tri proste rečenice. Ni ovaj Jovanović se nije snašao, odvukao ga seljak na svoj teren, na galamu.

Ali meni i dalje nije jasno da je taj čovjek išta više od čobana.

ne bi želio vrijeđati čobane..ima njih puno elokventnijih i pristojnijih od ovog grmalja.

caporegime
02-02-2012, 09:53
možda griješim ali nije taj dodik glup. on točno zna što pali i to svjesno koristi.
idealan lik da glumi sporednu ulogu u nekoj komediji u kojoj bi imao ulogu nekog vlasnika motela, benzinske i noćnog bara negdje tamo oko prnjavora ili teslića.
iako i čeda se razgalamio.
prilično tempermanetan i svadljiv.

Inkvizitor
02-02-2012, 09:56
možda griješim ali nije taj dodik glup. on točno zna što pali i to svjesno koristi.
idealan lik da glumi sporednu ulogu u nekoj komediji u kojoj bi imao ulogu nekog vlasnika motela, benzinske i noćnog bara negdje tamo oko prnjavora ili teslića.
iako i čeda se razgalamio.
prilično tempermanetan i svadljiv.

Možda nije glup ali glupo izgleda...

za ovo boldirano...haha

baš to..i to da ne progovara..već da netko u filmu kaže..ono je gazda, ne zna čitat i pisat ali jako bije..a njemu se lice jedva vidi u polutami..

ako progovori sjebo je sve..haha

Marta
02-02-2012, 09:58
Dodik u maniri prave one krkančine, badača volova dobija na galamu i one priproste rečenice..a štas ti radio, đes ti bijo, ma nemoj..a, šta kažeš..sva njegova priča se može srušiti u dvije tri proste rečenice. Ni ovaj Jovanović se nije snašao, odvukao ga seljak na svoj teren, na galamu.

Ali meni i dalje nije jasno da je taj čovjek išta više od čobana.

ne bi želio vrijeđati čobane..ima njih puno elokventnijih i pristojnijih od ovog grmalja.

Kod Dodika to poali, jer su mu glasaci istog tipa. Njega Srbi obozavaju, jer sebe vide u njemu, to je taj krkanski menatlitet koji prolazi, jer je dio kulture.

Nije to neki prolazni folklor pa se on uhvatio malo u kolo, to je standard.

caporegime
02-02-2012, 09:59
i to gazda koji samo za goste u sitne noćne sate svira solo na dugmetari.....
mogao bi on imati i koju crticu s pričom. na primjer kako govori na mobitel, najnoviji model a u drugoj ruci ima i lista onaj mali tefter s telefonskim brojevima

Inkvizitor
02-02-2012, 10:01
i to gazda koji samo za goste u sitne noćne sate svira solo na dugmetari.....
mogao bi on imati i koju crticu s pričom. na primjer kako govori na mobitel, najnoviji model a u drugoj ruci ima i lista onaj mali tefter s telefonskim brojevima

ma kakav najnoviji model..pa ne može on tipkat na to..njemu trebju oni prvi mobiteli što su se u koferima nosili

Inkvizitor
02-02-2012, 10:02
Kod Dodika to poali, jer su mu glasaci istog tipa. Njega Srbi obozavaju, jer sebe vide u njemu, to je taj krkanski menatlitet koji prolazi, jer je dio kulture.

Nije to neki prolazni folklor pa se on uhvatio malo u kolo, to je standard.

Ma on je ipak ekstrem i to kakav ekstrem..ima u RS onaj Ivanić..elokventan lik..pravi mudrijaš..

ovaj je ono, nepismen čovjek.

caporegime
02-02-2012, 10:02
nemoj tako. umro sam jednom od smijeha kad sam vidio mog seoskog kockara s najnovijim mobitelom, kako iz džepa vadi telefonsku tekicu, lizne prst i lista, traži.....

Inkvizitor
02-02-2012, 10:07
nemoj tako. umro sam jednom od smijeha kad sam vidio mog seoskog kockara s najnovijim mobitelom, kako iz džepa vadi telefonsku tekicu, lizne prst i lista, traži.....

zove dužnike ili vjerovnike..mora imat tekicu..

Dodik meni liči na seosku lolu što časti al na veresiju uvijek..a u džepu mala bočica sa drvenim čepom, koja se poluprazna mućka kako on galami i časti.

Marta
02-02-2012, 10:09
Ma on je ipak ekstrem i to kakav ekstrem..ima u RS onaj Ivanić..elokventan lik..pravi mudrijaš..

ovaj je ono, nepismen čovjek.

Ovaj je seljacinu u dusi, zato mu ide, njegova je vecina ...

Kao sto je capo rekao, idealan lik za los film ... u bijeloj potkosulji, s bradom od 5 dana, smrdljiv i nasilan, to je on.

Marta
02-02-2012, 10:10
zove dužnike ili vjerovnike..mora imat tekicu..

Dodik meni liči na seosku lolu što časti al na veresiju uvijek..a u džepu mala bočica sa drvenim čepom, koja se poluprazna mućka kako on galami i časti.

On meni vise vuce na kockara koji ne dolazi danima kuci i drpa konobarice iz Bugarske....

caporegime
02-02-2012, 10:13
bilo kako bilo, ne bi imao ništa protiv da i mi imamo jednog dodika. barem u vidu da jasno artikulira želje naroda i da se toga drži.

Inkvizitor
02-02-2012, 10:15
bilo kako bilo, ne bi imao ništa protiv da i mi imamo jednog dodika. barem u vidu da jasno artikulira želje naroda i da se toga drži.

Jooj ne bi hvala. Lako se njemu kurčit kad ima iza sebe institucionaliziranu RS koju svijet iz raznih razloga ne želi ukinuti.

Bio bi on ko mačić, da toga nema.

Marta
02-02-2012, 10:17

Ne takvoga, nemoj nam takvoga. Od njega nam samo treba arogancija i bezobrazluk, nista vise...

Inkvizitor
02-02-2012, 10:40
Ne takvoga, nemoj nam takvoga. Od njega nam samo treba arogancija i bezobrazluk, nista vise...

aroganciju ima jer je u komotnoj poziciji. Lako je biti arogantan kad imaš jako zaleđe. To je kao kad su oficiri JNA ispred kolone tenkova pred nenaoružanim ljudima bili arogantni.

A kad su se ti isti ljudi naoružali, bježte noge, posra vas guzica. Nestalo arogancije.