PDA

Pogledaj Full Version : Homoseksualizam!

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 14:08
Homosexualci su svoje spolne sklonosti uspili nametnit i ko stil zivota!
Nji u stopu prate metrosexualci, koima se svida forma a ne i sadrzaj!
Bar za sada..
Naravno, mislim i na muske i na zenske, i sve one izmedu!

Njima opricni su huligani i divljaci, koi su svoje prikrivene spolne sklonosti pritvorili u zivotni stil!

Primir opricnog metrosexualca je Milan Bandic, dok je Cacic opricni homosexualac!
A bome i Mamic!

caporegime
31-01-2012, 14:19
četnici su zapravo prikriveni hrvati (po vitinoj teoriji)
pederi tetkice su zapravo hetero latin loveri.
igrači američkog nogomerta zapravoi u sebi žude za veženjem goblena......

ipak, na ovu idiotsku teoriju, možda bi se moglo kao mogućnost navesti da prikrivene žrtve svećenika pedofila vole u zrelim godinama srat o ateizmu, nepriznavanju crkve......
a vito, da je samo mazio po glavi, kurac bi ti sad propovjedao oslobođenje od religije. a?

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 15:14
četnici su zapravo prikriveni hrvati (po vitinoj teoriji)
pederi tetkice su zapravo hetero latin loveri.
igrači američkog nogomerta zapravoi u sebi žude za veženjem goblena......

ipak, na ovu idiotsku teoriju, možda bi se moglo kao mogućnost navesti da prikrivene žrtve svećenika pedofila vole u zrelim godinama srat o ateizmu, nepriznavanju crkve......
a vito, da je samo mazio po glavi, kurac bi ti sad propovjedao oslobođenje od religije. a?
Cetnici su malo tezi slucaj, nisam temu tako sumornom zamislio!
Kod nji, opet, nista nie prikriveno jer- nemaju sta otkrit!

Cekaj, cekaj, mozda se ipak osvrnem na Seselja.. i njegovu zelju za crtom..

Mislio sam raspravljat o suvrimenom uticaju spolnosti na zivotni stil
al sad mi vec na pamet pao i Adolf.. no, i to je privise mracno..

Koliko je spolnost bitna pokazuje i priobrazba Modnog Macka
od klinca odusevljenog kurcem do femme fatale!
Njegovi dekoltei postaju sve dublji i siri
pa, ukoliko uskoro ne zeli razvlacit jaja do pupka
morace ugradit bar po deset deka silikona u grudi!

Milana Bandica ne smatram prikrivenim homicem
nego ima i drugi grana spolnosti koje se rado prikrivaju!
mamic je dusu dao za SM igrice, u koima bi prvo bio S..

Cacic je vec druga prica- kome je Pusicka ljubavnica nie daleko od homosexualca!
A i voli s ezabiat u druge.. bez obzira na poslidice..

Nikakvo oslobodenje ne propovidam, samo svoje videnje iznosim!
Svecenike cu izostavit iz ove teme, oni nemaju zivotni stil..
Jedino Sudac.. on je sasvim dobar za ovu temu..

caporegime
31-01-2012, 15:36
jel se ti karaš u zicugu?

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 16:14
jel se ti karaš u zicugu?

I ti meni pripisujes trolanje..

Zasto je tebi toliko stalo mene "odvalit", "razvalit"..
Ima li tvoja spolnost veze s tim?
Volis li zene ili ih samo jebes?
Jesu ti odvratne zene koje puse kurac?

Nisam nikad imo sex s muskarcem, nikakav!

caporegime
31-01-2012, 16:15
pa vjerujem da čak i ti ne bi nategnuo ovna.

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 16:38

Znas li ikog ko je natego ovna?!

Marta
31-01-2012, 16:39

Ajmo se kladit :rofl

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 16:46
Ajmo se kladit :rofl

Evo Mare s njenim prostorecenicnim doprinosom temama!

Posto ste ti i Capo dosli na ovu temu. to nesto i znaci!

Mozda vas dvoje svoju prikrivenu spolnost instiktivno pripiznajete!
Obodvoje ste agresivni i iskljucivi, obodvoje kurceviti..

caporegime
31-01-2012, 17:14
a kao, ti si otvorio temu pa da vidiš tko će se na nju ulovit, a to bi onda bio krucijalni dokaz da je netko peder?

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 17:22
a kao, ti si otvorio temu pa da vidiš tko će se na nju ulovit, a to bi onda bio krucijalni dokaz da je netko peder?

Ti si peder i bez ove teme!

Nie tema samo homosexualnost
nego- kako spolnost, pa i ona potisnuta
odriduje zivotni stil!

Spomeno sam Modnog Macka, koi polako postaje Macka, Mackica cak
a s druge strane imamo i nevena Ciganovica, koi postaje Mr. Proper!
Oboica su homici, cak su u pocetku slicno i izgledali!
I sad, podsto je jedan primalja a drugi zagondia. oni tako i pocinju i izgledat!
Ili j eto samo njiova zamisao kako bi tribali izgledat.. ako su oba primalje..

Al, i bez ulazenja u pojedinosti, svakom je jasno- oni su homici!

Uzmimo sad drugi stranu- jebacemajke, tipove iz tertane, razbijace, izbacivace, redare!
Je li to kod nji samo zelja za dobrim izgledom, kult tila, ili i tu ima spolnosti?
I njima je stalo dobro izgledat po HOMOSEXUALNIM ukusima!?

Pokazuju svoje tilo, usporeduju se s drugim muskima, usko s eoblace, vole kontakt s muskima..

caporegime
31-01-2012, 17:28
zmimo sad drugi stranu- jebacemajke, tipove iz tertane, razbijace, izbacivace, redare!
Je li to kod nji samo zelja za dobrim izgledom, kult tila, ili i tu ima spolnosti?

Pokazuju svoje tilo, usporeduju se s drugim muskima, usko s eoblace, vole kontakt s muskima..

i najčešće jebu. žene za razliku od tebe, ne zato jer karaš koze nego zato jer ti žene ne daju.
priznaj da bi ti zapravo, tvojom logikom, neutaživo želio izgledati kao opisani i biti jedan od njih

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 17:58
i najčešće jebu. žene za razliku od tebe, ne zato jer karaš koze nego zato jer ti žene ne daju.
priznaj da bi ti zapravo, tvojom logikom, neutaživo želio izgledati kao opisani i biti jedan od njih

Cak se mogu i slozit s ovim tvoim upisom
osim ovog o meni!

Vise volim izgledat ko Bruce Lee!

Ima svakakvi zena, a i nisu sve iste svaki dan
stoga i ja dobiem sta trazim, ko i zestoki jebaci!
Posto ih dosta poznam, ovde bi stavio i njiovu izreku:
Ako se ne pofalis, nisi ni jebo!

Sama zelja za izgledom muskarcine odaje nedostatak muskosti!

NorthStand
31-01-2012, 21:04
je bolest, to treba lječit, i spriječit. pored ovoliko žena, biti peder meni ti ljudi jednostavno ne idu u glavu. a one njihove parade, neću ni pričat koliko provociraju normalne ljude, i onda se čude kad dođe do reakcije i batinjanja sve po redu.

Dr. Vito Dugonoga
31-01-2012, 21:09
je bolest, to treba lječit, i spriječit. pored ovoliko žena, biti peder meni ti ljudi jednostavno ne idu u glavu. a one njihove parade, neću ni pričat koliko provociraju normalne ljude, i onda se čude kad dođe do reakcije i batinjanja sve po redu.

Ovo mores rec za svakog zivog..
U vezi parada se slazem, al javno iskazivanje svoi politicki i ostali sklonosti je uzelo maha, pa nek i oni to rade..

Ako tvrdis kako je homosexualnost bolest
u koje bolesti je ubrajas- stecene ili naslidne?

I zasto bi nekog tuko ako on okolo oda i dici se svojom spolnoscu?!
Zar to rade NORMALNI ljudi?!

zaba1111
31-01-2012, 22:03
U vezi parada se slazem, al javno iskazivanje svoi politicki i ostali sklonosti je uzelo maha, pa nek i oni to rade..

Stečena bolest s nasljednom sklonosti, kao i kod svih ostalih bolesti. Međutim ako je ova bolest spolnog nagona još i popraćena s drugom anomalijom npr. odsutnosti instikta za produženjem vrste, onda vjerovatno ne izaziva nikakve probleme nosiocu anomalije i nije ju potrebno liječiti i zato je ovaj poremaćaj spolnog nagona bolje nazvati anomalijom.

Nasilje nije normalno, to je javni moral ili takozvani zakon osudio i propisao kazne za njegovo kršenje, međutim nasilno ponašanje ,iako je zakonom nedozvoljeno, se ne može uvijek opisati kao nenormalnost jer nasilan odgovor na npr tešku provokaciju ili na nepristojno ponašanje koje izaziva kod odrđenog pojedica teško gađenje, veliku neugodu i slične probleme, se ne može podvesti pod nenormalnost.

A pod nepristojno ponašanje , a što u biti u većoj ili manjoj mjeri zanči i provokativno ponašanje, spada sve što drugoga može dovesti u neugodan položaj, tu uglavnom spada gotovo svako konzumiranje fizioloških potreba mimo zato predviđenog mjesta, npr. podrigivanje, pišanje, čak i hranjenje vrlo često na zato neprdviđenim mjestima izaziva nelagodu, glad, neurozu, nemir... , a tu svakako spada i konzumiranje ljubavi na javnom mjestu, a pogotov homoseksualne jer je ono i neprirodno i izaziva snažan osjećaj nelagode i gađenja kod mnogih i zato bi svi koji imaju imalo pristojnosti i koji imalo poštuju većisko pravo na ugodan život bez provoikacija , bi trebali odustati od pederluka na javnom mjestu, a pogotov bi trebali odustati od provokacija da cijelo društvo prozivaju za nenormalnost, a u biti je priodno da se uvijek nađe netko, kada je većina isprovocirana ,ko će burnije reagirati i neći biti u stanju odšutiti na tešku provokaciju.

Inkvizitor
01-02-2012, 10:44
nakaradna promocija homoseksualizma je problem, oni ljudi koji su rođeni s tim poremećajem nisu krivi.

Ali to je postao bunt..to nemoš virovat u kakvu se nakaradu ovaj svijet pretvara

Marta
01-02-2012, 11:35
nakaradna promocija homoseksualizma je problem, oni ljudi koji su rođeni s tim poremećajem nisu krivi.

Ali to je postao bunt..to nemoš virovat u kakvu se nakaradu ovaj svijet pretvara

Pitanje je dal je to uopce poremecaj. Postoje razne teorije o uzroku homoseksualnosti.

Al to je druga stvar, problem je sto je to postao trend. Danas je "IN" namecati drustvu svoju sexualnu orijentaciju, mada se zapadni svijet vec desetljecima (uzimam samo proslo stoljece u obzir) bori za jednakost u drustvu, za slobodu.

Paradoks je da se ovim trendom vracamo unazad kad nam jedna drustvena skupina namece svoje ideale kao jedino ispravne.

Inkvizitor
01-02-2012, 11:40
Što je nego poremećaj?

Marta
01-02-2012, 11:50
Što je nego poremećaj?

Kromozoma, hormona ???? Cega??

Inkvizitor
01-02-2012, 11:55
hormona valjda, pa nisam ja doktor..

zaba1111
01-02-2012, 11:57
Oni su vješto napravili zamjenu teza gdje poremećaj seksualnog nagona, koji za posljedicu ima nesposobnost produženja vrste, pravdaju psihičikim zdravljem i onda im je klasika objašnjenje da su to normalni ljudi ,što najćešće potkrepljuju primjerom, "ja znam jednog homića ili moj jedan prijatelj je peder i savim je normalan čovjek".
Znači to nisu psihički bolesni ljudi, nego ljudi s poremećajem seksualnog nagona, kao što nisu psihički bolesni ni oni koji imaju npr proljev, nego ti s proljevom imaju poremaćej probave iako taj probavni poremećaj utječe na njihov socijalni i svakodnevni život , a u tječe i na psihu.

Inkvizitor
01-02-2012, 11:59
pa nitko nije rekao da su oni nenormalni kao ljudi u drugim funkcijama. Ali imaju poremećaj seksulanosti i to milion laprdanja prohomoseksulanih aktivista neće nikad proomjenit.

Marta
01-02-2012, 12:04
hormona valjda, pa nisam ja doktor..

Pa velim, ima raznih teorija, nema jos nekog tocnog dokaza uzroka.

Nama je to nastrano ....

zaba1111
01-02-2012, 12:06
Pa nije nitko rekao, ali se oni pravdaju , u nemogućnosti da obrane neobranjivo, time da su psihički normalni i socijalno funkcionalni, što nitko ne dovodi pitnje.
Evo i mara dovodi u pitanje njihov poremećaj.

Marta
01-02-2012, 12:12
Pa nije nitko rekao, ali se oni pravdaju , u nemogućnosti da obrane neobranjivo, time da su psihički normalni i socijalno funkcionalni, što nitko ne dovodi pitnje.

Ne, ne dovodim ga u pitanje. Svi se slazemo, samo malo pricamo u razlicitim smjerovima.

Ne dovodim ja u pitanje da je to nastrano, poremeceno u sekusalnom smislu, al to nije poremecaj u drugim fukncijama.

Gore od tog poremecaja mi je njihov psihicki poremecaj sto mi pokusavaju tu svoju nastranost nametnuti kao sasvim prirodnu pojavu.

Paus Krushke
01-02-2012, 13:33
Ti si peder i bez ove teme!

Nie tema samo homosexualnost
nego- kako spolnost, pa i ona potisnuta
odriduje zivotni stil!

Spomeno sam Modnog Macka, koi polako postaje Macka, Mackica cak
a s druge strane imamo i nevena Ciganovica, koi postaje Mr. Proper!
Oboica su homici, cak su u pocetku slicno i izgledali!
I sad, podsto je jedan primalja a drugi zagondia. oni tako i pocinju i izgledat!
Ili j eto samo njiova zamisao kako bi tribali izgledat.. ako su oba primalje..

Al, i bez ulazenja u pojedinosti, svakom je jasno- oni su homici!

Uzmimo sad drugi stranu- jebacemajke, tipove iz tertane, razbijace, izbacivace, redare!

a šta misliš o ono što mu je glava šira od ramena, Delaletu, onaj sijedi što vodi red karpeta!
i ono je neki peder jelde!

Paus Krushke
01-02-2012, 13:36
Ako se ne pofalis, nisi ni jebo!

ovo je tipična griješka jebacha amatera, kojima karijera ne potraje dugo!

Paus Krushke
01-02-2012, 13:40
Što je nego poremećaj?

to je čista vražija podvala! vidiš koliko su jaki pederski lobiji po svitu, vrbuju sve više mladih dječaka, nametajuć im naguz i pushenje chuke kao nešo lijepo!

pedera je vazda bilo i bit će ih sve vishe!

caporegime
01-02-2012, 13:43

to je vito na svojoj koži osjetio......
otad nikad više ne priča.
otad, doduše, više i nema šta za ispričat.

Paus Krushke
01-02-2012, 14:12

to se među ženskim svitom brzo pročuje! a žene to ne vole!

caporegime
01-02-2012, 15:07
nemoj zajebavat?!?!? a ja skoro pola života prebacio u uvjerenju da će žene dat samo onome za koga su sigurni da će ih izreklamirati svima.
em ti život u zabludi...... nikad od mene jebača....

Paus Krushke
01-02-2012, 15:34
nemoj zajebavat?!?!? a ja skoro pola života prebacio u uvjerenju da će žene dat samo onome za koga su sigurni da će ih izreklamirati svima.
em ti život u zabludi...... nikad od mene jebača....

mlad si ti još! samo priđi u drugo selo! di te ne znaju! :)

caporegime
01-02-2012, 15:36
kasno. zvao sam svako jutro otvoreni radio.

Paus Krushke
01-02-2012, 15:39
kasno. zvao sam svako jutro otvoreni radio.

al to opet nije razlog da ti nakva ne dadne! ima ih što vole reklamu, al u ovom slučaju ti treba bmw kockica!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:10
Stečena bolest s nasljednom sklonosti, kao i kod svih ostalih bolesti. Međutim ako je ova bolest spolnog nagona još i popraćena s drugom anomalijom npr. odsutnosti instikta za produženjem vrste, onda vjerovatno ne izaziva nikakve probleme nosiocu anomalije i nije ju potrebno liječiti i zato je ovaj poremaćaj spolnog nagona bolje nazvati anomalijom.

Nasilje nije normalno, to je javni moral ili takozvani zakon osudio i propisao kazne za njegovo kršenje, međutim nasilno ponašanje ,iako je zakonom nedozvoljeno, se ne može uvijek opisati kao nenormalnost jer nasilan odgovor na npr tešku provokaciju ili na nepristojno ponašanje koje izaziva kod odrđenog pojedica teško gađenje, veliku neugodu i slične probleme, se ne može podvesti pod nenormalnost.

A pod nepristojno ponašanje , a što u biti u većoj ili manjoj mjeri zanči i provokativno ponašanje, spada sve što drugoga može dovesti u neugodan položaj, tu uglavnom spada gotovo svako konzumiranje fizioloških potreba mimo zato predviđenog mjesta, npr. podrigivanje, pišanje, čak i hranjenje vrlo često na zato neprdviđenim mjestima izaziva nelagodu, glad, neurozu, nemir... , a tu svakako spada i konzumiranje ljubavi na javnom mjestu, a pogotov homoseksualne jer je ono i neprirodno i izaziva snažan osjećaj nelagode i gađenja kod mnogih i zato bi svi koji imaju imalo pristojnosti i koji imalo poštuju većisko pravo na ugodan život bez provoikacija , bi trebali odustati od pederluka na javnom mjestu, a pogotov bi trebali odustati od provokacija da cijelo društvo prozivaju za nenormalnost, a u biti je priodno da se uvijek nađe netko, kada je većina isprovocirana ,ko će burnije reagirati i neći biti u stanju odšutiti na tešku provokaciju.

Bezveze je na osnovu necieg osobnog dozivljaja nesto proglasavat ne/normalnim!
Necu sad ja ic sve zene koje nisu po mom ukusu proglasavat nenormalnim!

Zasto bi parada homosexualaca za ikog bila provokacia, kad to ni mackare nisu!?
Mozda bi i same te pritirane homosexualce bilo stid izic na ulicu kad ih niko ne bi sljivio!?
Ovako im budale koje pizde sto neko oda "rajski" obucen samo daju opravdanje paradi!
Zasto iko ide gledat ono sto mu se gadi i zivcira ga, a niko ga ne tira..

Poistoje zakoni i drzava koi nas stiti jedne od drugih, a cesto i od nas samih
i svako pozivanje na neki trenutni hur ili osobni stav je suvisno!

Recimo, ja ovdi provociram u svrhu kvalitenie rasprave
a ne krsim pravila foruma- triba li me odstranit!?

Il ista pravila tribaju vridit i za mene i za tebe!?

Pa nek sposobnii i izdrzljivii dalje dogura!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:17

Stas, puno je sexualnost potiskivana i nakaradnom proglasavana
pa je sasvim za ocekivat u sutonu covicanstva pojavu svega i svacega!

Nie bas lip prizor, al povracanje se mora suspregnit i sve prifatit ko potribno!
Nek sve ispliva na vidilo Zivota, bolje neg zlokobno bivanje ispod povrsine..
Znas ono, ko kad neko nikad nie bolestan, nit kuka, a odjednom ga prikine!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:19
pa nitko nije rekao da su oni nenormalni kao ljudi u drugim funkcijama. Ali imaju poremećaj seksulanosti i to milion laprdanja prohomoseksulanih aktivista neće nikad proomjenit.

Jos samo triba rec sta je normalno i neporemeceno- i gotova stvar!!

Bi li se ti usudio to definirat?

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:22
Pa velim, ima raznih teorija, nema jos nekog tocnog dokaza uzroka.

Nama je to nastrano ....

Zacudo kako nema nit jedne knjige u kojoj neki homic opisuje "postajanje" homicem!
A ako je iko kreativan to su oni- ca su prvoborci za zenska prava i slobode!
Mozda su "oslobodili" zene kako bi svojoj feminiziranosti utrli put..

caporegime
01-02-2012, 16:22
vidio vito da toga ima nimačkoj pa ako ima u nimačkoj nemore to krivo bit.
kladim se da bi vito i dan danas rađe mercedesa starog 15 godina nego novu mazdu.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:26

Ako je to poremecaj sam po sebi
je li i analni sex sa zenom isti takav poremecaj?!

Mozda bi bilo bolje kad bi se malo vise okrenili njiovu LifeStyleu
pa bi usput mogli s te strane utvrdit njiovu nastranost ili poremecenost!

Jesu li homici kretivnii jer imaju muski mozak sa zenskim potribama?

Paus Krushke
01-02-2012, 16:26
smin li ja ovde zalipit jednu prigodnu pjesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=Nj6IKIPteuE

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:29
a šta misliš o ono što mu je glava šira od ramena, Delaletu, onaj sijedi što vodi red karpeta!
i ono je neki peder jelde!

On ves pada u visu razinu homickog nacina zivota!
On ne pruza sexualne usluge nego intelektualne!

Njegova guza nie javno dobro nego privatni uzitak!

Inace, u mediima, posebno vizualnim vrvi od homica..

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:31

Ne bih rekao!
Profesionalci su to
cak i snimaju i slikaju i onda s eargumnetirano fale!
A i ma dovoljno zenski koje zele takve, cak i grupno!

A njima su one samo zadovoljenje ega, makar i s viagrom!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:31
On ves pada u visu razinu homickog nacina zivota!
On ne pruza sexualne usluge nego intelektualne!

Njegova guza nie javno dobro nego privatni uzitak!

Inace, u mediima, posebno vizualnim vrvi od homica..

onda može pjesma za delaleta: Radovan baca dasku

http://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE&ob=av2e

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:32

U pravu si, nit jebem nit pricam..

.. ljubim i sutim..

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:33
to se među ženskim svitom brzo pročuje! a žene to ne vole!

Kako koje!

Ima i nji koje i sam epricaju
i za koje nie jebanje ako selo ne prica!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:34
Ne bih rekao!
Profesionalci su to
cak i snimaju i slikaju i onda s eargumnetirano fale!
A i ma dovoljno zenski koje zele takve, cak i grupno!

A njima su one samo zadovoljenje ega, makar i s viagrom!

nemoj računat njemačku! tamo svak svakom gura! a šta ću ja ovde, nemam kamere, a na mobitelu nemam puno memorije, mogu snimit samo dvi minute, a triba mi bar sat vrimena

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:35
vidio vito da toga ima nimačkoj pa ako ima u nimačkoj nemore to krivo bit.
kladim se da bi vito i dan danas rađe mercedesa starog 15 godina nego novu mazdu.

Tocno- i to cili upis!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:37
nemoj računat njemačku! tamo svak svakom gura! a šta ću ja ovde, nemam kamere, a na mobitelu nemam puno memorije, mogu snimit samo dvi minute, a triba mi bar sat vrimena

O Hrvatskoj govorim!
I oni snimaju mobitelom!
I onda ujutru pokazuju drustvu!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:37
Kako koje!

Ima i nji koje i sam epricaju
i za koje nie jebanje ako selo ne prica!

Fata kod doktora:
Doktore, imam veliki problem! Nijedan muškarac me ne može zadovoljit’!
Pokušajte sa 2 muškarca.
Ma, probala sam sa 2, 3, 4 i ništa…
Probajte sa 5 ili 10!
I to sam probala…
Fato, vi ste medicinski fenomen
Fenomen, doktore, fenomen, a ne kurva, kako selo priča!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:38
smin li ja ovde zalipit jednu prigodnu pjesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=Nj6IKIPteuE

Sta si se raspivo bas na ovoj temi!?

Pleses li usput?!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:40
Fata kod doktora:
Doktore, imam veliki problem! Nijedan muškarac me ne može zadovoljit’!
Pokušajte sa 2 muškarca.
Ma, probala sam sa 2, 3, 4 i ništa…
Probajte sa 5 ili 10!
I to sam probala…
Fato, vi ste medicinski fenomen
Fenomen, doktore, fenomen, a ne kurva, kako selo priča!

Sta rec nego: Fato- zlato!!

A doktor nema pojma o zenama..

Paus Krushke
01-02-2012, 16:42
Sta si se raspivo bas na ovoj temi!?

Pleses li usput?!

lupkam nogom :)

a na ovakvim temama je najopustenije, to je jedini razlog! nisan peder, mozda bi volio da sam lezbejka, a one su lipe samo u filmovima! inače su gadne!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:43
Sta rec nego: Fato- zlato!!

A doktor nema pojma o zenama..

slažen se!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:43
lupkam nogom :)

a na ovakvim temama je najopustenije, to je jedini razlog! nisan peder, mozda bi volio da sam lezbejka, a one su lipe samo u filmovima! inače su gadne!

A Jelena Rozga?!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:47
A Jelena Rozga?!

jelena je pedofil! ona ima posla s onin malin huljićen

Bukowski
01-02-2012, 16:49
Homoseksualci su pervertiti!!!Dakle,osim što imaju "poremećaj seksualnog nagona",kako ste to vi stručno i razvodnjeno rekli,oni su pomaknuti i moralno!!!To NIJE urođeno,to NIJE "normalno",i to NIJE i NEĆE biti prihvatljivo.Ako ste vi perverznjaci,radite to doma,ali o tome ŠUTITE!!!To je na vašu sramotu,normalni ljudi NE ŽELE znati o tome.Tkz.Gay Pride-ove treba ZABRANIT!!!Ne daj Bože,da prođem tamo s djetetom,pa da vidi sve one šarene balone,reći će "Tata i ja ću biti peder.".
Bolesnici daleko vam kuća!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:50
jelena je pedofil! ona ima posla s onin malin huljićen

Il su to samo price.. radi publike..
Dugo je na estradi a nikad decka nema..
Najsumnjivii su ti estradni parovi, posebno dugi..

Paus Krushke
01-02-2012, 16:52
Il su to samo price.. radi publike..
Dugo je na estradi a nikad decka nema..
Najsumnjivii su ti estradni parovi, posebno dugi..

a šta reći, ako je lezz, volio bi je po
li
zat

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:54
Homoseksualci su pervertiti!!!Dakle,osim što imaju "poremećaj seksualnog nagona",kako ste to vi stručno i razvodnjeno rekli,oni su pomaknuti i moralno!!!To NIJE urođeno,to NIJE "normalno",i to NIJE i NEĆE biti prihvatljivo.Ako ste vi perverznjaci,radite to doma,ali o tome ŠUTITE!!!To je na vašu sramotu,normalni ljudi NE ŽELE znati o tome.Tkz.Gay Pride-ove treba ZABRANIT!!!Ne daj Bože,da prođem tamo s djetetom,pa da vidi sve one šarene balone,reći će "Tata i ja ću biti peder.".
Bolesnici daleko vam kuća!

Kupi ditetu balon i nek se pederise!

Moral svakako pada pod osobne dozivljaje i ukuse..
Niko ne zeli znat s kim se Seve jebe al svi su gledali
( osim mene, naravno, ja sam snimo.. )
ili ko sto vec spomenuh ove zestoke jebace koi se fale..

To sto su promiskuitetni spada u njiovu feminiziranost!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:55
a šta reći, ako je lezz, volio bi je po
li
zat

Znao sam kako ims neki spolni poremecaj!!

Paus Krushke
01-02-2012, 16:57
Znao sam kako ims neki spolni poremecaj!!

a tko ga nema!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 16:57
a tko ga nema!

Onaj ko ga sakrie!

NorthStand
01-02-2012, 20:02

bolest je da ga netko hoće primit u guzu. ne znam šta to ikome treba, pa ovog svijeta ne bi bilo da su ljudi u startu bili pederi. to treba spriječit pod svaku cijene, iako jasno mi je da će oni bit sve brojniji jer nema represije koja će ih spriječit u naumu da svoju bolest rašire. da ne govorim ovo njihovo reklamiranje, stalno se negdje prezentiraju i s time žele raširit svoj utjecaj na ostatak društva. al nećete pederi, nećete dok god ima tradicionalno osviještenih ljudi, koji ga ne žele primit u dupe!

caporegime
01-02-2012, 20:08
čim se toliko mudruje i teoretizira nešto ne valja.
ako mi netk onađe 3 vitina posta koji bi imali neki smisleni slijed okrećem rundu za cijeli forum.
počeo s uzbunom, pa ih brani, pa okrenuo na seksualnost općenito......
reci brate fino, ti bi jebo a nemaš šta pa ako ima koja željna eksperimenta......

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 20:47
bolest je da ga netko hoće primit u guzu. ne znam šta to ikome treba, pa ovog svijeta ne bi bilo da su ljudi u startu bili pederi. to treba spriječit pod svaku cijene, iako jasno mi je da će oni bit sve brojniji jer nema represije koja će ih spriječit u naumu da svoju bolest rašire. da ne govorim ovo njihovo reklamiranje, stalno se negdje prezentiraju i s time žele raširit svoj utjecaj na ostatak društva. al nećete pederi, nećete dok god ima tradicionalno osviještenih ljudi, koji ga ne žele primit u dupe!

Onda je bolest i drkanje i "pusenje" i imanje ljubavnice i neimanje cure..
Homesexualnost nie zarazna, nemoj se bojat, ko ni uspij kod zena!

Ima i muskaraca koi su bisexualni i imaju obitelji i sve ok funkcionira
cak se nikom s tim ne fale nit im je stalo to objavljivat..

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 20:58
čim se toliko mudruje i teoretizira nešto ne valja.
ako mi netk onađe 3 vitina posta koji bi imali neki smisleni slijed okrećem rundu za cijeli forum.
počeo s uzbunom, pa ih brani, pa okrenuo na seksualnost općenito......
reci brate fino, ti bi jebo a nemaš šta pa ako ima koja željna eksperimenta......

Sta bi ja bez tebe, ziv i zdrav ti nama bio!!?
Vidis koliko smo domakli od teme, koja je zamisljena
ko opisivanje nacina zivota homosexualaca, u ormaru i van njega!

Posto ovo nie blog vec forum, moi upisi su smisleni koliko dopustaju ostali ucesnici..
E, sad, kako ti mislis okrenit tu rundu.. valjda ko i mene razbit.. znaci- tesko..

Ti, kolko sam ubro, si pripadnik isto jednog zanimljivog nacina zivota- navijackog!
I kod vas je smrtni gri bit homic, i sve koje mrzite vridate nazivajuc ga "pederom"
a ko najvecu provokaciu dozivljavate kad vam neko " jebe nekog u paksu"
pa bi ti mogo puno vise doprinit ovoj raspravi nego to sad cinis!

Cak i zensku koja vam da u paksu smatrate na taj nacin ponizenom, sve i ako joj se to svida!

Pitanje: Zasto ti odma mrzis nekog ako je feminiziran i fura homo Lifestyle?!

lotta lotta
01-02-2012, 21:06
@vito.
sutra cemo ti i ja pisat o gayevima a bogami i o pedercinama.

more li?:)

Humphrey
01-02-2012, 21:19
Postoje li uopće pederi u Hrvatskoj? Na tim paradama su većinom moralni invalidi iz raznih udruga ili medija.

Mi imamo borce za ljudska prava koji su do prije nekoliko desetljeća nevine ljude slali u zatvor, imamo domoljube koji rade protiv interesa Hrvatske. Nije teško za povjerovat da su oni koji se nazivaju pederima samo prikriveni heteroseksualci koji preko "pederske borbe" žele do statusa i novca.

zaba1111
01-02-2012, 21:24
Onda je bolest i drkanje i "pusenje" i imanje ljubavnice i neimanje cure..
Homesexualnost nie zarazna, nemoj se bojat, ko ni uspij kod zena!

Ima i muskaraca koi su bisexualni i imaju obitelji i sve ok funkcionira
cak se nikom s tim ne fale nit im je stalo to objavljivat..

To su sve nepreporučljiva ponašanja u fiziološkom smislu, ali budući da umjerena konzumacija ne čini nikakvu štetu, a često doprinosi raskošu seksulanog života čime ga i potiće, onda se to ni ne smatra spornim,ali ako bi bili pojedinci kojima se fiziološki seks gadi kao što se gadi homićima i kad bi npr samo konzumirali analni ili oralni ili ako ne bi imali potrebu za ikakvim , onda bi se to smatralo poremećajem seksualnog nagona.

A provokacija bi bilo, slično kao i u slučaju s pederima, ako bi npr jebači s guza tražili svoja posebna prava i time malretirali ostale.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 21:36
@vito.
sutra cemo ti i ja pisat o gayevima a bogami i o pedercinama.

more li?:)

I o njiovu Lifestyleu!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 21:38
Postoje li uopće pederi u Hrvatskoj? Na tim paradama su većinom moralni invalidi iz raznih udruga ili medija.

Mi imamo borce za ljudska prava koji su do prije nekoliko desetljeća nevine ljude slali u zatvor, imamo domoljube koji rade protiv interesa Hrvatske. Nije teško za povjerovat da su oni koji se nazivaju pederima samo prikriveni heteroseksualci koji preko "pederske borbe" žele do statusa i novca.

Zasto samo moralni invalidi..
Mozda tako nie samo kod nas
vec u cilom svitu bilom..

Mozda ovi paradiraju jer ih niko nece
oni su mozda homosexualci ali nemaju partnera!
Pa, ono, svak im kriv a i daju si malo oduska, bar kreativno..

Ko sto oni sto se bore za zastitu zivotinja a nit jednu zivotinju nemaju!

Rodica
01-02-2012, 21:47

hahaha zanimljivo razmišljanje :D
u ovoj zemlji sve je moguće, pa i heteroseksualci prerušeni u pedere iz koristoljublja.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 21:51
To su sve nepreporučljiva ponašanja u fiziološkom smislu, ali budući da umjerena konzumacija ne čini nikakvu štetu, a često doprinosi raskošu seksulanog života čime ga i potiće, onda se to ni ne smatra spornim,ali ako bi bili pojedinci kojima se fiziološki seks gadi kao što se gadi homićima i kad bi npr samo konzumirali analni ili oralni ili ako ne bi imali potrebu za ikakvim , onda bi se to smatralo poremećajem seksualnog nagona.

A provokacija bi bilo, slično kao i u slučaju s pederima, ako bi npr jebači s guza tražili svoja posebna prava i time malretirali ostale.

Zasto su nepriporucljiva ponasanja ako cine dobro organizmu!?

Kakav se to fizioloski sex gadi homosexualcima!?!?

I homici valjda prakticiraju razne igre i polozaje..

Ni ljudi koi su asexualni nemaju nikakav poremecaj
vise ga imaju oni s jakim libidom koi se trude bit askete!

U nekoj miri homici i imaju pravo kad traze ravnopravnost
u slucaju ako ih s eotpusta s posla radi spolni skolonosti!
(najveca glupost je to zvat "opridiljenjem")
To sto traze brakove je bezveze, ali i sadasnji brakovi su bezveze
pa tako i nie neka steta ako se i njiova partnerstva nazovu homobrakovima!
U crkvi se svakako nikad nece moc zenit, a aako i mohnu, to vise nece bit Crkva!

More se cak rec- kad bi brak vridio nesto ne bi se homici zenili..

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 21:55
hahaha zanimljivo razmišljanje :D
u ovoj zemlji sve je moguće, pa i heteroseksualci prerušeni u pedere iz koristoljublja.

Ne samo iz koristoljublja, nego radi privlacenja paznje!
Najvise i protestiraju oni koi su svakako "u kurcu"..
mozda i nisu stvarno homici ali nisu nikad ni zensku imali..

Homici koi su zadovoljni sobom ne hodaju po paradama..

Tako i oni seljaci koi samo zasiu i cekaju nevrime kako bi uzeli poticaj, najvise i protestvuju..

zaba1111
01-02-2012, 22:08
Zasto su nepriporucljiva ponasanja ako cine dobro organizmu!?

Kakav se to fizioloski sex gadi homosexualcima!?!?

I homici valjda prakticiraju razne igre i polozaje..

Ni ljudi koi su asexualni nemaju nikakav poremecaj
vise ga imaju oni s jakim libidom koi se trude bit askete!

U nekoj miri homici i imaju pravo kad traze ravnopravnost
u slucaju ako ih s eotpusta s posla radi spolni skolonosti!
(najveca glupost je to zvat "opridiljenjem")
To sto traze brakove je bezveze, ali i sadasnji brakovi su bezveze
pa tako i nie neka steta ako se i njiova partnerstva nazovu homobrakovima!
U crkvi se svakako nikad nece moc zenit, a aako i mohnu, to vise nece bit Crkva!

More se cak rec- kad bi brak vridio nesto ne bi se homici zenili..

Isto kao što sjednje na za kompjutorm nije preporučljivo, ali ako se radi umjereno onda nije problem, nego može biti i korisno.
Fiziološki sex je onaj koji je kompatbilan s fiziolškim procesima i anatomijom, a to je isključivo k u p, to se pederima gadi, valjda to znaš.
Aseksualni ljudi imaju poremećaj seksualnog nagona, kao i pederi, ali to ne znači da su psihički ili nekako drugačije bolesni, celibat nije fiziološki , ali ustezanje od seksa ima svoju svrhu, kod samaca pojačava potrebu za traženjem bračnog partnera, a kod dobrovoljnih doživotnih celibatlija pomaže pri usmejravanju enregije na za njih uzvišenije i potpunije stvari .

zaba1111
01-02-2012, 22:22
Homići su ravnopravni pred zakonom i zakon ih čuva od kršenja kao i sve ostale, nitko ih ne otpušta zbog njihovih privatnih sklonosti , nego eventualno zbog nemira koji stvaraju u kolektivu ,tako da je nejasno kako su u pravu ako traže nešto što već imaju.
Brak nije glupost, to se može tumačiti kao provokacija, osim ako ta izjava nije neznanje i loše iskustvo, ako si prošao loše iskustvo braka bilo osobno bilo u obitelji, onda to ne znači da je brak sam po sebi loš, nego da ti reba pomoći kao i ostalima koji su prošli takve traume.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 22:26
Isto kao što sjednje na za kompjutorm nije preporučljivo, ali ako se radi umjereno onda nije problem, nego može biti i korisno.
Fiziološki sex je onaj koji je kompatbilan s fiziolškim procesima i anatomijom, a to je isključivo k u p, to se pederima gadi, valjda to znaš.
Aseksualni ljudi imaju poremećaj seksualnog nagona, kao i pederi, ali to ne znači da su psihički ili nekako drugačije bolesni, celibat nije fiziološki , ali ustezanje od seksa ima svoju svrhu, kod samaca pojačava potrebu za traženjem bračnog partnera, a kod dobrovoljnih doživotnih celibatlija pomaže pri usmejravanju enregije na za njih uzvišenije i potpunije stvari .

Za taj fizioloski sex nikad nisam cuo, nie ni Google..
Imas kakvu poveznicu koja govori o tome?

Kako ce neko imat poremecaj spolnog nagona ako ga uopce nema?!
Isto tako mores proglasit nekog ko ne jebe svaki dan poremecenim!
Recimo Tesla, on se oko toga uopce nie bakco nit mu je to tesko palo!

Kako celibat i asketizam nisu fizioloski?!?!?!?- narocito kod onog ko ima jak libido!!!?

Nemers ti usmirit nigdi energiu kad ti se kurac digne- jedino drkanjem!!
Pokusano je na sve moguce nacine i nikad nie uspilo- cak ni bicevanje nie pomoglo!
U tom slucaju pomaze samo starost, kad vec oslabi spolna moc..

zaba1111
01-02-2012, 22:43
Sigurno si čuo za fiziologiju , anatomiju i patologiju spolinh organa, ne treba ti zato google.

Nagoni se mogu kontrolirati, a oni koji ih ne mogu kontrlitati se smatraju bolesnima i službeno.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 22:46
Homići su ravnopravni pred zakonom i zakon ih čuva od kršenja kao i sve ostale, nitko ih ne otpušta zbog njihovih privatnih sklonosti , nego eventualno zbog nemira koji stvaraju u kolektivu ,tako da je nejasno kako su u pravu ako traže nešto što već imaju.
Brak nije glupost, to se može tumačiti kao provokacija, osim ako ta izjava nije neznanje i loše iskustvo, ako si prošao loše iskustvo braka bilo osobno bilo u obitelji, onda to ne znači da je brak sam po sebi loš, nego da ti reba pomoći kao i ostalima koji su prošli takve traume.

Ipak ih se malo diskreditira na osnovu privatnosti..
Stoga se niko i nece rado izjasnit ko homic..

Brak je glupost otkad je izgubio oslonac
a oslonac je bio muskarac- nositelj braka!
Posto je sad tezina braka u razvodu
on ko institucia nema svoju vridnost!

(raspravljaj o moim upisima, ne o meni)

zaba1111
01-02-2012, 22:52
Raspravljam isključivo o tvojim upisima ,ali pokušavam naći opravdanje za tešku provokaciju koja me vrijeđa osobno, sve naše roditelje, što vrijeđa temelje naše kulture, našu vjeru...
Brak je jedna od najvećih vrednota u HB, njemačka sranja općenito ostavi za NJemačku.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 22:59
Sigurno si čuo za fiziologiju , anatomiju i patologiju spolinh organa, ne treba ti zato google.

Nagoni se mogu kontrolirati, a oni koji ih ne mogu kontrlitati se smatraju bolesnima i službeno.

Nagoni, pogotovo vitalni, ukoliko nisu zadovoljeni, izazivaju unutarnju napetost!!

Nagon za hranom, koi je uz spolni nagon, jedan od vitalnih nagona
ukoliko se ne zadovolji, nemeres ga kontrolirat- jedino mores umrt!
Valjda se i zove nagon jer te NAGONi i ne pita oces li ili neces..

caporegime
01-02-2012, 23:10
Sta bi ja bez tebe, ziv i zdrav ti nama bio!!?
Vidis koliko smo domakli od teme, koja je zamisljena
ko opisivanje nacina zivota homosexualaca, u ormaru i van njega!

Posto ovo nie blog vec forum, moi upisi su smisleni koliko dopustaju ostali ucesnici..
E, sad, kako ti mislis okrenit tu rundu.. valjda ko i mene razbit.. znaci- tesko..

Ti, kolko sam ubro, si pripadnik isto jednog zanimljivog nacina zivota- navijackog!
I kod vas je smrtni gri bit homic, i sve koje mrzite vridate nazivajuc ga "pederom"
a ko najvecu provokaciu dozivljavate kad vam neko " jebe nekog u paksu"
pa bi ti mogo puno vise doprinit ovoj raspravi nego to sad cinis!

Cak i zensku koja vam da u paksu smatrate na taj nacin ponizenom, sve i ako joj se to svida!

Pitanje: Zasto ti odma mrzis nekog ako je feminiziran i fura homo Lifestyle?!

jedino što je u vezi tebe teško, je suzdržavati se da ti dam vječni ban, pošto krštena duša poput mene ipak ne bi mogla podnijeti da netko tko je toliko sretan kad može ovdje pisati tu mogućnost i sreću ispuni.
ti sam sereš, postavljaš pitanja i daješ odgovore.
sam pametuješ o tvojim skrivenim željama i djelima.
sam ispirteš gorčinu jer te bog nije stvorio onakvim kakvim bi htio niti imaš ni snage ni petlje da samog sebe izmijeniš.
ipak, veseli me sutrašnja komedija kad se skupe i udruže jake snage uvrijeđene snaše i do srži iskomplesirane jedinke koja mrzi cijeli svijet od trena kad ujutro pogleda u ogledalo.

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:17
Raspravljam isključivo o tvojim upisima ,ali pokušavam naći opravdanje za tešku provokaciju koja me vrijeđa osobno, sve naše roditelje, što vrijeđa temelje naše kulture, našu vjeru...
Brak je jedna od najvećih vrednota u HB, njemačka sranja općenito ostavi za NJemačku.

Pa brak ko institucia je temelj skoro svakog naroda i religie!
Ali, bas zato je izgubio na vridnosti jer vise nema oslonca!
Svaka institucia dobiva legitimnost KROZ hijerarhiju!
Posto su u braku muskarac i zena postali ravnopravni
niko vise za njega ne snosi INSTITUCIONALNU odgovornost!

Sad, okrivit mene sto JE to tako, je smisno..

caporegime
01-02-2012, 23:21
to možda ti nemaš autoriteta pa si unaprijed otpisao brak znajući da bi čak i ako bi se neka našla dovoljno udarena da se uda za tebe, da bi ti ostao oparanih gaća.
ali, već vidim vitin odgovor. ja sam vjerojatno obiteljski nasilnik jel tako?

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:28
jedino što je u vezi tebe teško, je suzdržavati se da ti dam vječni ban, pošto krštena duša poput mene ipak ne bi mogla podnijeti da netko tko je toliko sretan kad može ovdje pisati tu mogućnost i sreću ispuni.
ti sam sereš, postavljaš pitanja i daješ odgovore.
sam pametuješ o tvojim skrivenim željama i djelima.
sam ispirteš gorčinu jer te bog nije stvorio onakvim kakvim bi htio niti imaš ni snage ni petlje da samog sebe izmijeniš.
ipak, veseli me sutrašnja komedija kad se skupe i udruže jake snage uvrijeđene snaše i do srži iskomplesirane jedinke koja mrzi cijeli svijet od trena kad ujutro pogleda u ogledalo.

Samo se ti zajebaji.. pa cu se i stvarno nac s tobom..

Vidis kako lipo sa svima raspravljam, iako smo zapeli na naslovu
al, samo polako, docemo i do navika i obicaja homosexualaca!

Niko sam sebe nemere prominit, samo more p/ostat ono sto je!
A ono je sto su svi njegovi prici, samo na nov nacin smuckan!
Eto, mozda su homici upravo ono sto je "cucilo" u roditeljima im..

P.S. Nek moi upisi govore o meni a tvoi o tebi!

http://www.youtube.com/watch?v=YlXtrnh-Ejo

Evo ova za mir i integriranje!!

caporegime
01-02-2012, 23:33
jel obećaješ?

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:35
to možda ti nemaš autoriteta pa si unaprijed otpisao brak znajući da bi čak i ako bi se neka našla dovoljno udarena da se uda za tebe, da bi ti ostao oparanih gaća.
ali, već vidim vitin odgovor. ja sam vjerojatno obiteljski nasilnik jel tako?

Ma ti si najbolji muz na svitu, u to nema sumnje!

Govorim o pravno- drustvenom gledistu..
Prie se nie tako olako rastavljalo jer je zakon bio drugacii!
Sad mores otic rec kako ste se "razZivili" i podnit zahtiv..
Znaci- ko institucia brak je posto smijuria
sto ne znaci kako se nece naci
dvoje razumni i sposobni za brak!
Al to ovisi o tome koliko su oni prijatelji jedno drugom
a ne o drustvu ili zakonu!

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:35
jel obećaješ?

Ne mogu ja obecat u tvoje ime!

caporegime
01-02-2012, 23:37
jeguljo....

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:42
A ti si mislio na nalazenje?????!!!!

Ja na mir i integrisanje..

Ako nastavis bit bezobrazan
moracemo se nac..
Necu se ja ovda stidit za tebe!

caporegime
01-02-2012, 23:44
pa ajmo se nać jebote.....pa da vidim malo to kurčenje uživo

Dr. Vito Dugonoga
01-02-2012, 23:45
pa ajmo se nać jebote.....pa da vidim malo to kurčenje uživo

Prvo se integrisi!!

mirr.or
01-02-2012, 23:55
manite se tih homoseksualaca, pa oni i hoće da se o njima toliko priča... nećemo im valjda time udovoljavat..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 00:12
manite se tih homoseksualaca, pa oni i hoće da se o njima toliko priča... nećemo im valjda time udovoljavat..

Zasto ne, ako su dio HercegBosanskog integra(na)lnog korpusa!

Homosexualci HercegBosanci ce bit nastanjeni u gajevima
i bice cinjeni onoliko koliko su kreativni!
Iskoristicemo njiovu zensku pamet muskog mozga
sto bi vi priko Drine rekli- DO JAJA!!

Bukowski
02-02-2012, 01:56
Pa brak ko institucia je temelj skoro svakog naroda i religie!
Ali, bas zato je izgubio na vridnosti jer vise nema oslonca!
Svaka institucia dobiva legitimnost KROZ hijerarhiju!
Posto su u braku muskarac i zena postali ravnopravni
niko vise za njega ne snosi INSTITUCIONALNU odgovornost!

Sad, okrivit mene sto JE to tako, je smisno..

Jako dobar,sjedi,5!

Paus Krushke
02-02-2012, 09:10
Svim pederima čestitam njihov dan! danas radite shta god oćete! samo se maknite od mene!

Inkvizitor
02-02-2012, 10:30
Zasto ne, ako su dio HercegBosanskog integra(na)lnog korpusa!

Homosexualci HercegBosanci ce bit nastanjeni u gajevima
i bice cinjeni onoliko koliko su kreativni!
Iskoristicemo njiovu zensku pamet muskog mozga
sto bi vi priko Drine rekli- DO JAJA!!

ova je dobra hahaha...gayeve u gajeve...hahahahahah

Marta
02-02-2012, 11:16

Brak je ono cemu i holmosexualci teze, zato uporno traze izjednacenje s heterosexualnim brakom i zakonsku zastitu u istospolnom partnerstvu, zato traze mogucnost usvajanja djece itd.

Znaci da su klasicni heterosexualni okviri pravi izbor.

Humphrey
02-02-2012, 11:23
Sukobima nema mjesta na ovoj temi, pa homoseksualci su uz sklonost analnom haračenju isto tako genetski predodređeni za toleranciju i mir.Krivu poruku mi dični heteroseksualci šaljemo ako se na temi pod ovim imenom sukobljavamo.Stanimo svi pod dugu i zaboravimo na sukobe.

lotta lotta
02-02-2012, 11:25
I o njiovu Lifestyleu!

more...imam ja jednog jaaaako dobrog prijatelja vec godinama.
kad budes tu, rec cu ti kako je on u svemu "strasan" momak.

lotta lotta
02-02-2012, 11:28
Sukobima nema mjesta na ovoj temi, pa homoseksualci su uz sklonost analnom haračenju isto tako genetski predodređeni za toleranciju i mir.Krivu poruku mi dični heteroseksualci šaljemo ako se na temi pod ovim imenom sukobljavamo.Stanimo svi pod dugu i zaboravimo na sukobe.

da:cool::cool::cool:

Inkvizitor
02-02-2012, 11:30

Duga, Alkar, Kukavica..??

Humphrey
02-02-2012, 11:34

Što je žena bez gay prijatelja - novi roman ante tomića

Inkvizitor
02-02-2012, 11:37
Što je žena bez gay prijatelja - novi roman ante tomića

hahahahaha..:rofl:rofl.

akcija
02-02-2012, 11:41
Necu tatu i tatu neka bude poruka novih narastaja !!!

Marta
02-02-2012, 11:44

Al dijete nema pravo na izbor ....

Humphrey
02-02-2012, 11:51
Zašto ste svi protiv toga da pederi posvajaju djecu, pa uništenje temelja na kojima počiva naša civilizacija je mala cijena koju vrijedi platiti kako bi buduće generacije klinaca bile uvijek odlično odjevene. Pa zamislite, svako dijete će imati po dva stilista.

akcija
02-02-2012, 11:51
pusti se tih zapadnjackih fora ;) znamo mi uz koga je moguca djecija sreca !!! a ostalo...

akcija
02-02-2012, 11:54

zato smo mi ti koji cemo im dati pravi izbor !

akcija
02-02-2012, 11:55

Marta
02-02-2012, 11:55

Mi mso nemocni ako se to legalizira, institucije ce im dodjeliti djecu .... u tom je problem

akcija
02-02-2012, 11:57
zasto smo nemocni ? zato sto nam je mrsko da se skolujemo da se i mi umijesamo u poredak drzavni ? jedino tu nemoc vidim u svemu ovome... shvati sami sebi vedrimo i oblacimo...

lotta lotta
02-02-2012, 11:58
pusti se tih zapadnjackih fora ;) znamo mi uz koga je moguca djecija sreca !!! a ostalo...

ja znam dosta heteroseksualnih brakova koji su toliko nesretni
da mi je , naprosto, zao te djece koja svaki dan prozivljavaju uz takve"normalne" roditelje.
druga je stvar sto obicno svi misle da je ok bit u takvoj zajednici samo zato sto se jos u nekim krajevima, ipak, trpi -zbog djece.

akcija
02-02-2012, 12:00
a sta uz dvije pedercine je kao lijepo ? onako za oko vidjeti ?
ono kao lijepo je da dijete zna da ga tata tati trpa ...

Inkvizitor
02-02-2012, 12:00
da mi je , naprosto, zao te djece koja svaki dan prozivljavaju uz takve"normalne" roditelje.
druga je stvar sto obicno svi misle da je ok bit u takvoj zajednici samo zato sto se jos u nekim krajevima, ipak, trpi -zbog djece.

moguće ali šta nam to govori..da je brak između muškarca i žene možebitno loš i da treba pokušat s pederima.

akcija
02-02-2012, 12:01
protiv toga se mora ustati i izbaciti gamad jednom za sva vremena iz drzave... toj bolesti ovdje nije mjesto .

lotta lotta
02-02-2012, 12:03
moguće ali šta nam to govori..da je brak između muškarca i žene možebitno loš i da treba pokušat s pederima.
sta znaci ovo "moguce".oces rec da ti za takve stvari ne znas.
ako ne znas, onda ti zivis u bajci, a ne u stvarnosti.

ne kazem ja nista, samo to da je bolje se rastaviti nego patit i sebe i djecu.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:04
protiv toga se mora ustati i izbaciti gamad jednom za sva vremena iz drzave... toj bolesti ovdje nije mjesto .

polako..nitko to nikad nije uspio izbacit niti će..

protiv toga se samo može borit da ne postane institucionalizirani i poželjni oblik devijacije..

rješit se toga..sumnjma da će itko uspjeti.

i bez pozivanja na nasilje..

akcija
zbog takvih misljenja smo vec 10 godina u nekoj stvari ;)
mislim na ove djecije srece uz tate :)

Inkvizitor
sta znaci ovo "moguce".oces rec da ti za takve stvari ne znas.
ako ne znas, onda ti zivis u bajci, a ne u stvarnosti.

ne kazem ja nista, samo to da je bolje se rastaviti nego patit i sebe i djecu.

kakve to veze ima sa pederima..

Paus Krushke
02-02-2012, 12:10
a za što će pederima djeca uopće!? nek naprave sebi!

Marta
02-02-2012, 12:13
Homosexualne vez enisu stabilnije od heterosexualnih. Znaci ako imaju mogucnost usvojiti dijete, to ne znaci da ce djetetu biti bolje nego u heterosexualnom braku.

Usudim se cak reci da su njihove veze labilnije, jer imaju otvoreniji odnos sa sexualnosti od vecine heterosexualaca, sto cesto nosi sa sobom i mjenjanje partnera itd.

lotta lotta
02-02-2012, 12:15

nece dijete to vidjet, valja se to radi u intimnim odajama..
bolje da ga tata tati trpa iz ljubavi, nego da mama svaki dan pada niz stepenice zbog tatine ljubavi.

lotta lotta
02-02-2012, 12:17
Homosexualne vez enisu stabilnije od heterosexualnih. Znaci ako imaju mogucnost usvojiti dijete, to ne znaci da ce djetetu biti bolje nego u heterosexualnom braku.

Usudim se cak reci da su njihove veze labilnije, jer imaju otvoreniji odnos sa sexualnosti od vecine heterosexualaca, sto cesto nosi sa sobom i mjenjanje partnera itd.

a mare moja....
oces rec kako se u braku muskarca i zene ne dogadjaju prevare.
jednako cesto kao i kod njih(mada ne znam statistiku o tome

Inkvizitor
02-02-2012, 12:18
bolje da ga tata tati trpa iz ljubavi, nego da mama svaki dan pada niz stepenice zbog tatine ljubavi.

šta..ti si za muško muški brak i usvajanje djece..'

djecu im dat da ih odgajaju..???

lotta lotta
02-02-2012, 12:19
šta..ti si za muško muški brak i usvajanje djece..'

djecu im dat da ih odgajaju..???
ne trpaj mi u usta ono sto nisam napisala.
samo iznosim cinjenice.

Marta
02-02-2012, 12:22
a mare moja....
oces rec kako se u braku muskarca i zene ne dogadjaju prevare.
jednako cesto kao i kod njih(mada ne znam statistiku o tome

Nije lotta, ne kazem da nema u hetero braku ili vezi, isto toga, al ne u tom obliku.

Homosexualaci ne kriju oni svoje odnose, svoju otvorenost. Zato cesto mjenjaju veze, partnere ...

Mislim da klincima u takvoj zajdnici ne bi bilo bolje, samo to.

Inkvizitor

ovo si ti napisala..prema tome..

akcija
ma da neka ga tata tatici trpa... lotta uozbilji se.

lotta lotta
02-02-2012, 12:24
ma da neka ga tata tatici trpa... lotta uozbilji se.
ja sam skroz ozbiljna.
ko voli nek izvoli.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:25
ja sam skroz ozbiljna.
ko voli nek izvoli.

auf..auf..

ko voli nek izvoli.

jel to vrijedi za sva devijantna ljudska ponašanja..

ko voli da krade nek izvoli..

lotta lotta
02-02-2012, 12:26
ovo si ti napisala..prema tome..
da, jesam.
svakako bi djetetu bilo bolje da ga odgoji jedan zdrav homoseksualan par nego ustanova ili otac i majka koji se ne mogu vidjet ocima.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:27
da, jesam.
svakako bi djetetu bilo bolje da ga odgoji jedan zdrav homoseksualan par nego ustanova ili otac i majka koji se ne mogu vidjet ocima.

vidiš da ti ne podmećem..

homoseksualni par po defaultu ne može biti zdrav.

pričaš neviđene gluposti i kontradikcije..

lotta lotta
02-02-2012, 12:34

nisu..ti ne znas nista procitat kako treba.
tebi treba i crtež koji ubacit..
a ja nisam nadarena za crtanje.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:36
nisu..ti ne znas nista procitat kako treba.
tebi treba i crtež koji ubacit..
a ja nisam nadarena za crtanje.

ne trolaj..

lotta lotta
02-02-2012, 12:42
auf..auf..

ko voli nek izvoli.

pa devijantno ponasanje je, recimo kad netko nekome ovdje iz cista mira napise pitanje...zicas li se ti u zicagu.
to sam neki dan vidjela.
a ti meni pisat da ja trolam a ti nisi, nemoj.
ako ti se ne sviđa kako ja pisem imas ban pa ajde.

lotta lotta
02-02-2012, 12:45
Nije lotta, ne kazem da nema u hetero braku ili vezi, isto toga, al ne u tom obliku.

Homosexualaci ne kriju oni svoje odnose, svoju otvorenost. Zato cesto mjenjaju veze, partnere ...

govoris opcenito.
ja poznajem osobu tako krasnu a gay je, da bi se iznenadila koliko je on ok.
a njemu, vjeruj mi nikad nije palo na pamet da ide na pride.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:45
pa devijantno ponasanje je, recimo kad netko nekome ovdje iz cista mira napise pitanje...zicas li se ti u zicagu.
to sam neki dan vidjela.
a ti meni pisat da ja trolam a ti nisi, nemoj.
ako ti se ne sviđa kako ja pisem imas ban pa ajde.

pa da glumiš žrtvu..

nego kakav je to zdravi brak između homoseksualaca

umjesto što trolaš o crtanju jer me ne znamaju tvoje umjetničke sklonosti potrudi se da pojasniš svoje tvrdnje

lotta lotta
02-02-2012, 12:47
pa da glumiš žrtvu..

umjesto što trolaš o crtanju jer me ne znamaju tvoje umjetničke sklonosti potrudi se da pojasniš

svoje tvrdnje

ja nikad nisam glumila zrtvu, niti trazila zastitu od vas dvojice.

pa zdrav homosexualni brak je onaj dugogodisnji kakav ima jedna filmska zvijezda.

Inkvizitor
02-02-2012, 12:50
ja nikad nisam glumila zrtvu, niti trazila zastitu od vas dvojice.

pa zdrav homosexualni brak je onaj dugogodisnji kakav ima jedna filmska zvijezda.

ne pitam te za dužinu braka..nego kako može biti zdrav homoseksualni brak..

to je kao da kažeš on je neizlječivi kleptoman koji nikad nije ništa ukrao..

jel kužiš ili da ti crtam..?

lotta lotta
02-02-2012, 12:52
ne pitam te za dužinu braka..nego kako može biti zdrav homoseksualni brak..

to je kao da kažeš on je neizlječivi kleptoman koji nikad nije ništa ukrao..

jel kužiš ili da ti crtam..?

pa lipo moze bit zdrav...ako se ti koji su skupa vole..onako muski bas.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 12:56
Svim pederima čestitam njihov dan! danas radite shta god oćete! samo se maknite od mene!

Zar jucer nie bio njiov dan?!
Danas je vec dan homo priljubnika!

Inkvizitor
02-02-2012, 12:56
pa lipo moze bit zdrav...ako se ti koji su skupa vole..onako muski bas.

e svašta..ovo je već sprdačina..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:02
ova je dobra hahaha...gayeve u gajeve...hahahahahah

Gajevi i jesu dobili ime po veseljacima i veseljima
koja su se ko dio sveti obreda odrzavali vecinom uz vrila!
Postojo je cak i obicaj pustanje divica u gaj, u svrhu postajanja zenom!

Sad je taj naziv obezvriden i to veselje je postalo nazadno, ko i sve ostalo..

Najcuvenii pravi gaj svakako je Julie Cezar!

Inkvizitor
02-02-2012, 13:03

a tko je tu djevicu učinio ženom.

Gay u gaju..???

Paus Krushke
02-02-2012, 13:05
Zar jucer nie bio njiov dan?!
Danas je vec dan homo priljubnika!

ja sam mislio da su namjerno na Kalandoru stavili dan pedera!

e ništa!

želim im danas ugodan afterparty! Sigurno je sinoć bilo radno! nisu mogli prnit od posla!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:09
Brak je ono cemu i holmosexualci teze, zato uporno traze izjednacenje s heterosexualnim brakom i zakonsku zastitu u istospolnom partnerstvu, zato traze mogucnost usvajanja djece itd.

Znaci da su klasicni heterosexualni okviri pravi izbor.

Upravo suprotno!
Bas zato sto je brak posto potpisivanje ugovora dva partnera
homosexualci takvo sto hoce za sebe, jer oni i jesu partneri
sto bi nimac preciznoscu stroja reko: Lebensabschnitgefärte!

Posto postoje socialne sluzbe i dicinji pravobranitelji
to ih cak stavlja u istu pravnu ravan za usvajanje dice!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:12
Samo sukobi misljenja i stajalista!

Nasilje i vridanje zabranit!

!! Smijom protiv nasilja !!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:13

Pisi ti, docu ja, nece nigdi pobic!

caporegime
02-02-2012, 13:22
brak je zajednica života muškarca i žene.
kako djeca nastaju iz veze muškarca i žene ta djeca moraju odrastati u sličnoj zajednici.
ako djeca odrastaju u zajednici koja je u svojem korijenu devijantna šta očekujemo od njih?
da im robovanje požudi bude jedini način i smisao života?
ajte ljudi ne budite smiješni i nemojte pričat gluposti samo da bi bili drukčiji od drugim pa da se tek time privuče malo pažnje.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:28

Oces li mamu i mamu?!

Bukowski
02-02-2012, 13:30
ja sam mislio da su namjerno na Kalandoru stavili dan pedera!

e ništa!

želim im danas ugodan afterparty! Sigurno je sinoć bilo radno! nisu mogli prnit od posla!
:rofl:rofl:evil
Ubi me,skoro san se izvrnija sa stolice.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:30
Zašto ste svi protiv toga da pederi posvajaju djecu, pa uništenje temelja na kojima počiva naša civilizacija je mala cijena koju vrijedi platiti kako bi buduće generacije klinaca bile uvijek odlično odjevene. Pa zamislite, svako dijete će imati po dva stilista.
Nece, jer i stilisti imaju ukusa- nikad ne bi bili s nekim sebi slicnim!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:32

Uz babu i dida?!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:33
Mi mso nemocni ako se to legalizira, institucije ce im dodjeliti djecu .... u tom je problem

Ciju dicu?

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:34
zasto smo nemocni ? zato sto nam je mrsko da se skolujemo da se i mi umijesamo u poredak drzavni ? jedino tu nemoc vidim u svemu ovome... shvati sami sebi vedrimo i oblacimo...

Umisan si, ne moras bit drzavni sluzbenik!
Mores osnivat udruge, stranke, iniciative, glasovat..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:36

Te se ta trpnja na dicu i prinese!

caporegime
02-02-2012, 13:41
a ja znam puno onih koji pametuju oko lošeg braka i okrutne sredine te "dice" te potrebi mijenjanja takve prakse koji su sami znali upasti u takve probleme i u praksi nisu napravili ništa od onoga što pametuju iz daljine.
šta li je onda slijedeće? kad i pederski brakovi počnu pucati zbog loših odnosa a usvojeno dijete počne patiti?
hoćemo li prijeći na brakove s životinjama?
životinje bar neće prigovarati niti se pijane vraćati iz birtije a bome neće ni na frizuri verglati trač-partije.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:42

Dite ne opterecuje trpanje dok nie spolno zrilo
a kad saztie onda ce tatice il mamice imat sta objasnjavat
pa ce pametno dite zakljucit kako su mu odgajatelji a ne roditelji!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:44

To nam govori kako je brak los pa ga cak mogu zasnovat i homosexualci!

caporegime
02-02-2012, 13:44
moći će takvi i djetetu ga utrpat. pa nisu ga ni pravili ni rađali.
možda mu još prodaju priču da je dijete isto kao oni i da je njihov prirodni zadatak da ga iniciraju.

Inkvizitor
02-02-2012, 13:46
To nam govori kako je brak los pa ga cak mogu zasnovat i homosexualci!

to možda tebi govori..temelj svake zajednice je obitelj i ako to nestane ..neće svijetu bit dobro..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:47
polako..nitko to nikad nije uspio izbacit niti će..

protiv toga se samo može borit da ne postane institucionalizirani i poželjni oblik devijacije..

rješit se toga..sumnjma da će itko uspjeti.

i bez pozivanja na nasilje..

Sve sto covik jeste postace institcionalizirano!
A posebno deviacie- NORMALNO je neuocljivo!

Ako se neceg nemeres risit- moras ga prifatit!

Inkvizitor
02-02-2012, 13:48
Dite ne opterecuje trpanje dok nie spolno zrilo
a kad saztie onda ce tatice il mamice imat sta objasnjavat
pa ce pametno dite zakljucit kako su mu odgajatelji a ne roditelji!

ta mogućnost da dvije homoeseksualne osobe, nebitno il pederi il lezbače odgajaju djecu..to je sumark mozga..to može samo poremećenim osobama past na pamet..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:51
a za što će pederima djeca uopće!? nek naprave sebi!

Daju visi smisao svom zivotu, sebe opleminjuju
i DOKAZUJU kako spolne sklonosti ne uticu na nagon produzenja vrste!

Inkvizitor
02-02-2012, 13:53
Daju visi smisao svom zivotu, sebe opleminjuju
i DOKAZUJU kako spolne sklonosti ne uticu na nagon produzenja vrste!

regrutiraju nove falange za svoje poremećene aktivnosti ?????

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:54

Ne samo mogucnost- postoje uviti!
Isti za SVE, i homo i hetero brakove!

Otvoren odnos ne znaci kurvanje i minjanje partnera!

Inkvizitor
02-02-2012, 13:57
Ne samo mogucnost- postoje uviti!
Isti za SVE, i homo i hetero brakove!

Otvoren odnos ne znaci kurvanje i minjanje partnera!

navodno je kopd pedera pod normalno da se partneri mjenjaju ko na traci..

dakle to nije nikakva ljubav..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 13:59

Ahahahahhaahahhahaa!
Osicaj ljubavi i pripadnistva se ne ovisi jesi li homo ili hetero!!

Oces rec kako homici odma pricaju kad s nekim spavaju?!
Oni ne varaju i ne saraju, ne lazu i ne petljaju- a nako mastoviti!!

Ako je iko posesivan onda je to feminiziran muskarac i muskarasta zena!!
Sto se sponi radnji tice- sve sto mogu radit dva muskarca, mogu i muskarac i zena, i zena i zena!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:02
auf..auf..

ko voli nek izvoli.

Sve homice u zatvore!!
Il im naplacivat kazne po snosaju!
Prometni prikrsaj..
udario ga odzada..

caporegime
02-02-2012, 14:03
vito da nam ti na mala vrata ne želiš zapravo otkriti da su te ovce prestale zanimati?

Marta
02-02-2012, 14:05
nav odno je kopd peder apod normalno da se partneri mjenjaju ko na traci..

dakle to nije nikakva ljubav..

to nije navodno, nego je u vecini slucajeva tako ....

znam jako puno homica, i niti jedan nije nista propustio .... ama bas nista

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:06

Meni je Zvone Boban sasvim zdrav covik..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:08
govoris opcenito.
ja poznajem osobu tako krasnu a gay je, da bi se iznenadila koliko je on ok.
a njemu, vjeruj mi nikad nije palo na pamet da ide na pride.

Asigurno poznaju ljude za koje i ne znaju kako su gaj
a nikad nece ni saznat ako su vako i privatno zadrti..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:09
pa da glumiš žrtvu..

umjesto što trolaš o crtanju jer me ne znamaju tvoje umjetničke sklonosti potrudi se da pojasniš svoje tvrdnje

Ako postoje nezdravi brakovi heterosexualaca
postoi sasvim velika mogucnost postojanja
zdravi homosexualni brakova!

Homosexualnost nie garant zdrava braka!

Paus Krushke
02-02-2012, 14:17

ovo si dobro kazao ! :)

Inkvizitor
02-02-2012, 14:31
Ako postoje nezdravi brakovi heterosexualaca
postoi sasvim velika mogucnost postojanja
zdravi homosexualni brakova!

Homosexualnost nie garant zdrava braka!

jesi li lud ili ti noge smrde.

homoseksualnost nije zdrava pa kako će brak takvih osoba biti zdrav..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:44
a tko je tu djevicu učinio ženom.

Gay u gaju..???

Tada gaj nie oznacavo homosexualne sklonosti!
Vec je bio nesto ko becar- veseljak
jer je u sebi sjedinjavo oba principa!
U duhu je bio i musko i zensko!
Bio je i oplodivan i oplodivac!

Smatralo se kako su najbolji za cinit divice zenama!

Rodica
02-02-2012, 14:46
oni koji su samo zbog toga što gejevi vole isto ono što i sami imaju među nogama pomislili da s njima nešto nije u redu, na dobrom su tragu.
cca 40% gay adolescenata ima sklonost suicidu, toliko ih je barem potražilo psihološku pomoć.
njihove veze su u odnosu na heterseksualne, nasilnije i sklonije promiskuitetu i mijenjanju partneta.
narcisoidnost se češće javlja kod gejeva nego kod straight ljudi, kao i depresija i anksioznost.
nikako gay brak ne može biti dobro okruženje za odgoj djeteta kojemu je evolucijski, ali i psihološki, potrebna i majka i otac.
ako silom prilika nema jedno od tog dvoje, bože moj, to je opet nešto na što se čovjek navikao još od prahistorije...
ako se mene pita, strogo sam protiv toga da gay supružnici mogu usvajati djecu, a prava koja imaju kao takvi (nasljeđivanje i ostalo), neka ih, eto im tamo.
što se mene tiče mogu se igrati braka koliko god hoće, samo da se ne pokolju oko toga tko nosi kecelju, a tko gumene čizme..

Inkvizitor
02-02-2012, 14:46

Smatralo se kako su najbolji za cinit divice zenama!

Bože sačuvaj i sakloni..to neki monstrum bio..

haha..

koji trip čoveče rekli bi Srbi..

caporegime
02-02-2012, 14:50

di ti nalaziš ove teorije?
pa ti sad stvarno djeluješ ko peder koji se samone želi izjednačavati s ciganocićem ili modnim mačkom u njihovim javnim egzibicijama.

najbolji za činit djevice ženema? jel ti to želiš reći da imaš takva iskustva pa širiš glas na internetu ne bi li neka žena došla privučena ovim ljubavno-znalačkim pojem?
kao najbolje ći im pojasniti zašto ih boli oni koje je do maloprije isto tako bolilo? (dok suvremena industrija nije izmislila vazelin a pošiljka maslinovog ulja je nastradala u pljački trgovačke karavane)

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:55
brak je zajednica života muškarca i žene.
kako djeca nastaju iz veze muškarca i žene ta djeca moraju odrastati u sličnoj zajednici.
ako djeca odrastaju u zajednici koja je u svojem korijenu devijantna šta očekujemo od njih?
da im robovanje požudi bude jedini način i smisao života?
ajte ljudi ne budite smiješni i nemojte pričat gluposti samo da bi bili drukčiji od drugim pa da se tek time privuče malo pažnje.

Heterosexualni brakovi su automatski oslobodeni pozude
a hpmosexualni automatski prozeti njome.?!?!

Cuj zajednica zivota.. di to nade..

BBB nekom spocitava privlacenje paznje..

caporegime
02-02-2012, 14:59
točno. ako itko želi što manje izlijetat u javnost to su navijači.
nađe u zakonu

Članak 5.
Brak je zakonom uređena životna zajednica žene i muškarca.

nego vito. aj ti nama fino reci jesi li ti peder ili samo imaš potrebu uvijek kontrirati budući bi u suprotnom bio primjetan ko crnac u harlemu.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 14:59
a ja znam puno onih koji pametuju oko lošeg braka i okrutne sredine te "dice" te potrebi mijenjanja takve prakse koji su sami znali upasti u takve probleme i u praksi nisu napravili ništa od onoga što pametuju iz daljine.
šta li je onda slijedeće? kad i pederski brakovi počnu pucati zbog loših odnosa a usvojeno dijete počne patiti?
hoćemo li prijeći na brakove s životinjama?
životinje bar neće prigovarati niti se pijane vraćati iz birtije a bome neće ni na frizuri verglati trač-partije.

Onda ce se uvest testovi za brakove ,i dicu, ko i za auto..

Brakovi sa zivotinjama vec postoje
samo sto zivotinje ne znaju pisat
pa nikad nece bit legalizirani..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:01
moći će takvi i djetetu ga utrpat. pa nisu ga ni pravili ni rađali.
možda mu još prodaju priču da je dijete isto kao oni i da je njihov prirodni zadatak da ga iniciraju.

Onda im dodiljuje ssamo dicu suprotna spola..

Inace, homosexualnost nie pederastia..

Za sve ovo more soptuzit heterosexualce..

caporegime
02-02-2012, 15:03
imaš li ti, klošaru njemačkom opsjednuti, djece?

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:04
to možda tebi govori..temelj svake zajednice je obitelj i ako to nestane ..neće svijetu bit dobro..

Angela Merkel nema obitelj pa je na celu zajednice..

Obitelj nece i nemere nestat, al ni ostat ovo sto je!

Posto su joj izmaknuti stari oslonci, morace imat nove!

Brak i obitelj nisu isto.. ni roditelji i odgajatelji..

Paus Krushke
02-02-2012, 15:05

ja mislin da si ovu teoriju danas izmislio!? :)

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:07
ta mogućnost da dvije homoeseksualne osobe, nebitno il pederi il lezbače odgajaju djecu..to je sumark mozga..to može samo poremećenim osobama past na pamet..

Pa i vako ti odgajaju..
Kroz crtane, filmove, igrice, televiziu..
A u novie vrime i kroz vrtice, skolovanje, odivanje..

Rade bi dao dite na cuvanje Nevenu Ciganovicu nego Rojsu!!

Rodica
02-02-2012, 15:08
gaj i gej (guy i gay) nisu isto... lol...

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:10

Homosexualac nemeres postat!!
Isto ko ni intelektualac!!
Ko ni duhovit!

Il se rodis takav ili ne..

Ako cuva dite neko neudat
ne znaci kako se dite nece ozenit!

Inkvizitor
02-02-2012, 15:12
Pa i vako ti odgajaju..

pša ti daji ali nemoj to bacat pod normalno kad nije..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:12
vito da nam ti na mala vrata ne želiš zapravo otkriti da su te ovce prestale zanimati?

Otkud onda to ovde?!

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:13
to nije navodno, nego je u vecini slucajeva tako ....

znam jako puno homica, i niti jedan nije nista propustio .... ama bas nista

Ko i heterosexualci u mladosti..

Inkvizitor
02-02-2012, 15:14
Homosexualac nemeres postat!!
Isto ko ni intelektualac!!
Ko ni duhovit!

Il se rodis takav ili ne..

Ako cuva dite neko neudat
ne znaci kako se dite nece ozenit!

Očigledno da nemaš pojma o pojmu..i da je danas velika većina takozvanih gayeva iz pomodne obijesti a ne zato jer su takvi rođeni..

s ovim si zaključao sebe kao ozbiljnog sugovornika..

Paus Krushke
02-02-2012, 15:14
Pa i vako ti odgajaju..

nešto kao ona izreka:

RIBA RIBI GRIZE RIBU
Nastalo od riba ribi grize rep,samo u današnjem modernom društvu izraz je preuzela određena grupa žena koja ima seksualne sklonosti prema svom spolu i oblikovala ga u njima svojstven način....

-Lezbejke koje su usvojile djete uče ga prvim nabrajalicama
"Ajde reci riba ribi grize ribu"-mama
"liba libi glize lep"-djete
"A jesi to u vrtiću naučio.....ne ideš više u taj strejt vrtić,jesi čuo!"-druga mama

caporegime
02-02-2012, 15:15
Pa i vako ti odgajaju..

za početak moraš obaviti određene predradnje i ispuniti neke pretpostavke.
na primjer nać ženu.

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:18
jesi li lud ili ti noge smrde.

homoseksualnost nije zdrava pa kako će brak takvih osoba biti zdrav..

Homosexualnost nie zdrava heterosexualcima
ali homosexualcima je, i zato nisu heterosexualni!

Di i kako se ko JEBE ne ovisi kakakv je ko bracni partner!
Brak, ma koliko se ti nado, nie sex nit garant sexa!
Ima cak i heterosexalni brakova bez dice!!
Triba li ih ponistit jer su "za kurac"!?

Brak, onakav kakvog ga znamo je zastraio i propada!
Homosexualci mu cak daju na vridnosti i spasavaju ga!

Inkvizitor
02-02-2012, 15:19
postoji jedna teorija, prilično uvjerljiva..zašto u visokom društvu ima toliko nastranosti, pederluka, sodomije i sl.

navodno kad čovjek postane toliko bogat, toliko zasićen da mu se obične ljudske strane postanu dosadne, pa krene eksperimentirat, prvo sa puno cura, pa onda to odsadi, pa onda krene probat s muškarcom, pa i to neko vrijeme dok ne dosadi, pa onda probat sa životinjama..i tako nema kraja u tom ludilu..niti zasićenja..

Inkvizitor
02-02-2012, 15:23
Homosexualnost nie zdrava heterosexualcima
ali homosexualcima je, i zato nisu heterosexualni!

Di i kako se ko JEBE ne ovisi kakakv je ko bracni partner!
Brak, ma koliko se ti nado, nie sex nit garant sexa!
Ima cak i heterosexalni brakova bez dice!!
Triba li ih ponistit jer su "za kurac"!?

taj odnos prvenstveno nije zdrav jer je neprirodan.

Odnos između suprotnog spola je preduvjet za produžetak vrste. On daje i ugodu kako bi se jedinke odlučile na njega.

heteroseksalni brak bez djece nije devijacija u osnovi nego je to ili volja bračnih partnera ili nemogućnost zbgo zadravstvenih poteškoća.

ali to su iznimke a kod pedera je to pravilo.

oni ne mogu imati djece nikad i u ni u kojem slučaju.

mislim..to ja moram pisat..takve gluparije tvoje demantirat..

Dr. Vito Dugonoga
02-02-2012, 15:26
oni koji su samo zbog toga što gejevi vole isto ono što i sami imaju među nogama pomislili da s njima nešto nije u redu, na dobrom su tragu.
cca 40% gay adolescenata ima sklonost suicidu, toliko ih je barem potražilo psihološku pomoć.
njihove veze su u odnosu na heterseksualne, nasilnije i sklonije promiskuitetu i mijenjanju partneta.
narcisoidnost se češće javlja kod gejeva nego kod straight ljudi, kao i depresija i anksioznost.
nikako gay brak ne može biti dobro okruženje za odgoj djeteta kojemu je evolucijski, ali i psihološki, potrebna i majka i otac.
ako silom prilika nema jedno od tog dvoje, bože moj, to je opet nešto na što se čovjek navikao još od prahistorije...
ako se mene pita, strogo sam protiv toga da gay supružnici mogu usvajati djecu, a prava koja imaju kao takvi (nasljeđivanje i ostalo), neka ih, eto im tamo.
što se mene tiče mogu se igrati braka koliko god hoće, samo da se ne pokolju oko toga tko nosi kecelju, a tko gumene čizme..

A od prapovisti nema homosexualaca!?!?
Tek se pojavili s McDonalldsom?!

Imaju li samostani skole i sirotista?!
A unutra sve zene koje nemaju muzeve..
I sasvim dobro odgajaju i skolavaju dicu!

Prie su filozofi i slicni odgajali dicu
i nisu bili ozenjeni, vec zivili s slidbom
i niko ih nie pito za spolne sklonosti..

Homo adolescenti traze pomoc a hetero traze zrtve..

Oni koi su feminizirani homici oni i jesu promiskuitetni
ali i to je vecina hetero zena, pa ih niko ne smatra bolesnima!

Bolje i oko kecelje nego iznosenja smeca..

caporegime
02-02-2012, 15:26

obzirom da se tema pretvorila u sirovo nadseravanje pri čemu ni jedan argument više nije važan, nego se pod svaku cijenu želi opravdati svoj stav a motiviran isključivo željom da se bude primijećen (što je blaža motivacija na koju sumnjam u odnosu na još jednu)
također, ovaka paušalna zlonamjerna ocjena jednog obožavatelja prirodnih sila i do srži iztraumatiziranog kompleksaša koji sam ne može stupiti u brak zato jer ga ni nositeljica downovog sindroma s prvim znacima sljepila, kroinovom bolešću i sumnjom na zarazu leprom ne bi htjela misleći da ipak može bolje proći, zaslužuje ban ali kak ose radi o, vjerujem, tek o trenutnom napadaju ludila, samo ću zaključati temu dok netko hladne glave ne pristupši ovom problemu i povede ozbiljnu raspravu.

lotta lotta
03-02-2012, 17:27
Geir Soeli, voditelj projekta izložbe nazvane "Protiv prirode“ izjavio je za Reuters: "Pojava homoseksualnosti je posmatrana kod više od 1500 životinjskih vrsta, i dokumentiranana je kod 500 vrsta.“

ja mislim da je jasno da nitko namjerno ne zeli bit gay

caporegime
03-02-2012, 17:38
kanibalizam je također dokumentiran kod mnogo vrsta.
kao i ubijanje pripadnika vlastite vrste, ponajviše mladunčadi.
vrlo uobičajeno, uobičajenije nego homoseksualizam.
je li to dovoljan argument da uvedemo kanibalizam i ubijanje?

lotta lotta
03-02-2012, 17:43
htjedoh reci, ako se zivotinje povode samo instiktima (a jesu)
ne gledaju tv. ne slusaju modnog macka i nevena ciganovica..kao to one odose tim putem.
samo budaletina moze ovo usporedjivat sa ubijanjem

caporegime
03-02-2012, 17:45
samo budaletina može na temelju životinjskih uobičajenosti u ponašanju tražiti znak jednakosti s normalnim ponašanjem prilagođenim na ljude.

Dr. Vito Dugonoga
03-02-2012, 19:31
obzirom da se tema pretvorila u sirovo nadseravanje pri čemu ni jedan argument više nije važan, nego se pod svaku cijenu želi opravdati svoj stav a motiviran isključivo željom da se bude primijećen (što je blaža motivacija na koju sumnjam u odnosu na još jednu)
također, ovaka paušalna zlonamjerna ocjena jednog obožavatelja prirodnih sila i do srži iztraumatiziranog kompleksaša koji sam ne može stupiti u brak zato jer ga ni nositeljica downovog sindroma s prvim znacima sljepila, kroinovom bolešću i sumnjom na zarazu leprom ne bi htjela misleći da ipak može bolje proći, zaslužuje ban ali kak ose radi o, vjerujem, tek o trenutnom napadaju ludila, samo ću zaključati temu dok netko hladne glave ne pristupši ovom problemu i povede ozbiljnu raspravu.

Di si sunce nase goropadno?!

Jesi dobro, je li ti lakse kad me nema?!

Odmori malo, posmatraj me sa strane..

Ako se popravis dovoljno, onda cemo se nac
jer vako nema smisla dolazit mi u Zagreb
radi par minuta.. ni ruke iz dzepova necu vadit
nasamaracu te nogama i odma nazad..

Sa zenema je drukcie, s njima se uvik ima sta pricat
najmanje jedno popodne, dok s muskima imam stroze kriterie..

Kuzis, sastanak s tobom triba bit isplativ- razmisljaj europski!!

Dr. Vito Dugonoga
03-02-2012, 19:32
samo budaletina može na temelju životinjskih uobičajenosti u ponašanju tražiti znak jednakosti s normalnim ponašanjem prilagođenim na ljude.

De ti napisi sto je tocno normalno?

Svi stalno pritite tim normalnim a samo nabrajate nenormalno!

Dr. Vito Dugonoga
03-02-2012, 19:36
taj odnos prvenstveno nije zdrav jer je neprirodan.

Odnos između suprotnog spola je preduvjet za produžetak vrste. On daje i ugodu kako bi se jedinke odlučile na njega.

heteroseksalni brak bez djece nije devijacija u osnovi nego je to ili volja bračnih partnera ili nemogućnost zbgo zadravstvenih poteškoća.

ali to su iznimke a kod pedera je to pravilo.

oni ne mogu imati djece nikad i u ni u kojem slučaju.

mislim..to ja moram pisat..takve gluparije tvoje demantirat..

Oces li bar ti, vec jednom, napisat sta je normalno!!?

Pa i analni sex nekima daje ugodu pa ga upraznjavaju!
Cak medu njima i ma i zena, i to ono bas zgodni i lipi!

A sta s onima koi nisu u braku nit se zene, nit su nesto stvorili
kakava je njiova uloga i svrha i jesu li oni normalni?!

Ni svi homici ne zele dicu, a i oni koi ih zele, moraju zadovoljavat propise
i dica u njiovom starateljstvu prate sluzbe za to zaduzene!

Dr. Vito Dugonoga
03-02-2012, 19:43
postoji jedna teorija, prilično uvjerljiva..zašto u visokom društvu ima toliko nastranosti, pederluka, sodomije i sl.

navodno kad čovjek postane toliko bogat, toliko zasićen da mu se obične ljudske strane postanu dosadne, pa krene eksperimentirat, prvo sa puno cura, pa onda to odsadi, pa onda krene probat s muškarcom, pa i to neko vrijeme dok ne dosadi, pa onda probat sa životinjama..i tako nema kraja u tom ludilu..niti zasićenja..

Sad mi je jasno zasto su neki siromasni!
I zasto neki nemaju ni jednu zenu- jer to je pocetak kraja!

Kad jednom okusis izvor sviju grija, zmija sumnje se pocne u tebi radat..
Zagrizo bi u plod, u gri, i izgubio bi nevinost i cistocu, zavrsio u spirali razvrata!!

Stoga je bolje sve izbic na ovom svitu i uzivat na "onom", jer su ova uzivanja ZEMALJSKA!

I, stoga, molicu lipo, dok ste god na Zemljii ponasajte se pristojno, i ne osudujte nesto sto vam je STRANO!
Ovde ste samo na proputovanju, na stanici na kojoj ste sisli prominit pelene, naucit odat, pricat, radit- sve ono stp vam u raju nece tribat!

( malo sam pripravio jedan govor Dida Dalekovida )

mirr.or
03-02-2012, 20:09
Geir Soeli, voditelj projekta izložbe nazvane "Protiv prirode“ izjavio je za Reuters: "Pojava homoseksualnosti je posmatrana kod više od 1500 životinjskih vrsta, i dokumentiranana je kod 500 vrsta.“

ja mislim da je jasno da nitko namjerno ne zeli bit gay

ima ih dosta danas koji namjerno žele bit gay, zbog te mode i svega... sigurno ima i onih koji ne osjećaju drugu potrebu, najčešće uslijed hormonalnog poremećaja, a ima i onih kod kojih se potreba razvila iz neke traume... i ok, možda netko ne želi liječit svoj poremećaj, možda ga ne trebamo niti zvat poremećajem, možemo reć i da je normalno da se u prirodi razvijaju neke anomalije koje kod nekih jedinki zaustave proces produženja vrste. uzmimo da je sve to ok.. ali i dalje nije ok nešto drugo.. a to je da ostali ljudi moraju to znat, sudjelovat u tome, prilagođavat se njihovim potrebama i slično. šta netko radi u svoja četiri zida uopće nije stvar koju ja želim znat...

Dr. Vito Dugonoga
04-02-2012, 11:53
ima ih dosta danas koji namjerno žele bit gay, zbog te mode i svega... sigurno ima i onih koji ne osjećaju drugu potrebu, najčešće uslijed hormonalnog poremećaja, a ima i onih kod kojih se potreba razvila iz neke traume... i ok, možda netko ne želi liječit svoj poremećaj, možda ga ne trebamo niti zvat poremećajem, možemo reć i da je normalno da se u prirodi razvijaju neke anomalije koje kod nekih jedinki zaustave proces produženja vrste. uzmimo da je sve to ok.. ali i dalje nije ok nešto drugo.. a to je da ostali ljudi moraju to znat, sudjelovat u tome, prilagođavat se njihovim potrebama i slično. šta netko radi u svoja četiri zida uopće nije stvar koju ja želim znat...

Ti sto se samo furaju na homo style su metrosexualci!

Mozda to kod ljudi nisu anomalie, vec normala..
Oni su poznati po korumpiranim instinktima!

Imamju neukusa po paradama, al ne puno vise od HDZa!
Ivo i Jadranka se komotno mugu zaminit za imena..

lotta lotta
05-02-2012, 17:55
sad mozes banat...vratila sam P.P.kome sam trebala.
cao

caporegime
05-02-2012, 17:56
nadam se da si razmijenila mail. bok.

Dr. Vito Dugonoga
05-02-2012, 18:57
Sto je istra!?

caporegime
05-02-2012, 20:35
poluotok, tuljane

Dr. Vito Dugonoga
05-02-2012, 20:50
Sta?! Prodajes?! Otkud ti tuljani?!

caporegime
07-02-2012, 15:09
imam jednog na forumu. kapitalac

Dr. Vito Dugonoga
07-02-2012, 16:47
imam jednog na forumu. kapitalac

Zar tebi ova slika u tvom avataru nie homoeroticna?!

patriot
07-02-2012, 16:50
Zar tebi ova slika u tvom avataru nie homoeroticna?!

Klasicni homo spin..spominjanje navijaca kad skinu majice na tribini i tam se guzvaju,kao i pozdrave igraca na terenu i grljenje nakon gola..
to doduse vise govori o tebi i tvojem podsvjesnom ,a mozda i svjesnom seksualnom opredjeljenju:o:o

NorthStand
08-02-2012, 19:23
Pa da čujemo što kaže Rođo....i RolsRojs! (http://www.youtube.com/watch?v=5yrX9Y2Mps8) :D

Dr. Vito Dugonoga
08-02-2012, 20:02
Klasicni homo spin..spominjanje navijaca kad skinu majice na tribini i tam se guzvaju,kao i pozdrave igraca na terenu i grljenje nakon gola..
to doduse vise govori o tebi i tvojem podsvjesnom ,a mozda i svjesnom seksualnom opredjeljenju:o:o

Kakakv spin?!
Zamisli zensku umisto muska na slici, golu do pasa
a mozda i ispod pasa, jer se ne vidi cilo tilo
i onda reci kako ne bi bila erotska fotka!!

I sta imaju o meni govorit oni koima ne pripadam?!
A uopce nisam ema ja, nego nesto deseto!