PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kao Bošnjacima u Mostaru, Hrvatima zaštita u Federaciji

mardar
21-01-2012, 12:36
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1634-Kao-Bo%C2%9Anjacima-u-Mostaru-Hrvatima-za%C2%9Atita-u-Federaciji

Eugen Savojski
27-01-2012, 18:18
Što je ovo, nitko od zelenih ne "skaće" s mosta ?!:cita

ljuta trava
27-01-2012, 18:19
Što je ovo, nitko od zelenih ne "skaće" s mosta ?!:cita

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl

--Svi ......skočili :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
27-01-2012, 18:26
:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl

--Svi ......skočili :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Ljuta travo, tebi veliki pozdrav , znači svi su poskakali , pa evo već par dana pratim, još ni jedan nije izronio. Koliko dugo mogu izdržati pod vodom, možda čekaju turiste na ljeto kad dođu onda će izroniti da naplate skokove.

ljuta trava
27-01-2012, 18:40
Ljuta travo, tebi veliki pozdrav , znači svi su poskakali , pa evo već par dana pratim, još ni jedan nije izronio. Koliko dugo mogu izdržati pod vodom, možda čekaju turiste na ljeto kad dođu onda će izroniti da naplate skokove.

--Veliki Hrvatski pozdrav , Vojskovođo !!!!!!!!!!!!!!!111

Isplivaće oni ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:(:muka:muka:muka:rof l:rofl:rofl

Eugen Savojski
27-01-2012, 18:44
--Veliki Hrvatski pozdrav , Vojskovođo !!!!!!!!!!!!!!!111

Isplivaće oni ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:(:muka:muka:muka:rof l:rofl:rofl

Dobro , utješio si me ,ja već pripremio kuku da ih povadim.

ljuta trava
27-01-2012, 18:51
Dobro , utješio si me ,ja već pripremio kuku da ih povadim.

--To ti oni samo rone sa plastičnom ambalažom do granice :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
27-01-2012, 19:02
--To ti oni samo rone sa plastičnom ambalažom do granice :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Pa zbog njih hoće ukinuti naknadu za povrat plastičnih boca u Hrvatskoj. Vidiš ti da ona ministrica Mirela Holy ne pravi badava spirističke seanse, mrtve ih je prokužila.

mardar
27-01-2012, 22:04
A mafijo jedna i ti Eugene a i Trava.Vežu im sada kamen za nogu,prevelika konkurencija ,ništa drugo ne rade.Pa da se rješe viška "skakaća"