PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Mesić je imao tek dva posto podrške, a Rockefeller je već znao da je on novi

Graničar Jozo
19-01-2012, 12:12
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1623-Mesi%C4%87-je-imao-tek-dva-posto-podr%C2%9Ake-a-Rockefeller-je-ve%C4%87-znao-da-je-on-novi-predsjednik%21

caporegime
19-01-2012, 12:21
europa uistinu jest stara kurva, politička naddržava, tvorevina koja bi mogla završiti u totalitarizmu, diktaturi, tiraniji.........a sad zamislite kakav bi to bio život u najbližem susjedstvu.
bilo je gadno živjeti u turskom carstvu ali kak oje tek gadno bilo onima koji su živjeli uz granicu i bili izloženi turskim, akindžijama, delijama, raznoraznim praktikantima malog rata na granici......
kurvu se ne ubija galamom s isuknim pištoljem, nego uz smješak mrveći joj otrov u vino.
nekad je treba zatvorenih očiju i jebat.

Inkvizitor
19-01-2012, 12:25
Nije to stvar samo o Europi. Cijeli svijet ide ka totalnom totalitarizmu..i EU je samo dio toga.

najbolji dokaz kako se ljudima lako manipulira su fama i očekivanja koja su se stvorila oko Baracka Obame.

I šta bi na kraju.?

Graničar Jozo
19-01-2012, 12:31
meni je najstrašnije od svega kako se ljude uvjerava da nisu sposobni za ništa. Mi smo lijeni, mi smo ovakvi, onakvi. Kao da nas ni Bog nije dao.

Inkvizitor
19-01-2012, 12:39
ja odavno govorim da novine ne treba čitati,..Mišak kaže ni televiziju gledati..

to je manipulacija, nevjerovatna manipulacija..ljudi se stvarno pretvaraju u poslušne igračke..i to je zastrašujuće..

nitko ne misli svojom glavom...to je strašno...to je ono idem po mišljenje na kiosk..

Jozo..uvjerava te u to kako bi te podjarmio..i rekao ti, ti si nesposoban a ako se prepustiš meni u ruke, ja ću te načiniti sposobnim i bit će ti dobro..

to je manipulacija..

Graničar Jozo
19-01-2012, 12:47
ja odavno govorim da novine ne treba čitati,..Mišak kaže ni televiziju gledati..

.

http://www.youtube.com/watch?v=21D7Mxontm8

Graničar Jozo
19-01-2012, 12:49
nitko ne misli svojom glavom...to je strašno...to je ono idem po mišljenje na kiosk...

e to je ono kad ja kažem da je apsurd da nemamo plana šta kad uđemo u EU. nisu na tu manipulaciju ni tzv. elite imune.

lotta lotta
19-01-2012, 15:08
nemam vremana sad citat, ali gledala sam skoro sve emisije na rubu znanosti.
kako je on meni lip i zgodan:)