PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatska politička scena-alternativa sadašnjih elitama

caporegime
09-02-2011, 11:05
http://www.volim-hrvatsku.hr/najave-i-dogadanja/1-najave-i-dogadanja/143-roko-sikic-mi-mozemo-ljude-pogledati-u-oci

možda se iz ovakvih udruga rodi neka nova snaga, mladih, obrazovanih i poslovno uspješnih ljudi (ali ne čitača eph pamfleta) sa razvijenom domoljubnom crtom.
mjesto za postavljanje priloga o ljudima i organizacijama upravo spomenutih kvaliteta.

NorthStand
09-02-2011, 21:07
Sve je dobro, samo da se sruši ovu bagru iz HDZ-a i SDP-a, što manje glasova njima, to bolje hrvatskoj!

Dokle?
16-02-2011, 18:15
Odbor za politička pitanja
Nenad Obrenović, predsjednik

Aha, ovi će donesti nešto dobro Hrvatskoj, još jedna udruga u kojoj neki srbenda vuče konce.

caporegime
16-02-2011, 18:43
ne mora biti srbin. zašto bi morao biti. malo je danas prezimena koja su sasvim čista.
ili, možda je pola pola a možda doista srbin koji ima osjećaj za hrvatsku.
složit ću se s većinom tvojih stavova, štoviše gotovo sa svima ali u životu sam upoznao i ljudi iz mješanih brakova pa čak i čistih srba (doduše malo) kji bi mogli predstavljati primjer iskrenog domoljublja.

Dokle?
16-02-2011, 21:51
ne mora biti srbin. zašto bi morao biti. malo je danas prezimena koja su sasvim čista.
ili, možda je pola pola a možda doista srbin koji ima osjećaj za hrvatsku.
:) Aha, to je poznato još od davnih vremena da srbi koji žive u Hrvatskoj uvijek imaju Hrvatsku u srcu.
Daj molim te, opet ćemo izigravati naivce.

složit ću se s većinom tvojih stavova, štoviše gotovo sa svima ali u životu sam upoznao i ljudi iz mješanih brakova pa čak i čistih srba (doduše malo) kji bi mogli predstavljati primjer iskrenog domoljublja.
Ma to uopće nije bitno, srbi nakon skoro 100 godina maltretiranja, pljačkanja i ubijanja po Hrvatskoj nemaju što tražiti na bilo kakvim vodećim mjestima.

Možda ima srba kojima je stalo do Hrvatske, iako iskreno govoreći ja u to osobno ne vjerujem. No, temeljem iskustva Hrvata, srbi nikad i u nikakvom obliku ne bi smjeli imati pristup političkoj moći. NIKADA VIŠE!

Srbin će ti uvijek težti u najmanju ruku jugoslaviji, ako ne velikoj srbiji, to je fakt.

Hrvatima ne odgovara ni jedna od tih opcija.

caporegime
18-02-2011, 11:08
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/129724/Default.aspx
meni bi bilo neugodno da me netko ovako uslika

Baader Meinhof
18-02-2011, 13:16
Čekaj, šta nisi ti ovaj lijevo na slici?!

caporegime
18-02-2011, 13:31
Čekaj, šta nisi ti ovaj lijevo na slici?!

čudi me da me ne prepoznaješ a stojiš do mene