PDA

Pogledaj Full Version : EP u rukometu-Srbija 2012

Stranice : 1 [2] 3

Graničar Jozo
25-01-2012, 11:34
Tema za navijačke nerede je tu.

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2080

Sve što nema veze s rukometom molim pisati tamo.

Marta
25-01-2012, 12:32
au revoir a la française

da su pobjedili neku drugu momcad, bilo bi mi drago, al ovo je neopisivo

to je osveta za ono sto Balic Karabatica nije nastelio u ZG

Graničar Jozo
25-01-2012, 12:36
da su pobjedili neku drugu momcad, bilo bi mi drago, al ovo je neopisivo

to je osveta za ono sto Balic Karabatica nije nastelio u ZG

al bilo je trenutaka na kojima nisam znao šta mislit o utakmici.

Pogotovu u prvom poluvremenu. Baš je bilo povuci potegni.

Al stvarno je taj kopljar iznenadio. većinu nas. Ali valjda su ovi koji su ga gledali znali s čim raspolažu.

Marta
25-01-2012, 13:42
al bilo je trenutaka na kojima nisam znao šta mislit o utakmici.

Pogotovu u prvom poluvremenu. Baš je bilo povuci potegni.

Al stvarno je taj kopljar iznenadio. većinu nas. Ali valjda su ovi koji su ga gledali znali s čim raspolažu.

Meni jebitno sto smo ih ponizili, dali im do znanja da nisu neka sila, to je bitno.

Graničar Jozo
25-01-2012, 14:02
Meni jebitno sto smo ih ponizili, dali im do znanja da nisu neka sila, to je bitno.

čudno mi je to sa njima kako su od vrhunskih rezultata spali na kantu za napucavanje... karikarm, ali tako nekako.

Marta
25-01-2012, 14:04
čudno mi je to sa njima kako su od vrhunskih rezultata spali na kantu za napucavanje... karikarm, ali tako nekako.

sad su taman tamo gdje im je i mjesto ...

Graničar Jozo
25-01-2012, 21:10
Mađari, predviđanja?

Čujem da je tanja majstor za rukomet...

T@nja
25-01-2012, 21:26
Revijalna tekma, nema danas forsiranja.
A i decki su vec u mislima u petku.

Graničar Jozo
25-01-2012, 21:32
Hoće li pauza ostaviti traga na aliloviću?

Dr. Vito Dugonoga
25-01-2012, 21:35
U kolko igraju u petak?

Snake
25-01-2012, 22:46
Dobiše nas Makedonci:rofl
Nema veze prvi smo u grupi,u petak 20:10 polufinale Srbija-Hrvatska
:bravo

exx
25-01-2012, 22:58
A po propisima bar an 1/4 kapaciteta imamo pravo na karte

T@nja
25-01-2012, 23:01
A po propisima bar an 1/4 kapaciteta imamo pravo na karte

Nazalost, najpametnije bi bilo ovo organizirat bez publike.

Graničar Jozo
25-01-2012, 23:02

ma daj... ;)

Inkvizitor
25-01-2012, 23:03

njihove....

T@nja
25-01-2012, 23:04
ma daj... ;)

Pa nemrem zamislit kak ce to zgledat u dvorani s 15000 Srba i par tisuca nasih usred Beograda!?

Inkvizitor
25-01-2012, 23:04
Pa nemrem zamislit kak ce to zgledat u dvorani s 15000 Srba i par tisuca nasih usred Beograda!?

misliš mi ćemo biti u prednosti..

Inkvizitor
25-01-2012, 23:06
šteta što nije finale..polufinale je bezveze..

Dr. Vito Dugonoga
25-01-2012, 23:19
njihove....

Naravno!
Uvik se kaznjava one koi izazovu nerede!

zamisli to- samo Hrvati u dvorani u sri Beograda!

A Srbi se bacaju s onog najviseg direka na Balkanu!

Dr. Vito Dugonoga
25-01-2012, 23:20
Nismo bas morali nolko krvit s Madarima..
Sad Nimci nece u London.. jebemu..

T@nja
25-01-2012, 23:21
šteta što nije finale..polufinale je bezveze..

A nije bezveze. Lakse ce nam biti u finalu. :D

Mada...... Suci nas definitivno ne vole, a domacini moraju u finale. Steta.
Pesimist sam ipak. :(

Inkvizitor
25-01-2012, 23:22
A nije bezveze. Lakse ce nam biti u finalu. :D

Mada...... Suci nas definitivno ne vole, a domacini moraju u finale. Steta.
Pesimist sam ipak. :(

A kad su nas suci volili..))))))

da prođemo u finale..tek bi onda bilo ljuto..

Snake
25-01-2012, 23:41
Aj sad ozbiljno,šta očekujete u petak,ko će pobediti,navijanje ovo ono...?

Inkvizitor
25-01-2012, 23:47
Aj sad ozbiljno,šta očekujete u petak,ko će pobediti,navijanje ovo ono...?

Očekujemo da srčano otpjevate hrvatsku himnu..))))

Graničar Jozo
25-01-2012, 23:47
nemam ni najmanje sumnje tko će pobijediti samo ako suđenje bude OK.

ako budete imali suđenje kao hrvatska u finalu na SP-u u hrvatskoj ne očekujte ništa dobro.

T@nja
25-01-2012, 23:50

A nije da ne znaju tekst, naslusali su je bome. :D

mirr.or
25-01-2012, 23:52

nekom drugom zgodom... ;)

Snake
25-01-2012, 23:53

Pevaćemo zajedno, prvo Bože pravde pa Lijepa naša,kao nekad u prvoj Jugi:019

NorthStand
26-01-2012, 05:33
Samo nek Srbe odvale, jebe mi se za zlato.

caporegime
26-01-2012, 10:40
Srpski MUP i Rukometni savez Srbije objavili su da zbog sigurnosti gledatelja, nitko bez ulaznice neće moći ući u dvoranu.

nisam znao da se inače i bez ulaznice može ulazit na sportske priredbe.

T@nja
26-01-2012, 13:22
nisam znao da se inače i bez ulaznice može ulazit na sportske priredbe.

:rofl :rofl

Marta
26-01-2012, 14:04

izgledalo bi krvavo ... al mislim da taj film ne bumo gledali

T@nja
26-01-2012, 14:27
Inace, Srbi nikad nis nisu postigli u rukometu. Jedino kad su bili zajedno s Crnom Gorom imaju neke bolje rezultate, ali i to je mizerno.
Stoga su na ovom prvenstvu dodatno napaljeni.

EP 1996. treće mjesto

OI 1996. nisu igrali

SP 1997. deveto mjesto

EP 1998. peto mjesto

SP 1999. treće mjesto

EP 2000. nisu igrali

OI 2000. četvrto mjesto

SP 2001. treće mjesto

EP 2002. deseto mjesto

SP 2003. osmo mjesto

EP 2004. osmo mjesto

OI 2004. nisu igrali

SP 2005. peto mjesto

EP 2006. deveto mjesto

SP 2007. nisu igrali

EP 2008. nisu igrali

OI 2008. nisu igrali

SP 2009. osmo mjesto

EP 2010. 13. mjesto

SP 2011. deseto mjesto

Snake
26-01-2012, 14:30
Jeste sad će da padne medalja,videćemo koja:D

Marta
26-01-2012, 14:31
4 mjesto vam ne gine :rofl

mirr.or
26-01-2012, 14:33
4 mjesto vam ne gine :rofl

ja bih da sam na vašem mjestu navijala da mi ipak budemo na trećem, a ne na četvrtom mjestu..

mada pošto nisam na vašem mjestu, ipak sam naručila zlato. :rofl

Snake
26-01-2012, 14:35
@mara
bwahaaha ako ti tako kažeš onda mora da će tako i bit:rofl

Snake
26-01-2012, 14:36
ja bih da sam na vašem mjestu navijala da mi ipak budemo na trećem, a ne na četvrtom mjestu..

tozla bre samo,nego!:bravo

Marta
26-01-2012, 14:37

mirror duso, znas ti dobro, da vi niste za zlato .... :love:love

s 13 na 10 je bio velik skok, s 10 na 4 ce biti jos veci .... sasvim dovoljno

Marta
26-01-2012, 14:38
@mara
bwahaaha ako ti tako kažeš onda mora da će tako i bit:rofl

ce da bude

mirr.or
26-01-2012, 14:41

kad ti kažem, najmanje treće, i vama bi bilo zabavnije...:love

ce da bude
bidne.. :rofl

T@nja
26-01-2012, 14:44

Mada mozda bolje bronca, zamisli gušta na podjeli medalja, svi u stavu mirno uz Lijepu nasu! :love :rofl:love

Snake
26-01-2012, 14:46
Mada mozda bolje bronca, zamisli gušta na podjeli medalja, svi u stavu mirno uz Lijepu nasu! :love :rofl:love

vlažni snovi:rofl

Marta
26-01-2012, 14:50
kad ti kažem, najmanje treće, i vama bi bilo zabavnije...:love

bidne.. :rofl

od rijeci bidne imam traume :lupa:lupa:lupa:lupa:lupa

Marta
26-01-2012, 14:51

:rofl :rofl

mada mislim da bi prije napustili dvoranu :rofl

mirr.or
26-01-2012, 14:52

pa zato sam i rekla da bi vi trebali za to navijat. :rofl

mirr.or
26-01-2012, 14:52
od rijeci bidne imam traume :lupa:lupa:lupa:lupa:lupa

ma to i nije riječ, nego se ja zajebajem malo. :rofl i nemoj baš po glavi...:rofl

Marta
26-01-2012, 15:10
ma to i nije riječ, nego se ja zajebajem malo. :rofl i nemoj baš po glavi...:rofl

znam jednu zensku koja tu rijec upotrijebi barem 1 u minuti .... nakon 5 minuta te nacisto izludi

Graničar Jozo
26-01-2012, 15:10
vlažni snovi:rofl

glavom kroz zid se ne može

http://www.youtube.com/watch?v=vQlaxHL3EsU&feature=related

Graničar Jozo
26-01-2012, 15:16
nama samo treba pošteno suđenje.

a već smo ih jednom dobili u tunisu, pa očekujem takvu igru i u beogradu.

http://www.youtube.com/watch?v=rX2YxqBKj0A

mirr.or
26-01-2012, 15:17
znam jednu zensku koja tu rijec upotrijebi barem 1 u minuti .... nakon 5 minuta te nacisto izludi

:o e nju treba tući... čak i ako se zajebaje...

Marta
26-01-2012, 15:19
:o e nju treba tući... čak i ako se zajebaje...

kakva zajebancija, tako se zena razgovara :evil:evil:evil

ima jos nekih bisera ....

oce idje ... :rofl

Inkvizitor
26-01-2012, 15:21
kakva zajebancija, tako se zena razgovara :evil:evil:evil

ima jos nekih bisera ....

oce idje ... :rofl

to je torlački..doli sa juga Srbije.,.

http://www.youtube.com/watch?v=iZWVVAfGh6c

Marta
26-01-2012, 15:25
to je torlački..doli sa juga Srbije.,.

http://www.youtube.com/watch?v=iZWVVAfGh6c

ima i u nasem kraju ljudi koji tako govore

oni ispod planine ....

oce idje ... nece oce idje ....

Inkvizitor
26-01-2012, 15:32
ma to iz zajebancije..to nije govor tog kraja

Inkvizitor
26-01-2012, 15:51
Danci se provukli do polufinala..auu đaba Španjolcima sve..bolje smo mi prošli..hahaha..

Snake
26-01-2012, 15:54
glavom kroz zid se ne može

http://www.youtube.com/watch?v=vQlaxHL3EsU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gFSzk5ZQJRI&feature=results_main&playnext=1&list=PL07AC91A4F65B6CFD
ahhahha:rofl

Marta
26-01-2012, 15:59
ma to iz zajebancije..to nije govor tog kraja

eto sad ...

Graničar Jozo
27-01-2012, 14:34
Ostvaruje se Červarova vizija

Hrvatska će Europsko prvenstvo u Srbiji uvelike pamtiti upravo po današnjem ogledu s domaćinom. No, dok nestrpljivo s obje strane granice iščekujemo utakmicu koja će još neko vrijeme biti "više od samo sportske", uživajmo u činjenici da je Hrvatska u Vršcu i Novom Sadu dokazala da je i dalje rukometna velesila koja će još barem nekoliko godina biti kandidat za postolja...

Slavko Goluža, igrači i HRS već su ostvarili uspjeh na ovom EP-u, ne budimo nepravedni. Nitko nije pretplaćen na borbu za medalje, čak ni Francuska koja se s posljednja četiri velika natjecanja vraća sa zlatom oko vrata. Hrvatska je šestim polufinalom na europskim prvenstvima pretekla Švedsku na vječnoj ljestvici, a peto uzastopno polufinale na ovim natjecanjima nedvojbeno pokazuje u kako kvalitetnom kontinuitetu Hrvatska nastupa pored najboljih europskih selekcija.

Francuzi su u proteklih deset godina najuspješnija reprezentacija, no Hrvatska čak i Francuze "šiša" po svojoj konstanti. Od 2003. godine Hrvatska nikada nije bila lošija od petog mjesta, a i ta dva peta mjesta (Njemačka i Švedska) lakše se sjetiti nego svih velikih utakmica za zlata, srebra i bronce koje su Kauboji odigrali svih ovih godina.

Lako se razmaziti s ovakvim rezultatima i zaboraviti da niti jedno natjecanje nije lagano, da na svakom ima ozljeda i izostanaka, da na svakom ima neugodnih suparnika, da na svakom ima i nesreće i sudačkih previda i pogrešaka, igračkih i trenerskih, da na svakom ima utakmica koje se odlučuju jednim udarcem ili jednom obranom vratara. I naravno, da na svim tim natjecanjima ima puno suparnika koji žele ono što Hrvatska redovito ostvaruje - uspjeh.

Niti u jednom timskom sportu Hrvatska nema ni izbliza ovakav kontinuitet uspjeha, čak ni u vaterpolu u kojem je konkurencija ipak uža, u kojem imamo tri kluba europske razine i najboljeg svjetskog trenera. Košarka o tome može samo sanjati, a nogomet je ipak specifičniji, s manje velikih natjecanja i puno većom konkurencijom.

Ovi posljednji uspjesi Hrvatske tim su veći jer je sve manje poveznica s portugalskom generacijom koja je na svojim leđima iznijela većinu navedenih uspjeha.

S obzirom na velik broj natjecanja, od jednog do drugog ne vidimo prevelike igračke razlike, ali Hrvatska 2011. ima jako malo dodirnih točaka s Hrvatskom 2003. Balić, Vori i Lacković. I to je to, ako ne računamo tadašnjeg igrača, i junaka polufinalnog ogleda sa Španjolskom, i današnjeg izbornika, Slavka Golužu.

Drugim riječima, Hrvatska je promijenila generaciju, a ostala je u svjetskom vrhu.

To je veliki uspjeh, nešto što nije uspijevalo ni najvećim rukometnim nacijama poput Švedske i Rusije koje još i danas traže povratak na stare staze slave.

I iako više nije izbornik, ovo je dobra prigoda još jednom skinuti kapu Lini Červaru, nerijetko kritiziranom i često neshvaćenom rukometnom vizionaru.

Prvi ću stati u red onih koji se trebaju posuti pepelom, jer sam tek 2010., u razgovoru koji smo vodili noć prije finala u koje je odveo pomlađenu Hrvatsku, uvidio koliko taj Istrijan razmišlja o rukometu na kreativan način, koliko je posvećen inovacijama u toj igri i koliko razmišlja unaprijed, a ne o jednoj utakmici ili jednom turniru.

Červar je već i prije SP-a 2009., a posebno uoči Austrije, donio neke igračke odluke koje nisu najbolje sjele medijima i javnosti koja je bila itekako vezana za "portugalce", za sve ono što je predstavljala ta momčad - zajedništvo, srce, borbu, lijep rukomet, pobjede, medalje.

Nije bilo ponekad ugodno čitati o nezadovoljstvu velikana poput Džombe, Metličića, Špoljarića, Zrnića, Dominikovića ili Sulića. Nije ni bilo lako zamisliti hrvatsku reprezentaciju bez njih.

No, Červar je nakon Pekinga odmah počeo razmišljati o idućem olimpijskom ciklusu, i počeo je već tada pripremati momčad za London 2012. Uspio je to napraviti tako da ne pati rezultat - Hrvatska je 2009. i 2010. osvojila dva srebra jer pored Francuske nije mogla, ali razmislte o ovom podatku: u odnosu na Austriju 2010. godine, danas u reprezentaciji nema samo Zrnića, Mataije, Čarapine i Tončija Valčića.

Červar mi je tada, uoči finala, priznao: "Francuzi su sada bolji. Ali nama već sutra u finalu EP-a iskustvo skuplja momčad koja će igrati u Londonu za dvije godine. A hoće li oni izdržati do Londona na ovakav način?"

Možda je nastup u Srbiji bio čista slučajnost, ali Francuzi su djelovali zasićeno, pa čak i staro. Već lani u Švedskoj njihova obrana nije bila neprobojna, finale su dobili u "raspucavanju" s Dancima zahvaljujući Karabatiću.

Osim Karabatića (28 godina), kameni temeljci njihovih uspjeha, i igrači koji još uvijek igraju ključne uloge, ili su pri kraju karijere ili ulaze u završne godine - od Fernandeza preko oba Gillea, Dinarta, Narcissea, Guigoua do Omeyera. I nije nimalo slučajno da puno tih igrača nije odigralo na visokoj razini u Srbiji.

Ključni Hrvati? U Srbiji to čak nije bio Ivano Balić, jedini uz Loserta rođen prije 1980. godine.

Domagoj Duvnjak već ima toliko iskustva (i uspjeha) iza sebe, sada je već prvi srednjak Hrvatske, a mlađi je nego što je Balić bio u Portugalu. "Hrvatski Dinart", Jakov Gojun, ima 25 godina, prva krila nam imaju 23 odnosno 25 godina, a Mirko ima vratarski mlađahnih 26. Kopljar, Bičanić, Vuković, Musa, Horvat, Buntić, Ninčević - sve su to igrači u najboljim igračkim godinama - neki na startu istih, neki pri kraju. A čak i Balić, Vori i Lacković nisu ni blizu "otpisa", posebno ne s obzirom kako igraju - Lacković možda nikada bolje za reprezentaciju.

I gledano iz te perspektive, uz (pobjedničko) iskustvo koje su ti mlađi igrači skupili na proteklim natjecanjima, bismo li se s nekom drugom reprezentacijom mijenjali za perspektivu? Čini li vam se da je netko u boljoj poziciji za osvojiti zlato na OI? Ili na idućem svjetskom prvenstvu? Idućem europskom?

To, naravno, ne znači da će Hrvatska sigurno biti prvak svijeta 2015. godine jer takvih garancija i predviđanja u sportu nema. Ali činjenica je da smo zahvaljujući viziji Line Červara, ali i HRS-u koji je tu viziju prepoznao i prihvatio usprkos čestim kritkama, i koji je podržao Golužu kao zalog kontinuiteta, danas ponovno u polufinalu Europskog prvenstva, danas ponovno u europskom vrhu, danas ponovno u poziciji da uopće ne strahujemo za rukometnu budućnost.

Reprezentacija nas je navikla da zdravo za gotovo uzimamo ovakve rezultate. Navikla nas je da uglavnom pobjeđujemo Islande, Norveške, Slovenije, Španjolske, Danske, Francuske, Švedske. Da osvajamo medalje. Da je uvijek ta reprezentacja simbol zajedništva, dobrog momčadskog duha, izvrsne atmosfere, borbenosti za suigrače i za nacionalni dres. Da u svlačionci uvijek ima vica i zabave, da na terenu uvijek ima sportske drskosti i pobjedničkog karaktera.

Pa zar ne govori puno o dosadašnjim izbornicima, ali i Ivanu Baliću kao igraču i lideru svih ovih godina, to da hrvatska rukometna reprezentacija ima sve to već devet godina bez prestanka, iako su se stanovnici te svlačionice gotovo u potpunosti promijenili?

Velika je to stvar, veća čak i od ishoda večerašnjeg susreta.

No, naravno da je teško o tome razmišljati kada nas čeka ovakva utakmica. Na putu do jedinog zlata koje Hrvatska nema, stoji nitko drugi nego Srbija. A na putu Srbima do finala na domaćem europskom prvenstvu, stoji nitko drugi nego Hrvatska.

Nije idealno za šefove sigurnosti, ali jest za svakoga tko voli vidjeti žestoku, borbenu, izjednačenu, izuzetno napetu utakmicu koja će odnijeti toliko živaca s obje strane granice.

Takvu utakmicu svi očekujemo. Hrvati se nadaju korektnom suđenju koje neće dopustiti domaćinu pretjeranu agresivnost, Srbi se nadaju da će iskoristiti prednost huka s tribina koji je u rukometu uvijek snažan podražaj.

Hrvatska vjeruje da ima više rukometne kvalitete u svojim rukama, da ima više iskustva igranja ovakvih utakmica, da može srpsku prednost na tribinama okrenuti u svoju korist ako na vrijeme počne kontrolirati utakmicu. Srbija vjeruje da s ovakvim Stanićem, s ovakvom obranom i s raspucanim Vujinom i Ilićem, i uz 15.000 ljudi u Areni, može slomiti europskog viceprvaka.

Hrvatska sa Srbijom nema posebno dobar omjer niti lagane susrete čak i u ovom razdoblju kada je na svjetskom vrhu. Srbija, pak, ne može stati u istu rečenicu s Hrvatskom po uspjesima i rezultatima posljednjih deset godina. Čak niti u isti odlomak.

Hrvatska ima bolje srednje vanjske, bolja krila i boljeg pivota. Srbija ima boljeg vratara i jače vanjske pucače, premda mi svejedno ne bismo mijenjali svojeg Mirka, svojeg Laca, svojeg Buntu, a po novom, ni svog Kopljara.

Bit će to dvoboj rukometnih kvaliteta, ali i volje, srca, karaktera, zbog čega rukomet i jest nama izuzetno drag sport.

Pobijedi li Srbiju usred Beograda, u polufinalu europskog prvenstva, bit će to "najdraža" pobjeda hrvatske reprezentacije u nekom "nefinalu". A mnogima čak i slađa od tih finalnih trijumfa nad Švedskom i dva puta Njemačkom.

I zbog toga, nema nikakvog razloga umanjivati važnost utakmice kada je sasvim jasno da će cijela Hrvatska večeras biti uz Kauboje, skakati od sreće uz svaki postignuti, i tugovati, psovati i lupati uz svaki primljeni pogodak.

No, lijepo je znati da bez obzira na večerašnji ishod, Hrvatska nedvojbeno spada u svjetski vrh. I da, usprkos promjeni generacije, tu namjerava biti još neko vrijeme...

http://www.hrsport.net/kolumne/433213/packe/ostvaruje-se-cervarova-vizija

Snake
27-01-2012, 16:16
Hrvatski navijači krenuli u Srbiju http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=27&nav_id=577606

T@nja
27-01-2012, 16:17
Hrvatski navijači krenuli u Srbiju http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=27&nav_id=577606

Hrvatski navijaci stigli u Srbiju. :pB-)

Inkvizitor
27-01-2012, 16:19
dosta ih je vraćeno..kako pišu...

T@nja
27-01-2012, 16:19
dosta ih je vraćeno..kako pišu...

Daleko vise ih uslo nego sto ih je vraceno.
Mada, ne sumnjam da ce i ovi uci. :p

Snake
27-01-2012, 16:22
Vraćeni su oni bez karata,ovi sa kartama će biti na utakmici..

Marta
27-01-2012, 16:22
Hrvatski navijaci stigli u Srbiju. :pB-)

znas sta bi volila, da nasi vojvodjanski Hrvati odu navijati

Inkvizitor
27-01-2012, 16:25
znas sta bi volila, da nasi vojvodjanski Hrvati odu navijati

ja bi volio i da gradišćanski navijači dođu navijat

Marta
27-01-2012, 16:27
ja bi volio i da gradišćanski navijači dođu navijat

znas ti kolko oni moraju granica pric

a ja bi brate najvise volila da Duvnjaci dodju navijat

Graničar Jozo
27-01-2012, 16:33
znas ti kolko oni moraju granica pric

a ja bi brate najvise volila da Duvnjaci dodju navijat

blažena austougarska :D :D

ja bi volio da dođu hrvati iz BiH, al oni će ionako doći, čak i nepozvani.

Marta
27-01-2012, 16:34

:rofl

Mi smo tamo svi nepozvani, tako da je nebitno odakle dodjemo ....

Graničar Jozo
27-01-2012, 16:36
:rofl

Mi smo tamo svi nepozvani, tako da je nebitno odakle dodjemo ....

krivo mare, mi smo tamo bili svi pozvani, podsjećajući se na neka stara dobra vremena, kad ono ćorak. Imamo temu o tome koga zanima;)

T@nja
27-01-2012, 16:47

Pa krenuli jos jucer mostarski Ultrasi.

Snake
27-01-2012, 16:50
Opsežne mere obezbeđenja pred polufinalni okršaj rukometaša Srbije i Hrvatske u „Areni“
Na jednog Hrvata čak 35 policajaca! http://www.alo.rs/sport/45731/Na_jednog_Hrvata_cak_35_policajaca

Mislim da je jasno da se nikakvi incidenti neće desiti bar ne što se tiče ovih navijača koji su pod pratnjom ovolikog broja murije,ako neko bude došao"na svoju ruku"a verovatno da ima i takvih to je već nešto sasvim 10-to...

Snake
27-01-2012, 16:52
Pa krenuli jos jucer mostarski Ultrasi.

Jel su to navijači Zrinjskog?

Graničar Jozo
27-01-2012, 16:53
Jel su to navijači Zrinjskog?

da.

...............

Graničar Jozo
27-01-2012, 16:54
Evo jedna navijačka.

http://www.youtube.com/watch?v=3J7pHp2CzUU&feature=related

A sad odoh... :)

mardar
27-01-2012, 17:08
Sada dečki i za mene .Idemo večeras .Ja sam ovdje od početka rekao da ste jaki.Ma nisi me baš slušali ali jeste odlično i ovo ali meni ne i dovoljno.

Pokažite kakav rukomet igrate i muški borbeno u sred Beograda hoću pobjedu.Ne iz mržnje već da pokažemo ko smo i što smo u sportu.A oni neka bacaju kamenje nosaju sjekire i pravdaju se da ili su sukobi navijača ili je razlog mržnja Hrvata samo su oni uljudni.Da je to tako sam je Dačić pokazao.Ne zaboravite takovi kao Dačić su birani od njih.

U boj u boj za narod svoj

Snake
27-01-2012, 17:16
Dačić kao svaki političar u kampanji podilazi masi i skuplja jeftine političke političke poene,ima i kod vas toga ihaha...

T@nja
27-01-2012, 17:40
http://i39.tinypic.com/20s9f20.jpg

Marta
27-01-2012, 17:48
@ Tanja

Jel ovi cekaju nase navijace?

T@nja
27-01-2012, 17:51
To je slikano prije pol sata u dvorani.
Jedan na tri navijaca.

T@nja
27-01-2012, 17:52
http://i40.tinypic.com/xeg6s2.jpg

Inkvizitor
27-01-2012, 17:53
@ Tanja

Jel ovi cekaju nase navijace?

jesi ti to slikala..hihihi

T@nja
27-01-2012, 17:54

:konspiracija: :D

Marta
27-01-2012, 17:55

jok ja, Tanja

mardar
27-01-2012, 17:55
Dačić kao svaki političar u kampanji podilazi masi i skuplja jeftine političke političke poene,ima i kod vas toga ihaha...

Slažem se da ima i kod nas svakakvih.Posebice onih koji podilaze vama .Trenutno su na vlasti. .Sve vaše prljave poteze i pokazivanje mržnje pravdate navodnom mržnjom Hrvata.Pa to činite već stotinu godina .Pa sva vam je politika takova stvarajući vještačku mržnju da bi proveli svoje planove .

Inkvizitor
27-01-2012, 17:57
Slažem se da ima i kod nas svakakvih.Posebice onih koji podilaze vama .Trenutno su na vlasti. .Sve vaše prljave poteze i pokazivanje mržnje pravdate navodnom mržnjom Hrvata.Pa to činite već stotinu godina .Pa sva vam je politika takova stvarajući vještačku mržnju da bi proveli svoje planove .

mardar znamo to..ajmo se malo fokusirat na navijače..i utakmicu..

mardar
27-01-2012, 18:00
Jedan na tri navijaca.

Svaka čast t@anja i pozdrav

ljuta trava
27-01-2012, 18:02

--Sve je već fokusirano , Srbija mora izgubiti .....

Slušati Hrvatsku himnu u sred Beograda ...je neprocijenjivo ...

Snake
27-01-2012, 18:03

zaboravio si na kraju"mračne planove":rofl još to i onda je to to-dosije x,na balkanski način:rofl

mardar
27-01-2012, 18:03

Trebalo bi vrijediti i za Snakea Inkvi .Zar nisam smio pomenuti u prvom postu ono što se događa.Ili me zbilja želiš otjerati ????

Dačić kao svaki političar u kampanji podilazi masi i skuplja jeftine političke političke poene,ima i kod vas toga ihaha

Šta je ovo Inkvi koji je ovo kurac .

ljuta trava
27-01-2012, 18:04
Jedan na tri navijaca.

--Odlično , imamo exkluzivu na forumu , svaka čast.

mardar
27-01-2012, 18:04
zaboravio si na kraju"mračne planove":rofl još to onda je to to-dosije x

Slušaj i ti sada odjebi .

Inkvizitor
27-01-2012, 18:05
Trebalo bi vrijediti i za Snakea Inkvi .Zar nisam smio pomenuti u prvom postu ono što se događa.Ili me zbilja želiš otjerati ????

Dačić kao svaki političar u kampanji podilazi masi i skuplja jeftine političke političke poene,ima i kod vas toga ihaha

Šta je ovo Inkvi koji je ovo kurac .

Što bio te tjerao..

dobro ne vole nas, nismo im dragi, to znamo zar se mora svaki post svesti na to..

ne pucamo ni mi od ljubavi prema njima i šta sad..

Snake
27-01-2012, 18:07
Slušaj i ti sada odjebi .

što s ba nervozan,nije valjda zbog tekme??polako..

ljuta trava
27-01-2012, 18:15
što s ba nervozan,nije valjda zbog tekme??polako..

-Kako je vidjeti Hrvatske barjake u Beogradu ....

Marta
27-01-2012, 18:16
@ inkvi, mardar

kakva galama, ajmo sad lipo ustimavanje i pjesma

ljuta trava
27-01-2012, 18:17
@ inkvi, mardar

kakva galama, ajmo sad lipo ustimavanje i pjesma

--Idemoooooooooooooooooooooooooooooooo......

Hrvatska , mora pobijeditiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Marta
27-01-2012, 18:18
http://www.youtube.com/watch?v=GC87hm1klaM

Snake
27-01-2012, 18:18
-Kako je vidjeti Hrvatske barjake u Beogradu ....

Neće biti barjaka,zastave male i šalovi i to je to,

Marta
27-01-2012, 18:19
--Idemoooooooooooooooooooooooooooooooo......

Hrvatska , mora pobijeditiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

u skladu s nickom bi ti mogo nesto malo zesce nastimat :bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

Graničar Jozo
27-01-2012, 18:22
u skladu s nickom bi ti mogo nesto malo zesce nastimat :bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

ljutu travu na ljutu ranu ;)

ljuta trava
27-01-2012, 18:23

Polako , diš odmah pa žestoko...

U boj , za narod svoj ....
ali mislim da bi istočnjaci ...veoma voleli čuti ....Čavoglave ...

ljuta trava
27-01-2012, 18:25
Neće biti barjaka,zastave male i šalovi i to je to,

--Što se mene tiče možeš ti nositi i stojadina , ili yugića , to su vam vaše ...zastave ...a MI Hrvati imamo barjak , sa zastavom smo riješili već jako davno ...

ljuta trava
27-01-2012, 18:27
Ali mislim da bi bilo najbolje početi sa onim poznatim stihom iz Čavoglava ......stići će vas naša ruka i u Srbijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Snake
27-01-2012, 18:31
--Što se mene tiče možeš ti nositi i stojadina , ili yugića , to su vam vaše ...zastave ...a MI Hrvati imamo barjak , sa zastavom smo riješili već jako davno ...

Ne pričam o nama nego o vama,neće vam biti dozvoljeno barjake da unesete,samo zastave bez koplja.znači-zastava,hehe

Inkvizitor
27-01-2012, 18:35
navodno se masovno vraćaju busevi sa granice..Srbi ne puštaju unutra ..

Marta
27-01-2012, 18:40
ljutu travu na ljutu ranu ;)

napredujemo napredujemo
:bravo:bravo:bravo:bravo

Marta
27-01-2012, 18:40
Polako , diš odmah pa žestoko...

U boj , za narod svoj ....
ali mislim da bi istočnjaci ...veoma voleli čuti ....Čavoglave ...

ili neku budnicu, sta mislis ....?

Snake
27-01-2012, 18:42
Malo posle 17 sati dva autobusa sa organizovanim grupama hrvatskih navijača stiglo pred Arenu. Nema incidenata osim između hrvatskih navijača i čelnika njihovog saveza. http://www.mondo.rs/s232086/Ostali%20sportovi/Ostali_sportovi/Hrvati_mirno_ulaze_u_Arenu.html

ljuta trava
27-01-2012, 18:42
navodno se masovno vraćaju busevi sa granice..Srbi ne puštaju unutra ..

--Strah je velik .....boje se ..a ne dolaze Hrvatski navijači sa oružjem u Srbiju , nema niti sjekira , samo pjesma ....

ljuta trava
27-01-2012, 18:45
ili neku budnicu, sta mislis ....?

--Pada mi svašta na pamet ...

ljuta trava
27-01-2012, 18:46
Ne pričam o nama nego o vama,neće vam biti dozvoljeno barjake da unesete,samo zastave bez koplja.znači-zastava,hehe
Daj shvati , Mi Hrvati ne poznajemo pojam zastave , samo barjak , Hrvatski barjak .

balkanac
27-01-2012, 18:49
mozda je jos jedan spektakl unisten

ljuta trava
27-01-2012, 18:54
mozda je jos jedan spektakl unisten

-Ne vidim zašto bi bio uništen , jedino aku su suci ,,slučajno,, odrađeni po običajima sa istoka .

balkanac
27-01-2012, 18:58
-Ne vidim zašto bi bio uništen , jedino aku su suci ,,slučajno,, odrađeni po običajima sa istoka .

ima vise vrsta spektakla,,,a jedan je oni na tribini koji je nazalost kako se cini dobio unisteni dekor,,,,,,,za sudce cemo vidit ,uvik su bili na svakim prvenstvima naklonjeni domacinima ,pa cemo vidit kako je to danas

T@nja
27-01-2012, 19:01
Barjak je tu! :)

http://i39.tinypic.com/54ytjs.jpg

Graničar Jozo
27-01-2012, 19:03
To je sve teledirigovano sa vrha,Ban Ki Mun javio Briselu a ovi dalje sve dole do sudija večeras

ne laprdaj. i ne trolaj. već dva puta pokušavaš nešto bezveze progurat ne bili se tema uništila.

ljuta trava
27-01-2012, 19:04
Barjak je tu! :)

http://i39.tinypic.com/54ytjs.jpg

Snake ,

sada idi lijepo se pokloni , pobjedničkom Hrvatskom barjaku ...

Graničar Jozo
27-01-2012, 20:17
LJudi, prognoze utakmice

kako će završiti?

Inkvizitor
27-01-2012, 20:20
Razultat je u drugom planu..

Graničar Jozo
27-01-2012, 20:21
Razultat je u drugom planu..

šta je u prvom?

1 ili 2?

balkanac
27-01-2012, 20:24
Ako je rezultat u drugom onda je prvi plan propa

Graničar Jozo
27-01-2012, 20:27
ništa vas ne razumijem. o čemu vi ? :D

balkanac
27-01-2012, 20:28
ništa vas ne razumijem. o čemu vi ? :D

hahahaha 2 ko kuca na hrv

mirr.or
27-01-2012, 20:31
šta ste svi nešto napeti? jel to neka tekma danas?:bravo:evil

T@nja
27-01-2012, 20:31
Ma dobit cemo.

Inkvizitor
27-01-2012, 20:32
ako je Gobac urgirao da se ne puste hrvatski navijači onda me boli k.

Graničar Jozo
27-01-2012, 20:33

ma denvnik će sad na tv-u.

auuuu. tamam je počeo... grgr...

mirr.or
27-01-2012, 20:35
ma denvnik će sad na tv-u.

auuuu. tamam je počeo... grgr...

pa šta se znojite toliko oko dnevnika? :018

Inkvizitor
27-01-2012, 20:36

provokatorica..:013

balkanac
27-01-2012, 20:37
ako je Gobac urgirao da se ne puste hrvatski navijači onda me boli k.

Odpadak od odpatka

mirr.or
27-01-2012, 20:38
provokatorica..:013

aha, malo tenzije, šta fali... :bravo

Inkvizitor
27-01-2012, 20:39
aha, malo tenzije, šta fali... :bravo

vidi je šta gušta..

Graničar Jozo
27-01-2012, 20:39
vidi je šta gušta..

tko zadnji diže tenzije, najslađe diže tenzije.

T@nja
27-01-2012, 20:41
U dvorani nas je zasad jedva 200-tinjak. :(

Inkvizitor
27-01-2012, 20:42

pa znalo se da ih neće pustit a kamoli u busevima..to se ide osobnim autima ili najviše kombijima..

mardar
27-01-2012, 20:43
Evo nešto drito iz Londona

Lotta :Za naše rukometaše:

U boj u boj za narod svoj

za naše forumaše pozdrav, Eugenu pusa a ti mardare ovo odmah da si stavio na forum

http://www.youtube.com/watch?v=s1J3EU3tcjk

A evo i odgovora

ja: dobro Bog i čuvaj se reci pilotu da polako vozi
hahahahahahahahahahaha

lotta: ahhahahaahahahahaahaa
hahaaaahaahhahaaa
ahahahahahahahahaha
hahaahahhhhahahaa

balkanac
27-01-2012, 20:46
Neka gobac,josipovic,tadic I ostali uhljebi uniste sve,a priko medija promoviraju bratstvo I jedinstvo

mirr.or
27-01-2012, 20:48
vidi je šta gušta..

hehe, pa kad je meni svakako dobro. :D

Inkvizitor
27-01-2012, 20:48
U dvorani svira kalašnjikov kalašnjikov..

mirr.or
27-01-2012, 20:49

samo? mislila sam da je više?

Inkvizitor
27-01-2012, 20:49
hehe, pa kad je meni svakako dobro. :D

znači win win situacija..

T@nja
27-01-2012, 20:50
I Bandic na tekmi. :D

Inkvizitor
27-01-2012, 20:51
I Bandic na tekmi. :D

šta se on metilja svagdi..to je loš znak..

što su tog huligana pustili..

mirr.or
27-01-2012, 20:54
znači win win situacija..

pa dobro ne baš... al kao.. :D

Inkvizitor
27-01-2012, 20:55
pa dobro ne baš... al kao.. :D

bit ćeš banirana preventivno večeras..to znaš...

mardar
27-01-2012, 20:58
Pet razlike za Hrvatsku a sada pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=Uhau_PbxF7g

mirr.or
27-01-2012, 21:00
bit ćeš banirana preventivno večeras..to znaš...

ajd dobro.. jel neće boljet?

Inkvizitor
27-01-2012, 21:02
ajd dobro.. jel neće boljet?

zavisi koliko si otporna na bol..:muka

mirr.or
27-01-2012, 21:03
zavisi koliko si otporna na bol..:muka

potpuno. neg pitam samo da se znam pripremit. :D

ajmeee, ovdje stvarno trubači. fejspalm.

ljuta trava
27-01-2012, 21:11
Idemo SINOVI OLUJE

mirr.or
27-01-2012, 21:11
haha, duša moja, znala sam da neće otvarat usta. :bravo

T@nja
27-01-2012, 21:16
fuuuuuuuuj

Graničar Jozo
27-01-2012, 21:17
fuuuuuuuuj

štoooo?????

ljuta trava
27-01-2012, 21:32
Lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti!

Marta
27-01-2012, 21:35
gospe moja pomozi

ljuta trava
27-01-2012, 21:42
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/423380_10150555145853334_735648333_8890445_1270303 325_n.jpg

ljuta trava
27-01-2012, 21:42
http://www.hrhb.info/attachment.php?attachmentid=353&stc=1&thumb=1&d=1327691582

Inkvizitor
27-01-2012, 21:59
mogli smo se odlijepit..a i ušlo im je par krumpira..:(

Marta
27-01-2012, 22:15
u majko moja moj zivci

mirr.or
27-01-2012, 22:16
u majko moja moj zivci

čuvaj živce, ima još do kraja... :D

Marta
27-01-2012, 22:19
čuvaj živce, ima još do kraja... :D

ubit cu susjede :rofl:rofl:rofl:rofl

Inkvizitor
pukli su pu-kli..

mirr.or
ubit cu susjede :rofl:rofl:rofl:rofl

hahaha... ako, i tak su te živcirali. :rofl

mirr.or
27-01-2012, 22:20
pukli su pu-kli..

nemoj ja sad da te tješim.

Marta
27-01-2012, 22:21
pukli su pu-kli..

idem spavat

Inkvizitor
27-01-2012, 22:23
tri gola za 15 minuta..

šta onaj Looser radi na golu..

Inkvizitor
27-01-2012, 22:23
nemoj ja sad da te tješim.

hahaha..samo pokušaj..

Marta
27-01-2012, 22:28
sta je ovo

mirr.or
27-01-2012, 22:30
hahaha..samo pokušaj..

pa ajd da pokušam...

nije tak strašno... :muka:D

mardar
27-01-2012, 22:31
Drama kao da je neka druga ekipa ušla u drugome poluvremenu .Još se Alilović svađa sa Buntićem

mirr.or
27-01-2012, 22:32
uhhhh.....

Marta
27-01-2012, 22:32
Drama kao da je neka druga ekipa ušla u drugome poluvremenu .Još se Alilović svađa sa Buntićem

ovo nije za vjerovat, koji raspad

Inkvizitor
27-01-2012, 22:35
ha..on stavlja Loserta na gol..

6 golova u 22 minute.

a ona dvojica u studiju bleje kako treba stvoriti razliku od tri četri gola..

eto vam i pet razlike..

mardar
27-01-2012, 22:43
ovo nije za vjerovat, koji raspad

Što sada bit će još radosti od našeg rukometa.Idemo dalje to je to .Izgorili i gotovo ma ja ne mogu sada pljuvati po njima .

Inkvizitor
27-01-2012, 22:47
8 golova u drugom poluvremenu..e moji frajeri..

Srbija je bila bolja i ćaos..

Graničar Jozo
27-01-2012, 22:49
jebiga, bili su bolji i sretno im u finalu.

Hrvatska u 2 poluvremenu 0 bodova...

A gledajmo pozitivno. Utakmica nije bila triler do kraja :D

mardar
27-01-2012, 22:50
Ma ne može se u ovakovim utakmicama fulati 10 zicera.I više su fulali.

balkanac
27-01-2012, 22:51
Aj baren su ljudi dosli zboh Hrvatske ako ne nista

Graničar Jozo
27-01-2012, 22:52
Ma ne može se u ovakovim utakmicama fulati 10 zicera.I više su fulali.

za nepovjerovat... :) Gledam nešto nitko nije muda pucat osim Kopljara.

Inkvizitor
27-01-2012, 22:52
jebiga, bili su bolji i sretno im u finalu.

Hrvatska u 2 poluvremenu 0 bodova...

A gledajmo pozitivno. Utakmica nije bila triler do kraja :D

bolje su igrali, srčanije, pametnije, ..nema se tu šta reć..

Graničar Jozo
27-01-2012, 22:54
bolje su igrali, srčanije, pametnije, ..nema se tu šta reć..

promašili su naši nekoliko bitnih stvari i nakon toga psihički pali

Inkvizitor
27-01-2012, 22:55
promašili su naši nekoliko bitnih stvari i nakon toga psihički pali

ma nisu imali šanse dobit onakvom igraom..u drugom poluvremenu..to je bilo sve bez glave i što je najgore..bez srca..

Graničar Jozo
27-01-2012, 22:56
ma nije bez srca, samo su pali nakon nekoliko promašenih lopti. a i njihov golman je obranio nekoliko ključnih lopti i amin :)

mardar
27-01-2012, 22:59
Ruku na srce pošteno su pobjedili.Nije bilo sranja ,provokacija od igrača baš su sportski dobili.Eto ga.

PS.nisam ni motao ni pušio travu :):):)Sad ću jednu smotat.:):)

Mareeeeeeeeeeeeee nije kraj svijeta .I za Tanju vrijedi istooooooooo.Ne daj te se

Graničar Jozo
27-01-2012, 23:02
čestitamo miror.

Inkvizitor
27-01-2012, 23:03
ma nije bez srca, samo su pali nakon nekoliko promašenih lopti. a i njihov golman je obranio nekoliko ključnih lopti i amin :)

ma igrali su drugo poluvrijeme ko babe..nema se tu šta pričat..

dalton
27-01-2012, 23:04
sramota koliko losi mogu bit ..i po ko zna koji put odigraju jadno, nikako, tocnije bez srca,jadan trener i jos gori presednik, gobac smece od covika .iako su srbi realno puno losij od nas dobili su na pamet,mudrost i srcanost,onako kako smo mi trebali igrat igrali su oni.bez ijednog iskljucenja u 2 poluvrimenu,cestitam

Humphrey
27-01-2012, 23:04
Čestitke Srbiji, zasluženo su pobjedili.

Jebiga ne možeš pobijediti ako ti se cijelo prvenstvo događa taj obvezni pad u drugom dijelu.Nije mi jasno o čemu se tu radi, koji je to poremećaj u glavama kad svaki tvoj protivnik već zna da će bez obzira na rezultat na poluvremenu imati svoju priliku u drugom dijelu

Inkvizitor
27-01-2012, 23:06
sramota koliko losi mogu bit ..i po ko zna koji put odigraju jadno, nikako, tocnije bez srca,jadan trener i jos gori presednik, gobac smece od covika .iako su srbi realno puno losij od nas dobili su na pamet,mudrost i srcanost,onako kako smo mi trebali igrat igrali su oni.bez ijednog iskljucenja u 2 poluvrimenu,cestitam

točno na to su nas dobili..

1981
27-01-2012, 23:06
ma nisu imali šanse dobit onakvom igraom..u drugom poluvremenu..to je bilo sve bez glave i što je najgore..bez srca..

Ma kakvo drugo poluvrime.Utakmicu smo izgubili u prvome poluvrimenu kad su Srbi odigrali najgore poluvrime na prvenstvu.Umisto da ih vodiš 5-6 razlike svršilo je na jedan za nas.
Bilo je pitanje vrimena kad če i oni doč do svojih deset minuti a oni su došli na početku drugoga poluvrimena i bilo je čao-bao.
Kraj priče.Bili su bolji i zasluženo su u finalu.

Inkvizitor
27-01-2012, 23:08
Ma kakvo drugo poluvrime.Utakmicu smo izgubili u prvome poluvrimenu kad su Srbi odigrali najgore poluvrime na prvenstvu.Umisto da ih vodiš 5-6 razlike svršilo je na jedan za nas.
Bilo je pitanje vrimena kad če i oni doč do svojih deset minuti a oni su došli na početku drugoga poluvrimena i bilo je čao-bao.
Kraj priče.Bili su bolji i zasluženo su u finalu.

I to sam htio reć..prvo poluvrjeme je bila šansa..ali ne znaju naši stvorit razliku..ne znaju samlit..čim povedu dva razlike oni se uplaše..

mladi.lav
27-01-2012, 23:14
Ajd' zapevajte i vi sa nama!

moonlight
27-01-2012, 23:15
Ovo je mentalna razina...još nismo do sada pokazali karakter u susretima sa njima, a karakter čini pobjednika...u sportu smo zakazali u međusobnim susretima.

balkanac
27-01-2012, 23:17
Samo ću mitra ukloniti

vrapce tesko vrapce

T@nja
27-01-2012, 23:28
Necu komentirati rezultat.
Samo cu reci da mi je drago da su se svi zagovaratelji bratstva i jedinstva, posiljaoci pisma "Izvinite Hrvati" i one odvratne nakaradne dvostruke zajednicke zastave uvjerili da Srbin dlaku mijenja ali cud nikada.
Jer tamo nije fuckalo na himnu 200 ljudi, tamo je fuckalo 15000 ljudi. Da se igralo na Marakani, fuckalo bi i svih 100 000 ljudi.
Ma fuckalo bi svih 9 milijuna.

mardar
27-01-2012, 23:31
Samo cu reci da mi je drago da su se svi zagovaratelji bratstva i jedinstva, posiljaoci pisma "Izvinite Hrvati" i one odvratne nakaradne dvostruke zajednicke zastave uvjerili da Srbin dlaku mijenja ali cud nikada.
Jer tamo nije fuckalo na himnu 200 ljudi, tamo je fuckalo 15000 ljudi. Da se igralo na Marakani, fuckalo bi i svih 100 000 ljudi.

E ovaj će u arhivu svaka čast T@nja

Graničar Jozo
27-01-2012, 23:33
nisam čuo. HRT je ubacio reklame :D

dakle nije se ni dogodilo :D

A vi što ste čuli svojim ušima to je zasigurno bio incident par posjetitelja sa vuvuzelama :)

Inkvizitor
27-01-2012, 23:33

to za himnu me i ne čudi..ali paljenje auta..to je ratna situacija..

al ne znam koga to može iznenadit osim index-ovce

Inkvizitor
27-01-2012, 23:36
ali gdje su ti navijači koje su pustili..tamo nije bilo skoro nikoga..ni tih 200 ljudi..

balkanac
27-01-2012, 23:38
ma znalo se da ce to tako bit sa navijacima

moonlight
27-01-2012, 23:40

Bil fućkala na Bože pravde? Aj da ne lažemo sebe same...to te uzrujalo?

Sava04
27-01-2012, 23:41
ali gdje su ti navijači koje su pustili..tamo nije bilo skoro nikoga..ni tih 200 ljudi..

Bilo je vasih navijaca tu negde oko 100 mozda i vise. Na RTS u su par puta prikazali. Mislim da niste veceras imali golmana. Sta je na relaciji Goluza-Balic u kakvim su odnosima. Mislim da bi Buntic trebalo vise da se koristi.

mirr.or
27-01-2012, 23:42
ipak -1 za to fućkanje.. ne mogu ne dodat.

Graničar Jozo
27-01-2012, 23:43
Bilo je vasih navijaca tu negde oko 100 mozda i vise. Na RTS u su par puta prikazali. Mislim da niste veceras imali golmana. Sta je na relaciji Goluza-Balic u kakvim su odnosima. Mislim da bi Buntic trebalo vise da se koristi.

mnogi potenciraju taj sukob, ali obojica su demantirali...

a istina, nije bilo našeg golmana, nijednog.

Al dobro kaže 1981, utakmica je trebala biti riješena u 1 poluvremenu.

Inkvizitor
27-01-2012, 23:46

bila je priča da ih je više prošlo..al nebitno sad..

Inkvizitor
27-01-2012, 23:49
usput svaka častg momcima koji su se zaputili u Beograd, nakon svega...za to su trebala čelična muda..

nije ih pustilo al to nije na njima..

moonlight
27-01-2012, 23:52
Jedina čelična muda bila su u Rumi , tri dana prije.

Inkvizitor
27-01-2012, 23:56
Jedina čelična muda bila su u Rumi , tri dana prije.

pa bila su i ova da su prošli..nije njihova greška..

T@nja
27-01-2012, 23:56
Bil fućkala na Bože pravde? Aj da ne lažemo sebe same...to te uzrujalo?

Naravno da ne bih. Ne vrijedjaj.

Inkvizitor
27-01-2012, 23:58

većina naših bi fućkala.

pa nećemo se sad još tome isčuđavat..

šta se očekivalo stav mirno i aplauz..ne kužim..

Sava04
28-01-2012, 00:00
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/303856/Bed-blu-bojsi-kasne-potukli-se-sa-Torcidom-kod-Slavonskog-Broda

moonlight
28-01-2012, 00:02
pa bila su i ova da su prošli..nije njihova greška..
Ki bi da bi... mada ekipa je išla za taman.

T@nja
28-01-2012, 00:02
većina naših bi fućkala.

pa nećemo se sad još tome isčuđavat..

šta se očekivalo stav mirno i aplauz..ne kužim..

Naravno da sam ocekivala fuckanje. Ali onakav jednoglasni zbor svih u dvorani...nikad. Zaista sam se cak i ja iznenadila.
Jesi cuo kaj nam se jos pjevalo tijekom tekme?

No, ajde ih sad malo brani....Jos kad sam sad cula Jovanovica...samo kaj im se nije ispricao.

Ma....

Inkvizitor
28-01-2012, 00:04
Naravno da sam ocekivala fuckanje. Ali onakav jednoglasni zbor svih u dvorani...nikad. Zaista sam se cak i ja iznenadila.
Jesi cuo kaj nam se jos pjevalo tijekom tekme?

No, ajde ih sad malo brani....Jos kad sam sad cula Jovanovica...samo kaj im se nije ispricao.

Ma....

ja sam očekivao jebiga..šta da ti kažem..i pjesme sam očekivao i sve..

kad nekome pališ auta i bacaš kamenja u šajbe auta koje se voze..sjekirom udaraš po šajbi..fućkanje na himnu mi dođe ko zajebancija..

moonlight

Zapljeskala bi, onako kulturno, spontano...po odgoju?

Zapravo na himnu se ne plješće, što bi napravila, stvarno...

Inkvizitor
Ki bi da bi... mada ekipa je išla za taman.

baš ki bi da bi..al nije bilo šanse da prođu..bio bi rat..

T@nja
28-01-2012, 00:05
Zapljeskala bi, onako kulturno, spontano...po odgoju?

Na himnu se ne pljesce.
Ali kucni odgoj me naucio da cu se na svaku himnu ustati............i odsutjeti.
Cak i na tu cetnicku.

moonlight
28-01-2012, 00:08
Na himnu se ne pljesce.
Ali kucni odgoj me naucio da cu se na svaku himnu ustati............i odsutjeti.
Cak i na tu cetnicku.
Daj Tanja, ke ke...mislim ovo je kao da isprobavamo da li je noseći zid u stanu dobar...ali glavom, ne okom i opipom.

Inkvizitor
28-01-2012, 00:08
Na himnu se ne pljesce.
Cak i na tu cetnicku.

haha čim kažeš četničku..vidi se kako bi stajala mirno..

nemojte ljudi da se sad čudimo notornim stvarima..

T@nja
28-01-2012, 00:09
Ma boli me kurac vjerujete li mi ili ne.

moonlight
28-01-2012, 00:10
baš ki bi da bi..al nije bilo šanse da prođu..bio bi rat..

Mislim da ne bi, teško, vrlo teško...previše se raširilo priče o tome, a takve stavari se rade tiho, tiše...

Inkvizitor
28-01-2012, 00:14
Mislim da ne bi, teško, vrlo teško...previše se raširilo priče o tome, a takve stavari se rade tiho, tiše...

i ne ide se autobusima al ne bi prošlo ni u tišini a i teško je to sakrit..toliki broj..

mardar
28-01-2012, 00:14
Hoćete li sada lupati po T@nji ????

Dajte prođite se ljudi što vam je je li to tražite od žene da se za nešto ona ovdje opravdava .?????Što je ovo ?????

moonlight
28-01-2012, 00:17
i ne ide se autobusima al ne bi prošlo ni u tišini a i teško je to sakrit..toliki broj..

Ma i autobus se može sakriti, ali je cijela medijska priča otkrivala i bicikl, da ga je bilo...al nema veze to...naši su bili, to je ta tišina, to je još jedna recka na kompleks, a to je gadna bolest...

Inkvizitor
28-01-2012, 00:20
Ma i autobus se može sakriti, ali je cijela medijska priča otkrivala i bicikl, da ga je bilo...al nema veze to...naši su bili, to je ta tišina, to je još jedna recka na kompleks, a to je gadna bolest...

dobro..bilo pa prošlo..tj nije prošlo..))))

1981
28-01-2012, 01:10
http://www.youtube.com/watch?v=5IRqZfcXidE

Inkvizitor
28-01-2012, 01:18
pozdrav legendi..))))))

Rodica
28-01-2012, 01:23
ko nas bre zavadi, kad smo bre svi isti?
oni nama radiju ono što bi i mi njima delali, ta isti smo, ko šaka i pest, kaj bre nismo?
dobro, te gluposti sad na stranu.
treba priznati jedno, obrana nam je bila jad nad jadima.
srbima čestitke na zasluženoj pobjedi, bolji su i ajmo kući plakat.

mardar
28-01-2012, 01:26
pozdrav legendi..))))))

Aaaaaaaaaa hahahahahahahaha što je neko ljut aaaaaaaaaaaaa znao sam :):):)

Sava04
28-01-2012, 01:38
ko nas bre zavadi, kad smo bre svi isti?
oni nama radiju ono što bi i mi njima delali, ta isti smo, ko šaka i pest, kaj bre nismo?
dobro, te gluposti sad na stranu.
treba priznati jedno, obrana nam je bila jad nad jadima.
srbima čestitke na zasluženoj pobjedi, bolji su i ajmo kući plakat.
zasto plakati pa ubite spance i bronza je vasa. Golmani su vam podbacili.

Rodica
28-01-2012, 01:41
to je ironija. ne plačem ni zbog vlastitih neuspjeha, a kamoli ću zbog nečeg tako beznačajnog u životu čovjeka općenito kao što je rukomet.

NorthStand
28-01-2012, 01:57
U tome i je problem što nisu bolji, poderali bi ih 5-6 razlike na neutralnom terenu, a u zagrebu usuđujem se reć 10+ koliko god to nekome djelovalo prebahato za reć nakon ovog poraza, ja to govorim jer sam svijestan koliko im je pomoglo domačinstvo. Pa jebote, slovenci su nas dobili u sloveniji u polufinalu EP u rukometu šta je tu čudno onda? I gore u slo bilo, 200 hrv. navijača.

Što se tiče naših navijača, Srbi pjevaju zašto čutite pičke ustaške, ali stvar je vrlo jednostavna srbići, da ste dali 3000 karata, bilo bi vam i 3000 hrvata u areni, a vjerujte mi onda zasigurno ne bi ćutali, već bi vas odvalili u navijanju u sred beograda, zato ste se i pobrinuli da ustaše ne dođu i da dvorana bude "čista". I to je jedina istina koju će mnogi s srpske strane jako teško prihvatit, kad je ovaj navijački dio u pitanju. Isto tako neki postavljaju pitanje šta bi bilo da je ekipa od 400+ ljudi ušla, ništa možda bi i bila neka tučnjavica kraćeg vremenskog perioda al realno ništa ne bi mogli napravit, jer ti ljudi nisu naivci i ne bježe na konto jedne bačene stolice i baklje, prema tome svoj zanos i kurčenje slobodno malo stišajte. Jer kad budete nešto slično napravili u HRV, ja ću vam prvi čestitat, do tada svršavajte dok još možete. Dok se naši šupci od saveza i igrača, ne saberu i ne shvate na koji način treba odigrat 60 minuta u rukometu, protiv SRB.

Da ne govorim da se do završetka utakmice protiv FRA, nije znalo ništa, pa ljudi nisu ni mogli kupovat karte. Jer tko će normalan kupovat karte za polufinale, kad ne znaš ni dal ćeš igrat polufinale? Tako da usuđujem se reć ovih 400+ ljudi, su snovi za srbe, i oni u obratnoj situaciji ne bi skupili ni 100 ljudi za zagreb split, i puca mi ona stvar šta će sad oni govorit ovdje, i po ostalim portalima. Dobro znam koliko smo bolje organizirani od njih, kad je praćenje reprezentacije u pitanju, tako da me njihovi komentari ni najmanje ne zanimaju. Po tom pitanju.

Dr. Vito Dugonoga
28-01-2012, 06:13
Tamam na naplatnim kucicama posli granice pocela tekma
i naviam za tri razlike kad kaze izvjestitelj kako je izbornik u krivu trenutku uzeo minutu
i to zutu..
Na pocetak drugog poluvrimena sam stigo kod frendice u Zvinimirovoj
malo sam stojecke gledo kako bi protego noge, i kad sam sio, utakmica vise nie postojala..

Sad odoh spavat
cito sam sta ste ovdi pisali
i zakljucio jedno:
Kad je i Mirr.or tolko bila za svoje- morali smo izgubit!!

A nama se Lotta nece ni javit iz Londona
nego nas pozdravlja po.. glasniku..

Znaci- dobro jutro!!

Graničar Jozo
28-01-2012, 09:27
Pitanje je hoćemo li osvojiti brincu, jer nekako sam skeptičan kad se sjetim svih tih utakmica za 3 mjesto.

Utakmica je u nedjelju?

caporegime
28-01-2012, 11:46
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/303856/Bed-blu-bojsi-kasne-potukli-se-sa-Torcidom-kod-Slavonskog-Broda

niđe veze. torcida je već davno bila vraćena kad su busevi i kombiji od boysa došli na granu.
kome ovo može pasta na pamet jebote?
šta je slijedeće? izvješat kako je izgorila drava? kako se utopilo jato pastrva?

Dr. Vito Dugonoga
28-01-2012, 13:31
Mozda: Vito je nadcovik!

NorthStand
28-01-2012, 14:58
Treba se sad sabrat, i uzet tu broncu. Iako čisto sumnjam, poznavajući naš mentalitet, odnosno naših igrača kad izgube ovako važan meč, obično ih boli k. za sve. A s takvim pristupom, nemaju šanse protiv ŠPA. Volio bi da se varam, i da pobjede, al sumnjam. A 4 mjesto, ako se mene pita je najgore mjesto na prvenstvu, jer si na korak do postolja.

Graničar Jozo
28-01-2012, 15:45
možda i bolje da nas nema na postolju. al to su neki nesportski razlozi.

NorthStand
28-01-2012, 16:12
Slažem se, da se ne sluša Bože pravde, al budimo realni. Oni bi u zagrebu prošli duplo gore nego mi, bilo bi uvjeren sam možda i 10 golova razlike, pred našim navijačima. Jer realno smo kvalitetniji, za nekih 4-5 golova od njih. Španjolci i mi smo najbolje igrali na ovom prvenstvu, a borit ćemo se za 3 mjesto! To je moj dojam, i boli me kita šta će neki komentirat i mislit o tome. Tako da, treba žalit što smo još jednu priliku za europsko zlato u rukometu propustili, i to u sred srbije. Al s druge strane, imamo ekipu koja će još godinama bit u samom vrhu, a za srbe ne bih to jamčio. U zadnjih 10 godina nigdje ništa nisu napravili, dok nisu sada doma zaigrali. Rukomet je naš najjači kolektivni sport, uz nogomet. Tu smo bolji od srba sto posto, samo što prednost domaćeg terena je velika, u ovakvim duelima gdje se stvara veliki psihološki imperativ pobjede, al tragično je da mi hrvati uvijek pod njih puknemo, jednostavno Srbi se bolje nose s tim psihološkim pritiskom od nas, zato i imaju više sreće u duelima protiv nas. Sve u svemu, ja se nadam bronci, jer medalja je medalja, i ne jebe me previše što će Srbi vjerojatno bit 1. Igraju doma, i to je čak i očekivano, a mišljenja sam da će se nakon ovog natjecanja, načekat dok ponovo ne dođu do postolja. Nije im ovo vaterpolo košarka i odbojka, gdje realno imaju jače ekipe od nas. Rukomet je kod nas postao brend, i mislim da neće tako brzo naši igrači prestat konkurirat za medalju. A to je ono najbitnije, naravno da poraz protiv četnika boli, al iskreno nakon poraza od turske u četvrtfinalu nogometnog prvenstva, ništa mi ne može tako teško pasti. Tako da, glavu gore, i punom snagom naprijed!

Graničar Jozo
28-01-2012, 16:15
i ja kažem da bi trebali uzeti broncu. pa ko ga jebe.

Inkvizitor
28-01-2012, 18:44
Općenito me boli kurac hoće li biti treći ili četvrti.

nek su se momci vratili doma..

Graničar Jozo
28-01-2012, 18:55
Općenito me boli kurac hoće li biti treći ili četvrti.

nek su se momci vratili doma..

ovo ispada da su navijači sami sebi svrha...

Inkvizitor
28-01-2012, 19:00
ovo ispada da su navijači sami sebi svrha...

ovaj put da..

Graničar Jozo
28-01-2012, 19:02
ovaj put da..

ne razumijem zašto?

Inkvizitor
28-01-2012, 19:12
ne razumijem zašto?

zato što su pokazali hrabrost koju ovi nisu imali.

nek uživaju u odličnoj atmosferi..

Snake
28-01-2012, 19:29
Dobra tekma bila,baš dobra borbena do kraja!:D
Nisam verovao posle prvog poluvremena da se može do pobede ali eto desilo se i to,onako spektakularno...sad juriš na zlato!

mardar
29-01-2012, 17:08
E sada nas žalosti propušteno ali svaka čast momci godinama u vrhu.Zašto bi ih sada osudio.Meni su mnogo radosti donijeli drugome ne znam.Možda je najvažnije da smo smjenu generacije napravili a da nismo puno pali kao što su drugi znali pasti.Bit će to dobro.Svjetsko je dogodine bit će još radosti.

Graničar Jozo
29-01-2012, 17:09
Čestitke našim, a posebno mi je drago zbog Goluže.

Nakon onih salvi zvižduka prije i nakon utakmice večeras bi me posebno obradovala pobjeda Danaca.

http://4.bp.blogspot.com/-mv7whZsJhuM/TqVxBjLip8I/AAAAAAADD4U/RSQAjzwrfBA/s1600/DenmarkFlag.gif

Graničar Jozo
29-01-2012, 17:13
I samo da nadodam, ona dva šupka od sudaca su dobrim dijelom pomogli Španjolcima, kad se utakmica lomila.

Čini mi se da su zadnjih 5 golova Španjolci dali iz 7-eraca