PDA

Pogledaj Full Version : Herceg Bosna i FTV

Inkvizitor
23-11-2010, 10:46
Jel tko gledo sinoć onih 60 minuta. Koja paljba po Herceg Bosni. ispadoše gori od RS-a Sve sami zločanc do zločinca. Paradržava,. zločinačka, opet su budi. jao jao. Nedajte dobri ljudi ( stranci).

Marta
23-11-2010, 10:50
Onog majmuna ne gledam vec neko vrijeme. Mene to vise nista ne cudi!

Inkvizitor
23-11-2010, 10:52
Al koji su to epiteti. Da se smrzneš..jao jao.

Marta
23-11-2010, 10:54
Cuj smrznit se. Kao da se toga nisi naslusao i da si nesto drugo ocekivao.

To za nas i nije toliko lose, barem ce ljude drzati budne i oprezne!

caporegime
23-11-2010, 13:20
zapravo, hrvatima takva ftv i njezini podobni novinarčići rade najbolju uslugu.
žalosno je međutim da hrvatski političari nemo gu naći rješenje za probleme između sebe a kamoli za dobrobit naroda budući da takva ftv kao i cijela federacija mogu samo homogenizirati hrvatski korpus u bih ako ne oko neke političke stranke a onda barem oko nekih zajedničkih stavova.
obzirom na ciljeve i djelovanja sdp-a čiji je mali bakir obični klaunčić, demoniziranje herceg bosne može značiti da je herceg bosna blizu.

Inkvizitor
23-11-2010, 13:59
zapravo, hrvatima takva ftv i njezini podobni novinarčići rade najbolju uslugu.
žalosno je međutim da hrvatski političari nemo gu naći rješenje za probleme između sebe a kamoli za dobrobit naroda budući da takva ftv kao i cijela federacija mogu samo homogenizirati hrvatski korpus u bih ako ne oko neke političke stranke a onda barem oko nekih zajedničkih stavova.
obzirom na ciljeve i djelovanja sdp-a čiji je mali bakir obični klaunčić, demoniziranje herceg bosne može značiti da je herceg bosna blizu.

naravno da im je frka. A što se tiče hrvatskih političara, u BiH je teški limit. nema tu dva do tri čovjeka od kalibra.

Onda imaš podmetača klipova koliko hoćeš.

A stalno se forsiraju u medijima..onaj Slavo Kukić..i sl.

Ali to nam nitko nije kriv..narod s tolikim potencijalom, samo vani, nije u stanju jednu jebenu tv kuću napravit.

caporegime
23-11-2010, 14:48
najveći balvani i kočničari hrvatskog ekonomsko političkog napretka u bih se nalaze u bih, službeno kao dušebrižnici i vođe hrvatskog naroda.
glavno međutim da je novopečenim hrvatima, koji su odjednom prerasli fazu urbano ljevičarskih raja-čaršijskih sentimentalnih stavova, pa shvatili da je vrijeme da izvuku nešto iz politike, za sve kriv zegej i perecija.
žalosna je istina da ni ovakav pederski zagreb i uškopljena hrvatska ni blizu ne mogu jedini krivac političkoj frustrirajućoj pasivnosti hrvatskog političkog bića u bih

Inkvizitor
23-11-2010, 14:51
Naravno d ane mogu. mi smo samo dio sveukupne hrvatske slike savršeni kamenčić u mozaiku hrvatske gluposti.

A ovi što od BH Hrvata rade izdane paćenike, to je ista sorta ko oni nakndani svjedoci, generali poslije bitke, mrsimudi..dušebrižnici svih vrsta.

caporegime
23-11-2010, 15:07
Naravno d ane mogu. mi smo samo dio sveukupne hrvatske slike savršeni kamenčić u mozaiku hrvatske gluposti.

A ovi što od BH Hrvata rade izdane paćenike, to je ista sorta ko oni nakndani svjedoci, generali poslije bitke, mrsimudi..dušebrižnici svih vrsta.

e to, to. sjetili se da bi oni mogli biti nakon prolaska adolescencije hrvati pa uz 20 minutno prelistavanje tiska da utvrde ko bi bio tko na sceni, udarit linijom manjeg otpora pa srat po onima koji stereotipno trebaju odigrati ulogu izdajnika interesa.
jadna herceg bosna s takvima.

Inkvizitor
24-11-2010, 10:26
Muslimani su sve snage uprli da eliminiraju HDZ a sad i onaj drugi HDZ.

Pola svog informativnog programa posvećuju traženju načina da izbjegnu HDZ u vlasti. Sinoć je bilo prestrašno gledtai onog Milića, jednog nepismenoig lika, kako urla o kriminalnom HDZ-eu.

Koji je kurac tom HSP-u. jesu li oni normalni

caporegime
24-11-2010, 10:48
nije tajna da hsp nema apsolutno ništa sa starčevićanskim nazorima.
to vipše i nije potrebno isticati.
radi se o interesnoj skupini koja je uzela to ime nadajući se da će tako privući inače hrvatski orijentorano biračko tijelo.
oni su se komotno mogli nazvati i čudna hrvatska stranka, stranka nekih hrvata, i mi smo hrvatska stranka i tako dalje da ne banaliziramo.
radi se o skupini ljudi koji su kroiz politiku prepoznali svoj privatni interes.
sad je samo na ljudima da prepoznaju da da ta stranka od programa i imena ima samo slova i ništa više.
moj jedan prijatelj iz posušja koji je studirao u zagrebu bio je vijećnik hsp-a u zhž.
inače je desnije orijentaran a njegovi stavovi nikako se ne bi mogli povezati sa trenutnim dnevnopolitičkim djelovanjima hsp-a.
vjerojatno je kroz politiku prepoznao svoj vlastiti interes.
to je daljnja problematika.
da ljudi koji zapravo identično razmišljaju raspoređuju se u stranke iako te stranke u konačnici ne djeluju onako kako bi sam svjetonazor članova upućivao.
realnos je dakle da su hrvatske političke stranke u bih skup ljudi koji gotovo identično razmišljaju, privatno, ali koji zbog trenutnog interesa stoje na različitim mjestima.
a narod pati.

zaba1111
24-11-2010, 12:59
realnos je dakle da su hrvatske političke stranke u bih skup ljudi koji gotovo identično razmišljaju, privatno, ali koji zbog trenutnog interesa stoje na različitim mjestima.
a narod pati.

Slično se misli ,ali postoje i bitne razlike. Npr Posavina, odnos s Dodikom, a "uglednici " iz SA su stvarno protiv HB.
Činjenica je da mi donedavno, a možda ni sad , nismo imali jasan stav o tome što želimo. Vas dvojica ste isto na liniji da se treba inzistirati na POsavini, dok ja mislim da je to nerealno pa i nepotrebno jer smo se naimirili puno većim teritorijem, gdje danas živi više Hrvata nego u Posavini.

Inkvizitor
24-11-2010, 13:03
Ima i toga, mada ja u Sarajevu ne vidim neke uglednike..to je sve kod begovske sećije uz skute..capo je mislio na ove tri stranke..pa i taj HSP je za hrvatski entitet, bare se nije jasno izjasnio protiv a ovamo opstruira ovo što se sad radi..iz čiste zlobe rekao bih..

caporegime
24-11-2010, 13:11
ne mislim da treba unaprijed inzistirati na posavini pod svaku cijenu.
ali mislim da nitko ne treba propustiti priliku da kad tad ponovo vrati posavinu.
mi se u glavama posavine ne trebamo odreći, isto kao ni srbi svojih zamišljenih zemalja.
nek se stvori entitet a poslije kad ojača nitko nas ne može spriječiti da daljnjim koracima krenemo u vraćanje onoga što je naše.
sa srbima i muslimanima treba biti veća kurva nego oni zajedno.

crni bombarder
24-11-2010, 20:51
Taj FTV je jasan kao dan, najobicnija privatna prcija nekoliko jugofila iz SDP-a.

Nevjerovatno je i naprosto komicno kako glasnogovornik SDP-a Bakir, prvog ponedjeljka u studenom Bozi Ljubicu gladi jaja i uvlaci mu se u dupe, koketira, reklo bi se ko da je peder, a zadnjeg ponedjeljka u studenom Bozo Ljubic je vec kriminalac, mafijas, ustasa, paradrzavni element, fasista. Svi znate zasto i zbog cega dolazi do promjene odnosa prema odredjenom politicaru.

Uostalom, davno su sami muslimani zakljucili da je Zlatko Lagumdzija najobicniji satrap, tog covjeka su napustili brojni partijski drugovi jer ih je pokusao degradirati (ako bi se osjetio ugrozenim na mjestu Jedinog Vodje). Njemu odgovaraju samo poslusnici, beskarakterne kreature poput Komsica, nakon sto je uklonio ili u zadnje redove partije potjerao brojne karizmaticne likove u SDP-u (Durakovic, Bogicevic, recimo) oko sebe je okupio gomilu djecurlije zeljne vlasti (Hadzic recimo, pa onaj musavi Becirevic sto kenja po parlamentu), napredovanja, koji ce slijepo slijediti Vozda i zadovoljiti se mrvicama vlasti.

Od kako je preuzeo FTV, pretvorio je u klasicni SDP bilten, sa neskrivenim emocijama prema nekim drugim vremenima kada su komunjare svakoga ko im se ne dopada, uklanjali bez suvisnih pitanja. Eto recimo, konstantno iz naftalina izvlace neke stare metuzaleme koji u udarnom dnevniku prijete da fasizam nije porazen u BiH. Valjda bi opet punili jame Hrvatima, povuce njih to ponekada, stare navike nikada ne umiru.

Sutra vidim su pripremili cjelodnevno drkanje sa Sutjeskom, Neretvom, red partizanskih bajki, red metuzalema, red Slave Kukica i slicnih prikaza.

Jos smjesniji i bezobrazniji su FTV-ova sestrinska tv, TVSA koja je pod kontrolom SDP-ovih koalicijskih partnera SDA, imaju besplatan stream na svojoj net stranici pa obratite paznju kome cestitaju sutrasnji komunisticki praznik. Slucajno maloprije vidjeh, je malo losija slika ali, kaze "gradjanima Republike Bosne i Hercegovine cestitamo...." i tako dalje... izgleda Bosnje toliko pate za Republikom, da im se pocela prividjati. Jaaaadni.

Kako igraju na kartu "ljepsih vremena" a s obzirom kakvo je stanje u BiH, posebno u bosnjackim dijelovima BiH, ekonomski su pred bankrotom vec godinama, nije tesko obicne gradjane napaliti na tu pricu... nevjerovatno strucno i perfidno, ljudi su razocarani u Dejtonsku BiH i padaju na pricu o romanticnim vremenima kada se imalo svega, i kada se zivjelo bolje... a kao SDP ce im vratiti ta vremena, kada je svaki gradjanin imao besplatno skolovanje (nije imao, ali ajde ti to objasni ljudima), besplatne zdravstvene usluge (ovo je vec ok, nekad bilo sad se spominjalo), uglavnom SDP ce vratiti ekonomsko blagostanje... i sta SDP uradi na kraju? formira koaliciju sa SDA :D

ova zadnja epizoda Stipe u gostima je bila zgodna na tu temu osamdesetih :D

caporegime
24-11-2010, 21:09
mislim da se televizija kao medij u konkretno bih slučaju našta u situacji kad odigrava ulogu upravo suprotnu onoj kojoj je namijenjena.
naime, televizija prodaje medijsku maglu i propagandu.
međutim u bih konstelacioji odnosa, ftv samo stvara averziju hrvata prema njoj, pa tako i njihova propaganda doživljava odbojnost.
jasno, ovdje mi nije mjerilo onih 2-3% čudnih hrvata koji bi povjerovali da je sava izgorijela samo da tu vijest jave na dnevniku.

crni bombarder
24-11-2010, 21:22
Naravno da dugorocno postizu kontraefekt, pa i onaj seljacina od Dodika je njima davno rekao uopceno i za politiku koju vode muslimanski politicari, da idu putem kojim su Srbi odveli Jugoslaviju.

Jeste srbenda, ali nekada pogodi sustinu, on je jos davno upozorio da je muslimanska politika "bosanstva" osudjena na poraz kao i srpska politika "jugoslovenstva" odnosno centralizma i negiranja zelja ostalih naroda.

Oni misle da ako ih podrze marginalne pojave poput ovog i ovakvog HSP-a, nelegalnog HSS-a i onih mafijaskih smradova Lijanovica, da imaju podrsku hrvatskog naroda.
A kako ce hrvatski narod kazniti ove iz HSP-a, to cemo tek vidjeti na narednim izborima. Za njih ni obitelj nece glasati.

Lijanovici se ne plase, oni su ionako "multietnicka" stranka pa ce dobiti bosnjacke glasove. Nevjerovatno, ali, za to je kriv HDZ. Oni su ih promovirali, mada, nisu to prvi Hrvati koji prodaju vjeru za saku pilava. Kod naroda sa ovoliko juda, nikad ne znas gdje i u kome cuci sljedeci Lijanovic, Simatovic, Vlajki, Mesic, Komsic i da ne nabrajam dalje tu sramnu listu "poturica koji su gori od Turcina".

Mada ne mozes kriviti HDZ 100%, svi koji iole poznaju situaciju, znaju da kod nas u Hrvatskoj i BiH ne kontrolira politika mocnike, vec mocnici kontroliraju politiku.

caporegime
24-11-2010, 21:29
u svemu tome je šteta što hrvati u bih nisu uspjeli razviti vlastitu televiziju.
nije da nije bilo prilike. i sad ima.
ne toliko radi osvješćivanja ljudi. lčjudi su osviješćeni nego vipe tradi brze reakcije na podmetanja i podvale.
a i odmah se osjeća na neki način moćnije, s osjećajem da je ipak neka mašinerija tu, uključena u hrvatski projekt.
pitam se kako nitko nije vidio priliku u hercegovačkoj televiziji?
za potrebe hrvata, za početak sasvim dosta.

Inkvizitor
25-11-2010, 10:19
jeblo matere, ovi mundžosi stavrno poludili. Slave ZAVNOBIH ko da ga je sultan osnovo. Koji dernek.

caporegime
25-11-2010, 11:01
jesam li napomenuo da sam se vozeći se kroz bihać naletio na ulicu hasan paše predojevića?

crni bombarder
25-11-2010, 11:08
Slave jasta, glavna fora koju sam jutros cuo od nekog olinjalog bosnjackog antifa Armija BiH=Titova Armija manijaka, ovako nekako, "rat u BiH jeste poceo `91 ali to nije bila agresija vec su se Tudjman i Milosevic dogovorili oko podjele ali nisu vjerovali jedan drugom i onda su zauzimali bolje pozicije prije agresije na BiH", hoce reci Ravno nije napadnuto vec su se to cetnici (meHko c) i ustase pripremali za agresiju na BiH, naravno BiH = Bosnjaci.

Samo klik na tvsa.ba i slusajte rapsodiju gluposti.

Ostao im je samo problem kako napraviti razliku izmedju JNA agresora na BiH (bosnjacka antifa ekipa + pridruzeni im Sejde, ne smiju ni pomisliti da rat u BiH okarakteriziraju bilo kako nego kao agresiju Srbiju I HRVATSKE (ovo obavezno i punih usta naglase)) i Titove slavne Armije koja je stvorila BiH u Mrkonjic gradu ili kako bosnjacki antifa ludjaci vole reci, Varcar vakufu (ovo da se malo uvuku u supak kolebljivim zelenim)

Kad smo kod "kolebljivih zelenih", danas je jasno i ko je SDP-u i Komsicu dodijelio tolike glasove na zadnjim izborima (ako ne racunamo budale koje za SDP glasaju jer misle da ce im SDP vratiti Jugoslaviju + djeca mjesovitih brakova + sitne interesdzije), upravo ona kriticna masa zelenih koji kao ovce slijede svakoga ko ko kaze "Dodik peder, Srpsku ukidamo, ustase ce dobiti po prstima, Bosna je tu od pamtivjeka a Srbi i Hrvati tek sto godina", na proslim izborima njihove glasove je dobio Haris 100%, a kako ih je zajebao i nije ukinuo Srpsku i dao ustasama po prstima (oni zaista vjeruju da je to moguce, uostalom pratite sta genijalci pisu po internetu) sad su se zaljubili u Sejdu jalijasa i Zlatkovu "smrt trecem entitetu" armadu.

Postoji jedna istinska socijademokratska stranka koja zaista ne koketira sa velikobosnjackom ideologijom, ali oni su dobili tek glasove svojih obitelji. Samo zato jer je sef Nase stranke, neki bojan Bajic, izjavio da politika "Bosnjaci su temelj Bosne, Bosnjaci moraju natalitetnom politikom preci 50% u BiH i tako zauvijek rijesiti pitanje cija je Bosna, po ugledu na libanonske islamiste, Bosnjaci = Bosna" nije dobra. Bojana proslasili cetnikom, a glasove dali Zlatku i Sejdi "dobice po prstima svako ko pipne nasu Bosnu".

Da se vratim na onu dilemu gore, pokusali su verglati kako je JNA davno prije agresije cetnika (meHko c) na Bih = Bosnjake postala srpska armija, i nije vise bila Jugoslovenska... medjutim tu se javlja problem, naime, Bosnjaci su jos aprila `92 klicali Jugoslovenskoj narodnoj armiji, a njihov vodja je trubio kako ce iz BiH otici dijelovi JNA koji dolaze iz Srbije a ostatak JNA ce postati bosansaka vojska. Imaju snimci negdje u arhivama Zlatkove televizije, ne moze se to sakriti... dakle javlja se problem, kako sad govoriti da je JNA postala srpska armija jos davno prije agresije na Bosnjake, a oni je podrzavali i cvijece po njenim tenkvima bacali cak i u danima dok je doticna armada namjestala muslimanske vratove popd cetnicke kame u Visegradu i Foci. Tamo Uzicki korpus koordinira cetnicko klanje na Andricevoj cupriji, a u Sarajevu vodja Alija tepa JNA kao buducnoj bosanskoj vojsci.

Jadni bosnjacki intelektualci, nikako istjerat stvari na cistac. Svakom novom lazi, upadaju u deset novih, sljedecih.

Komedija od naroda.

caporegime
25-11-2010, 11:13
shizofreničan narod. na najboljem putu da smijene srbe sa trona psihički poremećih kolektiviteta.

crni bombarder
25-11-2010, 11:27
Ma neuki su, ne poznaju stvari dalje od svoje carsije, njima je lako manipulirati, oni misle da je Sarajevo neka metropola kojoj se svijet divi, da je Sarajevo nesto posebno, ne jednom sam dozivio da sprdaju cak i sa Dubrovnikom (ne slucajno u mom drustvu, ali dobili su odgovarajuci odgovor) postavljaju se kao mi graDZani i oni seljaci, i njima takvima lako manipulira svaka budala koja se predstavlja za politicara.

A ti famozni graDZani su mahom potomci onih najgorih primitivnih balija iz vukojebina Istocne Bosne. Kad kazem balija, ne mislim na muslimane da se razumijemo, vec na pravi pojam balije, a za definiciju preporucujem rijecnik.

Oni su uvjereni da u Zapadnoj Hercegovini zive ljudi-zvijeri kojima je smisao zivota da mrze i jedu malu djecu... zato su onako osokoljeni jurisali na Siroki, oni su bili uvjereni da tako ulaze u legendu, ulazi vitez u zmajevo gnijezdo... zato sto ne znaju nista dalje od svoje avlije. Mislio sam da ce se neki opametiti od kako su vidjeli svijeta, od kako je Karadzic express transportirao daidzu Hamida u Svedsku, pa se islo u posjetu... ali dzaba, oni i dalje misle da je Sarajevo metropola a Siroki, Mostar, Banjaluka fasisticke jazbine.

Ili lazu sami sebe, ili nisu svjesni, ne znam, ali razmisljaju krajnje bolesno.

Ne kazem da su "nasi" puno bolji, mogao bi ja o Hrvatima do prekosutra, ali ovi... ajme majko, koji cirkus od naroda.

Sto je najgore, znam ih masu u Dubrovniku koji su muslimani, imamo mi njih dosta, i medju braniteljima ih je bilo masa, i svi su normalni, razmisljaju trezveno. Ali valjda je to do podneblja, bice da je ta Bosna zaista, sto rece nobelovac, tamni vilajet. Utice to na mentalni sklop, definitivno.

Inkvizitor
25-11-2010, 11:28
Nitko ne zna kao bombarder objasniti novomuslimnasku patologiju.

Ali to je iz godine u godinu sve luđe i luđe. Tu nema kraja. netko bi rekao, pa nismo se pomakli, ajmo nešto drugačije. Ali oni ne. je li to frustracija, šta u čemu je stvar.

jesu li oni mislili da će se Bosna samoizgradit za 15-20 godina, pa sad kad vide da ih Srbi ne jebu 1% a Hrvati nisu nestali, idu na radikaliziranje, mislim čemu služi Sutjeska i Neretva u jednom danu..čemu oni partizanski metuzalemi sa količinom ordenja koje im savija kičmu.

caporegime
25-11-2010, 11:32
pa jebiga kad navale ustaše i četnici treba se identificirati s ulogom partizana.
u početku sam mislio da bi netko trebao dobronamjerno objasniti da su u tim partizanima bili upravo oni koje sad nazivaju ustašama i četnicima odnosnoi ponajviše dalmoši i srbi krajišnici.
onda shvatiš da oni to sve znaju ali itu nformaciju ne žele proraditi u mozgu.
uvrtili sebi u glavu svoje i ne ide drukčije.
nakon njih ni praščić babe više nije zanilmjiv svojim inzistiranjem da je pas ovčar.

crni bombarder
25-11-2010, 13:14
Ja mislim da oni sami ne znaju sta su, zapravo i ne znaju, ali ne znaju ni koje misljenje imati. Kaze se "suncokreti", ali i cvijet se okrece za suncem, a ovi ko da su izgubili kompas. Sad su za Tita, odmah sljedeca recenica Armija BiH svetinja, Armija BiH svetinja i zlocini su pojedinacni incidenti ujutro a navece emisija u kojoj neupitno dovode u pitanje odgovornost vrha Armije BiH i Alijine klike za zlocine nad nemuslimanima, Bakir Izetbegovic je ujutro kriminalac skupa sa onim Sajom, a navece mu se Bakir uvlaci u guzicu... a to su tek crveni, a sta reci za zelene, dedo bio ustasa, a danas privatiziraju ZAVNOBIH (najsmjesnije od svega, dovedu onog mlatimudana Filipovica koji laprda kako se u Varcar Vakufu Bosna obranila od velikosrpskog i velikohrvatskog imperijalizma, pa konjino jedna, pola vijecnika je tek na putu u Varcar Vakuf skinulo kokardu sa kape a Stana iz pratnje prisila petokraku) oni su Bosnjaci ali su i Turci, priredjuju balove (de zamislite bal u reziji bosnjacke elite, na sta li to lici, da mi je biti muha na zidu, ako ste gledali Miris Dunja pa ono kad bosnjacki seljo ali sincina u Handzar diviziji pa.. useli u zidovsku vilu, pa onaj ambijent, atmosfera, kad njemacki casnik sa svalerkom dolazi na svadbu, e to je to) u cast bosanskih kraljeva a sutra podizu spomenik Sultanu Fatihu... jebote, jel moze ludje?

Jebote identitet, ok nemas povijest kao Srbi i Hrvati, nastao si kao narod na ostrici turske sablje, pa sta sad, ajmo dalje, ajde da se Bosna uredi za ubuduce. Ne, ono sad zapelo za ZAVNOBIH, ono bi sad nanovo "rjesavalo fasizam u BiH", opet bi punili jame Hrvatima, opet bi drkali po Hrvatima a sa Srbima koliko se moze, i sve to kroz help baznia ulogu zrtve kojom dobijaju potporu Amerike. Naivno misle da njih Amerikanci vole, mosh si misliti, kako su samo naivni i glupavi, koliko sutra ameri mogu procijeniti da im cjelovita Bosna nije interes, i sta ce onda? jesu li oni svjesni svoje zaledjine? osim Srba i Hrvata, nema nista drugo, nicega, nada, njente.. sta misle da ce im Hrvati opet dati oruzje i povjerenje ko `92? kako da ne... idioti, srljaju u svoju propast.

Ispade da je meni vise stalo do bosnjaka nego njima samima... ali sta ocekivati od naroda koji je mirno spavao uz Drinu u proljece `92.
I onda se ljute kad im kazes da su glupi.

Nisu svi, ali..

Inkvizitor
25-11-2010, 13:18
brutalno..

ali istinito..

crni bombarder
25-11-2010, 21:37
Ebo majku ako su ovi normalni, cijeli dan se ubijaju da pokazu kako je Jugoslavija bila Eldorado i onda vidim u rasporedu programa "OTac na sluzbenom putu" :D

Ko je gledao film, valjda mu ne treba objasnjavati cemu se smijem.

Ne znam, to isto ko da cijeli dan slavis Treci Rajh, a onda pustis snimke iz Ausvica.

Inkvizitor
25-11-2010, 21:41
Ebo majku ako su ovi normalni, cijeli dan se ubijaju da pokazu kako je Jugoslavija bila Eldorado i onda vidim u rasporedu programa "OTac na sluzbenom putu" :D

Ko je gledao film, valjda mu ne treba objasnjavati cemu se smijem.

Ne znam, to isto ko da cijeli dan slavis Treci Rajh, a onda pustis snimke iz Ausvica.

Vidim i Bakir junior vazi o antifašizmu i Mrkonjić gradu.

kako se sve to uklapa u priču koju priča kako mu je babo robijo u onom sistemu.

Inkvizitor
25-11-2010, 21:45
Slavo Kukić kaže da se srami što u ZHŽ nije neradni dan i da samo nenormalan čovjek ne osjeća potrebu da slavi taj dan. Još par puta je ponovio da je zgranut, da se srami što je tako u županiji u kojoj živi..

odakle je on.

crni bombarder
25-11-2010, 21:51
Cirkus, ne mogu ih ja vise gledati, prebacio sam na Seherzadu, tamo ima vise realnosti :D

caporegime
25-11-2010, 22:12
gleda li itko tu ftv na području herceg bosne?

zaba1111
25-11-2010, 23:14
Slavo Kukić kaže da se srami što u ZHŽ nije neradni dan i da samo nenormalan čovjek ne osjeća potrebu da slavi taj dan. Još par puta je ponovio da je zgranut, da se srami što je tako u županiji u kojoj živi..

odakle je on.

Slavo Posušak, je meni postao legenda, pred izbore je bi gost na rdaiu TG i u svoj onoj predizbornoj priči, politici, demagogiji i svemu ostalom karakterističnom za politiku Slavo počeo gudit o ljudskim pravima, sociologiji naraoda, razmetao se stručnim izrazima, ... njegovo ulizivanje mz mentorima je bilo toliko odvratno, da sam se ja nakon par minuta gnušanja počeo smijati svoj toj pustoj odvratnoći,
Slavo je toliko odvratan da je to postalo simpatično, Slavo je legenda!

Inkvizitor
25-11-2010, 23:27
Pa tko ga je zvao na radio TG. On iz Posušja. Zbori ko da je iz istočnog Mostara. A gledam ga . Često je gost na FTV. Uvijek ima isti gard. Sjedi na početku stolice, raskrečenih nogu, ono najšire što može. Odaje bahatog čovjeka koji je usto i nepristojan.. Špic cipele i raskrečene noge

zaba1111
25-11-2010, 23:40
Pa tko ga je zvao na radio TG. On iz Posušja. Zbori ko da je iz istočnog Mostara. A gledam ga . Često je gost na FTV. Uvijek ima isti gard. Sjedi na početku stolice, raskrečenih nogu, ono najšire što može. Odaje bahatog čovjeka koji je usto i nepristojan.. Špic cipele i raskrečene noge

Ne znam di živi SA ili MO, mislim da je u Mostaru, predaje marksizam na fakultetu, a djecu je, zna se , spremio u ZG.