PDA

Pogledaj Full Version : "Oštroumnii" savjeti lifestyle sekcija komercijalnih medija

Stranice : [1] 2

caporegime
12-01-2012, 10:32
ene vole analizirati frajere i njihove postupke. To je naša intrinzična potreba. Niti jednu stvar koju frajer kaže ili napravi mi ne možemo shvatiti doslovno. Uvijek je tu tisuću 'zašto' na koje se nadovezuje još barem toliko 'zato', uz brojna dodatna pitanja koja se otvaraju kao bi doznali što je on zapravo mislio i što je zapravo htio. Tijekom čitavog svog života žarom najvećeg vjernika štujemo moto: 'Nikad ne prihvaćaj stvari zdravo za gotovo.' Mi sumnjamo. Mi propitujemo. Mi tražimo skriveno značenje. Mi smo detektivi koji će ih razotkriti.

Tzv. ženski časopisi obilato koriste tu našu karakternu crtu. Među njima prednjači čuveni Cosmopolitan koji se studiozno posvetio analiziranju postupaka muškaraca kako bi nam olakšao život. Drugim riječima, uzmete lijepo Cosmo u ruke i doznat ćete što se krije iza riječi i postupaka vašeg frajera, čak i ako on o tome ne želi govoriti. Uz pomoć Cosma možete svog dečka ili supruga čitati poput otvorene knjige. Kako smo mi dobre duše, ovdje ćemo vam predstaviti nekoliko tipičnih situacija i reći vam kako ih Cosmo interpretira.

Postao je komunikativniji s vama nego inače, otkriva vam detalje o tome kako mu je prošao dan i više na vaša pitanja ne odgovara isključivo s 'OK' i 'Da, da...'.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Detalji koje vam otkriva su lažni, a koristi ih kako bi skrenuo pažnju s nezgodne istine koju vi ne smijete doznati.

Postao je manje komunikativan s vama, zatvara se u sebe i izbjegava razgovor uz izgovor kako je umoran ili prenervozan.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Izbjegava komunikaciju kako ne bi došao u situaciju da mora previše objašnjavati stvari o kojima vi ne smijete znati ništa.

Počeo je voditi više računa svom izgledu, redovno se tušira i brije, licka se, pazi da mu je odjeća uredna.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Licka se kako bi impresionirao svoju ljubavnicu.

Manje vodi računa o svom izgledu, pustio je bradu od dva dana i oblači se ležernije nego do sada.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Našao je neku mlađu i sada želi ispasti cool opuštena faca pred njom.

Nježniji je prema vama i želi više seksa.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Seks s drugom ženom pobudio mu je dodatne seksualne apetite, a nježan je jer ga peče savjest.

Nezainteresiran je za seks i više nije onako nježan kao prije
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Ne traži seks s vama jer ga dobiva negdje drugdje, a više nije nježan jer voli ljubavnicu.

Ne daje vam pristupiti njegovom računalu.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Ne želi da naiđete na njegovu korespondenciju s ljubavnicom, možda čak i s više njih. Sigurno ima čitav harem na svom tajnom Facebook profilu!

Dao vam je passworde za sve svoje e-mailove i accounte na društvenim mrežama.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. To vam je dao kako bi vas zavarao i kako vi ne bi shvatili da negdje postoji tajni profil na kojem ima harem virtualnih ljubavnica i gdje se dopisuje s onom pravom, od krvi i mesa.

Kupio vam je mali dar.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Dar je kupio jer ga 'pere' osjećaj krivnje.

Nije vam odavno ništa kupio.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Gad troši na ljubavnicu i zato nema za vas.

Nikada vas ne vodi u društvo svojih frendova.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Ne želi svoje frendove blizu vas jer oni za to znaju i boji se da će se oni izbrbljati.

Često vas vodi u društvo svojih frendova.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Frendovi za to znaju, ali je on s njima u dealu kako bi zajedno pravili od vas budalu.

Pomaže vam u kućanskim poslovima.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Gad je koji želi stvoriti lažan dojam da mu je stalo do vas i da suosjeća.

Uopće vam ne pomaže u kućanskim poslovima.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Umoran je od seksa s drugom pa nema snage ni usisavač pomaknuti.

Rekao je da vas voli.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Inače ne bi takvo nešto rekao ni u ludilu, ali se boji da ćete nešto posumnjati.

Niije vam rekao da vas voli.
Cosmo zaključak: Sigurno vas vara. Inače bi vam rekao da vas voli.
http://www.fizzit.net

:bravo
haha najbolji odgovor na poplavu savjeta i eksluzivnih tumačenja koja se mogu šročitati i priručnicima za idiote bi to cosmopolitan ili lifestyle tematske stranice net.hr
još da je uz sve ove "detalje" muško iz grabovnika ni Isus ga ne bi mogao spasiti kačenja zvona oko vrata

mirr.or
12-01-2012, 11:13
hmmm... ne znam dal da vam kažem... tako sam se i ja smijala raznim takvim oštroumnim savjetima... :muka

ali su na kraju ispali točni... :muka

:rofl

Inkvizitor
12-01-2012, 11:15
sve je u očima promatrača..je li čaša..polupuna ili poluprazna..

caporegime
12-01-2012, 11:16
ja mislim da sve te savjete pišu žene u usporedbi s kojima i zinka bardić djeluje kao seks bomba s ciljem da valjda pkvare sve normalne veze.
pa da sve žene budu u njihovoj situaciji. bez muškarca.

Inkvizitor
12-01-2012, 11:31
pa nije li to zajebancija..

Marta
12-01-2012, 11:45

kad otvoris zenske casopise skuzis da nije, oni zarade masnu lovu na tim sranjima

Inkvizitor
12-01-2012, 11:48
pa nisu ni ženske valjda toliko glupe..

Marta
12-01-2012, 11:48
na ovo ti ne zelim odgovirit, valjd vi muskarci mozete samo prosuditi :muka:muka

mirr.or
12-01-2012, 11:49
aj malo sam se zajebavala, a sad ću ozbiljno na temu. :muka

sve je u očima promatrača..je li čaša..polupuna ili poluprazna..

ne samo to.. u stvari, mislim da tu ima i toga da su ljudi (u ovom slučaju žene) nekad skloni/e tumačenju stvari iz svog kuta... to jest, tumače postupke prema sebi, kako bi se sami/e ponašali/e u datoj situaciji.

ja mislim da sve te savjete pišu žene u usporedbi s kojima i zinka bardić djeluje kao seks bomba s ciljem da valjda pkvare sve normalne veze.
pa da sve žene budu u njihovoj situaciji. bez muškarca.

a možda ima i toga.. ali ipak mislim da je ovo prvo što sam odgovorila inkviju.

misliš na uvodni tekst? ja mislim da nije. mislim da to ozbiljno pišu po tim časopisima, portalima i slično... ajd što ozbiljno pišu, neg što ljudi/žene poslije doslovno shvate savjete pa treba s tim na kraj nekako. nije ovaj život uopće lak. :D

Inkvizitor
12-01-2012, 11:51
Aj dobro..eno gore u onom članku čovjek piše da je masu ljudi povjerovalo da je Tito stvarno prodao svemirski program Amerima..

kako je ono rečeno samo su svemir i ljudska glupost beskonačni..s tim da nije 100% siguran u ovo prvo.

mirr.or
12-01-2012, 11:52
kad otvoris zenske casopise skuzis da nije, oni zarade masnu lovu na tim sranjima

a tek od reklama koje stavljaju uz savjete...

hmmm.. zašto, o zašto ja ne mogu smišljat takve tekstove...

Marta
12-01-2012, 11:53
Oni okrecu lovu na tim plitkim forama. Uzmi casopis iz 80tih i neki danasnji, razlika je samo u tome, sto se danas vise pise o spolnim odnosima itd.

Al te opce "zenske" teme su u biti uvijek iste, samo se vrte u krug.

Marta
12-01-2012, 11:54
a tek od reklama koje stavljaju uz savjete...

hmmm.. zašto, o zašto ja ne mogu smišljat takve tekstove...

Bez reklama bi tesko opstali.

Zalosno je sto zene zaista povjeruju u to, pa misle da se sukladno tome moraju i ponasati. Slicno sa sapunjarama itd. .

mirr.or
12-01-2012, 12:05
jest, ovako se malo zajebavat na tu temu, ali u biti je tužno kad počneš uočavati da u stvarnosti masa žena živi po tim savjetima...

Marta
12-01-2012, 12:07
najbolje mi je sto u modne savjete uvijek stave neku obleku, torbe, nakit itd. koje si vecine ne moze priustiti al oni to namecu kao must have .... to nije vise samo problem kod mlade populacije

mirr.or
12-01-2012, 12:11
najbolje mi je sto u modne savjete uvijek stave neku obleku, torbe, nakit itd. koje si vecine ne moze priustiti al oni to namecu kao must have .... to nije vise samo problem kod mlade populacije

ma čak i tko može priuštit... za pola tih stvari je teško zamislit gdje možeš u tome među svijet.

Inkvizitor
12-01-2012, 12:16
ma čak i tko može priuštit... za pola tih stvari je teško zamislit gdje možeš u tome među svijet.

meni onaj modni svjet nikad nije bio jasan..tko to nosi..one krpetine..one nakarade..jedna ljepljiva traka priko guzice ( obično mršave i obješene) i to je sve..

Marta
12-01-2012, 12:18
meni onaj modni svjet nikad nije bio jasan..tko to nosi..one krpetine..one nakarade..jedna ljepljiva traka priko guzice ( obično mršave i obješene) i to je sve..

to bude vecinom report s modne piste

al imaju oni i svoje savjete itd.

mirr.or
12-01-2012, 12:19

kakva ljepljiva traka? to je možda fotka s depilacije...:zbunjen:

Inkvizitor
12-01-2012, 12:23
kakva ljepljiva traka? to je možda fotka s depilacije...:zbunjen:

da da s depilacije..

jedna ljepljiva traka preko guzice i to na nekom kosturu i to je kao moda..to se nosi..

Marta
12-01-2012, 12:25
da da s depilacije..

jedna ljepljiva traka preko guzice i to na nekom kosturu i to je kao moda..to se nosi..

to su nove tange iz kolekcija victoria´s secret

bas nisi u toku :lupa:lupa

mirr.or
12-01-2012, 12:29
da da s depilacije..

ma dobro to.. ne nosi se to po ulici. valjda ne. :rofl

to su nove tange iz kolekcija victoria´s secret

bas nisi u toku :lupa:lupa

...ili se nosi? :eek

Inkvizitor
12-01-2012, 12:34
ma dobro to.. ne nosi se to po ulici. valjda ne. :rofl

...ili se nosi? :eek

ne, nije to bila izložba donjeg rublja nego za po gradu..nemojte me ZAJEBAVAT VAS DVIJE..:lupa

jer ima i dvije trake preko mjesta gdje su inače kod normalnih žena sise..

Marta
12-01-2012, 12:44
ne, nije to bila izložba donjeg rublja nego za po gradu..nemojte me ZAJEBAVAT VAS DVIJE..:lupa

pa to je onda kolekcija novih kupacih kostima :bravo:)

Marta
12-01-2012, 12:47

a sad cu ti reci nesto, al nemoj reci da sam ti ja rekla

zenske cesto tim trakama, onim sirokim, lijepe grudi, da ne moraju nositi grudnjak (ispod haljina i majica otvorenih ledja)

Stiliana
12-01-2012, 12:50

Ti časopisi žive od tih 'modnih savjeta' tj. od vrlo direktnih i nimalo kamufliranih reklama. Recimo, negdje tamo u minulim dekadama novinarka američkog Cosmopolitana (čini mi se, pišem napamet i ne sjećam se točnih detalja) je željela pisati o ljepoti zrele kože, o prihvaćanju svojih bora, bla bla bla, uglavnom o tome kako ženama stvarno ne treba glupost zvana krema protiv bora za koje je znanstveno utvrđeno da ne djeluje (naime, te kreme uopće ne prodiru niti mogu prodrijeti u sloj kože u koji bi trebale da se taj kolagen, Q10 i slične gluposti aposrbiraju da bi ti ispeglali bore). Na taj članak je reakcija bila takva da je časopis izgubio milijunski ugovor s velikom kozmetičkom kompanijom (kojom točno, opet sam zaboravila, mislim da je Unilever, ali nisam sigurna) koja jednostavno ne želi da se ženama piše da im ne trebaju kreme za kožu.
Dakle, da bi časopis izlazio trebaju im pare, štoviše, trebaju im velike pare jer netko na tome zarađuje masnu lovu, a ne siću kojom će platit urednike i novinare. Otad se uglavnom pazi da se ostane u granicama prilikom tih oslobađajućih poklika. Dakle, u isto vrijeme ćeš u Cosmu čitat kako ti ne treba nitko i ništa da budeš famozna i krasna i kako ti za to ipak treba novi ruž, bunda od zeca, cipele od deset tisuća kuna i nabildani tip.
Znam da nema smisla i da je retardirano i da se zapravo kosi s mnogim stvarima koje su feministice pokušale raščistit, ali tako je. To svejedno ne znači da su žene glupe. Samo da se cijela jedna industrija 'urotila' da im iscijedi pare.
Ja i danas znam pročitat Cosmo. Naravno, većinu tih savjeta ne doživljavam, ionako su prevedeni s engleskog i prilagođeni našim prilikama. Zapravo, svi Cosmpolitani svijeta manje-više su isti. Odstupanja su možda u kolumnama i nekim sitnicama. Ma bezveze...

Marta
12-01-2012, 12:56
Ti časopisi žive od tih 'modnih savjeta' tj. od vrlo direktnih i nimalo kamufliranih reklama. Recimo, negdje tamo u minulim dekadama novinarka američkog Cosmopolitana (čini mi se, pišem napamet i ne sjećam se točnih detalja) je željela pisati o ljepoti zrele kože, o prihvaćanju svojih bora, bla bla bla, uglavnom o tome kako ženama stvarno ne treba glupost zvana krema protiv bora za koje je znanstveno utvrđeno da ne djeluje (naime, te kreme uopće ne prodiru niti mogu prodrijeti u sloj kože u koji bi trebale da se taj kolagen, Q10 i slične gluposti aposrbiraju da bi ti ispeglali bore). Na taj članak je reakcija bila takva da je časopis izgubio milijunski ugovor s velikom kozmetičkom kompanijom (kojom točno, opet sam zaboravila, mislim da je Unilever, ali nisam sigurna) koja jednostavno ne želi da se ženama piše da im ne trebaju kreme za kožu.
Dakle, da bi časopis izlazio trebaju im pare, štoviše, trebaju im velike pare jer netko na tome zarađuje masnu lovu, a ne siću kojom će platit urednike i novinare. Otad se uglavnom pazi da se ostane u granicama prilikom tih oslobađajućih poklika. Dakle, u isto vrijeme ćeš u Cosmu čitat kako ti ne treba nitko i ništa da budeš famozna i krasna i kako ti za to ipak treba novi ruž, bunda od zeca, cipele od deset tisuća kuna i nabildani tip.
Znam da nema smisla i da je retardirano i da se zapravo kosi s mnogim stvarima koje su feministice pokušale raščistit, ali tako je. To svejedno ne znači da su žene glupe. Samo da se cijela jedna industrija 'urotila' da im iscijedi pare.
Ja i danas znam pročitat Cosmo. Naravno, većinu tih savjeta ne doživljavam, ionako su prevedeni s engleskog i prilagođeni našim prilikama. Zapravo, svi Cosmpolitani svijeta manje-više su isti. Odstupanja su možda u kolumnama i nekim sitnicama. Ma bezveze...

Cosmoplitan, Vogue, svi oni zive od modne i kozmeticke industrije. Naravno. Naklada donosi lovu, al masnu lovu beru s reklamama.

To s tim kremama je apsolutno tocno. Sve je to od prilike isto, onda krema od 15 kuna ili ona 1 500 kuna, nema neke razlike, barem ne po ucinku.
To sve pomaze pri pranju mozga zenske a bome vec i muske populacije.

Muskarci danas masovno kupuju razne proizvode. Paleta muskih proizvoda se povecala za ogroman broj u zadnjih par godina.

S izgledom se da zaraditi trenutno jako puno love jer mu ljudi posvecuju puno vise paznje a izgledaju cini mi se sve gore.

Inkvizitor
12-01-2012, 12:58

zenske cesto tim trakama, onim sirokim, lijepe grudi, da ne moraju nositi grudnjak (ispod haljina i majica otvorenih ledja)

gle maro..ja to zovem trakama ali to nisu trake..nego krpe..

šta im je danas..misle da sam iz pećine stigao..

mardar
12-01-2012, 13:05

Ja sam te trakurine jednom jedva odlipio :):):)

Inkvizitor
12-01-2012, 13:08

s prozora ili..??

Marta
12-01-2012, 13:09

skuzila sam te, al sam ti i ovu informaciju htjela dati :lupa:lupa

Marta
12-01-2012, 13:09

odakle si jedva odlijepio

Stiliana
12-01-2012, 13:11
Cosmoplitan, Vogue, svi oni zive od modne i kozmeticke industrije. Naravno. Naklada donosi lovu, al masnu lovu beru s reklamama.

To s tim kremama je apsolutno tocno. Sve je to od prilike isto, onda krema od 15 kuna ili ona 1 500 kuna, nema neke razlike, barem ne po ucinku.
To sve pomaze pri pranju mozga zenske a bome vec i muske populacije.

Muskarci danas masovno kupuju razne proizvode. Paleta muskih proizvoda se povecala za ogroman broj u zadnjih par godina.

S izgledom se da zaraditi trenutno jako puno love jer mu ljudi posvecuju puno vise paznje a izgledaju cini mi se sve gore.

Nemam ništa protiv da se muškići mazuckaju, pogotovo ako imaju problema s kožom. Mislim da nije pederski vodit računa da izgledaš zdravo i civilizirano. Isto vrijedi i za kosu. Jer izgled uistinu jest važna stvar u životu i svi bi mi radije izgledali bolje, nego lošije. Sve je to ljudski, no stvar je u tome kad se počne s perverzijama i kupovanjem kupovanja radi. Znam, jer mene nekad to uhvati, kupujem stvar koji mi uopće ne trebaju, al uvjerim samu sebe da mi eto baš to treba... Ali to je sad druga priča, nisam htjela o tome, nego o tim savjetima kako se postavit na poslu, kako reć frendici da je dečko vara i slično... to može zanimat samo nekoga ili s nula socijalne inteligencije ili djecu od 15 godina. I mogu ti reć da mislim da tinejdžerice to uglavnom i čitaju. Zamisli koja bi kompleksašica morala bit da s 33 godine slušaš novinu da ti govori kako da se ponašaš i kako da se oblačiš.
Malo retavo, jel da?

Stiliana
12-01-2012, 13:11

Ja jošte nisam skužila o kojim trakama ti pričaš... :)

Inkvizitor
12-01-2012, 13:16
Ja jošte nisam skužila o kojim trakama ti pričaš... :)

pa onima s modnih revija..:lupa

što ih nose rasklimane manekenke..:lupa

Stiliana
12-01-2012, 13:20
pa onima s modnih revija..:lupa

što ih nose rasklimane manekenke..:lupa

Ne kužim. Trake koje nose manekenke na modnim revijama... gdje, kako, od čega? Jel to donje rublje ili suknja, top, što?

Inkvizitor
12-01-2012, 13:23
Ne kužim. Trake koje nose manekenke na modnim revijama... gdje, kako, od čega? Jel to donje rublje ili suknja, top, što?

to je haljina za večernji izlazak..

šta ja znam što je..samo to viđam kad greškom naletim na neki takav izvještaj....malo karikiram naravno..

a i ja sam našao temu..

aj ća..

Stiliana
12-01-2012, 13:28
to je haljina za večernji izlazak..

šta ja znam što je..samo to viđam kad greškom naletim na neki takav izvještaj....malo karikiram naravno..

a i ja sam našao temu..

aj ća..

Mislim da misliš na Herve Leger haljine: http://www.dresses-herveleger.com/images/Herve%20Leger/27.jpg

Nema ća sad, ima da pišeš.

mardar
12-01-2012, 13:30
odakle si jedva odlijepio

Pa sa grudi možda ta koja je stavila nije dobre kupila.Ma isto one samoljepljive široke izolir trake .Je li to to Mare:):)

Inkvizitor
12-01-2012, 13:32
uff pa to je normalna haljina..

kao da ne znate o čemu pričam o onim nakaradama od haljina..ne znam uopće kreature..tj kreatore koji to rade..ali izgleda užasno..

točno da ti ogade žene žene a valjda im je to i namjera..

Stiliana
12-01-2012, 13:36

kao da ne znate o čemu pričam o onim nakaradama od haljina..ne znam uopće kreature..tj kreatore koji to rade..ali izgleda užasno..

Pa iskreno ne znam, samo pretpostavljam da se dakle radi o nekoj haljini od trakica preko grudi. Zanimalo me samo zato jer vidim da je očito ostavilo 'dojam' na tebe. Mislim, zanime me jel zbilja tako strašno, ili vi muški po običaju nemate pojma :D
Nema veze. Ako naiđeš na koju sliku linkaj...

Inkvizitor
12-01-2012, 13:43
jebote ko da sam jendom nabasao na reporte sa tih revija gdje se noisilo nešto što nikad na ulici, kafiću, i sl. nisam vidio..

nešto što je potpuno nenosljivo..nešto gdje više žena i ne sliči na ženu nego na neku odlomljenu suhu granu..

ne znam šta više da kažem..a da se razumemo..jedino da počnem pričati srpski..

Stiliana
12-01-2012, 13:53
jebote ko da sam jendom nabasao na reporte sa tih revija gdje se noisilo nešto što nikad na ulici, kafiću, i sl. nisam vidio..

nešto što je potpuno nenosljivo..nešto gdje više žena i ne sliči na ženu nego na neku odlomljenu suhu granu..

ne znam šta više da kažem..a da se razumemo..jedino da počnem pričati srpski..

Pa ne radi se sva moda da bi se nosila. Dio toga je čisti larpurlartizam. To je isto kao da se ja sad čudim apstraktnom slikarstvu ili japanskoj haiku poeziji.

Inkvizitor
12-01-2012, 14:01
Pa ne radi se sva moda da bi se nosila. Dio toga je čisti larpurlartizam. To je isto kao da se ja sad čudim apstraktnom slikarstvu ili japanskoj haiku poeziji.

al slike se ne đutlaju na kostima..to nije isto..

Marta
12-01-2012, 14:09
Pa sa grudi možda ta koja je stavila nije dobre kupila.Ma isto one samoljepljive široke izolir trake .Je li to to Mare:):)

Neznam jesu li to izolir trake, al one svijetle ...

A i ti se svacim i svakim bakces :rofl

Marta
12-01-2012, 14:11

Modni kreatori su pederi, naravno da je njima u cilju da od zena naprave nakarade

mardar
12-01-2012, 14:24
Neznam jesu li to izolir trake, al one svijetle ...

A i ti se svacim i svakim bakces :rofl

Pa morao sam je raspakirati .Ja bi volio da nije bilo traka :):):)

Marta
12-01-2012, 14:32
Nemam ništa protiv da se muškići mazuckaju, pogotovo ako imaju problema s kožom. Mislim da nije pederski vodit računa da izgledaš zdravo i civilizirano. Isto vrijedi i za kosu. Jer izgled uistinu jest važna stvar u životu i svi bi mi radije izgledali bolje, nego lošije. Sve je to ljudski, no stvar je u tome kad se počne s perverzijama i kupovanjem kupovanja radi. Znam, jer mene nekad to uhvati, kupujem stvar koji mi uopće ne trebaju, al uvjerim samu sebe da mi eto baš to treba... Ali to je sad druga priča, nisam htjela o tome, nego o tim savjetima kako se postavit na poslu, kako reć frendici da je dečko vara i slično... to može zanimat samo nekoga ili s nula socijalne inteligencije ili djecu od 15 godina. I mogu ti reć da mislim da tinejdžerice to uglavnom i čitaju. Zamisli koja bi kompleksašica morala bit da s 33 godine slušaš novinu da ti govori kako da se ponašaš i kako da se oblačiš.
Malo retavo, jel da?

Sasvim je u redu da se muskarci njeguju, naravno po mom misljenju je u redu do neke granice, al to je tema za sebe.

S tim sam samo htjela reci da bransa ekspandira i u tom smjeru. Prije se s muskom kozmetikom nije moglo zaraditi, nije toga bilo na trzistu.

Danas je to prica za sebe, po zenskim casopisima reklame za muske proizvode itd.

Marta
12-01-2012, 14:32
Pa morao sam je raspakirati .Ja bi volio da nije bilo traka :):):)

Sva srica pa si to isprico, reko bi inkvi da izmisljam :rofl

mardar
12-01-2012, 14:41
Sva srica pa si to isprico, reko bi inkvi da izmisljam :rofl

Pa vidiš li da Inkvi se meni ruga da sam s prozora odlijepio ali neka može biti da i on naleti nekada :):):)

Marta
12-01-2012, 14:43
Pa vidiš li da Inkvi se meni ruga da sam s prozora odlijepio ali neka može biti da i on naleti nekada :):):)

a ja molim Boga za njega pa makar i odlipljivo

mardar
12-01-2012, 14:50
a ja molim Boga za njega pa makar i odlipljivo

ti se moli a ja jedva čekam da se tvoje molitve ostvare pa ću ja njega zezati :):):)

Marta
12-01-2012, 14:51
ti se moli a ja jedva čekam da se tvoje molitve ostvare pa ću ja njega zezati :):):)

cuj zezat, ima da nas zove u svatove

joj koji ce to dernek bit

Inkvizitor
12-01-2012, 14:59
moram vas obavjestit da su moj forte sad raspuštenice, tak da..

mardar
12-01-2012, 15:07
moram vas obavjestit da su moj forte sad raspuštenice, tak da..

Pa i ova je što sam je ja raspakiravao bila raspuštenica .Koja će mi mlađa pustiti da je raspakiravam :):)

A bila je i pri piću :):):)

Marta
12-01-2012, 15:07
Mislis rastavljene mlade zene (ne volim tu rijec) ? Pa sta im fali?

Al da budemo korektni, nemoj pricat nebuloze inace ce biti batina. Ima masa cura, al ti neces, u tom je stos!

Marta
12-01-2012, 15:08
Pa i ova je što sam je ja raspakiravao bila raspuštenica .Koja će mi mlađa pustiti da je raspakiravam :):)

A bila je i pri piću :):):)

Taman si fulo onaj trenutak kad treba prestat pricat ....

mardar
12-01-2012, 15:11
Taman si fulo onaj trenutak kad treba prestat pricat ....

Ode ok poz a ti popravi što se može :):)

Marta
12-01-2012, 15:14
sta cu popraviti? ti se javno hvalis da se kurvas i onda ocekujes da te se izvlaci, nece idje moj prijatelju

Inkvizitor
12-01-2012, 15:27
Mislis rastavljene mlade zene (ne volim tu rijec) ? Pa sta im fali?

Al da budemo korektni, nemoj pricat nebuloze inace ce biti batina. Ima masa cura, al ti neces, u tom je stos!

Jel ti znaš zašto je stilki najdraži film ....nije njoj taj film..razumiš....Prohujalo s vihorom..

to ona meni šalje poruku..jel sad kužiš ))

Marta
12-01-2012, 15:47
Jel ti znaš zašto je stilki najdraži film ....nije njoj taj film..razumiš....Prohujalo s vihorom..

Jel ti kad tko rekao da umisljas? ne bi tebi to stilci nikad rekla

mirr.or
12-01-2012, 15:49
di ste vi otišli od teme... :rofl ne smije vas se pustit ni pol sata bez nadzora. :D

lotta lotta
12-01-2012, 16:24
di ste vi otišli od teme... :rofl ne smije vas se pustit ni pol sata bez nadzora. :D

kad inkvi zaluta nema veze, ali mi ne smijemo.

Dr. Vito Dugonoga
12-01-2012, 16:43
Muskarci su osmislili i izmislili modu i sredivanje!
Posto su zene odma poletile na nijima se zaradiva!
Pogotovo kad su one poluarapske talianke vidile na sta lice
i na sta mogu icit, dok ih ne raspakiras..

Francuskinje su odma uz bok Taliankama, a Nimice su malo bolje od Engleskinja!

lotta lotta
12-01-2012, 17:05
ko uopce cita cosmo?
ja sam to citala kad sam imala 12-13 god.
ozbiljne cure i zene znaju da je glupost SVE sto pise tamo.

Dr. Vito Dugonoga
12-01-2012, 18:29
ko uopce cita cosmo?
ja sam to citala kad sam imala 12-13 god.
ozbiljne cure i zene znaju da je glupost SVE sto pise tamo.

Aha.. pa stoga nisu sve podjednako odivene i nasminkane..

Za ovu Novu su bile hit Jelena Rozga svitlucajuce haljinice..

lotta lotta
12-01-2012, 18:55
Aha.. pa stoga nisu sve podjednako odivene i nasminkane..

Za ovu Novu su bile hit Jelena Rozga svitlucajuce haljinice..

vito, ja govorim za sebe.
jelena rozga nije moj tip ni u oblacenju ni u glazbi.
ja sam drukcija.

Dr. Vito Dugonoga
12-01-2012, 19:03
vito, ja govorim za sebe.
jelena rozga nije moj tip ni u oblacenju ni u glazbi.
ja sam drukcija.

Nie ovo tema o tebi, ko te sisa!

Ti si Ninasto Badricava!

lotta lotta
12-01-2012, 19:09
Nie ovo tema o tebi, ko te sisa!

Ti si Ninasto Badricava!
ko je reka da je tema o meni.
lajfstajl...pisem kako ja to dozivljavam.
a tebe ko je.be

Dr. Vito Dugonoga
12-01-2012, 19:15
ko je reka da je tema o meni.
lajfstajl...pisem kako ja to dozivljavam.
a tebe ko je.be

Ti!!
Raspravljamo o "ostroumnin" savitima..
Ako niko ne cita Cosmo i ostale lifestyle magazine
ko onda kupuje sve sto se u njima reklamira, i njih same?!

caporegime
13-01-2012, 13:20
'Čak i najfiniji kolač na svijetu, ako ga jedete četiri puta dnevno sedam dana u tjednu, mora vam dosaditi, da ne kažemo ogaditi vam se. Naručujete li uvijek isto jelo u restoranu, nikada nećete saznati što propuštate', slikovito objašnjava Kerner, ujedno i autor knjige o ženskom orgazmu She Comes First, te dodaje kako prakticiranje različitih stilova seksa ne samo da će zadovoljiti fizičke i emotivne potrebe svakog pojedinca nego će vam omogućiti da izrazite neke nove aspekte svoje osobnosti, ali još je važnije da kao par seksualno sazrijete.

Naravno, to ne znači da u spavaću sobu morate postaviti trapez ili pozvati susjede da vam se priključe, dovoljno je, tvrdi Kerner, uvrstiti jednostavne upute seksualne piramide u svakodnevni život.

A u samoj bazi piramide je poticanje romantike i produbljivanje intimnosti, u kojima uopće ne treba doći do seksa, no takvim se međusobnim istraživanjima učvršćuje veza.

Također, naglašava terapeut, ne treba prezati od intimnog upoznavanja samoga sebe jer samo na dobrim temeljima može se stići do vrha seksualne piramide gdje se pak otkrivaju najskrivenije maštarije neophodne za kvalitetan seksualni život.

:rofl:rofl

ovo mi se čini debilnije čak i od onih otrcanih mudrih izreka metuzalemovski starih učitelja istočnjačkih borilačkih vještina svojstvenih za drugorazredne akcione filmiće osamdfesetih godina prošlog stoljeća u kojima bi znali briljirati lorenzo lamas, marc dacascos ili michael dudikoff kao najpoznatiji predstavnici žanra

Stiliana
13-01-2012, 14:11

Nije to tebi, to je poruka Očajnim kućanicama s BP :evil

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 14:13
Koi je tebi, Stiliana, omiljeni modni casopis?!

Stiliana
13-01-2012, 14:23
Koi je tebi, Stiliana, omiljeni modni casopis?!

Nijedan. Ne bacam pare na to kad na internetu možeš pratit sve što te zanima. Radije čitam Modu na forumu ili gledam modne blogove običnih žena.

Marta
13-01-2012, 14:25
Nije to tebi, to je poruka Očajnim kućanicama s BP :evil

vidis ti Stilci sta on nama radi

cim je nesto negativno odmah mu mi to kao zelimo

Stiliana
13-01-2012, 14:29
vidis ti Stilci sta on nama radi

cim je nesto negativno odmah mu mi to kao zelimo

Ma on samo voli da mi letamo oko njega... čuj prohujalo s vihorom...

Inkvizitor
13-01-2012, 14:32
:rofl:rofl

ovo mi se čini debilnije čak i od onih otrcanih mudrih izreka metuzalemovski starih učitelja istočnjačkih borilačkih vještina svojstvenih za drugorazredne akcione filmiće osamdfesetih godina prošlog stoljeća u kojima bi znali briljirati lorenzo lamas, marc dacascos ili michael dudikoff kao najpoznatiji predstavnici žanra

To, to, to je pitam.. su bili filmovi..Ninja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

to ne da se gledalo..to se gutalo ko pršut ko galebovi ribu..bez žvakanja..

eh ta pusta mlados'..šmrc..

caporegime
13-01-2012, 14:34
inkvi, fulao si temu. filmovi su preko puta

Marta
13-01-2012, 14:35
Ma on samo voli da mi letamo oko njega... čuj prohujalo s vihorom...

ma on zeli da mu djelimo komplimente, onda se pravi da mu je ko fol neugodno

Inkvizitor
13-01-2012, 14:36
da da da u pravu ste obadve..

Inkvizitor
13-01-2012, 14:36
inkvi, fulao si temu. filmovi su preko puta

ja sam se nadovezao na tebe..ne zajebaji..zijev..

Marta
13-01-2012, 14:37
mi to znamo

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 14:43
Nijedan. Ne bacam pare na to kad na internetu možeš pratit sve što te zanima. Radije čitam Modu na forumu ili gledam modne blogove običnih žena.

Moda na forumu je sumorna..

Blogovi obicni zena..
moze poveznica..

Kako bi ti opisala svoj stil?

Stiliana
13-01-2012, 15:00

Blogovi obicni zena..
moze poveznica..

Zašto je sumorna?

Blogova imaš na ovoj temi koliko hoćeš: http://www.forum.hr/showthread.php?t=588298
Sad sve ovisi čiji ti se stil sviđa...

Moj stil? Pa što ja znam... jednostavnost i udobnost prije svega. Mene ćeš teško vidjet tj. nikad vidjet u visokim petama. Najčešće u tenisicama i čizmama i rebatinkama. Od boja nosim samo hladne, iz kojih je zapravo isključena zelena. Ne posjedujem nijedan crveni komad odjeće i ponosim se tim. Ukratko, volim jednostavno i tamne kombinacije i na to neki fora nakit i awesome make up & nails.

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 15:14
Zašto je sumorna?

Blogova imaš na ovoj temi koliko hoćeš: http://www.forum.hr/showthread.php?t=588298
Sad sve ovisi čiji ti se stil sviđa...

Moj stil? Pa što ja znam... jednostavnost i udobnost prije svega. Mene ćeš teško vidjet tj. nikad vidjet u visokim petama. Najčešće u tenisicama i čizmama i rebatinkama. Od boja nosim samo hladne, iz kojih je zapravo isključena zelena. Ne posjedujem nijedan crveni komad odjeće i ponosim se tim. Ukratko, volim jednostavno i tamne kombinacije i na to neki fora nakit i awesome make up & nails.

Zato jer jedni druge bezveze fale
i svaku kritiku gledaju ko osobni napad!

Neko obuce nesto uobicajeno, nista posebno
i svi grakcu kako je to nesto posebno!

Pogotovo kad neka uhranjena cura im oko strka masnu..

Visoke pete su sad na svakoj curi pa j eok ne nosit ih!

A azsto si ponosna sto nemas crvenu?

caporegime
13-01-2012, 15:24

Blogovi obicni zena..
moze poveznica..

sad priznaj da tipkaš samo lijevom rukom

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 16:19
sad priznaj da tipkaš samo lijevom rukom

Mislim.. ono..

lotta lotta
13-01-2012, 16:47
Ti!!
Raspravljamo o "ostroumnin" savitima..
Ako niko ne cita Cosmo i ostale lifestyle magazine
ko onda kupuje sve sto se u njima reklamira, i njih same?!

JA!
de bolan prisaberi se.
znas ti meni po lajfstajlu ovako odoka najvise "vučeš" na jehovina svjedoka:muka

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 16:51
JA!
de bolan prisaberi se.
znas ti meni po lajfstajlu ovako odoka najvise "vučeš" na jehovina svjedoka:muka

Nisam se ni oduzeo
sta se imam sabirat?!

Ti si rekla kako govoris o sebi..

Po cemu bas na jehovina svidoka?!

lotta lotta
13-01-2012, 17:02
Nisam se ni oduzeo
sta se imam sabirat?!

Ti si rekla kako govoris o sebi..

Po cemu bas na jehovina svidoka?!

lipo mislim ,jesam li pogodila.

Dr. Vito Dugonoga
13-01-2012, 17:12
lipo mislim ,jesam li pogodila.

Lipo mislis, lose pogadas!

lotta lotta
13-01-2012, 17:23
jedne godine faksa radila ja u jednom ducanu.
i, ulaze dva tipa, zagledaju , raspituju se o cijenama i odjednom pita mene ovaj jedan
-mogu te nesto pitat
-moze, zasto ne

-koje mlijeko ti pijes
-nikoje, ne volim mliko.

-ok..a koji sok pijes
-pa recimo, sok od marelice.

-dobro
-dobro, jel to sve.

nije, veli on.
ok, sta cemo sad, necete nista kupit, pitanje ste postavili--ajmo doviđenja.

a sta vi mislite o ratu u svijetu
-pa nista sta cu mislit, velim ja, ja sam ti ko missica za mir u svijetu i te pizdarije/a sta cu mu drugo i rec)

mislite li vi da bi rat svugdje prestao kad mi svi ljudi na svijetu molili boga

e, tu sam se zajebala, kazem ja ma ne bi, kako ce prestat.

uto onaj drugi sto je stajao malo po strani izvadi bibliju i poce meni citat , vidim ja stari zavjet al aj dobro jos ja ne kuzim.
cita on cita,ja velim aj bolan imam ja bibliju sta me gnjavis.
ali jok...ostavise mi na stolu neke njihive "casopise"
vrag bi znao ko su da nisam pogledala u njih i vidjela o cemu se radi.

da jos vise ne duljim, danima su me opsjedali, danima...
dok ih jedan dan nisam pospremila u 3 pm, i rekla da cu zvat policiju ako me na taj nacin dođu uznemiravat.

eto i ti jehovini dvjedoci imaju svoj stajl lajf:muka

lotta lotta
13-01-2012, 17:37
Lipo mislis, lose pogadas!

lipo mislim a i pogađam

lotta lotta
13-01-2012, 18:07
alo, ima li koga?
kuc, kuc, kuc
ode vito...cccc:D

mardar
13-01-2012, 18:51
jedne godine faksa radila ja u jednom ducanu.
i, ulaze dva tipa, zagledaju , raspituju se o cijenama i odjednom pita mene ovaj jedan
-mogu te nesto pitat
-moze, zasto ne

-koje mlijeko ti pijes
-nikoje, ne volim mliko.

-ok..a koji sok pijes
-pa recimo, sok od marelice.

-dobro
-dobro, jel to sve.

nije, veli on.
ok, sta cemo sad, necete nista kupit, pitanje ste postavili--ajmo doviđenja.

a sta vi mislite o ratu u svijetu
-pa nista sta cu mislit, velim ja, ja sam ti ko missica za mir u svijetu i te pizdarije/a sta cu mu drugo i rec)

mislite li vi da bi rat svugdje prestao kad mi svi ljudi na svijetu molili boga

e, tu sam se zajebala, kazem ja ma ne bi, kako ce prestat.

uto onaj drugi sto je stajao malo po strani izvadi bibliju i poce meni citat , vidim ja stari zavjet al aj dobro jos ja ne kuzim.
cita on cita,ja velim aj bolan imam ja bibliju sta me gnjavis.
ali jok...ostavise mi na stolu neke njihive "casopise"
vrag bi znao ko su da nisam pogledala u njih i vidjela o cemu se radi.

da jos vise ne duljim, danima su me opsjedali, danima...
dok ih jedan dan nisam pospremila u 3 pm, i rekla da cu zvat policiju ako me na taj nacin dođu uznemiravat.

eto i ti jehovini dvjedoci imaju svoj stajl lajf:muka

ahahahahahahaha

:bravo:bravo:bravo:bravo

Stiliana
14-01-2012, 12:21
Zato jer jedni druge bezveze fale
i svaku kritiku gledaju ko osobni napad!

Neko obuce nesto uobicajeno, nista posebno
i svi grakcu kako je to nesto posebno!

Pogotovo kad neka uhranjena cura im oko strka masnu..

Visoke pete su sad na svakoj curi pa j eok ne nosit ih!

A azsto si ponosna sto nemas crvenu?

Pa možda zato što nešto uobičajeno danas i jest posebno. Tko zna. Ne slažem se ni ja uvijek s njihovim pohvalama, pa ne mislim da je zato pdf sumoran. Bio bi sumoran da stavljaju slike magle i žabokrečine svaki dan...

Ne volim crvenu. Nije mi to boja za odjevni predmet. Čini mi se da je žene koriste kao jeftini trik za privlačenje pozornosti.

Dr. Vito Dugonoga
14-01-2012, 15:53
lipo mislim a i pogađam

Jehovini svidoci su mila majka
nisi ti imala posla sa Scinetology!

Jehovini su bizali od mene, nisam ih moro tirat!

Dr. Vito Dugonoga
14-01-2012, 15:56
Pa možda zato što nešto uobičajeno danas i jest posebno. Tko zna. Ne slažem se ni ja uvijek s njihovim pohvalama, pa ne mislim da je zato pdf sumoran. Bio bi sumoran da stavljaju slike magle i žabokrečine svaki dan...

Ne volim crvenu. Nije mi to boja za odjevni predmet. Čini mi se da je žene koriste kao jeftini trik za privlačenje pozornosti.

Danas uobicajeno- posebno??!?

Slike i nisu daleko od magle..

Mozda crvena nie jeftin trik
jer neke zene nisu kao ti..
Ali, ko i tvoje boje o tebi
tako i crvena govori o njima!

lotta lotta
14-01-2012, 19:57
Jehovini svidoci su mila majka
nisi ti imala posla sa Scinetology!

Jehovini su bizali od mene, nisam ih moro tirat!

aha, prepali se takvog vjernika.
scijentolozi....poznajem "materiju"
daleko vam kuca od moje.

ako nisi jehova, onda si amiš.
medjutim, onda se postavlja pitanje otkud u tebe struja i računaljka:zbunjen:

Dr. Vito Dugonoga
14-01-2012, 20:13
A ako nisam ni amis..

Stiliana
14-01-2012, 20:46
Danas uobicajeno- posebno??!?

Slike i nisu daleko od magle..

Mozda crvena nie jeftin trik
jer neke zene nisu kao ti..
Ali, ko i tvoje boje o tebi
tako i crvena govori o njima!

Pa nema danas puno jednostavnih kombinacija. Većina fura trendove... Tko se oblači klasično kod nas? Al nemoj sad neke voditeljice Dnevnika i Sanju Doležal, nego daj nekog mladog.

Da, ja volim hladne boje jer kako Kubura veli, nemam osmijeha ni duše. Zato takvi kao ti izgaraju ko supernova... ;)

Dr. Vito Dugonoga
14-01-2012, 22:04
Pa nema danas puno jednostavnih kombinacija. Većina fura trendove... Tko se oblači klasično kod nas? Al nemoj sad neke voditeljice Dnevnika i Sanju Doležal, nego daj nekog mladog.

Da, ja volim hladne boje jer kako Kubura veli, nemam osmijeha ni duše. Zato takvi kao ti izgaraju ko supernova... ;)

Ima danas svega, sve se nade!

http://www.google.com/search?q=tina+vukov&hl=de&client=safari&rls=en&prmd=imvnsfdo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=le0RT8fEI42RswbytOwI&ved=0CC8QsAQ&biw=1279&bih=606

Nisam bas ko supernova, al jesam ko vulkan!
Dok si ti ono jezero u njegovu grotlu, dok je miran!

lotta lotta
15-01-2012, 15:10
A ako nisam ni amis..

jehova si!

mirr.or
15-01-2012, 18:44

ma ne može to baš tako bit. ja često nosim crveno, a uglavnom ne privlačim pozornost. čak se često događa suprotno, i to do te mjere da sam nekoliko puta mislila da sam nevidljiva. :rofl

Stiliana
15-01-2012, 19:54
ma ne može to baš tako bit. ja često nosim crveno, a uglavnom ne privlačim pozornost. čak se često događa suprotno, i to do te mjere da sam nekoliko puta mislila da sam nevidljiva. :rofl

Ja vjerujem da ti pretjeruješ... ;)

mirr.or
15-01-2012, 20:32
Ja vjerujem da ti pretjeruješ... ;)

ovog puta ne pretjerujem, stvarno se znalo dogodit, i to na jako čudnim mjestima, gdje bih morala bit primjećena (na primjer javni nastup, ozbiljnije vrste, a ja jedan od glavnih gostiju za okruglim stolom). doduše, ne znam jesam li bila tad u crvenom, mislim da nisam, ali htjela sam reći da sam ja primjer osobe koja ne voli privlačiti pozornost i uglavnom je ne privlači (ako se izuzmu periodi s frizurama, kad se znalo dogoditi da privučem..:rofl) a voli nosit crvenu boju.

mardar
15-01-2012, 20:54
ovog puta ne pretjerujem, stvarno se znalo dogodit, i to na jako čudnim mjestima, gdje bih morala bit primjećena (na primjer javni nastup, ozbiljnije vrste, a ja jedan od glavnih gostiju za okruglim stolom). doduše, ne znam jesam li bila tad u crvenom, mislim da nisam, ali htjela sam reći da sam ja primjer osobe koja ne voli privlačiti pozornost i uglavnom je ne privlači (ako se izuzmu periodi s frizurama, kad se znalo dogoditi da privučem..:rofl) a voli nosit crvenu boju.

Jao ja volim one nježne lila boje nositi pa ovakove kao što je boja lottine haljine .Još ako ima onih sjevlucavih tokica ,šljokica i slično po džepovima .I onda zatrepćem okicama prema ženi napučim usne ma koja može odoljeti ma ni jedna .

A ništa samo labela nabacim i na kosu dovoljno jedna tegla 300 grama gela.

Ma da Lotta dođe ona zna.Bila je oduševljena kada smo pili kavu u Gradskoj kavani i svi su se okretali i gledali za naš stol.Jednako je bilo i u njenim svatovima kako sam se dotjerao :):)

A brzo se spremim dva i pol sata dovoljno.

Inkvizitor
15-01-2012, 20:56
samo još reci da se oblačiš u ženske 'aljine..;)

mardar
15-01-2012, 21:24
samo još reci da se oblačiš u ženske 'aljine..;)

Samo po stanu i kada žene nema neda mi :):)

Bila me jednom ostavila na mjesec dana pojma nemam zašto.:):)

Marta
16-01-2012, 10:40

samo na mjesec dana?

Inkvizitor
16-01-2012, 10:43

vidiš ti šta je lotta napravila od tebe..dobit će zabranu da se stobom druži..

koristi te ko pokretnu lutku da isprobava svoje krpice..

Marta
16-01-2012, 10:47

vrlo zanimljivo ....

Inkvizitor
16-01-2012, 10:52
vrlo zanimljivo ....

nije to zanimljivo, to nije pošteno..

Marta
16-01-2012, 10:57
nije to zanimljivo, to nije pošteno..

e, a sta ti znas uopce o tome

Inkvizitor
16-01-2012, 10:59
e, a sta ti znas uopce o tome

o čemu????'

Marta
16-01-2012, 11:09
o čemu????'

oblacenju zenskih krpica

Inkvizitor
16-01-2012, 11:10
oblacenju zenskih krpica

ja ne znam..ja to mardaru govorim..

ma nema veze da se ne zapletemo u gluposti..

Marta
16-01-2012, 11:13
ja ne znam..ja to mardaru govorim..

ma nema verze da se ne zapletemo u gluposti..

ma vidi se da si mu samo htjeo pomoci, prosvjetliti ga

pitanje je dali on to uopce zeli

Inkvizitor
16-01-2012, 11:16
ma vidi se da si mu samo htjeo pomoci, prosvjetliti ga

pitanje je dali on to uopce zeli

a to sad ostaje na njemu..ako je stilist..onda je zajebana situacija.

Marta
16-01-2012, 11:20
a to sad ostaje na njemu..ako je stilist..onda je zajebana situacija.

duso draga, lotta je stilist ... a nas mardar je fetisit

Inkvizitor
16-01-2012, 11:27

haha..to je onda još gore..

Marta
16-01-2012, 11:28
haha..to je onda još gore..

to je bio samo zakljucak tvoje teze ...

mardar
16-01-2012, 11:52
samo na mjesec dana?

I ljutila se kada sam je pitao "okle tebe opet taman sam se navikao"

mardar
16-01-2012, 11:53

Ne sviđa se ni lotti baš ali što će .Kad je prava prijateljica :):):)

mardar
16-01-2012, 11:55
oblacenju zenskih krpica

I ja se pitam????Hahahahahahahah:):)

Marta
16-01-2012, 11:58
I ljutila se kada sam je pitao "okle tebe opet taman sam se navikao"

u njenoj garderobi

i jos se pitas sto se ljutila

Marta
16-01-2012, 11:58
Ne sviđa se ni lotti baš ali što će .Kad je prava prijateljica :):):)

to je prijatelj, kad te prihvaca s vrlinama i manama :rofl

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 12:03
jehova si!

Mislis- Jahwe, Allah, Bog- faca nad facama!!?

Tu si vec malo blize!!

mardar
16-01-2012, 12:13
to je prijatelj, kad te prihvaca s vrlinama i manama :rofl

Mare života mi kao da je neko za nju pisao ono "prijatelj u dobru i u zlu".Ona je baš to :):)

Marta
16-01-2012, 12:16
Mare života mi kao da je neko za nju pisao ono "prijatelj u dobru i u zlu".Ona je baš to :):)

pa znam ja to

lotta lotta
16-01-2012, 12:40
nu tracha o meni:o

vito je reka da nisam ja tema.

lotta lotta
16-01-2012, 12:42
Mislis- Jahwe, Allah, Bog- faca nad facama!!?

Tu si vec malo blize!!

ne, daaaleko si ti od face.
samo si njihov sljedbenik.

lotta lotta
16-01-2012, 12:46
Jao ja volim one nježne lila boje nositi pa ovakove kao što je boja lottine haljine .Još ako ima onih sjevlucavih tokica ,šljokica i slično po džepovima .I onda zatrepćem okicama prema ženi napučim usne ma koja može odoljeti ma ni jedna .

A ništa samo labela nabacim i na kosu dovoljno jedna tegla 300 grama gela.

Ma da Lotta dođe ona zna.Bila je oduševljena kada smo pili kavu u Gradskoj kavani i svi su se okretali i gledali za naš stol.Jednako je bilo i u njenim svatovima kako sam se dotjerao :):)

A brzo se spremim dva i pol sata dovoljno.

ono su gledali mene mard, ne tebe.:)

lotta lotta
16-01-2012, 12:48

on je ,kaze, oduvijek oblacio zenske stvari.
ne preuzimam krivicu na se.:)

mardar
16-01-2012, 12:50

ono su gledali mene mard, ne tebe.:)

Ma ne izdaji me sada :):)

Baš je bio pohvalio nu .:):)

mardar
16-01-2012, 12:51
ne preuzimam krivicu na se.:)

A svejedno sam ih više svlačio.Ma možda da je kakva zamolila da to učinim za nju i bi :):):)

Ali s tim da obučem ono što ta osoba ženska tada nosi na sebi :):):):)

lotta lotta
16-01-2012, 12:53
dakle ovako,
ja sam , recimo, na promociju isla ko na prvu pricest--bila kosulja zakopcana pod vrat,sive hlace i crne cipele.
ali sam se zgrozila vecine cura koje su dosle sa skroz dekoltiranim majicama, u minicama, stiklama (crvenim) nasminkane ko transvestiti itd.

Inkvizitor
16-01-2012, 12:56
:)

i ti se s njim družiš?

Marta
16-01-2012, 12:56
dakle ovako,
ja sam , recimo, na promociju isla ko na prvu pricest--bila kosulja zakopcana pod vrat,sive hlace i crne cipele.
ali sam se zgrozila vecine cura koje su dosle sa skroz dekoltiranim majicama, u minicama, stiklama (crvenim) nasminkane ko transvestiti itd.

Znaci ti si kao jedino normalna izgledala kao nenormalna medju tim nakazama?

Kod nas su zenske izgubile ukus i stil. To je cesto stravicno gledati.

lotta lotta
16-01-2012, 12:58

ne, nisam rekla samo ja..
bilo je jos nekoliko cura onako fino, bas za taj događaj

lotta lotta
16-01-2012, 12:59
i ti se s njim družiš?
pa 'ta cu sad, necu ga zbog toga "ostavit":zbunjen:

Marta
16-01-2012, 12:59
ne, nisam rekla samo ja..
bilo je jos nekoliko cura onako fino, bas za taj događaj

Dobo pa ove nisu dosle u sljokastim tajcama i onim stiklama koje su do nedavno nosili samo tranzvestiti.

Inkvizitor
16-01-2012, 13:00

Ljuti kaže da je to utjecaj raznih Stoja, Ceca, Meca, Veca, ...cajkaški stil..

Inkvizitor
16-01-2012, 13:00
pa 'ta cu sad, necu ga zbog toga "ostavit":zbunjen:

Zašto ne. To je i više nego dovoljan razlog..)))))

lotta lotta
16-01-2012, 13:04
Dobo pa ove nisu dosle u sljokastim tajcama i onim stiklama koje su do nedavno nosili samo tranzvestiti.

ozbiljno, istinu govorim.
sramota me bilo gledat, mozes ti mislit gore dekani ,profesori i ostali gosti se poredali, a one ko da ce na ulicu,pod crvena svjetla ...

lotta lotta

pa je..mardar necu se vise s tobom druzit.

mardar

Ona mene prihvata baš takvoga kakav jesam.Ne petljaj se :):):)

Marta
16-01-2012, 13:05

pa u pravu je, podsjecaju na njih

cesto izgledaju kao oni tranzevstiti tipa Karleusa itd.

to je strava, tajce ili minice, majica tri broja pre mala, s ogromnim dekolteo, sve u sljokicama i raznim bojama, a o faci da ne govorimo

naravno, pre dugi umjetni nokti, cesto u pink izdanju

svaki put mislis da si zavrsio na karnevalu

Inkvizitor
16-01-2012, 13:06
Ona mene prihvata baš takvoga kakav jesam.Ne petljaj se :):):)

nije joj dosad imo ko reć..u tome je stvar..

lotta lotta
16-01-2012, 13:07

evo inkvi ako ces mi vjerovat, vjeruj.
nikada u zivotu nisam imala uzore u tim i takvima.
a tu "muziku" koju one izvode sam jedino cula ponekad- slucajno.

Marta
16-01-2012, 13:09
ozbiljno, istinu govorim.
sramota me bilo gledat, mozes ti mislit gore dekani ,profesori i ostali gosti se poredali, a one ko da ce na ulicu,pod crvena svjetla ...

Taj osjecaj kad se stidis za druge je bas neugodan. Ne znas sta ces sa sobom pa ti je neugodno u tvojoj kozi mada nisi nista krivo napravila.

Dovoljno ti je nekad prije podne proc gradom ili vidjeti kakve idu u skolu. Da ne povjerujes. Cak kako se u crkvu obuku. Ko da ce na Kaisericu.

mardar
16-01-2012, 13:10
nije joj dosad imo ko reć..u tome je stvar..

e vratili smo se na temu to je ok :):)

Inkvizitor
16-01-2012, 13:10
evo inkvi ako ces mi vjerovat, vjeruj.
nikada u zivotu nisam imala uzore u tim i takvima.
a tu "muziku" koju one izvode sam jedino cula ponekad- slucajno.

pa da si slušala vjerovatno bi i ti natakrila klompače štikle od 10 cm..neki minjak do guzice i dekoltiranu maju..da kipi..da se vidi da se ima brate..

imat a ne pokazat , kažu nema gore stvari..to je današnja logika..

lotta lotta
16-01-2012, 13:15
pa da si slušala vjerovatno bi i ti natakrila klompače štikle od 10 cm..neki minjak do guzice i dekoltiranu maju..da kipi..da se vidi da se ima brate..

jos od gimnazijskih dana nikad u skolu nisam usla "nepropisno "obucena..nikad..
da ne bi sad bilo da ja nikako ne nosim stikle,minice i male dekoltee...ma nosim ali nikada na ulici,poslu, faksu, crkvi.
samo prigodne svecanosti kao sto su npr. svatovi.

Marta
16-01-2012, 13:15

A koji je to tek debilizam kod roditelja da to dozvole. To mi je nejasno. Al danas je svakako sve poludilo, mame se time ponose.

Znaci ako slusas Eltona Johna moras biti peder ili Lady Gagu pa hodat okolo u nekim freakastim kostimima?!

lotta lotta
16-01-2012, 13:18
e vratili smo se na temu to je ok :):)

valjda jesmo.
ajme mardar jesi ti bio vani.

a je 'ladno...brrrrr

lotta lotta
16-01-2012, 13:21
A koji je to tek debilizam kod roditelja da to dozvole. To mi je nejasno. Al danas je svakako sve poludilo, mame se time ponose.

Znaci ako slusas Eltona Johna moras biti peder ili Lady Gagu pa hodat okolo u nekim freakastim kostimima?!

ne, ja mislim da ne.
elton john je ok glazbenik
lady gaga, sta ja znam valjda zna pjevat..nije moj tip glazbe koju volim
a o njenom oblacenju, ne znam ako je ono samo na sceni ,
ajde de.nesto kao kod nas josipa lisac

Inkvizitor
16-01-2012, 13:22

To se i ja pitam..da imam kćer..da mi se tako obuče..dobila bi takvu šamarčinu da bi joj naušnice otpale ..ako ih ima..

to su majčice sve krive..mislim ni očevi nisu bolji..ali majčice..a to su kćerkice od majčice i vidile kad se one tako oblače i plus imaju ljubavnika a tajo ljubavnicu..svejedno je kako je obučena samo nek ide iz kuće..

mardar
16-01-2012, 13:23
valjda jesmo.
ajme mardar jesi ti bio vani.

a je 'ladno...brrrrr

Vani ???E toliko pukao nisam :):):) Najmlađa je tu.Ne silazim niz stepenice dok ne "probehara ":):)

lotta lotta
16-01-2012, 13:24
To se i ja pitam..da imam kćer..da mi se tako obuče..dobila bi takvu šamarčinu da bi joj naušnice otpale ..ako ih ima..

to su majčice sve krive..mislim ni očevi nisu bolji..ali majčice..a to su kćerkice od majčice i vidile kad se one tako oblače i plus imaju ljubavnika a tajo ljubavnicu..svejedno je kako je obučena samo nek ide iz kuće..
potpuno si u pravu....

Inkvizitor
16-01-2012, 13:25
Vani ???E toliko pukao nisam :):):) Najmlađa je tu.Ne silazim niz stepenice dok ne "probehara ":):)

:rofl :rofl..

čuj ne izlazi dok ne probehara...hahaha..

hladnoća je bolan zdrava..

lotta lotta
16-01-2012, 13:25
Vani ???E toliko pukao nisam :):):) Najmlađa je tu.Ne silazim niz stepenice dok ne "probehara ":):):rofl:rofl:D

mardar
16-01-2012, 13:27

Od šamara Inkvi ništa .Nikada ne bi ruku na njih digao.Ali nisam imao ni potrebe.Jednostavno su sjajne.Dobro jedna je mlada ali i ove dvije starije same znaju gdje što pripada .Nema komada garderobe da bi ja rekao što će vam to.

lotta lotta
16-01-2012, 13:28
Od šamara Inkvi ništa .Nikada ne bi ruku na njih digao.Ali nisam imao ni potrebe.Jednostavno su sjajne.Dobro jedna je mlada ali i ove dvije starije same znaju gdje što pripada .Nema komada garderobe da bi ja rekao što će vam to.

ma nije mislio doslovno...ili je:zbunjen:

Inkvizitor
16-01-2012, 13:30

ja sam govorio općenito..o ovima koje se tako oblače..a ne znam kakva je situacija kod tvojih cura...

hipotetski dakle..moja mater kaže....jadan ti je onaj ko danas ima dicu..a ona je bila je...spartanski učitelj je za nju bio mlakonja..

Marta
ne, ja mislim da ne.
elton john je ok glazbenik
lady gaga, sta ja znam valjda zna pjevat..nije moj tip glazbe koju volim
a o njenom oblacenju, ne znam ako je ono samo na sceni ,
ajde de.nesto kao kod nas josipa lisac

Znaci da nase curke to vole, ove su im mozda dale poticaj, al koliko moras biti cjepljen od bilo kakvog ukusa i dobrog odgoja da se na to furas.

Inkvizitor
ma nije mislio doslovno...ili je:zbunjen:

Šta doslovno..na šta nisam mislio doslovno..? Na šamar?

mardar
16-01-2012, 13:31
:rofl :rofl..

čuj ne izlazi dok ne probehara...hahaha..

hladnoća je bolan zdrava..

Samo naprijed.A inkvi ne vjeruje.Pa kada sam bio povratnik u prijeratno mjesto prebivališta nisam 4 mjeseca sa trećeg kata na prvi sišao :):)

Na zdravlje ti hladnoća :):)

lotta lotta
16-01-2012, 13:32
.spartanski učitelj je za nju bio mlakonja.. :rofl:rofl:D

Marta
16-01-2012, 13:32

Danas je doslo tako vrijeme da ocevi nemaju pravo glasa. Moraju slusati zenu i punicu inace su nagrebusili ...

Cesto se pitam sta inace inteligentne ljude dovede do tolikog ludila da u svakom pogledu moraju slusati zenu.

Sto je najgore cesto imas osjecaj da ih zena i djeca maltretiraju.

lotta lotta
16-01-2012, 13:33
Šta doslovno..na šta nisam mislio doslovno..? Na šamar?

ja, ja, na samar

Inkvizitor
16-01-2012, 13:33
Danas je doslo tako vrijeme da ocevi nemaju pravo glasa. Moraju slusati zenu i punicu inace su nagrebusili ...

Cesto se pitam sta inace inteligentne ljude dovede do tolikog ludila da u svakom pogledu moraju slusati zenu.

Nije osjećaj nego je tako..nazivaju ih glupanima, budalama, i sl. pa mislim i jesu kad to dopuštaju.

Marta
16-01-2012, 13:35
ja sam govorio općenito..o ovima koje se tako oblače..a ne znam kakva je situacija kod tvojih cura...

hipotetski dakle..moja mater kaže....jadan ti je onaj ko danas ima dicu..a ona je bila je...spartanski učitelj je za nju bio mlakonja..

Ona je jadna morala biti takva kad je tebe imala :p:p:p:p

zato si danas ko bubica :bravo:bravo

Inkvizitor
16-01-2012, 13:35
ja, ja, na samar

Nisam se šalio..batina je iz raja izišla..samo kad si se već doveo u situaciju da opališ šamar..tada je već kasno i neće pomoć..

ali degenek..degenek je majka svake pristojnosti i dobrog odgoja..

nikad se matere nisam plašio dok je pričala..a kad bi vezovac prorešetao po nogama i guzici..pozorno sam slušao ko ruski vojnik..

Inkvizitor
16-01-2012, 13:37
Kod nas je bio običaj da dicu mlati ko stigne...kažu, udri ga sigurno je nešto kriv..ako nije danas napravio nešto loše, hoće sutra ili je jučer..

isto je važilo za žene..

dakle surovo podneblje..ali bilo je ljudskosti više..i obraza..i poštivanja..

lotta lotta
16-01-2012, 13:37
Nisam se šalio..batina je iz raja izišla..samo kad si se već doveo u situaciju da opališ šamar..tada je već kasno i neće pomoć..

nikad se matere nisam plašio dok je pričala..a kad bi vezovac prorešetao po nogama i guzici..pozorno sam slušao ko ruski vojnik..

pa necu rec da i ja nisam dobila koju po guzici, ali vrlo malo...
ipak sam ispala ok.

lotta lotta
16-01-2012, 13:39
Kod nas je bio običaj da dicu mlati ko stigne...kažu, udri ga sigurno je nešto kriv..ako nije danas napravio nešto loše, hoće sutra ili je jučer..

isto je važilo za žene..

ima ona izreka, nekako ovako ide.
tuci zenu svaki dan, ako ti ne znas sto, zna ona:)

Inkvizitor
16-01-2012, 13:41
pa necu rec da i ja nisam dobila koju po guzici, ali vrlo malo...
ipak sam ispala ok.

dobro..ženska dica su drugačija..ja imam sestru malo stariju..kad smo bili dica..ona nikad nije dobila trisku..al je bila takva mirna, nekonfliktna, poslušna..dok ja..

nema dijela tijela kojeg nisam il slomio ili razbio..šta sma ja materi briga zadao..i posla natovario..pola vrimena je provela sa mnom po bolnicama..

Inkvizitor
16-01-2012, 13:42
odosmo sa odijevanja na odgoj dice..

kad capo vidi razjurit će nas..

lotta lotta
16-01-2012, 13:45
dobro..ženska dica su drugačija

mozda su bila prije drukcija....
ja sam bila vrlo buntovna u pubertetu

lotta lotta
16-01-2012, 13:46
odosmo sa odijevanja na odgoj dice..

kad capo vidi razjurit će nas..

ma ta ce capo:evil

ođe pise da je inkvi super moderator.
ne znam sta pise u njega

Inkvizitor
16-01-2012, 13:47
Ona je jadna morala biti takva kad je tebe imala :p:p:p:p

zato si danas ko bubica :bravo:bravo

ja jednom materi kažem..di se nisam kasnije rodio..vidiš ti..da je današnje vrime..ja tebe lipo prijavim i policija te odvede...nema to..

ona ne viruje..ja kažem..evo emisija..gledaj, novine..čitaj

pa ti bila više u zatvoru nego na slobodi..

ona ne viruje..pa di to ima da ne smiš rođeno dite namlatit..

to ju je puno razočaralo....

mardar
16-01-2012, 13:50
Ma što ima veze inkvi :):)

e ovako .Mamu nisam upamtio otac se ponovo oženio morao je i radi nas malešnih sve i da nije htio.Ali došla nam je takova osoba da je i majkom zovemo uvjek je bilo tako.Mnogi nisu znali da nije majka.Nikada nisam dobio trisku ni od oca ni od majke.A ja sami vrag.Eto nisam nikada ukrao ništa ali su se nevolje ljepile sa mnom.A brat mi je kao bubica miran.

Ma nekada pomislim da bi ja takovog vraga degenečio iz dana u dan.Ali opet i stari a i majka su nekako uvjek mene više hajdemo reći voljeli .
Ma što sam sve radio :):):)

Eto kada sam sve skoro lomio.Obe ruke ,obe noge ,ključnu kost ma đavo đavo :):)

mardar
16-01-2012, 13:53

Ima i sada bunta kod tebe ali s razlogom :):):)

Inkvizitor
16-01-2012, 13:54
vala i ja sam..a opet sve bi to bilo dobro..i ruke i noge, to slomiš i zaraste..i ja sam lomio klučnu kost..haha , sve bi bilo dobro da nisam našao neke kapisle iz 2-og svjetskog rata pa se izranjavo totalno i zamalo ostao bez očiju, prstiju i bez glave konačno..

bio sam 3 miseca u Mostaru..3 operacije..vi ste mostarci jel..jel se sjećate nekog doktora Lubure, ti mardar ti si stariji..lotta je mlađa ona možda ne....taj me operirao..i kad sam kasnije išao u Rim..rekli su da me je dobro skrpio..

Marta
16-01-2012, 13:56

isto je važilo za žene..

Pa bojalo se svakoga, od roditelja, ucitelja, sumara, fratra ....

Najgora mi je to sto su to shvacali normalnim da ti bilo tko tuce djecu. Al bilo je vise djece pa im vrijednost nije bila nikakva. Danas u dijete ne smijes pogledati a oni vrse svima na glavi.

Inkvizitor
16-01-2012, 13:59
Pa bojalo se svakoga, od roditelja, ucitelja, sumara, fratra ....

Najgora mi je to sto su to shvacali normalnim da ti bilo tko tuce djecu. Al bilo je vise djece pa im vrijednost nije bila nikakva. Danas u dijete ne smijes pogledati a oni vrse svima na glavi.

Dobro, to je bilo ranije, mene nitko nije tukao van kuće..to su priče iz davnina...

lotta lotta
16-01-2012, 13:59
vala i ja sam..a opet sve bi to bilo dobro..i ruke i noge, to slomiš i zaraste..i ja sam lomio klučnu kost..haha , sve bi bilo dobro da nisam našao neke kapisle iz 2-og svjetskog rata pa se izranjavo totalno i zamalo ostao bez očiju, prstiju i bez glave konačno..

bio sam 3 miseca u Mostaru..3 operacije..vi ste mostarci jel..jel se sjećate nekog doktora Lubure, ti mardar ti si stariji..lotta je mlađa ona možda ne....taj me operirao..i kad sam kasnije išao u Rim..rekli su da me je dobro skrpio..

fala bogu nisam bila u mostarskim bolnicama, osim u posjetama.

ja sam inace rodom iz ljubuskog

Marta
16-01-2012, 14:00
ja jednom materi kažem..di se nisam kasnije rodio..vidiš ti..da je današnje vrime..ja tebe lipo prijavim i policija te odvede...nema to..

Zanimljivo je da su matere uvijek tukle, ocevi rijetko.

Bitno da one misle da su morale, a danas im u unuce ne smijes pogledati.

lotta lotta
16-01-2012, 14:01
Ima i sada bunta kod tebe ali s razlogom :):):)

pa ima, ko kaze da nema..dakuće:evil

Marta
Dobro, to je bilo ranije, mene nitko nije tukao van kuće..to su priče iz davnina...

Djavla iz davnina. Kod nas su mladje od tebe tukli u skoli, cak na vjeronauku.

Mog brata je recimo nastavnica jednom namarisala, ima je krizic na lancicu oko vrata.

Inkvizitor
Zanimljivo je da su matere uvijek tukle, ocevi rijetko.

Bitno da one misle da su morale, a danas im u unuce ne smijes pogledati.

Matere..od oca pamtim samo jedan šamar..a mater..uff.

da, one tukle ko Tatari danas na unučad ne daju da dlaka padne...

zanimljiva mi je ta transformacija..

Inkvizitor
16-01-2012, 14:02
Djavla iz davnina. Kod nas su mladje od tebe tukli u skoli, cak na vjeronauku.

Mog brata je recimo nastavnica jednom namarisala, ima je krizic na lancicu oko vrata.

U školi da..učitelji da..ali mislio sam iz komšiluka..

Marta
16-01-2012, 14:03

Al to se stvarnomoglo svakome desit. To je nesreca.
Svako dite bi otvorilo.

Marta
16-01-2012, 14:07
U školi da..učitelji da..ali mislio sam iz komšiluka..

A znas da su uvijek u komsiluku radi dice svadje bile, nisu ni nase oceve tukli u komsiluku.

Inkvizitor
16-01-2012, 14:10
fala bogu nisam bila u mostarskim bolnicama, osim u posjetama.

Iz Ljubuškog..mda..capov kraj..

Lubura je bio očni doktor..on mi je krpao oko..i poslije kad sam priko veza išao u Rim..kod tada najpoznetijeg okuliste na svijetu( navodno) Strampelija, ipak nisam do njega stigao jer je već bio u mirovini i star al njegov asistent mi je rekao da me ovaj skrpao za peticu..znači i tada je ovdje bilo dobrih doktora..

Marta
16-01-2012, 14:11
Matere..od oca pamtim samo jedan šamar..a mater..uff.

da, one tukle ko Tatari danas na unučad ne daju da dlaka padne...

zanimljiva mi je ta transformacija..

I ja pamtim od tate samo jedan samar.

Ja se tako nekad nasalim pa kazem sto nama nisi tako udovoljavala. Pa to bi nas sve u top stavilo da malo ostrije zagalamis na dicu ....

Humphrey
16-01-2012, 15:10
Sve što znam o životu naučila me Jelena Veljača.I zašto o djeci i odgoju ovdje? Djeca su totalno OUT, osim ako nisu sva različite boje pa možete sa svkom odjevnom kombinacijom uskladiti i dijete.Ništa ne bode oči na špici kao prizor neke naše kvazi jetseterice koja nakon što je na koljenima došla do dovoljno novca da si kupi neku marku dojam pokvari djetetom koje uz tu odjeću nikako ne ide.

caporegime
16-01-2012, 15:22
ma ta ce capo:evil

ođe pise da je inkvi super moderator.
ne znam sta pise u njega
¸
ja ti sam, srećo, siva eminencija.
njima ništa ne piše.
ni ne mora :evil:evil:evil

caporegime
16-01-2012, 15:23
Ništa ne bode oči na špici kao prizor neke naše kvazi jetseterice koja nakon što je na koljenima došla do dovoljno novca da si kupi neku marku dojam pokvari djetetom koje uz tu odjeću nikako ne ide

ali ako se djeca zovu costa cai, zita, taisha, morreno, zin, gita, li lu i ostala debilna imena koja poznati daju svojoj nesretnoj dici, onda je sve u skladu.......

nisam znao da se ljubuški toliko proširio......čak i na grabovačka predgrađa.

mardar
16-01-2012, 15:26
Iz Ljubuškog..mda..capov kraj..

Lubura je bio očni doktor..on mi je krpao oko..i poslije kad sam priko veza išao u Rim..kod tada najpoznetijeg okuliste na svijetu( navodno) Strampelija, ipak nisam do njega stigao jer je već bio u mirovini i star al njegov asistent mi je rekao da me ovaj skrpao za peticu..znači i tada je ovdje bilo dobrih doktora..

Meni je neki Čavka u Sarajevu "krpao oko" hahahahahah eto isti smo.

Ma zajebavali me da mi je i glava kao goblen uvjek bi nešto zašiveno bilo.Ali nisam se dao opet.

Paus Krushke
16-01-2012, 15:32
te nije caporegime iz Ljubuškog? :D

caporegime
16-01-2012, 15:45
¸naravno da nije. ja nisam gradska raja

Paus Krushke
16-01-2012, 15:48
ok!

Ljubušaci su lažni mostarci! bez ikakve uvrede

(¸ (tilda) :) )

lotta lotta
16-01-2012, 16:29
nisam znao da se ljubuški toliko proširio......čak i na grabovačka predgrađa.

u svom "nastupu" uvijek sam eksplicitna ali...to me kostalo.
svi o sebi krijete sve!
sta bi ja trebala sad..pisat ime prezime, ime oca i majke, baba i didova.
ako bas hoces znati u rodnom listu mi pise -rođena u mostaru.
a ovo lipo misto odakle sam zapravo je lipse od ljubuskog i grabovnika zajedno.

lotta lotta
16-01-2012, 16:30
¸naravno da nije. ja nisam gradska raja

lagiš, lagiš

Inkvizitor
16-01-2012, 16:40
a koje je to misto ako si smi znat..a smi..:014

lotta lotta
16-01-2012, 16:44
ne smi..udba radi;)

caporegime
16-01-2012, 16:45
da si pratio, sve ja sama rekla.
i ja volim to misto na kojem se svaki put kad dođem u stari kraj, čim stignem s puta ritualno prepuštam uživanju primarnih osjetila odnsno okusa, u simpatičnoj gostionici blizu izvora, uz tekuću vodu, patke i stalnu opasnost da mi dijete upadne u vodu poštop mi mozak prestane raditi za oko 75% uslijed uživanja i delicijama i okolini

Inkvizitor
16-01-2012, 16:46
nisam prati..no..koje misto..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 16:47
ne, daaaleko si ti od face.
samo si njihov sljedbenik.

Nicii slidenik nisam
nadcovik sam, zar ne znas!!!!!?

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 16:50

A u Nimackoj ga nisu nikad ni imale!
Jedino ih sad spasava berufskleidung!

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 16:54

Di vi vidate cajkaski obucene curice u skoli?!
U nekakvim vasim mastariama zasigurno..

Izmisljate i jos se ibrertite svoim lazima..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 16:57

Posto imas kceri sigurno znas kakva dica idu u skolu
i sumnjam kako su i priblizno odivena ko u pricama
koje izmisljaju Inkvi, Mare i Lotta

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 16:58

Pocni od sebe pa ces saznat!

lotta lotta
16-01-2012, 16:58
nisam prati..no..koje misto..

odi na temu grabovnik...samo pssst

caporegime
16-01-2012, 16:59
znači aktaš i školarke iz živice......

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:02

Kod vas tamo i je ko na Kosovu!

Naviko si na degenjek a sdit te rec curama!

I onda se cudis sto nemeres nac ni jednu
i sto ti se jezik zapetlja ka dim prilazis!
Nisi iskren brte, ko ce se mucit s tobom..

lotta lotta
16-01-2012, 17:03

ti ostani zivit na toj svojoj planini, u bespuču.
sta? nisi dolazio u grad i vidio kako je to.
pa sta cu ti ja.

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:04

isto je važilo za žene..

Aha- zivilo se od starha..

A muske je tuko Bog- ubio ih u pojam!

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:05

Jesi bizala od kuce?

I kako si se oblacila?

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:07

Sad mi te i zao malkice..
Zbilja si se tribo kasnje rodit!

Kladim se- ti svoje dite ne bi ni cvokno!

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:11
Sve što znam o životu naučila me Jelena Veljača.I zašto o djeci i odgoju ovdje? Djeca su totalno OUT, osim ako nisu sva različite boje pa možete sa svkom odjevnom kombinacijom uskladiti i dijete.Ništa ne bode oči na špici kao prizor neke naše kvazi jetseterice koja nakon što je na koljenima došla do dovoljno novca da si kupi neku marku dojam pokvari djetetom koje uz tu odjeću nikako ne ide.
Jelena je zakon!
Odma bi ju zenio!
Jelena Dugonoga!

Samo njene okice
vride cilo bogastvo!

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:15
ti ostani zivit na toj svojoj planini, u bespuču.
sta? nisi dolazio u grad i vidio kako je to.
pa sta cu ti ja.

Kasno je sad..
Vec sam do Münchena stigo!
Al je ovdi leeeedeenooooooo!!
Viter s Alpa direkt u kosti udara!
Smazo sam kebab pa je sad lakse!

Inkvizitor
16-01-2012, 17:17
Aha- zivilo se od starha..

A muske je tuko Bog- ubio ih u pojam!

da je i tebe primirilo na vrime, bio bi mrvicu bolji..

vidiš ti koji je to propust..nema većeg dokaza..

mardar
16-01-2012, 17:19

A što ako ti kažem da sam vidio kako obućene dolaze i na Krizmu.A ne u školu.Što hoćeš da kažeš da Lotta ili Mara lažu.Vito postaješ dosadan repliciraš da bi samo replicirao a nije važno što pišeš.

Marta
16-01-2012, 17:25
A što ako ti kažem da sam vidio kako obućene dolaze i na Krizmu.A ne u školu.Što hoćeš da kažeš da Lotta ili Mara lažu.Vito postaješ dosadan repliciraš da bi samo replicirao a nije važno što pišeš.

mardare u nas se kaze da svaka budala ima svoje veselje, tako i on

njega je kaznio onaj koji ga je napravio, ne triba mu druge pokore od vlastite pojave

treba ga zalit

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:25
da je i tebe primirilo na vrime, bio bi mrvicu bolji..

vidiš ti koji je to propust..nema većeg dokaza..

Najveci dokaz stetnosti degenjeka si bas ti!
Pogotovo jos ako mater degenjeci..

Ne bi se ti tolko bojo Jahwe bez degenjeka!!
Nit bi u zenama trazio uzviseno bice..

Inkvizitor
16-01-2012, 17:28
Najveci dokaz stetnosti degenjeka si bas ti!
Pogotovo jos ako mater degenjeci..

Ne bi se ti tolko bojo Jahwe bez degenjeka!!
Nit bi u zenama trazio uzviseno bice..

nenene..najbolji primjer štetenosti nedegenečenja si ti..

da si ti degenječen kako si trebo bit..danas bi bar malo nalikovo na čeljade..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:29

Mozda se nade koja opicenia curica
ali to uopce nie masovno ko sto pricaju!

Po Müncenu odaju puno slobodni eobucene cure nego kod nas!
A nemaju uticaj cajki- to je jednostavno tako- napridnie kulture su slobodnie!

Imam puno posla po clubovima i discovima i u Nimackoj se oblace izazovnie, i neukusnie!

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:32
mardare u nas se kaze da svaka budala ima svoje veselje, tako i on

njega je kaznio onaj koji ga je napravio, ne triba mu druge pokore od vlastite pojave

treba ga zalit

Meni je bas super, dobro se osicam
radim ono sto volim i izvrsno zaradujem!
Ne stidim se svog porikla i opanaka
nit imam potribu pljuvat po drugima!

Al, stas, tako je to, Mare moja
ko obozava, taj i pljuje..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:36
nenene..najbolji primjer štetenosti nedegenečenja si ti..

da si ti degenječen kako si trebo bit..danas bi bar malo nalikovo na čeljade..

I nalikujem na celjade- slobodno i nesputano!
Cak ni Jahwi ne dozvoljavam nasilje nad sobom!

Kako ono kaze Stulic: ..privikne se svaka raga na svog gospodara..
Navika je gadna stvar, posebno kad ju "pametno" opravdavas!

Mozda se nas dva stalno i pripucavamo jer si se pozelio degenjeka..

Inkvizitor
16-01-2012, 17:40
I nalikujem na celjade- slobodno i nesputano!
Cak ni Jahwi ne dozvoljavam nasilje nad sobom!

Kako ono kaze Stulic: ..privikne se svaka raga na svog gospodara..
Navika je gadna stvar, posebno kad ju "pametno" opravdavas!

Mozda se nas dva stalno i pripucavamo jer si se pozelio degenjeka..

ja jesam degenečen ali od fukare nikad..

ti ne nalikuješ na čeljade..nemaš karaktera nemaš ništa..ti si samo nagonsko biće..ko i svaka životinja..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 17:51

ti ne nalikuješ na čeljade..nemaš karaktera nemaš ništa..ti si samo nagonsko biće..ko i svaka životinja..

Nek si ti bozanskog porikla, od Adama i Eve, i ostali zidova..
Sigurno imas i osobnog andela cuvara, koi samo o tebi brine!

Covik i nie nista do zivotinja, i to najiskvarenia!
Nit jedna druga zivina ne zna lagat- sebe!!
Posto sam nadcovik- ne lazem sebe!!
Virujem svom intelektu i svoim culima!

Nie to lako.. ko krstit se i mantrat molitve..

Moj Lifestyl tek nice, tek dolazi njegovo vrime!

Tribas bit ponosan na mene
jer sam prvi- a HercegBosanac!

Inkvizitor
16-01-2012, 17:58
Nek si ti bozanskog porikla, od Adama i Eve, i ostali zidova..
Sigurno imas i osobnog andela cuvara, koi samo o tebi brine!

Covik i nie nista do zivotinja, i to najiskvarenia!
Nit jedna druga zivina ne zna lagat- sebe!!
Posto sam nadcovik- ne lazem sebe!!
Virujem svom intelektu i svoim culima!

Nie to lako.. ko krstit se i mantrat molitve..

Moj Lifestyl tek nice, tek dolazi njegovo vrime!

Tribas bit ponosan na mene
jer sam prvi- a HercegBosanac!

ti si sramota hercegBosne..jakog mi intelekta..on se uzda u svoj intelekt..

ahhhha..

moramo podforum vicevi otvorit..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 18:02
ti si sramota hercegBosne..jakog mi intelekta..on se uzda u svoj intelekt..

ahhhha..

moramo podforum vicevi otvorit..

Za uzdat se u svoj intelekt moras bit posten!

Imaces kada kajat se za ovo sto si napsio..

Nemoj glumit cetnike s Balkana i bizat u viceve..

Inkvizitor
16-01-2012, 18:06
Za uzdat se u svoj intelekt moras bit posten!

Imaces kada kajat se za ovo sto si napsio..

Nemoj glumit cetnike s Balkana i bizat u viceve..

zato jer si vickast slobodoumni čovječe..

Dr. Vito Dugonoga
16-01-2012, 18:10
zato jer si vickast slobodoumni čovječe..

Budi i ti, al se drzi rasprave il teme!

Dr. Vito Dugonoga
17-01-2012, 12:43
Voznja biciklom po gradu na -3!!
Das ist Deutschland!!

caporegime
17-01-2012, 12:56
jebeš njemačku. bolja je italija. ili španjolska.

lotta lotta
17-01-2012, 13:18
Jesi bizala od kuce?

I kako si se oblacila?

ako ti smatras da je bunt bizat od kuce onda si gluplji no sto sam mislila.
posto ja , na osnovi komentara,
sebi stvorim u glavi lik osobe koja pise,
moram ustvrditi da ti cuvaš neđe ovce.
ne mogu nista protiv toga, pokusavam izbrisat to u glavi ali uzalud.
ti si čoban, doslovno.

lotta lotta
17-01-2012, 13:23

sta cu na ovo rec?
samo ovo-svaka ti dala!:rofl

Inkvizitor
17-01-2012, 13:26
sta cu na ovo rec?
samo ovo-svaka ti dala!:rofl:x:bravo:cita

lotta lotta
17-01-2012, 13:40
Jelena je zakon!
Odma bi ju zenio!
Jelena Dugonoga!

Samo njene okice
vride cilo bogastvo!

evo ti ukusa.
praznoglava vješalica koja ne zna, čak ni glumit.

lotta lotta
17-01-2012, 13:41
:x:bravo:cita

ovaj flaster te prijeci da nesto kazes:rofl

Inkvizitor
17-01-2012, 13:42
ovaj flaster te prijeci da nesto kazes:rofl

:muka:muka:muka

Dr. Vito Dugonoga
17-01-2012, 13:46
jebeš njemačku. bolja je italija. ili španjolska.

Za sta?!

Ja bi Nimcima svu drzavnu upravu!
Al nie ovdi to tema..

Lipo je vidit sredenu gospoju kako vozi biciklo!
Jos zimi, na minusu..

Dr. Vito Dugonoga
17-01-2012, 13:49
ako ti smatras da je bunt bizat od kuce onda si gluplji no sto sam mislila.
posto ja , na osnovi komentara,
sebi stvorim u glavi lik osobe koja pise,
moram ustvrditi da ti cuvaš neđe ovce.
ne mogu nista protiv toga, pokusavam izbrisat to u glavi ali uzalud.
ti si čoban, doslovno.

BIZANJE OD KUCE JESTE BUNT!!
Ili je, po tebi, dokaz sklada?!

Ali nisam nista ni tvrdio, samo pito
ko i ovo drugo pitanje, koi si prividila
od silne potribe za blacenjem sugovornika
al, ne zamiram ti, skuzila si kako je to problem u tvojoj glavi!

Dr. Vito Dugonoga
17-01-2012, 13:51
evo ti ukusa.
praznoglava vješalica koja ne zna, čak ni glumit.
Al zna pisat scenarie i clanke, i producirat!
Zna zavest sposobne muskarce!

Znaci- nie praznoglava!

Dr. Vito Dugonoga
17-01-2012, 13:52
sta cu na ovo rec?
samo ovo-svaka ti dala!:rofl

Nadam se kako ces ti bit prva koja ce mu dat!
Naravno, od danas!