PDA

Pogledaj Full Version : Promjene u Hrvatskoj ili BiH putem ulice

caporegime
07-02-2011, 14:49
http://www.vecernji.hr/vijesti/darinko-kosor-revolucija-bi-se-mogla-prenijeti-hrvatske-ulice-clanak-249323

iako smo davno ustanovili da se hrvati pale tek kad je voda došla d ogrla u smislu nacuionalnog opstanka, je možda ipak realna mogućnost da se i u hrvatskoj počnu stvari rješavati na ulici.
prvenstveno mislim na konsenzus svih strana koji su ciljevi kji i se jedino ulicom mogli rješavati.
i simpatizeri ljevice kao i desnice po kavama zazivaju ulicu ali sumnjam da bi se složili oko zajedničkih ciljeva.
iako, da je kojim slučajem u hrvatskoj stanje bitno bolje, ne bih imao ništa protiv uličnog obračuna s ljevičarima, kojima bi po defaultu smetalo stanje dobro za građane desnije nacionalno tradicionalne orijentacije.

caporegime
07-02-2011, 14:52
u Bih je situiacija naravno specifična pa time i drukčija. tamo je teško očekivatoi da se sve tri ulice preliju na trg.

NorthStand
07-02-2011, 19:51
Ne vjerujem, previše smo postali razmaženi, i premalo je "hrvatskih vojnika" danas. To na ulici kratko bi trajalo, možda par dana, i neslavno bi završilo. Mi nismo Egipat i Tunis, na žalost, volio bi da jesmo, da nas se skupi 100-200.000 i da pokažemo ovim smradovima na vlasti, i lijevima i desnima da nam ih je dosta, i da ne želimo više SDP i HDZ nigdje blizu hrvatske vlade! Al kažem kad vidim rezultate izbora, u jednom vukovaru, nije nikakvo opravdanje što tamo pun kurac srba glasa za ove majmune iz SDP-a, to mi ne uljeva nikakvu nadu u bolje sutra. Taj SDP i HDZ su ovaj narod zaglupili do kraja, i bojim se da se tih guzonja dugo nećemo riješit, jer prave alternative njihovoj bijednoj veleizdajničkoj politici, nema!

Graničar Jozo
07-02-2011, 19:56
ja nekako vjerujem da narod samo čeka izaći na ulice.

Dokle?
12-02-2011, 17:09
Hrvatski narod ne postoji, postoje tkz. ljevičari, smradovi antifašistički koji ljube sliku svoju i srpsku od jutra do mraka i postoje domoljubi koji su premreženi udbašima i kosovcima koji nastavljaju svoj posao razbijanja svake ozbiljnije domoljubne opcije. Domoljubi jednostavno nemaju prostor za djelovanje, nema slobode ni prava postojanja domoljubne opcije, osim ako nije organizirana poput tajne ćelije u koju se ljudi puštaju samo ako ih se zna od malih nogu. Hrvati postoje samo u malim poluilagalnim grupicama koji i dan danas govore u pola glasa. Ma koliko sramotno, jadno i tužno to bilo, na žalost jednostavno je istinito.

caporegime
12-02-2011, 17:34
malo pretjeruješ. iako ću se složiti u globalu s ovom mišlju koju si napisao, ipak nije baš tako propalo.
puno toga ovisi i o nesposobnosi opnih koji pretendiraju biti istaknuti ispred desnijeg nacionalnog korpusa kao i o njihovoj narcisoidnosti.
beu obzira što možda isticanje domoljublja više nije karta na koju se igra u društvenom životu, ja u tom istom životu ne šutim i ne skrivam stavove.
zasad još nisam najebao a nije da sam kopač kanala ili dopstavljač pizze pa da one druge boli briga što pričam jer da sam nebitna karika u društvu.

Dokle?
12-02-2011, 17:50
Ma ja sam debelo frustrirana, ja mislim da je situacija očajna i ide ka sve goroj. Što je to "ne baš tako propalo"? Gdje se nešto pozitivno dešava glede Hrvatske? Gdje god da se okreneš srpska gamad pobjeđuje a Hrvati idu u zatvore ili šute kao guzice?

caporegime
12-02-2011, 18:07
Ma ja sam debelo frustrirana, ja mislim da je situacija očajna i ide ka sve goroj. Što je to "ne baš tako propalo"? Gdje se nešto pozitivno dešava glede Hrvatske? Gdje god da se okreneš srpska gamad pobjeđuje a Hrvati idu u zatvore ili šute kao guzice?

i mene frustruiraju mnoge stvari ali me ponajviše frustrura činjenica da MI ne činimo sve ono što možemo. Nitko nam nije kriv što ne znamo istaknuti prave ljude, što dajemo previše kredita narcisoidnim kretenima, i na kraju krajeva što nas prelako obuzima defetizam.Hrvati ( u užem smislu) pate od kompleksa da su pošteni i po božjem poslanju pa sve što ide kontra toga shvaćaju kao sudbinsku propast i okrenutost cijelog svijeta protiv nas.
hrvatima vrlo brzo pada moral. uostalom pogledaj srbe. što se tiče unutar političkih stvari u srbiji, imam osjećaj da s njima tek brišu pod.
automizira im se vojvodina, muslimani na sandžaku luduju a ovi ni verbalno ne daju do znanja da su gazde u svojoj kući.
nisu srbi u hrvatskoj nikakva snaga nego im naši jazavci zbog nekih sitnih pragmatičnih razloga puštaju.

ja sam isto glorificara o svoj narod misleći da smo svi ponosni i hrabri ali vremenom shvatiš, ada kao i kod svih drugih 10% vrijedi a ostalo je siva masa kojoj biti rob nije lošija opcija od groba nego koji bi štoviše pristali biti robovi samo da im netko drugo osigura kriv nad glavom, malo hranei tekuću vodu.
hrvatska desna politička scena je poput asterixovog sela, najveći im je ćeif zagužvati jedni s drugim

caporegime
12-02-2011, 18:08
mene vidiš veseli što vidim nekog iz istre kako razmišlja beskompromisno kao i ja.

Inkvizitor
12-02-2011, 18:49
Hrvati su sustavno debilizirani kroz medije, kroz djelovanje raznih nevladinih udruga, izdebilizirani do groteske. Na to nadodaj hrpu ljudi bez egzistencije dobiješ hipnotizirane lutke.

Dovoljno je da, kad vide da se stvari otimaju kontroli, da puste vijest da će nam EU uvesti sankcije i dobit ćeš 4 miliona prestrašenih kunića koji će sami rastrgati onih tisuću koji će dići glavu.

Dokle?
12-02-2011, 19:18
ja sam isto glorificara o svoj narod misleći da smo svi ponosni i hrabri ali vremenom shvatiš, ada kao i kod svih drugih 10% vrijedi a ostalo je siva masa kojoj biti rob nije lošija opcija od groba nego koji bi štoviše pristali biti robovi samo da im netko drugo osigura kriv nad glavom, malo hranei tekuću vodu.
hrvatska desna politička scena je poput asterixovog sela, najveći im je ćeif zagužvati jedni s drugim
meni to nikad nije palo ni na kraj pameti, to glorificiranje, meni je odavno jasno da su Hrvati smožden narod slomljene kičme, sa bezbroj izdajica polusrba i/ili jednostavno priglupih idiota koji ne znaju gdje im je guzica a gdje glava. doći na vlast i ostati na vlasti pod svaku cijenu je odgovor na pitanje, ali ne zato da pljačkaš i bogatiš se već da vladaš ovim priglupim narodom i svaki dan im kažeš što trebaju misliti, jer sami ne znaju..

caporegime
12-02-2011, 19:24
meni to nikad nije palo ni na kraj pameti, to glorificiranje, meni je odavno jasno da su Hrvati smožden narod slomljene kičme, sa bezbroj izdajica polusrba i/ili jednostavno priglupih idiota koji ne znaju gdje im je guzica a gdje glava. doći na vlast i ostati na vlasti pod svaku cijenu je odgovor na pitanje, ali ne zato da pljačkaš i bogatiš se već da vladaš ovim priglupim narodom i svaki dan im kažeš što trebaju misliti, jer sami ne znaju..

oh to sam i ja zaključio.
ali sam ga tamo negdje 89-90-91...glorificirao

caporegime
15-02-2011, 15:47
http://www.jutarnji.hr/vekic--imamo-mutavog-ministra-koji-ne-zna-izgovoriti-pet-postenih-recenica/925629/

hoće li išta biti od ovoga ile će lupanje u prazno samo i ono malo ludi što se nečemu nada razuvjeriti u ikakav pozitivan krajnji rezultat?

Baader Meinhof
15-02-2011, 15:53
Nije Vekić taj koji bi trebao voditi branitelje na Markov trg.

caporegime
15-02-2011, 16:02
dok se ljudi dogovore tko će ih voditi, prođe voz.

Baader Meinhof
15-02-2011, 16:08
Da su se na vrijeme počeli dogovarati danas bi ga imali.

Marta
15-02-2011, 16:09
Nije Vekić taj koji bi trebao voditi branitelje na Markov trg.

Zasto Vekic nije taj?

Marta
15-02-2011, 16:11
http://www.jutarnji.hr/vekic--imamo-mutavog-ministra-koji-ne-zna-izgovoriti-pet-postenih-recenica/925629/

hoće li išta biti od ovoga ile će lupanje u prazno samo i ono malo ludi što se nečemu nada razuvjeriti u ikakav pozitivan krajnji rezultat?

Ovo je jedan od najjacih naslova, imamo mutavog ministra. To Vekicu!

Baader Meinhof
15-02-2011, 16:12
Jer ima onih kojima je prošlost čista kao i sadašnjost.

Ivan Vekić - "Srećko", centar Osijek unutarnja problematika, (bivši ministar UP) <-- s jednog popisa

Inkvizitor
15-02-2011, 16:12
Vekić je sigurno pošten čovjek ali bez nekog utjecaja. I neka se ne prijeti. Pa poješće ga a nitko neće ni podrignuti.

Hrvati nisu revolucionaran narod.

caporegime
15-02-2011, 16:14
osobno sumnjam i mislim da neke veličine iz prošlosti više nisu u stanju podignuti neku kritičnu masu.
netko novi tko bi se već sad počeo isticati, možda, i to ne sad.

Marta
15-02-2011, 16:19
Jer ima onih kojima je prošlost čista kao i sadašnjost.

Ivan Vekić - "Srećko", centar Osijek unutarnja problematika, (bivši ministar UP) <-- s jednog popisa

Sta nam zelis reci? Da njemu proslost nije cista?

Marta
15-02-2011, 16:21
Vekić je sigurno pošten čovjek ali bez nekog utjecaja. I neka se ne prijeti. Pa poješće ga a nitko neće ni podrignuti.

Hrvati nisu revolucionaran narod.

Vekic je jedan strasno posten i fin covjek. Kao sto danas nosi crnu kosulju, tako ju je nosio i 1991, njegov je zivot i tad bio pust kao i danas, al ga je vodila cista ljubav prema domovini, prema onome sto je smatrao svetim.

To je covjek koji je uvijek iskrenu i cistu ljubav nosio u sebi, to je jedan veliki HRVAT!

Baader Meinhof
15-02-2011, 16:22
Ne znam. Nit mi je mrzak nit ga ne volim, naprotiv. Ali eto netko ga je davnih dana stavio na spisak.

Inkvizitor
15-02-2011, 16:23
Vekic je jedan strasno posten i fin covjek. Kao sto danas nosi crnu kosulju, tako ju je nosio i 1991, njegov je zivot i tad bio pust kao i danas, al ga je vodila cista ljubav prema domovini, prema onome sto je smatrao svetim.

To je covjek koji je uvijek iskrenu i cistu ljubav nosio u sebi, to je jedan veliki HRVAT!

Upravo tako mi djeluje.

Marta
15-02-2011, 16:25
Upravo tako mi djeluje.

Usudim se reci da u hrvatskoj politici nije bilo postenijeg covjeka od Vekica, zato su ga se brzo i otarasili.

Marta
15-02-2011, 16:26
Ne znam. Nit mi je mrzak nit ga ne volim, naprotiv. Ali eto netko ga je davnih dana stavio na spisak.

Nemojte ljudi basat na pamet bez veze.

Zna se tko i sto je Vekic bio!

caporegime
28-02-2011, 11:23
Misli mda su se sada iskristalizirale neke stvari i da sa priličnom izvjesnošću može moreći da u hrvatskoj još neko vrijeme ulica neće postati neki faktor kojega bi se netko bojao.
bez obzira na najmanje 20 000 ljudi ua zagrebu, bez obzira na prve nasilne demosntracije koje smo vidjeli u neovisnoj hrvatskoj, za neki dramatičniji događaj očito još nije došlo vrijeme.
branitelji su, po meni jedini faktor u ovoj zemlji koji je imao kohezivnu kvalitetu, oko koje bi se mogli okupiti svi oni slojevi koji s jedne strane poštuju nacionalne vrijednosti ove zemlje te koji su izravno ugroženi lošim potezima vladajućih.
međutim, ne da se ta sinergija nije uspjela ostvariti nego su i samio branitelji međusobno podijeljenoi, očito iz najsitnijih interesa budući se svi načelno slažu oko najbitnijih pitanja.
pitao sam se, zašto uopće zviždati vladi, psovati ih, vikati "izdaja" ako nitko nema mudi otići vladi pod prozor to isto reći a one koji su imali, proglašavi huliganima ili fejsbukovskim ljevičarima.
prvenstveni cilj bi trebao biti dati vladi, i to svakoj vladi, do znanja da su zamjenjivi i da počnu napokon raditi ono za što su izabrani i da uvijek imaju na umu da se moraju bojati vlastitog naroda.
vlast kojoa se ne boji svog naroda neće ni poštovati narod.
ovaj put su ceh platiti djeca branitelja koji braniteljske frustracije gledaju u vlastitim kućama a koji imaju dovoljno mladosti i energije da neće tek tako gledati u pod i trpiti.
prekjučer je mu radićevoj bilo barem 90% navijača desnije orijentacije pa je bilo kakvo etiketiranje uz oporbu ili ljevicu stvarno besmisleno.

uz ovakvu anarhiju i nepovezanost nismo pokazali ništa osim što smo svakoj vlasti pkazali da se više nemaju čega bojati.
pa dobro, imam i ja neke svoje bitne životne stvari za napraviti, na koje ću ubudućnosti više morati trošiti vremena i energije umjesto da se vječito sekiram zbog općeg dobra nacije.

Inkvizitor
28-02-2011, 11:31
Ti se očekivao revoluciju kod Hrvata.

pa to se nikad u povijesti nije dogodilo.

patriot
28-02-2011, 11:36
Moram reci da je govnarska novinarska masienrija opet odigrala kljucnu ulogu u etiketiranju..a isprana i lobotmizirana masa popusila pricu..

naravno,posto nema sanse da djeca orjune pjevaju juru i bobana,to su sve redom unbaceni mucki provokatori:rofl..

Ponosan sam na momke iz zdruga koji stali izmedju jedinih vrijednih spomena i milicije pod oklopom..

za mene je stvar kristalno jasna i ne odstupam milimetar od tog misljenja te povlacim odlucnu analogiju..

Kako su marticevi milicajci i cetnicka zgadija zabranjivali slobodan prolaz drzavnom cestom d1,tako je u subotu milicija pod oklopom zabranila slobodno setanje gornjim gradom..

Ipak uvjerljivo najretardiranija tvrdnja jest ona borkovica o braniteljima pod oklopom..jest,svi sa 5 godina krenuli u domovinski rat..ja bi prije rekao da su selektivno probrani po imenima..potomci aboliranih divenicara sa banije,like i korduna te onih iz istocne slavonije..

caporegime
28-02-2011, 11:36
ma ne revoluciju, nego samo malo pokazivanja zubiju da ovi gore shvate da se ne igraju tako bahato s ljudima.
ovako, čini se kao neko pravilo, ko god dođe do vlasti, briga o narodu mu je zadnja rupa na svirali i ne pada mu na pamet dati si truda učiniti nešto drugo osim sve prilagoditi svojoj komociji.

caporegime
28-02-2011, 11:39
Moram reci da je govnarska novinarska masienrija opet odigrala kljucnu ulogu u etiketiranju..a isprana i lobotmizirana masa popusila pricu..

naravno,posto nema sanse da djeca orjune pjevaju juru i bobana,to su sve redom unbaceni mucki provokatori:rofl..

Ponosan sam na momke iz zdruga koji stali izmedju jedinih vrijednih spomena i milicije pod oklopom..

za mene je stvar kristalno jasna i ne odstupam milimetar od tog misljenja te povlacim odlucnu analogiju..

Kako su marticevi milicajci i cetnicka zgadija zabranjivali slobodan prolaz drzavnom cestom d1,tako je u subotu milicija pod oklopom zabranila slobodno setanje gornjim gradom..

Ipak uvjerljivo najretardiranija tvrdnja jest ona borkovica o braniteljima pod oklopom..jest,svi sa 5 godina krenuli u domovinski rat..ja bi prije rekao da su selektivno probrani po imenima..potomci aboliranih divenicara sa banije,like i korduna te onih iz istocne slavonije..

pozdrav brate.
ja ih ne bi nazvao potomcima krajiških općaša s domaćim životianja nego 20-25 godišnjim momčićima uglavnom locirani u zagrebačkom prstenu, osrednji treningdžije borilačkih sportova bez nekih uspjeha a kjima značka i i priča o pripadnosti interventnoj policiji služi uglavnom za izazivanje respekta u svojim domicilnim društvima kao i za zavođenje adolescentica po eksluzivnim noćnim klubovima okolice zaprešića, klinča sela, velike gorice i brckovljana.

patriot
28-02-2011, 11:47
Ti se očekivao revoluciju kod Hrvata.

pa to se nikad u povijesti nije dogodilo.
ja nisam niti to ocekivao..ono sto me sokiralo i frapiralo jest identicna misljenja u velihih hrvatina i jugofilnih govana..covjek ne moze razaznati o kome se radi kad komentiraju dogadjaje iz radiceve..niti su bili,a niti zele saznati sto se dogodilo..i jos se ne libe stavljati naslove od eph retarda..
stavimo na stranu da je svatko normalan protiv "razbijanja"(puklo je jedno staklo) dijela grada i bezrazloznog napada na policije,ali zabraniti setanje i dijelom grada koji nije pod zabranom i jos ici indoktrinirati pendrekom preko ledja..e pa gospodo draga,to nije za mene hr policija i nikad nece biti..ovi su okaljali znacku hrvatske policije i to dobrano..
Dajem svatko za pravo da ima misljenje kakvo hoce,medjutim moraju se neke stvari jasno kazati koje se ne mogu nicim osporiti,osim blesavim udbaskim spinovima..

-nitko tamo nije bio placen od nikakve stranke ili grupacije
-nitko nije dosao da razbija jer mu se moze i jer je prilika(doduse necu negirati da sigurno ima par ljudi patoloski ovisnih o nasilju)
-nitko nije krsio zakon setanjem radicevom,niti mu je isto smjelo biti zabranjeno..
-95% ljudi ne da nema veze sa blesavim etiketama koje im se stavljaju na dusu,vec upravo suprotno..
-gotovo svi su i dosli radi prosvjeda branitelja i jer zele zastitu digniteta domovinskog rata..
-svi jesu krenuli prema markovu trgu kazati ovoj vladi da je dosta sikaniranja i bezmudnog te poltronskog odnosa prema eu mocnicima i okolnim hadzijama..da je dosta mita,korupcija i nepotizma u javnim sluzbama..da ne zele gore drzavu od ove danas ostavi svojoj djeci..da ne zele da im sudibnu kroje nesposobni skorojevici i abolirani cetnici te jugofilni petokolonasi

to jest istina,a gore je cekala rezimska policija hdz-a i cijele tihe opozicije koja samo ceka da krene jednako gramzljivo,poput hijena cerupati sto je ostalo..

patriot
28-02-2011, 11:52
pozdrav brate.
ja ih ne bi nazvao potomcima krajiških općaša s domaćim životianja nego 20-25 godišnjim momčićima uglavnom locirani u zagrebačkom prstenu, osrednji treningdžije borilačkih sportova bez nekih uspjeha a kjima značka i i priča o pripadnosti interventnoj policiji služi uglavnom za izazivanje respekta u svojim domicilnim društvima kao i za zavođenje adolescentica po eksluzivnim noćnim klubovima okolice zaprešića, klinča sela, velike gorice i brckovljana.

Ja takva etiketiranja odsita jesam u pocetku pisao i govorio izritiran nasim pribijanjem na stub jugo kuraca i palaca..medjutim nakon upisa covjeka kojeg iznimno cjenim i koji bio u frankopanima,te stao ispred policije na trgu,meni neke stvari postaju jasnije..

naravno da vjerovatno nisu gore spoekmnuto,to je samo metaforicko izrazavnje da se opise njihovo djelovanje..iako vjerujem da neki doista i jesu probrani kako nebi razmisljali mozgom,nego samo pendrekom

caporegime
28-02-2011, 11:53
odgovorno tvrdim da niti jedan izlog nije razbijen.
u kulturnoj europi kad dođe do ovakvih demonstracija prvo izlozi lete u prah a sadržaj dućana dobiva nove vlasnike.
usput, ako je netko slušao izjavu one kokoši glasnogovornice mupa....
ujutro je bila cijela izjava koju su izrezali.
naime, žena kaže kak osu policajci prepoznali neke izgrednike u prvim redovima kao navijače.
popodne je išla skraćena verzija a ujutro je išla ona u kojoj kokoš kaže, kako je policija prepoznala neke navijače koji su u prvim redovima BILI ZAMASKIRANI ŠALOVIMA ILI FANTOMKAMA?!?!?!!?!
pa kako su mogli prepoznati zamaskirane?!?!?!?!

patriot
28-02-2011, 11:57
edit.
ne spominjati ljude. netko će krivo shvatiti
iako bi taj opis bolje pristajao situaciji od 15-20 minuta prije nego si ga vidio.

caporegime
28-02-2011, 12:39
Preneseno s jednog drugog foruma. vrijedi pročitati

Sudionik sam jucerasnjih prosvjeda, jedan od rijetkih u prvim redovima koji nije bacio niti jedan kamen,ciglu niti bilo kakav drugi predmet i to moze potvrditi bilo koja snimka. Na prosvjed sam dosao dati potporu Hrvatskim braniteljima koji su zatočeni po Srpskim i Hrvatskim zatvorima te izraziti opće nezadovoljstvo zbog stanja u državi. Te kasnije bio u pokusaju proboja na Markov Trg, nisam pripadnik niti jedne političke stranke niti nijedne navijačke ili slične skupine. Niti trebam nekakvog vođu ili išta slično da mi kaze kako je ono sto se događa u državi loše, osjećam to itekako na svojoj koži.

Znam svakog branitelja koji je bio na tribini jučer a pogotovo gospodina Branka Borkovića za kojeg me neki manijak optuzio da sam ga pljunuo i prilozio moju fotografiju (odnosno video na kojem je istaknuo mene u krupni plan te zamrznuo moj lik kada sam preko Borkovića pljuvao na štitove koji su bili iza njega te je napisao da je to čovjek koji pljuje Mladog Jastreba), na kojoj sam pljuvao policajca iza Borkovića radi toga jer sam dobio peper sprej u oči i pendrekom po nogama i leđima bez da sam radio ikakv nered osim stajao sa ljudima i glasno izrazavao svoje stavove i zelju za pomjenama.

Gospodina Borkovića iznimno cijenim i postujem i nikada ali nikada u zivotu si nebi dopustio pljunuti na Hrvatskog branitelja.

Plus ne ponosim se previse niti tim pljuvanjem na policajca iza Borkovića no oni koji stoje iza policije pljuju mene već 20 godina i pljunuli su mi suzavcem u oči i pendrekom po leđima, jer nemam što jesti niti raditi da bih imao za jesti a skoro više niti drva za grijat se.

Stoga, ti idiote u Jutarnjem koji nemaš pametnijeg posla niti si bio tamo gdje je iskrilo nego trazis priču u jednom bezazlenom pljuvanju po štitovima i gnjusno izmisljanje pljuvanja po Mladom Jastrebu, sram te može biti. FUJ.

Sve ove gluposto i huliganima, navijačkim frakcijama, plaćenicima i sl. Odgovorno tvrdim da je u Radićevoj ulici bilo 4000-5000 ljudi koji nemaju nikakve veze sa plaćenicima, navijačkim skupinama i bilo čime sličnim. To su bili ljuti i gnjevni mladi ljudi na ovo sto nam gospođa premijerka i njeno stado servira već godinama.

I neka budu zabrinuti jer, sada je ta titula huligana pripala mlađim naraštajima, sutra ili uskoro će tamo biti njihovi roditelji, baš me zanima koja će se tada titula upotrijebiti.

Ne vjerujte ni jednom sranju na koje naletite u novinama, to je hrpetina gluposti koja nema veze s vezom, izađite na ulice i uvjerite se da su tamo ljudi poput vas.

Peace.

patriot
28-02-2011, 12:41
Ne znam kako prolaze tuzbe u RH,ali ovo je dno dna novinarstva i zutila te huskanja placenickih spodoba..od profesionalizma ni p,a guraju takve stvari na naslovne stranice i portale..fuj,gade mi se

caporegime
28-02-2011, 12:43
zna eph što radi. uznaju oni tko je bio u radićevoj pa im je u cilju, s lažnom brigom za branitelje, postići zavadu između branitelja i djece branitelja-navijača.

Ilirk@
28-02-2011, 13:07
mirni prosvjed branitelja koji traže svoja prava, nekom igrom prljavih medijskih igara, doveden je u vezu sa nasilničkim, divljačkim metodama ljevičarskih gnjojnih iscjedaka, pa ne bih da me se krivo shvati ovo što ću reći:

izlazak na ulice, nasilje, uvrjedljivi transparenti, povici, razbijanje, bolesnik pernar, levičarsko smeće, metode komunističke revolucije i slično... diže mi se kosa na glavi od toga.
treba takve po rebrima. pendrakom. debelim. lomit kosti, ključat u ćumeze.
i one, kako vi kažete simpatizere desnice, zajedno s njima.
njihovi motivi su isključivo antihadezeovski, a ni svi antihadezeovski elementi desnice se nisu pokazali domoljubni i nekorumpirani, kao i oni levičarski.
mogu zajedno u jednu vreću.
vlast se mijenja na izborima koji su za nekoliko mjeseci, a ne na ulici. to isto smeće što divlja po ulicama, dovelo je ovu vlast na vlast, baš kao i oporbu.
mrzim sve što iole podsjeća na socijalističke revolucije i vladavinu radničke klase.
ovoj napaćenoj zemlji treba diktatura potpomognuta jakom vojskom i policijom uz najmanje 50 godina vladavine koja bi odgojila bar dvije generacije ljudi koji bi ljubili ovu zemlju i naciju s toliko žara i straha u kostima, da bi ga bilo strah popišati u more i baciti opušak na cestu, a kad bi se izgovorila sveta riječ "hrvatska", automatski, refleksno, da im desnica leti na srce i koljena klecaju od navale oksitocina u mozak.

RRDD - rad, red, disciplina, domoljublje.
to bi bile 4 domovinske zapovjedi, odmah iza božjih.

Dokle?
28-02-2011, 13:13
ma ne revoluciju, nego samo malo pokazivanja zubiju da ovi gore shvate da se ne igraju tako bahato s ljudima.
Kao da mi znamo što rade "ovi gore". Gdje i u kojem mediju se može čuti poštena i konkretna analiza poteza Hrvatske Vlade? Ne postoji medij koji funkcionira iz ugla Hrvatskih interesa, u svakom pogledu. Jednostavno ne postoji.

Osim toga Hrvatski političari se tu i tamo samo razbacuju floskulama. Od nikud poštene, konkretne i točne informacije, sve je spin, od četničkog kroz eph, do parcijalnih interesa po drugim medijima.

ovako, čini se kao neko pravilo, ko god dođe do vlasti, briga o narodu mu je zadnja rupa na svirali i ne pada mu na pamet dati si truda učiniti nešto drugo osim sve prilagoditi svojoj komociji.
Svaka stranka ima svoju izbornu bazu o kojoj se brine, oni dobijaju povlastice i pozicije. Taj generički narod je toliko raznolik u Hrvatskoj da nema zajedničkog nazivnika i ne postoji vlada koja će kreirati politiku koja bi taj "narod" zbrinula.

caporegime
28-02-2011, 13:48
tetka, nije tamo bilo ni 5% ljudi koje možeš dovesti u vezu s fejsbuk ljevičarima.
jednostavno su isfrustrirana djeca branitelja odlučila iskoristiti trenutak.
isti ljudi koji su bili u radićevoj su bili tamo i 2005 godine kad se prostestiralo za gotovinu.
od 900 ljudi, 50 braitelja, 50 građana i 800 navijača.
isti ti navijači koji su došli pred banske dvore za gotovinu popeli su se u radićevu.
a još kad bi sam branitelji bili svjesni da im interventni policajci nisu nikakvi suborci nego nabrijani klinci koji se itekako pale na situaciju u kojoj bi mogli "razbit te branitelje jer im je pun kurac njihovih preseravanja" a koja misao se može čuti i među tim policajcima.
iskreno, žao mi je što se nisu udružili svi skupa i slomili cijeli grad, a ne samo murju, markov trgo, sabor i vladu.
ova zemlja zaslužuje jedan građanski rat

Ilirk@
28-02-2011, 13:57
ja sam napisala što mislim. uopće me ne zanimaju motivi razbijača.
ne može me slomiti ni činjenica da je netko tko je jučer razbijao za gotovinu, a danas razbija jer nema kruha??
ja ne vjerujem da je i jednom tu bilo stalo do branitelja koji su se ogradili i jasno i glasno rekli da to nije njihov način!
ovo je kompromitacija braniteljskog skupa i ništa više! možda i nenamjerna, ne tvrdim suprotno, makar mi smrdi.
pa kakvi su im onda motivi? da nisu tek divljački apetiti upitanju, oni koji ne traže opravdan razlog jer im je svaki dovoljno opravdan?
jel to isto kad i nastrani egzibicionisti iziđu goli, samo u kožnim cipelama na cestu, prosvjedovati protiv ubijanja životinja radi kože i krzna?
ja ne razumijem da mladi čovjek može tvrditi da je gladan kruha, a da ima za komp, adsl i mobitel s kamerom.
zdrav, mlad čovjek, ne može biti gladan kruha. NE MOŽE!
pojavom ratarstva je čovjek počeo brže evoluirati u naprednog homosapiensa, drugim ričima, motika je majmuna napravila čovikom.

ovo je polje gdje se nikad nas dvoje nećemo složiti. nikad :)

caporegime
28-02-2011, 14:09
nije mi cilj uvjeravati te moj stav.
ja ti samo dajem podatke za koje znam da su točni.
ni jedan izlog nije razbijen.
to ti odgovorno tvrdim.
priče o protestu zbog gladi i sličnih stvari su medijska priča jer ni medijima nije stalo jasno reći činjenicu da su navijači koji su činili vrh napada, bili ponajviše politički motivirani počev od hapšenja branitelja do podaničkog položaja hrvatskih vlasti i prema srbiji i prema EU.
i neari se o kompromitaciji skupa.
navijači su jednostavno mislili da je i braniteljima puna kapa toliko da su i oni spremni na nasilnije metode.
medijske konstrukcije ostavljam medijima koji su opet pokazali da su dovoljno besramni u svojim ocjenama kao i dovoljno sposobni ispričati sebi prihvatljivu priču u razini priče da u podne stoji mjesec visoko nad zemljom.

patriot
28-02-2011, 14:29
zdrav, mlad čovjek, ne može biti gladan kruha. NE MOŽE!
pojavom ratarstva je čovjek počeo brže evoluirati u naprednog homosapiensa, drugim ričima, motika je majmuna napravila čovikom.

ovo je polje gdje se nikad nas dvoje nećemo složiti. nikad :)

Posto ilirku cijenim i postove joj procitam,zao mi je sto ima misljenje kakvo vec ima,a ponajvise iz razloga sto ce radi nasih oprecnih stavova,hrvatski drzavotvorni dio gradjani,uvijek ostati razjedinjen..

no morao bi se osvrnuti na gornji dio..pa jel treba doslovno doci do situacije da mladi ljudi jesu gladni kruha,da se nebi dzonom islo na njih kao nakon subotnjih dogadjanja??

dal stvarno mislis da je adsl,kabelska i nove patike simbol nekog blagostanja i potrebe da se ne "talasa"..
nabili su nam cijene zapada,a place balkana..ne zelim pisati izlizane i pateticne frazetine,ali kad se svede racun na kraju mjeseca,koliko ostane za prosjecni studentski dzep?..

ne moras mi vjerovati,ali svi koji krenuli prema markovu trgu,vole sa vise zara ovu napacenu zemlju od 99% njezinih gradjana..ovo nije nikakav proizvoljni zakljucak,ovo je istina..a strah u kostima nije odraz nicega..te iste kosti bi ti mladi prvi polozili za ovu zemlju..meni je to dovoljno

Inkvizitor
28-02-2011, 14:34
kod nas je stvoren taj mentalitet..samo nek se ne galami i nek se ne razbija i sve je u redu.

a to što ti država razbija glavu i sve usput to nema veze.

to što srbijnaski istražitelji isljeđuju ljude na tlu Hrvatske koje su mučili u logorima to ćemo prebolit ali jedno razbijeno staklo..e to ne praštamo..

to je onaj nebiseštelzamerit mentalitet koji je duboko ukorijenjen u hrvatskom narodu

Graničar Jozo
28-02-2011, 14:41
to što srbijnaski istražitelji isljeđuju ljude na tlu Hrvatske koje su mučili u logorima to ćemo prebolit ali jedno razbijeno staklo..e to ne praštamo...

pa to je najveći problem ovih nereda

Inkvizitor
28-02-2011, 15:16

u kom smislu

Graničar Jozo
28-02-2011, 15:21
u smislu da pričamo o njima, a poruka koju su slali branitelji je "preglasana". slučajno ili ne ne znam. čovječe, da ti je netko rekao prije 10 godina da će srbija moći optuživati hrvatske branitelje a hrvataka policija ih privoditi na obavještajne razgovore ja bih mu rekao da kaki.

Inkvizitor
28-02-2011, 15:24
branitelji su sami krivi, jednim djelom što to dopuštaju..

nek oni žalopojke po trgovima, puno će im to pomoć.

a politika zna kako ih se ušutkava.

razdorom i privilegijama..

Ilirk@
28-02-2011, 15:27
kod nas je stvoren taj mentalitet..samo nek se ne galami i nek se ne razbija i sve je u redu.

a to što ti država razbija glavu i sve usput to nema veze.

to što srbijnaski istražitelji isljeđuju ljude na tlu Hrvatske koje su mučili u logorima to ćemo prebolit ali jedno razbijeno staklo..e to ne praštamo..

to je onaj nebiseštelzamerit mentalitet koji je duboko ukorijenjen u hrvatskom narodu

o kome ti pričaš?
na koga se referiraš?
na nekog ovdje ili u policiji??

Ilirk@
28-02-2011, 15:29

gdje su branitelji koji su podržali onu bjeloglavu kokoš i nisu htjeli na mirne prosvjede?

to je problem branitelja, a ne srbija koja piše novu povijest.

Graničar Jozo
28-02-2011, 15:35
gdje su branitelji koji su podržali onu bjeloglavu kokoš i nisu htjeli na mirne prosvjede?

to je problem branitelja, a ne srbija koja piše novu povijest.

uredu, ali ja ne pišem o problemu branitelja, već o problemu da se o tome jučer/danas ne piše, već se piše o tom sukobu sa policijom. znači da i onih 30.000 branitelja (prema hrsvijetu ih se u jednom razdoblju toliko skupilo) nije uspjelo prenijeti poruku

Farsa i punjenje medija se već nastavlja

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/cacic-hns-bi-mogao-tuziti-vladu,106315.html

Ilirk@
28-02-2011, 15:35
Posto ilirku cijenim i postove joj procitam,zao mi je sto ima misljenje kakvo vec ima,a ponajvise iz razloga sto ce radi nasih oprecnih stavova,hrvatski drzavotvorni dio gradjani,uvijek ostati razjedinjen..

no morao bi se osvrnuti na gornji dio..pa jel treba doslovno doci do situacije da mladi ljudi jesu gladni kruha,da se nebi dzonom islo na njih kao nakon subotnjih dogadjanja??

dal stvarno mislis da je adsl,kabelska i nove patike simbol nekog blagostanja i potrebe da se ne "talasa"..
nabili su nam cijene zapada,a place balkana..ne zelim pisati izlizane i pateticne frazetine,ali kad se svede racun na kraju mjeseca,koliko ostane za prosjecni studentski dzep?..

ne moras mi vjerovati,ali svi koji krenuli prema markovu trgu,vole sa vise zara ovu napacenu zemlju od 99% njezinih gradjana..ovo nije nikakav proizvoljni zakljucak,ovo je istina..a strah u kostima nije odraz nicega..te iste kosti bi ti mladi prvi polozili za ovu zemlju..meni je to dovoljno

prije dvadeset godina, kad je počeo rat, ja sam gledala žestoke štrajkače iz grudskih firmi kako su zbrisali i svoje stanove po splitu i zagrebu, a onaj za tokarskim strojem što je šutio i čuvao svaki vijak ko da mu je ćaćin, zagnjojio negdi na kupresu.

moje mišljenje da mlad čovjek može sebi zaraditi kruha, ako je zdrav, ja i svi moje koje znam i poštujem i volim, svjedočimo svojim životima.

nismo štrajkali, nismo razbijali, nismo bučali, a uvik se znalo da smo opozicija i "državni neprijatelji". i dan danas smo.
znaš zašto?
nisu nas mogli kupiti ko fejsbukovce,
nisu nas mogli napaliti ko navijače,
nisu nas mogli podmititi kao branitelje što nisu išli na prosvjede,
nisu nas mogli slomiti ni zatvorima, ni otkazima, ni otetom imovinom.

Ilirk@
28-02-2011, 15:38
pročitajte uvod od jednog branitelja (znam tko je, ali ga ne znam osobno) što kaže na sve ovo:

http://fizzit.net/hr/vijesti-i-politika/hrvatska/925-dobar-los-i-zao-prosvjed

i ostalo, o hrvatskom licemjerju, medijima, tzv. revolucionarima i ostalom...

caporegime
28-02-2011, 15:44
uglavnom pišite propalo. ova zemlja neće na zelenu granu a bogami ni njezin narod s obje strane granice.
kad vidim neke branitelje i njihove udruge kako licemjerno šute i podržavaju ovu kriminalizaciju domovinskog rata (dok se u kafićima privatno žeste i izražavaju ogorčenost zbog općeg stanja) a ne zato jer su uvjereni u pravilnost vladinih poteza, hajmo i mi vidjet ko šta radi od nas, čime se bavi pa ako nađu prikladni kandidati pa se svi nađemo na širokom terenu, lijepo se umafijašit i probat osigurati barem sebe. kad to već svi drugi rade.
evo, ja već imam ime. još nekoliko soldatosa, jedan di famiglia, par suradnika i.....bujrum

caporegime
28-02-2011, 15:51
pročitajte uvod od jednog branitelja (znam tko je, ali ga ne znam osobno) što kaže na sve ovo:

http://fizzit.net/hr/vijesti-i-politika/hrvatska/925-dobar-los-i-zao-prosvjed

i ostalo, o hrvatskom licemjerju, medijima, tzv. revolucionarima i ostalom...

lijepo je napisano ali on se ako se mene pita za mišljenje, osvrće više na licemjerno izvještavanje medija kao i njihovo karakteriziranje događaja.
ja bih se još referirao na jedno.
istina, te 2001 godine i nije bilo nasilja ali ponajprije jer su ljudi tada očekivali da su branitelji toliko jaki da će samo svojom pojavom uspjeti ostvariti sve svoje ciljeve.
danas, skoro 10 godina poslije, većina ovih klinaca je svjesna da je ovo zapravo labuđi pjev naših branitelja i zadnja šansa da pokažu da su ono što moraju biti, najrelevantniji sloj društva.

Pessimus dux
28-02-2011, 17:40
Za mene je on osoba sumnjive prošlosti, a danas jedan politički diletant koji govori o nekom neodricanju hrvatskog državnog prava na "izgubljena područja". Šta to on ima u političkom programu, povratak istočnog Srijema i Boke kotorske Hrvatskoj? O tome lupetati u 21. st., Bože sačuvaj... Zalaže se za uvođenje smrtne kazne? Katastrofa.

A sama retorika i nastup su mu loši. Agresivno i huškački. Takvi su istupi potrošeni i prevladani, a više dolikuju nekakvim ratnim ili revolucionarnim vremenima, te vojnom ili policijskom miljeu, a ne civilnoj politici. Općenito, djeluje kao nekarizmatičan, samodopadan i nadobudan tip. Ishlapio.

Tko voli, nek izvoli.

Marta
28-02-2011, 18:29
tetka, nije tamo bilo ni 5% ljudi koje možeš dovesti u vezu s fejsbuk ljevičarima.
jednostavno su isfrustrirana djeca branitelja odlučila iskoristiti trenutak.
isti ljudi koji su bili u radićevoj su bili tamo i 2005 godine kad se prostestiralo za gotovinu.
od 900 ljudi, 50 braitelja, 50 građana i 800 navijača.
isti ti navijači koji su došli pred banske dvore za gotovinu popeli su se u radićevu.
a još kad bi sam branitelji bili svjesni da im interventni policajci nisu nikakvi suborci nego nabrijani klinci koji se itekako pale na situaciju u kojoj bi mogli "razbit te branitelje jer im je pun kurac njihovih preseravanja" a koja misao se može čuti i među tim policajcima.
iskreno, žao mi je što se nisu udružili svi skupa i slomili cijeli grad, a ne samo murju, markov trgo, sabor i vladu.
ova zemlja zaslužuje jedan građanski rat

Ne mogu nikako razumjeti ovo razmisljanje! Za to nam i je tako, ne znamo nista uradit ako nije destruktivno.

Sta su oni divljaci time htjeli postic? Ajd ti meni reci sta? Da svijet prica opet o nama kako smo divlji i da smo isto ko i cetnici koji zapale pola grada kad se pederi sepure.

Cemu to divljanje i razbijanje?

Misli li itko na to, da su i ti policajci tu dosli, jer im je to posao? Sta ce postici oni majmuni sto bacaju saksije po policajcima?

Kad su toliki heroji nek se bore na ulici protiv ulicnog kriminala, mozda nam onda ne bi na sred Jaruna djecu ubijali ko u Sao Paolu ili Bronxu.

caporegime
28-02-2011, 18:51
svaki prosvjed ribara, taksista, kamiondžija, seljaka u zemljama europske unije izazove debelo veće nerede pa nitko to ne uzima previše ozbiljno niti temeljem toga neki narod naziva divljacima.
svaka vlast koja se ne boji naroda jebe narod u zdrav mozak.
a usporedma jaruna sa bronxom i nije baš najsretnija.
zar ne?

Inkvizitor
28-02-2011, 19:10
Ne mogu nikako razumjeti ovo razmisljanje! Za to nam i je tako, ne znamo nista uradit ako nije destruktivno.

Sta su oni divljaci time htjeli postic? Ajd ti meni reci sta? Da svijet prica opet o nama kako smo divlji i da smo isto ko i cetnici koji zapale pola grada kad se pederi sepure.

Misli li itko na to, da su i ti policajci tu dosli, jer im je to posao? Sta ce postici oni majmuni sto bacaju saksije po policajcima?

Kad su toliki heroji nek se bore na ulici protiv ulicnog kriminala, mozda nam onda ne bi na sred Jaruna djecu ubijali ko u Sao Paolu ili Bronxu.

saksije..???

saksije???

maro ti panduri koji rade samo svoj posao će svojim tijelima štiti Stanimirovića a pendrečit će branitelje ako zatreba..

Marta
28-02-2011, 19:10
svaki prosvjed ribara, taksista, kamiondžija, seljaka u zemljama europske unije izazove debelo veće nerede pa nitko to ne uzima previše ozbiljno niti temeljem toga neki narod naziva divljacima.
svaka vlast koja se ne boji naroda jebe narod u zdrav mozak.
a usporedma jaruna sa bronxom i nije baš najsretnija.
zar ne?

Rijetko koji neredi imaju oblik ovoga sto se kod nas desava! Specificno je sto kod nas uvijek isti divljaju.

Cemu to razbijanje, zasto se ne moze sasvim normalno prosvjedovat bez unistavanja tudje imovine? Kako je to moguce u zemljama koje mogu puno bolje podnjeti te stete a kod nas nije?

Pa vidis da je kod nas postalo isto. Izreseta se decko od 19 godina i nikom nista, tako je to od prilike i u Bronxu.

Mozda bi bilo bolje da ti divljaci svoju energiju usmjere u drustveno korisnije stvari!

Marta
28-02-2011, 19:11
saksije..???

saksije???

maro ti panduri koji rade samo svoj posao će svojim tijelima štiti Stanimirovića a pendrečit će branitelje ako zatreba..

Nije bas da najbolje vidim, ako se ne varam onaj ludjak je krenio s nekim drvencetom u saksiji na muriju!

Ja sam toga svjesna, da ce oni po nalogu raditi sta treba, al ne podrzajem da se na taj nacin "prosvjeduje", to je divljanje, nista drugo.

TheBronxBomber
28-02-2011, 20:16
Pa vidis da je kod nas postalo isto. Izreseta se decko od 19 godina i nikom nista, tako je to od prilike i u Bronxu.

U Bronxu je nemoguce nekoga izresetati bez da za to netko ne odgovara. A ako mjerodavne institucije ne poduzmu nista, onda to rjesava ulica masovnim prosvjedima (prava rijetkost). Rijetki su slucajevi ubojstva u Americi, pa i u Bronxu, koji ostaju nerjeseni...

U Hrvatskoj su masovne grobnice na sve strane; a odgovorni za neka od tih masovnih ubojstava se cak preko medija prijete. Takvo sto bi bilo apsolutno nemoguce u Americi.

caporegime
28-02-2011, 20:38
Rijetko koji neredi imaju oblik ovoga sto se kod nas desava! Specificno je sto kod nas uvijek isti divljaju.

Cemu to razbijanje, zasto se ne moze sasvim normalno prosvjedovat bez unistavanja tudje imovine? Kako je to moguce u zemljama koje mogu puno bolje podnjeti te stete a kod nas nije?

Mozda bi bilo bolje da ti divljaci svoju energiju usmjere u drustveno korisnije stvari!

slažem se. u odnosu na silinu nemira ovi bi bili neki light nemiri, polunemiri, sitni izgredi.
a ti pusti da prođe još koji dan pa će se naći i tko je izrešetao dečka na jarunu.
ja mislim da je u bronxu to češća pojava nego u cijeloj hrvatskoj za 5 godina.

caporegime
28-02-2011, 20:40
U Bronxu je nemoguce nekoga izresetati bez da za to netko ne odgovara. A ako mjerodavne institucije ne poduzmu nista, onda to rjesava ulica masovnim prosvjedima (prava rijetkost). Rijetki su slucajevi ubojstva u Americi, pa i u Bronxu, koji ostaju nerjeseni...

U Hrvatskoj su masovne grobnice na sve strane; a odgovorni za neka od tih masovnih ubojstava se cak preko medija prijete. Takvo sto bi bilo apsolutno nemoguce u Americi.

šta je bronx postao neko mirno mjesto?
ja mislio da ima barem 100 ubojstava godišnje

TheBronxBomber
28-02-2011, 21:01

Cijeli New York (12-14 milijuna dusa) ima u prosjeku 500 ubojstava godisnje, s tendencijom rasta u posljednje vrijeme.

TheBronxBomber
28-02-2011, 21:05
Podsjecam, samo u Brooklynu (kud i kamo opasniji od Bronxa) zivi 3 Zagreba. :)

NorthStand
28-02-2011, 21:26

Ne treba u ovoj zemlji ništa mjenjat na ulici, već pustit da narod istrune u gladi i bijedi! Ne treba bit moralan, pa se ić tuć na ulicu protiv sistema, za one koji ispijaju kavice i koje zaboli ona stvar što sutra neće radit još par tisuća ljudi! Jebe se svima, što propadamo, a ako je već tako onda molim vas začepite svoja lajava usta, i prestanite kukat kako je teško, kad niste u stanju izać na jebenu ulicu i potuć se za svoja uvjerenja, vi ste jedno veliko ništa, samo laprdate po forumumima i ništa ne poduzimate! Tako se ova zemlja promijenit neće, a što se tiče građanskog rata, točno je sve reko capo nama bi trebala situacija kakva je u libiji, doslovce svi na ulicu i lomit sve dok i zadnjeg smrada iz HDZ-a i SDP-a i ostalih lopovskih stranaka ne istjeramo van zemlje!

Lako bi bilo da je tu riječ samo o lopovluku, riječ je o veleizdajicama koji tobože zastupaju interese RH! Oni su svi jedna velika šaka jada, koja će ovu zemlju pretvorit u prah i pepeo, i žalosno je da to silne ove prdonje ne uočavaju, da pola branitelja nije ni izašlo na ulicu u subotu, e pa dragi moji smradovi lijeni mene vidjet više nećete, ja izađem na ulicu da bi se borio za vas i vaše uhljebljene guzice, a vi ćete mene nazivat huliganom, E NEĆETE VIŠE NIKAD!

A ti draga mare ne razumiješ da se tu djecu ubija, jer policija ne radi svoj poso, a ti joj tipično glupavo hrvatski držiš leđa u svemu tome što ona NE RADI! Ona je glavna kad nekom navijaču i huliganu treba razbit glavu, al kad treba provodit zakone RH i nisu baš tako agilni, imaš bezbroj primjera koji jasno ukazuju i dokazuju da je HR Policija mito i korupcija, i sad ti njima ideš držat leđa i govorit da su svi oni mladi koji su izašli na ulicu borit se za svoja uvjerenja, za svoju zemlju budale, a ovi jadnici koji štite pljačkaše i smradove s vlasti HEROJI????' Ma najbolje ništa ni ne pričat, mi smo jedan krajnje glup i prije svega PROKLET narod, i tako će to i ostat, 1000 godina nismo imali države zbog upravo ovakvog ponašanja, a ovo zašto smo došli do države nismo došli zbog ovih silnih guzonja točnije 4/5 hrvatskog stanovništva, već ljudi kojima je hrvatska nešto značila u životu, i koji su svašta prošli da bi ostalih 4/5 stanovništva moglo uživat u blagodatima iste te zemlje zbog koje su mnogi pokopani i trajno hendikepirani(invalidi). Al jebe se zdravom, što onaj tamo nema noge i što ima PTSP, to je tako kod nas nema tu niti malo solidarnosti oko bilo kojeg pitanja, zato nemojte meni više spominjat pljačku status branitelja, jer dragi Hrvati sve ste vi to debelo zaslužili, i tu je za mene svakoj priči kraj!

patriot
28-02-2011, 22:32
Inace kako pise u opisu,momak je isao do cure i pitao jel moze dalje..

http://www.youtube.com/watch?v=dfdyI2qMN88

Ilirk@
01-03-2011, 11:19
razumijem ogorčenost iako je meni dobro u životu, šta'š, rintam otkad znam za se i sve što imam, iako nije puno, stekla sam pošteno i vlastitim žuljevima, ali znam da je život u uvjetima opće otimačine, pljačke, nacionalne rasprodaje, gaženja ljudskog dostojanstva, uistinu život u kojem ni živina ne bi trebala živit.
međutizim, NE MIJEŠAJTE BRANITELJSKE PROSVJEDE SA PROSVJEDIMA PLAĆENIČKE SDP-OVSKE "ZLATNE" MLADEŽI!
ne spominjite ih u istom kontekstu, rečenici, nisu to branitelji zaslužili. o njima možemo posebno. ima za to i tema.
neću komentirati lamantanja i fraze koje se čuju u ovim "prosvjedima" mladih "revolucionara", ni podršku istima, samo vas molim da ne nasjedate na medijsku mašineriju koja želi braniteljskim suzama i krvlju povući šire mase za ostvarenje svojih prljavih ciljeva.
imat ćete se kad ugristi za jezik, ako ova crvena bagra uspije. jadni smo i ovako, a još jadniji ćemo biti s njima.

caporegime
01-03-2011, 11:50
ja bih nadodao, ne miješati iskaz bunta navijača jer su njihovi razlozi duboko drukčiji od onih fejsbuk pederčića.
nažalost, navijači su išli srcem dok je fejsbuk bagra bila u zadnjim redovima.
jedino mi je krivo što sami navijači nisu bili dobro vođeni i zreli pa prvo prebili fejsbukovce a onda sami stali krenuli dalje.

NorthStand
01-03-2011, 15:22
Kažu da su u subotu huligani išli rušit vlast...NE gospodo!!!...to nisu huligani....

Huligani su oni koji trenutno u sakoima i kravatama sjede u svojim toplim, kožnim foteljama s obje strane Markova trga i s obje strane sabora...
Huligani su oni koji su 340.000 ljudi otjerali na burzu rada...
Huligani su oni koji su se kleli u 200 bogatih obitelji dok su drugi ginuli na 1. crti od Dubrovnika do Vukovara, da bi huligani mogli opljačkat sve šta se opljačkat dalo u državnim poduzećima pod krinkom privatizacije...
Huligani su oni koji su stvorili državu ISKLJUČIVO ZA SEBE i svoje klijentelističke interese, a narod ko jebe...kažu Lijepa naša...HAHAHA!!!!...za zavarit od smija...
Huligani su nas i naše unuke zadužili šta vanjskim šta unutarnjim kreditima do 5. kolina…
Huligani su rasprodali sve šta se rasprodat dalo...banke,tvrtke,zemlju,otoke...još malo pa će i vode doći na red...a nije isključeno ni da zrak nećemo plaćat po metru kubnom...
Huligani su doveli do toga da ljudi žale za prošlim vremenima, kažu tzv. mraka i diktature...
Huligani su mislili da će narod živit od zastave,grba i himne, a kruh i mliko će padat sa neba ili će se mukte dilit u crkvi nakon nedjeljne mise...
Huligani sjede sa ogromnim zlatnim križevima oko vrata u svojim jednako tako toplim foteljama i dijele narodu prodike kako treba dijelit i bit susjećajan sa svojom kršćanskom braćom i sestrama, a nakon propovjedi nonšalantno sjedaju u svoj Golf VI s kožnim sicevima i krunicom do mjenjača...
Huligani su doveli do toga da ljudi sve više i više kopaju po kantama za škovace i kontejnerima...
Huligani su uništili željezaru, škver, Hajduk i kompletan splitski sport...
Huligani su apartmanizirali pola Marjana...
Huligani su došli iz Ogorja i osigurali sebi i svojim praunucima život kakav nitko od nas nikada neće imati...
Huligani su doveli do toga da benzin plaćamo 10kn a do lita će doć na 13kn...
Huligani su nas doveli u bankarsko ropstvo…
Huligani su doveli do toga da mladi ljudi i nakon 30-e žive sa starcima u istom stanu....
Huligani su doveli do toga da mladi moraju razmišljat hoće li ili neće imati dicu, jer eto, dica ne žive od zastave, grba i himne, niti ditetu od 6 miseci možeš objasnit da mora preskočit ručak ili večeru jer mater i otac MORAJU platit 1750 kn najamnine, a 1400 kn režije ako ne žele na ulicu prosit...
Huligani su doveli do toga da diploma vridi ka i 2 role wc papira, te ju ljudi počinju kidat pred kamerama...
Huligani su doveli do toga da trenutno jedna osoba štrajka glađu pred Ministarstvom pravosuđa,a ostali građani mirno prolaze pored, ne želeći ni bacit pogled...
Huligani su doveli do toga da danas prvom susidu ne moš virovat kad ti kaže da je danas utorak...
Huligani su od nas stvorili bešćutna, bezosjećajna bića koja gledaju samo i isključivo svoju guzicu,a ostale ko jebe...“neka susidu crkne krava, bitno da je meni dobro“...
Huligani su doveli do toga da zakoni ne vride jednako za sve...
Huligani su doveli do toga da postoje jednaki i jednakiji...
Huligani su doveli do toga postoje građani 2. reda…
Huligani su od baklje napravili državni problem br. 1...
Huligani su cenzurirali sve medije...
Huligani su stvorili zakone samo za svoje vlastite interese...
Huligani su od nekoć potencijalnog eldorada od države stvorili državu iz koje bi svatko od nas emigrirao na Mars prvom prilikom…
Huligani stoje iza barikada s pendrecima u rukama, a kompleks malog kurca zna bit zajebana stvar...

I zato....SAMO JAKO!!! SVAKI DAN!!!

s foruma.hr pantagana82

caporegime
01-03-2011, 15:50
jebiga, pola ovoga je izraz bijesa sitnog splitskog klošara kojemu su svi krivi za šupalj život.
bolje ne ići u ovakve krajnosti.

Inkvizitor
01-03-2011, 16:25
ovakve stvari treba brisat.

ovo su misli jednog ljevičarskog degenerika.

North Stand šta ti bi..

brisanac..takvo smeće ovdje nećemo tolerirat..

caporegime
02-03-2011, 09:52
http://www.vecernji.hr/vijesti/u-prosvjed-idu-studenti-ffzg-a-borci-varsavsku-clanak-259115

dakle, nakon što je proteklo već barem tjedan i više dana, gledajući iza sebe, mislim da me dugo neki prosvjedi više neće vidjeti.
bez jedinstva, bez ikakvog političkog programa, bez ideje o tome tko bi mogao na kraju nešto u ovoj zemlji i napraviti, sve se ovo pretvara u skupljanje političkih bodova što za pojedince koji su odlučili izaći iz svoje anonimnosti što za plitičke straneke čiji nam dolazak na vlas donosi otprilike isto ako ne i gore.

u subotu sam išao prvenstveno radi branitelja a u radićevu sam se popeo jer sam vidio mnogo svojih prijatelja, znanaca, ljudi s kojima dijelim iste misli a za koje znam da su pošteni i srčani i da ne pripadaju nikakvim ljevičarsko anarhističkim jebivjetrima koji se bune iz dokolice i mladalaštva a ne zbog istinskih problema.
a ni policija mi nije draga ako ćemo iskreno, interventna pogotovo.
nažalost, ništa od onoga što sam intimno priželjkivao nije se dogodilo.
dogodilo se samo to da su neki drugi ljudi skrenuli pažnju na sebe preko tuđih leđa, leđa koja sada liječe rane po pritvorskim jedinicama remetinca.
za ove dokone ljevičarčiće to su ionako fašistički nasilnici koji im više ne trebaju.
jednog dana će i hdz otići a ovi što će doći biti će isti ako ne i još gori.
i dok se bude kriminalizirao domovinski rat i proganjali branitelji, dok se bude pušila kurčina srbiji, europi, americi, tko je god izvadi, dok se bude rasprodavalo nacionalno bogatstvo a sdp-ovi i hns-ovi lopovi tajkuni čerupali ovu zemlju, nikog od ovih ljevičarskih dokonih prosvjednika neće tada biti.
ostat će i opet samo navijači a tada, kad ih policija opet bude ubijala od batina i namještavala im lažne procese, isti ovi dokoni prosvjednici će policiji pljeskati, proglašavati opet fašistima i huliganima ove koji su već jednom podmetnuli svoja leđa da bi sad ljevičarski jebivjetri mogli paradirat gradom i smijati se, čestitavat će policiji na obavljenom poslu, zahtijevati nemilosrdan obračun s fašistima, po komentarima i forumima likovat od sreće......
neće se tada buniti ni na pljačku, nepotizam, sluganstvo, dapače, današnji ljevičarski prosvjednici će tada naći svako opravdanje za sve poteze onih za koje žele da već sada preuzmu vlast.
ne zavaravajmo se, svi velikim riječima maskiraju svoje sitne interese i želje.
sdp će doći na vlast, nitko od ovih se neće buniti, a hrvati će i opet ispasti budale.
i nek ispadnu, na to su pretplaćeni.
što se mene tiče, jedino da svi branitelji krenu u opći lom, tad će me ulica ponovo vidjeti.

caporegime
02-03-2011, 10:07
http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/pakt-protiv-ekstremne-desnice

nažalost, navijači će i opet dobiti kitu u guzicu kao i svaki put.
ulica me još dugo neće vidjeti, osim pod drugim okolnostima.

Ilirk@
02-03-2011, 10:19
taj zadnji link kojeg si stavio ti najbolje govori kakva medijska mašinerija stoji iza ovoga.
sdp, hns i plaćenički mediji.
kad su počeli prosvjedi, bila podrška sa političke ljevice. mediji pisali o prosvjednicima kao o mladi ljevičarima, "revolucionarima" koji hoće skinuti desni hdz sa vlasti, gladni kruha (moš' mislit!), ogorčeni na kriminal (čačićev?), lopovluk...
kad su došle kritike i upozorenja iz europe, onda odjednom za sve kriva "ekstremna desnica" i opet strah od vastaša...
od sada, i ovdje na forumu, ako ikad više pročitam samo jednu usranu ljevičarsku floskulu poput one orjunaške sramote što je northstand priljepio, jebat ću mater svakom! pa me banirajte, boli me k... meni se povraća jutros od te bagre.
nikad mi nećemo imati državu po mjeri hrvatskog patriota! nikad! osim ako ju u krvi ne izborimo, a to bi značilo da bi zagreb bio crveniji nego li je sad. bože daj da i to bude jednog dana, ali sumnjam...

caporegime
02-03-2011, 10:22
taj zadnji link kojeg si stavio ti najbolje govori kakva medijska mašinerija stoji iza ovoga.
sdp, hns i plaćenički mediji.
kad su počeli prosvjedi, bila podrška sa političke ljevice. mediji pisali o prosvjednicima kao o mladi ljevičarima, "revolucionarima" koji hoće skinuti desni hdz sa vlasti, gladni kruha (moš' mislit!), ogorčeni na kriminal (čačićev?), lopovluk...
kad su došle kritike i upozorenja iz europe, onda odjednom za sve kriva "ekstremna desnica" i opet strah od vastaša...
od sada, i ovdje na forumu, ako ikad više pročitam samo jednu usranu ljevičarsku floskulu poput one orjunaške sramote što je northstand priljepio, jebat ću mater svakom! pa me banirajte, boli me k... meni se povraća jutros od te bagre.
nikad mi nećemo imati državu po mjeri hrvatskog patriota! nikad! osim ako ju u krvi ne izborimo, a to bi značilo da bi zagreb bio crveniji nego li je sad. bože daj da i to bude jednog dana, ali sumnjam...

e to ja želim, samo s pravim ljudima.
mislio sam da će u subotu biti prilika da se u tom smislu ujedine jedini oni koji bi imali snage i kredibiliteta to napraviti.
umjesto toga, isti su dobili na poklon set magarećih ušiju.

Ilirk@
02-03-2011, 10:27
ne pričam ja o razbijanju izloga i saksija, što mara kaže.
ja pričam o novim kostima poviše onih koje su zakopali posli četrdesetih u temelje zagreba.
iskorijeniti komunizam, orjunaštvo, srbofiliju, jugoslavenstvo i ostale bolesti, neće ići bez krvi i diktature. makar i vojne.
bez toga, nikad više hrvatske za kakvu su oni "ekstremni desničari", kao što ona kurbetina pusić kaže, ginuli i krvarili.

caporegime
02-03-2011, 10:28
ne pričam ja o razbijanju izloga i saksija, što mara kaže.
ja pričam o novim kostima poviše onih koje su zakopali posli četrdesetih u temelje zagreba.
iskorijeniti komunizam, orjunaštvo, srbofiliju, jugoslavenstvo i ostale bolesti, neće ići bez krvi i diktature. makar i vojne.
bez toga, nikad više hrvatske za kakvu su oni "ekstremni desničari", kao što ona kurbetina pusić kaže, ginuli i krvarili.

znam tetka, saksije bi bile samo početak

the outfit
02-03-2011, 10:42
@capo
više-manje se slažem sa svime.... nakon onih prosvjeda 2005. sam rekao da me više neće vidjeti, ali jbg opet sam bio tamo u subotu ako ni zbog čega, a onda zbog starog....
međutim više me prosvjedi neće vidjeti.... jebote koja smo mi kurčina od naroda, nije ni čudo da državu nismo imali pun kurac....

Inkvizitor
02-03-2011, 10:49
http://www.vecernji.hr/vijesti/u-prosvjed-idu-studenti-ffzg-a-borci-varsavsku-clanak-259115

dakle, nakon što je proteklo već barem tjedan i više dana, gledajući iza sebe, mislim da me dugo neki prosvjedi više neće vidjeti.
bez jedinstva, bez ikakvog političkog programa, bez ideje o tome tko bi mogao na kraju nešto u ovoj zemlji i napraviti, sve se ovo pretvara u skupljanje političkih bodova što za pojedince koji su odlučili izaći iz svoje anonimnosti što za plitičke straneke čiji nam dolazak na vlas donosi otprilike isto ako ne i gore.

u subotu sam išao prvenstveno radi branitelja a u radićevu sam se popeo jer sam vidio mnogo svojih prijatelja, znanaca, ljudi s kojima dijelim iste misli a za koje znam da su pošteni i srčani i da ne pripadaju nikakvim ljevičarsko anarhističkim jebivjetrima koji se bune iz dokolice i mladalaštva a ne zbog istinskih problema.
a ni policija mi nije draga ako ćemo iskreno, interventna pogotovo.
nažalost, ništa od onoga što sam intimno priželjkivao nije se dogodilo.
dogodilo se samo to da su neki drugi ljudi skrenuli pažnju na sebe preko tuđih leđa, leđa koja sada liječe rane po pritvorskim jedinicama remetinca.
za ove dokone ljevičarčiće to su ionako fašistički nasilnici koji im više ne trebaju.
jednog dana će i hdz otići a ovi što će doći biti će isti ako ne i još gori.
i dok se bude kriminalizirao domovinski rat i proganjali branitelji, dok se bude pušila kurčina srbiji, europi, americi, tko je god izvadi, dok se bude rasprodavalo nacionalno bogatstvo a sdp-ovi i hns-ovi lopovi tajkuni čerupali ovu zemlju, nikog od ovih ljevičarskih dokonih prosvjednika neće tada biti.
ostat će i opet samo navijači a tada, kad ih policija opet bude ubijala od batina i namještavala im lažne procese, isti ovi dokoni prosvjednici će policiji pljeskati, proglašavati opet fašistima i huliganima ove koji su već jednom podmetnuli svoja leđa da bi sad ljevičarski jebivjetri mogli paradirat gradom i smijati se, čestitavat će policiji na obavljenom poslu, zahtijevati nemilosrdan obračun s fašistima, po komentarima i forumima likovat od sreće......
neće se tada buniti ni na pljačku, nepotizam, sluganstvo, dapače, današnji ljevičarski prosvjednici će tada naći svako opravdanje za sve poteze onih za koje žele da već sada preuzmu vlast.
ne zavaravajmo se, svi velikim riječima maskiraju svoje sitne interese i želje.
sdp će doći na vlast, nitko od ovih se neće buniti, a hrvati će i opet ispasti budale.
i nek ispadnu, na to su pretplaćeni.
što se mene tiče, jedino da svi branitelji krenu u opći lom, tad će me ulica ponovo vidjeti.

sve si reko..

e dvadesetak rečenica sve..

džaba svi povjesničari kad capo u jednom postu napiše povijest Hrvata..

caporegime
02-03-2011, 11:22
http://www.vecernji.ba/vijesti/bosnjacke-hrvatske-udruge-prijete-ulicnim-prosvjedima-fbih-clanak-259185

što li će se dogoditi u bih?
dogodi li se ovo što se najavljuje (što ja ne bi, jer bi to značilo da će tihomir purda biti izručen srbiji) mislim da će najviše popizditi neki zagovaratelji otpora prema hrvatskoj a klečanja pod srpskim skutima, sve naravno u ime interesa hrvata hercegbosne

Ilirk@
02-03-2011, 11:31
mislim da će najviše popizditi neki zagovaratelji otpora prema hrvatskoj a klečanja pod srpskim skutima, sve naravno u ime interesa hrvata hercegbosne

koliko ih ja poznajem, takvi rade samo u korist vlastite guzice i ega.
psihopatologija takvih govori da nemaju savjesti, pa ne vjerujem da će se puno gristi.

patriot
02-03-2011, 11:41
Istrazuje se jedna od blistavijih akcija u maslenici:mad:..

Jebem im majku svima..prvo su jos 1993 godine napravili propagandu o sakacenju srpske nejaci krampovima,a kasnije pokazivali snimke gdje se vide obicne rane od metka,ali izlazne..

Dva puna kamiona ceda suiz gracaca krenula prema malom alanu u pomoc svojima..nasi ih u diverzantskoj akciji sacekali i cao bao,cisto ko suza..

Zao mi samo sto nije i drugi kamion pun zgadije prosao..

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 11:46
@Patriot jarane, pozitivno si me iznenadio citajuci tvoj post na onom drugom forumu,svaka cast u jednom postu su doslovno posro kompletan novi talas kvazi intelektualne elite citaj jazavchina na kvadrat...svaka ti dala respekt...

the outfit
02-03-2011, 11:57

Jebem im majku svima..prvo su jos 1993 godine napravili propagandu o sakacenju srpske nejaci krampovima,a kasnije pokazivali snimke gdje se vide obicne rane od metka,ali izlazne..

Dva puna kamiona ceda suiz gracaca krenula prema malom alanu u pomoc svojima..nasi ih u diverzantskoj akciji sacekali i cao bao,cisto ko suza..

pretekao si me ...

sve potpisujem...

evo i link
http://www.jutarnji.hr/na-udaru-tuzitelja-specijalci--traze-i-razgovor-s-faberom/928743/

Inkvizitor
02-03-2011, 11:57

Ovo je toliko preprozirno da čovjek ne zna šta bi rekao..

očito srbijnaska vlast pod patronatom GB želi stvoriti kaos u hrvatskoj kad se ti j...pregovori završavaju.

Očito to Britaniju jako boli..

iako ne dajem pet para za tu EU očito da tu ima nešto.

prvo britanski partlamentarci dobiju mlade na spomen ulaska Hrvatske u EU, pa Purda, pa sad ovo..pa peticija izbjeglih Srba..

to je sve igra..sve igra..

caporegime
02-03-2011, 12:05
vrlo zanimljivo. dakle, jedna strana (naša) je odradila akciju. druga je skroz izginula. odakle dakle srbiji ikakvih podataka da bi itko tu bio masakriran?
tko je to preživio da bi mogao pričati.
na djelu je samo političko iživljavanje srbije, tipično ogavno srpsko ponašanje u kojemu ti pruža ruku, priča o miru i zajedništvu a javno radi stvari koje sa njihovom "pozitovnom" pričom nemaju nikakve veze, upravo suprotno.

jedino bi još volio da šušnjar, samo malkice, simbolično, osjeti srpsku iskrenost i dosljednost na sovjoj koži.

the outfit
02-03-2011, 12:08
Ovo je toliko preprozirno da čovjek ne zna šta bi rekao..

očito srbijnaska vlast pod patronatom EU želi stvoriti kaos u hrvatskoj kad se ti j...pregovori završavaju.

Očito to Britaniju jako boli..

iako ne dajem pet para za tu EU očito da tu ima nešto.

prvo britanski partlamentarci dobiju mlade na spomen ulaska Hrvatske u EU, pa Purda, pa sad ovo..pa peticija izbjeglih Srba..

to je sve igra..sve igra..

potpisujem

caporegime
02-03-2011, 12:13
onda bi ko kurve trebali preuzeti progon i nakon nepristranog postupka sve optužene naravno osloboditi i još im isplatiti odštetu.
zaigrat kako engleske kurve igraju.
samo ja ovoj vlasti ništa ne vjerujem

Inkvizitor
02-03-2011, 12:14
vrlo zanimljivo. dakle, jedna strana (naša) je odradila akciju. druga je skroz izginula. odakle dakle srbiji ikakvih podataka da bi itko tu bio masakriran?
tko je to preživio da bi mogao pričati.
na djelu je samo političko iživljavanje srbije, tipično ogavno srpsko ponašanje u kojemu ti pruža ruku, priča o miru i zajedništvu a javno radi stvari koje sa njihovom "pozitovnom" pričom nemaju nikakve veze, upravo suprotno.

jedino bi još volio da šušnjar, samo malkice, simbolično, osjeti srpsku iskrenost i dosljednost na sovjoj koži.

a šta, briga njih, kao da je tu bitan princip ili pravo. Ili dokazi.

Srbija provodi ofenzivu i nastoji stvoriti kaos u Hrvatskoj.

To joj je sugestija GB jer očito GB ne može podnijeti Hrvatsku u EU a da je Srbija van.

Zbog svojih strateških interesa, zbog propasti Jugoslavije koje je njezino čedo.

To je nevjerovatno koliko ih to boli.

Ilirk@
02-03-2011, 12:42
ja odgovorno tvrdim da je za to s maslenicom i općenito činjenicom da jedna jebena srbija, koja nikad nije priznala rat i genocid, a pogotovu naoružavanje "pobunjenih srba", sada tuži hrvate što su se branili u vlastitoj zemlji, kriv josipović, a onda i pojedini europski vodeći politički čimbenici kao što je engleska...

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 12:49
Sta ochekivati od Josipovica jelena kapitalca "rogonje" kojem se supruga okolo shica dok on provodi po balkanu nekakvu memljivu socijaldemokratiju...druze predsjeniche Vi ste nasha ljubichica bijela,Vas voli omladina cijela...

Inkvizitor
02-03-2011, 13:36
Josipović je nešto najopasnije što se moglo dogoditi Hrvatskoj.

naoko bezveznjak, keljav i mlitav, beživotan ali proračunato dubinski ustrajan.

teški srbofil, postavljen vjerovatno od britanske politike, opasniji sto puta od cirkusanta Mesića koji je bio obična egoistična budaletina lako potkupljiva i lako ucjenjiva.

Ovaj srbofil je udario temelje rasterećivanju Srbija i natovarivanju Hrvatskoj krivnje, čemu danas svjedočimo. On je začetnik svega ovoga što se danas događa, totalne srpske ofenzive što se tiče ratnih događanja.

naravno sve dirigirano iz Londona.

Graničar Jozo
02-03-2011, 13:40
a sve je počelo njegovom isprikom (možda i u dobroj namjeri) za zločine koji su počinili hrvati i iskazivanjem žaljenja za žrtve politika devedesetih

Inkvizitor
02-03-2011, 13:44
Ma kakva dobra namjera. Jozo ne budi naivčina.

Ilirk@
02-03-2011, 13:49
bjeloglavi sup se može ispričavati samo u svoje ime u dobroj namjeri.
neka odjebe od nacije koja je krvarila dok je on svirao klavir u podrumu.

caporegime
02-03-2011, 14:14
....VAŠU SUPRUGU voli omladina cijela ( a i zrelina i ostarina, ko god prvo naleti) :rofl
da malo doradim stih

caporegime
02-03-2011, 14:30
http://www.vecernji.hr/vijesti/klaric-okupit-cu-50-tisuca-umirovljenika-protiv-vlade-hdz-a-clanak-259264

organizator bi u ovom slučaju morao osigurati jedno 100njak službi hitne pomoći za svaki slučaj.
umirovljeničke borbene snage kreću u napad
logo: UBS sa stisnutom šakom u kojoj je štap

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 14:59

teški srbofil, postavljen vjerovatno od britanske politike, opasniji sto puta od cirkusanta Mesića koji je bio obična egoistična budaletina lako potkupljiva i lako ucjenjiva.

Ovaj srbofil je udario temelje rasterećivanju Srbija i natovarivanju Hrvatskoj krivnje, čemu danas svjedočimo. On je začetnik svega ovoga što se danas događa, totalne srpske ofenzive što se tiče ratnih događanja.

Ova ti je 100% na mjestu,bio je sjedoglavi rogonja nedavno u Bihacu mislim prije par dana,obecava nekakve zajednichke projekte kurce palce,a bihacki "omladinci" mu se uvlache u pakshu do balchaka,sve mi se ovo gadi...ali kako ti reche opasni su ovi hinjavci,ovaki zabijaju kajle okolo kere pa na zadnja vrata...

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 15:03
....VAŠU SUPRUGU voli omladina cijela ( a i zrelina i ostarina, ko god prvo naleti) :rofl
da malo doradim stih

@Capo haveru,ako moze kako da se i ja uhljebim kod first lady,ne trazim ja puno ,nek me samo hrani i nek mi da dobar dushek i dobro pojesti da se odmorim ko chojek,pun mi kurac Jevrope :)

Nadam se da first lady nije bas previshe gadna,ono barem da se moze sheviti na dvajes Karli,ako ne trijezan...

caporegime
02-03-2011, 15:08
ja vjerujem, da je odradiš kako ti znaš, ne bi te puštala za još dva mandata prve dame.
a ivicu bi slala po pizze i pivu osobno da donese jer se dostavljačima najčešće ohladi po putu.

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 15:13
Fakat ljudi zajebancija na stranu,ja sam mislio da ce Hrvatska postati mala Svica ,sto jos uvijek vjerujem,ali otkako je Franjo umro Hrvati nemaju pravog lidera,sve neki peshovani...postoji li trenutno hrvatski politichar u RH koji je dostojan da mu narod da povjerenje????O BIH ne treba troshiti rjechi tamo Suljo Tihic sublimira svu jad i chemer bosanske zbilje...

caporegime
02-03-2011, 15:16
da ti odmah razrješimo sve iluzije.....nema. ni na vidiku.

the outfit
02-03-2011, 15:45
http://www.jutarnji.hr/policija--pokazivao-nam-je-straznjicu--a-nakon-uhicenja-je-kroz-suze-molio-da-ga-pustimo/928865/

majko mila, ne znam da li bih se smijao ili plakao...

Graničar Jozo
02-03-2011, 15:56
smije li MUP objavljivati slike i video clipove tek tako?

caporegime
02-03-2011, 16:09
http://www.jutarnji.hr/policija--pokazivao-nam-je-straznjicu--a-nakon-uhicenja-je-kroz-suze-molio-da-ga-pustimo/928865/

a fejsbukovac.....štaš, on mislio da murja prema svima postupa kao prema onima u varšavskoj. polagano i brižno.
uh da se zajebo pa to napravio negdje pored stadion....

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 17:39

kakva pizdurina,moliti drotinu da ga pusti jos cviliti ko davzdenjak fuj,fuj,fuj,da nije ovo guzica od Shukija?

caporegime
02-03-2011, 20:21
izmilili iz svih rupa lesar, kajin....di je onaj smajli što povraća

Ilirk@
03-03-2011, 01:19
krvi ti irudove, u što se pretvara onaj cirkus tamo
http://hercegbosna.org/forum/politika/odgovor-ani-bena-i-t4172.html

west
03-03-2011, 01:30
hehe...onaj forum se odavno pretvorio u jedno veliko0 NISTA,
tako ja kad idem tamo to i ocekujem...jednia mi je rezbibriga,, malo zrikavca zajebavat, cisto nece li se koji od ostalih forumasa otrijezniti od susnjarizma :)

NorthStand
03-03-2011, 03:55
jebiga, pola ovoga je izraz bijesa sitnog splitskog klošara kojemu su svi krivi za šupalj život.
bolje ne ići u ovakve krajnosti.

E jebiga sad, krajnost ne krajnost, ima puno istine u tome što on priča, to znam jer velik dio toga što je napisano sam sam doživio, al glavna misao mi je bila kad sam to postao je da je ovoj državi sve kriv HULIGAN! A mislim da svi dobro znamo, da u ovoj državi nema većeg huligana, od hrvatske vlasti! Koliko su oni štete napravili u ovih 20 godina hrvatske države, huligani neće napravit u cijelom tisućljeću svojih razbijanja i orgijanja po ulicama! Al bitno da se svi huliganima bave, dok naša gospoda foteljaši spremaju kontenjere kuna-eura na sigurno...

NorthStand
03-03-2011, 04:11
ovakve stvari treba brisat.

ovo su misli jednog ljevičarskog degenerika.

North Stand šta ti bi..

brisanac..takvo smeće ovdje nećemo tolerirat..

Gle može on bit što hoćeš, al po meni većinu stvari je dobro reko, huligani su našoj dragoj vladi za sve krivi, pedeset pet puta će u saboru raspravljat o huliganima, a zanimljivo da neće o sebi donosit niti zakone niti posebne rasprave, al zato su huligani uvijek dobar materijal za prikrivanje pravih problema našeg društva, na to sam mislio kad sam njega citiro, e sad to što su njemu svi krivi iskreno i meni su svi krivi i pun mi je kurac ove države stranaka ljudi šta hoćeš, postajem asocijalan, al ne zato što sam asocijalne prirode već zato što ostatak društva na mene utječe tako, da sam sve odbojniji za neke borbe za pravdu i bolje sutra, jer svako malo se uvjerim kako je to sve borba protiv vjetrenjača. Ne kažem da se ne treba borit, bez obzira na sve, ali to čovjeka demotivira kad vidi na koji način ljudi sve razmišljaju, i koliko su pasivni i one koji nešto žele promijenit nazivaju budalama fašistima huliganima itd, samo zato jer oni hoće promijene, bilo mirnim bilo nasilnim putem ko da je naročito bitno. A ti ljudi sigurno ne bi bili tamo gdje su bili i radili to što su radili, da se godinama nije nakupljao bijes i frustracija, koja je kad tad morala izać na površinu. Sad to što se to dogodilo baš na braniteljskom prosvijedu, po meni ne igra nikakvu ulogu, i koliko god branitelji pričali o nekom mirnom prosvijedu, ovi njihovi prosvijedi meni svaki put liče sve tragičnije, poruke su krajnje nejasne, i nakon svakog prosvijeda čovjek dobije dojam da oni u biti samo žele malo pričat, a od priče nema promijena i nema pomaka prema naprijed, i prvenstveno sam razočaran zbog toga što je Purda u cijeloj toj priči očito bio sporedna stvar. Više se radilo o, "ajmo malo o mom auti, i meni". I baš zato više neću ić na braniteljske skupove, eventualno u vukovar odem kao i svake godine al ne na obljetnicu pada kad svi navale ko mravi već kad meni bude pogodno. Iskreno te cirkusarije u režiji hrvatske politike, i ovih branitelja koji očito ne znaju što žele, i za što se bore neću više bit sudionik. Neka nekog drugog vuku za nos, mene neće.

NorthStand
03-03-2011, 04:19

Mogu samo plakat, jer RH je tu, a to je ono protiv čega se oni cijelo vrijeme bore.

NorthStand
03-03-2011, 04:28

Pa što netko misli da je slučajno cijela ova sapunica s Purdom, počela baš u znaku "pomirenja Borisa i Jove u vukovaru"?

Jovo je odavno pokazo svoje karte, ja sam ko provalio u startu, i koliko god me bolila kita za Bandića dao sam mu glas, samo da ovaj srboljubac ne dođe na vlast, al eto još je jednom EPH centar odradio "prljavi" dio posla za Srbiju i EU, to što su HR mediji radili od Jove, vjerojatno ni papa Ivan Pavao drugi nije imao takav status u poljskoj od poljskih medija, kakav je ovaj imo u HR od strane hrvatskih za vrijeme predsjedničkih izbora. Frajer je prije samih izbora dobio proglas naših EPH-ovaca, da je uvjerljivo prvi na anketi za predsjednika, i gle čuda rezultati izbora bili praktički isti onima kakvima su ih EPH-ovci cijelo vrijeme prikazivali, još jedan pokazatelj koliko se lako našem narodu može isprat mozak, i kako ga se lako može navest na "krivi put". Daleko od toga da je Bandić bio "pravi put", al je za HR sigurno bio bolji put!

NorthStand
03-03-2011, 04:36
a fejsbukovac.....štaš, on mislio da murja prema svima postupa kao prema onima u varšavskoj. polagano i brižno.
uh da se zajebo pa to napravio negdje pored stadion....

Tek bi onda vidio, što je "policijski profesionalizam". :rofl

caporegime
03-03-2011, 09:41
jesi vidjela debila a? :rofl

ipak, u cijeloj priči vidim da ima još zanimljivih portala.
nisam detaljno proučio ali na prvi pogled....po nekim tekstovima,

www.tinolovka-news.com

caporegime
03-03-2011, 10:00
ha ha do jaja portal, svaka čast ekipi.

Inkvizitor
03-03-2011, 10:37
Gle može on bit što hoćeš, al po meni većinu stvari je dobro reko, huligani su našoj dragoj vladi za sve krivi, pedeset pet puta će u saboru raspravljat o huliganima, a zanimljivo da neće o sebi donosit niti zakone niti posebne rasprave, al zato su huligani uvijek dobar materijal za prikrivanje pravih problema našeg društva.

ma daj odmakni se malo od huligana i pokušaj ponovno pročitat ono što si postirao i koje su nakane i koje su težnje i na šta autor stavlja fokus..

NorthStand
03-03-2011, 17:26
ma daj odmakni se malo od huligana i pokušaj ponovno pročitat ono što si postirao i koje su nakane i koje su težnje i na šta autor stavlja fokus..

Ma dobro ako misliš na pljačku i privatizaciju, iskreno govoreći budimo malo iskreni i realni, HDZ je 15 godina na vlasti, i sigurno je najviše toga pokro jer je i najviše bio u prilici da krade. SDP naravno nije ništa bolji, i da je on toliko na vlasti vjerojatno bi se u jednakoj količini nakrao. Ja iskreno nisam ni obraćo pozornost previše na privatizaciju 200 obitelji i te neke napade na HR Tuđmana itd, već isključivo na to da ovi koji stalno zazivaju neke huligane, konstantno kradu i na svakakve načine uništavaju ovu našu državu. I dok to rade, revno skreću pozornost javnosti na "huligane". To je ono što se meni dopalo u tom postu, a ne neke njegove težnje da proglasi Tuđmana i domoljube krivcima za pljačku hrvatske, jer jednako su nas krali Tuđmanovi i Račanovi "domoljubi"! A pravi domoljubi hvala bogu, nikad neće pljačkat svoju državu i svoj narod, nit će im takvo nešto ikad past na pamet. Baš zato neka se udara na HDZ, jer HDZ je prije svega izdo ovaj narod, a onda ga i dobrano opljačko! I to je istina, sviđala se ona nekome ili ne, ona je takva. SDP naravno nije ništa bolji, i siguran sam da kad oni dođu sad na vlast, da će pokušat "nadoknadit" opozicijske dane na sličan način na koji je KRADEMZE vladao. Kratko rečeno, crno nam se piše.

caporegime
04-03-2011, 11:59
ipak, možda iz ovih svih prosvjeda nešto dobro ispadne.
čovjek se iznenadi svaki dan nanovo.
mislim da bi trebali odjebati sve političare koji bi htjeli kupiti mrvice što padaju sa stola a pogotovo one smradome, autonomaša kajina koji drži svijeću onom lopovu jakovčiću i lakrdijaša lesara koji samo sere a ništa ne zna raditi.
treba pokazati svima da su i hdz, sdp i hns troglava neman koja uništava ovu zemlji i da ti svakoj vlasti do znanja da će se na prvi primjet lošeg rada ponovo dogoditi ulica.
paliti stranačke zastave i visoko podignuti hrvatsku zastavu.
tko želi jedno zlo zamijeniti drugime, a i takvih ima, odjebat ih u startu.
još da se skupe i škverani, seljaci, branitelji.......svi zajedno protiv dosadašnjih političkih elita

Inkvizitor
04-03-2011, 12:00
e ali radikalna ljevica želi preuzeti prosvjede..

ajoooj..

caporegime
04-03-2011, 12:03
to bi volio vidjeti. da oni koji obožavaju jednonogog smrada i misle da je blajburški masakr bio opravdan pokušaju preuzeti kolo.
pobili bi ih navijači, koji su još jedina kolikotoliko homogena prohrvatska skupina društva a da ima volje izaći na ulicu.
branitelji su očito u nekom vakuumu ali svi znamo zašto.
od razjedinjenosti pa do još uvijek onog stava po kojemu misle da je koja razbijena boca napad na državu koju su stvarali, pa sve do privatnih benificija koje su neki uspjeli ishoditi i kojima se ne talasa previše protiv bilo koje vlasti.

Inkvizitor
04-03-2011, 12:10
ti si čini mi se napisao da će prosvjedi doć u opasnost kad se pokušaju prosvjedi kapitalizirat.

a to upravo radikalna ljevica pokušava.

mada teoretski oni imaju izgleda ko miš u sukobu sa gladnom kobrom ako se sukobe sa navijačima..samo ne znam koliko su ovi spremni otrpjeti još jedan pravosudno-policijski teror.

jer nad navijačima je teror..jebiga..

caporegime
04-03-2011, 12:18
tako je. ovo nisu prosvjedi jedne ciljane grupe protiv ciljenog protivnika.
ovo su izgleda, kako se čini, prosvjedi svih protiv svega.
naravno da će netko kad tad pokušati uhvatiti uzde u svoje ruke.
osobno mislim da ti ljevičari nemaju ni kapaciteta ni ljudstva za to.
mislim da više sami sebi rade reklamu.
u sudaru s navijačima proći će ko sendvič u izbjegličkom kampu u etiopiji 1985.
murja je druga stvar.
zato u startu ne bi smjeli skojevcima dozvoliti ikakav pristup, jer počnu li ih tući murja neće propustiti priliku još malo hapsiti a pravosuđe pritvarati a političke stranke sve okrenuti na egzibicionizam i huliganstvo jer i oporba pomalo shvaća da ni njima ovi ljudi ne idu u izravnu korist.

the outfit
04-03-2011, 12:43
nemam vremena čitati sve na poslu, ali ako se nekom da....

http://www.seebiz.eu/hr/politika/dokumenti-stotine-branitelja-iz-hrvatske-i-bih-na-meti-optuznica-iz-srbije,106618.html

caporegime
04-03-2011, 12:52
i to će srbija detaljno koristiti.
kad god naš idiot bude srao o normalizacoiji odnosa i pomirenju ovi će mu izvaditi neke takve optužnice.
na kraju se dogoditi da će se u nekolkko zadnjih godina čuti samo naša baljezganja o normalizaciji, suočavanju s prošlošću te potrebi gledanja u budućnost dok će sa srpske strane frcati optužnice.
i kad neki laik bude gledao sa strane, što će pomisliti?
e pa kad pomisli to što pomisli, bit će vrijeme da srbija krene još jedan korak dalje.
ivo, ivo, koji si ti jazavac

patriot
04-03-2011, 13:04
Idem veceras na malo cardia:)..

Britanijo,ne zelimo biti vise tvoja kolonija:mad:

NorthStand
04-03-2011, 16:33
Sljedeće greške dogodile su se tijekom slanja ove poruke

* caporegime has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Ej capo, ovo gore mi se pojavi kad ti pokušam poslat poruku, ne znam zašto?

NorthStand
04-03-2011, 16:45
ipak, možda iz ovih svih prosvjeda nešto dobro ispadne.
čovjek se iznenadi svaki dan nanovo.
mislim da bi trebali odjebati sve političare koji bi htjeli kupiti mrvice što padaju sa stola a pogotovo one smradome, autonomaša kajina koji drži svijeću onom lopovu jakovčiću i lakrdijaša lesara koji samo sere a ništa ne zna raditi.
treba pokazati svima da su i hdz, sdp i hns troglava neman koja uništava ovu zemlji i da ti svakoj vlasti do znanja da će se na prvi primjet lošeg rada ponovo dogoditi ulica.
paliti stranačke zastave i visoko podignuti hrvatsku zastavu.
tko želi jedno zlo zamijeniti drugime, a i takvih ima, odjebat ih u startu.
još da se skupe i škverani, seljaci, branitelji.......svi zajedno protiv dosadašnjih političkih elita

Naravno, ne brini se ti za komunjare neće oni ništa preuzet, dok je tamo ljudi koji imaju itekako prohrvatske stavove! Pa i sam sam bio na ovom prošlom i onom braniteljskom prosvijedu, a vjerojatno ću i večeras. Ma treba odjebat sve stranke, čisto treba izrazit bunt protiv ovog lopovluka, i uništavanja naše države, bilo u nacionalnom bilo u gospodarskom smislu! Sve su to neradnici, i najobičnij uhljebi. Narod im da vlast u ruke, a oni to iskoriste za privatne pljačke, i razne profite. Neka ne zaborave, da ih je ovaj narod doveo na vlast, pa će ih ako bude potrebno i srušit s vlasti! Nije demokracija sustav, u kojem se sve može odvijat demokratski, pogotovo ako se radi ovo što se radi u HR, onda dobro dođe malo anarhije. hihihi A jeste čuli koliku kaznu spremaju frajeru za paljenje EU zastave, od 3mjeseca do tri godine, kakav cirkus od države, to je samo pokazatelj kakvi uhljebi su nam na vlasti, i koliko im je više stalo do mišljenja EU, nego do mišljenja vlastitog naroda. I zato neka i dalje gore stranačke zastave, i zastava EU, dok god se ne prekine taj robovski mentalitet. Dosta je bilo, trebali smo se pobunit još u prvom mandatu smradanera, kad se Gotovinu ko kriminalca uhapsilo, al jebiga ovom narodu treba pun k. vremena da se pokrene.

caporegime
04-03-2011, 17:40
Sljedeće greške dogodile su se tijekom slanja ove poruke

* caporegime has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Ej capo, ovo gore mi se pojavi kad ti pokušam poslat poruku, ne znam zašto?

znači da je arhiva privatnih poruka puna i da valja nešto izbrisati

NorthStand
05-03-2011, 03:14
znači da je arhiva privatnih poruka puna i da valja nešto izbrisati

Da, izgleda da je u mene bila greška, nisam gledo outbox! Pa sam ih pobriso, i uspio sam poslat pm.

Graničar Jozo
08-03-2011, 14:35
http://www.youtube.com/watch?v=4W-sTumHg-8

Kako je spržen ova Bare.

Ilirk@
08-03-2011, 14:59
jel to još jedan josipovićev savjetnik?
najveća ironija je što upravo ta spodoba pjeva: gdje je nestao čovjek?
božedragi...

Graničar Jozo
08-03-2011, 15:22
Valjda mu lignja još nije isplatila honorar za onaj videospot u kampanji, pa ga sad malo ucjenjuje. Vidiš da je jadni bare upregao sve vijuge da bude komičan.

Dobro se upita Marko Francisković, ima li takavu izjavu i za lignju.

Inkvizitor
08-03-2011, 16:31
ma ovo bi trebalo tužit što jadnog čovjeka iskorištavaju u svoje bolesne svrhe..

caporegime
08-03-2011, 18:08
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/08/0533006.html?pos=n0

meni se čini da ovaj mali šupčić koji se očito fura na čegevaru a kojem bi bar trebalo priuštiti da doživi čegevarin kraj, očito pizdi zbog nezadovoljstva što kormilo prosvjeda nisu preuzeli jebivjetri s filozofskog fakulteta.
obratiti pažnju na dio teksta koji kaže kak ose rado i "iskusnom znanstveniku"
iskusnom u čemu
uvlačenjem u šupak političkom mentoru i prosfesoru koji je prepoznao mladu novolijevu nadu.
pinochet vrati se ako ikako možeš što prije.

the outfit
09-03-2011, 13:25
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dnevnik-hrta-sinoc-ispravio-sprajcovu-gresku-jer-je-u-anketi-zaboravio-spomenuti-josipovica/541506.aspx

evo primjera kako šprajc josi diže rejting...

caporegime
09-03-2011, 14:01
i latin i stanković i šprajc su na htv-u na partijskom zadatku kojega uspješno prikrivau vječitom galamom o cenzuri, utjecaju politike na medije (naravno, ne one koja je njih pogurala), slobodom medija......
a politički su pristrani da ne znam koji bi tako dobar primjer pokazao.
štoviše, kad se bude govorilo o nečijoj drugoj pristranosti, dotični će služiti kao slikoviti primjer

NorthStand
10-03-2011, 04:29
Tako je capo, iritantno je koliko se vidi, čiji su oni "igrači". Al ne iz sjene, već iz "krupnog kadra".

Mrav
11-03-2011, 07:05
Oglasio se i Glas Koncila

Katolički tjednik Glas Koncila u najnovijem broju, povodom izjave čelnika SDP-a u Hrvatskom saboru kako ne žele kapitulaciju, nego samo najavu kad će biti izbori, postavlja pitanje zašto se oporba u ovako važnom trenutku - igra.
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/glas-koncila-sdp-u-zasto-se-igrate-u-ovako-vaznom-trenutku.html
To je izazvalo i reakciju nekih (valjda komunističkih ili ateističkih) prosvjednika, koji su se sinoć okupili ispred katedrale i malo se kofrčili sa bezobraznim uzvicima.
(slika)
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00377/prosvjed_katedrala_377691S1.jpg

caporegime
11-03-2011, 09:39
Tako je capo, iritantno je koliko se vidi, čiji su oni "igrači". Al ne iz sjene, već iz "krupnog kadra".

slučajnoi na net.hr nađem neko otvoreno pismo onog smrada stankovića kosorici.
malo govno je izgmizalo iz svoje rupe, valjda čekajuću da vidi koliko je sigurno izletavati i otkrivati se.
http://www.tinolovka-news.com
ovdje se može naći lijepih tekstova posvećenih udarnim snagama htv-a
a bome i o štakoru matiji babiću i izmetu iz njegove redakcije

caporegime
11-03-2011, 11:34
http://www.vecernji.hr/vijesti/prosvjednici-pred-zagrebackom-katedralom-vikali-popovi-lopovi-clanak-262962

kakvi čudaci. dođu pred katedralu i to prema zastavama, oni koji bi trebali biti desno krilo prosvjeda i galame.
svašta. ljevičari to nisu radili a ovi čudaci jesu.
tko je tu lud?
ja da imam sto kritika na crkvu sigurno ih neću ni spominjati niti natovarivati na crkvu pred ljevičarima i onima kojima je sam vjerska organizacija kao takva "opijum za narod" i klerofašistička institucija

Ilirk@
11-03-2011, 12:10
samo ti prati.
ja više ne čitam o tome ništa. od prvog dana mi se gadi taj cirkus instrumentaliziranih, nahuškanih i plaćenih kretena i njihovih priglupih da išta skuže - satelita.

caporegime
11-03-2011, 13:50
http://www.vecernji.hr/vijesti/don-grubisic-podupire-prosvjede-vrijeme-je-smjenu-idiota-clanak-263378
zipa tek ovog čudaka......
ovaj bi vladao.
bože sačuvaj

Ilirk@
11-03-2011, 13:58
a šta san ti ja rekla....

Ilirk@
11-03-2011, 14:06
što očekivati od grubišića, svećenika koji ima udrugu "čovjek nadasve".
svećenik koji boga podređuje čovjeku...
orjuna u katoličkoj crkvi u hrvata. ništa novo, bilo je i udbaša...
http://www.kriz-zivota.com/

Mrav
14-03-2011, 00:30
Da vas nešto upitam. Čitam članak u Večernjem listu i začudim se zahtjevu prosvjednika koji traže "ukidanje prava glasovanja dijaspori".
http://www.vecernji.hr/regije/neka-jaca-ode-europsku-uniju-mi-ostajemo-clanak-263839
Ja mislim da je to ludost.
Šta vi mislite o tome? Da li je ovaj zahtjev osamljen ili ima čak i veću podršku u Hrvatskoj?

caporegime
14-03-2011, 09:48
ne bih se čudio da je to novinarska upadica.
ima takvih dosta ali nisu u većini, koliko god to netko pokušavao postaviti kao utvrđenu stvar

Ilirk@
14-03-2011, 09:56
moguće je da je netko i to uzvikivao i dobio podršku prisutnih.
ti prosvjedi su ionako cirkus dezorjentiranih čudaka, nasilnika, egzibicionista, neradnika i mentalnih bolesnika.
u velikoj većini.

caporegime
16-03-2011, 10:43
http://www.vecernji.ba/vijesti/odzvonilo-je-stop-clanak-265391

izgleda da nema druge nego ulica. bijaše i vrijeme

caporegime
17-03-2011, 19:56
zanimljivi izvještaji medija.
u večernjem se spominje ovo:
18.30 sati Prosvjednici su bili u Kamenitoj ulici gdje su ih dočekale policijske barikade i dvostruki kordon. Stigavši pred barikade Ivan Pernar na megafonu je izrekao:

– Dragi policajci, lijepo vas je vidjeti opet, no možete vi ovdje postavljati koliko god hoćete barikada, one najvažnije u ljudima već su slomljene i svakim ih je danom sve manje i manje.

Premijerka Kosor i ministar Karamarko glava su korumpirane hobotnice i ta će glava morati pasti, oni će morati otići u zatvor. Neki kažu da podržavaju prosvjede poput Zorana Milanovića i Ive Josipovića, a ja ih pitam gdje ste sada – kazao je Pernar optuživši vladajuće za izdaju generala i poručivši im da će za to morati platiti. Prosvjednici su uzvikivali "HDZ, mafija, HDZ mafija", "Jaco, odlazi!". Uz povike "Idemo na HDZ" spuštaju se Radićevom prema Trgu bana Jelačića i kreću prema sjedištu HDZ-a na Trgu žrtava fašizma. Među transparentima je i "Japan je pogodio tsunami, Hrvatsku je pogodio HDZ".

u lijevim medijima koji prate prosvjede ni traga ni glasa sličnoj izjavi.

očito je da ovisno o medijskoj političkoj opredjeljenosti i želji da usmjere javno mnijenje, opiisuju događaje kako misle da bi ih, uskladu s sa svojim medijskim političkim stavom, ljudi trebali percipirati.