PDA

Pogledaj Full Version : "Istočna europa"(rusija, poljska, češka, slovačka, mađarska......)

Stranice : 1 [2] 3

dalton
30-07-2013, 16:38
cinjenica je da se svi oni tesko odlucuju na dolaske na ove prostore a znamo i zasto,,jer straj cini svoje ,,normalno,, ali ne straj od tuče nego straj da če zagnjojit doslovno ,da nezna sta ga čeka ni u zg ,ni u st ni u bg ni u sa ,bloket ,boca,raketa u prsi ili cista fer tuča a mozda ga skupi ko i sa auton nikad neznas,mozda ga pozovu na teletinu ispod peke iako tipujen na ovo prvo i drugo s obziron na svjest ,,dok ljudi odavde idu svakud bezobzira na posljedice ,,kad pogledas njima je puno lakse jer idu na te dogovorene šeme,znaju se sa treninga svi a mi neidemo ko oni nego bas suprotno,,,veči dio ekipe zna sve ,potuče se junački ali jos tija ne tija vodimo one sta misle da su ljuti ultrasi ako su obukli adidas patike a nisu se potukli 5 puta u zivotu a ono sta i jesu bolje da nisu,guraju se u prvi plan ,slikavaju sa transevima,napadaju simpatizere od 50 god ,rade sebi reklame i laznu osobnost ,,,, a kad doje u crveno naglo imaju nekog neodgodivog posla ,,vodimo i psihaše od kojeg neznas sta ce napravit isto, oče li ga izbost grličen od boce ili če odrapit terapiju u kafiču ni trepnuvši ,,pa je to ljuti mix di mozes dat batine ali i dobit svasta po sebi,,,uglavnom kako san več napisa lutrija teška i to je taj jeben osječaj koji je zakon na ovim prostorima i zasto ga drugi izbjegavaju ,,,,obozavan ovaj predio i njegove neizvjesne situacije naspram njihovog djira di trebas bit fizicki spreman za fajt od 10 minuta na sigurnoj livadi i dobija si garant jer svako zna da se tuč 10 minuti je pun kurac vrimena di se trosi enormna količina energije ,,,stoj u gardu 10 minuti umoričeš se a kamoli mlatit ,hrvat se i sl,,,tu se krije i odgovor zasto su rusi u prednosti nad ostalim kemičarima koji nabacuju samo masu ,,,to postanu vriče za udaranje posli 3 minute njihove ferke ,pravog fajta ,jer ovi izduše ko balun jer nisu u treningu pravom nego samo masi,,,,posli par minuta ruke in nemogu niti u gardu stat a kamoli da ti vracaju udarce,,,ko trenira zna o čemu govorin,,,e sad doji na ove prostore pa stavi glavu pod volej palice ili vrat na grlič od boce ili podmetni prsi raketi dok zvizdi,,,,ne kazen da je nase bolje ali iskreno puno je neizvjesnije pa ih natirava da puno razmisljaju a kad puno razmišlaš dolaziš do realnog zaključka da je glupo izgubit dinju negdi na balkanu sta je normalno,,tu je ta razlika,,nama je to normalno mozda zato jer smo navikli ali nekome od tamo sdruge strane nije a pogotovo kad još ko recimo englezi zadnji put slusaju priče da se ovde sa pistoljma ide na utakmice:rofl ,,,sigurno če se to prominit i u nas jer ipak svak svakoga kopira i uzima ono sta valja u datom momentu a i minja se djir zadnjih godina ,,,,

akcija
30-07-2013, 18:38
Kazem ja, stari smo mi klosari :D

EastEnders
31-07-2013, 15:01
Russia: New 'Anti-hooligan' law

http://m.ultras-tifo.net/news/1807-russia-new-anti-hooligans-law.html

Dynamo Moskva - Spartak
Moskva 27.07.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1809-dynamo-moskva-spartak-moskva-27072013.html

Zenit - Kuban 26.07.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1810-zenit-kuban-26072013.html

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
27.07.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1808-pogon-szczecin-legia-warszawa-27072013.html

Crta
31-07-2013, 22:56
ovo je moje misljenje njihovog razmisljanja o tom stilu
1 stavka) ljudi shvatili da od oruzja moze samo da nastanu katastrofalne posljedice gdje se moze izgubit zivot,izgubit oko, teze povrede i ostala sranja, skontali ljudi da da zbog noza stangle cigle citav zivot bi mogli u kolicima biti (sjetite se da su samo picke u skolama i mahalama koristili oruzje za rjesavanje problema i da se ugl kaze da je ovo vrijeme sranje jer se prije sve rjesavalo "jedan na jedan, muski na sake"
2 stavka) pouceni iskustvom ljudi shvatili da na ulici u 95% slucajeva mora neko pasti u muriju nekad skoro svi ucesnici. shvatili da bespotrebne kazne i zatvori mogu im samo zivot upropastiti te pribjegavaju livadi gdje nema rizika od acaba, jest da nije adrenalin u istom nivou na ulici i na livadi ali sigurno nece psovati sam sebi i kuditi se sto se doveo u takvu situaciju da mora cucat u stanici 15 sati
3 stavka) vidjeli ljudi da snaga, trening i fizicka sprema pobjedjuju u takvim sukobima pa krenuli masovno trenirati jer svako voli da pobjedi, poljaci koriste samo prividnu precicu do toga, ta hemija i ostala sranja dok rusi maksimalno izvlace treninge iz svog tijela
PO MENI OVO JE 100% ISPRAVNO I NAVIJACKO RAZMISLJANJE , a to sto neko ne moze prihvatiti poraz i misli da je samo njegova igra prava stvar nije u pravu. takav smo cijeli mentalni sklop gdje pobjede uzdizemo a poraze skrivamo. a ovi bojsi kad ih pitas za pobjedu u roku napisu kako je bilo- svaka cast momci, a kad ih pitas kako je bilo u rusiji mozel izvjestaj svi se prave ludi, ko sta cu nekom xy objasnjavat, al eto...

amsterdam
01-08-2013, 05:14
jbga pajdo, znaš kako je.. ne želimo priznat.
evo evo, sram me... jao jao...
daj ajde sinko, jebali te bojsi... idi tamo pali baklje dok još možeš godinu,dvije i uživaj.

Thomas Bauer
01-08-2013, 07:54
Evo jedna prica za ekipu sto se tukla sa bojsima.Kada je spartak igrao protiv benfike u gostima,na ulazu kod domace tribine pojavljuje se banda boksera njih 30.Napadaju benfikine i nastaje opsti haos i metez,usred toga upadaju specijalci sa sok bombama i gumenim mecima i potiskuju spartakove a kasnije hapse.Cela ekipa zavrsila u zatvoru:DKazu da se tamo nisu dobro proveli a bili su nekoliko dana.Ta ista ekipa se zaletela na 3put vise legijinih tedi bojsa isto tako odbili napad rapidovih u sred Beca a bilo ih samo 10.Razbucali pab sa seltikovim navijacima u glazgovu.Eto to je samo nesto o toj ekipi,pozdrav.

Rujkani su malo generalno gledano precijenjena nacija. Da Hrvata toliko ima na svijetu bi postojala jedna država. Neš ti problem u Moskvi gdje zgrade imaju stanovnika ko naši gradovi, nać 200, 300 dobrih fajtera, a da ne govorimo da grad 8 mjeseci u godini izgleda ko da se krava posrala na hrpu, pa i nemaš kaj radit nego čamit u nekom podrumu i udarat vreću.

Di su ti udarači bili kad je Spartak igrao u Zagrebu? Kog su napali? Starački dom?

pacov
01-08-2013, 09:35
1 stavka) ljudi shvatili da od oruzja moze samo da nastanu katastrofalne posljedice gdje se moze izgubit zivot,izgubit oko, teze povrede i ostala sranja, skontali ljudi da da zbog noza stangle cigle citav zivot bi mogli u kolicima biti (sjetite se da su samo picke u skolama i mahalama koristili oruzje za rjesavanje problema i da se ugl kaze da je ovo vrijeme sranje jer se prije sve rjesavalo "jedan na jedan, muski na sake"
2 stavka) pouceni iskustvom ljudi shvatili da na ulici u 95% slucajeva mora neko pasti u muriju nekad skoro svi ucesnici. shvatili da bespotrebne kazne i zatvori mogu im samo zivot upropastiti te pribjegavaju livadi gdje nema rizika od acaba, jest da nije adrenalin u istom nivou na ulici i na livadi ali sigurno nece psovati sam sebi i kuditi se sto se doveo u takvu situaciju da mora cucat u stanici 15 sati
3 stavka) vidjeli ljudi da snaga, trening i fizicka sprema pobjedjuju u takvim sukobima pa krenuli masovno trenirati jer svako voli da pobjedi, poljaci koriste samo prividnu precicu do toga, ta hemija i ostala sranja dok rusi maksimalno izvlace treninge iz svog tijela
PO MENI OVO JE 100% ISPRAVNO I NAVIJACKO RAZMISLJANJE , a to sto neko ne moze prihvatiti poraz i misli da je samo njegova igra prava stvar nije u pravu. takav smo cijeli mentalni sklop gdje pobjede uzdizemo a poraze skrivamo. a ovi bojsi kad ih pitas za pobjedu u roku napisu kako je bilo- svaka cast momci, a kad ih pitas kako je bilo u rusiji mozel izvjestaj svi se prave ludi, ko sta cu nekom xy objasnjavat, al eto...

Crta ti to isto misliš? Znaš o čemu pričam?

Crta
01-08-2013, 14:04
5 na 40 je druga priča :) jos dodaj razliku godina od 10-20, uz to se niko i nije bunio i Bože me oprosti,

bg-jugend
01-08-2013, 14:05

Za njegove godine,odličan upis i ispravno razmišljanje. Mnogi matori konji sa ovog podnevlja i scene,bi mogli da se ugledaju na njega i ovo što je napisao. Problem ovdašnje scene i svih nas su KOMPLEKSI! I dokle god je toliko kompleksaša,biće i kvazi-navijača,i onih koji ne prihvataju ferku,na ruke,omalažavaju one koji treniraju,osporavajući ih kao navijače i šta ja znam. Sve to zato što je indijanac koji se zenta na ruke i bez pomagala,jer je bez samopouzdanja,ako nema neke instrumente pri ruci,itd.
Pa lako je sa dva,tri metra skinuti kamenom ili bocom u glavu momka koji bi te možda na ruke iskidao na keca,i bez treninga. Al to po meni nije to i Amin. Da se ne lažemo,ovde nema nekih strašnih tuča sa mnogo pravog kontakta. Ni u jednoj od ex-yu država,i to je činjenica!

jbga pajdo, znaš kako je.. ne želimo priznat.
evo evo, sram me... jao jao...
daj ajde sinko, jebali te bojsi... idi tamo pali baklje dok još možeš godinu,dvije i uživaj.

Ti možeš do sutra da budeš auto ciničan na ovu situaciju,ali činjenica je da se tamo nešto desilo i da se na pomen tog dogadjaja zgrožavate i drkate odmah. Pazi da te ne uguši sopstveni ego.

Rujkani su malo generalno gledano precijenjena nacija. Da Hrvata toliko ima na svijetu bi postojala jedna država. Neš ti problem u Moskvi gdje zgrade imaju stanovnika ko naši gradovi, nać 200, 300 dobrih fajtera, a da ne govorimo da grad 8 mjeseci u godini izgleda ko da se krava posrala na hrpu, pa i nemaš kaj radit nego čamit u nekom podrumu i udarat vreću.

Di su ti udarači bili kad je Spartak igrao u Zagrebu? Kog su napali? Starački dom?

Tomo,ima kod nas u Srbiji jedan televizijski šou,emisija,pa bi te zamolio ako ti nije frka,ili ako nemaš problem sa nastupima u Srbiji kao pojedini estradni umetnici,da u ime Srpskih navijača dodješ i demonstriraš voditelju emisije,a i javnosti,kako plamen baklje nije opasan. Znate to samo pecne!
Jebiga,nisu svi prezauzeti obožavateljkama i karanjem pičaka po Zagrebu,kao ti,pa da nemaju vremena da odrade neki trening.
Ovo što si sad napisao toliko je glupo i ni malo ne priliči tvojim godinama,a ni navijačkom stažu. Trebalo je to kroz šta si prošao kroz sve ove godine,da te malo uozbilji i učini čovekom sa malo normalnijim i zrelijim stavovima i razmišljanjima. A ti pišeš ovo...
Još nešto,da nije bilo tih Rujkana,doduše crvenih Rujkana,ko zna gde bi ti sad bio.

akcija
01-08-2013, 16:00

Vi o oruzju nemate pravo pola recenice progovoriti. Razumijemo se i nemoj dalje da pojasnjavam zasto .

clash
01-08-2013, 16:51
Problem ovdašnje scene i svih nas su KOMPLEKSI!

meni se čini kompleks ovaj zenit koji je iša nas napast u rigu..ili ovi debili šta su iz rusije iši za kijev napast boyse...?? ovo su debilne stvari koje nemaju veze sa mozgom.
ako bi taj zenit ili spartak igrali u sloveniji ili negdje 'blizu', ogromna večina boysa ili naših to nebi ni znalo, a kamoli bi neko radio 1000 km radi njih :skartoc

Rujkani su malo generalno gledano precijenjena nacija.
nije da su precenjeni, nego su od komunizma totalno sjebani...

dalton
01-08-2013, 17:10

meni se čini kompleks ovaj zenit koji je iša nas napast u rigu..ili ovi debili šta su iz rusije iši za kijev napast boyse...?? ovo su debilne stvari koje nemaju veze sa mozgom.
ako bi taj zenit ili spartak igrali u sloveniji ili negdje 'blizu', ogromna večina boysa ili naših to nebi ni znalo, a kamoli bi neko radio 1000 km radi njih :skartoc

to ti zavrsi na kraju kao i sa englezima,,,,posli par godina primata če ih sačekivat razne ekipe svagdi i biče puno polupanih glava i vračanja dugova čim se maknu iz rusije,,,, kolo se vrti nonstop

bg-jugend
01-08-2013, 17:33

Ma zamisli,Zenitovi i Spartakovi su puni kompleksa od hrvatskih navijača. Van svake pameti! Da nije tužno,bilo bi smešno.

''Koliko budala,toliko i hvala. Uvek gladne oči,uvek oštri zubi. I sliku svoju,kao ikonu ljubi. Svi žele biti neko,gospodine moj. A znaš li na svetu koliko takvih ima? Biti prvi medju jednakima! Milion je malih Napoleona,od kad je veka,od kad je iskona!''

bg-jugend
01-08-2013, 17:53
Ugl. činjenica je da smo ovde na balkanu i prostoru ex-yu puni kompleksa,i u navijačkom i u svakom drugom smislu. A verujem da Rusima puca kurac,i za vas i za nas,i za celu balkansku scenu. Šta više,siguran sam da je tako. To je poenta svega. Sad jebiga,kakvi smo-takvi smo,mislimo da smo u svemu najbolji i iznad svih. Valjda to ima veze sa dinaroidnim genima,ili šta već. Al' svidelo se to tebi i drugima,ili ne,to je tako.

Ovaj momak izneo je svoje lično mišljenje,mišljenje jedne individue. To je njegovo pravo,bez obzira kojoj i kakvoj ekipi pripada,pa bio on i navijač Mogrena iz Budve. Mišljenja i stavovi su različiti,zbog toga i jesmo ovde.

Brus
01-08-2013, 18:03
Teško mi je povjerovati da ih boli q ako potegnu do Kijeva napast hrvatske navijače.

Thomas Bauer
01-08-2013, 19:17
Tomo,ima kod nas u Srbiji jedan televizijski šou,emisija,pa bi te zamolio ako ti nije frka,ili ako nemaš problem sa nastupima u Srbiji kao pojedini estradni umetnici,da u ime Srpskih navijača dodješ i demonstriraš voditelju emisije,a i javnosti,kako plamen baklje nije opasan. Znate to samo pecne!
Jebiga,nisu svi prezauzeti obožavateljkama i karanjem pičaka po Zagrebu,kao ti,pa da nemaju vremena da odrade neki trening.
Ovo što si sad napisao toliko je glupo i ni malo ne priliči tvojim godinama,a ni navijačkom stažu. Trebalo je to kroz šta si prošao kroz sve ove godine,da te malo uozbilji i učini čovekom sa malo normalnijim i zrelijim stavovima i razmišljanjima. A ti pišeš ovo...
Još nešto,da nije bilo tih Rujkana,doduše crvenih Rujkana,ko zna gde bi ti sad bio.

Jel možeš ti doć u hrvatski show, zabit si palac u šupak i brojat do 10? Čisto onako, da demonstriraš tu pravoslavnu superiornost nama koji za tako nešto nemamo muda.

Thomas Bauer
01-08-2013, 19:19
Teško mi je povjerovati da ih boli q ako potegnu do Kijeva napast hrvatske navijače.

Da ti živiš u Moskvi isto bi tražio razne izlike da pobjegneš na par dana bilo gdje. :)

clash
01-08-2013, 19:45
Ugl. činjenica je da smo ovde na balkanu i prostoru ex-yu puni kompleksa,i u navijačkom i u svakom drugom smislu. A verujem da Rusima puca kurac,i za vas i za nas,i za celu balkansku scenu. Šta više,siguran sam da je tako. To je poenta svega.

pa da im puca kurac nebi nas išlo napadat u rigu a boyse u kijev!!???????????????
khkh....

i zajebi sa tim kompleksima... ja nemam komplekse ni pre dkim. mi smo najbolji, mi smo najači a sve ostalo je kurac bre :zubo

bg-jugend
01-08-2013, 20:17
Jel možeš ti doć u hrvatski show, zabit si palac u šupak i brojat do 10? Čisto onako, da demonstriraš tu pravoslavnu superiornost nama koji za tako nešto nemamo muda.

Zašto Pravoslavnu? Kakve to sad veze ima sa ovom tematikom? Dobar deo tih Rusa i onako nisu Pravoslavci,ima dosta Rodnoveraca. Ako znaš o čemu se radi? Ako ne znaš,pročitaj. Znanje je moć. Ne znam zašto potenciraš tu priču pravoslavci-katolici-muslimani,i ovi ostali,jer me to neinteresuje. Ja sam ovde kao navijač,na navijačkom forumu. Džaba ti ješke,jer nema ulova.
Očekivao sam mnogo više stila i šmeka u tvom odgovoru,u nadi da neću morati da se spuštam na neki niži nivo. Razočarao si me,mislio sam da si barem strejt.

Evo ti jedna pesma,specijalno za tebe.
http://www.youtube.com/watch?v=2s8E_W0r6jM

clash@
Nema potrebe za tim,pričao sam o nama sa Balkana generalno... Ne znam čemu tolika paranoja?

kurcup
01-08-2013, 21:18
Ova tema treba da se zakljuca!

pacov
01-08-2013, 21:20
bg-jugend možeš izpraznit inbox?

Mirage
01-08-2013, 23:57
Ma zamisli,Zenitovi i Spartakovi su puni kompleksa od hrvatskih navijača. Van svake pameti! Da nije tužno,bilo bi smešno.

http://i.imgur.com/ZUDg1.jpg

bg-jugend
02-08-2013, 00:23
Čekaj,a ovo?
http://www.index.hr/images2/srpska_zastava_nikolavilic_cropix.jpg
http://www.dalmacijanews.com/Portals/0/images/2013/01/srbeavrbeINX.jpg

Ili ovo?
http://www.youtube.com/watch?v=V-lDNmbLSgQ

Torcida koliko ja znam,ima majcu na kojoj je srpska porodica obešena na vrbu. Pa onda napad na košarkaše Crvene Zvezde,aerodram Split. Paljenje i uništavanje vozila sa srpskim tablicama,a pritom su isti ti ljudi došli kod vas na primorje kao turisti. Škrabanje i skrnavljenje naših crkava i manastira,sa dobro poznatim natpisima. Napadi na djake bogoslovije u blizini Zadra. Itd. I šta sad? Sad neko treba da izvuče zaključak da ste vi kompleksaši,i da imate komplekse od nas Srba?

Eto dokle smo dogurali,zato što su pojedini počeli tu priču oko kompleksa.

Crta
02-08-2013, 00:40
vratite se temi, kurcup baci neki izvjestaj klip...

kurcup
02-08-2013, 00:54
jugend batali tu pricu ne vredi:)
evo malo ol skula junion protiv jaroslavke prva njihova ja msm
http://www.youtube.com/watch?v=rw-EFGVBVUA

kurcup
02-08-2013, 00:55
jugend batali tu pricu ne vredi:)
evo malo ol skula junion protiv jaroslavke prva njihova ja msm
http://www.youtube.com/watch?v=rw-EFGVBVUA

akcija
02-08-2013, 01:08
Ma i vas i njih cemo polomit pa da se imamo oko cega pisati :D

kurcup
02-08-2013, 01:12
u moskvi je koalicija cska dinamo i lokomotiva protiv spartaka

bg-jugend
02-08-2013, 01:31
Da,ali mislim da su tu i Torpedovi sa Spartakovim. Mislim da sam negde čitao o tome,nisam siguran. Ako budem našao priču o tome,možda je i okačim. Skoro je izašao i snimak tuče,izmedju spartakovih i te koalicije. Meni lično glupost.

Evo još nekih snimaka.

http://www.youtube.com/watch?v=F2atunpXbis

http://www.youtube.com/watch?v=R5hBCZz4iDc

Inače armejci su se fino pošibali sa španskom policijom,pre par godina. A španska murija je poznata kao jedna od najgadnijih u Evropi.

akcija
02-08-2013, 01:40
https://www.youtube.com/watch?v=gU3fFEJvB5E

kurcup
02-08-2013, 01:49
Ma torpedo jako retko akcija.Rusija ima jaku scenu i u provinciji,rivalstva grad na grad.Rostov,Tula,Orel,Voronjez itd .Moskovljani imaju produznice u ovim gradovima isto,bas jake ekipe

EastEnders
02-08-2013, 01:56

Koliko znam
CSKA + Dynamo kontra Spartak + Torpedo
Lokomotivini su solo u Moskvi

Zanima me kako grobarima i plavoj uniji ne smeta ovo cska i dynamo,jer plava unija je sa dynamovim a grobari sa cska,a unija i grobari se mrze ili..

EastEnders
02-08-2013, 02:02

Nije to nikakav kompleks nego momci vole akciju,svaka im čast i skidam im kapu.
Ako bog da napadali nas na svakom euro gostovanju.

loud&proud
02-08-2013, 02:05

S obzirom da je u Moskvi na snazi ta "koalicija" protiv Spartakovih, interesuje me jesu li bili neki veći obračuni pomenute koalicije protiv vaše braće? Godinama sam izgleda živeo u neznanju... Mislio sam da CSKA može da se nosi sa bilo kojom grupom u Evropi, a naravno i sa Spartakovima i da im često nanosi poraze i na ulici i na livadi, bez ičije pomoći... Znači ipak nije baš tako, u pitanju je koalicija?

kurcup
02-08-2013, 02:16
U poslednje vreme bome nisu:D eko moje misljenje je da su vas napali zato sto ste postovani i vazite za jace i to je to.Sta je njima do kijeva realno prepisaju dotle ma bilo gde, odu u peterburg da zbog akcije 2 minuta.Mislis da se pitaju dali je vredelo:D Nedavo je junion presreo jaroslavku boga pitaj koliko od moskve, tako i ovi njih kad su se vracali sa tekme iz peterburga.To njima ne predstavlja problem jebiga ogromna drzava al bitna je akcija:D

kurcup
02-08-2013, 02:26
Prud u zadnje vreme da,cskaovi mogu sa svima al zato ovi ne mogu:D

bg-jugend
02-08-2013, 02:59
Spartakovi imaju opasnu ekipu u Tuli,Armejci u Rostovu i Orelu. Spartakovi imaju i jako dobru ekipu u St.Peterburgu,Aliense.
Iskreno EastE. ne obraća se pažnja na to. To što su dinamovci i armejci u koaliciji u Moskvi,ne tiče se nas. To je lokala klasična i njihova stvar. Pogotovo jer ofkovci više ne čine neki faktor na navijačkoj sceni Srbije. A i mnogi su sad otišli u redove Agencije ;D Šta mi imamo sa tim dinamovcima iz Moskve... Ako me razumeš?
Imaš realno dosta primera u Evropi,sličnih i mnogo komplikovanijih. Neka prijateljstva čak nisu na nivou cele tribine i svih ekipa,već isključivo izmedju dve grupe. Npr. Jaroslavka i navijači Vidjeva. Ili prijateljstvo koje je ugašeno,izmedju Uniona ili Gladiatora sa Terrormachine.

loud@ Skoro je izašao snimak tuče spomenute koalicije i spartakovih,ima ga na yt,samo ga treba potražiti. A kako je verovatno na ruskom i ćirilici,biće jebeno.

bg-jugend
02-08-2013, 03:15
Dinamo,CSKA i Loko,napadaju voz sa Spartakovim.

http://www.youtube.com/watch?v=FqQ5ZPmopI4&feature=youtu.be

Još jedan video koalicije m. protiv Spartakovih.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N9xB70EjqBw

Haha zamisli,sve na ulici,nigde livada... neverovatno e!

kurcup
02-08-2013, 03:16
ygs+заря+(бывшие 9-ка)+продленка+fow+se vs туки и ко. 70-75 vs 43 evo te informacije

vegeta
02-08-2013, 09:40
@ bg jugend isprazni inbox ili sto vec :D

clash
02-08-2013, 10:58
http://pravda-team.ru/eng/image/photo/9/0/6/70906.jpeg

akcija
02-08-2013, 12:06
Ma ovo se meni ne svidja ove kukuriku koalicije samo sa ciljem da oslabis svog glavnog protivnika. CSKA u ovoj prici nije bitno da oni jacaju nego da ovim masovnim napadima razbiju spartak koliko mogu. Zar je tolikoj armiji navijaca poput cska i spartak koji prate dva najveca kluba u rusiji , zar im je itko potreban....

utopia
02-08-2013, 13:00
Nije to nikakav kompleks nego momci vole akciju,svaka im čast i skidam im kapu.
Ako bog da napadali nas na svakom euro gostovanju.

:naklon:naklon:naklon:naklon:naklon

dalton
02-08-2013, 15:01
http://pravda-team.ru/eng/image/photo/9/0/6/70906.jpeg
e tu se krije odgovor svega na ruskoj sceni,,,,,nediraj muriju i ne petljaj se u politiku mozes sta očeš,,,

utopia
02-08-2013, 20:22
Čekaj,a ovo?
http://www.index.hr/images2/srpska_zastava_nikolavilic_cropix.jpg
http://www.dalmacijanews.com/Portals/0/images/2013/01/srbeavrbeINX.jpg

Ili ovo?
http://www.youtube.com/watch?v=V-lDNmbLSgQ

Torcida koliko ja znam,ima majcu na kojoj je srpska porodica obešena na vrbu. Pa onda napad na košarkaše Crvene Zvezde,aerodram Split. Paljenje i uništavanje vozila sa srpskim tablicama,a pritom su isti ti ljudi došli kod vas na primorje kao turisti. Škrabanje i skrnavljenje naših crkava i manastira,sa dobro poznatim natpisima. Napadi na djake bogoslovije u blizini Zadra. Itd. I šta sad? Sad neko treba da izvuče zaključak da ste vi kompleksaši,i da imate komplekse od nas Srba?

Eto dokle smo dogurali,zato što su pojedini počeli tu priču oko kompleksa.

----il klauno

dogodine di ste? u kninu?

Azzurri
03-08-2013, 12:40
Torcida napala bogoslove, jesi ti normalan jebote?

bg-jugend
03-08-2013, 14:18
To je veoma osetljivo i diskutabilno pitanje.

Azzurri
03-08-2013, 15:07
Ako si ozbiljan onda si skrenuo s pameti.

bg-jugend
03-08-2013, 15:36
Doktorska je dijagnoza,da mi treba veća doza.

akcija
04-08-2013, 02:11
https://www.youtube.com/watch?v=05vMYZeaDCc

kurcup
04-08-2013, 16:59
04.08.2013 The Aliens+Invisible band (кб) vs Nevski Sindikat+Mobil Group(сбг). ~30-33 vs ~40-45. 1 min.i progon zenitovih. pobeda (кб).
http://cs416729.vk.me/v416729092/9f83/pZyY9cqV1ic.jpg

bg-jugend
05-08-2013, 14:48
http://www.youtube.com/watch?v=fo97D6qEhxM

vegeta
05-08-2013, 15:40
samo da ce prevod izbacit

milky way
05-08-2013, 17:08
Wislina sekcija(Brygada Nowa Huta) iz najveceg kvarta u krakowu sa oko 250 000 tisuca stanovnika rusi zid sa protivnickim grafitima(hutnik) a ujedno je i to kvart iz kojeg dolazi treci klub iz krakowa hutnik i gdje su uglavnom njegovi navijaci stacionirani.

http://www.youtube.com/watch?v=CBUoE9GY4Rc

http://i39.tinypic.com/2hchll4.png

milky way
05-08-2013, 17:37
Evo malo i grafita od cracovia sekcije iz nowe hute uz dobru glazbenu podlogu,kontam da je biti navijac u nowoj huti jedno od opasnijih zanimanja.

http://www.youtube.com/watch?v=hqhchaRajA4

bg-jugend
05-08-2013, 17:47
Kraj sa tri ekipe- krakovija,visla i huta. Pritom hutini navijači poštuju poljske kodekse,a ovi znamo već u kom su gasu. Mislim da je tu ovim hutnikovim najgore u takvom okruženju. Podseća priča malo na nbgd,na kom su svojevremeno bili grobari,cigani,forsi,ofkovci,invalidi,itd.

hutnikovi
http://galeria.hutnik.org/index.php?cmd=image&sfpg=MjAxMi0xMy9IdXRuaWstQ3phcm5pLypOSDE1MTgyOC5qc GcqMjFkNTNjMTUyOWQ0OTMxYTk0MzM0OGM2NmNiZDNjNGE
vislina frakcija
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526408_412704262150725_545168402_n.jpg

baj1992
05-08-2013, 23:33
http://www.youtube.com/watch?v=fo97D6qEhxM

na 7:06 je izlet paok-a u ZG ako se ne varam

akcija
05-08-2013, 23:54
video je blago receno k**** od ovce

BANDA
05-08-2013, 23:57
da, paokovih simpatizera.

koji su bre debili ovi iz krakow-a, mamicu im bolesnu

milky way
06-08-2013, 01:39
Kraj sa tri ekipe- krakovija,visla i huta. Pritom hutini navijači poštuju poljske kodekse,a ovi znamo već u kom su gasu. Mislim da je tu ovim hutnikovim najgore u takvom okruženju.

Kvart za koji sve 3 ekipe tvrde da su upravo oni njegovi "vladari",evo otprilike kako to po naseljima izgleda u novoj huti.Sve ove prozivke na njihov racun stoje ali je vazno naglasiti da to nisu sukobi kriminalaca nego nogometnih navijaca medju kojima ima kriminalaca kao i studenata,radnika itd...Ja osobno nisam spreman a nikada nisam ni bio zrtvovati se za grupu kao sto rade svakodnevno ti momci,jebote led pa njihovi udarni ljudi moraju biti na oprezu ravnom klasicnim kriminalcima samo sto nemlate novce nego se sve to dogadja zbog ponosa i grupe.Jedno je dobiti po picki u sacekusi u dane kad nema utakmica(makar je i to ciganski) a drugo je kad ti neko zabije sataru u glavu.

http://i44.tinypic.com/vq03s0.jpg

hutnik pali zapljenjene salove wisle

http://i39.tinypic.com/16irvk6.jpg

pogledaj ti bolestine od majica.

http://i44.tinypic.com/kvmdj.jpg

akcija
06-08-2013, 01:44
Tko kaze da ne rasturaju ??? Rasturaju itekako.

bg-jugend
06-08-2013, 03:17
Dobro je akcija,šta si se uzbudio? ;D Niko nije ove poljake omalovažio. Kod mene se visoko kotiraju,i mnogo stvari mi se kod njih svidja,kao što postoji i ono nešto što mi je trulo. Al' bratija je bratija,stvar od svega važnija. Mada su i polaki bracia slowianie. Meni je ova priča u Krakowu,stvarno psiho-haos trip. Ludost i hrabrost. Nebi mogao da zamislim navijački život,u kom strepim 24h za svoj život. Treba da razmišljam svaki put kad izadjem iz gajbe,da l' će neka budala da mi pridje s ledja,ili iz zasede i pukne me nekom satarom ili sekirom. Ove majice i mogu da prodju,aj kao gas,sekirica-satarica. Al' ono što je skoro neko postavio,neka crna lista sa imenima ljudi koji su štiklirani i oni koji tek trebaju da se štikliraju/overe,vrhunac je morbidnosti. Tačno provališ u onoj emisiji Ross Kemp,kad pričaju jedni o drugima o čemu se radi i koliko je sati. Kurwa zydowski!

Ova majica me je podsetila na slične serije nalepnica koje su forsi izbacili prošle dine.

milky@ Hutnikovi poštuju te kodekse i taj fazon na ruke,itd. Kako oni izlaze na kraj sa komšijama,jel na lokali koriste pomagala i instrumente,ili su mentoli?

grant-Emi
06-08-2013, 04:05
svaka cast milky way,sve lepo opisano,valja spomenut jos da imaju ovi Hutnikovi friendship sa navijacima Magdeburga,a SWIETA VOJNA(craxa-tsw ili sveti rat) traje kod njih kako kazu od kad su nogometni timovi ustanovljeni,imao sam priliku citat reportazu mislim u grenzgänger-u kako je to tamo sve pocelo i to,navodno su poceli sa ovim sranjima ovi od Craxe tamo oko 92 ili 93 ,a kao wislaids normalno kako drukcije nego istim merama nazad...mnogo postujem ove od Hutnika jako tezak zivot kao i ove od Baltik Gdynie,kad sam bio 2006 tamo,ovi Arkini kazu kao sve znaju o njima ,de rade,koja skola,de su kuci,...itd....hard core life...pricao mi Gruber za primer Tarnow derby(UNIA-TARNOVIA wislini uz njih,kod Unie craxini) 2005/6 kad je glavnom sefu TMK-a jedan od craxe slucajno vitlao nozem njemu ispred face kao ni kriv ni duzan oba dvojica pobledeli...

akcija
06-08-2013, 13:17
bg jugend.... nisam se uzbudio nego kad je rekao milki da nemaju nikakve koristi od ovoga a ginu tu sam htio da kazem da rasturaju oni robu po krakowu i to uveliko.... svim vrstama s eoni kriminala bave.

bg-jugend
07-08-2013, 01:52
http://www.youtube.com/watch?v=jnx7jAnb0VM

Crta
07-08-2013, 01:58
sta je sa slovackom? Slovan bratislava?

Crta
07-08-2013, 02:20
@milky way
na ovoj slici sto si stavio geografski prikaz grada :D meni se cini najvise ime ovih hutini a oni 3 liga ?

baj1992
08-08-2013, 22:26
neznam jel bilo, yaroslavka dokumentarac http://www.youtube.com/watch?v=fEmxjy9Ty4Y

kurcup
10-08-2013, 15:44
10.08.2013 Gladiators Firm (spartak) vs Zarja +Gallant Steeds (cska), 25x25, 3,5 min. pobeda spartakovih

milky way
13-08-2013, 01:37
@ akcija

Nema sumnje da neki od njih rade ali jedini razlog sto se ubijaju je pripadnost protivnickoj grupi.

@ crta

to je mapa kvarta nowa huta iz kojega dolazi hutnik a broj njegovih navijaca u ostalim djelovima grada je zanemariv u odnosu na wislu i cracoviu.

@ grant-Emi

daj napisi nesto o rivalstvu Arke i Baltik Gdynie i nesto o Widzewu i njihovom rivalstvu sa LKS Lodz.

http://www.youtube.com/watch?v=Vms5H3_om1A

+ strasna pjesma od Legije

http://www.youtube.com/watch?v=JIzLeH4-DP0

Ovako nesto je bilo moguce vidjeti samo nakon smrti Ivana Pavla II.

http://i39.tinypic.com/mskmkm.jpg

Povezano sa tim,navijaci Lecha prekidaju utakmicu nakon vijesti o smrti Ivana Pavla II.

http://www.youtube.com/watch?v=bm4hz5B7D80

anty cracovia

http://i39.tinypic.com/33u9151.jpg

anty wisla

http://i43.tinypic.com/anymj8.jpg

milky way
13-08-2013, 02:17
@ grant-Emi

Hutnik-Magdeburg nije bas ono pravo prijateljstvo nego kao dobri odnosi a sto je vidljivo iz ove dvije stranice

http://www.polscykibice.com/new/articles.php?cat_id=1

http://www.hutnik.org/php-files/readarticle.php?article_id=20

zgody-prijatelji
kosy-neprijatelji
uklady-dobri odnosi

p.s/zasto cas nema pod uklady kod widzewa?

Ako je netko propustio Ross Kempa u krakowu :-)

http://www.youtube.com/watch?v=fRfFi2v1UP0

dalton
14-08-2013, 01:30
http://www.youtube.com/watch?v=-_dqDMpXnNI

vegeta
15-08-2013, 12:17
http://www.youtube.com/watch?v=7rV4MYw6Lrg

EastEnders
19-08-2013, 19:15
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
(17.8.2013)

http://hooligans.cz/reports/czech/86-cr2013/3129-viktoria-plzen-sparta-praha-17-8-2013-fotoreport

Sevastopol - Dnipro 17.08.2013

http://m.ultras-tifo.net/news/1838-sevastopol-dnipro-17082013.html

Panathinaikos - Panetolikos
18.08.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1841-panathinaikos-panetolikos-18082013.html

dalton
24-08-2013, 16:17
http://www.youtube.com/watch?v=zh4uzkGfa_c

http://www.youtube.com/watch?v=zh4uzkGfa_c

http://www.youtube.com/watch?v=SenyC_cZmSc

biro
25-08-2013, 14:50
zenit u moskvi protiv dinama
http://fanstyle.ru/wp-content/uploads/1802.jpg

Azzurri
25-08-2013, 15:18
Koji je razlog da ih je ovako malo? Ili je to samo dio Zenitovih?

biro
25-08-2013, 15:54
Koji je razlog da ih je ovako malo? Ili je to samo dio Zenitovih?

Izvadite sastav 60 pumponov. Poziv-natrag, stoji u. Slažem prijeći pred utakmicu sa sastavom Sr (garant BG je T-e (ostaci razumijem IX + onima koji su pored njih na vrijeme na blagajni (baka sredstava s naše strane šapnuo o snažnim momcima, a pregovori s naše sposobnosti Omladinski predstavnici su pokušavali OTF. Dakle, oni + IX + Simpatija) ~ 50. Ali cork složenosti. Općenito prije utakmice nisu odrasli zajedno. utakmicu na sebe samo u 65. minuti. Idući start neshvatljivo dismounts spam. Gdje mogu otopiti 50 ljudi koji su bili prije utakmice nakon utakmice, kada je grad došao do vas mrzio dio kluba? um boggles. Općenito šaljemo izaslanike u Auchan (dobro, dobri policajci imali dovoljno smisla da ne slam 5x čovjeka.) Tu je još zanimljivije. Ovdje smo, ovdje smo, kao što kažu. Još jednom, što označava njihov broj. Ali kao odgovor čujemo samo od dijaloga s OTF, da smo 16 ljudi, neka 16-16, koji se nije uklapao u naše planove (i ukrasti 16 ljudi u 60 prepuštam mrazotnogo se kreće), a zatim g. -S odijela, tvrdi da je samo 10 ljudi. Pa što je to? 2 kreveta u gradu može prikupiti ukupno 25 ljudi nakon utakmice? A zašto dvije? Gdje je svoje domoljubne, ludi garbages, igrači koji su još uvijek tu imate?
Nakon utakmice, moramo napustiti i otići na sastav Ašan. Policajci su na minimum. Stajali smo tamo za dugo vremena.
A gdje je hrabra prijestolnica blokade koja navodno dolazi od MX stalno ima?
Dakle, hvala vam svima, ali ja bih volio vidjeti manje toplu dobrodošlicu sljedeći put.

ovo prevoditelj kaze...

neron
25-08-2013, 16:19
Izvadite sastav 60 pumponov. Poziv-natrag, stoji u. Slažem prijeći pred utakmicu sa sastavom Sr (garant BG je T-e (ostaci razumijem IX + onima koji su pored njih na vrijeme na blagajni (baka sredstava s naše strane šapnuo o snažnim momcima, a pregovori s naše sposobnosti Omladinski predstavnici su pokušavali OTF. Dakle, oni + IX + Simpatija) ~ 50. Ali cork složenosti. Općenito prije utakmice nisu odrasli zajedno. utakmicu na sebe samo u 65. minuti. Idući start neshvatljivo dismounts spam. Gdje mogu otopiti 50 ljudi koji su bili prije utakmice nakon utakmice, kada je grad došao do vas mrzio dio kluba? um boggles. Općenito šaljemo izaslanike u Auchan (dobro, dobri policajci imali dovoljno smisla da ne slam 5x čovjeka.) Tu je još zanimljivije. Ovdje smo, ovdje smo, kao što kažu. Još jednom, što označava njihov broj. Ali kao odgovor čujemo samo od dijaloga s OTF, da smo 16 ljudi, neka 16-16, koji se nije uklapao u naše planove (i ukrasti 16 ljudi u 60 prepuštam mrazotnogo se kreće), a zatim g. -S odijela, tvrdi da je samo 10 ljudi. Pa što je to? 2 kreveta u gradu može prikupiti ukupno 25 ljudi nakon utakmice? A zašto dvije? Gdje je svoje domoljubne, ludi garbages, igrači koji su još uvijek tu imate?
Nakon utakmice, moramo napustiti i otići na sastav Ašan. Policajci su na minimum. Stajali smo tamo za dugo vremena.
A gdje je hrabra prijestolnica blokade koja navodno dolazi od MX stalno ima?
Dakle, hvala vam svima, ali ja bih volio vidjeti manje toplu dobrodošlicu sljedeći put.

ovo prevoditelj kaze...
jebeni prevoditelj

Thomas Bauer
25-08-2013, 17:08
:rofl:rofl:rofl

Azzurri
25-08-2013, 17:39
Prije bi ruski razumio :rofl

vegeta
27-08-2013, 09:55
http://www.youtube.com/watch?v=WXH9pN2jILk

kurcup
28-08-2013, 20:00
Spartakovi kinderi i avangarda dobili za 50 sekundi Kelnove huligane

situacija
29-08-2013, 20:11
Spartakovi kinderi i avangarda dobili za 50 sekundi Kelnove huligane

dugo je i trajalo...:kez

EastEnders
06-09-2013, 16:11
05/09/2013 Eurobasket
Srbija - BIH u Jesenicama

https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/1001126_381560955303501_1751069344_n.jpg

https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/s720x720/1170882_381786888614241_1512692862_n.jpg

https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/999450_381570601969203_433410707_n.jpg

http://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VgLQrWm_QfY&fb_source=message&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%2 6v%3DVgLQrWm_QfY%26fb_source%3Dmessage

06/09/2013 Crna Gora - BIH

https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/1185867_381803055279291_1831762560_n.jpg

Mađari danas u Bukureštu
SP kvalifikacije Rumunija - Mađarska

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1235421_10151591965207466_15209107_n.jpg

EastEnders
06-09-2013, 16:31
Mađari danas u Bukureštu
SP kvalifikacije Rumunija - Mađarska

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1235421_10151591965207466_15209107_n.jpg

Fradi na putu za Bukurešt

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1274142_533491596721405_574362459_o.jpg

http://m.youtube.com/watch?v=FCNGVd3ql5s&feature=youtu.be&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DFCNGVd3ql5s%26feature%3 Dyoutu.be

http://hungaryultras.blogspot.com/2013/09/romania-magyarorszag-20130906.html?m=1

https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/1175353_533580076712557_499910829_n.jpg

http://indavideo.hu/video/Magyar_szurkolok_Bukarestben

biro
06-09-2013, 18:59
https://www.facebook.com/photo.php?v=199946330183157&set=vb.138367469567136&type=2&theater

EastEnders
08-09-2013, 15:56
Panathinaikos - Veroia
31.08.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1869-panathinaikos-veroia-31082013.html

Dynamo Kyiv - Dnipro 01.09.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1868-dynamo-kyiv-dnipro-01092013.html

Sparta Praha - Banik Ostrava
31.08.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1867-sparta-praha-banik-ostrava-31082013.html

CSKA Sofia - Botev Plovdiv
01.09.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1865-cska-sofia-botev-plovdiv-01092013.html

Anorthosis Famagusta - Omonoia
Nicosia 31.08.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1856-anorthosis-famagusta-omonoia-nicosia-31082013.html

Zenit fans destroyed sound
system during match

http://m.ultras-tifo.net/news/1861-zenit-fans-destroyed-sound-system-during-match.html

EastEnders
08-09-2013, 15:59
Kvalifikace MS2014:
Choreografie evropských fans
(6.9.2013)

http://www.hooligans.cz/reports/foreign/3227-kvalifikace-ms2014-choreografie-evropskych-fans-6-9-2013

eurostar
09-09-2013, 16:33
http://www.dalmacijanews.com/Nogomet/View/tabid/89/ID/127797/Sukob-ukrajinskih-i-engleskih-navijaca-u-Kijevu.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=YSiNTwfiTto

Iceberg
09-09-2013, 23:58
Gate 13
http://i42.tinypic.com/2jczwap.jpg

Iceberg
10-09-2013, 00:01
Dupli post,brišite...

pescara
16-09-2013, 19:50
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y-ak_g6WFnA#t=61

moze na ruke i da nije livada :cool:

dace bog pa da svuda bude ovako, a ne da me neka mala picketina od metar i po juri nozem ili stanglom

akcija
16-09-2013, 20:55
Bravo pescara !

Svaka cast ovoj ekipi do zida, osjetili su da su slabiji ali povlacenja nema...

caporegime
16-09-2013, 21:37
pa i nije da su se imali gdje povući...
inače, dobar fajt. ne treba livada da bi se ljudi pošteno potukli rukama.

...
16-09-2013, 23:48
Ma to je ok, ali samo da nije dogovoreno...
Da su se slučajno našli ovako u gradu pa udri jedni na druge nema boljeg osjećaja, ovo dogovaranje je u kurcu....

thule
17-09-2013, 12:56
Ma to je ok, ali samo da nije dogovoreno...
Da su se slučajno našli ovako u gradu pa udri jedni na druge nema boljeg osjećaja, ovo dogovaranje je u kurcu....

kaj fali ak je dogovoreno, fino dodes u neciji grad javis tu smo dodite ak se jos sa obje strane odradi bez logistike savrseno, taj princip funkcionira na dosta "zapadnih" scena, mozda jednom zazivi i kod nas kad ce se sve grupe bez kalkuliranja htjet upustit u sukobe i kad bude dovoljno postovanja i povjerenja

kurcup
20-09-2013, 00:32
Rim,banda boksera protiv legijinih 30 na 30 40 sekundi pobeda spartakovih.Kakvi fanatici kru te jebo:D

biro
21-09-2013, 13:36
Rim,banda boksera protiv legijinih 30 na 30 40 sekundi pobeda spartakovih.Kakvi fanatici kru te jebo:D

jesi siguran za ovo?

...
21-09-2013, 14:03
kaj fali ak je dogovoreno, fino dodes u neciji grad javis tu smo dodite ak se jos sa obje strane odradi bez logistike savrseno, taj princip funkcionira na dosta "zapadnih" scena, mozda jednom zazivi i kod nas kad ce se sve grupe bez kalkuliranja htjet upustit u sukobe i kad bude dovoljno postovanja i povjerenja
Nema efekta iznenađenja, jednostavno meni nije to to...
Odmah se sjetim onih glupih Lechovaca na EP, dođu, pa odu, pa opet dođu, pa odu, pa se vrate, pa naprave krug, pa opet dođu, pa pošalju neke klince da nas snimaju, pa nešto se dogovaraju, pa se prošeće njih pedeset, he he he itd...a mi fino čekamo i cugamo, kada je situacija idealna i nema treće strane bum tras...doduše artiljerijsko pješadijski napad, ali bez nekakvih dogovaranja sa suprotnom stranom...

caporegime
21-09-2013, 18:00

rim, legija, spartak.....doduše ima neke veze s antikom ali sa navijačkim svijetom...?

kurcup
21-09-2013, 18:35
pa neverovatno jeste ali ima:D

biro
22-09-2013, 00:52
izgleda da nista nije bilo od toga sukoba

EastEnders
23-09-2013, 22:05
Cracovia Krakow - Wisla Krakow
21.09.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1893-cracovia-krakow-wisla-krakow-21092013.html

Spartak Moscow - CSKA Moscow
22.09.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1901-spartak-moscow-cska-moscow-22092013.html

Ruch Chorzow - Slask Worclaw
22.09.2013

http://m.ultras-tifo.net/news/1902-ruch-chorzow-slask-worclaw-22092013.html

Podgoricki
28-09-2013, 17:20
Legia:)

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

pescara
05-10-2013, 22:23
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/news/2013/bomb-panathinaikos/1.JPG

bg-jugend
05-10-2013, 23:02
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xgrDreJNcFQ

Bubi
06-10-2013, 14:35
Privodenje navijaca ferencvarosa zbog uletavanja u teren na utakmici protiv Ujpesta. Inace jos trazu 278 navijaca..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UKESUykwDcs

Ps. na 0.36min sal hajduka...

EastEnders
08-10-2013, 17:46
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xgrDreJNcFQ

Obični kukavičluk,dno dna.

Huligani Levski Sofije na
tiskovnoj konferenciji predstavljanja novog trenera (08.10.2013)

http://hooligans.cz/reports/foreign/53-bulh/3355-chuligani-levski-sofia-na-tiskove-konferenci-08-10-2013

korisnickoime
12-10-2013, 00:45
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xk5PpKPIFYc

kurcup
18-10-2013, 20:22
Zanimljivo veceras u Rusiji.Torpedovi skinuli par zastava dinamovcima iz Peterburga http://www.youtube.com/watch?v=kczl0kfDunY posle bila tuca sa moskovskim dinamovcima ali murija prekinula.Huliganska ekipa torpedovih vratila je zastavu koju su ranije skinuli lokomotivinim huliganima zbog smrti dvojice clanova te ekipe,za svaki respekt!

kurcup
21-10-2013, 18:06
19.10.2013 мол. Union (кб) vs мол.Music Hall (сбг), 30x30, 2 мин. Победа кб

kurcup
27-10-2013, 22:47
27.10.2013.Capitals(dimamo kijev) vs Union2(spartak),23х23,5 minuta,pobeda spartaka

EastEnders
29-10-2013, 01:36
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia 26.10.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1973-lokomotiv-plovdiv-cska-sofia-26102013.html

Lech Poznan - Legia Warszawa 27.10.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1976-lech-poznan-legia-warszawa-27102013.html

Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 26.10.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1978-dinamo-tbilisi-torpedo-kutaisi-26102013.html

ŁKS Łódź – Concordia Piotrków Trybunalski
27.10.2013

http://m.ultras-tifo.net/photo-news/1980-ks-od--concordia-piotrkow-trybunalski-27102013.html

Sava04
30-10-2013, 22:12
Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow (kup utakmica)
http://2.bp.blogspot.com/-8psomf7Pdpk/UnFsSvESwtI/AAAAAAAAOB8/Wihf5ilCflw/s640/Shinnik-Spartak_14.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-esb1XiaNODE/UnFsSq0RSdI/AAAAAAAAOCA/gn_ivsVUvm4/s640/Shinnik-Spartak_20.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-RGFUVEK9bcs/UnFsUVP_0uI/AAAAAAAAOCM/JaCVXF3F_GE/s640/Shinnik-Spartak_1.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-nwvTehbcqd4/UnFslOkIVCI/AAAAAAAAOFA/bcns0mTdKV8/s640/Shinnik-Spartak_8.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-dSTAvOog234/UnFsWGYxZ7I/AAAAAAAAOCg/91EvQGYRnCY/s640/Shinnik-Spartak_16.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-ECh_wd6Kc-I/UnFsWygEb1I/AAAAAAAAOCs/NMy9tk5omHo/s640/Shinnik-Spartak_17.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-5H0Ns-zexiE/UnFsYKMf0cI/AAAAAAAAOC8/ZWfosool0Ng/s640/Shinnik-Spartak_18.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-zlB75aJG-AI/UnFsZ6Q_6mI/AAAAAAAAODI/agcoCqjxEgg/s640/Shinnik-Spartak_19.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-objVqUa3oKc/UnFsZrQJj5I/AAAAAAAAODE/v8A7PzX7aT0/s640/Shinnik-Spartak_21.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-H3qQUfa4H9M/UnFsaz5bGzI/AAAAAAAAODU/wDyVZg8b33w/s640/Shinnik-Spartak_22.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-tBFoDvVz7nY/UnFsbolHX8I/AAAAAAAAODc/NaC1qdi0m2w/s640/Shinnik-Spartak_23.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-PlyFVoEUKsw/UnFsec7WBhI/AAAAAAAAODs/M1i7JoB-S2g/s1600/Shinnik-Spartak_24.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-hVd4-oPeigE/UnFsclD2z8I/AAAAAAAAODk/-NsqFccoAEI/s640/Shinnik-Spartak_25.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-xFQOyzp-vDQ/UnFsemrHKAI/AAAAAAAAODw/wSVlSsOiEo8/s640/Shinnik-Spartak_26.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-lBUrix-5KH0/UnFsfmtgQyI/AAAAAAAAOEA/Nn-j5SNlk8s/s640/Shinnik-Spartak_28.jpg

Sava04
30-10-2013, 22:16
http://youtu.be/Q2di2K5obI8

kurcup
31-10-2013, 00:01
prvi klip je utakmica pre par godina

vegeta
31-10-2013, 11:35
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xDjivTwOSvc

malo se medjusobno pocackase :D

thule
31-10-2013, 13:44
oni drze security na svojoj gostujucoj tribini ?

kurcup
31-10-2013, 16:27
to je tekma pre 8 godina,taj security ni meni nije jasan al toga vise nema,http://cs7003.vk.me/c411616/v411616124/78d7/8DPwKXV7pdk.jpg http://cs7003.vk.me/c411616/v411616124/78de/j4sjOSwO7_I.jpg http://fanstyle.ru/wp-content/uploads/455840-bolelshhiki-fk-spartak-490x327.jpg :DDD

vegeta
31-10-2013, 17:02
ovo je utakmica od prije 8 godina????

kurcup
31-10-2013, 17:58
da taj klip sto si okacio

EastEnders
31-10-2013, 18:16
Shinik Yaroslav vs Spartak HD 2013

http://m.youtube.com/watch?v=LI2RXPpKDCs

Spartak vs Rostov HD 2013
Kolo prije

http://m.youtube.com/watch?v=ztOfsBYywzQ

kurcup
31-10-2013, 20:22
http://www.youtube.com/watch?v=XfPzD1KdBR0 evo cele tuce

vegeta
01-11-2013, 09:46
ahahhahaha kako ga zamuti ovaj :D

EastEnders
05-11-2013, 01:49
Panathinaikos - Olympiakos 02.11.2013

http://m.youtube.com/watch?v=dvIsar6KNqw

dalton
19-11-2013, 18:28
http://www.youtube.com/watch?v=iECSmMl2CHc
http://www.youtube.com/watch?v=LjAvUVhkyDA

dalton
19-11-2013, 18:41
http://www.youtube.com/watch?v=aTWFAc6sfWg
sprovod jedne od legendi poljskog nogometa

EastEnders
21-11-2013, 21:30
CSKA Sofia - Levski Sofia
(16.11.2013)

http://hooligans.cz/reports/czech/86-cr2013/3468-cska-sofia-levski-sofia-16-11-2013-fotoreport

120 godina Sparte Prag

http://hooligans.cz/reports/czech/86-cr2013/3473-fans-sparty-oslavili-120-let-klubu

EastEnders
23-11-2013, 15:03
Bitka CSKA Moskva + Dynamo
Moskva - Spartak Moskva
(23.11.2013) (video)
Cska - Spartak 2:0 van terena

http://www.hooligans.cz/reports/foreign/48-rus/3484-bitka-cska-moskva-dynamo-moskva-spartak-moskva-23-11-2013-video

Skywalker
24-11-2013, 15:53
CSKA Moscow - Spartak Moscow 23.11.2013.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544218_254153024736446_1898567019_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1469859_254152514736497_1603297204_n.jpg

dalton
24-12-2013, 21:58
http://www.ultras-tifo.net/news/2144-wisla-krakow-fans-sentenced-8-10-years-in-prison.html
jedna dobra vijest za badnjak,,,za ovakva smeča malo je 10 godina,,,najobičnije pičke ,,

KOSOS
26-12-2013, 01:48
http://www.ultras-tifo.net/news/2144-wisla-krakow-fans-sentenced-8-10-years-in-prison.html
jedna dobra vijest za badnjak,,,za ovakva smeča malo je 10 godina,,,najobičnije pičke ,,
Cemu radovanje tudjoj nesreci? Da li bi takav post stavio da je neko iz torcide osudjen?

Homeini
26-12-2013, 13:14
Kakvoj nesreći?

dalton
26-12-2013, 13:38
Cemu radovanje tudjoj nesreci? Da li bi takav post stavio da je neko iz torcide osudjen?
,,,nesriča se desila nečijen sinu,bratu,muzu ili ocu sta trune ispod zemlje,,ovima se nije desila nesriča ,,oni su je prouzročili ,,,,ovakva gamad zasluzuje i vise od toga ali očito imamo drugačije vidjenje sta znači bit navijač pa nečemo ni započinjat temu ,,,

Ercov
26-12-2013, 16:33
Hvala Poljacima za sve sto su radili vezano za Kosmet,jedni su od retkih, koji redovno na tu temu, nam daju konstantnu podrsku,ali neke pojave kod njih, su za mene teska bolest.

KOSOS
26-12-2013, 18:26
,,,nesriča se desila nečijen sinu,bratu,muzu ili ocu sta trune ispod zemlje,,ovima se nije desila nesriča ,,oni su je prouzročili ,,,,ovakva gamad zasluzuje i vise od toga ali očito imamo drugačije vidjenje sta znači bit navijač pa nečemo ni započinjat temu ,,,
Nesreca se desila necijem bratu, sinu, bratu, muzu, ocu i nijedna kazna im ne moze vratiti preminulog clana porodice...ali se takodje nesreca(mnogo manja) desila i za suparnicku navijacku grupu koja je ostala bez par ljudi na nekoliko godina! I za mene, a i za svakog normalnog ovo sto oni rade u Krakovu je bolest, ali to nije razlog da se pise ,,EVO JEDNE DOBRE VESTI, ONI SU PICKETINE, GAMAD, MALO JE 10 GOD..."
I samo mi odgovori da li bi takav post stavio da je neko iz Torcide osudjen za ubistvo drugog navijaca?

dalton
26-12-2013, 18:55
Nesreca se desila necijem bratu, sinu, bratu, muzu, ocu i nijedna kazna im ne moze vratiti preminulog clana porodice...ali se takodje nesreca(mnogo manja) desila i za suparnicku navijacku grupu koja je ostala bez par ljudi na nekoliko godina! I za mene, a i za svakog normalnog ovo sto oni rade u Krakovu je bolest, ali to nije razlog da se pise ,,EVO JEDNE DOBRE VESTI, ONI SU PICKETINE, GAMAD, MALO JE 10 GOD..."
I samo mi odgovori da li bi takav post stavio da je neko iz Torcide osudjen za ubistvo drugog navijaca?
moje misljenje u vezi ovakvih stvari nije vezano za ime grupe ,skroz jednostavno,,mozda razliku mogu cinit okolnosti tipa u tucnjavi dviju GRUPA udrija ga u glavu volejon pa jebiga frajer se izvrnija mrtav nenadano ali svjesno otič ovako i izbost ga ovoliko puta je jasno ko dan,,,ide se na cisto ubistvo,,,smradovi teski,,,sad ako ti mislis sta je lik ima zastavu podrske na majici da bi mu tribalo ka gledat nesto kao olakotne okolnosti ili sta???ovakve triba odstranit svaka grupa sama ako imaju imalo časti i muda a ovi očigledno nemaju jer jedini nisu prihvatili dogovor posli masu badanja u njihovoj lizi,,,sta vise reč ,,,

dalton
26-12-2013, 19:05
moje misljenje u vezi ovakvih stvari nije vezano za ime grupe ,skroz jednostavno,,mozda razliku mogu cinit okolnosti tipa u tucnjavi dviju GRUPA udrija ga u glavu volejon pa jebiga frajer se izvrnija mrtav nenadano ali svjesno otič ovako i izbost ga ovoliko puta je jasno ko dan,,,ide se na cisto ubistvo,,,smradovi teski,,,sad ako ti mislis sta je lik ima zastavu podrske na majici da bi mu tribalo ka gledat nesto kao olakotne okolnosti ili sta???ovakve triba odstranit svaka grupa sama ako imaju imalo časti i muda a ovi očigledno nemaju jer jedini nisu prihvatili dogovor posli masu badanja u njihovoj lizi,,,sta vise reč ,,,
mislin da se sve navijače gleda extra loše radi ovakvih ubojstava,,ono stoka nezanima njih nista,njima nista nije sveto,,dosad smo bili svi etiketirani ko huligani bezobzira koliko dobrih stvari napravili koliko dobrih osobina imali,,eto sad če nas još malo zvat i ubojice radi ovakvih,,,sva sriča nasa liga se čisti i nije bilo nijedno ubojstvo hvala dragom bogu ,,,nadan se da ce tako i ostat ,,,stop oruzju na sceni-i kamenju ,,,najaca parola

KOSOS
26-12-2013, 23:55
ma nisam ja njih branio bez obzira na majicu, i ja imam misljenje da su takvi ljudi bolesnici, da je svaka kazna blaga, da ih treba odstranjivati iz grupa...samo mi je zasmetala recenica ,,JEDNA DOBRA VEST ZA BADNJAK"
Svoje misljenje ponekad treba zadrzati za sebe, a ne iznositi na forumu pogotvo navijackom, jer svakoj grupi moze da se desi ovo sto se desilo njima, a i otkud mi ovde znamo da je on ubijen samo zato sto navija za drugi klub. Ako pise u novinama ne mora da znaci da je tacno, jer oni svakakve gluposti pisu...pozadinu sukoba verovatno nikada necemo saznati

kurcup
16-02-2014, 18:22
Poljska.Music Hall(zenit) vs Brigade Nassau(Frankfurt),23x25,7 minuta,pobeda nemaca. Revansirali se bogme nemci za proslogodisnji poraz

tribina.me
17-02-2014, 10:44
Moskovljani digli turcima 2 zastave? Ako neko zna vise nek upise.
http://www.tribina.me/svijet/moskovljani-u-sred-turske-uzeli-zastave-navijacima-galatasaraja

clash
17-02-2014, 16:08
ma nisam ja njih branio bez obzira na majicu, i ja imam misljenje da su takvi ljudi bolesnici, da je svaka kazna blaga, da ih treba odstranjivati iz grupa...samo mi je zasmetala recenica ,,JEDNA DOBRA VEST ZA BADNJAK"
Svoje misljenje ponekad treba zadrzati za sebe, a ne iznositi na forumu pogotvo navijackom, jer svakoj grupi moze da se desi ovo sto se desilo njima, a i otkud mi ovde znamo da je on ubijen samo zato sto navija za drugi klub. Ako pise u novinama ne mora da znaci da je tacno, jer oni svakakve gluposti pisu...pozadinu sukoba verovatno nikada necemo saznati
ko ih jebe..neka su ima spalili doživotnu, jer ovaki za mene nisu navijači, nego obična bagra koju treba izbacit iz tribina zauvik... pozadina gore, pozadina dolje... degenerirana scena.

dalton
17-02-2014, 16:40
Moskovljani digli turcima 2 zastave? Ako neko zna vise nek upise.
http://www.tribina.me/svijet/moskovljani-u-sred-turske-uzeli-zastave-navijacima-galatasaraja
svaka cast za to rusima neznam na koju bazu su in to digli ali svejedno svaka cast,,,,ali igraju se igraju u zadnje vrime rusi na dosta polja,,,,naletiče negdi gadno i to kad se najmanje budu nadali,,,mislin da in odlazak sljedeci put u tursku nece bit izlet,,,kad počmu radit čakije biče ...čuvaj bubrige,,
https://www.youtube.com/watch?v=eNq8jFd-nzM

eagles
17-02-2014, 18:32
Poljska.Music Hall(zenit) vs Brigade Nassau(Frankfurt),23x25,7 minuta,pobeda nemaca. Revansirali se bogme nemci za proslogodisnji poraz

jel postoji video? :de

kurcup
17-02-2014, 19:35
neam pojma:D uglavnom 7 minuta jebeno!

NorthStand
18-02-2014, 01:15
pretpostavljam da su dugo i mukotrpno trenirali, za ovaj veliki pothvat(revanš). :smijeh

dzg/27-50

BWA
18-02-2014, 02:13
Meni nije jasno, ako su ih Rusi prosli put samleli za 40 sekundi onda ili su Nemci pokupili neke profi borce (sto moze biti istina) ili su trenirali godinu dana samo za to al pre ce biti ovo prvo.

kurcup
18-02-2014, 10:41
Ko je imao vise snage i volje taj je pobedio.Kontam da su se minut tukli dostojno a da je sve ostalo bilo valjanje po zemlji,uglavnom svaka cast i jednima i drugima

eagles
19-02-2014, 15:10
ne štrapajte bzvz,pobjeda je pobjeda
ušlo u monotoniju sa ton rusadijon,pukla je pička pukniće opet

clash
19-02-2014, 19:21
nema tu neke tajne- nemci su plivali renom, išli u planine i goloruki se tukli međedima...

vegeta
20-02-2014, 11:37
Ako neko naleti na klip neka ga okaci ako moze bicu mu vise nego zahvalan. Nevjerovatno djeluje tuca od 7 minuta, bas bih volio to da vidim.

kurcup
02-03-2014, 13:47
02.03.2014.Slovan(slovacka) + Brno(ceska) vs Union(spartak),30x30,40 sekundi,pobeda spartaka

Crta
02-03-2014, 15:34
7 minuta, pa je li to bilo 2 runde po 3,5minute ili jedni se tuku drugi leze i odmaraju, ili su se svi fiknuli no explode-om

kurcup
02-03-2014, 16:54
jako glup komentar:)

Crta
02-03-2014, 19:05
vidi se da nisi uopste upucen u svijet borilackih sportova a kamoli da si imao kakve borbe(ne tuče). prosjecna minutaza skoro svakog borilackog sporta je 2-3 minute po rundi, osim ufc 5 minuta a i sam znas koliko oni treniraju da bi postigli takvu kondiciju da izdrze rundu, pa zar je moguce da su se ovi tukli 7 minuta, ako nisu profesionalni fajteri.

dalton
02-03-2014, 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=JaSzWmwKHBs
svaka cast sta su spasili suparnickog navijaca od pandurije,,,

kurcup
05-03-2014, 09:23
04.03.2014.Falanga(Sparta Praga) vs Union(spartak),16x16,1min pobeda spartaka.

Legijini vratili 51 zastavu ovima iz Bilaistoka,posto su ovi spasili legijinog navijaca od zandara,alal vera svaki respekt!:)

Ljutice_Bogdana
05-03-2014, 14:58
Bogami,i za Falangiste rispekta! kad su stali pred Union.

bg-jugend
15-03-2014, 23:46
Страха нет 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=4YzaXej-zzs

EkstremnaDesnica
16-03-2014, 23:19
Страха нет 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=4YzaXej-zzs

Cska ? brutalno dobro

Bubi
17-03-2014, 18:22
Vrhunski !!

c-le
18-03-2014, 15:44
dobro se rusi peglaju.. impresivan turnir. :mete

ruska uz poljsku i njemačku sigurno najjača scena.. plus otočani kada ravnaju stare račune.

clash
18-03-2014, 16:02
nema ovo veze sa navijačima......

EastEnders
22-04-2014, 19:52
Levski Sofia - CSKA Sofia (21.4.2014)

http://hooligans.cz/reports/foreign/53-bulh/3839-levski-sofia-cska-sofia-21-4-2014

Turicum08
07-06-2014, 02:57
- brisi ovo

Turicum08
07-06-2014, 02:58
- brisi ovo

neznam otkud tebi ta informacija al ovo nije istina

kurcup
07-06-2014, 21:07
Pisalo se sa vise strana pa sam stavio,kao i za boksere kad su dobili legijine sto ovi negiraju

BWA
08-06-2014, 17:19
i jedno i drugo je dezinformacija...

caporegime
09-06-2014, 14:23
a kako li je tek bilo prije, bez telefona, bez interneta.......kakvih li je tada bilo sve dezinformacija

kurcup
09-06-2014, 18:23
Ne verujem da bi takva ekipa kao sto su oni izmislila tako nesto

kurcup
13-07-2014, 15:04
http://fanstyle.ru/wp-content/uploads/u1.jpg

Union spartak upali na proslavu rodjendana cskaovih huligana

bg-jugend
17-07-2014, 18:30
A nije baš da su huligani i da je bila neka masovna proslava. Radi se o manjoj proslavi dela Red-Blue Warriorsa, njih 19. slavili 20. godina ekipe. Slikali se momci, bacili sliku na net, ostavili lokaciju, skupilo se 90. spartakovih hulsa i banulo im. Obeležje Einfach jugenda nije palo u toj akciji.

kurcup
17-07-2014, 20:57
Bilo je 30 rbw + 10 jugenda tada u tom trenutku i svi su zavaljeni ,nekima skinuta obelezja,al nije bilo izivljavanja.Par momaka iz uniona je zavrsilo sa probijenim glavama. Po njihovoj prici bilo ih je 60 na 40.Uglavnom momci iskoriatili penal i to je to ,sad moze da se ocekuje i neka ferka ovih ekipa al otom potom.Inace u gradu na ulici unionu nema ravnih momci stvarno akcijaju kad god mogu

EastEnders
02-10-2014, 02:30
Intervju sa Vasiliy the "Killer"-om vođom Gladiatora

http://hooligans.cz/images/photos/killer/2.jpg

http://hooligans.cz/reports/foreign/48-rus/4218-rozhovor-s-killerem-ex-lidrem-gladiators-firm-96-anglicka-ruska-verze

kurcup
04-10-2014, 10:19
04.10.2014. Jugend (кс) vs Union (кб), 83х83, 1,40 min. Pobeda Uniona!

new school
04-10-2014, 18:48
Stvarno su ih za 1,40 min pomeli u tolikom broju?Zanimljivo, ali bi ih volia vidit protiv Jaroslavke....

EastEnders
04-10-2014, 19:19
Slavia Praha - Sparta Praha
(27.09.2014)

http://hooligans.cz/reports/czech/89-2014/4207-slavia-praha-sparta-praha-27-09-2014-fotoreport

http://hooligans.cz/reports/czech/89-2014/4210-slavia-praha-sparta-praha-27-09-2014-fotoreport-ii

Legia Varšava - Lech
Poznaň (27.09.2014)

http://hooligans.cz/reports/foreign/46-pol/4213-polsko-legia-varsava-lech-poznan-27-09-2014-fotoreport

188. Derby Krakowa
(28.09.2014)

http://hooligans.cz/reports/foreign/46-pol/4211-polsko-188-derby-krakowa-28-09-2014-fotoreport

kurcup
04-10-2014, 21:40
Stvarno su ih za 1,40 min pomeli u tolikom broju?Zanimljivo, ali bi ih volia vidit protiv Jaroslavke....
Pa sjebali im prve redove,ovi iza su onda u kurcu tako to obicno biva u tim tucama,200 ljudi skoro!
Jako zanimljivo i bice,ali mora biti valjan razlog za tucu u sumi sto se tice uniona,jer suma njima nije huliganizam .Tuca je bila za majice,gore iznad sam ranije kacio.Jugendi nisu izgubili cast jer su stali na crtu prvi put posle ko zna koliko godina ravnom protivniku i u ljudstvu dostojnom top ekipe kako sami sebe inace predstavljaju.I to je to pretrpeli su tezak poraz,jedan od tezih ali su im majice vracene!Koji jebeni mentalitet!
http://cs540100.vk.me/c619420/v619420322/1db41/I3hblHPNClw.jpg

http://cs540100.vk.me/c619420/v619420322/1db50/wL2jss2SjVY.jpg

BWA
09-10-2014, 19:53
Bugari...

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10653680_651247484988766_6815868330395215992_n.jpg ?oh=92f3d7850ce3ce70688052245d9313ca&oe=54CD1F13&__gda__=1421524651_ba24268a61afe510803cbfd013a5bca b

psina
09-10-2014, 20:27
Bome,brzi su

EastEnders
31-10-2014, 00:43
Levski Sofia - CSKA Sofia (25.10.2014)

http://hooligans.cz/reports/foreign/53-bulh/4291-bulharsko-levski-sofia-cska-sofia-25-10-2014-pohled-cska-sofia

Arsenal Tula - FK Rostov
(19.10.2014)

http://hooligans.cz/reports/foreign/48-rus/4267-rusko-arsenal-tula-fk-rostov-19-10-2014

kurcup
01-11-2014, 13:17
Danas je bila tuca na nekoj od zeleznickih stanica u moskvi,jaroslavka protiv music hala,pobeda zenitivih

NorthStand
19-11-2014, 04:43
http://hooliganstv.com/wp-content/uploads/2014/11/251.jpg

neredi poljaka, povodom "dana nezavisnosti".

http://hooliganstv.com/riots-during-independence-day-in-poland-11-11-2014/

http://hooliganstv.com/wp-content/uploads/2014/11/196.jpg

dzg-27/60

NorthStand
05-01-2015, 13:33
http://badblueboys1986.blogspot.com/2015/01/slava-herojima.html

dzg-28/60

Skywalker
21-05-2015, 16:03
Фанаты саратовского Сокола на матче против Волгаря в Астрахани.
https://pbs.twimg.com/media/CFY9HB8WgAE_If8.jpg:large

NorthStand
28-05-2015, 00:44
http://www.youtube.com/watch?v=vScCEg78C-Y

copy Torcida, paste Zenit.

Crta
08-07-2015, 14:56
Neko ko se razumije u Mađarsku tifo scenu nek mi se javi na pm. Moze neko i iz Armade takođe

Ždrijebac
17-07-2015, 13:44
.

Novi video BBB vs Lech...

https://www.youtube.com/watch?v=7E1iIcAX25g&feature=youtu.be&hd=1

Capo , gdje se uređuje taj potpis ? Ne mogu nać...

.

NorthStand
17-07-2015, 13:51
.

.

imaš gore u desnom kutu na vrhu ekrana, piše ti postavke, onda će ti se otvorit nova stranica pa imaš lijevo pri sredini "uredi potpis", i tamo staviš generalije, spremiš i to ti je to.

bbb bbb Bog i konjica, neka živi dinamo i majka hrvatska. trokrilini ormari gadno izgledaju, ali bbb su se ovdje dobro držali. naravno na livadi, bi vrlo vjerojatno nagrabusili. :D

dzg-28/60

eurostar
17-07-2015, 17:30
.

.

trotocka s kim se ti raspravljas? :D

kako je ovo tocno izgledalo, iz dva smjera su dosli?

...
17-07-2015, 17:36
Došli su iz jednog smjera, s lijeva, ali smo ih razbili tu lijevo i gore u uličicu.

Ždrijebac
02-08-2015, 00:50
.

Kad smo kod poljske , a šta je bilo u gdanjsku ?

A ja sam čak bio u gdanjsku , ali ne kad je tuča izbila. Jebi ga Indijanac sam...

.

Turicum08
25-08-2015, 14:01
Karpaty Lviv in Kirovohrad, 22/08/2015

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11935117_852016971533240_4378988631783024794_n.jpg ?oh=b74ef75aee9ed8f23abaad63bbfa5f80&oe=567F52BF

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11225363_852017001533237_3090533494810780120_n.jpg ?oh=d8fe58a5ba8fdd41710f7ab3cf314f07&oe=563C596E

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11058357_852017084866562_7246246927091413652_n.jpg ?oh=06f6b7c5812c5df49c9a8d393866b64b&oe=56685488

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11892068_852017244866546_2810762473461435168_n.jpg ?oh=87be1e8945049beca860a70ed05b1085&oe=563E0B3A

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11896078_852017308199873_8067825642691583823_n.jpg ?oh=c2b7ef361171e5d52ac4f44b66d0f8d7&oe=5676F11C

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11947474_852017424866528_8579658550622523004_n.jpg ?oh=ee82a49588bdef79981c318382568867&oe=567D16FF

187
17-11-2015, 01:19
Hutnik Nowa Huta - Beskid Andrychów, 14.11.2015
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12249902_889569344444669_8141889797025741133_n.jpg ?oh=ec4ef1e8d31a932cca0b6d48c87a1c78&oe=56B680DE

187
03-12-2015, 00:35
Wisla Krakow - Cracovia Krakow 29.11.2015
http://skwk.pl/images/galeria/2015/jesien/kibice/derbykasia/DSC_0071.JPG
http://skwk.pl/images/galeria/2015/jesien/kibice/derbykasia/DSC_0085.JPG
http://skwk.pl/images/galeria/2015/jesien/kibice/derbykasia/DSC_0194.JPG
http://skwk.pl/galeria/6708-derby-krakowa-cz-2.html

dalton
09-12-2015, 20:55
https://www.youtube.com/watch?v=KnN0X97fHRs

dalton
09-12-2015, 21:01
https//www.youtube.com/watch?v=NokD1bdDmKY
ovi su doslovno prosli kroz njih,spremni i brzi a ovi katastrofa,,ovaj čelo ih skuplja a zakurac mu kad su napunili gace a nije ni pocelo,,

ultras-harlem
09-12-2015, 23:08
https//www.youtube.com/watch?v=NokD1bdDmKY
ovi su doslovno prosli kroz njih,spremni i brzi a ovi katastrofa,,ovaj čelo ih skuplja a zakurac mu kad su napunili gace a nije ni pocelo

nesto nece link...

dalton
10-12-2015, 02:12
nesto nece link...

http://www.youtube.com/watch?v=NokD1bdDmKY

Moreira
10-12-2015, 11:35
Ko su ovi bez golisavi?

Inace fer ponasanje bez izivljavanja, jeste da je bilo malo sutiranja dok su lezali ali opet nista to nije ozbiljno.

dalton
10-12-2015, 15:54
Ko su ovi bez golisavi?

Inace fer ponasanje bez izivljavanja, jeste da je bilo malo sutiranja dok su lezali ali opet nista to nije ozbiljno.
navodno spartak ,,

Azzurri
10-12-2015, 17:19
navodno spartak ,,

Ovo piše u opisu videa; Capitals (Dynamo Moscow) vs Banda X (Spartak Moscow), ~20x27, : Dynamo Win

dalton
10-12-2015, 17:25
Ovo piše u opisu videa; Capitals (Dynamo Moscow) vs Banda X (Spartak Moscow), ~20x27, : Dynamo Win

znam ali su me razocarali ovi,,rupa teska ,srali u gace nisu ni stali u crtu neki uopce nisu ni stali ,,

kurcup
10-12-2015, 19:25
Pa nista cudno ovi golisavi su top ekipa u moskvi,a spartakovi osrednja mladja ekipa

n.b.c.
11-12-2015, 10:01
Ok, top ekipa, ali na 40 sec., ovi spartakovi padaju od???

dalton
11-12-2015, 14:08
Ok, top ekipa, ali na 40 sec., ovi spartakovi padaju od???
od straha ,,,govorin ti da su se sasrali,otpor mozda kod 5-6 ljudi ovi zada samo da popune broj,,,

BJT
11-12-2015, 20:07
Upravo sam procitao na jednom navijackom portalu da je u Rusiji uveden novi navijacki kodeks, vecina grupa se sa tim slagalo i ranije, ali je sada zvanicno podrzano.

1. Mozete poceti borbu samo sa drugom huliganskom grupom, zabranjeno je napadati i uzimati stvari od normalnih navijaca i simpatizera.
2. U borbi se mogu uzeti navijacka obelezja, ali ne i licne stvari (sat, telefon...). To je neprihvatljivo!
3. U borbi sa policijom duzni ste da pomognete drugim navijacima, cak i ako su oni vasi neprijatelji.
4. Ako neko daje svoju majicu ili sal dobrovoljno, on mora biti pusten bez borbe.
5. Ne napadati zene!
6. Tokom utakmica reprezentacije Rusije, sve grupe moraju biti ujedinjene, bez borbe jedni protiv drugih.
7. Na stadionu ste obavezni da podrzite svoj tim bez obzida na rezultat!
8. Uvek pomoci vasoj braci iz grupe cak i kada to nema veze sa fudbalom.
9. Svaki navijac mora da ide na sto vise moguce gostovanja.
10. Tokom utakmica u evropsim ligama (Liga sampiona, liga evrope) ne smete da napadate druge ruske grupe.
11. Borbu sa neprijateljskom grupom mozete poceti tek kada je isti ili priblizno jednak broj.
12. Kada je protivnik na zemlji, ne sme biti napadnut! Mozete ga napasti samo ako je u stanju da nastavi borbu.
13. Pre sukoba grupe moraju da se dogovore oko pravila ili zanemarivanja nekih uz obostranu saglasnost.

eurostar
11-12-2015, 21:55
Svaka cast.

U nas je sve isto tako samo obrnuto.
Veoma rado bi isprebijao armada girls ka pase :D

NorthStand
16-01-2016, 21:12
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R8QEuVm0t94

dzg-29/60

NorthStand
17-01-2016, 20:06
http://www.youtube.com/watch?v=s7D3FnemFhI

dzg-29/60

dalton
29-01-2016, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=DDVxziW0ihg

new school
31-01-2016, 20:20
Union vs. Yaroslavka(koalicija Yaroslavka+Youth+SH+Zarya) , 80x65, 1,5min.,pobjeda Uniona

baranjac
31-01-2016, 22:01
http://www.youtube.com/watch?v=DDVxziW0ihg

Sta je ovo, crni dobili poslije drugog produzetka???

dalton
31-01-2016, 23:41
Sta je ovo, crni dobili poslije drugog produzetka???

tako izgleda mozda newschool zna bolje on ocigledno prati ove livade detaljno,,

new school
01-02-2016, 05:22
tako izgleda mozda newschool zna bolje on ocigledno prati ove livade detaljno,,

neman pojma,ne pratim bas livade toliko detaljno..sta se tice ovih mlađih u Rusiji koliko znam tu je Spartak daleko najjaci na livadama..

new school
01-02-2016, 05:29
ovaj fajt između Uniona i Yaroslavka + Zarya & Co nije livada vec ulicni fajt ispred arene u Moskvi(hokej) di je ponovno Union pokaza ko je br.1 na ulici u Rusiji..inace zadnje informacije kazu da je bilo 80~50

new school
01-02-2016, 05:37
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EIJXQ0gFTuo

st.anger
01-02-2016, 19:12
Slask Wroclaw: Napad na rivale iz Opole. Na kraju videa napad na BN u Manchesteru.

http://www.youtube.com/watch?v=3J3bgtfnprU&app=desktop

caporegime
01-02-2016, 21:05
ovo nije livada. ovo je napad. ovo je ulica.
ali bez oružja. pokušavam zamisliti ovakav kontakt između bilo koga koda nas i šire i ne da ga jebeš, ne mogu

sconvoltes
02-02-2016, 09:16
Demoni manijake u rovinju,rf u porecu bilo jos manjih frka pa sjecam se i prije12-13god pred uljanikovim stadionom s armadom na sake u istom broju.sigurno je bolje nego demoliranja kombija(pa ga trazi i cudi se cijenama i gazenja ljudi do besvijesti

dalton
17-02-2016, 13:03
http://www.youtube.com/watch?v=WCmRmvhfUDg

dalton
17-02-2016, 13:06
http://www.youtube.com/watch?v=XZj40ZhG_5w

dalton
18-02-2016, 00:47
http://www.youtube.com/watch?v=xZCsLbkoYSQ
odlicno navijanje

Rizični
19-02-2016, 23:39
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/uznemirujuci-sadrzaj-evo-kako-je-nozem-u-vrat-ubijen-navijaca-spartaka-video-895680

Nemam riječi

dalton
20-02-2016, 00:45
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/uznemirujuci-sadrzaj-evo-kako-je-nozem-u-vrat-ubijen-navijaca-spartaka-video-895680

Nemam riječi

gadno,,,u minut je iskrvaria,,

dalton
21-02-2016, 00:25
http://www.youtube.com/watch?v=d_-xhVsOcT0

dalton
24-02-2016, 00:29
http://www.youtube.com/watch?v=PN8787ELHfw

new school
24-02-2016, 09:46
Górnik Zabrze- Ruch Chorzów

https://www.youtube.com/watch?v=Q9d39VduUwM