PDA

Pogledaj Full Version : Srbija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23

dekimar
06-04-2015, 22:34
Pa kao što vidiš napisao sam da izbrišu snimak. Toliko toga je izbrisano da ne mogu da pohvatam konce ko je kad i šta napisao.

Blefer
07-04-2015, 12:09
Peca panker je prošle godine par puta viđen u Pioniru na košarci ( finale kupa i finale KLS lige) u najdražem dresu crvenom belom

sulc
07-04-2015, 15:58
Zna li neko zbog cega je dosta forsa u bojkotu ?

biro
07-04-2015, 22:32
https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/11102039_854043014632545_367871742356178633_n.jpg? efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=3c39085268c9b7e72fae4aa465bb7195&oe=55BA7A7C&__gda__=1440976871_f7d360026044b28e442d14e8ecceb43 8

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1044016_133571626849626_1956738704_n.jpg?oh=083b20 715952ab7293cecc4e644559ad&oe=55B29110

www.dodaj.rs/f/43/2j/1nfUJoHq/ssss.jpg

Jeli moguće? :prvakava

tamonekonebitan
08-04-2015, 07:46
nema bojkota, dosta srarijih glava ne ide vise tolko aktivno na utakmice ima sad dosta klinaca.

destra
08-04-2015, 11:46
što je sa zabranjenima? više ne postoje ili što?
čuo sam da je nakon 'pomirbe' ostalo još ljudi u zabranjenima?

StopOruzju
08-04-2015, 12:14
"zabranjeni" su sada na jugu. Po tim se misli uglavnom na sve ekipe koje su bile vodece na istoku, ostalo je par ekipa na istoku koji vise nisu zabranjeni nego jednostavno nece na jug. Ima ljudi na istoku svakako,ali ne u ne u nekoj zajednickoj organizovanoj navijackoj grupi.

destra
08-04-2015, 12:38
"zabranjeni" su sada na jugu. Po tim se misli uglavnom na sve ekipe koje su bile vodece na istoku, ostalo je par ekipa na istoku koji vise nisu zabranjeni nego jednostavno nece na jug. Ima ljudi na istoku svakako,ali ne u ne u nekoj zajednickoj organizovanoj navijackoj grupi.

na jug se ne vraćaju zbog perovića ili su neki drugi razlozi?
da ali postoji li neki konkretan razlog povratka većine zabranjenih na jug?

clash
08-04-2015, 12:58
dogovorili % i eto...

Mlađi cigani
08-04-2015, 13:05
Citam forum, ima dosta kvalitetnih stvari, ali sam se registrovao sada da napisem da se ne zajebe neko slucajno i ne pocne da pise o situaciji zabranjeni-jug jer to nije za internet. Previse je komplikovana situacija oko momaka koji su ostali na istoku u poslednjih par nedelja. Mrzi me na telefonu da stavim generalije pa cu ovako. CZV, 17, 15+

blokovi 1989
08-04-2015, 13:58
situacija je komplikovana,no neke stvari nisu za net..i ako sam u prethodnih par stranica izneverovao citajuci odredjene postove i spominjanja nekih imena..njihova stvar sta ce i kako ,ako sad nisu izvukli pouku nece nikad.

destra
08-04-2015, 15:01
nisam niti tražio iznošenje prljavog veša.. čisto da mi se kaže, ako se može, kakva je situacija te zašto je došlo do pomirbe...

StopOruzju
08-04-2015, 15:07
Evo ovde teksta o povratku zabranjenih na jug pa koga zanima neka procita:
http://juznifront.com/index.php?strana=vesti&id=602

Mlađi cigani
08-04-2015, 16:31
Tuzno je sto necemo cuti odgovor ljudi koji su ostali na istoku na ovaj tekst sa grobarskog sajta, pogotovo kako je pozitivno predstavljeno menjanje garniture ljudi na jugu, ali i bolje da niko od tih momaka ne komentarise jer bi onda morali da spomenu mnoge stvari kao argumente sto ne bi izaslo na dobro po jug trenutno koji je i sad jako uzdrman sto zbog brojke, sto zbog kvaliteta. CZV, 17, 15+

sulc
08-04-2015, 16:44
Tuzno je sto necemo cuti odgovor ljudi koji su ostali na istoku na ovaj tekst sa grobarskog sajta, pogotovo kako je pozitivno predstavljeno menjanje garniture ljudi na jugu, ali i bolje da niko od tih momaka ne komentarise jer bi onda morali da spomenu mnoge stvari kao argumente sto ne bi izaslo na dobro po jug trenutno koji je i sad jako uzdrman sto zbog brojke, sto zbog kvaliteta. CZV, 17, 15+
A da ti nama kazes kakvi sve problemi drmaju vas? Koliko se love kod vas uzima ?? Sto ja vama brojka naglo opala?? da se ne lazemo..Imate previse problema da bi se bavili nama.

...
08-04-2015, 16:48
Generalije stavljajte inace ban...

Mlađi cigani
08-04-2015, 16:59
A da ti nama kazes kakvi sve problemi drmaju vas? Koliko se love kod vas uzima ?? Sto ja vama brojka naglo opala?? da se ne lazemo..Imate previse problema da bi se bavili nama.

Vidis druze, da ti kazem nesto, niko nije spomenuo lovu, a ti odmah na to. Niko se ne bavi vama, postavio je decko pitanje, lepo sam napisao da ne pocne neko, prvenstveno od ljudi sa moje tribine, da iznosi vase stvari jer to nije za ovakva mesta. A to koliko nam je brojka opala cemo videti kroz ostatak sezone, kako tvoj jedan drugar ovde rece 'Par lasta ne cini prolece'.

blokovi 1989
08-04-2015, 17:51
Stvarno opet spominjanje love u startu..nana brojka naglo opala,prelistaj druze malo slike i videces da si u zabludi jel nam kop broji min 7 soma,pa ako je to po tebi opadanje neka je:)nasi problemi su toliko mizerni u odnosu na vase sto znas i sam,kao sto rece mladji na kraju ce se videti sve..

sulc
08-04-2015, 21:59
Druze,uzmi slike od pocetka drugog dela sezone,iz Jagodine,Subotice i uporedi ih sa proslim sezonama,i videces mnogo manji broj cigana,onda,proslava 70 godina,prosle i pretprosle godine bi lagano napunili sever,ove polu-prazan..Mada to je vasa stvar,i ako si u prici znas da ni kod vas ne stima sve u najboljem redu..A nas kakvi jadi sve snalaze zadnjih 5 godina,dobro da uopste postojimo,ako si realan,slozices se sa mnom.

maloumnik
08-04-2015, 22:08
Vidis druze, da ti kazem nesto, niko nije spomenuo lovu, a ti odmah na to. Niko se ne bavi vama, postavio je decko pitanje, lepo sam napisao da ne pocne neko, prvenstveno od ljudi sa moje tribine, da iznosi vase stvari jer to nije za ovakva mesta. A to koliko nam je brojka opala cemo videti kroz ostatak sezone, kako tvoj jedan drugar ovde rece 'Par lasta ne cini prolece'.

Sumnjam da imas godina koliko pise u generalijama,pisanje ne govori to.Spinujes kao da si na 4-oj godini studija...vase skole...
Ako je istina sto si pisao u generalijama ja ti kazem svaka ti cast!!
Mozda si ti vunderkind fabrike ultrasa ili nisi,ali za spinovanje u duetu sa blokovi 1989 svaka cast.Samo mi recite otkud vi znate da uopste neko ima problema na istoku?Otkud vama takve dezinformacije?
Ako si se logovao da bi zamutio problem nekome ja ti kazem bolje ne pisite to.

Mlađi cigani
08-04-2015, 22:44
Druze,uzmi slike od pocetka drugog dela sezone,iz Jagodine,Subotice i uporedi ih sa proslim sezonama,i videces mnogo manji broj cigana,onda,proslava 70 godina,prosle i pretprosle godine bi lagano napunili sever,ove polu-prazan..Mada to je vasa stvar,i ako si u prici znas da ni kod vas ne stima sve u najboljem redu..A nas kakvi jadi sve snalaze zadnjih 5 godina,dobro da uopste postojimo,ako si realan,slozices se sa mnom.

Sve je to u redu, ali mislim da je to do onih simpatizera i pozera za koje smo svi znali da nece biti tu. Nas kop, realno, ima 6.000 onih pravih, tako da se nadam da ce se i ta brojka prosiriti ucenjem upravo onih 'ima-nema' ljudi. Ti si samo preterao sa predstavljanjem tog problema, nista vise, za ostalo se slazem potpuno. A sto se vas tice, to sto se desava je uzasno, zato sam i rekao ljudima da ne pisu ovde neke stvari ishitreno jer to nikome ne valja, kako vama tako i direktno sceni kod nas.
I da odgovorim drugu maloumniku, brate, odmori sa tim stvarima, nepunih mi je 17, nisam hteo nikakvu raspravu da povedem koja bi isla ka nekom prozivanju, samo sam normalno rekao neke stvari, a to sto si se mozda ti nasao prozvanim i sto konstruises u glavi neke teorije zavere to je tvoj problem. Nemam nameru da vodim prepisku sa tobom, ima ovde ljudi za kvalitetniji razgovor od kojih moze nesto da se nauci i prema kojima cu se odnositi sa postovanjem (sulc) jer im nije svaka druga podizanje tenzije. Svako dobro!

Stiles
08-04-2015, 22:58
Maloumniče, bez uvrede, stvarno opravdavaš svoj nick. Eto, ja idem na istok. Mani se spin&twist :)

blokovi 1989
08-04-2015, 23:46
Uporedjujem,jeste manji ima istine u tome sto kazes,ja sam lepo i rekao a i sam si potvrdio donekle 7 soma je otrilike pola severa ..Slazem se..

maloumnik
08-04-2015, 23:51
Nisi mi rekao otkud ti znas da postoje problemi kako si rekao na istoku?Ovamo pises da je to uzasno a ovamo pozivas da se ne pise o tome.Dobra skola...vidim da ne treba nista vise da ucis,ti si naucen dovoljno.

Mlađi cigani
08-04-2015, 23:59
Znam jer imam drugare koji idu na istok i koji na utakmicu kad su prvi put bila 'desavanja' (znas ti dobro koja) nisu usli na stadion. Sulc je napisao 'A nas kakvi jadi sve snalaze zadnjih 5 godina,dobro da uopste postojimo', za to sam rekao da je uzasno, a ti ili se pravis da ne razumes ili ne znam sta da ti kazem...Naucen jesam, ali kuci, nekom osnovnom vaspitanju koje ti izgleda nemas cim samo trazis neku raspravu, to ti je izgleda neka unutrasnja hrana. Prijatno, necu ti odgovarati dalje jer stvarno nece imati poentu bilo sta vise.

maloumnik
09-04-2015, 00:20
Imas drugare koji idu na istok...Hvala lepo samo to sam hteo da cujem.Nema potrebe se krijes iza laznih generalija.Pozdrav

Mlađi cigani
09-04-2015, 00:25
Vazi, ali nisi morao javno da me razotkrijes.

Diavolo
09-04-2015, 09:07
Druze, pusti Tvista da lupeta, s njim se sprdaju i na jf forumu... Pazi, nema nikakvih problema na relaciji istok-jug.. niko nije rekao da treba da se pricaju detalji, ali neke stvari se i kod vas na forumu "provuku", a to je vec vasa greska. Pozz

maloumnik
09-04-2015, 12:56
Slinavi nemoj Twist da se stvarno sprda sa tobom...

maloumnik
09-04-2015, 15:07
Ovi navijaci najsrpskijeg kluba na svetu,veliki vernici I najvece patriote jel idu na kosarku veceras ili ce ispostovati svoj transparent sa derbija na JNA "Bez kosarke na veliki cetvrtak" ?

Mlađi cigani
09-04-2015, 15:27
Nisam ni u jednom trenutku rekao da se obrazujem preko foruma, nego da bi ovo mesto moglo da ima kvalitetnije pisanje zbog mnogo cega, plus od prozivke nista niko ne moze da dobije, samo moze da se to nastavi u losem nenavijackom smeru. Daj da ne trazimo dlaku u jajetu, pogresno si razumeo sta sam napisao.
Maloumnice, glupo je da pisete vi o tome kada ste dosli na derbi onda kada su sve grupe bojkotovale. Izborili smo se za nesto sto je ok, da dan pred Vaskrs ne bude fudbala, jesmo i tu nesto lose uradili?

caporegime
09-04-2015, 20:48
malo ozbiljnosti.

maloumnik
09-04-2015, 22:59
http://juznifront.com/index.php?strana=izvestaji-sa-utakmica&sezona=2014-2015&album=04.04.2015.+FK+Partizan+-+Radni%C4%8Dki+1923

Foto izvestaj sa utakmice Fk Partizan-Radnicki

Mlađi cigani
09-04-2015, 23:56
Danas odlican navijacki dan, prvo fudbal, pa korteo do hale i odlicno odradjen basket. Fudbal, s obzirom na okolnosti (radni dan, uvece evroligaska utakmica sa Pao-m koja je mnogima znacajnija, ne znam zasto, ali tako je) solidno odradjen. Dok je kosarka neocekivano dobra bila jer sam mislio da ce ljude izmoriti tekma i korteo posle nje. Mogao bi neko da prilozi koju fotografiju sa danasnjih izdanja. Sve u svemu, bravo moji cigani, tako se bodri klub!

maloumnik
10-04-2015, 00:20
Capo zasto si obrisao citat od BWA koji je upucen Mladji Cigani Niku?

'6000 pravih" :naklon

Mlađi cigani
10-04-2015, 00:34
Prolupah u svojih 17 godina :)
Htedoh reci 6.000 stalnih hahaha

SPARTAK
10-04-2015, 01:06
EVO JEDNA ZA PRAVOSLAVNU BRACU :hrhb

http://www.dodaj.rs/f/3f/Cm/2620vEbe/20150409213159.jpg

SPARTAK
10-04-2015, 01:13
U 13
sta vas spaja?!
Zvezda?

http://www.youtube.com/watch?v=ntul1grGZs0

DelBoy
10-04-2015, 02:05
Zvezda - Borac
http://delije-caffe.rs/galerija/gal/2014-2015/cz_borac/delije03.jpg
Korteo
http://delije-caffe.rs/galerija/gal/2014-2015/cz_borac/delije07.jpg
Zvezda - PAO
http://delije-caffe.rs/galerija/gal/2014-2015/cz_pao/delije02.jpghttp://delije-caffe.rs/galerija/gal/2014-2015/cz_pao/delije05.jpghttp://delije-caffe.rs/galerija/gal/2014-2015/cz_pao/delije06.jpg

NorthStand
10-04-2015, 02:28
[QUOTE=SPARTAK;374143]EVO JEDNA ZA PRAVOSLAVNU BRACU :hrhb

baš lijepo da si nam se registrirao zbog toga, evo i za tebe jedna.

http://www.youtube.com/watch?v=XkKxe3L4ApI

kud sreće da vas drugi put puste u dvoranu, nego šta je je lijepo izgleda ovo U13. :) radost loptanja pod obručima. :ceda

dzg-28/60

SPARTAK
10-04-2015, 02:35
BRACA TVOJA PRAVOSLAVNA :zubo:skartoc

Mirage
10-04-2015, 02:41
BRACA TVOJA PRAVOSLAVNA :zubo:skartoc

Šalu na stranu, ali katolici i pravoslavci se ne mrze. Ta mržnja postoji isključivo u vašim srpskim glavama, jer iz ogromne mržnje prema katolicima, Vatikanu, Hrvatima... projicirate tu mržnju i na sve ostale, a to je promašena teza.

SPARTAK
10-04-2015, 03:07
:naklon
DA TOLIKO VAS MRZIMO DA SMO VAS TAMANILI U JASENOVCU I SVE VAS POKRSTILI. LEPA PRICA. PRE CE BITI DA JE OBRNUTO.

"Križarski ratovi su završeni i Vatikan ima dva problema. Jedan je Islam na istoku, a drugi je Bizant i Pravoslavna crkva"

DOBRO DA ZAJEBEMO OVE GLUPOSTI, NEGO STA VAS SPAJA BRACO, STA VAS VEZE? :bang

Mile Srbin
10-04-2015, 04:00
nego šta je je lijepo izgleda ovo U13. :)

Pogotovu kad na njemu pise running :ceda

tamonekonebitan
10-04-2015, 08:37
Samo me zanima vidim ovde da je dosta hrvata bas nalozeno na ove zelene i to da su oni braca sa bbb zna se iz kojih razloga i kako gledate na to da su oni hteli da budu braca sa grobarima ali kolko sam cuo grobari su ih odbili, i da su jednom cak i bbb dobili po njusci kad su stavili hrvatsku zastavu na njihovu tribinu pre par godina? evo i generali ako je to zbog cega mi brisete postove. CZBG,20, 25+

caporegime
10-04-2015, 09:07
Nije mi jasno na cemu ste vi kad spominjete neko bjezanje zelenih? Murja izmedju, nije se dogodilo nista a vi o bjezanju. Sta bi bilo kad bi stvarno nekoga nabili? Kakve bi tu tek epovi bili.

tamonekonebitan
10-04-2015, 09:56
A vidim ti znas o cemu pricas bio si tamo? Jel da si bio tamo znao bi da su imali srece sto im nisu popadale sve zastave, ipaksu se izvukli samo bezanjem

...
10-04-2015, 10:01
Prestanite s politikom i ostalim sranjima, sve ću vas banirati.

Mlađi cigani
10-04-2015, 10:06
Ljudi stvarno dosta oko relacije Hrvati-Srbi, nismo ovde zbog toga.
http://youtu.be/ntul1grGZs0 03:20, mnogo dobra fora sa 'trcanjem' zeceva :)

SPARTAK
10-04-2015, 10:46
Samo me zanima vidim ovde da je dosta hrvata bas nalozeno na ove zelene i to da su oni braca sa bbb zna se iz kojih razloga i kako gledate na to da su oni hteli da budu braca sa grobarima ali kolko sam cuo grobari su ih odbili, i da su jednom cak i bbb dobili po njusci kad su stavili hrvatsku zastavu na njihovu tribinu pre par godina? evo i generali ako je to zbog cega mi brisete postove. CZBG,20, 25+
http://i25.tinypic.com/o5p6z4.jpg
BBB - G13 NO BORDERS NO NATIONS :yess

Mile Srbin
10-04-2015, 12:09
Nije mi jasno na cemu ste vi kad spominjete neko bjezanje zelenih? Murja izmedju, nije se dogodilo nista a vi o bjezanju. Sta bi bilo kad bi stvarno nekoga nabili? Kakve bi tu tek epovi bili.
Aha, a jesi li to cuo od zelenih il si prisustvao licno?

Mirage
10-04-2015, 13:39

Ajde??????

SPARTAK
10-04-2015, 14:11
ajde??????

jeste malo preterao.. Nego kako splicani gledaju na vase druzenje sa pravoslavcima. Jel vas podjebavaju zbog toga ili i oni spremaju neka druzenja?! Sa rusima npr sto da ne?!

caporegime
10-04-2015, 15:21
Aha, a jesi li to cuo od zelenih il si prisustvao licno?

ne pričam grčki.
uglavnom o kakvom se bježanju radi kad zbog murje nije ni došlo do kontakta grupa? pojedinačni probijanac (zelenih) i batine ne računam.
šta bi tek da stvarno nekoga izbijete? snimili epski film o tome?

da su jednom cak i bbb dobili po njusci kad su stavili hrvatsku zastavu na njihovu tribinu pre par godina?

bbb nemaju potrebe biti dobivani po njušci.
bbb u ateni samo dobivaju po želucu od enormnih količina mesine i cuge kao i ostaluh vidova gostoprimstva.
a grci ionako sami stavljaju hrvatske zastave.

Marshall Burdan
10-04-2015, 15:31
Nemoj neko da mu bilo šta odgovora za bilo koji događaj. Em se o tome ne piše na internetu, em on nije taj kapacitet da se njemu bilo šta piše i odgovara.

Tamonekonebitan ti si gori od svih njih zajedno. Jer znaš kako stvari stoje, a opet imaš potrebu i želju da im to dokažeš na internetu. Pretpostavljam da si iz Beograda. Nemoj to više da radiš. Živiš u najzanimljivijem navijačkom gradu u ovom delu Evrope. Imaš hrpu zanimljivosti, a tebi je izgleda svemir kada na Hrhb pišeš o navijanju. Uzmi sprej u ruke, napravi dobar grafit. Osmisli parolu, koreografiju, živi malo punim plućima navijanje u Bgd. Vredi i za sve druge.

Dijabole, 30+, 100+

tt45266
10-04-2015, 15:42
Ali kakvu su pricu cigani mitomani iskontruirali za Atenu, ne bi bolje ni reziseri partizanskih filmova... Evo da objasnite nekome ko je bio tamo, kome ste vi to "umalo" skidali zastave i bubnjeve i o kakvom bjezanju je rijec?????

Posudjen racun, BBB ZG. 30, 100

Mlađi cigani
10-04-2015, 16:05
jedno je sigurno, ni splićani ni purgeri, ne sklapaju prijateljstva ko vi veliki Srbi, Beograđani koji tvrdite za sebe da ste europska meka huliganizma. a onda uz put sklapate prijateljstva, s svim iti malo ozbiljnijim grupama na istoku JI europe da si "osigurate puteve", s poljacima ste također postali "braća" šta o tome ne pričate pokatoličeni Srbi ili da vas zovem Kosowo jest Serbskie? :D

http://www.youtube.com/watch?v=3Y64XJk-63U

dakle, kao i obično srbe smeta "pravoslavna braća" od purgera, ali ih ne smeta i nije im mrsko družit se s nabildanim poljacima(katolicima) dok oni crtaju grafite i rade prosvjede za svetoslavno Kosovo. :D

eto malo usporedbe, neću više ništa s vama na tu temu, ne da mi se prepucavat a i tema je Srbija pa se držite stvari što ima poveznicu s njome a ne s "zelenim zečevima" U13(iako jasno mi je zašto vam je to zanimljiva tema). :)

dzg-28/60

Da ti objasnim, delije imaju 2 grupe sa kojima gaje bratske odnose i to su Oly i Spartak Moskva. Ovo sto si rekao za Poljake je potpuno glupo, to je samo njihov stav prema desavanjima ovde i nista vise. I Kosovo jeste Srbija i bice!

caporegime
10-04-2015, 16:07
jeste malo preterao.. Nego kako splicani gledaju na vase druzenje sa pravoslavcima. Jel vas podjebavaju zbog toga ili i oni spremaju neka druzenja?! Sa rusima npr sto da ne?!

šta fali. baš krasni ljudi. to što su pravoslavci nema nikakve veze. ni srbi ne zamjeraju katoličke poljske klerofašiste, pogotovo kad se još dobije kakva poruka u vezi kosova.

p.s. fale ti generalije. zar ne vidiš da je trotočka priprijetio banom svakome tko sudjeluje a ne stavi ih? prvo generalije pa rasprava

Mirage
10-04-2015, 16:54
Da ti objasnim, delije imaju 2 grupe sa kojima gaje bratske odnose i to su Oly i Spartak Moskva. Ovo sto si rekao za Poljake je potpuno glupo, to je samo njihov stav prema desavanjima ovde i nista vise. I Kosovo jeste Srbija i bice!

Poanta je da katolici ne mrze pravoslavce niti najmanje, smatraju ih najbližom braćom, a to je ono što vi ne možete shvatiti. Pravoslavci također ne mrze katolike. Međutim, to što vi mrzite kao nacija katolike/Hrvate/Vatikan nema nikakve veze u odnosima ostalih katolika i pravoslavaca. I stoga je pomalo smiješno kada upirete prstom i rugate se nama jer eto imamo dobre odnose s Atenjanima. Ne bi vjerovao koliko ljudima puca kurac jer su oni pravoslavci, a mi katolici.

Sportski pozdrav.

tamonekonebitan
10-04-2015, 16:59
Ovde hrvati znaju sve kolko vidim, prave se pametni i pricaju o stvarima u kojima nisu ni ucestvovali. Jebote ovde napisem 10 postova 9 mi se obrise a ovi hrvati pisu nebuloze a nisu uopste u toj prici ali bitno je da pisu. a ove generalije ne znam ni kako se stavljaju...

caporegime
10-04-2015, 17:03
Ovde hrvati znaju sve kolko vidim, prave se pametni i pricaju o stvarima u kojima nisu ni ucestvovali. Jebote ovde napisem 10 postova 9 mi se obrise a ovi hrvati pisu nebuloze a nisu uopste u toj prici ali bitno je da pisu. a ove generalije ne znam ni kako se stavljaju...

ne znaš ti još puno toga. kad naučiš, probaj se vratiti.
nemaš generalije-pa-pa

maloumnik
10-04-2015, 18:21
Ulazi se u politiku bez veze.Evo pocinjem od sebe ali ukratko samo...Cesto sam na relaciji Evropa-Srbija i mogu da kazem da me nikada niko nije mrzeo zato sto sam pravoslavac niti sam I ja mrzeo nekoga samo zato jer je katolik ili musliman,budista itd...Ali ponekada kada naletim na fasiste ili kakvi nacionaliste ne gledaju me kako treba sto naravno nema veze sa onim katolikom koji je dobar I normalan covek.

Ima ljudi koji ce te mrzeti odmah u startu ako im kazes koje si vere,hvala Bogu na njih nisam naletao mnogo ali ima I ljudi koji ce te gledati iskljucivo po nacinju razmisljanja.

Ne mrzim tudju veru nego je postujem kao svoju sto postujem tako sam vaspitan ipak.

Ali naravno da cu braniti svoju veru I da necu voleti ljude koji su mom narodu I zemlji naneli zlocine bez obzira kojoj veri pripadali ili one koji podrzavaju tu ideologiju.

U inostranstvu Srbi koji ne mogu da dodju do pravoslavne crkve jer im je daleko oni se mole u katolickoj naravno sve pod dozvolom i jednog i drugog svestenstva jer je to pre svega hriscanska crkva...

Da naglasim najbitnije pravoslavne ikone su u njoj i svestenstvo.

predgradje
10-04-2015, 21:39
Parola "sa vama uvek komedija" dobija novu dimenziju

http://www.drinaradio.com/index.php/Vesti-dana/huligani-napali-planinare-na-ibarskoj-magistrali.html

DelBoy
11-04-2015, 01:22
Parola "sa vama uvek komedija" dobija novu dimenziju

http://www.drinaradio.com/index.php/Vesti-dana/huligani-napali-planinare-na-ibarskoj-magistrali.html
haha jel realno ovo..

Marshall Burdan
11-04-2015, 01:47
Šta vas dvojica imate da komentarišete bilo šta kada ste anonimusi na svojim tribinama? Niko živ ne zna ko ste i šta ste i vas dvojica se našla bre da se pravite pametni?
Jel ste to od domaćina foruma pokupili sindrom pa ćete sada da pišete ko je gde bio i šta je radio? Ko je kakav auta vozio? Pa šta mislite vi pametnjakovići koliko taj ko je to pisao ima navijačkoga u sebi i koliko njegova reč ima težinu? I sa takvima ste vi našli da orgijate po navijačkim temama?

Dokle će da traje ovaj referendum, jel se nije većinski broj ljudi sa Ip adresom iz Srbije izjasnio da se zaključa ova tema?

Dijabole, 30+, 100+

tt45266
11-04-2015, 05:42
Hoce li ko od cigana objasnit kome su to oni "umalo" poskidali zastave i o kakvom bjezanju se radi, tuci uopce... Pitam zato sto je i na njihovom forumu ista laz spomenuta.

BBB ZG 30, 100

tt45266
11-04-2015, 05:45
Jel ste to od domaćina foruma pokupili sindrom pa ćete sada da pišete ko je gde bio i šta je radio? Ko je kakav auta vozio?

Dijabole, 30+, 100+

Samo se vi ne javljajte za opisivanje tuca i ko je gdje bio.
Sreca pa vi srbi samo ovdje pisete o Zelezniku, Umki i ko je preletac, ko murija, a ko naprednjak.
Ili i okolo tako nadzires ko sta pise i uvodis red?

BWA
11-04-2015, 11:25
Koje ludilo, ovi izgleda ni ne znaju da su im prijatelji kontra od njih, da dizu "desnicu u zrak", bilo bi zanimljivo videti ih zajedno na tribini, nisam znao da Olimpijakos ima dosta clanova Zlatne Zore to je svakako za pohvalu.

caporegime
11-04-2015, 14:42
Ti ljudi koji su ucestvovali tamo verovatno imaju pametnija posla nego nekkom internet hvatskom ratniku dokazivati tako nesto a da ne pricam da su skoro svi culi sta se desilo dole, http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:467320-Ustase-docekale-Zvezdu-delije-uhapsene-zbog-tuce , http://mondo.rs/a641137/Sport/Kosarka/Delije-u-Atini-Bliski-susret-s-ustasama.html , a evo i intervju od vasih g13 bica vam zanimljiv posto vidim da vise hrvata ima na delu gde je srbija nego na vasem, posto se kod vas obicno pise dal treba da se slusa bora corba ili ne , toliko o desavanjima na hrvatskoj sceni , posto se kod vas tuce desavaju svake 2 svetlosne godine, evo i od g13 http://levatribina.blogspot.com/2014/04/intervju-sa-clanom-navijacke-grupe-gate_10.html . Prava braca nema sta. Firma 24 15+

a tko si to ti? tko si ti klošaru mali, nedojebani.
"hrvati" barem ne ostavljaju svoje ljude koji u bijegu pokušavaju ući u auto pa umjesto da ih se pusti, stisne se gas a "preostali" traži spas u njivi.
imaš 24 godine a čitaš intervjue perifernih ekipa koji dobivaju od svojih ljudi po pički na svojoj tribini.
prvi post pa sereš .
više sreće drugi put.

lesinariii
11-04-2015, 15:10
edit: oduvijek su nas fascinirali anonimci kojima je očito najviše stalo stalno se učlanjivati na forum i beskonačno svađati. a jazavcu je ekran najbolji bedem.

kin
11-04-2015, 16:05
caporegime,sto se nerviras?

NorthStand
11-04-2015, 20:02
Koje ludilo, ovi izgleda ni ne znaju da su im prijatelji kontra od njih, da dizu "desnicu u zrak", bilo bi zanimljivo videti ih zajedno na tribini, nisam znao da Olimpijakos ima dosta clanova Zlatne Zore to je svakako za pohvalu.

http://www.24sata.hr/nogomet/hrvatski-igraci-oduvijek-omiljeni-u-panathinaikosu-69997

ti nemaš pojma o povijesti tog kluba, to je jedini grčki klub koji je imao koloniju igrača iz hrvatske, i to iz raznih klubova. trenutno pranjić igra u njemu, mladen petrić je igrao za PAO i oženio se grkinjom itd. samo govorim da pričaš idiotarije, kad smatraš to "antifa" opredeljenje G13 problemom u nekakvim odnosima između navijača. politički gledano grci su svi više manje anarhisti i ljevičari, pa me ne čudi da su i PAO navijači takvog opredjeljenja. grčka ima drugačiju povijest od hrvatske, pa je i logično da imaju drugačija politička shvaćanja. a što se tiče ovog prijateljstva, koliko ja znam nije ništa službeno, a vjerojatno će i ostat na tome. tako da previše buke radite, i previše nervoze stvarate tu po forumu za ništa. dok su pisali stariji ozbiljniji navijači, ovakvih problema i prepucavanja nije bilo.

dzg-28/60

Mirage
11-04-2015, 20:10
Roma i Rapid su razlog kontakata bbb i g13... facebook žargonom bi se reklo: mutual friends. :D

Mile Srbin
11-04-2015, 20:12
Nije nas briga sto ste se pobratimili, zelimo sam dugovecno prijateljstvo sa zelenima, al nam nije jasno sto necete da prihvatite cinjenicu da su tad dali po rikvercu

SPARTAK
11-04-2015, 20:46
http://www.24sata.hr/nogomet/hrvatski-igraci-oduvijek-omiljeni-u-panathinaikosu-69997

ti nemaš pojma o povijesti tog kluba, to je jedini grčki klub koji je imao koloniju igrača iz hrvatske, i to iz raznih klubova. Trenutno pranjić igra u njemu, mladen petrić je igrao za pao i oženio se grkinjom itd. Samo govorim da pričaš idiotarije, kad smatraš to "antifa" opredeljenje g13 problemom u nekakvim odnosima između navijača. Politički gledano grci su svi više manje anarhisti i ljevičari, pa me ne čudi da su i pao navijači takvog opredjeljenja. Grčka ima drugačiju povijest od hrvatske, pa je i logično da imaju drugačija politička shvaćanja. A što se tiče ovog prijateljstva, koliko ja znam nije ništa službeno, a vjerojatno će i ostat na tome. Tako da previše buke radite, i previše nervoze stvarate tu po forumu za ništa. Dok su pisali stariji ozbiljniji navijači, ovakvih problema i prepucavanja nije bilo.

Dzg-28/60

HAHA ZNACI ZBOG KOLONIJE I IGRACA I ZBOG ZENIDBE HAHA PA TI SI SOU. PA KAD SE DIZU PAROLE KOJE DIZU I ONI I NIJE TO TAKO NAIVNO, USKORO PRAVOSLAVNA BRACA :hrhb
KAKVA NERVOZA KAKVI PROBLEMI? JEL SME NEKO OVDE DA SE PODJEBAVA JEDNOSTAVNO?! JESTE DA BI TO TREBALI SPLICANI I OSTALI DA VAM TRLJAJU NA NOS AL JEBIGA KAD NECE ONI MORA NEKO :mmig
"Roma i Rapid su razlog kontakata bbb i g13... facebook žargonom bi se reklo: mutual friends."
HAHA KAKVO DRUSTVANCE :facepalm
ANARHISTI PASOK SIRIZA ILI ZLATNA ZORA NEBITNO VI STE HRVATSKI NACIONALISTI I PRIHVATILI STE POMOC OD GRKA PRAVOSLAVACA. NE IDEEEE

BWA
11-04-2015, 21:46
U inostranstvu Srbi koji ne mogu da dodju do pravoslavne crkve jer im je daleko oni se mole u katolickoj naravno sve pod dozvolom i jednog i drugog svestenstva jer je to pre svega hriscanska crkva...

Da naglasim najbitnije pravoslavne ikone su u njoj i svestenstvo.

Da ne idemo sada u sirinu i nenavijacke teme, to nije po pravoslavnoj veri. Katolici se po pravilima pravoslavne crkve smatraju jereticima i raskolnicima jer su izmenili ucenja koja su predata jos iz vremena apostolskih.
Crkva ne zabranjuje druziti se sa ljudima druge vere ali nikako se ne moliti sa njima, iako sada preko ekumenizma Katolicka crva pokusava ujediniti Hriscane ali to je ujedinjenje na lazi a ne u istini.

Inkvizitor
11-04-2015, 21:55
Ako su kršćani i jedni i drugi onda nije nikakav problem jer se vjeruje u jednog Boga, Isusa Krista i Duha svetoga. Ako se politizira onda nisu vjernici ni jedni ni drugi. Moglo bi se o SPC i njezinoj organizaciji koja su više nacionalna nego vjerska , bar u vrhu, al ovo nije tema o tome a pogotovo da ti znaš što je laž a što istina.

Zato se drži bar onoga o čemu nešto znaš.

DelBoy
11-04-2015, 23:00
http://www.youtube.com/watch?v=SM1ZbnXtkDo&feature=youtu.be

maloumnik
11-04-2015, 23:06
Da ne idemo sada u sirinu i nenavijacke teme, to nije po pravoslavnoj veri. Katolici se po pravilima pravoslavne crkve smatraju jereticima i raskolnicima jer su izmenili ucenja koja su predata jos iz vremena apostolskih.
Crkva ne zabranjuje druziti se sa ljudima druge vere ali nikako se ne moliti sa njima, iako sada preko ekumenizma Katolicka crva pokusava ujediniti Hriscane ali to je ujedinjenje na lazi a ne u istini.

Dobar post,poznajes materiju.Ali eto kontam ako je SPC odobrila rad u katolickoj crkvi da je to u redu.Nisam se lepo ja izrazio buraz mole se u toj crkvi ali ne sa njima,ljudi katolicke vere mole se odvojeno u drugoj crkvi sto verovatno ne menja poentu tvog posta.Meni je to licno u prvi mah bilo iskreno zastrasujuce u fazonu necu bre u tudjoj crkvi da se molim,ali kada nemas gde da upalis svecu a cujes da je to odobreno od naseg svestenstva sa negodovanjem sam prihvatio.

maloumnik
11-04-2015, 23:09
Dobar post,poznajes materiju.Ali eto kontam ako je SPC odobrila rad u katolickoj crkvi da je to u redu.Nisam se lepo ja izrazio buraz mole se u toj crkvi ali ne sa njima,ljudi katolicke vere mole se odvojeno u drugoj crkvi sto verovatno ne menja poentu tvog posta.Meni je to licno u prvi mah bilo iskreno zastrasujuce u fazonu necu bre u tudjoj crkvi da se molim,ali kada nemas gde da upalis svecu a cujes da je to odobreno od naseg svestenstva sa negodovanjem sam prihvatio.

Evo ja se izvinjavam sto sirim temu,ali prvi put sam video I cuo veceras da musliman cuva grob Isusa Hrista...zaboravio sam sad iz kojih razloga ali ima neka caka... :)

omerta1914
11-04-2015, 23:32
Otisla je tema u kurac, cim vi ovde raspravljate o verama i zemljama... A za one planinare? Cutimo? :D

BWA
12-04-2015, 00:00
Ako su kršćani i jedni i drugi onda nije nikakav problem jer se vjeruje u jednog Boga, Isusa Krista i Duha svetoga. Ako se politizira onda nisu vjernici ni jedni ni drugi. Moglo bi se o SPC i njezinoj organizaciji koja su više nacionalna nego vjerska , bar u vrhu, al ovo nije tema o tome a pogotovo da ti znaš što je laž a što istina.

Zato se drži bar onoga o čemu nešto znaš.

Znas kako druze, ja se ne bavim politikom sta i kako niti crkvu mesam sa politikom, to su kanoni pravoslavne crkve...da ne izlazimo iz teme tako da se ovde zaustavljam.

interceptor
12-04-2015, 00:26
Evo ja se izvinjavam sto sirim temu,ali prvi put sam video I cuo veceras da musliman cuva grob Isusa Hrista...zaboravio sam sad iz kojih razloga ali ima neka caka... :)

Hoćeš reći otvara i zatvara Crkvu Isusova groba.Pa upravo iz razloga što je ta cijela crkva podijeljena između kršćana. Sad zamisli da ključ samo imaju katolici ili pravoslavci,Maroniti,Druzi, Armenci,ovi oni.., nastao bi nered htjeli to oni ili ne.I bilo je tako. Ovako je to najoptimalnije rješenje.Bio sam u Svetoj zemlji i prisustvoao sam tom činu ključanja crkve od tog jednog člana te muslimanske obitelji koja je za to zadužena.

tt45266
12-04-2015, 15:47
Kada bolesni ciganski mozak naumi prodat neki od svojih mitova, ne moze mu se na internetu nitko suprotstavit. Kao i prica o tuci zelenih i purgera u oaki zbog ustaskog transparenta kojeg nisu ni napravili purgeri, nego grci.
5 zastava i poruka ste posvetili necemu sto se nikada nije dogodilo, da covjek ne povjeruje koliki ste bolesnici. UMALO da ne poskidaste zastave sve. :rofl Steta pa ste se predali murji kilometrima od dvorane.

A te price o kontradikcijama kada je o politici rijec... Toga se sjetite svaki put kada budete vjesali zastave novoruskih pro-komunistickih odreda. Zna se dobro ko su i sta su BBB!

tt45266
12-04-2015, 15:52
A ovaj jazavac sto govori kako Hrvati pisu po ovoj temi a ne pisu po svojoj... Da si imalo pametan mogao bi naucit dosta iz toga.

SPARTAK
12-04-2015, 16:20
MOZES SAMO DA SE SAGNES CIGANIMA :psst
NIKAKVE ZASTAVE NISU U PITANJU (NE ZNAM KO JE TO NAPISAO)
NEGO O BEZANJU U SVOM KRAJU.
KEEP RUNNING:formula
HAHA PRO KOMUNISTICKE. :bang
http://www.serbia-hellas.com/images/greek_volunteers.jpg
MOZDA JE NEKI ZELENI I PUCAO NA VAS A SAD PIJETE VOPI ZAJEDNO:vidiga

Mlađi cigani
12-04-2015, 18:08
Jeste toliko zaludni da na nas najsrecniji praznik morate da raspravljate ovde i nadmecete se u pokusajima duhovitog cinizma sa bilo kime? U redu, mi imamo neku svoju istinu, oni svoju, a istina je nacesce negde na sredini, dese se slucajevi da jedni potpuno nisu u pravu, ali ne moramo pravdu da isterujemo na internetu. Ako neko nece-mi cemo priznati svoju gresku (barem neki od nas) i tu se pokazuje velicina ne grupe, nego ljudi koji su unutar nje, a mi smo pre svega ljudi. Isto tako je i sa raspravama na vernom i nacionalnom osnovu.

Mirage
12-04-2015, 20:53
Sretan vam Uskrs i svako dobro svima koji ga slave!

maloumnik
13-04-2015, 00:12
Hoćeš reći otvara i zatvara Crkvu Isusova groba.Pa upravo iz razloga što je ta cijela crkva podijeljena između kršćana. Sad zamisli da ključ samo imaju katolici ili pravoslavci,Maroniti,Druzi, Armenci,ovi oni.., nastao bi nered htjeli to oni ili ne.I bilo je tako. Ovako je to najoptimalnije rješenje.Bio sam u Svetoj zemlji i prisustvoao sam tom činu ključanja crkve od tog jednog člana te muslimanske obitelji koja je za to zadužena.

Da.To je to.

SPARTAK
13-04-2015, 00:24
5 zastava i poruka ste posvetili necemu sto se nikada nije dogodilo, da covjek ne povjeruje koliki ste bolesnici. Umalo da ne poskidaste zastave sve. :rofl steta pa ste se predali murji kilometrima od dvorane.

sto npr se niste pojavili sa zelenim drugarima negde oko pionira pre par dana. Nema crnih lista nema nista. DO TAD SAMO TI OSTAJE DA PISES PO FORUMU O CIGANIMA

Marshall Burdan
13-04-2015, 01:35
Naučili su ljudi takođe i osetili na svojoj koži šta znači pisanje Hrvata moderatora o nekim dešavanjima na forumu, kada ih nameste na policiju i u sudove. Kakav ti Železnik i Umku sa druge strane spominješ? Jel su to neki krajevi po Beogradu? Kakvu težinu imaju neki klinci i anonimusi provokatori koji su se naslađivali pričama o nekom negde dešavanju?

Znaš ti i za nedavna dešavanja na relaciji Srbi-Hrvati, pa opet vidiš da niko nikad nigde ništa nije spomenuo. Jer znaju ljudi ko su, šta su i šta su napravili. Čim ti pišeš nešto na forumu i na takav način, znači da nešto ne štima, da te svrbi i da si nesiguran u sebe (ili ove druge drugare). Ili si naslađivač provokator anonimus. Od kada se to navijačka supkultura stavlja na tacnu muriji, medijima, i novinarima? A s druge strane kukate ko babe na istu tu muriju, novinare, medije, i državu kad udari represija?
Ljudi od po 35-40 godina na forumu pišu o navijanju i akcijama, o autima, skakanjima po glavi, i navijačkim tučama, zlo! Nemoj da gasirate klince i mutante navijanja. Oterali ste ljude sa imenom, likom i delom sa foruma, pa sada gasirate anonimuse, klince, i one bez mozga, da se ne bi radnja zatvorila. Pa ćete onda da se razvlačite i terate vodu na svoju vodenicu. A ako se negde nešto loše desi, iz fotelje ćete da se pravite pametni, a na ulicu nećete da izađete, niti da radite da se to spreči.

Dijabole, 30+, 100+

tt45266
13-04-2015, 14:40
Naučili su ljudi takođe i osetili na svojoj koži šta znači pisanje Hrvata moderatora o nekim dešavanjima na forumu, kada ih nameste na policiju i u sudove. Kakav ti Železnik i Umku sa druge strane spominješ? Jel su to neki krajevi po Beogradu? Kakvu težinu imaju neki klinci i anonimusi provokatori koji su se naslađivali pričama o nekom negde dešavanju?

Ne grbavi mi se tu, znas ti dobro s kojeg mjesta i od koga je krenula laz o "skoro" skidanju zastava i bjezanju, nije od nikakvih klinaca i anonimusa.
Nisi se javio kad su ovi tvoji misevi krenuli s prodavanjem novog mita al zato sedamdeseti put se javljas za tu drugu pricu koju ste opet vi sami prvi zapoceli.

Zadnja moja, zbogom.

Mlađi cigani
13-04-2015, 14:55
Izgleda da je odluceno od naseg kluba da se igra bez prisustva grobara sutra i verovatno prekosutra. Meni je to tuzno, to vise nije derbi, bunili smo se kad su oni poceli sa onim manjim kontigentom karata za nas umesto pola-pola, a sada ovo. Nije to vise derbi.

dziudzicu
13-04-2015, 16:38
Izgleda da je odluceno od naseg kluba da se igra bez prisustva grobara sutra i verovatno prekosutra. Meni je to tuzno, to vise nije derbi, bunili smo se kad su oni poceli sa onim manjim kontigentom karata za nas umesto pola-pola, a sada ovo. Nije to vise derbi.

Ti ako si Cigan ja kurac sečem ,od starta pišeš kao da si Zabranjeni Grobar !!!

Mlađi cigani
13-04-2015, 17:14
Ti ako si Cigan ja kurac sečem ,od starta pišeš kao da si Zabranjeni Grobar !!!
I sta sad ja tebi druze da kazem? Da se pravdam ne pada mi na pamet ljudima po internetu i plus ovde da gusim temu. Pisem neke stvari koje ja vidim kao ispravne i to je to, ne pisem ono sto ce se nekome svideti.

crnobelabojamila
13-04-2015, 17:57
Pratim ovaj forum već neko vreme i nisam hteo ništa da pišem,međutim iako volim Partizan a mrzim sve ostale,najviše naravno gulanfere,po pisanju pojedinih postova mlađeg cigana,čini mi se da se nazire svetlost na kraju tunela navijačkog pokreta u Srbiji.Morao sam ovo da napišem.Pozdrav!

Mile Srbin
13-04-2015, 20:08
I sta sad ja tebi druze da kazem? Da se pravdam ne pada mi na pamet ljudima po internetu i plus ovde da gusim temu. Pisem neke stvari koje ja vidim kao ispravne i to je to, ne pisem ono sto ce se nekome svideti.

Nista nemoj da se pravdas, samo prestani da seres! Zna se da sto godina Delije nemaju veze sa tom ligom!

Moreira
13-04-2015, 20:11
Zna se da sto godina Delije nemaju veze sa tom ligom!

Hmm...da li je uvek tako bilo?

Mlađi cigani
13-04-2015, 20:18
Nista nemoj da se pravdas, samo prestani da seres! Zna se da sto godina Delije nemaju veze sa tom ligom!
Ne pricam o ABA ligi, prati malo o cemu pricam. Nas klub nije dozvolio dolazak Grobara na polufinalnu seriju kada smo mi domacin i to je meni pederski potez. Oni su poceli sa onim sranjima da u Pioniru ne bude pola-pola nego da mi kao gosti dobijemo 300-500 karata i za to smo ih prozivali, vratili im istom merom, a sada ovo. Dakle, nisam rekao da Delije imaju veze sa ovime ili ABA ligom.

kin
13-04-2015, 21:42
http://mondo.rs/a786238/Sport/Fudbal/UEFA-preti-Srbija-i-Hrvatska-mogu-i-5-godina-na-hladjenje-tvrdi-Curkovic.html

Marshall Burdan
13-04-2015, 22:42
Ne grbavi mi se tu, znas ti dobro s kojeg mjesta i od koga je krenula laz o "skoro" skidanju zastava i bjezanju, nije od nikakvih klinaca i anonimusa.
Nisi se javio kad su ovi tvoji misevi krenuli s prodavanjem novog mita al zato sedamdeseti put se javljas za tu drugu pricu koju ste opet vi sami prvi zapoceli.

Zadnja moja, zbogom.

Pa što ti nisi otišao na to mesto da se češeš, nego si došao ovde da prenosiš nervozu i razbijaš mitomaniju? Sada kada je prošlo godinu dana, kada su se glave ohladile, sada treba da se krene u ofanzivu i treba naterati stvar na svoju vodenicu? Sada ste našli da opravdavate drugare, kojima ne pada napamet da uzvrate gostovanje? Kao nešto ćete da promenite pisanjem na internetu, sem što ćete da izgasirate napaljene klince, mutante navijanja i nahranite ego? Pa što niste brisali komentare miševima koji lažu, nego ih držite zato što vam rade posao? Što niste brisali komentare idiota koji pišu o bilo kakvim eksplicitnim stvarima na forumu, nego ste se krenuli valjati sa njima u blatu, da bi ih na kraju namestili policiji i sudovima? Ne javljam se ja za tu priču jer mene priče ne zanimaju. Javljam se za kritiku gasiranja na forumu i pisanja o jebenim navijačkim dešavanjima, koja vode do nameštanja ljudi, i šire zlu krv među ljudima, dok se većina cereka u pozadini i gleda predstavu.

Imate vi mnogo bitnijih stvari u gradu o kojima bi trebali da razmišljate, a ne kako će te u virtuelnom svetu da opravdate drugare, zato što su ih Srbi najurili.

Dijabole, 30+, 100+

tt45266
14-04-2015, 00:43
Koji mrtvi posao , jedino vi i lajete ovdje, niko drugi.
Ko jebeni automat izbacujes te 3 i pol fraze, kao da vam je neko drugi kriv sto se prosipate i sramotite ovdje. Nije ovo nikakva stranica BBB-a nit znam cija je niti me zaboli uopce.

Ajde zakljucajte im vise temu, da ne cmizdre .

StopOruzju
14-04-2015, 02:01
Dozvolite samo da se stavljaju slike i izvestaji sa utakmica i resili ste sve probleme.

DELIJENIS
14-04-2015, 09:24
Koliko vidim ovim pisanjem ste oterali ozbilje ljude sa foruma,a pustate ove duvace lepka i klince da pisu ko sta kako stigne, a o tome sta se desilo u atini dovojlno je videti da je 4 navijaca panatinaikosa povredjeno i jedan policajac, a pokusajte da me demantujete i ispricajte sta se desilo? nego ih branite a niste ni bili tamo a znate sta se desilo, jel svako ko je bio tamo zna o cemu cigani pricaju , a i zeleni ne poricu da su dobili batine samo se vi ovde pravdate? kome? CZ, 27, 35+

caporegime
14-04-2015, 11:49
Jesi li siguran da ne postoje ocevici koji govore hrvatski? Samo mi nije jasno kako to nitko ne objasni barem u kratkim crtama gdje ste vi to nekoga tukli i tko je to bjezao? Kad se izmedju dvije skupine nadje veliki kordon policije koji je sprijecio napad to nije bas neka mala neprimejtna stvar. Medjutim umjesto suvisle price ovdje samo odjekuje lavez onih koji se odmah naljute da sta se ima uopce postavljat sumnja u jednu i neporecivu cigansku istinu. Halucinirajte slobodno ali se ne zivcirajte kad vam se zbog tih vizija ostali smiju.

DELIJENIS
14-04-2015, 13:45
Verovatno se i torcida sama napala u republici srpskoj i bbb u novom sadu ... Pa to znaci da su zeleni sami sebe tukli , zanimljivo

kurcup
14-04-2015, 16:05
Ma buraz srpski mitomani i ciganske istine

NorthStand
14-04-2015, 16:45
Verovatno se i torcida sama napala u republici srpskoj i bbb u novom sadu ... Pa to znaci da su zeleni sami sebe tukli , zanimljivo

jake su vam ove usporedbe, cigani biju sve od reda, da te pitam jeste ikad vi dobili batine ili ste stvarno jedina navijačka grupa u univerzumu koja nikad batine nije dobila ? pitam jer čitajući vaše legende i općenito većinu forumaša ovdje koji se predstavljaju delijama i zvezdašima, čovjek dobije upravo takav dojam.

ne znam za RS i torcidu, ali za novi sad se nemate šta hvalit. iako mi je jasno, kako vi to rezonirate, na koncu konca koliko god se neki ovdje pravili "objektivnima", ne može nitko pobjeć od subjektivnosti tako da, sva ova rasprava je pomalo uzaludna.

i da su zeleni dobili po tamburi, šta točno to znači za vas, da ste vi kraljevi ulice da nitko ne smije da vam izađe na crtu jer ste toliko superiorni da vam eto ni ludi atinjani ne mogu stati na kraj. jel to to? :D

i koliko god kenjali da ste za zatvaranje ove teme, pišući po istoj šaljete drugačiji signal. :north

dzg-28/60

caporegime
14-04-2015, 17:56

ako išta volim onda su to ovakvi odgovori koji sami sebi nameću priznanje da se nema ništa pametno za reći.

p.s. zar ti ne znaš da moraš staviti generalije ako želiš sudjelovati?

Stonewall Jackson
14-04-2015, 21:16
Molio bih da se ne odgovara na ova klinacka lupetanja u vezi benzinske kraj Rume i cakijaskog mentaliteta..pogotovo s obzirom na brojke i noz kad se nije moglo na ruke..
I ova mitomanska lupetanja ljudi koja nigdje nisu bili treba brisati,kao i nase odgovore jer nam nije potrebno..hr navijaci se ne dokazuju na internetu..

Dinamo,40+

Muay Thai
15-04-2015, 00:46
Zasto se nerviras? polako capo ipak si ti iskusan navijac nemoj da te potresaju nase "lazi"

ABRAXAS 365
15-04-2015, 08:05
Koliko vidim ovim pisanjem ste oterali ozbilje ljude sa foruma,a pustate ove duvace lepka i klince da pisu ko sta kako stigne
:skartoc
Koristim ovu priliku samo da se u ime svih jadnih i bednih klošara i duvača lepka izvinim čestitim i poštenim uživaocima kokaina na ovom forumu. Evo, najponiznije vam se izvinjavamo što uopšte postojimo, zaista evo izvinite što nismo svi tako lepi i uspešni mladi ljudi kao vi. Priznajem, mi smo sramota Srbije, ono dno od zlog dna, jer ipak smo mi u odnosu na vas tamo neki rumunski metro iz Čaušeskuovog doba sa tim kesama lepka i brkovima umazanim bronzom, dok ste vi, pa razume se, Holivud, sa sve kuravama iz Amsterdama, a opet ste i pored svega toga, i pored tolikih silnih iskušenja uspeli da ostanete bogobojažljivi monasi ultrasi, cigani ludaci (šaolin?). E, to je pravi uspeh, biti na svim tim stranama sveta, a opet ostati blizak sebi. Konzumirati samo najskuplju drogu, lomiti nekog štanglom a i dalje se moliti Bogu. Slaviti krsnu slavu dok kaldrma otvara glavu, ljubiti bližnjega svoga dok u otvorenom prelomu je noga. Dualizam krvtijebem?!

Ostajte nam hrabri (barem dok traje rad), o vi uzvišeni konzumenti kokaina i spida, a mi ćemo već da se sakrijemo u naše malecne mišije rupe gde i pripadamo, jer nas ovaj jeftini lepak Sintelon nažalost više radi na paranoju, dok kokain od vas pravi bre prave srpske junake, ma junačine (barem dok traje rad). I još jednom se izvinjavam, i evo ako mi verujete, pa bre ukinuo bih sad sam sebe samo da mogu, samo da elita srpska preživi a mi ljudski otpad smo ionako bili samo potrošna roba, reciklirano gorivo čiji je jedini cilj bio da fabrika ultrasa radi punom parom kao i do sad.

P.S. A SAD BEZ ZAJEBANCIJE. Iako ih mrzim iz dna ovo malo duše što Sotoni sam prodo, svaki put sam ponosan i kao Srbin i kao Beograđanin kada cigani pokidaju nekog preko, kad nas predstave u najlepšem svetlu, i tu im u poslednjih par godina zaista nema premca. Znači, mogu ja sad da kenjam kolko oćete o Generalštabu, jer meni to nije problem, ja te ljude znam još od kad smo deca bili, i meni su te koreografije zaista nebitne i smešne, da ne kažem dosadne. Ono što mene zapravo zanima je ova druga strana medalje, dakle organizacija, i tu im skroz skidam kapu, jer ja vas ovde i mogu da lažem u vezi toga, ali sebe teško, nikako. Činjenice su takve kakve su i jebiga, šta da se radi. I što neko reče, kamo sreće da grobari imaju samo 30% od te organizacije, gde bi im kraj bio. Vaistinu.

Dakle, onoliko koliko sam ja ušao u ovu problematiku putem druženja sa navijačima drugih klubova, zatim prisustvovanjem tokom nekih od tih akcijanja (doduše više hroničarski) i naravno putem foruma, jer setite se, ipak smo neki od nas na ovim forumima od 2001. kada smo imali po 18-25 godina a danas su neki bogami i prešli 40. Setite se samo delije foruma 2001. kada smo svi pisali tamo jer niti jedan drugi forum nije postojao, dakle i Grobari i Forsi, i Torcida i BBB, i brdo veoma interesantnih ljudi. E, to su bile JAKO zanimljive rasprave koje su nažalost iz nepoznatog razloga nestale sa foruma ili bar ja ne mogu da ih nađem, mada mi se pre čini da je sve napisano pre 2004. obrisano, no nije ni bitno, to može da se proveri.

Dakle, ono što sam ja zaključio ("ko si bre ti da bilo šta?") je da sa jedne strane imamo Cigane koji imaju savršenu organizaciju, pa sigurno najjaču u Evropi, ali nešto im ipak fali, a to je naravno, pogađate, DUŠA, jer tu nema spontanosti, sve se radi kao u vojsci, i individualac, čovek sa svojim nezavisnim mišljenjem, sa stavom koji se razlikuje od "većine", tu nema šta da traži, jer sve je po principu: naređenje - izvršenje, ćao - zdravo.

Sa druge strane imamo Grobare, koji su znači bili i ostali totalna anti-organizacija, a posebno sa ovim novim akcijama na jugu, da ne komentarišem sad...ali opet, Grobari ipak imaju DUŠU i to se vidi na svakom koraku. Imaju bre duha, uvek su imali duha čak i kad su bili najgrđi zeldi trip 90-ih. Jebote, kad se sad setim ja sam se tada toga gnušao, a sad kad pogledam u šta se sve izrodilo skontavam da je to bilo jedno mnogo dobro i zabavno vreme, pravi onaj suštinski pank, kad si mogao da se šibaš i sa murijom najopuštenije, i sa suparničkom grupom a da niko ne robija, pa i prase da uneseš na tribinu - mislim, a što da ne? Ma sve je prolazilo, samo tad nije bilo interneta pa se te ideje nisu rasplamsale onoliko koliko su mogle, ali i pored toga opet je tu bilo krdo suludo duhovitih akcija, naravno ne samo sa Grobarske nego i sa ciganske strane, pa su kasnije uleteli naravno i Forsi, i tako dalje...

Uglavnom, jbga ja se malo zapričao, malo skrenuo s teme, mozak ulepljen bronzom mi pojeo lepak, a danas smo duvali i benzin...te ne zamerite, a naravno još jednom se posebno IZVINJAVAM kulturnim uživaocima koke iz Niša, jer mi ovde dalje od trodona nažalost nismo dogurali, tako da ni ne znamo kakvo predivno dejstvo ima taj kristalno beli prah. Od kokaina smo konzumirali samo ono "rodiću ti sina, kralja kokaina", tako da ono...TUGA IZ PREDGRAĐA jbga :cry

Diavolo
15-04-2015, 10:57
To prijatelju nema veze sa "dusom".. Ako ja poslusam generalstaba ili bilo kojeg drugog momka koji vodi racuna o tribini, ne znaci da smo botovi koji slepo slusaju sta im nadredjeni kaze. To je poverenje u osobe koje vode tribinu vec 15 godina i koji su nas doveli do ovog nivoa na kojem smo danas. Ispade da samo mi se tako ponasamo... i opet bih isto birao da budem bez "duse" nego da imam dusu i takvu tribinu.

Mlađi cigani
15-04-2015, 11:01
Cekaj, je l' ti stvarno, ABRAX mislis da grobari imaju dusu ili je nesto drugo u pitanju? I da kod nas niko sem Generalstaba nema pravo glasa? Preterujes sa ti opisima 'DUSE' i 'NEDUSE'. Ne znaci da ljudi imaju dusu ako vlada anarhija i ako svako ima pravo da radi sta hoce kako mu se patka digne. To se samo zove neorganizacija, znas? To sto ti mislis da je sve naredjenje-izvrsenje je takodje preterivanje. Ides iz krajnosti u krajnost. Ovo sto se kod njih desava i ko vodi kolo tamo i za koga je ko navijao je samo odraz te anarhije ostatka stare grobarske ekipe koja je delom tu, a delom nije, a tu anarhiju su pozitivno predstavljali. I sta sad? Ona masa od 7 soma ljudi na jugu jna ne moze nista ovim novima, jer jebi ga, pustili su im korene tamo. Ne zelim da ulazim u njihovo dvoriste ovde i pisem sta ne sme, pa cu stati ovde, ali sto bi rekli 'I mi cigani imamo dusu' :) a to sto je tebi Partizan u srcu od malena pa si malo pristrasan i sto su ti drugari sa Vidikovca grobari ti to tako, malo subjektivnije vidis.

kin
15-04-2015, 22:27
eee cigani ciganski lazljivi...ma u opste ne pratite aba ligu :))))....

SPARTAK
15-04-2015, 23:16
Delije ne cine 10 ljudi glodare lazljivi

moonlight
15-04-2015, 23:29
Daj ključajte ovu stoku.

kin
15-04-2015, 23:32
vidi sto fmpovce boli poraz :)
http://www.telegraf.rs/sport/1524788-sramota-na-konferenciji-posle-derbija-vujosevic-izvredjan-tokom-govora

SPARTAK
15-04-2015, 23:34
I kakve to veze ima sa delijama?!

ABRAXAS 365
15-04-2015, 23:55
Ali pobogu, pa ja sam u startu naveo glavni i najveći problem juga, dakle tu totalnu anti-organizovanost, kao i ove nove momente, pa sam čak i parafrazirao čoveka koji je napisao ono da je Grobarima bar 30% vaše organizacije gde bi im kraj bio, jer zaista je tako, ja sam evo skroz uveren, ili možda grešim?

E sad, to možda zavisi i od ukusa ili neukusa ali meni su grobarske ideje daleko maštovitije i "na mala vrata" od vaših, što ne znači da se velikoj većini ljudi neće rađe svideti upravo vaš fazon (što je i činjenica, zar ne?), znači onaj rad: sve glamurozno i pod konac. Al' meni će uvek više leći mali baner (ili tako neka akcija) postavljen spontano bez ikakvog odobrenja od "rukovodstva", nego da sve al' bukvalno sve prvo ide na pregled u centralu pa onda na tribinu. Meni to jbga smeta i ja to nikada ne bi mogao da iskuliram a vama zaista svaka čast, jer kontam da dosta vas ide na taj sever zato što volite Zvezdu i uopšte taj navijački način života a ne sad što će vođa da vam kaže šta i kako, zar ne?

Priznajem, ja možda...verovatno...ma sigurno imam problem sa autoritetima, tako da i kad sam išao na Obilić tu su non stop bili problemi i kontao sam da je vođa jedan veliki drkadžija koji ima ogroman problem sa egom, i naravno da smo se stalno kačili, ali na takvoj maloj tribini ti uvek možeš da kažeš NE i da ga oteraš u tri lepe. Mislim, OK, jesmo mi grupa, ali nismo grupa slepaca i debila koje će tamo neki egomanijak da voza okolo. E sad, zamisli šta bi se meni sa takvim stavom desilo na nekim drugim tribinama. Realno bio bih izbačen u roku od odmah ako se ne bi ubrzano smirio i prilagodio.

Takođe, ja zaista nemam ideju kako je danas na jugu, jer ja jug vidim taman kolko i ti, dakle preko priča, fotki, razgovora sa ljudima, ali nemoj da misliš da sam pristrasan jbga. Ako ja scenu pratim od 1999. pa ja sam za sve te godine ladno samo 2 puta otišao na jug, jednom sa nekim drugarima koji su me zvali 2005. i drugi put na derbi 2001. I još 2-3 puta pre toga, 1989,1990. i 1995. Dakle, ja nikako ne mogu da se deklarišem kao Grobar jer to bi bila uvreda za ljude koji su pravi navijači, tako da mu ja više dođem ko simpatizer, i neka vrsta hroničara jer sam pratio tu scenu al bukvalno iz svih mogućih uglova.

E, baš zato i mislim da imam puno pravo da iznesem svoje mišljenje jer tome valjda i služe forumi, a ne brate da se nipodaštava sagovornik i vređa. Naravno, nisi me ti vređao ali 96% tvojih jeste, i to samo zato što sam pismen, što znam veoma dobro da napišem ono što mislim i što nemam kompleks od toga šta će "većina" ili drugi da mi kažu, i ko će čime da mi preti.

Pa ajmo realno, ja da sam išao na to kolko će ljudi da mi preti i posle da štanglira iz zasede, pa ja ovo ne bi pisao ni u ludilu, već bi se uvalio u fotelju i uživao gledajući kakva još nova ludila će da se dese ove polusezone, jer uvek ta ludila svako malo isplivaju i to je jako zanimljivo sa bilo koje tačke gledišta. Ali ja ipak mislim da imam šta da kažem, i da to može da koristi mlađim navijačima baš zato što su moji stavovi u principu dijametralno suprotni od ustaljenih, a svakako je bitno da ti klinci čuju i jednu i drugu i treću i četvrtu i svaku stranu priče, a ne samo jednu te istu po hiljadu puta.

Dakle, ne mora se biti ultras po P.S-u, ne mora se biti ultras po knjizi (by the book) jer ta knjiga braćo, da se razumemo, NE POSTOJI, no je nametnuta od pojedinaca koji nažalost u jednom određenom broju slučajeva zloupotrebljavaju ceo taj fazon, i modu, i način razmišljanja i sve. Jer brate, ako ti npr. da bi bio deo neke grupe moraš automatski da prihvatiš SVO TO JEDNOUMLJE, da budeš etiketiran tom ili tom ideologijom i načinom odevanja, i čime sve ne, onda jebeš sve to. Ne može meni bre ni bog otac da nametne da ja budem niti četnik, niti partizan, niti ljotićevac ako ja to ne želim iskreno. Znači nema šanse, a to je upravo ono što se ovde radi već godinama.

Uvuku te prvo na priču o klubu i modi oblačenja, pa te posle preko foruma (bilo kog) dresiraju da postaneš jbga budući bully neke političke stranke, ko SA odredi što su bili u Nemačkoj 30-ih godina. Tako da nije nikakvo čudo što danas imaš aktivnih navijača koji se eksponiraju prvenstveno u Dverima ali i u DSS-u, u SNS-u, radikalima, a bilo ih je bogami 2003. i u DS-u pa i u LDP-u, a da ne pričamo šta se tek 90-ih događalo. Bruka bre i sramota na sve strane. No na stranu to za sad...

Nego da završim ovo o Generalštabu jednom za svagda. To kad smo se mi kačili 2003. ja sam bre imao "jedva" 25 godinica i realno nisam znao bre gde je levo a kamoli nešto malo dublje (uzmi u obzir da su današnje generacije daleko ispred nas, najviše zbog interneta koji je tada bio tek u povojima) tako da normalno da sam bio u frci kad mi zapretio tamo neki vođa, a još smo imali i zajedničke drugare i poznanike te je pretnja bila i te kako realna, al' bez zajebancije.

Ali brate ta vremena su prošla, ja sad imam skoro 40, plus znam dosta informacija do kojih se u ono doba nije moglo doći iz ovog ili onog razloga, i jbga vremenom sam skontao kako me je Gen. izradio tu, jer da sam ga tih godina sreo solo u gradu pa naravno da bi mi bežao, jer svi znaju da nije fajter, pa mi je zato i smešno i jako mi smeta što se on uopšte usuđuje da bilo kome preti, jer brate ako pretiš nekome pretiš mu valjda solo, a ne tamo nekom "severnom armijom"?! Pa jbte tako može i moja baba da zapreti nekome svojim zetovima i sinovima, mislim, kakav je to način, na šta bre to liči? Budimo realni jbga...

Druga stvar, drugari sa Vidikovca su mi sve samo ne Grobari, dakle ima jedan prastari Grobar koji je bio ponajviše aktivan početkom 90-ih, i to je to. Sve ostalo su Forsi i Cigani, doduše naravno da Forsi dominiraju ali evo već 15-ak godina mogu da potvrdim da nije bilo nikakvih ni tuča ni frka, ma čak ni čarki bukvalno, sve se to rešava drugarski uz pivo i razgovor, znači nikakve trzavice i cimanja, i zato mi je skroz čudan trip kad odem u tako neki kraj grada a ono neki zli nadrkani klinci odmeravaju ko prolazi i mršte se, a ja se samo iščuđavam šta im se to dešava u glavama?! Vidikovac bre miran, porodičan kraj: deca se igraju, roditelji sede na klupicama, klinci vodaju kerove, penzioneri se šetaju u krug onom stazom oko naselja...ma idila, ko vazdušna banja, sve leči...ne zajebavam...

Mlađi cigani
16-04-2015, 00:19
Pazi, procitao sam prvi deo tvog posta i ne znam po cemu tebi to da bi grobari sa nekom organizacijom bili nesto vau? Moraju oni da imaju ozbiljan potencijal u svojoj brojci da bi mogli nesto, a trenutno su tanki sa brojkom, vrlo tanki. Nema tu neke organizacije, stvar je u tome kako se na severu radilo i kako su se kroz tu mobilizaciju prikupljali i ucili ljudi. E sad, postoji ta rec spontanost koju mi, iskreno, gubimo bas time sto mladji (ukljucujuci i mene) uce taj jedinstveni fazon navijanja. Moras da shvatis da covek da bi ga iko smatrao navijacem mora da VOLI klub za koji navija. U protivnom, ja i mnogi ovde ne mogu sebe i tebe da stave u isti kos jer su to totalno drugaciji pogledi na navijacki svet. I to sto ljudi sad tebi mozda pricaju kako kod nas vlada jednoumlje, ja to, najiskrenije ne vidim. Vidim to gasiranje i lozenje na ovog i onog sa sipke, ali ti sto se gasiraju budu tu sezonu-dve i posle toga ih nema i takvi nisu vredni pisanja ni paznje. I jos nesto, zahvalan sam Bogu sto nam se ne desava to sto se desava kod njih, a moze da nam se desi, svakome moze. To kod njih je kancer za koji se nadam da nece preci kod nas.

maloumnik
16-04-2015, 00:53
Ostavite se vi Grobara...Grobari kakvi god da su sada a nisu kakvim ih predstavljate su POJAM bili i ostali za tifo scenu.Laku noc ;)

NorthStand
16-04-2015, 01:22
ja mislim da su grobari grejvdigerski u kurci prije svega zbog puno frakcija, i što nemaju kompaktnu jezgru, ali i dalje mislim da su dobra grupa i ovako pomalo razjebani. kad bi se kohezirali, mislim da bi oni mogli ciganima parirat u svim segmentima, pogotovo na ulici. grobare se dosta podcijenju na uštrb cigana, mislim da se ciganima daje prevelik značaj, daleko od toga da oni u ovom momentu ne pokazuju više od njih i većine ostalih na ovim prostorima, ali moj je dojam da se oduvijek te cigane gledalo s prevelikim strahopoštovanjem i nenormalno im se pumpalo reputaciju. djelom su to oni sami krivi, zbog odlične propagande, a djelom ih drugi zbog nedostatka hrabrosti da im se suprostave ozbiljno rade uslugu.

dakle, grobari su kad se kompletiraju potpuno al pari njima na ulici, a drugi je par rukava što su cigani bolji kad je u pitanju baklje prskalice gore papirići i slične novotarije. meni osobno se viđe sviđa ta grobarska anarhija, od ciganske "sve po špagi" politike.

torcida naravno ima svoje razloge zašto više "gotivi" cigane, ja osobno nisam fan cigana i to jasno dajem svima do znanja, kad je srpska scena u pitanju, više cijenim UF i Grobare. oni furaju taj fajterski stil od početka, i bili su neko vrijeme bolji fajteri od cigana, šta god cigani mislili o njima. grobari su sjebali s frakcijama, i to bi trebali riješit, ako žele naprijed i na megdan pred cigane.

i sviđa mi se ona grobarska, "postoji istina, i postoji ciganska istina". :D

eto toliko od mene, ne želim vam kvarit zabavu, ali kad ste se već raspisali o tome tko je kakav, da i ja dam svoj sud sa strane, ionako je pdf umro, svi relevantni su pobjegli glavom bez obzira, pa je red došao da i mi koju kažemo, ja potpuno objektivan lišen bilo kakvih navijačkih subjektivnih dojmova jer ne pripadam niti jednoj od navedenih grupa mislim da imam najbolji uvid u to kako stvari funcioniraju na vašoj sceni. :de

ps. i kad već se polako zatvara ovo općilište, da i ja iznesem svoj konačni sud o tome, tko je tko na vašoj sceni. :D

nadam se da će 1981, napisat još barem jednu kolumnu o pampiju, bio bi red, da se za kraj oprostimo ko ljudi. :cerek

dzg-28/60

maloumnik
16-04-2015, 01:41
North...
U necemu cemo se sloziti u necemu ne,ali sve u svemu dobar post.Ali...frakcija je ako mi moze iko verovati sada trenutno na najmanjem nivou od kada postoje Grobari,utisak je da smo nikad slozniji da ne ureknem ;)
Sto se tice ulice nije za forum,ali sto se tice koreografija postoje foto izvestaji sa obe strane gde se moze videti ko kako radi.A kakva je stanje na sceni kod vas voleo bih da napises.

NorthStand
16-04-2015, 02:14
ima kompetentnijih od mene, pa neka oni kažu, eto capo trotočka neron exx je na istočnom frontu pa ne može :D zg blue ako je još tu, bi bili idealni za taj "uviđaj" pa neka kažu ako imaju volje.

i ako im "generalštab" da dozvolu naravno, jer ipak je ovo tema o Srbiji. :D

dzg-28/60

DELIJENIS
16-04-2015, 12:13
ABRAXAS, Pre svega kolko sam ja upoznat o vidikovac i ako nisam iz beograda da je on sve samo ne miran kraj, ako mislis da je miran zato sto samo forsi dominanti onda je miran jel se verovatno ne biju izmedju sebe, kolko ja znam odatle je bilo dosta grobarskih poznatih glava 90' dok nije ubijen valjda vodja grobara koji je bio sa vidikovca cak je bila i zastava vidikovac kolko se ja secam na jugu, davno je to bilo verovatno ovi mladji ni ne znaju to, a posle toga je uglavnom to bio radov kraj, verovatno i najaci radov kraj posle banjice, ima dosta izgasiranih klinaca tamo samo nemaju konkurenciju bar u kraju.

Pa jebote vodja ne mora da bude bruce lee da bi bio vodja, zna se ko je za akcijanje , a ko koreografije , i tako dalje , a ja iz iskustva znam da on nije sisa kao sto ti pricas i u par navrata sam se i uverio u to, a te tvoje prica kao on ti je pretio pa te nije nabo i te price, dal njega uopste boli kurac za tebe, pogotovo sto je proslo od toga vec 10 godima ili vise...

A o jugu i da ne pricam, prosto ne mozes da poredis cigane i grobare, prosto ako vise cenis njihovu ne organizovanost, pre svega oni nisu ne ogranizovani zbog toga sto im je to fazon nego iz njihovih podela i ko zna cega i zbog toga sto su oterali i ono malo grobara sto je valjalo i sto im je unutrasnjost u kurcu pre svega zbog ljudi koji trenutno vode tribinu, pa cak i oni pre podele nisu bili jaci od nas al su kolko tolko mogli da pariraju , ali od tada smo mi napredovali mnogo a oni su samo nazadovali , pricam o ulici da ne bude zabune, o kojoj vi spontanosti govorite? Pa valjda treba da se zna ko sta kako , ta spontanost ih je i dovela do 100 deljenja, treba da se zna ko je autoritet i da se to postuje, nisam hteo da pisem ovde nista o grobarima ..

A o tome da nama placa uprava sve to? dal si ti realan, ili si bar svestan da nam igraci imaju minimalac od 200 evra i da klub duguje 50 miliona, kolko ja znam sve se finansira iskljucivo iz delije shopa koji radi veoma dobro.

Mladji cigani nemoj da pises ovde samo da bi nesto napisao.

Muay Thai
16-04-2015, 14:39
O cemu sve ljudi nece pricati o bojkotu aba lige,jesi ti nekad video bilo koju nasu zastavu na aba lgii? ne ide se organizovano idu simpatizeri i da stavimo vise tacku na tu pricu,a tu je pesmica za groblje i ove purgere koji misle da su svemirski navijaci,ps. mi smo to postovanje zasluzili tamo gde treba nije nam ga niko nametnuo druga je stvar sto se vi nas plasite budite mi pozdravljeni
https://www.youtube.com/watch?v=A5xAP5SnKyY

Moreira
16-04-2015, 15:11
O cemu sve ljudi nece pricati o bojkotu aba lige,jesi ti nekad video bilo koju nasu zastavu na aba lgii?

2002
http://www.delije.net/galerija/02_03/0203_cz_zadar14.jpg

2003
http://www.delije.net/galerija/02_03/0203_cz_split2.jpg

2004
http://www.delije.net/galerija/04_05/0405_cz_par_basket_2.jpg

DELIJENIS
16-04-2015, 15:44
ajde bre koji ste licemeri, ti si nasao ovde da pricas nesto o ciganima, idi reci svojim ciganima nesto u lice nego cutite ko zaliveni. ako je tebi najveca briga dal je veceras bilo simpatizera ili ne, a pritom ste u 100000 puta vecem kurcu , i jos dodjes ovde i trazis slike cigana. bravo za tebe, ja bi da se na ovoj temi iskljucivo kace slike i obrisati sve postove

Muay Thai
16-04-2015, 16:06
stani decko da li si ti realan? da li si ti u zadnjih 10 godina video ikada nasu zastavu na basketu?neko organizovano navijanje?mi svoju rec necemo da pogazimo ako nismo isli prosle godine na polufinale koje je bilo u Beogradu iako nam je i tada bilo bitno kao i sada. I ti si nasao sad da ispadnes frajer i kacis slike pre 11-12 godina bravo frajeru a kad ti bude dosla regionalna liga za 5,10,15,50 godina i kad ne budu mogli gostujuci navijaci da idu na utakmice i kad budes imao 1 utakmicu u 2 nedelje seticete se da napravite bojkot ne brinem se ja za vas vi ionako ono sto smo mi radili pre 15 godina vi krenete sad ne kaze se dzabe vi ste samo losa kopija....ionako su vam vodje cigani.toliko

Moreira
16-04-2015, 17:35
Sve je to lepo sto ti pises i ja to podrzavam.Ali, sve to pada u vodu jer ste vi pratili jadransku ligu a sada odjednom bojkot zasto-zato.
Prvo vam je klub uleteo u tu jadransku ligu i pozivao ostale klubove da se prikljuce.Partizan nije igrao prvu sezonu i upozoravao je na ovo sto se danas desava a to je tiranija par ljudi koji drze tu ligu, propadanje ostalih srpskih klubova, ucenjivanje za evroligu i dizanje rejtinga hrvatskim i ostalim klubovima u regionu.
A vi ste tek posebna prica, protiv zadra, cibone, krke, sarajeva i ostalih punili ste Pionir samo tako, tad nije bilo bojkota.Onda kad ste videli da je i tu Partizan glavni na terenu krecu nekakvi bojkoti.

Muay Thai
16-04-2015, 17:51
Stani Moreira imas 24 godine a pricas kao da si u osnovnoj skoli kao da se prepires u to doba ko je jaci Zvezda ili partizan,decko pazi samo sta si ti napisao "A vi ste tek posebna prica, protiv zadra, cibone, krke, sarajeva i ostalih punili ste Pionir samo tako, tad nije bilo bojkota.Onda kad ste videli da je i tu Partizan glavni na terenu krecu nekakvi bojkoti" stani da li si ti realan da mislis da je bojkot krenuo zbog vas? posto ocigledno mislis svaka ti cast ipak ste vi institucija a mi fmp diva telekom zeleznik covic arapi rusi vucic itd. strasno sta sve covek moze procitati ovde,samo procitaj moju poslednju objavu i videces u cemu je poenta za 5,10,15,20 godina nebitno kad bice ta liga u fudbalu pa cemo kukati za gostovanjima

Diavolo
16-04-2015, 18:01
Sigurno smo zbog vas prekinuli pracenje, ajde ne lupaj... Abrahas, razumem sta pokusavas da kazes, ali onda se zapitaj sta je bolje za tribinu, anarhija ili dobra organizacija... videli smo na mnogim tribinama do cega moze da dodje ta neka anarhija... spontanost i ako je bila na mnogim tribinama pre, sada je nemoguce tako nesto. Samo hocu da kazem da ako neko ima dobru organizaciju ne znaci da je bot koji slusa sta vodja kaze, vec jednostavno ljudi veruju momcima koji su zaduzeni za tribinu. I mislim da se preteruje sa tim cigani-organizacija... dosta jakih grupa imaju vrhunsku organizaciju, nije to nista vau.. jednostavno, rad i red se kad tad isplati.

Moreira
16-04-2015, 18:41
@muay thai
Opet ti kazem sve je to lepo sto si ti napisao ali zasto ste onda uopste i pratili tu ligu? Postavio sam ti direktno pitanje ako hoces odgovori samo nemoj da napises 10 redova a da nista konkretno ne kazes.

p.s. sad imam i vise godina

kin
16-04-2015, 19:35
stop oruzju,ne kapiras,nema ni jedne zastave,sto automatski znaci da ne prate aba ligu :).vise ceo univerrzum zna za istinu i cigansku istinu.

pticica
16-04-2015, 19:58
Jednostavno pricate o grupi koja nikad nije pretpila ni jedan jedini poraz, svaka njihova zastava koja se nasla u drugim rukama nije pala na propisan nacin, a oni su svaku uzeli protiv 10 puta brojnije grupe...ima istina i ciganska istina i to je to...bojkotuju ligu idu simpatizeri koji bleje u bbrs duksevima brigate majicama itd...cuj bojkotujemo ligu ne kacimo zastavu i to je to...hahahahhaha
Grobari 24god 20gostovanja

BRE
16-04-2015, 20:38
A da vi jednostavno prestanete da kacite slike gde se vide lica ljudi? Sta mislite o tome na primer??

BRE
16-04-2015, 21:44
Citam ovaj forum vec duze vreme i secam se ranije da je na ovoj temi (samo sam nju posecivao, ostale ne, nisam nesto ni zainteresovan za druge) bilo dosta kvalitetnih upisa od strane clanova koji imaju veliki kredibilitet ne samo na svojoj tribini nego i medju ostalim tribinama i ljudima... Kvalitetna, odlicna diskusija se vodila i bilo je za uzivati citati diskusije i upise tih clanova (ne bih da imenujem ali ima ih i kod grobara i kod delija/cigana) koje su imale neki smek i drzale su paznju.. Ovo sada je cisto prepucavanje i presipanje iz supljeg u prazno, bez argumenata, cinjenica... Ti stariji ljudi su prestali da pisu, zasto ne znam, a i ovo nije sigurno mesto da se daju razlozi zasto je neko prestao da pise. Nadam se da ce ti ljudi opet pisati, e sad da li ce ne znam, ali se iskreno nadam, jer su mnogo davali na kvalitetu ove teme.

Mlađi cigani
16-04-2015, 23:11
Aba ligu prate ljudi koji zele da dodju zbog Zvezde, ali niko ne dolazi organizovano niti se tako navija. Osnovno je valjda da bar bubanj postoji kada se navijanje organizuje ili razglas, a nicega od toga nije bilo. Dolaze ljudi iz ekipa, neki pojedinacno, neki sa par drugara i to se zna, nema tu sta da se laze ili krije, a to je meni sasvim normalno.

bgd_fantom
16-04-2015, 23:21
ovaj forum je nekad bio keva svih foruma....nekad.a sto se cigana tice za dobrim konjem se uvek dizala prasina!!!1

maloumnik
16-04-2015, 23:22
Cinjenice ne prestaju postojati zato što se ignorišu.

StopOruzju
16-04-2015, 23:26
Aba ligu prate ljudi koji zele da dodju zbog Zvezde, ali niko ne dolazi organizovano niti se tako navija. Osnovno je valjda da bar bubanj postoji kada se navijanje organizuje ili razglas, a nicega od toga nije bilo. Dolaze ljudi iz ekipa, neki pojedinacno, neki sa par drugara i to se zna, nema tu sta da se laze ili krije, a to je meni sasvim normalno.
Pa tebe razumem kad tako napises,ali da neko od tvojih napise samo simpatizeri idu na aba ligu,taj je ili lud ili nije bio na vasoj utakmici u pioniru u zivotu.

stajanje
17-04-2015, 00:18
Koji su pacenici ovi glodari. Pa izbroj kolko na toj slici ima navijaca.
Gde ste na ulici?!?!

Nemoj da provociras i teras ljude da kace razne slike gde se vide lica da bi neko dokazao koliko je navijaca bilo u hali kada odlicno to znamo i mi, a i vi. A gde je ko na ulici sigurno neces dobiti odgovor na forumu.
Uozbiljite se.

Mlađi cigani
17-04-2015, 14:21
ja ne znam šta vi očekujete ovde???navijački forum ha ha ha!!!dal mislite da će ikada dve suparničke navijačke grupe moći da se slože oko nečega,da priznaju nešto...neće nikada!!!a ovo prepucavanje ovde...pa to pišu samo babe i devojčice!!!
Tuzna realnost nase navijacke scene. Jednom cemo valjda svi moci da se suocimo sa sopstvenom istinom umesto sto stalno isterujemo neku pravdu u pokusaju. Previse ima onih koji kroz zivot nisu nauceni da priznaju svoje greske i to jednostavno pokazuju i kroz tribinu. Niko nije savrsen i bez greske, neko se potrudi da ispravi svoje stavove tako sto postaje zreliji, a neko stagnira bas zato sto misli da nema sta da ispravi.

Mile Srbin
17-04-2015, 15:07
Ti mladji cigane molis administratore da zakljucaju temu, a ti prvi ne stajes sa pisanjem! Saberi se bre decko!!! I vi ostali zvezdnini forum navijaci iskulirajte, dosta je!!

caporegime
17-04-2015, 15:33
ajmo fino ispočetka.

dakle, diavolo, delijenis, spartak, sulc, džiudžicu i mile srbin ban na tjedan dana jer unatoč višesrrukom pozivu, ne jebu pravilo o generalijama.
ako nakon tjedan dana nastave po starom, slijedi ne ban, nego brisanje profila.

maloumnik
22-04-2015, 01:17
ima kompetentnijih od mene, pa neka oni kažu, eto capo trotočka neron exx je na istočnom frontu pa ne može :D zg blue ako je još tu, bi bili idealni za taj "uviđaj" pa neka kažu ako imaju volje.

i ako im "generalštab" da dozvolu naravno, jer ipak je ovo tema o Srbiji. :D

dzg-28/60

Da li ima kompetetnijih od tebe ne znam,ali napisao sam tebi da mi objasnis situaciju na hr sceni a ne njih.Cekam odgovor...

Ja da sam hteo njih bi pitao,posto vidim da se razumes u tudje reci sirom auditorujumu nesto i o svom dvoristu.
:kava

NorthStand
22-04-2015, 02:54
dotični znaju najbolje i iz prve ruke sve prljavštine i dogodovštine s naše scene, pa njih pitaj na pp. šta ću ti ja pričat, kad ja idem tu i tamo neko gostovanje i ne sudjelujem toliko aktivno u radu grupe ko oni. oni su aktivniji, pa neka oni i pričaju.

o srbiji sam rekao svoje mišljenje, nemam neke insidarske informacije da bih je komentirao, ali više manje u ove dane neta svi pokupimo nešto s neta pa na konto toga kreiramo mišljenje, iako je to sve više manje nebitno kad se sučele dvije grupe onda se mogu davat neki konkretni zaključci i dojmovi, što kod mene nije slučaj nisam se susreo s vama da bih dao neki konkretniji zaključak kakav je tko od vas, ali ako pričamo o nekom mom dojmu sa strane UF drže prvo mjesto čvrsto. jer su jedina grupa na ovim prostorima koja ima ispravan stav(uz White Angelse naravno), a to je da je nasilje glupost. :D

http://i287.photobucket.com/albums/ll138/naopaki_djomla/411_trablmejker_com.jpg

dzg-28/60

kin
23-04-2015, 09:11
znate vi kad da otvorite temu...ako su Srbi koji ovde pisu iole pametni nece postavljati ni slike,izvestaje,videa sa derbija. glasao sam za to da se ovaj topic ne zakljucava.moze li kako opet da se glasa?za zakljucavanje sam.a verovatno i mnogi drugi.

Inkvizitor
23-04-2015, 12:44
Ja sam zaključao temu a drugi mod ju je otključao, ja opet zaključam on opet otključa. Mene to smara ako me razumiš.

Obratite se njemu, znate koji je..možete javno a možete i na PM. Zamolite ga da ne otključava temu.

Ako to ne prođe uvijek imate mogućnost da ništa ne pišete na temi. Ako može štrajk na ulici u preduzeću može i na forumu.

NorthStand
23-04-2015, 16:46
znate vi kad da otvorite temu...ako su Srbi koji ovde pisu iole pametni nece postavljati ni slike,izvestaje,videa sa derbija. glasao sam za to da se ovaj topic ne zakljucava.moze li kako opet da se glasa?za zakljucavanje sam.a verovatno i mnogi drugi.

a šta se promjenilo od tada ?

neka temu opet zaključaju, ali prije nego je zaključaju, ide video od UF.

http://www.youtube.com/watch?v=tExEArJGdNY

Džaba zvezdi, džaba zvezdi i titula trista,
kad na grbu, kad na grbu petokraka blista! :D

dzg-28/60

DELIJENIS
24-04-2015, 15:31
Svaka cast urednicima ove stranice, pa onaj decko samo sto je stavio onaj link za zelene g13 odma su izbrisane sve poruke, a vidim on ovde provocira, zna se sta je zvezda u srbiji, i zna se da su uvek srbi navijali za zvezdu dok je klub sa druge strane topciderskog brda bio multinacionalan, oduvek je tako bilo a klub je nastao u to vreme i zato je i dobio ime u cemu je problem? pa i samo ime dinamo je samo po sebi komunisticko jel je nastalo u tom periodu, o imenu hajduk ne moramo ni da komentarisemo zar ne ? Forum je postao mesto iskompleksiranih admina koji nisu vise na tribinama koliko vidim pa im ovo dodje kao terapija, a ne znam zasto se ti javljas , ispricaj nam zasto nestavljate zastave hrvatske na nekoj ligaskoj utakmici i zasto je stavljaju zeleni samo kad igraju protiv nas? Zasto nije na svakoj utakmici kao sto je srpska na svakoj utakmici oliy-a. I o tome ko je levo a ko desno jel zeleni sigurno nisu nacisti ili sta vec to zna i svako ko je iole upucen u grcku scenu , jeste da imaju par grupa , ali i dalje ima tu dosta vise ovih komunista, isto kao kod ael-ovih ili iraklisovih i jos dosta drugih grupa, a sad slobodno obrisi poruku posto prosto nisi u mogucnosti da polemises samnom jel ne znas o cemu pricas a provociras, a ipak imas tu mogucnost da izbires post i da se spases bede,a koliko vidim niste brisali komentare upucenu generalstabu ali zato kad je upuceno VELIKIM hrvatima onda je sve obrisano u roku od 3 minuta. Dosta o tome koliko ste ozbiljna grupa govori to da vas je jedan covek ugasio. Bolje i da ugasite odma ceo topik i da izbrisete sve poruke. CZ, 27, 80+

Ako imas bilo koji problem samo u inbox gde i kada

DelBoy
24-04-2015, 17:27
Kao zakljucali temu i pred derbi otvorili.Ja isto predlazem da niko nista vise ne pise i ne objavljuje jer nema vise smisla.Ionako je puno ovde zalutalih ljudi,kao ovaj kompleksas iznad, kojima je toliko dosadno ,jer im je navijacka scena nula ,pa dodju da lece ovde komplekse,citajuci nase prepirke i svadje,uplicuci se u njih a nemaju pojma ni sta se u njihovom dvoristu desava a kamoli kod nas.Vise pisu na nasoj temi nego na svojoj. Batalite ovaj forum,vec poodnavno je postao sranje tesko.Tako da predlazem da niko nista ne pise ni ne postavlja sa predstojeceg derbija,ako nekog zanimaju slike i videi nek trazi na netu.A kao ima neki normalan admin nek zakljuca temu zauvek i dovidjena.

kin
24-04-2015, 17:31
delboy
+1

Inkvizitor
24-04-2015, 17:34
Kao zakljucali temu i pred derbi otvorili.Ja isto predlazem da niko nista vise ne pise i ne objavljuje jer nema vise smisla.Ionako je puno ovde zalutalih ljudi,kao ovaj kompleksas iznad, kojima je toliko dosadno ,jer im je navijacka scena nula ,pa dodju da lece ovde komplekse,citajuci nase prepirke i svadje,uplicuci se u njih a nemaju pojma ni sta se u njihovom dvoristu desava a kamoli kod nas.Vise pisu na nasoj temi nego na svojoj. Batalite ovaj forum,vec poodnavno je postao sranje tesko.Tako da predlazem da niko nista ne pise ni ne postavlja sa predstojeceg derbija,ako nekog zanimaju slike i videi nek trazi na netu.A kao ima neki normalan admin nek zakljuca temu zauvek i dovidjena.

Nitko vama ne stavlja pištolj na čelo da pišete.

dolazite ovdje govoriti kako ne treba nitko pisat a sami pišete.

A dovoljno je samo ne logirati na ovaj forum i riješio si problem. Što te onda briga hoće li tko ključat temu ili neće.

Ali evo da vam pomognem, da vas više ne škaklje ja ću je ponovo zaključat.

caporegime
24-04-2015, 18:07

glavno da ti nakon što si napisao post i dalje dežuraš ovdje. i mi smo onda kompleksaši?

Dosta o tome koliko ste ozbiljna grupa govori to da vas je jedan covek ugasio.
eto jedan nas čovjek ugasio ali pred tom neozboljnom grupom se ostavljaju svoji ljudi u vojvođanskim kukuruzištima

...
24-04-2015, 18:39
dosta prepirke, koji vam je kurac...kao neka djeca ste.
stavljajte slike, klipove, priče i to je to...moj tata je jači od tvoga, to već znamo svi odavno.

interceptor
18-06-2015, 14:00
http://www.youtube.com/watch?v=yrLHI2KMOVs

zvezdaš
20-06-2015, 17:09
https://www.youtube.com/watch?v=BHKwEJY77x4

ABRAXAS 365
28-06-2015, 08:11
Jbga al' morao sam da se javim povodom ovoga iako smo navodno okončali priču što se tiče ovog topika. Dakle, mesecima su mi kenjali ovde kada sam pokrenuo ovo pitanje tek onako usput, iz čiste radoznalosti. Uostalom, neki se možda i sećaju kako su me "pojedinci" prozivali kako sam nebitan, kako se uopšte usuđujem takvo nešto da pitam, pa zatim kako bi svojim pisanjem mogao da izazovem i bespotrebne sukobe po Beogradu, gde bi dalekobilo mogao neko i ozbiljnije da strada. Pa su onda naravno i standardno pretili (deja vu) preko privatnih poruka a i ovako, ma bre nema šta nisu radili, i evo sad na kraju ladno sami napravili ovu kartu.

http://i58.tinypic.com/orryj6.jpg

Mislim, nemam ja ništa protiv same karte, ko god da ju je pravio skroz solidno ju je uradio, što se kaže skoro pa skroz fer i korektno, ali braćo moja, setite se šta ste pričali do pre samo par meseci, evo samo se toga setite. Hvala.

caporegime
28-06-2015, 12:03
po ovome ispada da je grobare zapala uglavnom periferija.
ali to ne znači da su ovi kvartovi čisti nego tek neka većina, jel?

ABRAXAS 365
28-06-2015, 13:44
Upravo tako, nema tu ništa skroz čisto, a i realno je nemoguće, zar ne?

A inače, po mom neskromnom mišljenju Grobari su ovde malčice oštećeni u globalu, a i ove tačke nisu baš dobro raspoređene, tipa u nekom kraju gde se zna da neka grupa dominira, npr. evo Kotež gde su full cigani a i vrlo dobro se zna da ima jakih Forsa npr. nema plave tačkice kojom bi se označilo i njihovo prisustvo.

Mada opet kažem, pitanje je ko je autor ove karte i sa kojim ciljem je rađena, tako da se ja tu ograđujem. A kolko je tačna...pa dosta je tačna kao što sam već napomenuo. Dakle, to vam je u principu to. E sad, možda ja jbga volim i da lažem pa je ova moja priča skroz fejk, al' za to se valja obratiti zna se kome.

Pozdrav.

ladomir
30-06-2015, 02:10
http://www.telegraf.rs/sport/1635117-ko-vlada-beogradom-koliko-je-ova-navijacka-mapa-tacna-foto

Posle manje od 24 sata izadje ovakav tekst.
Samo totalnom idiotu nije jasno zašto ne treba pisati po forumima.
A tebe "caporegime" baš baš interesuje situacija u Beogradu, pa moraš da postaviš neko pitanjce da razjasniš situaciju, a možda i malo da isprovociraš one gluplje da se opet pokrene neka rasprava...

Ovo postavljam samo iz razloga da više niko ko malo razmišlja ne napiše i jedno slovo!

ABRAXAS 365
30-06-2015, 08:06
Samo da napomenem da Telegraf kartu nije skinuo odavde nego sa tvitera, a bila je objavljena i na fejsbuku ranije gde sam je i ja našao. Dakle, veze s forumom nema.

ABRAXAS 365
30-06-2015, 08:48
I samo da se još jednom ogradim, znači budi siguran da ne bi ni ja nastavljao priču ovde, ali sam od vaših prozvan onomad da "huškam na rat" tako da sam jednostavno bio primoran da reagujem. Hvala.

BWA
30-06-2015, 12:56
i Forsi su dosta osteceni, na Zvezdari imaju grupu poprilicno jaku a namapi ih nema nigde, onda Cerak je ceo obelezen u crno jesam grobar ali ipak je Cerak njihov..takodje B.Brdo ima ih i tamo..
Ovu mapu su sigurno pravili Cigani pa ispade da ceo centar navija za Zvezdu a u centru zive snobovi koje ne da realno zabole stvar za fudbal i ko za koga navija:kez
Jeftina ciganska propaganda.

ladomir
30-06-2015, 16:47
Zašto ti je potreban taj komentar "jeftina ciganska propaganda"?
Ja bih prvi j.... mater tom idiotu koji je napravio ovu NEPOTREBNU i nerealnu mapu koja nema nikakve veze sa našom grupom!
Komentarima kojima se ispravljaju greške, samo se stavlja u isti nivo sa tim koji je i napravio ovu debilnu mapu.
ABRAXAS 365, izvinjavam ti se, nisam znao za tviter i fejsbuk jer tamo u životu nisam ušao.
Dajte sada da stavimo tačku na pisanje ovde i da budemo navijači tamo gde treba, a ne u virtualnom svetu!!!

manijak
12-07-2015, 16:58
Može li pojašnjenje oko transparenata.
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/1965076_881717295223903_3325286713094650021_n.jpg? oh=8aab4a22f8ccde4ef1ba0cb9fcacf4d0&oe=561678C4
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10959904_866878770041089_7333628962187293860_n.jpg ?oh=7c1de045437263e7c265508963f20068&oe=56117C96
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1013255_800136980048602_5061403120334416301_n.png? oh=f43d99928179a0d5fb687a6e6e73f44a&oe=5615DA72
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/10294364_713689298693371_4462289695127480423_n.jpg ?oh=68e5e22ae273e354675580867fb71076&oe=56175BA1
http://s8.postimg.org/92xf76611/20_01_cz_par67.jpg
Heroes je pao fer i bio je udarni transparent?
Kako je pao ovaj Grobari? Je li on bio udarni?

EvoksPGD
13-07-2015, 14:47
Može li pojašnjenje oko transparenata.
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/1965076_881717295223903_3325286713094650021_n.jpg? oh=8aab4a22f8ccde4ef1ba0cb9fcacf4d0&oe=561678C4
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10959904_866878770041089_7333628962187293860_n.jpg ?oh=7c1de045437263e7c265508963f20068&oe=56117C96
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1013255_800136980048602_5061403120334416301_n.png? oh=f43d99928179a0d5fb687a6e6e73f44a&oe=5615DA72
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/10294364_713689298693371_4462289695127480423_n.jpg ?oh=68e5e22ae273e354675580867fb71076&oe=56175BA1
http://s8.postimg.org/92xf76611/20_01_cz_par67.jpg
Heroes je pao fer i bio je udarni transparent?
Kako je pao ovaj Grobari? Je li on bio udarni?
Svi transparenti su ukradeni, osim Heroes i onog DS, sa prve slike.
Posebno je interesantna prica oko onog DS transa sa prve slike ( sa grbom Beograda u sredini), za koji jedan od glavnih hronicara Severa (Kriticar) tvrdi da je ukraden posle nekog derbija. Navodno su cigani posle tekme skupljali transparente i neko od Grobara se privukao na atletsku stazu kod severa i odneo taj trans (mislim da ni mnogi cigani u ovu pricu ne mogu da poveruju, al' ajde...). U tu pricu neko veruje ko hoce, a koga zanima prava istina, neka procita sledecih par redova, od nekog ko je prisustvovao otimanju te zastave.....
Posle derbija, krenuli smo kao i obicno u pravcu Slavije i na Autokomandi nam se pridruzila velika grupa cigana. U danasnje vreme to zvuci neverovatno, ali tih godina je to tako bilo. Reka ljudi, sastavljena od Grobara i cigana ide zajedno u pravcu Karadjordjevog parka, Slavije....Naravno, svi sa ustekanim salovima, tako da se nije znalo ko za koga navija. dolazilo je tu do sporadicnoh tuca, ali samo u slucaju da se ekipe prepoznaju. Zandari su obicno stajali po strani i intervenisali u slucaju nekog nereda. Da se vratim temi....
Jos na Autokomandi smo izvalili 3 lika koji idu opusteno, sportski obuceni, ali netipicno za navijace, vise su delovali kao da idu sa treninga. Jedan od njih je cak imao prebacenu adidas torbu preko ramena i nista nije slutilo da je u toj torbi tako vredan trofej. Pratili smo ih do Vet. fakulteta i skoro da dignemo ruke od akcije, kad nekom od starijih sine: Sta nas kosta da ih startujemo i vidimo sta je u torbi? Necu da pominjem ko je uzeo torbu, iz opravdanih razloga. Posle akcije, momentalno smo se razisli svako na svoju stranu. Kad sam sutradan cuo sta je bilo u torbi, mislio sam da me loze...
Ovo je moja prica i stojim iza nje,a da li onaj sto vam je pisao kako je Grobar ukrao taj trans, sa atletske staze ispred severa stoji iza svoje?
Nik sam pozajmio zato sto nemam svoj, cisto da se sazna istina o tom transu, a ne da vam pricaju bajke... sportski pozdrav

maloumnik
19-07-2015, 21:19
Evo posto od kada idem na utakmice slusam kako smo placeni navijaci posle ove sramote danas javno govorim da bi sve strukture u zvezdi od vodecih pa do navijaca odredjenih trebaju biti uhapseni ukoliko veceras zbog kradji I malverzacija.Tu se ne zna ko je veci lopov!!

sulc
19-07-2015, 22:38
Navijac Crvene Zvezde na danasnjoj utakmici...
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/11750667_1003610933005617_1084135428673645493_n.jp g?oh=735bbfd6b8287c44ac2f1b6278e6cc96&oe=561C6100&__gda__=1444292625_2eb806d376f45b5afca6b88a3c00470 3

maloumnik
19-07-2015, 23:07
Pitali smo cigane nece da nam kazu koliko su danas dobri na kladzu...Neka sada zna Balkan ko su placenici i krvnici svog kluba i navijaca...PRAZAN SEVER SADA VESELI...
:pop

Diavolo
20-07-2015, 09:53
Kme kme kme... prazniji od vaseg juga biti nece sigurno :D

sulc
20-07-2015, 12:15
Koliko su ti vodje dobre posle jucerasnje tekme ?

Diavolo
20-07-2015, 13:22
Isto koliko i tvoje prethodnih 10 god! Bolje radite na tome da vam ne ode i to malo "navijaca" sto imate...

crazy north
20-07-2015, 13:40
http://www.telegraf.rs/sport/1667537-javio-nam-se-zvezdin-navijac-ciji-je-tiket-prodrmao-srbiju-nisam-imao-dojavu-pogledajte-sta-sam-jos-uhvatio

Mlađi cigani
20-07-2015, 14:09
http://www.telegraf.rs/sport/1667537-javio-nam-se-zvezdin-navijac-ciji-je-tiket-prodrmao-srbiju-nisam-imao-dojavu-pogledajte-sta-sam-jos-uhvatio
Ma jok bre burazeru, namestaljka klasicna, kad nam sulc i tvist kazu...Ne odgovarajte im uopste na ove gluposti boli nas kurac bas. 'Napad je najbolja odbrana', pozdrav za drustvo iz coska!

sulc
20-07-2015, 14:20
Pa jadnici je li realno da ste takvi balvani od ljudi ? Jel treba neko nesto da vam kaze za ono juce,imate li oci,mozak ? Jel ste slusali konferenciju ove balege ljudske,jel vidite o cemu se tu radi ? Jel vidite da su vam i vodje juce uzele lovu na klub koji volite ?? Sta vam treba neki Grobar ili ne znam ni ja ko da vidite neke stvari,botovi.

Mlađi cigani
20-07-2015, 14:38
Ponavljam ljudima sa moje tribine samo da ne odgovaraju na ovoj temi i ne nastavljaju nepotrebnu raspravu sa ovima sto im je obraz djon. Ko hoce od vas da raspravlja neka to bude preko privatnih poruka. 'Vodje uzele lovu na klub koji volite'. :) :) :)

clash
20-07-2015, 14:56
Samo vi nastavite :zubo

Nego kad ce neko priopcenje sa severa? Ipak vam ljudi sede u upravi, pa imate taj najaci ultra mentalitet, fabrika ultras itd... ?

crazy north
20-07-2015, 15:02
..najači ??

sulc
20-07-2015, 17:51
Samo vi nastavite :zubo

Nego kad ce neko priopcenje sa severa? Ipak vam ljudi sede u upravi, pa imate taj najaci ultra mentalitet, fabrika ultras itd... ?
Kakvo bre 'priopcenje' ? Ja ti garantujem da su im ti ljudi sto ih pominjes u talu sa Terzicem,i ljudi bukvalno zive na racune zvezde.

clash
20-07-2015, 18:14
..najači ??

Zapeo 'j' na taszaturi :mu

maloumnik
20-07-2015, 20:09
Javna tajna je da su u talu sa krvnikom kluba.Prave navijace je sramota zbog jucerasnje situacije i oni imaju hrabrosti da to kazu javno.
Njih mi je zao bez obzira sto su cigani jer bih ja prvi voleo da gledam jaku zvezdu I jak derbi (o tome sam pisao I na jf-forumu).Njih mi je zao jer nedaj Boze nikome da dozivi ono sto oni sada dozivljavaju.Malodusnost i izbegavanje istine oko unistavanja kluba i ugleda je sramna koju ispoljavaju oni koji se isticu kao najvatreniji,cak stavise njih i ne zanima niti boli sto je zvezda tu gde jeste.Zasto to rade ako vole tu Zvezdu kao sto pricaju?Kako mozes da zbog para koje uzimas gledas propast i sramotu necega cega se u to kunes?Jel se pitas ponekada dokle ces moci tako?Mislio sam da su posteni momci ti koji vas vode makar pojedini ali zajebao sam se...Vi volite lovu zvezdu ne.Cast pojedincima legendama ljudskim i navijackim kojih znam da ima i dalje.

dziudzicu
21-07-2015, 00:27
Njih mi je zao bez obzira sto su cigani jer bih ja prvi voleo da gledam jaku zvezdu I jak derbi (o tome sam pisao I na jf-forumu).

Joj ...au brate " jaka Zvezda jaka Srbija " ,tako i ja razmisljam ...ne dajte se braco nasa ...

maloumnik
21-07-2015, 02:01
Zao mi je onih pravih navijaca i zao mi je sto ne gledam derbi do jaja da je a ne ono sranje.A za lopine me zabole zbog njih bih i voleo da ispadnu u 3 ligu.A najnovnija potvrdjena vest je da je Uefa zvanicno zapocela istragu.Evo Terzi I Generalstabu kurac jedan.
..placenici SEVER.

Diavolo
21-07-2015, 10:02
Prica covek koji je bio za Djuru mutavog, a kad je video da mu je dosao kraj presao za sns upravu, na celu sa ex sps mutavim vucelicem. I tim nekome solis pamet?! Pa tebe na rodjenoj tribini sprdaju, tj ono sto je ostalo od nje. I za kraj, izbaci koju sliku sa vase utakmixe protiv metalca, da vidimo kakvo ste imali izdanje... A da, jel vas jedna od najvecih Nemackih legendi optuzila javno da namestate?! Grobari=Uefa

NorthStand
21-07-2015, 14:51
http://www.vecernji.hr/media/cache/97/5d/975da31c34a9ecf27903196e0a6916e0.jpg

nema potrebe da se tučete, sloga i bratstvo iznad svega. :kez

dzg-28/60

Bukowski
21-07-2015, 16:39
Isto koliko i tvoje prethodnih 10 god! Bolje radite na tome da vam ne ode i to malo "navijaca" sto imate...

A vi bolje radite da vam ode ta bagra koju nazivate vođama.
Naravno,ako je ovo napisano istina.

Ono šta san sasvim siguran da je istina je da je utakmica bila namještena,jer one reakcije stopera OFK-a su u biti žalosne,jer jest žalosno da je neko toliko loš da čak ni namjestit utakmicu ne zna,a da se to kolko tolko ne vidi.

Mlađi cigani
21-07-2015, 17:23
Hvala Bogu sto nismo kao komsije sa druge strane brda i ne pricamo o njihovim 'stvarima' koje svi znamo da su istinite, a oni o nasim pricaju na nivou rekla-kazala ljudima koji ni ne znaju stase ovde desava. Lako je ovima ovde prodavati tu pricu, ali samo ne znam kako blama nemate. Vise rec ovde necu napisati, a nadam se da ni ostali nece, jer se ovo pretvorilo u pijacu.

clash
21-07-2015, 17:33
To sta je vas PR jaci od grobarskog ne znaci da pucate od poštenja- šta čete poduzeti povodom ove sramotne izdaje i moralne degradacije kluba??

Diavolo
21-07-2015, 18:42
Admin, banuj me i izbrisi mi nalog. Hvala

DELIJENIS
21-07-2015, 20:09
sta glumis ti ovde koji kurac ? i sta ti uopste znas o svemu ovome ? a ovaj indijanac oliver twist glumi neko ludilo ovde i prica nebuloze , nek krene od svoje tribine pise na svom forumu kako je sve do jaja kako im tribina ide na bolje a nema ih 350 na jugu , pa vise je bilo zabranjenih na istoku pre nego sto su se ujedinili ovde laje na internetu o nama a svojim doticnim sns-ovcima i bivsim ciganima ne sme rec da kaze, i pazi njega on ce da prica o nasim brojkama? gde ti je moral? i to da smo placeni navijaci , dovoljni je dokaz da smo o svom trosku isli u kazahstan i ako je moglo da se ide za dzabe , kao sto je torcida isla u ukrainu sve sa igracima o trosku kluba. i onda smo mi placeni navijaci. a da i to da je cenzura na delije.net forumu dovoljno je da se o namestanju utakmice prica bez cenzure i o terzicu bez da je neki komentar izbrisan i ima dosta nezadovoljstva a vi grobari vredjate sns , pogledajte svoje vodje i upravu prvo

maloumnik
21-07-2015, 20:39
Diavolo ako o necemu pricas onda moras da raspolazes i cinjenicama a ne samo da se sluzis lazima jer tako se samo predstavljas kao neko ko je jako neozbiljan i ne drzi do sebe.Da objasnim...
Za Mutavog nikad nisam bio,niti sam bio u samom startu za Popovica.Sada jesam jer vidim da dobro rade i da takodje ne rade na stetu Partizana.Nikad nisam voleo da se isticem jer me je toga bilo sramota a sve sto sam radio radio sam srcem.Takodje mislim da to sto pricas da se neko sprda samnom na mojoj tribini je klasicna laz sa ciljem da mi uzvratis uvredu da ste placenici.Ali ja govorim istinu za razliku od tebe...Koliko ste vi u stvari dobri na kladzu

:smijeh

alien
21-07-2015, 21:05
kao sto je torcida isla u ukrainu sve sa igracima o trosku kluba. i onda smo mi placeni navijaci.

a kako je to torcida isla u ukrajinu ?

Marshall Burdan
21-07-2015, 21:07
Mene ovaj forum i ljudi na njemu podsećaju na medije i političare devedesetih pred rat kada su gasirali i huškali, bacali otrovne strelice, širili zlu krv, da bi kasnije neki drugi poturali leđa, ginuli i sahranjivali svoje. Moralne nakaze, gnjide i pičketine.

2011. godine, je počela internet histerija, lajanje i otrovne strelice ka Ciganima na Južnom Frontu i Taurunum bojs forumu od strane Grobara. Pisane su stvari od kojih se ljudima prevrtao želudac, gasiranje, laži i sline za prljavim vešom. Dve nedelje kasnije su se istim tim huškačima desili Zabranjeni. Jedan mladi dečak, Ivan Perović više nije sa nama, a mnogi drugi su svoje navijanje završili na ovaj ili onaj način. 2015. godine na forumu srpske tribine su istaknuti navijači Rada počeli da provociraju, ispaljuju otrovne strelice ka Ciganima, podržani od strane babetina za monitorima da se što više ciganske prljavštine iznese, i da se ljudima otvore oči kakvi su Cigani lažovi, pičkice i licemeri. Svi su jedva čekali da se sazna neka prava istina. Par meseci kasnije, radovci su se desili sami sebi, odnosno neki dan, samo je sreća spasla familije da ne sahrane dva mlada momka, navijača Rada. Jel znate u kojem kraju?

Pamet u glavu.

Levis501
22-07-2015, 02:39
Jeste, ceo Sever je zalozio svoje kuce, stanove i drugu pokretnu i nepokretnu imovinu da bi stavio sve to na tiket, svi smo znali unapred sta ce biti. Sad zivimo kao carevi. A terzic je stavio ceo ugovor od gasproma na tiket i tako je vratio celokupan Zvezdin dug
Nego maloumnice sto uporno izbegavas da odgovoris na ovo pitanje zasto trpis placenike i cigane na svojoj tribini?

CostaConcordia
22-07-2015, 09:37
sta glumis ti ovde koji kurac ? i sta ti uopste znas o svemu ovome ? a ovaj indijanac oliver twist glumi neko ludilo ovde i prica nebuloze , nek krene od svoje tribine pise na svom forumu kako je sve do jaja kako im tribina ide na bolje a nema ih 350 na jugu , pa vise je bilo zabranjenih na istoku pre nego sto su se ujedinili ovde laje na internetu o nama a svojim doticnim sns-ovcima i bivsim ciganima ne sme rec da kaze, i pazi njega on ce da prica o nasim brojkama? gde ti je moral? i to da smo placeni navijaci , dovoljni je dokaz da smo o svom trosku isli u kazahstan i ako je moglo da se ide za dzabe , kao sto je torcida isla u ukrainu sve sa igracima o trosku kluba. i onda smo mi placeni navijaci. a da i to da je cenzura na delije.net forumu dovoljno je da se o namestanju utakmice prica bez cenzure i o terzicu bez da je neki komentar izbrisan i ima dosta nezadovoljstva a vi grobari vredjate sns , pogledajte svoje vodje i upravu prvo

Daj nemoj se sramotit, a Torcida ne ide nigdi o trošku kluba. Znam da je to u vašim glavama teško za shvatiti, ali nemoj baljezgat bez veze ;)

Samo TI
22-07-2015, 14:07
Ne daj Boze da krenu cigani da pisu ono sto ceo grad zna, ali se pridrzavamo nekih kodeksa, pa ne lajemo po internetu. Cigani, zobidjite ovaj ustaski forum, nek laju i grobosi, uje, sipci, svi koliko ih ima.

NorthStand
22-07-2015, 16:43
http://www.youtube.com/watch?v=c4VAbHVijqk

vi se nikome ne morate pravdat, vi ste "fabrika ultrasa", i nitko ne sme da vas bije. :D

dzg-28/60

sulc
22-07-2015, 17:14
Ne daj Boze da krenu cigani da pisu ono sto ceo grad zna, ali se pridrzavamo nekih kodeksa, pa ne lajemo po internetu. Cigani, zobidjite ovaj ustaski forum, nek laju i grobosi, uje, sipci, svi koliko ih ima.

Burazeru,ne daj Boze da i Grobari pocnu da pisu sto ceo grad zna !!! Zato pusti te decije fore i fazone.I to da ste o svom trosku isli na ovo gostovanje,neka.

maloumnik
22-07-2015, 19:25
Salu na stranu ako imate neku dojavu za naredno kolo javite mi da I ja budem dobar na kladzu

:yess

BRE
22-07-2015, 19:44
Dajte bre ljudi dosta sa tim pisanjima, nista se nece postici ovako kad se trtlja preko neta, u redu je da se zajebavamo malo ali zajebite huskanje i gasiranje, sto kaze Marshall zajebano je to..
Da li smo stvarno spali na to da prljav ves iznosimo po netu, svaka tribina ga ima, mora se na tome raditi.. Ispada zato sto je u novinama osvanula slika tiketa da je namesteno i da su zgrnute ogromne pare na tom rezultatu

clash
24-07-2015, 12:53
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/276189/Fudbal-bez-mrlje-lekcija-prva-Omladinska-skola--nema-protekcija

Svaka čast ciganima za ovo..

Delije1989
24-07-2015, 15:24
Zele da nas rastrgnu, svasta se pise po novinama ali su se drugari malo zajebali, nisu trebali na nas da udare, to ce izazvati kontraefekat! Mi cemo nas klub spasiti, vraticemo ga na staze slave, jer mi zivimo za nju! I da, mi jesmo FABRIKA ULTRASA, jaki smo, bicemo jos jaci, i onda jos jaci!!

clash
24-07-2015, 15:30
:zubo

Vi da jeste ono šta glumite, nikad vam klub nebi spao na ovo danas.
A ta fabrika ultrasa jest jedna od top debilizma koje sam ispratio u 28 g kolko pratim ovo sve :mu :smijeh

Delije1989
24-07-2015, 16:33
Druze, kao prvo ja sam navijac a ne clan uprave. Ako uprava ne valja, ti je smenis, ako opet ne valja i tako u krug. Znaci, ne moze navijac da preuzme klub i da ga vodi, vec sa strane posmatra, i reaguje kada skonta da nesto nije u redu. Sada se mnogo motri na ovu upravu, ako ne ispune svoje cao zdravo. 100 puta prezvakana prica, ali nema efekta da non stop teramo uprave. Sta ti mislis, da mi zelimo lose svom klubu? Veliki svetski i evropski klub, na ove grane.. E moji vi, pojma vi nemate kako je to.. A to ultras fabrika, prilozicu ti nesto, pa se smej druze, neka i suza krene. http://i.ytimg.com/vi/WxY3FOJ87bA/mqdefault.jpg
Zvezda spartak, bez sanse za titulu. Sta ova slika govori? Znas i sam, vise od hiljadu reci. I u poslednjih 9 godina, brda ovakvih situacija, i sta je to nego fabrika ultrasa?

caporegime
24-07-2015, 19:06
Salu na stranu ako imate neku dojavu za naredno kolo javite mi da I ja budem dobar na kladzu

:yess

ovo je najnormalnija izjava posljednjih nekoliko stranica.
pridružujem se zamolbi

dziudzicu
24-07-2015, 20:25
ovo je najnormalnija izjava posljednjih nekoliko stranica.
pridružujem se zamolbi

Dobijete k...c , to samo mi Cigani delimo medju sobom ... meni upavo stigla poruka u inboks sad za Gornji Milanovac ,ali moram da odigram na Azijskom tržištu da nas ne provale ... jebemo te Kineze pa ih razbijamo ,sve ćemo da im uzmemo

maloumnik
24-07-2015, 22:08
U svakoj sali ima pola istine dziudzicu.Ako su provalili tolike prevare provalice i vas ne boj se...a onda imate lovu od shopa da se vadite na azijskom hendikepu.

msad
25-07-2015, 01:20
Evo posto od kada idem na utakmice slusam kako smo placeni navijaci posle ove sramote danas javno govorim da bi sve strukture u zvezdi od vodecih pa do navijaca odredjenih trebaju biti uhapseni ukoliko veceras zbog kradji I malverzacija.Tu se ne zna ko je veci lopov!!

Da ne polemisemo mnogo nego da vidimo odgovor na neka pitanja od strane svih struktura od "uprave" do "vodja"
Partizan-Donji Srem 3:2(0:1)
Partizan-Novi Pazar 4:3(1:2)
Partizan-Cukaricki 4:2(1:2)ili 26
Bezanija-Partizan 3:4(3:1)
Ofk-Partizan 1:3(1:0)
I da vidimo postenje da nam se kaze koliko titula ima Partizan?Da li 24,25 ili 26?Ja mislim da se svi posteni ljubitelji fudbala slazu da je to 25 a nikako 26.

sulc
25-07-2015, 14:16
Druze, kao prvo ja sam navijac a ne clan uprave. Ako uprava ne valja, ti je smenis, ako opet ne valja i tako u krug. Znaci, ne moze navijac da preuzme klub i da ga vodi, vec sa strane posmatra, i reaguje kada skonta da nesto nije u redu. Sada se mnogo motri na ovu upravu, ako ne ispune svoje cao zdravo. 100 puta prezvakana prica, ali nema efekta da non stop teramo uprave. Sta ti mislis, da mi zelimo lose svom klubu? Veliki svetski i evropski klub, na ove grane.. E moji vi, pojma vi nemate kako je to.. A to ultras fabrika, prilozicu ti nesto, pa se smej druze, neka i suza krene. http://i.ytimg.com/vi/WxY3FOJ87bA/mqdefault.jpg
Zvezda spartak, bez sanse za titulu. Sta ova slika govori? Znas i sam, vise od hiljadu reci. I u poslednjih 9 godina, brda ovakvih situacija, i sta je to nego fabrika ultrasa?

Druze da si navijac kao sto kazes,stidio bi se te reci 'fabrika ultrasa'.Ali ocigledno da si daleko od toga,ne uzimam te za ozbiljno.

maloumnik
25-07-2015, 16:23
Hoce li mi iko reci od cigana zasto nije navijacki ici busom na gostovanje u domacoj ligi a jeste ako ides u Evropu i ako si cigan?Ja koliko znam sve grupe vece u SFRJ idu busom (Torcida,Bojsi).Samo vi kenjate o nekakvim kodeksima a kuvane se kuvaju na 90 stepeni i sklapaju dilovi sa upravom na ustrb kluba.

Ta akcija vam je najjaca u zadnjih 20 godina provalio sam vas ja.

NorthStand
26-07-2015, 17:06
http://www.youtube.com/watch?v=PKcPmkZGYwg

dzg-28/60

TheBestOf ExYuUltras
01-08-2015, 15:29
Da, sad sam video da sam pogrešio pri pisanju...

Borac Čačak - Timok

Mašinerija

http://img687.imageshack.us/img687/9881/boraccacaktimokzajecar.jpg

Voždovac - Novi Sad

Korida

http://imageshack.us/a/img850/8625/vozdovacnovisad.jpg

Pozdrav. Primjetio sam da vrlo dobro poznajete navijačku scenu i u jednom članku ste napisali da imate puno slika od ovih manjih navijačkih grupa. Mi bi vas molili ako bi nam mogli poslat slike i videe (ako imate) od nekih manjih grupa koje su u ovom našem videu https://www.youtube.com/watch?v=C9Eubh84gaM
Naime mi pravimo videe za 150 navijačkih grupa iz bivše Yu, ali za ove manje grupe vrlo teško nadjemo materijala. Pa eto ako vam nije teško da nam pošaljete pa da napravimo što bolji video za odredjenu grupu. Naša fb stranica: https://www.facebook.com/TheBestOfExYuUltras

Hvala

Pop_369
21-08-2015, 14:41
Radnicki Stobeks- RADNICKI VALJEVO 16.08.2015; 2:2

90 minuta je padala kisa, a navijanje nikad jace na gostovanjima.
Divlja Telad
http://i.imgur.com/znMF3ut.jpg
http://i.imgur.com/Ym4Qx1K.jpg

Vratija se Šime
21-08-2015, 17:20
edit: lijepo sam ti rekao. nema generalija, nema postova.
vidim li na broju postova broj 3 a ne vidim generalije, adio šime.

Vratija se Šime
24-08-2015, 18:33
Pocetak sezone u Srbiji
Zvezda vs Radnicki Nis
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_cz_radnicki_7.jpg
Zvezda vs Cukaricki
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_cz_cukaricki_5.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_cz_cukaricki_8.jpg

Zvezda vs Javor

http://www.dodaj.rs/f/d/vy/dQmkdm9/dsc4366.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_cz_javor_22.jpg

Vratija se Šime
24-08-2015, 18:59
http://www.youtube.com/watch?v=80Z-kzlGVFo

http://www.youtube.com/watch?v=fI5wbmMB-rE

Vratija se Šime
24-08-2015, 19:11
edit: lijepo sam ti rekao. nema generalija, nema postova.
vidim li na broju postova broj 3 a ne vidim generalije, adio šime.

Nisam primetio da si editovao post iznad mog,sto je postavio Pop 369,koji takodjer nema generalije,i nov je forumas.Dakle,mislim da ti je smetala bakljada Delija,na praznom stadionu,kao poziv Delijama za novu sezonu.Stoga cu je ponovo postaviti,nadam se da je ok.Bez obzira na klupsku pripadnost,bakljada vredi da se vidi.http://sport.blic.rs/data/images/2015-07-30/647366_marakana_ff.jpg?ver=1438238401
https://www.youtube.com/watch?v=mxo6nHLYJzI
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/276581/SPEKTAKL-Pogledajte-kako-su-Delije-zapalile-Marakanu-zbog-novog-meca-VIDEO

1981
24-08-2015, 19:25
http://www.vijesti.rtl.hr/sport/ostalo/1720725/sramotni-potez-koji-nije-kaznjen-od-2009-grobari-porucili-dogodine-u-kninu/
Može li mi neko reč o čemu se ovde radi?
Jeli ovo neka interna Grobarska zajebancija ili jedna Grobarska godina traje ka naših 50 ili 100?
Čisto ono da znan kad je to (dogodine) 2065 ili 2115?????:muka

Vratija se Šime
24-08-2015, 19:30
U pitanju je stari Jevrejski pozdrav"Dogodine u Jerusalimu",gde su Jevreji cekali toliko dugo godina da se oslobode ropstva ,pa su se pozdrvljali tim poydravom.Danas Srbi koriste taj Izraz u modifikovanom obliku,dogodine u Prizrenu,Kninu...itd,gde smatraju da su pod okupacijom.Nadam se da ce prostrasni moderator pustiti poruku.

1981
24-08-2015, 19:43
U pitanju je stari Jevrejski pozdrav"Dogodine u Jerusalimu",gde su Jevreji cekali toliko dugo godina da se oslobode ropstva ,pa su se pozdrvljali tim poydravom.Danas Srbi koriste taj Izraz u modifikovanom obliku,dogodine u Prizrenu,Kninu...itd,gde smatraju da su pod okupacijom.Nadam se da ce prostrasni moderator pustiti poruku.

Aha fala lipa na odgovoru.
Ali zašto u Kninu?:misli
Pa u Kninu su Hrvati bili pod okupacijon od 45 do 95.

caporegime
30-08-2015, 09:50
Stvarno je nepotrebno ici u politicke teme.Ali uz duzno postovanje mislim Torcidas da ne jedes govna.Knin je uvek bio srpski grad.Dok se nije desila ona sramna oluja gde su isterani iz svojih kuca i proterani oni koji nikakve veze sa ratom nisu imali (zene,deca,i stari) dok na drugoj strani nijedan slucaj proterivanja hrvatskog stanovnistva nisi mogao videti iz Srbije.Ni usred rata ni danas u mirnodopsko vreme.Imate strah neopisiv od srba jer znate koja zlodela ste cinili (imamo slucaj da je italijanski general morao uputiti protesno pismo Musoliniju zbog nezapamcenih zlocina) i zato vam i smeta ta parola.

knin je srpski onoliko koliko je peć albanski.
iako nije bitno tko većinski negdje živi, knin je čak i početkom 20. stoljeća bio gradu kojem su većinu imali hrvati.
oluja nije sramna. sramna je bila agresija 1991.
ni jedan jedini srbin nije protjeran nego su svi pobjegli po naređenju svojih glavešina.
iz tzv. krajine je protjerano 250 000 hrvata (svi do jednog), iz srbije je protjerano 40 000 hrvata iako nije ni metak opaljen, a ako si zoliko mlad da se ne sjećaš, ili ako si ispranog mozga da ne prihvaćaš, sjeti se zašto se šešelju sudi a sjeti se i pojmova, hrtkovci, slankamen i ostala sela gdje su ljudima u dvorišta upadale ručne bombe a i ljudi koji su ih tukli i izbacivali iz kuća.
obzirom da si redovit član, nećeš dobiti sankcije ali nemoj nikad nazivati oluju sramnom. oluja je ono što bi vi vrlo rado napravili na kosovu ali niste.
pogotovo nemoj o zlodjelima jer bi, da imaš savjesti, morali hodati s škaniclom na glavi cijeli život.

p.s. daljnje rasprave po ovome-nema a ti ako ćeš o ratu ili politici, premjesti se gore

Vratija se Šime
30-08-2015, 14:51
@Capo,maloumnik, a i ostali

Nemojte spinovati vasim elementarnim nepoznavanjem istorije sportski temu.Tema je o sportskim spektaklima,koju prave fanovi u Srbiji.Što se tice Knina,veoma rado cu replicirati na temi odgovarajucoj za takvu forumsku diskusiju.Pre svega,budimo ljudi,postujmo uredjenje foruma, kao i sagovornike.Capo,budi ljubazan pa otvori temu o Kninu,gde maloumnik,ti,i svi mi ostali forumši možemo izneti svoje stavove .Zašto svaku temu treba boimbardovati i gušiti svojim sopstvenim neznanjem.
Ovde lepo postavljati,koreografije,korteo,bakljade,fajtove i sve što je vezano iskljucivo za navijački pokretBez marginalizacije ostalih navijačkih pokreta,i bez etikiranja i upiranja prstom.Ima podforum Istorija,odnosno povjest,pa ko voli,nek izvoli.Jbg,zavedite neki red,a i vi moderatori sami ako vec digresijom replicirate nekom,treba da ostavite tuđe postove,a ne da uvodite despotizam,tipa ja odlučiujem šta se meni svidja,šta će biti napisano.To nije rezonski.
Nadam se da se razumemo.Maloumnik,postavi atmosferu sa sinocne utakmice protiv ofke,to se ovde trazi.

caporegime
30-08-2015, 14:57
@Capo,maloumnik, a i ostali

Nemojte spinovati vasim elementarnim nepoznavanjem istorije sportski temu.Tema je o sportskim spektaklima,koju prave fanovi u Srbiji.Što se tice Knina,veoma rado cu replicirati na temi odgovarajucoj za takvu forumsku diskusiju.Pre svega,budimo ljudi,postujmo uredjenje foruma, kao i sagovornike.Capo,budi ljubazan pa otvori temu o Kninu,gde maloumnik,ti,i svi mi ostali forumši možemo izneti svoje stavove .Zašto svaku temu treba boimbardovati i gušiti svojim sopstvenim neznanjem.
Ovde lepo postavljati,koreografije,korteo,bakljade,fajtove i sve što je vezano iskljucivo za navijački pokretBez marginalizacije ostalih navijačkih pokreta,i bez etikiranja i upiranja prstom.Ima podforum Istorija,odnosno povjest,pa ko voli,nek izvoli.Jbg,zavedite neki red,a i vi moderatori sami ako vec digresijom replicirate nekom,treba da ostavite tuđe postove,a ne da uvodite despotizam,tipa ja odlučiujem šta se meni svidja,šta će biti napisano.To nije rezonski.
Nadam se da se razumemo.Maloumnik,postavi atmosferu sa sinocne utakmice protiv ofke,to se ovde trazi.

ima na gornje dijelu foruma tema koliko hoćeš.

divisione07
31-08-2015, 21:43
ako se vec nista ne pise na ovoj temi,zakljucajte je,umesto sto vodite te klinacke rasprave i igrate se zanimljive demografije... lepo vam je napisao Vratija se Šime,ili kacite nesto vezano za navijanje ili ostavite temu da miruje,ako hocete da se takmicite ko je veci Srbin/Hrvat imate bezbroj drugih mesta na forumu gde mozete da vodite vase sajber ratove i prepucavanja na nivou dvanaestogodisnjaka.

1981
03-09-2015, 16:05
Dragan Mance 1962- 3.9.1985

http://www.youtube.com/watch?v=orgbIsIydA0

Princ
13-09-2015, 11:50
Još jedan odlican derbi između Zvezde i partizana.Bilo je dobrih bakljada na tribinama,al se napokon i fudbak vratio.Pregazila Zvezda Partizan sa 3:1 .Postaviću slike sa Severne tribine
Koreografija,Zvezdini lavoli kolju Partizanovu crno-belu Zebru
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_5.jpg
Bakljada i domovi na severu
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-2.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-15.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-19.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_4.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_8.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_9.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-20.jpg

Princ
13-09-2015, 12:00
Zvezdin sever
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-1.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/2015/9/zvezda-partizan/Zvezda-Partizan-3.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=35MiLHJeJng
Na ovom klipu ima i njihova bakljada.

http://www.youtube.com/watch?v=HCuYZvPJYHg

beton_blok
14-09-2015, 15:54
Jedan od boljih derbija je bio,prosto ne pamtim kad sam poslednji put uzivao u lepoti fudbala.Ali to je prosto problem svih liga i klubova na Balkanu, pad kvaliteta.
Nego da se osvrnem na ono sto se desavalo na tribinama i ova poslednja prepucavanja ''Delija'' i ''Grobara'' oko Rajka Mitica.Mislim da je ovo nadmetanje parolama i peckanje pocelo jos od poslednjeg derbija kada je na severu istaknuta parola: ''Duhom Marakane porazi partizane'' sa Miticevom setalicom, gde se aludiralo na to kako je Rajko Mitic bio nekakva ''cetnicka rekacija'', Crvena Zvezda ''cetnicki klub'', a ovi tamo sa druge strane komunisti, partizani i stati ja znam...

http://www.dodaj.rs/f/3g/11U/357VJEgo/1/crvena-zvezda-partizan-2.jpg

da bi na ovom sada derbiju ''Grobari'' uzvratili parolom : ''Rajko Mitic jedan je od nas'', koja je imala za cilj da stavi do znanja navijacima zvezde kako je Rajko Mitic nastupao u posleratnim godinama i za Partizan.

http://www.dodaj.rs/f/R/kR/2q2oPAqb/hrobari-derbi.gif

Totalni nonsens i jedne i druge strane,nepoznavanje klupske i uopste nacionalne istorije,kao i posleratnih prilika koje su dovele do situacije u kojoj se nasao Rajko Mitic.Kao navijac Crvene Zvezde koji je jos sredinom 90-ih (tacnije 1996) krenuo na gostovanja, kome je porodica usko vezana za sportski kolektiv Crvena Zvezda (otac bivsi trener atletskog kluba), majka i brat clanovi, ne mogu da ne zauzmem objektivnu poziciju i prokomentarisem prvo svoju,a zatim i tribinu komsija.Prvo sto se tice severa Rajko Mitic nije bio nikakakav cetnik, vec se borio u partizanskim jedinicama NOVJ-a kao pripadnik inzenjerijske brigade sto je dokumentovano fotografijama:

http://www.dodaj.rs/t/2c/yR/7bUiFAG/raj.jpg (http://www.dodaj.rs/?2c/yR/7bUiFAG/raj.png) http://www.dodaj.rs/t/3a/G0/2vOQ00rl/stevankragujevirajkomiti.jpg (http://www.dodaj.rs/?3a/G0/2vOQ00rl/stevankragujevirajkomiti.jpg) http://www.dodaj.rs/t/3A/sn/563dfhg/1/rajko0.jpg (http://www.dodaj.rs/?3A/sn/563dfhg/1/rajko0.png)

Tako da meni uopste nije jasno da neki moji vrsnjeci koji danas vode navijanje na severu (ako ne ne oni onda starija generacija iz 80-ih) ne uputi one mladje da kada se pravi setalica, istice parola, pisu pamfleti.. stavi bre prst na celo, malo razmisli, pravi dogovor sa nekim ko bolje poznaje tradiciju kluba.Jer lako je tvrdoglavo furati tu pricu o ''anti-komunistickoj reakciji'' zato sto odredjenu ideologiju mrzis,jer Jugoslavija se raspala pa smo svi od 1991 na ovamo nacionalisti,jer su oni tamo koji su osnovali grupu ''Delije Sever 1989'' rekli to je tako i nikako drugacije i sad cemo da ispiramo mozak ljudima iako imamo nesporne cinjenice o coveku i ostalim osnivacima 1945.

https://www.youtube.com/watch?v=CFYP0sL0U9Q

Ili jos gore informisacemo se preko interneta, pocemo i sami da verujemo u besmislice opskurnih istoricara poput Milosava Samaradzica ''Strogo cuvana tajna'' sportskim radnicima i intelektualcima koji su sve do 1943 god. bili Ravnogorskom Pokretu (za Rajka Mitica se navodi kako je bio komandant beogradskih ravnogorskih ilegalaca),ali sto nema nikakvih validnih dokumenata o tome nema veze. Cak i da je tako, a znamo svi da su mnogi pripadnici Cetnickog/Ustaskog u toku rata menjali stranu i prilazili partizanima, dakle cak i da je tako...nesporna je cinjenica da su isti ti smtrani od strane disidenata izdajnicima koji su se slizali sa komunistima, sto bi u ovom slucaju vazilo i za Rajka Mitica koji se 1960 rukuje sa JB Titom.

A sto se ''Grobara'' tice,bedan pokusaj da se Rajko Mitic predstavi kao ''njihov'' fudbaler na osnovu jedne ili dve utakmice.Ljudima koji ne razumeju prilike i okolnosti pod kojima su fudbaleri Partizana i Crvene Zvezde igrali za jednu ili drugu stranu, medjusobno prijateljstvo i bratstvo klubova uz rivalitet koji ne prelazi sportske okvire (ovo se odnosi i na navijace pomenutih klubova) tih godina, tesko je objasniti pogotovo kada na navijackoj sceni vlada mrznja,sakacenje i ubistva koja vise i ne brojimo.Rajko Mitic vas ili nas...koga je briga...da je kojim slucajem ova legenda jugoslovenskog fudbala ziva samo bi se osmehnuo na detinjarije pojedinaca.

beton_blok
14-09-2015, 15:55
Jedan od boljih derbija je bio,prosto ne pamtim kad sam poslednji put uzivao u lepoti fudbala.Ali to je prosto problem svih liga i klubova na Balkanu, pad kvaliteta.
Nego da se osvrnem na ono sto se desavalo na tribinama i ova poslednja prepucavanja ''Delija'' i ''Grobara'' oko Rajka Mitica.Mislim da je ovo nadmetanje parolama i peckanje pocelo jos od poslednjeg derbija kada je na severu istaknuta parola: ''Duhom Marakane porazi partizane'' sa Miticevom setalicom, gde se aludiralo na to kako je Rajko Mitic bio nekakva ''cetnicka rekacija'', Crvena Zvezda ''cetnicki klub'', a ovi tamo sa druge strane komunisti, partizani i stati ja znam...

http://www.dodaj.rs/f/3g/11U/357VJEgo/1/crvena-zvezda-partizan-2.jpg

da bi na ovom sada derbiju ''Grobari'' uzvratili parolom : ''Rajko Mitic jedan je od nas'', koja je imala za cilj da stavi do znanja navijacima zvezde kako je Rajko Mitic nastupao u posleratnim godinama i za Partizan.

http://www.dodaj.rs/f/R/kR/2q2oPAqb/hrobari-derbi.gif

Totalni nonsens i jedne i druge strane,nepoznavanje klupske i uopste nacionalne istorije,kao i posleratnih prilika koje su dovele do situacije u kojoj se nasao Rajko Mitic.Kao navijac Crvene Zvezde koji je jos sredinom 90-ih (tacnije 1996) krenuo na gostovanja, kome je porodica usko vezana za sportski kolektiv Crvena Zvezda (otac bivsi trener atletskog kluba), majka i brat clanovi, ne mogu da ne zauzmem objektivnu poziciju i prokomentarisem prvo svoju,a zatim i tribinu komsija.Prvo sto se tice severa Rajko Mitic nije bio nikakakav cetnik, vec se borio u partizanskim jedinicama NOVJ-a kao pripadnik inzenjerijske brigade sto je dokumentovano fotografijama:

http://www.dodaj.rs/t/2c/yR/7bUiFAG/raj.jpg (http://www.dodaj.rs/?2c/yR/7bUiFAG/raj.png) http://www.dodaj.rs/t/3a/G0/2vOQ00rl/stevankragujevirajkomiti.jpg (http://www.dodaj.rs/?3a/G0/2vOQ00rl/stevankragujevirajkomiti.jpg) http://www.dodaj.rs/t/3A/sn/563dfhg/1/rajko0.jpg (http://www.dodaj.rs/?3A/sn/563dfhg/1/rajko0.png)

Tako da meni uopste nije jasno da neki moji vrsnjeci koji danas vode navijanje na severu (ako ne ne oni onda starija generacija iz 80-ih) ne uputi one mladje da kada se pravi setalica, istice parola, pisu pamfleti.. stavi bre prst na celo, malo razmisli, pravi dogovor sa nekim ko bolje poznaje tradiciju kluba.Jer lako je tvrdoglavo furati tu pricu o ''anti-komunistickoj reakciji'' zato sto odredjenu ideologiju mrzis,jer Jugoslavija se raspala pa smo svi od 1991 na ovamo nacionalisti,jer su oni tamo koji su osnovali grupu ''Delije Sever 1989'' rekli to je tako i nikako drugacije i sad cemo da ispiramo mozak ljudima iako imamo nesporne cinjenice o coveku i ostalim osnivacima 1945.

https://www.youtube.com/watch?v=CFYP0sL0U9Q

Ili jos gore informisacemo se preko interneta, pocemo i sami da verujemo u besmislice opskurnih istoricara poput Milosava Samaradzica ''Strogo cuvana tajna'' sportskim radnicima i intelektualcima koji su sve do 1943 god. bili Ravnogorskom Pokretu (za Rajka Mitica se navodi kako je bio komandant beogradskih ravnogorskih ilegalaca),ali sto nema nikakvih validnih dokumenata o tome nema veze. Cak i da je tako, a znamo svi da su mnogi pripadnici Cetnickog/Ustaskog u toku rata menjali stranu i prilazili partizanima, dakle cak i da je tako...nesporna je cinjenica da su isti ti smtrani od strane disidenata izdajnicima koji su se slizali sa komunistima, sto bi u ovom slucaju vazilo i za Rajka Mitica koji se 1960 rukuje sa JB Titom.

A sto se ''Grobara'' tice,bedan pokusaj da se Rajko Mitic predstavi kao ''njihov'' fudbaler na osnovu jedne ili dve utakmice.Ljudima koji ne razumeju prilike i okolnosti pod kojima su fudbaleri Partizana i Crvene Zvezde igrali za jednu ili drugu stranu, medjusobno prijateljstvo i bratstvo klubova uz rivalitet koji ne prelazi sportske okvire (ovo se odnosi i na navijace pomenutih klubova) tih godina, tesko je objasniti pogotovo kada na navijackoj sceni vlada mrznja,sakacenje i ubistva koja vise i ne brojimo.Rajko Mitic vas ili nas...koga je briga...da je kojim slucajem ova legenda jugoslovenskog fudbala ziva samo bi se osmehnuo na detinjarije pojedinaca.

Mile Srbin
17-09-2015, 15:50
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_1.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3Y/IO/HuT4qhQ/mrrsb-zivot-crno-belih-c.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3Y/IO/HuT4qhQ/mrrsb-zivot-crno-belih-c.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_4.jpg
http://www.dodaj.rs/f/c/4J/2r6IXQx0/120046871020071340595319.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3t/S6/2nZPmF3Q/bakljada.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_9.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_149_derbi_15.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1L/EG/4XlucVAr/delije07.jpg
http://www.dodaj.rs/f/P/wx/43zWO09r/gm1.jpg
http://www.dodaj.rs/f/21/Og/1oRJNRI5/img-20150913-wa0008.jpg
http://www.dodaj.rs/f/12/m9/4TN39SxV/paok1.jpg

Corto
17-10-2015, 16:31
http://www.sportske.net/vest/ultra-mentalita/zasto-delije-ne-navijaju-na-banjici-240870.html

Ukoliko ste imali prilike da posmatrate prvo poluvreme utakmice Rad - Crvena zvezda na Banjici primetili ste da su navijači gostujućeg tima prisutni na stadionu ali da ne navijaju.

"Bojkot" navijača Crvene zvezde usledio je kao odgovor na nekorektan postupak organizatora utakmice koji je navijanje navijača Rada učinio glasnijim preko ozvučenja.

Nešto slično dogodilo se pre nekoliko godina na stadionu Partizana kada se "Delije" nisu čule zbog toga što je huk sa južne tribine grmeo sa svih strana putem ozvučenja.

Ovoga puta navijači Crvene zvezde odlučili su da ne navijaju zbog nekorektnog postupka protivničke ekipe.

Recimo da i pored toga što "Delije" ne pevaju gosti vode sa 1:0 zahvaljujući golčini koju je postigao Marko Grujić u 40. minutu susreta.

Sta sve nece uciniti da pokusaju da nam pariraju!Jad i beda ,bre!

sever_stajanje
19-10-2015, 15:34
Hoce li mi iko reci od cigana zasto nije navijacki ici busom na gostovanje u domacoj ligi a jeste ako ides u Evropu i ako si cigan?Ja koliko znam sve grupe vece u SFRJ idu busom (Torcida,Bojsi).Samo vi kenjate o nekakvim kodeksima a kuvane se kuvaju na 90 stepeni i sklapaju dilovi sa upravom na ustrb kluba.

Ta akcija vam je najjaca u zadnjih 20 godina provalio sam vas ja.

Maloumnik najgori si forumas ikad, od kada si se ti pojavio forum je otisao dodjavola. Tvoja svrha postojanja je iznosenje najneverovatnijih teorija zavera i pisanja na nivou osnovne skole! Prestani covece da lupas gluposti i bavi se malo (za promenu) svojom grupom! Da je srece pa da budes banovan! I sreca je pa da nisi pametniji nego je svaki tvoj post vrlo lako provaljiv i kakve metode manipulacija iz obdanista koristis. Inace da si pametniji mozda bi i uspeo nekoga da ubedis u svoje manipulacije, ovako tesko.

predgradje
20-10-2015, 15:48
http://static.mondo.rs/Picture/444823/jpeg/delije

eurostar
25-10-2015, 07:35
Kad je ovo bilo? Prije olympiacosa?

caporegime
25-10-2015, 12:26
nebo je vedro.......teren je suh.
a večer prije tekme lila je kiša ko iz kabla.

187
17-11-2015, 01:23
Partizan - Metaloplastika handball 15.11.2015.
http://www.dodaj.rs/f/1o/eL/28BqTSzP/1.jpg
http://www.dodaj.rs/f/k/mH/2mKHPM4F/2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1A/Fp/1EXnEr1o/3.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=OB3X4pj7HpI

predgradje
24-11-2015, 00:53
http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_radnicki_cz_4.jpg

http://www.delije.net/galerija/15_16/1516_radnicki_cz_9.jpg

http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=944

beton_blok
24-11-2015, 14:49
Sa malim zakasnjenjem, neke moje fotke sa kup utakmice Zemun-Spartak Subotica pre par nedelja

http://www.dodaj.rs/f/8/rO/3i63tpZm/ze.png

http://www.dodaj.rs/f/3g/in/1Hssr47e/spa.png

Samo TI
26-11-2015, 12:22
http://s16.postimg.org/x0tu1hlut/Untitled.png

sulc
26-11-2015, 23:51
http://s16.postimg.org/x0tu1hlut/Untitled.png
Bravo ! Ima li kakvih carapa sa gbom Partizana ?

Mile Srbin
27-11-2015, 01:29
http://www.partizanshop.rs/user/include/crnobelibutik/images/items/carape-VV.jpg
za kaj ce ti??
Uozbilji se malo suuulc!

divisione07
27-11-2015, 11:04
https://vimeo.com/82884600 5:00 :kokice1

sulc
27-11-2015, 12:24
Bravo ! Ima li kakvih carapa sa gbom Partizana ?

Pa vidim kupite kojekakve krpe,pa reko' jeste li gde skinuli neke carape ili peskir ? A i ova vam je akcija bila 20+ na 2 momka,aplauz za vas !

rabies urbana
27-11-2015, 14:23
Pa vidim kupite kojekakve krpe,pa reko' jeste li gde skinuli neke carape ili peskir ? A i ova vam je akcija bila 20+ na 2 momka,aplauz za vas !

Pa to onda vise pokazuje koliki ste vi indijanci pa 2 nose ovo sve

Mile Srbin
27-11-2015, 14:31
Sulc sto vise pises, sve vise ispadas smesan! Stvari prst na celo i dobro zamisli o realnom zivotu!

caporegime
27-11-2015, 14:36
zar doista nema nikakvih drugih događanja?

new school
27-11-2015, 21:22
jel ovo opet pala krpa i rekviziti niškim grobarima?jesu ih izakcijali delije iz niša ili bg ekipa??
kakav je trenutni odnos snaga u nišu između groblja i delija,a kakav meraklija u odnosu na ove grupe??