PDA

Pogledaj Full Version : Srbija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23

stajanje
04-05-2014, 20:03
A onda sklapate prijateljstva sa Italijanima,i sa kime bese jos..

Sa Napolitancima recimo, je l?

inkognitos
04-05-2014, 20:09
Sa Napolitancima recimo, je l?

Sa veronezima.

ANTI AGENT
04-05-2014, 20:13
Realno napisano i slazem se sa tobom pogotovo ovo za milaneze .Nasa sramota a imamo ih jos dosta da ih sada ne nabrajam..Srbi zastavu ili Cetnici Sever bih stavio u isti kos.Nepotrebno potenciranje i dokazivanje,kome ,nama samima.Gluposti.Jednom prilikom sam im predlozio da naprave zastavu i ,,veliki Srbi '' jer bi to bilo jos upecatljivije.Jedina razlika izmedju nas i vas je sto vi svi mislite ko jedan a kod nas postoji bar jedan deo doduse manjina koja prepoznaje svoje greske i radi na tome.Jer kad vam se kaze da Robi nije ustasa vec je Robi ,Robi ,vi to prihvatite i nastavite dalje bez obzira o danu pre kada ste razmiljali drugacije. Pogledaj nacin kako je pala ona krpa Krupanj.To ti sve govori o stanju i bezpogovornosti koja je prisutna u Severnoj Koreji.

predgradje
04-05-2014, 20:22
a kod nas postoji bar jedan deo doduse manjina koja prepoznaje svoje greske

To je verovatno ona manjina koja je napustila tribinu kada ste dobili besplatne karte za istok od naprednjaka.

cska
04-05-2014, 20:30
To je verovatno ona manjina koja je napustila tribinu kada ste dobili besplatne karte za istok od naprednjaka.

ta manjina je mogla da kaze sta smeta, a ne da postanu uvredjeni pfk i tek tako odu, pun nam kurac uvredjenih. kao sto vi idete na gostovanja pet godina bez pratnje murije? samo mi nemoj te price kako izbegnete muriju? druze gde smo se mi zabranjeni sve nalazili pa nas na pola puta zaustave. vi cigani ste najljigavija grupa ikada , agenti vam nisu ravni. pricate jedno radite drugo. Vratili ste sav olosa na tribinu posle izlaska V. a vozdovac nam prica pricu neke smo urazumili neke smo pokusali. Zastava posle pucanja na severu sklonjena ali ipak V je previse jak da bi mu cela tribina se suprostavila. Kao ovce ste, a vozdovac vam je pastir, sta on kaze vi tako. Mi grobari kakvi god da smo makar nismo jednoumlje kao kod vas. pasite travu sledece sezone ce nam trebati ovciji sir ;)

Delije1989
04-05-2014, 20:30
Realno napisano i slazem se sa tobom pogotovo ovo za milaneze .Nasa sramota a imamo ih jos dosta da ih sada ne nabrajam..Srbi zastavu ili Cetnici Sever bih stavio u isti kos.Nepotrebno potenciranje i dokazivanje,kome ,nama samima.Gluposti.Jednom prilikom sam im predlozio da naprave zastavu i ,,veliki Srbi '' jer bi to bilo jos upecatljivije.Jedina razlika izmedju nas i vas je sto vi svi mislite ko jedan a kod nas postoji bar jedan deo doduse manjina koja prepoznaje svoje greske i radi na tome.Jer kad vam se kaze da Robi nije ustasa vec je Robi ,Robi ,vi to prihvatite i nastavite dalje bez obzira o danu pre kada ste razmiljali drugacije. Pogledaj nacin kako je pala ona krpa Krupanj.To ti sve govori o stanju i bezpogovornosti koja je prisutna u Severnoj Koreji.

Kako mozes da pises o tribini na kojoj nikada nisi bio? Nikada, ama bas nikada nisI ucestvovao u organiziciji iste? Vi znate bolje od nas ko smo i sta smo. Sta ti mislis, da kod nas nema problema, da se sve grupe slazu, da svi imaju isto razmisljanje, bez da se imalo razlikuju? Sve probleme koje imamo nestaju zbog zvezde. Mi smo zbog nje kao jedno, a ne kao sto vi mislite da smo sekta, da nam pune glavu. Daleko je to od toga, nikada necete to razumeti. Misliti vi i dalje da smo mi sekta, da smo ovakvi onakvi, ali mi rastemo iz dana u dan, vas to plasi.

bg-jugend
04-05-2014, 20:32
Kakav ring za petlove, kakva zabava za komšiluk... Da vam je inteligencija na istom levelu, kao nivo izgasiranosti, gde bi nam bio kraj... ???

papazjanija
04-05-2014, 20:59
Kakav ring za petlove, kakva zabava za komšiluk... Da vam je inteligencija na istom levelu, kao nivo izgasiranosti, gde bi nam bio kraj... ???

htedoh nesto slicno da napisem ali sam na kraju sve obrisao jer sam predpostavio da ovim fajterima nece biti zanimljivo da citaju jer nije post vezan za moj tata je jaci od tvog.

ANTI AGENT
04-05-2014, 21:04
Ja vama ne zeilim da se desi ono sto se nama desava samo kada se pocnete baviti nama onda vam neko nekada mora odgovoriti a i kisni je dan danas.Samo par stranica u nazad sam procitao o tventeovom coveku koji je presao na pravoslavlje ,objasnjenjima o zastavama ,zrtvama ciganskim od nekih grobarskih krvoloka koji ne postuju kodekse i milion kretenizama bas sa vase strane.Nemojte vi nama o postenju ,kodeksima ili junastvu.Cinkaroske parole puc puc ozezi su opis klasicnog mentaliteta fabrike ultrasa.Ti sto pominjes naprednjake obrati se Slavisi Kokezi jer nas on licno gura i na istoku i na jugu.Sa severa se 90 tih moglo cuti ,,,Slobo pizdo krajinu si izdo'' a danas ste klasicni poslusnici ovog izdajnicko rezima koji prodaje Kosmet i uvodi nas u Eu.Naravno pustili bi vi glas al se bojite da cete u aps .Uvek ste bili ,,namazni'' Srbi dok smo mi isli glavom kroz zid i to nam se obilo o glavu pa nam je vrh triibine dobio visedecenijske robije.Jeste mnogobrojni,organizovani ,sposobniji ,odgovorniji ,imate lepe koreografije i kreativan tim ali o postenju, junastvu i nekoj zdravoj navijackoj prici nam ne pricajte.

maloumnik
04-05-2014, 22:03
Mi smo čuli da je Rastko Nemanjić išao na zvezdin sever i kad je čuo i video šta vi sve tamo radite on se zamonašio i postao Sveti Sava!
Od vas su samo amebe starije,eventualno Jevreji...
E cigani,cigani...Ccccc...
A tek tenk jugoslovenske narodne armije na stadionu jugoslovenske narodne armije... Cccc...
Odlučite se više ko ste i šta ste!

Skywalker
04-05-2014, 23:11
Za tenk JNA se zna sta znaci,u cemu je tu problem ?

ANTI AGENT
04-05-2014, 23:15
JNa je simbol komunizma i nas partizana a vi cetnici ne vozite tenkove vec jasete konje ,nosite sarce i redenike i zabradjeni jedete masnu gibanicu.U tome je problem...

mangup
04-05-2014, 23:24
Stvarno da mi je grobarski mozak na dva dana da se odmorim.
http://www.youtube.com/watch?v=csTt8lPXlM0

cska
04-05-2014, 23:48
Stvarno da mi je grobarski mozak na dva dana da se odmorim.
http://www.youtube.com/watch?v=csTt8lPXlM0

pa o tome ja vama pricam, zato sto ste ovce izgasirane od pastira. sta kaze pastir vi to radite, bijete pastirove bitke, ceo zivot se vozdovcu izvlacis jaooooooooooj...

mangup
05-05-2014, 00:04
Čoveče pa tebi je svaki post na isti šablon, aj malo oladi biće ti bolje. Kao malo dete voždovac pa voždovac.

Vozdovac
05-05-2014, 00:10
ta manjina je mogla da kaze sta smeta, a ne da postanu uvredjeni pfk i tek tako odu, pun nam kurac uvredjenih. kao sto vi idete na gostovanja pet godina bez pratnje murije? samo mi nemoj te price kako izbegnete muriju? druze gde smo se mi zabranjeni sve nalazili pa nas na pola puta zaustave. vi cigani ste najljigavija grupa ikada , agenti vam nisu ravni. pricate jedno radite drugo. Vratili ste sav olosa na tribinu posle izlaska V. a vozdovac nam prica pricu neke smo urazumili neke smo pokusali. Zastava posle pucanja na severu sklonjena ali ipak V je previse jak da bi mu cela tribina se suprostavila. Kao ovce ste, a vozdovac vam je pastir, sta on kaze vi tako. Mi grobari kakvi god da smo makar nismo jednoumlje kao kod vas. pasite travu sledece sezone ce nam trebati ovciji sir ;)
Sta tebe boli kurac sta mi radimo na svojoj tribini?Jer treba mi sada da pisemo sve vase unutrasnje dogovore za koje znamo a koji se nisu ispostovali,pa da pricamo gde je sve to otislo kod vas na tribini i sta vam je sve prouzrokovalo?Odakle vama obraza da pisete tako nesto?Prvo probaj nesto da uradis na svojoj tribini,pa onda dodji ovde da pricamo!Nemas pojma o cemu pricas i koliko lako to izgovaras,a samo jednom da ste nesto probali...bilo bi ti sve jasno.Ovako,dzabe pricamo na tu temu kada nemas pojma kako to izgleda,jer nikad nisi probao!Nisi nikad probao da se zameras ljudima sa svoje tribine zarad toga da druge ispostujes ili da pokazes da zelis da budes ispravan!Nikada niste osetiliu nista slicno,pa i ne znas kakav sve otpor to moze da ima!Znaju nasi ljudi sa tribine koliki su gnev pojedinci navukli na sebe jer su hteli da sprovedu ono sto je nemoguce!I primirje,i ruke,i da svi koji su se ogresili budu sankcionisani...ali jednostavno u nekom trenutku ti druge strane zapuse usta!I na kraju krajeva...to su nase odluke iza kojih stojimo,a tebe i ostale treba da interesuje iskljucivo kako se mi ophodimo prema vama i nista vise!Unutrasnje nase stvari su nase...kao sto su i vase samo vase i niko ne dira u njih jer je dovoljno normalan da zna da toga ima na obe strane i da je to mnogo podlo raditi!Po 100 ti put,nama su ljudi po par godina bili vam stadiona za neke stvari,i to je ostavilo traga na nasoj tribini svakako...drugacije su nam odgajane mladje generacije...da ne sirimo pricu sami ste mogli da osetite skoro kako reaguju nasi ljudi!I nije sklanjana ni jedna zastava sa tribine,to sto si ti nesto pobrkao,ali nije ni bitno...
Ovde covek kada cita ispadosmo najljigaviji ljudi na ovoj planeti...em napadamo 10 na 1,em smo lazne patriote,em smo lazni moralisti,em smo ne znam ni ja sta vise...a vi ste do jaja!!!Vi za pocetak ne mozeste da imate sve vodje da navijaju za partizan,a ne nesto vise!Valjda imate toliko grama mozga da skapirate da ne vidite sebe a prigovarate drugome?
Dizemo mi te kartone i najlone dobro,eto imamo i dobar marketing...ne znam samo dal je moguce da vi toliko onda ne mozete da naucite ako je samo do toga,pa da konacno i vi budete navijaci?
Sto se tice nacionalizma,humanitarne pomoci itd...to samo budale mogu da se hvale time sa nase strane,a budale da cackaju sa drugih strana.Navijac tventea je pomenut zato sto je u epskom tesktu naveden kao neki los primer...pa je moralo na to da se odgovori,posto bi verovatno osvanula neka parola na sledecem derbiju sa nekim bolesnim tumacenjem svega toga...a i ovako...pitanje je...sanse su 50-50%.
Mnogo smo razliciti i ne razumemo se definitivno,i mislim da je bolje da se ni ne komunicira nego da ovako dodatno pravimo jaz i mrznju jedni prema drugima...jer ovo je vec postalo poprilicno bolesno.

Vozdovac
05-05-2014, 00:10
Sta tebe boli kurac sta mi radimo na svojoj tribini?Jer treba mi sada da pisemo sve vase unutrasnje dogovore za koje znamo a koji se nisu ispostovali,pa da pricamo gde je sve to otislo kod vas na tribini i sta vam je sve prouzrokovalo?Odakle vama obraza da pisete tako nesto?Prvo probaj nesto da uradis na svojoj tribini,pa onda dodji ovde da pricamo!Nemas pojma o cemu pricas i koliko lako to izgovaras,a samo jednom da ste nesto probali...bilo bi ti sve jasno.Ovako,dzabe pricamo na tu temu kada nemas pojma kako to izgleda,jer nikad nisi probao!Nisi nikad probao da se zameras ljudima sa svoje tribine zarad toga da druge ispostujes ili da pokazes da zelis da budes ispravan!Nikada niste osetiliu nista slicno,pa i ne znas kakav sve otpor to moze da ima!Znaju nasi ljudi sa tribine koliki su gnev pojedinci navukli na sebe jer su hteli da sprovedu ono sto je nemoguce!I primirje,i ruke,i da svi koji su se ogresili budu sankcionisani...ali jednostavno u nekom trenutku ti druge strane zapuse usta!I na kraju krajeva...to su nase odluke iza kojih stojimo,a tebe i ostale treba da interesuje iskljucivo kako se mi ophodimo prema vama i nista vise!Unutrasnje nase stvari su nase...kao sto su i vase samo vase i niko ne dira u njih jer je dovoljno normalan da zna da toga ima na obe strane i da je to mnogo podlo raditi!Po 100 ti put,nama su ljudi po par godina bili vam stadiona za neke stvari,i to je ostavilo traga na nasoj tribini svakako...drugacije su nam odgajane mladje generacije...da ne sirimo pricu sami ste mogli da osetite skoro kako reaguju nasi ljudi!I nije sklanjana ni jedna zastava sa tribine,to sto si ti nesto pobrkao,ali nije ni bitno...
Ovde covek kada cita ispadosmo najljigaviji ljudi na ovoj planeti...em napadamo 10 na 1,em smo lazne patriote,em smo lazni moralisti,em smo ne znam ni ja sta vise...a vi ste do jaja!!!Vi za pocetak ne mozeste da imate sve vodje da navijaju za partizan,a ne nesto vise!Valjda imate toliko grama mozga da skapirate da ne vidite sebe a prigovarate drugome?
Dizemo mi te kartone i najlone dobro,eto imamo i dobar marketing...ne znam samo dal je moguce da vi toliko onda ne mozete da naucite ako je samo do toga,pa da konacno i vi budete navijaci?
Sto se tice nacionalizma,humanitarne pomoci itd...to samo budale mogu da se hvale time sa nase strane,a budale da cackaju sa drugih strana.Navijac tventea je pomenut zato sto je u epskom tesktu naveden kao neki los primer...pa je moralo na to da se odgovori,posto bi verovatno osvanula neka parola na sledecem derbiju sa nekim bolesnim tumacenjem svega toga...a i ovako...pitanje je...sanse su 50-50%.
Mnogo smo razliciti i ne razumemo se definitivno,i mislim da je bolje da se ni ne komunicira nego da ovako dodatno pravimo jaz i mrznju jedni prema drugima...jer ovo je vec postalo poprilicno bolesno.

Vozdovac
05-05-2014, 00:19
Sa severa se 90 tih moglo cuti ,,,Slobo pizdo krajinu si izdo'' a danas ste klasicni poslusnici ovog izdajnicko rezima koji prodaje Kosmet i uvodi nas u Eu.Naravno pustili bi vi glas al se bojite da cete u aps

Na poslednjem vecem desavanju vezanom za Kosovo ne videh vas nesto na Trgu?Sem par pojedinaca nisam video nikog drugog!A nas je bilo recimo 150...od ukupno 1000 ljudi koji su izasli taj dan!A zamisli imali smo i parolu u Jagodini utakmicu ranije kao poziv na taj miting koji su organizovali ljudi Sa Kosova!
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_jagodina_cz_3.jpg
Zamisli na tom mitingu glavne pesme su bile...Vucicu pederu i izdao si Kosovo...itd.I uvek cemo biti uz narod kada treba,bas kao sto smo i do sada bili.Ovo je jednostavno moralo da se kaze jer je mnogo podlo tako pricati a postoji mnogo stvari na kojima moze da se vidi da to nije tako kako kazes.Moze neko da misli da je on izdajnik ili ne,ali uz narod uvek kad treba!
http://www.sportal.rs/news.php?news=117349

ladomir
05-05-2014, 00:32
Ne mogu da razumem šta vam i jednima i drugima znači ovo prepucavanje ovde ? Niste ni svesni koliko ste ostrašćeni u svojim upisima i koliko ste baš zbog toga nerealni i vidite stvari iskrivljeno. Sve generalizujete, a bukvalno ništa ne može da se generalizuje !
Predpostavljam da su vam svima dobre i iskrene namere, i da svi zajedno želite neki bolji navijački svet, a upravo ga svojim pisanjem ružite, zagadjujete i još više odaljavate od željenog stanja, jer svojim pisanjem stvarate zlu krv.
Kako niste svesni da svakom napisanom reči prvo , ali prvo nanosite štetu svojoj tribini, a onda i celom navijačkom pokretu u Srbiji.
Ako iskreno želite bolju situaciju medju navijačima u Srbiji, eto vam privatne poruke, ponudite drugoj strani neka rešenja koja će doneti dobro celokupnom navijačkom pokretu, smiriti strasti i dovesti ih na neki razuman nivo, a ne ovako da beskonačno apostrofirate propuste iz prošlosti i potpirujete mržnju koja je već prevelika.
Za dobrobit navijačkog pokreta, jednom će morati da se podvuče crta i da se krene od nule, da se ne gleda više u prošlost, već u budućnost.
Zato vas pitam, ako ste za zdravije odnose medju navijačima u Srbiji, šta je cilj ovog pisanja ovde ??? Ako niste za zdravije odnose, onda imate mentalni problem, ali toga ni sami niste svesni.
Grupe iz Srbije koje ne pišu po forumima za vas su navijačka gospoda !

ANTI AGENT
05-05-2014, 00:51
Ma ne pozivam ja covece vas da vredjate bilo koga ,vasa stvar,ali nemoj da ti pominjem od ambasade do hapsenja Karadzca I Mladica ko je bio u prvim redovima ,ko je skandirao i vredjao demokrate i ko je najvise ispusio zbog toga.Smesno je sto ovo moram i da pominjem.Niko ne osporava bilo sta ali potencirati i pratiti medijski takve stvari je dno dna.Meni samo smeta vase kurcenje i dokazivanje veceg katolicanstva od pape.Uperite tenk u nas franjevce i onda ocekujes da ti neko ne odgovori sa maljutkom.Isto tako izlosis 15 debilnih zastava i onda se ljutis kada ti druga strana izlozi isto toliko debilnih krpa .Jos plus objasnjavas i vadis slike recimo Kraljeva sa final fora u Parizu gde mi nismo ni bili.Tu utakmicu nijedna zastava osim Pozarevca nije bila relevantna a ti si razlozio i dao neko objasnjenje tipa kacena je tada i tada ili bila je na seoskoj slavi u u Babusnici..Isti kurac sa nama vadimo Cerak sa vas ograde negde od pre deset godina.Glupost klasicna i sramota koju ste vi zapoceli a mi nastavili.Osim pita nista nije relevantno i za to nema sta da se kaze nego vasa pobeda.Grci su izjebani kulturno i to su legitimni trofeji koji vas mnogo bole a onda nam ti postavljas pitanje sto ne objasnimo kako smo ih uzeli .Smesno.Jos onda pravis komparaciju na navijacki i nenavijacki nacin uzimanja zastava.Otvaras pandorinu kutiju i izazivas jer potenciras kako ste ipak vi imali vise navijacki oduzetih trofeja nego mi .Glupost.Ko to procenjuje i kako ?Krenes realno a onda odes daleko od istine a debili na ovom forumu raspalise od ciganskih zrtava koji krenuse u boj goloruki i naletese na neke kriminalce i picke.I za svako vredjanje grobara dobijete odgovor kako dolikuje jer da bi vam proslo morate da budete cisti skroz na skroz.Da se ja licno pitam posle onog tenka na nasoj tribini bi svaki derbi visile zastave jugosloveni,franjevci ,talibani ,mustafe i slicno.Sto rece jedan prijatelj ,ratni veteran,grobar .Sa svojim ponasanjem cigani ce me naterati da prestanem da idem u crkvu i ne volim zemlju za koju sam se borio jer mi ogadise sve.

lazio
05-05-2014, 01:07
A na pricu o "demokratama" je tek suvisno komentarisati koliko se ljudima dize kosa na glavi! Sram da vas bude, sve do jednog... Pocev od one pesme od pre par godina (cinkaroske ili kakve vec, to vi bolje znate da ocenite), "demokrate, sto se sada bunite, kad grobare su hapsili, cigane su pustali"! Pa sve do ove parole sada na derbiju. To sto vi zaboravljate da se na skoro svakoj nasoj utakmici orilo "spasi srbiju i ubi se...", sto ne umete da razdvojite pojedince iz kluba, uprave (pa onda i tribine), sto ne znate da razmislite i shvatite da SD Crvena Zvezda nije FK Mali Mokri Lug, a Delije Sever tribinica od 60 ljudi... to samo dokazuje koliko ste zakrzljali i ograniceni! A odatle vam slede i mnogi drugi odgovori. I oko nekih "prijateljskih" kontakta sa drugim navijackim grupama, ako ih i koliko uopste ima, to vi bolje znate verovatno od nas samih. I oko unutrasnjih "nesuglasica" medju nama samima, posto vam je to sad glavna okupacija itd. Ili smo mi ipak ljigavi cigani (ZA RAZLIKU OD NEKIH) i 50 nas je otislo na neku tribinu da se lize sa nekima, ali namerno bez zastave i inkognito? I svi smo glasali za Vucica, ali smo opet najljigavi, pa necemo njegov barjak za zavijorimo na Severu?

Ovo oko komunizma, cetnika, pravoslavlja... niti je vredno komentarisati, a tek ne ovde da se drugi slade. Pitajte starije Beogradjane, citajte i slusajte price njihove su zabelezene. O reakciji, mangupariji, "ako ne moze da slavis slavu, onda navijaj za Crvenu Zvezdu", o strukturi ljudi koji su osnovali Crvenu Zvezdu i koji su joj prilazili jednom. O ljudima koji su bili u prvim redovima u odbrani otadzbine i srpstva. To su sve cinjenice, na koje smo mi ponosni i koje u stvari vi neprestano pominjete, a onda ispadne kako cigani "veliki srbi" vole da se hvale.

Vozdovac
05-05-2014, 01:20
Ne mogu da razumem šta vam i jednima i drugima znači ovo prepucavanje ovde ? Niste ni svesni koliko ste ostrašćeni u svojim upisima i koliko ste baš zbog toga nerealni i vidite stvari iskrivljeno. Sve generalizujete, a bukvalno ništa ne može da se generalizuje !
Predpostavljam da su vam svima dobre i iskrene namere, i da svi zajedno želite neki bolji navijački svet, a upravo ga svojim pisanjem ružite, zagadjujete i još više odaljavate od željenog stanja, jer svojim pisanjem stvarate zlu krv.
Kako niste svesni da svakom napisanom reči prvo , ali prvo nanosite štetu svojoj tribini, a onda i celom navijačkom pokretu u Srbiji.
Ako iskreno želite bolju situaciju medju navijačima u Srbiji, eto vam privatne poruke, ponudite drugoj strani neka rešenja koja će doneti dobro celokupnom navijačkom pokretu, smiriti strasti i dovesti ih na neki razuman nivo, a ne ovako da beskonačno apostrofirate propuste iz prošlosti i potpirujete mržnju koja je već prevelika.
Za dobrobit navijačkog pokreta, jednom će morati da se podvuče crta i da se krene od nule, da se ne gleda više u prošlost, već u budućnost.
Zato vas pitam, ako ste za zdravije odnose medju navijačima u Srbiji, šta je cilj ovog pisanja ovde ??? Ako niste za zdravije odnose, onda imate mentalni problem, ali toga ni sami niste svesni.
Grupe iz Srbije koje ne pišu po forumima za vas su navijačka gospoda !

To ti je kao kada sretnes druga koji se vratio iz inostranstva posle 10 godina.I sednete da pricate i ti jedno on drugo...i posle prica shvatis koliko je covek daleko od onoga sto je bio,da se promenio itd.Tako i ovo,vrlo je slicno.Tu smo,a ne komunicira niko ni sa kim.I onda kada dodje do price...svako pusta svoju pricu koju je iskreirao u ovo vreme bez komunikacije.I onda dok svako izbaci svoju teoriju,pa se onaj drugi potrudi da dokaze suprotno...i eto ti cirkusa koji sada gledamo ovde,i tek onda najbolje vidis koliko se onaj drugi promenio.Da cutis i pustis da nesto ide svojim tokom...ne ide jednostavno,a ne ide ni da se na sve odgovara.Definitivno fali komunikacije i definitivno svako ko je i malo dobro nameran i zna sta sve ovo povlaci,treba da dobro razmislja kada pise i ovde ili bilo gde drugde.Druge grupe koje ne pisu nisu predmet interesovanja ljudi,i oni mogu sebi da priuste taj luksuz da cute.Kamo srece da nas niko ne uzima u usta...nikad se niko ne bi ni javio ovde.I malo je daleko sve otislo da ista moze privatnim porukama da se resava...a i 100 puta je dokazano da jedan covek nista ne moze da promeni,pa cak ni vise njih...

maloumnik
05-05-2014, 02:57
Dosta vise!!!!ŠALA JE ŠALA ALI OVO JE PREVAZIŠLO SVE GRANICE!!!!AKO SAM I JA DOPRINEO ZLOJ KRVI IZVINJAVAM SE SVIMA!!!!Mi smo pukli kao zvečke ne znam da li ste svesni toga???Narod i NAŠA DECA su gladna a mi jedemo govna ovde oko nekih gluposti!!!!Ja znam da je ovo navijački forum i da su teme navijačke a ne o gladnoj srpskoj deci ali imajmo mere ako se svi pozivamo na ljudskost i pravoslavlje!!!Svadjamo se tu dok nam se drugi smeju i likuju nad našim mukama.Ne znam da li ste svesni sta prave od nas i koliko manipulišu nama zbog naše ljubavi prema klubovima ali sjebali su fudbal uopšte i reprezentaciju do koske i pokrali sve sto se može pokrasti!!!GDE SMO MI A GDE DRUGI i koliko smo trenutno iza njih iako su učili mnogi od nas???Kakav se fudbal igra prvo i kako se živi u drugim zemljama a kako kod nas???OVO JE IMITACIJA I FUDBALA I ŽIVOTA!!!A FUDBAL BEZ NAVIJAČA NE IDE!!!KAO I NAVIJAČI BEZ FUDBALA....Ako gresim ispravite me....nema frke.

maloumnik
05-05-2014, 03:37
Dok se mi raspravljamo ko je jači i ko je u pravu sami sebi nesvesno kopamo raku....podjimo zato od sebe prvo jer je to najteže!!!Ja prvi kad udjem na forum i kada vidim nešto za sta smatram da je debilno ponekad reagujem kako ne treba i onda to povlači takodje nečiju reakciju i sve tako u krug.A pošto smo dva sveta različita i kad se već toliko ne podnosimo ne vidim dalju poentu pljuvanja jer nije dobronamerna...Pljuvali smo mi vas,vi nas..jebali smo jedni drugima majku,nazivali svakakvim imenima.Mislim ako se slažete da je dosta da smo se ispickarali za vjek vjekova NA OVOM FORUMU...meni je muka više.Mnogo mladjih i ostrašćenih čita ovo NEDAJ BOŽE da neko strada šta smo uradili onda??Ajde da ne budemo vrane dozovimo se upameti ako možemo DOK MOŽEMO!!Imamo svi opciju slanja u privatne poruke tako da svaki put možemo bez kompleksa ako je uopšte potrebno da komuniciramo.

caporegime
05-05-2014, 10:03
ljudi, ajte se vi prvo između sebe nešto dogovorite.
pošto dobivam pp gdje se moli da se brišu postovi i to ne drugima nego onim koji mi pišu poruke, pošto neki napadaju i traže da se puno toga briše, a pošto ima i onih koji se bune kad se počne brisati jer da se time kao cenzurira, utvrdite neka pravila.
pošto je ovo za vas iz srbije neutralna zona, nema simatija, protežiranja ili diskriminiranja pojedinih grupa.
ovdje ste svi doista jednaki pa nema straha da će netko iz zlobe ili slično podržavat jednu stranu.
ali odlučite se, hoćete li strogo brisanje svega što imalo iskače ili želite slobodniju raspravu.
sve je na vama, dogovorite se.

antrax
05-05-2014, 10:30
Brisi sve!
Ne ide mi u glavu kako ljudi od 25-30 dina padaju na takav nivo...

SvudaSmoSaNjim
05-05-2014, 10:55
Za početak bi bilo dobro da svi prestanemo sa pljuvačinom na ovom forumu, jer je jasno kao dan da se oko nekih stvari nećemo složiti nikada.
Pratim pisanja i po drugim forumima ali ovo ovde je došlo do granica fejbuka.. Navijači prestanite više sa tom debilnom raspravom jer nikuda ne vodi!
Ne znam da li ste svesni koliko nam zla donose ove internet raspravke i fejsbuk huliganisanje!

Vozdovac
05-05-2014, 11:36
Slazem se u potpunosti da su mnoge granice predjene(a to je samo posledica onoga sto se desava van foruma),i da ako ne znamo da komuniciramo,bolje to i ne radimo,dok se stvari malo ne slegnu i ne dovedu koliko toliko u red.Ako bas nesto mora da se kaze,neka vode ljudi racuna jer sve ovo prouzrokuje dalju mrznju i probleme.

SEVERA HUK
05-05-2014, 11:46
Jos plus objasnjavas i vadis slike recimo Kraljeva sa final fora u Parizu gde mi nismo ni bili.

Na ovoj ste recimo bili 14:42
https://www.youtube.com/watch?v=8pLmJR_oP1w

Vozdovac
05-05-2014, 14:49
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_rad_16.jpg
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_rad_20.jpg
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_rad_17.jpg
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_rad_6.jpg

ANTI AGENT
06-05-2014, 17:25
Severa huk ne shvatas poentu oko zastava.Niko od vas na zalost ne moze da shvati.Mrzim ljude!!!

bg-jugend
06-05-2014, 17:41
U Novom Sadu, protiv Donjeg Srema.

https://www.youtube.com/watch?v=XeTqPdWYPwc

http://www.dodaj.rs/f/2J/Wk/2rDQ5tiL/ds.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3s/Dg/4VE8rBsO/ds2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1c/kh/4sHrfBWs/ds3.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3r/RP/2erxFb5B/ds4.jpg

SEVERA HUK
06-05-2014, 17:44
Kako god, mi smo vama rekli sta imamo, vi nama isto. Jednostavno nema sanse da se slozimo u razmisljanju i zato je napametnije da prekinemo raspravu.

maloumnik
06-05-2014, 20:28
Koja je razlika izmedju postova starijih kako grobara tako i cigana u odnosu na ove sadašnje.Uživao sam čitajući one doživljavaje i opise događaja.Ovo je sad baš debilno i bez ikakvog smisla.Em ne možeš ništa pametno da naučiš nego samo možeš još da dobiješ u najmanju ruku visok pritisak i stres.Lepo kažu stariji navijači da je ovo sad sve kurac da prostite kako je bilo i kako se živelo ranije.O kakvim događajima sad možemo da pišemo pa da ljudi čitaju i edukuju se???O pratnji murije i represiji kakva će biti sa vremenom sve gora i gora ili da gledam bez uvrede koreografije koje su izgleda postale bitnije od svega navijačkog.Jel o tome??I na kraju šta nam ostaje u nedostatku dobrih navijačkih događaja nego da se pljujemo kao da smo na pijaci??Ako grešim ispravite me ali mislim da nama navijačima koji vole dobre tuče po gostovanjima dolaze teška vremena.

caporegime
06-05-2014, 20:39
ne griješiš. nova vremena nova pravila.
vrijeme je za restrukturiranje.
u hrvatskoj je barem, jedna epoha zauvijek završila.
žao mi je što su ljudi kruti a ne elastični i ne znaju se prilagoditi.
ono što je ostalo i da vrijedi nestat će do kraja u silnim sudskim presudama i zabranama.
ovi mlađi što će krenuti iznova na drugi način, imat će velikih problema uhvatiti korak.

maloumnik
06-05-2014, 21:10
I kod nas je dosta ljudi dobilo zabrane i zatvorske kazne i to su sve kvalitetni i jaki momci sa svih strana u navijačkom svetu ali pošto ide vreme Evrointegracija i tranzicije gde se neće tolerisati ni šamar običan biće sve teže i teže u budućnosti praviti kvalitetne hool akcije.Rešenja ima naravno a jedno od njih je da svi moramo živeti bez ikakakvih gedžeta (bukvalno kao u 70-tim i 80-tim) u tehnološkom smislu ali istovremeno i prilagoditi se novom sistemu ako želimo opstati.Primera ima dosta uspešnih i kvalitetnih i to od onih koji su kroz tranziciju prošli mnogo pre nas na Balkanu.

predgradje
09-05-2014, 15:36
http://www.telegraf.rs/sport/1063439-euforija-na-marakani-konvoj-navijaca-sa-bakljama-prati-zvezdu-do-uzica-foto

bg-jugend
11-05-2014, 14:49
Partizan - Voždovac

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10366012_623336991090770_8543396641775417019_n.jpg
http://www.dodaj.rs/f/Z/2l/UmznYLg/v2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1p/y5/3CDb7JNI/v5.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2c/XV/4wdr2G2i/v6.jpg
http://www.dodaj.rs/f/y/c2/oQpBOyD/v7.jpg

bg-jugend
11-05-2014, 15:02
https://www.youtube.com/watch?v=0UXeqL76K0s&feature=share

ANTI AGENT
11-05-2014, 15:45
Copy sever paste jug...Mi smo samo losa kopija ....

maloumnik
11-05-2014, 19:15
https://www.youtube.com/watch?v=B-9vf_UXoQY&feature=youtube_gdata_player

LSP
11-05-2014, 22:41
https://www.youtube.com/watch?v=B-9vf_UXoQY&feature=youtube_gdata_player
I lepo sam ti napisao u prošloj raspravi šta će da bude i eto vidiš. Sva vaša huliganska borba na internetu i pljuvanje po Delijama i dizanje sebe, vredi samo izmedju ponedeljka i petka. Kada dodje da se na delu pokažete, nema vas nigde. Pogledaj vaš kop, pa to je kop u rangu Meraklija, Firme, Djavola... Pa tu nema 700 ljudi. A nas 10 hiljada išlo na gostovanje. I šta onda da pričamo.I za svaku priču će biti isto, trolovaćete po internetu i onda kada dodje da se to i u praksi uradi neće vas biti nigde. I šta mi imamo uopšte onda sa vama da se raspravljamo?

Mirage
12-05-2014, 00:54
https://www.youtube.com/watch?v=0UXeqL76K0s&feature=share

jebeno :kez:kez:kez :naklon

maloumnik
12-05-2014, 01:47
I lepo sam ti napisao u prošloj raspravi šta će da bude i eto vidiš. Sva vaša huliganska borba na internetu i pljuvanje po Delijama i dizanje sebe, vredi samo izmedju ponedeljka i petka. Kada dodje da se na delu pokažete, nema vas nigde. Pogledaj vaš kop, pa to je kop u rangu Meraklija, Firme, Djavola... Pa tu nema 700 ljudi. A nas 10 hiljada išlo na gostovanje. I šta onda da pričamo.I za svaku priču će biti isto, trolovaćete po internetu i onda kada dodje da se to i u praksi uradi neće vas biti nigde. I šta mi imamo uopšte onda sa vama da se raspravljamo?

Pa što pišeš onda?

maloumnik
12-05-2014, 02:16
http://www.dodaj.rs/?1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg]http://www.dodaj.rs/t/1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg[/urlhttp://www.dodaj.rs/?28/U7/2kFjooLM/p1080926.jpg]http://www.dodaj.rs/t/28/U7/2kFjooLM/p1080926.jpg[/urlhttp://www.dodaj.rs/?28/U7/2kFjooLM/p1080926.jpg]http://www.dodaj.rs/t/28/U7/2kFjooLM/p1080926.jpg[/url

http://www.dodaj.rs/?1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg]http://www.dodaj.rs/t/1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg[/url

http://www.dodaj.rs/?40/ac/tDmMsOH/p1080927.jpg]http://www.dodaj.rs/t/40/ac/tDmMsOH/p1080927.jpg[/url

maloumnik
12-05-2014, 02:29
http://www.dodaj.rs/?17/HT/31c4W7YB/p1080923.jpg]http://www.dodaj.rs/t/17/HT/31c4W7YB/p1080923.jpg[/url

maloumnik
12-05-2014, 02:40
http://www.dodaj.rs/?1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg]http://www.dodaj.rs/t/1t/Zs/1PrbJl4a/fkpvozd12768.jpg[/url

ANTI AGENT
12-05-2014, 09:36
I eto, nadam se da je sad svima jasno ko je ko i koliko je besmisleno raspravljati se sa Grobarima. Dok njihovi trolovi vode bitku po internetu, mi još jednom u realnom životu pokazujemo ko je ko. Delija je u najboljem slučaju sinoć bilo 800. U Pioniru je bilo 5800 ljudi. Dakle, 5000 protiv 800. Koga ne mrzi nek pogleda snimak, u najboljem slučaju će misliti da je hala bila podeljena pola pola. Za par dana će Partizan izgubiti titulu i opet će se pogazati ko je ko. JNA će blejati prazan, 1000 ljudi će biti na njemu dok se mi ubismo tražeći razlog što nas je tako malo došlo kad nas dodje 20 hiljada i tražeći način i rešenje da ispravimo to. I to sve 6 godina bez titule i igranja evropskih takmičenja. Pričaće se o ciganskom licemerju dok je u poslednjih godinu dana u svim pucnjavama i bodenjima žrtva u svakoj bio navijač Crvene zvezde, a napadač Grobar, Fors ili Firmaš. Izvlačiće se ubistva od pre 10 godina kada su se po nekim selima poubijali neki likovi koji navijaju za Zvezdu i Partizan, a veze sa tribinom nemaju no nema veze, svakako nama na dušu ide. Vama su vodje ubijale ljude. Ali vi ste ti koji posle toga nazivate licemerjem to što vrh tribine osudi tako nešto? Da ne treba možda da kažu svaka čast? I eto, zar se nisu bar pokazali neki rezultati? Naravno da niko nije savršen i niko nije cvećka, ali naše bar nove generacije odrastaju na nekim boljim principima i ne nose nijednog jedinog čoveka na duši. I svaka sledeća generaciju ima priliku da bude bolja i čistija od predhodne kao što je ova sada od one pre nje. A vi se furajte na kriminal, pištolje i ubistva, imaju šta da nauče mladji od vas. Ali ne, Delije su licemeri. Pa gospodo, vide se rezultati u svakoj sferi, a vi nastavite sa mitomanijom na internetu i trolovanjem za vreme utakmica dok vam Pionir bleji poluprazan i šaka Delija vas odvaljuje u navijanju.

Cinkaros je cinkaros i nije bitno ko je i odakle je...

DR.Kadzija
12-05-2014, 11:32

E moj ti...

bg-jugend
12-05-2014, 16:39
Još nekoliko fotografija sa naše utakmice sa Voždovcem -

http://www.dodaj.rs/f/2b/h3/2XDYWKw9/1.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3w/a/VjtV6S1/2.jpg

Prva parola je posvećena našoj braći, navijačima Paoka, i ujedno sprdnja na račun panatinaikosovih navijača i atinske murije.

http://www.dodaj.rs/f/6/141/34kMetBN/4.jpg

Druga parola je posvećena navijaču Napolija, koji je ispucan od strane policije. To je znak solidarnosti, jer su i napolitanci istakli parolu posvećenu našem pokojnom bratu Grobiju.

http://www.dodaj.rs/f/z/vH/4WsuGFzf/5.jpg

bg-jugend
12-05-2014, 16:43
Mirage@ Ne znam da li si provalio, ali radi se o sprdačini...

Mirage
12-05-2014, 17:02
Mirage@ Ne znam da li si provalio, ali radi se o sprdačini...

Jesam jesam, vrh :D

Bandit
12-05-2014, 18:34
Turbina Vreoci 0-1 Zemun

http://i57.tinypic.com/dr9eop.jpg

cska
12-05-2014, 18:44

sada ozbiljno? da li si realan ti druze? kako mozes da poredis nas i vas? postujem vas trud i ozbiljnost ma koliko mislio da ste sekta priznajem svaka cast cigani. elem, sto se tice brojke, mislim da ti ne shvatas da je podela, da je u toj podeli nastradao grobar, da jug vode neki novi navijaci partizana, da ovo da ono. pa nama posle svake podele najmanje 200 ljudi se skloni i to 200 PREKVALITETNIH koji iz nekih razloga prestaju da idu. a zamisli ti tek koliko je obicnih simpatizera ako toliko ljudi gubimo ... neozbiljno sa tvoje strane da uporedjujes brojke. ne daj Boze da vam se desi ko nama...

PS @VOZDOVAC , jedno pitanje, znam da vi ne furate fazon hvaliti se na poenima akcijaskim, ali parola gljiva ludara opet udara da li se to odnosi na neki novopeceni plus pecurkica?

damned
12-05-2014, 18:56
Druga parola je posvećena navijaču Napolija, koji je ispucan od strane policije. To je znak solidarnosti, jer su i napolitanci istakli parolu posvećenu našem pokojnom bratu Grobiju.

mala ispravka, ispucan je od strane romanista

dzis
12-05-2014, 18:59
Slika Zabranjenih s udarnom na rukama i ovih par crnih dimnih osobno jedna od najjačih slika kopova u europi zadnjih godina!

papazjanija
12-05-2014, 20:17
http://3.bp.blogspot.com/-03aFXKAToDI/U2NQ0PLYQmI/AAAAAAAAaB0/nxFF-shdp2M/s1600/10268522_648920818520025_5783122961112449740_n.jpg

ima li istine ovdje?

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/1969125_255546617964009_6663181336045880450_n.jpg? oh=1d605dc934acdea59eebad461dd0474b&oe=53717070&__gda__=1399968928_be331769bd69f77f346a8927676b3f8 f samo da potkrepim pricu koju su nasi pricali u vezi ovog "trofeja" u rukama ovih semenkara odozdo,cisto da ne bude prazna prica...

LSP
13-05-2014, 09:59
sada ozbiljno? da li si realan ti druze? kako mozes da poredis nas i vas? postujem vas trud i ozbiljnost ma koliko mislio da ste sekta priznajem svaka cast cigani. elem, sto se tice brojke, mislim da ti ne shvatas da je podela, da je u toj podeli nastradao grobar, da jug vode neki novi navijaci partizana, da ovo da ono. pa nama posle svake podele najmanje 200 ljudi se skloni i to 200 PREKVALITETNIH koji iz nekih razloga prestaju da idu. a zamisli ti tek koliko je obicnih simpatizera ako toliko ljudi gbimo ... neozbiljno sa tvoje strane da uporedjujes brojke. ne daj Boze da vam se desi ko nama...

PS @VOZDOVAC , jedno pitanje, znam da vi ne furate fazon hvaliti se na poenima akcijaskim, ali parola gljiva ludara opet udara da li se to odnosi na neki novopeceni plus pecurkica?
Pa to i jeste poenta svega. Vi ste hteli da se poredite, vi ste udarili ovde na nas, pljuvali i samim tim izazivali poredjenja. Cigani licemeri, cigani drukare, cigani ovo, cigani ono. Ja sam samo rekao, da se mi ne bi ovde klinacki prepucavali, sacekajmo sledece kolo i videcemo ko je ko. Slazem se ja sa svim sto si napisao, ali to je samo pokazuje da jos niste krenuli pravim putem. Vi se i dalje bavite Ciganima, umesto da zavucete rukave, spustite glavu, cutite i radite. Sve sto se vama desilo je vasa krivica i ne mozete traziti opravdanja, ali mozete raditi da popravite to. A u medjuvremenu, mi se mozemo baviti vama jer smo tako u mogucnosti.

GOTIER
13-05-2014, 13:46
Dali neko od Grobara koji pisu ovde,konkretno bg-jugend ili maloumnik ima neku fotku IV protiv Partizana pre neki dan?Hvala.

BWA
14-05-2014, 01:20
https://www.youtube.com/watch?v=oGzYlqEJ-tU

Samo TI
14-05-2014, 13:04
na 11.51

http://i.ytimg.com/vi/S-wORUegR9w/0.jpg

ANTI AGENT
14-05-2014, 21:18
Nebo se otvorilo i bog salje poruku .Svaki zulum prolazi pa i ovaj ce proci.Lako je ciga biti jer cigu vlast stiti.I u subotu ce kisa...

KOSOS
14-05-2014, 21:59
http://sport.blic.rs/Fudbal/79395/Superliga-ostala-u-snegu
http://www.mozzartsport.com/vesti/odlozena-utakmica-bska-i-partizana
http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/zbog-kise-odlozeno-45-utakmica-u-engleskoj-108438.html
http://mondo.rs/a661865/Sport/Fudbal/Kisa-pokvarila-planove-u-Mancesteru-i-Liverpulu.html
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/465005/Srbija-u-centru-dzinovskog-kisnog-oblaka-koji-je-prekrio-Evropu-FOTO
Ovaj Vucic je lud...terorise godinama po citavom svetu!

SEVERA HUK
14-05-2014, 22:23
Nebo se otvorilo i bog salje poruku .Svaki zulum prolazi pa i ovaj ce proci.Lako je ciga biti jer cigu vlast stiti.I u subotu ce kisa...

Haha, dobro je sto vama nije pljustala zadnjih nekoliko proslava...
Al polako sa ti pljuskovi u subotu Cirko!

SEVERA HUK
14-05-2014, 22:26

Haha, dobro je sto vama nije pljustala zadnjih nekoliko proslava...
Al polako sa ti pljuskovi u subotu Cirko!

Samo TI
14-05-2014, 23:09
Da se igralo sutra,kapiram da bi vas u Subotici bilo taman toliko da mozete u jedan bus da stanete.Tako da vam je ovo odlaganje leglo ko budali samar.

ANTI AGENT
14-05-2014, 23:27
Dva smo sveta razlicita.Mi da slavimo titulu nas par hiljada bi jedva docekali da se skinemo na kisi ,divljamo uz grupu JNA,jebiga nismo ultra fazon ko vi.Savremenim ultrasima smeta kisa i lose vreme a i kartoni se smoce po kisi .KIneski vatromet ne dolazi do izrazaja a i crveno bela sela vam ne bi dosla.Ovako uz otvorene autobuse i paradiranje po gradu bice lepse na suncu i idealnim uslovima za igru.Ne bi vam dosli ni Keba ,Sinan,Lukas Dzej po kisi.Beogradska manguparija ce u subotu biti u fulu a SnS omladina ce da mase pored puta oslobodiocima.Nas jedan autobus ce u Suboticu a ostali grobari ce u rupe ko misevi.Vasa proslava me podseca na kontra miting iz neke skorije istorije.Reakcija u pravom smislu reci.Grobari- anti narodni pokret.

Vozdovac
15-05-2014, 00:00
Nismo mi razliciti svetovi vise,nekad mozda i jesmo bili.Danas...mi smo i dalje ultra,dok ste vi ultra u pokusaju.Tu se samo razlikujemo!Jedva cekamo kebu lukasa i dzeja da nam uvelicaju festu u subotu!Ako ste vi anti narodni pokret...mi smo onda alkaida!!!

DR.Kadzija
15-05-2014, 00:22
Nismo mi razliciti svetovi vise,nekad mozda i jesmo bili.Danas...mi smo i dalje ultra,dok ste vi ultra u pokusaju.Tu se samo razlikujemo!Jedva cekamo kebu lukasa i dzeja da nam uvelicaju festu u subotu!Ako ste vi anti narodni pokret...mi smo onda alkaida!!!

Ocete li pevati ono
"Fudbalske sudije to su sluge mafije!"

ANTI AGENT
15-05-2014, 00:26
Ti si Voki izuzetak .Kapiras ti sve ali si u manjini i branis svoje sto je normalno.Jebu te seljaci na tribini(ne mislim geografski) i alkatraz sever 21 ,kraljevi grada.Video si sta medijsko eksponiranje i kurcenje uradi od probably strongest group ,mislim na mardelje i hajku.Da ti ne drzim slovo i ne zelim ti da osvanes na istoku marakane sa megafonom u ruci i to ozbiljno mislim ali vasa zluradost me pali da vam odgovaram.I umiri ove kaplare po forumu pa da normlno komunicirajte jer vredjati se moze do sutra.Ps ...Tozovac da zacini pod obavezno za staru gardu...

SEVERA HUK
15-05-2014, 00:29
Dva smo sveta razlicita.Mi da slavimo titulu nas par hiljada bi jedva docekali da se skinemo na kisi ,divljamo uz grupu JNA,jebiga nismo ultra fazon ko vi.Savremenim ultrasima smeta kisa i lose vreme a i kartoni se smoce po kisi .KIneski vatromet ne dolazi do izrazaja a i crveno bela sela vam ne bi dosla.Ovako uz otvorene autobuse i paradiranje po gradu bice lepse na suncu i idealnim uslovima za igru.Ne bi vam dosli ni Keba ,Sinan,Lukas Dzej po kisi.Beogradska manguparija ce u subotu biti u fulu a SnS omladina ce da mase pored puta oslobodiocima.Nas jedan autobus ce u Suboticu a ostali grobari ce u rupe ko misevi.Vasa proslava me podseca na kontra miting iz neke skorije istorije.Reakcija u pravom smislu reci.Grobari- anti narodni pokret.

Kad je neko zaslepljen mrznjom on zatvara oci pred sobom, tako i ti! Iz svakog tvog upisa primecuje jedna velika mrznja i gnev prema nama, a verovatno zato sto znas trenutno gde ste vi, a gde smo m! Tako najlakse zadovoljavas svoju sujetu!

E moj Sasa, pusti ti nas da slavimo, i onako zaboravit ces sve, jer ulica to ste vi!

Vozdovac
15-05-2014, 10:27
Ti si Voki izuzetak .Kapiras ti sve ali si u manjini i branis svoje sto je normalno.Jebu te seljaci na tribini(ne mislim geografski) i alkatraz sever 21 ,kraljevi grada.Video si sta medijsko eksponiranje i kurcenje uradi od probably strongest group ,mislim na mardelje i hajku.Da ti ne drzim slovo i ne zelim ti da osvanes na istoku marakane sa megafonom u ruci i to ozbiljno mislim ali vasa zluradost me pali da vam odgovaram.I umiri ove kaplare po forumu pa da normlno komunicirajte jer vredjati se moze do sutra.Ps ...Tozovac da zacini pod obavezno za staru gardu...
Sto duze ovako mislis,tj. mislite...to bolje po nas.Necu se uopste truditi da ti objasnjavam dalje stvari,jer ne pada mi na pamet da ti otvaram oci.To sto ti vidis i mislis da je tako,to je samo odraz onoga kako vi razmisljate i postavljate stvari,ali to i jeste odraz onoga gde ste sad.Nije,na tvoju zalost,svuda isto.A sto se tice pesme i proslava..svi ste vi pankeri do prvog izlaska!

LSP
15-05-2014, 10:58

Ajde bre klinac, jesi li ti normalan, ovakva prepucavanja nisam vodio ni u petom razredu. U drzavi je vanredna situacija, ljudima su poplavljeni domovi, ogromna materijalna steta,deca ne idu u skolu dva dana... Ti junace izadji iz svoje sobe jednom, ugasi komp i izadji i stani pola sata na ovom vremenu. Kakav mozak moras da budes da se sprdas sa ovim dok ljudi sirom Srbije bukvalno placu zbog gubitaka. Svi smo mi jedva cekali kisu i mislili da ce biti ludnica po kisi, ali ovo je nesto sasvim drugo. Pola Srbije ne moze da izadje iz kuce jer im je voda do grudi dosla, samo jedan prilaz Beogradu je prohodan... Svaka utakmica bi se svejedno otkazala posle 5 minuta. Ne mogu da verujem da ne znate kad je nesto za sprdnju, a kad ne. Ok, nek sam ja pickica, a ti junak, ali stajati 90 minuta na ovom vremenu nije ni ultra ni mangupski ni smekerski vec cista ludost.

LSP
15-05-2014, 11:01
Evo sad gledam vesti, dvoje ljudi je poginulo zbog ove situacije. Jel oni nisu dovoljno ultra i pankeri i avangarda bili majmuncino jedna pacovska???

Vozdovac
15-05-2014, 11:10
Aj malo stvarno nasi da odmore sa pisanjem...ne mora na svaku glupost njihovu da se odgovara odma...to vuce dalje ljude da pisu...a nigde ovako necemo stici!A ne treba ni gurati prst u oko nikome bez razloga,jer to vuce dalje stvari...

caporegime
15-05-2014, 14:20
jel moguće da vas i kiše i poplave inspiriraju na svađu?
bio mi je jedan frend u beogradu na zadnjem finalu jadranske lige u košarci.
i njegovi dojmovi su, prema onome što je zaključio od lokalnih ljudi da su svi sretni i zadovoljni.
partizanovci naime sretni, što je zvezda ispala a zvezdaši, zato jer je ispao partizan.
ja kužim da je među vama rivalitet tako jak, jer istina reći, malo koji grad ima dva stvarno podjednaka kluba i podjednake navijačke skupine (u drugim državama uvijek je netko ispred npr. real ispred atletika, bayern ispred munchena, milan ispred intera) al da će kiše i oblaci biti dovoljna stvar da se međusobno koljete.......
neke stvari ne brišemo i to ne zato jer kao da mi ućivamo da se vi međusobno svađate.
boli me kurac za vaše međusobne svađe, ne tiču me se.
ali rijetko se gdje može gledati ovakav "iskreni" rivalitet da ne kažem mržnja, pa je zadržavanje svih ovih postova i dio sociološke prezentacije.
na vama bi uredno mogli doktorirati svi sociolozi bivše juge.

ANTI AGENT
15-05-2014, 14:22
Niko se ne sprda sa ljudima koji su nezahvalnoj situaciji a vi spinujte koliko god hocete.Lazni moralisti!!!Sa vasom proslavom ce se sprdati i to vam smeta jer ste kompleks.Posto ne mozes da smiris Vozde ove kaplare i cinkarose po forumu svaka komunikacija sa moje strane je izlisna .Da si na pocetku osudio onaj cinkaroski post ja se ne bi ni javljao da pisem.Ali dobro posto ste vi opasniji i ocigledno jaci i na ovom forumu i svugde ja cu da se sklonim u misiju rupu a vi uzivajte...Ps ..ako moze da mi se javi moderator grobar ako ima na ovom forumu.

caporegime
15-05-2014, 14:39
ima, al sudeći po tome čime se bavi, ko zna gdje je sada. prelazi velik broj kilometara odjedared tako da je malo nezgodno......

papazjanija
15-05-2014, 15:17
ti anti agente kolo vodis po ovom forumu i upravo ti zapocinjes i potenciras svaku vrstu prepucavanja u zadnje vreme,ti i maloumnik a podrzavaju vas vasi saborci...dosta ljudi je naucilo da se sa vama ne upusta u bilo kakva prepucavanja na nivou vasih fejsbuk stranica,a ima i onih koji ne mogu da zacute pa krenu oni da odgovaraju na vase bljuvotine(a ja ih ne podrzavam,naprotiv) onda su oni svadjalice po tebi.i uporno pokusavam da shvatim zasto vi to konstantno radite,sta zelite da postignete konstantnim provociranjem?jel treba mi da uzmemo da pisemo neke stvari o vama za koje ste nam dali povoda koliko hoces?jel treba ljudi da se javljaju i da pisu polu-informacije i dezinformacije o vama i da krenemo dodatno da vas blatimo kao sto vi radite nama?jel to poenta foruma?da se takmicimo ko ce koga vise da ukalja i da ne biramo sredstva?koliko ste samo vi ispravni i pametni i upuceni do sada gluposti ovde napisali to je nesto neverovatno pa vam niko nije replicirao jer je to verovatno kao i ja sam smatrao za budalastinu koja nije vredna toga,i onda ispadne da je to tako kao sto pise...a vi uporno nastavljate po svom!veruj mi da ovde ima dosta ljudi kojima je muka da vise citaju ovo pa cak i oni kome je ovo u pocetku bilo zanimljivo.ajde lepo reci sta je poenta svega ovoga ili da se svi kolektivno sklonimo u stranu i da vas pustimo da udovoljite sebi posto vas ocigledno ovakve stvari ispunjavaju i zadovoljavaju.samo tesko da ces ma koliko se trudio neke stvari dokazati na forumu,sto pre to shvatis bolje za sve vas...

bg-jugend
15-05-2014, 15:23
Jel vi to namerno forsirate svadju i pravite ovde predstavu za komšije hrvate, da im pokažete kako se mi mnogo mrzimo i kako se puno ne gotivimo, i kako smo toliko prsli da sijamo od potrebe da se prepucavamo i napušavamo oko svake jebene gluposti? Ljudi, jel moguće da nikada, pre nego što nešto napišete, ne stavite prst na čelo i ne razmislite da li je to što ćete da napišete u redu i na mestu? Ja vas čitam, i mene je sramota i ako ne pišem, toga što vi pišete. Ajde ove od po dvadeset i dve godine, nekako i mogu da shvatim, oće malo da se dokažu ovim matorim konjima koje ne mogu da shvatim, da im pokažu kako su žustri na forumu i kako mrze rivale baš onako jako - po pravilima službe.

Jel nije gotivnije da izadjete u kraj, da zablejite sa ortacima iz kraja iz suprotnog tabora, popijete pivo i malo se rivalski popičkarate oko svega? Ispraznite se malo, istresete to iz sebe. Nego da svako veče i svaki dan, kada vam se digne patka i kada vam idu na kurac ovi od preko puta, da banete ovde i izdrkavate se sa trulim raspravama čiji je tata jači, i čiji je tata veći srbin, pravoslavac, četnik, ko je više donirao pravoslavnoj crkvi, kome je više stalo do poplavom ugroženih područja i čijih je više glasova otišlo vladajućem režimu i njegovom vrhovnov vodji Aleksandru the Pičkoustom. I onako ćemo kroz neko vreme zajedno u glas da kukamo i pevamo protiv istih, jer će nam jebati milu majčicu sa represijom.

msad
15-05-2014, 15:27
Nadam se da ce smrt 5 ljudi(sa nadom da ih nece biti vise)opametiti neke ljude da ne pisu o Bogovima,nebu koji su poslali neke znakove zbog verovatne Zvezdine titule u fudbalu.
O nekom teroru vladajuce garniture mogu reci samo koliko smo mi Cigani bili glupi kada smo trpeli 6-7 godina terora doticnog gospodina.

https://www.youtube.com/watch?v=cnCEMe1QEvI

Vozdovac
15-05-2014, 15:28
Sa obe strane ima ljudi koji shvataju tezinu situacije u koj se nalazi nas "navijacki pokret" i ako i malo ima mozga u tim glavama treba da gledaju kako ove stvari da drze pod kontrolom ili da izbegavaju!Jos uvek nije kasno!A ovo sto caporegime dodje ovde da kaze da je nas "rivalitet" bas jak(maltene nas gasira)...ne treba se obazirati na to uopste,ja bi mu pozeleo najiskrenije da i on takav rivalitet oseti sto pre!Da i on malo oseti koliko je to dobro!
Ova pisanja su samo dokaz vise koliko smo otisli u kurac...ako to nije dovoljno svakom coveku koji pise ovde da prestane sa sejanjem mrznje...onda i treba da nam se desava sve sto nam se desava!Ovo vazi prvo za ljude sa nase tribine!

Vozdovac
15-05-2014, 15:31
Nadam se da ce smrt 5 ljudi(sa nadom da ih nece biti vise)opametiti neke ljude da ne pisu o Bogovima,nebu koji su poslali neke znakove zbog verovatne Zvezdine titule u fudbalu.
O nekom teroru vladajuce garniture mogu reci samo koliko smo mi Cigani bili glupi kada smo trpeli 6-7 godina terora doticnog gospodina.

https://www.youtube.com/watch?v=cnCEMe1QEvI

Evo,ovo je prvi primer onoga sto stvara mrznju dalje,koliko god ti mislio da si u pravu sto si napisao ovako nesto!
Oni potrcali prvo da pljuju jer nisu skapirali kakvo je nevreme,mi potrcali brze bolje da im objasnimo kakvo je nevreme...medjutim,sad su ljudski zivoti u pitanju,krovovi nad glavama...dal je realno da ne znaju ljudi da se zaustave kad treba?

caporegime
15-05-2014, 17:20
Jel vi to namerno forsirate svadju i pravite ovde predstavu za komšije hrvate, da im pokažete kako se mi mnogo mrzimo i kako se puno ne gotivimo, i kako smo toliko prsli da sijamo od potrebe da se prepucavamo i napušavamo oko svake jebene gluposti?

ne trebaš se nervirati jer je već odavno dokazano da nitko nikad nije s toliko žara volio mrziti i gaziti jedni druge kao Hrvati međusobno u bilo čemu, gdje se neke skupine oko nečega ne slažu.
prema tome, iako odnos partizan-zvezda konkurira maloprije spomenutome, vjeruj mi da se malo tko ima čemu naslađivati.
vi imate taj stalni problem da ste u svemu vrlo izjednačeni.
jedino rješenje je da jedan klub odnosno jedna grupa, ove druge toliko izdominira i potčini pa da time otpadne nadjebavanje kolikotoliko ravnopravnih protivnika koji u želji da se izdignu koriste i dlaku u jajetu da se postave iznad ovih drugih.
naravno, čitajući postove i mišljenja i ne samo ovdje, uviejk netko ima svoju subjektivnu istinu u kojoj je on i njegovi debelo iznad a ovi drugi debelo iza.
međutim, ako se makne sa strane subjektivnost, i jedni i drugi ste dobri i jako izjednačeni.
ja ipak, a vjerujem i ostali malo stariji promatrači sa strane, ne vidim neke velike suštinske razlike.
stoga, preporučujem da se više bavite izvještajima i slikama i da više govorite o događanjima u svom dvorištu nego stalno podbadat ove druge.

Inkvizitor
15-05-2014, 17:34
Jel vi to namerno forsirate svadju i pravite ovde predstavu za komšije hrvate, da im pokažete kako se mi mnogo mrzimo i kako se puno ne gotivimo, i kako smo toliko prsli da sijamo od potrebe da se prepucavamo i napušavamo oko svake jebene gluposti? Ljudi, jel moguće da nikada, pre nego što nešto napišete, ne stavite prst na čelo i ne razmislite da li je to što ćete da napišete u redu i na mestu? Ja vas čitam, i mene je sramota i ako ne pišem, toga što vi pišete. Ajde ove od po dvadeset i dve godine, nekako i mogu da shvatim, oće malo da se dokažu ovim matorim konjima koje ne mogu da shvatim, da im pokažu kako su žustri na forumu i kako mrze rivale baš onako jako - po pravilima službe.

Jel nije gotivnije da izadjete u kraj, da zablejite sa ortacima iz kraja iz suprotnog tabora, popijete pivo i malo se rivalski popičkarate oko svega? Ispraznite se malo, istresete to iz sebe. Nego da svako veče i svaki dan, kada vam se digne patka i kada vam idu na kurac ovi od preko puta, da banete ovde i izdrkavate se sa trulim raspravama čiji je tata jači, i čiji je tata veći srbin, pravoslavac, četnik, ko je više donirao pravoslavnoj crkvi, kome je više stalo do poplavom ugroženih područja i čijih je više glasova otišlo vladajućem režimu i njegovom vrhovnov vodji Aleksandru the Pičkoustom. I onako ćemo kroz neko vreme zajedno u glas da kukamo i pevamo protiv istih, jer će nam jebati milu majčicu sa represijom.

Pa to ste u startu znali kad ste se registrirali na ustaški forum da će bit naslađivanja. Čemu sad čuđenje mislim. Jesi ti tek sad progledao.

Da ćemo grozničavo grist nokte pazeći da nam ne promakne neki svađalački upis dok se ne pobriše. Nije valjda da to nisi znao.

Sad upozoravaš da se ne piše i time nam uskraćuješ guštanje. Pa nije to lepo, nije.

A sad malo ozbiljno..zanimljivo je onoliko koliko bi vama bila svađa Torcide i BBB. Kad je zanimljiva svađa, zanimljivo je i čitati. Ako je duhovito, nasmijemo se, ako je glupo i preseratorski, zavrtimo očima. Svi smo mi voajeri pomalo a neki bome i popuno. Ali kad je svađa dosadna onda je dosada čitat.

Jel moram napisati kakva je vaša?

Il pišite il ne pišite. Ako ne budete pisali neće se imat što ni čitat..hehe.

Samo nemojte više kukulekat o zlim komšijama kojima se oči žagre na vašu svađu..jer smarate brate s tim smarate..

bg-jugend
15-05-2014, 19:05
Ti si iskreno da ti kažem, a siguran sam da će se dobar deo ljudi sa mnom i složiti, jedan od najvećih smarača na ovom forumu. Svuda bi voleo malo da proguraš baburu. Ne valja ti to. Mislim da se ti i Bauer kidate, tu ste negde. Ljubi vas djomla švarc. I dobri su vam upisi, kad oćete da ispadnete šalabacači, a samo napravite od sebe komedijaše.

Vozdovac
15-05-2014, 19:32
Ti si iskreno da ti kažem, a siguran sam da će se dobar deo ljudi sa mnom i složiti, jedan od najvećih smarača na ovom forumu.
Potpuno se slazem.

Inkvizitor
15-05-2014, 19:38
S 19 upisa na temi??..no kakogod..prestanite dosađivati s postovima tipa..nemojte bre da se brukamo, da dušmani uživaju..

Koga briga, vaša stvar.

maloumnik
15-05-2014, 23:41
Sve se vidi počev od repliciranja Anti Agenta LSP-u pre par dana ko je započeo raspravu i ko je nastavio i na koji način.Mislim da nije potrebno dalje tumačenje.Što se tiče teme titule kiše,slavlja i odlaganja kola moram reći jednu stvar a to je SRAMOTA!!!!Sramota je prvo da pojedini toliko vremena posvećuju razmišljajući o tome kako će komšije proslavljati titulu i da li će u četvrtak ili kad već.Sramota je da pojedini članovi toliko sebi dopuštaju da usred prirodne katastrofe moram reći razmišljaju o tako idiotskim teorijama zavere da je to maloumno čak i za moj nikname.Sramota je da se pominju kompleksi u vašem kontekstu a ispada po postovima pojedinih da ih mi imamo.Sramota je baš!!Nema smisla da ja pišem ovde da bih nekoga vređao ili širio mržnju samo želim biti realan.Moje mišljenje je da treba čovek da gleda u svoje dvorište da bi napredovao jer gledajući u tuđe on samo nazaduje.Takodje moram da kažem da je titula uzeta ili oteta-titula je titula i neko ju je čekao 6 godina a to nije malo jer ja se sećam prvi kako je kada je čekaš toliko dugo.Što se tiče komšija trebali ste osuditi onakve parole bolje reći niste trebali da dopustite da se šire jer znate šta i vi i mi iskreno mislimo o tome ali bilo pa prošlo nećemo opet o tome.Umesto svađa i prepirki bolje da se okrenemo sebi i da radimo.A mislim da mi Grobari moramo mnogo da radimo i da nemamo taj luksuz da se zajebavamo kao komšije.

Kupimo majice i pomozimo našim crno belim vaterpolistima da odu na završni turnir Evrolige.Cena od 1000 dinara je simbolična i pristupačna a ljubav neizmerna!!!!
Za tebe samo živim tebe volim Partizane!!!

Informacije na sajtu
http://www.juznifront.net/jfforum/viewtopic.php?p=273367#273367

Ercov
15-05-2014, 23:58
Daj capo ne lozi ih sa tim da smo "jako izjednaceni"...ponavljas se.;)

maloumnik
15-05-2014, 23:59
I dosta sa svađama Grobari...nevreme ili ne MORAMO na sebi da radimo!!!Ne znam samo kako vreme utrošeno na pljuvačinu najgore vrste ne posvetite radjanjima novih ideja kako da pomognete tribini i Partizanu!!!Ova cela situacija podseća komično kao da je komšija već okrečio stan i pije kafu a ovaj drugi tek krenuo pa malo malo krene da psuje i što se latio četke a i sa komšijom da se prepucava preko praga.Tako da umesto što vreme trošite na raspravu trudite se da dobre stvari činite za grupu i Partizan i postavljajte ovde sve ono čime se ponosite i radite.

Res,non Verba.

predgradje
16-05-2014, 14:44
http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/velibor-dunjic-foto-dado-dilas-1400234228-497625.jpg
Заувек 21
Север памти

maloumnik
16-05-2014, 15:49
Neka mu je laka zemlja....i večni mir.

Stepin Vajat
16-05-2014, 17:21
I na nebu tom na koje ides ti sija tvoja Zvezda Crvena! Bog da mu dusu prosti.
Neka ti je vecna slava Veljo, ostaces zauvek sa nama i sa svojim Severom!

http://www.dodaj.rs/f/3I/nM/3C0xTlXf/velja.jpg

ANTI AGENT
16-05-2014, 17:29
Velibore ,pocivaj u miru i neka ti je laka crna zemlja.Saucesce porodici i prijateljima.

stajanje
16-05-2014, 17:29
Ljudi prekinite sa pljuvacina i prepucavanjima na internetu, ne zbog komsija koje gledaju sve ovo nego zbog vas samih i grupa koje predstavljate . Ovo je prevrsilo svaku meru, forum je doveden na nivo fejsbuka. Non stop se vrte iste price u krug koje se baziraju na poluproverenim informacijama ili stereotipima. I mi i vi odlicno znamo sta mislimo jedni o drugima i kako vidimo sebe i svesni smo da se to nase misljenje nikada nece promeniti sta god bilo ko napisao na internetu, tako da stvarno nema potrebe za pljuvanjem i iznosenjem nekog prljavog vesa. Ocigledno je da ne mozemo da komuniciramo normalno i bolje da onda ni ne pokusavamo. Vi stariji umesto da budete primer kako se pise na forumu bez tenzija, bez prepucavanja, ulecete prvi u nekakve provokatroske postove umesto da iskulirate.
Kacite slike, izvestaje sa utakmica... a za ostalo nema potrebe da se pise po internetu, previse se dobro poznajemo
Uzdravlje

Samo TI
16-05-2014, 20:56
Само слога Србина спасава!!!

SEVERA HUK
16-05-2014, 21:09
http://www.dodaj.rs/f/37/130/ogV6CDq/nhod.jpg

vegeta
17-05-2014, 15:35
Velibore pocivaj u miru i neka ti je laka crna zemlja

maloumnik
18-05-2014, 01:37
Daće Bog da se Srbi slože!!!Ne kažem da se prestane sa rivalitetom ali moramo stati sa mržnjom!!!Nema nam druge!!!I kad se prozivamo gledajmo da to bude u pp ali i tamo sa ukusom i merom i što je najbitnije BEZ MRŽNJE!!!!Veliko zlo nas je zadesilo mora SRBIN SRBINU BITI PRIJATELJ A NE NEPRIJATELJ!!!UPAMTIMO TO SVI I KAD PIŠEMO OVDE I NA ULICI I SVUDA!!!Bog nas je opomenuo da mržnja ne sme pobediti....Mnogo ljudi je uz nas kako region tako i Evropa i Rusija ne smemo to nikad zaboraviti!!!

Indigo
18-05-2014, 04:36
Daće Bog da se Srbi slože!!!

Daće... ali prvo moraju da se udruže!

maloumnik
19-05-2014, 04:48
Kao svedok dešavanja slobodno mogu reći na "frontu" i u najkritičnijim trenucima Srbije po spas dece,naroda,beba,starih i iznemoglih mogu samo da budem iskreno oduševljen i ponosan ponašanjem,hrabrošću,i jedinstvom svih NAS!!Jedinstvom tako da kažem svih "ljutih neprijatelja" !!!Policija,Žandarmerija,Delije i Grobari svi kao jedan,svi u odbranu i u pomoć svog naroda i dece!!!To je pobeda dobra nad zlom i dokaz da je sloga poraz đavolji!!!
Kad je najteže mi smo složni kao nikada pre!!!

maloumnik
19-05-2014, 11:39
http://www.telegraf.rs/sport/1076993-delije-i-grobari-kao-braca-bakljom-osvetljavaju-punjenje-dzakova-foto

LSP
19-05-2014, 15:28
Svaka čast SRBI, nije bitno Delije, Grobari, Forsi...
Nadam se da ćemo naučiti nešto iz ovoga.

Ercov
21-05-2014, 18:24
http://www.dodaj.rs/f/37/130/ogv6cdq/nhod.jpg

...i na nebu tom!!!

maloumnik
22-05-2014, 22:11
http://www.telegraf.rs/sport/1083360-prvi-na-liniji-odbrane-navijaci-svih-klubova-branili-srbiju-od-poplava

Samo sloga Srbina spasava!!!

ANTI AGENT
23-05-2014, 20:56
Marko Sevo neka ti je laka crna zemlja i pocivaj u miru!

bg-jugend
24-05-2014, 02:05
Marko Sevo neka ti je laka crna zemlja i pocivaj u miru!

Velibore, počivaj u miru.

predgradje
25-05-2014, 22:33
http://64.19.142.13/www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije11.jpg

http://64.19.142.13/www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije02.jpg

http://64.19.142.12/www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije13.jpg

http://64.19.142.10/www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije01.jpg

http://64.19.142.12/www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije07.jpg

http://www.delije-caffe.rs/galerija/index.php?spgmGal=2013-2014/cz_ofk&spgmPic=0#spgmPicture

https://www.youtube.com/watch?v=ExqIPP06oPI&feature=youtu.be

predgradje
26-05-2014, 01:05
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PqQ_cTmiexo

bgd_fantom
26-05-2014, 18:21
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PqQ_cTmiexo
mislim....ovaj....znaš...!

Skywalker
27-05-2014, 20:59
37 blok :D
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10414468_860667827280379_5625434889686926858_n.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=4MNwoAChbj0&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=mUnz61XVA8Q

Blefer
28-05-2014, 10:00
http://www.youtube.com/watch?v=EHEpbB3tV7Y&feature=player_embedded#at=23

ANTI AGENT
28-05-2014, 13:35
Bosko Bozovicu pocivaj u miru i neka ti je brate laka crna zemlja.

vegeta
28-05-2014, 17:33
http://www.youtube.com/watch?v=EHEpbB3tV7Y&feature=player_embedded#at=23

a bogomi ...

Ercov
28-05-2014, 21:17
...a bogomi,sto?

BWA
28-05-2014, 21:46
Zavrsila se prva liga, usli su Borac i Mladost Lucani (bolje da nisu) ispali Sloboda (steta) i Javor (najzad), Rad ce igrati doigravanje sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca pobednik u ta dva meca ostaje ili ulazi u prvu ligu.

Arheolog
28-05-2014, 22:03
Počivaj u miru ljudino i Grobarčino !
http://www.dodaj.rs/f/2W/Rm/25fwLfGy/104030021020163658530780.jpg

stajanje
28-05-2014, 23:15
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/l/t1.0-9/10352609_10203982647505202_4467757537885556244_n.j pg

Vecna ti slava brate nas!

vegeta
29-05-2014, 11:56
...a bogomi,sto?

7 navijaca zvezde nema na ovom klipu, skupili se momci iz naselja da zapale 50 baklji (zali Boze te baklje)... najmanje je bilo delija na proslavi, od ovih odje 3 mozda znaju dje je marakana a ovi ostali ne mrdaju dalje od klupa iz kvarta a pri tome simpatisu svakakve timove ... svaka cast i postovanje ali ovakvi klipovi su cisto preseravanje...

StopOruzju
29-05-2014, 18:19
http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10353048_634330309990726_127320523769470312_n.jpg

http://s28.postimg.org/hv3np0sml/P1090142.jpg
http://s29.postimg.org/jtv1ig1af/IMG_4809.jpg

bg-jugend
29-05-2014, 20:33
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/l/t1.0-9/10352609_10203982647505202_4467757537885556244_n.j pg

Vecna ti slava brate nas!

Pamtićemo ga kao nasmejanog i ispravnog momka, šaljivdžiju i Grobara. Neka mu je večna slava u crno-belom nebeskom kopu i laka crna srpska zemlja.

Sekstant
30-05-2014, 12:54
Kako god, 50 ljudi je orgijalo vama po gradu, moga si rič-dvi o brojnosti drugih skupina u PG (prvenstveno mislin na grobare i cigane) i međusobnin odnosima...

Hajduk Split 30+

maloumnik
30-05-2014, 15:31
Božović Boško 1987-2014

Omerta
30-05-2014, 15:38
Kako god, 50 ljudi je orgijalo vama po gradu, moga si rič-dvi o brojnosti drugih skupina u PG (prvenstveno mislin na grobare i cigane) i međusobnin odnosima...

Hajduk Split 30+
50? Bilo je tu i daleko vise ljudi ,ako je suditi po ovom klipu
http://www.youtube.com/watch?v=N0aN0Cuy_P0

vegeta
30-05-2014, 16:05

Hajduk Split 30+

Nije po gradu vec u jednom naselju, to orgijanje je trajalo dok se nisu baklje istulilie i dok nije dosla patrola milicije i prekinula "festu"...inace grobara i delija ima po gradu, odnosno po perifernim naseljima, a sto se tice brojnosti ne znam to je bas tesko ocijeniti jer ima momaka sa kojim se znam privatno i idu godinama na te tribine pored njih uvijek imas jedan broj ljudi koji se smatraju grobarima ili ciganima a da nisu videli tu tribinu bez na tv(klasicni dusmanluk). Tako da se moze reci da ih ima bas mali zanemariv broj.

Bandit
01-06-2014, 14:53
Prosle srede smo docekali I.M.Rakovicu i izgubili sa 0-1

Hajduk (Lion) 4 - 3 Zemun

kao i svake godine tako se i ove igralo u 11 ujutru, sa zemunske stajge smo krenuli u 10 do vukovog spomenika, pa na tramvaj do stadiona Liona. lepa brojka i dobra atmosvera sa obe strane. U gostima su nam bila braca iz Kragujevca, dok sam primetio Sumare Mirijevo kod Lionaca, a nisam siguran za Nomade da li su bili.

http://i58.tinypic.com/xpr8nm.jpg

http://i57.tinypic.com/2czdbo.jpg
http://i58.tinypic.com/2q00v0m.jpg
http://i60.tinypic.com/2li9bao.jpg

Bandit
01-06-2014, 18:27
alo inkvizitoru, jel si ti lud?
pisem ovde vec dve godine nikad nisam provocirao nista, niti mi je padalo na pamet, svaki put mi nesto menjas postove,brises, ti ili neki drugi tvoj tu.
evo opet tri slike koje si mi obrisao,bas me zanima misljenje nekog drugog hrvata da li mu smetaju nesto???
pa ako vam smeta kolektivno,onda me bristi odavde,jer stvarno niste normalni,ocigledno!
posto ste rekli da mogu imati cetnickog sadrzaja ali da nije u krupnom planu,a ovde na dve fotografije se vidi Djujic kao sastavni deo ograde,a na trecoj koju si obriuso se nista i ne vidi...
pa odlucite se vise da li moze ili ne moze, da li vam smeta cetnici sever,djujic...

Inkvizitor
01-06-2014, 19:40
zacrni te simbole il ne stavljaj..i nema priče.

...
01-06-2014, 19:45
Nemojte jebat, ovo je tema o srpskoj sceni i neka tu stavljaju svoje slike, tko hoće neka gleda, tko neće nemora i točka...
...o politici i ostalim sranjima raspravljajte negdje drugdje..

Inkvizitor
01-06-2014, 20:02
ne može..nema rasprave, neću milion puta ponavljat. Srpski nacionalni simboli mogu, koljački ne mogu. Kome se ne sviđa, put pod noge.

DelBoy
01-06-2014, 21:07
Rezime Delija za sezonu 2013/14

Prvo kolo kvalifikacija za LE,Zvezda - IBV
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_ibv_5.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_ibv_1.jpg

Revans na Islandu
http://www.youtube.com/watch?v=zW5Q1YH-soQ

Trece kolo kvalifikacija za LE Zvezda - Cernomorec
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cernomorec/delije03.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2013-2014/cz_cernomorec&spgmPic=2&G=#spgmPicturehttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cernomorec/delije05.jpg

Revans u Ukrajini
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cernomorec_cz_2.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cernomorec_cz_7.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cernomorec_cz_8.jpg

Prvo kolo JSL Javor - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_javor_cz_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_javor_cz_2.jpg

Drugo kolo JSL Zezda - Jagodina
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_jagodina/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_jagodina/delije08.jpg

Trece kolo JSL Napredak - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_napredak_cz_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_napredak_cz_3.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_napredak_cz_6.jpg

Cetvrto kolo JSL Radnicki 1923 - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_radnicki1923_cz_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_radnicki1923_cz_5.jpg

Peto kolo JSL Zvezda - Donji Srem
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_8.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_10.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_15.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_13.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_4.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_donji_srem_2.jpg

Sesto kolo JSL Vozdovac - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_vozdovac_cz_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_vozdovac_cz_3.jpg

Sedmo kolo JSL Zvezda - Spartak
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_spartak_6.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_spartak_5.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_spartak_2.jpg

Osmo kolo JSL Cukaricki - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cukaricki_cz_2.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cukaricki_cz_5.jpg

Deveto kolo JSL Zvezda - Novi Pazar
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_novi_pazar_3.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_novi_pazar_1.jpg

Deseto kolo JSL Radnicki Nis - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/radnicki_ni_cz/delije02.jpg

Jedanaesto kolo JSL Zvezda - Partizan
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_partizan_1.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_partizan_7.jpghttp://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_partizan_9.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_partizan_derbi145/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_partizan_derbi145/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_partizan_derbi145/delije14.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_partizan_derbi145/delije11.jpg

Dvanaesto kolo JSL Rad - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/rad_cz/delije06.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/rad_cz/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/rad_cz/delije03.jpg

Trinaesto kolo JSL Zvezda - Sloboda,zbog zabrane Delije nisu prisustovale mecu na stadionu :)
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_sloboda_2.jpg

Cetrnaesto kolo JSL OFK Bgd - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/ofk_cz/ne_tolerisemo_vise.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/ofk_cz/karaburma01.jpg

Petnaesto kolo JSL Zvezda - Vojvodina
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vojvodina/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vojvodina/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vojvodina/delije08.jpg
Nastavice se...

maloumnik
02-06-2014, 01:43
Delije dobro zezanje juče?

predgradje
02-06-2014, 02:56
karte su vam i date da bi bilo zezanje, da ne soliramo

darko pancev
02-06-2014, 13:31
Delije dobro zezanje juče?

A kako bese ona pesma?

Samo TI
02-06-2014, 14:26
Milaim da je krajnje vreme da se prestane sa pisanjem na ovom forumu.Ako im smetaju simboli nase zemlje,koji cemo mi kurac ovde.I onako ovaj forum ne vredi vise nista.

caporegime
02-06-2014, 15:05
alo čudače......
ni jedna slika sa srpskim zastavama, parolama o kosovu, vojvode mišići i putnici i sl. nije izbrisana niti neće biti izbrisana.
ali slike đujića, mihailovića i sl. će proći onaj dan kad na nekome srpskom forumu najnormalnije prođe ante pavelić ili maks luburić.
pri tome mislim da bi ti bio najglasniji kad bi se na tim mjestima bunilo protiv "ustaških" slika.

maloumnik
02-06-2014, 16:19
Čekajte...malo...samo malo....Šta treba da predstavlja ona vaša fraza "gledamo samo u svoje dvorište" ??????
Je li to baš tako?Ili se u Železniku nisu bacali papiri "škakljivog" sadržaja???
Mislim da ste tim činom samo stavili šlag na tortu vase nemoći!!!Šteta što hala nije bila veća da primi vašu "armiju" navijača iz unutrašnjosti....

maloumnik
02-06-2014, 16:34
A kako bese ona pesma?

"Vaše parole u muriji vole....nanaana,nananana......"

:smijeh

Ercov
02-06-2014, 20:41
Čekajte...malo...samo malo....Šta treba da predstavlja ona vaša fraza "gledamo samo u svoje dvorište" ??????
Je li to baš tako?Ili se u Železniku nisu bacali papiri "škakljivog" sadržaja???
Mislim da ste tim činom samo stavili šlag na tortu vase nemoći!!!Šteta što hala nije bila veća da primi vašu "armiju" navijača iz unutrašnjosti....

:facepalm.....

maloumnik
02-06-2014, 21:38
Uhvati se ti.......tek će te da se hvatate "poČETNICI" !!!Treba blam da vas ubije...
P.S. Strašno!!!!VI SEBE JOŠ UVEK NAZIVATE NAVIJAČIMA???

Ercov
02-06-2014, 21:50
DelBoy...kada ce ostale fotke?

BANDA
02-06-2014, 23:17
Uhvati se ti.......tek će te da se hvatate "poČETNICI" !!!Treba blam da vas ubije...

кад ти криминалци ово кажу онда је стварно све отишло у три лепе

darko pancev
03-06-2014, 13:46
Kakvi crni kriminalci to ti je prijatelju sto bi nas narod reko prava paradjz mafija!

BWA
03-06-2014, 15:57
Metalac-Rad (doigravanje za popunu prve lige)

http://united-force.org/img/content/5.jpg
http://united-force.org/img/content/6.jpg
http://united-force.org/img/content/7a.jpg
http://united-force.org/img/content/8.jpg
http://united-force.org/img/content/4.jpg

cska
03-06-2014, 17:38

imam jedno pitanje za tebe ako su cigani murija, sta su onda u prvim redovima oni momci koji su izasli a vi do juce se busali i pisali saopstenja kako vas sramota sta se desilo i da je to najveca sramota grobarska?

maloumnik
03-06-2014, 19:04
Ma kakva saopštenja šta me interesuje to su gluposti...prebacujete loptu u naše dvorište ali to što ste bacali ka nama je vaša sramota!!!Ne razumem kako možete da govorite jedno a radite drugo??Kodeksi kod vas ne postoje i šlus!!!Ja u životu mom kunem vam se nisam doživeo a idem od 96-te na tekme da se bacaju onakvi "materijali" pitaj i jednog člana ex-yu navijačke scene u pp da li su oni to nekada doživeli i videli i reći će ti da nisu!!!!Tačno fekalije da ste bacali pre bih imao razumevanja nego za ona sranja!!!

ANTI AGENT
03-06-2014, 19:39
Cska-to je jug i njihova tribina.Krimi price ima svugde a ti momci koji su izasli ili dosli iz bekstva nisi valjda ocekivao da se nece pojaviti na jugu.Nije samo korektno da postavljas pitanje maloumniku jer licno on nema veze sa tom krimi garniturom a i jos puno ljudi koji su odabrali jug.Maloumnika poznajem licno i decko ima vise akcija nego stranica ovog podforuma.Predlozio bih uredjivacu foruma da promeni nacin funkcije ,bar sto se Srbije tice i pravo pisanja dobiju samo ljudi koji su poznati adminima tako da ne dolazimo u situaciju da se prepucavamo sa nekim internet budalama.Ja nemam problem da se predstavim adminima ali isto tako bi mi bilo drago da znam lepo ko pise iza kojeg nika a ne da ovde ljudi daju za pravo da napisu svasta i da raspiruju zlu krv a da ih na ulici i u gradu nema nigde.Ja i kada napisem ostrascen komentar spreman sam da iza njega i stanem.Pa neka na forumu pise i desetak ljudi bice mnogo konstruktivnije nego da se prepucavam sa nekim ovde ko bi kada bi me video na ulici sam izvrsio atak na sebe,bez da ga ja diram.Mislim da bi se time sprecilo da ovaj forum ode na nivo fejsbuk prepucavanja .Ja prvi se upecam ili reagujem ali kao sto rekoh stojim iza svojih recenica a vi ovaj nacin funkcionisanja promenite ovo ili ga jebes.

maloumnik
03-06-2014, 21:34
Anti ja ga razumem.Mislim na Cska jer me on ne zna lično pa je eto postavio kontrapitanje sa ciljem da izbegne odgovor koji je nemoguće dati a ne ispasti "grbav" u navijačkom svetu.Ali ne razumem prvo ljudsku pa navijačku svest da se onako nešto uradi????Mislim na deljenje "škakljivog" materijala.Ako toliko se busaju u "čojstvo" zašto onda to rade??Nema smisla.Takođe mislim da nemaju podlogu da pričaju o "kodeksima" .Posle ovoga NE!!!Ne mrzim nikoga i ne želim zlu krv da širim nikad to nisam radio niti ću ali meni to izaziva gađenje lično da onaj ko na sva usta priča jedno a radi drugo.Iskreno ne mogu reći da mi je krivo zato što sam želeo da navijačko rivalstvo svedem u granice normale,ali osećam se namagarčeno.Jel to "zdrava priča" delija i ono čime se hvale???Zajebite navijanje kurce i palce ajde kao ljudi da razgovaramo.Jel ok da želiš zdravo rivalstvo sa kodeksima a posle pljuneš po tome??Ko je dozvolio onako nešto i ko je dao "AMIN" taj nije navijač niti ta tribina sa koje su potekle reke tih ogavnih papira!!!!To je moj lični stav!!

DelBoy
03-06-2014, 21:46
Sesnaesto kolo JSL ,pocetak prolenog dela Zvezda - Javor
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_javor/delije03.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_javor/delije10.jpg

Sedamnaesto kolo JSL Jagodina - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/jagodina_cz/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/jagodina_cz/delije06.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/jagodina_cz/delije02.jpg

Osamnaesto kolo JSL Zvezda - Napredak
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_napredak/delije04.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_napredak/delije06.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_napredak/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_napredak/delije19.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_napredak/delije16.jpg

Devetnaesto kolo JSL Zvezda - Radnicki 1923
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radnicki_kg/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radnicki_kg/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radnicki_kg/delije11.jpg

Dvadeseto kolo JSL Donji Srem - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/donji_srem_cz/delije08.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/donji_srem_cz/delije07.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/donji_srem_cz/delije05.jpg

Dvadeset prvo kolo JSL Zvezda - Vozdovac
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vozdovac/delije07.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vozdovac/delije11.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vozdovac/delije10.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_vozdovac/delije08.jpg

Dvadeset drugo kolo JSL Spartak - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/spartak_cz/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/spartak_cz/delije08.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/spartak_cz/delije06.jpg

Dvadeset trece kolo JSL Zvezda - Cukaricki
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cukaricki/del07.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cukaricki/cz01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cukaricki/6.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cukaricki/4.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_cukaricki/cz02.jpg

Dvadeset cetvrto kolo JSL Novi Pazar - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/novipazar_cz/delije03.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/novipazar_cz/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/novipazar_cz/delije02.jpg

Dvadset peto kolo JSL Zvezda - Radnicki Nis
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radn_nis/delije05.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radn_nis/delije04.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radn_nis/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_radn_nis/delije01.jpg

Dvadeset sesto kolo JSL Partizan - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije09.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije10.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije05.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije11.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije13.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije14.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/partizan_cz_derbi146/delije12.jpg

Dvadeset sedmo kolo JSL Zvezda - Rad
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_rad/delije06.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_rad/delije10.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_rad/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_rad/delije02.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_rad/delije04.jpg

Dvadeset osmo kolo JSL Sloboda - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/sloboda_cz/delije10.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/sloboda_cz/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/sloboda_cz/delije05.jpg

Dvadeset deveto kolo JSL Zvezda - OFK Bgd
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije01.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije04.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije11.jpghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_ofk/delije06.jpg

Trideseto kolo JSL Vojvodina - Zvezda
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/vojvodina_cz/delije01.pnghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/vojvodina_cz/delije02.pnghttp://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/vojvodina_cz/delije03.png

DelBoy
03-06-2014, 21:59
Utakmice iz drugih sportova tokom sezone

Evroliga, Zvezda - Lokomotiva Kuban
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_lokomotiva_basket/delije02.jpg

Evroliga, Zvezda - Panatinaikos
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_panatinaikos/delije01.jpg

Evro kup, Zvezda - Bilbao
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_bilbao_basket/delije04.jpg

Evro kup, Zvezda - Budiveljnik
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_budiveljnik_basket/delije07.jpg

Kvalifikacije za LS Zvezda -Pro reko
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2013-2014/cz_proreko/delije01.jpg

maloumnik
03-06-2014, 22:17
Ma sa ovim slikama možete da obrišite svi znate šta!!!!

DelBoy
03-06-2014, 22:36
Osim sto kenjaju i pisu gluposti,zamolio bih i ostale clanove da urade slican rezime svoje grupe,cisto da vidimo sta su radili tokom sezone.

Ercov
03-06-2014, 23:32
Dobre fotke... DelBoy

maloumnik
04-06-2014, 01:05
Osim sto kenjaju i pisu gluposti,zamolio bih i ostale clanove da urade slican rezime svoje grupe,cisto da vidimo sta su radili tokom sezone.

Jedi bre govna!!!

maloumnik
04-06-2014, 07:03
imam jedno pitanje za tebe ako su cigani murija sta su onda u prvim redovima oni momci koji su izasli a vi do juče se busali i pisali saopstenja kako vas sramota sta se desilo i da je to najveca sramota grobarska?

Cska od sve svoje nervoze kada sam čitao forum nisam zapazio ono što bi mi bilo inače očigledno.Ali nebitno nikad nije kasno da te pitam?Na čijoj si ti strani?Grobara ili musavih cigana???Pošto vidim da si Grobar po nikname-u.Zato odmah nisam provalio jer sam očekivao da me gipsy pita onako nešto...A koliko vidim ti i AntiAgent se znate...Ako je ono što mislim treba sramota da te bude još veća nego cigana!!!!Samo toliko!!

maloumnik
04-06-2014, 07:37
Dok se zemlja oko sunca kreće cigan se sa tastera skidati neće!!!!

:mardar

KOSOS
04-06-2014, 11:19
Dok se zemlja oko sunca kreće cigan se sa tastera skidati neće!!!!

:mardar
Pa sa poslednje dve strane svaki drugi upis je tvoj...

bg-jugend
04-06-2014, 13:56
Kako tebe nije sramota da stojiš sa ovima u istom kopu?

maloumnik
04-06-2014, 15:22
Kako tebe nije sramota da stojiš sa ovima u istom kopu?

I neka si mi rekao...:bravo

cska
04-06-2014, 20:51
Cska od sve svoje nervoze kada sam čitao forum nisam zapazio ono što bi mi bilo inače očigledno.Ali nebitno nikad nije kasno da te pitam?Na čijoj si ti strani?Grobara ili musavih cigana???Pošto vidim da si Grobar po nikname-u.Zato odmah nisam provalio jer sam očekivao da me gipsy pita onako nešto...A koliko vidim ti i AntiAgent se znate...Ako je ono što mislim treba sramota da te bude još veća nego cigana!!!!Samo toliko!!

ja sam tebe samo pitao, ako su cigani murija, sta su onda oni sto su osumnjiceni za ubistvo Ivana a na slobodi su. Ja sam te pitao lepo, a ti zavijas pricu, sto ne odgovoris? Reci mi sta da me je sramota, sto nisam na jugu, sto se ne zdravim sa ubicama? Moja dusa je cista, i obraz.

I POSLE SVEGA- Dace Bog da primirje ostane, radi zivota svih nas. Ovo je suludo vreme i suludi su ljudi tako da o tome necemo pricati ovde. A svaka prica o Zabranjenima i juga treba da bude samo PRIMIRJE i nista vise

IzCikaga
04-06-2014, 22:56
Maloumnik sta si se isprimija zbog tih skakljivih materijala, esi vidija da je to za vas koji se provodite taj dan. Nema po netu, po novinama..

maloumnik
05-06-2014, 00:50
Kontradiktoran si cska.Ne mogu da shvatim da me usred one ciganske bruke ti pitaš nešto što nema veze sa vezom i držis stranu ciganima umesto da pljuneš po njima.Cigani su učinili jedam odvratan gest koji je do sada neviđen u navijačkim okvirima.Jel kapiraš to?Ili ne?

SvudaSmoSaNjim
05-06-2014, 07:36
Pun mi je kurac vas licemernih cigana koji na internetu prosipate pamet a u stvarnosti radite potpuno iste stvari na koje se kao zgrazavate.
Sve ti znas i koje krimi u pokusaju i ko obrce lovu.. Samo ne znas ko to sve radi na vasoj tribini? Jer na to ne smete ni pomisliti a kamoli pisati o tome..
Cinkarosi jedni najobicniji.. Sto ne kazete ko vam gura te papire oko tog famoznog saradnika? I ko to pakuje? Sto se nisi bunio oko bivsih grobara na vasoj tribini, oko krimi drugara vaseg pokojnog druga? Ovde pises nekakve crtice.. jel treba mi da ih pisemo.. cinkarosu jedan!?

cska
05-06-2014, 10:38
Kontradiktoran si cska.Ne mogu da shvatim da me usred one ciganske bruke ti pitaš nešto što nema veze sa vezom i držis stranu ciganima umesto da pljuneš po njima.Cigani su učinili jedam odvratan gest koji je do sada neviđen u navijačkim okvirima.Jel kapiraš to?Ili ne?

Kako ne mozes da shvatis? Znam sta su cigani uradili i treba da ih je blam. Ali znas i sam bolece ih kurac za to i namazano su iskoristili i sad pustaju gradsku pricu kako su to redari ubacili kako oni nemaju blage veze sa tim. ali ja te pitam samo posto si ih nazvao murija sta su ovi. A verujem da si ti na mojoj strani a ja na tvojoj pitao bi isto? ili bi te boleo 'rac?

darko pancev
05-06-2014, 11:28
Кажеш идеш од 96 на текме,ајде реци људима колико си гарнитура и вођа променио?Пре 6 година ти је вођа који је осуђен за бодење гробара махао барјаком сисај звездо,кад је мало посустао у мафајању дошла је друга гарнитура на челу са човеком који се клео да само куче воли мање од звезде,да би дошло до тога да си пре 6 дана на дербију на баскету на твојој трибини имао 120 људи тј прву екипу где је 10 смрдљивих цигана,е мој ти и твоје навијање сваке године га пушиш другим циганима и ти ћеш да ми паметујеш нешто,ВИ САМИ НИСТЕ СВЕСНИ СВОЈЕ НЕСВЕСТИ ПИЧКЕ ЦИГАНАСКЕ!

eurostar
05-06-2014, 14:11
... odjebite s tom čirilicom.

BWA
05-06-2014, 14:22
Rad-Metalac (druga utakmica doigravanja za popunu prve lige)

http://oi59.tinypic.com/4trokx.jpg
http://oi58.tinypic.com/2yw61ef.jpg
http://oi60.tinypic.com/nys1fa.jpg
http://oi58.tinypic.com/2unvfqe.jpg
http://oi59.tinypic.com/szwhzk.jpg
http://oi61.tinypic.com/2j5yt6g.jpg
http://oi58.tinypic.com/wrcc1w.jpg
http://oi57.tinypic.com/2cwldls.jpg
http://oi57.tinypic.com/1z81tl.jpg
http://oi57.tinypic.com/auimg5.jpg
http://oi60.tinypic.com/11gnipx.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=GK4MLGuxZqY

ANTI AGENT
05-06-2014, 17:11
Кажеш идеш од 96 на текме,ајде реци људима колико си гарнитура и вођа променио?Пре 6 година ти је вођа који је осуђен за бодење гробара махао барјаком сисај звездо,кад је мало посустао у мафајању дошла је друга гарнитура на челу са човеком који се клео да само куче воли мање од звезде,да би дошло до тога да си пре 6 дана на дербију на баскету на твојој трибини имао 120 људи тј прву екипу где је 10 смрдљивих цигана,е мој ти и твоје навијање сваке године га пушиш другим циганима и ти ћеш да ми паметујеш нешто,ВИ САМИ НИСТЕ СВЕСНИ СВОЈЕ НЕСВЕСТИ ПИЧКЕ ЦИГАНАСКЕ!
Ovakvi cinkaroski i lazni fb postovi samo rasplamsavaju zlu krv.Nece ovakvi sigurno braniti sever na ulici niti ce huskaci sa nase strane braniti jug ili istok.Ili neka moderatori znaju ko pise iza kojeg nika ili gasite ovaj podforum. Ovi postovi samo produbljuju jaz a vi ocigledno ne vidite da je vrag odneo salu .Sramota za onoga koji pljuje drugoga za ono sto na kraju uradi sam.Shvatice ko treba.Strah je zavladao ocigledno tamo gde nije trebalo a na ulici se kaze ,,pazi se onoga ko je u strahu a nije picka''.Spustimo loptu jer ako ovako nastavimo nece biti navijacke scene u Srbiji.

masa kriticna
05-06-2014, 17:17
... odjebite s tom čirilicom.
Ako ti se ne svidja ti nemoj da ulazis da citas.Ovo je tema Srbija i moze da pise ko kojim pismom zeli,ako hocu pisacu kineskim to je moj problem i ne znam sta tebe ili bilo kog to ovde vredja...ja na vasu temu hrvstska i na temu bosna udjem 2 puta godisnje da pogledam slike posle derbija...predlazem svima da prestanemo da pisemo i kacimo slike na ovom forumu jer njima na 2 dana nesto smeta...imaju nase forume pa ako ih interesuje necije izdanje neka udju i pogledaju... p.s izvinjavam se na latinici preko telefona sam
capo mozes slobodno da me banujes...sportski pozdrav!

cska
05-06-2014, 17:51
Ovakvi cinkaroski i lazni fb postovi samo rasplamsavaju zlu krv.Nece ovakvi sigurno braniti sever na ulici niti ce huskaci sa nase strane braniti jug ili istok.Ili neka moderatori znaju ko pise iza kojeg nika ili gasite ovaj podforum. Ovi postovi samo produbljuju jaz a vi ocigledno ne vidite da je vrag odneo salu .Sramota za onoga koji pljuje drugoga za ono sto na kraju uradi sam.Shvatice ko treba.Strah je zavladao ocigledno tamo gde nije trebalo a na ulici se kaze ,,pazi se onoga ko je u strahu a nije picka''.Spustimo loptu jer ako ovako nastavimo nece biti navijacke scene u Srbiji.

hteo si da me pecnes, ok. Gledaj ja sam samo pitao realno pitanje, ako si iole hteo da vidis mogao si da vidis da sam napisao da bih voleo da zauvek ostane primirje. Ali neke stvari koje smetaju 99 posto istoka na kome si izgleda ti, ali da ti branis istok na ulici zaboravio sam. Cinkaroskih postova je uvek bilo, ako i moj gledas kao cinkaroski onda stvarno. Internet nije mesto gde mozda ni moj post nije trebao da se nadje, ali danas ulica takodje je deset puta gora nego sam internet. U nasoj zemlji nikad nece zavladati kodeks, zato sto smo iskompleksiran narod, i to mnogo . I sujetan ! kao i ceo Balkan sto je. Tako da se nadamo da vise niko nece nastradati pa neka rade i motke i kuke i ostalo, sve dok se ne prasi ;)

maloumnik
05-06-2014, 19:57
Ovde su počeli i panduri da pišu!!!Osim sto čitaju stoka baca kosku da se što više ljudi zakrve!!!!

Mirage
06-06-2014, 01:00
Ako ti se ne svidja ti nemoj da ulazis da citas.Ovo je tema Srbija i moze da pise ko kojim pismom zeli,ako hocu pisacu kineskim to je moj problem i ne znam sta tebe ili bilo kog to ovde vredja...

Ne vrijeđa ćirilica nikoga, već dosta ljudi ne zna čitati ćirilicu a žele pratiti raspravu. U tome je stvar.

maloumnik
06-06-2014, 03:09
Ne vrijeđa ćirilica nikoga, već dosta ljudi ne zna čitati ćirilicu a žele pratiti raspravu. U tome je stvar.

Ne pravi se lud i blesav!!!!Kao Slovenci što ne razumeju srpski jel??

...
06-06-2014, 08:40
Lakše nam je kada se piše latinicom jer svi možemo čitati, a baš vas je gušt u zadnje vrijeme pratiti.

djungaloo
06-06-2014, 12:13
suzavac na utakmici metalac - rad?

BWA
06-06-2014, 12:34
suzavac na utakmici metalac - rad?

Saopstenje za javnost fudbalskog kluba Rad:

FK "Rad" preduzeo je sve potrebne mere da utakmica baraža između Metalca i ekipe Rada protekne u najboljem mogućem redu. Organizacijski i sigurnosni segment je podignut na najviši mogući nivo što govori trocifren broj redara i pripadnika MUP-a.

Ima puno elemanata koje bude sumnju da iza svega stoji neko naručen da izvede viđen scenario. U trenutku prekida utakmice, ekipa Rada je vodila, potpuno kontrolisala utakmicu i sve je ukazivalo da će kroz prikaz na terenu sportski stići do željenog cilja-opstanka u ligi!

Na volšeban način se "pojavljuje" patrona sa suzavcem i nastaje panika. Važna napomena da ni pre ni posle nije bilo ni najmanjeg incidenta, čak su i naši navijači kada su shvatili o čemu se radi, ubacili patronu sa suzavcem u ranac i tako pokušali da ga iznesu van stadiona. Zdrava logika nam jasno ukazuje da niko ko voli i navija za klub u tom momentu to ne bi učinio! Glavni sudija Danilo Grujić zviždaljkom pokazuje igračima da napuste teren i upute se u svlačionicu, što igrači oba tima čine istovremeno.

Nakon desetak minuta kada je dejstvo suzavca potpuno anulirano, sudija Grujić je pozvao aktere da se vrate na teren, ali su se pojavili samo igrači Rada.

Ekipa Metalca nije izašla na teren, navodeći da je razlog tome što se četvorica igrača ne osećaju dobro i nisu sposobni da nastave utakmicu. Postavlja se pitanje: Kako to da niko od 2000 prisutnih, što navijača, novinara, desetogodišnjih dečaka koji su skupljali lopte i ostalih aktera meča nije zatražio pomoć lekara, a to su uradila četvorica igrača Metalca kojima su čak i nakon ukazane lekarske pomoći od strane klinike "Anlave" sve analize bile u granicama normale.

Lekar opste prakse konstatuje normalne disne ​​šumove kod svih četvorice, koji insistiraju na velikim glavoboljama i mučnini. Pola sata kasnije u izveštaju lekara je zapisano da je igrač s brojem 5 Simov Aleksandar - kolabirao!?

Po odlasku novinarskih ekipa, jedan od igrača koji su se žalili, Ovusu Connor, izlazi nasmejan i rzdragan što smo zabilježili našom kamerom. U večernjim satima, igrači Metalca odlaze na pregled, na VMA, gde na Toksiološkom odeljenju ne pronalaze ni najmanje elemente trovanja niti tegoba na koje su se žalili igrači iz Milanovca. Naše pitanje je koje su sankcije za ovakvu obmanu i pokušaj da se do rezultata stigne nesportskim načinom.

Na žalost, aktiviranje suzavca je nešto što nije mimoišlo ni najveće lige Europe. Nedavno je Villarreal kažnjen sa 4.000 Evra zbog ubacivanja suzavca od strane njegovih navijača u duelu s Seltom iz Viga, ali je utakmica nastavljena od momenta prekida i privedena je kraju.

FK "Rad" želi za "zelenim tepihom", jedinim merodavnim, stigne do sportskog cilja-očuvanja superligaškog statusa, a ne za "zelenim stolom" kako pojedinci pokušavaju izmeste fudbalsku priču iz baraža i da vanfudbalskim elemntima promovisu sebe u novog člana JSL !

clash
06-06-2014, 13:04
Ne pravi se lud i blesav!!!!Kao Slovenci što ne razumeju srpski jel??

verovao ili ne ali ja znam jako malo slovenaca koji razumu srbski jezik i čitaju cirilicu..??

Knez Vici
06-06-2014, 15:53
Ma vi ? Vi ste svi smesni,antihristi! ovamo dizete parole "sverom u boga", srbija srbima, "za krst casni", na severu stoji svako iza barjaka sa 4C, na jugu klanje medjusobno, mesanje kriminala i tribina. a obe strane zabiju noz braci u ledja!
Tolko ste smesni da vi nesvesno slusate okupiran sistem drzave, koji zele da se koljemo medjusobno. da nas bude srba sa "nacionalnom svest" manje. Umesto da se vaspitavamo medjusobno na tribini. da pruzimo ruku jednom drugo ako ispadne bitka, frka, tuca, itd. Ne vi se pravite pametni, jednom drugom govorite da su iskompleksirani, indijanci, i picke. -Smehoteka ljudi, dok vam ne udje u glavu ko je nas pravi dusman, bice ne sloga, antihrisam, antinacionalicam. Svako moze da podigne parolu, ali retko ko, da zivi taj zivot sto je napisao na transparent.

Covece nismo svesni toga, da gubimo boga u nas. Treba da se stavi crta, i da se oprosti! Ne da se zaboravi, samo oprosti. Jer to je Hriscanski put. Pravoslavlje. Zajedno protiv Sistema.

-I danas kad dođe do poslednjeg boja,
Neozaren starog oreola sjajem,
Ja ću dati život, otadžbino moja,
Znajući šta dajem i zašto ga dajem.

maloumnik
06-06-2014, 16:46
Kneže na jugu se niko ne kolje međusobno niti ima zle krvi!Ja te pozivam da dođješ i vidiš sam o čemu pričam.Jug je najjača tribina u Srbiji i mnogima trn u oku i zato je i na udaru zaverenika raznih koji hoće da je oslabe.Ako ne možeš da ih pobediš na frontu a misliš da su ti pretnja
baci im kosku da je glođu i međusobno zarate.Kosku bacaju cigani i ostali zlotvori a panduri i država koriste i potpaljuju.Nekome jednostavno sloga,mir i SNAGA GROBARA ne odgovaraju a ko je u savezu sa đavolom od njega će i stradati.A GROBARI će uvek ostati ono što jesu!!!NAJJAČI I NAJVERNIJI!!!!

Knez Vici
06-06-2014, 18:02
Maloumniku, Ivan Perovic. a znaj da je ovo Nik, Grobara i Cigana. Na Jugu se krecem vec vise od 15 Godine. Znaci nemoj meni pricati o njemu. ljudi se na istoj tribini gledaju preko. A STA JE BILO U NISU PROTIV FLENSBURGA!!!?? SRBI NAPALI SRBE !? NAJJACA TRIBINA ? O cemu mi ovde pricamo.. najverniji, najjaci, nemoj da smo ne realni. Kakva crna sloga, sta je bilo na umci?,sta je sa brigadirom sto je pregazen i upucan? A cigani nista nisu bolji. Cigani krenuli u zeleznik na akciji u opremi koja je sama odlucila bitku. ali nemoj molim te da mi pricas o veri, najmanje 40% juga nosi nesto sa sobom, a kod cigana isto. Ako vec hoce SEVER i JUG da se dokaze. pa ajde Rukama bre ljudi!! Jel hoce da dokazete da ste Jaci? ili da ste antihristicko bolesni, sa motkama,baklje,nozevi i utoke.Lako je dobiti tucu, sa motkamai flasama, a najteze disciplinom na ruke. Nasa cela navijacka scena je SMESNA! TOLKO SMO BEDNI I SMESNI da pisemo na hrvatskom forumu? Zar nije to jadno bre. a vidim i sto smo slozni kad je bilo ono u belgiji i brata smo izgubili a takodje drugi brat ranjen. gde je tu bila sloga. Da smo svi bili zajedno nebi nas napao niko. Nismo organizovani.

farcry
06-06-2014, 19:44
nisam navijac i slazem se sa tobom, srpske tribine su pune raznih narko dilera koji valjaju drogu srpskoj deci zatim dizu parole za Kosovo, jadno i bedno.
Znajte da kriminalac ne moze da ima osecaj o nacionalnoj svesti, jer je sav kvaran ljude gleda kroz materijalizam, gleda kako i kome da uvali, i dokle god su takvi na srpskim tribinama bice sve vise izgubljenih zivota.
Naivno je da od takvih ocekujes da se sa nekime tuku fer plej na ruke, jer je previse iskompleksiran, svi su isti, cigani,grobari,radovci,firmasi..svi nijedna navijacka grupa nema zdravu pricu.

bg-jugend
06-06-2014, 20:04
Prvo je bio zbr i jebao majke agentske, a onda se podanički predao i vratio na jug, i sada im sisa penis tamo i glumi pudlicu ciganima i ostalim kvazi-navijačima - ''grobarima sa juga''. Svi ste vi isti klošari, i ti i oni što su bili neutralni, pa se sad grle i ljubakaju sa onim odvratnim stvorovima. Zbog takvih ''grobara'' kao što ste vi, spali smo na niske grane. Zbog takvih kao što ste vi, smeju nam se gori od nas. Kako te nije sramota da bilo koga prozivaš, i bilo kome prebacuješ za muriju i cinkanje? Kako te nije sramota da pričaš o vernosti, a već si izdao jedan ideal za koji si se borio? Smaraš tu momka kako drži stranu ciganima, jer ne želiš ili nemaš obraza da mu odgovoriš na pitanje koje ti je postavio. A jasno ga je formulisao! Boli nas bre kurac, i za vas i za cigane, i za mohikance, i za apače! Nemoj da se pozivate na koske koje bacaju cigani i država, jer i jedan i drugi element je prisutan medju vama. I cigani i udba. Pun mi je kurac više kuravela koje pričaju o nekom poštenju! I ovaj momak Knez Vici, svaka mu čast za pojedine stvari koje je napisao. Potpisujem i aminujem. Svi glumite velike Srbe, ložite se, kao crkva, pravoslavlje, ovo ono. Koljemo se i kasapimo tokom godine po ulicama i po gradovima, a onda za Vidovdan treba zajedno da idemo i obilazimo svetinje. Pa ja da sam monah ili starešina manastira, krstom bi nas poterao odmah, da ne skrnavimo ono malo svete zemlje!

Na Jugu se krecem vec vise od 15 Godine. Znaci nemoj meni pricati o njemu. ljudi se na istoj tribini gledaju preko. A STA JE BILO U NISU PROTIV FLENSBURGA!!!?? SRBI NAPALI SRBE !? NAJJACA TRIBINA ? O cemu mi ovde pricamo.. najverniji, najjaci, nemoj da smo ne realni. Kakva crna sloga, sta je bilo na umci?,sta je sa brigadirom sto je pregazen i upucan? A cigani nista nisu bolji. Cigani krenuli u zeleznik na akciji u opremi koja je sama odlucila bitku. ali nemoj molim te da mi pricas o veri, najmanje 40% juga nosi nesto sa sobom, a kod cigana isto. Ako vec hoce SEVER i JUG da se dokaze. pa ajde Rukama bre ljudi!! Jel hoce da dokazete da ste Jaci? ili da ste antihristicko bolesni, sa motkama,baklje,nozevi i utoke.Lako je dobiti tucu, sa motkamai flasama, a najteze disciplinom na ruke. Nasa cela navijacka scena je SMESNA!

Svaka ti čast.

maloumnik
06-06-2014, 20:46
Prvo je bio zbr i jebao majke agentske, a onda se podanički predao i vratio na jug, i sada im sisa penis tamo i glumi pudlicu ciganima i ostalim kvazi-navijačima - ''grobarima sa juga''. Svi ste vi isti klošari, i ti i oni što su bili neutralni, pa se sad grle i ljubakaju sa onim odvratnim stvorovima. Zbog takvih ''grobara'' kao što ste vi, spali smo na niske grane. Zbog takvih kao što ste vi, smeju nam se gori od nas. Kako te nije sramota da bilo koga prozivaš, i bilo kome prebacuješ za muriju i cinkanje? Kako te nije sramota da pričaš o vernosti, a već si izdao jedan ideal za koji si se borio? Smaraš tu momka kako drži stranu ciganima, jer ne želiš ili nemaš obraza da mu odgovoriš na pitanje koje ti je postavio. A jasno ga je formulisao! Boli nas bre kurac, i za vas i za cigane, i za mohikance, i za apače! Nemoj da se pozivate na koske koje bacaju cigani i država, jer i jedan i drugi element je prisutan medju vama. I cigani i udba. Pun mi je kurac više kuravela koje pričaju o nekom poštenju! I ovaj momak Knez Vici, svaka mu čast za pojedine stvari koje je napisao. Potpisujem i aminujem. Svi glumite velike Srbe, ložite se, kao crkva, pravoslavlje, ovo ono. Koljemo se i kasapimo tokom godine po ulicama i po gradovima, a onda za Vidovdan treba zajedno da idemo i obilazimo svetinje. Pa ja da sam monah ili starešina manastira, krstom bi nas poterao odmah, da ne skrnavimo ono malo svete zemlje!

Svaka ti čast.

Vidi ti presvetli i sveznajući omladinac beogradski....ti si pandur!!!Ili cigan!!!I šlus....Raspitaj se malo kod kolega umesto što bacaš koske i lažeš...

maloumnik
06-06-2014, 20:56
Bg-Jugend kaži nama "izdajicama" i kvazi "navijačima" kako je to biti dobar delija i "poČETNIK" ??Kako je to kada si na zadatku??Jel ti imponuje kada vrhovna komanda izda nalog za infiltriranje u protivničke redove???Ipak si ti bitan faktor u mašineriji severne armije :-)

maloumnik
06-06-2014, 21:18
:smijeh
Maloumniku, Ivan Perovic. a znaj da je ovo Nik, Grobara i Cigana. Na Jugu se krecem vec vise od 15 Godine. Znaci nemoj meni pricati o njemu. ljudi se na istoj tribini gledaju preko. A STA JE BILO U NISU PROTIV FLENSBURGA!!!?? SRBI NAPALI SRBE !? NAJJACA TRIBINA ? O cemu mi ovde pricamo.. najverniji, najjaci, nemoj da smo ne realni. Kakva crna sloga, sta je bilo na umci?,sta je sa brigadirom sto je pregazen i upucan? A cigani nista nisu bolji. Cigani krenuli u zeleznik na akciji u opremi koja je sama odlucila bitku. ali nemoj molim te da mi pricas o veri, najmanje 40% juga nosi nesto sa sobom, a kod cigana isto. Ako vec hoce SEVER i JUG da se dokaze. pa ajde Rukama bre ljudi!! Jel hoce da dokazete da ste Jaci? ili da ste antihristicko bolesni, sa motkama,baklje,nozevi i utoke.Lako je dobiti tucu, sa motkamai flasama, a najteze disciplinom na ruke. Nasa cela navijacka scena je SMESNA! TOLKO SMO BEDNI I SMESNI da pisemo na hrvatskom forumu? Zar nije to jadno bre. a vidim i sto smo slozni kad je bilo ono u belgiji i brata smo izgubili a takodje drugi brat ranjen. gde je tu bila sloga. Da smo svi bili zajedno nebi nas napao niko. Nismo organizovani.

I tebi da odgovorim.....DOĐI I UVERI SE u ono što pričam.Ili ne kenjaj sa ciganskog naloga.PUKLI STE KO ZVEČKE jer vas je sramota od sebe samih i ostalog navijačkog sveta pa sad kenjate po Grobarima sa lažnih naloga predstavljajući se kao Grobari.Ipak ste vi samo "poČETNICI" !!!!Ali komedija ste.... Majstori spinovanja!!!!!

:bravo

cska
06-06-2014, 21:55
@ maloumnik, ti iskreno ili te boli rac da nam odgovaras, ili se pravis lud, ili si stvarno prskalica u boji ! ja ti vise necu postavlajti pitanje za Grobija i njegove dzelate. Ali stvarno ako vec imas godina toliko pisi nesto razumnije. Po tebi smo svi murija i majstori spinovanja.

maloumnik
06-06-2014, 22:24
Mislim da sam već sve rekao i pravim i lažnim sledbenicima "severne poČETNIČKE armije" !! Ko ste i šta ste jasno je svima na prostorima ex-yu država...Tako da je bolje da se bavite šarenim balonima i kartonima nego što se brukate!Od mene dosta.

"Dok se se zemlja oko sunca kreće cigan se sa tastera skidati neće"

predgradje
06-06-2014, 22:30
Tviste, opasno pretis da preuzmes titulu dezurne internet budale od semenkara.

rok a
06-06-2014, 23:11
prvo i najbitnije jel moguce da se raspravljaju ljudi na dusmanskom forumu?!.Samo cu ovo da napisem-prvo ti maloumnice si pravi maloumnik i sto neko rece nisi mogao bolje ime da izaberes,decko-ti si bre jedan obican indijanac to ti se vidi po pisanju-promeni bre hobi-idi pecaj.Vidim vas grobare je mnogo pogodila izjava idejnog vam vodje,pa sta je bre tu sporno-to sto cinkarite-jel to sporno-pricate cigani cinkarosi podelili izjave-pa ocemu vi pricate svedoci saradnici?!Odavno sam skapirao da vi ne razumete nista van svog nivoa,pa cu vam napisati na vasem jeziku i nivou- vi ste obican PICKIN DIM!

djungaloo
07-06-2014, 01:04
Delije (?) u brazilu
http://i60.tinypic.com/cj3es.jpg

antrax
07-06-2014, 08:54
Ništa od Evrope ove dine, pa daj šta daš...:)

predgradje
07-06-2014, 12:35
Ladrao je lopov, za sve one koji nisu imali portugalski u skoli. :)
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10351083_731970846863209_6026801593992970142_n.jpg

Spiro Guberina
16-06-2014, 14:33
Vodja Radovaca objasnio ciganima neke stvari (tacnije, zapoceo objasnjavanje)...
http://www.srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=614&start=2140
Izvinjavam se zbog linka sa drugog foruma, ali gore pomenuti je izneo dosta interesantnoh stvari na koje mu niko od p(r)ozvanih nije odgovorio...
Kao i obicno, 'strucnjaci' sa tog foruma su skrenuli sa teme i poceli da pisu nesto sasvim 10-o.
Koliko znam, na forumu sa kojeg je ovo preneto, nema niko od relevantnih za 'duel' sa njim, a ovde ima. Zbog toga sam pustio link ovde. Smatram da ce i odgovor cigana biti isto tako interesantan, kao sto je to bilo izlaganje gore pomenutog.

dijazola
16-06-2014, 17:05
Mlađe Dijabole odradile ostatak sezone

Jedinstvo Surčin - Bsk Batajnica 08.06

http://www.dodaj.rs/f/26/CL/3n3jcUHo/103367116441602856790395.jpg

BSK Batajnica - Obilić 14.06
drugi deo parole nije dignut zbog nepojavljivanja Vitezova

http://www.dodaj.rs/f/32/uG/16a6D1Dj/152227262088381134166721.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2Y/6n/zEO7luE/1c.jpg

drugi deo parole nije dignut zbog nepojavljivanja Vitezova!

predgradje
17-06-2014, 00:36
http://www.youtube.com/watch?v=Gc9JoORh6qU&feature=youtu.be

Ragazzi47
17-06-2014, 01:38
BSK Batajnica - Obilić 14.06
drugi deo parole nije dignut zbog nepojavljivanja Vitezova

http://www.dodaj.rs/f/32/uG/16a6D1Dj/152227262088381134166721.jpg

Pošto jedino na ovom forumu videh ovu fotku, ovde ću i da postavim pitanje, zastava Lokal patriote je od navijača Jedinstva iz Surčina, jel u pitanju neko bratstvo?

Spiro Guberina
17-06-2014, 16:18
14/04/2001
Fotografija iz vremena kad Velika Subota nije predstavljala ono sto danas predstavlja.
Na kolenima je cigan koji nije na vreme pobegao (na kolena pred Srbe :) )
http://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10468523_886189581397773_5129212538992501578_n.jpg

maloumnik
17-06-2014, 19:47
Vodja Radovaca objasnio ciganima neke stvari (tacnije, zapoceo objasnjavanje)...
http://www.srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=614&start=2140
Izvinjavam se zbog linka sa drugog foruma, ali gore pomenuti je izneo dosta interesantnoh stvari na koje mu niko od p(r)ozvanih nije odgovorio...
Kao i obicno, 'strucnjaci' sa tog foruma su skrenuli sa teme i poceli da pisu nesto sasvim 10-o.
Koliko znam, na forumu sa kojeg je ovo preneto, nema niko od relevantnih za 'duel' sa njim, a ovde ima. Zbog toga sam pustio link ovde. Smatram da ce i odgovor cigana biti isto tako interesantan, kao sto je to bilo izlaganje gore pomenutog.

Čitao sam nešto sa tog foruma i mislim da je izneo činjenice na koje cigani nemaju odgovore.Kao i tamo i ovde su se povukli masovno posle izrečene istine.Kritiku jednu moram da uputim administraciji da je ovaj forum izgubio na kvalitetu.Zašto su dozvolili kojekakvima da pišu sve i svašta a da čak se i ne predstave ko su i šta su??Opet su počeli ljudi da pišu a da se ne zna ko su i šta su.Gde su generalije između ostalog??Ja sam svoj identitet potvrdio i administraciji i "komšijama" a šta je sa ostalima koji sebe smatraju navijačima??Ako već ne žele da se predstave onda neka administracija uradi svoj deo posla.Ovaj forum ipak nije Facebook....ili?!

Spiro Guberina
17-06-2014, 20:40
Čitao sam nešto sa tog foruma i mislim da je izneo činjenice na koje cigani nemaju odgovore.Kao i tamo i ovde su se povukli masovno posle izrečene istine.Kritiku jednu moram da uputim administraciji da je ovaj forum izgubio na kvalitetu.Zašto su dozvolili kojekakvima da pišu sve i svašta a da čak se i ne predstave ko su i šta su??Opet su počeli ljudi da pišu a da se ne zna ko su i šta su.Gde su generalije između ostalog??Ja sam svoj identitet potvrdio i administraciji i "komšijama" a šta je sa ostalima koji sebe smatraju navijačima??Ako već ne žele da se predstave onda neka administracija uradi svoj deo posla.Ovaj forum ipak nije Facebook....ili?!
Nisu se povukli posle izrecene kritike, vec zbog toga sto im je obecao da ce izneti sve sto zna o njima. Ako on pocne da pise, mnoge stvari ce se promeniti, a gomila onih koji slusaju samo o ciganskim pobedama, ultra mentalitetu....ce imati priliku da procita i nesto drugo u vezi njih.

Marshall Burdan
17-06-2014, 23:35
Na vreme apel moderatorima, da u korenu saseku ove pokušaje dizanja prašine, provokacije, i ostale idiotarije s drugih foruma. Čuj, mnoge će se stvari promeniti. Brišite ovo da se bezveze ne potpaljuje vatra.

ex Dijabole, danas samo Dorćol, 30+, 100-150

madagaskar
18-06-2014, 10:46
Zbog nekoliko pacova, kao što su ovaj maloumnik i spiro guberina, ljudi neće više da se obraćaju, troše živce i čupaju za kosu čitajući njihove budalaštine!! Oni su jedinstven pokazatelj kakva garnitura vlada na njihovoj tribini!! Lupetajte šta hoćete, vreme će sve pokazati!

Grobar NK
18-06-2014, 11:00
Zbog nekoliko pacova, kao što su ovaj maloumnik i spiro guberina, ljudi neće više da se obraćaju, troše živce i čupaju za kosu čitajući njihove budalaštine!! Oni su jedinstven pokazatelj kakva garnitura vlada na njihovoj tribini!! Lupetajte šta hoćete, vreme će sve pokazati!

Nisu ova dva covjeka postavila pitanje, nego S. iz UF. Sto, da nije mozda S. nerelevantan sagovornik?

rok a
18-06-2014, 11:17
Сварно је срамота што се пише на овом форуму!!!До душе фањевци се на овом осећају као на јужном фронту... Прво за малоумника и остале безмозгаш-пријатељи,браћо -цигани-покриј те се ушима и ћутите докле год вам цигани и сведоци сарадници воде трибину-боли писани доказ а? па боли него шта него боли,а за писаније господина ветерана на другом форуму-па шта је то он изнео конкретно шта?? !!-ГОМИЛУ ГЛУПОСТИ!!!пошто знам да чита овај форум питам га -да ли је икад бежао и колико пута??Да те видим сада мајсторе!

Svarno je sramota što se piše na ovom forumu!!!Do duše fanjevci se na ovom osećaju kao na južnom frontu... Prvo za maloumnika i ostale bezmozgaš-prijatelji,braćo -cigani-pokrij te se ušima i ćutite dokle god vam cigani i svedoci saradnici vode tribinu-boli pisani dokaz a? pa boli nego šta nego boli,a za pisanije gospodina veterana na drugom forumu-pa šta je to on izneo konkretno šta?? !!-GOMILU GLUPOSTI!!!pošto znam da čita ovaj forum pitam ga -da li je ikad bežao i koliko puta??Da te vidim sada majstore!

madagaskar
18-06-2014, 11:17
Koga bole kurac za njega... Pričam za ove koji zagovaraju lošu priču na ovom forumu, znači mislim na curice i poltrone nove garniture ''navijača''! I opet ponavljam vreme će pokazati svoje i kome će da bude žao!

ANTI AGENT
18-06-2014, 13:43
Сварно је срамота што се пише на овом форуму!!!До душе фањевци се на овом осећају као на јужном фронту... Прво за малоумника и остале безмозгаш-пријатељи,браћо -цигани-покриј те се ушима и ћутите докле год вам цигани и сведоци сарадници воде трибину-боли писани доказ а? па боли него шта него боли,а за писаније господина ветерана на другом форуму-па шта је то он изнео конкретно шта?? !!-ГОМИЛУ ГЛУПОСТИ!!!пошто знам да чита овај форум питам га -да ли је икад бежао и колико пута??Да те видим сада мајсторе!

Svarno je sramota što se piše na ovom forumu!!!Do duše fanjevci se na ovom osećaju kao na južnom frontu... Prvo za maloumnika i ostale bezmozgaš-prijatelji,braćo -cigani-pokrij te se ušima i ćutite dokle god vam cigani i svedoci saradnici vode tribinu-boli pisani dokaz a? pa boli nego šta nego boli,a za pisanije gospodina veterana na drugom forumu-pa šta je to on izneo konkretno šta?? !!-GOMILU GLUPOSTI!!!pošto znam da čita ovaj forum pitam ga -da li je ikad bežao i koliko puta??Da te vidim sada majstore!

Samo vi drzite vasu fabriku ultrasa i izazivajte.Raspirujte vatru i palite.Mi franjevci vas nesto mnogo tangiramo kada nam posvecujete toliko paznje i pevate vise nama nego sto podrzavate svoj klub.Sto se toliko bojite ?Evo ja te momke sa juga niti gotivim niti podrzavam ali nisu oni tako opasni ,verujte .U panici ste i ne daj boze neki napaljeni klinac ce da strada.Gasirete sami sebe i samo nastavite tako ,kuco.Lako vam je tako iza laznih profila dok vam ekipa zivi u strahu.Neverovatno koliko ste licemerni i sramotni.Trubite o kodeksima dok ne dodje strah a u strahu je sve opravdano,jel tako? .Oni na jugu se bar ne pretvaraju ko su i sta su i ne drve a vi govna jedna sve radite kao kurve.DOKLE VISE DA SE UBIJAMO???BODU SAMO PICKE???NIJEDAN NAVIJACKI RIVALITET NIJE VREDAN ZIVOTA???PUC,PUC OZEZI?E moji ultrasi ,e moji heroji???Sami sebi pisete cinkaroske parole.Strah je cudo i u njemu se rade stvari koje nisu racionalne.Cetnici pevaju bella cao ,partizanski sanson ali nije to isto .Nije isto nista i nikada nece biti.Izgleda samo da ce umesto E moj Sasa biti nemoj Sasa,a sto se mene tice jebo vas Sasa.

madagaskar
18-06-2014, 14:08
Ma šta ti anti agentu i takvi kao ti možete da mislite o nama, koga vaše mišljenje može da pogodi?!?! Pa ta silana razdvojena braća imaju najlepše misljenje jedni o drugima!
Pametnom dosta i dovidjenja!

papazjanija
18-06-2014, 14:15
Samo vi drzite vasu fabriku ultrasa i izazivajte.Raspirujte vatru i palite.Mi franjevci vas nesto mnogo tangiramo kada nam posvecujete toliko paznje i pevate vise nama nego sto podrzavate svoj klub.Sto se toliko bojite ?Evo ja te momke sa juga niti gotivim niti podrzavam ali nisu oni tako opasni ,verujte .U panici ste i ne daj boze neki napaljeni klinac ce da strada.Gasirete sami sebe i samo nastavite tako ,kuco.Lako vam je tako iza laznih profila dok vam ekipa zivi u strahu.Neverovatno koliko ste licemerni i sramotni.Trubite o kodeksima dok ne dodje strah a u strahu je sve opravdano,jel tako? .Oni na jugu se bar ne pretvaraju ko su i sta su i ne drve a vi govna jedna sve radite kao kurve.DOKLE VISE DA SE UBIJAMO???BODU SAMO PICKE???NIJEDAN NAVIJACKI RIVALITET NIJE VREDAN ZIVOTA???PUC,PUC OZEZI?E moji ultrasi ,e moji heroji???Sami sebi pisete cinkaroske parole.Strah je cudo i u njemu se rade stvari koje nisu racionalne.Cetnici pevaju bella cao ,partizanski sanson ali nije to isto .Nije isto nista i nikada nece biti.Izgleda samo da ce umesto E moj Sasa biti nemoj Sasa,a sto se mene tice jebo vas Sasa.

daj covece uozbilji si malo....jel vidis da niko nece da se spusta na vas nivo pisanja ovde? imas godina koliko imas razmisli malo! znam da je tesko posle juznog fronta da se naviknes na neki drugi nivo ali dajte sve od sebe, pobedite frustraciju.

Ljutice_Bogdana
18-06-2014, 14:37
@Grobar NK
I ovde si stig'o!?

Grobar NK
18-06-2014, 14:55
@Grobar NK
I ovde si stig'o!?

Sta cu, malo vidim da je nervoza. Pa umjesto da odgovorite, odmah vrijedjanje. ALi i ovo cutanje je pokazatelj. Izgleda da je sva prica oko mobilizacije, svedena na mobilizaciju u dzepovima nekoliko ljudi.

ANTI AGENT
18-06-2014, 15:22
daj covece uozbilji si malo....jel vidis da niko nece da se spusta na vas nivo pisanja ovde? imas godina koliko imas razmisli malo! znam da je tesko posle juznog fronta da se naviknes na neki drugi nivo ali dajte sve od sebe, pobedite frustraciju.

A da izvini u pravu si .Ovde ispiste stotine stranica ultra kodeks price i serete i provocitate.Onda vam se argumentovano odgovori i vi na jednom postanete iznad toga.Nije to vas nivo ,naravno .Sramota !Jos malo necete vi ni pisati ovde da vam ekipe ne bi imale problema u gradu.I ne treba da pisete jer sve sto napisete posle se sami sebi poserete u usta.Strah je cudo!PS -Dobro si primetio da sam frustriran.Frustriraju me cinkarosi i licemeri.

cska
18-06-2014, 15:27
Ma šta ti anti agentu i takvi kao ti možete da mislite o nama, koga vaše mišljenje može da pogodi?!?! Pa ta silana razdvojena braća imaju najlepše misljenje jedni o drugima!
Pametnom dosta i dovidjenja!

nas zabranjene ostavite sa strane, bole nas kurac za vase internet prepirke i ostale papazjanije kako sa jugom tako i ostalo. Tako da odjebi od nas i gledaj svoje dvoriste

papazjanija
18-06-2014, 15:59
kakvi argumenti covece samo pljujes i napusavas i gluposti pricas!
stvarno necu da najebem niti da svoje drugove izlazem opasnosti tako da izlazim iz rasprave. i trazim BAN od administracije da me slucajno nesto ne povuce da ponovo pisem.

madagaskar
18-06-2014, 16:56
nas zabranjene ostavite sa strane, bole nas kurac za vase internet prepirke i ostale papazjanije kako sa jugom tako i ostalo. Tako da odjebi od nas i gledaj svoje dvoriste

Pre nego odjebem od vas reci mi koga presdstavlja anti angent? Grupu zabranjene?

cska
18-06-2014, 17:46
Pre nego odjebem od vas reci mi koga presdstavlja anti angent? Grupu zabranjene?

moje misljenje je da je anti agent isti lik, maloumnik :rofl...vidis sa kojom strascu pise oko svega trenutno izmedju juga i vas, tako da nije on nas.

madagaskar
18-06-2014, 18:19
https://www.youtube.com/watch?v=jkfowjPLl4w

ANTI AGENT
18-06-2014, 18:28
Ja ovde ne pisem ni ispred koga osim sebe.
Stojim na istoku kao i vecina mojih saboraca i ne predstavljam nikoga.Kome nesto nije jasno neka mi lepo posalje poruku na pm i upoznacemo se,to nije nikakav problem.Boli me kurac i za agente i cigane ali ne mogu da vas pustim da ovde serete i pisete nekakve gluposti koji veze sa vezom nemaju ,sa navijacke strane gledano.A sto se tice zabranjenih Grobara jedan sam od onih koji su poveli ovo sve i uvek cu se osecati deo njih i ako sam uveliko u penziji sto se navijackog zivota tice.Zabranjeni Grobari su jedina svetla tacka navijacke Srbije i svi vi mozete samo da ucite od njih sta znaci biti navijac.Niko u istoriji nije doziveo ono sto su doziveli zabranjeni i opstao.A ti Cska mi lepo mozes poslati poruku ko si pa cu ja lepo doci malo do kopa da se salimo i upoznamo.

madagaskar
18-06-2014, 19:21
A ti si jedan od onih koji zavadi, pa onda skloni bulju! Tako i ovde truješ ljude, a u penziji si!

cska
18-06-2014, 20:45
zacetnici borbe su young boys, south family i par momaka sa fontane- mi svi ostali koji smo posle dosli smo samo videli ispravniju stranu, da li posle mesec dana njihove borbe ili posle 2 godine, sve prepiske idu za ove tri ekipe !!!

cska
18-06-2014, 20:52
Izvinjavam se ali citajuci ovde neke stvari koje je napisao decko iz Obrenovca,mislim na HH a ne na onu drugu spodobu,imam potrebu da pojasnim i ispravim neke stvari koje nisu tacne.Prvo,kazes da su yb bili vodeca ili prva ekipa zabranjenih.To apsolutno nije tacno,oni to nisu bili nikada.Kao grupa koja je sa razlogom proterana sa juga oni su samo iskoristili bunt grobara kako bi se obracunali sa onima koji su ih rasformirali.Ta grupa vec desetak godina nema nikakvu tezinu na tribini.Sastavljena je od vecine kojima ce Ivanjica biti prvo gostovanje na jugu jer ga do tada i pre podele nisu videli.Na utakmicama kod zabranjenih nije ih bilo vise od 10 mada tvrde da ih ima 35.U sklopu zbr delovali su samostalno i to vecinom nanoseci stetu njihovoj prici,sektaseci po fejsu i odbijajuci prave grobare od prave price.Odbili su i mene,dokaz tome je da sam na pocetku ucestvovao i kod pionira i na drugim mestima nazalost na strani juga.Njihova borba se zasnivala na konstanom cinkarenju,vredjanju,opanjkavanju ljudi koji su bili u bekstvu ili u zatvoru.Isli su toliko daleko i njihov slucaj je nezapamcen u navijackoj istoriji da su objavljivali negativne novinske clanke o ljudima koji su trpili represiju sistema.Objave adresa i slika pojedinaca iz suparnicke grupe je ipak vrhunac njihovog delovanja.Ajde da kazem cast pojedincima ali kod njih nema ni pojedinca vrednog paznje i pohvale osim jednog pravog akcijasa poznatog na jugu pod pseudonimom Svinja i koljac grobara.Ostali akcijasi su se dokazli kroz fejs pretnje napusavanje a imali su i jednu herojsku akciju koju mozete pogledati na tube gde njihov vodja gura zenu od 50 i kusur i krade peciva iz pekare.Sve se to sada zabranjenima vraca kao bumerang ali obice se i vama o glavu.Potencira se da su oni zapoceli sukob sa alkatrazima a nigde ih u sustini nije bilo vec su se prikljucili kasnije.Tvoja grupa ni nije ucestvovala na pocetku sukoba tako da nemas predstavu jer vas u tom trenutku nigde nije bilo,osim pojedinaca.Na derbiju na marakani kada se prekrsio dogovor o kacenju zastava okacene su dve zastave.Zastave sf i yb.Obe zastave su uneli i okacili momci iz sf ,proveri i pitaj.Yangeri nisu smeli ni da udju na jug vec su dali zastavu A...u da im je unese a oni otisli na zapad i bili u fazonu ako izbije sranje mi cemo sa zapada da uletimo,prica za malu decu.Koja grupa daje nekom drugom zastavu na nosenje?U Subotici je dacko sa Miljakovca,skuter boy,iscimo sf u sukob sa alcz i tu nije bilo ni jednog yangera.Njihovo prihvatanje na jug ne govori samo o njima vec i o ljudima koji ih prihvataju,jos se ti hvalis time ,umesto da se pokrijes po usima.Drugo zalis se da zbr pisaju po tvojoj grupi tako sto vas zovu rosoneri.Nego sta ste nego rosoneri.Dozvolili ste najvecem kanceru juga,detektivu legendi,da dovede zabare na svetinju i stali iza zabarske zastave.Jos vam je detektiv vodio navijanje u kurva sud majici.To je decko pisanje po vama i vi ste to dozvolili.Imali ste bezbroj tuca i pluseva sa ciganima ali ste ih ponistili ovakvim minusom i blamom da date glas zabarima na tribni.Zarad mira u kuci?Trece, jako je lose i zandarski sa tvoje strane da se sprdas da je zbr bilo u Kuli 23 kada dobro znas da je njih 250 zaustavljeno na samom ulasku u grad i bez objasnjenja vraceno u Beograd.Vi da nemate iz Bg placen put ,nebi vas bilo ni toliko.Na Jna da morate da placate karte ko oni na istoku bilo bi vas 500,a vecina koja dolazi na jug nema veze sa sukobom i boli ih kurac,cak imas debile koji malo idu sa jugom a malo sa zabranjenim zavisno od euforije.Na onom vasem forumu ,nekada nasem,mi pravi vec dugo ne pisemo tamo, vredjate ljude koji vode pricu zrb.Veciti agent i najveci rejver Beograda,debeli dorcolac,vam pise zakonik kako se treba ponasati na tribini.Najveci narkoman pise protiv droge pominje crno belo samo na jug,a ceo zivot nosi zelenu zastavu.Zemljo otvori se .Sto ne napise nesto o tapkanju karata zasto se uvek on i legenda detektiv vrate na jug kada ponestane para.Ceo zivot zurka na racun Partizana.Pominjes diskretnog a on je za sve vas na jugu institucija i pojam postenja.Cak i za povratnika,kome zelim sve najbolje ali sa kojim manipuliste kao sa detetom.Zvali ste nas sve da branimo jug od J...e i A...a a sada je ovaj prvi dobar i moze na jug.Zbog toga svega necu sa vama,dalje idem sam ,sa vama vise nikada!!!!

prijatelju pa ti pises da si zacetnik borbe zabranjenih grobara... pa daj uozbilji se :)

madagaskar
18-06-2014, 21:03
I zbog ovakvih mučenika treba da sediš pored kompijutera, čitaš i čupaš kosu!

ANTI AGENT
18-06-2014, 21:30
Debilu ,raspitaj se ko je koristio ovaj nik pre nego sto je otisao i pogledaj kada je nastavljeno da se pise na ovom na ovom forumu jer ja ni ne znam kako se otvara profil,a vrlo cu se potruditi da saznam ko si ,a ako bi administracija dozvoli ja cu javno da napisem moje ime i prezime ovde da svi lepo vide a vi pickice slobodno se sakrijte iza svog nika .Taj koji je otvorio ovaj nik isto ce da potvrdi.Pickice

Marshall Burdan
18-06-2014, 23:17
Jel se to moderatori iz Srbije na ovom podforumu prave pametni pa neće da brišu ova sranja ili šta? Odakle bre vama prava da budete neki moderatori i odlučujete šta može da se piše a šta ne, i pri tome ostavljate ove gluposti i zlu krv koja se širi? Šta ne brišete ove idiotarije i zašto vam treba toliko vremena.

Šta ne reaguju moderatori iz Hrvatske na ovo zlo koje se kuva na ovom forumu?

Nemoj da se zajebavate s ovim stvarima, prekinite odma, i svi na hlađenje!

ex Dijabole, sada samo Dorćol, 30+, 100-150

Inkvizitor
18-06-2014, 23:21
Nek se moderatori iz Srbije izjasne o ovome svemu i odluče, hoće li se i kako ovdje uopće pisati.

Do tada ključ.

caporegime
20-06-2014, 10:51
nakon što je par istaknutih oldshool veličina iz srbije jasno i kratko i reklo kako se zgražavaju nad razinom komunikacije na temi srbija, nadam se da će nekom doći iz prkna u glavu.
ovo je neutralni teren gdje možete biti sigurni da nitko neće biti privilegiran.
ali isto tako, tu se pokazuje koliko je tko spsoban samoga sebe suzdržati od poduzimanja radnji koje ruše i temu i vlastiti dignitet i ozbiljnost.

probno ćemo otvoriti temu, ali sad je sve na vama.
nastavi li se kaos, baniranja će biti bez objašnjenja a neće biti ni potrebe truditi se pronaći pravu mjeru.
ovdje ima dosta dobrih i pravih navijača pa je šteta da par jebivjetara sve upropasti

maloumnik
20-06-2014, 12:29
Generalije neka stave svi...I potvrda identiteta administraciji lepo i korisno pravilo.

LSP
20-06-2014, 15:10
Generalije neka stave svi...I potvrda identiteta administraciji lepo i korisno pravilo.
Pa ti si svojim pisanjem ovde najvise doprineo cirkusu ovde, mozes biti i vodja nad vodjama kad pises kao da imas 10 godina.

maloumnik
20-06-2014, 16:47
Iako sam rekao da neću više komentarisati priče vezane za Železnik i aferu "hartije" jer ne želim biti isprovociran OPET,pa eventualno banovan nepotrebno-jer sve što ste imali od navijačkog mentaliteta i (ako ste ga uopšte ikada imali) vi ste prikazali na toj utakmici.Hoću samo reći sledeće:
Sa dužnim poštovanjem koje samo trenutno imam prema navijačkoj grupi DS1989 jer sam zarad svog psihičkog zdravlja stavio negde u fijoku sve akcije koje ste imali i sve što krasi vaše delovanje i radnje mislim da ste vi započeli ovaj gore navedeni afera cirkus na samoj utakmici koji se samo preneo ovde.Ako želite da stvari pogledate iz drugog ugla moje pisanje jeste bilo ne u duhu 10-godišnjaka nego bih više to nazvao ostrašćenim i emotivnim koje je rezultat opet vašeg delovanja a mog razočarenja.Ja bih lično voleo da se to nikad nije desilo sa vaše strane na toj utakmici pogotovu posle razmenjenih p. poruka sa jednim vašim viđenijim članom koji će se prepoznati jer sam u tim porukama dobijao neko lično uverenje da je on navijački obrazovan kao što je i hrabro dokazao pred mnogim očima Grobara u jednoj situaciji u kojoj se zatekao ali desilo što se desilo u Železniku i to je to.Moje lično mišljenje je međutim da nije imao uticaja da taj događaj nazovi "aferu" prekine u startu i pre nego što je bila sprovedena u delo kao što je i verbalno pokazao blago se osmehujući sa izgovorenom rečenicom koja mu se mogla pročitati sa usana "Jel sam ja to pisao" .E sad da li je on to inicirao ili ne,takođe da li je podržao to ili ne i ko vodi tamo glavnu reč (da li ljudi sa kodeksima ili bez njih) je najmanje bitno u odnosu na to koja priča se servira navijačkom okruženju a kako se deluje.E to je splet svih spletova i rezultat onakvog mog pisanja.A odgovor iako jako želim da čujem od njega ne verujem da ću dobiti...

maloumnik
20-06-2014, 17:23
I još nešto...Pošto ovde niko nije privilegovan želim da se izvinim prvo što ću okačiti link drugog foruma ali morao sam da pružim priliku da ljudi koji žele videti istinu budu na vreme obavešteni takođe gde je još mogu čuti i to od onog koji za sebe ima jako jako mnogo... http://www.srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=614&sid=f21518b7a79eff0a899c41d52033675e&start=2260
Kako se da pročitati u subotu se nastavlja diskusija...a ako ga po mom mišljenju budu čačkali gde ne treba neće proći uopšte dobro na forumu...

Inkvizitor
20-06-2014, 17:24
Nisam vidio da su se moderatori iz Srbije izjasnili o problemu, što je vrlo simptomatično. A i ne vidim da su tu logirani u zadnje vrijeme osim rdbgd-a( koji ne piše) koji je rekao svoje mišljenje o svemu.

Nemojte pisati podrugljive epitete tipa "franjevci", itd jer morate imati malo respekta prema nama. Poštovanja. Također pisati, kako vas nije sram što pišete na dušmanskom forumu.

Ustvari najbolje bi bilo da ne pištete ništa. Ugledat se na svoje kolege iz Hrvatske. Nema pisanja, nema svađe.

Podforum je uspješno ubijen, takorekuć eutaniziran. Tražila se stopostotna ozbiljnost i samo provjerene stavri. Humor se nije tolerirao. I podforum se sredio. Stvarno se sredio.

Samo se ovaj topic otima, ne da se. Ne daju se Srbi monotoniji.

Moglo bi se reći... operacija uspjela, pacijent umro.

bg-jugend
21-06-2014, 15:03
www.youtube.com/watch?v=sguDXB6gqLg&feature=youtu.be

stajanje
22-06-2014, 14:56
http://www.e-merkur.rs/products/big_images/748589.jpg

Molim vas!

1981
25-08-2014, 15:16
Nisan upoznat sa trenutnon situacijon na jugu niti iman informacije ali izgleda da kreče novi početak Grobarstva.

http://www.juznifront.com/index.php?strana=vesti&id=607

Ispravno
26-08-2014, 01:15
Koji od gradova su prešli tj. prelaze na jug, a koji i dalje ostaju sa zabranjenima?

caporegime
26-08-2014, 12:18
ispravno, popuni generalije do kraja

predgradje
20-09-2014, 21:51
Zvezda-novi pazar
Bakljada uz gusle i pesmu Oj krvavi vucji dole. Iz teksta pesme jasan ce biti svima kontekst. Inace od baklji pise 1914 al se ne vidi iz ovog ugla
https://www.youtube.com/watch?v=lhSuoBgaCxk

1981
23-09-2014, 21:11
http://hotsport.rs/2014/09/23/jedan-od-voda-partizana-nisam-ganster-u-beogradu-zivim-kao-bandit/

maloumnik
05-10-2014, 17:01
http://www.juznifront.com/index.php?strana=izvestaji&sezona=2014-2015&album=02.10.2014+Asteras+-+FK+Partizan

Фото извештај са утакмице Астерас Триполис-Партизан

maloumnik
09-10-2014, 17:35
http://hotsport.rs/2014/10/08/tomislav-karadzic-da-nije-vucica-zvezda-bi-igrala-u-trecoj-lig/

Da nije Vučića zvezda bi igrala u trećoj ligi..... Ahahahaha....

zlokoban
09-10-2014, 21:06
Neki to huligani rade ovako :smijeh
http://www.dodaj.rs/f/3o/2A/1z9EfbLg/indijanci.png
a neki ovako
http://www.dodaj.rs/f/3p/qP/VLLG7zG/evzoni.jpg

Diavolo
09-10-2014, 21:21
I u 3 ligi bi nas bilo vise nego na svim ostalim utakmicama u 1. ;)

caporegime
09-10-2014, 21:54
generalije, vas dvojica.

Diavolo
09-10-2014, 22:08
generalije, vas dvojica.

Izvinjavam se, ako moze pomoc pri ostavljanju generalija. Hvala unapred. :)

maloumnik
11-10-2014, 20:55
Pola maskirano pola gologlavo... Pravi MENTALITET cigana tifoza .

zlokoban
11-10-2014, 23:08
Pa ima ljudi koje u ovakvim situacijama gde lomi na sve strane bole kurac dal imaju sta preko lica! O kakvom ti mentalitetu pricas covece?? O ovim tvojim disko nindzama sto su se maskirali iz cista mira ispod table izlepljene nalepnicama mrsteci se u foto aparat i sto je naludje zavrse u foto albumu slika sa gostovanja. :smijeh Nemoj da ispadas smesan!!

maloumnik
12-10-2014, 00:30
http://www.dodaj.rs/f/2P/ev/3SHiArlH/5/image-1.jpg

Gitano
12-10-2014, 11:20
a neki ovako

http://www.youtube.com/watch?v=c_K4RNpHnuI

StopOruzju
12-10-2014, 14:33
a neki ovako
http://www.dodaj.rs/f/3p/qP/VLLG7zG/evzoni.jpg

Jel mozes ti meni da objasnis po cemu ste vi pravi huligani sto ste se slikali ovako na granici? Ne razumem? Vi se slikali na prelazu,mi ispred table? Da niste mozda presli peske granicu maskirani bez pasosa?

zlokoban
12-10-2014, 16:14
Upravo, i svasta nesto jos zanimljivog se tu izdesavalo, no necemo ovde o tome pisati. Ti si mladji, vidim da imas 20 godina, a to je bilo pre 7, tako da je jasno sto nisi upucen.

caporegime
12-10-2014, 16:53
čudi me da pojedinci ovdje ne prepoznaju događaj gdje je letilo perje na sve strane mak-gr granici.

p.s. bez adolescentskih prepucavanja.