PDA

Pogledaj Full Version : Srbija

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23

Front
05-06-2013, 00:03
A sto se tice foruma i prica po njima.Nasi ljudi cute i trpe,citaju svakakve bljuvotine,grizu tastaturu itd.I onda posle 15 nekih prica,neko nas da samo naznaku za nesto da je moglo da se kaze a nije,i ti odmah skocis na to?I ako si rival sa druge tribine,ne bi voleo da si u kozi nasoj da vidis kako to izgleda kada su ti ruke vezane a imas retarde i cinkarose preko puta sebe koje moras da iskuliras.

Ako ne primećuješ svađaš se i raspravljaš sam sa sobom.

Vozdovac
05-06-2013, 00:05
Moze biti,ali nece da skodi.

Vozdovac
05-06-2013, 00:25
http://www.dodaj.rs/f/14/AZ/1H4EKkfd/400402463311957085058148.jpg
Jedna zakasnela sa derbija.

spakupka
05-06-2013, 00:38
Ako ne primećuješ svađaš se i raspravljaš sam sa sobom.
То nije svadjanje nego samo pokazivanje o kakvoj imitaciji navijacke grupe se radi sa druge strane, a vi nema potrebe da bilo sta kazete jer je jasno kao dan, glavu dole i uspostavljajte taj sistem. Ako treba neki savet pitajte. Front, mo's misliti...

kin
05-06-2013, 00:43
E koliko vas je ta "imitacija grupe" razmontirala u zadnjih 2 godine...
Samo nastavite dalje i neka se slade dusmani.

Vozdovac
05-06-2013, 00:50
Znamo,citali smo u novinama o tome.Renesansa je u pitanju.

spakupka
05-06-2013, 00:53
Stefan Braun ole! :D

Vozdovac
05-06-2013, 00:55
Spakupka pusti te price,na kraju ce te naterati da pises dalje.Samo sprdnja kad pomenu ovakve stvari jer ne vredi drugacije.

caporegime
05-06-2013, 00:56
ljudi, ja znam da je kraj sezone, ali dajte malo digniteta.
pa nije ova tema za nadjebavanje nego za navijačke materijale.
pređite u birtiju ili otvorite neku temu za posebne prepirke na srpskoj sceni.
moram odati priznanje voždovcu (iliti.......) za držanje razine jer čovjek ima i živaca i strpljenja barem u vidu kominikacije.
šta je bilo, bilo je.

Front
05-06-2013, 01:15
moram odati priznanje voždovcu (iliti.......) za držanje razine jer čovjek ima i živaca i strpljenja barem u vidu kominikacije.
šta je bilo, bilo je.
Za šta mu odaješ priznanje?
Pa raspravlja se ovde kao da ima 12 godina,piše nebuloze i još uživa da mu se ovaj balavac spakupka uvlači u dupe dok mali svršava ako ga general pohvali.
Pravi sprdnju od foruma i još se svi bojite da se cigani nešto ne uvrede i ne prestanu da pišu.
Kao što sam objasnio navijačima sa hr scene da nema svrhe da dolaze na ovu temu i da nam drže lekcije o agenturi i sličnim glupostima jer to ne vodi ničemu jer svi imamo iste ili slične probleme,ko god krene da morališe o tome mora da zna da isti problemi potresaju i njegovu grupu i da to nije moralno ni ljudski u najmanju ruku.
Ono što me najviše začudilo je da me velika većina pravilno shvatila ali se sada problem javio između Grobara i cigana.
Naj poštenije i prema forumu i prema sebi bi bilo da se postavljaju samo slike i izveštaji jer moralisati i nabrajati nedostatke protivničke grupe a prikrivati slične stvari u svojoj grupi,poraze na ulici i tribini vodi bezveznim raspravama poput ovih na prethodnim stranama.
Da budem još jasniji nikad nisam kritikovao ni jednu grupu na ovom forumu jer kad samo pomislim šta se dešava u mojoj matičnoj grupi glava me zaboli.

Vozdovac
05-06-2013, 01:26
Covek je postavio majice koje su skinute pred derbi i to cela dva komada.Nakon toga je usledila rasprava jer jednostavno neko ne moze da razume da se time neko hvali,a sve jos ima vecu tezinu jer neko i misli da je to neka stvar.Ovo je navijacki forum i normalno je da se o takvim stvarima prica.A to naravno kod nas vodi mnogo dalje,jer vuce jedno drugo.I opet ta drukanja,dokle vise?

south side
05-06-2013, 02:22
Covek je postavio majice koje su skinute pred derbi i to cela dva komada.Nakon toga je usledila rasprava jer jednostavno neko ne moze da razume da se time neko hvali,a sve jos ima vecu tezinu jer neko i misli da je to neka stvar.Ovo je navijacki forum i normalno je da se o takvim stvarima prica.A to naravno kod nas vodi mnogo dalje,jer vuce jedno drugo.I opet ta drukanja,dokle vise?Prvo veliki pozdrav za sve ljude sa foruma.
Pratim vec duze vreme ovaj forum i pazljivo citam sta pojedinci pisu.
Ako si ti Vozdovac onaj koji mislim da jesi,onda treba da te je sramota gluposti kojih si se ovde napisao.
Ali da idemo redom:
Znaci ne razumes da neko nakon navijacke tuce izbaci majice na tribini kao trofej,ali zato razumes FK Partizan bumbarevo brdo,Grobari Obrenovac...znaci smejurija..Znate vi jako dobro momke iz OBR.
Kraljevo je isto posebna prica...Ta zastava je iz jednog kafe bara iz Kraljeva i videla je samo F4 u kosarci pre koju godinu.Kumovi kradena zastava iz kuce,ali dobro trofeji su trofeji makar i sa "bumbarevog brda"
Poenta je da vi po svaku cenu zelite doci do trofeja,pa i nema veze ako ne igrate taj dan.
Hocu da kazem sledece a to je da svoje PRAVE navijacke poraze pokusavate da prikrijete skupljanjem ne mogu da kazem beznacajnih,posto svaka crno bela zastava za nas ima znacenje,ali da kazem zastava sa manjom navijackom tezinom.
Zastava zebre je dosta stara zastava i pala je kako je pala.Iskoristili ste prazne tribine i skinuli sa ograde na istoku.
Pa je posle bilo kako vi ono kazete "kad nas neko dira mi zovemo zandare"....Morala zandarmerija da vas vadi,jer smo vam dosli pod tribinu.
Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj.Ili vidimo se na ulici,jer nas ona najbolje poznaje.
Jos jednom veliki pozdrav svima.

Ercov
05-06-2013, 03:11
"Zandamerija vas vadila","mi dosli pod tribinu","mi razmontirali",ovo-ono,:facepalm,pise sve te gluposti, a tek se registrovao...i posle se pitate zasto neki ljudi vise ne pisu..."ili vidimo se na ulici":rofl:rofl:rofl...polako se ovo pretvara u tribinu i sl...

pesticidi
05-06-2013, 06:32
Kako vas ne mrzi................
http://www.youtube.com/watch?v=mEn-L9-PObc

kin
05-06-2013, 08:48
Cigani "ludaci",pa imate 1 Sabac za koji treba da se stidite guzice kad obraza nemate.Umesto da se pokrijete po glavudzi musavoj vi jos i prdite.Posle tih dogadjaja stavljate zastavu Sabac na udarnim mestima umesto da je spalite koliko vam je bruke donela.Jbt da nam drzi slovo neka grupa koja ima manje putera po glavi od nas pa covek i da precuti.Ali vi-nikad.
Caporegime,sezona se jos nije zavrsila.Veceras hiljade grobara odvaljuje zidove Pionira svojom bukom :)

Blefer
05-06-2013, 09:36
zanimljivo je da grobarski jug u zadnje vreme preplavljuju zastave grupa iz unutrašnjosti koje su odane vođama sa juga ali kad neka takva zastava padne odmah ide priča da su to neki indijanci nebitni za grobare i da su im zastave ko zna gde i kako pale
sve ima svoju cenu pa i ta odluka da se dozvoli kačenje svakojakih zastava na jugu samo da bi bili ispred zabranjenih, kad neka od tih zastava padne nema posle vađenja na indijance

Bukowski
05-06-2013, 10:33
kada vam nista ne znaci to sto vam je palo 15 zastava koje su se standardno pojavljivale na vasoj tribini.Neke deceniju a neke godinama,ali sve su videle juga od ovih sto sam pobrojao.Izostavio sam jos i lucani zastavu i par bubnjeva,verujem da ni to nije nista bitno?
Ja ne mogu da verujem da tek tako prelazite preko toga

Može pitanje (da me se krivo ne shvati,ovdje ne iznosim svoje mišljenje šta je pravo a šta krivo,a još manje držim nekome stranu),koliko sam shvatio kod vas (tebe) je nekakva priča da ako padne krpa grupa se gasi,itd.Nije li vama ona "HEROES" pala,čini mi se 2-3 puta,pa opet je danas ta grupa jedna od jačih na tribini?

A i pitanje za ovo,naletio na sliku,čini mi se da je ovo jug prije ovih stolica (isprika ako sam u krivu,ne pratim baš previše vašu scenu)
http://imageshack.us/a/img46/1435/48774033650815978309971.jpg
Da li su ovo zastave iz onog slučaja koji si opisivao koje su ukradene "sa sušila" pa vraćene?
PS.Da li je tvoj opis toga bio u skraćenoj verziji,za net,tj.da li si ispustio neke detalje oko toga vraćanja?

Vozdovac
05-06-2013, 11:20
Eto ih preselise se za sekund sa svim svojim mozgom i mentalitetom navijackim.Cutali su koliko su mogli,i kada nema dalje krecu djonom kao zenturace najgore.Alo zandari,nije vam ovo juzni front forum.Jednog dana ce moci da se pise o mnogo cemu,niste ni svesnio sta vas sve ceka da cuju ljudi a i vi da cujete.

papazjanija
05-06-2013, 11:25
ljudi dajte da se ovo zavrsava...mnogo je ovde ljudi koji ni ne znaju zasto su se registrovali.
ako neko ima nekom nesto da dokaze ocekuje nas verujem 5 zanimljivih duela(sto sportskih sto navijackih)pa vi sto pretite ulicom izvolite..
ako je moguce da se forum vrati u prvobitno stanje bio bih vam svima zahvalan.

Vozdovac
05-06-2013, 11:31
Sto se tice sukoba,niko nece pisati nista jer je to pandorina kutija,a i ne zeli niko nikoga da uvali u nepriliku neku jer ovo citaju mnogi koji ne treba da citaju.Ipak,zastave su vec nesto sto je transparentno i moze o tome koliko toliko da se prica.E sad,treba ljudi dobro da procitaju samo taj odeljak i da pokusaju da shvate ko kako funkcionise i kakvo razmisljanje ima.Spremi su oci da ti vade a imaju jednu rasirenu degensku zastavu za zadnjih pola decenije.Ali zato znaju da filozofiraju i da ti poniste sve sto je uradjeno sa raznoraznim izgovorima.E,onda moze samo da se zamisli sta li je tek sa pricama o ulici,i zato nikom normalnom nece pasti na pamet da se uvlaci u to sa ljudima koji imaju rezon koji imaju.

Vozdovac
05-06-2013, 11:37
Može pitanje (da me se krivo ne shvati,ovdje ne iznosim svoje mišljenje šta je pravo a šta krivo,a još manje držim nekome stranu),koliko sam shvatio kod vas (tebe) je nekakva priča da ako padne krpa grupa se gasi,itd.Nije li vama ona "HEROES" pala,čini mi se 2-3 puta,pa opet je danas ta grupa jedna od jačih na tribini?

A i pitanje za ovo,naletio na sliku,čini mi se da je ovo jug prije ovih stolica (isprika ako sam u krivu,ne pratim baš previše vašu scenu)
Da li su ovo zastave iz onog slučaja koji si opisivao koje su ukradene "sa sušila" pa vraćene?
PS.Da li je tvoj opis toga bio u skraćenoj verziji,za net,tj.da li si ispustio neke detalje oko toga vraćanja?
To su te zastave koje su vracene,a sto se tice Heroesa,ljudi su doneli 10 grobarskih,medju kojima i famozni taj obrenovac,i tako oprali sebe.Pala je jednom,to si pobrkao sa tim kumovima njihovim koji su pali 3 ili 4 puta.

damned
05-06-2013, 12:06
Bilo je samo pitanje vremena kada će i ovaj forum da doživi sudbinu ostalih.

1970
05-06-2013, 12:42
Ja nemam volje da pisem,kad vidim sta radi 'vozdovac'...

Ercov
05-06-2013, 14:00
Ajde ne seri,jedini koji ovde seru, su upravo vasi, NOVOREGISTROVANI,koje niko ne kontrolise!...svako barem malo objektivan,to moze da vidi.

south side
05-06-2013, 14:33
"Zandamerija vas vadila","mi dosli pod tribinu","mi razmontirali",ovo-ono,:facepalm,pise sve te gluposti, a tek se registrovao...i posle se pitate zasto neki ljudi vise ne pisu..."ili vidimo se na ulici":rofl:rofl:rofl...polako se ovo pretvara u tribinu i sl...
Gluposti kazes?

http://www.youtube.com/watch?v=xnfhn22CfSA

Ercov
05-06-2013, 14:43
Evo nastavlja se sa glupostima,sada bi kao neko trebalo da komentarise ovo :facepalm,i sad najbolje da neko postavi slicne klipove sa nase strane,i ode sve u kurac,ako vec i nije...sada poceli i razni klipcici da se pojavljuju,i na koje nas to forume podseca!?...pobanovati ove dileje,ako hocete da ova tema bude kao do sada,ili zakljucati.

U priči
05-06-2013, 15:41
A sve zato što nema moderatora sa ove teme (tj. ima ali što opravdano odsutni što ...). Pod hitno, dati respektabilnim ljudima sa obe strane moderatora koji će kontrolisati svoje ljude. Treće nema, niti će biti zato što se svakim danom pojavljuju novi nikovi i uglavnom oni započinju debilne rasprave, pišu i kače gluposti.

divisione07
05-06-2013, 16:04
Ja nemam volje da pisem,kad vidim sta radi 'vozdovac'...

bukvalno je to i meni proslo kroz glavu,glava me boli od ovakvog pisanja i unistavanja foruma. zasto jednostavno se ne zavrsi sve na normalnoj diskusiji i razmeni misljenja,al ne,to mora da (u ovom slucaju Vozdovac) ubedjuje sagovornika,i tera svoje dok ovaj ne prizna da je on upravu.. nemojte pogresno da me shvatite,ja jesam mladji od vas,necu da ispadne da ja previse pametujem nekome,al nema potrebe preterivati,deluje sve kao cirkus malo,svadja traje do onog momenta ko ima vise zivaca da tera svoju pricu...

Bukowski
05-06-2013, 16:07
Evo nastavlja se sa glupostima,sada bi kao neko trebalo da komentarise ovo :facepalm,i sad najbolje da neko postavi slicne klipove sa nase strane,i ode sve u kurac,ako vec i nije...sada poceli i razni klipcici da se pojavljuju,i na koje nas to forume podseca!?...pobanovati ove dileje,ako hocete da ova tema bude kao do sada,ili zakljucati.

Čoviče pa i ti ovin postom nastavljaš...."neću komentarisat jer..."isto ka i ono "nikom ne pričamo kako ste nas napali na kurvinski" :rofl
Da ne ispadne da držin groblju stranu,ovo je dobronamjeran savjet svima,ne upirite.Govno šta više čačkaš više smrdi,dakle ako je nešto glupost najgore šta moš napravit je napisat "ovo je glupost".Jer to onda vuče opravdanje,pa novu optužbu,i tako unedogled.
Ostavite administraciji da se bavi time,i nemojte,ali MOLIN VAS (sve) nemojte više pisat kako se ovaj forum pretvorio u ne znan koji,ili kako je u fazi transformacije.

PS.Ne solin pamet nikom,nego od 100 glupih/nepotrebnih postova na ovoj temi 70 je odgovor kako je nešto glupo.

@voždovac hvala na odgovoru

Ercov
05-06-2013, 16:33
bukvalno je to i meni proslo kroz glavu,glava me boli od ovakvog pisanja i unistavanja foruma. zasto jednostavno se ne zavrsi sve na normalnoj diskusiji i razmeni misljenja,al ne,to mora da (u ovom slucaju Vozdovac) ubedjuje sagovornika,i tera svoje dok ovaj ne prizna da je on upravu.. nemojte pogresno da me shvatite,ja jesam mladji od vas,necu da ispadne da ja previse pametujem nekome,al nema potrebe preterivati,deluje sve kao cirkus malo,svadja traje do onog momenta ko ima vise zivaca da tera svoju pricu...

A jel` stvarno ne vidis ko pravi sprdnju od foruma!?....ne boli te glava od novoregistrovanih sa pricom deteta od 12 godina,mi ovo,mi ono,decijim klipovima i slikicama,znas ti to dobro,kao sto dobro znas zasto si pomenuo bas "Vozdovca"..
@Bukowski...mozemo i da ne obracamo paznju,kao sto i jesmo,ali onda pocinje da bude toga sve visi i vise(a sve novi i noviji nikovi),i to posle kada se pusti,tesko moze da se zaustavi,i najgore, uglavnom se to kasnije prihvati kao opste prihvacena istina,a ti mene prozivas,a kacis slike,o kojima je vec bilo reci,i zna se sve,pa i ti znas...a kao zeleo bi da doprineses "konstruktivnosti" dijaloga...i na zalost moderatora nema zato se to i desava,zato kazem da se ide pod kljuc,ili ovo sto je "u prici" predlozio...
Ili mozemo da nastavimo jednostavno da se na ovakve stvari odgovara samo sprdanjem,i time doprinesemo da se samo jos vise degradira ovaj forum...

stone island
05-06-2013, 17:26
Imam osecaj da pojedini likovi koji su se vec dovoljno izbrukali po onom "tribina" forumu ,prelaze vamo i pocinju opet da vode svoj sajber rat .

divisione07
05-06-2013, 17:32
naravno da mi smeta,isto tako sam skrenuo paznju ljudima i kada se naglo registrovao veliki broj zabranjenih i grobara sa juga i kad su krenuli da onim dizelaskim raspravama ubijaju volju za citanjem ove teme. i stvarno ne znam kako to mislis da ''dobro znam sto sam pomenuo bas Vozdovca'',ako mozes pojasni mi sta si time mislio,jer mi to zvuci kao da ovde ima neka zavera protiv vas ili njega,i da sam ja deo toga :D nek se ljudi drze navijacke rasprave i normalne razmene misljenja bez tenzija i bespotrebnih rasprava na nivou ''moj tata jaci od tvog tate'' koje vode u nedogled. jednostavno,neka ubace moderatora koji ce drzati sve pod kontrolom i zavoditi red.

caporegime
05-06-2013, 18:15
Za šta mu odaješ priznanje?
Pa raspravlja se ovde kao da ima 12 godina,piše nebuloze i još uživa da mu se ovaj balavac spakupka uvlači u dupe dok mali svršava ako ga general pohvali.
Pravi sprdnju od foruma i još se svi bojite da se cigani nešto ne uvrede i ne prestanu da pišu.
Kao što sam objasnio navijačima sa hr scene da nema svrhe da dolaze na ovu temu i da nam drže lekcije o agenturi i sličnim glupostima jer to ne vodi ničemu jer svi imamo iste ili slične probleme,ko god krene da morališe o tome mora da zna da isti problemi potresaju i njegovu grupu i da to nije moralno ni ljudski u najmanju ruku.
Ono što me najviše začudilo je da me velika većina pravilno shvatila ali se sada problem javio između Grobara i cigana.
Naj poštenije i prema forumu i prema sebi bi bilo da se postavljaju samo slike i izveštaji jer moralisati i nabrajati nedostatke protivničke grupe a prikrivati slične stvari u svojoj grupi,poraze na ulici i tribini vodi bezveznim raspravama poput ovih na prethodnim stranama.
Da budem još jasniji nikad nisam kritikovao ni jednu grupu na ovom forumu jer kad samo pomislim šta se dešava u mojoj matičnoj grupi glava me zaboli.

nemojte odmah skakat i za sablju se mašat...
čovjek ima vremena i energije za priču.
ako podjebaje, podjebajite i vi njega.
barem piše i obrazlaže to što piše bez sitnih dobaca i fora.
iskreno, ne ulazim u meritum postova niti sam rekao to što sam rekao zato jer bi se slagao s napisanim.
samo, u situacijama gdje se počnu voditi bjesomučne prepirke čovjek ipak to radi, barem formalno, po regulama.
tako da me ne treba smatrati čovjekom koji je došao na temu držat govore nego tek kao nekoga tko misli da je ipak bolje da se na temi postavljaju slike i izvještava s utakmica nego da se ulazi u duboke i rassrave gdje se drugome rendgenski uočavaju nedostaci.

unchained
05-06-2013, 20:32
Ljudi, molim vas da ne pisete stvari koje nisu za internet.
Sve sto pisete se manje vise zna gde treba a svadjama na nivou OS nije mesto ovde.
Animozitet izmedju nas je urodjen i necemo nikada kapirati jedni druge a da dokazujemo 'trecima' bilo sta samo moze da skodi svima.
Uradite retrospektivu sezone, svako za svoju grupu i da uzivamo u danima bez fudbala.
Unapred hvala u ime svih koji ne zele da citaju prepucavanja u nedogled!

DelBoy
05-06-2013, 21:58
Ljudi, molim vas da ne pisete stvari koje nisu za internet.
Sve sto pisete se manje vise zna gde treba a svadjama na nivou OS nije mesto ovde.
Animozitet izmedju nas je urodjen i necemo nikada kapirati jedni druge a da dokazujemo 'trecima' bilo sta samo moze da skodi svima.
Uradite retrospektivu sezone, svako za svoju grupu i da uzivamo u danima bez fudbala.
Unapred hvala u ime svih koji ne zele da citaju prepucavanja u nedogled!
Lepo receno i dobar predlog.

DelBoy
05-06-2013, 22:23
Prva utakmica u sezoni na Marakani 2012/13 Kvalifikacije za LE Zvezda - Naftan
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_naftan/delije05.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_naftan/delije010.jpg
Zvezda - Omonija 3. kolo kvalifikacija za LE
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_omonia/delije03.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_omonia/kafe02.jpg
Zvezda - Bordo 4. kolo kvalifikacija za LE
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_bordo/delije02.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_bordo/delije04.jpg
Gostovanje Naftanu
http://www.dodaj.rs/f/2i/MW/ASo4SFf/naftan-zvezda.jpg
Gostovanje na Kipru
http://www.crvenazvezdafk.com/sw4i/mediaFile/4895/omonija-zvezda-228.jpg
Gostovanje u Bordou
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_bordo_cz_5.jpg

DelBoy
05-06-2013, 22:55
Drugo kolo(prvo odlozeno) JLS Zvezda - Rad
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_rad/_thb_delije04.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_rad/delije01.jpg
Cetvrto kolo(trece kolo prazne tribine u NP) JSL
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_radnicki_nis/delije01.jpg
Peto kolo JSL Radnicki kg - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_radnickikg_cz_10.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_radnickikg_cz_12.jpg
Sedmo kolo (u sestom bila zabrana gostujucih navijaca) JSL Zvezda - Smederevo
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_smederevo_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_smederevo_7.jpg
Osmo kolo JSL Spartak - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_spartak_cz_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_spartak_cz_4.jpg
Deveto kolo JSL Zvezda - BSK
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_bsk_4.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_bsk_15.jpg
Deseto kolo JSL Donji Srem - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_donji_srem_cz_7.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_donji_srem_cz_1.jpg
Jedanaesto kolo JSL Zvezda - Jagodina
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_jagodina_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_jagodina_1.jpg
Dvanaesto kolo JSL OFK Bg - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_ofk_cz_1.jpg
Trinaesto kolo JSL Zvezda - Partizan
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_143_derbi_6.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_143_derbi_8.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_143_derbi_21.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_143_derbi_22.jpg
Kup utakmica Zvezda - OFK
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_ofk_kup_3.jpg
Kup utakmica Hajduk Kula - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_hajduk_cz_kup_1.jpg
Cetrnaesto kolo JSL Sloboda - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_sloboda_cz_5.jpg
Petnaesto kolo JSL Zvezda - Vojvodina
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_vosa_7.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_cz_vosa_8.jpg
Sledi prolecni deo...

DelBoy
05-06-2013, 23:39
Utakmica prvog kola koju sam zaboravio igrala se naknadno Javor - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_javor_cz_2.jpg
Sesnaesto kolo JSL Zvezda - Javor
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_javor/16.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/index.php?spgmGal=2012-2013/cz_javor&spgmPic=1#spgmPicture
Sedamnaesto kolo JSL Rad - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/rad_cz/delije04.jpg
Osamnaesto kolo JSL Zvezda - N. Pazar
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_pazar/delije02.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_pazar/delije04.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_pazar/delije03.jpg
Devetnaesto kolo JSL Radnicki Nis - Zvezda
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_radnickin_cz_kup_1.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_radnickin_cz_kup_3.jpg
http://www.delije.net/galerija/12_13/1213_radnickin_cz_kup_4.jpg
Dvadeseto kolo JSL Zvezda - Radnicki Kg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_radnicki_kg/delije001a.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_radnicki_kg/delije002a.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_radnicki_kg/delije06.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_radnicki_kg/delije11.jpg
21. kolo JSL Zvezda - Hajduk Kula
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_hajduk_kula/delije03.jpg
22. kolo JSL Smederevo - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/smederevo_cz/delije05.jpg
23. kolo JSL Zvezda - Spartak
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_spartak/10.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_spartak/5.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_spartak/delije_14.jpg
24. kolo JSL BSK - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/bsk_cz/delije02.jpg
25. kolo JSL Zvezda - Doni Srem
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_donji_srem/delije03.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/index.php?spgmGal=2012-2013/cz_donji_srem&spgmPic=6#spgmPicture
26. kolo JSL Jagodina - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/jagodina_cz/delije08.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/jagodina_cz/delije01.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/jagodina_cz/delije11.jpg
27. kolo JSL Zvezda - OFK
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_ofk/delije02.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_ofk/delije03.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_ofk/delije05.jpg
28. kolo JSL Partizan - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/par_cz_derbi/delije02.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/par_cz_derbi/delije12.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/par_cz_derbi/delije07.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/par_cz_derbi/delije09.jpg
29. kolo JSL Zvezda - Sloboda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_sloboda/delije02.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/cz_sloboda/delije06.jpg
30. kolo JSL Vojvodina - Zvezda
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/vojvodina_cz/delije01.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/vojvodina_cz/delije04.jpg
http://www.delije-caffe.rs/galerija/gal/2012-2013/vojvodina_cz/delije02.jpg
I to bi bilo to

DelBoy
06-06-2013, 00:32
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=587835187917492&set=a.177893912244957.40554.175001462534202&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Front
06-06-2013, 01:35
Više je DelBoy doprineo afirmaciji svoje grupe sa ovim pregledom sezone nego svi koji su pisali ove gluposti na prethodnim stranama.
Možda bi pri registraciji novih članova administratori uz preporuke,generalije trebali da traže i lekarsko uverenje,šta znam...

unchained
06-06-2013, 06:24
Svaka cast DelBoy, jako lepo si u slikama puno toga 'rekao'.
Nadam se da ce se i ostale grupe potruditi i uraditi retrospektivu gde ce se najbolje videti promene iz kola u kolo.
Alan Ford bas fali na ovom forumu, taj momak je bio zaista drugaciji i nije vukao ni na jednu stranu a jos manje na svoju grupu i radio je sve lige i grupe jednako sa istim entuzijazmom.

kin
06-06-2013, 10:06
Od sinoc delic atmosvere: http://www.youtube.com/watch?v=U1R9swxIobY

kin
06-06-2013, 12:57
Navijanje grobara na utakmici Partizan-FMP:
http://www.youtube.com/watch?v=5GxZly68gJs

DelBoy
06-06-2013, 15:16
Više je DelBoy doprineo afirmaciji svoje grupe sa ovim pregledom sezone nego svi koji su pisali ove gluposti na prethodnim stranama.
Možda bi pri registraciji novih članova administratori uz preporuke,generalije trebali da traže i lekarsko uverenje,šta znam...
Hvala,dela govore vise od reci sto se vidi na ovim slikama.

DelBoy
06-06-2013, 15:20
:cool:
Svaka cast DelBoy, jako lepo si u slikama puno toga 'rekao'.
Nadam se da ce se i ostale grupe potruditi i uraditi retrospektivu gde ce se najbolje videti promene iz kola u kolo.
Alan Ford bas fali na ovom forumu, taj momak je bio zaista drugaciji i nije vukao ni na jednu stranu a jos manje na svoju grupu i radio je sve lige i grupe jednako sa istim entuzijazmom.
Hvala trudio sam se al imas i ti udela u ovom ipak je tvoja ideja :cool:

Florida
06-06-2013, 15:25
Di je Alan Ford, zašto ga više nema?
Stvarno je bija odličan i uvijek na raspolaganju.

blesimetar
06-06-2013, 15:33
Di je Alan Ford, zašto ga više nema?
Stvarno je bija odličan i uvijek na raspolaganju.Mislim da je u bojkotu još od studenog 2011., kad se dobar dio navijača iz Srbije povuka sa foruma.
@Hard & Smart 69 , @divisione07 - ajde zovite Forda nazad, tema Srbija je masu nezanimljivija njegovin odlaskon
ako su mogli Grobari i Boysi može i on hahah šala mala :kez

Sava04
06-06-2013, 20:18
Jakuze ove sezone. (druga liga)

Inđija - Napredak
http://www.fknapredak.rs/slike/1213/indjijanap/28.jpg

Napredak - Timok
http://i.imgur.com/UR16A.jpg

Jedinstvo - Napredak
http://www.dodaj.rs/f/37/Q8/2AfJuajq/fotum.jpg

Teleoptik - Napredak
http://3.bp.blogspot.com/-gg0EgA-lBFs/UGncaJbpFsI/AAAAAAAADDY/CZ0ZN3Xg7xQ/s1600/teleoptik+014.jpg

Napredak - Čukarički
http://imageshack.us/a/img38/4597/napredakcukaricki.jpg

Metalac - Napredak
http://imageshack.us/a/img836/8691/metalacgornjimilanovacn.jpg

Napredak - Sloga
http://imageshack.us/a/img685/364/napredakslogakraljevo.jpg

Radnički NP - Napredak
http://img26.imageshack.us/img26/7085/radnickinovapazovanapre.jpg

Napredak - Proleter
http://imageshack.us/a/img846/6310/napredakproleternovisad.jpg

Banat - Napredak
http://imageshack.us/a/img442/2805/banatnapredak.jpg

Napredak - Kolubara
http://imageshack.us/a/img26/3434/napredakkolubara.jpg

Borac - Napredak
http://imageshack.us/a/img689/3170/boraccacaknapredak.jpg

Napredak - Voždovac
http://imageshack.us/a/img197/2108/napredakvozdovac1.jpg

Napredak - Inđija
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/417430_347846581987607_913124855_n.jpg

Mladost - Napredak
http://imageshack.us/a/img15/7440/mladostlucaninapredak.jpg

Bežanija - Napredak
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164238_4069873045092_1382150623_n.jpg

Napredak - Novi Sad
http://imageshack.us/a/img28/3001/napredaknovisad.jpg

Timok - Napredak
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561782_360103107428621_247221065_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483518_360103240761941_1973265096_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/58858_360103180761947_1113462814_n.jpg

Napredak - Teleoptik
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/69060_362559340516331_2098889450_n.jpg

Napredak - Jedinstvo
http://imageshack.us/a/img541/8026/napredakjedinstvouzice.jpg

Čukarički - Napredak
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21116_364321730340092_1814391443_n.jpg

Napredak - Radnički NP
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969700_370691009703164_1049981188_n.jpg

Sloga - Napredak
http://imageshack.us/a/img46/5381/slogakraljevonapredak.jpg

Napredak - Borac
http://imageshack.us/a/img694/1282/napredakboraccacak.jpg

pesticidi
06-06-2013, 22:57
[quote=sava04;247560]jakuze ove sezone. (druga liga)
moji carapani .....ziv mi bili.............:):)

Sava04
06-06-2013, 23:27
Da, čarapani sada i u prvoj ligi. Bilo je ovde puno izveštaja isključivo iz naše prve lige, tako da bi trebalo malo ove niže lige da se pogledaju. Evo prijatno sam iznenađen Teladijom (Divlja telad). Navijači Radničkog iz Valjeva (4. liga - Zona Drina). Na svakoj utakmici gde je igrao njihov tim bili su prisutni. Svaka čast !!!

Borac Šabac - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/1j/FH/2j8MhRU0/dsc0375.jpg

Radnički - Zlatar
http://www.dodaj.rs/f/2D/12A/3NlkcvWu/dsc6611.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1Z/Ds/3199Uf8B/dsc6728.jpg

Bajna Bašta - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/2y/5g/4yMjbjwy/dsc0404.jpg

Radnički - Sloga
http://www.dodaj.rs/f/3k/hX/3QKvMXkX/dsc7418.jpg

Jedinstvo Ub - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/7/12C/4Qf9gOoJ/cam00027.jpg

Radnički - Osečina
http://www.dodaj.rs/f/1H/PP/1He7TuUm/dsc7884.jpg

Sevojno - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/3I/Vy/4vB0LwZk/cam00055.jpg

Miloš Pocerac - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/2y/e6/1W8oOY39/cam00106.jpg

Radnički - Rinbica
http://www.dodaj.rs/f/2V/jB/2t4tfp7/plx0037.jpg
http://www.dodaj.rs/f/f/Z9/3o16hvkk/plx0060.jpg

Loznica - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/t/qF/1rZYBKxv/cam00140.jpg

Radnički - Fap
http://www.dodaj.rs/f/2o/ra/iOocDh/dsc8394.jpg

Kačer - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/2V/Fw/4WAjnjs4/dscn2972.jpg

Radnički - Sloga
http://www.dodaj.rs/f/1G/PE/unLpqa5/dscn3042.jpg

Zlatibor - Radnički
http://www.dodaj.rs/f/1y/1U/3QKemLLB/cam00188.jpg

Radnički - Budućnost (gradski derbi)
http://www.dodaj.rs/f/3R/PA/14hU0698/plx0848.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2y/rC/bSvkhZv/plx0865.jpg
http://www.dodaj.rs/f/f/im/1HCNtckE/plx0910.jpg

Radnički - Vujić (kup)
http://i.imgur.com/9Mp5QSz.jpg

Radnički - Borac (neutralni teren)
http://i.imgur.com/QdFjoX8.jpg

Nova Varoš - Radnički
http://i.imgur.com/ubM6Lij.jpg

Radnički - Bajna Bašta
http://i.imgur.com/AyxCMfz.jpg

Radnički - Jedinstvo Ub
http://i.imgur.com/F5dnaSg.jpg

Osečina - Radnički
http://i.imgur.com/3Qk6dIF.jpg

Radnički - Sevojno
http://i.imgur.com/hRDsVAI.jpg

Sjenica - Radnički
http://i.imgur.com/khemzgc.jpg

Radnički - Miloš Pocerac
http://i.imgur.com/qzEK4tq.jpg

Železničar Lajkovac - Radnički (kup)
http://i.imgur.com/jYd0lHA.jpg

Mionica - Radnički
http://i.imgur.com/YTkdlBU.jpg

Radnički - Loznica
http://i.imgur.com/aY66XFa.jpg

Fap - Radnički
http://i.imgur.com/dmXQCsO.jpg

Mačva Bogatić - Radnički
http://i.imgur.com/bQowcjJ.jpg

Radnički - Kačer
http://i.imgur.com/zSv59cj.jpg

Požega - Radnički
http://i.imgur.com/Y8QLP0v.jpg

Radnički - Zlatibor
http://i.imgur.com/YI8BxbA.jpg
http://i.imgur.com/jnCvuTq.jpg
http://i.imgur.com/JFGXUZJ.jpg

Moreira
07-06-2013, 00:14
Evo ja cu da napisem kratak rezime Grobara u ovoj sezoni pa ako neko bude hteo da procita a sutra cu ako budem imao vremena stavicu slike.

Pa da pocnemo sa fudbalom.U kvalifikacijama za LS izvukli smo simpaticni klub FC Valleta.Prva utakmica na Malti i dosta dobro interesovanje tamosnjih Grobara koji rade tamo ali zbog skupe cene karata, 45e za srbe, 10e za domace nije bilo puno navijaca partizana na stadionu ali ih je bilo van, cak su neki probali da preskoce neke ograde da bi usli i tu smo dobili kaznu od uefe - 10000 evra. U revansu oko 9000 ljudi po pravom letnjem pljusku.
Kasnije smo izvukli AEL. FK Partizan je trazio da se njegovim navijacima ne preodaju karte tako da je i tu bilo malo ljudi ali ih je ipak bilo, sa nekoliko zastava. U revansu oko 25000 ljudi gubimo i ispadamo, na jugu koreo i dovikivanje kosovo-srbija sa kipranima.
Kasnije smo dobili Tromso sa severa norveske, tamo nas je bilo nesto malo, uglavnom prijatelji kluba. U revansu oko 17000 ljudi, koreo na jugu lepa atmosfera, gol u 75. i prolaz u grupe LE.
Nefci, Inter i Rubin - prva kod kuce sa nefcijem, 11000 ljudi, koreo na jugu, rezultat 0-0, razocaranje.
Zatim gostovanje rubinu na kom nas je bilo dosta u nasem sektoru oko 500 ljudi uglavnom navijaca cska ali bilo je i nasih dosta, dobra dimnjada, i tu smo kasnije popusili od uefe, isto oko 10000 ne secam se najbolje.
Sledi i poslastica jeseni, gostovanje interu.Oko 3500 ljudi je bilo na meaci gde smo ponizili zabare na njihovim tribinama, najjaci utisak je kad smo krenuli "ajmo ceo stadion" i zatim SRBIJA, SRBIJA...Utakmicu gubimo u 90.
Kasnije docekujemo inter na jna oko 25000 ljudi lose navijanje, incidenti interista sa zabranjenima.
Na gostovanju nefciju bili su samo prijatelji kluba.
Utakmica sa rubinom se igrala u isto vreme kao i pfc-barselona u kosarci pa je bilo oko 5.500 ljudi.To je sto se tioce evrope.

U prvenstvu dosta slaba poseta jos su bili i neaktraktivni protivnici, uglavnom skoro na svakoj utakmici 1000 grobara na jugu 300-400 na istoku i jos oko 1500-2000 partizanovaca. Na derbiju je bilo dosta grobara kako na jugu tako i na istoku gde su bile odlicne bakljade.

U kupu ispadamo od borca iz cacka u 1/8 finala.

Na prolece se krece masovnije na utakmice, gde nam je najmanje bilo protiv donjeg srema 8500, a protiv vojvodine 15000, dobre posete su bile i na radu, radnickim iz nisa. Solidni smo bili i na gostovanjima ali moze bolje.
A onda derbi, pun stadion, koreo, bakljade i gol u 90. ne moze bolje.Navijanje dobro u drugom poluvremenu.Ovom pobedom smo postali sampioni po 25. put.
U poslednjem kolu proslava protiv spartaka.Koncert grupe JNA, bilo je oko 20000 ljudi, koreo mnogo pirotehnike i sa juga i sa istoke, incidenti sa marincima i na kraju uletanje na teren rusenje golova, cupanje busena trave...

Na kosarci nam je hala bila uvek prepuna. U evroligi karte se traze danima.U jadranskoj ligi smo najgledaniji sa prosekom oko 5000 ljudi po mecu.

Uglavnom sezona koju cu pamtiti po jubilarnoj 25. tituli a nadam se boljim izdanjima u sledecoj sezoni i da ode uprava zajedno sa agentima.

Baštonac
07-06-2013, 00:54
Moze da misli ko god sta hoce,al kakva divlja telad,Jakuze i ostali maslačci.Iskreno ne znam cime se ljudi zaludjuju.U pocetku je trebalo razdvojiti navijace i dozvoliti samo pravim(realnim) grupama iz Srbije da komentarisu i postavljaju slike,a takvih ima u Srbiji 7-8.I to je realna slika Srpske tifo scene.
(Delije,Grobari,United Force,Firma,Davoli,Meraklije,Taurunumi) Ostalim vesnicima proleca koji okace transparent i ne znaju baklju da zaple(Jer poput visibaba samo izmigolje u prolece na prvom suncu) ne bih posvecivao mnogo paznje,osim ako se ne skupe u broju kao simpatizeri Jagodine u finalu Kupa.

Ekipa 90
07-06-2013, 01:48
Ako sam dobro primetio kod Delije na ogradi na zadnje utakmice ne stoji zastava Iron Boys?Mozda sam nesto istripovao ali ako je tako ako moze neko da napise razlog?Naravno ako je za net.Zanima me jos kako Delije gledaju na njihova sekcija iz Kumanovo?Vidim da kace zastavu pa me bas zanima kako se gleda na niv.

DelBoy
07-06-2013, 02:07
Ako sam dobro primetio kod Delije na ogradi na zadnje utakmice ne stoji zastava Iron Boys?Mozda sam nesto istripovao ali ako je tako ako moze neko da napise razlog?Naravno ako je za net.Zanima me jos kako Delije gledaju na njihova sekcija iz Kumanovo?Vidim da kace zastavu pa me bas zanima kako se gleda na niv.
Istripovao si,a ovo drugo,mnogo dobri momci :kez

zagorec
07-06-2013, 18:41
Pitanje za Grobare, koliko ljudi broji Alcz ?

stone island
07-06-2013, 19:18
22 + PDV ,mislim stvarno ........

Samo TI
07-06-2013, 23:31
http://www.youtube.com/watch?v=a1FoBKOirkM&feature=youtu.be

headhunters1988
07-06-2013, 23:39
Ceo dan vrhunski za Grobare,ko je upucen zna o cemu pricam,bravo Grobari za danasnji ceo dan!!!

Samo TI
07-06-2013, 23:46
Kako mrzim ovakve postove i ovakva laprdanja po netu.

headhunters1988
07-06-2013, 23:48
Kako mrzim ovakve postove i ovakva laprdanja po netu.
I ja bih druze na tvom mestu mrzeo ovakve postove,hehe!!!

Vozdovac
08-06-2013, 01:27
Ceo dan vrhunski za Grobare,ko je upucen zna o cemu pricam,bravo Grobari za danasnji ceo dan!!!

http://www.youtube.com/watch?v=U9QSv5fwSSY

Gitano
08-06-2013, 01:28

http://www.youtube.com/watch?v=U9QSv5fwSSY

anonimac
08-06-2013, 10:51
sa tim pevanjem vi ste zabranjeni i to, a da nas tu nema ste pokazali. Ne znam zasto se sprdate sa nama, nas je sramota umesto vas samih

kin
08-06-2013, 12:20
Ulazak grobara u halu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FZ5RzOnDc_Y

kin
11-06-2013, 16:05
Grobari na utakmici 3 uakmici Partizan-FMP :
https://www.youtube.com/watch?v=h4W9iZECwDc

Bandit
11-06-2013, 16:42
Prekopirana cela sezona sa Taurunum foruma.

Прво коло смо гостовали у Железнику,прва кола по традицији одрађујемо мало слабије док људи не упале моторе и уђу у Таурунум машину.

http://i45.tinypic.com/16gj59l.jpg

Након тога дочекали смо сеоски тим из Вреоца Турбину,где је група Бојс промовисала и део новог маркетинг материјала,посвећеног трагично настрадалом Давидовић Ђорђу.

http://i50.tinypic.com/34pj1uq.jpg
http://i49.tinypic.com/95py06.jpg

Треће коло смо гостовали Будућности из Добановаца на неутралном терену у Сурчину. Утакмица осим Аргентинске атмосфере остала је упамћена и по ватромету голова. Популарна седмица 3-4 за Земун за радост многобројноих Таурунум Бојса.

http://i45.tinypic.com/atkvm9.jpg
http://i47.tinypic.com/2hsau4k.jpg

Након Добановаца уследило је гостовање Баску. Мања бројка,свадба члана групе утицала је на бројност.Победа тесна али слатка.
http://i45.tinypic.com/akbz3d.jpg

После 2 узастопна гостовања на ред је дошла утакмица са Жарковом.Полиција је на тој утакмици као и коло пре тога враћала малолетне особе са стадиона, нису могли да уђу ни на запад. Од те утакмице апеловано је на сваку утакмицу да се носе документа и полиција је до краја сезоне инсистирала да морају сви старији од 16 година да имају документ са сликом,посебно на гостовањима где није страно ни да приводе људе ако их не поседују.

http://i49.tinypic.com/14iz8sg.jpg
http://i47.tinypic.com/id89wp.jpg
http://i46.tinypic.com/344uz4j.jpg

Победа над Жарковом улила је самопоуздање пред наредне мечеве,а први следећи је био велики тест за екипу. Гостовали смо Шумадији у Јагњилу и доживели пораз од то тог тренутка главног конкурента за виши ранг. На утакмици изнешене двомотке уз громогласну подршку што се каже грло дланови.

http://i48.tinypic.com/4gnpdj.jpg

Одмах након тог пораза уследио је други дерби меч против Синђелића за кога се већ у том тренутку шушкало(касније се испоставило као истинито),да купују утакмице. Победа од 2-1 вратила самопоуздање екипи. На утакмици уз одлично навијање подигнуте и 2 пароле.

http://i48.tinypic.com/fv4tc.jpg
http://i46.tinypic.com/286qnte.jpg

Кренуло је загревање за Падинску скелу. Ноћ уочи утакмице лепа увертира уз раздрагану дружину.

http://i47.tinypic.com/le5fl.jpg
На утакмици одлично навијање,лепа бројка и најважније победа.

http://i45.tinypic.com/rm8ae0.jpg

Следеће коло угостили смо Сопот,а група Земун Трг славила је 15 година постојања. Земуне 15 година Трг воли те. Урађени графити,кореографија и попаљена поприлична количина пиротехнике. Победа и борба за врх се у том тренутку наставила.

http://i47.tinypic.com/aac490.jpg
http://i45.tinypic.com/16lihxx.jpg
http://i48.tinypic.com/122ma39.jpg
http://i48.tinypic.com/2eodthi.jpg
http://i49.tinypic.com/144adsy.jpg

Након прославе уследило је гостовање Дорћолу,које смо сами себи направили да нам буде врхунско. Путовање бродићем до суседног Дорћола,одлично навијање,прави навијачки дан.

http://i45.tinypic.com/x3y5iv.jpg
http://i50.tinypic.com/2nuiqfm.jpg
http://i50.tinypic.com/2v10uba.jpg
http://i46.tinypic.com/34glzlv.jpg

Ове 2 утакмице су биле одлична увертира за оно што ће уследити а то је прослава 25 година покрета за сва времена. Велика количина пиротехнике,бакље димови,кореографија,бројност,све је тај дан било као из снова,осим резултата. Тај пораз нас је у наредним колима и те како коштао,јер је то био први пораз на домаћем терену,а након њега уследили су још неки неразумни порази од екипа које су до пре пар година могле само да маштају да играју са Земуном.

http://i50.tinypic.com/t0rxvq.jpg
http://i49.tinypic.com/k0klcz.jpg
http://i45.tinypic.com/35idczl.jpg
http://i47.tinypic.com/1zpigl2.jpg
http://i50.tinypic.com/978abk.jpg
http://i49.tinypic.com/nly5ir.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=MG8eyJsCMFM

Након прославе годишњице уследило је гостовање у Обреновцу. Други везани пораз уз Серију ц на трибини обележили ово гостовање.

http://i46.tinypic.com/35mgxsm.jpg

Пораз у Обреновцу,а следеће коло та тимчина из Ковачевца. Добијамо 1-0 са креча у 90-ом минуту.

http://i46.tinypic.com/1z73s3o.jpg

Следећи на реду је био Лион.Парола поводом хашких пресуда.

http://i45.tinypic.com/34gvzf5.jpg
http://i47.tinypic.com/2llggf6.jpg

У последњем колу првог дела дочекали смо Балкан. Победа од 1-0,парола,и шарпата су садржаји са овог меча.

http://i46.tinypic.com/fvfel3.jpg
http://i49.tinypic.com/a0h46v.jpg

У току зимске паузе посетили смо Спомен обележја у Македонији и Грчкој,посетили и пријатеље из Солуна навијаче Ираклиса. Након тога организовали смо и меморијални турнир Давидовић Ђорђе где су осим нас учествовали и Иракларе као и наша браћа Ђаволи из Крагујевца.

Зебрњак код Куманова

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/36520_544565318888969_1458562431_n.jpg

Ираклис-Фокикос

http://i49.tinypic.com/etfzlw.jpg

Меморијални турнир Давидовић Ђорђе.

http://i48.tinypic.com/23w7ck7.jpg
http://i50.tinypic.com/ngaxpu.jpg

Подршка ухапшеним Грцима

http://i49.tinypic.com/xof5kx.jpg

Одазвали смо се позиву Забрањених Гробара који су покренули акцију стоп убијању између навијача. Наравно све акције које доприносе оздрављењу навијачке сцене,питања Космета,ћемо и у будућности подржавати.

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/482524_416961981728586_2054596062_n.jpg

Други део сезоне почиње утакмицом против Железника кући и тесном победом 1-0.

http://i47.tinypic.com/25q9m6q.jpg

Након те победе,играли смо у Вреоцима против Турбине,победили са 2-1. Ова утакмица је уједно и најбројније гостовање Таурунума у овој сезони. Да нам нису враћени малолетни из Миријева у задњем колу Вреоци би били друго најмасовније гостовање. Овако остаје да смо ту имали највећу бројку на страни.

http://i49.tinypic.com/b7gytj.jpg
http://i50.tinypic.com/5c0x6r.jpg

У следећем колу када је екипа требала да преломи првенство дочекали смо Будућност из Добановаца. На тој утакмици урађена је кореографија пропраћена пиротехником,и оно најважније урађене су 3 велике заставе Драгонс,Бојс и Земун Трг. Симболично те 3 групе су стубови трибине па и клуба. Избачена је и подршка захвалности Пољском народу за подршку око Космета,а секција Пајтоси прославила годину дана постојања.Пораз на том мечу нас је скупо коштао у наредном периоду.

http://img594.imageshack.us/img594/5055/net1k.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/7288/net6f.jpg
http://img515.imageshack.us/img515/4983/net14.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/9915/net8p.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/382/net12.jpg
http://img33.imageshack.us/img33/3593/net11.jpg

Након тог пораза имали смо последњи вагон за борбу за другу лигу и то опет на домаћем терену и то против Баска и ту смо забележили пораз.На овој утакмици подигнута парола упућена посматрачима из савеза који су до краја сезоне били на свакој нашој утакмици,и скренули пажњу на нечасне радње помоћу којих Синђелић сигурно гази ка вишем рангу.

http://i45.tinypic.com/35k23xs.jpg
http://i49.tinypic.com/2wbt092.jpg

Након 2 везана пораза уследило је ванредно коло које је због дана жалости играно у четвртак. Ни лоши резултати по ко зна који пут нас нису поколебали па је солидан број отишао у Жарково где смо одиграли нерешено 2-2.

http://i47.tinypic.com/1zntuv8.jpg
http://i48.tinypic.com/2vtac9c.jpg

Следећу домаћу утакмицу изгубили смо од Шумадије из Јагњила. На овој утакмици је подигнута парола поводом смрти легендарног нападача Галенике и Земуна, Синише Гајина

http://i49.tinypic.com/9gan1f.jpg
http://i50.tinypic.com/10mpgn8.jpg

Следећа домаћа утакмица била је противПкб-а из Падинске Скеле.. Парола КУДА ЋЕТЕ С КЛЕТВОМ ПРАЂЕДОВА,упућена властима због потписивања срамотног Бриселског спораума и издаје Српског народа на Космету.
Резултат је био нерешен 1-1.

http://oi44.tinypic.com/255np78.jpg

На утакмицу у Сопот се није ишло као и предходних година јер је утакмица падала на Васкрс.

Земун-Дорћол 6-1.
Још једно ванредно коло. На овој утакмици у гостима су нам били и навијачи Крила Совјетов из Самаре.

http://oi39.tinypic.com/30jtxk0.jpg

Након ове победе уследила је још једна скоро невероватна од 0-4 у Јакову против солидног Срема. Киша и лоше време нису спречили одличну атмосферу пре,за време и после утакмице.

http://www.zaslike.com/files/yz5n852isi82fnv153tb.jpg

Након Јакова,још једно ванредно коло и утакмица против Синђелића који нам је у том моменту бежао 10 ак бодова на табели. Утакмица више пута одлагана на крају одлагана и завршена нашом победом од 1-0. Одлично навијање као у трансу,рушење ограде обележили су овај дерби.

http://i39.tinypic.com/6jf1ip.jpg
http://i39.tinypic.com/2yxp3bq.jpg
http://i43.tinypic.com/14c9z42.jpg
http://i40.tinypic.com/2z3vwx2.jpg
http://i42.tinypic.com/68dgev.jpg
http://i41.tinypic.com/b67r69.jpg
http://i41.tinypic.com/33cburb.jpg

Након те победе уследио је нови пораз на домаћем терену од Радничог из Обреновца. Остаће и упамћено да смо ове сезоне више бодова изгубили на домаћем терену него на страни.

http://oi42.tinypic.com/33oiqaa.jpg

Следеће гостовање на реду било је Ковачевац. Добро навијање,пијанства,и пораз од 1-0 су успомене из овог Шумадијског села надомак Младеновца.

http://oi41.tinypic.com/240zomd.jpg
Последња утакмица на домаћем терену била је против београдског Хајдука. Иако се исход меча могао наслутити,иако нема одавно такмичарског значаја направили смо и од ове утакмице одличан штимунг и увертиру за последње гостовање у сезони. Пре утакмице део људи се окупио на Земунском Кеју,и уз песму и алкохол загрејао своја грла. На утакмици упањено 10 торћи,уз пиротехнику и на Дунаву.

http://www.dodaj.rs/f/H/a1/4HeiezKl/net-2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/U/qD/3IRwhwb6/net-ej.jpg

http://www.dodaj.rs/f/47/i0/3EGq7Suf/net-6.jpg

Последња утакмица у сезони играна је у Миријеву.

Део екипе дошао је соло без пратње одвојено од осталих 30 људи пола сата пре почетка утакмице,пошто Шумара нигде није било осим неких клинаца мало смо им се прошетали кроз крај запевали коју и дали домаћину прилику да нам изађе у сусрет!Прошли пут било је неких прича да су нас чекали пре утакмице ,због инцидента код арене са Бригадом пропустили смо весеље,па смо овога пута дошли раније и без пратње!!!Ништа вредно помена се није десило,20 так минута касније стиже градски аутобус са остатком људи!
Пре поласка у Миријево у Земуну враћено је 25 малолетних или људи без докумената ,поред тога 150 људи у кавезу!
Комплетан навијачки дан ето да смо насупрот нас имали неку озбиљнију екипу било би још занимљивије!Крцат кавез ,одлично навијање,најзанимљиве је било на крцатом платоу између трибине и ограде ,због таквих момената се и иде на утакмице!!!Миријево је једно од интересамтнијих гостовања у овој смрдљивој лиги на жалост Балкан је испао у нижи ранг тако да нам следеће године нема ни Миријева ,а ни Падињака ...ставили смо тачку на успешну сезону и одосмо на заслужени одмор :mrgreen:

http://i42.tinypic.com/2nqqm8m.jpg
http://i42.tinypic.com/2v2gvf6.jpg
http://i44.tinypic.com/2v7xz5j.jpg
http://i40.tinypic.com/aahaqg.jpg
http://i44.tinypic.com/2z6ypax.jpg

Moreira
12-06-2013, 17:00
Belgija-Srbija

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NFJYMo5ez-I

http://oi39.tinypic.com/359elx1.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/993531_619945978029707_277445005_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379582_620108938013411_1369858828_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580457_10151443037771611_995713424_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935570_630158900346727_1869116122_n.jpg

Moreira
12-06-2013, 17:16
Kosarka, finale plej ofa, igra se na 3 pobede, Partizan vodi 2-1, veceras se igra u 9 sati

Partizan-Zvezda

http://imageshack.us/a/img833/8827/21253318.jpg
http://imageshack.us/a/img46/6287/54131841.jpg

Zvezda-Partizan

http://imageshack.us/a/img825/1518/20945629.jpg

Partizan-Zvezda

http://imageshack.us/a/img259/5127/111bkc.jpg
http://imageshack.us/a/img442/6988/basketfd.jpg
http://imageshack.us/a/img51/55/jugz.jpg

Footie Fan
13-06-2013, 03:21
Svaka cast Taurunumima na pracenju svog kluba!

Footie Fan
13-06-2013, 03:37
Svaka cast Taurunumima na pracenju svog kluba!

Posebno pozdravljam Taurunum ekipicu sa kojom sam blejao u centru pre 3-4 godine (uz Dekija P.) kad su nas zandari cimali i imali zarku zelju za privodjenjem:).

Danas ni takvih blejki nema..ogradise sve sto mogu da ograde..vazno da usrani restorani iz kojih pici najgori svinjac i dalje rade...

...
13-06-2013, 12:51
Čija je ovo ekipa bila u Bruxellesu, koja grupa???

komodo
13-06-2013, 13:32
Belgija-Srbija

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NFJYMo5ez-I

http://oi39.tinypic.com/359elx1.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/993531_619945978029707_277445005_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379582_620108938013411_1369858828_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580457_10151443037771611_995713424_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935570_630158900346727_1869116122_n.jpg

Moreira ovo je isti kafic u Briselu gde su se Grobari okupljali pred andrleht?Meni se cini da je isti ,tu je metro stanica i kafic je na spratu .....

pesticidi
13-06-2013, 14:03
posebno pozdravljam taurunum ekipicu sa kojom sam blejao u centru pre 3-4 godine (uz dekija p.) kad su nas zandari cimali i imali zarku zelju za privodjenjem:).

Danas ni takvih blejki nema..ogradise sve sto mogu da ograde..vazno da usrani restorani iz kojih pici najgori svinjac i dalje rade...

takodje se pridruzujem pozdravima ali starijoj ekipi koja je sve pocela,retenziji,stukiju,rasi ,haosu,jefti .kosticu,adisu,zorkicu ,nek izvinu svi koje sam zaboravio godine jbg ..svaka cast zasluzujete prvu ligu ladno.........imam jedno gostovasnje sa taurunumom,zrenjanin,ko je bio negde 98 zna da je bila ludnica.........pozdrav....................

Moreira
13-06-2013, 14:06
moguce je, zavisi na koji mislis

http://casopis.izaberipartizan.com/v2/img/slike/1282859824.jpg
http://casopis.izaberipartizan.com/v2/img/slike/1282859996.jpg
http://casopis.izaberipartizan.com/v2/img/slike/1282859889.jpg

pesticidi
13-06-2013, 14:15
http://www.dodaj.rs/f/2n/cO/28BBRMwx/62000121-number-twelvewe.jpg

komodo
13-06-2013, 14:38

Prva slike je korteo ka stadionu , druga slika je hotel u Briselu gde su bili smesteni igraci , tu se vidi bus kojim smo dosli , treca slika je kafic gde smo pili i vidim sada po nazivu da je isti kafic kao sa ovog klipa koji si postavio i sebe sam pronasao na slikama , fala za sliku ovu nisam imao u kolekciji .

U priči
13-06-2013, 15:13
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QWyNpQ_vSKU#!

Ovo je sasvim dovoljan odgovor.

kin
13-06-2013, 15:15
12godina kosarka + 6 godina fudbal=Zvezda punoletna :)
Sinoc odvaljivanje u svakom smislu.Svaka cast braco.

komodo
13-06-2013, 15:24

Prva slika je korteo od tog kafica prema stadionu , usput smo imali i voznju metroom , druga slika je slikana odmah po pristizanju Grobara iz busa koji su imali nocenje u diseldorfu , ovo je hotel gde su odsedali igraci Partizana , na trecoj slici je taj kafic gde smo pili ceo dan i gde je bio skup Grobara , bas mi je drago sto si postavio ove slike , na jednoj se bas dobro vidim.I po nazivu se vidi da nisam pogresio i da je isti kafic u pitanju...

Ercov
13-06-2013, 15:42
Nije bas bilo tako "odvaljivanje",kao vas pre neko vece,i pored desavanja na terenu,koja su vama daleko vise isla u korist...:zubotako smanji dozivljaj sa tim izrazima,imas ipak 28 god,to je skoro pa 30 :zubo

kin
13-06-2013, 16:16
Mi smo se odvalili od navijanja.Nismo stali.Nisam mislio na vas,taman posla.

kin
13-06-2013, 19:55
Grobari sinoc u Pioniru na utakmici Partizan-FMP: http://www.youtube.com/watch?v=OgrD_PnfNUw

Homeini
13-06-2013, 23:32
može neko da stavi slike Unije iz ove polusezone (znam, da ne stavljaju redovno, nego to naprave samo na kraju) i dal je neko upućen kakva je situacije sa užićkim Freedom fighters-ima?

antrax
14-06-2013, 00:04
sezona 2012/2013

http://blueunionbelgrade.com/?page_id=519

komodo
14-06-2013, 16:51

Prva slika je korteo kroz Brisel , imalo je dosta Grobara na toj utakmici , napunili smo gornji sektor na stadionu ,druga slika prestavljala dolazak Grobara koji su busevima i kombijima dosli u Brisel.Ovaj bus sto se vidi na slici je imao nocxenje u Diseldorfu u njemu se nalazila mladja ekipa Grobara.Ovde je bio i opisan duks u.b koji se pojavio na derbiju.Nije uopste tacan opis dogadjaja ja sam prisustvovao tom dogadjaju i to se deli ovako.Posto smo se posle dugog puta smestili u hotel u Diseldorfu , pao je dogovor da se krene u paokov klubn navijaca u Diseldorfu.Krenulo je 40-ak ljudi.Ekipa od desetak ljudi je prolazila pored nekog parka i tu smo ugledali 3 momka kakos ede na nekoj klupici , jedan od momaka je nosio taj dux u.b.Jedan od Grobara mu prilazi i trazi dux , ovaj skida duks i daje ga bez ikakvog otpora.Nas 10 nastavljamo ka klubu navijaca paoka i tamo zajedno sa bracom grcima pijemo pivo ,pevamo,zezamo se , menjamo majce i sl.Neki su isli u sponig i otplatili tako gostovanje.Nocimo u hotelu i zbog problema sa murijom pada dogovor da bude dorucah u 6h 30 a da palimo u 7 15 za Brisel.Tako smo i uradili.Oko 12 h smo dosli u Brisel , slika broj 2 je slikana odmah nakon dolaska.Na slici tri se vidi kafic gde smo ceo dan pili i tu su se okupljali svi Grobari, 2 sata pred pocetak utakmice pravimo korteo i krecemo ka stadionu ,imali smo i kratku voznju metroom do stadiona.Na stadionu je bilo veoma dobro navijanje i odlicna brojka Grobara .Bila je ludnica i ulzak u ligu sampiona i veliko slavlle Grobara.Jedno od boljih gostovanja a svakako rezultatski i najbolje u zadnjih par godina.....

Footie Fan
14-06-2013, 17:07

User "Komodo" o ovom Briselu..Iz nekog razloga ne moze da ostavi post na ovoj temi..Moderatori?

Prva slika je korteo kroz Brisel , imalo je dosta Grobara na toj utakmici , napunili smo gornji sektor na stadionu ,druga slika prestavljala dolazak Grobara koji su busevima i kombijima dosli u Brisel.Ovaj bus sto se vidi na slici je imao nocxenje u Diseldorfu u njemu se nalazila mladja ekipa Grobara.Ovde je bio i opisan duks u.b koji se pojavio na derbiju.Nije uopste tacan opis dogadjaja ja sam prisustvovao tom dogadjaju i to se deli ovako.Posto smo se posle dugog puta smestili u hotel u Diseldorfu , pao je dogovor da se krene u paokov klubn navijaca u Diseldorfu.Krenulo je 40-ak ljudi.Ekipa od desetak ljudi je prolazila pored nekog parka i tu smo ugledali 3 momka kakos ede na nekoj klupici , jedan od momaka je nosio taj dux u.b.Jedan od Grobara mu prilazi i trazi dux , ovaj skida duks i daje ga bez ikakvog otpora.Nas 10 nastavljamo ka klubu navijaca paoka i tamo zajedno sa bracom grcima pijemo pivo ,pevamo,zezamo se , menjamo majce i sl.Neki su isli u sponig i otplatili tako gostovanje.Nocimo u hotelu i zbog problema sa murijom pada dogovor da bude dorucah u 6h 30 a da palimo u 7 15 za Brisel.Tako smo i uradili.Oko 12 h smo dosli u Brisel , slika broj 2 je slikana odmah nakon dolaska.Na slici tri se vidi kafic gde smo ceo dan pili i tu su se okupljali svi Grobari, 2 sata pred pocetak utakmice pravimo korteo i krecemo ka stadionu ,imali smo i kratku voznju metroom do stadiona.Na stadionu je bilo veoma dobro navijanje i odlicna brojka Grobara .Bila je ludnica i ulzak u ligu sampiona i veliko slavlle Grobara.Jedno od boljih gostovanja a svakako rezultatski i najbolje u zadnjih par godina.....

Brus
14-06-2013, 17:14
User "Komodo" o ovom Briselu..Iz nekog razloga ne moze da ostavi post na ovoj temi..Moderatori?

:009 Capo, daj ti pogledaj što je posrijedi. Prvi put vidim da se ovako nešto događa

pesticidi
14-06-2013, 20:19
:009 Capo, daj ti pogledaj što je posrijedi. Prvi put vidim da se ovako nešto događa

brus resi ovo svega ti.................

caporegime
14-06-2013, 20:36
jebo vas i fmp i šta ti ja znam.
zar je to priča za ovu temu?

nekad valjda zbog pohabanosti skripte forum sam od sebe jebe ljude i postove im premješta na mjesto gdje se kao čeka odobrenje moderacije iako nikakvo odobrenje nije potrebno.
to je do programa pa ako se nekome to dogodi neka mi javi. ili nekome drugome pa da ručno to sredimo

Vozdovac
14-06-2013, 20:52
Dal je moguce da se opet izmisljaju price o dukserici i da se i dalje o tome prica?

komodo
14-06-2013, 21:32
Dal je moguce da se opet izmisljaju price o dukserici i da se i dalje o tome prica?
Niko ovde nista ne izmislja i sve je bilo ovako kako sam opisao!

DzoniBG
14-06-2013, 21:33
Grobari sinoc u Pioniru na utakmici Partizan-FMP: http://www.youtube.com/watch?v=OgrD_PnfNUw

Dobili ste aplauz svaki put :)

Dobro je bilo navijanje, ali sa obzirom da su nasi igrali ko da su se drogirali 3 dana, pala je atmosvera posle...

Inace, recite onom Bikoglavom treneru da smanji malo svoju bolest, vodite 13 na poluvremenu, on na izlasku iz hale pocne da ismeva zvezdine navijace... doslo mi kljucevima da ga penalim...svako je bacao sta je imao, kovanice, telefone...ali najjace kad frajer jedno 10 metara ispod mene skida kajs oko struka, baca kao laso, i pogadja debelog :D

Ruku na srce, dobro ste navijali, u onom kavezu na desnom delu tribine... ali tek posle, kad je bila nedostizna prednost, na pocetku se niste ni culi... grmelo je od delija.

Vozdovac
15-06-2013, 00:27
Niko ovde nista ne izmislja i sve je bilo ovako kako sam opisao!
Ja ne mogu da verujem da i dalje stojis iza toga sto si napisao.Pa vi prvo treba da se usaglasite ko je sta video,posto od strane vas samih ima bar 3 price.Sve i da je bilo kako kazes,a nije,dal je realno da to stavljas u opisu bilo cega?Jel to neki uspeh,jel je to stvar koja je za pominjanje na internetu?

masa kriticna
15-06-2013, 07:14
Duks je skinut na tom gostovanju ali u trznom centru...mislim da su posle cigani nudili ozbiljne pare za taj duks...

Vozdovac
15-06-2013, 10:02
Opet o duksu?NIje realno stvarno.I najbolje da bi iko ikada nudio pare za tako nesto.Koji mitovi i legende o jednoj dukserici koja inace nije nije "skinuta" vec je ostala u stolu sa kog su pobegla dvojica koja su se nasla igrom slucaja u sred evrope sa autobusom grobara.Kakvo delo jebote,kakav trofej!I posle grobari dodju ovde da pricaju da im zastave nisu bitne,a mesec dana posle derbija kada su rasirili duks,jos o njemu pricaju i jos ne mogu da se dogovore oko zvanicne verzije uprkos tome sto pisu ljudi koji su bili na licu mesta.Ludilo.

Rokstedi&Bibop
15-06-2013, 10:56
Srbi, upravo ste na CNN-u :D

antrax
15-06-2013, 11:35
Srbi, upravo ste na CNN-u :D
? o cemu je rec, iako pretpostavljam da opet nesto kenjaju...

Rokstedi&Bibop
15-06-2013, 12:03
? o cemu je rec, iako pretpostavljam da opet nesto kenjaju...

Ma bilo nešto o rasizmu, pričali igrači Zvezde i Partizana, dosta snimki navijača sa derbija i tak.

Engleski Saše Ilića- :rofl:skartoc:naklon

edit- evo prilog

http://edition.cnn.com/2013/06/12/sport/football/football-racism-boateng-milan/index.html?hpt=isp_t3

Idi Amin
15-06-2013, 12:04
sigurno nas CNN pominje zbog poplava :rofl:rofl:rofl

damned
15-06-2013, 15:53
drugar koji nema nalog na forumu me je zamolio da okačim:

Voždovčanine, taj "jedan dusk" je dobio na pažnji zahvaljujući renomeu ekipe čije ime na grudima valja ponosno braniti, baš kao što ti to uspešno radiš za ekipu čiji je grb takođe deo pomenutog, doduše na rukavu. Dvojici momaka koji su se, na verovatno obostranu žalost, povukli pred desetobrojnijim protivnikom bez konfronta (fizičkog, a i verbalnog) nemam šta zameriti osim što su ga ZABORAVILI. Ali svakom se desi, jer ima i sa naše strane stvari koje ste nam digli na skoro sličan kiks.
Namera mi je isključivo bila, kao akteru, da opovrgnem kategoričku tvrdnju saborca pod nadimkom KOMODO, jer je deo izveštaja koji govori o famoznom događaju potpuno fikcionistički.Kao što je drugar MASA KRITIČNA naveo to se dogodilo u TC (Mek u sastavu Hauptbahnhof-a ) , a ne u parkiću. Gorenavedeno je da su bila dvojica, a ne trojica i da nije došlo do kontakta, već je duks zaboravljen.
Elem gostovanje je zaista bilo jedno od boljih u mojoj bogatoj karijeri, pogotovo što smo se ložili da nas domaćini vrebaju i očekivali napad na prilazu stadionu jer smo na izlasku iz metroa, koje inače bio pod opsadom žandara, ostali bez pratnje do Constant Vanden Stock-a. Nažalost nije došlo do makljaže, a pri prilazu u boks koji je restriktivna zona oko stadiona su odzvanjali pendreci i štangle o asfalt. Istripovali smo da je pretres na tom ulazu. Unutra smo nastavli zagrevanje uz fudbal na parkingu, na tribini napravili masivan kop i grmeli za razliku od Mauves Army 2003 koji u Beogradu nisu smeli da izađu iz hotela, ali su pretili da će u Briselu pokazati ko su. I jesu, Belgijanci su ostali nama najpoznatiji po dobrom pivu i astronomskim cenama.

Vreme je za pravdu, vreme je za istinu. Pozdrav sa Istoka.

spakupka
15-06-2013, 18:43
Kad smo vec kod tog gostovanja(a mozda sam ga i pomesao), jel tad bese jednom liku zamalo iskopano oko u nekom arapsko-siptarskom kraju i sta je sad sa njim? Jel vidi na to oko? Moze i na pp.

Moreira
15-06-2013, 19:27
Jedan je tad oslepeo na jedno oko, ne znam da li je trajno, mozda se i oporavio.Jos jedan je bio povredjen, ali mislim da se i on oporavio.

Neka kaze neko opsirnije kako su, i mene sad zanima.

Prestonica Evrope...

komodo
15-06-2013, 19:46

Voždovčanine, taj "jedan dusk" je dobio na pažnji zahvaljujući renomeu ekipe čije ime na grudima valja ponosno braniti, baš kao što ti to uspešno radiš za ekipu čiji je grb takođe deo pomenutog, doduše na rukavu. Dvojici momaka koji su se, na verovatno obostranu žalost, povukli pred desetobrojnijim protivnikom bez konfronta (fizičkog, a i verbalnog) nemam šta zameriti osim što su ga ZABORAVILI. Ali svakom se desi, jer ima i sa naše strane stvari koje ste nam digli na skoro sličan kiks.
Namera mi je isključivo bila, kao akteru, da opovrgnem kategoričku tvrdnju saborca pod nadimkom KOMODO, jer je deo izveštaja koji govori o famoznom događaju potpuno fikcionistički.Kao što je drugar MASA KRITIČNA naveo to se dogodilo u TC (Mek u sastavu Hauptbahnhof-a ) , a ne u parkiću. Gorenavedeno je da su bila dvojica, a ne trojica i da nije došlo do kontakta, već je duks zaboravljen.
Elem gostovanje je zaista bilo jedno od boljih u mojoj bogatoj karijeri, pogotovo što smo se ložili da nas domaćini vrebaju i očekivali napad na prilazu stadionu jer smo na izlasku iz metroa, koje inače bio pod opsadom žandara, ostali bez pratnje do Constant Vanden Stock-a. Nažalost nije došlo do makljaže, a pri prilazu u boks koji je restriktivna zona oko stadiona su odzvanjali pendreci i štangle o asfalt. Istripovali smo da je pretres na tom ulazu. Unutra smo nastavli zagrevanje uz fudbal na parkingu, na tribini napravili masivan kop i grmeli za razliku od Mauves Army 2003 koji u Beogradu nisu smeli da izađu iz hotela, ali su pretili da će u Briselu pokazati ko su. I jesu, Belgijanci su ostali nama najpoznatiji po dobrom pivu i astronomskim cenama.

Vreme je za pravdu, vreme je za istinu. Pozdrav sa Istoka.

Moguce je da je bilo ovako , pilo se taj dan i ja sam do danasnjeg dana mislio da se desilo u parku , dobro je ono Jupiter njihovo pivo!!!

alekgreat
16-06-2013, 02:48
Velicate pobede za miran san a porazi vam kao dobar dan!!!!!!

Prvo postavi generalije u podpis i nemoj vredjati

damned
16-06-2013, 12:36
Deo ekipe koji je izašao par stanica od mesta gde je bio ugovoren sabirni centar krenuo je peške ka nama i prošli su kroz Arapski kvart. Polu-pijani su bili u gasu kao verovatno i svi na dalekim gostovanjima i nešto sitno maznuli iz prodavnice. Naizgled neozbiljna čarka sa mudžahedinima je prerasla u ulični rat. Bukvalno je ustalo kompletno stanovništvo na njih desetak. Jedan je pogođen u glavu saobraćanim znakom i direktno pao u komu i ležao još nedelju dana, ako ne i jače. E sad brat koji je stao ispred njega i digo ruke u vis u fazonu "stop, dead body" je pogođen kaldrmom u glavu. Na volšeban način se izvlače iz tog sranja, ali on ostaje bez oka i posle par operacija jedino estetski uspeva da spasi lice. Inače su šikanirani u bolnici, isprva im nisu dozvolili ni jedan jedini poziv da obaveste porodice. Tek kad je angažovan advokat tretirani su kao ljudi, iako dečko perfektno govori nemački i francuski. Proces je još uvek u toku, a tekma se igrala avgusta 2010. Agilno evropsko pravosuđe, pogotovo kad se sudi u korist Srba.

maloumnik
16-06-2013, 16:43
Vozdovac citao sam tvoje postove I moram da ti odgovorim.Procitao sam takodje I nesto oko zastava.A reci mi sta je sa vasim zastavama koje su redovne
bile na severu a otete na jedan krajnje lud nacin pred punom stanicom?I pred celom vasom ekipom od strane jednog coveka?I to od strane V.B-a jedne grobarske grupe tebi dobro znanoj.Pa sta je sa rasformiranom vasom grupom koja je inace tek oformljena bila?Takodje od strane jednog coveka?Sta je sa kladionicom u blokovima gde je vasa odlicna ekipa tu bila gde si ti ostao jedini do zadnjeg trenutka priznajem?Pisem na brzinu pa ne mogu svega da se setim ali znam da su cigani jedno vreme maltretirani bili samo tako od strane te iste grupe I GROBARA UOPSTE!!!!ZNAS O CEMU TI PRICAM?!Ne kazem imali smo mi svojih minusa ali ajde da budemo realni.Kao sto ti kazes mi zivimo u svom svetu eto nadam se da sam da sam ti priblizio nas svet kakav je bio ako se ne secas.
Grobari Jug 29 100+

tigar99
16-06-2013, 20:34
kakva ¨slučajnost˝ da se i ja registrujem zbog ˝voždovca¨(mora čovek da bude iz grada pa makar to bilo samo na netu)...
takođe pitanje za gore pomenutog...
aj što prepevavate naše pesme,to i razumem donekle,radimo,nažalost, to i mi,vi se sprdate sa nama,mi sa vama,ali zašto pevate naše pesme? (basket -2. i 4. utakmica kada ste bili domaćini- ˝oj grobari grobari vi ste čudna raja nekada ste bili kurac a sada ste jaja!˝) SMEH!

P.S. pošto vidim da ovde ima dosta starih navijača iz ex yu pa neka ti oni objasne pošto vidim da počinje- š/te da gubi- š/te kompas!

maloumnik
16-06-2013, 20:57
Tako je tigre!!!Dok se VOZD ne pojavi pokusacu ja da mu dam jedan dobar odgovor ali da niko ne vidi :-) !!!Vozde kazi im da ste pokusali da budete interesantni sami sebi na konto naseg skandiranja ZVEZDA JOOOOOJJJ!!!!! :-) Aj ti sad brate urbani sa vozdovca COPY-PASTE (kao I uvek).Pa im bre odgovori nemoj da cutis!!!!

maloumnik
16-06-2013, 21:02
P.s vozdovac samo nemoj u tvom stilu sa odgovorima a4 format!!!

Ercov
16-06-2013, 23:12
Sudeci,po godinama,gostovanjima,upucenosti,stilu pisanja...mozemo da budemo srecni svi na forumu,jel`se u zadnje vreme naglo povecao broj registrovanih ljudi, bitnih i uticajnih na svojim tribinama,treba samo tako da nastavimo...:moli

Vozdovac
17-06-2013, 00:01

Ma duks je pao tu nema spora nikakvog.Samo mislim da se previse prica o nebitnoj stvari,pa tako mi izgleda da je bitniji taj jedan duks od 15 ak zastava koje su rasirene predzadnji derbi.

Vozdovac
17-06-2013, 00:25
Vozdovac citao sam tvoje postove I moram da ti odgovorim.Procitao sam takodje I nesto oko zastava.A reci mi sta je sa vasim zastavama koje su redovne
bile na severu a otete na jedan krajnje lud nacin pred punom stanicom?I pred celom vasom ekipom od strane jednog coveka?I to od strane V.B-a jedne grobarske grupe tebi dobro znanoj.Pa sta je sa rasformiranom vasom grupom koja je inace tek oformljena bila?Takodje od strane jednog coveka?Sta je sa kladionicom u blokovima gde je vasa odlicna ekipa tu bila gde si ti ostao jedini do zadnjeg trenutka priznajem?Pisem na brzinu pa ne mogu svega da se setim ali znam da su cigani jedno vreme maltretirani bili samo tako od strane te iste grupe I GROBARA UOPSTE!!!!ZNAS O CEMU TI PRICAM?!Ne kazem imali smo mi svojih minusa ali ajde da budemo realni.Kao sto ti kazes mi zivimo u svom svetu eto nadam se da sam da sam ti priblizio nas svet kakav je bio ako se ne secas.
Grobari Jug 29 100+

Stvarno ne znam o cemu pricas,sem te kladionice za koju sam nesto cuo, ali to ne bi opisivao ovde jer jednostavno nije za internet a i sto bi vam kvario idilu koju ste sami sebi napravili od tog dogadjaja.Sad bi ja trebao da se upecam na to i da krenem ja da pisem sta se sve desavalo u to vreme,ali to je rupa bez dna pa cu pokusati to da ostavim za neko drugo vreme.

tigar99
17-06-2013, 01:12
Ma duks je pao tu nema spora nikakvog.Samo mislim da se previse prica o nebitnoj stvari,pa tako mi izgleda da je bitniji taj jedan duks od 15 ak zastava koje su rasirene predzadnji derbi.

slažem se sa tobom da to i nije neki uspeh,ne znam samo da li tako misle tvoja braća sa tribine kome i pripada...(molim GROBARE da ne spominju duks više)

...nego te zastave što spominješ ne znam da li se to hvališ pred komšijama i lažeš njih ili lažeš samog sebe?!

*2 paokove zastave- baš me zabole što su im pale,iskreno.
*zastava kafe bar kraljevo- izvini ali kafiće ne držimo.
*zastava bumbarevo brdo...pa zar vas nije sramota da skidate ljudima zastavu koja im krasi ulaz sela već ne znam koliko godina?(za neupućene nema veze sa Partizanom i Grobarima)
*kumovi-ukradena iz podruma pre nekoliko godina(da li sada ja treba tebe da pitam da li ste vi skupljali muda da je okačite kao što ti pitaš nas za duks?-molim te da se ponašamo ozbiljno.)
*grobari obrenovac-od 1985. idem sam(bez oca ili stričeva) na basket a od 1988. na fudbal i ja ti se kunem u sve živo i mrtvo što imam da je NIKADA nisam video ama ni na jednoj Partizanovoj fudbalskoj ili košarkaškoj ili rukometnoj utakmici! NIKADA! (i dalje mislim da je sašivena kao što ste sašili 90-ih strah latinični i digli na severu dok je na istoj tekmi ćirilični strah bio na ogradi juga!
blace je u redu,kumanovo ok,jf požarevac barjak takođe u redu.
nisam siguran da vam je ovo baš neki uspeh kao ni onaj kineski vatromet koji je više podsećao na jeftini novogodišnji vašar nego na ozbiljnu grupu za koju se predstavljate i za koju,iskreno,vas i ja smatram.
ne bih želeo da budem kulov pa ako sam neku zastavu preskočio(veruj mi zaboravio ili prevideo)ti me molim te podseti a ja ću ti uvek reći istinu i sve priznati.
samo te molim da se ne lažemo ovde i da mi ne vređaš inteligenciju, pogotovu što smo obojica gosti ovde, a ti si meni ovde prvo BRAT SRBIN pa tek onda protivnik sa severa.
hvala!

maloumnik
17-06-2013, 03:53
Istina je jedna,ali ne razumem sto ste pevali nase pesme?

tigar99
17-06-2013, 09:20
koliko ću ja čekati da mi moderator odobri postove?

Vozdovac
17-06-2013, 10:49

Jer smo tako u mogucnosti.

Arheolog
17-06-2013, 11:33
Zato ! ;-)

Vozdovac
17-06-2013, 11:48
Bravo,moze i tako.

south side
17-06-2013, 13:35
Istina je jedna,ali ne razumem sto ste pevali nase pesme?I ti to pitas navijacku grupu koja je dala sebi ime po grobarskoj zastavi,koja pravi crno-bele zastave,pardon teget-bele,kojoj je tribina vise crno-bela nego crveno-bela
I sad je problem 10-15 grobarskih pesama?
Nemoj da si sitnicar.Kriza identiteta je zajebana stvar.

Vozdovac
17-06-2013, 13:45
Ha,pa ovo postaje zabavno citati.Rece jednom drug nas lepo.Da od sutra krenemo goli da idemo na utakmice i unatraske,vi bi to isto radili posle godinu dana i jos bi nas napusavali sto vam se smejemo.Ali,kao sto smo ustanovili lepo vec,"ti i ja dva smo sveta razlicita" i to je to.
O krizi identiteta mozemo da ispisemo 10 strana,ali cini mi se da ni tada necete nista shvatiti,pa nema ni smisla to vise raditi.Eto,nastasmo mi od vas,trudimo se da izgledamo kao vi,pevamo vase pesme kad nemamo nase.Nadam se da cemo jednog dana biti dobri kao vi.A ja mislim da nam malo jos fali.

Moreira
17-06-2013, 14:46
Mene interesuje zasto oni dolaze u crnim majicama na utakmice i jos masu sa njima iznad glave tako da izgleda kao crno-bela koreografija.

p.s. Zasto? -Zato! :D

Ercov
17-06-2013, 16:07
To je obicna crna boja majica,nije to ona "vasa fina Franjevacka"...:rofl

Samo TI
17-06-2013, 16:21
Svakog dana po neko nov se registruje da provocira.Uporni ste u zelji da od ove teme napravite nesto poput onih sa vasih foruma,gde 160 stranica pisete o nama,gde kunete klinca od 16 leta da dobije otvoreni prelom itd itd.Odmorite malo,leto je,jurite ribice,iskulirajte internet i sitne provokacije.

maloumnik
17-06-2013, 16:38
to je obicna crna boja majica,nije to ona "vasa fina franjevacka"...:rofl

mi nismo franjevci mi smo grobari!!!!i nikada necemo zvati sami sebe franjevcima kao vi sebe sto zovete ciganima!!!!

Vozdovac
17-06-2013, 16:45
Dva smo sveta razlicita!!!! :-)
Bogu hvala.

CrniGuja
17-06-2013, 16:49
http://i42.tinypic.com/mmrbb8.jpg

CrniGuja
17-06-2013, 17:25
http://i39.tinypic.com/2vc6qs8.jpg

CrniGuja
17-06-2013, 18:38
http://i41.tinypic.com/fe2a2b.jpg

CrniGuja
17-06-2013, 18:41
http://i40.tinypic.com/34gngk9.jpg

south side
18-06-2013, 00:21
Grlo, sal, dlanovi, to su nekad bili Grobari, A KO SMO MI:)

''Kriza identiteta''A KO SMO MI

http://www.youtube.com/watch?v=DJVxbQoZKXA

tigar99
18-06-2013, 01:23
ja sam odgovarao voždovcu za zastave koje se hvali,takođe sam rekao da duks ne treba da se pominje i molio sam voždovca da bude ozbiljan zbog naše navijačke scene i da mi ne vređa inteligenciju sa svojim postovima pošto smo obojica gosti ovde pa samim tim mi je on ovde prvo BRAT SRBIN pa tek protivnik sa severa!

tigar99
18-06-2013, 01:36
zastave ...
*2 paokove-savršeno nas boli za njih,iskreno.
*kafe bar kraljevo-ne držimo kafiće,pogotovu ne u kraljevu.
*bumbarevo brdo-ne znam kako vas nije sramota da skinete ljudima zastavu koja stoji pitaj Boga već koliko na ulazu u njihovo selo?!(za neupućene-nema nikakve veze sa Partizanom iz Beograda i Grobarima).
*grobari obrenovac-NIKAD ali odgovorno tvrdim NIKAD je nisam video ni na jednoj Partizanovoj fudbalskoj,košarkaškoj ili rukometnoj utakmici!(doživljavam to kao latinični strah koji ste sašili i okačili 90-ih na severu marakane dok je u isto vreme original(ćirilični) visio na jugu)
*kumovi-ukradena iz podruma pre par godina(da li sada ja treba da pitam vas koliko ste vi godina skupljali muda da je raširite kao što vi nas pitate za duks? mislim da su to gluposti i da treba ozbiljno da se ponašamo!)

blace ok,kumanovo ok,barjak jf požarevac takođe ok. ako sam neku slučajno zaboravio molim da me podsetite!

što se tiče duksa slažem se da nije vredno pomena toliko puta,jedino ne znam da li vaša braća kojoj isti pripada misle isto. molim GROBARE da to više ne pominju.

p.s.treći put pišem ovaj post...

tigar99
18-06-2013, 01:39
treći put sam napisao isti post koji nije objavljen jer šatro čeka dozvolu moderatora!

tigar99
18-06-2013, 01:41
dečko,da si pogledao kojim slučajem koliko godina imam mislim da ne bi tako pričao. mislio sam da je ovo ozbiljan forum a ne forum za prozivanje.

tigar99
18-06-2013, 01:46
Cela grupa ti nema 50 inostranih gostovanja al bitno da si ti stavio to u potpis.I jos laprdas ovde ko deriste od 15 godina !

dečko,navijač se ne postaje u 21. godini nego se postaje još u osnovnoj školi. ako neko sa toliko godina koliko ja imam nema 50 stranih gostovanja onda ne znam šta da ti kažem zaista.

tigar99
18-06-2013, 01:48
ma ovo se ekipa sa njihovog foruma preselila ovde, ali mogli su bar da ostave stare nikove :)

vidim da vam ne odgovara da i mi pišemo nego da samo vi ciganski supermeni vedrite i oblačite ovde. koliko sam primetio i BBB i Torcida i Armada i ostali pišu ovde i nemaju apsolutno nikakav problem sa tim da se sve strane čuju.

tigar99
18-06-2013, 01:52
ma ovo se ekipa sa njihovog foruma preselila ovde, ali mogli su bar da ostave stare nikove :)

vidim da su vama isti nikovi kao na vašem forumu...

maloumnik
18-06-2013, 02:01
http://m.youtube.com/results?q=partizan%20kinder&oq=partizan%20ki&gs_l=youtube-reduced.1.1.0l2.484.1988.0.4373.5.4.0.0.0.0.298.74 1.0j1j2.3.0...0.0...1ac.1.5.youtube-reduced.9ZZScfieqFY#/watch?v=Z2KctAcu260

Vozdovac
18-06-2013, 02:35
vidim da vam ne odgovara da i mi pišemo nego da samo vi ciganski supermeni vedrite i oblačite ovde. koliko sam primetio i BBB i Torcida i Armada i ostali pišu ovde i nemaju apsolutno nikakav problem sa tim da se sve strane čuju.

Nije problem cuti sve strane,nego je problem kada jedna strana kaze,"serem ti se u tih 15 otetih zastava",mi smo skinuli duks,ili ako kaze,"dobili ste batine",a pri tome ih je mnogo vise puta dobio nego oni kojima pise.Problem je sto neko kaze "cigani gube kompas",a stvarno je vise izlizano i otrcano da pisemo sta ste sve od nas preuzeli zadnjih 15 ak godina,maltene celu ideologiju,ali u neuspelom obliku.Problem je kada neko dodje ovde i pocne da ubedjuje ljude da i mi idemo o trosku kluba svuda,a mi prestali pre 10 godina to da radimo.Problem je sto posle derbija gde treba da se pokriju usima,neki dolaze da pricaju kako su jurili neke simpatizere i to ubrajaju u nesto.Problem je sto ne mozes da nadjes sagovornika sa druge strane da je realan,da je u kontinuitetu u navijackom svetu bar 15 godina.Ali ne kao posmatrac,ili "dobro obavesten", nego kao aktivni ucesnik stvari.Pa se onda skupljaju oni koji su vec dosli u ovaj svet "potkovani" i zatrovani ko zna kavim sve pricama,a uporno se nogama i rukama trude da dokazu da su i oni tu neki faktor,ali ne vide koliko je to sto pisu bolesno.Problem je sto hoces kosu sam sebi da pocupas kada procitas za neki dogadjaj na kome si bio,da ga neko izvrce i pise kako nije.
Danas su se svi vec izvestili u pisanju,i oni koji lazu i oni koji govore istinu i kada su grupe nasih velicina u pitanju,onaj treci koji cita,mora dobro da razmisli ko je tu u pravu za sta jer nas on gleda kao priblizne,kao rivale.Sada je vec doslo dotle da i oni koji su u gubitku,vec znaju semu kako da se izvuku iz lose pozicije kada pisu,ili jos gore,na ime svoje grupe pricaju gluposti koje dobijaju tezinu jer je deo velike tribine,a ono laz do lazi,glupost do gluposti.I tako se vrtimo u krug bez nekog nagovestaja da ce nesto izaci na videlo kako treba.I onda po nekad covek izgubi volju za pisanjem kada vidi kakav je ovo svet i sta sve moze da se procita.Sigurno i kod nas ima nerealnih komentara s vremena na vreme,ali ovo sto neki rade ovde bas ubija zelju da se razmenjuju misljenja i da se nadmecemo u necemu.

tigar99
18-06-2013, 02:46
meni,nažalost,dugačke komentare kao tvoje ne objavljuju pa iz tog razloga ovde trolujem tj postavljam gomilu postova umesto jednog.

mislio sam da je ovde poenta da našu scenu približimo komšijama a ne da pišemo hvalospeve sami sebima. izgleda sam pogrešio.

p.s. za zastave nisi u pravu a i sam znaš kolika je gomila istih bila koja ne pripada nama. za one koje pripadaju ipak nama kapa dole.

tigar99
18-06-2013, 02:51
-2 paokove zastave-ne razumem poentu i veruj mi da nas ne tangira,iskreno.
-bumbarevo brdo-zaista je smeh da skinete ljudima zastavu sa ulaza u selo koja pitaj Boga koliko tamo već stoji.(za neupućene-nema veze sa Partizanom iz Beograda i Grobarima)
-kafe bar kraljevo-kakve to veze ima sa nama?
-grobari obrenovac-nikada se nije pojavila ni na jednoj našoj utakmici,NIKADA!

tigar99
18-06-2013, 02:52
kumovi-ukradena iz podruma pre par godina. (da li ja treba vas da pitam koliko je vama trebalo muda da skupite da biste istu raširili kao što ti pitaš nas za duks!? zaista mislim da su to gluposti i da treba ozbiljno da se ponašamo!)

tigar99
18-06-2013, 02:53
blace ok,kumanovo ok,jf požarevac barjak takođe ok. ako sam neku zaboravio molim te podseti me.

tigar99
18-06-2013, 02:54
još jednom se izvinjavam svima što postavljam mali milion postova ali kada god napišem dugačak post neće ili ne može iz tehničkih ili drugih razloga da se objavi!

tigar99
18-06-2013, 02:59
grobari obrenovac sam doživeo isto kao kada sam 90-ih na severu marakane video latinični strah dok je na jugu iste original(ćirilični) bio okačen.

ne slažem se sa tobom da je taj dan bila vaša pobeda na tribinama pogotovu što kineski vatromet na početku utakmice me je podsetio na jeftini novogodišnji vašar a ne na ozbiljnu navijačku grupu. ne vređam,zaista,samo iznosim svoje viđenje i mišljenje.

tigar99
18-06-2013, 03:01
svaka navijačka grupa ima svoje uspone i padove,svoje pluseve i minuse i ne postoje savršeni i najjači! iz tog razloga sam se i registrovao ovde jer po tebi ispade da GROBARI skidaju gaće čim čuju za vas a kamoli kada vas vide. toliko od mene.
još jednom se izvinjavam svima vama zbog ovoliko postova.

pesticidi
18-06-2013, 08:29
Kako vas bre nije sramota da se prepirete ko seljanke na vasaru u smislu dali je jaci brus li ili cak noris,pa vidite da nam se ceo balkan smeje sa zajednicom opstine tuzla..........oteli su oni nama mi njima to zna isto ceo balkan ...sto se mene tice to bi bilo isto kad bih rekao da me cigani nisu tukli par puta ali muski dobro murija je kurac ,ali tukao sam i ja njih isto toliko mozda manje mozda vise i daj prekinite ovu komediju..............................posebno molim grobare da ne ulaze u rasprave i ne nasedaju na jeftine provokacije,zakljucite sami niko nista nebrise a pre se brisalo i za manje rasprave i gluposti,nego vas pustaju da vam se smeju ko papcima..a ovu decurliju molim da cute sta oni ima da pisu na ozbiljnom forumu a imaju od 18 do 24 godine......i molim vas nemojte da se brukate brukate scenu vas i sve nas koji pokusavamo da ostanemo neutralni..........molim vas.............

Vozdovac
18-06-2013, 11:01
grobari obrenovac sam doživeo isto kao kada sam 90-ih na severu marakane video latinični strah dok je na jugu iste original(ćirilični) bio okačen.

ne slažem se sa tobom da je taj dan bila vaša pobeda na tribinama pogotovu što kineski vatromet na početku utakmice me je podsetio na jeftini novogodišnji vašar a ne na ozbiljnu navijačku grupu. ne vređam,zaista,samo iznosim svoje viđenje i mišljenje.
A pisali smo vec ovde,ali ajde da ponovim nije problem.Prvo,dve paokove ako ne znas kako su pale,raspitaj se,ima itetako veze sa vama.Drugo,kumovi je prvo uzeta tako kako si rekao,pa je posle vracena pa uzeta na najispravniji moguci nacin(luda prica).Da je ostalo na prvom putu ne bi je sigurno izneli bas kao sto jos neke nismo zbog toga.Kraljevo vam je bila na fajnal foru u parizu,dakle,videla je utakmicu.Nije nikakav vredan trofej,ali je za razliku od Delija sa Drine,videla neku vasu utakmicu.Obrenovac je pronadjena u podrumu bas kao i kumanovo koja je stara vasa zastava i sigurno je nije niko sasio.A poznate su,barjak jedan,barjak drugi,blace,kumovi,pozarevac,lucani,vrsac i te dve paokove mi gledamo kao lep trofej iz mnogo razloga.Barem meni bi bilo lose da vidim olimpijakosove zastave kod vas i to da su recimo uzete kada su nasi i njihovi zajedno bili.Prema tome,7 zastava je tu koje su po vasim satro parametrima bitne,a ima jos par komada,koje vi kada bi rasirili nama,sigurno bi smatrali za trofej.Bumbarevo brdo stvarno debilizam,ali stvarno niko nije gledao i zagledao sta je to.Jebi ga,greska,nama na obraz.Ali da zanemaris sve ovo ostalo i likujes zbog ovoga,pa to nije zdravo razmisljanje,pogotovu kada se zna da ste nam u zadnjih 5-6 godina rasirili samo tu sa Drine.E da,i taj duks.
A sto se kineskog vatrometa tice,evo ti ovde je forum samalo vise navijaca nego kod vas sto ima na forumu,pa neka oni ocene dal je u pitanju kina,ili koreja.
I uopste mi nije namera da pisem da smo mi ovakvi a vi onakvi,ali kada krene nerealno da se pise mora da se reaguje.Bas i jeste poenta da se predstave grupe ovde,ali ne zaboravi kad se predstavljate da i mi postojimo ovde i ne moze bas sve da prodje.

Vozdovac
18-06-2013, 11:21
svaka navijačka grupa ima svoje uspone i padove,svoje pluseve i minuse i ne postoje savršeni i najjači! iz tog razloga sam se i registrovao ovde jer po tebi ispade da GROBARI skidaju gaće čim čuju za vas a kamoli kada vas vide. toliko od mene.
još jednom se izvinjavam svima vama zbog ovoliko postova.
Ja u glavnom ne pisem dok nas niko ne cacka,cak i nemam toliku zelju da nas predstavljam nesto ovde preterano.Par stvari je bilo bitno da se razjasne i to je to.Ali kada vidim da neko hoce da napise onako kako nije,ili uzima nas u usta i preko nas gradi sebi ime,onda se ukljucujem i ja a verovatno i ostali nasi.Inace,dok nas niko ne dira,nema ni rasprava nekih preteranih i dal je jaci brus li ili cak noris.
I uopste mi nije poenta price to sto kazes,samo da se zna istina ako je vec nesto pocelo da se pise.I nista vise.

Vozdovac
18-06-2013, 13:21
Polako stone island,moze da ima 50 gostovanja sa toliko godina.Ne zaboravi da oni recimo imaju kosarki mnogo,sto kod nas nije slucaj.

SEVERNI POLARNI KRUG
18-06-2013, 13:49
A pisali smo vec ovde,ali ajde da ponovim nije problem.Prvo,dve paokove ako ne znas kako su pale,raspitaj se,ima itetako veze sa vama.Drugo,kumovi je prvo uzeta tako kako si rekao,pa je posle vracena pa uzeta na najispravniji moguci nacin(luda prica).Da je ostalo na prvom putu ne bi je sigurno izneli bas kao sto jos neke nismo zbog toga.Kraljevo vam je bila na fajnal foru u parizu,dakle,videla je utakmicu.

Samo da se nadovezem na Vozdovca, zastava Kraljevo nije bila samo u Parzu na fajnal foru, videla je ona i stadion Jna!
Paokove zastave Cirih, vasa braca, sta je tu nejasno? Dolaze vam u goste redovno, na svaki derbi sigurno, a i zna se da su tamosnji Grobari gasteri u lepim i druzeljubivim odsnosima sa njima.

Tigara za Bumbarevo Brdo si jednino u pravu nasa greska i propust, nema sta!
Ima tu jos nekih grobarskih zastava da znas, al otom potom..

SEVERNI POLARNI KRUG
18-06-2013, 14:13
-bumbarevo brdo-zaista je smeh da skinete ljudima zastavu sa ulaza u selo koja pitaj Boga koliko tamo već stoji.(za neupućene-nema veze sa Partizanom iz Beograda i Grobarima)

Jedino zasta mozemo da se slozimo da je nas propust je ova zastava!
Zastava je bas i stajala tako kako kazes okacena, sama i nezasticena..
Iz neke price znam da su vidjeniji Grobari iz Beograda dolazili u to selo u posetu klubu kada je ulazio u visi rang, cak i poneli jednu od svojih zastava... Inace vlasnik tog kluba je jedan od sponzora Partizana.

Vozdovac
18-06-2013, 14:33
I sta covek posle ovakve stvari da napise?Treba u stvari birati sa kim pricati,ovako samo covek potrosi zivce bespotrebno.

Vozdovac
18-06-2013, 14:51
Nemoj brate da pise,bolje da se mi grizemo i nerviramo,nego da se otvara bure bez dna.Mnogo je lakse.Nemoj da nas ovakvi dovode u situaciju da mi pucamo i razvezujemo jezik.

Ercov
18-06-2013, 14:53
Ja ne znam zasto si se ti Vozdovac uhvatio u bilo kakvu pricu,ovog puta...pa svakome sa imalo mozga je jasno,sa cije strane je odjednom je doslo do mase registrovanih,koji nista i ne pisu osim o nama,i provociraju,cak stvari koje su "prezvakane",na ovoj temu sto puta...isto tako iole pametan covek lako moze da zakljuci zasto je to tako,i zasto uporno dolazi samo sa jedne strane,upiru iz sve snage da bar na netu pokusaju,ono sto ne mogu na drugim mestima,pisuci o glupostima i pitajuci gluposti,ne bi li se bar ovde stvorio privid nekakvog balansa izmedju najvecih grupa u Srbiji.Pokusavam da se setim,ali ne mogu,nijedan sa nase strane nije ovo radio,bar ne na ovom forumu,ovo sto oni rade...vec su temu dobro usrali,i za SEVERNI POLARNI KRUG,ne postavljaj im takva pitanja,molim te.

Vozdovac
18-06-2013, 15:00
Jebi ga,valjda sam takav jednostavno.Ne moze da stoji laz ili neko poremeceno misljenje kada se prica o nasoj grupi i tacka.Samo,ipak treba birati sa kim pricati,ali za to treba dobro utrenirati zivce svoje.

Vozdovac
18-06-2013, 16:12
Naucite nesto od Hrvata.Imali su derbi,imali su nerede,jel ko sta pisao,jesu li se prepirali ko je koga iznabadao?Nastavite na pp jer ko zna ko sve ovo cita.Moderator ako je Srbin nek pobrise ovih par stranica.Grobari,postavljajmo slike,klipove kad ima sta da se postavi i kad treba.Oni znaju ko su,mi znamo ko smo.Sto je vec neko napisao DVA SMO SVETA RAZLICITA.Tako je bilo,tako jeste,tako ce i biti.
Slazem se.

U priči
18-06-2013, 16:13
Ja ne znam zasto si se ti Vozdovac uhvatio u bilo kakvu pricu,ovog puta...pa svakome sa imalo mozga je jasno,sa cije strane je odjednom je doslo do mase registrovanih,koji nista i ne pisu osim o nama,i provociraju,cak stvari koje su "prezvakane",na ovoj temu sto puta...isto tako iole pametan covek lako moze da zakljuci zasto je to tako,i zasto uporno dolazi samo sa jedne strane,upiru iz sve snage da bar na netu pokusaju,ono sto ne mogu na drugim mestima,pisuci o glupostima i pitajuci gluposti,ne bi li se bar ovde stvorio privid nekakvog balansa izmedju najvecih grupa u Srbiji.Pokusavam da se setim,ali ne mogu,nijedan sa nase strane nije ovo radio,bar ne na ovom forumu,ovo sto oni rade...vec su temu dobro usrali,i za SEVERNI POLARNI KRUG,ne postavljaj im takva pitanja,molim te.

Pa čovek je najkompetentniji da im svima odgovori i kapa dole kako može svakom od njih ponaosob da replicira.
I zašto se čudite toliko na njih?! Pa svi mi smo imali i imamo priliku da sretnemo Grobare ili partizanovce u privatnom životu. I kako ide njihova priča? Svi jednako, kao jedan. Ako ćeš sa simpatizerom on zna se šta priča ... ako ćeš sa navijačem, opet ista priča. Mislio bi čovek uče negde na nakom seminaru kako iznositi "argumente". I sve što ti tvrde da je tako ili nije tako, oni to ne rade da bi te podjebavali .. ne, nego misle da je to tako i nikako drugačije. Hoćeš nekog ko je među vodećim ljudima ili neki zalutali na tribinu, otprilike im je isti neki nivo.
Nas je ovde od početka mnogo više na forumu i nikada nije bilo polemisanja i pokretanja ovakve priče. Pa ni sada, mnogi ne učestvuju i ne žele se nastavljati sa njima. Ali ne možeš ni pustiti da se nekoliko puta ponovi ista laž i ona polako postane istina.

U priči
18-06-2013, 16:16
Naucite nesto od Hrvata.Imali su derbi,imali su nerede,jel ko sta pisao,jesu li se prepirali ko je koga iznabadao?Nastavite na pp jer ko zna ko sve ovo cita.Moderator ako je Srbin nek pobrise ovih par stranica.Grobari,postavljajmo slike,klipove kad ima sta da se postavi i kad treba.Oni znaju ko su,mi znamo ko smo.Sto je vec neko napisao DVA SMO SVETA RAZLICITA.Tako je bilo,tako jeste,tako ce i biti.

Pa ti si se setio da se dozoveš pameti?! Koliko si puta podjebavao sa svojim glupostima zadnjih mesec dana? Na PP nisi ni odgovarao. Kada je rečeno još da se pred njima ne sramotimo. Pa imali su u zadnjih mesec - dva i derbi i sačekuše i padanja zastava jakih podružnica ... ni slovo nisu napisali ni jedni - ni drugi. Svaka čast!

Vozdovac
18-06-2013, 16:20
Zato bar nasa tribina da ne pada u vatru i ne pise stvari koje se ne pisu.Neka provocira ko hoce ne pricamo i to je to.Istrpi malo i teramo dalje,sve se na kraju sabira i daje celinu jednu koju ne moze niko da namesta i da folira.Zato Delije,pametno.

tigar99
18-06-2013, 16:34
naka neko okači sliku sa bilo koje utakmice,proslave pa čak i rođendana gde se vidi grobari obrenovac i ja ću da ućutim! niste mi odgovorili zašto pevate naše pesme(čudna raja)... takođe ne spominjete zadnji derbi pančevo,autokomandu,auto put i paraćin kada ste napali bor na presedanju a oni vam vratili autobus nazad. delije zastavu niste kopirali od nas, brigate niste kopirali od nas,armiju niste kopirali od nas,papagaja niste kopirali od nas,stil oblačenja niste kopirali od nas,male zastave niste od radovaca kopirali... ovo zaista nema smisla šta vi radite! kapiram da je laž najbolja za stvaranje mlađih naraštaja ali ovo je i za vas previše!

Vozdovac
18-06-2013, 16:37
Pred derbi pale neke majcice:
http://imageshack.us/photo/my-images/42/19495741.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/703/40925405.jpg/
Kako je pocelo zadnje prepucavanje na ovoj temi.

Vozdovac
18-06-2013, 16:45
naka neko okači sliku sa bilo koje utakmice,proslave pa čak i rođendana gde se vidi grobari obrenovac i ja ću da ućutim! niste mi odgovorili zašto pevate naše pesme(čudna raja)... takođe ne spominjete zadnji derbi pančevo,autokomandu,auto put i paraćin kada ste napali bor na presedanju a oni vam vratili autobus nazad. delije zastavu niste kopirali od nas, brigate niste kopirali od nas,armiju niste kopirali od nas,papagaja niste kopirali od nas,stil oblačenja niste kopirali od nas,male zastave niste od radovaca kopirali... ovo zaista nema smisla šta vi radite! kapiram da je laž najbolja za stvaranje mlađih naraštaja ali ovo je i za vas previše!

Nece niko da ti odgovara vise jer ne pise niko o desavanjima van stadiona.Sta li ste vi to jurili i sta racunate u pobede,to sami vi znate,ali neka vam i sladite se do mile volje.Prosto je neverovatno kada se pojavite tako sa nekim informacijama koje mi posle danima ne mozemo da odgonetnemo.Simpatizere jurimo da pitamo i ne znaju ljudi nista o tome.I opet,nece niko da vam prica nista sto se tice ulice ovde,shvatite to vec jednom.A sto se kopiranja tice,prezvakana tema 100 puta.Mozda nisi bio ovde neko vreme kad tako gledas na stvari.

tigar99
18-06-2013, 16:57
uvek sam govorio da vam je propaganda jača strana! ako iole imaš mozga ovo ćeš shvatiti kao kompliment koji ti zaista udeljujem. mi,GROBARI,smo uvek bili slabi po ovom pitanju i tu nema šta da se priča!
p.s. ako išta mrzim na svetu to je net ali pored tebe i tvojih vojnika,oficira itd mora i neko od nas da se pojavi i kaže koju. po svemu sudeći i po onom što vi pišete mi kao grupa i ne postojimo,ugasili ste nas davnih dana.

Marakana kuco!
18-06-2013, 16:58
Tesko da vas moze neko da kopira, mnogo ste autenticni http://youtu.be/pwwGIR-EZqE

tigar99
18-06-2013, 17:06
kućo,nisi godine stavio svoje ali si stavio čoveka kojeg odlično pamte svi tvoji stariji,toliko dobro ga pamte da su mu čak i zastavu kopirali i širili na severu džamahirije. hvala ti na podsećanju jer posle moje pomene da šijete zastave ovaj tvoj link je došao kao šlag na tortu.

Vozdovac
18-06-2013, 17:06
uvek sam govorio da vam je propaganda jača strana! ako iole imaš mozga ovo ćeš shvatiti kao kompliment koji ti zaista udeljujem. mi,GROBARI,smo uvek bili slabi po ovom pitanju i tu nema šta da se priča!
p.s. ako išta mrzim na svetu to je net ali pored tebe i tvojih vojnika,oficira itd mora i neko od nas da se pojavi i kaže koju. po svemu sudeći i po onom što vi pišete mi kao grupa i ne postojimo,ugasili ste nas davnih dana.

NIje to brate propaganda,propaganda je samo vas los izgovor zasto se toliko razlikujemo.Ali da ne duzimo dalje,ti mislis kako ti mislis i vecina grobara,ja suprotno,i to je to.Jedino mi nije jasno recimo,posto ti ipak ka starijoj generaciji naginjes,kako to da se ni jednom 90 ih ne seti da smo nastali od vas?Nego je tek 2009. godine neki "um" juga,koji je sa ko zna kakvim stazom,uspeo da se seti da ste i vi imali Delije zastavu.

Vozdovac
18-06-2013, 17:09
kućo,nisi godine stavio svoje ali si stavio čoveka kojeg odlično pamte svi tvoji stariji,toliko dobro ga pamte da su mu čak i zastavu kopirali i širili na severu džamahirije. hvala ti na podsećanju jer posle moje pomene da šijete zastave ovaj tvoj link je došao kao šlag na tortu.
Vidis,svako vidi na svoj nacin snimak.Recimo ja ga vidim kao kulminaciju vremena kada su se ljudi sprdali sa vama na raznorazne nacine.To ti je kao kada karleusu danas pitaju o njenom koncertu i ona kaze da je imala 40000 ljudi,i jos pusti snimak gde se ne vidi vise od 10000.Svako vidi ono sto zeli da vidi,ali za mene je ta zena opasno bolesna sa tim svojim vidjenjem.E sad,ko ne vidi kako treba,neka procene ljudi sami kada pogledaju snimak.

Ercov
18-06-2013, 17:12
[QUOTE=tigar99;251204]kućo,nisi godine stavio svoje ali si stavio čoveka kojeg odlično pamte svi tvoji stariji,toliko dobro ga pamte da su mu čak i zastavu kopirali i širili na severu džamahirije. hvala ti na podsećanju jer posle moje pomene da šijete zastave ovaj tvoj link je došao kao šlag na tortu.[/QUO
"Dzamahirije":rofl:rofl:rofl...i to receno od strane GROBARA!:rofl:rofl:rofl

tigar99
18-06-2013, 17:23
pitaj Red Devilse i neka ti oni objasne. njima ćeš sigurno više verovati. opet ti kažem,mi marketinški smo loši i to nismo uspeli da iskoristimo. postoji mnogo grobarskih izjava 90-ih na pitanja novinara šta bi rekli o delijama,citiram... ¨ Delije su svi momci iz Srbije a oni su cigani! ¨

ja tebi verujem neke stvari,a neke ne,ti meni ne veruješ ništa i to je zapravo suštinska razlika vas i nas! ja nas ne smatram nenadjebivima...
inače delije zastavu pamtim sa naše tribine kao što pamtim i grobarske brigade itd. najbolje je da pitaš komšije o toj zastavi pošto vidim da ovde ima ozbiljnih navijača iz stare juge.

...Partizan vole samo Delije ,Delije iz ponosne Srbije,njegovo ime neka večno sja ,hej,živeo Partizan i MAJKA SRBIJA!

u potpisu JUGOSLOVEN

Vozdovac
18-06-2013, 17:27
pitaj Red Devilse i neka ti oni objasne. njima ćeš sigurno više verovati. opet ti kažem,mi marketinški smo loši i to nismo uspeli da iskoristimo. postoji mnogo grobarskih izjava 90-ih na pitanja novinara šta bi rekli o delijama,citiram... ¨ Delije su svi momci iz Srbije a oni su cigani! ¨

ja tebi verujem neke stvari,a neke ne,ti meni ne veruješ ništa i to je zapravo suštinska razlika vas i nas! ja nas ne smatram nenadjebivima...
inače delije zastavu pamtim sa naše tribine kao što pamtim i grobarske brigade itd. najbolje je da pitaš komšije o toj zastavi pošto vidim da ovde ima ozbiljnih navijača iz stare juge.

...Partizan vole samo Delije ,Delije iz ponosne Srbije,njegovo ime neka večno sja ,hej,živeo Partizan i MAJKA SRBIJA!

u potpisu JUGOSLOVEN

Pitam ja starije zato ti i pisem sve ovo.Na severu se isto tako pevala pesma i to pre vase te, "igrale se Delije na sred zemlje Srbije",i tako mozemo da se vrtimo u krug sada bespotrebno.

Ercov
18-06-2013, 17:43

u potpisu JUGOSLOVEN

Pricano je o toj zastavi ovde,pricali su stariji iz mnogih navijackih grupa,i niko se ne seca te zastave sa juga"Delije",ali mozda je i bila samo se ljudi ne secaju,prelistaj malo forum...i kakve ta zastava uopste ima veze sa bilo cim,jer ste i sami svesni ,da nam ona nije sigurno bila nikakva inspiracija...suplja je prica o toj zastavi.

tigar99
18-06-2013, 17:43
ti to brate ne pitaš veruj mi,ili pitaš a lažeš ovde... pre max 7 dana sam sedeo sa ljudima koje sam gore pomenuo i koji su to ciganima ispred mene rekli a to je da GROBARI marketinški nisu znali da izguraju priču sa Delije,što je istina! igrale se Delije na sred zemlje Srbije je srBska pesma koju smo pevali i jedni i drugi a gore pomenuta je samo grobarska!
takođe su obe grupe pevale mi smo titovi ,tito je naš itd. nemam vremena da se raspravljam ovde,pogotovu što mi u Partizanu kasni plata pa moram da idem sada na posao drugi i prehranim se.
da ti dam savet jedan,onako bratski,srbski,bez ironije,smeha i podjebavanja... to što radiš(znam da želiš grupi najbolje i to nije sporno!),radiš nesvesno protiv svoje grupe jer ne postoji čovek na svetu koji je najbolji,najjači,nenadjebiv,bezgrešan itd a po tebi vi ste nekoliko svetlosnih godina ispred svih na planeti što ne da nije realno nego je zapravo i smešno!
još jedanput te molim da ovde pišemo u ime NAŠE navijačke scene i boljitka iste a ne da se sprdamo sa istom!

svi smo mi SRBI samo nas boje dele!
SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA!

Vozdovac
18-06-2013, 18:01
Nesto sto je bilo pre 20 i vise godine ne mogu da komentarisem niti da ocenjujem,ali dobro znam kada je moja generacija stasavala i generacije iza mene,kako je sve to izgledalo.Sto vam niko nije 95 e napisao copy-paste?Pa verovatno zato sto ste tada bili svoji i dobri kao grupa na neki nacin.Ipak,od 2000. na ovamo,mnogo stvari se izmenilo i to moras da znas.To najbolje znaju oni koji su sa jedne i druge strane rasli uporedo.Bas je glupo da sad izvlacimo sve nacine razmisljanja nasih ljudi,i da ih prikazujemo kod vas,ali mnogo ih ima.Sve ja razumem tebe sta zelis da mi kazes,bili ste vi kvalitetna tribina ranije nije to sporno.Moglo je i od vas da se nauci nekada sigurno,ali to vec duze vreme nije tako iskreno kazem.Ne znam stvarno sta bi mogli da preuzmemo od vas jer taj nacin razmisljanja je u stvari nas ali u nekom ne dovrsenom obliku.Vec skoro 15 godina se borite sami sa sobom i lazete da necete da radite neke stvari,a sve vreme ih radite i to dosta neuspesno.Kako se kod nas tribina poboljsava,polako sve uzimate sto valja i prebacujete kod vas.Malo stidljivo ali tako ide vec duze vreme.Od toga da ne delite vi pamflete i pozivnice za zurku,pa do toga da ne navlacite kese za djubre na glavu,pa ih opet na kraju navucete.Da ne pricamo o bratstvu sa rivalima nase brace,koje je tek krenulo sa mrtve tacke kada ste videli da smo mi to na nivou tribine ozvanicili.itd,borbi sa tapkarosima medju vama i jos gomole stvari koje tek na nasoj tribini vidite da daju rezultate pa ih onda kod vas gurate.Ima toga mnogo i to se oseca.Vise generacija odraslo tako sto im je nepojmljivo da bilo sta vide od vas ili da gledaju.
Kod nas,tu i tamo se potkrade greska pa mladji krenu "vi ste cudna raja",ali desava se jebi ga,mnogo ih je,a ne znaju svi istoriju bas do kraja.Desava se i drugima,starijima, s vremena na vreme,jer postoje pesme koje si mozda kao mali cuo,pa nisi siguran,i onda se dogodi tako po nekad propust u trenutku.
Ipak,o pesmama mislim da ne treba da pricamo jer ih imamo bar 30 ak samo nasih.Nase melodije,izmisljene,a imamo i gomilu onih koje smo samo mi obradili.Tako da je ne vidim tu nikakvu uvredu niti kompleks sto smo otpevali vasu pesmu u glavnom iz neznanja onih koji su je pokrenuli u tom trenutku.Greska,desava se.
Vi imate pesme koje ni ne znate da ste ukrali od invalida,zemunaca i ostalih manjih grupa.To je tek ludilo.Da pitas pola juga ce ti reci da je to vase i slatko ce se nasmejati kada im neko kaze da su to pevali ovi ili oni pre vas.
Ja prvi kazem za nasu grupu da je i gresna i da ima gomila stvari koja ne valja,ali isto tako umem da ocenim ko je gde.
Sto se plate tice,ja nista nisam rekao,ne znam sto tu pricu?

south side
18-06-2013, 18:10
Pricano je o toj zastavi ovde,pricali su stariji iz mnogih navijackih grupa,i niko se ne seca te zastave sa juga"Delije",ali mozda je i bila samo se ljudi ne secaju,prelistaj malo forum...i kakve ta zastava uopste ima veze sa bilo cim,jer ste i sami svesni ,da nam ona nije sigurno bila nikakva inspiracija...suplja je prica o toj zastavi.Ja vam se stvarno izvinjavam,ali ovo sto vi radite je cisto ispiranje mozga mladjim generacijama (0:21)

http://www.youtube.com/watch?v=Kn15zoGVOkY

Ercov
18-06-2013, 18:19
Ne znam sta hoces da kazes sa ovim snimkom,gde se cuje "hej Sloveni",to je utakmica iz 86`,sa Panatinaikosom,sve tribine su cesto pevale himnu,pogotovo vasa...orila se i kada ste igrali sa Groningemom 89`,

Front
19-06-2013, 00:27
Keva mu iz Čačka.

Azzurri
19-06-2013, 00:58
Keva mu iz Čačka.

Covik bez identiteta, cas se kune u Dinamo, cas u Zvezdu. Ljudska nula, kompleks msnje vrijednosti. Zajebano je to.

KOSOS
19-06-2013, 01:15
Keva mu iz Čačka.

jeste! Odakle je tvoja? Vokrijeva? Omer, Dljujaj, Ljajic..nja nja nja

Azzurri
19-06-2013, 01:21
koliko kompleksa

Jel tebi normalno to ili si samo subjektivan?

Rokstedi&Bibop
19-06-2013, 01:29
Covik bez identiteta, cas se kune u Dinamo, cas u Zvezdu. Ljudska nula, kompleks msnje vrijednosti. Zajebano je to.

Žuti nema nikakve komplekse i sve što misli to i kaže. Hrvat je, stari mu je Hrvat (tako kod nas to ide što ti je otac to si i ti, ne znam kako je kod Srba no kod nas se sve gleda po muškoj liniji), i kao takav je Zvezdaš jer mu je Zvezda omogućila sve u karijeri. Ja tu ne vidim baš nikakvih problema. Nije ni prvi ni zadnji Hrvat koji je bio navijač Zvezde u ono vrijeme, a o Partizanu da ne govorim. Bilo je i Srba koji su bili vatreni navijači Hajduka, puno rijeđe i Dinama. Bila su to neka druga vremena kojih se Robi ne želi odreći, i tko mu može staviti soli na rep? Nitko, baš nitko.

Azzurri
19-06-2013, 01:33
Žuti nema nikakve komplekse i sve što misli to i kaže. Hrvat je, stari mu je Hrvat (tako kod nas to ide što ti je otac to si i ti, ne znam kako je kod Srba no kod nas se sve gleda po muškoj liniji), i kao takav je Zvezdaš jer mu je Zvezda omogućila sve u karijeri. Ja tu ne vidim baš nikakvih problema. Nije ni prvi ni zadnji Hrvat koji je bio navijač Zvezde u ono vrijeme, a o Partizanu da ne govorim. Bilo je i Srba koji su bili vatreni navijači Hajduka, puno rijeđe i Dinama. Bila su to neka druga vremena kojih se Robi ne želi odreći, i tko mu može staviti soli na rep? Nitko, baš nitko.

'Novokomponovana' ekavica, tri prsta, trenirka reprezentacije Srbije nedavno?

KOSOS
19-06-2013, 01:37
edit; bez uvrede ali ti koji prozivaš nekoga za nešto, upravo si svojim postom zasličao na takve na koje upireš.

p.s. kakve veze ima igrač prosinečki sa temom o navijačkim zbivanjima u srbiji?

Rokstedi&Bibop
19-06-2013, 01:41
'Novokomponovana' ekavica, tri prsta, trenirka reprezentacije Srbije nedavno?

A što bi trebao kajkat usred Beograda? Zar misliš da je Kranjčar kajkao na sve strane po Splitu? Tri prsta je dizao prema igračima, ne prema tribini. Trenirku Srbije je nosio jer je tamo polagao neku akademiju. Ja ne mogu za Žutog reći da je Jugoslaven, no definitivno ne jebe dva posto nacionalizam. Meni je to neshvatljivo, možda smo mi njemu neshvaljivi, no zasigurno lik nije kompleksaš. Pusti medijske pizdarije o "tri prsta" i trenirci srpske reprezentacije... Nebitne stvari u potpunosti. Žuti voli Zvezdu, to je njegov klub koji mu je omogućio sve. Znalo se to i devedesetih dok je igrao u Croatiji i u Hrvatskom dragovoljcu, znalo se i 1998. dok je uvaljivao Nizozemcima, znalo se uvijek i nitko nikada oko toga nije radio probleme. No odjednom, Žuti počinje smetati nekim ljudima.

tigar99
19-06-2013, 02:12
jeste! Odakle je tvoja? Vokrijeva? Omer, Dljujaj, Ljajic..nja nja nja

ja lično volim i Omera i Prekazija i Duljaja i mnoge...

to što je dečko iskomentarisao ˝a keva mu iz Čačka˝ je odgovor na vaše licemerje!

nemam ništa protiv Robija i kapiram vas i razumem zašto ga vi volite,uzeo je keš sa zvezdom i to ništa nije sporno! takođe nije sporno jer su cigani glasali a presudan glas je dala grupa koja je mnogo uradila za Srbe i Srbstvo pa samim tim ako oni kažu da je ok da bude u zvezdi onda je ok. ono što je sporno ovde je to što vi nas nazivate muslimanski klubom i uporno nazivate sebe STUBOM SRBSTVA a onda dovedete robija koji se grlio sa Tuđmanom i odjednom je to ok. to se zove dupli aršini a po meni licemerje jer smo mi i dalje muslimanski klub a vi niste ustaški! odatle i kreće opravdana sprdnja sa vama tipa a keva mu iz Čačka i ti si zvezdin četnik Roberte!

tigar99
19-06-2013, 02:23
@maloumnik
mislim da je glupo da mi kao gosti prozivamo ljude na njihovom forumu. takođe sam prijatno iznenađen što su nam uopšte dozvolili da pišemo ovde. jesmo sa njima neprijatelji i po tribini i po nacionalnosti ali ipak treba da budemo realni i skinemo im kapu što nas uopšte puštaju da budemo ovde.

...zato te molim kao brata Grobara i brata Srbina da to što želiš da ih pitaš sročiš malo drugačije i kulturnije. HVALA!

caporegime
19-06-2013, 10:36
zajebite i prosinečkog i zvezdu i želju i stanića.......
navijačke stvari. u protivnom, otvorite si neku posebnu temu.

Vozdovac
19-06-2013, 10:59
ja lično volim i Omera i Prekazija i Duljaja i mnoge...

to što je dečko iskomentarisao ˝a keva mu iz Čačka˝ je odgovor na vaše licemerje!

nemam ništa protiv Robija i kapiram vas i razumem zašto ga vi volite,uzeo je keš sa zvezdom i to ništa nije sporno! takođe nije sporno jer su cigani glasali a presudan glas je dala grupa koja je mnogo uradila za Srbe i Srbstvo pa samim tim ako oni kažu da je ok da bude u zvezdi onda je ok. ono što je sporno ovde je to što vi nas nazivate muslimanski klubom i uporno nazivate sebe STUBOM SRBSTVA a onda dovedete robija koji se grlio sa Tuđmanom i odjednom je to ok. to se zove dupli aršini a po meni licemerje jer smo mi i dalje muslimanski klub a vi niste ustaški! odatle i kreće opravdana sprdnja sa vama tipa a keva mu iz Čačka i ti si zvezdin četnik Roberte!
On je izuzetak,i jednostavno se radi o takvom coveku i legendi kluba.Nemamo ih mi nesto mnogo bas kada se prica o drugim nacionalnostima,kao recimo vi.I to je dovoljan pokazatelj ko je ko.Bio Prosinecki i prosao,a mi i dalje imamo svoj kurs i pravac tribine.Nije se promenio ni za pedalj,sta vise,jos je jaci.Niti smo postali manji nacionalisti,niti smo ograniceni kao saksija pa da ne znamo da vrednujemo stvari.Ispravan potez,koji je samo vama sluzio da se veselite malo,ali veruj mi,ni jedna jedina pesma ili parola nije uspela bilo koga da isprovocira ili uvredi,jer potice od vas.To ti je kao kada bi se mutav covek smejao nekome sto ne moze da izgovori slovo r recimo.

Neđo Kostić
19-06-2013, 11:58
takođe nije sporno jer su cigani glasali a presudan glas je dala grupa koja je mnogo uradila za Srbe i Srbstvo pa samim tim ako oni kažu da je ok da bude u zvezdi onda je ok.

Po glasovima grupa - žuti im ne bi bio trener!

tigar99
19-06-2013, 16:44
ne mogu a da ti ne odgovorim... najbolje bi bilo da pročitaš knjigu ¨100. derbi¨ koju ste vi štampali i onda da lepo vidiš i napraviš poređenje koliko je čijih igrača igralo kod nas a koliko kod vas. eto toliko od mene. što se mene tiče ova rasprava je zaključana i to ti tebi,VELIKOM SRBINU,STUBU SRBSTVA, kaže hrvat muslimanske veroispovesti!

a to za dovoljan pokazatelj ko je ko kažu tvoje i moje godine koje jasno pokazuju ko je gde i u čemu uopšte mogao da učestvuje!

maloumnik
19-06-2013, 16:49
zajebite i prosinečkog i zvezdu i želju i stanića.......
navijačke stvari. u protivnom, otvorite si neku posebnu temu.

Kazi mi u kakvim ste odnosima sa Mamicem?

Vozdovac
19-06-2013, 17:52
ne mogu a da ti ne odgovorim... najbolje bi bilo da pročitaš knjigu ¨100. derbi¨ koju ste vi štampali i onda da lepo vidiš i napraviš poređenje koliko je čijih igrača igralo kod nas a koliko kod vas. eto toliko od mene. što se mene tiče ova rasprava je zaključana i to ti tebi,VELIKOM SRBINU,STUBU SRBSTVA, kaže hrvat muslimanske veroispovesti!

a to za dovoljan pokazatelj ko je ko kažu tvoje i moje godine koje jasno pokazuju ko je gde i u čemu uopšte mogao da učestvuje!

Svaka tebi cast ako si bio tamo gde je trebalo,to ne znaci da oni mladji ne bi danas da treba.Ipak,ja ne pisem ovde o sebi niti o tebi,vec o nasim tribinama sa kojih smo mi.To sto ti kao pojedinac imas,sto si nekada imao,nista ne znaci kada se gledaju dve tribine.Moze da znaci o tebi ko si i sta si,ali da preko tvog jednog primera gledamo celu juznu tribinu,to ne ide tako.Vama ljudi ne mogu da se dogovore kada gostujete u Makedoniji pre godinu dana,dal su dobro dosli oni jkoji sebe smatraju Makedoncima ili nisu,dal moze neka zastava ili ne.Mi taj problem na tribini nemamo,jer znamo da bi nam dole dosli samo Srbi iz Makedonije na utakmicu jer je takva klima na nasoj tribini,i sigurno ne bi dali zastave nekih izmisljenih zemalja da se kace na nasu ogradu.To ti je dovoljan pokazatelj ko je gde.A dobrih individua ima svugde i u svakoj grupi i pod grupi,ali to ne znaci da su i cele tribine takve.Ne trebaju nikakve knjige da se citaju,dovoljni su najsveziji primeri,a ima ih jos podosta.

Ercov
19-06-2013, 17:52

Ja nisam procitao knjigu,ali ne sumnjam da je kod nas bilo vise fudbalera drugih nacinalnosti,i drugih veroispovesti nego u Partizanu...:cry:smijeh

tigar99
19-06-2013, 17:58
Ja nisam procitao knjigu,ali ne sumnjam da je kod nas bilo vise fudbalera drugih nacinalnosti,i drugih veroispovesti nego u Partizanu...:cry:smijeh

mislim da je najbolje da nas, sve koji nismo cigani,banuju ovde i da vi možete lepo da pričate sami sa sobom i živite u vašem imaginarnom svetu. ubuduće ne odgovaram na ovakve komentare iz razloga da ti meni ponudiš neki dokaz ja bi ga prvo pogledao a tek onda komentarisao.

Ercov
19-06-2013, 18:11
U cemu je problem?,pa ja sam rekao da "ne sumnjam",to znaci da ti verujem,pogotovo ovo, koji su igraci i odakle, kod koga igrali, i u kolikom broju...:cry

caporegime
19-06-2013, 18:12
uh, uh, uh......
što sad?
vidim da ne ide na fino.
onda ćemo ovako.
nećemo biti lijeni pa ćemo otvoriti posebnu temu srbija ali za ovakve stvari s margine navijačkih događanja.
isto ćemo napraviti i s hrvatskom jer stvarno mi je žao gledati kako se dobre i sadržajne teme pretvaraju u kokošinjac.
nažalost, alternativa je ili puštanje da svak sere po svome ili da se banira jedno 50% ljudi i pobriše bar 70% postova.
s tim, da bi svatko tko pokvari osnovnu temu nekom glupošću bio sankcioniran.
u ovoj " drugoj" temi bi se dozvolilo i malo opuštenije raspravljanje ali ni to ne bi bilo tako da se puste uzde pa da se sve nosi u pičku materinu.
ovo je tek prijedlog, ja vam ga dajem na razmatranje pa nek više ljudi dadne svoj stav o tome.
radi toga ću zaključati temu na nekoliko sati tek da bi se uspjelo pročitati ovo što piše jer imam osjećaj da bi u suprotnom, već nakon pola sata ovaj post bio zagubljen negdje u starim stranicama.
dakle, razmislite dobro i za nekoliko sati dajte svoj sud.

caporegime
19-06-2013, 23:43
nakon 7 i po piva sve brišem iz najjednostavijeg razloga.
dao sam prijedlog a nitko nije ni a rekao u vezi toga.
umjesto toga, vi ste počeli o saasvm destim stvarima.
ne kažem da poneki pojedini post nije imao smisla ali, pošto je bilo očekivani nešto drugo.....

Footie Fan
19-06-2013, 23:58
Sedam i po?? Ja sam na sestom, zato se i ne razumemo..Uspori ili ja da ubrzam:)

U priči
20-06-2013, 00:00
uh, uh, uh......
što sad?
vidim da ne ide na fino.
onda ćemo ovako.
nećemo biti lijeni pa ćemo otvoriti posebnu temu srbija ali za ovakve stvari s margine navijačkih događanja.
isto ćemo napraviti i s hrvatskom jer stvarno mi je žao gledati kako se dobre i sadržajne teme pretvaraju u kokošinjac.
nažalost, alternativa je ili puštanje da svak sere po svome ili da se banira jedno 50% ljudi i pobriše bar 70% postova.
s tim, da bi svatko tko pokvari osnovnu temu nekom glupošću bio sankcioniran.
u ovoj " drugoj" temi bi se dozvolilo i malo opuštenije raspravljanje ali ni to ne bi bilo tako da se puste uzde pa da se sve nosi u pičku materinu.
ovo je tek prijedlog, ja vam ga dajem na razmatranje pa nek više ljudi dadne svoj stav o tome.
radi toga ću zaključati temu na nekoliko sati tek da bi se uspjelo pročitati ovo što piše jer imam osjećaj da bi u suprotnom, već nakon pola sata ovaj post bio zagubljen negdje u starim stranicama.
dakle, razmislite dobro i za nekoliko sati dajte svoj sud.

Mislim da je ideja loša. Dobro si pitao, šta sada!? Čini mi se da ste polako ispustili konce iz ruku.
Mislim da je loš predlog jer rešenje nije otvaranje novih tema svako malo kada na nekoj drugoj počne rasprava koja se otme kontroli. To se već probalo, pa nije uspelo.
Konkretno za našu temu ... sada ima mnogo više ljudi nego pre ... možda smo čak i brojniji od vas a na našoj temi tri moderatora od kojih dva nisu tu, a treći niti može a niti ima želju (pretpostavljam) kontrolisati sve što se piše. Ja sam nedavno dao predlog i samo je Ercov prokomentarisao. Da se i nama i Grobarima da na biranje još po jednog moderatora iz vlastitih redova i mislim da je stvar rešena. Ubeđen sam da bi svako mogao uspešno kontrolisati svoje ljude, pa ne bi bilo pisanja onoga što ne treba i sl.

maloumnik
20-06-2013, 00:17
nakon 7 i po piva sve brišem iz najjednostavijeg razloga.
dao sam prijedlog a nitko nije ni a rekao u vezi toga.
umjesto toga, vi ste počeli o saasvm destim stvarima.
ne kažem da poneki pojedini post nije imao smisla ali, pošto je bilo očekivani nešto drugo.....

Zasto mi se brisu postovi gde postavim pitanje ili repliciram?

Vozdovac
20-06-2013, 00:18
Ne verujem da smo mi u stanju da odaberemo sta treba da stoji a sta ne.

maloumnik
20-06-2013, 00:25
Covek napise istinu I odmah mu brisu postove

U priči
20-06-2013, 00:26
Kod nas još nekog reda i postoji, sem pojedinačnih izleta mlađih koji ne razmišljajući, ishitreno napišu nešto.

Vozdovac
20-06-2013, 00:32
Ma zamisli samo da grobari imaju mogucnost da brisu nase postove,i sve ce ti biti jasno.A i obrnuto je jako tesko biti realan i ako bi se mozda ljudi trudili.

maloumnik
20-06-2013, 00:41
kod nas još nekog reda i po oji, sem pojedinačnih izleta mlađih koji ne razmišljajući, ishitreno napišu nešto.

ja sam pisao istinu i ono sto je tacno,ako ovaj forum sluzi da se pisu lazi i presipa iz supljeg u prazno onda je to strasno!!!!ako mislis da kod nas nema reda jer pisemo istinu koja nije upakovana u foliju onda ok!!dva smo sveta razlicita!!!kod vas vlada propaganda kod nas istina!!!!

U priči
20-06-2013, 00:49
Uopšte nemam nameru da se sa tobom raspravljam jer unapred znam da je to gubljenje vremena a i nisam na to mislio nego na kontrolu pisanja, šta treba da bude ovde a šta ne.

Footie Fan
20-06-2013, 00:59
Po onome sto ja vidim iz svoje majusne perspektive, ovde treba da se stavljaju fotkice, a ako treba neka rasprava, vidim da su Vozdovac i Tiger99 dovoljno kompetentni da to i izvedu na najbolji nacin.
Koliko kapiram, obojica su dosli ovde posle niza manje kompetentnih prozivanja (uz svo postovanje svih i moje generalno neznanje danasnje scene) i da rade ono najbolje sto mogu da tekstualno i argumentima stanu iza svoje tribine.

Pustimo takve ljude i one koje oni preporuce da pisu o medjusobnim odnosima danasnjeg i vremena 90-tih - barem tad znamo sa sigurnoscu da nije "cisto netovanje".

U priči
20-06-2013, 01:02
Po onome sto ja vidim iz svoje majusne perspektive, ovde treba da se stavljaju fotkice, a ako treba neka rasprava, vidim da su Vozdovac i Tiger99 dovoljno kompetentni da to i izvedu na najbolji nacin.
Koliko kapiram, obojica su dosli ovde posle niza manje kompetentnih prozivanja (uz svo postovanje svih i moje generalno neznanje danasnje scene) i da rade ono najbolje sto mogu da tekstualno i argumentima stanu iza svoje tribine.

Pustimo takve ljude i one koje oni preporuce da pisu o medjusobnim odnosima danasnjeg i vremena 90-tih - barem tad znamo sa sigurnoscu da nije "cisto netovanje".

E na to ja mislim.

maloumnik
20-06-2013, 01:30
E na to ja mislim.

Tako je!Slazem se skroz.

Footie Fan
20-06-2013, 02:07
Nisam nikakav Q bio ni nekad ni sad...ali sinovi srpski, ugledajte se na one likove koje je nick Bastonac pomenuo, a radilo se o umrlici Belgiji od strane vidjenijih ljudi Severa..I pokojni Belgija i ti ljudi koji su se potpisali na umrlici bili su ili jesu navijacke ljudine..Mnogo ih je jos nestalo ondak, sto sa jedne sto sa druge tribine, nestaju i danas deca..
Najbolje da se mi koljemo preko neta a neko to da upija i siri zlo...

tigar99
20-06-2013, 02:54

...kasnim ali moram da se umešam.
ova slika opisuje najveću SRAMOTU GROBARA!
a heroes su pale DVE ZASTAVE ISTI DAN!

pesticidi
20-06-2013, 04:37
...kasnim ali moram da se umešam.
ova slika opisuje najveću SRAMOTU GROBARA!
a heroes su pale DVE ZASTAVE ISTI DAN!

oni su najaci u prosipanju farbe po jugu kada su ga popusili za koreografiju ko klinci se potpisali na atletskoj stazi prosuli malo crvene farbe po stolicama na jugu.........potez vredan razglabanja na forumu:mete:mete:mete

unchained
20-06-2013, 07:05
Ma zamisli samo da grobari imaju mogucnost da brisu nase postove,i sve ce ti biti jasno.A i obrnuto je jako tesko biti realan i ako bi se mozda ljudi trudili.

Ja sam Grobar i mogu da brisem postove ali nikada nisam nijedan vas post obrisao bez obzira koliko se ne slagao sa tim.
Tamo gde sam mislio da je drugacije ja sam to i napisao i dao svoje argumente.
Vidi se brzo ko jesu pravi navijaci i svakako da imamo razlicite poglede, cak i mi Grobari imamo razlicite poglede na isti dogadjaj a kamoli vi.

Sto se tice tigra99 ja ga poznajem od 1988.-me i ovakav kakav je na forumu je bio i na ulici, kada je imao 16 godina on se prvi zatrcavao onako srcano i bez obzira sto smo bili jednom samo nas trojica a on ubedljivo najmladji.
Tako da oni koji misle da se radi o nekom 'galamdziji' iza tastature su se prevarili.
Nadimak tigar se ne dobija sakupljanjem slicica nego tamo gde je sve drugacije i puno ozbiljnije.
Cim se pojavio mi smo znali da ce on postati broj 1 na jugu cim jos stasa a momak je imao uvek puno postovanje za nas starije.
Iako smo cesto bili na 'suprotnim' stranama i pogledima mi smo uvek bili i ostali drugari.

Sto se tice brisanja postova, ja sam malo daleko i kaskam vremenski za vama a ovde se pise punom parom a tu je moj kolega i komsija rdbgd koji je realan i moze da proceni dobro da li je neki post ok ili ce samo nadodati vecu tenziju u nasem komsijskom zacaranom krugu.

Tu su Tigar i Vozdovac koji su kompetentne licnosti za zastupanje interesa svojih grupa i sigurno je da ce debate biti interesantne i iz prve ruke, naravno za ono sto treba da bude na netu.

rdbgd
20-06-2013, 12:32
sto se tice brisanja ,ovih zadnjih par dana sam obrisao ukupno 39 upisa na temi srbija ,racunajuci da cu time malo smiriti strasti.

.delijama sam obrisao 21 upis

crni guja 2
stone ajland 3
ercov 3
marakana kuca 5
spakupka 1
severni polarni krug 4
papazjanija 1
severa huk 1
blefer 1

grobarima 18

south side 7
maloumnik 6
pesticidi 2
kin 3

tigru i vozdovcu ,nisam obrisao nista jer pretpostavljam ko su i znam da svako pise iz srca ,bez obzira koliko se to nekima svidjalo ili ne .obojica imaju sta da kazu iz prve ruke ,a normalno da svako ima svoje vidjenje nekih dogadjaja i da se ne slazu oko istih .
ostale postove su obrisali drugi moderatori .
sto se mene tice ovo je kraj ,pisite sta hocete ,predugo sam u ovom navijackom svetu ,u jednom delu zivota paralelno sam se druzio i sa mnogim vidjenim legendama juga i svasta video i doziveo sa njima .
iz pijeteta prema pokojnim prijateljima iz obe navijacke grupe ,iz postovanja prema zivim pripadnicima obe grupe sa kojima imam povremeni kontaktak,ili se intezivno druzim ,necu vise pisati na ovom delu foruma ,i necu nasedati na provokacije ljudi koji nemaju pojma o cemu pisu ili znaju vrlo malo iz trece, cetvrte ruke .necu da u nekom afektu napisem gomilu prljavstina za koje znam u zadnjih preko 30 godina koje su pratile navijace sa obe tribine i da stvarno nikom posle toga ne bude dobro . pozdrav svima i sa kojima sam se slagao i sa kojima nisam ,i apelujem da se sete da njihove upise citaju mnogi i da paze sta pisu ,da ne bi neki kretenski upis inspirisao nekog sa kratkim fitiljem i uradio nesto zbog cega cemo svi posle kukati ,tipa sta je ovo braco ,gde ovo vodi i slicno .
south side je dobio ban na 7 dana zato sto se zalio drugim moderatorima na moje brisanje .proci ce to brzo ,pozdrav i njemu .

Vozdovac
20-06-2013, 13:49
Iskreno,mene je pokrenulo da dodjem ovde zato sto sam tebe video.Mislim da ovaj forum ne bi bio takav kakav jeste bez tebe.Ako ikako ima sanse,preispitaj odluku jer ovaj forum nije isti bez samo par ljudi.Ja prvi nemam sta onda da trazim ovde ako vidim da ti ne zelis da pises.Ispasce da je ovo tribina 2 forum.Treba da se nauci da se komunicira,da se razmenjuju misljenja i da se stane na loptu.Ja cu prvi da probam to.Ali nikako da odlaze ljudi poput tebe zato sto se nakupilo sve i svasta ovde.To bi bas bio veliki poraz za navijace da se ovo mesto prepusti kojekakvima bez svog "imena i prezimena",bez identiteta.I retkost je da neko ima tu opciju da odlucuje ovde i da zna kako treba sa time,a ti to znas.Tesko ce se medju nama ovde naci objektivniji.

caporegime
20-06-2013, 14:12
Iskreno,mene je pokrenulo da dodjem ovde zato sto sam tebe video.Mislim da ovaj forum ne bi bio takav kakav jeste bez tebe.Ako ikako ima sanse,preispitaj odluku jer ovaj forum nije isti bez samo par ljudi.Ja prvi nemam sta onda da trazim ovde ako vidim da ti ne zelis da pises.Ispasce da je ovo tribina 2 forum.Treba da se nauci da se komunicira,da se razmenjuju misljenja i da se stane na loptu.Ja cu prvi da probam to.Ali nikako da odlaze ljudi poput tebe zato sto se nakupilo sve i svasta ovde.To bi bas bio veliki poraz za navijace da se ovo mesto prepusti kojekakvima bez svog "imena i prezimena",bez identiteta.I retkost je da neko ima tu opciju da odlucuje ovde i da zna kako treba sa time,a ti to znas.Tesko ce se medju nama ovde naci objektivniji.

tssss... zašto pozornije ne čitaš?

naime, rdbg kaže:
necu vise pisati na ovom delu foruma

što bi trebalo značiti da neće pisati na temi "srbija" (iz već izloženih razloga).
a kako je naš kolega rdbgd većinu svog opusa ostavio na temama old photo i old school hools, zapravo se neće promijeniti.
ništa.
on je i dalje tu, na svom mjestu a njegov post rađe shvatite kao kritiku ponašanja nekih članova koji pričaju svašta.

Inkvizitor
20-06-2013, 14:26
Od rdbgd-a, za kojeg nisam znao kad se registrirao ni tko je ni što je, a saznavši na kraju tko je i što je, i što ima iza sebe, navijački i nenavijački, mogu reći da na cijelom podforumu nema čovjeka poput njega koji nijednom rječju nikad nikog nije omalovažio, izrugao ili predbacio nekom nešto.

Tom čovjeku se vjeruje, jer ako on nešto kaže ili prepriča onda imaš osjećaj da je to tako bilo i nikako drugačije. Mislim da nema veće stvari kad ti vjeruju , ne tvoji, nego kad ti vjeruju suparnici ili protivnici.

On je jedan od stupova ovog podforuma i bez njega i još par ljudi ovoga ne bi ni bilo.

Ne vidim ikoga tko bi bolje moderirao ovo mjesto , tj ovaj topic ali čovjeka ne možeš natjerati na nešto protiv njegove volje. Njemu su opcije uvijek na raspolaganju i tu se ništa ne mjenja.

Isprika na upadu i komentaru.

tigar99
20-06-2013, 14:50
ono što ja želim da kažem jeste da hvala Gospodu Bogu mi je internet konekcija bila loša noćas i da nisam mogao da pišem. do 6 jutros nisam mogao da zaspim i došlo mi je da bacim kompjuter kroz prozor od raznih gadosti koje sam pročitao o GROBARIma na ovim stranicama. Jebem sam sebi majku što sam ikada došao ovde i bilo šta pročitao a kamoli što sam počeo da pišem. počeo sam da pišem na molbu Grobara koji su mi sa pravom rekli da se cigani ovde izdrkavaju. ovaj forum, posle pročitanih skoro svih postova, doživeo sam kao forum delija sever a ne neki drugi forum na kojem smo mi zapravo gosti(i jedni i drugi).

RDBGD je istinska legenda severne tribine i neko ko je poštovan u mnogom većim i širim krugovima ne samo našega grada i naše zemlje. takođe moram da kažem da vođu, a kamoli legendu ne pravi samo matična tribina već da bi se postao vođa a kamoli legenda moraš da budeš priznat i poštovan i od suparničke tribine a u ovom slučaju i od drugih suparničkih tribinA što i jeste slučaj sa gore pomenutim. to jeste zapravo slučaj samo sa RDBGD-om na ovom forumu i ni sa kim više!!! takođe moram da kažem da je RDBGD subjektivan ovde(ne zameram i kapiram) i ne želi da vidi šta je voždovac od ovog foruma napravio nazivajući nas turcima,muslimanima,ustašama,cinkarošima,žandarima ... ne mogu a da ne kažem(na dupe bi sada progovorio) da sam siguran, i to životom svojim, da ne znam ko to od svih ovih silnih ¨junaka ¨ bi imao smelosti i hrabrosti da me nekim od ovih imena nazove kada me sretne u gradu. ja sam GROBAR, i to mnogo duže i više nego vi cigani, pa samim tim sve te gadosti koje ste napisali o mojoj grupi lično shvatam i doživljavam! toliko toga napisanog o nama nisam pročitao niti čuo za života svog, a pogotovu nisam NIKADA doživeo i video da se ijedna grupa bavi drugom grupom toliko koliko se vi bavite isključivo nama!!!nemojte mi replicirati jer sa vama u nikakve dijaloge i rasprave više ne ulazim!!! jedini čovek kome mogu,želim,hoću i imam obavezu da odgovorim je RDBGD i niko više!!! to je što se tiče cigana!

što se tiče komšija kome ovaj forum i pripada... primetio sam da bezuslovnu podršku dajete ciganima i na neki način ih još i kuražite i stimulišete da pišu onakve gadosti o nama i sve ono protiv nas! ne znam koji je vaš cilj i razlog za sve to a ono što ja lično mislim(možda grešim) je da iz istorije koju vrlo dobro poznajete znate da su SRBI prkosan,hrabar ali ujedno i ,nažalost, glup narod kome je dovoljno ubaciti rovca i pustiti ga da se tamani i gloži među sobom!

što se tiče BRAĆE MOJE GROBARA mogu samo da ih zamolim i pitam za savet a to je da li mi kao GROBARI treba da nastavimo da učestvujemo u radu ovog foruma i budemo na istom ili da ga totalno izbojkotujemo?!? oni koji me dobro poznaju,a ima vas ovde BRAĆO mnogo,znaju da se ja uvek povinujem većini i ako se nekad ne slažem sa određenim stavom, pa vas zaista molim da budete pametni i razmislite šta nam je činiti. ja se neću oglašavati više sve dok ne odlučimo svi mi zajedno šta da radimo. toliko od mene.

VOLIM PARTIZAN I MAJKU SRBIJU! UVEK I ZAUVEK!!!

Inkvizitor
20-06-2013, 15:13
To su čiste gluposti. Moram reagirati kao admin i jedan od osnivača ovog portala. Zašto bi ikome od Torcide ili BBB ili bilo koje druge hrvatske grupe bilo u interesu da loži Cigane protiv Grobara ili navija za njih. Koji motiv?

Ako ćemo gledat navijački i nacionalno, nama su Grobari i Delije isto. Kao što su vama BBB i Torcida u nacionalnom smislu( pošto si se uhvatio te reference) isto. Tvrditi da na jednom forumu Hrvati huškaju Srbe jedne na druge nebuloza je prve klase.

To bi se isto moglo reći za Srbe kad daju pokoju opasku u svađi Torcide i BBB. Razaraju ionako krhku hrvatsku slogu.

To je osobni dojam na temelju ničega.

Vaša međusobna prepucavanja su samo vaša kao što su prepucavanja BBB i Torcide samo njihova a ne srpska stvar i srpski interes.

Vozdovac
20-06-2013, 15:30
e moram da kažem da je RDBGD subjektivan ovde(ne zameram i kapiram) i ne želi da vidi šta je voždovac od ovog foruma napravio nazivajući nas turcima,muslimanima,ustašama,cinkarošima,žandarima ... ne mogu a da ne kažem(na dupe bi sada progovorio) da sam siguran, i to životom svojim, da ne znam ko to od svih ovih silnih ¨junaka ¨ bi imao smelosti i hrabrosti da me nekim od ovih imena nazove kada me sretne u gradu. ja sam GROBAR, i to mnogo duže i više nego vi cigani, pa samim tim sve te gadosti koje ste napisali o mojoj grupi lično shvatam i doživljavam! toliko toga napisanog o nama nisam pročitao niti čuo za života svog, a pogotovu nisam NIKADA doživeo i video da se ijedna grupa bavi drugom grupom toliko koliko se vi bavite isključivo nama!!!
Ne moras da odgovaras,mozda je tako i bolje,ali cisto da vidis da gresis i to mnogo!Prvo,na temi o kodeksima sam ti napisao nesto sto te valjda jasno odvaja od onih koje nazivam zandarima i murijasima,i ne bi trebao da se osecas tako.Ipak,ti kao takav si pomeni u obavezi da korigujes neke stvari a ne da ti sam nasedas na to isto ili da precutno odobravas!Ljudski otpad je ljudski otpad i ne moze takav da ima alibi zato sto si ti mozda ispravan ili na mestu!Nikada nece imati niti ce ti to proci ovde.Lepo sam ti napisao da tvoja dela i tvoja istorija nisu merilo tvoje cele tribine.
Kada odes na vas sajt i procitas stvari gde se mi maltene optuzujemo za vremenske elementarne nepogode u Srbiji,samo sto jos neko ne kaze,"evo ih cigani unistili nam useve za ovu godinu",gde se provlace nasa imena u kontekstima koje ne da nisu na mestu,nego je bruka i sramota da to neko sebi dozvoljava,kada dozivis da ti ime stavljaju za stvari za koje ni ne znas da su se desile,da okrecu ono sto si rekao naopacke,ali povrh svega da namestas muriji ljude,da obelodanjujes nesto sto nije za forum tek tako,onda ces mozda da shvatis zasto ovde dozivljavas da i mi sebi malo damo odaska!A pri tome ne spominjemo nikoga po imence,ni jedan jedini dogadjaj,nista!Idi na nas forum,pa pronadji samo jedan dogadjaj da se opsisuje,samo jedan ne treba vise,ili ne daj Boze necije ime da se pominje,ako to nadjes,ja se necu vise javljati ni na jednom forumu!Nije tvojom zaslugom jug dobio taj epitet koji vec duze vreme nosi,a pogotovu forum,ali ocigledno da raznorazni imaju uticaja na tvoje rasudjivanje cim ne vidis stvari koje bi morao.Ako si ispravan,nemoj da podrzavas neispravno i cutis na to.Ja ako sam se par puta samo javio ovde na svoju inicijativu da pisem nesto,sve ostalo je podstaknuto necijim pisanjem posle koga covek ne moze da ostane ne dorecen.Ja ne smem ni da zamislim da su nam situacije obrnute sada,sta bi pisali ti vasi sve.

zg blue
20-06-2013, 15:45
iako sam rekao da nebum više pisao na ovom dijelu foruma,zato kaj imam kratak fitilj poput @tigra99 pa kada netko počne pisati loše o mojoj grupi ili opčenito našoj navijačkoj sceni ,onda poludim pa bubnem i kaj batre i kaj ne batre,ipak eto moram napisati nekaj kaj bi više nazvao opaskom nego komentarom.
jedini razlog zakaj sam ja ostao na ovom forumu,kao jedinom na kojem sam ikada sudjelovao ili ču sudjelovati,jesu neki ljudi poput RDBG-a i još možda njih par.RDBG je čovjek koji od početk ovom forumu daje apsolutnu navijačku vjerodostojnost,i tu se nema kaj dodati.prije mog dolaska na ovaj forum ni u snu nisam mogao pojmiti da bum sa nekim iz srbije komunicirao na način na koji komuniciram sa njime,niti da bum za ikoga od tam napisao ovo kaj ču sada napisati za njega. gospodin i fighter sa pokričem.
sve kaj mogu još dodati je to da bi svima iz srbije,komšijama obe boje bilo najbolje da pročitaju sve kaj je on napisao,pa da pokušaju komunicirati jedni sa drugima na tom nivou.
a donekle se slažem sa tigrom,jer i nismo samo on i ja primjetili da se nekim ciganima ovdje ponekad išlo niz dlaku.zašto takvu opasku nitko nije dao kada su ovdje od cigana bili najaktivniji @RDBG I BGDfantom?
molim lijepo da se ispravno shvati ova moja opaska,to je moje mišljenje,i netko se može i ne mora složiti sa njime,a ne da se sada opet udara na moj upis iz teškog i lakog naoružanja sa svih strana.
@tigar99
vjeruj mi ak misliš da netko iz hrvatske namjerno iz nekog smišljenog razloga protežira cigane,varaš se.možda se tu radilo o nekim krivim procjenama nekih moderatora,a na kraju fakat tko zna možda se radilo i o nekakvoj osobnoj simpatiji na nečiji stil pisanja.zato piši i dalje,vjeruj mi,svi ovdje jako dobro znamo da naša dva naroda nikada nisu niti če ikada biti jedno te isto. mi i vi-dva svijeta različita.i nitko iz hrvatske niti više ili manje simpatizira vas od cigana.vi ste nama svi isti,kao i mi vama uostalom.

caporegime
20-06-2013, 18:45
što se tiče komšija kome ovaj forum i pripada... primetio sam da bezuslovnu podršku dajete ciganima i na neki način ih još i kuražite i stimulišete da pišu onakve gadosti o nama i sve ono protiv nas! ne znam koji je vaš cilj i razlog za sve to a ono što ja lično mislim(možda grešim) je da iz istorije koju vrlo dobro poznajete znate da su SRBI prkosan,hrabar ali ujedno i ,nažalost, glup narod kome je dovoljno ubaciti rovca i pustiti ga da se tamani i gloži među sobom!

ti nisi normalan.
ako si zaključio da se ovdje profaniraju cigani a omalovažavaju grobari i da mi "komšije" učestvujemo u tome, onda, ili si imao loš dana ili ti treba neka pomoć.
ako vaši kolege s druge strane imaju više energije, vremena ili volje za rasprave onda je stvar u vama koji toga očito nemate.
ne budi sujetan niti na druge svaljivati krivicu.

možda bolje da nisi bio ovdje kad su se danima krvili zabranjeni i grobari jug jer šta se tu imalo pročitati, pozlilo bi ti.
i zanimljivo, upravo moderatori "komšije" su i apelirali da se svašta ne piše i mnogo toga je brisano jer je bilo prebolesno.
prema tome, pođi prvo od sebe, malo promisli pa ako ti se da, onda počni polako djelovati da bi se vaša istina ( a u navijačkom svijetu istina je najčešće subjektivna) prikazala na pravi način.

headhunters1988
20-06-2013, 19:35
sto se tice brisanja ,ovih zadnjih par dana sam obrisao ukupno 39 upisa na temi srbija ,racunajuci da cu time malo smiriti strasti.

.delijama sam obrisao 21 upis

crni guja 2
stone ajland 3
ercov 3
marakana kuca 5
spakupka 1
severni polarni krug 4
papazjanija 1
severa huk 1
blefer 1

grobarima 18

south side 7
maloumnik 6
pesticidi 2
kin 3

tigru i vozdovcu ,nisam obrisao nista jer pretpostavljam ko su i znam da svako pise iz srca ,bez obzira koliko se to nekima svidjalo ili ne .obojica imaju sta da kazu iz prve ruke ,a normalno da svako ima svoje vidjenje nekih dogadjaja i da se ne slazu oko istih .
ostale postove su obrisali drugi moderatori .
sto se mene tice ovo je kraj ,pisite sta hocete ,predugo sam u ovom navijackom svetu ,u jednom delu zivota paralelno sam se druzio i sa mnogim vidjenim legendama juga i svasta video i doziveo sa njima .
iz pijeteta prema pokojnim prijateljima iz obe navijacke grupe ,iz postovanja prema zivim pripadnicima obe grupe sa kojima imam povremeni kontaktak,ili se intezivno druzim ,necu vise pisati na ovom delu foruma ,i necu nasedatai na provokacije ljudi koji nemaju pojma o cemu pisu ili znaju vrlo malo iz trece, cetvrte ruke .necu da u nekom afektu napisem gomilu prljavstina za koje znam u zadnjih preko 30 godina koje su pratile navijace sa obe tribine i da stvarno nikom posle toga ne bude dobro . pozdrav svima i sa kojima sam se slagao i sa kojima nisam ,i apelujem da se sete da njihove upise citaju mnogi i da paze sta pisu ,da ne bi neki kretenski upis inspirisao nekog sa kratkim fitiljem i uradio nesto zbog cega cemo svi posle kukati ,tipa sta je ovo braco ,gde ovo vodi i slicno .
south side je dobio ban na 7 dana zato sto se zalio drugim moderatorima na moje brisanje .proci ce to brzo ,pozdrav i njemu .
Iako sam mnogo puta padao u vatru na ovom forumu i bio jedan od glavnih aktera pisanja svakakvih gluposti,pa samim tim i sam i odgovoran za tvoju odluku moram te zamoliti da ostanes i pises na ovoj temi jer iako sam ti NAVIJACKI protivnik apsolutno verujem tvojim postovima!!!

ANTI AGENT
20-06-2013, 20:24
Realno na ovoj temi bi samo Vozd trebao da pise.Ja pored njega ne vidim ovde nekog ,,ultrasa,, i ,,pravoslavca,, dostojnog da oponira njemu.Ostali neka lepo kace slike a ostavite pravo samo njemu da daje sud o svemu jer on to realno zasluzuje.Evo ja kao grobar ,doduse onaj sa istoka mu odajem duboki naklon i postovanje. GROBARI,Beograd,33,100 i mozda koja vise.

Vozdovac
20-06-2013, 20:32
Hvala ti puno na lepim recima,trudicu se da opravdam tvoje poverenje,mada nisam ga ja dostojan.

redleo
20-06-2013, 21:59
Gde ste bando pokvarena......Vidim kuvanje na sve strane....Kriza aaaa? Nema tekmi, pa ste se na forum bacili...Ako, ako razbijajte tastaturu, lomite monitore, čuvajte zdravlje i navijačku scenu!

Samo da vas pozdravim sve i da vam se zahvalim na brizi tokom moje "izolacije". Podršku, pozdrave, pomoć koju mi je žena prenosila i dobijala od svih vas mi je mnogo značila!

Eh da sam samo ovaj forum imao za čitati ne bi mi bile potrebne razne šarene pilule za lilule....

Bacam se ovih dana na čitanje propuštenih par stotina strana i pratim dalje dešavanja...VELIKI NAVIJAČKI POZDRAV!

A da, čestitam komšijama na osvojenim titulama mi ćemo se više potruditi sledeće sezone?! ;)

1981
20-06-2013, 22:20
Veliki pozdrav Leo i tebi i valjda je sve ok.:cool:

zg blue
20-06-2013, 23:07
interesantno je kak o Rdbg-u,čovjeku koji se je u stvari najmanje od svih ovdje prepucavao sa drugima,a kada bi ulazio u polemike,kaj bi bilo jako rijetko,onda bi sve riješavao elegantno kroz argumente,kak o njemu baš svi smo u stanju napisati bar nekaj pozitivno.i njegovi rivali sa komšijskog brda ali i mi iz hrvatske koji smo se sukobljavali sa njim i na ulici ali i gledali prek nišana.
to samo govori o tome da ti ne vrijedi nikaj ak nisi prošao u životu tu neku uličnu gradsku školu,jednostavno u ovom našem svijetu u kojem smo mi nekad kretali na tekme nisi mogao preskakati razrede.
nisi mogao kupiti casual obleku otiči na stadion i reči ekipi u kvartu evo ja sam sad navijač,zajeban lik.morao si se postupno dokazivati kod starije ekipe,odrađivati neke stvari da bi uopče mogao biti u njihovom društvu i trebalo bi ti puno km po jugi i puno uličnih tučnjava da bi te se primilo u ekipu.danas ekipa ide na tekme i veli pa ak te murija klepi i počne maltretirati pa moraš počet pričati,jer ak ti ne progovoriš bude netko drugi i sl nebuloze.pa mi smo nekad znali da nitko nebu na riji čalpri.
ne ide to tak,jednostavno ak preskočiš koji razred u ovom našem navijačkom svijetu,fali ti to,puno ti fali.naučiš i usvojiš krive stvari pod normalne.onda takvi dođu ovdje na forum i briju da je ono kaj su oni krivo naučili ispravno i to pokušavaju prodati ljudima kaj bi ono kaj oni uče godinama,prošli kroz mjesec dana nekada.lijepo vam je čovjek ovdje napisao da je dugo u svemu ovome i da ak on počne pričati o prljavštinama da ziher nikom nebu dobro.a vi dalje po starom.
ali to se tiče i nekih ljudi iz hrvatske kaj pišu po ovom forumu.zaletavaju se bez potrebe,ali ono kaj mi je posebno drago da nekolicina bitnijih mlađih iz moje grupe kaj sad drže našu priču,kuže da nema previše od toga da se prepucava i prekenjava po netu,i to mi je drago,zato imaju moju punu podršku.ja sam od njih puno naučio o predstavljanju grupe na netu.a oni od mene neke stvari kaj se stiču jedino iskustvom.
u biti mene libo ona stvar kaj se događa na ovom podforumu ali ak tu izgubite Rdbg-a,kaj je za ovakav tip foruma idealan lik,izgubili ste puno.više je on napravio za marketing svoje grupe sa svojih ne previše priča,ali sve realne,sa slikama i video klipovima nego ostatak njegove grupe zajedno.u zadnje vrijeme na cijelom forumu ljudi su se utopili u bezplodnim i uzaludnim raspravama.pojavili su se tu likovi koji prelako ulaze u bezpotrebna lamentiranja i filozofiranja pod izlikom obrane svoje grupe,a u stvari vidi se njihova zaljubljenost u sebe i svoje postove,tak da ziher poslje po noči ko pravi narcisi nekoliko puta čitaju te svoje tekstove,diveči se svojim savršenim rukotvorinama.ak uđeš u raspravu sa takvim njuškama napravio si salto mortale,jel njihova motivacija je narcisoidnost,a to im daje beskrajnu volju za pisanjem i i prividno skuliranom raspravom sa vama.
inače ovaj podforum ima dobre moderatore i sa ganske i sa grobarske strane.to po meni nije nikakav problem,problem je cijelog foruma kaj se od jednom pojavila masa ljudi kojima je motiv registriranja na ovaj forum jedino samopromocija maskirana pod krinkom borbe za svoju grupu.
treba udariti sa banovima jer je fakat zadnji trenutak da ne ode sve kvragu.
ps.
dobro se vratio @red leo,izašao si sad prije ovih jbn vručina,mislim nikada ne valja tranu,ali po ovim vručinama je.strava.

bgd_fantom
24-06-2013, 10:13
i jednima i drugima i trecima i...koji ga stavljaju u usta da su samo mogli da vide na cas kolika je to velicina i autoritet na nasoj tribini bio,ne bi ste mogli da verujete!u to vreme kad krecemo na gostovanje ja kad vidim njega i njegova 3,4,5 pajtosa,ynam da nemam o cemu da brinem.znam da necemo ustuknuti ni pred kim,da stariji nece cackati mladje i da cemo napraviti dobro sranje ako se i najmanja prilika ukaze za to.e to je rdbgd najobjektivniji clan sa nase strane,mislim srbske

ANTI AGENT
24-06-2013, 11:35
edit: cinizme ostavi za neku drugu temu.
i stavi generalije na načib kako to svi ovdje rade.

Beogradski davitelj
24-06-2013, 14:29
Jel moze neko da malo bolje opise napad Delija na Armadu u Sloveniji.

Azzurri
24-06-2013, 14:57
Jel moze neko da malo bolje opise napad Delija na Armadu u Sloveniji.

Prestani izvlacit informacije s raznoraznih foruma. Nikakve delije nisu bile.

bgd_fantom
24-06-2013, 17:53
edit: cinizme ostavi za neku drugu temu.
i stavi generalije na načib kako to svi ovdje rade.
gde si ti video cinizam.ja sam bio totalno ozbiljan.RDBG je rodjeni autortet, ja to znam jer sam od 87 do 91 bio na puno gostovanja sa doticnim,i dan danas mi je veliki prijatelj.nesporazum prijatelju!!!

Front
24-06-2013, 18:14
gde si ti video cinizam.ja sam bio totalno ozbiljan.RDBG je rodjeni autortet, ja to znam jer sam od 87 do 91 bio na puno gostovanja sa doticnim,i dan danas mi je veliki prijatelj.nesporazum prijatelju!!!

Sad je još veći nesporazum:)

caporegime
24-06-2013, 20:39

s tim se slažem ali kao što vidiš, opaska se nije odnosila na tebe.
haha, pa to nije ni bio odgovor na tvoj gornji post nego editiran post od drugog čovjeka.
predpostavljam da ga nisi pročitao?

siminovac8
25-06-2013, 01:51
Dijabole Batajnica ,rezime sezone 2012/2013
3. Bg liga

http://www.youtube.com/watch?v=ZuVNESaDcK8&feature=youtu.be

ANTI AGENT
25-06-2013, 16:12
Izvinjavam se ,nije mi namera bila da budem cinican.Pa ako se protivnicki tabor pohvali ne znaci odmah da je sarkazam.Mozemo da budemo neprijatelji na tribini ali da se uvazavamo i postujemo.Zar ne,drugari?

EastEnders
08-07-2013, 02:09
Grasshoppers x Crvena Zvezda 06.07.2013

https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1044405_524126210988706_821597756_n.jpg

https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/599587_524126220988705_348883432_n.jpg

https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1044659_524126207655373_242460291_n.jpg

http://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jII49wleEXY&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%2 6v%3DjII49wleEXY

biro
08-07-2013, 12:05
........................

sisavac
07-08-2013, 12:57
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4VSqwdZQ-Yk

Azzurri
07-08-2013, 13:19
Kod nas, a i kod svakog s normalnim zakonom o navijacima, bi te priveli, nalupali ko konja, uvjetna, zabrana i po dzepu.

Uzivajte dok mozete.

BANDA
07-08-2013, 14:26
hvala, hoćemo. a jel si ti za ili protiv tog "normalnog" zakona o navijačima :nezna

Azzurri
07-08-2013, 14:30
hvala, hoćemo. a jel si ti za ili protiv tog "normalnog" zakona o navijačima :nezna

Ma to sam ti ja samo malo ljubomoran jer vise ne mozemo radit sta smo mogli ;)

Florida
07-08-2013, 14:58
Ma to sam ti ja samo malo ljubomoran jer vise ne mozemo radit sta smo mogli ;)Ljubomora je gadna stvar:)
Inaće onaj kapetan kad je onako u strahu predao traku vođi navijača i nije zaslužija biti kapetan. Ne vezano uz grobare znalo se to događati i u Hrvatskoj da navijači teroriziraju igrače, to mi je gadljivo ne zbog samog čina, više radi pičkastih reakcija igrača.

BANDA
07-08-2013, 15:22
ma to je jedan kreten koji je i ranije imao sukob sa navijačima sa zapada, tatin sin koga guraju čak i u reprezantaciju a ima dve leve drvene noge. jos balotelli ponasanje.
takav ne zasluzuje ni da igra u partizanu a kamoli kapiten da bude.
da ginu za klub a ne po splavovima, ljudi bi ih i vise postovali.

eurostar
07-08-2013, 19:05
http://www.youtube.com/watch?v=pSyH50flvYo&feature=share

inače kakva su ovo sranja da navijači imaju press konferencije?!

BANDA
07-08-2013, 21:49
da se ne bi išlo u tvorza

ZABRANJENI BEOGRAD
10-08-2013, 04:41
http://www.youtube.com/watch?v=K-CNzGU_r6Q

macan
11-08-2013, 20:58
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p320x320/998458_4674021908845_833122482_n.jpg

spakupka
12-08-2013, 00:02
fejsbuk da ostane na fejsbuku