PDA

Pogledaj Full Version : Članak: REGISTAR BRANITELJA: NE BIH JA GDJE JE I JURE !!!!

Modus
31-12-2011, 20:27
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1515-REGISTAR-BRANITELJA-NE-BIH-JA-GDJE-JE-I-JURE-%21%21%21%21

ljuta trava
01-01-2012, 12:06
-Ne bih ni ja na popis gdje je Jure .

-Dok sam živ , neću zaboraviti jednu sliku koja mi se urezala duboko u sjećenje .Sa majkom sam išao na grob poginulog brata , mog mlađeg brata , jedinog poginulog u Domovinskom ratu iz mojega malog pitomog sela .Bilo je negdje 96.godine , na treću godišnjicu pogibije .Već u to vrijeme počeli su se vraćati ,,dragovoljci,, iz Njemačke , Švicarske i drugih zemalja koje su ,,išli oslobađati,,....
Jedan moj nekada dobar prijatelj , odrasli smo zajedno , da i on se vratio sa ,,činom,, najnovijeg mercedesa , teško stečenog u ,,žestokim borbama,, negdje u Bavarskoj .

Reče mi tada moja majka :-Pogledaj , zbog ovakvih su ginuli , njegova majka ga dočeka , a ja svome sinu na grob idem .

Eugen Savojski
01-01-2012, 13:18
Ljuta travo, prije objave registra branitelja, treba objaviti registre osuđenih pedofila,ubojica,pljačkaša, registar zlostavljača u obitelji na čelu sa Antom Nobilom ,opančara aboliranih, "nutricionista" partizana koji su poždreali svu vegetaciju u mnogim dijelovima Hrvatske,registar udbaša i suradnika. A registar "Jure i specijalci" koji nisu uspjeli pojesti ni tanjur graha u svojoj postrojbi jer je rat već završio, objaviti posebno,zbog toga da ti iz postrojbi "za specijalne namjene" ne bi imali problema u druženju sa četnicima i balijama .

Hrvaticama i Hrvatima katolicima, posebno posjetiteljima ovog portala sve najbolje želim u Novoj 2012. godini.

Modus
01-01-2012, 13:24
Trebalo bi objaviti i registar moderatora sa portala koji brišu mene tebe i Travu :):)

To bi bio posao pravi.

Eugen Savojski
01-01-2012, 13:32
Ma tko će mene obrisati, pa ja sam jedini u stanju odrediti točnu dijagnozu balinskih bolesnika.

lotta lotta
01-01-2012, 13:48
ooooo, mard, lijepo napisano.
super:):):)

Modus
01-01-2012, 13:54
ooooo, mard, lijepo napisano.
super:):):)

Je li na komentar misliš :):)

lotta lotta
01-01-2012, 14:07
i jedno i drugo..i ovo travino je dobro.:)

Eugen Savojski
01-01-2012, 18:21
i jedno i drugo..i ovo travino je dobro.:)

Lotta, ti ćeš se uskoro naći u registaru branitelja na kojem se i ja nalazim ,bit će ti objavljeno ime , prezime,postrojba,ratni put. Sinoć sam minutu prije ponoći krenuo k vama gdje ste proslavljali doček Nove. Ti si otvarajući bocu pjenušca čepom razbila prozor ,mene je to impresioniralo i zamolio sam novog ministra branitelja Freda Matića da te uvrsti u registar. Tebi pusa i pozdrav......:):014

sagitarius
01-01-2012, 18:40
Sjajan tekst. Uistinu, otvoreno je mnogo više pitanja, a ne samo pitanje lažnjaka koji nisu vidjeli bojišnicu, a imaju sve prinadležnosti kao da su ratni heroji...
O mirovinama i nezasluženim elementima za gradnju kuća da posebice ne govorim, ali sve se to čovjek mora upitati nakon ovako jednog veoma slojevitog i snažnog teksta.
Čestitke autoru.
Svim članovima i gostima ovog portala želim sretnu i blagoslovljenu novu 2012.godinu.

lotta lotta
01-01-2012, 20:00
Lotta, ti ćeš se uskoro naći u registaru branitelja na kojem se i ja nalazim ,bit će ti objavljeno ime , prezime,postrojba,ratni put. Sinoć sam minutu prije ponići krenuo k vama gdje ste proslavljali doček Nove. Ti si otvarajući bocu pjenušca čepom razbila prozor ,mene je to impresioniralo i zamolio sam novog ministra branitelja Freda Matića da te uvrsti u registar. Tebi pusa i pozdrav......:):014
:rofl
pusaaaaaaaaa:)