PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Objava registra branitelja je bacanje (radioiaktivne )prašine u oči

Modus
30-12-2011, 09:22
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1504-Objava-registra-branitelja-je-bacanje-%28radioiaktivne-%29pra%C2%9Aine-u-o%C4%8Di

ljuta trava
30-12-2011, 10:19
Diana ,
plaćam piće , ovo je fantastično .:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

lotta lotta
30-12-2011, 14:29
Diana ,
plaćam piće , ovo je fantastično .:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

je, zena pise pravooo:)

Modus
30-12-2011, 14:53
I svi ti problemi će se rješiti objavom registra branitelja.To naprosto nije točno.
Ma objavimo registar branitelja neka služi svima u bilo koje svrhe neka dodatno natovare kakvu lažnu optužnicu na leđa istinskih branitelja,neka bude još slučajeva Purda i Marić a lažnima se i tako i tako ništa neće dogoditi.Pa ako su lažni ko će ih progoniti.Kukuriku vlast ili neko drugi. Imali su vremena barem 15 godina da to ustvrde.

Fred Matić je za objavu registra.Ja evo nisam.Što sada .Tvrdi da je dragovoljac .Laže .Ali ja jesam mogu dokazati . Objava je točno kako je Diana rekla BACANJE PRAŠINE U OČI I TO LOPATAMA NAM JE BACAJU.

Ja sam protiv npr.hoće li Fred moje papire da mu pošaljem ali onda neka točno napiše zašto ih šaljem i u koju svrhu da se ide sa mojim osobnim podacima .

NIJEDAN DOBAR RAZLOG za objavu ne postoji jer bude li imao i jedan istinski branitelj i najmanji problem radi objave registra objavljivanje nije ispunilo pravu svrhu.Ne trebaju mi tapšanja po leđima,ne treba mi objavljivanje imena i prezimena ja ću ga objaviti kada ja mislim da je to u mome interesu a ne jebeni Fred Matić.Odakle mu pravo.?
Da to pojasnim jednostavnije odjebite više od Hrvatskih branitelja tražite prave probleme tamo gdje treba među sobom.Mrš više :(:(:evil:evil