PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Rasema Handanović Zolja izručena vlastima BiH

Modus
27-12-2011, 19:23
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1492-Rasema-Handanovi%C4%87-Zolja-izru%C4%8Dena-vlastima-BiH

Modus
27-12-2011, 19:25
Kučka a ne žena :(:(:(

Eugen Savojski
28-12-2011, 04:14
Cijenjeni članovi ovog portala. Nije mi namjera niti bih ikada pokušao omalovažiti ženu.Ali ova spodoba i slične njoj nemaju sa ženama ništa zajedničko,osim imena ženskog. Bilo je žena koje su časno služile hrvatskoj domovini i hrvatskom narodu u domovinskom ratu. Liječnice u sanitetu,medicinske sestre ,koje su puno puta morale i dolaziti na prvu crtu po ranjenika,obol tih žena je ogroman u domovinskom ratu.
A ove koje su se uhvatile puške,od njih 10 ,9 ih je imalo hormonalni poremećaj. One su mahom raspoređene u pozadinu,pomaganje u kuhinji ,čistile su vojniim policajcima "kratke cijevi",mada bih ja volio u mojoj interventnoj postrojbi da je tad bila Ingrid Antičević Marinović koja je u Saboru rekla da ona nema ništa protiv dugih cijevi,a ja priznajem da jesam slabo održavao tad svoju pušku.
I takve cirkuske nakaze su se iživljavale nad nemoćnim i svezanim neprijateljskim vojnicima. Takvih nakaza je bilo na svim zaraćenim stranama. Zar nije bijedno i tužno da žena zlostavlja svezanog muškarca dvometraša, a ta ista nakaza nije u stanju sama otvoriti staklenku sa marmeladom. A ova nakarada je dobila nadimak "Zolja" zbog veličine vibratora kojim se koristila.

sagitarius
28-12-2011, 10:02
Nitko tako surov nemože biti kako to može biti žena.Ovaj monstrum će, nadati se, dobiti maksimalnu kaznu za svoje stravične ratne zločine, u protivnom svaka manja kazna će značiti da pravda nije zadovoljena.
Na potezu je pravosuđe, pa da vidimo kako će proći ova nakaza.

lotta lotta
28-12-2011, 12:54
Nitko tako surov nemože biti kako to može biti žena.Ovaj monstrum će, nadati se, dobiti maksimalnu kaznu za svoje stravične ratne zločine, u protivnom svaka manja kazna će značiti da pravda nije zadovoljena.
Na potezu je pravosuđe, pa da vidimo kako će proći ova nakaza.

BITCH!
slazem se sagi, nitko ne moze biti tako surov kao zena.
uzeti samo primjer abortusa koji se dogadjaju diljem svijeta.ako su zene u stanju ucinit takvo sto svome djetetu, kako nece nekome drugom.:cry

lotta lotta
28-12-2011, 12:56
Cijenjeni članovi ovog portala. Nije mi namjera niti bih ikada pokušao omalovažiti ženu.Ali ova spodoba i slične njoj nemaju sa ženama ništa zajedničko,osim imena ženskog. Bilo je žena koje su časno služile hrvatskoj domovini i hrvatskom narodu u domovinskom ratu. Liječnice u sanitetu,medicinske sestre ,koje su puno puta morale i dolaziti na prvu crtu po ranjenika,obol tih žena je ogroman u domovinskom ratu.
A ove koje su se uhvatile puške,od njih 10 ,9 ih je imalo hormonalni poremećaj. One su mahom raspoređene u pozadinu,pomaganje u kuhinji ,čistile su vojniim policajcima "kratke cijevi",mada bih ja volio u mojoj interventnoj postrojbi da je tad bila Ingrid Antičević Marinović koja je u Saboru rekla da ona nema ništa protiv dugih cijevi,a ja priznajem da jesam slabo održavao tad svoju pušku.
I takve cirkuske nakaze su se iživljavale nad nemoćnim i svezanim neprijateljskim vojnicima. Takvih nakaza je bilo na svim zaraćenim stranama. Zar nije bijedno i tužno da žena zlostavlja svezanog muškarca dvometraša, a ta ista nakaza nije u stanju sama otvoriti staklenku sa marmeladom. A ova nakarada je dobila nadimak "Zolja" zbog veličine vibratora kojim se koristila.
koji komentar:bravo:rofl:rofl

a, daj mi reci ta tvoja puška....zasto nisi vodio brigu o njoj;)

Eugen Savojski
28-12-2011, 14:07
koji komentar:bravo:rofl:rofl

a, daj mi reci ta tvoja puška....zasto nisi vodio brigu o njoj;)

Pozdrav i pusa tebi Lottice, a nisam mogao voditi brigu i o svojoj ljepoti i prekrasnom tijelu ,na kojem bi mi i Apolon pozavidio, da mi ga četnici ne unakaze ,a uz to još i pušku čistiti.:):)

lotta lotta
28-12-2011, 14:33
Pozdrav i pusa tebi Lottice, a nisam mogao voditi brigu i o svojoj ljepoti i prekrasnom tijelu ,na kojem bi mi i Apolon pozavidio, da mi ga četnici ne unakaze ,a uz to još i pušku čistiti.:):)

istina.....tako lijep muskarac...ne bi te ja uzela na fejs da ne valjas....bitno da si ocistio pusku kad je zavrsio rat...i sad je cistis redovno.jesi li?:)

Modus
28-12-2011, 14:35
BITCH!
slazem se sagi, nitko ne moze biti tako surov kao zena.
uzeti samo primjer abortusa koji se dogadjaju diljem svijeta.ako su zene u stanju ucinit takvo sto svome djetetu, kako nece nekome drugom.:cry

Na ovom komentaru ti kapu skidam.:bravo:bravo:bravo

Eugen Savojski
28-12-2011, 14:40
O Lottice ,hvala ti na lijepim riječima, jesam održavao pušku poslije rata redovito ,a sad istina rjeđe jer 42 godine su mi na leđima , još koju godinu pa ću pušku morati konzervirati a i oko moje plavo, nije više sokolovo.:):014

lotta lotta
28-12-2011, 14:40
Na ovom komentaru ti kapu skidam.:bravo:bravo:bravo

ajde, nek i ja jednom nesto pametno napisem.
vec sam se zabrinula...
osim toga moram malo vise pisat...treba mi titula "ugledni clan.";)

lotta lotta
28-12-2011, 14:42
O Lottice ,hvala ti na lijepim riječima, jesam održavao pušku poslije rata redovito ,a sad istina rjeđe jer 42 godine su mi na leđima , još koju godinu pa ću pušku morati konzervirati a i oko moje plavo, nije više sokolovo.:):014
42 god...ma najbolje godine za koristit pušku.
samo pucaj savojski!:)ti jos mozes i rafalno:evil

Modus
28-12-2011, 14:50

Ma pucam i ja sa pedeset skoro a ne on sa 42.Nismo mi za baciti .Ako ustreba tu smo :):)

Sada bi samo bili veterani pucanja :):):)

Eugen Savojski
28-12-2011, 15:39

Lottice, prebacim ja sa pojedinačnog na rafalno pucanje, ali mi se cijev brzo grije, ili ću promijeniti pribor za održavanje puške ili ću je stvarno morati konzervirati. A ako ništa bar ću se ispucati za Novu godinu, ima petardi.:014