PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Hrvatski Narodni Sabor kritizirao retoriku Durakovića i reisa Cerića

Graničar Jozo
21-12-2011, 10:52
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1461-Hrvatski-Narodni-Sabor-kritizirao-retoriku-Durakovi%C4%87a-i-reisa-Ceri%C4%87a

ljuta trava
21-12-2011, 13:18
IPAK SE OKREĆE ....

Napokon i HNS progovorio .:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

Graničar Jozo
21-12-2011, 13:44
da, jedino im zamjeram što su zapustiti internet stranicu.

http://hnsbih.org/

bitno je to.

ljuta trava
21-12-2011, 13:45
da, jedino im zamjeram što su zapustiti internet stranicu.

http://hnsbih.org/

bitno je to.

--Ne stignu , ubiše se od posla :evil:evil:evil:evil

Graničar Jozo
21-12-2011, 13:47
ma znam, samo je glupo da se ide priopćenjima preko HDZ-a. eto to je sve.

ma eto, ja malo zanovjetam :):evil

ljuta trava
21-12-2011, 13:53
ma znam, samo je glupo da se ide priopćenjima preko HDZ-a. eto to je sve.

ma eto, ja malo zanovjetam :):evil

-Ali upravo si primjetio jednu jako bitnu stvar , zaista bi morali pripaziti na takve stvari , ako misle biti nadstranački sabor .

Graničar Jozo
21-12-2011, 13:56
-Ali upravo si primjetio jednu jako bitnu stvar , zaista bi morali pripaziti na takve stvari , ako misle biti nadstranački sabor .

primjetio sam ja to još davno. samo eto mi sad palo na pamet, jer nema ništa važnije na pomolu.

a u pravo zbog toga što kažeš da je to ipak nadstranačka organizacija.

ljuta trava
21-12-2011, 14:02
primjetio sam ja to još davno. samo eto mi sad palo na pamet, jer nema ništa važnije na pomolu.

a u pravo zbog toga što kažeš da je to ipak nadstranačka organizacija.

Da padaju na tako bezazlenim ali bitnim stvarima ali izgleda da oni uopće to i ne shvaćaju ili ne žele shvatiti.

Graničar Jozo
21-12-2011, 14:04
Da padaju na tako bezazlenim ali bitnim stvarima ali izgleda da oni uopće to i ne shvaćaju ili ne žele shvatiti.

nije lako napraviti sadržajnu web stranicu, ali ipak bi se za to trebalo naći i vremena i novca, a sadržaja sigurno ne manjka.

ajmo stranke, ako čitate. do božića stavit nešto drugo osim linka na erotel. božićnu čestitku ako ništa.

:)

ljuta trava
21-12-2011, 14:09
nije lako napraviti sadržajnu web stranicu, ali ipak bi se za to trebalo naći i vremena i novca, a sadržaja sigurno ne manjka.

ajmo stranke, ako čitate. do božića stavit nešto drugo osim linka na erotel :)

-A i sama svrha postojanja HNS je promocija interesa Hrvata , ali ne shvaćaju izgleda nikako da je upravo internet najjači medij .Tako da su na tome polju potpuno zakazali , potpuno .
Pa danas iole ozbiljnija udruga ili mjesna zajednica vrši promociju putem web-a .Šteta što se ozbiljnije ne uhvate sa tim zadatkom , šteta ...

Graničar Jozo
21-12-2011, 14:14
-A i sama svrha postojanja HNS je promocija interesa Hrvata , ali ne shvaćaju izgleda nikako da je upravo internet najjači medij .Tako da su na tome polju potpuno zakazali , potpuno .
Pa danas iole ozbiljnija udruga ili mjesna zajednica vrši promociju putem web-a .Šteta što se ozbiljnije ne uhvate sa tim zadatkom , šteta ...

i ne samo što se svaka mjesna zajednica reklamira, problem je što se mi Hrvati i nemamo nigdje drugo reklamirati osim na webu. Eventualno radio postaje. ovo reklamiranje stavi u navodnike, jer se nacionalni interesi ne reklamiraju. oni se provode :)

a valjda će se i to riješiti

ljuta trava
21-12-2011, 14:18
i ne samo što se svaka mjesna zajednica reklamira, problem je što se mi Hrvati i nemamo nigdje drugo reklamirati osim na webu. Eventualno radio postaje. ovo reklamiranje stavi u navodnike, jer se nacionalni interesi ne reklamiraju. oni se provode :)

a valjda će se i to riješiti

Hoće jednog dana , samo pitanje je --KADA --

Graničar Jozo
21-12-2011, 14:20
Hoće jednog dana , samo pitanje je --KADA --

a jbg, kad su sad kao grogirani boksač. dolaze i oni sad pomalo sebi. bit će, ako ništa do Božića čestitka, a onda do uskrsa i sadržaj.

Eto, malo smo se udaljili od teme, al je bila prigoda.

ljuta trava
21-12-2011, 14:24
a jbg, kad su sad kao grogirani boksač. dolaze i oni sad pomalo sebi. bit će, ako ništa do Božića čestitka, a onda do uskrsa i sadržaj.

Eto, malo smo se udaljili od teme, al je bila prigoda.

Pa i nismo daleko od teme , bila je ovo rasprava ili prijedlog kako napraviti što bolju promociju , malo kritično ali dobronamjerno.

sagitarius
21-12-2011, 21:55
Što li čeka gosp.Valentin Incko, što li čeka gosp.Sorensen...
Zar treba dozvoliti da nekakvi likovi ma ko da su, uokolo prijete ratnim sukobima ko zadnje kafanske barabe i da ih za to nitko ne sankcionira...:(:(