PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Zoki, Ranko i "purgeri" s Kozare u borbi za bolje prekjučer

caporegime
20-12-2011, 18:01
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1459-Zoki-Ranko-i-purgeri-s-Kozare-u-borbi-za-bolje-prekju%C4%8Der

dimnjačar
20-12-2011, 21:26
Ovako je to bilo iz njihovih redova kad je bilo najteže i najsudbonosnije. A bilo je to u svibnju 1990. Gordana Grbić, ženka komunističko-SDP-ove epruvete Račana, ovako se oglasila:

http://www.youtube.com/watch?v=hStckpUd6vk

Kada je pobijedio na predsjedničkim izborima Josipović je - kao dijete iznad spomenute epruvete - nastavio stazama "Kud komunistička vojska prođe građanska će se zemlja zvat" i ovako je on predvidjeo ono što se danas obistinilo:

http://www.youtube.com/watch?v=Lm3U4wpbmWM

caporegime
20-12-2011, 21:31
nažalost hdz-ova nesposobnost i kompromitoranost, neujedinjena desnica i egoizam malih ljudi su više doprinijeli pocrvenjivanju hrvatske nego nesposobni i poludebilni jugoidi iz sadašnje vladajuće koalicije kojima je pobjeda poklonjena na pladnju prvenstveno na temelju propalih glasova i razočaranih državotvornih hrvata kojima je dosadilo uvijek između dva zla birati manje.

dimnjačar
20-12-2011, 21:41
nažalost hdz-ova nesposobnost i kompromitoranost, neujedinjena desnica i egoizam malih ljudi su više doprinijeli pocrvenjivanju hrvatske nego nesposobni i poludebilni jugoidi iz sadašnje vladajuće koalicije kojima je pobjeda poklonjena na pladnju prvenstveno na temelju propalih glasova i razočaranih državotvornih hrvata kojima je dosadilo uvijek između dva zla birati manje.

Slažem se.
Greške HDZ-a su evidentne i zbog njih su na zadnjim izborima zasluženo dobili po prnjoci. Ali. Sa ili bez gešaka HDZ-a, s porazom ili pbojedom koju Kukurikavci imaju, ništa od toga nije bilo sudbonosno za njihovu današnju karakternu crvenu boju. Taj virus je mnogo stariji i na ovom podneblju značajno postoji makar od "Bombaškog procesa".

Evo čekam bar 100 dana. Neka ispunu sve ono što su obećali. Nisam cjepidlaka i ne gledam iz kojih ruku dolazi ako je kvalitet i dobro za bh Hrvate.

Ne budu li ostvarili sva ona predizborna obećanja, kad su u pitanju bh Hrvati, doživjet će rafalno strijeljanje i to rafalom kakav nije imala ni teška strojnica njihovog Nikoletine Bursaća.

Kladim se: lakše je nama sačekati 100 dana nego li njima u ovom mandatu ispuniti sve ono što su obećali.

dimnjačar
20-12-2011, 21:44
Ah da,
pozdravljam sve forumaše i članove ovog portala.

Vaše kvalitetne diskusije navratile su me na ovaj portal.

Pozdrav svima bez iznimke

caporegime
20-12-2011, 21:48
ja osobno mislim da oni za bih hrvate neće učiniti ništa dobro jer da bi nešto učinili za početak trebaju imati nacionalni osjećaj pripadnosti i solidarnosti s tim ljudima.
a oni ga nemaju valjda niti s vlastitim roditeljima.
ova predizborna "obećanja" ili po meni barem suzdržavanja da udare po hrvatima iz bih kojim su dosada raspoirivali strasti svojih jugoidnih birača više je bila usmjerena k poentiranju na očitoj hdz-ovskoj slabost i istrahu da se aktivnije uključi u borbu za prava bih hrvata.

s tim u vezi mislim da su čak i na pokvaren i podmukao način vukli neke poteze oko nekih perfidnih šatrohrvatskih pojava u bih koji svojom glasnoćom u navodnoj borbi za prava bih hrvata valjda prikrivaju očiti višak urođene averzije koju imaju prema tom (svom ) narodu, pokušaj zadovoljavanja vlastitih interesa kao sve to u nekoj čudnoj kombinaciji i koalciji pojedinaca i pojava koje očito nije spojila tek želja da se tom narodu pomogne.
ali to je već da dublji elaborat.

neke pojave među hrvatsima u bih s toliko strašću pokušavaju pretvoriti kukuriku preziratelje bih hrvata u navodne prijatelje da mi se čini da tek argumenti i politička borba očito nisu dovboljni protiv takvih perfidnih pojava s neki dubokim i mračnim motivima i ciljevima.

dimnjačar
20-12-2011, 21:56
ja osobno mislim da oni za bih hrvate neće učiniti ništa dobro jer da bi nešto učinili za početak trebaju imati nacionalni osjećaj pripadnosti i solidarnosti s tim ljudima.
a oni ga nemaju valjda niti s vlastitim roditeljima.
ova predizborna "obećanja" ili po meni barem suzdržavanja da udare po hrvatima iz bih kojim su dosada raspoirivali strasti svojih jugoidnih birača više je bila usmjerena k poentiranju na očitoj hdz-ovskoj slabost i istrahu da se aktivnije uključi u borbu za prava bih hrvata.

s tim u vezi mislim da su čak i na pokvaren i podmukao način vukli neke poteze oko nekih perfidnih šatrohrvatskih pojava u bih koji svojom glasnoćom u navodnoj borbi za prava bih hrvata valjda prikrivaju očiti višak urođene averzije koju imaju prema tom (svom ) narodu, pokušaj zadovoljavanja vlastitih interesa kao sve to u nekoj čudnoj kombinaciji i koalciji pojedinaca i pojava koje očito nije spojila tek želja da se tom narodu pomogne.
ali to je već da dublji elaborat.

neke pojave među hrvatsima u bih s toliko strašću pokušavaju pretvoriti kukuriku preziratelje bih hrvata u navodne prijatelje da mi se čini da tek argumenti i politička borba očito nisu dovboljni protiv takvih perfidnih pojava s neki dubokim i mračnim motivima i ciljevima.

Jako je hebeno raspravljati o tome koliko dugo može vodu držati jedno naše mišljenje. Do sada sam morao bar tri put na dan korigirati mišljenje ali nikad znanje. Znanje možemo samo nadograđivati. Za sto dana imamo znanje. Neka ih. Što god mi mislili o njima oni će tvriditi suprotno.

Evo imaju sve: I predsjednika i Vladu. Oni sad mogu sve a njima nitko ništa ne može.
To je mač sa dvije oštrice.

Vjerovao ili ne, tu su sad Kukurikavci najranjiviji naspram svih onih koji misle svojom glavom. A njih je mnogo više od Kukurikavaca. Neka se konačno dokažu.

Sto dana dana dao bih i đavlu pa neka i njih.

Poslije, budemo znali i nećemo morati misliti.

caporegime
20-12-2011, 22:11
pa ovaj narod je već dao i 1000 godina pogrešnima i krivima.
može još i 100 dana.
al da idem staviti novce na rezultat ne bi mnogo razmišljao...iako bi molio boga da izgubim lovu

dimnjačar
20-12-2011, 22:17
pa ovaj narod je već dao i 1000 godina pogrešnima i krivima.
može još i 100 dana.
al da idem staviti novce na rezultat ne bi mnogo razmišljao...iako bi molio boga da izgubim lovu

Sumnjam da ćeš izgubiti opkladu. Sumnjam u njihovu volju i rezultat. Ali!

To ti je slično kao na predsjedničkim izborima u BiH. Sve da su svi rođeni i tek začeti Hrvati izašli na izbore ipak bi dobre Bošnje - zbog svoje brojčane nadmoći - na kraju Hrvatima "izabrale" Sejdu. Ali, da su dva HDZ-a bila jedinstvena i predložili jednog hrvatskog predsjedničkog kandidata, imali bi bh Hrvati i preko granice odjeka u onom moralnom segmentu.

Upravo iz te cake moramo izvući pouku. Nesmijemo im mi biti opravdanje za neuspjeh. Neka ih. Nećemo im dati povod da kažu kako su htjeli ali ih bh Hrvati nisu željeli. Evo im podrška. Nek nam naprave treći. Uspiju li, u tom slučaju, bez imalo stida, ja ću ih u znak zahvalnosti poljubiti u prepone.

mardar
20-12-2011, 22:23
Ja bih isto volio da oni mene demantiraju a ne ja njih .Mada su već par dana iza izbora smanjili velike izjave o trećem.Pusićka ga više niti ne pominje .Već je to nešto drugo.Eto neka se ja prevarim lako ću se posuti pepelom i reći ma hvala vam i oprostite što nisam vjerovao u vaše dobre namjere.I to ću učiniti sa zadovoljstvom :):)Pozdrav vama dvojici :):)

caporegime
20-12-2011, 22:24
samo onda ih treba doveasti pred zid. izbiti im sve adute kojima bi pokušali prvo malo vrludati pa onda standardnim frazama izazvati reakciju odnosno odbojnost na temelju koje bi mogli, slavodobitno reći u stilu bivšeg predsjednika gnjide, kako je problem u nama.
jesmo li dovoljno čvrsti, jedinstveni i politički stabilni odigrati tako?
sve je veća pojava političkih lešinara koji kroz lažnu brigu za taj narod razbijaju jedinstvo tek da bi se oni progurali na društvenu i političku scenu tek za svoje sitne interese.

dimnjačar
20-12-2011, 22:25
Ja bih isto volio da oni mene demantiraju a ne ja njih .Mada su već par dana iza izbora smanjili velike izjave o trećem.Pusićka ga više niti ne pominje .Već je to nešto drugo.Eto neka se ja prevarim lako ću se posuti pepelom i reći ma hvala vam i oprostite što nisam vjerovao u vaše dobre namjere.I to ću učiniti sa zadovoljstvom :):)Pozdrav vama dvojici :):)

I tebi sinko,
odoh na spavanje.

Sutra me čeka pakovanje kofera :)

Budem vam se javio iz domovine.

Čim stignem, a to je sutra.

Bog

caporegime
20-12-2011, 22:26
sretan put. dobrodošao kući

Humphrey
20-12-2011, 22:35
Volim to kako sdp-ovac može javno napisati da jedva čeka da krene demokratizirati navodno od politike neovisnu javnu kuću i nikom ništa.

Još mi je fascinantnije kako te na htv neće kazniti ako objaviš na dan kad mnogi oplakuju svoje mrtve najobičniju propagandu, ali ako se obračunavaš sa šefovima u eteru ide kazna, zaslužena nema sumnje, ali Šprajc je odmah nakon 18.11 trebao biti na zavodu za zapošljavanje.

ljuta trava
21-12-2011, 00:28
Volim to kako sdp-ovac može javno napisati da jedva čeka da krene demokratizirati navodno od politike neovisnu javnu kuću i nikom ništa.

Još mi je fascinantnije kako te na htv neće kazniti ako objaviš na dan kad mnogi oplakuju svoje mrtve najobičniju propagandu, ali ako se obračunavaš sa šefovima u eteru ide kazna, zaslužena nema sumnje, ali Šprajc je odmah nakon 18.11 trebao biti na zavodu za zapošljavanje.

-Potpisujem

ljuta trava
21-12-2011, 00:30
Čudna neka demokracija u kokošinjcu vlada , još ni vlast preuzeli nisu a već su se toliko izblamirali , već ljudi govore kakve su budale izabrali ....
A Šprajcoviziji je barem privremeno došao kraj , dok ga ne amnestira Drug Jovanović.

ljuta trava
21-12-2011, 01:17
Oglasio se i ogranak YUTEL-a

http://www.jutarnji.hr/ogranak-hnd-a-na-htv-u--smjena-zorana-sprajca-je-nelegalna-i-netransparentna/994780/

Graničar Jozo
21-12-2011, 08:35
Evo imaju sve: I predsjednika i Vladu. Oni sad mogu sve a njima nitko ništa ne može.
To je mač sa dvije oštrice.

nemaju sabor.