PDA

Pogledaj Full Version : Napustio nas je "Dragi vođa"

Humphrey
19-12-2011, 16:32
www.dailymail.co.uk/news/article-2075987/Kim-Jong-Il-dead-North-Korea-leader-dies-heart-attack-69.html

Zbog podmukle izdaje srca koje se okrenulo protiv Partije napustio nas je sjevernokorejski velikan i nadahnuti vođa Kim Jung- il. Njegova popularnost među sjevernokorejskim narodom je bez premca,a u svijetu jedino popularnost Ive "PravDA" Josipovića među hrvatima baca sjenu na njegovu popularnost.

Milijuni ljudi izlaze na ulice kako bi u suzama odali posljednu počast svom vođi. Upućeni kažu kako se takvo jecanje za najvećim ubojicom svog naroda nije vidjelo još od smrti Maršala.

Što vi kažete, hoće li Sjeverna Koreja krenuti putem zlih promjena ili će ostati na putu koji im je Vođa zacrtao?

Inkvizitor
19-12-2011, 20:48
vidi se ridanje..kao da se vremeplov vratio 31 godinu unazad..

Graničar Jozo
19-12-2011, 21:04

baš komentiramo žena i ja kako se sad većina smije tim jadnim korejcima, a ne vide šta je bilo prije toliko i toliko. mislim da su, od tih korejaca, jadniji oni hrvati koji se njima smiju.

caporegime
20-12-2011, 10:41
jučer sam gledao dokumentarac o sjevernoj koreji u produkciji htv-a
te komunjare bi stvarno trebalo ritualno odstrijeliti. koji je to bolesni mozak i dokle ide to njihove licemjerje i bezobraznost.........
baš ritualno. i to izmisliti nešto za pamćenje.

Humphrey
20-12-2011, 17:54
Gledao sam i ja taj dokumentarac, ali nikako se nisam mogao koncentrirat na ono što se tamo događa jer mi se stalno motalo po glavi kako bi valjda svi na Prisavlju i danas trčali za nogom najvećeg sina.

Dr. Vito Dugonoga
20-12-2011, 19:45
Ako vako nastavi
Mesicu nece imat ko doc na sprovod

caporegime
20-12-2011, 22:14
doću ću ja.
da se uvjerim je li krme za stvarno odapelo i da pustim neku poskočicu svadbenu na sav glas

Humphrey
20-12-2011, 22:27
Ja bih pozvao na malo umjerenosti, Dobri vođa je imao svojih mana i može se o njemu reći puno toga lošeg, ali prije nego mrtvog čovjeka optužimo za nešto tako monstruozno kao što je drugarstvo sa mesićem barem dajmo neki dokaz koji taj zločin potvrđuje.

ljuta trava
21-12-2011, 00:37
--Ja sam već bio pomislio da je crko Zlaja , kad sam vidio da se bacaju glavom o asfalt , pa ona vijest je kao na Fata TV ....Rekoh evo dan žalosti u bošnjakistanu hahahhaahhahahahaha

lotta lotta
21-12-2011, 17:23
ja ne mogu virovat- onoliko tuge i placa od onog naroda.
zar je ono moguće?je li ono iskreno?:zbunjen:

ljuta trava
21-12-2011, 18:40

Iskrenost je ,,velika,, kada se uzme u obzir izbor metak ili suze

Eugen Savojski
22-12-2011, 00:48

Lottice tebi pusa i pozdrav !
Jest ono je "iskreno" pogotovo na javnom mjestu gdje ima još ljudi.
Tako je bilo i u bivšoj Jugoslaviji kad je krepao jednonogi Joža,ljudi
su na zagrebačkom željezničkom kolodvoru bili spremni se baciti pod
Plavi vlak koji je prevozio lešinu Jednonogog,a u Splitu je prekinuta
nogometna utakmica Hajduk-C.Zvezda gdje su nogometaši plakali za
voljenim vođom,pošto navijam za Hajduk sjećam se da je od hajdukovih
nogometaša najviše urlikao ZL.Vujović, a sa tribina se začula pjesma
"Druže Tito mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo". Ja sam
bio 4.razred osnovne šlole i sjećam se da je Jednonoga nakaza krepala
u nedjelju a sutradan tek moja učiteljica pred nama "pala u nesvijest".Nama
klincima je bilo tad dobro,tjedan dana nismo ništa učili niti nas je itko
ispitivao,nego se cijeli tjedan na satovima čitao tadašnji tisak koji je
izlazio ,svi članci u novinama su bili posvećeni liku i djelu Jednonogog
tako da nije bilo čak mjesta na novinama za staviti ni datum izlaska
ni cijenu novina.
A najviše su padali tad u "nesvijest" i plakali skoro svi čelnici ili istaknuti
članovi sadašnjih političkih stranaka, mamu im jebem partizansku.
Lottice sad ćeš lakše zaspati jer nisi u školi učila kad je
mali tada dvonogi Joža skuhao svinjsku glavu i požderao sa ostalom djecom
od čega su dobili proljev. Kako se tad Joža brinuo za mlađu braću i sestre,
tko na takav tekst nije zaplakao i završio bar na infuziji najebo je,ovo zadnje
je šala.

Lottice laka ti noć i lijepo spavaj.

Hrvatski stražar

lotta lotta
22-12-2011, 16:24
savojski, gledala sam to u nekim dokumentarnim emisijama-tu tugu, plač i očaj kad je jednonogi krepo. ja gledala i smijala se. kaze mama-da, da, tako ti je to bilo.koja ludost !Isuse !
ali moram priznat u zadnji mah sam ze zakacila i bila titov pionir, doduse to vise bilo kao "fora" u maloj skoli.
nista se nisam zaklela tako da ja jednonogom mogu psovat.smiješ li ti ? i na kraju saljem ti ono sto ne smijem ovdje napisat...ma znas več... pusu

nemoj da me itko napada...meni savojski drag.:)

ljuta trava
22-12-2011, 17:39
savojski, gledala sam to u nekim dokumentarnim emisijama-tu tugu, plač i očaj kad je jednonogi krepo. ja gledala i smijala se. kaze mama-da, da, tako ti je to bilo.koja ludost !Isuse !
ali moram priznat u zadnji mah sam ze zakacila i bila titov pionir, doduse to vise bilo kao "fora" u maloj skoli.
nista se nisam zaklela tako da ja jednonogom mogu psovat.smiješ li ti ? i na kraju saljem ti ono sto ne smijem ovdje napisat...ma znas več... pusu

nemoj da me itko napada...meni savojski drag.:)

Tko Tebe smije dirati , tko ...

lotta lotta
22-12-2011, 19:46
Tko Tebe smije dirati , tko ...
ma netko, sta ja znam.
ne bih o tome--to cemo privatno, ti i ja.
bokić:)

Eugen Savojski
23-12-2011, 09:29
Ljuta travo, nju nitko ne smije napadati,
tko se to usudi zadavit ću ga klavirskom
žicom.
Tebi Travo, hrvatski pozdrav ,a Lottici
hrvatski pozdrav i pusa ,ne brini ruž za
usne ne koristim !
Bog i Hrvati !

Fraya
28-12-2011, 18:29

A da li su plakali drugovi Franjo Tudjman i drugarica Ankica kada je taj Tito umro?

caporegime
28-12-2011, 18:33
A da li su plakali drugovi Franjo Tudjman i drugarica Ankica kada je taj Tito umro?

kako ne.
od sreće.
a koliko se tek ljudi došlo uvjeriti da je jednonogo krme doista prohujalo plavim vlakom......

Fraya
28-12-2011, 18:50
kako ne.
od sreće.
a koliko se tek ljudi došlo uvjeriti da je jednonogo krme doista prohujalo plavim vlakom......

Meni je zaista blesavo da neko sere po jednom delu svog zivota ili zivotu svojih roditelja.
Vidim i ja da su danas na vlasti deca bas tih Titovih saboraca,drugova,generala,diplomata i to
u celoj bivsoj YU, a o NVO organizacijama i da ne govorim. Ali za to nije kriv Tito,za to smo krivi mi jer
ih biramo.

caporegime
28-12-2011, 18:54
s ovim se djelomično moram složiti
ali moji roditelji nisu bili obožavatelji jednonoge svinje
štoviše
uostalom, bi li po istom principu mogla zašpotati veterane jasenovca da seru po jednim dijelu svojih života provedenim pod paveličem samo zato jer su živjeli u njegovo vrijeme pod njegovom vlašću.
jer, sadržajno i suštinsku, to je to
nisam ti ja kriv što je tito omogućio redovitu opskrbu salamom i prvi doticaj s bijelim kruhom kao i zagarantorani sedmodnevni odmor zu radničkom odmaralištu na srednjem jadranu kao i dvosobni stan u kvartu, s tapetama, nakon 25 godina radnog staža roditelja kao i luksuz kupnje fiće i to nakon samo 6 mjeseci čekanja od uplate do dolaska

Fraya
28-12-2011, 19:08
s ovim se djelomično moram složiti
ali moji roditelji nisu bili obožavatelji jednonoge svinje
štoviše
uostalom, bi li po istom principu mogla zašpotati veterane jasenovca da seru po jednim dijelu svojih života provedenim pod paveličem samo zato jer su živjeli u njegovo vrijeme pod njegovom vlašću.
jer, sadržajno i suštinsku, to je to
nisam ti ja kriv što je tito omogućio redovitu opskrbu salamom i prvi doticaj s bijelim kruhom kao i zagarantorani sedmodnevni odmor zu radničkom odmaralištu na srednjem jadranu kao i dvosobni stan u kvartu, s tapetama, nakon 25 godina radnog staža roditelja kao i luksuz kupnje fiće i to nakon samo 6 mjeseci čekanja od uplate do dolaska

Nisu Capo ni moji, a nisu im dali ni garsonjeru.Ono sto je deda nekada pravio to i imaju.

Inace, ja sam iz malo drugacijih prica, barem glede tog Srednjeg ili Severnog Jadrana,ali
nije mi niko nista poklonio. Inace, ja se opasno nerviram kada mi ljubitelji lika i dela druga
Tita kazu da trebam biti zahvalna jer sam isla besplatno u skolu: Pa valjda je to neka
civilizatorska tekovina, mosh misliti Titini generali mi omogucili da idem u skolu.

caporegime
28-12-2011, 19:10
i tu se mogu snekim stvarima složiti.......

Fraya
28-12-2011, 19:29
i tu se mogu snekim stvarima složiti.......

Ma ti ces se na kraju ne samo sloziti 100% sa mnom nego ces se i zaljubiti u mene:))

Fraya
28-12-2011, 19:36
Kada se Nemacka ujedinila,Zapadni Nemci su Istocnim Nemcima nametnuli svoje "moralne vrednosti",uglavnom
su sa visine gledali ( a to rade i danas) na ljude sa Istoka neprestano im nekako sugerisu da su oni ziveli lose,
da su ziveli u diktaturi da su zbog toga i zatvoreni da ne kazem zatucani. To je razlog da se ta Nemacka nikada
stvarno nije ni ujedinila jer ljudi sa Istoka ne zele da im neko ponistava i pljuje po njihovim zivotima.

caporegime
28-12-2011, 20:24
Ma ti ces se na kraju ne samo sloziti 100% sa mnom nego ces se i zaljubiti u mene:))

otme li me ikad cia pa me podvrgne genetskim eksperimenitima i ukriža s nekom zvjerokom, pa mi izvrše lobotomiju i drže u kavezu idućih 20 godina, naletim li slučajno na tebe .....možda, tko zna

Fraya
28-12-2011, 20:46
A zasto? Zato sto ne biram HDZ?

caporegime
28-12-2011, 21:34
ne zam samo u kojoj prilici bi i mogla glasati za hdz.
nisi li službeno iz nekog dijela srbije?
ili se samo tako predstavljaš obzirom na šupljinu života budući ti hrvatske riječi i ostltali detalji ispadaju ko stvari jerryju lewisu u filmu artisti i modeli ili tako nekako.

Fraya
28-12-2011, 22:16
ne zam samo u kojoj prilici bi i mogla glasati za hdz.
nisi li službeno iz nekog dijela srbije?
ili se samo tako predstavljaš obzirom na šupljinu života budući ti hrvatske riječi i ostltali detalji ispadaju ko stvari jerryju lewisu u filmu artisti i modeli ili tako nekako.

Ma zezam se covece. Ne glasam i tako vise nigde i za nikoga. Inace ,zivim u dve drzave,ali naravno ne u Hrvatskoj.
Znaci tu i tamo Srbija i Nemacka,u medjuvremenu i matica.
Eto,sve o meni sada znas:))

caporegime
28-12-2011, 22:40
jedinu maticu za koju znam je matica hrvatska, matica kao sredina rijeke i matica kao rađalica mrava.
za ovu tvoju.........nemam pojma

Fraya
29-12-2011, 11:55
jedinu maticu za koju znam je matica hrvatska, matica kao sredina rijeke i matica kao rađalica mrava.
za ovu tvoju.........nemam pojma

Pa sta mene briga sta je za tebe matica,maticnjak,domovina,otadzbina,zemlja koju smatras svojim maticom?

I pcele imaju i maticu,ali i maticnjak. Ako vec teras mak na konac.

caporegime
29-12-2011, 12:03
pa ako si iz srbije, a znaš pečalbarit i u njemačkoj.......stvarno ne znam koja bi to treća trebala biti matica?
rumunjska?
jebote, kopčaš sporije nego što se pali golf dvica dizel na bjelašnici u siječnju mjesecu

Fraya
29-12-2011, 13:22
pa ako si iz srbije, a znaš pečalbarit i u njemačkoj.......stvarno ne znam koja bi to treća trebala biti matica?
rumunjska?
jebote, kopčaš sporije nego što se pali golf dvica dizel na bjelašnici u siječnju mjesecu

Znaci tu i tamo Srbija i Nemacka,u medjuvremenu i matica.

Ja napisah ovako, gde ti tu vidis neku trecu zemlju ,ja ne razumem.

Nego,ajde,vidim da si neki faktor ovde pa ne bih o nepismenosti, jer to moze da bude negativno
za moj boravak ovde. Ali ti sve najbolje i sam znas.

caporegime
29-12-2011, 13:47
pa da dovedemo nepristrani auditorij da procijeni što je pjesnikinja htjela time reći, uvjeren sam da bi jednoglasno zaključili da ovdje spominješ 3 različite zemlje.
gramatički gledano.
možda si zapravo usitinu htjela nešto drugo reći, nešto drukčije al se čudno izražavaš.
obzirom na izričaj, kao i smislenost odgovora na drugim temama bit će da se radi upravo o tome.

o pismenosti i nepismenosti ne bi. to je još prežvakanija i jeftinija floskuka od onih tableta, na koje si se tako pobjedonosno i posprdno očitovala na drugoj temi.

Fraya
29-12-2011, 14:03
pa da dovedemo nepristrani auditorij da procijeni što je pjesnikinja htjela time reći, uvjeren sam da bi jednoglasno zaključili da ovdje spominješ 3 različite zemlje.
gramatički gledano.
možda si zapravo usitinu htjela nešto drugo reći, nešto drukčije al se čudno izražavaš.
obzirom na izričaj, kao i smislenost odgovora na drugim temama bit će da se radi upravo o tome.

o pismenosti i nepismenosti ne bi. to je još prežvakanija i jeftinija floskuka od onih tableta, na koje si se tako pobjedonosno i posprdno očitovala na drugoj temi.

Ja imam certifikat da sam pismena, a to mi je i profesija.

Prema tome preporucujem ti da samo pokusas da razumes sta sam napisala, a da batalis prazne price o lekovima.
Obrati paznju na interpunkciju jer nekada to bas i resava zablude.

caporegime
29-12-2011, 14:07
ok, pohvalila si se da imaš svjedodžbu iz osnovnjaka ali to ti i nije baš dosta da tako napadno mudruješ, osobito nakon što si se sama zapetljala u vlastito blato.
(ne zaboravi me lingvistički ispravit i ukazat da se upetljava u konac a u blato eventalno zaglibi)

Fraya
29-12-2011, 14:41
ok, pohvalila si se da imaš svjedodžbu iz osnovnjaka ali to ti i nije baš dosta da tako napadno mudruješ, osobito nakon što si se sama zapetljala u vlastito blato.
(ne zaboravi me lingvistički ispravit i ukazat da se upetljava u konac a u blato eventalno zaglibi)

Nisi ti igrac za mene, ali to i sam valjda uvidjas.
Zato cu te ostaviti,potrazicu neke spretnije,inteligentnije.
Ne znam sta je "osnovnjak" (pretpostavljam neka osnovna skola),nisam zaista navikla,
a nemam namere ni da se privikavam na nepismen svet. Ne shvatas poente mojih
reci,lupetas ovde, u nadi da si duhovit, a nisi.

Budi mi pozdravljen.

caporegime
29-12-2011, 14:49
Nisi ti igrac za mene, ali to i sam valjda uvidjas.
Zato cu te ostaviti,potrazicu neke spretnije,inteligentnije.
Ne znam sta je "osnovnjak" (pretpostavljam neka osnovna skola),nisam zaista navikla,
a nemam namere ni da se privikavam na nepismen svet. Ne shvatas poente mojih
reci,lupetas ovde, u nadi da si duhovit, a nisi.
Budi mi pozdravljen.

:rofl:rofl:rofl:bravo

ovo se zove ne moći podnijeti poraz haha
mogla si barem naći neku originalniju frazu umjesto standardizirane mantre o neinteligentnom i neduhovitom sugovorniku koji je ispod razine tvoje inteligencije, koja se koristi kao dimna zavjesa pri podvijanju repa haha.....(šteta što je broj smajlića limitiran na 4 po postu haha)

vidiš, a ja sam tebi ipak odlučio tek oko 15:30 preporučiti da si pronađeš neko pojačanje, jer ovako sama.......