PDA

Pogledaj Full Version : Kukuriku koalicija se glođe međusobno

caporegime
16-12-2011, 10:20
nakon što je već čačić dobio košaricu u vezi nekih svojih zahtjeva oko kontrole što resora što javnih i državnih poduzeća međusobno glodanje koalicijskih partnera se nastavlja.
još nije ni predložena vlada a koalicijski partneri se ponašaja ko čopor hijena oko premale lešine da zadovolji sve njihove apetite

http://www.vecernji.hr/vijesti/prvi-sukob-koaliciji-hrelja-izvisio-hns-hoce-sabor-clanak-356713

koliko će ovi nesposobnjakovići i lopovi uspjeti izdržati skupa?

Inkvizitor
16-12-2011, 10:23
to su sitne trzavice..to će sve leći kad počmu radit..))))

Inkvizitor
16-12-2011, 12:03
Sasvim je jasno da se HNS-ovi predatori žele dokopati što moćnijih pozicija, gdje se najviše para vrti. SDp će to trpit do onog momenta kad se SDp-ovi predatori ne krenu bunit da se otima njihov dio plijena. U svakom slučaju bit će veselo.

Graničar Jozo
16-12-2011, 12:14
navodno je "ministarstvo rada i mirovina" ponuđeno onom iz umirovljenika, ali on nije htio, jer je to mjesto na kojem se mora radit :D odnosno koje će biti vruće mjesto u sljedećem razdoblju.

a već sam i prije rekao da je čačić trznuo na resor sa najviše love, a to bi možda moglo biti ministarstvo regionalnog razvoja (grčić - sinjska linija). koliko ovi napadi na kortomanića imaju veze s tim ne znam, ali eno slobodna javlja da je tužiteljstvo javilo da se protiv kotromanića ne vodi nikakva istraga.

Humphrey
16-12-2011, 13:28
Vidoviti Humphrey kaže: Izdržat će ovaj put do kraja mandata, ali samo zato jer je HDZ previše slab i nema baš realne šanse za brzi oporavak kako bi bio opasnost za kukurikavce.

Bolje je pitanje koliko će Hrvatska moći izdržati tih napadaja taštine i egoizma?

Inkvizitor
16-12-2011, 14:50
HDZ je slab odkad je Tuđman umro pa su opet došli na vlast jer su se ovi pokazali kao nesposobni pohlepni gadovi..ne sumnjam da će i ovaj put bit tako..

Dr. Vito Dugonoga
16-12-2011, 15:22
Jos Cacic nie nasamaro Milanovica?!
Il ce ga prvo Vesna mucit "logikom"?!
Ja bi na nju nascelako Linica!

NorthStand
20-12-2011, 06:15
to su sitne trzavice..to će sve leći kad počmu radit..))))

Misliš reći, kad se počnu bogatiti na našoj grbači? Ma da Bog da ih voda odnjela, koliko god da ih ima. Al u politiku vjere nemam, očekivanja su uvijek visoka, a nakon nekog vremena brzo me opere surova realnost, i shvaćanje da su naši političari potrošena roba. Koja pojma nema, kako izvuč ovu zemlju iz krize, i održat obećanja koja tako junački sipaju u predizbornoj kampanji.

NorthStand
20-12-2011, 06:18
Vidoviti Humphrey kaže: Izdržat će ovaj put do kraja mandata, ali samo zato jer je HDZ previše slab i nema baš realne šanse za brzi oporavak kako bi bio opasnost za kukurikavce.

Bolje je pitanje koliko će Hrvatska moći izdržati tih napadaja taštine i egoizma?

Hrvatska će itekako moć izdržat te napadaje taštine i egoizma, jer ako može takve napadaje Mamića tolerirat 10 jebenih godina, onda svakako da treba imat vjere u naše ljude, koji ni gladni ne shvaćaju šta im bagra s vrha sprema, već se u maniri najvećih naivaca nadaju da će im dotični napunit zdjele, i zagrijat radijatore.