PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Razračunavanja unutar SDP-a: Protiv Kotromanovića uskoro optužnica za ratni z

Graničar Jozo
14-12-2011, 15:30
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1437-Razra%C4%8Dunavanja-unutar-SDP-a-Protiv-Kotromanovi%C4%87a-uskoro-optu%C2%9Enica-za-ratni-zlo%C4%8Din%21

Graničar Jozo
14-12-2011, 15:31
ja mislim da bi svaki branitelj trebao zapitati kakav je to on branitelj ako protiv njega nije podnesena optužnica za ratni zločin!

TheBronxBomber
14-12-2011, 16:55
ja mislim da bi svaki branitelj trebao zapitati kakav je to on branitelj ako protiv njega nije podnesena optužnica za ratni zločin!

Svaki (preostali) hrvatski branitelj jaceg profila ce doci pod udar i optuzbu tijekom vladavine kuku-lele koalicije.

Graničar Jozo
14-12-2011, 17:11
Svaki (preostali) hrvatski branitelj jaceg profila ce doci pod udar i optuzbu tijekom vladavine kuku-lele koalicije.

pa sve je to u svrhu unutarnjeg političkog obračuna. to je gadljivo na šta neki pristaju i kakvu igru igraju. gadljivo!

dimnjačar
14-12-2011, 20:29
Sav sretan što se dočepao premijreske funkcije Milanče je izjavio: "Zahvaljujem na mandatu koji je obaveza. Želim od Hrvatske napraviti malu, ali sigurnu zemlju."

On će napraviti MALU, a zauzvrat sigurniju Hrvatsku???!!!

Pitam se kome će pokloniti hrvatski teritorij?
Možda Slovencima ipak pokloni ono što im je obećao pokojni prethodnik i njegov mentor Račan. Možda nešto pokloni Srbima na Dunavu a Bošnjacima izlaz na otvoreno more i hrvatski teritoriji u BiH?

Sigurno će ga voljeti i međunarodna zajednica. Napraviti Hrvatsku malu a sigurnu za sve njene neprijatelje to i jeste licemjerni cilj internaconalističkih zlikovaca.

Inkvizitor
14-12-2011, 21:28
Sav sretan što se dočepao premijreske funkcije Milanče je izjavio: "Zahvaljujem na mandatu koji je obaveza. Želim od Hrvatske napraviti malu, ali sigurnu zemlju."

On će napraviti MALU, a zauzvrat sigurniju Hrvatsku???!!!

Pitam se kome će pokloniti hrvatski teritorij?
Možda Slovencima ipak pokloni ono što im je obećao pokojni prethodnik i njegov mentor Račan. Možda nešto pokloni Srbima na Dunavu a Bošnjacima izlaz na otvoreno more i hrvatski teritoriji u BiH?

Sigurno će ga voljeti i međunarodna zajednica. Napraviti Hrvatsku malu a sigurnu za sve njene neprijatelje to i jeste licemjerni cilj internaconalističkih zlikovaca.

haha..fino rečeno..dimnjačar..podsjećaš na Ložača..

Inkvizitor
14-12-2011, 21:38
Što se tiče teme..malo mi žao Kotromanovića..jasno je da je on u SDP-eu strano tijelo i njegov angažman u SDP-eu mi nikako nije jasan.

on im služi samo kao smokvin list..

caporegime
14-12-2011, 22:03
upućeni kažu kak oje kotromanović jako slab na funkcije......
znam jednog čovjeka koji je također imao sličnu priču.isto je bio dio hrvatskog bloka a potom došao u onaj sdp-ov savjet za branitelje.
i kaže, jebe se meni za sdp ali su deficitarni s braniteljima, možda bude kakvo savjetičko mjesto....

Humphrey
14-12-2011, 22:43
Što se tiče teme..malo mi žao Kotromanovića..jasno je da je on u SDP-eu strano tijelo i njegov angažman u SDP-eu mi nikako nije jasan.

on im služi samo kao smokvin list..

Žao??? Nije njega nitko tjerao u SDP, sam je izabrao svoj put. Zna on dobro sa kim ima posla, ako mu to ne smeta, ako su mu njegove ambicije toliko važne onda neka mu bude.

Ja o HDZ nemam ništa dobroga reći i shvaćam sve, pogotovo branitelje, koji su razočarani sa tim izdajnicima, ali bez obzira na sve nema opravdanja za leganje u isti krevet sa ovima.

Izbora uvijek ima, ako je želio nekako pomoći, trebao je izabrati teži,ali ispravniji put i pokušati nešto uraditi u nekoj od mnogobrojnih stranaka koje nisu ni HDZ niti SDP i kukurikavci.

Inkvizitor
14-12-2011, 22:56
cjenim ga zbog ratnog doprinosa.a ostalo..neki kažu da je to sinjska veza..

ne pravdam, samo kažem..

Humphrey
14-12-2011, 23:05
cjenim ga zbog ratnog doprinosa.a ostalo..neki kažu da je to sinjska veza..

ne pravdam, samo kažem..

Njegov ratni doprinos je neupitan, svaka njemu čast na svemu.

Sinjska veza? Ne znam, ja ga ne poznajem pa ne znam kakav je kao osoba, ali meni se čini da je najrealnije ovo što je capo napisao, njemu je do funkcije. A SDP naravno dobro dođe netko poput njega kao, kako si ti napisao, smokvin list.