PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Otac Vesne Pusić bio je natporučnik sudac u vojsci NDH

mardar
11-12-2011, 00:31
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1415-Otac-Vesne-Pusić-bio-je-natporučnik-sudac-u-vojsci-NDH

mardar
11-12-2011, 00:43
To Zvonimire :

Na to je dobio odgovor: “Poštovani g. Kolman, hvala Vam na odgovoru, a ja ću ostati na civiliziranoj razini u odnosu na vas. Lijep pozdrav!"

I zatim mu je ponovno uzvraćeno: “Dragi g. Kolman, ja samo radim svoj posao, glavni urednik dobio je o tome informaciju, mene zadužio da to ispitam, ja sam u Hrvatskom državnom arhivu došao do dokumenata i vama poslao pitanja. A to što se ona vama ne sviđaju, to nije moj problem. Ali iz HNS-a me ništa ne iznenađuje, pa ni vaš krajnje uvredljiv odgovor.”

ni meene iz HNS-a ništa ne iznenađuje.

Vepar
11-12-2011, 02:00
Hm, ne znam, ja sam pročitao i da je stari Eugen bio žestoki anglofil i mason koji je jedva čekao da se vlada i kralj Pero vrate iz Londona, navodno ga je Tito zato htio ubiti, ali su povučene neke masonske veze. A kasnije je postao jedan od najvećih teoretičara samoupravnog socijalizma i pisac preglupog udžbenika "Nauka o upravi" koji je i danas nažalost obavezna literatura na Pravnom fakultetu u Zagrebu i drugdje.

Baader Meinhof
11-12-2011, 05:09
Vepre, jel ta knjiga još uvijek dio literature? Mislim, okej što je bila 1993. meni, ali da nitko nije napisao ništa bolje je u najmanju ruku smiješno. Mi smo je prije seminara čitali ko vic jebemu sve.

Marta
11-12-2011, 10:32
Nista cudno, ljudi poput kameleona, prilagode se okolici i super funkcioniraju sebi za korist.

Humphrey
11-12-2011, 12:31
Eto bar nešto pozitivno kad je obitelj Pusić u pitanju.

Despot ovo napisao kao da se radi o nekoj negativnoj stvari, bez obzira što se Vesna stidi svog oca, ja sam ponosan na njega. :D

Graničar Jozo
11-12-2011, 21:49
Ispada na kraju stvarno da je ustaštvo problem ove zemlje

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Humphrey
11-12-2011, 23:48
Ispada na kraju stvarno da je ustaštvo problem ove zemlje

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Pa i srbi bi kad bi nazivali Hrvate Ustašama obično naglašavali kako tu ne uključuju i obitelj Pusić. Vidimo sad koliko srbi znaju.:rofl

Humphrey
11-12-2011, 23:53
Ovo je teško nadmašiti, jedino da netko izađe u javnost sa čvrstim dokazom kako mesić među precima ima nekoga za koga se može sa puno sigurnošću kazati da je ljudskog roda.

ogledalce
12-12-2011, 07:48
Živile Ustaše,
kom krivo kom pravo,
:bravo:bravo:bravo

Graničar Jozo
12-12-2011, 08:44
Zanima me samo kako taj čovjek nije likvidiran. Ajde da je nakon rata bio anonimus, pa se provukao lišo, ali on je ipak bio jedan od nositelja samoupravnog socijalizma.

Također, ne vjerujem da je čovjek bio antifa špijun, jer u tom slučaju ne bi sakrivao svoj životopis od 1939. do 1945. S druge strane, i sin i kći bi se zasigurno dičili djelima svog oca u rušenju nenarodne vlasti NDH.

A i materin stric (vesne pusić) je bio pravaš (g.anđelinović).

Koji je ovo q? Ima li još takvih ili sličnih primjera?

Inkvizitor
12-12-2011, 13:11
Šta... Despot zna da nema šanse diskreditirat Vesnu na orjunaštvu nego pokušava na hrvatstvu.

TheBronxBomber
12-12-2011, 15:59
Šta... Despot zna da nema šanse diskreditirat Vesnu na orjunaštvu nego pokušava na hrvatstvu.

I to smo dozivjeli. :D

Eugen Savojski
12-12-2011, 17:41
Zoran Pusić je pobjegao sa "partizanskih" vješala,
zato onako i krešti dok nešto pokušava reći.:lupa:lupa

Dr. Vito Dugonoga
12-12-2011, 23:25

:evil
:bravo
Ova ti je dobra, pravo!