PDA

Pogledaj Full Version : Članak: HDZ se može vratiti!

mardar
09-12-2011, 12:22
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1407-HDZ-se-može-vratiti!

mardar
09-12-2011, 12:30
Posve jednostavno .Nisi kukurikavci pridobili birače svojim lažima .HDZ-je izgubio one koje je imao.Ostali su u kućama .Da kazne HDZ jer je zaslužio.

Ilirk@
09-12-2011, 12:51
upitno je jel više hadeze zgriješio nego su komunisti zaslužili. i to jako upitno ako sve uzmemo u obzir.
ja isto mislim da su labavi hadezeovci jedva dočekali da glasaju za komuniste.
to su oni što su se pragmatično okrenuli hrvatskoj, bogu i crkvi početkom devedesetih i prešli u hdz ili postali njihovi simpatizeri.

Humphrey
09-12-2011, 12:54
Upravo je u ovom problem desnice u Hrvatskoj. Ivkošić, Dujmović umjesto da pišu o tome kako dalje, kako nekako ujediniti tu raštrkanu desnu političku opciju, kako biračima koji su većinom konzervativna desnica dati opciju kojoj će moći vjerovati, pišu o HDZ- u .HDZ je nanio najviše zla upravo svojim biračima, onima koji su im davali povjerenje.

HDZ je zbog tog ulaska u EU trgovao sa svime, ponajviše sa hrvatskim braniteljima.Njihova je politika bila dajmo ovima stan možda nitko ne primjeti one u zatvorima.Jaca je danas stavila svoj potpis na smrt Hrvatske u Briselu, ona se ponosi onime što je radila kako bi do tog potpisa došlo.HDZ se nikada neće promjeniti.

Ustvari, neka za predsjednika stranke izaberu Miroslava Tuđmana i možda razmislim, on me razočarao svojim ulaskom u tu stranku, ali za njega barem znam da nije sudjelovao u detuđmanizaciji i izdaji.Znači on na vrh stranke, a Jaca, Šeks, Karamarko, Bebić, Jandroković, Kalmeta i ostali postaju dio neslavne prošlosti i možda nade za HDZ ipak ima.

Inkvizitor
09-12-2011, 14:18
ne znam koliko im ja želim da se vrate. Što su mogli, prodali su, što su mogli izdali su. Nitko nije kriv za moralni sunovrat Hrvatske kao oni. Oni su krivi što nam se komunistički lopovi predstavljaju kao spasitelji. Imali su 8 godina vlasti da ih pometu a oni su služili njihovim ciljevima i interesima.

Ilirk@
09-12-2011, 14:36
meni se humphreyeva ideja sviđa, makar ne zamjerim tuđmanu što je ušao u stranku.
iako je hdz najodgovorniji za detuđmanizaciju, mislim da je nakon godina šikaniranja i ponižavanja, u postsanaderovskom hdz-u vidio jedini način ponovno vratiti dignitet ocu i obitelji.. razumijem ga u potpunosti.

Marta
09-12-2011, 14:47
ne znam koliko im ja želim da se vrate. Što su mogli, prodali su, što su mogli izdali su. Nitko nije kriv za moralni sunovrat Hrvatske kao oni. Oni su krivi što nam se komunistički lopovi predstavljaju kao spasioci. Imali su 8 godina vlasti da ih pometu a oni su služili njihovim ciljevima i interesima.

Zaboravio si da su pokrali sto je vrijedilo!

BetyBlue
09-12-2011, 15:28
HDZ će se sigurno vratiti, ako ne za dvije godine, onda sigurno za četiri

Baader Meinhof
09-12-2011, 18:01
Nisam siguran da se Tuđman učlanio u HDZ. Čini mi se da nije.

Ilirk@
12-12-2011, 08:20
ne znam, može li on biti na hdz listi za sabor ako nije član stranke?