PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Pogledajte suze radnica Kamenskog, jer bi svi uskoro mogli biti s njima

mardar
09-12-2011, 10:23
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1406-Pogledajte-suze-radnica-Kamenskog-jer-bi-svi-uskoro-mogli-biti-s-njima

Ilirk@
09-12-2011, 10:55
ja razumijem te radnice i žao mi je što su ostale bez posla i plaća.
ali u velikoj su prednosti nad stotinama tisuća onih koji ne smiju istupiti u javnosti, a svakodnevno trpe mobing, rade u lošim uvjetima za male plaće i za njih ne skaču sindikati.
to su, gospodo draga, oni radnici što rade kod privatnika, što na crno što na sivo, prijavljeni na minimalne osnovice što im umanjuje kasnije mirovine, što rade na određeno vrijeme pa nemaju prava na godišnje odmore, što trpe teror poslovođa i gazda počevši od svakodnevnog ponižavanja pa do seksualnog uznemiravanja, što rade za bijedne pare po 12 sati dnevno nerijetko u teškim uvjetima, a prekovremeni im plaćeni slobodnim danima koje nikad ne mogu iskoristiti, što čekaju plaće i po nekoliko mjeseci i ne smiju ni riječi reći jer im slijedi otkaz dok neki dobiju otkaz i bez plaće, oni radnici što sanjaju godišnje odmore, a bolovanja i rađanje djece su im luksuz koji si ne mogu priuštiti.

tako da mene, iskreno, puno ne bole te goreopisane suze. one imaju medijsku podršku i podršku javnosti, a bogami, takve i vlada nerijetko spašava, dok ove što sam opisala, samo dragi bog pomoć može, a i on se rijetko obazire na njih.

caporegime
09-12-2011, 10:55
pa jašta....svi obećavaju prostor u kojem mogu plakat
a ovaj lopov koji je svojim sranjima i lopovlukom doprinio mnogim sličnim slučajevima, nadam se da će živjeti još barem 100 godina.
imovnog stanja kao ove radnice.

mardar
09-12-2011, 11:04
A Josipović je isto plakao s njima dok je još HDZ bio na vlasti i obećavao pomoć.

Nema više, gotovo, kukuriku na vlasti neće im se ni primaknuti više siguran sam.

Koji licemjeri .........