PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Dvanaesta obljetnica smrti prvog hrvatskog predsjednika - Svečana akademija

mardar
09-12-2011, 10:04
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1405-Dvanaesta-obljetnica-smrti-prvog-hrvatskog-predsjednika-Svečana-akademija

sagitarius
10-12-2011, 09:30
Pokoj mu duši, bio je uistinu najveći među Hrvatima.

Inkvizitor
10-12-2011, 09:40
Pokoj mu duši bio je velik ali je napravio niz propusta..propustio je očistit hrvatsko društvo od taloga komunizma i ostavio ih je u svim bitnim društvenim institucijama i danas imamo to što imamo..ponovni pir jugoslavena.

1981
10-12-2011, 11:41
Pokoj mu duši, bio je uistinu najveći među Hrvatima.

http://www.youtube.com/watch?v=qpOaN_ni9Hw&feature=share

Inkvizitor
10-12-2011, 11:47
prvi put sam na Tuđmanovu sprovodu čuo ovu klapsku pismu..i to je neopisivo..kako jaka stvar..da se naježiš..

definicija tuge i ponosa..

ljuta trava
10-12-2011, 12:40
Pokoj mu duši , bio je zaista veliki čovjek , pravi i istinski državotvorni Hrvat .

ljuta trava
10-12-2011, 12:41
http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXUzNY

ljuta trava
10-12-2011, 12:42
http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXUzNY

sveto tlo Hrvatsko

ogledalce
10-12-2011, 12:49
jedan i jedini Hrvatski presjednik svih Hrvata,Amen.

ljuta trava
10-12-2011, 13:09
Ovako je govorio Tuđman :- Imamo svoju Hrvatsku,
naša je i bit će onakva
kakvi sami želimo
i nećemo nikome dopuštati
sa strane da nam propisuje
kakva ta Hrvatska treba da bude!
DR. Franjo Tuđman

-A danas , što rade danas ,,vođe,, ...

zaba1111
10-12-2011, 13:55
Pokoj mu duši bio je velik ali je napravio niz propusta..propustio je očistit hrvatsko društvo od taloga komunizma i ostavio ih je u svim bitnim društvenim institucijama i danas imamo to što imamo..ponovni pir jugoslavena.

Čišćenje je proces, a ne potez pera ili derkret, za vrijeme rata nije ih smio dirati da barem koliko toliko ostanu na našoj strani, poslije 94. čišćenje je počelo ubacivanjem naših kadrova pomalo, tada je i započela antipropaganda, da se još deset godina nastavilo Tuđmanovim smjerom država bi se dokraja uspotavila i ustrojila, ali kako je poslije 2000. država krenula krivm smjerom onda smo tu gdje jesmo, bez organizirane države koja se brine za svoje interese i svoje državljane i sa susutavom koji još uvijek u velikoj mjeri ne pdonsi ni samu državu.

Ja ne mogu naći nijednu ozbiljnu zamjerku Tuđmanu, za mene je najveći genijalac u hr povijesti.

mardar
10-12-2011, 18:10
Čišćenje je proces, a ne potez pera ili derkret, za vrijeme rata nije ih smio dirati da barem koliko toliko ostanu na našoj strani, poslije 94. čišćenje je počelo ubacivanjem naših kadrova pomalo, tada je i započela antipropaganda, da se još deset godina nastavilo Tuđmanovim smjerom država bi se dokraja uspotavila i ustrojila, ali kako je poslije 2000. država krenula krivm smjerom onda smo tu gdje jesmo, bez organizirane države koja se brine za svoje interese i svoje državljane i sa susutavom koji još uvijek u velikoj mjeri ne pdonsi ni samu državu.

Ja ne mogu naći nijednu ozbiljnu zamjerku Tuđmanu, za mene je najveći genijalac u hr povijesti.

Svaka ti dala Zaba baš svaka u okolnostima u kojoj je Tuđman stvarao Hrvatsku mnogi bi poklekli.On nije,a nije ni stigao završiti posao.Mislim da ga zloćudna bolest nije odnijela da bi sve sada drugačije bilo.

ljuta trava
11-12-2011, 01:57
Jedan i jedini predsjednik....hvala ti što si mi omogućio da nosim odoru pobjedničke vojske o tebi i tvojoj ljubavi prema domovini nam Hrvatskoj marljivo ću poučavati svoju djecu o tebi i tvome doprinosu skupa sa Hrvatskim braniteljim za oslobađanje domovine od komunističkog zla svjedočiti ću dok budem živ.....ponosan sam što si me vodio kao vrhovni zapovjednik u obrani domovine.........HVALA.......i laka ti zemlja koju si toliko volio...........

-Ovo je napisao moj prijatelj , a ja kažem isto i potpisujem ove riječi .

Hvala za sve Predsjedniče ....

Marta
11-12-2011, 10:35
Pokoj mu dusi, bio je velik i za mene jedini predsjednik!

Jedini propust je inkvi naveo, to mu je bio veliki propust od kojeg se necemo oporaviti!

mardar
11-12-2011, 10:50
Najviše što me brine je to što bi Hrvati lako mogli čekati još dugo na jednu i približno sličnu osobu.Jer ista s tolikom ljubavlju prema svojoj zemlji i svome narodu teško da će se brzo pojaviti kod Hrvata .

Naoko nevažan detalj za druge pored Domovinskog rata i poziva na odbranu suvereniteta a koji je meni ostao urezan u pamćenje je način kako je Tuđman odjebao Robina Cooka tadašnjeg ministra Velike Britanije kada ga nije htio ni primiti u posjet "u prolazu" već mu rekao da je on predsjednik jedne suverene zemlje ,ničije kolonije i da se najavi kada dolazi .

Ajme majko kako mi je ponos bio veliki .a ovi današnji samo što ne legnu po crvenom tepihu i kada obični birokrata u Hrvatsku dolazi.