PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Milanka Opačić: "Svi koji su pisali prijave protiv SDP-a bit će otpušteni iz

Ilirk@
06-12-2011, 19:55
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1391-Milanka-Opačić-Svi-koji-su-pisali-prijave-protiv-SDP-a-bit-će-otpušteni-iz-policije

Inkvizitor
06-12-2011, 19:57
Pa šta su oni mislili da će SDp dopustiti da mu se hapse ljudi. Taj film se neće gledat nikad i ni pod kakvim okolnostima.

Ilirk@
06-12-2011, 20:04
milicija će da radi profesionalno, kad ju opančić postavi... kako bi to bilo smiješno da nije jezivo...

Graničar Jozo
06-12-2011, 21:45
pa zna se tko je ranko ostojić. pravi profesionalac. Njega se i u SDP-u boje.

Graničar Jozo
07-12-2011, 14:11
pade mi napamet, hoćemo li je zvati glupačićka ili opančićka?

Ilirk@
07-12-2011, 14:15
ja ju zovem opančić :D

Inkvizitor
07-12-2011, 14:24
Možete mi zamjerit ali mene je jednom Milanka Opačić iznenadila..pozitivno..

bilo je to vrijeme njihove prošle vlasti..vrijeme totalne pljuvačine po dom. ratu i Mesićevih eskapada..kad su i mnogi hdzovci šutjeli i uvlačili glave u ovratnike..dakle bila je jedna emisija povodom isprike, obostrane srbijansko-crnogorskog predsjednika i ovog "našeg" Mesića..

neka emisija tipa Otvoreno..i gosti su svi na pitanje..je li se u redu obostrano ispričati..svi su rekli..je..to je OK.

jedino je Opačićka rekla da se mi nemamo šta kome ispričavati jer mi nismo nikoga napali nego smo bili napadnuti..

ona..srpkinja..razumiš..

eto to sam upamtio

caporegime
07-12-2011, 14:37
nije problem je li opačićka srpkinja. uopće.
problem je taj što nikad ništa nije konkretno radila a imat će poziciju u vladi.
a i svi ti ljevičari su mentalno uskraćeni. na boljševički način.
puno će ljudi dobit pedale a puno nesposobnih podobnih će doći na pozicije.
opsaniji su likovi kao ranko ostojić ili slavko linić.
zločesti i sujetni.

mardar
07-12-2011, 14:38
Možete mi zamjerit ali mene je jednom Milanka Opačić iznenadila..pozitivno..

bilo je to vrijeme njihove prošle vlasti..vrijeme totalne pljuvačine po dom. ratu i Mesićevih eskapada..kad su i mnogi hdzovci šutjeli i uvlačili glave u ovratnike..dakle bila je jedna emisija povodom isprike, obostrane srbijansko-crnogorskog predsjednika i ovog "našeg" Mesića..

neka emisija tipa Otvoreno..i gosti su svi na pitanje..je li se u redu obostrano ispričati..svi su rekli..je..to je OK.

jedino je Opačićka rekla da se mi nemamo šta kome ispričavati jer mi nismo nikoga napali nego smo bili napadnuti..

ona..srpkinja..razumiš..

eto to sam upamtio

Omaklo joj se jednom.Kao u Pusićki što se omakne za treći pa popravlja poslije :):):evil:evil

caporegime
07-12-2011, 14:40
pusićka je puno veće zlo.
ova je više uhljeb ali pusićka je iskonsko zlo.

Inkvizitor
07-12-2011, 14:42
nije problem je li opačićka srpkinja. uopće.
problem je taj što nikad ništa nije konkretno radila a imat će poziciju u vladi.
a i svi ti ljevičari su mentalno uskraćeni. na boljševički način.
puno će ljudi dobit pedale a puno nesposobnih podobnih će doći na pozicije.
opsaniji su likovi kao ranko ostojić ili slavko linić.
zločesti i sujetni.

znam da nije problem što je srpkinja..nego što je ona to..u jeku najvećeg pljuvanja po dom. ratu izrekla to kao srpkinja i to jasnim tonom i bez krzmanja..bez onog "ali"

ne govorim ni da je sposobna ni stručna..nit išta drugo samo sam se prisjetio tog detalja..

mardar
07-12-2011, 15:09
Nakon izbora kušača vina kod jednog poznatog veletrgovca vinom otjeraju s posla i firma je objavila oglas za zapošljenje novog kušača. Za posao se prijavio smrdljivi, prljavi pijanac.

Direktor firme smišljao je način kako da ga odbije. Dali su mu čašu vina da kuša...

"Muškat, tri godine star, uzgojen na sjevernom obronku, odnjegovan u čeličnoj bačvi. Niska kvaliteta, ali prihvatljiv."

"Točno", reče direktor. "Dajte mu još jednu čašu na probu!"

"Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bačve, zrenje na 8°C. Još tri godine zrenja i pokazat će najbolje rezultate.."

"Točno." Treća čaša...

"Bijeli šampanjski pinot, visoke kakvoće i ekskluzivan", hladnokrvno reče pijanac.

Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj prišapnuo. Ona izađe iz sobe i vrati se s čašom urina. Pijanac gutne...

Milanka Opačić, 38 godina. Tri mjeseca u drugom stanju i ako mi ne date posao, reći ću da je otac Radimir Čaćić!"

caporegime
07-12-2011, 15:12
moj jedan znanac je jebavo opačićku.
ali kako to tvrdi moj jedan jako dobar frend (čiji je ovaj znanac bivši odličan prijatelj) koji zna imat vizije pa mu se pričinjat, vjerojatnost postoji da je zamijenio osobe pa neću istrčavat s takvim izjavama.