PDA

Pogledaj Full Version : Article: HHO brani BiH
 od njenih naroda

admin
25-01-2011, 13:51
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=35-HHO-brani-BiH-od-njenih-naroda

caporegime
25-01-2011, 14:09
ocvale kvazi veličine nikako da shvate da samo smetaju i da je više dosta svima gledati ih kako pod svaku cijenu pokušavaju podići svoju vrijednost na društvenoj pijaci.

Ilirk@
29-01-2011, 10:15
gle capo, te dvije kreature su potpuno politički irelevantne u hrvatskoj, barem je tebi to jasno.
nisam htjla ništa pisati dok ne provjerim, ali recimo, čičak je u svojim disidentskim danima bio hercegovački zet. lik je curi u domu u sobu uvalio nekakve svoje letke, papirine, što li sve ne, i kad joj je policija to našla, ona ni kriva ni dužna zaglavila u zatvoru, a on joj se kasnije nije htio niti javiti. eto koliko govno od čovika je ta gnjojna nakupina.
banac je šizofreničar koji je jenad bio zakleti ustaša, imao i paveličevu sliku u sobi, a onda naglo "progledao" i postao relevantna ličnost u zaštiti ljudskih prava.
što misliš što mu je bila uloga tamo priko bare sa antinom slikom, da bi danas bio ovakav "ljevičar"?
to su ljudi bez morala, obraza, prezreni od svih relevantnijih hrvatskih političara i sa desnice i sa lijevice. neki dan mi je jedan frend pričao kako je o ovim ispadima te dvojice kretena na ftv razgovarao sa jednim hrv. političarem i ovaj samo odmahnuo rukom i rekao da mu nije jasno oko čega se mi uzbuđujemo, da ako mesić nije bio relevantan za našu stvar nego isključivo vlada, kako će tek njih dvojica.
dva klauna našla u sarajevu svojih pet minuta slave, nešto kao kuljiš u srpskoj.
iste budale svu trojicu uzimaju za bitne čimbenike.

caporegime
29-01-2011, 12:11
nisu oni uopće relavantni ali mi je krivo kad neki što iskorištavaju kao krunski dokaz kako hrvatska politika u najmanju ruku ne zna prepoznati svoje interese i da još uvijk robuje starim polčitičkim postavkama.
ko da su njih dvojica neki glasnogovornici politike a ne obična dva propala klauna koji se time bore za još ikakav politički utjecaj i shodno tome koju donaciju za djelovanje ili honorar za kakvu kolumnu.