PDA

Pogledaj Full Version : Euro 2012-poljska/ukrajina

Stranice : [1] 2

NorthStand
02-12-2011, 20:32
http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/draws/index.html

Irce dobivamo prijateljski, Talijane na prepad, a Španjolce žmirećki. :zivili

Graničar Jozo
02-12-2011, 20:33
Čini mi se kao jedna jako zanimljiva skupina, a hrvatska itekako ima šanse za prolaz.

Dr. Vito Dugonoga
02-12-2011, 20:45
Jos ako se ozlidi Bilic..

Vepar
23-04-2012, 14:09
Čini mi se kao jedna jako zanimljiva skupina, a hrvatska itekako ima šanse za prolaz.

Meni se čini kao najteža skupina koju smo ikad imali, uz onu iz Portugala. Ali vidjet ćemo.

MidnighT
28-04-2012, 01:31
Irce ce te da operete kao budale,sa Italijanima samo hrabro i nedajte im da igraju oni njihovu smaracku igru,sa Spanicma tesko ali nije nemoguce,u svakom slucaju zelim vam da dogurate sto dalje....

patriot
30-04-2012, 10:14
Irce ce te da operete kao budale,sa Italijanima samo hrabro i nedajte im da igraju oni njihovu smaracku igru,sa Spanicma tesko ali nije nemoguce,u svakom slucaju zelim vam da dogurate sto dalje....
ma znas dobro kako je sa nasim mentalitetom..a tako ce biti i ovaj put..protiv iraca najlosija tekma..sa talijanima cupavo,ali ce nam uvaljati neki glupi gol..i protiv spanjolaca cemo odigrati najbolje..

Graničar Jozo
30-04-2012, 12:50
Bit će ovo svakako drugačije od kvalifikacija.

Eno vidim Jelavić zabija ko na traci, a još da prorade ostali bilo bi dobro. Lovit formu za Euro :)

zlatna ribica
03-05-2012, 17:03
Ne vjerujem da ćemo proći u drugi krug.

MidnighT
03-05-2012, 22:55
ma znas dobro kako je sa nasim mentalitetom..a tako ce biti i ovaj put..protiv iraca najlosija tekma..sa talijanima cupavo,ali ce nam uvaljati neki glupi gol..i protiv spanjolaca cemo odigrati najbolje..

ZNam odlicno :) isto kao i sa nasim mentalitetom,sa pajserima kada igraju onda muce onu loptu a kada dodje ozbiljna ekipa onda se odigra maximalno,iskreno italijane nisam nikad voelo sto zbog njihovg stila igre sto zbog nacina na koji prolaze sto na reprezentativnom sto na klupskom nivou,ne naprave ni jednu sansu i onda lopta u 95 minutu slicajno pogodi inzagija i to je to.Sve zavisi kako pocnete imate dobru ekipu,ali isto kao i mi mozete da budete iznenadjenje a mozete da budete i kanta....

Marta
04-05-2012, 07:12
Jel ide netko na koju tekmu?

Inkvizitor
04-05-2012, 09:44
Ako prođu ovu grupu onda mogu i osvojit Euro.

Humphrey
04-05-2012, 11:13
Ako prođu ovu grupu onda mogu i osvojit Euro.

Upravo tako, ako prođu ovu skupinu onda mogu slobodno i do finala.

Nažalost sumnjam u prolaz, nikad slabija Hrvatska(ne po individualnoj kvaliteti koliko po prikazanim igrama)u nikad jačoj skupini.

Graničar Jozo
04-05-2012, 11:37
mislim da bi bila sramota izgubiti samo od irske. a ostalo šta bude.

Aliena Tours
13-05-2012, 10:52
Hello all crazy Croatian supporters!!!

We are the polish travel agency - Aliena Tours which organize trips to Prague, Berlin, Kiev, Legoland, Balkan countries. We are young people who put our soul into work who with passion show our clients cities we like. We are very happy that in our city we will host nice Irish blocks, crazy Croats and fanatic Italians!

We as a travel agency would like to offer you accommodation in Poznan!!

What we can promise you is that we do really our best to make you feel very comfortable in Poznan and that one day you with your friends will come back to Poznan and again hire us

ACCOMMODATION

We cooperate with a very nice hotel located very close to city center - 3 km and to stadium - 5 km and we can offer you double rooms with TV (There is one bathroom and one kitchen per two separate rooms in unit) for the price of 79 Euros per room.

Hotel as well have 3,4,5 and 6 persons rooms, each with toilet and small kitchen. The price is 33 Euros per person.

If you would like to make reservation for room please send us on info@alienatours.pl an e-mail with the dates you would like to stay in the hotel. We will check availability, make reservation for you, contact you and ask for the payment - 20% of the price which is not refundable, then we will send you all information about our hotel. The rest will need to be paid until the end of the month. When you pay 20% you are sure about your room. As our guests you will be picked up for free from airport or railways station

More information you will on: http://www.alienatours.pl/index.php?op=str,18,0,0&j=

Pozdrav

Bartosz
www.alienatours.pl

gorand556
05-06-2012, 19:29
Još samo 3 dana do početka prvenstva :) Tko su po vama favoriti za naslov ?

Volio bi da to naravno bude Hrvatska,ali pošto sam mišljenja da je to nemoguće ,favoriti su mi kao i uvijek Nizozemska i Njemačka.Nizozemci uvijek imaju strašnu ekipu i igraju dobar i atraktivan nogomet,ali naslov europskog prvaka im je san od 1988.Njemačka ima taj mentalitet ,čak i kad su bili sa "slabijim" igračima uvijek su tu negdje u vrhu.

zlatna ribica
06-06-2012, 13:17

Volio bi da to naravno bude Hrvatska,ali pošto sam mišljenja da je to nemoguće ,favoriti su mi kao i uvijek Nizozemska i Njemačka.Nizozemci uvijek imaju strašnu ekipu i igraju dobar i atraktivan nogomet,ali naslov europskog prvaka im je san od 1988.Njemačka ima taj mentalitet ,čak i kad su bili sa "slabijim" igračima uvijek su tu negdje u vrhu.

Španjolci su glavni favoriti.

Al bit će ipak Hrvatska :love

:D

Inkvizitor
06-06-2012, 14:19
A šta ako ipak bude..ovaj smajlić dole ćemo ti zapamtit..:liza

zlatna ribica
06-06-2012, 14:43
A šta ako ipak bude..ovaj smajlić dole ćemo ti zapamtit..:liza

Pa ja i kažem da ćemo bit prvaci :D

Humphrey
06-06-2012, 17:19
Španjolci, Nizozemci ili neka potpuno neočekivana reprezentacija( tu ne ubrajam nas, mi se možemo,ako bude sreće, nadati prolazu skupine)

Stiliana
06-06-2012, 19:39
I ja se pribojavam epskog potopa, ali sve je moguće, lopta je okrugla, yada yada yada...
Btw, hoće se na ovoj temi 'pratit' tekme naše repke ili će bit neka posebna samo za nas?

gorand556
06-06-2012, 19:48
I ja se pribojavam epskog potopa, ali sve je moguće, lopta je okrugla, yada yada yada...
Btw, hoće se na ovoj temi 'pratit' tekme naše repke ili će bit neka posebna samo za nas?

Ima posebna tema za našu reprezentaciju ,ali moglo bi i tu.Bitno je da se piše i komentira :)

Stiliana
06-06-2012, 20:10
Ima posebna tema za našu reprezentaciju ,ali moglo bi i tu.Bitno je da se piše i komentira :)

Ma da, svejedno je zapravo... al ono, ipak je Euro dosta široka tema pa da je ne spamamo virtualnim navijanjem.

MidnighT
07-06-2012, 23:26

Licno mislim da ce nemci uzeti,mada ima mnogo jakih ekipa,Holandjane sam gledao na pripremama,odlicna ekipa i sto volim kod njih igraju uvek da postignu gol vise,spanci takodje ekstremno jaki,francuzi mogu onako iz prikrajka ali uz dosta srece,englezi kao po obicaju,jaka ekipa ali nikad nista da urade sa obizrom kakve igrace imaju.Mislim takodje da ce rusi biti iznenadjenje.Sto se tice vas iskreno nadam se i zelim da prodjete u sledece kolo,irce treba da operete(stavicu pare na vas)a sa spanicma ce te tesko,zabare treba nabiti u njihov sesnesterac i udri,naravno paziti na svoju mrezu zbog njihovog onog tripa da u 95 minutu slucajno daju gol.

Sve u svemu vam zelim sve najbolje i napokon krece fudbal i opustanje a zene imaju slobodno ;)

gorand556
08-06-2012, 11:11
Licno mislim da ce nemci uzeti,mada ima mnogo jakih ekipa,Holandjane sam gledao na pripremama,odlicna ekipa i sto volim kod njih igraju uvek da postignu gol vise,spanci takodje ekstremno jaki,francuzi mogu onako iz prikrajka ali uz dosta srece,englezi kao po obicaju,jaka ekipa ali nikad nista da urade sa obizrom kakve igrace imaju.Mislim takodje da ce rusi biti iznenadjenje.Sto se tice vas iskreno nadam se i zelim da prodjete u sledece kolo,irce treba da operete(stavicu pare na vas)a sa spanicma ce te tesko,zabare treba nabiti u njihov sesnesterac i udri,naravno paziti na svoju mrezu zbog njihovog onog tripa da u 95 minutu slucajno daju gol.

Sve u svemu vam zelim sve najbolje i napokon krece fudbal i opustanje a zene imaju slobodno ;)

Ovo boldano i ja mislim.Pošto je danas napokon početak prvenstva ,mislim da će u drugoj utakmici dana Rusi dobiti Češku i da će biti dobra utakmica.

gorand556
08-06-2012, 19:03
Prvo poluvrijeme Poljska - Grčka ,Poljaci bolji i zasluženo vode, ali ovo sudačko pomaganje im uopće nije potrebno.

Inkvizitor
08-06-2012, 19:26
što sudac izmasakrira Grke na čistu miru..smijurija..

Inkvizitor
08-06-2012, 20:16
Di nje onaj Štimac vidio dobru Poljsku igru. Poljske preloša..samo je suci mogu progurati u drugi krug.

Grcima iz čeljusti ispala pobjeda. kako je onaj pucao penal, iz aviona se vidi di će pucat.

Onaj je za dlaku vidio ofsajd.

Marta
08-06-2012, 21:29
ja imam dva pogodka na okladi :rofl:rofl:rofl:rofl :yess:yess:yess:yess:yess:yess

gorand556
08-06-2012, 21:35
Di nje onaj Štimac vidio dobru Poljsku igru. Poljske preloša..samo je suci mogu progurati u drugi krug.

Grcima iz čeljusti ispala pobjeda. kako je onaj pucao penal, iz aviona se vidi di će pucat.

Onaj je za dlaku vidio ofsajd.

Poljska dobra u prvih 15-ak minuta ostalo sve loše.Grčka i sa igračem manje ni u jednom trenutku se nije predala i eto zabili gol.Žao mi je što nisu dobili ,bolji su bili po meni

gorand556
08-06-2012, 21:38
Druga utakmica, Rusija dosta dobro izgleda,zasluženo vodi.Dobra ekipa

Inkvizitor
08-06-2012, 21:42
Česi loši totalno..

gorand556
08-06-2012, 21:45
Česi loši totalno..

Da, prvih par minuta krenuli dobro i onda stali.Sad neka zabiju da se zakuha malo

Inkvizitor
08-06-2012, 21:54
Evo...zabili su...

gorand556
08-06-2012, 22:37
Zabili Česi i dali motiva Rusima da ih unakaze :D Ako je suditi po prvom danu EP-a ,bit će ovo dobro prvenstvo.

Inkvizitor
08-06-2012, 22:48
Zabili Česi i dali motiva Rusima da ih unakaze :D Ako je suditi po prvom danu EP-a ,bit će ovo dobro prvenstvo.

dobre dvi utakmice za razliku od prijašnjih dosada...

Rusi zajebani...

gorand556
08-06-2012, 22:53
Danas ranije smo komentirali kako su Rusi moguće iznenađenje, sad se to i potvrdilo.Inače uvijek početak prvenstva je katastrofa od dosade, to sam i očekivao danas od Grka i Poljaka a ono odlična utakmica.

Samo da sutra ovi od kojih očekujem ne budu bezveze,iako oni garantiraju spektakl ,atraktivne ekipe za koje ne vjerujem da će igrati defanzive.

MidnighT
08-06-2012, 23:38
Poljaci pajseri,koliko su me odusevili sa igrom prvo poluvreme toliko su me nervirali u drugom,ej bre igrac vise i grci ih stisli.Jos jednom se pokazalo da su grci tvrd orah za svakoga,cudno igraju i deluje kao da nemogu da dodju do gola i onda iz akcije dve ti uvale i cao.Smatram da su u ovom duelu bili osteceni,sudija je falilo da obuce poljski dres a i bilo mi je krivo sto su promasili penal mada se videlo gde ce da sutira ali dobro izvukli su se

rusi objasnili,mogli su cesima da uvale jos koji ali dobro je i ovako,vidim da ruski selektor forsira holandski stil igre tj samo napadaj i eto reultata,za sada pretenduju po igir za prvo mesto u grupi po meni mada nije iskljuceno da moji grci i njima zavuku ali mnogo teze nego poljacima,cesi sa ovom igrom bolje da ne izlaze....

gorand556
09-06-2012, 10:55
Nizozemska - Danska 18:00
Njemačka - Portugal 20:45

U prvoj utakmici očekujem pobjedu Nizozemaca ,imaju puno bolju ekipu od Danske i kao što sam rekao već, po meni jedan od glavnih favorita za naslov.Danska je čvrsta ekipa sa dosta dobrih igrača ,nebi me začudilo kada bi pružili jak otpor ipak favoriziranim Nizozemcima.
Njemačka i Portugal, susret dvije jake ekipe, gdje prednost ipak dajem Njemačkoj jer portugal u zadnje vrijeme ne pruža dobre igre, ne djeluju mi složni kao ekipa,iako imaju jake pojedince.

U svakom slučaju čeka nas uzbudljiv dan, nadam se sa dosta golova ;)

Stiliana
09-06-2012, 20:32
Danci iznenadili, imaju muda :naklon
Nadam se da će proć skupinu.

gorand556
09-06-2012, 20:40
Danci iznenadili, imaju muda :naklon
Nadam se da će proć skupinu.

Da ,prvo veliko iznenađenje.Nizozemci bili veliki favorit.Prolaz Danske je sad lako moguć,njihovu priliku vidim protiv Portugala.Evo počinje druga :)

Stiliana
09-06-2012, 20:48
Da ,prvo veliko iznenađenje.Nizozemci bili veliki favorit.Prolaz Danske je sad lako moguć,njihovu priliku vidim protiv Portugala.Evo počinje druga :)

Neka vala, ja sam navijala za njih. Danci su kao dupini, ne možeš ih mrzit :cerek

Inkvizitor
09-06-2012, 21:47
Nijemci i Nizozemci kakti veliki favorita. Zasad prazne puške.

Ima li u Njemačkoj repki uopće Nijemaca. Ima ih par koliko sam vidio. Ništa od te repke

Stiliana
09-06-2012, 21:59
Nijemci i Nizozemci kakti veliki favorita. Zasad prazne puške.

Ima li u Njemačkoj repki uopće Nijemaca. Ima ih par koliko sam vidio. Ništa od te repke

Ima, Podolski :rofl
Što se nije prije nekog vremena dignula hajka na onog Van Bastena jer nije zvao crnce u repku? Tj. nije ih zvao u onom omjeru u kolikom su ih zvali prije...
Zamisli samo da Nijemci pokušaju nešto slično. Ionako su svi alergični na njih.
A mi bi mogli zvat nizozemskog igrača Van Der Neide i Turčina Nikaj Nemre :rofl
Stara fora, znam :kava
Nemam boljih, sorry.

Inkvizitor
09-06-2012, 22:07
Ima, Podolski :rofl
Što se nije prije nekog vremena dignula hajka na onog Van Bastena jer nije zvao crnce u repku? Tj. nije ih zvao u onom omjeru u kolikom su ih zvali prije...
Zamisli samo da Nijemci pokušaju nešto slično. Ionako su svi alergični na njih.
A mi bi mogli zvat nizozemskog igrača Van Der Neide i Turčina Nikaj Nemre :rofl
Stara fora, znam :kava
Nemam boljih, sorry.

Nisam čuo .Dobre..:D

nizozemci su imali kolonije zato imaju Surinamce i ine. Moraju. Ko i Francuzi što moraju Alžirce i ostale. Britanci, portugalci..ali Nijemci ne, Ošli su i oni u kuki. Čuj Khedira, Gomez i Ozil, Boateng Nijemci.

haha

Stiliana
09-06-2012, 22:14
Nisam čuo .Dobre..:D

nizozemci su imali kolonije zato imaju Surinamce i ine. Moraju. Ko i Francuzi što moraju Alžirce i ostale. Britanci, portugalci..ali Nijemci ne, Ošli su i oni u kuki. Čuj Khedira, Gomez i Ozil, Boateng Nijemci.

haha

Ne znam njihove osobne povijesti, ali pretpostavljam da se radi o pripadnicima manjina u Njemačkoj. Vjerojatno su svi rođeni u DE. Ispravite me ako griješim... meni je to više ok nego npr. dovlačenje Sammira iz Brazila i onda pošto poto guranje u repku e da bi Mamić tu ušićario neku veću lovu :nezna
Ako ćemo po tome i Dudu je upitan, iako je on Dinamova škola nogometa. Moglo bi se reć da je tu stasao u igrača kakav jest, ali opet... ma ne znam.

Inkvizitor
09-06-2012, 22:16
Ne znam njihove osobne povijesti, ali pretpostavljam da se radi o pripadnicima manjina u Njemačkoj. Vjerojatno su svi rođeni u DE. Ispravite me ako griješim... meni je to više ok nego npr. dovlačenje Sammira iz Brazila i onda pošto poto guranje u repku e da bi Mamić tu ušićario neku veću lovu :nezna
Ako ćemo po tome i Dudu je upitan, iako je on Dinamova škola nogometa. Moglo bi se reć da je tu stasao u igrača kakav jest, ali opet... ma ne znam.

Ima tu svašta..no poanta je u tome da to više nije njemački nogomet. Postali su kilavi.

Evo dadoše gol.

Stiliana
09-06-2012, 22:17
Ima tu svašta..no poanta je u tome da to više nije njemački nogomet. Postali su kilavi.

Evo dadoše gol.

Mogla sam lijepo zaradit da sam se kladila danas :kava
Ajd, još nije gotovo...

Inkvizitor
09-06-2012, 22:17
Ne znam njihove osobne povijesti, .

Svi stanovnici bivših kolonija imaju pravo na državljanstva zemalja tlačitelja. Zato Francuzi, Englezi, Nizozemci, Portugalci imaju puno tih Afrikanaca i južnoamerikanaca.

Inkvizitor
09-06-2012, 22:18
jel se meni učinilo ili je njemački trener zarolao kuglicu iz nosa i nešto onda prstima oko usta šarao

Stiliana
09-06-2012, 22:20
Svi stanovnici bivših kolonija imaju pravo na državljanstva zemalja tlačitelja. Zato Francuzi, Englezi, Nizozemci, Portugalci imaju puno tih Afrikanaca i južnoamerikanaca.

Ok, ali nije Turska bila njemačka kolonija. A s druge strane, za očekivat je da bude Turaka u njem. rep. I to je to. Mada, da sam ja na mjestu tog Turčina, otišla bih igrat za Tursku definitivno. Ali to sam ja. netko možda ne razmišlja tako

Stiliana
09-06-2012, 22:21
jel se meni učinilo ili je njemački trener zarolao kuglicu iz nosa i nešto onda prstima oko usta šarao

Nisam vidjela jer sam tebi pisala odgovor :comp

:mad:

Inkvizitor
09-06-2012, 22:22
Ok, ali nije Turska bila njemačka kolonija. A s druge strane, za očekivat je da bude Turaka u njem. rep. I to je to. Mada, da sam ja na mjestu tog Turčina, otišla bih igrat za Tursku definitivno. Ali to sam ja. netko možda ne razmišlja tako

Pa nije bila..Nijemci su od kolonija koliko ja znam imali samo Kamerun..a oni igraju dobar nogomet..mogli su tu ućarit..

meni to više nije Njemačka štajaznam..ono naviko sam na Englesku repku sa crncima i Francusku da skoro nema Francuza ali na Nijemce ne..

Samo se još Talijani dobro drže po tom pitanju..

I Španjolci..

Inkvizitor
09-06-2012, 22:23
Nisam vidjela jer sam tebi pisala odgovor :comp

:mad:

To je bilo ranije..al čova u finoj štirkanoj košulji čeprka u i okolo nosa..:rofl

užas..

Stiliana
09-06-2012, 22:27
Pa nije bila..Nijemci su od kolonija koliko ja znam imali samo Kamerun..a oni igraju dobar nogomet..mogli su tu ućarit..

meni to više nije Njemačka štajaznam..ono naviko sam na Englesku repku sa crncima i Francusku da skoro nema Francuza ali na Nijemce ne..

Samo se još Talijani dobro drže po tom pitanju..

I Španjolci..

Da, da, ali oni su ionako arapoidi :rofl
Šalim se. Vidiš, zanimljivo, dobro si primijetio.

Btw, je, kopao je nos ovaj kreten, mislim da je čak i pojeo to što je iskopao, imaju slike na fhr

Inkvizitor
09-06-2012, 22:29
Da, da, ali oni su ionako arapoidi :rofl
Šalim se. Vidiš, zanimljivo, dobro si primijetio.

Btw, je, kopao je nos ovaj kreten, mislim da je čak i pojeo to što je iskopao, imaju slike na fhr

Tak je izgledalo..što je tim ljudima da konzumiraju kuglice iz nosa..:012

Inkvizitor
09-06-2012, 22:31
videl sam fotke..ali to je s druge tekme..

danas je u bjeloj šulji..

znači on to konsumira redovito..bljak..

fuuj..

Stiliana
09-06-2012, 22:36
videl sam fotke..ali to je s druge tekme..

danas je u bjeloj šulji..

znači on to konsumira redovito..bljak..

fuuj..

Ima tih ljudi. Od nervoze valjda.

Btw, ovaj Neuer platine vrijedi...

gorand556
09-06-2012, 22:45
Tip je komedija ,ovo je sa SP-a

http://www.youtube.com/watch?v=UHE4eQIfA6A

Njemačka osvoji 3 boda,ali igra nikakva.Portugalci promašili sve živo

Stiliana
09-06-2012, 22:48
Baš sam htjela pitat kakvo je to nenormalno zujanje u pozadini, kadli ono... :facepalm

gorand556
09-06-2012, 22:51
Baš sam htjela pitat kakvo je to nenormalno zujanje u pozadini, kadli ono... :facepalm

Joj kad se sjetim ,zujalo mi mjesecima u glavi :D

Sutra su naši na rasporedu,druga utakmica dana..E kako bi bilo dobro da dobijemo Irce,onako lagano bez živciranja :cerek

Stiliana
09-06-2012, 22:59
Joj kad se sjetim ,zujalo mi mjesecima u glavi :D

Sutra su naši na rasporedu,druga utakmica dana..E kako bi bilo dobro da dobijemo Irce,onako lagano bez živciranja :cerek

Bilo bi fenomenalno, samo naši su šalabajzeri. Ako ih i dobijemo to će bit uz toliko nerviranja i drhtanja da je moje živce bolje da to ne gledam. Naravno da ću gledat, jel...

gorand556
09-06-2012, 23:00
Ma naravno ,sa našima je to uvijek zagarantirano :D Tko zna ,možda nas iznenade,ali ovaj put ugodno :)

Inkvizitor
09-06-2012, 23:02
Tšeko budu oni Irce dobili..

Stiliana
09-06-2012, 23:21
Tšeko budu oni Irce dobili..

Teško, ali trebali bi... ja se isto pribojavam fijaska.

gorand556
09-06-2012, 23:54
Irci od 1988 nisu bili na EP,ako sam danas dobro čuo,znači trebali bi biti motivirani.E sad može se dogoditi to da izgore od želje kako se to često zna dogoditi takvim ekipama,pa da im mi uvalimo par komada :D

NorthStand
10-06-2012, 03:09
Rusi odlični, al mislim da će se opet ispuhat ko i 2008. Slični su našem mentalitetu, s vremenom dođe do opuštanja i onda dobiju po tamburi. Mi ovaj put nećemo bit opušteni, vrijeme je da oživimo staru slavu 369 infanterie i da osvojimo taj bliski istok uspješno bez Hitlera. :D Nemam para za irsku i italiju, al planiram ić na španjolsku. Ako Bog da i sreća junačka, bit će to odlučujuća utakmica koju će Hrvati pobjedit i s kojom će uć u četvrtfinale ozarena lica, spremni da bez okljevanja naprave korak više nego na prošlom euru kad smo nesretno ispali u četvrtfinalu. Možda nekome djeluje bahato, al vrijeme je za polufinale EP. Mislim da to ova generacija zaslužuje, jedan trajni rezultat koji će ih pratit cijeloga života. Sve počinje danas, ako pobjedimo imamo velike šanse da doguramo do tog polufinala, ako ne bojim se da će sve ostat na mojim "skromnim" željama. :D

Stiliana
10-06-2012, 10:52
Irci od 1988 nisu bili na EP,ako sam danas dobro čuo,znači trebali bi biti motivirani.E sad može se dogoditi to da izgore od želje kako se to često zna dogoditi takvim ekipama,pa da im mi uvalimo par komada :D

S druge strane, mi nikad sa slabijom obranom nismo išli na EP.

gorand556
10-06-2012, 12:26
S druge strane, mi nikad sa slabijom obranom nismo išli na EP.

Danas će ta obrana igrati složno i kompaktno,bez greške.Tako da dobijamo glat :yess :zivili

NorthStand
10-06-2012, 13:28
http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=14414%3Aroen-kao-irac-poginuo-kao-hrvat&catid=3%3Anikad-zaboraviti&Itemid=10

Počivao u miru božjem, neka ti je laka hrvatska zemlja.

http://www.youtube.com/watch?v=vNPXfCo74lY

A danas priželjkujem isti scenarij, samo u ulozi s nekim drugim šukerom. :D

Stiliana
10-06-2012, 14:48
http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=14414%3Aroen-kao-irac-poginuo-kao-hrvat&catid=3%3Anikad-zaboraviti&Itemid=10

Počivao u miru božjem, neka ti je laka hrvatska zemlja.

http://www.youtube.com/watch?v=vNPXfCo74lY

A danas priželjkujem isti scenarij, samo u ulozi s nekim drugim šukerom. :D

Počivao u miru.

Ovi se već pobiše: http://www.dailymail.co.uk/sport/euro2012/article-2157149/Euro-2012-Arrests-violent-clashes-Ireland-Poland-fans.html?ito=feeds-newsxml
:facepalm

MidnighT
10-06-2012, 14:56
Počivao u miru.

Ovi se već pobiše: http://www.dailymail.co.uk/sport/euro2012/article-2157149/Euro-2012-Arrests-violent-clashes-Ireland-Poland-fans.html?ito=feeds-newsxml
:facepalm

A nista strasno,muska prica verovatno nije htela neka poljakinja da se zblizi i eto ;) Nakantajte irce danas....

Stiliana
10-06-2012, 15:03
A nista strasno,muska prica verovatno nije htela neka poljakinja da se zblizi i eto ;) Nakantajte irce danas....

Fala, fala

http://www.forumsextreme.com/images2/sFl_croatia2.gif

Humphrey
10-06-2012, 15:16
Ajmo naši danas, razočarali me tulipani, a igrom i švabe. Baš me zanima kako će španjolci danas odigrati i hoće li opravdati status favorita?

MidnighT
10-06-2012, 15:53
Fala, fala

http://www.forumsextreme.com/images2/sFl_croatia2.gif

ako dobijete castim,stavio sam pare na vas tako da nemoj da me ispalite inace mi svi dugujete pice,samo hrabro i nema nazad,bar sa takvim ekipama treba igrati dominatno.....

SarajkaDjevojka
10-06-2012, 16:40
ako dobijete castim,stavio sam pare na vas tako da nemoj da me ispalite inace mi svi dugujete pice,samo hrabro i nema nazad,bar sa takvim ekipama treba igrati dominatno.....

Joj Mid, kad se sjetim one golcine sto su vam Slovenci " zabili " iz svlacionice :D
Ja mislim da ce uci u povijest srpskog fudbala :)

A evo najnovije navijacke pjesme za veceras

Tekst pjesme - Colonia Colonia - Ale ale

Slusaj Colonia Colonia - Ale ale

Colonia - Ale ale (Official audio 2012)
.
Ale ale ale ale
ale ale ale ale
Hrvatska, ale ale
srce tuce samo za tebe

Zivim za taj dozivljaj
kada se skupe moji prijatelji svi
emocije i vatromet
uz pivo i nogomet

I nitko nije jaci od nas
kad pjesma krene ajmo svi u jedan glas
grla se ore, tribine gore
hocemo gol, gol, gol, gol

Refren 2x
Tekst pjesme Colonia Colonia - Ale ale

gorand556
10-06-2012, 17:49
Joj Mid, kad se sjetim one golcine sto su vam Slovenci " zabili " iz svlacionice :D

A evo najnovije navijacke pjesme za veceras

Tekst pjesme - Colonia Colonia - Ale ale

Slusaj Colonia Colonia - Ale ale

Colonia - Ale ale (Official audio 2012)
.
Ale ale ale ale
ale ale ale ale
Hrvatska, ale ale
srce tuce samo za tebe

Zivim za taj dozivljaj
kada se skupe moji prijatelji svi
emocije i vatromet
uz pivo i nogomet

I nitko nije jaci od nas
kad pjesma krene ajmo svi u jedan glas
grla se ore, tribine gore
hocemo gol, gol, gol, gol

Refren 2x
Tekst pjesme Colonia Colonia - Ale ale
Pjesma je cirkus :D nadam se da ce se nasi pokazat bolje nego Colonia :D

SarajkaDjevojka
10-06-2012, 18:13
Pjesma je cirkus :D nadam se da ce se nasi pokazat bolje nego Colonia :D

A ONI su takva grupa, ima jos dosta lijepih navijackih pjesama.Bitno je da repka pobijedi veceras :D
Slavicemo sutra :)

MidnighT
10-06-2012, 18:13

Pa usli smo vec u istoriju sa slovencma,jedina ekipa koja je gubila na poluvremenu (3-0) i na kraju vratila se u igru bilo 3-3 tako da opusteno :) a znamo i mi da zavucemo u zadnjem trenutku,pogotvu u basketu :)

p.s. veceras modric dominira i otvara irce :)

SarajkaDjevojka
10-06-2012, 18:18
Pa usli smo vec u istoriju sa slovencma,jedina ekipa koja je gubila na poluvremenu (3-0) i na kraju vratila se u igru bilo 3-3 tako da opusteno :) a znamo i mi da zavucemo u zadnjem trenutku,pogotvu u basketu :)

p.s. veceras modric dominira i otvara irce :)

Opusteno na kaucu, skupa sa BiH :D

Koliko si love dao ?Ako dobijes, cime nas castis ?:)http://metro-portal.hr/img/repository/2008/11/medium/hrzastava.jpg

Susjedima sa srecom veceras :)

MidnighT
10-06-2012, 18:22
Opusteno na kaucu, skupa sa BiH :D

Koliko si love dao ?Ako dobijes, cime nas castis ?:)

a sta ces kad nasi volovi misle da su zvezde pa samo igraju svetska prvenstva,i neka nisu isli dok ih mihajlovic nesredi da lice na ekipu .

Vezao ruse,nemce i hrvate(pobede) a grke da nece biti vise od dva gola u tekmi sa poljskom na,prema tome cekam samo hrvate pa castim,a tebe cu na koncert kolonije da vodim ;)

gorand556
10-06-2012, 18:56
E kad susjedi tako navijaju za nas ,pobjeda je garantirana :D

Španjolci bez špice igraju, od njih se stvarno svašta može očekivati :silud

MidnighT
10-06-2012, 19:03
E kad susjedi tako navijaju za nas ,pobjeda je garantirana :D

Španjolci bez špice igraju, od njih se stvarno svašta može očekivati :silud

a sta ces,blizi ste mi vi nego neki pederasti danci recimo,zar ne?

Spanci mogu da igraju kako hoce,jaka ekipa,forsiraju barsin stil,a italijani standardno,katanac i cekaju verovatno 95 min da zavuku slucajno gol,dobra tekma sve u svemu....

gorand556
10-06-2012, 19:25
a sta ces,blizi ste mi vi nego neki pederasti danci recimo,zar ne?

Spanci mogu da igraju kako hoce,jaka ekipa,forsiraju barsin stil,a italijani standardno,katanac i cekaju verovatno 95 min da zavuku slucajno gol,dobra tekma sve u svemu....

Dobra utakmica,na brzinu pade dva gola :) Dobar uvod u dramu večeras :D

blam
10-06-2012, 19:35
srecno,

igracima na terenu, navijacima u ulici..

Stiliana
11-06-2012, 07:46
Midnight dobio pare, a mi tri boda ko kuća :cheer

Idemo dalje...
Danas Francuska : Engleska i Ukrajina : Švedska

Tipujem na Frančeze i vikinge...

gorand556
11-06-2012, 11:30
Danas dvije teške utakmice ,po meni pobjeda Ukrajine i neriješeno Englezi i Francuzi.

Zeznuta grupa, sve solidne ekipe.

NorthStand
11-06-2012, 13:24
U prvoj sam za engleze, prije svega jer englesku vrstu predstavlja više engleza, nego što francusku francuza. Ne volim reprezentacije, koje dozvole arapima i crncima da im preuzmu glavnu igraću ulogu. Ako je naziv reprezentacije Francuska, onda očekujem da za nju igraju čisti i pravi francuzi a ne nekakvi crnci i tko sve ne. Zato sam ipak skloniji englezima, iako i oni imaju par crnaca a i više mi se sviđa engleski stil nogometa, od francuskog. Iako englezi, nemaju pozitivna iskustva s francuzima za sad. Ukrajina Švedska, tu ipak mislim da je Švedska bolja reprezentacija, al moguće je iznenađenje samo zato što je Ukrajina domaćin i što bi uz pomoć publike i eventualno domaćinskog suđenja mogli doć do pobjede ili remija. Al kažem, moje je mišljenje da je Švedska kvalitetnija, i da može pobjedit u ovoj tekmi.

Stiliana
11-06-2012, 16:31
Stand up if you hate England :cerek

North, ovaj put se slažem s tobom. Francuzi su mi mrži i od Engleza...

Komari
11-06-2012, 22:25
Danas dvije teške utakmice ,po meni pobjeda Ukrajine i neriješeno Englezi i Francuzi.

Zeznuta grupa, sve solidne ekipe.

Pa ti bi moga zarađivat masnu lovu na gatanju
:D :naklon

gorand556
11-06-2012, 22:54
Pa ti bi moga zarađivat masnu lovu na gatanju
:D :naklon

Hahah pa i zarađujem , uplatio sam svaki za sebe ,to radim od početka EP-a,jer nema materijala za listiće :D na kladionici sam postavio tri para jutros ,dva pogođena zasad od tih je jedan da Ibrahimović daje gol :D

Dobra utakmice, posebno ova zadnja ,Ševčenko stari lisac donio pobjedu :)

zlatna ribica
11-06-2012, 23:17
Baš mi je drago za Ukrajinu i Ševčenka :)

Koje Šveđani imaju odvratne dresove :facepalm

NorthStand
12-06-2012, 00:48
Stand up if you hate England :cerek

North, ovaj put se slažem s tobom. Francuzi su mi mrži i od Engleza...

Ma mrzim ja engleze više nego francuze, ali ti francuzi nama nisu ništa bolji nego englezi. A pošto englezi igraju tip nogometa, koji meni osobno više odgovara bio sam za njih. Iako moram priznat da je Francuska pokazala više, i zaslužila je pobjedu. Iako, kako stvari sada stoje, Ukrajina i Švedska bi mogle i francuzima i englezima zapaprit situaciju. Netko od "velikih", bi lako mogao zaglavit već u skupini. Ukrajina me ugodno iznenadila, Ševčenko je legenda nogometa, al igra Ukrajine stvarno obećava puno trče i vidi se da su strašno motivirani što im kao domaćinu sigurno daje potencijala da naprave povijesni iskorak, pošto nikad nisu bili na euru. Što se tiče Šveđana, loši osim Ibrahimovića nitko se nije iskazao, mislim da će i oni ispast. Nakon ovog dana, Šveđani i Englezi mi djeluju zreli da odu kućama. Ako ne promjene pristup, mislim da će nagrabusit. Puno sam više očekivao od Engleza, i Šveđani su igrali bitno lošije nego u zagrebu kad su nas pobjedili. I stvarno osim tog Ibrahimovića, koji gol može ugurat svakoj reprezentaciji nemaju nikoga opasnog po protivnički gol. A iako sam reko da su favorit u ogledu s ukrajincima, ako mi je radi ikoga drago da su izgubili onda je to zbog Ibrahimovića prgavi bahati igrač. Ne volim kad se netko očigledno kurči, i bezobrazno ponaša a on to u svakom nastupu pokaže dozu arogancije i prgavosti. Da ne govorim o tome, šta radi kad ga neki novinari u italjii hoće intervijuirat pa prolazi pored njih ko da ih ne vidi. Malo je preumišljen, podsjeća me na onog pederčića C.Ronalda takve tipove igrača stvarno mrzim.

Inkvizitor
12-06-2012, 08:46
Kako Ševčenko utrpa dva komada. velemajstroski. Majstor je majstor i u 35-oj..igra ko dečkić.

Šveđani loši, tko njima reč da će velike stvari napravit na Euru. Jedan igrač ko što kaže North.

Francuzi i Englezi ne znaš koji su lošiji.

gorand556
12-06-2012, 09:46
Grčka - Češka
Poljska - Rusija

Za mene u prvoj utakmici nema dileme, Grčka pobjeđuje, branit će se kao i uvijek i na kontru ili prekid zabiti gol.Mislim da će pobijediti sa 1 -0.Druga utakmica ista stvar samo što Rusija pobjeđuje, danas trebaju potvrditi dobru predstavu iz prvog kola i prolaz dalje ;) Ekipa koja je pokazala jednu od boljih igara na EP.

zlatna ribica
12-06-2012, 10:57
Nisam baš sigurna da će Rusija pobijedit, Poljaci će bit maksimalno napaljeni protiv njih... kod njih je to ko mi protiv Srba... I publika će ih nositi ko jučer Ukrajince.

Ne bi me čudili ni neredi na tribinama :D

gorand556
12-06-2012, 11:06
Bit će napaljeni ,a ja govorim o kvaliteti.Rusi su jači svakako, zato očekujem pobjedu.A nosila ih publika i protiv grka pa su skoro izgubili..Vidjet ćemo ,zanimljivo će biti sigurno i na tribinama a posebno u gradu :toljaga

zlatna ribica
12-06-2012, 11:25
Bit će napaljeni ,a ja govorim o kvaliteti.Rusi su jači svakako, zato očekujem pobjedu.A nosila ih publika i protiv grka pa su skoro izgubili..Vidjet ćemo ,zanimljivo će biti sigurno i na tribinama a posebno u gradu :toljaga

Ma ok, jači su Rusi, al u ovakvim utakmicama to nije uvijek presudno...

Glava kaže Rusija, srce Poljska :D

gorand556
12-06-2012, 11:29
Ma ok, jači su Rusi, al u ovakvim utakmicama to nije uvijek presudno...

Glava kaže Rusija, srce Poljska :D

Ja sam ipak za Ruse, odigrali su prvu super i svidila mi se igra,posebno napad :D

Nemam nikakve simpatije prema Poljskoj ,nisu ništa posebno jedino u napadu Lewandowski ,ali ne može ni on sve sam kao i Ibrahimović kod Švedske.

zlatna ribica
12-06-2012, 11:32
Ja sam za underdogove :D

zlatna ribica
12-06-2012, 11:34
Pitanje za sve forumaše:

Za koga navijate na ovom prvenstvu? Osim za Hrvatsku :love

Znači nakon nas, tko vam je najdraži? :)

ZGabriel
12-06-2012, 11:36
Njemačka ispred svih :de :de :de

gorand556
12-06-2012, 11:37
1.Njemačka
2.Nizozemska

Inkvizitor
12-06-2012, 11:38
Samo da nisu oni ulickani Španjolci..

zlatna ribica
12-06-2012, 11:39
Njemačka ispred svih :de :de :de

:rofl Znala sam :D

Jooj meni ne, ne volim ih baš...

zlatna ribica
12-06-2012, 11:43
Portugal :D Oni su mi nekak uvijek bili simpa... S tim da ne očekujem neki rezultat od njih ove godine... eventualno četvrtfinale... Iako tko zna, ako Kristinka dobi inspiraciju, sve je moguće... al ne može on sam sve...

A od velikih Italija.

Aleksa
12-06-2012, 11:43
Pitanje za sve forumaše:

Osim za Hrvatsku, navijam za Rusiju. :zubo

ZGabriel
12-06-2012, 11:45
:rofl Znala sam :D

Jooj meni ne, ne volim ih baš...

ja ih obožavam :cerek

čak i nogometaše. :rofl

voljela bih i Španjolce, da nisu onakvi cigani. :rofl

Aleksa
12-06-2012, 11:49
Znači, moji favoriti:
1. Rusija,
2. Ukrajina,
3. Češka,
4. Poljska,
5. Grčka.

gorand556
12-06-2012, 11:50
Za Njemačku sam uvijek navijao ,jednostavno volim taj mentalitet i taj narod.Sjećam se utakmice 2002. sa S.Arabijom 8-0 ,kad je jedan od igrača (mislim Klose) uklizavao na rezultatu 8-0 pred sami kraj utakmice da nebi bio aut :D pitam se što bi naši ili neka druga ekipa radila pri tom rezultatu.

zlatna ribica
12-06-2012, 11:53
Znači, moji favoriti:
1. Rusija,
2. Ukrajina,
3. Češka,
4. Poljska,
5. Grčka.

:rofl :rofl

Aleksa
12-06-2012, 11:54

A od ovih 5, četiri su u istoj grupi. :(

zlatna ribica
12-06-2012, 11:57
Ste vidli novu sliku one naše dvije babe što su se razgolitile? :rofl

http://i49.tinypic.com/6xvoe9.jpg

:bang:bang:bang

:rofl:rofl:rofl

Aleksa
12-06-2012, 11:58

Što babe? Pa imaju barem godina koliko i ja, ako ne i manje. :D

Inkvizitor
12-06-2012, 12:06
Za Njemačku sam uvijek navijao ,jednostavno volim taj mentalitet i taj narod.Sjećam se utakmice 2002. sa S.Arabijom 8-0 ,kad je jedan od igrača (mislim Klose) uklizavao na rezultatu 8-0 pred sami kraj utakmice da nebi bio aut :D pitam se što bi naši ili neka druga ekipa radila pri tom rezultatu.

Da al to nema više veze s Nijemcima..

ZGabriel
12-06-2012, 12:11
ako je netko rođen i odrastao u Njemačkoj, zašto ne bi igrao za njihovu repku? :nezna

gorand556
12-06-2012, 12:14
Da al to nema više veze s Nijemcima..

Sve repke imaju strance to je danas tako.Mislim da su i ti stranci vrlo dobro prihvatili njemački mentalitet i bore se za dres.

Inkvizitor
12-06-2012, 12:16
Sve repke imaju strance to je danas tako.Mislim da su i ti stranci vrlo dobro prihvatili njemački mentalitet i bore se za dres.

mooš mislit..i himnu pjevaju..stisnu zube kad svira..gledam Podolskog..ne bi ti meni igro prika moj dok je ne budeš pjevo ko slavuj..

Pola Francuza je ne zna..jebeš to..

gorand556
12-06-2012, 12:19
A Eduardo kod nas ?! Meni ni najmanje ne smeta što igra za HR ,jer je ispravnjak kao čovjek a i dobar je igrač

Inkvizitor
12-06-2012, 12:22
A Eduardo kod nas ?! Meni ni najmanje ne smeta što igra za HR ,jer je ispravnjak kao čovjek a i dobar je igrač

Nisam gledao jel on pjeva ali ovima se na faci vidi da ih ne zanima, ne bi mirno stajali da ne moraju po protokolu..ma mrš..

Inkvizitor
12-06-2012, 12:42

koje su ovo kravetine..

gorand556
12-06-2012, 12:44
Čovječe obrukale se samo tako,baš čitam po portalima da su neke HDZ -ovke iz Krapine, jedna od njih gradska vijećnica a druga u ministarstvu kulture :D ako je ovo istina onda je to užas

Inkvizitor
12-06-2012, 12:51
užas..to estetski nije lijepo..ko da neko trbonja izvali trbušinu i pleska se intenzivno po njoj.

sakrij to da nitko ne vidi....

Humphrey
12-06-2012, 13:12
Ove dvije šalju vrlo ružnu sliku o Hrvatskoj u svijet.Samo zgodne žene bi trebale imati pravo pokazivati sise u javnosti, a ove dvije to ne bi smjele raditi ni u spavaćoj sobi u mraku.

Inkvizitor
12-06-2012, 13:18
.:rofl: :rofl...

ZGabriel
12-06-2012, 13:19
onda bi i samo zgodni muškarci smjeli šetati cestom. izvol'te se povući u svoje odaje, gospodo. :D

Stiliana
12-06-2012, 13:20
Pitanje za sve forumaše:

Danska i Njemačka :cerek

Inkvizitor
12-06-2012, 13:21
onda bi i samo zgodni muškarci smjeli šetati cestom. izvol'te se povući u svoje odaje, gospodo. :D

riječ je bila o skidanju ne o hodanju..

Stiliana
12-06-2012, 13:23
Ove dvije šalju vrlo ružnu sliku o Hrvatskoj u svijet.Samo zgodne žene bi trebale imati pravo pokazivati sise u javnosti, a ove dvije to ne bi smjele raditi ni u spavaćoj sobi u mraku.

:rofl
Donekle se slažem s tobom. Nemam neko dobro mišljenje o tim egzibicionistkinjama, ali kad se već pokazuješ, pokaži nešto što valja, a ne ove dvije vimena izbacile.. da ti se život zgadi, a kamoli žene.

ZGabriel
12-06-2012, 13:32
riječ je bila o skidanju ne o hodanju..

pa oni koji najgore izgledaju vrlo rado se šeću oskudno odjeveni. :rofl

Inkvizitor
12-06-2012, 13:36
pa oni koji najgore izgledaju vrlo rado se šeću oskudno odjeveni. :rofl

ali bez pokazivanja ekstremiteta..neukus je drugo..ali ove dvije žbage koje žele privući pozornost su drugi padež..

Stiliana
12-06-2012, 13:42
ali bez pokazivanja ekstremiteta..neukus je drugo..ali ove dvije žbage koje žele privući pozornost su drugi padež..

ima i gabi donekle pravo, ako nemreju krave, nemreju ni prasci i točka. koga zanima tuđi dlakavi ogavni pivski trbuh? nikoga :kava

Inkvizitor
12-06-2012, 13:45
ima i gabi donekle pravo, ako nemreju krave, nemreju ni prasci i točka. koga zanima tuđi dlakavi ogavni pivski trbuh? nikoga :kava

pa toi sma i ja kazo..a što sam ja reko..to bi bilo kao da netko pokazuje trbušine i pleska se po njoj..

ne paziš na satu..:lupa

Stiliana
12-06-2012, 13:46
pa toi sma i ja kazo..a što sam ja reko..to bi bilo kao da netko pokazuje trbušine i pleska se po njoj..

ne paziš na satu..:lupa

Hahahah, a jbga sad...

Inkvizitor
12-06-2012, 18:06
Češka uvali Grcima dva komata u 6 minuta

NorthStand
12-06-2012, 19:39
užas..to estetski nije lijepo..ko da neko trbonja izvali trbušinu i pleska se intenzivno po njoj.

sakrij to da nitko ne vidi....

:rofl mi smo društvo, s valjda najviše moralnih vertikala na svijetu, po glavi stanovnika.

Stiliana
12-06-2012, 20:18
:rofl mi smo društvo, s valjda najviše moralnih vertikala na svijetu, po glavi stanovnika.

Ja mislim da smo estetski osviješćeni :D

Humphrey
12-06-2012, 20:24

Ženske sise su cijenjene među svim muškarcima i ženama svijeta, kod njih nema jezične barijere, ali problem je kad se pojave četiri ovakve, one neće u Hrvatsku privući normalan svijet nego engleze koji bolje ne poznaju.

ZGabriel
12-06-2012, 20:25

a šta radi onaj živopisni lik kojeg capo ima na avataru?

Inkvizitor
12-06-2012, 20:29
Ženske sise su cijenjene među svim muškarcima i ženama svijeta, kod njih nema jezične barijere, ali problem je kad se pojave četiri ovakve, one neće u Hrvatsku privući normalan svijet nego engleze koji bolje ne poznaju.

:rofl:rofl..

Komari
12-06-2012, 20:51

aaaahaahaahaaaaaaa :naklon

gorand556
12-06-2012, 20:52
Uvod u večerašnju tekmu :D

http://www.youtube.com/watch?v=-wsr1NSHXAc&feature=player_embedded

Inkvizitor
12-06-2012, 21:03
Ahahah sad me sjeti ovaj Humhreyev post..tmao 90-tih mjesto radnje Stobreč..objekat Stella u to vrijeme omiljeni kafić u Splitu..lito..krcat ko šipak..za jednim stolom britanski unproforci..sve golobradi..i među njima dvi-tri cure..njih deset otprilike..isto litnja uniforma..za jednim stolom..piju ko smukovi..i jednom..valjda je to bio neki znak dignu čaše..i nešto kao o-o--leeeee..digne se jedna naglo i jednim potezom se skine al sve do koljena...rofl

sijevnu trbuh..sise..noge ko balvani...:zubo..malo zatrese tijelom i obuče se...D

pdv
12-06-2012, 21:18
Znači, ove dvi samo vraćaju retro u modu ;)

pdv
12-06-2012, 21:20

blam
12-06-2012, 22:42
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-warszawa,41/kamery-z-widokiem-na-narodowy-i-strefe-kibica-w-warszawie,256664.html

direktan camera stream od nekog trga blizu stadiona, joj ko mravi ljudi.

sad i tuce da gledamo live :)

Inkvizitor
12-06-2012, 22:44
Dobro prvenstvo..dobro se igra za razliku od 2-3 zadnja koja su bili čista dosada.

gorand556
12-06-2012, 23:03
Dobro prvenstvo..dobro se igra za razliku od 2-3 zadnja koja su bili čista dosada.

ovo sam i ja pomislio ,dobre utakmice sa dosta golova.još ni jedna nije završila sa 0-0 što je za svaku pohvalu :) neka bude i dalje tako

zlatna ribica
12-06-2012, 23:07
Jesam rekla da Rusija neće pobijedit :D

gorand556
12-06-2012, 23:12
Jesam rekla da Rusija neće pobijedit :D

Da,ja sam bio za Ruse :D Stali skroz u drugom poluvremenu, u prvom bili puno bolji

NorthStand
13-06-2012, 00:14

Ma slažem se, al glupo mi je žene optuživat jer su se malo opustile, zašto uvijek sve mora bit po bontonu i nekom pravilu. Nek se ljudi vesele, i rade što god žele u slobodno vrijeme. Kakvi kodeksi, i ostale gluposti?

zlatna ribica
13-06-2012, 09:24
Danas Ronaldo zabija hat trick :cheer

Nizozemska-Njemačka mislim da će bit remi...

ZGabriel
13-06-2012, 09:39

taman posla.

:de

gorand556
13-06-2012, 10:17
Danas Ronaldo zabija hat trick :cheer

Danas odlične dvije utakmice, kako sam napisao na drugoj temi, mislim da će Danska iznenaditi i Portugalce i da neće izgubiti.Njemačka i Nizozemska veliki okršaj, Nizozemci moraju napasti
tražiti pobjedu i gol više, što će Njemačka sigurno znati iskoristiti i zabiti im gol. Tko će pobijediti teško je reći, blagu prednost ću ipak dati Njemačkoj.Mislim i da bi mogli vidjeti dosta golova i zanimljivu utakmicu.

zlatna ribica
13-06-2012, 10:52
Vidit ćemo :D Jučer sam ja bila u pravu, pa možda danas budeš ti...

Sumnjam al dobro :kava

Inkvizitor
13-06-2012, 11:01
Ronaldo je klupski igrač ribice..niš od njega u reprezentativnom dresu..

Inkvizitor
13-06-2012, 11:02
btw lijep je gol zabio onaj Poljak sinoć...najljepši dosad na Euru..finu ju je zvizno..felširano lipo..taman..

zlatna ribica
13-06-2012, 12:53
Ronaldo navija za Hrvatsku :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180276_397439530309059_295390430_n.jpg

Inkvizitor
13-06-2012, 13:22
čuo Ronaldo za ribili..:D:zubo

zlatna ribica
13-06-2012, 13:27
čuo Ronaldo za ribili..:D:zubo

:rofl :rofl :rofl

NorthStand
13-06-2012, 14:00
U prvoj navijam za dance, draži su mi "slabiji", a i ovaj Ronaldo mi je jedan od najodvratnijih igrača na euru trenutno. Tako da tipujem dance, a u drugom meču naravno nadam se pobjedi Njemačke kao i u 2.ww! :D

Stiliana
13-06-2012, 14:43
Ma slažem se, al glupo mi je žene optuživat jer su se malo opustile, zašto uvijek sve mora bit po bontonu i nekom pravilu. Nek se ljudi vesele, i rade što god žele u slobodno vrijeme. Kakvi kodeksi, i ostale gluposti?

Da se nadovežem opet na ove babce... pitat ću ovdje isto što i na drugom forumu: postoji li neki oblik ponašanja koji je stvarno too much? Gdje je granica između navijačke euforije i debilane? Jer ove dvije nisu flešale grudi na par sekundi da proslave gol, nego su dozvolile svakom tipu u blizini da ih dira i cucla što je stvarno degutantno i ispod svake razine civiliziranog ponašanja. Pa nisu u bordel otišle, nego u Poljsku...
Valjda neka granica postoji, ili sam ja stvarno ostala u srednjem vijeku.

Inkvizitor
13-06-2012, 14:53

To nije opuštanje nego sramoćenje..da imaju zrno soli u glavi a očigledno nemaju, ne bi dopustile da im sline po bradavicama ljudi koje prvi a vjerovatno i posljednji put vide u životu..

Postoji točan naziv za takve osobe.

ZGabriel
13-06-2012, 14:55
da se vratimo nogometu...

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/Nl-De.jpg
[IMG]http://www.hrhb.info/http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/Nl-De.jpg

pdv
13-06-2012, 18:47
Da se nadovežem opet na ove babce... pitat ću ovdje isto što i na drugom forumu: postoji li neki oblik ponašanja koji je stvarno too much? Gdje je granica između navijačke euforije i debilane? Jer ove dvije nisu flešale grudi na par sekundi da proslave gol, nego su dozvolile svakom tipu u blizini da ih dira i cucla što je stvarno degutantno i ispod svake razine civiliziranog ponašanja. Pa nisu u bordel otišle, nego u Poljsku...

Da, to je i meni bezveze. Jedna stvar je pokazati grudi, a sasvim druga stvar je pipkanje i slinjenje svake osobe u prolazu. Ne čine gole grudi toliku sablazan na slikama već cjelokupni odnos njih dvi s navijačima. Koliko puta su dosad cure pokazale grudi na stadionima pa neš'ti, postalo skoro pa normalno :D ali ovo je baš nekako ružno i meni osobno djeluje ponižavajuće.

Inače, nisam za nikakvo skidanje po stadionima od koga god došlo :kez

Stiliana
13-06-2012, 18:57
Da, to je i meni bezveze. Jedna stvar je pokazati grudi, a sasvim druga stvar je pipkanje i slinjenje svake osobe u prolazu. Ne čine gole grudi toliku sablazan na slikama već cjelokupni odnos njih dvi s navijačima. Koliko puta su dosad cure pokazale grudi na stadionima pa neš'ti, postalo skoro pa normalno :D ali ovo je baš nekako ružno i meni osobno djeluje ponižavajuće.

Inače, nisam za nikakvo skidanje po stadionima od koga god došlo :kez

Čak ni muških? :x

Inkvizitor
13-06-2012, 19:05
s kojom se grupom naša grupa križa..

pdv
13-06-2012, 19:07
Čak ni muških? :x

Ni muških :D

Ista pravila za sve :D

pdv
13-06-2012, 19:07
s kojom se grupom naša grupa križa..

S grupom D :cheer

Inkvizitor
13-06-2012, 19:22

zajebaješ..:D

pdv
13-06-2012, 19:24
zajebaješ..:D

Tako mi je rečeno :D

pdv
13-06-2012, 19:37
Ovo šta je Kristina falila, pogađaju čak i naši u HNL-u :cheer

2-2 :cheer

Stiliana
13-06-2012, 19:43
Ovo šta je Kristina falila, pogađaju čak i naši u HNL-u :cheer

2-2 :cheer

Danska uzela bod :cerek

pdv
13-06-2012, 19:45
a, daj morali su zabit gol ovi Portugalci :(

zlatna ribica
13-06-2012, 19:59
Danska uzela bod :cerek

Nije nije niiije :belj1

Al koja dva promašaja :bang:bang:bang:bang:bang

Komari
13-06-2012, 20:00
Inače u ministarstvu ovoj mogu soli na rep..naime ništa joj ne mogu zakonski, jerbo ne more ti firma određivati što ćeš i kako ćeš kad nisi na poslu i imaš svoje slobodno vrime. Nadalje u gejparadi moš paradirat al ne moš strjet paradu učinit.
Slagali se mi s curama ili ne al ono rolajz ne sićam se da su nekog muškog pozivali na razgovore u firmu nakon što bi se preobloka i radio piz** .

zlatna ribica
13-06-2012, 20:00

Ne, nego s A.

Ustvari ne... u pravi si, s D.

Ček idem provjerit :D

pdv
13-06-2012, 20:02
Ne, nego s A.

Kako ali se nije spominjalo s grupom D?

http://www.24sata.hr/nogomet/mogu-li-engleska-i-francuska-proci-lako-kao-sto-se-ocekuje-267964

Inkvizitor
13-06-2012, 20:02
Ne, nego s A.

Ustvari ne... u pravi si, s D.

Ček idem provjerit :D

sa Poljskom, Rusijom i to...

pdv
13-06-2012, 20:04
Inače u ministarstvu ovoj mogu soli na rep..naime ništa joj ne mogu zakonski, jerbo ne more ti firma određivati što ćeš i kako ćeš kad nisi na poslu i imaš svoje slobodno vrime. Nadalje u gejparadi moš paradirat al ne moš strjet paradu učinit.
Slagali se mi s curama ili ne al ono rolajz ne sićam se da su nekog muškog pozivali na razgovore u firmu nakon što bi se preobloka i radio piz** .

Pa niko i ne govori da ih treba kažnjavati zbog toga što rade u slobodno vrijeme. Jedino da to šteti ugledu firme ali ministarstvo kulture kao državna firma ima i više problema od sisa.

Inkvizitor
13-06-2012, 20:04

manje više za otkaz..ne znam šta se toga i vataju..Humphrey je sve reka :rofl..

zlatna ribica
13-06-2012, 20:05
S grupom D se križamo.

Inkvizitor
13-06-2012, 20:07
uff uff..bolje opcija je A..tu su svi lošiji od nas..

Stiliana
Nije nije niiije :belj1

Al koja dva promašaja :bang:bang:bang:bang:bang

A jadni moji vikinzi :cry

zlatna ribica
sa Poljskom, Rusijom i to...

Ne, D su Ukrajina, Švedska, Francuska i Engleska.

Inkvizitor
13-06-2012, 20:08

znam..:mad..rekla si A:mad

zlatna ribica
13-06-2012, 20:10
znam..:mad..rekla si A:mad

Pa ispravila sam se :D

Stiliana
13-06-2012, 20:10

Ako prođemo skupinu, njih u džep možemo stavit :kava

zlatna ribica
13-06-2012, 20:13
Četvrfinala:
1) A1-B2
2) B1-A2
3) C1-D2
4) D1-C2

Polufinala:
1-3
2-4

zlatna ribica
13-06-2012, 20:14
Ako prođemo skupinu, njih u džep možemo stavit :kava

I ja mislim da možemo sa svakim od ovih, samo da prođemo dalje... Francuska nije ona što je nekad bila, a Engleska još manje.

Inkvizitor
13-06-2012, 20:35
I ja mislim da možemo sa svakim od ovih, samo da prođemo dalje... Francuska nije ona što je nekad bila, a Engleska još manje.

Samo ne na Englesku...

gorand556
13-06-2012, 21:33
Nizozemska obrana nije došla na utakmicu, a ni ostatak ekipe ,ni šanse ni ničega.Njemačka svoju najtežu utakmicu rutinski odrađuje

Inkvizitor
13-06-2012, 21:36
Neće valjda Nizozemska ispast..shit :mad

Komari
13-06-2012, 22:02
Njemci opet dobija u Harkovu, kao prije nekih 70 godina
Doduše sastav je nešto drugačiji nego što je to onda bio
:kez :kez :kez

ZGabriel
13-06-2012, 22:10
Deutschland, Deutschland über alles... :de

caporegime
13-06-2012, 22:23
a tko vodi?

gorand556
13-06-2012, 22:43
Njemačka dobila 2-1

Inkvizitor
13-06-2012, 22:44
Nizozemci bez boda ali još teoretski nisu ispali ako Nijemci dobiju Dance a oni Portugalce stvorit će se krug od ekipa sa tri boda. Što onda igra međusobni susreti ili gol razlika. No svakako razočarenje. Previše konfuzije u njihovim redovima.

Nijemci su prošli, dakle motivacije neće imati u zadnjoj utakmici a uptino je i skojom će ekipom igrati.

gorand556
13-06-2012, 22:47
Nizozemci bez boda ali još teoretski nisu ispali ako Nijemci dobiju Dance a oni Portugalce stvorit će se krug od ekipa sa tri boda. Što onda igra međusobni susreti ili gol razlika. No svakako razočarenje. Previše konfuzije u njihovim redovima.

Nijemci su prošli, dakle motivacije neće imati u zadnjoj utakmici a uptino je i skojom će ekipom igrati.

Međusobni omjer,pa gol razlika.Znači Nizozemska pukne Portugala i ide dalje,ako Njemačka dobije Dansku.

Inkvizitor
13-06-2012, 22:50
Međusobni omjer,pa gol razlika.Znači Nizozemska pukne Portugala i ide dalje,ako Njemačka dobije Dansku.

A Danska dobila Nizozemce..što onda..a svi tri boda..

gorand556
13-06-2012, 22:53
A Danska dobila Nizozemce..što onda..a svi tri boda..

A Portugal dobio Dansku :D Onda sigurno gol razlika između tih sa 3 boda

Inkvizitor
13-06-2012, 22:58
A Portugal dobio Dansku :D Onda sigurno gol razlika između tih sa 3 boda

pa to mislim..tko će to raspetljat..samo gol razlika valjda..

gorand556
13-06-2012, 23:02
pa to mislim..tko će to raspetljat..samo gol razlika valjda..

Jedino gol razlika, zatvorio bi se krug ovih sa 3 boda :) ja imam teoriju da će njemačka i Danska odigrati neriješeno i da oba prođu dalje.Njemačka bi bila prva sa 7,danska druga sa 4, Nizozemska i portugal po 3.Sve se komplicira opet ako Portugal uspije otkinuti bod Nizozemskoj ,Nizozemska ispada a prošao bi Portugal jer bi imao 4 boda i međusobno bolji od Danske .

zlatna ribica
13-06-2012, 23:33
Ma neće Nizozemska dobit Portugal... mislim da će Portugal dalje sa Njemačkom.

Samo da još onaj kreten prestane fulavat onakve šanse. :D

pdv
13-06-2012, 23:45
Ma neće Nizozemska dobit Portugal... mislim da će Portugal dalje sa Njemačkom.

Samo da još onaj kreten prestane fulavat onakve šanse. :D

kikica je danas odigrala utakmicu života. :cerek

Ali treba bit pošten i reći kako je styling na vrhuncu i sve je bilo usklađeno :cheer

zlatna ribica
14-06-2012, 10:17
kikica je danas odigrala utakmicu života. :cerek

Ali treba bit pošten i reći kako je styling na vrhuncu i sve je bilo usklađeno :cheer

Treća sreća, zabit će zato Nizozemcima :cheer

zlatna ribica
14-06-2012, 10:20
Ako ispadnemo, a Portugal prođe, baš ću ga opet vama u inat stavit u avatar :belj1 Imam negdje još onaj dobar s prošlog prvenstva...

Inkvizitor
14-06-2012, 13:18
Nizozemska je jača za duplo od Portugala..mogli bi sad portogezi platit svu nizozemsku frustraciju

NorthStand
14-06-2012, 13:22

Dobro, ti si sramežljiva, pa tebi teško tko može cuclat bradavicu. :rofl Šalim se, ma stvar je u tome, da u ovakvim okolnostima kad je euforija na vrhuncu čovjek napravi nešto što u "normalnim okolnostima" nikad ne bi napravio, znam po sebi.

NorthStand
14-06-2012, 13:32
To nije opuštanje nego sramoćenje..da imaju zrno soli u glavi a očigledno nemaju, ne bi dopustile da im sline po bradavicama ljudi koje prvi a vjerovatno i posljednji put vide u životu..

Postoji točan naziv za takve osobe.

Ma meni je glupo o tome lamantirat, inače ne volim ljude koji se drže sljepo nekih pravila koje društvo nameće. Ok, nisu se pristojno ponašale, fufice su drolje kako tko hoće, ali ne možeš ti njima određivat šta će one radit u svoje slobodno vrijeme. Hože li se kurvat, drogirat, ubijat, to je njihova stvar, naravno ne mora se nitko s takvim načinom života slagat. Al na kraju krajeva, one kao i svi mi sami sebi radimo štetu s takvim ponašanjem. Pošto sam volim bit izvan kontrole, nije da mi ovo nešto pretjerano smeta da su ispale iz neke granice normalnog ponašanja, baš zato što se odmah nađe vojska dušebrižnika i onih koji oko svega moraju napravit slučaj. Jebote, pokazale sise, a kad se u javnosti reklamiraju guzice sise i pederi i šta sve ne to je kao normalno?? Mrzim licemjerje, a daleko od toga da bih joj ja lizo bradavicu da sam bio u njezinoj blizini. :D Treba razumjet i to, da u ovakvim situacijama većina ljudi se totalno opusti i radi stvari koje inače ne radi. Čisto sumnjam da na poslu, ovako izbacuju sise ili na ulici, al ovo su "iznimne okolnosti". :rofl

NorthStand
14-06-2012, 13:34
Volio bi da nizozemci razbiju portugalce, ne volim te masnokose nikako, a pogotovo onog papka Ronalda koji cmolji ko pičkica kad portugal izgubi. A glumi neku barabu cijelo vrijeme, ko i Ibrahimović.

Inkvizitor
14-06-2012, 13:39
Ma meni je glupo o tome lamantirat, inače ne volim ljude koji se drže sljepo nekih pravila koje društvo nameće. Ok, nisu se pristojno ponašale, fufice su drolje kako tko hoće, ali ne možeš ti njima određivat šta će one radit u svoje slobodno vrijeme. Hože li se kurvat, drogirat, ubijat, to je njihova stvar, naravno ne mora se nitko s takvim načinom života slagat. Al na kraju krajeva, one kao i svi mi sami sebi radimo štetu s takvim ponašanjem. Pošto sam volim bit izvan kontrole, nije da mi ovo nešto pretjerano smeta da su ispale iz neke granice normalnog ponašanja, baš zato što se odmah nađe vojska dušebrižnika i onih koji oko svega moraju napravit slučaj. Jebote, pokazale sise, a kad se u javnosti reklamiraju guzice sise i pederi i šta sve ne to je kao normalno?? Mrzim licemjerje, a daleko od toga da bih joj ja lizo bradavicu da sam bio u njezinoj blizini. :D Treba razumjet i to, da u ovakvim situacijama većina ljudi se totalno opusti i radi stvari koje inače ne radi. Čisto sumnjam da na poslu, ovako izbacuju sise ili na ulici, al ovo su "iznimne okolnosti". :rofl

Pa tko im određuje.

Mislim komentiramo, meni to nije nikakvo opravdanje da postoje određene situacije ..ja sam isto bio pijan i lud i mlad..ali sma uvijek znao kontrolu gdje se prestaje bit u zajebanciji a gdje postaje debilizam. Tko to ne zna što ću mu ja.

javno su pokazale sise i dopustile da se bali po njima. Da nisu htjele komentiranje ne bi to ni uradile. Ne vidim u čemu je problem.

ostalo je objasnio Humphrey.

zlatna ribica
14-06-2012, 14:19
Nizozemska je jača za duplo od Portugala..mogli bi sad portogezi platit svu nizozemsku frustraciju

Ništa specijalno ja nisam vidla od Nizozemaca... Dapače, mislim da Portugal lagano pobjeđuje tu zadnju.

Inkvizitor
14-06-2012, 14:22
Ništa specijalno ja nisam vidla od Nizozemaca... Dapače, mislim da Portugal lagano pobjeđuje tu zadnju.

pa baš zato jer se nije vidjelo..Nizozemska je duplo jača ekipa uvijek bila i ostala od Portugala..kao da se šta od Portugala vidilo..

nizozemski i portugalski reprezenativni nogomet je neusporediv..

ako Nizozemci odigraju opušteno..nakantat će ih..Portugal je ipak drugi razred europskog nogometa.

zlatna ribica
14-06-2012, 14:31
pa baš zato jer se nije vidjelo..Nizozemska je duplo jača ekipa uvijek bila i ostala od Portugala..kao da se šta od Portugala vidilo..

nizozemski i portugalski reprezenativni nogomet je neusporediv..

ako Nizozemci odigraju opušteno..nakantat će ih..Portugal je ipak drugi razred europskog nogometa.

Pa ne bih se složila baš... da onaj kreten nije jučer ono fulao :facepalm (kako mi je došlo dobro ga namlatit...) bilo bi najmanje 5-2.

Portugalci su mi skroz dobro igrali ove dvije utakmice, poletno, i stvaraju puno prilika.

Dok su Nizozemci najveće razočaranje... ne vjerujem u njih.

NorthStand
14-06-2012, 14:58
Pa tko im određuje.

Mislim komentiramo, meni to nije nikakvo opravdanje da postoje određene situacije ..ja sam isto bio pijan i lud i mlad..ali sma uvijek znao kontrolu gdje se prestaje bit u zajebanciji a gdje postaje debilizam. Tko to ne zna što ću mu ja.

javno su pokazale sise i dopustile da se bali po njima. Da nisu htjele komentiranje ne bi to ni uradile. Ne vidim u čemu je problem.

ostalo je objasnio Humphrey.

Inače, nije da se ja ne slažem s vama, po pitanju da to je neukusno među toliko ljudi skinut se gol praktički. Al ono, nije da ću sad pljuvat nešto po njih dvije jer su to napravile, stvarno me nije briga šta će one radit to je njihova stvar. Ako se sramote, sebe sramote ne mene, to želim reć. Svakako da je bilo i ljepših žena gore, od ove dvije koje bi puno više baljenja privukle, al šta je tu je. :D

NorthStand
14-06-2012, 15:02

Dobro, tvoje mišljenje ću uzet s rezervom, pošto si zaljubljena u Ronalda. :D Ma ja više volim nizozemski nogomet, nego portugalski, nekako mi njihov stil igre više odgovara i ljepše izgleda, samo su se sjebali protiv danske, i s time su se praktički doveli u situaciju da izgube od nijemaca, i sada moraju spašavat živu glavu protiv portugalaca. Svakako da ne bih davo veliku prednost nikome, jer i jedni i drugi mogu pobjedit tu utakmicu.

gorand556
14-06-2012, 15:07
Da vas pitam za mišljenje o mojoj teoriji ,ima li smisla u tome da Njemačka i Danska dogovore i odigraju neriješeno ? Ili će Njemačka odraditi punim gasom do kraja...

Inkvizitor
14-06-2012, 15:12
Da vas pitam za mišljenje o mojoj teoriji ,ima li smisla u tome da Njemačka i Danska dogovore i odigraju neriješeno ? Ili će Njemačka odraditi punim gasom do kraja...

Danskoj nerješeno ništa ne znači ako Portugal tuče Nizozemsku..

gorand556
14-06-2012, 15:13
Danskoj nerješeno ništa ne znači ako Portugal tuče Nizozemsku..

Ma ja računam da Portugal tu nema šanse ,Nizozemci će ih pojest za doručak :)

Inkvizitor
14-06-2012, 15:14
Inače, nije da se ja ne slažem s vama, po pitanju da to je neukusno među toliko ljudi skinut se gol praktički. Al ono, nije da ću sad pljuvat nešto po njih dvije jer su to napravile, stvarno me nije briga šta će one radit to je njihova stvar. Ako se sramote, sebe sramote ne mene, to želim reć. Svakako da je bilo i ljepših žena gore, od ove dvije koje bi puno više baljenja privukle, al šta je tu je. :D

Pa nije da sramote samo sebe..uvijek piše Hrvatice se skinule..dakle stereotip se rađa..Hrvatice su ružne ženske sa trbusima koje daju prvom na kojeg naiđu da im liže bradavice..a što je rekao Humphrey..to može dovesti do toga da nam Englezi pohrle u zemlju a to zasigurno ne bi volio..

Inkvizitor
14-06-2012, 15:14

al igra se u isto vrijeme..dakle ne mogu znat..

zlatna ribica
14-06-2012, 15:18
Jeste vidli najnoviju sliku one dvije glupače? :rofl :rofl :rofl

zlatna ribica
14-06-2012, 15:19

Hoće hoće... ko i Dansku :D

gorand556
14-06-2012, 15:19
Njemačka izgubit neće sigurno ,mogu s dancima dogovorit evo vam neriješeno više ne može i kraj.I u slučaju da vamo Nizozemci dobiju Danci odoše dalje,ako portugal ne izgubi ,jebiga bar se pokušalo :D

Ili će Njemačka dobit i bez kalkulacija proći dalje ,jer često se kalkulacije i gluposti vrate sa kamatama.Ovo mi realnije kad bolje razmislim...

Inkvizitor
14-06-2012, 15:20

vidio sam i dva glupana s njima..

i kaže North sramote samo sebe..cijelu naciju sramote..da su bar neke trebe ..neko burku, burku, čador na njih triba stavit kao i na ona dva debila..

zlatna ribica
14-06-2012, 15:20
Evo slike:

http://www.index.hr/images2/sisainestositno2_14062012_facebook625.jpg

:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:face palm

Inkvizitor
14-06-2012, 15:22
daj ribice nemoj molim te više..koji užas..eee...s nji dvi definitivno nije nešto u redu.

gorand556
14-06-2012, 15:23
Evo slike:

Hahah ,ovo su glupače na n-tu potenciju, vjerujem da u stvarnom životu ljudi bježe od njih..Da sam gore na tekmi i da ih vidim ,obišao bi ih u širokom luku sa maskom na glavi da me slučajno neko ne slika blizu njih :D

Šta su one mislile privući pozornost kao ona Paragvajka na svjetkom :smijeh

rappaport
14-06-2012, 15:25
Evo slike:

hehehe...mala zemlja za velike stvari...mada prema opisu slike ne može se najbolje procijeniti...hehehe...

rappaport
14-06-2012, 15:26
Hahah ,ovo su glupače na n-tu potenciju, vjerujem da u stvarnom životu ljudi bježe od njih..Da sam gore na tekmi i da ih vidim ,obišao bi ih u širokom luku sa maskom na glavi da me slučajno neko ne slika blizu njih :D

jbg,kad ovi mogu u reallity showovima svašta radit i utjecati na mlade,hebiga mogu i ove.to je utjecaj današnje televizije.

rappaport
14-06-2012, 15:28

paragvajka je bomba za sve njih

gorand556
14-06-2012, 15:33

Ma nije, ove su dvije bolje ipak su "naše" . Ja više neću ni slova posvetiti ovim dvjema nakazama ,to i je bio njihov cilj da se prča o njima.Fuj

Stiliana
14-06-2012, 15:37

Aha:

http://www.smilorama.com/img/people/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery0 3.jpg
http://www.smilorama.com/img/people/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery0 1.jpg

Treba se izoperirala i došla promovirat na SP :rofl

rappaport
14-06-2012, 15:43
Aha:

http://www.smilorama.com/img/people/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery0 3.jpg
http://www.smilorama.com/img/people/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery/larissa_riquelme_before_and_after_plastic_surgery0 1.jpg

Treba se izoperirala i došla promovirat na SP :rofl

ovo mi je novost,srušila si mi snove.ja je baš mislio zaprosit...hehehe...

Stiliana
14-06-2012, 15:50
ovo mi je novost,srušila si mi snove.ja je baš mislio zaprosit...hehehe...

:rofl

A štaš.. danas sve treba po dvaput googlat :D

Inkvizitor
14-06-2012, 15:58

U Arabiju u Saudijsku Arabiju njih treba..burka do poda i samo rešetke za oči..

zlatna ribica
14-06-2012, 16:14
Ma nije, ove su dvije bolje ipak su "naše" . Ja više neću ni slova posvetiti ovim dvjema nakazama ,to i je bio njihov cilj da se prča o njima.Fuj

Slažem se s ovim, neću ni ja više. Baš su degutantne. Bljak.

gorand556
14-06-2012, 20:33
Jesu nekome smiješne ove gluposti što priča tarik filipović u ovoj glupoj ćirognozi ?

Inkvizitor
14-06-2012, 20:35
pa dobro skida Ćiru..orginal on..:rofl

gorand556
14-06-2012, 20:36
A onda je to valjda što ne volim "trenera svih trenera" :D

djeva u nevolji
14-06-2012, 20:57
ovim dvema bedačama se više zamjera to što su grde
meni to ni jasno

Komari
14-06-2012, 20:58

zašto su one glupe na toj slici, mislim one imaju što pokazat

:kez :kez

pdv
14-06-2012, 21:21
Jesu nekome smiješne ove gluposti što priča tarik filipović u ovoj glupoj ćirognozi ?

Užas. Dosadno i glupo.

gorand556
14-06-2012, 22:39
Poderaše ih španjolci.Visoka pobjeda bez primljenog gola, odradili su dobar posao.

blam
14-06-2012, 22:49
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527564_433956893311199_1034607930_n.jpg

:)

zlatna ribica
14-06-2012, 22:57
Uf, protiv Španjolske će bit teeško teško. Sumnjam da imamo šanse.

Ostaje nam jedino nada da Italija nekim čudom neće pobijedit Irsku.

gorand556
14-06-2012, 23:11
Uf, protiv Španjolske će bit teeško teško. Sumnjam da imamo šanse.

Ostaje nam jedino nada da Italija nekim čudom neće pobijedit Irsku.

Neznam ja mislim da smo današnjim neriješenim protiv Italije ispali..Daj bože da nisam u pravu,ali sa onakvom obranom Španjolci će nas razbiti.

NorthStand
15-06-2012, 01:04
Obrana nam je velika mana, gotovo smrtonosna protiv ovako jakih ekipa. Al nekako sam dojma, da će nam više odgovarat igra španjolske. Živi bili pa vidjeli, i još ako popravimo onu rupu od obrane, možda i imamo šanse uz ovakvog Mandžukića i pobjedit. Al realno, ako izvučemo bod bit ćemo sretni, isto kao i protiv talijana.

MidnighT
15-06-2012, 16:43
Modric vam se nevidi,nezma zasto ne preuzme odgovornost kretora igre,zadnje dve tekme nije se nesto pokazao i mnogo je povucen,treba ga priljucivati vise napadu jer ne koristite njegove atribute dovoljno a svi znamo kakav je igrac....

Bukowski
16-06-2012, 00:24
Luka Modrić je igrač za male utakmice.Nema dalje.
Ajmo sad,svi u napad,naš Lukica,najbolji naš igrač,blabla......Je,najbolji,samo ne kad igra za Hrvatsku.Onaj prvi njegov šut Talijanima je oličenje igara Luke Modrića za Hrvatsku,onaj kad se lopta jedva dokotrljala do gola.Nemoć.
Imamo sreće,sere nas nenormalno,Ircima smo dali tri gola,sva tri nas je baš htjelo.Da ne pričamo da smo sva tri dali u idealno vrijeme,početak utakmice,pa nakon što su izjednačili mi pred odlazak u svlačionicu opet povedemo,i onda odma na izlasku treći,to je to,dobivena utakmica.Protiv Talijana smo na poluvremenu mogli gubit 3 razlike.Sudili su im dva-tri ofsajda koja nisu bila u situacijama 1 na 1.Drugo poluvrijeme,kada je Bilić shvatio da nismo ni upola moćni kao što je to zbog lažnog dojma izgledalo poslje prve utakmice,i kada je prešao u sustav sa jednim napadačem,onda je to počelo i ličit na nešto.Već i stoga jer je bila ogromna razlika u odnosu na ništa iz prvog poluvremena.I sam posjed lopte je ostavio dojam odlične igre.Nažalost,ostavio je i ponovo LAŽAN dojam.Kojeg Bilić ponovo neće shvatit,i vjerovatno će ponovo krenut sa dva napadača.
I onda ćemo protiv Španjolske otrest.Jebački.Samo molim Boga da će imat milosti,i da nas neće osramotit.Naravno,sve se mijenja ako Bilić postavi dobru taktiku.
Sve u svemu,evo rezimea Eura:
-Mandžukić ni kriv ni dužan zabio 3 gola,ni sam ne zna kako.
-Modrić je i dalje igračina.Protiv Irske.
-Žao mi je što Eduardo nije dobio pravu priliku,on je i dalje "naš" DALEKO najbolji igrač.I mada je glupo uspoređivat igrače sa različitih pozicija,pa i različite tipove igrača na istim pozicijama,Eduardo svim našim igračima komotno može davat lekcije iz nogometa.Modrić uključen.
-I dalje se vidi ono što je svima koji kuže odavno jasno:Ovoj reprezentaciji ne fali ni napadač,ni golman,ni vezni,pa čak ni obrambeni,ovoj reprezentaciji fali vođa na terenu.Jer niko,niko od svih igrača nema liderske sposobnosti.Za biti lider,prva i osnovna osobina je bezgranično davanje sebe za uspijeh momčadi.To je prvo,sve ostalo dolazi nakon toga.Tu nema mjesta nikakvom egu,apsolutno nikakvom.Čak bi rekao da bi najbolji u ulozi vođe bio Nikola Kalinić.kada bi bio standardni reprezentativac,imao "leđa" u vidu odigranih xy utakmica i danih xy golova.Mada mi se čini da je on malo "pretih".

Sve u svemu,za prolazak se više pouzdajem u Irce nego u naše.
Mislim da sam s ovim sve rekao.