PDA

Pogledaj Full Version : gay populacija

zlatni_ljiljan
24-01-2011, 22:00
Interesira me vase misljenje o peshovanima ,da li ih mrzite,prezirete,jednostavno imate li neke predrasude prema tobdzijama?

Ja licno sam upoznao par peshovana i uvidio da su to totalno dobri likovi,samo mi se jedan upucavo i kad sam mu reko da sam hetero 100% i da sam ozenjen bio je korektan,dodushe dao sam mu i kompliment koji mu je razuvukao osmijeh na njegovom lice,rekoh da sam derpe rado bih se s tobom bolje upoznao:018

caporegime
24-01-2011, 22:27
ako se netko hoće gađat u pak, nek se gađa al između četiri zida.
ne volim one pedere što marširaju, što od svog spolnog opredjeljenja prave politički stav.
i ne bi voilio da se pod njihovim utjecajem previše propagiraju seksualne slobode, radi djece, pogotovo jer oni nisu samo običnjaci koji stjecajem okolnosti vole više guzice od pice.
to su ljudi koji uglavnoj robuju svojoj požudi i kojima je upražnjavanje aktivnost u smjeru zadovoljanja požude smisao života.
nek se jebu u svojim kvadratima al da mi ne propagiraju kao je to ok jebavat se malo vamo, malo tamo.......s ovim s onim, ovdje ondje...

Inkvizitor
24-01-2011, 22:33
ova mi se tema čini kao višak. kakvi crni gayovi..

zlatni_ljiljan
24-01-2011, 22:39
Jebote Inkvi koji si ti homofob haha...ti ko Rojs i Spajki...neka derpina, meni ne smetaju dok nije ugrozen moj pak :)

zaba1111
24-01-2011, 23:05
ako se netko hoće gađat u pak, nek se gađa al između četiri zida.
ne volim one pedere što marširaju, što od svog spolnog opredjeljenja prave politički stav.
i ne bi voilio da se pod njihovim utjecajem previše propagiraju seksualne slobode, radi djece, pogotovo jer oni nisu samo običnjaci koji stjecajem okolnosti vole više guzice od pice.
to su ljudi koji uglavnoj robuju svojoj požudi i kojima je upražnjavanje aktivnost u smjeru zadovoljanja požude smisao života.
nek se jebu u svojim kvadratima al da mi ne propagiraju kao je to ok jebavat se malo vamo, malo tamo.......s ovim s onim, ovdje ondje...

Znaš kako je Švarc u legendarnoj emisiji "Crveno i crno" objasnio taj problem, kaže da mogu oni što god žele u 4 zida, ali ljubljenje po ulici, propagiranje, držanje za ruke... spada pod paragraf "zavođenje mladeži", što je kažnjivo smrtnom kaznom.

Inače mi ne smetaju, ali jebiga nisam nikad nijednog ni upoznao da bih imao neki konkretan stav, ali ovakvi u mojoj okokini , da za njih ne znaš, mi ne smetaju. A inače ne znam zašto bi uopće i znao za nečije sexualne sklonosti, stava sam da intima treba ostati između samih sudionika.

Uglavnom eto im tamo sve dok nas ne ugrožavaju bilo izravno ili neizravno, svojim remećenjem javnog reda, mira i morala, a pogotovo svojim zahtjevima za priviliegijama koje imaju bračni partneri.

Graničar Jozo
25-01-2011, 08:17
Ha ha, baš sam jučer o tome nešto nakontavao. gledam onu seriju spin city i kontam kako se onaj carter (koji je peder) uopće ne razlikuje od drugih glumaca. tu i tamo se nabaci koja šala na račun pedera, ali sve ostaje u granicama dobrog ukusa (mog ukusa). s druge strane ima ona serija will i grace koja mi se zgadi na samo ime te serije, njihove fore prelaze svaku granicu mjere. pa eto tako gledam i na njih općenito. dok ne prelaze granice dobrog ukusa, kao i nekakvih standarda ponašanja (u okolini u kojoj se nalaze). ako je okolina sjebana nek se i onu jebaju gdje stignu, al ako je to jedna patrijarhalna sredina onda se očekuje od njih da se ponašaju s tim u skladu.

od pedera me više živciraju oni feminizirani muškarci. tetkice

Marta
25-01-2011, 09:50
od pedera me više živciraju oni feminizirani muškarci. tetkice

Iskreno, to su isto pederi, samo prikriveni...

Ilirk@
25-01-2011, 10:07
rekoh da sam derpe rado bih se s tobom bolje upoznao:018

ovo je znak da si latentni... :D

a glede teme... gej iz okej (dok je faravej). :D
ajd, dobro.. nisam radikalac, ne mrzim ih, dala bih im neka prava na zajednice i prava koja proističu iz istih, ali ne i usvajanje djece, iako oni mogu imati i vlastito dijete (jedan od partnera) ako kupe jajnu stanicu i nađu ženu koja će ga roditi.
žalosno, ali danas u svijetu imati dijete nije nikakav problem zbog zakona koje su upravo spomenuti progurali svojim lobiranjem.
za mene osobno, to je poremećaj seksualnosti i ne smeta mi dok mi svoje sklonosti ne protura silom kao normalne i ne traži veća prava od mene koja imam normalne sklonosti.
na žalost, to se dešava jer ti ljudi, u velikoj većini, pored svojih "neobičnih" sklonosti, imaju i svojevrsne poremećaje osobnosti iz ovih ili onih razloga, tako da nastupaju promiskuitetno, neprimjereno i agresivno što se vidi i na njihovim paradama.

Marta
25-01-2011, 10:27
Cesto se kod homoseksualaca da primjetiti samozaljubljenost í neosnovano samopouzdanje, koje valjda nastaje samo po sebi jer su oni drugaciji :009

Mene zivcira nacin promicanja homoseksualnosti. Cemu one parade? Bila sam na par tih parada, sve je to pomalo nastrano.

Sama cinjenica da je to vecini cudno i da ne zeli u tome sudjelovati od njih dobije zig zatucanosti itd.

Odbojnost s njihove strane ponekad potice odbojnost heteroseksualne populacije pa se sve vrti u krug.

caporegime
25-01-2011, 10:37
Cesto se kod homoseksualaca da primjetiti samozaljubljenost í neosnovano samopouzdanje, koje valjda nastaje samo po sebi jer su oni drugaciji :009

Mene zivcira nacin promicanja homoseksualnosti. Cemu one parade? Bila sam na par tih parada, sve je to pomalo nastrano.

Sama cinjenica da je to vecini cudno i da ne zeli u tome sudjelovati od njih dobije zig zatucanosti itd.

Odbojnost s njihove strane ponekad potice odbojnost heteroseksualne populacije pa se sve vrti u krug.

denis latin. čovjek je uvjerena da je primjer idealne ljepote i muževnosti prepoznatljive na prvi pogled.

Inkvizitor
25-01-2011, 10:41
ne želim ih vidjet, ne želim ih čut, ne želim pričat o njima.

nastrano, bolesno, degutantno, nakaradno, kakogod..

nisam nikad nijednog upoznao i hvala Bogu na tome, nadam se da i neću..a ako jesam slučajno bio u društvu takvih osoba to nisam znao i opet hvala Bogu na tome.

samo pričanje o njima kao prihvatljivim, samo nek se ne diraju u mene je nakaradno.

slično onome, ma nek ubija samo nek ne puca u mene...

svako društvo koje njima podilazi osuđeno je na propast..

caporegime
25-01-2011, 10:47
priča mi rođak, kojega je frendica odvela na neki tulum koji je izgledao kao zatišje pred burum odnosno kao minut pred opće orgije.
pita bratić svoju jaranicu, jel neki lik s tuluma peder, koji mu je očito tako djelovao.
kaže ova; nije peder, samo je jedom dobio u guzicu da vidi kako je to :eek::confused::rofl:rofl

Marta
25-01-2011, 10:48
denis latin. čovjek je uvjerena da je primjer idealne ljepote i muževnosti prepoznatljive na prvi pogled.

:rofl ima i gorih primjeraka

znam da ce sada mnogi urlikati, ali meni je i Skandalnader jedan od tih primjeraka :x:x:x

Marta
25-01-2011, 10:50
ne želim ih vidjet, ne želim ih čut, ne želim pričat o njima.

nastrano, bolesno, degutantno, nakaradno, kakogod..

nisam nikad nijednog upoznao i hvala Bogu na tome, nadam se da i neću..a ako jesam slučajno bio u društvu takvih osoba to nisam znao i opet hvala Bogu na tome.

samo pričanje o njima kao prihvatljivim, samo nek se ne diraju u mene je nakaradno.

slično onome, ma nek ubija samo nek ne puca u mene...

svako društvo koje njima podilazi osuđeno je na propast..

A sta mislis kako je meni, sef mi je derpe? Sta mislis kako mi je? Ne mozes si ni zamisliti .....

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 10:53
A sta mislis kako je meni, sef mi je derpe? Sta mislis kako mi je? Ne mozes si ni zamisliti .....

a da me upoznas sa svojim chefom :) mislim da bi ja sa svojim bicepsima brzo napredovo u hijerarhiji firme,jos da vidi chef moj guz haha...

Inkvizitor
25-01-2011, 10:54

ja bi dao otkaz na tvom mistu..al dobro ti si žensko, pa nema opasnosti za tebe..

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 10:58
ovo je znak da si latentni... :D

a glede teme... gej iz okej (dok je faravej). :D
ajd, dobro.. nisam radikalac, ne mrzim ih, dala bih im neka prava na zajednice i prava koja proističu iz istih, ali ne i usvajanje djece, iako oni mogu imati i vlastito dijete (jedan od partnera) ako kupe jajnu stanicu i nađu ženu koja će ga roditi.
žalosno, ali danas u svijetu imati dijete nije nikakav problem zbog zakona koje su upravo spomenuti progurali svojim lobiranjem.
za mene osobno, to je poremećaj seksualnosti i ne smeta mi dok mi svoje sklonosti ne protura silom kao normalne i ne traži veća prava od mene koja imam normalne sklonosti.
na žalost, to se dešava jer ti ljudi, u velikoj većini, pored svojih "neobičnih" sklonosti, imaju i svojevrsne poremećaje osobnosti iz ovih ili onih razloga, tako da nastupaju promiskuitetno, neprimjereno i agresivno što se vidi i na njihovim paradama.

nemoj me hajkati ,jos cu se stvarno zapitati zasto idem u teretanu,cupam obrve ,brijem pazuh,kako neko reche ovdje bice da sam i ja "skriveni" a iz kamuflaze dvaput zenjeni :)

caporegime
25-01-2011, 11:04
kad smo već kod teme, preporučujem francuski film "Velika Laž". Simpa komedija

http://www.imdb.com/title/tt0243493/

Marta
25-01-2011, 11:04
ja bi dao otkaz na tvom mistu..al dobro ti si žensko, pa nema opasnosti za tebe..

Meni to nije tlaka, al je brate njihova narav nemoguca. Kakvi klinci u vrticnoj dobi, oni su premija ...

Marta
25-01-2011, 11:05
nemoj me hajkati ,jos cu se stvarno zapitati zasto idem u teretanu,cupam obrve ,brijem pazuh,kako neko reche ovdje bice da sam i ja "skriveni" a iz kamuflaze dvaput zenjeni :)

defeinitivno derpe

Škutor Mate
25-01-2011, 11:10

pa ako te peder naganja onda ti garant nije zgodno ... :rofl

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 11:14
defeinitivno derpe

moram Mare bolan cupati ,jer da ne cupam imo bi samo jednu obrvu spojenu,a ne dvije ko normalan insan,sta cu kad sam runjav ko majmun,ni gujscu ne mogu oprati normalno ,ponekad i nju moram oshishati ....

caporegime
25-01-2011, 11:25
pa moraju se obrve malo počupati.
ne znam kako kod žena ali znaju pojedine dlake toliko izrasti da djeluju neprirodno u odnosu na ostatak.
ako se ne drži stvar pod kontrolom čovjek može nakon par tjedana izgledati ko gargamel.
problem je kad se obrve maksimalno počupaju pa da ostane samo crtica...i još malo doradi olovkom.......pa uz ostale detalje u vidu pudera i kojekakvih dodataka.....
meni petar vlahov vizualno baš izgleda ko derpe.

Marta
25-01-2011, 11:26
pa ako te peder naganja onda ti garant nije zgodno ... :rofl

taj bi tebe naganjo ... nas nece :rofl

Marta
25-01-2011, 11:27
ne znam kako kod žena ali znaju pojedine dlake toliko izrasti da djeluju neprirodno u odnosu na ostatak.
ako se ne drži stvar pod kontrolom čovjek može nakon par tjedana izgledati ko gargamel.
problem je kad se obrve maksimalno počupaju pa da ostane samo crtica...i još malo doradi olovkom.......pa uz ostale detalje u vidu pudera i kojekakvih dodataka.....

kod tebe i bi izgledalo neprirodno radi manjka kose

a kod ovoga je to drugaciji problem, tu je nastranost u pitanju

Marta
25-01-2011, 11:28
moram Mare bolan cupati ,jer da ne cupam imo bi samo jednu obrvu spojenu,a ne dvije ko normalan insan,sta cu kad sam runjav ko majmun,ni gujscu ne mogu oprati normalno ,ponekad i nju moram oshishati ....

ako zelis naci cu ti nekog pedera s kojim mozes izmjenjivati intimne detalje, nas to bas ne zanima ....

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 11:32

haj barem me ti kontash, nije tragichno ako mushkarac malo sredi obrve da ne izgleda ko Momchilo Krajishnik,i ako malo shisharku sredi da ne dismr na kilometar ljeti,a to stanjivanje obrva to jeste pederluk zesci tu nema diskusije,

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 11:37
Ispricavam se duboko sto sam Vas uznemirio vrlo cijenjena gdjo Mare ,nije mi bila namjera uznemiriti forumsku populaciju,a usput ne zaboravite da su najveci protivnici homosexualaca upravo negdje duboko u sebi to sto mrze...meni ne smetaju,a nikad nisam sumnjao u moje sexualne orjentacije ...cak ni kad sam bio na mjestu gdje covjek lako dodje u iskusenje i postane upravo to,a upravo radi deficita zenske populacije...

jos jednom se duboko isprichavam kako Vama tako i forumskoj populaciji :)

Ilirk@
25-01-2011, 11:40
ja sam navikla na metroseksualce jer mi gazda izgleda i oblači se kao armanijev fotomodel.
uz to je sasvim jedna obična, muška, hercegovačka sirovina.
i baš se slažemo.
niti ja njemu u ovoj no nejm obleki ne smetam uopće, niti je meni teško reći da on dobro izgleda.
meni svejedno, a njemu vrlo drago.
simbioza za desetku!

Ilirk@
25-01-2011, 11:43
Ispricavam se duboko sto sam Vas uznemirio vrlo cijenjena gdjo Mare ,nije mi bila namjera uznemiriti forumsku populaciju,a usput ne zaboravite da su najveci protivnici homosexualaca upravo negdje duboko u sebi to sto mrze...meni ne smetaju,a nikad nisam sumnjao u moje sexualne orjentacije ...cak ni kad sam bio na mjestu gdje covjek lako dodje u iskusenje i postane upravo to,a upravo radi deficita zenske populacije...

ja ne namjeravam ulaziti u vaša prepucavanja, da se razumijemo, jer me odsustvo duha i smisla za zajebanciju strahovito iritira, pa tako ne vidim ni potrebe da se ispričavaš zbog svoje zajebancije, međutim, osvrnut ću se na tu degutantnu tezu koju godinama guraju pederski lobiji bez apsolutno ikakog uporišta u znanosti i psihologiji, a to je da su najžešći protivnici šupak-maraklija, ustvari, latentni pederi.
to je pederska laž kako bi se otupili oštri jezici i ublažio bunt na njihovu užasnu agresivnost.

Marta
25-01-2011, 11:45

Zasto mislis da je bi jedan bezlicni lik poput tebe, koji ostavlja dojam da je homic, mogao bilo koga uznemiriti, osim mozda kojeg nastranog u prolazu ili nekom gay baru? :nene

Ovdje ostavljas samo dojam da si derpe i to je to, ako je tebi ok, svim ostalim je fantasticno! :love

Ja osobno imam razumjevanja za dosta toga, pa tako i za tebe ....:018

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 11:52
mozda imas pravo,ne znam,ali ja mogu reci iz lichnog iskustva da veliki macho-mangupi sto podrazumjeva automatski zgrazanje nad gay-populacijom su znali spletom nesretnih okolnosti zavrshiti na mjestu gdje se vrlo lako ustanovi da li si ili nisi...pa bi ti hypermachoheteromangupi u kratkom vremenu bili transformisani u super maserku stopala s onim sto djele nekih 8 metara kvadratnih...meni ne smetaju ,jedino sto mi smeta je to sto u nekim zapadnim zemljama mogu usvajati djecu,to mi smeta,a ima i gorih monstruma nego sto su pederi,a to su svakako pedofili,mislim da su tu slazemo svi mi koji imamo djecu...

zlatni_ljiljan
25-01-2011, 11:55
Zasto mislis da je bi jedan bezlicni lik poput tebe, koji ostavlja dojam da je homic, mogao bilo koga uznemiriti, osim mozda kojeg nastranog u prolazu ili nekom gay baru? :nene

Ovdje ostavljas samo dojam da si derpe i to je to, ako je tebi ok, svim ostalim je fantasticno! :love

Ja osobno imam razumjevanja za dosta toga, pa tako i za tebe ....:018

Dobro bolan lipa Mare,nego kad ces ti dati doprinos pojacanju nataliteta u Hrvata,evo ovdje vecina Ilirka,Capo ,Skutor i pokazuju konkretno sta misle o tri svetinje Bogu,obitelji i domovini,a ti ,kad ces ti stati na ludi kamen ha? :)

caporegime
25-01-2011, 11:59
ja ne namjeravam ulaziti u vaša prepucavanja, da se razumijemo, jer me odsustvo duha i smisla za zajebanciju strahovito iritira, pa tako ne vidim ni potrebe da se ispričavaš zbog svoje zajebancije, međutim, osvrnut ću se na tu degutantnu tezu koju godinama guraju pederski lobiji bez apsolutno ikakog uporišta u znanosti i psihologiji, a to je da su najžešći protivnici šupak-maraklija, ustvari, latentni pederi.
to je pederska laž kako bi se otupili oštri jezici i ublažio bunt na njihovu užasnu agresivnost.

ja bi im onda rekao da ih pozivam na vikend na planinu.
ako su im prognoze točne onda nema straha da ću ih, zato jer su pederi, maltretirati nego ću ih naguziti.
pa da vidim tko će zarizikat da su mu teorije ipak pogrešne :evilB-)

Marta
25-01-2011, 12:01
ja bi im onda rekao da ih pozivam na vikend na planinu.
ako su im prognoze točne onda nema straha da ću ih, zato jer su pederi, maltretirati nego ću ih naguziti.
pa da vidim tko će zarizikat da su mu teorije ipak pogrešne :evilB-)

mnogi bi dobrovoljno krenuli, bez obzira na posljedice ... kod njih nada zadnja umire :011

mene uvijek iznenadi koga pederi sve smatraju homicem :rofl

Inkvizitor
25-01-2011, 12:05
a reko sam ja da ovo triba ključat jer kad krenu teorije u obrnutoj osi od mozga..onda..

šta onda..ma ništa..

caporegime
26-01-2011, 19:12
znate li da je frano lasić, nakon što je odradio glumački ulaz putem "kiklopa" otišao u ameriku u la i pokušavao graditi karijeru.
čekajući angažman sa neki beogradskim manekenom, kratio je vrijeme trpajući jedan drugom u prkno.

Graničar Jozo
26-07-2011, 07:44
Evo jedan mali filmić o tome.

http://www.youtube.com/watch?v=euXQbZDwV0w

Graničar Jozo
05-11-2011, 08:26
nisam siguran pripada li ovaj tekst ovdje, ali eto.

Protuavionski metak zaglavio mu se u guzi (http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/11/04/0097006.html)

Graničar Jozo
05-11-2011, 09:09
Prigodna

http://www.youtube.com/watch?v=mub_nUyiN7g