PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kockasta revolucija – Između kriminala i izdaje ili MI SAMI

Graničar Jozo
01-12-2011, 09:24
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1356-Kockasta-revolucija-–-Između-kriminala-i-izdaje-ili-MI-SAMI

Ilirk@
01-12-2011, 09:41
lijepo, jasno i koncizno sabrana (ne)djela vladajućih struktura u hrvatskoj.
mnogima još uvijek neće iz guzice u glavu.
kako nekritički nastrojenim hadeze simpatizerima, još više novonastalim orjunaškim hercegbosanskim strujama.

lotta lotta
01-12-2011, 10:09
bogati krovata sta se ti izasra, da prostis.;)
ili ja tebe ne razumijem.
ne valja HDZ ,ne valja SDP, ne valja ni ovaj Pehar(jer je s Vesnom pusić ,u nekom talu ili sta ja znam), ali opet na kraju velis-glasajte za SHZ.
usput, nije valčić , vec valchich.
aj bog, ja cu glasat za Hdz.:evil:p

sagitarius
01-12-2011, 11:42
Prije svega prednji uradak je zauzeo solidan prostor i sa multimedijom koja mu ide u prilogu, formatski je obogatio portal za podosta Mb. Pitam se nije li autor, uz ovakvu prezentacionu snagu koju je imao na raspolaganju, ipak malo mogao smanjiti doživljaj i na jednostavniji način predstaviti svoje viđenje hrvatske političke scene bez najvijačkog kuta, kojeg izgleda nije mogao izbjeći, ali da je to učinio i kako rekoh, napravio odklon od onoga za što "navija", štivo koje nam je ponudio bi imalo bar trun vjerodostojnosti više nego ovako, pomalo prozirno, pa kao da je poručeno iz nekog štaba...
U svakom slučaju trud nije ostao ne zapažen, ima ovdje materijala za razmatranje, ali nekako stvar se ipak svodi na ono što je Lotta sakupila u jednoj jedinoj rečenici: " ne valja HDZ ,ne valja SDP, ne valja ni ovaj Pehar(jer je s Vesnom pusić ,u nekom talu ili sta ja znam), ali opet na kraju velis-glasajte za SHZ."
Ovako se ne radi propaganda uoči izbora, pa ma o kojoj opciji da se radi i ovo je uistinu ispod razine kvalitete za autora Crovatinog formata.

Ilirk@
01-12-2011, 12:28
ne razumijete razliku od novinarsko-reporterskog izvješćivanja s terena i onog što se zove 'kolumna'.
kolumna je osobni stav i mislim da ga je koncizno izjasnio, a svakako da ima pravo na to, sviđalo se to čitateljima ili ne.
on ne zove, nego kaže tko po njegovom mišljenju zaslužuje glas.

znači, ako se ja slažem s njim, onda je kolumna ok za mene.
oni koji simpatiziraju hdz ili ne šmekaju pehara, sigurno će naći zamjerku tekstu.
a i jedno i drugo i treće su lgitimni OSOBNI stavovi.

bajdvej, ni hadeze ni esdepe ne valjaju, ali da je hadeze trenutno bolja opcija od kukuriku, svakako da jest.
to daje naslutiti i autor u kolumni.
nezavisna lista su moguće vrlo pošteni ljudi poštenih namjera, ali kampanja im je za neku stvar.
i to autor piše...
pogotovu ovo hvatanje za skute najvećim neprijateljima hrvatskog naroda što su imali priliku prigrabiti vlast.
a ni kretensko iživljavanje nad pojmom 'pragmatičnost' im ne ide u prilog.
i sve to piše gori, a isto to sam i sama pisala po forumu..
zato autoru čista petica!

lotta lotta
01-12-2011, 13:22
jok, kako cemo mi razumit kad smo glupi.
ne kuzimo mi sta je kolumna a sta novinar-reporter, i njegovo izvješce.
krovata se tio svakome pomalo uvuć u guzu, a da ostane pritom djelomicno čist.
aj moj krovata, reci ono sta mislis i ne seri bogati.
:cita

Ilirk@
01-12-2011, 14:00
ti slobodno možeš biti glupa jer te ne percipiram uopće kao sugovornika niti ti se obraćam, ali sagitariusa u to ne uvlači.

mardar
01-12-2011, 14:05
Dobio sam zamolbu od autora kolumne da postavim ovo :

Kritika da podmetanja bolje ne
Ima dosta onih čije pisanje se vodi vodiljom; svijdjeti se svakom pomalo. Ova kolumna Kockasta revolucija nije na tom tragu jer je svatko pomalo kritizira i zbog toga je suvišno bilo kakvo podmetanje jer i bez toga pribavio sam sebi dovoljno «neprijatelja ».

Nikad nisam bio član ni jedne političke stranke. Moja stranka je hrvatski narod kao jedno tijelo ma gdje oni živjeli. Unutar nepravednih granica današnje Hrvatske ili izvan njih. Kolumna je moj osobni stav a ne neke grupe ljudi ili stranke.
Kukuriku koalicija ne zaslužuje ništa drugo osim kritike jer su djelovali i djeluju antihrvatski.
HDZ ima nepobitne zasluge za stvaranje i obranu Hrvatske ali što se tiče preblema koje imaju Hrvati u BiH, tu su mogli i morali daleko više.
MI SAM imaju na listi časne ljude (kandidate) ali , kao što sam već napisao, dio ljudi oko te liste navlači vodu na milin Kukuriku koalicije i time odrču pravo koristiti se geslom MI SAMI jer se priklanjaju jednoj (i to pogrešnoj) opciji .
Što se tiče Pehara, tu su stvarno podmetanja u pitanju. Naveo sam link i munute ( od 31:32 do 33:15) kako ne bi morali cijeli videozapis preslušati, u kojem sam Pehar oponira onima koji hvale Pusićku, jer, u slobodnom tumačenju, on Pusićki predbacuje predizbornu dvoličnost i čak joj pod nos stavlja da je od nje puno bolju politiku prema bh Hrvatima imao pokojni Tuđman.
Sve kritike su dobrodošle jer niti sam narcisoidan niti indijska sveta krava kojoj se ne smije uputiti kritika. Od poštenih ljudi očekujem konsturktivnu kritiku, pa i navijačku ako je netko uvjerni obožavatelj neke stranke, ali ne očekujem podmetanja kao što je to pokušaj s podmetanjem o Peharu.
Veliki pozdrav i unaprijed hvala na konstruktivnoj kritici

Crovata

Graničar Jozo
01-12-2011, 14:13
baš me zanima šta će sve nakon izbora isplivati na površinu.

lotta lotta
01-12-2011, 14:27
a tebe kao percipiraju.svi ?!
oladi bona, ne prosipaj neurozu na me.

nisi mi interesantana nikako.
svakom loncu poklopac-takvi su najgori.
čaaaooooo:evil