PDA

Pogledaj Full Version : Boljkovac-slobodan ko ptica.

NorthStand
29-11-2011, 19:02
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=18528:josip-boljkovac-na-slobodi-ustavni-sud-ponitio-odluku-o-pritvoru&catid=1:politika&Itemid=9

Zar je netko nešto drugo očekivao, crveni dolaze na vlast treba im se duboko zavuć u šupak!

TheBronxBomber
29-11-2011, 19:17
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=18528:josip-boljkovac-na-slobodi-ustavni-sud-ponitio-odluku-o-pritvoru&catid=1:politika&Itemid=9

Zar je netko nešto drugo očekivao, crveni dolaze na vlast treba im se duboko zavuć u šupak!

Pusten iz zatvora 29.11, "Dan Republike."

ANTI-KRISTI & MASONI

mardar
29-11-2011, 19:33

Dobro gdje nam nađe Index zar otvaraš to sranje.A imamo i na naslovnici no ne smeta .:):)Nemoj im klikove nabijati toj bagri sa Indexa onda se idioti hvale čitanošću .:):)

NorthStand
29-11-2011, 19:37
Ma nije index, hr.svijet, ja ne stavljam linkove od tog četničkog portala.

mardar
29-11-2011, 19:47
Ma nije index, hr.svijet, ja ne stavljam linkove od tog četničkog portala.

Ma isprika :):)Ali neću brisati .Ionako sam se htio biti zloban na njihov račun ne na tvoj .Mislim da to i znaš.:):)

Ilirk@
29-11-2011, 21:08

već sam negdje napisala da će najvjerojatnije biti oslobođen i da je to mazanje očiju, da će komunistički krvnik, za razliku od svojih žrtava, umrijeti mirno od starosti u svom domu.
to je tak'a država, hebiga...

ljuta trava
29-11-2011, 22:32
već sam negdje napisala da će najvjerojatnije biti oslobođen i da je to mazanje očiju, da će komunistički krvnik, za razliku od svojih žrtava, umrijeti mirno od starosti u svom domu.
to je tak'a država, hebiga...

-Istina nije se moglo drugačije ništa niti očekivati.Vrana vrani oči ne kopa.

caporegime
30-11-2011, 09:17
Nije to samo tako.
Ako su svi ti navodi točni, onda više krivim tijela progona što nisu postupala shodno Zakonu o kaznenom postupku kako treba.
Meni je cilj vidjeti starog smrada na sudu.
Izgleda da je nekome bilo više stalo do medijske pompe i teatralnog privođenja umjesto da pametnim pravnim postupcima anulira svu opasnost od nekih žalbenih razloga što se tiču procedure.
Ako nema ovlaštenog podnositelja zahtjeva za bilo koju procesnu radnju odnosno ako se provedu na temelju zahtjeva tijela koje nije nadležno onda same procesne radnje padaju u vodu.
I to svaki pravnik koji je imalo radio s kaznenim pravom zna.
Druga je međutim stvar što eventualno nije bilo povjerenja u DO, koje je po novom ovlašteno preuzeti glavninu posla na sebe.
Ali, onda se trebalo krenuti s tim puno ranije a ne čekati predizborno vrijeme i pokušavanje jeftinog poentiranja odnosno provoditi predstavu za javnost a da se nije očito, imalo istinske namjere starog gada dovesti u sudnicu.
Sada se to obija o glavu pa umjesto da napokon počne proces protiv tog em komunističkog ubojice em sadašnjeg smeća mi gledamo onog smrada nobila i pljensivog boljkovca kako se smiju i zabijaju golove.
4 dana prije izbora.

Ilirk@
30-11-2011, 09:26
ako je i bilo propusta u istrazi i postupku, to je bilo namjerno.
u to se mogu glavom zakleti jer nemam ništa pametnije ponuditi.

caporegime
30-11-2011, 09:28
to je druga stvar.
možda je netko namjerno to izveo na taj način, upravo zato da sve padne na ustavnom.
jer čudi me da županijski sud tako olako prihvati tvrdnje podnositelja o tome kak osu "Izvidne" radnje koje su dovele do boljkovca zapravno "istražne" koje se međutim mogu provesti kao istražne tek po otvaranju istrage, kao formalnofg čina protiv točno određene osobe.

Ilirk@
30-11-2011, 09:34
ja bih sad rado da ti mogu dovest onog čovika s kojim smo sidili u zg na piću pa da ti kaže što sam rekla čim je napisan prvi tekst o boljkovcu i istrazi i privođenju...
to je toliko prozirno da mi je bilo pomalo žalosno slušati neke ljude koji su pretrpjeli gubitke u komunizmu i nakon rata, kako se vesele pravdi..
nadam se da ima još vremena, volje i načina da se starog krvnika za života i zdrave pameti, privede pravdi i da krepa u zatvoru i ode svom šefu na ražanj..
i da ne čeka mesića dugo..

Graničar Jozo
30-11-2011, 09:38
Izgleda da je nekome bilo više stalo do medijske pompe i teatralnog privođenja umjesto da pametnim pravnim postupcima anulira svu opasnost od nekih žalbenih razloga što se tiču procedure..

točno. i taj netko ima ima ime i prezime.

Inkvizitor
30-11-2011, 09:45
obična predstava a "greška" je namjerna.

Ilirk@
30-11-2011, 09:58
http://www.fizzit.net/hr/vijesti-i-politika/komentari-i-kolumne/2512-boljkovac-spinovi-i-papirnata-drzava-

Ilirk@
30-11-2011, 09:59
Naime, istraga protiv 91-godišnjeg Boljkovca odbačena je zbog primjene pogrešnog zakona. Optužnica koju je izdao Bajićev DORH - a ne ministar unutarnjih poslova Tomislav Karamarko, kako se često pogrešno percipira u javnosti - donesena je na temelju starog Zakona o kaznenom postupku prema kojem istragu vodi istražni sudac, a trebala je biti donesena na temelju novog Zakona o kaznenom postupku u skladu s kojim istragu vodi Državno odvjetništvo. Na proceduralnu pogrešku ukazao je Boljkovčev odvjetnik Anto Nobilo, a Ustavni sud ju je prihvatio.

Ilirk@
30-11-2011, 10:00
opet dorh i bajić...

Graničar Jozo
30-11-2011, 10:02
opet dorh i bajić...

rekoh ja jučer da su u ovoj predizbornoj kampanji svima puna usta pravde, borbe protiv korupcije, a nitko nije ni spomenuo DORH.

A taj DORH je taj koji je sve to omogućio.

A što se tiče naivnosti ministra MUP-a, ja u nju ne vjerujem.

caporegime
30-11-2011, 10:02
inače DORH je najveća kaljuža hrvatske.
bajićeva zamjenica inače, nije u prvom sredje znala pokazati europu na karti a za antičko doba stare grčke odgovorila je da se to događalo prije par milijuna godina.

Inkvizitor
30-11-2011, 10:13
ako je proceduralna pogreška, onda treba podignutu optužnicu po novom zakonu i Boljkovac se automatski vraća u pritvor.

Ali sumnjam da će tako biti

caporegime
30-11-2011, 10:19
ako je proceduralna pogreška, onda treba podignutu optužnicu po novom zakonu i Boljkovac se automatski vraća u pritvor.

Ali sumnjam da će tako biti

ako je Do to sve odradilo namjerno da padne, poslije dolaska nove vlasti sve mi se čini da će u želji da se dodvore novoj vlasti, zaključiti slučaj kao slučaj s nedovoljno dokaza.....
a boljkovac i ono licemjerno smeće od nobila nam neće dati disati od svog pametovanja.
inače, to govno nobilo je zajedno sa ivanom fumićem istresao pepeo andrije artukovića u wc školjka.
tako kažu relevantni izvori.

Inkvizitor
30-11-2011, 10:28
ako je Do to sve odradilo namjerno da padne, poslije dolaska nove vlasti sve mi se čini da će u želji da se dodvore novoj vlasti, zaključiti slučaj kao slučaj s nedovoljno dokaza.....
a boljkovac i ono licemjerno smeće od nobila nam neće dati disati od svog pametovanja.
inače, to govno nobilo je zajedno sa ivanom fumićem istresao pepeo andrije artukovića u wc školjka.
tako kažu relevantni izvori.

ja mislim da od toga neće biti ništa kao što i u početku nisam vjerovao da će od toga biti išta

za sve je to kriv HDz koji nije provjetrio DORH..oni su krivi i nitko drugi..

Nobilo je postao hrvatska vlada u sjeni..on i Čedo mu Prodanović..

Pravi onaj đavolji odvjetnik.

Inkvizitor
30-11-2011, 10:47
pa nije slučajno da je sanader za odvjetnika uzeo Prodanovića.

I ne samo on..svaka velika zvjerka uzima il Nobila il Prodanovića..više Nobila..nema šta taj "čovjek" ne može.

koja tragedija od pravosuđa i države..

caporegime
30-11-2011, 10:55
nažalost i oni koje bi smo mogli karakterizirati kao "naše" uzmu čedu, nobila, umićevića i sl. upravo zato jer imaju veze i vezice i duboko su umočeni u sve i svašta.
umjesto olujića, krsnika ili madunića (iako i njih)
pa čak i miljevića koji je vjerojatno možda i najbolji krivičar u hr.
srbin koji od toga ne bježi niti skriva ali istinski gospodin i stručnjak i uzoriti građanin.
kad bi svi bili kao on bilo bi reda.

Inkvizitor
30-11-2011, 11:24
nažalost i oni koje bi smo mogli karakterizirati kao "naše" uzmu čedu, nobila, umićevića i sl. upravo zato jer imaju veze i vezice i duboko su umočeni u sve i svašta.
umjesto olujića, krsnika ili madunića (iako i njih)
pa čak i miljevića koji je vjerojatno možda i najbolji krivičar u hr.
srbin koji od toga ne bježi niti skriva ali istinski gospodin i stručnjak i uzoriti građanin.
kad bi svi bili kao on bilo bi reda.

ma kakvi naši..i oni znaju tko ih samo može izvuć..

Marta
30-11-2011, 11:29
I ne samo on..svaka velika zvjerka uzima il Nobila il Prodanovića..više Nobila..nema šta taj "čovjek" ne može.

Kriminalac uzme jos veceg kriinala da ga brani, jer ovaj zna kako to ide.

Mi smo fenomenalan narod, hej, idemo u EU!

NorthStand
30-11-2011, 18:19

Ma ova naša država je vic za budale, žalosno je za što su ljudi ginuli, i dali svoje živote.

Graničar Jozo
01-12-2011, 08:33
Ma ova naša država je vic za budale, žalosno je za što su ljudi ginuli, i dali svoje živote.

ja se dosta često uhvatim u tu misao, ali vrlo brzo iz nje izletim, jer se uvjerim da nisu ginuli za ovo danas što imamo, već su ginuli za ono što smo imali i ono što smo mogli imati.

NorthStand
01-12-2011, 18:55
ja se dosta često uhvatim u tu misao, ali vrlo brzo iz nje izletim, jer se uvjerim da nisu ginuli za ovo danas što imamo, već su ginuli za ono što smo imali i ono što smo mogli imati.

Ma istina, znaju oni za što su se borili, borio bi se i ja da nisam bio mulac. Al stvar je u tome, da se za ovo nisu borili, i to je žalosno. Meni je iskreno žao svih tih mladih, i starih koji su izginuli da bi nam Josipović i Jaca vodili državu. I uskoro Milanović i Čačić, dno jebenog dna. Al naravno da poštujem sve te ljude koji su izginuli, jer su izginuli zbog ideala i ljubavi prema bližnjima, a ne prema ovim šupcima na i oko vlasti, i kvazi antifašista koji nam sada kolo vode.