PDA

Pogledaj Full Version : Article: Grlićem boce isjekao branitelja jer ga cijeli život ‘progone ustaše'

admin
24-01-2011, 10:25
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=33-Grlićem-boce-isjekao-branitelja-jer-ga-cijeli-život-‘progone-ustaše

zlatni_ljiljan
24-01-2011, 11:58
...a mali Zeljko je ?Srbin naravno!Nadam se da ovaj brko ima sina koji ce Zeljkica nauchiti pameti,odnosno da cemo polomiti kraljeznicu,pa da mali Zelkica igra kosarku u kolicima pa ce se kroz sport resocijalizirati:obama

caporegime
24-01-2011, 12:03
...a mali Zeljko je ?Srbin naravno!Nadam se da ovaj brko ima sina koji ce Zeljkica nauchiti pameti,odnosno da cemo polomiti kraljeznicu,pa da mali Zelkica igra kosarku u kolicima pa ce se kroz sport resocijalizirati:obama

ma najvjerojatnije nije srbin.
danas u hrvatskoj imaš puno više hrvata koji se postavlaju u ulogu boraca protiv ustaša.

zlatni_ljiljan
24-01-2011, 12:06
Kod nas kad bi neko udario RVI-ja ,taj vise ne bi hodo...kod nas u Bosni su veterani zasticeni ko bijeli medjedi,pa se za moj ukus i malo previse kurche,a evo vidim po hrvatskoj ne smijes vise ni reci da si bio "branitelj"

caporegime
24-01-2011, 12:10
Kod nas kad bi neko udario RVI-ja ,taj vise ne bi hodo...kod nas u Bosni su veterani zasticeni ko bijeli medjedi,pa se za moj ukus i malo previse kurche,a evo vidim po hrvatskoj ne smijes vise ni reci da si bio "branitelj"

čuj vidjet ćemo kako će ovaj završiti.
možda je neslužbeno i dobio porciju.
iako, generalno si u pravu.
u hrvatskoj i nema neke solidarnosti kao ni svijesti da se na branitelje i invalide ne bi smjelo udarat.

Ilirk@
24-01-2011, 17:30
samo kod nas se ptsp-ovci proglašavaju ludima i grebatorima državne kese.
samo kod nas branitelj može prijaviti zločinca što ga je tukao u logoru, a da se državno odvjetništvo niti ne počeše.
samo kod nas osvjedočeni četnici mogu sjediti u saboru i dobijati nagrade za političko djelovanje.
samo kod nas se slave četnički pokolji, dok se istovremeno deložiraju hrvatski branitelji.
samo kod nas se registar ljudi koji su krvarili za ovu državu objavljuje javno bez ikakve autorizacije.
samo kod nas država prepušta izručenje svojih mučenika državi agresoru.
slobodno nastavite niz...