PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Vesna Pusić za početnike

Graničar Jozo
28-11-2011, 08:37
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1327-Vesna-Pusić-za-pocetnike

caporegime
28-11-2011, 08:46
meni samo nije jasno, kako itko može glasovati za hns a da ne pripada dvjema društvenim grupama koje prirodno smjeraju toj bagri. stranka lopova i jugovića.
to je doslovno interesna organizacija malih i srednjih pooduzetnika-lopova koji očekuju da će kao partijski poslušnici dobiti kakve mogućnosti u sredinama u kojima ta lopovska organizacija obnaša vlast.
plus ofucanih starih jugovića i njihove , prikriveno na isti način zatucane djece, koja glavni naporedak i dostignuća vidi u gej brakovima i i sličnim stvarima.
naravno, da se vrati mili im izgubljeni sustav, zaboravili bi oni i na pedere i raznorazne manjine a odmah bi im proradio grmečko-kozarski gen njihovih predaka.

Tessa
28-11-2011, 09:29
tako je legendo, dobro nju nazva Tolić u svojoj kolumni : britanska kornjača

Graničar Jozo
28-11-2011, 09:34
ona je kornjača, ali cijela stranka im služi kao tuđe perje.

Mrav
28-11-2011, 09:54
ona je kornjača
:D sad treba još samo fotomontaža kornjače s glavom pusićke.

Eugen Savojski
28-11-2011, 10:01
Pozdrav uvaženim komentatorima iznad, moram reagirati i upozoriti vas, naslov ovog članka je "Vesna Pusić za početnike", ja sam doslovno shvatio da mi kojima piše ispod nick-a status "početnik" imamo prioritet komentiranja, jer kad ćemo se naučiti ako ne na njoj , mislim komentirati, a za ostalo će se pobrinuti moj zemljak Anto Kovačević koji na svakom madracu vidi Vesnu Pusić.
Pozdrav !:cita