PDA

Pogledaj Full Version : Izmišljeno novinarstvo ili lažni intervju i tekstovi

ljuta trava
27-11-2011, 22:19
Pojavni oblici lažnih tekstova i izmišljenih intervjua u RH su poznati kao butkovićizam a u Herceg-bosni pronašli smo i Butkovićevog pandana . a pogodite tko je ...zzzzzzzz

Današnje ,,zvijezde,, novinstva u RH su čobani, konobari , tapetari i niz drugih zanimanja koje sa novinom i novinarstvom imaju dodirne točke jedino ako se novine koriste u nedostatku odgovarajućeg toalet papira .
No za razliku od RH u Herceg-bosni se javlja drugačiji fenomen , gdje se zzbog velike recesije u građevini pojedinci odlučiše postati novinari i to ni manje ni više na ,,uglednim ,,portalima i valjda da prikriju nedostatak potrebnog zvanja isti se i potpisuju nekakvim izmišljenim imenima i kao pravilo ponašanja ,,prenose,, izmišljene tekstove koje potpisuju neovlašteno .
Znam , vrijeme je predizborne kampanje kada si ,,novinari,, uzimaju previše slobode , ali može li se to zvati novinarstvom ili ...

Zanima me kakva su vaša iskustva sa medijima, novinarima i ,,novinarima,,

NorthStand
28-11-2011, 01:41
Moja iskustva su jako loša, i mišljenja sam da u tom zanimanju u HR, radi najgori ljudski ološ. Sretan sam što nikad ne bih mogo radit takvo nešto, ili službeno se bavit politikom, jednostavno nisam na njihovom nivou, pa se jednostavno klonim tog truleža. A naravno da imam stav i mišljenje, o tim našim novinarima i političarima, i ono je sve samo ne primjereno za reć ga na glas.