PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ina iz Sydneya: Objasnite kako ste ček za obranu unovčili za Sabor?

mardar
27-11-2011, 11:45
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1323-Ina-iz-Sydneya-Objasnite-kako-ste-ček-za-obranu-unovčili-za-Sabor

ogledalce
27-11-2011, 11:53
bogte nakon skoro 20 godina tražite ček i novce,
piši propalo,otišlo u vitar,,,:bravo:bravo:bravo

mardar
27-11-2011, 12:14
Moje ogledalce dr.Franjo Tuđman je umro u Zagrebu, 10. prosinca 1999. i nikada nisu prestali napadi na njega za izdaju Vukovara , pljačku.Čak su sada ti napadi najžešći a bez ikakve su osnove.Ne misliš li da ovu kreaturu i lopova Mesića treba proganjati dok je živ zbog njegovih lopovluka i izdaja.

Nije riječ samo o čekovima ali on je onaj koji sustavno iz dana u dan djeli lekcije hrvatskom narodu a obično je smeće.Od progona Mesića se ne smije odustati .

ljuta trava
27-11-2011, 12:15
bogte nakon skoro 20 godina tražite ček i novce,
piši propalo,otišlo u vitar,,,:bravo:bravo:bravo

-Samo se slijedi trag novca --tako reče IZDAJNIK jedne prilike , i trag dovede do njega ali pošto je on ,,antifašist,, on ne može biti optužen jer bi to bila revizija povijesti :evil:evil:evil:evil:evil:evil:bravo:bravo:bravo:b ravo:bravo

ogledalce
27-11-2011, 12:20
ma ja bi Mesku satrala nogama što se mene tiče,lopov nad lopovima,al kako se meni čini ovo je traženje igle u plastu sijena što se tiče ovoga novca,
i ne samo ovoga nego još novaca koji su nestali u vidu magle a donirani za Hrvatsku u ratu:lupa:lupa:lupa

ljuta trava
27-11-2011, 12:29
ma ja bi Mesku satrala nogama što se mene tiče,lopov nad lopovima,al kako se meni čini ovo je traženje igle u plastu sijena što se tiče ovoga novca,
i ne samo ovoga nego još novaca koji su nestali u vidu magle a donirani za Hrvatsku u ratu:lupa:lupa:lupa

To je jedini dokaz o ,,vraćanju,, novca o kojem je Mesić naveliko govorio tokom predizborne kampanje za predsjedničke izbore i sad kad postoje dokazi , vrlo čudno DORH ni da prstom mrdne .

ogledalce
27-11-2011, 12:36
To je jedini dokaz o ,,vraćanju,, novca o kojem je Mesić naveliko govorio tokom predizborne kampanje za predsjedničke izbore i sad kad postoje dokazi , vrlo čudno DORH ni da prstom mrdne .

pašta si ti mislio,da bi dobio kampanju da nije obećava istražiti disu novci nestali,
to ti je samo mazanje očiju narodu,
daj Bože da se novci nađu,
al ništa od toga,,,nšta.:(:(:(

ljuta trava
27-11-2011, 12:37
pašta si ti mislio,da bi dobio kampanju da nije obećava istražiti disu novci nestali,
to ti je samo mazanje očiju narodu,
daj Bože da se novci nađu,
al ništa od toga,,,nšta.:(:(:(

-Pa vidiš da su pronađeni , samo je pitanje gdje ih je muvator potrošio

ogledalce
27-11-2011, 12:41
-Pa vidiš da su pronađeni , samo je pitanje gdje ih je muvator potrošio

pa vidim,al on nikad neće priznat dije novac zaavršio,
ta nije lud sebi staviti omču oko vrata,
lagaće,petljat,mutit al priznat neće...............