PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kosor: Optužnica je povučena očito zbog Linićevih prijetnji

mardar
26-11-2011, 21:55
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1319-Kosor-Optužnica-je-povučena-očito-zbog-Linićevih-prijetnji

ljuta trava
26-11-2011, 22:15
Samo HDZ ,a ako netko želi imat kokošinjac u državi i životu neka bira kokošinjac koaliciju .

Baader Meinhof
27-11-2011, 03:49
Ajd ovako- ako je ta policija tako fenomenalno radila istrage, za koji im je kurac ta ista Jadranka Kosor oduzela ovlasti, promijenila ZKP i prebacila ih na Državno odvjetništvo?

Ako pričamo o kokošinjcima, ne znam zašto bi ovo sranje s Jadrankom Kosor danas bilo manje sranje od cirkusa koji nam predstoji s kukuriku genijalcima. Kao da uopće može biti gluplje?! Kako moj frend kaže- ovo s Jadrankom premijerkom mi izgleda kao da se ja skinem i istrčim na Maksimiru, s brojem 9 na leđima, glumeći sentarfora. To je jednako normalna situacija.

sagitarius
27-11-2011, 09:54
Interesantna je kampanja koja se gotovo posve zasniva na rušenju jedne opcije, to je ono zaglupljujuće što čini ta kokošija koalicija. I konačno, pitam se zašto ne glasati za one koji su stvorili RH, koji će promicati njenu izgradnju, koji neće negirati njenu opstojnost rasprodajući je i izdajući njene branitelje.Pitam se zašto ne glasati za one koji se neće stiditi svog kršćanskog bitka i neće raditi sve da zatru tu jednu od osnovnih osobnosti Hrvata i hrvatskog čovjeka. Ma ima toga još, pa eto i gornji tekst kao šlagvort za moj komentar...., a od kokošara me najviše odbija njihova zloba, podmetanja, insinuacije i niskost...

Inkvizitor
27-11-2011, 10:02
Umjesto HDZ-ovih kokošara koje puste da kraduckaju, a oni zazvrat slave regiona i aboliraju Srbiju , dižu spomenike četnicima pa ih onda hapse kad se potroše imat ćemo kukrikavce velike lopove gdje će njihov lopovluk biti predstavljen kao vrhunac demokracije i ekonomskog napretka.