PDA

Pogledaj Full Version : Rijetki svijetli trenuci

caporegime
23-01-2011, 16:48
u svakodnevnici u kojoj se samo frustracije nagomilavaju, pravo je osvježenje pročitati nešto što svatko oočekuje da bi netko iz vrha već jednom morao reći.

http://www.vecernji.hr/vijesti/bunja-veleposlanika-srbije-dunavu-bih-nogom-straznjicu-clanak-241897

caporegime
27-01-2011, 15:50
http://www.vecernji.hr/vijesti/mesic-ga-bio-umirovio-a-kosor-izabrala-savjetnika-obranu-clanak-244504

i opet bi potpisao! bravo generale!

Inkvizitor
27-01-2011, 16:42
žalosno je samo to da će poslužiti samo karikaturi za pranje obraza i ope tko zna koji put iskorištavanje junaka

NorthStand
27-01-2011, 16:48
Na žalost, takve nećemo ubrzo vidjet na vrhu vlasti, jer to ti je fašizam, borit se za interese svog naroda i države. A ovo za guzicu, i ove osude toga, koliko mene pamćenje služi tri puta su nam ambasadu u beogradu zapalili, i mi da smo bili normalni, bi nakon prvog takvog slučaju povukli našeg veleposlanika od tamo, potjerali njihovog, i poručili nakon godinu dana ćemo razmotrit dal ima smisla s vama imat diplomatski odnos. Jer pazi ti, probaj ti zapalit srpsku ambasadu u zg, stari moj cijela interventna jedinica bi u roku odmah se pojavila na prvi znak nemira u gradu, a ne da bi se dozvolilo paljenje ambasade, na snimci sam čak vidio njihovog pandura, kako stoji s četnicima i mirno gleda kako nam pale ambasadu, nevjerojatno. I sad se netko čudi, što ovaj priča da bi njihovog veleposlanika u guzicu. Ma dajte molim vas, pa to je jasno ko dan, kome ovi diplomatski odnosi HR i SRB idu u prilog, HR sigurno ne.

A što se tiče generala, poželio bi čim više takvih na važnim funkcijama.

NorthStand
27-01-2011, 16:53
žalosno je samo to da će poslužiti samo karikaturi za pranje obraza i ope tko zna koji put iskorištavanje junaka

Na žalost istina, ova Kosor s njime samo želi oprat vlastiti obraz pred izbore. Žalosno je koliko je hrvatska desnica, nedostojna nacionalne politike, jer netko tko s stanimirovićem koalira, za mene ne može bit dostojan desnice.

TheBronxBomber
27-01-2011, 18:27
Ja zagovaram smrt HDZ-a jednako kao i smrt SDP-a, ali zelje su jedno - realnost je drugo. Hrvatska se nikada nece iscupati iz ralja dvo-glave bestije. Taj sustav su odredili oni koji drmaju svijetom, a ne hrvatski politicki narod i biraci.

Moguce je jacanje druge opcije na desnici, cak da postane i cimbenikom, ali pokret/stranka koja moze zamijeniti HDZ? Tesko da cemo to ikada vidjeti. To se kosi s naumom onih koji stvarno drze konce u svojim rukama. Niti je narod u HR dovoljno politicki zreo da to izvede -dapace, obezglavljen je- niti bi to strane agenture dopustile.

Hrvatska, nazalost, nije Tunis. :D Kad se vec spominje Tunis - nije mi jos jasno tko stoji iza serije revolta u sjevernoj Africi. Spontano putem novih medija (internet, mobiteli, bla bla) ili djelo agencije... djava ce znat. :D

NorthStand
27-01-2011, 20:54
Što se tiče HDZ-a, po meni on sad nije ništa bolji od SDP-a, samo se pravi da vodi nacionalnu politiku, a vodi u biti velizdajničku politiku, sve je počelo od onog smeća Sanadera, kad je pokro izbore unutar HDZ-a, to ti je kad glupi dalmatinac dođe na čelo najjače stranke u zemlji, i od nje napravi vlastiti isprdak. Ma žalosno je ovo u HR, nemaš za koga glasat, sve sami beskičmenjaci.

Što se tiče tunisa, kud sreće da to spontano ludilo do hrvatske dođe! :D

caporegime
16-02-2011, 09:38
ne znam je li itko gledao pička jučer na dnevniku 2 ali nastup je bio do jaja. iako mi nije baš mio za nastup sve pohvale.
tako bi i trebalo nastupati.
žao mi je što ne pokazuje takvu bistrinu u pitanjima hrvata iz bih u kojima ispada totalni neznalica i budala.

Inkvizitor
16-02-2011, 09:57
Bistar je on ali kako mu kad paše. Nekad je bistar a nekad se pravi lud.

A ona tuka Čuljak..eto ti naših hercegovaca kad se pokondire..