PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Norac, Petrač i Sulić izašli na slobodu

Graničar Jozo
25-11-2011, 16:04
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1313-Norac-Petrač-i-Sulić-izašli-na-slobodu

ljuta trava
25-11-2011, 18:27
Za generala mogu samo reći -Dobro došao Generale !!!!!!

Ilirk@
25-11-2011, 20:35
neka je sretan prvi zajednički Božić obitelji norac!

GrayHat
26-11-2011, 01:08
Mora se priznati da sadašnja "ljevičarska" ili točnije jugoslavenska neofašistička propagandna mašinerija jako dobro radi svoj posao. U svim vijestima se stalno zajedno spominju Norac, Petrač i Sulić. Time se naravno i podsvjesno utječe na "publiku" da prihvati da je Norac jedan od kriminalaca. A koliko je dobra propaganda ubojito oružje vidi se evo i po tome što je i hrhb upao u ovu dobro odrađenu zamku. Naravno nema ni spomena da je Petrač Mesićev i pokojnog Pukaniča pajdo.

Ilirk@
26-11-2011, 01:15
hvala što si to primjetio umjesto mene. ne baš primjetio jer i meni to kopa oči i pije krv cili dan, već napisao na glas, da tako kažem.

Graničar Jozo
26-11-2011, 08:45
Ne slažem se ocjenama o sugestiji. Ako se išta htjelo sugerirati (a htjelo se) onda je to da je i nakon što mu je učinjena nepravda Mirko Norac nastavio živiti časno, mirnim obiteljskim životom.

Za vrijeme odsluženja kazne Norac je uspio završiti fakultet, oženiti se i postati ocem

Za Petrača stoji da je učinjen propust.

Ilirk@
26-11-2011, 09:51
nije prigovor tebi na prenešeni članak, nego na medijske manipulacije sa naslovima i najavama. očito je kako norca smještaju sa kriminalcima u vijest, i nisam samo to ja primjetila, nego i čovik mi, mater i brat i nevista jučer kad smo slušali vijest. a vidim da nismo jedini.

caporegime
26-11-2011, 11:26
Zanimljva opservacija.
To međutim samo dokazuje koliko je jak pritisak medija pa čak i kad se kolikotoliko hrveš tome, opet nesvjesno prođe nešto za što nisi ni svjestan da prođe.
Doista, jedan general i heroj u društvu s dva kriminalca.
Ipak, i ovo je jedna dobra škola, ako se smijem izraziti, za ubuduće.
Nakon svega ja bih ipak prvo pozdravio Generala i poželio ugodan život na slobodi.

Baader Meinhof
27-11-2011, 04:07
Mislio o tome što tko god hoće, danas je Norac ratni zločinac. To je tako postavilo državno odvjetništvo, a pravomoćno tome presudilo hrvatsko pravosuđe. To je naprosto tako. S obzirom na to, a na obraz hrvatske države, Petrač i Sulić mogli bi se žaliti na medijski tretman jer su njihovi krimeni mnogo manji nego Norčev. Netko je sudac tu na forumu pa nek mi kaže da griješim.

Inkvizitor
27-11-2011, 09:27
Mislio o tome što tko god hoće, danas je Norac ratni zločinac. To je tako postavilo državno odvjetništvo, a pravomoćno tome presudilo hrvatsko pravosuđe. To je naprosto tako. S obzirom na to, a na obraz hrvatske države, Petrač i Sulić mogli bi se žaliti na medijski tretman jer su njihovi krimeni mnogo manji nego Norčev. Netko je sudac tu na forumu pa nek mi kaže da griješim.

Na hrvatsko pravosuđe pošten čovjek se može samo popišat..