PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Pismo čitatelja

Graničar Jozo
25-11-2011, 09:18
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1310-Pismo-citatelja

ljuta trava
25-11-2011, 13:18
Ovo što ovih dana obilježavanja Vukovarske tragedije rade ,,hrvatski,, mediji je ništa drugo već ponovno ubijanje Vukovara.Medijski krvnici .
Zaista je sramotno ovo novokomponirano novinarstvo kakvo prezentiraju javne kuće .Da , s pravom ih možemo nazivati --javnim kućama--jer i u usporedbi sa stvarnim javnim kućama -u istima ima više i morala i poštenja u odnosu na Jovanović TV, 24 sise, 24 sise TV i naravno ,,samo zabava,, TV , a Jutarnji Polet je zaista nezaboravan u slavlju ,,oslobodioca,, Vukovara .

Graničar Jozo
25-11-2011, 13:57
nadam se da je ovo labuđi pjev detuđmanizatora!

NorthStand
25-11-2011, 15:50
Ja osobno da sam na nekoj važnoj funkciji gonjenja, pozatvaro bi sve novinare, koji neutemeljeno i lažno iznose neke svoje argumente, o padu vukovaru i o svim ostalim pitanjima ove države. Pa taman se radilo o pastrvi u gackoj, ako bi ciljano iznjeli laž, vjerujte mi dobro bi zapamtili taj dan, i dobro bi zapamtili da slobodno novinarstvo neće biti slobodno, ako se bude ciljano iznosilo laži i manipulacije na površinu. Da smo prava država, radi ovakvih stvari ameri bi pozatvarali sve odgovorne za iznesene neistine, a mi ćemo glumit neku finoću i dozvolit ovoj bagri da priča o nekakvom slobodnom novinarstvu koje ide direktno protiv interesa ove zemlje, i koje služi upravo onim političkim snagama u HR, EU, i SRB koje ratuju protiv hrvatske državnosti, i hrvatskog naroda u cijelini. Za takve, ja osobno mogu garantirat, imo bi milosti onoliko koliko su je gestapovci pokazali prema židovima, pametnom dosta.

ljuta trava
25-11-2011, 16:47
Ja osobno da sam na nekoj važnoj funkciji gonjenja, pozatvaro bi sve novinare, koji neutemeljeno i lažno iznose neke svoje argumente, o padu vukovaru i o svim ostalim pitanjima ove države. Pa taman se radilo o pastrvi u gackoj, ako bi ciljano iznjeli laž, vjerujte mi dobro bi zapamtili taj dan, i dobro bi zapamtili da slobodno novinarstvo neće biti slobodno, ako se bude ciljano iznosilo laži i manipulacije na površinu. Da smo prava država, radi ovakvih stvari ameri bi pozatvarali sve odgovorne za iznesene neistine, a mi ćemo glumit neku finoću i dozvolit ovoj bagri da priča o nekakvom slobodnom novinarstvu koje ide direktno protiv interesa ove zemlje, i koje služi upravo onim političkim snagama u HR, EU, i SRB koje ratuju protiv hrvatske državnosti, i hrvatskog naroda u cijelini. Za takve, ja osobno mogu garantirat, imo bi milosti onoliko koliko su je gestapovci pokazali prema židovima, pametnom dosta.

-Ne bih ih ja zatvarao , samo bih zakonom uredio i odgovornost istih .Doduše i danas postoje zakonski okviri kojima je iznošenje laži kažnjivo ali skrivaju se iza slobode izražavanja , koja se evidentno krši na najgrublji mogući način .Zakonski je sankcionirano i širenje lažnih vijesti , pa su ih mediji jednostavno prepuni svakodnevno, pogotovo ovi Orjunaški , kao Okupirana Dalmacija , Jutarnji Polet , i Jovanović TV , a tek 24 sise ...

Mislim da su im najbolnije kazne , novčane i to onima koji iznose laži i vlasnicima takvih medija .Kad bi se tako postupalo , mediji poput JL i ostalog smeća EPH bi u roku tjedan dana jednostavno nestali , a ja osobno dajem svoj obol takvim medijima , napr. nikada u životu nisam kupio JL a niti SD .Kada Jovanović vodi Dnevnik , jednostavno ugasim TV , čuvam živce ....

NorthStand
26-11-2011, 18:15
Ljuta trava, za mene je onaj Rus Putin, izmislio sistem kako treba s novinarima, ako nešto seru i rade protiv države, u prdekanu pa da vidimo koliko dugo će nastavit srat to što seru. Pa da vidimo kome će opet past na pamet, iznosit laži i ostale gluposti na račun hrvatske, i njenih građana. Organi gonjenja ne rade kod nas svoj posao, odnosno rade ga kad treba Mamiću npr i njegovoj agenciji osigurat pare od Eduarda, e vidiš od toga se meni sere. Selektivno se primjenjuju ti zakoni, koji bi u praksi trebali bit isti za sve. I svakog bi trebalo dovest pred lice pravde, ako se ogriješio od državni-zakonski poredak RH. Na žalost postoje ljudi koji su iznad zakona, i dok god je tako novinari i ostali će moć svoj posao koristit za privatne obračune s svojim neistomišljenicima.

ljuta trava
26-11-2011, 19:01
North,
kakva je situacije u medijima RH, imala bi posla cijela ruska vojska